КПК

Показати повну версію : Вишивальницям-початківцям

Сторінки : 1 2 [3]

Імель
23.12.2010, 12:00
Починати зверху можна хіба взір, у якому нема великих фрагментів
або якщо все гарно розграфили і прорахували в РМ

мені наприклад важливішим було те, щоб знизу взір закінчувався саме там, де я собі то уявляла, а не там де вийде
бо мені особисто не подобається на молодому хлопцеві, коли взір сорочки заправляється в штани (як на мене то більше пасує старшим панам, пузатим, так сказати, а коротший взір-навпаки буде робити їх круглішими, та й сорочка матиме бідненький вигляд)

але якщо вам в тому не розходиться, то можете починати хоч з середини
і біля комірчика все рівно рівненько не буде, бо десь буде більше вишито (ближче до плечей), десь менше (ближче до пазухи, розрізу тобто)

Mavra
23.12.2010, 12:17
і біля комірчика все рівно рівненько не буде, бо десь буде більше вишито (ближче до плечей), десь менше (ближче до пазухи, розрізу тобто)
От власне цього я не врахувала!
Дуже дякую за поради :girl_in_love:

Ніколь
27.12.2010, 22:47
А в мене питання до Ніколь. Як там поживає
ти знаєш... ніяк :girl_blush2:
я тоді почала, а потім шось часу не було, вже й не особливо хотілось продовжувати. Так і лежить в столі, картинка вишита на 30% і не знаю чи довишиваю, чи на тому мої вишивальні починання і закінчаться ))))

Я так бачу що в мене до вьязання більше душа лежить ніж до вишивання, та й вьяжу на порядок кращє аніж вишиваю )))

Незабудка
12.01.2011, 04:08
Нарешті. Сьогодні купила набір "Вечірня Прага" від ф-ми "Чарівна мить":
http://s010.radikal.ru/i313/1101/fd/6a5dfad9dc3e.jpg
+ п'яльця та маркер.
Знаю, що набір трохи завеликий, як на такого нулячого-пренулячого початківця як я, але з усього наявного в магазині, він мені найбільше сподобався.
Завтра буду розграфлювати тканину. Відповідну темку я вже знайшла. Потім шукатиму темку "В які дірочки пропихати голку з ниткою, щоб в результаті вийшов хрестик" :girl_bye2:

пс. Найбільшою несподіванкою в самому наборі було те, що виявляється, деякі хрестики потрібно вишивати, з'єднавши докупи 2 нитки різних кольорів (ну так я зрозуміла зі схемки). Ооо, для мене то - відкриття Америки.

Liliyah Romanova
12.01.2011, 07:31
Завтра буду розграфлювати тканину. Відповідну темку я вже знайшла. Потім шукатиму темку "В які дірочки пропихати голку з ниткою, щоб в результаті вийшов хрестик"
пс. Найбільшою несподіванкою в самому наборі було те, що виявляється, деякі хрестики потрібно вишивати, з'єднавши докупи 2 нитки різних кольорів (ну так я зрозуміла зі схемки). Ооо, для мене то - відкриття Америки.
Так приємно прочитати такий допис. То так, як діти вчать нас дивитися на світ великими здивованими очима, так і ви написали, що я собі зразу згадала, скільки нового я навчилася на вернісажі, як страшно було братися за різні речі, техніки, як не розуміла маси слів різних і поступово вчилася їх значень.
Щиро бажаю вам успіху в ваших починаннях! Картинку ви обрали дуже гарну. Нехай вона вам принесе масу задоволення, особливо, коли її завершите!

kitka
12.01.2011, 09:13
з усього наявного в магазині, він мені найбільше сподобався
О, ну це вагомий аргумент, він вам має дуже допомогти:girl_yes2:. Бо перша картинка - то як перша вчителька в школі. Щиро бажаю вам успіху.
ви написали, що я собі зразу згадала
Ти знаєш, я інколи люблю перечитувати свої "древні" дописи (ну і не свої також), згадати, як все починалось:connie_pull-pigtail.

guculyanka
12.01.2011, 19:07
І я взялась за вишивку. :girl_blush2:
Але, певно рік буду вишивати ту картинку, бо великого розміру...
Маю питання:
1. почала вишивати нижній кут і з тої сторони полотно вже торочиться. То, напевно, треба обметати?
2. вишиваю на п*яльцях і не виходить просунути голку зверху вниз і зразу ж наверх. Мушу спочатку вниз, тоді руку під полотно - виводжу нитку знизу, аж тоді наверх.
То я щось неправильно роблю, чи то так має бути?
Мені здається, що без п*ялець було би швидше.
Чи то тканину треба послабити? Але тоді нема сенсу на п*яльцях вишивати...

Мар'яся
12.01.2011, 19:10
1. почала вишивати нижній кут і з тої сторони полотно вже торочиться. То, напевно, треба обметати?

візьміть клей ПВА і на дві клітинки обклейте по периметру, то набагато швидше, ніж обметувати.

2. вишиваю на п*яльцях і не виходить просунути голку зверху вниз і зразу ж наверх. Мушу спочатку вниз, тоді руку під полотно - виводжу нитку знизу, аж тоді наверх.
То я щось неправильно роблю, чи то так має бути?

я також так роблю, в принципі, можна взяти двосторонню голку, тоді руку не треба буде пропихати.

МарянаК
12.01.2011, 19:51
Чи то тканину треба послабити
Я, коли починала вишивати на льоні, теж робила з голкою такі "викрутаси" як і ви, але трошки послабивши тканину було набагато легше, ну і справа в звичці - ще пару хрестиків і ви будете "співати з голкою в один голос" :girl_wink:

Kasia
12.01.2011, 19:59
вишиваю на п*яльцях і не виходить просунути голку зверху вниз і зразу ж наверх. Мушу спочатку вниз, тоді руку під полотно - виводжу нитку знизу, аж тоді наверх.
так і має бути. швидкість не головне, вона набувається з досвідом. головне- рівненькі хрестики.

kitka
12.01.2011, 20:18
але трошки послабивши тканину було набагато легше
Тобто ви вишиваєте на п'яльцях, пропихаючи голку одночасно вниз і вгору?

Katrine
12.01.2011, 21:36
Дівчата, підкажіть, будь ласка - зібралася нашивати канву на лляну тканину, але щось не можу розібратися, як її правильно пришити, щоб було рівно:scratch_one-s_head:?

kitka
12.01.2011, 21:48
як її правильно пришити, щоб було рівно
Я пришивала квадрат аїди з вишивкою на льон (торба для Касі, може ви в темі з подарунками бачили). Спочатку гарно відпрасувала канву, загорнувши краї під низ, а тоді поклала рівненько на льон (сім разів примірялася на око), кутки пришпилила і під машинку. А можна для більшої впевненості пройтися вручну широкими стібками, а тоді вже на машинці. І нічого нікуди не з'їде.

Olena-m
13.01.2011, 00:15
А я зрозуміла, що Катрін має на увазі канву, яка потім витягається (не знаю, як вона правильно називається), для вишивки сорочок, наприклад. Хтось із дівчат вишивав на такій, бачила колись на форумівці, тільки забула хто :) .
То про яку саме канву ви питаєте?

roksolanka
13.01.2011, 12:45
для вишивки сорочок, наприклад. Хтось із дівчат вишивав на такій, бачила колись на форумівці

Я вишиваю на такій канві собі сорочку, але не на льоні, а на батисті, то в мене не було проблеми з рівністю пришивання: відміряла від верху метром необхідну довжину в двох місцях, провела лінію і пришила по тій лінії канву.
Сподіваюсь хтось зрозуміє, що я написала, бо якось дуже накручено вийшло

Katrine
13.01.2011, 23:11
То про яку саме канву ви питаєте?
маю на увазі таку, як ви і написали, для вишивання сорочки, щоб потім ниточки повитягувати. починаю вишивати чоловіку сорочку, і боюсь, щоб через криво пришиту канву все не зіпсувати... в мене трохи не склалось з рівною розміткою навіть по клітинках, не кажучи, щоб без них то робити:girl_blush2:

Olena-m
14.01.2011, 01:15
А що на льоні без накладної канви не вийде вишивати? За дві або за три ниточки хрестик захоплювати.

guculyanka
14.01.2011, 16:22
Дякую за підказки, та коментарі в карму, додають натхнення:d64:.
Вишиваю таку картинку:
(ТМ Творчість і краса)

http://kitstitch.com/getthumb.php?w=350&fromfile=http://kitstitch.com/components/com_virtuemart/shop_image/product/________________4aae48313f461.jpg

Чи ви позначаєте якось на схемі що вишите? Бо я гублюся вже.

LudmilaP
14.01.2011, 19:19
Чи ви позначаєте якось на схемі що вишите?
Можна замальовувати вже вишите на схемі, я так робила коли вчилася вишивати, тепер вже не замальовую.

Jersey
18.01.2011, 11:11
Приймаєте ще одну вишивальницю? Так я дивилась з захопленням на ваші роботи що і сама взялась за вишивку. Вже маю вишиту одну маленьку картинку (маленький котик) і зиму (з набору від Orchidea). І тепер почала вишивати метрику в подарунок ))).
P.S. Фотодоказ обов"язково буде )))

Незабудка
23.01.2011, 19:54
В мене тут питаннячко назріло... :girl_blush2:
От вишиваю я якийсь кусочок. Там рядочком/купкою хрестики одного кольору. А десь недалечко ще кусочок такого ж кольору. То тоді нитку треба закріпляти, обрізати, і на новому кусочку закріпляти по-новому? Чи можна "скочити" надалечко, і повишивати "заодно" і там? Яка максимальна відстань для такого "скачка"?

П.С. Я вже трохи вишила своєї "Праги". Правда, лише чорним кольором. То я собі так вирішила - перше все, що чорне повишиваю, а тоді візьмуся за якийсь інший колір. То чорного десь половину вже вишила :girl_cool:

Бурулька
23.01.2011, 21:27
Чи можна "скочити" надалечко, і повишивати "заодно" і там?
Якщо Ви вишиваєте картину, зворот якої буде закритим від стороннього ока, то ті скачки можуть бути такої довжини, яку ви вважаєте доцільною з точки зору розходу нитки і часу на закріплення... Кожна вишивальниця робить вибір для себе.
Єдине коли я зважаю на зворот, то при вишивці рушника і трохи при роботі над вишиванкою.

Імель
23.01.2011, 22:04
Чи можна "скочити" надалечко,
я скаКаКаю :)

але намагаюся, щоб ті "скаки" були були гарні, тобто, щоб зі звороту були перетяжки під кутом 90*-спочатку піднімаюся/опускаюся вверх/вниз на відповідний рівень, а потім вже вправо/вліво

ізвіняйте, якшо непонятно

kitka
23.01.2011, 22:10
ізвіняйте, якшо непонятно
Я пріблізітєльно поняла:xaxa:: то ти попід нитками лазиш, чи як?
А я собі дозволяю іноді скочити максимум на півтора см.

Мар'яся
23.01.2011, 22:33
А я собі дозволяю іноді скочити максимум на півтора см.

а я можу скочити, якщо розхід нитки на закріплення-початок більший, ніж розмір отого скачка, бо часом скочити буває економніше :) А ще можу скочити, якщо маю багато нитки, а закріпити її в якомусь місці вже майже нереально, то тоді попід нитками протягую, але таких перетяжок вже майже не видно навіть зі звороту.

Імель
23.01.2011, 23:00
то ти попід нитками лазиш, чи як?
лажу зі звороту
вишиваю стовпчиками переважно, зі звороту в мене отако
|||||
|||||
ну і для того, шоб красіво було по тих вертикальних паличких рухаюся

наприклад, теба перелізти лівіше на 2 хрестики і вверх на 4, то я не "лізу" навпростець, а спочатку піднімаюся вверх, а вже потім вже вліво, так, щоб був прямий кут

Ума
23.01.2011, 23:52
я прямих кутів не пильную. зворот є зворот. я схоже як Мар"яся. Якщо на закріплення (початок\кінець) нитки я намагаюся в середньому 4хрестики зачепити, то 4+4 на 8 хрестиків можу скочити. Але де 8, там і 10, а де 10..... :girl_crazy:

Галюсік
24.01.2011, 15:59
Вишиваю таку картинку:
(ТМ Творчість і краса)

То набір для вишивання, чи підбирала нитки і з РМ вишиваєш?
Ця картина - моя мрія, але ніяк не наважуюсь її вишивати (маю схему в РМ). Хотілося б фото процесу бачити, якщо є можливість виставити. Дякую.

guculyanka
31.01.2011, 16:44
Ні, я замовляла набір. Так простіше. :)

guculyanka
20.02.2011, 09:37
Підкажіть, що робити з куском полотна, що поза п*яльцями? Так мені заважає! :girl_cray:

Імель
20.02.2011, 09:47
можете підщепити
чи прищепками, чи біндерами

guculyanka
20.02.2011, 09:53
Ок, дякую.
(Що таке біндери?)

І ще в мене дуже спресовані хрестики, які попадаються під п*яльця. Боюся, чи вони потім піднімуть?

Імель
20.02.2011, 12:22
Що таке біндери?
осьо
http://uaprom-image.s3.amazonaws.com/38012_w640_h640_binder_tsv.jpg

Xomka
20.02.2011, 13:05
Поперете, попрасуєте зі звороту і хрестики будуть гарненькі.

LuBimaya
02.03.2011, 15:24
Дівчата, приймаєте новеньких???
Ви всі такі класні! Дивлюся на ваші роботи і аж дух захоплює!
Я теж хочу!!!!

Вишивати то я вмію, трошка... Просто компанії ніколи не було, тому і не переймалася тим ділом.. а зараз сиджу дома, тому треба чимось зайнятися...
із вишитих робіт в наявності маю тільки два рушнички пасхальні, та серветочку (вишивала, як в лікарні на підтримці лежала, бо сумно було)
ось такі (вибачте, що не попрасоване, дістала, щоб сфоткати!)
http://s46.radikal.ru/i112/1103/dc/3fc0da3f1c04.jpg
єдине що мені свекруха робила мережку, бо я ще не вмію... :girl_blush2:
а ще вишивала метрики, одну на замовлення, іншу похреснику...(фото не маю, на жаль)...

то як, приймаєте? на допомогу вашу можна розраховувати???:girl_in_dreams:

LuBimaya
02.03.2011, 19:21
Дякую, дівчатка! Дуже приємно отримати теплі слова в карму! :girl_in_love:

LuBimaya
02.03.2011, 19:22
А зараз вирішила чимось зайнятися і роблю біскорню для голочок... :girl_cool:

Zolotynka
11.03.2011, 14:13
Привіт, дівчатка, схоже, і я від вас заразилася вишивкою. :girl_in_dreams::d64: Приймете в свою компанію? :girl_smile:
Почала вишивати перший процесик, і хочу спитати. Я десь вичитала, що треба починати обов'язково з центру вишивки, і завжди вишивати спочатку найсвітлішими нитками, а тоді вже темнішими і найтемнішими (бо нібито від темних залишається ворс чи щось таке) - це правда? Усі так роблять?
І ще одне - правда, що від вишивки дуже псується зір? :girl_cool: Бо в мене робота за комп'ютером, очі - як робочий інструмент...

Xomka
11.03.2011, 14:23
Ми такі:girl_cool:, заразні:xaxa: Вітаємо в нашій компанії:d64:
З центру починають, коли не хочуть заморочуватись з рахуванням і щоб не помилитись і потім не виявити різну відстань до країв:girl_impossible: Але якщо з рахуванням все ок, то не обов'язково починати з центру. До того ж якщо розграфити тканину, то взагалі можна почати у будь-якому місці.
Щодо темніших-світліших ниток і порядку відшивання, то те що ви написали більше напевно стосується базарних ниток, шерстяних. Нитки кращої якості не залишають ніяких ворсинок, тому можна вишивати в якому хоч порядку.
Щодо псування зору - то при вишивці зір псується не більше, ніж при роботі за комп'ютером. І там, і там треба час від часу очам відпочивати - і все буде ок:girl_wink:

MILITARIYA
11.03.2011, 15:32
З центру починають, коли не хочуть заморочуватись з рахуванням і щоб не помилитись і потім не виявити різну відстань до країв Але якщо з рахуванням все ок, то не обов'язково починати з центру. До того ж якщо розграфити тканину, то взагалі можна почати у будь-якому місці.
Я завжди любила починати знизу, але коли купила маркер, то розграфлюю тканину і вишиваю спочатку ту нитку, якою вишивати найбільше, а інколи просто з якого місця подобається, так, як писала Хомка.

Zolotynka
11.03.2011, 22:02
Дякую, що прийняли! Так добре, що є з ким порадитись! :girl_claping:
До того ж якщо розграфити тканину, то взагалі можна почати у будь-якому місці.
А я і розграфила, і з самого центру почала з переляку - думаю, може, так усі "великі дівчатка" роблять? :girl_haha:
Вишиваю нитками ДМС, так що ворсу немає. А схему взяла з британського журналу "Cross Stitcher" - такий класний журнал, до речі! Це той, що "Вышиваю крестиком" (російський переклад, бо ті самі проекти, тільки в іншому порядку). Море ідей! :connie_pull-pigtail Уже напланувала собі купу звідти вишити.
Зараз вишиваю такі нарциси:
http://s53.radikal.ru/i142/1103/f2/80a4b50fa7adt.jpg (http://radikal.ru/F/s53.radikal.ru/i142/1103/f2/80a4b50fa7ad.jpg.html)
Шукала таку тканину голубеньку на той ковпак і не знайшла. Ніхто такої не зустрічав у львівських магазинах?

Farfalla
22.03.2011, 09:26
Привіт, рукодільниці.
Хочу приєднатись до вас. Серйозно ніколи не вишивала (уроки трудового навчання не враховую :) )
Тому вважаю себе початківцем. Мені неймовірно сподобалась одна картинка, яку вишивала Ліля. Вона й порекомендувала звернутись до вас за порадами.
Можливо, хтось із вас вишивав таку картинку та підкаже, чи всі вказані у схемі кольори підходять до картинки, чи потрібно змінити... Дякую.
http://s53.radikal.ru/i140/0912/36/3141b842f792.jpg

Імель
22.03.2011, 09:47
чи всі вказані у схемі кольори підходять до картинки,
як правило, вказані у ключі кольори найкраще підходять
але.... оскільки саме ця картинка досить проста і не є дуже залежною від кольорів, то можна змінити на власний розсуд.
якби була потреба то можна поміняти колір волосся і одягу. Колір шкіри бажано не міняти

Але там теж є нюанси.

Ви напишіть чому цікавитеся оцим
чи всі вказані у схемі кольори підходять до картинки
бо Ліля, як я пригадую, здається міняла кольори волосся, для більшої схожості

terezka
22.03.2011, 09:53
всі вказані у схемі кольори підходять до картинки
це є готова схема з варіантами ниток - або DMC чи Anchor (різні виробники).
Обираєте виробника, виписуєте номери ниток і йдете купляти (або можете схему роздрукувати і з нею до магазину)

Farfalla
22.03.2011, 10:15
для більшої схожості
та от власне, з цим у мене питання... чоловік має чорне-чорнюще волосся, без окулярів. у мене шоколадне...

DMC чи Anchor
А які краще обрати?

Імель
22.03.2011, 10:24
А які краще обрати?
з ДМС простіше :)
Анкор можете і не знайти

чоловік має чорне-чорнюще волосся, без окулярів. у мене шоколадне...
доведеться трохи помучити продавця

я б робила так:
просите вибрати вам всі нитки за списком, вибираєте ті, що йдуть на волосся хлопчику і дівчинці і просите продавця підібрати шось реальніше. Тобто і в пані, і в пана на волосся йде по 2 відтінки, тому треба підібрати по два близьких відтінки зі схожою різницею

намолола міх і трохи, але не знаю чи зрозуміло

terezka
22.03.2011, 10:24
А які краще обрати?
тут думки різні, я ще початківець, точно сказати не можу, але мені здається що більш-менш одне і те саме, виробники Франція чи Англія. Головне - не купити DMC китайські
детальніше про нитки, і де їх купляти тут можна почитати: http://posydenky.com/showthread.php?t=41733
чоловік має чорне-чорнюще волосся, без окулярів. у мене шоколадне..
раджу таки видрукувати схемку і піти з нею, запитати поради у продавця

Sandoryk
22.03.2011, 11:21
Можливо, хтось із вас вишивав таку картинку та підкаже, чи всі вказані у схемі кольори підходять до картинки, чи потрібно змінити
Я теж вишивала картинку (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=826345&postcount=419) з цієї серії, а кольори міняла на такі щоб мені більше підходили і які мала в наявності (вишивала нитками дмц і аріанда)

Farfalla
22.03.2011, 11:47
намолола міх і трохи, але не знаю чи зрозуміло
все зрозуміло та доступно )) не переймайтесь, дякую. завтра куплю все необхідне.
раджу таки видрукувати схемку і піти з нею, запитати поради у продавця
видрукувати, на жаль, не вийде... немаю вдома принтера, перепишу і так мучитиму продавця.
вишивала нитками дмц
ними і вишиватиму, за порадами всіх профі:girl_cool:

Імель
22.03.2011, 11:54
не переймайтесь, дякую.
роозумієте, власне в тій схемі, зміна кольорів не є чимось такий критичним

головне не міняти колір шкіри
колір волосся, одягу, букв, можна міняти
якщо це буде сприяти більшій схожості з прототипом

Liliyah Romanova
22.03.2011, 16:27
бо Ліля, як я пригадую, здається міняла кольори волосся, для більшої схожості
Я не пам'ятаю, чи я дотримувалася кольорів ниток щодо чогось, окрім одягу. Решту я підбирала із власних запасів, а вони в мене немалі.

Farfalla
22.03.2011, 16:47
а вони в мене немалі
вірю, судячи з Ваших виставлених тут робіт!

madchen
27.03.2011, 19:42
Підкажіть, будь-ласка, де можна знайти схемки " вишивки до Великодня" ?

Oduvashka
27.03.2011, 20:44
Ось тут (http://posydenky.com/showthread.php?t=45399) є. Великий вибір.

Mavra
29.03.2011, 17:35
Сьогодні цілий день вивчала РМ, знайшла схему тюльпанів дизайну ДІМ, в яку закохалася і хочу вишити, встановила і розібралася з програмою... Але після того, як порахувала, що нитки для картинки мені обійдуться майже в 300 грн, думаю, може то краще купити готовий набір, він приблизно 400 грн... Що порадите? В наборі малюнок набитий на тканину?

Імель
29.03.2011, 17:44
може то краще купити готовий набір,
звичайно, що краще ;)
тим більше, що якщо переводити з ДІМ в ДМЦ, то можна чекати сюрпризу
приєднуйтеся до нашого СП, зі Штатів приблизно буде коштувати 30 дольців+доставка ;)

Kasia
29.03.2011, 17:45
малюнок набитий на тканину?
в Дім є такі набори?

Мар'яся
29.03.2011, 17:48
в Дім є такі набори?

Там є ціла серія таких наборів. Орман по такому вишиває свого собаку.

Kasia
29.03.2011, 17:50
і такого плану як тюльпани?це ж складна дуже вишивка. невже той фон дає щось?

Mavra
29.03.2011, 17:55
приєднуйтеся до нашого СП
Тикніть мені, де ваше СП відбувається? :)

Insolence
29.03.2011, 17:59
Тикніть мені, де ваше СП відбувається?
осьо отут гляньте (http://posydenky.com/showthread.php?p=955959#post955959)

Незабудка
29.03.2011, 20:53
Дівчата, дуже мені плутається нитка. Утворюються вузлики, які деколи розплутати неможливо, приходиться перерізати нитку, закріпляти і починати спочатку. :girl_cray:
У дизайні, який я вишиваю, переважно хрестики в три нитки (от тоді майже не плутається взагалі), в дві нитки - трохи гірше; а там, де в одну - то суцільний жах. От дивно, навіть коли нитка коротенька, все одно вона умудряється якось так скрутитися, щоб в результаті вийшов вузлик. Може щось порадите?

LudmilaP
29.03.2011, 22:16
так скрутитися, щоб в результаті вийшов вузлик. Може щось порадите?
Це є результатом прокручування голки. Ви час від часу в прцесі вишивання впускайте голку вниз щоб нитка розкручувалася.

Farfalla
30.03.2011, 14:59
Нарешті прикупила все. Зараз розпочну!!! Тримайте кулаки :)

Insolence
30.03.2011, 17:45
дуже мені плутається нитка.
у мене таке при вишивці в техніці ізонитка, а при звиклій вишивці плутаються чомусь тільки нитки Мадейра. Я роблю так
в прцесі вишивання впускайте голку вниз
але воно не завжди помічне

Bride
12.04.2011, 23:09
Дівчата, підкажіть будь ласка що робити:
вишиваю на звичайній канві у дві нитки, на пяльцях, і мені здається між хрестиками залишаються білі просвіти. То тааак негарно. Що я роблю не так? Сильно затягую нитки? хрестики в мене на хрестик не схожі, а більше на крапочки...замілка канва?

Ума
12.04.2011, 23:37
Що я роблю не так?
накраще покажіть фото. тоді можна точніше визначити проблему. Але трохи можу заспокоїти,що після прання дірочки затягуються трішки (хіба то панама - тоді значно гірше)

Venezianka
13.04.2011, 09:12
Дівчатка! Вчора почала вишивати. Побажайте успіхів! :)

Bride
13.04.2011, 09:42
хіба то панама - тоді значно гірше)
Умочко, а підкажіть як розпізнати чи то панама?

Ума
13.04.2011, 09:53
як розпізнати чи то панама?
ви раніше вишивали? ми в школі всі вишивали на панамі- базарна тканина, тоді іншої не було. в неї дуууже великі дірки і хрестики не квадратні. то не дуже видно на 1 клітинці, але якщо вишити квадрат 10х10, то він виявиться прямокутником.

Bride
13.04.2011, 10:02
Умо, дякую
Показую свої кривульки
це зі спалахом
http://s59.radikal.ru/i164/1104/37/aaa702afaaad.jpg (http://www.radikal.ru)
а це при денному світлі
http://s40.radikal.ru/i088/1104/d6/1e19be96b16e.jpg (http://www.radikal.ru)

Bride
13.04.2011, 10:03
ви раніше вишивали?
Вишивала, і рушники і серветки і картинки, але як то кажуть - це було давно і неправда...

Xomka
13.04.2011, 17:11
Нормальні кривульки:girl_yes2:
Крізь темні ниточки тканина любить більше просвічувати, ніж крізь світлі, так воно вже є:girl_in_dreams: Єдиний рецепт - не затягувати ниточку сильно. А тканинка, схоже, аіда - хороша.

tsarivna
21.04.2011, 14:10
Привіт, дівчатка:girl_smile:
Хочу приєднатись до вас, а то під час вагітності проснулось бажання вишивати і хочеться все вияснити, вивчити. Молодці, що маєте такі теми для початківців, а то серед знайомих й запитати нема в кого:girl_sad:

tsarivna
22.04.2011, 11:09
І я вирішила показати свій перший здобуток у вишиванні:
http://s41.radikal.ru/i094/1104/9a/993e18ea97a4t.jpg (http://radikal.ru/F/s41.radikal.ru/i094/1104/9a/993e18ea97a4.jpg.html)
Ще навіть не встигла попрасувати і в рамку поставити ) Але дуже вже хотілось похвалитись. Правда, зворотню сторону показувати ще соромно

dasha
31.05.2011, 13:14
Не знаю чи в цю темку, але виручайте. Я з вишивкою тільки починаю бавитись, поки вишила кілька малюночків звичайними базарними нитками. А тут знайшла дуже гарну метрику, але продавець сказала, що до неї ті шерстяні нитки не підходять, треба інші. То які ? Шовкові? Якими ще нитками шиють хрестиком і де їх взяти (Маю наувазі в якому магазині?)?

Лідочка
31.05.2011, 13:54
В майже всіх рукодільних магазинах - Анкор, ДМС, Муліне. Зайдіть в темку де обговорюються магазини і ціни в них там знайдете багато інформації.

Miss.Sadie
03.06.2011, 19:19
Дівчатка, мені потрібна порада! Я вирішила сама оформити вишивку і не знаю як краще це зробити.. Розмір роботи 30х40 і не знаю чи варто використовувати двосторонній скотч, чи краще зшити ззаду? Вже всі теми перерила і нічого не знайшла, чи просто десь пропустила.. Порадьте мені щось будь ласка!!

Xomka
03.06.2011, 19:49
Двосторонній скотч може з часом повідставати де не де, і якщо вишивка нещільно притискається до скла через якісь виступаючі елементи (напр. бісер, стрічки чи паспарту), то потім може бути видно "здуті" місця. При зшиванні такого не буде, але його робити марудніше.

Miss.Sadie
03.06.2011, 20:26
Оскільки ні паспарту, ні стрічок на вишивці нема, робота має щільно прилягати до скла. Але в мене одразу ж виникає наступне запитання, як "густо" наклеювати скотч?? Або якби я вирішила зшивати роботу, може хто розкаже, чи кине лінк з поясненням як це робити.. Бо чути - чула про те зшивання, а з якого боку до нього приступати поняття не маю...

Ума
03.06.2011, 20:53
як "густо" наклеювати скотч

на всю поверхню, без пропусків. Бо в місцях де не буде скотчу - буде видно, що тканина відстає, чи надулася... То лишень здається, що достатньо по периметру. Мені раз майстер видно не всюди притиснув вишивку до скотчу, то в одному місці було ніби бульбашка повітря (як в шпалерах при поклейці), то мене так дратувало, що занесла, щоб то переробили

Miss.Sadie
03.06.2011, 21:16
Дуже дякую за поради! Піду куплю завтра скотч і буду майструвати :girl_claping:

Venezianka
10.06.2011, 16:18
Щось мені вишивання не пішло. Хрестики в різні сторони чомусь. А виворіт - то взагалі нема слів. І що тепер? Пороти?

Анута
10.06.2011, 16:44
Хрестики в різні сторони чомусь.
певно тканину в руках крутили на різні боки? ;)

не святі горшки ліплять, тому треба далі вишивати і відточувати майстерність!

Meriroma
09.08.2011, 21:46
Div4ata (sori sho anglijs'kumu) ja nova4ok v vushuvanni pidka*it' - nutku myline potribno ro3'ednjyvatu? jakwo tak, to y skil'ku nutok vushuvatu?(

Olena-m
10.08.2011, 01:07
Ледве прочитала :).
Роз'єднувати чи ні муліне залежить від того, як вказано в схемі. Переважно хрестики вишивають в дві нитки, а шов "назад голку" - в одну. Але ще раз повторюсь: уважно читайте пояснення до конкретної схеми. Успіхів :)

Імель
10.08.2011, 09:43
Переважно хрестики вишивають в дві нитки, а шов "назад голку" - в одну.
ще додам, що дві нитки-то 1/3 пучечка :) (разом в муліне скручено 6 ниточок)

Meriroma
10.08.2011, 10:30
Дякую дівчатка, вчора таке натхнення прийшло вишивати, сиділа пів ночі - вгадала - роз"єднювала по дві нитки. Ніби нема ніяких більше пояснень у схемі окрім розшифровки кольорів.
Дякую за консультацію:)

Almariel
09.12.2011, 22:53
вперше вишиватиму картинку. маю схемку, нитки, полотно - коротше все. але маю питання: збираюся оформляти в рамку - на скільки має бути шматок полотна більший від вишивки, щоб нормально натягнути і оформити?

Анута
09.12.2011, 23:12
мінімум 2 см з кожного краю, але якщо тканина дозволяє залишайте більше (см 4-5)
я люблю залишити більше аніж менше ;)

Xomka
09.12.2011, 23:14
Від картинки відступити 4-5см в усі сторони. Тобто якщо картинка 20х20см, то відріз тканини має бути 28х28см або 30х30см.
п.с. я теж люблю залишати більше, але вічно чомусь виходить що залишаю менше:girl_crazy: отакий математик)))

perlyna
30.12.2011, 22:31
дівчата хто вишиває на станку підкажіть як ви ховаєте ниточку на початку і вкінці?

zetta
13.01.2012, 08:08
дівчата потребую ваших порад, будь-ласка.
ось схемка, в низу сторінки дівчинка в долонці http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=45739&page=4
Я не розуміюсь на тканині для тої вишивки, розміри які, які нитки треба?? і як втрафити з кольорами. І як отой шовчик по волоссю ну і всюди де потрібно давати.. і ше, вишивати можна прямо з компа чи треба ту схемку видрукувати....

Holly
13.01.2012, 08:54
на тканині
візьміть аіду 14. там в одному см 5,5 хрестиків. + припуски на оформлення
які нитки треба?
Зараз пошукаю ту схему в програмі. Отут (http://dump.ru/file/5550436) перевела з програми в графіку
як втрафити з кольорами
номер в схемі відповідає номеру на нитці
шовчик
то бек, або шов назад голкою
можна прямо з компа чи треба ту схемку видрукуватиможна з компа, а можна видрукувати, то вже як вам буде зручно

ParabOla
17.01.2012, 12:11
Божечко, але вже й гарні рушнички у всіх. Вже пів дня розглядаю)))

Вибрала собі рушник,
http://s011.radikal.ru/i317/1201/3c/8843669e064ct.jpg (http://radikal.ru/F/s011.radikal.ru/i317/1201/3c/8843669e064c.jpg.html).
(Якшо комусь сподобався, то можу схемку відсканувати)

Але є одна проблемка, не знаю скільки ниток купляти. Думала замовити через інтернет, так дешевше вийде. І навіть приблизно не знаю, скільки їх треба... ДОПОМОЖІТЬ, будь ласочка!!!!

Номери ниток подані,
http://s018.radikal.ru/i527/1201/99/74f6e92b377dt.jpg (http://radikal.ru/F/s018.radikal.ru/i527/1201/99/74f6e92b377d.jpg.html)
а кількості навіть приблизно не вказали((((

Наперед дуже вдячна!!!

Raven
17.01.2012, 12:24
а кількості навіть приблизно не вказали((((
То залежить від того, якої ширини той рушник буде. Якщо на звичайний тканий, то чорної жовтої і зеленої нитки біля двох мотків кожної буде. Якщо не вистарчить, то і в магазині купите.

ParabOla
17.01.2012, 14:51
Raven, а то по 2 мотки на кожну сторону брати??? А червоної більше треба? Вибачте, якщо запитання якісь трошки тупенькі, просто ніколи не вишивала, а тут щось зовсім розгубилась :girl_cray:

Raven
17.01.2012, 15:07
а то по 2 мотки на кожну сторону брати???
Мотка має на одну сторну хватити. А червоної піде до 5-6 штук. Залежить від основи, якого розміру будуть хрестики і по скільки ниток будете брати, і як ту нитку затягувати будете.

Almariel
17.01.2012, 15:08
Вибачте, якщо запитання якісь трошки тупенькі, просто ніколи не вишивала, а тут щось зовсім розгубилась
у вашому рушнику геометричний узор і кольорів не багато, то я б заради економії купляла би не ДМЦ, а Кірова. то вийде набагато дешевше. в одному мотку Кірова - 20 м (а в ДМЦ 8 м), то я б взяла по 1 жовтих, зелених, чорних і 3 червоних. навіть якщо залишаться - то не так жаль буде.
але треба буде піти в магазин і підібрати кольори (в магазині можуть порадити і кількість моточків), а можна довіритися і таблицям переведення номерів ниток з інету.
хоча, якщо збираєтесь після цього рушника вишивати ще, то можна брати ДМЦ - потім колись використається.
п.с. але з такими питаннями вам скоріше за все у тему для початківців (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=44972).

ParabOla
17.01.2012, 15:46
Дівчата, я тут ще один чайник)))

Треба мені вашої поради. Зібралась рушник вишивати весільний. І вже визначилась , що куплю нитки DMC, але мені сказали, що можна замінити Кірова. Вот і думаю. А ви що скажете? Хочеться, щоб рушник найкращий вийшов))

І ще одне, підкажіть, скільки то на нього ниток треба, якщо він буде стандартної ширини. Ось такий рушник:
http://s011.radikal.ru/i317/1201/3c/8843669e064ct.jpg (http://radikal.ru/F/s011.radikal.ru/i317/1201/3c/8843669e064c.jpg.html)

Наперед дякую!!!

tsarivna
17.01.2012, 18:22
що куплю нитки DMC, але мені сказали, що можна замінити Кірова.
Я б довірилась DMC, бо той рушник вам кілька разів прати прийдеться перед весіллям і після так точно Якщо б це була картина, яку в рамку і за шкло, то можна і поекономити.
А от щодо того, скільки ниток потрібно, то може досвідченіші форумляночки вам щось порадять

Almariel
17.01.2012, 18:47
Я б довірилась DMC, бо той рушник вам кілька разів прати прийдеться
подружка мала 2 рушники вишиті кірова - нічого ніде не злиняло, прали 3 рази.

Olena-m
17.01.2012, 18:51
Кіровські нитки дуже тоненькі, треба вишивати в три нитки. ІМХО, краще Гамма або Аріадна.
І якщо купувати через інет лише нитки, то, враховуючи доставку, дешевше не вийде.

Almariel
17.01.2012, 18:53
Кіровські нитки дуже тоненькі, треба вишивати в три нитки. ІМХО, краще Гамма або Аріадна.
то я порадила кірова - перше що в голову прийшло.
я навіть ДМЦ в 3 ниточки вишивала б (на 14 аїді). хоча можливо комусь і в 2 підійде.

ParabOla
20.01.2012, 12:29
http://s018.radikal.ru/i501/1201/a6/fc5dfa356ee3t.jpg (http://radikal.ru/F/s018.radikal.ru/i501/1201/a6/fc5dfa356ee3.jpg.html) http://s018.radikal.ru/i521/1201/ce/0ff375625c60t.jpg (http://radikal.ru/F/s018.radikal.ru/i521/1201/ce/0ff375625c60.jpg.html)
Звітую про покупку!!!
Думаю потім ще вишивати, і все-таки вирішила купити DMC (по 4,90грн у Львові, за доставку не платила :girl_claping: )
Купила на 2 рушники по 4 чорного, жовтого і зеленого і 12 червоного!!!
Всім дякую за поради і допомогу!)

ParabOla
20.01.2012, 17:45
Я знов вас мордувати буду)))

Сьогодні на Краківському купила 5м полотна на 2 рушники. Шириною 33 см. Сказала мені продавщиця, що воно стандартне. Так там тільки 155 хрестиків. А я ще такий гарний узор знайшла з польових квітів.
http://s018.radikal.ru/i512/1201/76/1de0730cccfet.jpg (http://radikal.ru/F/s018.radikal.ru/i512/1201/76/1de0730cccfe.jpg.html)
Так він має 154 хрестики. Негарно получиться, якщо його від краю до краю вишити((( Може те полотно рушникове і ширше буває???

Знов буду дякувати вам за допомогу!

Almariel
20.01.2012, 18:12
Негарно получиться, якщо його від краю до краю вишити(((
справді буде не гарно. моя подружка мала такий, то по краях лишалося по 8 хрестиків - всеодно вузько вийшло.
є такий ще дуже гарний узор - у ньому ширина 140 хрестиків. якщо вже купили полотно, то можете взяти цю схемку:
http://www.kancelarka.com.ua/data/tovar/10000000221.jpg

ParabOla
20.01.2012, 19:17
Та я полотно купила на інший. Думала його і на цей купити. Але завузько(((
Не знаєте, а ширше буває?

Olena-m
20.01.2012, 21:59
Парабола,
1. Здається, буває ще шириною 36 см, мусите питати (перегляньте адреси рукодільних магазинів в темі "Нитки, тканини, інші прибамбаси, де купити?").
2. Де ви таке дешеве ДМЦ купували? щоб не була підробка

Almariel
21.01.2012, 00:35
вишиваю на 16 полотні ДМЦ-ниточками. по скільки ниточок порадите брати: по 2 чи по 3? я поки що почала по 2 - а воно так на межі: де-не-де просвітлюється біле полотно. перед цим вишивала по 3 ниточки іншу картинку - то там якось загрубо виглядає - іноді навіть важкувато голку було всунути.

Olena-m
21.01.2012, 00:38
На 16ct я б вишивала в дві нитки (якщо в схемі не сказано інакше).

ParabOla
21.01.2012, 00:47
Olena-m, та то я якогось хлопця знайшла, що розповсюджує їх. Щодо підробки, то не знаю, блистять гарно, товщину не маю з чим порівняти, приємні на дотик. Вишивати, правда ще не пробувала. І штрих-код перевіряла в інеті - пише США або Канада. Говорять, що французьких вже немає(

А про полотно, дякуют :girl_curtsey: буду шукати.

Olena-m
21.01.2012, 01:04
Ви попробуйте запрати з милом/порошком шматочок нитки, чи не полиняє.

LudmilaP
21.01.2012, 01:05
по 2 - а воно так на межі: де-не-де просвітлюється біле полотно. перед цим вишивала по 3 ниточки іншу картинку - то там якось загрубо виглядає - іноді навіть важкувато голку було всунути
Тут ви самі відповідаєте на своє запитання. Якщо в три нитки загрубо , вишивати потрібно в дві нитки. Просвітлення після прання і прасування має зникнути

ParabOla
21.01.2012, 11:15
Olena-m, щойно вернулась з ванни "довольна жизнью и собой" :girl_dance: Нічого не линяє при кип'ятку :girl_dance: і з господарським милом :girl_dance:

Як ще можна дізнатись,чи то не підробка?

Katrine
22.01.2012, 14:12
так, для повного завершення свого подаруночка від Віки-Квітки мені залишилось накрутити 10 французьких вузликів, яких я так боялась, і які мені не виходять:girl_cray:. в інструкції показано так: http://s018.radikal.ru/i527/1201/9b/e5c950ee4ba8.jpg (http://www.radikal.ru)
я голку двічі обкручую ниткою, перетягую, і мені нічого не виходить. дівчата, що я роблю не так?

tsarivna
22.01.2012, 19:36
дівчата, що я роблю не так?
Я вже якось писала, що мені допомогло відео, яке виставляла Ума. Прошу: http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=41951

olerusya
30.01.2012, 20:45
прошу допомоги:
підкажіть, що саме в цій схемі слід вважати "тінню" і вишивати напівхрестиком? лише те, що на підлозі чи елементи на дверях також(тобто все що йде світло-сірим кольором)?

http://s018.radikal.ru/i515/1201/00/9f89e3969e11t.jpg (http://radikal.ru/F/s018.radikal.ru/i515/1201/00/9f89e3969e11.jpg.html)

kitka
30.01.2012, 21:07
лише те, що на підлозі чи елементи на дверях також
Я вважаю, що і елементи на дверях також. Як випускник лісотеху заявляю, що то є фільончасті двері, а отже там є тінь від виступів))))))))))))

LudmilaP
30.01.2012, 21:08
Я так розумію, що півхрестиком вишивається два символи, які є тінню, але вони ж і використовуються на дверях

MYR
30.01.2012, 21:11
Написано, насправді не зрозуміло, але я б вважала лише те що на підлозі.

LudmilaP
30.01.2012, 21:51
ага, тобто весь сірий колір - і світлий і темніший?
Ну так :) Ваша схема напевно з якогось журналу, тому там не надто детально все розписано. Але в схемах розроблених фірмами, що випускають набори для вишивання, один символ означає, що цим кольором вишивається тільки хрестик, а для півхрестика є інший символ
Сподіваюся, що ви зрозумієте те що я тут накалякала

рижик
31.01.2012, 22:22
Маю питання - замахнулась я ось на таку красуhttp://s60.radikal.ru/i170/1201/d7/16a2b1391b63.jpg не знаю чи подужаю, хочу вишивати по підбору, але в оригінальному наборі пише, що використовується Аїда 18, а на тій схемці, що я купила пропонується 14. Чи якась суттєва різниця і чи картина від того сильно не втратить. І чому, взагалі, перенабір роблять на іншій Аїді? Вибачайте, якщо питання трохи глупі, просто для мене це велика робота і не хочеться напартачити. Дякую

Бурулька
31.01.2012, 22:32
робота справді велика, тому перше, що б я радила, подивіться перенабір, чи він хороший, чи нема багато поодиноких хрестиків...
Щодо канви, то на 14-ій вишивати легше, але хрестики більші, тому і сама картина є більшою. Я б таку красу вишивала на 18-ій, тим більше, що так радить розробник схеми.
Це звичайно моя думка, але цю роботу я б, мабуть, вишивала по набору. Тут важливі плавність переходу кольорів, їх реалістичність, а в підборі одна нитка може зіпсувати всю красу.

Olena-m
31.01.2012, 22:33
На 14-й аїді картина вийде величезна, і гарно дивитись буде тільки здалека. Як боїтесь братись за дрібну 18-у, то вишивайте вже краще на 16-й, ніж на 14-й.

рижик
31.01.2012, 22:41
Набір трохи дорогуватий, а в мене вже є із запасів більша половина ниток. А якщо вишивати, наприклад, на 16, тобто якщо в схемі(перенаборі) пише 14, а я візьму 16 - то це ніяк не вплине на якість в гіршу сторону?

Olena-m
31.01.2012, 23:06
Просто на 16 буде картина меншого розміру, ніж на 14.

Бурулька
31.01.2012, 23:08
то це ніяк не вплине на якість в гіршу сторону?
Думаю, що ні... Це не є аж така велика різниця в тканинах
А вишивання в скільки ниток передбачено в схемі?

рижик
31.01.2012, 23:44
А вишивання в скільки ниток передбачено в схемі?
Здебільшого в 2, лише деякі півхрестики в 4

LudmilaP
01.02.2012, 09:32
купила пропонується
Я дуже часто 14 Аїду заміняла 16-ю, і вважаю, що картина від того не постраждала, а навпаки виграла, стала більш чіткою і значно меншою.
А от що тосується заміни 18-ї на 14-ту, я б ризикнула замінити. Можливо в тих місцях, де мало б бути більш об"ємно буде трохи не так випукло.

octavia
01.02.2012, 09:58
е знаю чи подужаю, хочу вишивати по підбору, але в оригінальному наборі пише, що використовується Аїда 18, а на тій схемці, що я купила пропонується 14. Чи якась суттєва різниця і чи картина від того сильно не втратить. І чому, взагалі, перенабір роблять на іншій Аїді? Вибачайте, якщо питання трохи глупі, просто для мене це велика робота і не хочеться напартачити. Дякую
Перенабір не роблять на іншій Аіді просто в ПМ стоїть 14 каунт по замовчуванню.Дівчата котрі роблять старанно перенабір вписують №канви і котра була в оригіналі.Я би на вашому місці ще пошукала рідну графіку цієї схеми,перевірила чи вірно перевели нитки ,бо я особисто не дуже довіряю схемам які продаються магазинах.14 Аіду я б не брала тому що не буде чіткості ,можна 16 а найкраще 18 бежевого кольору як рекомендує виробник.

zetta
05.02.2012, 07:58
купила я нарешті тканину.... але коли прийшла в маг то геть розгубилась. Продавці радять нитки Гамма кажуть шо нема різниці між ними і ДМС , і купа купезна вишивальних заготовок на стінах..... ціни від 100 грн і до 1000 . в мене такі питання :
1. яка різниця між дмс і гамма?
2. чи вишиваєте ви на таких заготовках? Вони добрі чи краще схеми шукати ?
3. якшо є схема , ну допустим картина, то треба відраховувати поступово кожен хрестик як то колись робила моя мама чи вже придумали нові методи перевишивання ))) ?

Holly
05.02.2012, 09:39
яка різниця між дмс і гамма?
дмц має більшу палітру, тобто якщо переводити дмц в гамму, то може не бути відповідного кольору. Я би сміло вишивала гамою, якщо це якісь квіти\природа\прості картинки. А от людей, де тре вгадати тон шкіри, я би не ризикувала.
чи вишиваєте ви на таких заготовках? Вони добрі чи краще схеми шукати ? не вишиваю, пробувалала, мені не сподобалось.
вже придумали нові методи перевишивання
вишиваєм як і колись, рахуєм хрестики:) Хіба що маркер для розграфлення тканини придумали. Мені дууууже зручно

Бурулька
05.02.2012, 09:57
чи вишиваєте ви на таких заготовках? Вони добрі чи краще схеми шукати ?
Я теж колись пробувала, але мені легше по схемі вишивати. На нанесеному малюнку іноді нечітко видно який має бути колір, хрестик нечітко розміщений на тканині... Правда, я пробувала давно.

чи вже придумали нові методи перевишивання )))
Маркер - дуже потрібна річ, особливо, якщо вишиваєте великі роботи. На рахування хрестиків йде значно менше часу, ніж при вишиванні без графлення.

LudmilaP
05.02.2012, 11:12
яка різниця між дмс і гамма?
З свого досвіду можу сказати, що різниця є:
1. Ціна більше доступна ніж ДМЦ
2. Гамма не має такого блиску.
3. Перевід не співпадає на всі 100 %

В тих випадках, де використовується багато відтінків одного кольору, тоді краще вишивати тими нитками які вказані в схемі.

Радила б Вам купити Дімівський набір там нитки, тканина і голка є в наборі. Вам це не буде дорожчим ніж купувати тканину і нитки окремо. Дівчата які вже давно вишивають і мають значні запаси ниток від попередніх процесів,

zetta
05.02.2012, 13:34
дічата, вдячна вам від душі направду. Так добре все розказуєте.....бо я такий чайник в тому....

купити Дімівський набір
де? хто виробник?

Olena-m
05.02.2012, 13:49
Виробник Dimensions. Де: напр., в Аґрафці (http://www.agrafka.com.ua)

tsarivna
05.02.2012, 16:16
де?
Взагалі в будь-якому магазині вишивальному. Просто, мабуть, не вибирайте зразу щось складне з великою кількістю кольорів.

Pozitiv
05.02.2012, 16:21
Гамма кажуть шо нема різниці між ними і ДМС

Різниця, як на мене - величезна. По ціні гамма мало не вдвічі доступніша. Але французькі яскравіші і більш блискучі. Дуже гарно ведуть себе під час прання (але ,мабуть, це суттєво лише для одягу). Недавно підбирала на одну схему для переводу - зосім не співпадає(((

zetta
05.02.2012, 16:23
от маю на руках каталоги Riolis чи чули шось про них? то теж готові набори і нитки і все таке.
і ше вичитала у вас тут таке поняття - півхрестик, він для чого? чи мені як початківцю він треба?)
моя ж дитина виявила бажання вишивати, ну я замість того аби навчити її бодай зеленому поняттю , пішла купила маленьку схемку 10*10... грушка там намальована.... ну тепер сиджу вишиваю сама тую грушку ))
голки тепер такі модні, тупі...во. А я ше пам"ятаю як мама колись тими звичайними вишивала)
ну і по маркеру? для чого саме він?
схему для переводу
я так того боюся... отак як справді розвишиваюсь, як то я маю ті нитки вибрати....мене з магу точно виженуть як буду морочити їм голову.

Pozitiv
05.02.2012, 16:28
Півхрестиком гарно вишивати тіні. А голок тупих я теж не дуже люблю, так як закріплюю нитку на лицевій стороні під хрестиками, а тупою туди деколи важко дістатися.

opko
05.02.2012, 16:39
от маю на руках каталоги Riolis чи чули шось про них? то теж готові набори і нитки і все таке.
і ше вичитала у вас тут таке поняття - півхрестик, він для чого? чи мені як початківцю він треба?)
Riolis - це готові набори, де є нитки, тканини і схеми. Тут (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1116713&postcount=376) мої готові акварельні піони від Riolis. Ефект акварельності досягається власне півхрестиком.
ну і по маркеру? для чого саме він? Маркером графлять тканину, щоб легше шити (може звертали увагу на голубеньку сіточку 10 на 10 хрестиків на процесних роботах).
я так того боюся... отак як справді розвишиваюсь, як то я маю ті нитки вибрати....мене з магу точно виженуть як буду морочити їм голову.
Є спеціальні таблиці відповідності кольорів різних виробників.

zetta
05.02.2012, 19:59
мої готові акварельні піони від Riolis
вони в мене в каталозi теж э )
то як вам той рiолiс? дякую.

Бурулька
05.02.2012, 20:14
ну і по маркеру? для чого саме він?
Маркером графите тканину на квадрати 10х10 хрестиків. Схеми розграфлені також 10х10, тому легше вишивати, рахувати місце розташування хрестика і, відповідно, робиться менше помилок.

півхрестик, він для чого? чи мені як початківцю він треба?)
Якщо він буде в схемі, то треба. Але це зовсім нескладно, а нвіть простіше, ніж хрестик (швидше)

opko
05.02.2012, 20:43
вони в мене в каталозi теж э )
то як вам той рiолiс? дякую.
В цього виробника не подобається тканина, яку вони дають в набір. Це аїда, але якась дуже дзюркава, то я вишивала на 14 Zweigart. А ниточки мені подобаються.

zetta
07.02.2012, 21:23
ну i дурне питання, як вишивати шоб хрестики лягали рiвно?
зверху вниз? злiва на право?

opko
07.02.2012, 21:41
шоб хрестики лягали рiвно?
зверху вниз? злiва на право?
Як Вам зручніше, вони лягають рівніше на звичайних п'яльцях, а ще краще на рамці-п'яльцях Q-Snap.

Natalysa
08.02.2012, 13:30
zetta (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=4098), правильно буде від нижнього лівого до верхнього правого-нижній стібок, а верхній відповідно навпаки.

Olena-m
08.02.2012, 14:01
А чому правильно саме так? ІМХО, кому як зручніше, так і вишиває.

Made in USSR
08.02.2012, 14:50
а просвітіть мене темну, як порахувати вартість канви? наприклад: мені треба розмір 40Х50, ціна 100 грн за метр погонний (ширина 1,5 м). я щось ніяк не можу зрозуміти як то рахувати...в принципі спільними зусиллями в офісі дійшли що то мало би коштувати 8 грн (складали мудрі пропорції і рівняння), але я так думаю то щось замало

MYR
08.02.2012, 14:56
Якщо вона продається по метрах погонних то Вам вріжуть найменше 40см. і заплатите 40 грн. Решта 100х40см. залишиться Вам на майбутнє.
Чому Вам вийшло 8грн., мені якщо врахувати що Вам відріжуть клаптик 50х40 виходить - 13,33грн.

Made in USSR
08.02.2012, 15:11
Решта 100х40см. залишиться Вам на майбутнє.
просто дівчата з магазину казали що як мені треба менший кусок то вріжуть менший...я як купую канву то завжди кажу розмір і мені ріжуть саме стільки, скільки треба, але от нині захотіла сама порахувати і ніяк((

opko
08.02.2012, 15:22
а просвітіть мене темну, як порахувати вартість канви? наприклад: мені треба розмір 40Х50, ціна 100 грн за метр погонний (ширина 1,5 м). я щось ніяк не можу зрозуміти як то рахувати...в принципі спільними зусиллями в офісі дійшли що то мало би коштувати 8 грн (складали мудрі пропорції і рівняння), але я так думаю то щось замало
Трохи мало. Вам потрібно 0,2 кв. м.(0,4*0,5) тоді як 1,5 кв. м. коштує 100 грн. Рахуємо (0,2*100)/1,5=13,33

Анута
08.02.2012, 15:22
Чому Вам вийшло 8грн., мені якщо врахувати що Вам відріжуть клаптик 50х40 виходить - 13,33грн.
аналогічно

Made in USSR
08.02.2012, 15:35
я так і знала що програмісти і дизайнери то окрема раса))) дякую дуже!!!

zetta
10.02.2012, 12:36
то бек, або шов назад голкою
??? і як той шов назад голкою бекнути правильно? підкажіть.
. Отут перевела з програми в графіку
а нитки як підібрати по номерам? я таки почну з гамми. Грушку подолала)) ура.[COLOR="Silver"]

tsarivna
10.02.2012, 17:01
Можете глянути тут (http://www.paraskeva.ru/stejki.htm)

opko
10.02.2012, 18:23
а нитки як підібрати по номерам? я таки почну з гамми. Грушку подолала)) ура.[COLOR="Silver"]
Інсталюєте на компі програму Pattern Maker for Cross-Stich, що призначена для створення і перегляду схем для вишивки хрестом у форматі xsd. Pattern Maker включає в себе безліч різноманітних і корисних функцій: вибір видів стібків; кольорів ниток різних фірм; редагування на свій смак кольору і символів для його позначення; інформацію (ключ) до схеми та багато іншого. Тоді у Вас відпаде питання з підбором ниток.

Liliyah Romanova
10.02.2012, 19:56
Вернісаж треба читати. У нас ціла тема про різні шви є. :wink:

Pozitiv
11.02.2012, 16:24
Made in USSR, я рахувала якось так: (40*50)*(100/(100*150))=13,33, де (40*50)-кількість потрібних квадратних см, (100*150) - кількість наявних в метрі, тобто 100/(100*150) - ціна квадратного сантиметра.
Оце я намудрила))))) Можливо є простіша формула

zetta
12.02.2012, 14:41
і так тканинка куплена, схемка видрукована, ниточки нині ше прикуплю.....а починати з чого? руку? дівчинку? крила? http://posydenky.lvivport.com/showth...t=45739&page=4

---------- Додано в 12:41 ---------- Попередній допис був написаний в 10:43 ----------

Pattern Maker for Cross-Stich
а де скачати таку програмку? Бо вже сім разів скачала, то смс хоче, то ключ.. то не працює. А на 7му віндовсі нормально вона йде?

Анута
12.02.2012, 14:58
http://posydenky.lvivport.com/showth...t=45739&page=4
посилання криве

а починати з чого? руку? дівчинку? крила?
взагалі рекомендують із середини аби потім краї були однакові.
Але якщо будете розграфлювати тканину, то можете починати буде-де - де вам до вподоби

а де скачати таку програмку?
в цю (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=42324) тему не заглядали?

misss
12.02.2012, 15:09
Підкажіть будь ласочка, чим можна розграфлювати тканину?

opko
12.02.2012, 15:13
Підкажіть будь ласочка, чим можна розграфлювати тканину?
Для цього є спеціальні маркери. Дивитись і купувати тут (http://agrafka.com.ua/catalog/59)

MYR
12.02.2012, 15:16
Тут почитайте http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=50417

zetta
15.02.2012, 16:47
маю душевне розстройство.... ніяк та програма не встановлюється.

Holly
15.02.2012, 16:50
ніяк та програма не встановлюється
чому, яку помилку вибиває?

Bublyk
16.02.2012, 01:29
Дівчата, хотіла б вишити дитячий Великодний рушничок, схемку вже вибрала, але не знаю як і яку тканину підібрати. Я в тих тканинах взагалі "баняк", бо крім чоловікової сорочки нічого толком і не вишивала (хіба ше в школі на уроках праці).
Рушничок має бути приблизно 15х35 см, а по краях по 3 елементи вишиті 30х30 хрестиків кожен (не знаю, чи зрозуміло пояснила?)
Я тут порилась трохи у ваших темах і вирішила, що мені потрібні Аіда18. Я правильно вибрала? Чи може то зовсім іншу тканину на рушнички використовують?

Natalysa
16.02.2012, 09:08
Я вишивала на рівномірці, аїді 18. Якщо Вам до вподоби, то можна і на домотканому рушниковому-хоча не бачу потреби-це ж для дитинки рушничок, а не весільний.

zetta
16.02.2012, 09:19
яку помилку вибиває?
я скачала згідно тих лінків що мені тут дали, вона встановлюється, і починає працювати зразу після встановлення. А далі як вийти то не працює.
http://s017.radikal.ru/i435/1202/d3/4b802d6731a2.jpg ця картинка. Хочу її вишити. Думала для початку перевести нитки дмс на гамму. не знаю як сюди номери ниток ДМС показати вони в ворді. Шось пробувала в неті шукати але чую шо то вийде зовсім не то...

Holly
16.02.2012, 09:58
Думала для початку перевести нитки дмс на гамму попробуйте тут http://round-robin.ru/color_table.html

kitka
16.02.2012, 10:20
Думала для початку перевести нитки дмс на гамму
А чого не хочете вишивати дмс? Якщо причина у фінансах, то у вас у Львові ж можна і по пів моточка купувати (чи вже не можна?).
Дивіться, там вам прийдеться вишивати такий доволі серйозний етап як рука, потім личко дівчинки. І якщо ви не втрафите вдало з переводом ниток (щоб був плавний перехід у відтінках шкіри), то ви 100 % не будете задоволені результатом вишивання. Та навіть якщо взяти не тіло, а навіть оті одежі фіялкові: там теж важливо, щоб був гарний плавний перехід...

Мар'яся
16.02.2012, 10:32
Я б не радила переводити в Гамму, бо то буде вже подвійний перевід. Оригінал - це Дім, якщо не помиляюсь, тобто вже ця картинка то є перевід в ДМЦ.

Olena-m
16.02.2012, 10:54
Люда постійно переводить Дімовські дизайни через ДМЦ в Гамму (бо прямого переводу Дім в Гамму нема), і гарно виходить.

zetta
16.02.2012, 12:22
Люда постійно переводит
то та панянка шо гарно сорочки вишиває? Мені до неї ше рости і рости )
Дякую дівчата, але ви файні. тут же позбігались і вже шось мені радите) буду прислухатися до вас.
Інсоленс мені онлайново помагає таки ту програму перемогти)
але ше мені скажіть по ниткам, тобто нитки мають суто номер, без всіляких там галочок, крапочок і тд?

LudmilaP
16.02.2012, 15:00
Люда постійно переводить Дімовські дизайни через ДМЦ в Гамму
Так, так переводжу. Деколи звіряла нитки Дім з Гаммою, яку переводила за допомогою цього (http://round-robin.ru/color_table.html) сайту, то 100% схожості немає, чуть інший відтінок.
З свого досвіду можу вам порадити, цю картинку яку ви вибрали сміло можете переводити в Гамму і вишивати. А от картини, де використовується багато відтінків одного кольору взагалі не варто вишивати по підбору, дійшла до того, коли вишивала Тріо тюльпанів від Діма. Якби я знову бралася за цю картину вишивала тільки з набору

zetta
16.02.2012, 15:53
дівчата я в шось таке переввела, не найшовся номер 1. Перевірте мене як знайдеться хвиля часу.http://round-robin.ru/color_table/dmc/1%2C413%2C775%2C3325%2C3747%2C341%2C211%2C340%2C20 9%2C792%2C553%2C745%2C746%2C775%2C840%2C945%2C977% 2C3325%2C3779%2C3839%2C945%2C746%2C945%2C352%2C841 %2C3779 чомусь здалось шо надто багато відтінків синьофіолетових, нє?
здається я здаюсь, куплю дмс , тре шукати якісь магазини .

Bublyk
27.02.2012, 16:24
Дівчата, а в скільки ниток на Аіді 18 вишивати?

І ще одне, на Аіді мережки роблять чи ні? Я купила, а вона така тверда-накрохмалена, не знаю чи ті нитки повитягаються...

п.с. Вибачте за тупі питання, я - початківець :)

roksolanka
27.02.2012, 16:34
Дівчата, а в скільки ниток на Аіді 18 вишивати?
я впринципі вишиваю в 2 хоча кількість ниток має бути вказана в схемі.
на Аіді мережки роблять чи ні? Я купила, а вона така тверда-накрохмалена, не знаю чи ті нитки повитягаються...
можна попробувати попрати тканину - вона стане м"якша, а тоді витягувати нитки

Bublyk
27.02.2012, 17:17
ОГО, не встигла спитати, а вже відповіли :) Клас!
кількість ниток має бути вказана в схемі
схемку маю в поганій якості, ніц не видно, шо там пише ...

---------- Додано в 17:17 ---------- Попередній допис був написаний в 16:40 ----------

я впринципі вишиваю в 2
знаєте, я щойно спробувала в 2 і в 1, то мені більше в 1 сподобалось, виглядає делікатніше, а в 2 якось загрубо. Чи може я неправа? Як то по-правильному має бути?

terezka
27.02.2012, 17:47
Як то по-правильному має бути?
по правильному так, як задумував автор схеми, може бути і в 6 ниток вишито

LudmilaP
27.02.2012, 20:28
на Аіді 18 вишивати
На 18 Аїді вишивається в 2 нитки, можна і в одну, але буде мереживно можливе просвітлення тканини, особливо буде видно під час вишивання темними нитками

вона така тверда-накрохмалена, не знаю чи ті нитки повитягаються
В процесі вишивання тканинка трохи стане м"якшою, нитки витягнути можна, і знаю, що на Аїді і панамі мережки також роблять.

А ви що плануєте вишивати?

Bublyk
27.02.2012, 21:17
ви що плануєте вишивати?
Я рушничок дитячий на Великдень вишиваю, вже почала в одну нитку. В мене світлі кольори, поки що виглядає гарно.

LudmilaP
28.02.2012, 09:17
В мене світлі кольори, поки що виглядає гарно
Тоді, так і продавжуйте, головне щоб вам подобалося :) А якщо якийсь колір буде просвічуватися, тоді можна буде його вишивати в дві нитки

Rosynka
11.03.2012, 23:34
Майстрині, потребую вашої ради. Домучила нарешті багаторічний рушник:)
Як оформити краї? колись, пам"ятаю, мама китички вручну робила. Тепер продаються всякі тасьми. Може, купити якусь та й пришити? яка буде гарна? і колір - такий, як більшість вишивки чи отой світліший? буду вдячна за поради!:girl_curtsey:
http://s019.radikal.ru/i640/1203/00/b0cb615bc851.jpg

opko
12.03.2012, 09:33
колись, пам"ятаю, мама китички вручну робила.
Такий варіант був би ідеальним, а ще мені бачиться мережка.

Rosynka
12.03.2012, 10:37
Ой, мережку я точно не зумію...
Може, хтось має опис чи відео, як зробити якісь гарні китички?

opko
12.03.2012, 14:11
Ой, мережку я точно не зумію..
Тут є різні види швів та мережки http://www.rukodelie.net/vyshivka-ukrainskaja/art002.htm
Може, хтось має опис чи відео, як зробити якісь гарні китички?
Ось тут (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=618345&postcount=86)

OxankaF
12.03.2012, 16:11
а ще мені бачиться мережка
як на мою думку, мережка там зовсім лишньою. А от китички я б теж робила вручну.

LudmilaP
12.03.2012, 16:17
мережка там зовсім лишньою
Однозначно не потрібно, рушник дуже насичений вишивкою, мережка буде зайвою.
Я б дала китички, або біле мереживо, але дуже простеньке

Natalysa
13.03.2012, 09:34
я б мережки вже сюди не тицяла, а лише світленькі китички або просто тороки.

taniarz
14.03.2012, 22:22
Дорогенькі вишивальниці, підкажіть мені....бо заплуталась, в прямому розумінні слова, в нитках. Зібралась якраз вишивати (стиль Продьоргування чи Панч), взяла моток ниток 8м стандартний....йойййййййй, як їх зручно розділити??? мені тре по 3 ниточки, я той весь 8метровий моток,розтягувала, запуталась:girl_devil: шо мені робити??? може той 8 метровий моток порізати по 2 метри чи як??? хелп...:girl_cray:

ntv
14.03.2012, 22:41
Ого! Я відрізаю з моточка потрібну довжину всі 6 ниточок (приблизно 1 м), потім с того відрізку витягаю 2 чи скільки потрібно ниточок..

taniarz
14.03.2012, 23:04
Я відрізаю з моточка потрібну довжину всі 6 ниточок (приблизно 1 м), потім с того відрізку витягаю 2 чи скільки потрібно ниточок..
перший млинець нанівець:girl_blush2: то мій перший досвід з мотком ниток))) цей перший раз був незабутній - я вже розплуталась.

Xomka
14.03.2012, 23:15
Відрізаєте кусок, наприклад 60-80см, там буде 6 ниток, ділите на 3 і 3 та й проколюєте:)
п.с. я вже знову забула в скільки там ниток проколюється, але відділяєте скільки вам треба, від тих шести.

BlackTee
18.03.2012, 20:56
:girl_flag_of_truce: Дівчатка підкажіть чи буде гарно дивитись вишивка Сезони на канві №11 (йшла така в наборі), чи краще замінити на №14 чи №16? Бачу Insolence вишивала на 16-тій осьо!

LudmilaP
18.03.2012, 21:57
вишивка Сезони на канві №11 (йшла така в наборі), чи краще замінити на №14 чи №16
Я особисто б замінила на 16, якщо вас задрібне, тоді 14.
Не уявляю картини на 11 Аїді

Галченя
15.04.2012, 23:51
Допоможіть, будьласочка. Намагалась знайти відповідь на форумі самостійно і мовчки:) на своє питання - безрезультатно. Тому вимушена таки турбувати вас.:). Річ в тім, що я (поки частково) але втілила в життя одну з своїх мрій - вишила образ (бісером). Тепер хочу знайти для нього гарну рамку. І ще когось, хто б зміг вишивку в рамку акуратно вставити. А де шукати - ненаю:girl_in_dreams:. Підкажіть, може хтось щось чув чи бачив?

Vittoriya
16.04.2012, 00:11
на своє питання - безрезультатно.
дивно, бо ціла темка є :)
http://posydenky.com/showthread.php?t=41995

Галченя
16.04.2012, 22:10
дивно, бо ціла темка є
Дякую. Сама б і не здогадалась що воно таке "багетна майстерня":girl_blush2: Я поки - заслужений "початківець":o

Drimka
23.04.2012, 11:36
Дівчата, я хочу брату на весілля вишити метрику, але ще ніколи не вишивала картинок, тому не знаю, скільки тканини залишати поза самою композицією, для того щоб потім оформити в рамочку. Думаю, десь 5 см по периметру. Це достатньо?

Made in USSR
23.04.2012, 11:40
Думаю, десь 5 см по периметру. Це достатньо?
цілком. в багетці кажуть що мінімум для натяжки треба 2 см.

Drimka
23.04.2012, 11:45
цілком. в багетці кажуть що мінімум для натяжки треба 2 см.

Дуже, дякую!

Fistawka
06.05.2012, 23:07
Дівчата, маю питання. Почала я трохи бекстічу на картині робити і місцями, там де цей шов портапляє між хрестиками, нитка топиться між рядками. Незнаю, як ще краще пояснити.
Ніби загалом цього не видно, але мучить мене, чи то нормально? Бо мені виглядає так, ніби там треба в 2 нитки шити...Але ж на схемі в одну...

І чи шиєте бекстіч чітко по-схемі? Бо я часом чисто інтуітивно вишиваю. Втрапити саме в потрібний хрестик (за схемою), коли відтінки кольорів дуже наближені для мене просто нереально:sad:

opko
07.05.2012, 08:30
І чи шиєте бекстіч чітко по-схемі? Бо я часом чисто інтуітивно вишиваю. Втрапити саме в потрібний хрестик (за схемою), коли відтінки кольорів дуже наближені для мене просто нереально
Намагаюсь шити чітко по схемі. Трапляються випадки, коли бек зливається з хрестиками, але тоді це задум виробника чи рукодільниці.

Xomka
07.05.2012, 20:19
там де цей шов портапляє між хрестиками, нитка топиться між рядками
Треба старатись мінімально затягувати нитку. Якщо лінія все ж губиться, то це дійсно такий задум дизайнерів, особливо в DIM. І звичайно ж шити треба по схемі і старатись втрапляти, рахувати, тоді картина буде об'ємною і неначе реальною:)
--------------------------
Хоча коли я вишивала гортензії (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1100290&postcount=347), французькі вузлики вишила у дві нитки, бо в три в мене виходили конячки))) Але з контурами - все по схемі:girl_yes2:

neri
17.06.2012, 13:43
Була в мене "вишивальна криза", але надивилась тут на цю всю вишиту красу і самій захотілось взятись за вишивання. Кинула оком на такі картинки в кухню:

http://s006.radikal.ru/i215/1206/0a/5e7e3e09ae65.jpg
http://s018.radikal.ru/i522/1206/9f/20e3d7b44431.jpg
http://s61.radikal.ru/i174/1206/ca/81ba165ae8e2.jpg

LudmilaP
17.06.2012, 15:23
Була в мене "вишивальна криза", але надивилась тут на цю всю вишиту красу і самій захотілось взятись за вишивання. Кинула оком на такі картинки
Шкода праці на такі картинки,не озброєним оком видно, що це прогон.
Вишивальу кризу такими процесами не прогнати, а великий шанс забути про вишивання на довго. Велика кількість одиночних хрестиків!!
Вибирайте щось з відомих виробників

neri
19.06.2012, 10:10
Шкода праці на такі картинки,не озброєним оком видно, що це прогон.
Так, так уважно слухаю! (бо я в плані вишивання аматор). Добре, що ще не взялася.

Вибирайте щось з відомих виробників
а кого порадити і де їх взяти?

MYR
19.06.2012, 12:07
а кого порадити і де їх взяти?
Якщо будете вишивати по підбору то можна щось вибрати зі схем тут: http://posydenky.lvivport.com/forumdisplay.php?f=125
А якщо з набору то найкращий вибір ніби в магазинах "Аграфка", якщо у вас нема запасу ниток то я б радила купувати набір.

neri
19.06.2012, 20:53
в магазинах "Аграфка"

знову питання: а де такі є, бо щось сама не помічала? Бачила магазини з товарами для вишивання, але назви, здається, були інші: на південному, біля пам'ятника Грушевському, ще десь в центрі. То мова йде про такі магазини?

А самі схеми в магазинах можна купити, без ниток? Бо деякі нитки маю, просто інколи треба трохи докупити.

opko
19.06.2012, 21:41
знову питання: а де такі є, бо щось сама не помічала? Бачила магазини з товарами для вишивання, але назви, здається, були інші: на південному, біля пам'ятника Грушевському, ще десь в центрі. То мова йде про такі магазини?
А самі схеми в магазинах можна купити, без ниток? Бо деякі нитки маю, просто інколи треба трохи докупити.
Аграфка" має інтернет (http://agrafka.com.ua/)-магазин. Схеми точно можна замовити в "Світі рукоділля" на Водогінній 2.

Made in USSR
20.06.2012, 09:46
знову питання: а де такі є, бо щось сама не помічала?
гарний магазин є на проспекті Чорновола навпроти Міленіуму. Називається Мережка. там є набори і з нитками. і без, а також бісерні. ще в них можна купити ниточки ДМЦ по половинці мотка, але треба замовити наперед, бо постійно мають купу народу і нема часу бавитись з відрізаннями.

zetta
11.07.2012, 19:58
люди, навчіть мене бееееекати..будь ласка.

Анута
11.07.2012, 20:27
люди, навчіть мене бееееекати..будь ласка.
вам у цю (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=41951) тему. там багато цікавого і не тільки бекають ;)

zetta
17.07.2012, 07:44
дівчата , мені недавно сказала одна людина що вишиває багатьма голками. Тобто на кожен колір своя голка з ниткою, типу так швидше... у вас теж так? чи кожен раз одіваєте потрібну нитку?

octavia
17.07.2012, 08:38
дівчата , мені недавно сказала одна людина що вишиває багатьма голками. Тобто на кожен колір своя голка з ниткою, типу так швидше... у вас теж так? чи кожен раз одіваєте потрібну нитку?
Я вишиваю багатьма голками.В одній роботі маю близько 150 голок ,бо в ній 200 символів.Звикла так вишивати і на невеликих роботах зараз вишиваю образ там всьго 24 кольори.Відшиваю потрібний колір,і якщо закінчився то голку втикаю в паралонову губку де приклеєний цей символ,коли він зявиться знову в схемі беру цю голку.Раніше вишивала одною голкою,тепер багатьма особисто иені так швидше і зручніше.Правда в мене діти вже великі ,і ніхто моїх голок не рухає:girl_cool:

Анута
17.07.2012, 11:01
Ще додам, що при вишиванні з багатьма голками значно полегшують справу ось такі органайзери
http://alisena.com/img/tovars/12043530947912155721006856480.jpg

ще є метод парковки (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=502731&postcount=47)
Використовується при багатьох кольорах і зашиванні усього полотна.

Обирайте свій метод і вперед ;)

zetta
17.07.2012, 14:06
метод парковки
усьо, ви мене на повал вразили...поки мій мозок не може осягнути такого.
дякую дівчата.

terezka
17.07.2012, 14:25
маю запитання по вишиванню на 18-ці аїді. Помітила таку річ: вишиваючи голкою, що була у наборі, потім ніяк не можу зафіксувати хвостики на звороті(вона не хоче пролазити попід нитки), а також дуже сильно розстріпуються кінчики ниток в процесі вишивки, доводиться їх підрізати регулярно. Зміна голки на іншу - полегшує момент фіксування, але кінчики все одно розстріпуються, діляться на окремі нитки і т.д. Підкажіть як з тим боротись, бо це мій перший досвід вишивки на 18-ці, а я вже мало не у відчаї, стільки ниток у відходи йде:(

Made in USSR
17.07.2012, 14:30
Підкажіть як з тим боротись, бо це мій перший досвід вишивки на 18-ці, а я вже мало не у відчаї,
не думаю що причина у каунті. просто беріть коротшу нитку і все.

terezka
17.07.2012, 14:33
не думаю що причина у каунті. просто беріть коротшу нитку і все.
та чомусь здається, що саме у каунті справа, я завжди беру одну нитку і складаю навпіл (мова про нитки з Дім), різати її ще наполовину то буде дуже маленький шматочок, особливо якщо у чотири нитки треба буде вишивати

MYR
17.07.2012, 14:46
Підкажіть як з тим боротись, бо це мій перший досвід вишивки на 18-ці,
Можна одну нитку запихати в голку, тоді складати в двоє і фіксувати два кінчики, тоді нитка не буде витріпуватись,то такий метод Кітка колись описувала і мені він дуже підійшов.

terezka
17.07.2012, 14:59
одну нитку запихати в голку, тоді складати в двоє і фіксувати два кінчики,
о, таке треба спробувати, дякую за підказку! до такого сама б не додумалась

LudmilaP
17.07.2012, 18:19
Можна одну нитку запихати в голку, тоді складати в двоє і фіксувати два кінчики, тоді нитка не буде витріпуватись
Я вишиваю саме таким методом, розхід нитки значно менший.

Almariel
13.10.2012, 12:57
розкажіть секрети вишивання металізованими нитками (DMC Precious metal Effects). я вже зрозуміла, що треба брати коротесеньку ниточку, а може ще щось? бо так відтріпується металева частина нитки.

Маріка
24.05.2013, 21:06
Дівчата, підкажіть, будь ласка. Мережка, що на фото, то ляхівка чи щось інше. Ніби подібна, але сумніваюсь
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/05/24/4095519faac69597f.jpg

Marigold
02.07.2013, 10:55
Дівчатка, підкажіть будь ласка, як вишивати хрестиком на шифоні? То тре щось підкладати/накладати (ну накладати напевно тре бо як той хрестик вишиється) і що саме для цього використовується?
Намітила собі одне плаття дуже цікаве, але уявлення не маю як то робиться.

MYR
02.07.2013, 11:22
Так є така накладна канва яку пришиваєш на шифон чи іншу тканину а потім треба по ниточках витягувати, а є ще водорозчинна яка потім у воді розчиняється. Але вишивати на такій канві досить важко ІМХО.

Marigold
13.08.2013, 15:52
Не знала в яку тему, надіюсь втрапила.
Не можу розібратись з цим дизайном (http://www.sears.com/dimensions-flowers-and-lace-counted-cross-stitch-kit/p-02064499000P?prdNo=24) - то серветка чи картина?

terezka
13.08.2013, 16:03
картина
саме картина, але дехто вишиває і робить подушечку

KAPUCHINKA
13.08.2013, 16:14
в магазинах "Аграфка"

а в цих магазинах є нитки ДМЦ? бо на сайті я їх чогось не бачу. нема чи просто не можу знайти?

Marigold
13.08.2013, 17:38
а в цих магазинах є нитки ДМЦ?
є, принаймні в новому ЦУМі і на Сихові

Rosynka
26.08.2013, 21:37
майстриньки, підкажіть-наведіть, як робиться петелька на сорочці, знаєте, така, щоб той шнурок біля горловини протягувати.
бо гугл на "петля, петелька" нічого потрібного не видає, а як інакше сформулювати, не придумаю...

---------- Додано в 21:37 ---------- Попередній допис був написаний в 21:35 ----------

в чоловічій сорочці

Samhayne
26.08.2013, 22:37
як робиться петелька на сорочці, знаєте, така, щоб той шнурок біля горловини протягувати.
а гачком не пробували? Звичайна в"язка "стовпчик".
Ще можна руками. Голкою закріплюєте нитку. потім протягуєте нитку поряд з закріпленим через тканину але не затягуєте, виходить така собі петелька. Вставленими пальцями захоплюєте вільний кінець нитки, протягуєте через петельку, петельку з пальців скидаєте і затягуєте. З витягрутої нитки має вийти третя петелька. (1 петелька - зроблена голкою, друга - та, що скинута з пальців, третя - та, що витягувалась). Повторити надцять разів, поки не вийде нормальної довжини. Щоб не поролось - останню петельку не робити, а нитку протягнути наскрізь. І шнуречок затягнеться. Пришити.
Ще таке пояснення:
Прошиваете ниткой ткань, как обычно начинаете шить. Потом еще раз протыкаете ткань, но не до конца вытаскиваете нитку, если можно так сказать. На одной стороне у вас вытащенная иголка, а в другой руке петелька такая образуется. Теперь два пальца (большой и указ) всовываете в эту петельку, захватываете нитку с другой руки, затягиваете. При этом не отпускаете нитку с иголкой . И так далее.

Rosynka
26.08.2013, 23:24
а гачком не пробували? Звичайна
в"язка "стовпчик".
петелька має бути дуже мацьопка, гачком так не потрафлю.
Колись робила таким чином, що спершу ниткою робила таку дужечку розміру майбутньої петлі, а потім для міцності якось голкою і ниткою та дужка обв'язувалася. А от як - не можу згадати :(
Буду пробувати так, як написали, дякую.

LudmilaP
26.08.2013, 23:56
Колись робила таким чином, що спершу ниткою робила таку дужечку розміру майбутньої петлі, а потім для міцності якось голкою і ниткою та дужка обв'язувалася
Колись я також робила таким же способом: ниткою робила дужку, а потым ъъ обметувала обметувальним швом, як на третьому рисунку
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/08/26/thumb_14196521bc08e42416.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/08/26/14196521bc08e42416.jpg)

lovikyou
28.10.2013, 20:09
Якщо я маю Аіду 14 і нитки ПНК ім.Кірова, то в скільки ниточок краще вишивати? Якось мені в 2 пропуски завеликі, а в 3 забито якось...

terezka
28.10.2013, 20:39
в скільки ниточок краще вишивати?
на 14-ці можна вишивати і в одну, і в дві, і навіть в шість ниток. Все залежить від схеми та ефекту, який хочете отримати.

lovikyou
28.10.2013, 20:45
залежить від схеми та ефекту, який хочете отримати
Оце Ви мене вже геть заплутали =) Вишиваю картину в наборі, ось таку http://img-fotki.yandex.ru/get/9064/75619783.1/0_bc80f_2fd7b473_L.jpg Ефекту хочу аби гарно було :girl_cool:

terezka
28.10.2013, 20:56
Загальна характеристика: повний хрест в три нитки,півхреста в дві нитки

це інформація від виробника по цьому набору, і там ще сказано, що тканина - 16-ка

lovikyou
28.10.2013, 21:19
тканина - 16-ка
Дивно, в мене на обгортці написано - Аіда 14.... А в інструкції тільки загальна інформація....
До речі, набір від Повітрулі

roksolanka
29.10.2013, 20:00
ось, знайшла в неті ваш набір:
Набор для вышивки "СИЕСТА"
Арт. № П5 010
Дизайнер: Людмила Ермилова, Александра Чайцына
Размер вышивки: 28х26 см
Общая характеристика: полный крест в три нити, полкреста в две нити, шов"назад иголка".
Количество цветов мулине: 25
Цвет канвы: белый
В набор входит: цветная схема, канва Аида № 14, мулине ПНК им. Кирова, игла.

neri
25.03.2014, 08:39
Прошу поради у досвідчених!
Хочу взятись за вишивку, але не знаю яку тканину вибрати (зрозуміла, що вони мають різні характеристики). На Ваш погляд, яку саме було б краще підібрати для наступного:
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/03/25/thumb_2907753312418d8bb2.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/03/25/2907753312418d8bb2.jpg)

roksolanka
25.03.2014, 08:51
зазвичай в таких вишивках йде Аіда 14, 16 або 18. Цифри означають кількість хрестиків в 1 см, напр., в Аіді 14 є 5,5 хрестиків в 1 см, в 16 - 6,4, в 18 - 7,2. Іншими словами, це розмір хрестика (в 14 він більший, ніж в 16, в 16 більший, ніж в 18 і т.д.). Тому тканину можете вибирати або ту, що йде по опису, або залежно від того, якого розміру картинку хочете одержати.

neri
25.03.2014, 10:05
А якщо взяти аіда 14 або 16, то хрестик вишивати в скільки ниток?

Імель
25.03.2014, 10:11
в дві нитки, і для 14, і для 16