КПК

Показати повну версію : моя дитяча мрія

olenkastar
22.09.2009, 12:54
а ким ви мріяли стати в дитинстві?юності?
змінилася мрія тепер чи може спавдилася?

я от мріяла стати вчителькою(в таком ну дуже дитинстві) і стала:girl_crazy: а от в школі мріяла стати модельером,малювала моделі одягу. мріяла бути перукарем,візажистом:girl_spruce_up:( цю мрію впроваджувала в життя на своїх подругах і ляльках:girl_smile:)...пізніше стала велика мрія бути ДіДжеємhttp://i.smiles2k.net/music_smiles/smile204.gif...але більше ніодна не справдилася. хоча і не втарчаю надії,що ще одну з них справджу:girl_cool:

Morena
22.09.2009, 13:01
Я теж мріяла бути вчителькою, потім лікарем, а стала бухгалтером як мама, що було логічно і передбачувано.
А ще я в дитинстві постійно мріяла помінятись місцями з іншою людиною і прожити чиєсь інше життя, цікавіше ніж моє. Але на жаль такі мрії точно ніколи не збуваються.

algo
22.09.2009, 13:30
Мої дитячі мрії: вчитель, співачка, танцюристка, акторка, лікарка, юристка.

Ну в банку в принципі не мріяла працювати то точно!але на разі не шкодую!

Імель
22.09.2009, 13:33
А в мене зараз деколи виникає бажання бути водієм трамвая :girl_crazy:

kitka
22.09.2009, 13:40
А в мене була мрія стати редактором дитячого журналу:girl_smile:. Може хтось пам'ятає такі, як "Малятко", "Барвінок", "Мурзілка", потім ще купа піонерських.... Там траплялися нецікаві сторінки і я завжди фантазувала, що б там можна було зробити набагато цікавішого:girl_in_dreams:.

Alias
22.09.2009, 13:59
Мріяла стати хореографом, потім грати на барабанах у якійсь групі, ще хотіла бути археологом...наразі виходить дизайнер і не жалкую.

тигрица
22.09.2009, 14:50
А я мріяла працювати в міліції, щоб носити форму, дуже люблю жінок у формі.

olja_zaj
22.09.2009, 15:00
тигрица в нас однакові мрії дитячі були,я навіть поступала туди,але не склалось,ше мріяла і мрію,про особнячок,де будуть жити дві великі кавказькі вівчарки.

GONE BABY GONE
22.09.2009, 15:19
а я також мріяла бути вчителькою...:girl_spruce_up:потім актрисою...:girl_cray:...телеведучою:girl_crazy:та наразі вчусь на юридичному факультеті...подивлюсья.що з мене буде:girl_cool:

ola-lyola
22.09.2009, 15:20
А я наглий викрадач мрій своєї сестри :girl_mad: просто якось так склалось, що все чого дуже сильно хотіла і добивалась вона - вдалось втілити в життя мені і часто без особливих зусиль:girl_smile:

Oddly
22.09.2009, 15:22
а я в дитинстві мріяла, щобу був мир у всьому світі :girl_spruce_up:
тільки не смійтеся. чесно.
просто в мене було піонерське дитинство і купа прикладів героїчних з тодішньої дитячої літератури
поки що не збулося.
але мрія взагалі-то хороша

Даніелла
22.09.2009, 15:33
Моя дитяча мрія була завжди одна, і яскраво виражена. Майже з пеленок я робила уколи лялькам, перев"язувала лапки котам, приводила всіх хвореньких тварин додому. Над майбутньою професією думала не довго, відразу поступила в мед. Це була перша взята мною вершина ( рідні не хотіли )

Карінчик
22.09.2009, 16:18
Я дуже в дитинстві хотіла бути вчителем молодших класів, потім мрія змінилась на вихователя :girl_in_dreams: в садочку, тепер йду до того щоб моя мрія збулась... а ще мріяла зустріти "принца" :) .... ця мрія вже збулась :girl_in_love:

Natalya
22.09.2009, 18:41
Міліціонером, журналістом, нафтовим магнатом, перекладачем, модельєром. Дещо вже було, дещо є, на дещо ще все таки сподіваюсь :)
А ще в школі я дуже-дуже хотіла потрапити в Америку (під враженням книжки про дівчинку Катю Личьову) - потрапила.

Hruska
22.09.2009, 18:50
А я завжди хотіла бути вет.лікарем - це така велика мрія для мене була, що то просто мега-мрія...:girl_cray: а тепер, коли прочитала назву теми, мені аж моторошно стало....:girl_cray:як це так може бути....це ж моя завітна мрія була...і я от так просто забула про неї....чесно, я щойно згадала за свою мега-мрію....:girl_crazy:
Але точно, я не мріяла працювати в будівництві з купою-купезною мущин...:girl_crazy::girl_crazy:

Gala
22.09.2009, 19:18
я завжди хотіла бути вет.лікарем
Я теж.А ще архіологом - мандрівником і космонавткою в ранньому дитинстві.Усі мрії не збулися.Але, ще все попереду....

nattsol
23.09.2009, 17:34
з дитинства я мріяла зустріти принца на білому коні (банально трошки, еге ж? :)), щоб жити з ним довго і щасливо, і щоб він був один-єдиний на все життя. і це таки стало дійсністю :)

щодо професій, мріяла стати вчителькою або вихователькою, пізніше дуже хотіла стати хірургом, боялася лише, що руки тремтітимуть, як буду когось різати :D паралельно з хірургом хотіла стати дизайнером одягу. що ж, дизайнером стала, правда, не одягу :)

ще було кілька нездійсненних мрій: навчитися літати, як птах; знайти чарівну паличку, щоб використовувати її лише в хороших цілях (я страшенно любила казки, книжки просто "ковтала" ще до вступу до школи); побути бодай один день в тілі іншої людини, щоб знати чи інші сприймають світ так само, як я :);

Іру
23.09.2009, 21:47
Я мріяла стати актрисою або лікарем, але аж ніяк не вчителькою, а саме нею і стала.

viltis
23.09.2009, 22:29
Щодо професій, то я якось не мріяла, а так логічно і тактично обирала. А от мрія ще напевно досі є : хотіла працювати в книжковому магазині, щоб на халяву читати... ( я просто книго-наркоманка, і до одруження з легкістю могла витритити всю зарплату на книжки:)

olenkastar
23.09.2009, 23:08
стати вчителькою або вихователькою
таких я бачу нас тут більшість:)

nataliachita
23.09.2009, 23:12
Я в дитинстві мріяла бути стюрадесою ( чи то борт-провідницею), або юристом. Нажаль ні одна мрія нездійснилась. Перша моя освіта - менеджер ( так батьки хотіли), друга - фінансист.

Пундик
23.09.2009, 23:50
А в дитинстві якось дуже переймалася дорослими проблемами,дивилась постійно з татом новини,і міркувала на різні теми так шо тепер аж реготати хочеться як згадаю які серйозні наміри були: я хотіла бути президентом,і казала шо всі безробітні в мене будуть будувати будинки і тоді всі безпритульні будуть мати де жити...бо дуже шось мені шкоди було тих людей:)

Orman
23.09.2009, 23:53
казала, що буду бібліотекаркою - весь день сидиш собі і книжки читаєш :girl_crazy:

зараз задоволена тим що роблю.

Хоч і не бібліотекар, але книжок маю купу, а головне - маю час щоб їх читати :)

Otsoa
24.09.2009, 13:14
Мріяла жити у Львові, коли мене звідтам забрали, в нашої старої хаті. Досі мрію, мрію :)

Волошка
24.09.2009, 14:32
Я мріяла бути письменником, модельєром, і, навіть, міліціонером.:girl_smile:
Ніким з перелічених вище не стала.
Але вважаю, що теперішня моя професія якраз для мене. А це завдяки татові, котрий в 11 класі вирішив, ким я буду. Спочатку я сміялася, казала, що ніколи в житті не буду поступати туди, куди він хотів. А він був упевнений, що це на 100 % моє. І переконав мене. Тепер дуже йому вдячна!!!:girl_smile:

nattsol
24.09.2009, 14:54
казала шо всі безробітні в мене будуть будувати будинки і тоді всі безпритульні будуть мати де жити...
як на мене, все цілком логічно:)

а я ще колись мріяла, щоб у нас все було, як на Планеті Новорічних Ялинок (твір Джанні Родарі): щоб у світі не було грошей, щоб всі ходили в хатньому одязі, бо так зручно :); щоб усю роботу виконували роботи, а люди щоб відпочивали; щоб можна було їсти все що є навколо (там в меню було, наприклад "нота "до" з горла індички :D"), щоб наша влада дійсно стала "Владою-Якої-Нема" і щоб основним видом транспорту були коники, стилізовані під дерев'яні... взагалі, я часто мріяла опинитися в місцях, про які читала, а читати я любила (через що зір препаскудний), та й зараз люблю не менше (мама з мене колись сміялася, що я читаю навіть рекламні буклети і написи на квитках:D)

Inka Blond
24.09.2009, 14:58
В дaлекому дитинстві мріялa стaти білим голубом:ninja: aбо клоуном.:girl_crazy:Мрія - не здійснилaся:girl_crazy:Трошки стaршою мріялa стaти моделлю, що і здійснилося, aле тільки в дитинстві.

nattsol
24.09.2009, 18:21
aбо клоуном
це була мрія мого меншого брата - став програмістом :)

La esposa
24.09.2009, 18:53
Тема про дитячі мрії звелася до "Ким ви хотіли бути в дитинстві?" :)

Трошки розбавлю своїми ;)

Я з дитинства хочу навчитися грати на фортепіано... найобразливіше те, що можливість є, а признатися комусь зі своїх стидно... одного разу чоловікові спробувала натякнути, але він повз вуха пустив... а хотілося почути щось типу "А в чому проблема..?"... не почула...

і ще я колись мріяла навчитися гарно співати... тепер розумію, що нічого не вийшло б, бо крім мрій, треба мати ще й голос...

Ланна
01.10.2009, 22:44
В мене була дещо специфічна мрія ))) Я хотіла працювати у лікарні в реєстратурі, мені дуже подобалося як тамтешні тітоньки виймали старенькі карточки, щось підклеювали туди, дописували, розкладували їх по поличкам. Згадую і сміюсь, це ж треба було про таке мріяти )))

Зорянівонька
01.10.2009, 22:50
А я хотіла бути хірургом. От власне скальпелем різати і рятувати людей. Ще як зовсім мала була - модельєром. Тепер програміст...
А ще з дитячих мрій - хотіла мати кучеряве волосся.

Deidra
02.10.2009, 03:18
ще з дитячих мрій - хотіла мати кучеряве волосся
І я хотіла.. А як почало кучерявитись, то стала вирівнювати.. ага...:girl_cray:

Зовсім маленькою мріяла стати балериною.. ну, на крайній випадок, фігуристкою :girl_spruce_up: Потім вирішила, що то не серйозно, і треба бути вчителькою :) От. Потім хотіла в театральний :girl_in_dreams:, але боялася ту ідею просувати... Та і прагматична вже була... поступила в найоптимальніше з того, куди могла :girl_crazy:

А щодо мрій не про професію... напевно, діти надто безтурботні, щоб про щось глобальне мріяти... Мені треба було, щоб на вихідні до бабці з*їздили, а влітку на море-озера... ото і всі мрії...

О! Згадала! Я дуже хотіла піти до школи!!! :girl_claping: Тільки тою думкою і жила якийсь час :girl_haha:

MADLENKA
02.10.2009, 11:09
А я мріяла мати власну конеферму. Я так і бачила, як я буду доглядати за цими диво-тваринами, відчувала на дотик їхню м*якеньку мосічку:girl_in_dreams:, уявляла, як скакатиму безкрайніми полями... Ех, давно це було....

MADLENKA
02.10.2009, 14:55
А ще згадала, що просто марила фігурним катанням!!! Ще й досі уявляю себе "зіркою" на льоду, як дивлюсь різні льодові шоу.

skarlet
03.10.2009, 12:42
А я з дитинства мріяла навчитись професійно танцювати бальні та латино-американські танці, а в рідному містечку тільки гурток з народних був,і досі мрію...І ще великий теніс - прийшлось займатись настільним.Мріяла завжди займатись тваринами та творити одяг --тут частково мрії здійснились.

Грильяжка
03.10.2009, 13:26
А я мріяла стати педіатром-бо дуже люблю і з дитинства любила дітей:girl_in_love:. Але в останній момент передумала. Ще мріяла бути танцюристкою, мрію здійснила бо танцювала з 5-ти років але в професію це не переросло. А взагалі в глибокому дитинстві пам"ятаю хотіла бути бабою:girl_crazy:, щоб командувати такою як я внучкою і заставляти її їсти сир з цукром і сметаною і пити козяче молоко:bad:а потім нести показувати горня козі:eek:то тоді баба таке видумала і здавалась мені дуже блатною...

Галченя
03.10.2009, 13:45
Мої мрії змінювались з процесом мого дорослішання. Багато з них здійснювалися.
Пам"ятаю, як завжди мріяла про власну кімнатку. Але так і не судилось. Тепер мрію, щоб моя доця мала таку.

Ще з того що не здійснилось - це мрія про ковзани, або хоча б ролики. Щороку писала св. Миколаєві листа про них і уявляла як стану знаменитою фігуристкою:girl_smile:. Але, напевно, Миколаю не вистачало грошей на це, а може боявся за мою безпеку:confused:.

Як закінчувала школу дуже мріяла про стрибок з парашутом, або з моста вниз головою:girl_crazy:. Перейшло. А от на дельтаплані дуже б не проти політати - відчути себе вільною птахою в теплих краях.:girl_tender::girl_in_dreams:

Ще пригадала про характер: хотіла бути розумною і виваженою як Джейн Ейр та хороброю і рішучою як Скарлет О"Хара. О!

FAIRYTALE
03.10.2009, 16:37
Я в дитинстві дуже перебирала професіями - то я хотіла бути вчителем, то лікарем, то адвокатом, то перекладачем англійської (коли дивилась Міс Всесвіт, уявляла як я сиджу біля представниці нашої неньки України, і перекладаю їй українською, що її запитують, бо вона недуже розуміє... І мені за це платять шалені "бабки" (наївна) ). В кінцевому результаті я фінансист, а про шалені бабки мрію ще досі:)

А ще мріяла, що коли на вихідні я поїду в село і піду до клюбу, то там обов"язково буде хльопець з іншого села, який мені страшенно подобався і я так чекала, коли він мене поцілує...

olenkastar
03.10.2009, 23:55
а ше ямріяла одружитися з Фредді Меркюрі з групи QUENN:) НЕ ЗНАЮ ЧОМУ ВІН ТАК МЕНІ ПОДОБАВСЯ,Я БУЛА В НЬОГО ПРЯМ ЗАКОХАНА. А ПОТІМ ДІЗНАЛАСЯ.ЩО ВІН ПОМЕР:( ось така дивна мрія

Morada
04.10.2009, 00:55
Я завжди мріяла бути співачкою в якомусь гурті!...і ще завжди хотіла мати таку силу щоб "закрила очі, подумала що хочеш, і щоб щось новеньке зявлялось"...а ще, могти бачити що роблять люди в даний момент ( відомі люди теж входили в ті мрії такого вміння ). О так!...і ні одна з них не справдились! :) , і ніякими здібностями не володію! :):):) і тепер, моя доля лінгвістом бути.

FAIRYTALE
04.10.2009, 12:43
Також я мріяла, що коли вийду заміж, в мене народиться донечка і я назву її Анастасія. Ця мрія перетворилась в реальність:)

Aguilera
16.10.2009, 03:12
В дитинстві хотіла бути лікарем. Чуть підросла лікарем-гінекологом (приймати на світ дітей). А перед вступом передумала (хоча була така можливість)... І не шкодую.

Bogdanka
16.10.2009, 07:23
обожнювала музику групи Bon Jovi, хотіла заміж за Jonа Bon Jovi :girl_crazy:, а іноді уявляла себе журналісткою, яка бере в нього інтерв'ю
був період (десь в районі закінчення школи), коли мені страшенно подобався Пономарьов, а перед тим десь в середніх класах школи була закохана у Ділана МакКея (Люк Перрі).

З професій - завжди хотіла бути усним перекладачем (синхронним), мріяла про якусь таку свою незамінимість... типу який я дипломат, досконало володіючий німецькою і англійською мовами:girl_cool:... (реалізувала тільки в репетиторстві...)

в інституті мріяла про весілля на пляжі, в піску, босою і у вишитому білим по білому вбранні, частину здійснила (без моря і піску)

а ще був час в інституті, коли я мріяла про політику...:girl_in_dreams:, тобто уявляла, що можна попасти "туди" (в політику) і змінити зарплати, особливо лікарям (вчилась в МЕДі)...

ну і наостанок - завжди мріяла, що як тільки подорослішаю, буду мамою, от і маю Софію:girl_smile::girl_claping:

завжди мрію побачити купу країн, різних місцинок, колись обов'язково відвідаю з доцькою і чоловіком Діснейленд (була в Ганзапарку (http://www.hansapark.de/front_content.php?idcat=165)в Німеччині)

отака мрійниця;)

мамочка
16.10.2009, 10:36
обожнювала музику групи Bon Jovi, хотіла заміж за Jonа Bon Jovi , а іноді уявляла себе журналісткою, яка бере в нього інтерв'ю
був період (десь в районі закінчення школи), коли мені страшенно подобався Пономарьов, а перед тим десь в середніх класах школи була закохана у Ділана МакКея (Люк Перрі).
то капець якийсь, таке враження що це я написала
щоб не офтопити: мріяла бути стюардесою, а ще більше продавцем в газетному кіоску, щоб я могла читати-читати і ніхто мені не заваджав (в 90-х по Тб було всього 3 канали і ми щодня купляли свіжу газету і билися хто буде читати першим свіженьку пресу)

Т@нюшк@
17.10.2009, 23:49
:girl_smile:
Вчителями колись хотіли бути багато дівчат) Я не виняток, а ще я хотіла бути психологом. На нього і вивчилась. Хоча працювати по спеціальності не хочу. Мені більше подобається робота за компом, люблю працювати з різними програмками. Зараз вчуся створювати сайти і розумію що це моє покликання (не сайти, а робота за компом):girl_crazy:

simona
18.10.2009, 21:31
була закохана у Ділана МакКея (Люк Перрі)
О і він теж був моїм коханням. Мрії - супер ще якби всі втілювались у життя ціни їм б не було. Щодо моїх мрій то - хотіла займатися фігурним катанням на професійному рівні ігри на фотртепіано, отримала лише від св. Миколая ковзани. Робота....м-м-м, чомусь вона була постійно повязана з фінансами, то я хотіла бути продавцем, як одна з моїх баб, то податковим інспектором так і сталось закінчила фінансовий, лише одна халепа на курсі 2-3 я зрозуміла, що не моє ось лікарь чи стоматолог чи гінеколог мені більш по душі тепер дуже шкодую, що в мед не пішла. А ну і звичайно про принца на білому коні як то без нього. Висновок один жодна з мрій до кінця не втілилась, а деякі на рівні мрій і залишились.

Dolma
18.10.2009, 22:03
Найтриваліша мрія - стати археолохом, потім друзі на архітектурному факультеті, де я вчилась, жартували, що від цієї мрії залишилось лиш три букви :).
Найдавніша (десь років з 3-х) - грати на фортепіано, теж не реалізована.
Найсмішніша - років у 6-7 хотіла машину-жука, рожеву в блакитну крапочку :D
З принцом на білому Харлеї теж не вийшло :D
З реалізованих - була в Індії, на Алтаї, в Єгипті. Ще залишився Кавказ, Памір, Анди :)

Natalia
18.10.2009, 22:38
У мене мрії - різні-прерізні - від стати відомою співачкою :girl_spruce_up: до ... кінорежисером. :girl_in_dreams: ( Була музична школа і вокал).
Відкрити притулок для бездомних тварин. :girl_sad:
Мати будинок на березі моря з великими газонами, на яких будуть цвісти троянди! :girl_in_love:
Об"їздити весь світ.
А взагалі - зробити щось значне для суспільства, змінити наш світ на краще.

Alles
19.11.2009, 16:08
Мати будинок на березі моря з великими газонами, на яких будуть цвісти троянди!
Звичайно дитячі мрії це саме те що ми згадуємо з теплом і такою любовю хоч тепер ми розуміємо що ці мрії напевно ніколи не здійсняться

enigma
19.11.2009, 16:57
моя дитяча мрія - відкрити притулок для песиків. Я дуже люблю собак! Підгодовую інколи місцевих, милуюсь чужими песиками. А бездомних завжди так шкода, в них інколи такі очі бувають :(

Mary
19.11.2009, 17:14
Прочитала цю темку і розсміялася, почала згадувати свої дитячі мрії :girl_haha:.
В пятому класі писали твір на цю тему, то чомусь мрії у всіх були схожі: чоловік міліонер, великий будинок і щоб жити як принцеса, а в мене на додачу ще і двоповерховий торт:bazar:. вчителька наша твори зберегла і зачитувала вже в 11 класі, порівнюючи з щойно перевіреними. Тоді у всіх мрії були більш земні: хто лікарем, хто вчителем, закінчити університет, вийти заміж.
Добре пам"ятаю як мріяла що піду в монастир:confused:. Звідки такі думки - навіть не уявляю. Родина не дуже релігійна, та і я від того трошки далека.
А мама розповідала, що коли мені було два роки на питання "ким хочеш бути?" відповідала "Офіцянткою":girl_haha:. Усі досі не знають звідки я то взяла.

Yansa
19.11.2009, 18:06
Мої мрії... ой пам"ятаю, що завжди хотіла коня! А тепер може через півроку він у мене буде, думаю, що навідь 2, один для мене,другий для чоловіка!
Моя мрія може здійснитись!
Я бажаю УСІМ, щоб любі мрії у кожної людини здійснялись!!!

Lady_Opium
20.11.2009, 03:37
а я мріяла стати художньою гімнасткою:girl_flirt: літати високо в повітрі, збирати повні трибуни, вдягати барвисті костюми і широко усміхатись:girl_bye: та, на жаль, мою мрію ніхто не підтримав - думаю, зараз немає навіть сенсу щось подібне затівати:girl_haha:

Adriasia
20.11.2009, 04:36
я дуже сильно хотіла створювати ліки.
я мріяла шо створю таку таблетку шо мама більше не хворітиме (ту саму таблетку за власного невміння їх створювати я щороку просила у Миколая)
а ше я мріяла бути... богом. Мені у дитинстві здавалося шо Він занадто багато помиляється. На мою дитячу думку Бог не мав допускати шоб люди, а собливо мами хворіли, він не мав дозволяти бабусям помирати (бо вони ж мають онучок). А ше Бог на мою думку мав годувати бездомних тваринок і тих бабусь шо стоять з протягнутою рукою ( а ше на мою думку не мало бути зими бо холодно)
Моя мама так перелякалася коли я на запитання "Ким ти хочеш бути коли виростеш?" відповідала "Богом", що повела мене до психіатра (той маму заспокоїв).

Ось такі дитячі мрії.
Зараз мрію щоб у моєї длнечки була мама... мрію шоб донечка була здоровою, а моя мама тим всім тішилася і також була багата на здоров*я.

Galyna555
20.11.2009, 12:26
А я хотіла бути артисткою:girl_in_love:. Виступати на сцені щоб усі дивилися і аплодували . Навіть ходила в театральний гурток. Ставили виставу по повісті Гоголя "Вій", де я була відьмою. Але гурток розвалився, правда викладачка хотіла взяти мене до себе в театр, видзвонювала з мною, але я постидалася:shy:, можливо не було кому підштовхнути.
Через деякий час хотіла бути танцюристкою:dance: , через рік і ця мрія розвіялася. Потім каратісткою - но це взагалі дуже скоро пройшло, після декількох уроків стояння на кулаках :bazar: .
В старших класах хотіла стати фінансистом, економістом, ну і на тому все закінчилося.

Virginia
20.11.2009, 15:44
Від коли себе пам"ятаю, то хотіла бути співачкою))) Навіть ходила в музичну школу і була солісткою в ансамблі, ми навіть на гастролі їздили в Польщу і Бельгію, ну і по всій Україні! Записували передачі на Львівському телебаченні, кароче, мрія, можна сказати, здійснилась)))
А ще дуже хотіла бути молодою мамою, і народити дитину максимум в 18 років, щоб потім дружити зі своїм чадом, і ходити з ним на дискотеки))))

Skrynya
20.11.2009, 16:19
А я коли була маленькою хотіла бути журналісткою! Тому, що у багатьох мультиках Супергерої кохали саме їх (журналісток!), наприклад "Супермен"...:girl_haha:
А стала істориком:girl_spruce_up:

Oriana
20.11.2009, 16:41
Ой і в мене тих мрій було!... В молодщих класах мріяла стати вчителем, у старших класах - бізнес-леді:). Ще мріяла навпіл з подружкою отримати на Миколая чарівну паличку, щоб можна було побудувати нові будинки, зробити всіх здоровими, зробити багато качель, повні столи всякої смакоти:))):girl_haha: (написали цілий зошит справ, що треба зробити тою паличкою:girl_haha:). Підросла - мріяла про велике і чисте кохання ( ця мрія збулася). Ще пізніше - хотіла відкрити торговий центр, прибутки якого йшли б на операції діткам всієї країни (досі про то мрію:)). Ще будучи маленькою хотіла 10 діточок:girl_haha:. Отаке мріялося...

Un.Known
20.11.2009, 17:13
Я малою не мріяла.

Я від чотирьох років лежала в стосах книжок (діапазон від довідника по орнітології до журналу "Тєхніка - молодьожі!" і слухала рок-н-рол на вуйковому бабінному магнітофоні.

Ніякий космос мене ніколи не притягував, робота вчительки здавалась мені страшенно нудною.

Одного разу мама купила настінний календар з репродукціями відомих картин. Мене вони захопили настільки, що я їх захотіла купити. ))))

А коли з’ясувала, що це неможливо (бо для цього треба або бути арабською нафтовою принцесою, або ж вийти заміж за арабського нафтового принца), то я почала міряти про те, аби подивитись, які вони є НАСПРАВДІ.

Мрії збуваються. :)

dianka
21.11.2009, 16:43
Усе про що мріяла - реалізувала, але коли мрії матеріалізуються, то чомусь розчаровують:((

mazyr
21.11.2009, 16:59
Сою дитячу мрію я реалізовую.:girl_curtsey: З 5 років я всім говорила - Я БУДУ ВЧИТЕЛЕМ. І так собі помаленьку - коледж, стала вихователем, університет, стала вчителем початкових класів, магістратура, стала практичним психологом. Ось такі дитячі мрії - і доросле їх втілення.
Все у світі треба пережити
і кожен фініш це по-суті старт
і на життя не треба ворожити
і по минуле думати не варт....

Vittoriya
21.11.2009, 17:05
А я все дитинство мріяла співати...http://yoursmileys.ru/tsmile/music/t4228.gif (http://yoursmileys.ru/t-music.php) Співала в ансамблях різних, брала участь в обласному конкурсі,при чому все було на власному ентузіазмі, бо як тепер пригадую, всі учасники так серйозно готувалися, костюми, викладачі по вокалу, постановки танців. А я просто заявила татові, що хочу брати участь в конкурсі і край. Його колега написав мені пісню про маму, записали вони мені фонограму, тато кілька разів потренував мене співати в мікрофон(не так вже й легко, як вивилося, звук зовсім по-іншому іде). На конкурсі я була дипломантом..Хоч мій тато думав, що я навіть в другий тур не попаду, отака була віра в мене....:girl_mad: Але свій диплом я отримала! Потім ще з'явилася в нас якась нова викладачка вокалу, я до неї одразу записалася, походила, мені надоїло і на цьому моя мрія вичерпала себе... На згадку маю відеокасету, де я співаю.:girl_crazy: Тепер аж не віриться, що то я..

Holly
21.11.2009, 23:48
В дитинстві я мріяла стати лікарем, неважливо яким, головне - лікувати. Коли закінчувала 9 клас, дуже хотіла йти вчитись на кравчиню/швею, але мама вирішила по інакшому...

yaskrava
21.11.2009, 23:57
Ким я тільки не хотіла бути :girl_crazy:, ті мрії мінялися кожного дня. І бізнєс вумен, і співачкою, і артисткою, і вчителькою, і ще напевне було інших сто професій, які я вже забула. Але одна таки мрія зосталася :girl_in_dreams:, всі правда думають, що та мрія божевільна, але я хтіла бути і ще досі хочу бути детективом, розслідувати вбивства, збирати ті всі "пазли" до купи. Правда фізичні дані в мене не дуже :girl_cray:

ratiana
22.11.2009, 00:43
А я в дитинстві мріяла роздавати чай в поїзді. :girl_smile: Пригадуєте, ті маленькі кубики цукру на котрих був намальований поїзд. І ті металеві підставки для стаканів. Ой, як мені це подобалось... Але з часом я забула про це...А якось недавно, коли до рук потрапив такий цукор, пригадала про свою дитячу мрію і так весело одразу стало. Не знаю, чи шкодую, що ця мрія не збулась, але мрія була така мила....:girl_claping:

UnLikE
29.11.2009, 23:03
Ой, всьо життя я хотіла бути перукарем... так хотіла, ну так хотіла!!...:)
Але, одного разу мама попросила щоби я їй заді зробила міліровку, бо вона не бачила, і мені було дуже нудно і нецікаво це робити і тоді я вирішила що це не моє покликання, і пішла в поліграфію, хоча тепер розумію, що вона теж не моє покликання...(

о, згадала, а ще я хотіла бути співачкою! при тому що я зовсім не маю голосу))))

pravovuk
30.11.2009, 00:06
Я також мріяла стати вчителькою,потім співачкою,потім моделькою- в результаті стала адвокатом:girl_flirt:

olenkastar
30.11.2009, 00:26
стати лікарем, неважливо яким, головне - лікувати. Коли закінчувала 9 клас, дуже хотіла йти вчитись на кравчиню/швею, але мама вирішила по інакшому
а як вийшло?ким стала???ще живе та мрія всередині?

Tsokotukha
30.11.2009, 00:43
А я з дитинства мріяла навчитись професійно танцювати бальні та латино-американські танці
О, це про мене. А ще я хотіла співати (немаючи слуху і голосу), а батьки стверджували, що художньої школи з мене достатньо.

Потім мріяла бути серйозним викладачем-науковцем. Присвятила цьому 9 років + 1,5 роки спроби викладання у ВНЗ. Висновок: у пеклі мабуть затишніше, аніж на нашій кафедрі-"серпентаріумі".

А зараз!!! Не робота, а казка! Але, навчаючись там, де зараз працюю навіть мріяти про таке не наважувалась.
Тепер я вчитель художньої школи. Дітки талановиті, цікаві, уважні та допитливі. Віддача від роботи на усі 200%. За рівнем зарплати, правда нагує хобі.

SPRING
30.11.2009, 00:55
У мене завжди була одна мрія, бути вчителькою! Я її успішно реалізувала,попрацювала 4 роки в школі,успішно звільнилась,і тепер від мене можна почути одне"в школу не повернусь навіть під дулом пістолета". Ось так можна розчаруватись у дитячій мрії.:girl_sad:

Іспанка
30.11.2009, 01:01
, тато кілька разів потренував мене співати в мікрофон(не так вже й легко, як вивилося, звук зовсім по-іншому іде)
О так..ніколи не забуду наші перші репетиції з професійними мікрофонами:girl_crazy:
Ех,мрії-мрії...У дитинстві мрій була цілісінька купа - я мріяла бути і лікарем(окулістом,стоматологом:girl_crazy:),і бізнес - леді,і вчителькою,і співачкою.відтоді,як вперше по телевізору побачила КВН - захворіла сценою і мріяла бути там,чути оплески глядачів,хотілося співати,жартувати,дарувати людям приємні моменти. І моя мрія збулась - хай я не стою на сцені поруч із Масляковим,але грати на львівській(і не тільки) сцені - це теж дорогого вартує.
Ще одна дитяча мрія збулася - я вчителька.Скільки себе памятаю,постійно залишалася після уроків в порожньому класі і уявляла,що навчаю діток,писала щось на дошці,пояснювала,вдома свої старі зошити списані "перевіряла":girl_haha:На жаль, реалії нашого життя виявилися такими,що мрія після її здійснення поблякла(зовсім не так я собі уявляла свою роботу).Але то вже таке - проза життя.
Вже у студентські роки мріяла(і досі мрію) - працювати перекладачем чи викладачем у вузі:girl_smile:
А взагалі я велика мрійниця:girl_smile:

носик
09.12.2009, 14:40
Привіт!Мріяла у дитинстві чимало....І ким тільки не хотіла стати...Спочатку хотіла бути міліціонером))))) але після раптової невдачі на уроках фізкультури,коли у стрибку застрягла на козлі- відразу ж перехотіла....Згодом вирішила стати зубним лікарем)))) сиділа і читала книжки,розглядала будову зуба...але...коли пішла до зубного і мені трішки добряче по каналах пройшлися і ще кров побачила....ну відразу ж перехотіла...Найбільшою мрією була стати модельєром одягу...Люблю щось створювати,вишивати,бісер,шити...По освіті трішкине вийшло....За вступ сказали(навіть і те, що щось вмію) треба дати 7 шт зелені...мама на таке не погодилася і стала я навчатися на бухгалтера...деколи пробую свої сили у дизайні.коли знайомлюся з творчими людьми але ніразу це не приносило мені якихось додаткових коштів.Хіба..збитки і трішки у житті просвітлило...Але всерівно залишаюся такою ж наївною людиною.,яка прагне буди модельєром...:girl_crazy:

Oriana
09.12.2009, 14:47
Носик! Майже як я:) Теж бухгалтер за освітою, а мрію стати дизайнером інтерєру.... Отож моя мрія втілюється тільки на компі:(

носик
09.12.2009, 15:12
хоча бухгалтер ще не зовсім,а тількинавчаюся...та й ще з животиком зараз...доводиться трішки прогулювати,але по повній відробляти))) А з мрією про модельєра не розстаюся...стараюся всюди її втілити...вдома стіни по своєму розмальовую...картини роблю і вишиваю....чоловік вже змирився і підтримує

Viktorina
20.12.2009, 01:42
Я бажаю УСІМ, щоб любі мрії у кожної людини здійснялись!!!
Я дуже підтримую те побажання.
У дитинстві у мене були різні мрії і лікарем,і художником(дуже хотіла розмальовувати чашки, щоб коли люди будуть пити з них, відчували радість),і стюардесою(дуже подобалась їхня спецодежа і літати) і ще багато ким хотіла бути.
Та повірте, МРІЇ ,таки збуваються, якщо у них не зневірюєшся, а віриш ,як у дитинстві.
Сьгодні мене чоловік привітав із "св.Миколаєм"і так сказав:- "вір у дива, як у дитинстві".
Та він добре сказав, бо пам"ятає цей рік, як я мріяла,мріяла... довгі роки мріяла ...і раптом в один рік збулися більша половина моїх мрій. Якщо чесно то я сама не можу ще повірити що воно так, адже факт річ уперта.
Так що мрійте навіть ,якщо думаєте, що таке не реальне для здійснення все одно мрійте і вони збудуться , як у мене.Я Вам усім цього дуже,дуже сильно бажаю!!!

Pazunika
20.12.2009, 03:29
усі мрії збуваються (я у цьому вже не раз переконалась), тому мрійте обережно ;)

ГаЛоЧкА
20.12.2009, 14:36
о, а я з дитинства пам)ятаю лише те, що коли мене питали ким ти будеш коли виростеш, я казала, Мамою))) ця мрія поки що не збулась...., а ще мріяла бути вчителькою праці))).. майже збулась- я працювала майстром виробничого навчання в швейному училищі)))), -більш не хочу))))
сама заповітна мрія поки що бариться з здійсненням, сподіваюсь на це є вагомі причини)

Consuelo
20.12.2009, 15:25
а я коника хотіла мати (і хочу) .... живого.... чорного....:girl_in_dreams::girl_tender:

Chereshka
20.12.2009, 15:34
я дуже хотіла бути вітражистом, так хотіла, що і досі хочу, завжди ходили до церкви, в музеї, а там такі штуки красиві на вікнах, я завжди думала, що і я таке колись буду робити, а діти приходитимуть і дивитися будуть, може хто знає, хто би міг навчити заплачу, поможіть здійснити мрію БУДЬ-ЛАСОЧКА))))))))))ЛАСОЧКАААААААААААААА

Margarin4ik
20.12.2009, 19:31
Я не назву себе дуже великою, тому моя мрія: в майбутньому бути мамою!:girl_smile:

Halina
20.12.2009, 20:42
Дитяча мрія??? Моя мрія дитяча - це були іграшки. Дуже хотіла ляльку Барбі і конструктор Лего!
Так от коли була студенткою, то вирішила що буду відкладати гроші на ту ляльку для сестрички. Скажу чесно, що уже не памятаю чи то вона дуже хотіла чи я страшно про неї мріяла. Подарувала я її ляльку на день народження і тепер ця лялька стоїть в сервантику. Приїду додому, потримаю її в руках і так тепло стає....
А от про конструктор мрію і далі.... Хоча вже трошки маю, то знайома віддала за конфетки, то по оголошенні купила.... Але це дуже мало, для моєї фантазії потрібно більше! Хочу що в кімнаті на підлогу висипати з коробки і тиждень складати мрію....

Mavpysuk
20.12.2009, 20:48
Моя дитяча мрія - море....і за щорічне здійснення цієї мрії я дуже вдячна свому дідусю....так складалося, що моїпоїздки завжди захоплювали шматочок вересня...тому навчання для мене починалось десь в середині цього місяця..що теж було маленьким святом...

Ніколь
21.12.2009, 02:10
Ооооо... моя дитяча мрія....вона здійснилась лише коли мені було 25... і весь час до того вона була мрією. А мріяла я про собаку. Ше в дитинстві дуже дуже хотіла...але житлові умови, а особливо площа житла не дозволяла..... максимум що мала то папужка, але це не те.... Я марила собакою до такої міри що колись подивившись мультфільм де в хлопчика була рукавичка яка впала на землю і стала собачкою, я розуміла що так насправді не буває.....але якось дуже хотіла вірити що воно можливе. І потім коли мені було 25.... я знімала собі квартиру вже пару років.... і раптом згадала що хотіла я собаку ( бо якось та моя мрія призабулась за стільки часу)... і вже є можливіть завести. Ну і памьятаю що в один тиждень - в середу згадала, загорілась, а в суботу в мене була моя Сара, англійська спанієлька. Радості було нємєряно !!! Ну і до сих пір нємєряно..... як і самої Сари, бо вона хоч і не велика собака, але якось встигає бути всюди одночасно і прийняти всюди участь по повній програмі.
А ще згадала що в шкільні часи марила пеналом на замочку або двостороннім на магнітах, тоді вони ще були дефіцитом і рідкістю.... або коштували дорого. Тоді мені його так і не купили, а зараз можу накупити собі тих пеналів купу...але вже не потрібні вони мені.

UnLikE
30.12.2009, 22:31
Мрія? Ой, шось навіть нічого пригадати не можу...
Все що я хотіла, мені купляли.. та і зараз так... :)

Laskava
30.12.2009, 22:45
Мені в дитинстві мріялось мати чарівну паличку. Пам'ятаю, що вона була потрібна не для того, щоб виконувати особисті бажання, а для того, щоб допомагати іншим людям, весь час думалося про допомогу хворим, сиріткам. Пам'ятаю ще, що дитиною мріяла працювати в дитячому будинку і робити все, щоб діти не почувалися самотніми та обездоленими. Такі мала мрії. Бачу, що моя доня зараз схожа на мене в дитинстві.:girl_smile:

zetta
19.03.2010, 21:49
а я мрiяла щоб батьки мною пишалися )

Fleshka
19.03.2010, 22:23
усі мрії збуваються (я у цьому вже не раз переконалась), тому мрійте обережно
Ну не кажіть...я от про ляльку барбі мріяла, кожен Новий рік під бій курантів загадувала щоб вона у мене з"явилась...І що ви думаєте? Бажання і до сьогодні не збулось.:girl_cray:

MaryF
19.03.2010, 22:28
А я мріяла стати співачкою, співала в школі, і голос маю, але після закінчення школи мрія розвіялась. І взагалі я багато про шо мріяла, навіть не пригадаєш так зразу.

Shine
19.03.2010, 22:44
А я мріяла стати художником, дизайнером, а коли стала дорослою про справжнє кохання, велику родину і гарненьких діточок. Багато з цього збулось, а мрію - стати художником, тепер допомагаю втілювати в життя своїй донечці.:girl_in_dreams:

Milashechka
19.03.2010, 22:57
))) скільки себе пам"ятаю, я завжди чогось хотіла... про найпотаемніше не розкажу, а от про звичайні мрії незвичайної дівчинки будь -ласка: ляльку барбі Миколай приніс!!! Німецьку ляльку пристрашенно хотіла - той самий бородатий дядько допоміг..
потім крупніші захцянки: хотіла робити жінок красивими - стала візажистом
дуже хотіла стати дизайнером житлових приміщень - деколи отримую замовлення , але це в мене більше як хоббі
зараз мрію про свій фітнес зал!!! але як то маю зробити не знаю і до кого звернутись не знаю
Потім куплю собі квартиру і машину!!! в тій квартирі у моєїї донечки буде своя велика гарна кімната!!! і ми будемо жити з нею довго і щасливо:girl_in_love::girl_in_love::girl_in_love:

berezhano4ka
20.03.2010, 00:32
я мріяла стати вчителем а моя близька подруга-лікарем.так ми і грались-я її вчила а вона мене лікувала.Теперя викладаю в школі а вона працює медсестрою.МРії збуваються

Bomochka
20.03.2010, 12:37
А я теж мріяла стати лікарем. Але , як сказав мій тато, з моєю любов"ю до різного шахер махеру стала бухгалтером...і домашнім доктором.

Picasso
20.03.2010, 15:28
Я спочатку мріяв стати вчителем малювання, пізніше - священником. Потім мріяв грати на фортепіано, навіть деякий час брав уроки. З часом дуже хотів бути хірургом - рятувати людей.
З третього класу мріяв стати художником - тепер поступово надаю мрії крила! :o :)

LadyEva
20.03.2010, 18:02
В мене була мрія стати артисткою, бо до перехідного віку мала дуже гарний і сильний голос, подобалась музика. Та голос переріс. Оскільки виросла в глухому селі то не було мови навіть про музичну школу ( до якої 20 км.) Вже коли прийшов час визначатись з професією- то однозначно хотіла бути тільки лікарем, та не склалось, бо не було купи грошей. До цього часу ніяка професія більше так не цікавить. На разі працюю в банку.

bioland7
20.03.2010, 19:18
а мрію - стати художником, тепер допомагаю втілювати в життя своїй донечці.
І в мене мрія була подібною, хотіла навчитись малювати, але так мрія моя дитяча не здійснилася, на жаль.

Ірена
20.03.2010, 20:05
а я... мріяла щоб зійшлися батьки.:girl_cray:
на свят вечір одного разу годину з колін не вставала і молилася (я десь вичитала, що тоді Бог усі молитви чує) :(а потім вирішила що Бога нема
а ще хотіла мати окрему кімнату і не спати з бабусею.
мріяла мати двох діток, їздити в авто...

Anaid
20.03.2010, 22:57
В мене була мрія стати артисткою
А в мене була мрія дитяча танцювати,а мене замість того батьки запхали співати в вокально-хореографічний ансамбль.:girl_cray:а я голосу толком немала.А дивилась як другі танцюють.:girl_cray:.Ну то впринципі були народні танці,а я хотіла сучасні.Проходила я туда 7 років і потім кинула той гурток,а разом з тим плюнула на ту свою мрію.Шкода тих втрачених 7 років яких могла би цілком витратити на то про що я мріяла!

Edifiel
21.03.2010, 00:46
А моя дитяча мрія стати лікарем мені дуже подобалися медсестрички в білих халатах:girl_haha:

dianisia
21.03.2010, 11:40
А я з класу 5 хотіла бути адвокатом, слідчим чи суддею, ну або якимось таємним агентом:girl_crazy:. В принципі мрія частково збулась- закінчила юридичний. Правда ні суддею, ні адвокатом, ні слідчим, а тим більше "таємним агентом" я не стала.:ninja:

Музик
21.03.2010, 12:07
я завжди хотіла малювати і мати багато-багато дітей. наразі жодна не здійснилась...
НАРАЗІ!

berezhano4ka
22.03.2010, 18:30
тим більше "таємним агентом" я не стала
ще не пізно почати

dianisia
22.03.2010, 18:48
ще не пізно почати
Ой ні дякую, це ж дитяча мрія:girl_spruce_up:

Tela
22.03.2010, 18:56
А я завжди хотіла стати пожарником або сапером(в дитинстві мені дуже подобались пожарники,їхня машина, форма, а коли побачила саперів і взнала чим вони займаються я задумалась:girl_in_dreams:...):girl_haha:

Zoryanazirka
22.03.2010, 19:19
А я хотіла стати бяляриною :)) В нас кника була з знимками балету - моя улюблена. По тому хотіла бути водієм трамваю (тоді такі ше з кермом їздили) і ще поштаркою :)) Не склалося :)

Златка
24.03.2010, 01:44
Мої дві нереалізовані дитячі мрії - то бальні танці і фігурне катання :girl_in_dreams: Ох, скільки я наплакалась за телевізором, дивлячись виступи... А як була мала, то мамі взагалі так і казала прямо "я Вам ніколи не пробачу, що Ви мене на танці не дали!", стукала голосно дверима і бігла в свою кімнату виплакатись :girl_cool:

В дитинстві спочатку хотіла бути няньою в садочку, потім - вчителькою співів (то мені дуже подобались мої няня і вчителька з садочку :girl_in_love:), потім - начальником (аргумент "чому" - бо в нього є водій :girl_haha:), а потім - головним лікарем в поліклініці (аргумент "чому" - бо він зранку стоїть на дверях і перевіряє, хто вчасно на роботу прийшов :lol:). Ото такі в мене були дитячі мрії :girl_blum:

DoroshLida
24.03.2010, 20:08
а я хотіла стати художником.....але не склалося!!!!потім захотілося бути вчителем укр.мови і літератури...от і збулося!!!!але стала не української а англійської!!!

Myroslava82
28.03.2010, 23:47
Я народилася в невеликому містечку біля Самбора і мріяла поїхати жити в Париж. Збулося, пожила і вирішила поїхати в передмістя: осточортів Париж - велике місто.

Knopka
28.03.2010, 23:56
мріяла поїхати жити в Париж

А я в дитинстві хотіла поїхати в Індію... Досі там не була, але зараз не надто й хочеться...

ZoloteSonechko
29.03.2010, 00:39
а я в дитинстві хотіла бути або лікарем, або продавцем:girl_wink:в ролі продавця я вже встигла себе спробувати (шось не дуже сподобалося), а от лікарем так і не стала.
а ше я дуже хотіла мати маленького улюбленця........але.............

ticra
21.04.2010, 02:49
Викрадач мрій сестри викликае настороження. Напевно не все добре у Вашій родині.

Siania
21.04.2010, 12:20
А я мріяла бути співачкою, довго про це мріяла (голосу взагалі немаю).
Пам"ятаю ще була зовсім маленька, стояла на колінах, молилась щоб в мене за один день виросло волосся:girl_spruce_up:
Ще мріяла про ковзани, в кожному листі до Миколая благала принести мені їх. В результаті в 18 років купила собі їх сама, і зараз досить часто катаюсь на ковзанці:)

tunsi
21.04.2010, 14:14
А я завжди мріяла стати актрисою,вийти заміж за іноземця і жити біля моря. Але мрії так і залишились мріями((

Нюта
22.04.2010, 17:48
В мене в дитинстві була навіть не мрія, а так би мовити переляк. Я боялася вирости негарною (хтось мені сказав,що гарні маленькі дівчатка виростають не гарними). І мріяла стати стати такою ж гарною, як Алла Пугачова ( тоже вибрала еталон, але більш яскравого персонажу на той час , я мабуть не знайшла) :girl_in_dreams:

RUSlana
01.05.2010, 17:40
А я хотіла мати таке ж гарне плаття, як у королев чи принцес ще у радянському кіно, таке пишне і театральне. Аж смішно тепер, все так банально.

Harmony
01.05.2010, 17:42
а я навіть не памятаю про що мріяла, просто була дуже серйозною дівчинкою:girl_in_dreams:

Gentle
01.05.2010, 23:08
А я не мріяла про жодну професію. Хіба продавщиці цукерок :)
Розкажу про іншу мрію, не пов'язану з професією.
Коли я була мала, то в теплу пору року любила бувати біля річки. Ми там равликів витягували, квіточки рвали і все таке :) Річка була вузька, а мама розказувала мені, що коли вона була мала, то в тій річці купалася і що та річка тоді ще була досить широкою.
Так от, моя дитяча мрія полягала в тому, щоб коли виросту і зароблю багато грошей, стану спонсором (тоді я ще того слова не знала) і ми розчистимо ту річку до такого стану як вона була, коли мама була маленька - щоб у ній можна було купатися.
Ми навіть почали реалізовувати цей задум: витягували комиші і різні водорослі на берег - щоб річка ставала ширшою...
От така недитяча дитяча мрія.

xsanka
02.05.2010, 21:25
А я мріяла про чарівну палочку. Хотіла таку, щоб коли до неживого торкнешся воно оживало, шкода, що такої палички немає...

SuperRhino
02.05.2010, 22:40
А я мріяла про чарівну палочку. Хотіла таку, щоб коли до неживого торкнешся воно оживало, шкода, що такої палички немає...

І я, і я, я теж мріяла про чарівну паличку, щоб можна було багато-багато цукерок для себе і для друзів отримати вже і зараз :girl_tender:

marusenechka
25.05.2010, 14:31
А я , уявіть, в дитинстві (ще у дит.садочку) мріяла стати... двірником!!! щоб все чисто-чисто попідмітати і слідкувати, щоб не було брудно! мені ну дуще не подобаось сміття на вулицях)) а потім хотілось бути мамою двійні (а то й трійні))) ото вельми складна, думаю, професія))) просто дуже подобались візочки з тими парами-трійками діток))) ну і як всі вчителька-акторка-і т.д.

Незнайомка
25.05.2010, 17:34
насмішу всіх, але спочатку хотіла бути астронавтом, на худий кінець астрономом. і зараз люблю дивитись в глибину зоряного неба (не так давно чуть в метро не купила любительський телескоп :), але поки доїхала, то бажаної моделі не було) і десь в душі хочеться роздивитись ближче ті далекі і чужі світи. потім опустилась на землю і мріяла про кар"єру модельєра (напевно, під впливом серіалу "просто марія" ;) ), навіть самостійно почала по-трошки шити на себе, але до кінця школи переросла.

Koza-Dereza
26.05.2010, 00:58
Я хотiла бути космонавтом у першому класi. Моя мрiя не здiйснилась. Потiм я хотiла бути ветеринаром, потiм гiнекологом, потiм адвокатом, потiм спiвачкою. Я майже стала спiвачкою, але так сi стало що переїхала до ЮЕсЕй i тут все накрилось мiдним тазом. Тепер здiйснюватиму мрiю бути адвокатом :)

sweetditya
27.05.2010, 00:58
Майже всі дитячі мрії вже зреалізовані, та залишилась одна-заповітна: хочу жити в замку і щоб навколо нього був сад і кущі троянд і щоб садівник кожного ранку зрізав свіжі квіти,які будуть мене будити своїм ароматом.:girl_smile:

TOlka
12.07.2010, 15:29
А в мене була мрія стати редактором дитячого журналу. Може хтось пам'ятає такі, як "Малятко", "Барвінок", "Мурзілка", потім ще купа піонерських.... Там траплялися нецікаві сторінки і я завжди фантазувала, що б там можна було зробити набагато цікавішого

А я завжди мріяла стати журналістом, ще з дитинства. Трохи дописувала в газету "Веселі вісті". Навчаюся, на жаль, на іншому факультеті, але мрію свою здійсню - поступлю на другу вищу...

Взагалі мрій багато! Принаймні було в дитинстві. І замок, і принц, і карети, і пишні плаття... І багато-багато іншого. А що зараз?

Недавно зрозуміла, що в плині життя розучилася мріяти! Точніше, здійснила найбільшу мрію, - знайшла кохану половинку, - і все, фантазувати перестала. Але ж для повноцінного життя потрібна завжди мати якусь мету, бо до чого тоді йти???

иділа довго, думала... Не могла надумати. Вирішила порадитися з чоловіком... і вилила душу у СПРАВЖНІХ бажаннях!
тепер точно знаю, чого хочу. Багато всього:
1 - будинок у величезному дворі, з внутрішнім двориком, де басейн. Навкруги квітник, позаду - сад з лавочками і альтанкою. Попереду - газон, фонтан, чтатуї, плющ... Багато спалень, щоб можна було прийняти всіх друзів або ж всіх родичів одночасно! Комплекс дитячих кімнат - спальня, ігрова, навчальна... Ой! Та я взяла, і записала цю мрію - на 10 сторінок вийшло А4. При тому, я не писала в подробицях(що і з якого матеріалу, наприклад :girl_blush2:)
2 - хочу два авто - одне хорошого класу, але розраховане і на наші дороги(подобається БМВ Х6); інше - спортивне з усіма прибабасами: рестайлінгом і тюнінгом, з маркою ще не визначилася... Мабуть, акура або феррарі =)
3 - Хочу дачу в горах серед лісу, з власним озером-рибником, з усіма зручностями...
4 - хочу розвинути рідне Закарпаття, укріпити дамби, відремонтувати дороги, підняти рівень туризму, побудувати певні підприємства, щоб дати людям робочі місця. Хочу допомагати хворим, немічним, бідним, безпритульним...

Хочу багато чого, і для того потрібно багато грошей. Тож хочу ті гроші заробити, щоб допомогти собі та іншим людям!

IKA
12.07.2010, 15:33
я от мріяла стати вчителькою
Я теж мріяла стати вчителькою в дитинстві))) Але дитяча мрія не здійснилась. Вже в старших класах з"явились нові мрії, які збігалися з можливостями:girl_dance:

allja
04.11.2010, 00:40
Ой, а я хотіла лікарем бути дужеее довгий час, потім передумала,задумала перекладачем бути, а тепер реалізовую мрію бути "банкіром"(так колись думала)...:)))

Оксана Ст
04.11.2010, 01:43
А, я хотіла бути артисткою. Співала круглосуточно і голос ніби був. В класі 2, якось, батьки вирішили віддати мене в музичну школу. Ми навіть поїхали в ту школу, там мене попросили заспівати. Пригадую, співала пісню ,, Соловей щебече, зозуля кує", чому саме вона прийшла мені в голову для мене ще і досі загадка. Коли прийшов час подавати документи тато нічого не пояснивши дав задню, обід і плачів було багато, бо дитяча уява встигла намалювати собі казку. Через декілька років він пояснив, що просто злякався залишати мене, ще зовсім дитину, саму у Львові(я мала жити при школі, а додому на вихідні, бо родом з району).

ckorpionsha
04.11.2010, 02:01
А я спочатку хотіла стати вчителькою рос.мови і літератури(я дуже люблю рос.мову). Потом надумала бути стюардесою(але коли мій зріст зупинився на поділці 157) мрія рухнула, потом пішла поступати в УЖНу на іняз(франц.філологія), але там якраз відкрили факульт.журналістики і зі слова мами:"Журналістів вбивають" пішла здала документи(нажаль на безкоштовне 2 бали не добрала). Потом журналістика у Львові і мрія знову рухнула,щось я себе журналістом зовсім не відчуваю. Про шо мріяти далі????От стюардесою бути невідмовлюсь.
От про двохповерховий будинок з джакузі і терасою на 2 поверсі мрію-мрію...але то таке,тре сказати батьку хіба 2 поверх добудувати в селі)))))

---------- Додано в 00:52 ---------- Попередній допис був написаний в 00:49 ----------

зараз люблю дивитись в глибину зоряного неба (
я як буваю в Криму,то там на набережній є такі розваги,то кожен день я займаюсь тою справою,взагалі Космос мені цікавий(мо я в іншому житті буду гуманоїдом)))))

---------- Додано в 00:56 ---------- Попередній допис був написаний в 00:52 ----------

я от про ляльку барбі мріяла, кожен Новий рік під бій курантів загадувала щоб вона у мене з"явилась...І що ви думаєте? Бажання і до сьогодні не збулось
а Ви в Діда Мороза попросіть ....

---------- Додано в 01:01 ---------- Попередній допис був написаний в 00:56 ----------

А ще я в дитинстві постійно мріяла помінятись місцями з іншою людиною і прожити чиєсь інше життя, цікавіше ніж моє
а я ще завжди мріяла побачити,що робить в даний момент наприклад сусід в хаті. Довго не могла зрозуміти чому ми не можем бачити,що роблять інші.

Annabela
04.11.2010, 09:45
Я мріяла бути танцівницею, навіть довгий час займалась бальними танцями і досягла деяких успіхів, але через сімейні обставини довелося це діло лишити. Зараз я про це НЕЙМОВІРНО жалкую. Не зважаючи на те, що ще одна моя мрія, бути журналістом, справдилась, я не можу буз суму дивитись проект "Танцюють всі". Все думаю, а може ще спробувати, але....... Мій малий теж любить танцювати, тільки чує музику одразу в пляс. Тепер мрію свою мрію реалізувати через нього - віддам його на бальні танці!

---------- Додано в 08:45 ---------- Попередній допис був написаний в 08:40 ----------

Ще в дитинстві мріяла побудувати велечезний будинок для безпритульних тварин. Щоб їх там годували всім смачненьким, доглядали і лікували і тоді на вулицях безпритульних би не було! Зараз розумію, що навряд чи мені це вдасться реалізувати.

Kazkarka
04.11.2010, 12:43
А я все дитинство мріяла працювати вихователькою в дитячому садочку. І хоч життя мене збивало з того шляху, і я звертала в інший бік, але з дітками я все одно працюю!!! :girl_tender:

talja
04.11.2010, 13:07
Мріяла про весільний салон, сукні і все навколо цього! Одну сукню все ж таки вдалось реалізувати знайомій у Іспанію... на цьому поставила жирну крапочку, бо зрозуміла що не все просто у нашій країні! Тепер простіше, матерію хоча б можна купити, а років десять тому приходилось багато чого замовляти через салон! Тепер уже мрії не зовсім ті...

hrystusja
04.11.2010, 14:08
Я будучи ще зовсім малою хотіла стати продацем жуйок (думала, що їх тоді можна їсти пачками дез затрат), та не склалось))) хотіла бути вчителькою молодшик класів, трошки згодом моєю юною мрією бкло-мати хорошого хлопця і вийти заміж. Бо чомусь переживала, що я нікому не подобаюсь і буду самотня., а потім мріяла мати діток багацько...!! ,Ну що ж працюю я заступником головного бухгалтера (те, чого я ніколи не хотіла), заміж вийшла не першого попавшогося, а таки за самого хорошого (піднялась моя самооцінка). А щодо діток то вже один зайчик є на рахунку. Тому думаю мої мрії здійснились майже всі))))

Seppy
05.11.2010, 00:19
У першому класі мріяла бути такою як Алла Пугачова. Записалась сама без мами в шкільний хор, але коли почалось розпреділення по голосах, мені сказали "стань в другий ряд, бо співатимеш другим голосом".Я образилася і більше не прийшла. Потім мріяла бути моделлю. У 13 років пішла на курси моделей, але через рік, коли почали проводити відбуркові покази, відмовили, бо треба ще трішечки підрости (мені 2 см. не вистачало до 175, а тоді вимоги були суворі як мені сказали). Вирішила стати перекладачем. Домовилася за приватні уроки з тітки коліжанкою. Вона викладала колись в США і безкоштовно погодилась мене вчити англійської мови. Але батьки заборонили поступати на філологію і потягнули мене в ненависний досі коледж. Вони вважали, що знайду кращу роботу ставши бухгалтером. Перемогою стало поступлення наперекір батькам в Університет Франка замість Політеху, який я вважала тоді закладом для розумово відсталих (вибачте, дитячі глупоти). Бухгалтером я так і не стала, працюю економістом, що не далеко втекло.
Зараз мрію про спокій, двійняток-дівчаток, особняк, курочок, садочок (замість "шуфлядки" на Сихові) і змінити роботу, яку ненавиджу.

Korona
05.11.2010, 16:47
У молодших класах хотіла бути один раз лікарем, а другий раз вчителем. Хотіла вийти заміж у 17 років, бо потім буду старою( я собі там думала).
Вийшла заміж не у 17 , а у 25 років(і вважаю молодою). Лікарем не є , хоча народною медициною дуже захоплююсь. По освіті банкір, але зараз вивчаю викладацьку роботу. Коли працювала на першій роботі, був колега - спокійний , врівноважений. Я завжди казала, хочу щоб у мене був чоловік з таким характером. І що ви думаєте, у мене не те , що чоловік був з таким характером, цей колега став мої чоловіком...

Kofein
06.11.2010, 18:28
В дитинстві завжди мріяла стати лікарем. Навіть мала свою аптечку:girl_smile:
Всі ляльки і м*які іграшки були моїми пацієнтами.
Зараз реалізовую свою мрію, навчаюсь в медичному університеті:girl_yes:

Kosjana
08.11.2010, 16:52
я у дитинстві мріяла стати вчителем..і так з мабуть перших класів і до 8 го... а потім..... розчарувалася.... мабуть того, що бачила неспарведливість ще у школі.. при оцінуюванні дітей.. тож вирішила вчителем точно не буду... бо не хочу колись розчарувати ..якусь дитину, як то зробили зімною...

Десь в 11 му класі мріяла поступити на психолога - щоб тонко розуміти людей і бачити справжню суть людини з першого ж знайомства.... батьки не пустили на таке поступати.. так як я ще любила математику і інформатику, то ....закінчила прикладну математику в університеті Франка...

Зараз працюю QA (тестером) тестую компютерні програми.. - весела і цікава робота...
А психологом ще мрію таки стати..))

Geri
09.11.2010, 13:08
А я в дитинстві мріяла стати перукарем або ветеринаром, пізніше в школі хотіла бути дизайнером інтер'єрів. Тепер мрію про власний фітнес центр. Але мріяти замало, треба діяти, робити реальні кроки до здійснення бажаного. Та як виявилось не так легко відважитись і змінити роботу, своє звичне життя, навіть коли воно тебе не влаштовує... Але я вірю що таки здійсню колись свою заповітну мрію!

Molecule
09.11.2010, 20:50
Найбільша моя мрія була стати лікарем( зараз реалізовується)
А ще мріяла бути детективом,вчителем,продавцем,але то короткий час.

І памятаю коли я ходила ще в садок,дуже хотіла щоб мій ведмедик став живим(в мене були друзі,я просто була така мрійниця.):girl_in_dreams:

preciosa
14.11.2010, 18:45
А я ким тільки не хотіла стати: вчителем, лікарем, співачкою, актисою (стандартний набір)... До недавна хотіла співати, та не склалось, повязала свою долю з іноземними мовами. Знаю, що можна і поєднати професії, та зараз співаю для себе, може інколи на концерті... Так що співачки з мене не вийшло:umbrage:

squirrel
14.11.2010, 20:49
А я мріяла стати ветеренаром щоб лікувати бідних бездомних тваринок. Потім хотіла працювати кондитером, а потім зацікавилась психологією. Все ж одна з моїх дитячих мрій реалізувалася вивчилася на кондитера.

DivineVanGate
19.11.2010, 20:56
А я мріяла стати ветеренаром

Аналогічно. Дуже хотіла бути таким собі Айболитом, а ще мати притулок для тварин (як в закордонних фільмах показують: все чисто, песики-котики в окремих кліточках, на килимках сплять)....
На жаль, не стала ветеринаром, банальна банківська освіта :-(. Але маю надію, що ця мрія ще буде мати місце у моєму житті

julialviv
23.11.2010, 16:25
А я мріяла бути вчителькою, потім президентом України. Ах жаль, що мрії не здійснилися )) :girl_blush2:

Sapiha
27.11.2010, 00:10
А я мріяла стати стюардесою )))))....... ха, тепер коли літаю в літаках стараюся пошвидше заснути, тому що страшно брррррр

http://lines.lvivport.com/children/m2260.gif (http://lines.lvivport.com/children/)

Fechka
03.12.2010, 13:53
:girl_mad:А я мріяла бути космонавтом...пізніше вчителькою,танцюристкою,співачкою,артисткою(не оригінально,всі так мріяли)...
.. а недавно я знайшла альбом (Такий звичайний, дитячий(моєї доні) де описувала її першу усмішку,кроки і т.д (їй доречі вже 9років),і там прочитала в розділі "Про мрії і сподівання" ,про мрію по декреті -працювати в банку...І в банку я працююю:girl_claping:...Мрії збуваются.....

shalunka
03.12.2010, 14:45
я мріяла стрибнути з парашутом!! І таки стрибнула! Це суперово! Кажуть другий раз наважитись важче, але я хочу ще!

медведик
03.12.2010, 15:41
з самого дитинства мріяла бути продавцем у сільському магазині,особливо мене приваблювали цукорки і фруктове пюре з м"якоттю яблучне або морквяро-яблучне у таких 250 гр-х скляних баночках, хліб білий круглий(за смаком, як проскурка), який пізніше їли з молоком і великоюююю кількістю цукру... :girl_haha:продавцем не судилося мені бути, але не полишаю надії колись відкрити свій приватний магазинчик у тому ж селі з цими всіма і не тільки смаколиками:girl_in_dreams:
була мрія по закінченні інституту працювати в банку, так воно і сталося, «Жить хорошо, а хорошо жить еще лучше.»... якщо мрії збуваються :girl_wink:

manka
04.12.2010, 17:28
А я з самого дитинства мріяла стати міліціонером. Після закінчення школи вже була готова подавати документи для вступу Інститут ВС. Але батько не дозволив (він сам міліціонер) і я поступила юридичний, потім на економічний. Тепер маю роботу, яку не дуже люблю, добре, що зараз у відпустці по догляду за дитиною. Зрозуміла, що моїй мрії ніколи не здійснитись, коли познайомилась з чоловіком, він у мене працівник міліції, і категорично проти того, щоб його дружина мала таку професію. Для себе вирішила - нехай діти обирають собі освіту до душі.

May
04.12.2010, 22:24
А я в дитинстві зажди збирала всіх дітей з будинку і вчила їх, в кожного був свій зошит намальований крейдою на асфальті і оцінка, ще ми ставили великі концерти на сходах до підїзду,мріяла організувати свій садок, адже творчі ідеї зашкалюють, наразі, в процесі, можливо мрія і здійсниться завдяки спонсору.

Michela
07.12.2010, 10:55
Мої всi дитячi мрiї - про рiзнi ролi у дитячому театрi. Театр (дитячий) обожнюю по сьогоднiшнiй день :girl_in_love:!
А працюю я в банку ...

Kazkarka
07.12.2010, 12:50
Мої всi дитячi мрiї - про рiзнi ролi у дитячому театрi. Театр (дитячий) обожнюю по сьогоднiшнiй день !

А вдома вистави ставите - для свої малюків або з ними для друзів? Я в дитинстві таке обожнювала. А потім в школі обожнювала шкільний театр :girl_dance: Можна організувати щось таке з дітьми і для дітей в школі:girl_in_dreams:

наталюська
07.12.2010, 13:55
я мріяла мати свою турфірму. ми з дівчатками навіть бавилися так: турфірма наша назив. VIZA, відправляли одна одну на моря, мали свою печатку (тато мені вирізав із гумки для витирання букви VIZA), а путівками були фантики.

Galicija
07.12.2010, 20:07
А я мріяла стати вершником (чи вершницею????)....
Пам'ятаю, як у класі 5-му пережила на Миколая страшенне розчарування, коли не знайшла під подушкою маленького лошати:girl_cray:!!!!! Ця мрія переслідує мене і понині -мати власний кінний двір, чи щось на кшталт... Їздити верхи трошки навчилась, але до здійснення мрії драбина висока :girl_impossible: А стала перекладачем та репетитором......

Ljus6ka
07.12.2010, 23:05
Я мріяла бути лікарем і усі мої ведмедики були мокрі в середині бо я заливала у них воду із шприца, то я їм уколи так робила. А потім мріяла бути юристом і захищати тих кого не справедливо засудили, потім вчителькою, потім артистом і все гарненько відпрацьовувала перед дзеркалом :girl_haha:
А ще у дитинстві я часто мріяла про собачку і цю мрію завжди втілювала в життя для мене Мама

LoveIzabella
08.12.2010, 01:17
Такі у всіх гарні мрії:girl_dance:!!!
Переважно всі хотіли бути вчительками-лікарками...І я через це пройшла. Спочатку уявляли себе з подружкою вчительками (нам було десь по 6-7р), потім лікарками (десь по 8-9р). Таємно від усіх я мріяла піти в монастир. Мені дуже подобались ті монашки, у яких головний убір так гарно спадав на плечі, бо здавалося ніби під ним широкий обруч на голові:girl_in_love:
А ще я хотіла бути співачкою, виступати в "Джерельці" (Моршинський колектив, де я ходила у муз. школу); Ходила на скрипку і ф-но, але поступати в муз. училище хотіла по класу ф-но, бо воно краще звучало (досі так здається;))
В випускних класах вперлася, що піду вчитися на журналістику. Мама ніби й не була проти, однак перекрила мені всі засоби для того!! В результаті, зруйнувавши мені дві мрії (музикант і журналіст) мама запхала мене на Геофак ЛНУ, тепер я еколог і географ...Лишився жаль і розчарування:(:( А так все добре починалось!...ех..
Тепер собі думаю - ліпше було піти в монастир - хоч не жаліла б...

Іруня
08.12.2010, 10:38
А я все життя мріяла бути лікарем. Від малесенької ходила з бабусею на роботу ( вона медсестра ) і мріяла, що колись теж одягну такий білий халатик... Але так сталося, що закінчила економічний ф-т. Не скажу, що це зовсім не моє, але все ж моя мрія мене не покидає. Чесно, якби зараз жила у Львові, то обов"язково пішла би вчитися на стаціонар медінституту. Вже і не раз то чоловікові говорила, але поки що, це - нереально. А роки йдуть...

Melinda
09.12.2010, 17:51
Хотіла бути архітектором, ну дуже мені це подобалося. А ще хотіла бути менеджером - бо слово гарне. В результаті - юрист.

slovjanka
10.12.2010, 12:18
Хотіла бути юристом:) Але юристом став мій чоловік ;)

PrincessRapunzel
15.12.2010, 18:45
Я в дитинстві теж хотіла бути вчителькою, як бабуся, або лікарем, як тато. А ще: балериною, співачкою, акторкою, як і всі дівчатка в моєму віці :girl_in_dreams:
А в результаті стала бухгалтером, як мама :girl_curtsey:
Але найголовніше, що я в дитинстві завжди уявляла себе красивою білявкою з дуже довим волоссям (мама завжди робила мені дуже коротеньке каре, а я марила довгими косами, як в моєї подружки :girl_tender: ), в блискучих босоніжках на височезних каблуках і в коротенькому рожевому платтячку (так, як моя ляля Барбі) і ця моя мрія здійснилася!!! Насправді не важливо ким ми працюємо, чи яку роль в житті граємо, головне бути задоволеною життям і подобатися собі! А я собі подобаюся, не зважаючи на те, що в цьому житті роблю :girl_spruce_up:

Pobigaychyk
15.12.2010, 20:59
Я довго хотіла бути вчителем, десь до класу 8-го. Якщо хтось в класі чогось не розумів дуже старалась просто пояснити. Кому не вдавалась англійська - діставала мультики англійською. А потім мрія розтанула, коли взнала яка у вчителів зарплата:girl_impossible: і пішла на економіста. А тепер працюю держ.службовцем на ту саму зарплату :girl_crazy:

misss
16.12.2010, 10:21
У дитинстві я хотіла стати продавцем. весь час про це мріяла(це напевне від бабусі, вона у мене товарознавець). У коледж пішла на товарознавство і комерційну діяльність, а зараз здобуваю економічну освіту:"Організація менеджменту".
Але все ж таки мрія збулася, я працювала у супермаркеті. Задоволення отримувала нереальне, це справді було моє.

orki
03.03.2011, 03:47
А я дуже хотіла бути вчителькою. Коли була мала, садила коло себе всі свої іграшки і вчила їх читати, писати, малювати, ну і оцінки ставила - не завжди добрі ...:girl_sad: Перед тим я хотіла бути продавщицею - бо в неї в касі стільки копійочок!!!:girl_blush2: В школі я захотіла стати юристом - як Мейсон з серіалу "Санта-Барбара". Мрію втілити в частині "стати юристом" вдалося, а от "як Мейсон" - не дуже, не та країна... на щастя або на жаль :girl_in_dreams:

pyzurj
03.03.2011, 10:30
хотіла жити у великому місті. Коли мене запитували де саме, то я відповідала *Львів або Київ*. В результаті, я у Львові, сестричка в Києві ):girl_yes2:

Galicija
03.03.2011, 13:55
А я в дитинстві ще хотіла бути лісофою феєю.:girl_spruce_up: Дуже любила гуляти в лісі і мріяти, що знайду таке дерево, яке відкриває свій стовбур, туди можна зайти, а там - чудова оселя!... Хотілося, щоб відпочиваючи там, можна було від усіх сховатись:girl_smile: Дуже казками захоплювалась:girl_wink:....

Michela
03.03.2011, 14:00
Дуже любила гуляти в лісі і мріяти
я теж...а, якщо чесно, то зараз ще більше люблю...:rolleyes:

nalia
03.03.2011, 14:09
А ядуже хотіла стати стюардесою ,але не знаю що з того би получилося,бо зараз літаків боюся панічно

Hermi
21.03.2012, 23:06
а я мріяла податись в науку...і стати відомою, щось зробити "велике-велике" щоб всі про це дізнались і користувались...
це була перша моя мрія(6-9 років), потім віднеї відмовилась...
прийшов час і я йду стежкою науки...Побачим що з того вийде...

sciongirl
22.03.2012, 01:42
Дуже прикро що дитячі мрії не завжди збуваються((( Все свідоме дитинство я мріяла бути дитячим лікарем, навіть в школі готувалась до вступу в медичний заклад, а коли прийшов час обирати собі подальший шлях то вибрала зовсім інше...Шкодую про це, зараз би могла допомогти багатьом діткам...від думки що вже нічого не змінити стає дуже сумно.

olevitska
22.03.2012, 11:11
а я все дитинство мріяла про власну дитячу кімнату, навіть на двох з сестрою...мені так хотілось свого маленького простору, а батьки цього не розуміли...і весь час мріяла бути вчителем початкових класів...але батьки вирішили інакше...
свою мрію про кімнату я втілила через своїх діток...
а щодо вчительки...- втілюю мрію на свому першачку...

Vitusja
22.03.2012, 13:22
Ох! В мене тих мрій було безліч. :girl_in_dreams: Щодо вибору професії, то в арсеналі моїх мрій було все : вчитель, педіатр, дантист, телеведуча і т. д. і т. п. Мрії змінювала як шкарпетки. А ще дуже хотіла мобільний телефон і машину. Мобільний вже є, тепер мучу чоловіка, щоб купив машину (бо сама з тим точно не справлюсь на бібліотечну зарплату)

Holly
22.03.2012, 13:56
ким стала?маю дві освіти - бухгалтер і менеджер готелів та ресторанів.

zaderyshka
22.03.2012, 14:16
А я мріяла писати книжки. Ми з сусідкою навіть писали шпигунські оповідання :girl_haha: Але вона ніколи не боялась читати своє на публіку, а мені все було страшеееенно незручно і соромно. І на компі в суперсекретній папці лежить кілька дитячо-підліткових романчиків і новелок. Хто зна...мож дійсно колись зважусь.

MyDream
22.03.2012, 15:26
Я також все дитинство мріяла про власну дитячу кімнату, але не навіть на двох з сестрою, а свою, свій куточок. Та мрія збулася аж на другому курсі університету.

В початкових класах я мріяла писати книжки і бути відомим на весь світ письменником. А ще мріяла бути співачкою, а пізніше - балериною:) Ну і куди ж без мрій про прекрасного принца:)
В старших класах я мріяла бути лікарем, і досі жалію, що не вистарчило мені впертості здійснити цю мрію.

Jeanjerry
22.03.2012, 20:06
А я хотіла бути в дитинстві ювеліром, потім адвокатом, а в старших класах - військовим перекладачем. А ще в дитинстві була мрія перекопати бабусин садок в пошуках дорогоцінних каменів. :girl_haha:

dasha
23.03.2012, 11:25
А я завжди хотіла мати велику родину, щоб жили дружно в одному великому будинку кілька поколінь, щоб дітей було багато. Але нажаль мрія залишилась мрією. Бабуся з дідом скоро померли, тата я бачила раз в житті. Так що як то кажуть "не в етой жизни детка".
Ну і як багато хто мріяла бути вчителькою англійської мови:girl_haha:.

Kerzenlicht
23.03.2012, 11:46
жили дружно в одному великому будинку кілька поколінь, щоб дітей було багато. Але нажаль мрія залишилась мрією. Бабуся з дідом скоро померли, тата я бачила раз в житті. Так що як то кажуть "не в етой жизни детка".

та чого - маєте ще шанс) в іпостасі бабусі, наприклад)

Alicia
23.03.2012, 17:04
Я мріяла в дитинстві жити в США, щоб у мене був такий великий будинок з великими кімнатами, басейном, тренажерним залом і постриженим газончиком. І щоб у нас з чоловіком була собака сенбернар, як у фільмі "Бетховен". І мріяла працювати на американському телебаченні ведучою новин. Батьків "планувала" забрати з собою, купити їм будинок на сусідній вулиці, щоб обов"язково жити окремо! (мама навіть зараз мені це пригадує жартома :girl_haha:)

garnazirochka
28.04.2012, 10:35
А я мріяла мати чарівну паличку і всім допомагати - дідусеві в селі створити робота, щоб замість дідуся працював)))) ще мріяла про куклу Барбі, отримала її лише в 10 років, коли вона вже не дуже і потрібна була:)) і хотіла бути художницею

Zuzulka
23.07.2012, 17:40
перше хотіла бути балЯриною, але так щоб не треба було ходити на тренування всякі, бо гуляти я любила більше))
потім передумала і вирішила стати священиком, мене і тут обламали:(
потім ще пробувала стати крутим чуваком який може робити все що хоче і навіть дивитись мультики по дівіді... вже не знаю як та професія називалась))

а в результаті поступала на англ. філологію заочно... передумала йти на заочне відділення трохи запізно... і стала соціальним педагогом, щоб працювати бухгалтером)))
тепер я танцюю по інстанціях, молюся за всякі циферки, дивлюся 1с фільми цілими днями і заповнюю англомовні комірки))) мрії збуваються))

Emerald
23.07.2012, 17:47
Я мріяла в дитинстві жити в США, щоб у мене був такий великий будинок з великими кімнатами, басейном, тренажерним залом і постриженим газончиком.- І я про таке мріяла... Еххх...

Virchuk
23.07.2012, 19:50
Я хотіла рано вийти заміж і народити дітей, щоб всі казали - яка молода мама :girl_haha:
А ще хотіла стати директором школи :girl_cool:

Koza-Dereza
23.07.2012, 20:03
Бути космонавтом! Очевидно, моя мрія не збулась :)))) Але полетіти в космос надія ще є :)))))

taniarz
23.07.2012, 23:59
я в дитинстві марила Парижем, а саме Ейфелькою, звідки? чому? не знаю, просто плакала в вікно і питала в мами :"правда, я поїду в париж?"
Потім забула про то...і в 19 років, юху:girl_claping:, несподівана можливість поїхати в париж, яку я звичайно використала.

Just me
24.07.2012, 00:14
Не повірите. В дитинстві мріяла бути дружиною президента. А ще мріяла, що зможу мати багато грошей, щоб усім, хто потребуватиме, я могла виділити необхідну суму. І всиновити дитину. І набудувати сучасних лікарень, закупити найпередовіше обладнання, щоб до нас з-за кордону їхали навіть. І забезпечити батькам можливість не працювати, а їздити по курортах і дивитися світ. І щоб не було комунізму:girl_haha: І поставити перед собою банку жирної домашньої сметани з батоном і наїстися ложкою. І з"їсти за один раз цілу шоколадку. Дві останні мрії збулися, черга за малим :girl_haha:

Пи.Си. Як будете знати якогось неодруженого президента - дайте знати в ПП. Із задововоленням вийду за нього заміж :)

Alicia
03.08.2012, 12:19
Вчора за вікнами було дуже чути "кричалки" вдв-шників, і чомусь одразу пригадалося мені табірне дитинство. Кожне літо нас з двоюрідною сестричкою відправляли в табір Молода гвардія десь на три тижні (там знімали фільм "Електронік"). Згадала наш гімн табору (ніколи не забуду), який ми співали перед змаганнями з іншими таборами, наші пісні перед сном і тихою годиною, коли ми всі ставали в коло, трималися за руки і загадували бажання на одній нозі:girl_haha:. Як ми кричали в їдальні: "спасибо нашим поварам, за то, что вкусно варят нам!". І королівські ночі, коли всіх мастили зубною пастою, і малинові вечори, коли дівчата одягалися в хлопчачий одяг, а хлопці - в дівчачий :connie_pull-pigtail. У нас там були свої правила і закони, з кимось дружно жилося, з кимось не дуже, бо дуже різного віку діти були, але я собі не уявляю свого дитинства без табору, моря і вожатих. Хочеться хоч на день повернутися в наш корпус "сонячний" з широченними балконами, на які в теплі ночі виставляли ліжка і ми спали під відкритим небом (але з паличками-пружинками від комарів). Хочу колись поїхати туди з чоловіком, щоб просто прогулятися, подихати тим рідним повітрям і показати свій балкон і свій другий дім.:girl_tender:

marife
03.08.2012, 16:25
А я завжди мріяла побачити Україну, таку красиву, квітучу, про котру мені розказувала моя мама, а їй бабуся (українка). І ось я не тільки її побачила, а й оселилась в ній:girl_haha:

MorsImmortalis
03.08.2012, 19:52
з того,що спало на думку саме зараз... завжди хотіла мати свої джинси. в 90-ті ми жили досить скромно і одяг нам в основному постачали родичі з-за границі. тож постійно доношувала чиїсь немодні джинси. тільки в 7-у класі мені нарешті купили мої власні джинси, які мені нарешті подобались.

New look
04.08.2012, 16:40
Як будете знати якогось неодруженого президента
президента можна знайти не обов,язкого країни, а наприклад президента крутої компанії) Чим поганий варіант:girl_cool:

А я мріяла бути "актрісою галівуду":girl_in_dreams: і моделлю , і ще дружиною Рікі Мартіна і ще дизайнером одягу. За Галівуд мені мама до сих пір згадує і каже що пакує вже чумадани для поїздки)))))))):girl_haha: Для модельної кар,єри я робила спеціальні вправи для збільшення росту- моделлю я не стала, а от ріст в 176 лишився) Ну а дизайнером все-таки я стала. Головне дуже сильно і впевнено хотіти, і робити щось для того. Ну з Рікі там і так все зрозуміло)))

О, згадала як я видзвонювала в Київ в 4-5 класі, щоб записатись на курси акторської майстерності. Мама в шоці була від рахунків за телефонні розмови. Хоч є що згадати кумедного тепер)

RamirZ
09.11.2012, 15:10
А я на повному серйозі заявляла, що стану колись приборкувачкою левів та тигрів (мабуть, після прочитання книжки Волкова "Чарівник Смарагдового міста", де був зовсім нестрашний лев, друг Еллі) або каскадеркою. А стала вчителькою. Правда ж: недалеко від мрії :)?

Gorda
26.11.2012, 23:53
А я мріяла бути акторкою....і казала, що буду поступати у НЗ...на щастя, доля розпорядилась інакше :girl_smile:

27.11.2012, 05:46
А я коли була мала , то батько мене з собою на відпочинку брав деколи на рибалку, то я мріяла спіймати золоту рибку , щоб виконала мої мрії.Але крім тюльки для кота ми більши нічого не ловили, так що усі свої мрії мусіла здобувати тяжкою працею.

tegusigalpa
01.12.2012, 12:59
Мріяла винайти ліки від раку...

puha
02.12.2012, 15:49
мріяла мати велику патлату собаку. ну хоча б середню
і зараз про це мрію :)

LUSINDA
29.03.2013, 16:44
Свою дитячу мрію я пам"ятаю чітко. Завжди хотіла бути моделлю у глянцевих журналах. Щоб мені професійно робили зачіску, накладали косметику, фарбували нігті і багато - багато різного модного одягу. А ще - професійні фотографії і фотографи....Та знаю, що професія моделі насправді далеко не проста і потребує чимало зусиль

Gorbywka
29.03.2013, 23:10
а я завжи мріяла вміти шити,от і мрія збулась))))))Дуже рада цьому факту)

jylanda
30.03.2013, 15:11
Я завжди мрiяла побачити слонiв, не в зоопарку, а в природi. Слона побачила пiд час нашоî вiдпустки, навiть змогла обняти.
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/03/30/thumb_367385156d5bc87a70.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/03/30/367385156d5bc87a70.jpg)
A ще, завжди хотiла велииикого ведмедя м'якого (iграшку), такого як в фiльмах. Bедмедя знайшла теж, ледве дотягнула додому нашого Петрика.

smilechyk
03.04.2013, 17:47
В мене було 2 мрії: стати вчителькою і мати домашню тваринку, одна з них вже не здійсниться оскільки я стала проектантом опалення та водопостачанням, а друга мрія все ж таки залишається мрією - мати котика))

aknytsU
04.04.2013, 18:10
Моя дитяча мрія ніколи не здійсниться, уви...
а хотіла, я щоб всі люди, в т. ч. я могли літати: типу мали б бути кнопочки вкл. і викл., натискаєш, піднімаєшся метрів сто над землею і летиш собі, куди хочеш :girl_crazy:
а взагалі не погано було б моїй мрії реалізуватись, а то такі дороги, що жах!! ну але це вже в іншу тему

Krasynja
12.04.2013, 14:32
Я мріяла стати вчителькою молодших класів - мрія здійснилась, я за освітою - вчитель молодших класів, та так і в школі жодного року не працювала, можливо все ще попереду, а друга мрія була - щоб все кругом було молочно шоколадне: дерева, квіти, травичка усе було з шоколаду, крему, бізе і річки були молочні, памятаю не одну ніч думаючи про це я засинала у дитинстві, а потім зрозуміла, що це лиш мрія і все...:girl_in_dreams:

sofcja
12.04.2013, 14:38
я років з 11-11 мріяла стати патологоанатомом - цікаво було дуже, вибирала так, що лікарем ще можеш нашкодити здоров'ю людини, а там ні:girl_in_dreams:
коли збиралась поступати - мене всі відмовляли, бо не жіноча професія. тому не пішла і зараз дуже шкодую. як результат люблю шалено серіали про патанатомію і щось пов'язане з нею:girl_blush2:
я завжди була дивна дитина і чим старшою стаю, тим більше це сама розумію:connie_pull-pigtail

Ruana
24.04.2013, 13:01
В дитинстві хотіла стати продавцем халви. :) Мріяла жити в універмазі, бо там все є (найбільше цікавив іграшковий відділ, вітрина у кафе з тістечками і широкі сходи).

А моя донька з 6 років мріє бути орнітологом і досліджувати у Новій Зеландії папуг кеа. Цілеспрямовано вивчає англійську мову.

Мені аж ніяково перед нею зізнаватись про свої дитячі мрії. :)

София Куликова
25.04.2013, 21:07
хотіла бути перукарем, а мтала мед.сестрою))

Kydriawka
05.08.2013, 14:11
Мріяла стати лікарем, поки не почала вчити хімію. Тепер рада, що все таки не стала - не моє :girl_curtsey: Мріяла бути художником, гімнасткою (бо в них так гарно стрічечка візерунками кружляє), модельєром.. стала юристом:girl_smile:
А, ще з дитинства і по нині лишилась така дитячо-дивна мрія озвучити мультик :girl_dance:

Finya
05.08.2013, 16:18
Я хотіла стати моряком. В 4 класі написала у творі: кваліфікованим матросом:d23: До певного віку розбиралася в морській термінології і думки були всі тільки про шхуни і кабельтови. Це тривало приблизно з самого раннього дитинства - і років до 12.
Потім я була впевнена, що стану журналістом. Всі були впевнені) Де б я що не писала (навч заклади), у викладачів буквально мову відбирало) Це я зараз розумію, що хист мій більше літературний, але тоді це було неважливо - бути тобі журналістом, хором твердили вчителі)
Коли вже кілька років працювала за іншою спеціальністю і всі мрії поглинула тяжка млость реальності - приснився мені сон, в якому голос згори з притиском сказав: ти - журналіст. Я стояла в темному лісі, повернувшись спиною до дверей велетенського будинку і чекала. Ось тоді той голос і пролунав)) Я, чесно кажучи, не надала значення, хоча інколи згадувала - надто вже знаково все в ньому було. Наступні роки подавала документи на іняз і раптом)) Побачила, що такі самі іспити на журфаку. Випадково головою приймальної комісії виявився викладач з підготовчих курсів (про якого я думала, що він нас з подругою ненавидить:girl_haha: Ми дико реготали на всіх його парах) В моменті перекинула доки і так само вступила) Нас прийняли без іспитів, на основі результатів тестів (мала 2 номер в рейтингу вступників, готувалась же ж до іноземних мов:girl_cool: Бали з англійської були максимальними з можливих) Відчуття доленосності тоді забивали подих - три попередні роки я стабільно провалювала співбесіди в педагогічні вузи:girl_dance: Замдекана факультету виявився мій викладач з юнацьких курсів "Молодого журналіста" - за 8 років ми змінилися і не впізналися)) З"ясувалося все при розподілі курсових робіт)) Так от він був шокований, що я не поступала після школи) Тільки сидів і повторював: єдина людина, яка повинна була тут вчитись, єдина людина з мого курсу.. Де ти ділася тоді???
Трохи офтоп))) Але це все тісно зв"язано з дитячими мріями, і лише мріями. Мене батьки пхали в область, яку я ненавиділа всіма фібрами душі, де мені було погано і виходу звідти я не бачила.
Але те, де ти маєш бути, там і опинишся - це я усвідомила чітко тоді. Таке було враження, що в потрібний момент хвиля підняла мене і поставила на берегу під сонцем, пальмами, ясним небом)))

---------- Додано в 14:18 ---------- Попередній допис був написаний в 13:57 ----------

завжди хотіла мати свої джинси.
The wrong mix in the wrong...jeans:lol:
Як я тебе розумію) Я зараз джинси скуповую мало не колекціями))) Хочу мати всі, в які влізу лол)
Та і, взагалі, ситуація подібна була з одягом. А я його обожнюю:girl_devil:

Gentle
05.08.2013, 16:35
стати моряком
А Ви часом не обчиталися книжок Жюля Верна, Сабатіні і ін? :) Бо я теж тільки як якусь таку книжку прочитувала, відразу хотіла бути моряком))))
The wrong mix in the wrong...jeans
Обожнюю дИпешмод))))

Finya
05.08.2013, 16:41
:clapping:обчиталися книжок Жюля Верна, Сабатіні
Обчиталася)))) Книжок:D Але там глибше) Баюс, в прошлой жизни я була капітаном))) Бороздящим просторы морей.. кто изведал гольфстримы и мель)))
Обожнюю дИпешмод))))
:eek: Сєстра!
Я теж! :clapping:

ГаЛоЧкА
05.08.2013, 16:57
ой.. в дитинстві коли мене питали- ким будеш, коли виростеш- відповідала..мамою))))

Neverland
05.08.2013, 17:40
Я щось мало пригадую з дитинства. Пам"ятаю, що мріяла подорожувати і вивчати тварин по всьому світу, особливо в диких джунглях. Років в 5 хотіла працювати зразу на 7 роботах: міліціонер, лікар, вчителька, суддя, дослідник, і ще якісь, але точно на 7:girl_crazy: Потім в 14 років я дуже зацікавилась буддизмом і вирішила, що поїду в Тібет, стану там монахинею, і буду пізнавати смисл буття. Врезультаті стала художником, серйозно зайнялась деякими духовними практиками, і в Тібет ще поїду, коли настане час, правда не назавжди:girl_curtsey:

Margarett
05.08.2013, 17:45
Як говорив О.Бендер: "Хрустальная мечта моего детства ... на тарелочке с золотой койомочкой - Рио-де-Жанейро..." для мене це було (і ще залишається у мріях) освоїти професію лікаря.

Svjatkova
05.08.2013, 17:55
В дитинстві постійно брала участь в різноманітних виставах, концертах в садочку, школі, малій академії, ходила в театр.гурток ( правда ляльковий :girl_haha: ). тому мабудь і мріяла стати актрисою)))
Але ще більше мріяла про міцну дружню сім"ю з трьома дітками ( два синочки і маленька лапочка-дочка), великий особняк в парковій зоні , і сембернара)))

aknytsU
05.08.2013, 21:46
така дитячо-дивна мрія озвучити мультик
Я навіть конкретно знала :girl_haha: Мультик "Невгамовні", дівчинка Анжеліка мульт якраз припав на період мого дитинства

jMoondance
23.08.2013, 02:22
Коли була малою, не знаю звідки, взялись 2 мрії:
1. навчитись грати на фортепіано
2. навчитись їздити верхи на конях

І всі їх виконала:girl_tender:

Першу мрію я почала виконувати, коли я закінчувала 1ший клас. Я прийшла додому і поставила батьків перед фактом, що я записалась в музичну школу. Вони були досить здивовані, але відразу мене підтримали. І з 2гого класу я поступила в музичну школу. Де провчилась 7 років. І успішно її закінчила. Чесно, я задоволена що так вийшло, так як музика на мене добре вплинула. Одне шкодую, що на скрипці не вмію грати. Але то нічо я ще навчусь з часом.

Другу виконала, коли була у 8мому класі, я дізналась тоді про Львівський іподром Буревісник, і просто затянула туди маму. І так я навчилась верхової їзди. :girl_curtsey:

---------- Додано в 01:22 ---------- Попередній допис був написаний в 01:20 ----------

Відтоді дуже люблю цих тварин))

Sankasan
30.08.2013, 12:20
Хотіла роботу пов'язану з паперами: постійно обкладалась всякими журналами, листками аркушів, якісь прізвища вигадувала, вела цілі підприємства і фірми:) Потім по сімейній колії віддали на ф - но, а в 98 році мама сказала, що країні і без мене вистачить бідних музикантів і віддали мене на приватні заняття по математиці...підтягувати, бо через музику, виступи, мала білі плями в різних науках:) а я в той час мріяла бути журналістом:) ну і скерували мене на економічний... за освітою фінансист не працювала слава Богу жодного дня.
А тепер іноді сниться, як я граю на своєму тому ф - но:)
А ще, з реальних дитячих таких мрій, це мати свою кімнату (жили в4х в хрущовці зі суміжними кімнатами) і мілійон баксів. Я його розкладала до останнього бакса!

Khrystik
31.08.2013, 13:58
а я в ранньому дитинстві мріяла продавати морозивону і напевно їсти заодно:)), потім хотіла бути водієм трамваю(так мене вабили оті лямпочки в нах в кабіні), ну а потім вирішила бути вчителем. так і сталося. вчу діток. роботу свою люблю :)

Virna
31.08.2013, 15:39
а я в дитинсті, такому глибокому, хотіла стати співачкою. пам"ятаю як вдівала мамину спідницю, дезодорант в руки і співала Пугачової "Пазаві мєня з сабой...". потім вже в класі 5 хотіла стати космонавтом, або працювати в НАТО, я не знаю, чи я тоді знала про існування НАТО, але мріяла про роботу в якійсь космічній обсерваторії, щось таке. ходила на астрономію, в 6 класі написала наукову роботу про Миколая Коперніка. мала такого колєгу по парті, то ми називали себе "Зоряною командою". якщо чесно, то я багато про що мріяла в дитинсті, і піаністкою хотіла бути, навіть на заняття ходила. багато чого спробувала, але навчатися вступила на журналістику, хоч ніколи про неї не мріяла, маю на увазі в дитинстві.

bobryha
06.09.2013, 11:47
Я в дуже глибокому дитинстві хотіла вийти заміж за бабая)))) Мене обіжали старші дітки , а бабая боялись і я подумала що як стану я жінкою бабая , всі мене стануть поважати)))

Solomi
10.09.2013, 10:53
завжди в дитинстві заглядала в перукарні

дуже хочу стати перукарем з 5-6 рочків, вже і стригти вмію і зачіски робити вмію, але працювати не виходить перукарем:girl_smile:

Kofe
17.09.2013, 16:29
Я мріяла стати вчителькою, але ... стала медиком. До мрії наблизитися не вдалося мабуть ця професія не для мене.

zorkas
01.10.2013, 18:57
Ще в школі ми писали свої мрії. Я написала що хочу щоб був мир у всьому світі. Тоді неусвідомила сутності цієї мрії докінця. Тепер про це прошу Бога.

marruda
01.10.2013, 20:19
якщо відверто, то так часто змінювались мої мрії, що навіть важко зараз пригадати яка з них була першою та на 100% усвідомленою :) спочатку хотіла бути дитячою письменницею, тоді професійним велогонщиком, тоді володіти якимись надприродніми здібностями (напр., читати думки інших, телепортуватись і ставати невидимкою), тоді журналісткою, тоді фотографом, тоді мріяла класно грати на фортепіано, тоді володіти багатьма іноземними мовами, потім - східними бойовими мистецтвами)) а в реалі стала економістом-маркетологом, захистила кандидатську, і викладаю тепер в універі :) хоча деякі мрії так і залишаються актуальними крізь всі ці роки!

Maryanka
02.10.2013, 15:29
І в мене мрії часто мінялися. Памятаю що дуже хотіла стати журналістом, але в житті я не любитель гуманітарних наук. Згодом хотіла стати кінорежисером - стільки ідей було для фільмів, серіалів.

А вже в дорослому житті хочеться збудувати будинок сімейного типу та всиновити з десяток діточок.

Ari
04.10.2013, 22:40
В мене мрії не дуже часто мінялись, я мріяла стати слідчим, саме ним, а не прокурором чи юристом, як мене питались в школі, якесь таке відчуття в мене було присутнє допомогти розібратись у несправедливості, допомогти зловити злочинців, але в реальності коли появилась можливість хоча б трошки наблизитись до мрії, мені сказали спочатку йти працювати дільничним у віддалені села (бо немаю відповідної освіти), і розбирати п'яні дибошири, при моїй то статурі 1.60 чоловік із моїми батьками, висловили категоричне НІ. Ось так, моя мрія і закінчилась(((((((((((((

Пташечка
01.11.2013, 13:18
Я у глибокому дитинстві дуже любила діток і хотіла щоб мама була вихователькою у садочку чи яслях а я б їй допомагала. Лише зараз розумію що мабуть я просто хотіла бути мамою :) Нажаль досі мрія залишається мрією

Patty
01.11.2013, 13:36
Найперша "професійна" мрія - стати квітникаркою, вирощувати різні квіточки і художньо оформлювати клумби (то вже якийсь ландшафтний дизайн пішов).
Потім, як і у багатьох, мрія стати журналістом. Про різні, також і негативні нюанси професії знала не з чуток, проте досі не розумію, навіщо далася відмовити від цієї думки задля здобуття своєї аж ніяк не омріяної і поки не використаної в житті вищої економічної. Втім, може, ще колись знадобиться..
Мови хотіла вивчати, хенд-мейд штучками цікавилася.. Але це все, цитую "так несерйозно".. Але воно нікуди не ділося, тож тепер для душі бавлюся рукоділлям і вивчаю англійську - самостійно та з малим :)
Хотіла стати мамою 3-х діток - хлопчика і 2-х дівчаток. Маю хлопчика, більше не дано.. Втім, Бог добрий, і десь в глибині душі вірю, що ця мрія ще збудеться .
От ніколи не хотіла стати лікарем/медсестрою, бо дуже гидлива, і потік людей зі своїми скаргами мене просто дратує.

Не знаю, чи то можна віднести до "професійних" мрій, але років так в 6 (!!) хотіла стати монахинею..

А просто собі мріялося час від часу про: собаку (таксу або спаніеля), справжню Барбі і фіолетові ласіни :girl_crazy:

Лідочка
01.11.2013, 14:23
Не знаю, чи то можна віднести до "професійних" мрій, але років так в 6 (!!) хотіла стати монахинею..
Я до сьомого класу десь а то й до 8-го хотіла, ні ХОТІЛА стати монахинею. Дума. якби батьки підтримали, може так би і було.

hannatal
01.11.2013, 15:01
ХОТІЛА стати монахинею
і в мене таке бажання було. А брат мій двоюрідний як почув (мені було 9, а йому 12-12р), то каже - ти щоооо!!! монашкам ж морозива не можна їсти!:girl_haha: а ще я ДУУЖЕ люблю коней і все просила маму купити лоша, (на балконі би тримала). Мріяла про свого коника і такий плащ чорний, як у Зорро...

zorkas
01.11.2013, 20:08
Я малою дуже хотіла мати то котика, то песика. Але жили в квартирі і мама недозволяла навіть неможна було і починати на цю тему. А тепер незнаю куда дівати своїх улюбленців. Тепер мабуть так компенсувала свої дитячі забаганки.
Так недозволяли всім моїм подрушкам. То ми коли побачили що одна класна собаця в закинутому садіку зробила собі житло, кожного дня а то і кілька раз на добу, носили їй їсти, бавились.

Logos
15.11.2013, 00:47
я в дитинстві дуже хотіла побачити Венецію, все марила нею, твори на цю тему писала, а цього літа побачила і таке враження, щоя там декілька раз вже була, і коли їхали геть, мені здавалось, що я тільки туди і назад, і буду там жити, але стільки там людей, особливо *руссо турісто*, незнаю чи ще раз би туди вернулася, але мрію дитячу здійснила

cjomcjomka
27.11.2013, 20:30
підліткова мрія, досі актуальна: хочу написати пісню для групи "Бумбокс"

elektronika
27.11.2013, 23:48
Мріяла стати ветеренаром=). Не стала. Але тварин люблю, підгодовую і підліковую...

LadyLand Shop
24.12.2013, 12:26
Мріяла перше бути вчителькою, потім страшно мучила свою малу сестру цим:girl_crazy: Потім ця мрія плавно переросла у лікаря. А в кінцевому результаті пішла вчитися на організатора обслуговування в готелях і ресторанах:girl_smile:

Britney
05.05.2014, 15:32
А я хотіла в дитинстві бути акторкою, зніматися в фільмах, особливо в серіалах. Але потім мама мені підкинула гарну ідею, що дуже гарно бути вчителькою. Мабуть я слухняна дитина, то коли виросла стала вчителькою))))

Lvivska Kvitka
11.05.2014, 12:38
Мріяла стати ветеренаром=). Не стала. Але тварин люблю, підгодовую і підліковую..
А я вчилася на ветеринарного лікаря)))Хоча чесно признаюся не працюю по спеціальності,бо був один не дуже приємний момент в житті,коли потрібно було йти працювати не по ветеринарії,а щоб працювати лікарем потрібна хороша практика,яку я так і не змогла отримати.А зараз вже забулося багато того чого знала,і починати все з початку дуже важко.

---------- Додано в 11:38 ---------- Попередній допис був написаний в 11:34 ----------

Мабуть я слухняна дитина, то коли виросла стала вчителькою))))
Мабуть так!!Батьки ніколи нічого поганого не порадять своїй дитині.))Слухалась би я їх коли була молодшою,можливо теперішнє було би іншим)))))))))))