Як зупинити погіршення зору?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Wanderlust, 23 Вересень 2009.

  1. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    На роботі весь час за комп"ютером, дома теж часто буваю. Зір погіршується постійно, хоч раніше був ідеальний. Коли була у відпустці - покращився, тепер знов повернувся до гіршго.
    Як ви з цим боретеся?
     
    • Подобається Подобається x 3
    • Погоджуюся Погоджуюся x 1
  2. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    можна приймати 2 рази на рік курс вітамінів для зору. так мені радила офтальмолог.
    бо у тих то постійно за комп'ютером є напруження дна ока.
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    В мене те саме, то я час від часу роблю вправи за методикою Жданова.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    То ще є вправи Бейтса. Певне такі ж.
    В мене теж робота з компютером. То стараюся почастіше робити перерви, десь виходити (ну, папір підписати, в когось щось перепитати в іншому кабінеті стараюся не телефоном, а особисто). Заодно і зарядка маленька.
    Вітаміни - то пила оковіт.
    Ще - морквочка. Стараюся почастіше робити салатики з сирої моркви.
    І моя мама десь вичитала рецепт - що треба потерти і вичавити з морквини сік (яка по розміру є , таку і брати) і відразу випити. І так 10 днів підряд. Потім перерва і знову так. Мене на так довго не вистачало. Бо до комбайна ще не дожилися, а кожен день терти теркою, щоб потім витиснути сік, мені було трохи ліньки..
     
    • Подобається Подобається x 5
  5. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    Морква має бути обовязково з капелькою оліїї або трішки сметани. Сама морква дає мало ефекту.
     
    • Подобається Подобається x 7
  6. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    Власне салатик - то обовязково. Забула написати. Бо тоді вона значно краще засвоюється. І олійка чи сметанка, а не майонез.
     
  7. Lavazza

    Lavazza Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    А ви якось це погіршення/покращення діагностуєте в офтальмолога? Чи це тільки за вашими відчуттями?
    Я наприклад після трудового тижня в п"ятницю ввечері додому йду підсліпувата, а за вихідні почуваюся краще. Тим не менше зір 100%, недавно перевіряла.
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Wanderlust

    Wanderlust Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    хм, я коли востаннє перевіряла - то теж 100% був.. може і в мене щось схоже
     
  9. NikaLovely

    NikaLovely Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    В мене зір перестав погіршуватись, як тільки вдягнула контактні лінзи, до того вдягала окуляри при потребі, але зір погіршувался з кожним роком.
    Хочу купити собі окуляри для роботи на комп'ютері, їх радив мій брат, він дизайнер, постійно за компом, то йому ті окуляри дуже допомагають, каже, що очи менше втомлюються, немає почервоніння та "помутніння" від довгої роботи.
    Вживаю терту моркву, в сезон - чорниці і чорну смородину тоннами. Ну і, завичайно, треба давати очкам відпочинок)
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    я перевіряти ходила. 100 % зір, але є напруження дна. щось там сильно пульсує. то вона сказала, то від того що дивимося в компютер і відповідно в кілька разів менше моргаємо очком, ніж коли не працємо за компютером. тому при можливості треба - зволожувати штучно очко - краплями типу штучні сльози.
     
    • Подобається Подобається x 7
  11. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    Мені також лікар при 100 % зорі, рекомендував такі капельки. Око покривається ніби плівочкою, яка не дає пересушувати його. Але щось ніяк руки не дійдуть їх купити і попробувати. Та й хімія якась напевно. Хтось їх пробував?
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    чого у всьому шукаєте погане?? хіба краще садити зір моніторами:girl_smile:
    в мене наприклад інакше питання - як то капати коли очка з макіяжем?? потече туш... але зір важливіший.
    http://mozdocs.kiev.ua/likiview.php?id=7496 щодо крапель.
     
    • Подобається Подобається x 2
  13. Niferttiti

    Niferttiti Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    Але ж в показаннях до застосування вказано, що застосовувати при дискомфорті викликаним сухістю ока, в мене наприклад такого дискомфорту нема, але всерівно ними рекомендують капати. Чи тільки тоді коли дійсно дискомфорт?
     
  14. Vesnyanka

    Vesnyanka Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    Мені офтальмолог теж радила капати такі капельки. Хоча сухості також немає. Але не казала скільки разів: менше за компом, не дуже втомлені - менше крапати, більше - частіше. Правда, їх назви непамятаю - оскільки вагтіна, то і сиджу менше, і ліки майже не використовую.
    А ще казала обовязково робити вправи для очей.
     
    • Подобається Подобається x 4
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    ні. власне від того, що менше кліпаєте, при роботі за монітором. можливо ми з вами , як не спеціалісти, цього не зауважуємо, а офтольмологи кажуть, що різниця є. і тому напрягається судини дна ока.
     
    • Подобається Подобається x 2
  16. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    100% що менше. я нвіть зараз відчуваю сухість в очах. Раніше навіть уваги незвертала. А фоток часом обробляю багато, і відчуваю, що очі вже "вилазять"... Файна тема. Тепер буду знати що робити :girl_in_love:
     
    • Подобається Подобається x 1
  17. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    Краплі, якщо постійно за комп"ютером - обов"язково. Мені допомагає, як ніщо.

    Рефлексні окуляри - обов"язково.

    І постарайтесь щось зелене мати на столі чи в інтер"єрі. Раз в 15 хвилин тридцять секунд дивіться на цей предмет.
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    не потече :girl_cool: - капейте у внутрішній кутик ока і не зразу закривайте очі. важко навчитись але потім - на автоматі!!!
    монітор має стояти так, щоб ви на нього дивились прямо чи троха зверха-вниз.
    Якщо ви дивитесь знизу вверх - повіки майже не прикривають око і воно скрше сохне. Збавити контрастність на моніторі!!! не сидіти в темноті біля компа!!! і все буде ок!
    навіть якщо не носите лінз - купіть собі розчин для лінз - найменшу баночку - користуйтесь на здоров"я як візином! розчин з моменту відкриття має термін придатності 0,5 року, а більшість капельок по 1 місяцю... і пакують їх в такі банками що для того щоб використати за місяць треба всьою сімєю по три рази в день капати!
     
    • Подобається Подобається x 5
  19. K.I.M.

    K.I.M. Active Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    :)
    я часто користуюся штучними сльозами :) э такі, які можна закрапувати на лінзи, є такі, які категорично неможна. але точно знаю - з ними комфортніше і зручніше.

    а від постійної роботи дійсно очі перенапружуються і падає зір. проте ця втома очей знімається швидко і неболяче :) будь-який отальмолог порадить на ніч тропікамід (чи шось подібне) протягом 10 днів, і ви побачите, що зір покращився. але все одно - краще поговорити про таке з лікарем!

    ітки він скаже вам, чи то втома чи то шось серйозне відбувається у ваших очах :)
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. Vendy

    Vendy Active Member

    Відповідь: Як зупинити погіршення зору?

    В мене теж поганий зір, почав падати років 10 тому, спочатку намагалася лікувати, але в нас якась не дуже компетентна лікарка, потім сестра казала, що зір лікують у дітей, а в дорослих він не покращується, вона носить лінзи і порадила мені.
    Я носила їх десь майже рік, але щось мені був якийсь дискомфорт, і я перестала їх носили.
    В грудні минулого року в мене почало сильно боліти око, я звернулася в центр мікрохірургії око, виявилося, що це спазм через те, що правим бачу краще ніж лівим, і на це око більше навантаження. Для зняття спазму виписала мідріацил, а для підтримання зору Чорницю форте 3 рази в рік, і провізіо 2 рази в рік і все ж таки носити лінзи або окуляри, щоб лінза не просихала (я практично цілий день за комп'ютером) краплі систейн. Але всеодно за цілий день відчувається тиск на очі.