моя дитяча мрія

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем olenkastar, 22 Вересень 2009.

  1. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    а ким ви мріяли стати в дитинстві?юності?
    змінилася мрія тепер чи може спавдилася?

    я от мріяла стати вчителькою(в таком ну дуже дитинстві) і стала:girl_crazy: а от в школі мріяла стати модельером,малювала моделі одягу. мріяла бути перукарем,візажистом:girl_spruce_up:( цю мрію впроваджувала в життя на своїх подругах і ляльках:girl_smile:)...пізніше стала велика мрія бути ДіДжеєм[​IMG]...але більше ніодна не справдилася. хоча і не втарчаю надії,що ще одну з них справджу:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 12
  2. Morena

    Morena Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Я теж мріяла бути вчителькою, потім лікарем, а стала бухгалтером як мама, що було логічно і передбачувано.
    А ще я в дитинстві постійно мріяла помінятись місцями з іншою людиною і прожити чиєсь інше життя, цікавіше ніж моє. Але на жаль такі мрії точно ніколи не збуваються.
     
    • Подобається Подобається x 10
  3. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Мої дитячі мрії: вчитель, співачка, танцюристка, акторка, лікарка, юристка.

    Ну в банку в принципі не мріяла працювати то точно!але на разі не шкодую!
     
    • Подобається Подобається x 8
  4. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А в мене зараз деколи виникає бажання бути водієм трамвая :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 16
  5. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А в мене була мрія стати редактором дитячого журналу:girl_smile:. Може хтось пам'ятає такі, як "Малятко", "Барвінок", "Мурзілка", потім ще купа піонерських.... Там траплялися нецікаві сторінки і я завжди фантазувала, що б там можна було зробити набагато цікавішого:girl_in_dreams:.
     
    • Подобається Подобається x 15
  6. Alias

    Alias Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Мріяла стати хореографом, потім грати на барабанах у якійсь групі, ще хотіла бути археологом...наразі виходить дизайнер і не жалкую.
     
    • Подобається Подобається x 9
  7. тигрица

    тигрица Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я мріяла працювати в міліції, щоб носити форму, дуже люблю жінок у формі.
     
    • Подобається Подобається x 11
  8. olja_zaj

    olja_zaj Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    тигрица в нас однакові мрії дитячі були,я навіть поступала туди,але не склалось,ше мріяла і мрію,про особнячок,де будуть жити дві великі кавказькі вівчарки.
     
    • Подобається Подобається x 8
  9. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    а я також мріяла бути вчителькою...:girl_spruce_up:потім актрисою...:girl_cray:...телеведучою:girl_crazy:та наразі вчусь на юридичному факультеті...подивлюсья.що з мене буде:girl_cool:
     
    • Подобається Подобається x 7
  10. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я наглий викрадач мрій своєї сестри :girl_mad: просто якось так склалось, що все чого дуже сильно хотіла і добивалась вона - вдалось втілити в життя мені і часто без особливих зусиль:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Oddly

    Oddly Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    а я в дитинстві мріяла, щобу був мир у всьому світі :girl_spruce_up:
    тільки не смійтеся. чесно.
    просто в мене було піонерське дитинство і купа прикладів героїчних з тодішньої дитячої літератури
    поки що не збулося.
    але мрія взагалі-то хороша
     
    • Подобається Подобається x 18
  12. Даніелла

    Даніелла Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Моя дитяча мрія була завжди одна, і яскраво виражена. Майже з пеленок я робила уколи лялькам, перев"язувала лапки котам, приводила всіх хвореньких тварин додому. Над майбутньою професією думала не довго, відразу поступила в мед. Це була перша взята мною вершина ( рідні не хотіли )
     
    • Подобається Подобається x 13
  13. Карінчик

    Карінчик мамуся трьох діток

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Я дуже в дитинстві хотіла бути вчителем молодших класів, потім мрія змінилась на вихователя :girl_in_dreams: в садочку, тепер йду до того щоб моя мрія збулась... а ще мріяла зустріти "принца" :) .... ця мрія вже збулась :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 8
  14. Natalya

    Natalya Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Міліціонером, журналістом, нафтовим магнатом, перекладачем, модельєром. Дещо вже було, дещо є, на дещо ще все таки сподіваюсь :)
    А ще в школі я дуже-дуже хотіла потрапити в Америку (під враженням книжки про дівчинку Катю Личьову) - потрапила.
     
    • Подобається Подобається x 5
  15. Hruska

    Hruska Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    А я завжди хотіла бути вет.лікарем - це така велика мрія для мене була, що то просто мега-мрія...:girl_cray: а тепер, коли прочитала назву теми, мені аж моторошно стало....:girl_cray:як це так може бути....це ж моя завітна мрія була...і я от так просто забула про неї....чесно, я щойно згадала за свою мега-мрію....:girl_crazy:
    Але точно, я не мріяла працювати в будівництві з купою-купезною мущин...:girl_crazy::girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Я теж.А ще архіологом - мандрівником і космонавткою в ранньому дитинстві.Усі мрії не збулися.Але, ще все попереду....
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. nattsol

    nattsol Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    з дитинства я мріяла зустріти принца на білому коні (банально трошки, еге ж? :)), щоб жити з ним довго і щасливо, і щоб він був один-єдиний на все життя. і це таки стало дійсністю :)

    щодо професій, мріяла стати вчителькою або вихователькою, пізніше дуже хотіла стати хірургом, боялася лише, що руки тремтітимуть, як буду когось різати :D паралельно з хірургом хотіла стати дизайнером одягу. що ж, дизайнером стала, правда, не одягу :)

    ще було кілька нездійсненних мрій: навчитися літати, як птах; знайти чарівну паличку, щоб використовувати її лише в хороших цілях (я страшенно любила казки, книжки просто "ковтала" ще до вступу до школи); побути бодай один день в тілі іншої людини, щоб знати чи інші сприймають світ так само, як я :);
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Іру

    Іру Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Я мріяла стати актрисою або лікарем, але аж ніяк не вчителькою, а саме нею і стала.
     
    • Подобається Подобається x 2
  19. viltis

    viltis Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    Щодо професій, то я якось не мріяла, а так логічно і тактично обирала. А от мрія ще напевно досі є : хотіла працювати в книжковому магазині, щоб на халяву читати... ( я просто книго-наркоманка, і до одруження з легкістю могла витритити всю зарплату на книжки:)
     
    • Подобається Подобається x 9
  20. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: моя дитяча мрія

    таких я бачу нас тут більшість:)
     
    • Подобається Подобається x 1