А як ви спускаєте пару?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Annjutka, 29 Вересень 2009.

  1. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Справа навіть не у злості як такої. Бувають моменти коли все, уривається терпець і хочеться перебити посуд чи щось в такому дусі. :ninja: От і в мене виникла необхідність якось випустити свою напругу назовні. :girl_devil:
    Робити собі збитки якось немудро, гримати дверима - сусіди не так зрозуміють... А от би якось цивілізовано ... Боксерська груша підійшла б, але не маю такої, а на людях - соромно, бо вдома - раз,раз і готово, а прилюдно - то вже насмішу народ :girl_cool:
    І шо робити? У вас таке буває? І як ви це робите?
     
    • Подобається Подобається x 4
  2. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: А як ви спускаєте пар?

    В мене таке часто буває. Випускаю пар на шопінгу-дуже помічний, а коли вже зовсім край намотую круги бігом-і корисно і сил вже нема гримати дверима і бити грушу
     
    • Подобається Подобається x 10
  3. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: А як ви спускаєте пар?

    В мене буває таке часто. Раніше дуже нервувалась, теж виникало бажання побити посуд. Зараз закриваюсь в кімнаті на декілька хвилин, подумаю про щось приємне, помолюсь і все проходить. Коли нервуююсь через чоловіка, то згадую найприємніші моменти нашого спільного життя, можу переглянути відео весільне і все проходить. Завжди намагаюсь переключитись на щось позитивне і "спускати пар" не доводиться
     
    • Подобається Подобається x 13
  4. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А як ви спускаєте пару?

    ви мені нагадали фільм Analyze This, з Робертом деНіро і Біллі Кристалом. У Роберта була проблема куди видати свою злість, то Біллі йому порадив вдарити подушку. Ну Роберт і розстріляв подушку.:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

    На шопінґ нема коштів але шопінґ мені також допомагає, від нудьги правда більше ніж від злості. Від злості помагає просто вийти на двір або закритись в кімнаті. Часами помагає поплакати мужу в сорочку. Хоч він з того нераз насміхається, зараза такая:girl_cray:, але мені то дуже помічне.
     
    • Подобається Подобається x 12
  5. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: А як ви спускаєте пару?

    Не дуже в тому розбираюсь, але чула що робити "вибух всередину" це навіть шкідливо... Краще якось дати негативу вийти. Тільки без "жертв" :xaxa:

    Думаю фізична втома - саме те. Тільки шкода що городу немаю, а то ще і користь була б. :girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
  6. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: А як ви спускаєте пару?

    Коли треба розслабитись, забутись, тобто спустити пар, то я сідаю за комп, включаю музику голосно-голосно (можна і в навушниках) і бавлюсь якусь забавку (люблю аркади, кудась бігати, шось шукати).... 2-4години і я нова людина.... правда очі червоні і голова поболює, але то таке, головне шо на душі спокійно:girl_smile:
     
    • Подобається Подобається x 7
  7. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: А як ви спускаєте пару?

    А в мене "вибуху" не стається. В моменти нападу злості я завжди думаю: комусь ще гірше, хтось переживає страшну втрату, хтось смертельно хворий, а я переймаюсь дурницями. Бо досить часто, навіть завжди, я злюсь через дурниці, не варті уваги.
     
    • Подобається Подобається x 9
  8. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: А як ви спускаєте пару?

    частенько маю такі потреби і бажання.
    беру подушку, міцно втискаю її собі у писок і верещу як псих у неї (чому як?)
    ніколи не спускаю пар на людях чи близьких. Просто повертаюся і йду, мовчки. Довго тому вчилася. Зате нема у гарячці наговореного зайвого і посуд цілий... а мокра подушка має властивість сохнути.
     
    • Подобається Подобається x 16
  9. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: А як ви спускаєте пару?

    саме цікаве, що це майже у всіх десь в 90% випадків точно. Тільки от вміти об"єктивно розрізнити величину трагедії...

    Зазвичай людина денервується, якщо щось стається не так як вона собі запланувала, як вона сама собі це бачить. Якщо спробувати побачити в цьому якусь іншу сторону, іншу вигоду можна дуже швидко заспокоїтись ;)
     
    • Подобається Подобається x 3
  10. Holly

    Holly Moderator

    Відповідь: А як ви спускаєте пару?

    Саме це я і мала на увазі :girl_smile:.
    Ще мені допомагає музика або можу піти в парк погуляти
     
    • Подобається Подобається x 1
  11. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: А як ви спускаєте пару?

    Їм. П"ю (не алкоголь!). Виходжу в інше приміщення і зразу знаходжу собі якесь заняття, щоб відволіктися. Втішаю себе, що горбатого могила виправить, не я перша і не я остання, така жизьня і взагалі то все фігня. Порівняно з проблемами дітей, що в онкології згасають:girl_sad:. Але спочатку вириплюся - голосно і по темі:girl_crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 11
  12. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: А як ви спускаєте пару?

    О, треба спробувати. Дійсно, якщо би дуже захотілося - навіть не уявляю де можна було б покричати щосили. Хіба на футбол йти...
     
    • Подобається Подобається x 4
  13. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: А як ви спускаєте пару?

    А я їм цукерки. На шопінг, прогулянки, спорт нема часу. Солодке і чай - все що залишається:)
     
    • Подобається Подобається x 12
  14. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: А як ви спускаєте пару?

    Я не про поганий настрій чи злість на щось чи когось. А про наростаючу напругу, як розрядитися, наприклад від неприємних обставин, чи затяжних негараздів.

    Наприклад, коли довший час намагаєшся чогось досягнути, а тобі днями, тижнями невдається... Прогулянка по парку навряд чи допоможе. А от якось розрядити себе, та з новими силами почати знову...

    непоганий варіант :girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
    Останнє редагування: 29 Вересень 2009
    • Подобається Подобається x 7
  15. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: А як ви спускаєте пару?

    заїсти солодким :)
    а ще сказати собі Нема поганого щоб на добре не вийшло ;)
     
    • Подобається Подобається x 8
  16. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: А як ви спускаєте пару?

    В мене,якщо серйозна проблема - беру себе в руки,намагаюсь контролювати емоції,дії.А якщо,щось невеличке - то звичайно заїдаю!!!,потім каюсь,каюсь,каюсь!!!
    Відходжу швидко,а потім сама з себе сміюсь,що зреагувала так на маленьку проблему.Нальоти шопінгу теж бувають,особливо купити якусь непотрібну в подальшому річ.
    Звернула увагу,що ми часто розтрачуємо багато нервів по дрібничкам, а навкруги ще стільки ВЕЛИКИХ проблем.
     
    • Подобається Подобається x 7
  17. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: А як ви спускаєте пару?

    Патаму шо у мене зараз режим не дозволяє ввечері об*їдатись солодким, залишається тільки чай. Хоча солодке на стресс також вживаю.
     
    • Подобається Подобається x 6
  18. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: А як ви спускаєте пару?

    Я потім себе довго і нудно гризу за таке. Тим більше в нервовому стані заріклася щось купувати, бо потім виявляється що річ була або непотрібна, куплена з негативними емоціями, або неякісна/бракована, тому що я не була уважна, знов ж таки завдяки тим "емоціям".
     
    • Подобається Подобається x 8
  19. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: А як ви спускаєте пару?

    Я на форум захожу у якусь темку погорячіше
     
    • Подобається Подобається x 5
  20. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: А як ви спускаєте пару?

    сьогодні така Народжуємо вдома ;) я навіть не захожу аби не хвилюватись
     
    • Подобається Подобається x 6