КПК

Показати повну версію : Не хочу доглядати за собою!

Сторінки : [1] 2

Волошка
05.10.2009, 12:46
Чи буває у вас таке, що вам не хочеться вкладати волосся, робити манікюр, гарненько одягатися та сидіти на дієті? Просто надоїло! Що є причиною цього?

В мене це буває, коли мені зле в душі - хтось образив, трапилося щось неприємне, назло хлопцеві тощо.
А у вас?

Юкола
05.10.2009, 12:58
На дієтах ніколи не сижу.
Волосся теж не вкладаю якось особливо. Просто мию та сушу через день.
Буває, що не хочеться макіяж робити. Але причин цьому назвати не можу. Просто настрій такий буває.
манікюр також роблю залежно від необхідності.

Волошка, а що, хлопець дуже злиться, коли ви без марафету?:)

Яська Березнева
05.10.2009, 12:59
не хочеться вкладати волосся, робити манікюр, гарненько одягатися та сидіти на дієті?
Хочеться завжди:girl_spruce_up:. Біда в тому, що далеко не завжди можеться...:girl_sad:

Що є причиною цього?
Був такий підпис в одного форумлянина: "Це просто втома, втома - і смертельна..." І, звичайно, брак часу.

В мене це буває, коли мені зле в душі - хтось образив
Ооооооооооо... Як про мене написано. Регулярно мушу тримати оборону від дорогої родини... В таких випадках просто суперово вдається зістрибнути з дієти:girl_crazy:.

Волошка
05.10.2009, 13:00
Ні, не злиться. Та я це образно. Хіба ні у кого не буває бажання бути непомітною в натовпі? Щоб ніхто не робив тобі компліменти? Не завжди. Інколи.

Нікуся
05.10.2009, 13:03
Хіба ні у кого не буває бажання бути непомітною в натовпі?

Ого , а де то такі натовпи ненамальовани,незачесаних ,в розтягнутих штанцях жінок з зайвою вагою???

Юкола
05.10.2009, 13:07
В натовпі мені як раз зовсім не хочеться бути непомітною.
А от в декреті на Сихові вийти з мальотою гуляти без макіяжу - миле діло, особливо влітку:)

ІМХО якщо жінка доглянута, то день-другйи "недогляду" за собою її зовсім не зіпсують.

Волошка
05.10.2009, 13:08
Ого , а де то такі натовпи ненамальовани,незачесаних ,в розтягнутих штанцях жінок з зайвою вагою???
Добре, що таких небагато. А то були б бідні наші чоловіки.:girl_smile:
Просто, коли ти ідеш така гарненька - ти ообов'язково привертаєш увагу. Інколи навіть ця увага набирає вульгарної форми. Але я не про те. Хотілося б обговорити таке питання - небажання підкреслювати свою красу одягом, макіяжем тощо - це признак того, що жінка щаслива чи ні?

Яруська
05.10.2009, 13:10
буває у вас таке, що вам не хочеться вкладати волосся, робити манікюр, гарненько одягатися та сидіти на дієті? Просто надоїло! Що є причиною цього?

Ой, буває-буває((((
Правда ці приступи короткотривалі і переважно настають в зимовий період року. Напевно в мене все залежить від настрою, а коли холодно і нема сонця, то і я впадаю в сплячку. Вмилась, нап"ялила джинси-куртку-кепку і не видно мене:girl_crazy:
Хоча, чомусь коли нападає така хандра, то я не те що вдягатись-малюватись не маю бажання, а й з хати вилазити і нікого бачити чи чути.
Пересиджую в ракушці, а потім вже на люди.:shutup:

Зорянівонька
05.10.2009, 13:14
Хотілося б обговорити таке питання - небажання підкреслювати свою красу одягом, макіяжем тощо - це признак того, що жінка щаслива чи ні?
Не думаю, що щаслива успішна жінка захоче злитися з натовпом. Принаймні коли в мене все супер - і я цвіту. А от коли втома хронічна, незадоволеність всім (як зараз :(), то хочеться бути сірою мишкою.... (Вірніше, нічого не хочеться)

ksjy
05.10.2009, 13:16
небажання підкреслювати свою красу одягом, макіяжем тощо - це признак того, що жінка щаслива чи ні?
не думаю, що це якось пов"язано, внутрішня гармонія не завжди проявляється макіяжем чи укладкою. в мене також буває повна відсутність бажання фарбуватись, вкладати волосся і т.д. Але добре, що таке буває не часто

Annjutka
05.10.2009, 13:17
Часом буває не хочеться косметики на обличчі. Коли йду гуляти з Ксюшкою особливо. Дуже приємно доречі знати що шкіра дихає, тим більше таким осіннім повітрям як зараз :girl_in_dreams:

Волошка
05.10.2009, 13:19
Не думаю, що щаслива успішна жінка захоче злитися з натовпом
Але ж бувають жінки, котрі, ставши заміжніми, перестають доглядати за собою, набирають зайву вагу. Може, жінки роблять себе красивими для того, щоб подобатися чоловікам. А коли знаходять достойного, то вважають, що всі ці пілінги, міліровки, манікюрчики, педікюрчики та макіяжики - зайва річ?

Юкола
05.10.2009, 13:21
Для мене догляд за собою і "намалювати лице" - це трохи різні речі.
Доглядаю за собою я регулярно, а от малююся під настрій.
Іноді буває настрій такий, що малюватися не хочеться.
А іноді такий , що хочеться.
А ще іноді такий буває настрій та вигляд, що просто не можна не намалюватися:girl_crazy:
Це я про щодень, бо, звісно, на вихід без параду ніяк:girl_spruce_up:

Є думка, що жінка доглядає за собою не заради чоловіків, а на зло іншим жінкам:girl_cool:

Зорянівонька
05.10.2009, 13:22
Може, жінки роблять себе красивими для того, щоб подобатися чоловікам.
Може є і такі.
Але конкретно я до одруження
пілінги, міліровки, манікюрчики, педікюрчики та макіяжики ще не робила (мені було тільки 20 років). А почала пізніше, щоб і надалі йому (і собі) подобатися.

Незнайомка
05.10.2009, 13:22
Хочеться завжди. Біда в тому, що далеко не завжди можеться.
цілком згодна. а деколи, коли не хочеться (хвора, змучена і без настрою), то муситься хоч мінімально себе в порядок привести, все таки чоловік і синок дивляться...

Яруська
05.10.2009, 13:24
бувають жінки, котрі, ставши заміжніми, перестають доглядати за собою, набирають зайву вагу. Може, жінки роблять себе красивими для того, щоб подобатися чоловікам. А коли знаходять достойного, то вважають, що всі ці пілінги, міліровки, манікюрчики, педікюрчики та макіяжики - зайва річ

Бувають і такі, та переважно достойний чоловік довго таке терпіти не буде....піде наліво. А взагалі я вважаю, що так себе запустити, то є неповага не те що до себе самої, а і до того самого чоловіка.

Доглядаю за собою я регулярно, а от малююся під настрій

О, цілком підтримую.
Здорова, гарна шкіра і хороше волосся теж вимагають догляду регулярного. А от малююсь виключно "на вихід". Бо йти в магазин, чи в школу їхати при повній бойовій готовності і на каблуках-то не по мені.

Волошка
05.10.2009, 13:28
Є думка, що жінка доглядає за собою не заради чоловіків, а на зло іншим жінкам
Хороша думка. Може, це певною мірою і правда.

Повністю підтримую! Доглядати за собою, на мій погляд, - це займатися спортом, вести здоровий спосіб життя, здорово харчуватися, а вже потім - це косметичні процедури. Але у мене деколи виникає бажання всістися перед телевізором, наїстися картоплі фрі (яку я майже не вживаю) і пожаліти себе.

Яська Березнева
05.10.2009, 13:42
Цитата:
Допис від Нікуся
Добре, що таких небагато. А то були б бідні наші чоловіки.
Бідний мій чоловік...:girl_crazy: І як він тільки 8-й рік зі мною живе...:girl_haha:
Ну, я не кожен день така. А то б і справді, чого доброго, втік:girl_haha:.
Хотілося б обговорити таке питання - небажання підкреслювати свою красу одягом, макіяжем тощо - це признак того, що жінка щаслива чи ні?
Ще раз повторюся (говорю конкретно за себе) - деколи нападають такі настрої, як просто втома, або брак часу, або просто якийсь пофігізм: ну от, така я вся недоглянутенька сьогодні, ну і що? Дасте мені по фейсу, покусаєте, поб"єте? В мене сьогодні настрій такий - не хочеться нічого з собою робити. А подобатися всім я не зобов"язана, я не 100-баксова купюра. Головне, що мені в даний момент у такому вигляді комфортно.

Юкола
05.10.2009, 13:46
Волошко, те, що ви написали "фрі перед тв" - це апсолютно нормлаьно. Треба ж жіночкам хоч інколи розслаблятися.

Kasia
05.10.2009, 13:47
напишу свою думку.
доглядати - то не малюватися щодень, чи укладку робити. це щоденні процедури типу - масок (2 -3 р. на тиждень), скарбів, тоніків лосьйонів, кремів, очка - окремий догляд і т.д. ЗМИВАННЯ МАКІЯЖУ обовязкове ( наііть якщо його немає - то все рівно змивання пилу). і інше. як би ліньки не було - треба.

а вигляд - то на мою думку, то не суть в макіяжі - головне чисте волосся , доглянуті руки і мінімум макіяжу при потребі. якщо виконувати п.1 то мейк на щодень достатній у вигляді туші і пудри ( при потребі).
не можна врятувати намальованим обличчям з супер гарними очками і кольором тіней - наприклад, не миту голову у хвостику.

думаю, якщо не має бажання щось для себе зробити - то певно називається ЛІНЬКИ.( звичайно страшні стресові ситуації до розгляду не беремо). ну і наприклад, погано вигляди на ЗЛО комусь - то не зрозуміло для мене.
я насамперед для себе усе роблю. а не для інших.

WEDLADY
05.10.2009, 14:03
Погоджуюсь з Kasia, що небажання щось робити для свого зовнішнього вигляду це всього лиш лінь. Вона буває в кожного, але не кожен допускає аби вона стала звичкою:) Для того ми певно жінки, щоб так щоденно мучитись:) ПС. а ще, можливо то проблема чоловіків, що геть не заохочують своїх дружин виглядати на 100%, то треба їм так і сказати, що комплімент коханого чоловіка дуже важливий і лікує від будь яких, навіть самих хронічних, лінощів:):):) ІМХО:)

Юкола
05.10.2009, 14:04
А я якщо не малююся, то все одно завжди підмальовую брови і обов"язково рум"яна та гігієнічна помада. Ось такі пунктики маю.

А мого зовсімне тішить, коли я малююся. Завжди каже "і для чого, ти ьез косметики гарніша". З однієї сторони приємно, а з іншої :girl_cray:

Волошка
05.10.2009, 14:10
ти без косметики гарніша
Погоджуюся. Часом краще без косметики, ніж коли її забагато. Але не думаю, що вашому коханому було б приємно, якщо б ви перестали щипати брови і голити ноги. Це теж відноситься до догляду.:girl_spruce_up:

Яська Березнева
05.10.2009, 14:10
Бувають і такі, та переважно достойний чоловік довго таке терпіти не буде....піде наліво.
Мені здається, що справді достойний чоловік не піде наліво тільки тому, що жінка перестала доглядати за собою так, як до весілля, і кожної хвилини кожного дня не виглядає на всі 100%, ну хіба б він одружувався тільки через її зовнішність, "красиву картинку", не беручи до уваги характер, душу, внутрішній світ. ІМХО:girl_smile:.

До речі,
можливо то проблема чоловіків, що геть не заохочують своїх дружин виглядати на 100%
Дуже часто саме з цього починається
небажання щось робити для свого зовнішнього вигляду

Волошка
05.10.2009, 14:14
ну хіба б він одружувався тільки через її зовнішність, "красиву картинку", не беручи до уваги характер, душу, внутрішній світ.
Бачили фільм "Гола правда"? Там головний герой каже, що хіба можна полюбити жінку з першого погляду за її характер?
Хіба це не правда? Чоловіки завжди звертають увагу на зовнішність. Гарний зовнішній вигляд потрібен для того, щоб він звернув на вас увагу, але його замало, щоб він закохався.

Ольоля
05.10.2009, 14:15
погано вигляди на ЗЛО комусь - то не зрозуміло для мене Погоджуюсь.
У мене , мабуть, швидше зворотня реакція-якнайкраще виглядати!
Відносно недоглянутості,думаю як більшість дівчат-це швидше брак часу, а так ,постійно догляд- зняття макіяжу, кремчики, масочки, скраби(якось воно вже в звичку ввійшло). Стараюсь слідувати правилу- "Варто себе любити".:girl_in_love:
Ну звичайно, переживання , стреси, все воно накладає свій слід на бажання доглядати за собою.Але ці різні косметичні процедури , лосьйончики, скраби і т.д. швидше зі стану стресу і апатії виводять:girl_curtsey:

Люлюся
05.10.2009, 14:20
ви знаєте, в мене раніше таке бажання (точніше небажання) виникало через день:(
а коли пішла на роботу де жіночий колектив , і всі дівчата доглянуті і гарно одягнуті виникло шалене бажання виглядати не гірше за них:)
для мене це дуже хороший стимул був, тому зараз не дозволяю собі виходити без туші-румян-тоналки:)
всі кажуть що стала краще виглядати:)

Яська Березнева
05.10.2009, 14:22
Бачили фільм "Гола правда"? Там головний герой каже, що хіба можна полюбити жінку з першого погляду за її характер?
Хіба це не правда? Чоловіки завжди звертають увагу на зовнішність.

Читали уважно мій допис ;) ?
Я мала на увазі не любов з першого погляду за характер, а про розвиток стосунків уже згодом, після одруження.

Фільму я не бачила, але з таким твердженням погоджуюся:girl_smile:.

Юкола
05.10.2009, 14:34
Волошко, а мій чоловік не розуміє "навіщо я голю ноги, бо в мене там і так нічого ніколи не росте":girl_crazy:

Я теж раніше думала, що справжній люблячий не залишить жінку, яка після пологів поправилася і весь час по хаті тиняється у розтягрутих трєніках та фартусі.
А тепер змінила думку.
Якщо жінка чомусь забила не себе, то це позначається не лише на її зовнішності, але й на внтурішньому світі.

ola-lyola
05.10.2009, 14:34
Я собі згадала, як тільки завагітніла і прийшла на УЗД а там сиділо багато різноклаберних мамашок, з таким видом!!! Я розумію, що лежати на збереженні і носити дитину то важко але після того я дала собі слово, що не буду запущеною, розпатланою, в халаті і тапках на босу ногу:girl_smile:
І тоді я дійсно себе заставляла гарно виглядати, мала стимул - бути гарною майбутньою мамою (до того я якось не задумувалась над питанням доглядати чи ні за собою).
Тому коли стає лінь за собою доглядати - треба знайти стимул, щоб завжди бути в формі.
Ще можна піти з собою на компроміс:girl_smile: - цілий тиждень я супер, а в пятницю freeday:girl_smile: - можна дозволити собі вільний стиль одягу, легкий макіяж і тим хто на дієті трохи солодкого:girl_smile:

Тетянка
05.10.2009, 14:35
а я поки ходила на роботу - щодня малювалась, а в декреті не бачу смислу...на щодень - коли ти "забитий" масою обов"язків, то вже не до краси на лиці....Я маю на увазі саме макіяж. От і сьогодні - йду з базарчику, тащу Сашку на руках, бо не хоче йти, в другій руці торбочка з продуктами ,яка дуже б"є по ногах, жарко...від того всього+сильний вітер - все волосся в роті...А була б помада на губах...? Ну а догляд типу завжди чистого волосся, нігтів і т.д. має бути завжди. Я навіть з температурою йду з собою порядки робити, бо ті сосульки дуже дратують. І облізлий лак ще більше....і ноги...недоглянуті....То вже собі як в звичку візьиеш....Ну а макіяж у мене тепер дууууууже рідко - тільки на якісь весілля, д.н.....а просто в світ з подружками йду в природній красі:girl_haha:

Волошка
05.10.2009, 14:38
а в пятницю freeday
Переважно, я так і роблю. В п'ятницю ввечері, якщо нікуди не йду.:girl_spruce_up:

kati
05.10.2009, 14:39
Чи буває у вас таке, що вам не хочеться вкладати волосся, робити манікюр, гарненько одягатися та сидіти на дієті

ТАК коли я хвора.Або коли хворий малий і ми не виходим тиждень з хати....

Kasia
05.10.2009, 14:47
АК коли я хвора.Або коли хворий малий і ми не виходим тиждень з хати....
ось це і є стресова ситуація. то не ліньки.

Neverland
05.10.2009, 14:50
А от в мене навпаки, коли я щаслива і всім задоволена, в мене абсолютно не виникає ніякого бажання "випендрюватися"... Себто вдягати якісь дуже оригінальні речі, макіяж, підбирати гардероб, нігті.... Так, основна гігієна - це основне, таке не роблю хіба коли дуже хвора, але це ніби не підпадає під питання чи чистити зуби щодня... А от розодягатися. Розодягання - бажання доказати комусь щось, що я краща, гарніша за інших, приваблівіша, зверніть на мене увагу. А так коли в мене все добре, в мене є чомусь лише бажання створювати красу руками: там намалювати щось, сплести, купити якісь гарні речі в хату, і вдягнути звичайні джинси і кросівки... Може якась неправильна?)

Волошка
05.10.2009, 14:52
Може якась неправильна?)
А мені здається, що ви просто впевнена в собі людина, без будь-яких комплексів. Це класно!

Neverland
05.10.2009, 14:55
А мені здається, що ви просто впевнена в собі людина, без будь-яких комплексів. Це класно!
Та де там, комплекси маю :) Просто колись купувала модний одяг, робиа зачіски стрижки.... А зараз нічогісінько, нічогісінько того не хочу, обходилась все літо 3 майками і штанами і спідничкою... І гляділа періодично на старі завали в шафі плать і туфель на каблуках. Щось змінилось, а що поняття не маю

Олюнька
05.10.2009, 14:56
Чи буває у вас таке, що вам не хочеться вкладати волосся, робити манікюр, гарненько одягатися та сидіти на дієті? Просто надоїло! Що є причиною цього?
В мене це буває, коли мені зле в душі - хтось образив, трапилося щось неприємне, назло хлопцеві тощо.
А у вас?

Так, буває! І все залежить просто від настрою, від того, як себе відчуваю...

Яруська
05.10.2009, 15:02
вдягнути звичайні джинси і кросівки... Може якась неправильна?)

Правильна-правильна. Це хто як сприймає, для кого який стиль є нормальним.
Для мене догляд за собою включає такі речі:
Скраб-сауна
Ніякого волосся всюди крім голови))))
Легкий загар
Чисте волосся
манікюр і педикюр
Зі смаком підібраний одяг
ВСЕ
А декоративка і обцаси, то вже друге питання, по-потребі.
Тим більше, що без макіяжу я виглядаю молодше років так на 10 мінімум:girl_crazy:

Neverland
05.10.2009, 15:03
Хіба це не правда? Чоловіки завжди звертають увагу на зовнішність. Гарний зовнішній вигляд потрібен для того, щоб він звернув на вас увагу, але його замало, щоб він закохався.
Не можу на 100% заперечити, але... Своє кохання я зустріла саме коли була в жахливому стані: 5-денний похід по горах, брудна, обгоріла, голова засмальцьована, зла, з величезним рюкзаком і асексуальних шортах, і купою синьців. За ті 5 днів ми всигли закохатися і .... :) Звісно не завжди так, в бомжа думаю не варто закохватися, але, я маю якусь підсвідому градацію: чоловіки які цінять за одягом чи макіяжем - одразу примітні, я їх ніколи не розглядаю і не розглядала як супутників життя, так на підсвідомості склалось. І закохатися з першого погляду - то не закохатися :)

Annjutka
05.10.2009, 15:03
обходилась все літо 3 майками і штанами і спідничкою... І гляділа періодично на старі завали в шафі плать і туфель на каблуках. Щось змінилось, а що поняття не маю

Аналогічно. Я відношуся до одягу як до одягу, а не до засобу звернути на себе увагу.

Волошка
05.10.2009, 15:06
Просто колись купувала модний одяг, робиа зачіски стрижки.... А зараз нічогісінько, нічогісінько того не хочу
Пригадалася мені одна моя стара історія. Колись, дуже давненько, подобався мені дуже один хлопець. Щоб привернути його увагу, я змінила стрижку, почала набагато гарніше одягатися. Але він все одно не звертав на мене уваги. А потім виявилося, що в нього є дівчина. І знаєте, як мені було смішно, коли я її побачила!!!:girl_haha: Я ж була набагато красивішою за неї! (це не вихвалялка, а так і було, ви вже мені повірте:girl_smile:).
Тепер, коли пройшло багато часу, я можу з впевненістю сказати, що оте бажання стати кращою ззовні - це було відображення моїх комплексів. Бо якби ми підходили один одному, то були б разом, незважаючи ні на що.
Звичайно, я не стала "сірою мишкою", але чітко усвідомлюю, що надмірне приділяння собі уваги - це кломплекс неповноцінності. Хоча, може я й помиляюся.

Волошка
05.10.2009, 15:09
Своє кохання я зустріла саме коли була в жахливому стані
Рада за вас. А мені один мій колишній колись сказав, що не познайомився б зі мною, якби я була негарна. Хоча при цьому завжди цінував мою мудрість.

Юкола
05.10.2009, 15:11
А ще нерідко надмірно приділяють собі увагу дівчата, що працюють у жіночих колективах:girl_cool:

Neverland
05.10.2009, 15:13
А ще нерідко надмірно приділяють собі увагу дівчата, що працюють у жіночих колективах
+100... Помітила що в перукарнях, всі дівчата ну одна одної розфуфиреніше :) Але я чомусь думала що там вони такі, бо мають купу часу і косметики на робочому місці)))

Люлюся
05.10.2009, 15:15
Помітила що в перукарнях, всі дівчата ну одна одної розфуфиреніше Але я чомусь думала що там вони такі, бо мають купу часу і косметики на робочому місці)))

переважно так і є.Моя знайома працює в перукарні,то поки нема клієнтів вони нігті малюють, миють голову,вкладають волосся одна одній:)

Siania
05.10.2009, 15:22
Я не погоджусь з вами що якщо хочеться гарно одіватись і привертати увагу оточуючих то це синдром комплексу неповноцінності.
Все залежить від характеру людини. От моя рідна сестра не любить лишньої уваги, відповідно вона не любить гарно вдіватись і т.д. Але вона і не вміє приймати ту увагу, почуває себе дискомфортно.
А в мене навпаки, якщо одінусь так що мені не подобається - настрій пропадає, і увагу оточуючих люблю, а що тут поганого?:girl_flirt:
Щодо макіяжу - я обожнюю сам процес, тому мені не може бути ліньки:) Що мене дратує (може бути ліньки робити) - то це епіляція. Дуже надіюсь що той крем (не пам"ятаю назви, що з часом від нього волосся перестає рости) таки діє:)

Oliusia
05.10.2009, 15:26
Ще з дитинства мама мені завжди говорила:не обов"язково треба бути вдягнутій по останній моді,а головне,щоб в жінки завжди була доглянута голова,лице(навіть без макіяжу),нігті,ноги,чисто вдягнута.
Відверто кажучи,до років 20 доглядала за собою по мінімуму.А зараз,вже настільки виробила звичку щодня змивати косметику, очищувати лице(змучена-не змучена,хочу-не хочу,навіть,якщо цілий день дома була).
Якщо маю душевгий неспокій вдягаюсь в спорт.стилі,без каблуків.
На мою думку,коли жінка щаслива - в неї сяють,виблискують,посміхаються очі(і немає значення є макіяж чи нема.)

Волошка
05.10.2009, 15:27
Я не погоджусь з вами що якщо хочеться гарно одіватись і привертати увагу оточуючих то це синдром комплексу неповноцінності.
Звичайно, що ні. От коли це надмірно, коли дівчина тільки цим і переймається - це вже сумно.

марта
05.10.2009, 15:29
Крик женской души. Надоело быть девушкой...
Крик женской души. Надоело быть девушкой! Надоела ежемесячная стрижка и окраска волос. Коррекция и окраска бровей. Окраска ресниц. Депиляция во всех местах. Маникюр и педикюр (удаление кутикулы, шлифоффка, основа под лак, лак, закрепитель лака). Надоел скраб для тела, крем для тела, спрей для тела и дезодорант каждое утро. Крем для мягкости стоп. Ежедневная укладка волос. Макияж. А-а-ааааа. Пенка для умывания, тоник, крем для лица, основа подмакияж, тональный крем, пудра, консилер, гель для ресниц, тушь для ресниц, карандаш для век, тени для век, карандаш для бровей, щеточка для бровей, бальзам для губ, помада, румяна... Каждый божий день! Надоело !!! Маски для лица. Маски для волос. Маски под глаза. Маски для тела. Каблуки-шпильки. Юбки. Духи. Колготки. Стринги. А, да, менструация тоже надоела. НАДОЕЛО! ХОЧУ БЫТЬ ПОТНЫМ ВОНЮЧИМ ВОЛОСАТЫМ МУЖИКОМ! :girl_haha: :girl_haha: :girl_haha:

Волошка
05.10.2009, 15:36
ХОЧУ БЫТЬ ПОТНЫМ ВОНЮЧИМ ВОЛОСАТЫМ МУЖИКОМ!
Як круто сказано!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Мабуть, у кожної жінки періодично виникає таке бажання!!!:girl_claping:

Kasia
05.10.2009, 15:43
Скромность красит человека. В серенький цвет..(с) - ось по темі.

будь скромні і не сіренькі. а радісні і веселкові.:girl_claping:
ніякого лінування - усі в гілку "ЩО Я ЗРОБИЛА КОРИСНОГО ДЛЯ СЕБЕ"

п.с. +100 Натореллі за підпис.:girl_haha:

Грильяжка
05.10.2009, 15:44
Догляд за собою для мене те саме що їсти, спати, приймати душ-тобто обов"язково.Так в мене не завжди є настрій вимальовувати очі і робити мейк, але туш і пудра-то як пити дати, а щодо догляду трьохетапного за шкірою то тут і мови не може бути. В мене може бути температура 40 але про шкіру я ніколи не забуваю. Так само і щодо волосся. Буває що немає часу зробити укладку-тоді зав"язую хвостяку з тих п"юрочків що в мене залишились після стрижки, але голову мию кожен день, інакше почуваю себе нечупарою, на вихідні можу собі дозволити день не мити голови.Манікюр-чистка то святе, влітку і педикюр, на осінь зиму роблю тільки пілінг і чистку. Крім того щодень качаю прес теж навіть з температурою.Назвете мене фанатичкою, нехай-просто я інакше не вмію. Епіляція депіляція-тут буває грішу але дуже рідко

Oliusia
05.10.2009, 15:44
Допис від марта
ХОЧУ БЫТЬ ПОТНЫМ ВОНЮЧИМ ВОЛОСАТЫМ МУЖИКОМ!
Як круто сказано!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Мабуть, у кожної жінки періодично виникає таке бажання!!!
Лінилась звечора змити косметику,зробити депіляцію,помити голову,зробити манікюр-педікюр таке бувало в житті,але бути тим МУЖИКОМ,що описали ніколи НЕ ХОТІЛА,і не хочу.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Назвете мене фанатичкою, нехай-просто я інакше не вмію
Грильяжка підримую вас на 100%.
Вважаю,що лінитись дбати про себе,це певна неповага до себе,шкіри,лиця.

Волошка
05.10.2009, 15:54
Вважаю,що лінитись дбати про себе,це певна неповага до себе,шкіри,лиця.
Звичайно, що потрібно дбати про себе. Це аксіома. Але ж буває інколи, що хочеться розслатитися. Невже це злочин?
Мені подабається реклама чаю "Грінфілд". Там красива жінка на підборах іде вулицею, привертає до себе увагу. Заходить додому, стомлено скидає ті підбори, зав'язує хвостик і розслабляється (п'є чай).
Насправді, чи не можемо ми собі дозволити, коли самі вдома, разочок "забити" на ту аксіому?

Oliusia
05.10.2009, 16:02
Волошка,я мала на увазі вихід в люди.:girl_curtsey:

чи не можемо ми собі дозволити, коли самі вдома, разочок "забити" на ту аксіому?
Звичайно,що можемо,але рідко-рідко.:girl_wink::girl_cool:

Волошка
05.10.2009, 16:14
Вихід в люди - це святе!:girl_smile: Тут компромісів бути не може, особливо, коли твоя робота вимагає пристойного зовнішнього вигляду.

Vika
05.10.2009, 16:56
а я іноді ловлю себе на думці "а нащо мити голову чи ще щось робити,мене ж і так ніхто не бачить"(4 роки в декреі з РІДКИМИ виходами в світ).такі думки доводять до серйозних депресій.але переважно спамятовуюся,моя дитина і чоловік не заслужили дивитися на таке собі "ліниве чмо в халаті",і йду приводити себе в порядок.

Olma
05.10.2009, 18:16
Догляд за собою для мене те саме що їсти, спати, приймати душ-тобто обов"язково.Так в мене не завжди є настрій вимальовувати очі і робити мейк, але туш і пудра-то як пити дати, а щодо догляду трьохетапного за шкірою то тут і мови не може бути. В мене може бути температура 40 але про шкіру я ніколи не забуваю. Так само і щодо волосся. Буває що немає часу зробити укладку-тоді зав"язую хвостяку з тих п"юрочків що в мене залишились після стрижки, але голову мию кожен день, інакше почуваю себе нечупарою, на вихідні можу собі дозволити день не мити голови.Манікюр-чистка то святе, влітку і педикюр, на осінь зиму роблю тільки пілінг і чистку. Крім того щодень качаю прес теж навіть з температурою.Назвете мене фанатичкою, нехай-просто я інакше не вмію. Епіляція депіляція-тут буває грішу але дуже рідко

Ну цьоця Ви мене і надихнули...:girl_devil::girl_devil:
Вже біжу в магазин за ватними подушечками, а то якби я Вам сказала шо вчора туш пінкою для вмивання змивала :girl_haha::girl_haha:
(чесно, була б вата, я б всьо як книжка пише, трьохетапно...:girl_haha:)

Грильяжка
05.10.2009, 18:27
за ватними подушечками
Приїдеш я тобі багато їх подарую тіки приїжджай скоренько

Валентина Соболь
05.10.2009, 18:49
Якщо в порядку зачіска і взуття---решта не дуже важливо.Без макіяжу можна обійтись,а немита голова виглядає дуже негарно.:girl_cool::girl_haha::girl_cray:

Юлія@
05.10.2009, 23:00
Цілий тиждень роблю макіяж,а лице віддихає на вихідн ...!!!

Маруся-мама
06.10.2009, 00:06
Без макіяжу можна обійтись,а немита голова виглядає дуже негарно.
А я вчора не встигла голови помити, то мені щей комплімента говорили яка у мене гарна зачіска.:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:

mamatu
06.10.2009, 00:22
Я думаю, тут не може бути однозначної відповіді.
З одного боку, я можу в будь-чому вийти на вулицю без макіяжу в гарному настрої. Просто тому, що не хочу витрачати зайвий час для марафету і не бачу в тому потреби (типу, я і так гарна). І можу малюватись при паскудному настрої, щоб приховати його (настрій).
З іншого боку, буває депресивно-апатичний стан, коли ти не почуваєш себе гарною і природньою, а тобі просто байдуже все і вся. Тож не малююсь і не вбираюсь. А часто малююсь та наряжаюсь при піднесеному стані душі, щоб і зовні відповідати настрою.
Отак все просто і заплутано...

female
06.10.2009, 11:41
о, в мене зараз цей період в житті :girl_devil: якась така апатія до всього, суцільна втома і певно трохи депресія... хоча чого? на звичайні гігієнічні процедури то звичайно не впливає, а от аби зайти на гілочку і написати, що я нині зробила для себе, коханої, - нема чого... помітила, що в шкільні роки такого ніколи не було - навіть коли були якісь тяжкі періоди депресії або невдоволення всім і вся, це жодним чином не впливало на те, аби хотіти виглядати супер... зараз це відчувається трохи лишнім... якась пустота...

ні, то таки певно просто хандра :girl_smile:

Волошка
06.10.2009, 12:04
певно просто хандра
Цікаво, а чому хандра не діє навпаки, щоб під час неї хотілося щось приємне для себе зробити.

Красотка
06.10.2009, 13:23
Одне можна сказати ..нам завжди деколи ліньки собі приділити увагу і ми зразу списуемо це на депресію,на хандру,то на осінь,то на проблеми. Хоча тут це все ні дочого,давайте борімося з ЛІНЬКАМИ))

сяняНЯНЯ
06.10.2009, 13:36
А часто малююсь та наряжаюсь при піднесеному стані душі, щоб і зовні відповідати настрою.

в мене щось подібне.а взагалі то дуже рідко малююсь.можливо тому,що нема дуже в тому потреби,бо ітак нікуди не ходжу.Але вже як виходжу "в світ"--то мушу виглядати Ок!

female
06.10.2009, 15:29
Цікаво, а чому хандра не діє навпаки, щоб під час неї хотілося щось приємне для себе зробити.

та тому що це хандра :girl_haha: якби вона окриляла і надихала на позитив, тоді б по-іншому називалась

Nastunia
06.10.2009, 22:55
А от в мене буває й таке, що хандра "надихає". Подивлюся на себе в дзеркало :girl_spruce_up: і думаю: ну все, досить, треба брати себе в руки, досить нудити :girl_smile:

Otsoa
07.10.2009, 00:37
Чи буває у вас таке, що вам не хочеться вкладати волосся, робити манікюр, гарненько одягатися та сидіти на дієті?

Ніколи не вкладала волосся, не робила манікюр, завжди ходжу в джинсах і ніколи не сиджу на дієті. А що? Тре? :)

Олька
07.10.2009, 00:45
Ну, манікюр я роблю раз на два тижні, стрижусь при потребі, макіяж (коли ходила на роботу то щодня), а зараз при настрої, і в джинсах або спортивних майже щодня! деколи хочеться з "минулих" часів вдягути щось строгіше-нарядніше....але то під настрій... і так само крашусь не кожний день....але то в мене період такий!!!! Я тепер стараюсь не думати як знайти роботу.... я цю проблему вирішила відпустити (а там як Бог дасть) і я вам скажу легше мені стало"!!!!! І макіяж стала частіше робити!!!!! Зараз хоч і важко, але я - оптиміст!!!!! (чесно нікому не признавалсь в цьому, тільки собі, а чомусь зараз вирішила і з вами поділитись!)

Otsoa
07.10.2009, 09:25
А я все життя не терпіла, коли на мені якась фарба. Так що ніколи не робила макіяжу :)

Top-Olya
07.10.2009, 10:31
Мені здається, що в віці 30+, всетаки не пасує вже не малюватися і не доглядати за собою. Ну хіба що гєни дозволють довго гарно і молодо виглядати, але все одно приходить такий вік коли таки тре чимось відволікти увагу від тих зморщочок перших, від синячків під очима і т.д. Та і з волоссям... коли воно такими смичками висить, то воно і глянути неприємно, друга справа в кого воно гарне та густе, не потребує укладок всіляких.
Буває таке і вмене, що невстигла, наприклад, намалюватись, або волося не вклала, бож вчора мила та вклада, але скажу чесно - дуже не комфортно себе в ті дні почуваю.:girl_sad:

Красотка
07.10.2009, 11:58
Тільки не кажіть що морщинки прикрашают)):girl_spruce_up:
Доглядати за собою треба. І не тільки там макіяж,причесон. Деяки недоліки косметикою не сховаеш.
Працюйте над собою,маски раз в тиждень,перукар раз в місяць,харчування нормальне і скоро вам зображення в зеркалі скаже ДЯКУЮ!

Otsoa
07.10.2009, 12:16
Тільки не кажіть що морщинки прикрашают))
Доглядати за собою треба. І не тільки там макіяж,причесон. Деяки недоліки косметикою не сховаеш.
Працюйте над собою,маски раз в тиждень,перукар раз в місяць,харчування нормальне і скоро вам зображення в зеркалі скаже ДЯКУЮ!

А зморшки і не приховаеш. Шо є, то є. Волося в мене 2см., якій "перукар раз в місяць"? Це ж страшенні гроші. А от харчування і здоровій сон - це наше все :)

Юкола
07.10.2009, 12:38
В мене знайома є, їй за 50.
Так ось її, напевно. можна віднести до жінок, котрі за обиччям практично не доглядають.
Вона все життя вмивається милом, ніяких кремів-масок-і т.п. Підмальовує лише очі.
І в неї така шкіра, що молоденькі дівчата позаздрять.

Красотка
07.10.2009, 12:42
Юкола гени
І перукар не такі вже страшні гроші.....100 грн можна на себе потратити

Top-Olya
07.10.2009, 12:52
Щоб зовсім за собою не доглядати і гарно виглядати нууууууууу це тільки гени :girl_claping:і всеодно до пори до часу.
Не скажете чому жінок в 35-40 років вважали колись вже майже старушками? А тепер такі конХфетки ходять:girl_in_love: А нука їдучи в транспорті придивіться до жінок ...

Юкола
07.10.2009, 13:04
Може тому, чому й в 16 незаміжніх вважали старими дівами?

Яруська
07.10.2009, 13:11
Вона все життя вмивається милом, ніяких кремів-масок-і т.п. Підмальовує лише очі.
І в неї така шкіра, що молоденькі дівчата позаздрять

Нагадала собі
В мене колись була викладач з дерметології, жінка вже за 50 і з дуже хорошою шкірою. Так вона вмивалась і нам радила(в кого не суха шкіра) виключно господарським милом 1 раз на добу і замість крему оливкову олію. Все!

Top-Olya
07.10.2009, 13:12
Та ні, я не про ті часи, що ще були до революції. Подивіться старі фотки з сімейних альбомів роки 60-70-80 і навіть 90. В ті часи ніяк 16річну дівчинку не вважали старою дівою. Тоді просто жінкам, верніше більшості з них і в голову не приходило, що за собою треба доглядати, такі були практично всі.

Яруська
07.10.2009, 13:20
старі фотки з сімейних альбомів роки 60-70-80 і навіть 90

Да ладно!
Я як дивлюсь старі мамині чи бабцині фотки...куда там. Там такі "стрєлки", бабетти, укладки і хна з басмою на голові, що нам такі труднощі і не снились:girl_haha:
То ж треба було в туш поплювати, косметику з під-прилавка дістати, а кремплінові плаття, що ледве попу прикривали з чобітками на платформах стриптизерських. Ми з своїми технологіями і експрес методами "курім в буфєтє":girl_cool:

Un.Known
07.10.2009, 13:23
Чи буває у вас таке, що вам не хочеться вкладати волосся, робити манікюр, гарненько одягатися та сидіти на дієті?

Запросто буває.

Цей стан чергується із станом бажання пестити себе і догоджати своїй шкірі, своєму волоссю, своєму тілу.

І обох випадках я догоджаю своїй душевній рівновазі.

Бо як завжди, найкращою є золота середина. Як недобре жінці ходити запущеною і занедбаною, так і перейматись візажом 24 години на добу - недобре.

Те, що ми робимо із собою, і є, власне, ми. )

Tutuka
07.10.2009, 13:27
Ніколи не вкладала волосся, не робила манікюр, завжди ходжу в джинсах і ніколи не сиджу на дієті. А що? Тре?
Як на мене - чисто добровільна особиста справа, хто як звик. :) Он моя знайома навіть сміття без ПОВНОГО макіяжу не винесе! :)
У мене після тридцяти нарешті шкіра стала трошки кращою, до того були проблеми з розширеними порами. Зараз можу собі дозволити навіть час від часу забути пудру: особливої різниці видно не буде. Макіяж на роботу - мінімальний: туш, бо вії світлуваті, і помаду, щоб губи не пересихали. Тим більше, на роботу я виходжу пів восьмої, а підриватися до шостої, щоб намарафетитись - не для мене, та й не думаю, що буду виглядати краще з червоними заспаними очима, запухлим лицем, зате при макіяжі. На вихід - більше, але без фанатизму, а десь на базі відпочинку - взагалі не фарбуюсь.
Мити голову щодня або через день - це не про мене, може з генетикою пощастило. У мене волосся і без того ледве за три-чотири години висихає.
Був час, коли мила через день, то волосся жирніло зі страшною силою. Зараз - раз на 4 дні, на четвертий трошки починає пропадати об"єм, до смичків не доходить. Сушіння феном не люблю - проблемна шкіра голови, потім лупа обсипає.
У чому повністю підтримую Красотку, так це у тому, що для того, щоб гарно виглядати, необхідно якісно харчуватися, а ще добре висипатися.

Top-Olya
07.10.2009, 13:38
Яруська, звичайно, що і в ті часи були струйові тьотки, але основна маса, а особливо років після 30 були сірі, ненамальовані, найкраще що можно було на голві побачити так це "хімію".Старалися як могли, якимись трохи кремчиками, навіть я від свого однокласника чула, що його мама капіркою волосся малювала, але то зовсім не те що тепер.Був шалений недолік інформації. та і красоток ми бачили все більше на екрані. А якщо ваша мама була модніца і в ті часи, то це одиниці, а не правило. А тепер скорше є одиниці ті хто зовсім за собою не доглядають.
В мене на роботі є одна така дама, вона доречі, геть нєопредєльоного віку. Вона чиста і зачесана, але... Ой, ну небуду. Скажу тільки, що це є пряма противага отих тьток що красать яскраво червоною помадою собі аж поза губи, та на голові виробляють собі якісь такі бабети, вони доречі, також напевно себе вважають себе красотками, бож неможно сказати, що вони за собою не доглядають.

Яська Березнева
07.10.2009, 13:39
В мене знайома є, їй за 50.
Так ось її, напевно. можна віднести до жінок, котрі за обиччям практично не доглядають.
І в неї така шкіра, що молоденькі дівчата позаздрять.
Моїй бабці 80, а шкіра на лиці виглядає на 10 років молодшою:girl_smile:. Вона дуже пізно почала користуватися косметикою і дуже рідко нею користувалася:girl_smile:.

Otsoa
07.10.2009, 14:51
Що ти фарбуй, щто не фарбуй жінку в 50, ії все рівно буде 50, і того не приховаеш (якщо не ніж хірурга :)))

Зорянівонька
07.10.2009, 14:56
Що ти фарбуй, щто не фарбуй жінку в 50, ії все рівно буде 50, і того не приховаеш
Так, але одна жінка в 50 може набато краще виглядати ніж інша....

Otsoa
07.10.2009, 15:03
Може. Але то не від фарб залежить :) І не від зачіски :)

Красотка
07.10.2009, 15:53
Нерви берегти треба і над собою працювати. Бо все на життя і наша робота позначаеться на лиці або на руках.!

Зорянівонька
07.10.2009, 16:00
Може. Але то не від фарб залежить І не від зачіски
я би сказала - не тільки від фарб і зачіски

дашулька
07.10.2009, 16:01
Може. Але то не від фарб залежить І не від зачіски
Повністю не згідна!!! моя бабуся ,якій 60 з хвостиком, нещодавно поміняла зачіску на більш сучасну й колір волосся зробила темніший - стала тепер виглядати на 40 з хвостиком. мало того постійно робить вправи,масажи,манікюри,педікюри... і ніхто подумати не може ,що вона вже прабабуся!!! легше всього казати,що нічого не може змінити "теперешню красу",а прикласти до цього хоч якісь зусілля просто ліньки... Чи як???

Імель
07.10.2009, 16:05
Повністю не згідна!!!

І я!!!
Наглядний приклад-мама Юстини, їй 54 роки (то я порахувала), а виглядає ліпше, ніж багато 35-40 річних жінок

фотодоказ тут (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=484513&postcount=639)

Top-Olya
07.10.2009, 16:10
Звичайно, що не тільки від того скільки на жінці макіяжу, вона гарно виглядає...
Тут є дуже багато показників. Макіяж, зачіска, манікюр, здорове харчування, не перевтомлюватись, заняття спортом, та і ще можно писати, а ще дуже велике має значення наскільки себе жінка любить і що вона розуміє під любовью до себе.Якщо жінка вважає що себе дуже любить і тому дозволяє собі поспати на пів години довше, а потім застрибує в будь що, що висить в шаві і з пом`ятим лицем біжить на роботу, навіть невстигаючи зачесатись ... Ну я незнаю. Доречі в мене на роботі є такий екземплярчик ( і то вже 2-га особа). І от цей екземплярчик коли при святі вдінеться гарно, та манікюрчик зробить, зачешеться по людськи і намалюється - якаж вона красива!!!! А ви кажете не від того залежить.

Юкола
07.10.2009, 16:17
Сьогодні сама собі відкрила те, що мені завжди не хочеться вищипувати брови.
Мені та процедура якась і болюча дуже, і взагалі якасть просто неприємна.
Раз пробувала в салоні, так то взагалі капец був.
Коротше кажучи, роблю я це дуже зрідка і то, коли не робити вже просто соромно.
Благо, що брови не як в Брєжнева:)
а чого воно така відраза до щипання брів і не знаю.

Un.Known
07.10.2009, 16:22
Що ти фарбуй, щто не фарбуй жінку в 50, ії все рівно буде 50, і того не приховаеш

50 їй буде, але виглядати на 50 не мусить.

І не вважаю, що свій вік треба приховувати. Роки треба вміти "носити", як і одяг.

P.S. Молодшими нас роблять не фарби.

ckorpionsha
07.10.2009, 16:27
Ой,дівчата..мені аж соромно сюди писати...пішла виправлятись..тоїсть пробувати вернути себе)

Otsoa
07.10.2009, 17:26
P.S. Молодшими нас роблять не фарби.

O!

фотодоказ тут

Ого! Там причім не фарби....

Імель
07.10.2009, 17:30
Ого! Там причім не фарби....
От власне, що Ого!
Приклад догляду за собою, фарби в т.ч

Otsoa
07.10.2009, 18:25
A DE tam farby?.....

Імель
07.10.2009, 18:28
A DE tam farby?.....
я про фарбу для волосся говорила

Otsoa
07.10.2009, 18:40
A! Ne, takozh ne korystujus' :)

Lebidka
07.10.2009, 20:32
Моя матуся не користується ніякими кремами, тоналками, пудрами, лише злегка підводить очі, підмальовує губи щодня на роботу, вона викладач у муз. школі, і фарбує волосся.
А виглядає просто суперово (трохи похвалюся мамою;)), всі думають, що сестра, а як синочка мого бере гуляти, то ніхто не вірить, що то бабуся :)

Та є одне але: вона дуже ретельно слідкує за своїм тілом в тому плані, що дбає про своє харчування, багато п"є води і чаїв на травах, робить дихальну гімнастику і багато рухається.

П.С. Для мене важливо, виглядати гарною, чистою і охайною, та буває такий настрій, що зовсім не хочеться нічого робити в плані догляду за собою, лише гігієнічний душ, чищення зубів і чистий одяг.

pruzhynka
08.10.2009, 01:05
назло хлопцеві
Назло хлопцеві треба навпаки виглядати якнайкраще!!))

natorella
08.10.2009, 01:16
а підриватися до шостої, щоб намарафетитись - не для мене
як казала няня віка - сделай макияж вечером, и утром лишних полчаса спи спокойно

Юкола
08.10.2009, 10:18
А я за вагітність відростила своє волосся, чому дуже тішуся. Тепер до появи сивини фарбувати його не збираюся:)
Не розумію тих, кому ліньки мити голову. На роботі є дівчина, котра має шикарну шевелюру до пояса. І миє її раз в тиждень у неділю.
Вже у середу на голові в неї жалюгідні сосульки:( Вже навіть ініші дівчата кажуть - "помий", а вона "а ви самі попробуйте таке волосся мити, мені лінь":(

Волошка
08.10.2009, 11:07
а ви самі попробуйте таке волосся мити, мені лінь
Як я розумію, що то мити довге волосся! А потім ще посушити, надати йому форми. Але щоб йти на роботу з брудним волоссям - це ніколи!!! Навіть, коли я вдома сиджу, то брудне волосся викликає в мене відразу - почуваюся неприємно. А взагалі, якщо людині дуже напряжно слідкувати за довгим волоссям, то можна його вкоротити.:girl_emo: А ні - то нема чого виправдовувати свою неохайність тим, що важко помити волосся.:girl_bye2:

Красотка
08.10.2009, 11:55
а педікюр дівчата ви робите? хоч раз в тиждень?

olenkastar
08.10.2009, 12:03
Як я розумію, що то мити довге волосся! А потім ще посушити, надати йому форми
ото я лєнюх!!!я взагалі не користуюся феном. хіба що треба швидко висушити,а на вулиці зима чи холодрига-тоді беру фен у руки.а так-ні. навіть коли мала волосся майже до пояса-не сушила феном.та і мила (як і зараз) раз максимум два рази на тиждень. у мене сухе волосся,не маститься (не користуюся лаками,гелями,пінками і восками),лежить добре і без укладки. а от коли коротке волосся-тим більше модельна стрижка.уже без укладок не обійтися(в принципі ше від самого волосся залежить),з довгим клопоту набагато менше.

Ніколь
08.10.2009, 12:32
Ото я лєнюх!!!я взагалі не користуюся феном. хіба що треба швидко висушити,а на вулиці зима чи холодрига-тоді беру фен у руки.а так-ні. навіть коли мала волосся майже до пояса-не сушила феном.та і мила (як і зараз) раз максимум два рази на тиждень.
А я мию голову щодня, зранку, вже протягом років 10... то вже в мене як звичка, як зуби зранку почистити, зато щодня волосся виглядає ідеально. Сушу феном бо так швидко сохне, і без фену в мене волосся вьється страшенно а я того терпіти не можу. Зато мені зараз лінь ( чи немає часу) манікюр, педікюр робити, обстригла нігті і всьо. Не малююсь - хіба десь ідем, то канешна обличчя треба нарісовать.
А ще ніколи не користуюсь всікими молочками для обличчя.... руки не доходять - вмиваюсь водою, можна з мильцем, рідко кремчик щоб шкіра не сохла..... я щаслива власниця безпроблемної шкіри :girl_spruce_up: Тому і догляд в мене за нею мінімальний - як раз на таку лінтяйку як я :girl_haha:

Грильяжка
08.10.2009, 12:47
і без фену в мене волосся вьється страшенно
о в мене теж тільки крім фену в мене ще спреї для вирівнювання і праска

Красотка
08.10.2009, 14:02
А я замітила...як тільки навчишся правильно і головне мудро доглядати за волоссям і макіяж...то потім на це мало йде часу. Тому що у тебе все наладгоджено.

Волошка
08.10.2009, 14:47
:girl_smile:в мене теж тільки крім фену в мене ще спреї для вирівнювання і праска
І в мене!!!

Liliyah Romanova
08.10.2009, 18:18
А я мию голову щодня, зранку, вже протягом років 10... то вже в мене як звичка, як зуби зранку почистити, зато щодня волосся виглядає ідеально. Сушу феном бо так швидко сохне, і без фену в мене волосся вьється страшенно а я того терпіти не можу. Зато мені зараз лінь ( чи немає часу) манікюр, педікюр робити, обстригла нігті і всьо. Не малююсь - хіба десь ідем, то канешна обличчя треба нарісовать.
Моя перукарка мені заборонила мити волосся так часто, сказала що то його нищить. Сказала мінімум через день. То так і роблю. Іноді на третій день мию. Як вона мені пояснила, до чого волосся привчиш, те й матимеш.

Красотка
08.10.2009, 18:24
Liliyah Romanova
до чого волосся привчиш, те й матимеш.
Це точно! Але мити щодня волосся,значить змивати захисний шар шкіри голови.

kvVItKA
08.10.2009, 18:57
а я мию щодня:) дуууже рідко через день (тоді хвостик, чи жабкою заколюю) і то якщо ніяких свят-дефіляд не планується. Не погоджуюсь з тим, до чого привчиш- те і матимеш, в кожного своя природа, моя мама раз в 3-5 днів миє і волосся супер виглядає, а я на другий день вже не можу з такою головою ходити- то мабуть в мене якийсь психологічний пунктик, як не помию голову то й день не такий і почуваюсь не впевнено. Навіть перед весільною зачікою вранці голову помила то перукарка знов сварилась:)але все було гуд:)
а взагалі, не зважаючи на те, що я страх яка лінива то ранковий душ, миття голови,крем для обличчя,корекція брів, румяна, а ввечірі очищення шкіри, крем - то святе:) от так

Liliyah Romanova
08.10.2009, 19:10
Це точно! Але мити щодня волосся,значить змивати захисний шар шкіри голови.
І не лише шкіри голови, а й волосся. Вона має природній жир, а ми його змиваємо.

Не погоджуюсь з тим, до чого привчиш- те і матимеш, в кожного своя природа,
А я довіряю своїй перукарці, особливо тому, що вона професіонал та переможець міжнародних конкурсів, та й зле мені ще ніколи не порадила... І раз вона каже, що мити щодня шкідливо, то так воно і є.
То все реклами нам втовкмачують "придатний для щоденного миття". Та звісно. Їм треба, аби ми частіше мили, а відповідно швидше купили наступну баньку шампуню й кондиціонера.

Ніколь
08.10.2009, 21:13
На рахунок щоденного миття голову..... раніше, давним-давно я так не робила, мила там разів 2 на тиждень, тоді ше в школі вчилась.... а потім підстриглась коротко і почалось.... зранку вставала а на глову чорт зна шо, та і коротке волосся чомусь жирніло скорше, щоб привести себе в нормальний вигляд вила волосся, вкладала..... потім я вже відросла і вже ніколи після того котортко не стриглась, але волосся звикло що його щодня миють і стало жирніти скорше, тобто я ще можу 2 дні не мити, але того практично не роблю ніколи бо вже звикла що волосся має бути таке як щойно помите.
Ну і так вже склалось, що зранку мию, сушу, вкладаю чи не вкладаю то вже нюанси. Але волоссю візуально нічого не бракує, не пересушене, не пошкоджене, при умові що раз в пару місяців підстригати кінчики - чудово виглядає.
От я к я себе нахвалила....:girl_spruce_up::girl_haha:

Красотка
08.10.2009, 21:15
Ніколь коли воно коротке то переважно всі його миють щодня)),але коли довше то неварто. Але молодці,що маєте сили і терпіння мити і сушити щодня)))

Ніколь
08.10.2009, 21:18
да.... але волосся то звикає щодня митись, і після того вже жирніє скорше навіть при довшому волоссі...... ну в мене так.

тетяна7777
08.10.2009, 22:05
майже 10 років була стрижена коротенько-мила голову раз в тиждень-волосся було прекрасне! Все залежить від волосся ось і зараз коли не користуюсь праскою мию раз в тиждень,а коли користуюсь то що 3 дні,а коли мала довжелезне-мила також 1 раз в тиждень.

olenkastar
08.10.2009, 22:41
а в мене перший день як помию голову хоч бери і зістригай-так тих косей багато.маю густе волосся( зараз вже не так,а от до моїх експериментів з різними кольорами ,то була така густота,що трпалялися перукарші,які відмовлялися стригти мене-їм було волосся шкода:)).а на другий день,через ніч,воно влягається,вже не таке пишне і мені так подобається.а от жирніти починає десь на 5-й день,тоді і мию.

lanka
08.10.2009, 23:00
ги-ги, звісно, що хочеться на все забити - іноді не доглядати за собою, але так хочеться, щоб цього ніхто не помітив :)

Liliyah Romanova
09.10.2009, 00:53
да.... але волосся то звикає щодня митись, і після того вже жирніє скорше навіть при довшому волоссі...... ну в мене так.
Можна легко відівчити. Я відівчила наприклад. :)

MaryF
09.10.2009, 08:47
Я мию волося через день, бо дуже жирніє. Пробувала не мити пару днів, але тоді седе дуже не зручно почуваєш, навіть, якщо не виходиш на двір. А чоловік кожний день миє волося і вкладає феном, бо має дуже густе і жирніє, коли з ранку просинається, то на ведменя схожий (носить троха довшу стрижку).

Олюнька
09.10.2009, 09:38
Читаю диписи в цій темі - і згадуються фільми, де жінка і чоловік потрапляють на безлюдний острів (у дику місцевість), де немає засобів для існування, ну і, звичайно, догляду за собою...... Якщо подумати, в чоловіка або зявиться або підросте борода, а про жінку ........ Щось надто вже гарно вони всі виглядають на екрані....
Вибачайте за офтоп, але то ніби "не хочу, бо не можу за собою доглядати.." ;)

lanka
09.10.2009, 09:58
Я мию волося через день, бо дуже жирніє. Пробувала не мити пару днів, але тоді седе дуже не зручно почуваєш, навіть, якщо не виходиш на двір. А чоловік кожний день миє волося і вкладає феном, бо має дуже густе і жирніє, коли з ранку просинається, то на ведменя схожий (носить троха довшу стрижку).
Коли була в Німеччині - дуже здивувалась, вони миються набагато рідше, ніж українці. Спершу я думала, що вони економлять воду (до речі, це теж не на останьому місці), але, як виявилося, вони переконані, що душ треба приймати раз на декілька днів, бо інакше шкіра втрачає свій природний захист. Та й зрештою чистіше там у них :)

kvVItKA
09.10.2009, 10:39
Можна легко відівчити. Я відівчила наприклад.
Розкажіть будь ласка як? але якщо то просто не мити голову довший час то не підходить, бо ж не буду на вулицю раз в три дні виходити:)))

дашулька
09.10.2009, 10:56
В мене волосся досить швидко жирніє,тому миє раз на 2-3 дні і то зранку,щоб можна було віддразу вкласти й не зіпсувати за ніч. Малююсь з появою дитини дуже рідко,ну хіба десь на вихід,а так-мінімум: туш та помада. Хоча раніше було жах!!! дивлюся на свої фотографії у 9-ому класі- пудра,стрєли,вії такі...,помада стопсігнальна... короче,я зараз молодше виглядаю!:girl_spruce_up:
маю проблемну шкіру,тому постійно користуюсь спеціальнимим гелями для вмивання,тоніками,емульсіями-то для мене обов*язково! на професійний манікюр та педікюр часу чесно не вистачає,тому все обстрігаю й довольна! хоча до вагітності робила це все 2 рази на тиждень... Перукарню відвідую обов*язково раз на 3 місяця-стрижка або кіньчики та покраска! Вот так...

Волошка
09.10.2009, 11:20
іноді не доглядати за собою, але так хочеться, щоб цього ніхто не помітив
Для цього, мабуть, потрібно завжди доглядати за собою, тоді один день "недогляду" ніхто і не помітить. :girl_spruce_up:І ви відпочинете.:girl_smile:

Liliyah Romanova
09.10.2009, 14:48
Розкажіть будь ласка як? але якщо то просто не мити голову довший час то не підходить, бо ж не буду на вулицю раз в три дні виходити))
Після обробки хною волосся кілька днів не жирніє. А після того, як раз не помиєте на другий і третій день, а тоді весь час будете мити через день чи через два, волосся звикне дуже швидко.
Я відівчила, коли захворіла. Бо з хати не виходила кілька днів, то відповідно можна було тим займатися. І ще мені дуже помагають кондиціонери, які не треба змивати. Я маю польського виробництва. Вони дуже гарно зміцнюють волосся і відживлюють його.

Галченя
09.10.2009, 15:01
А я зараз навпаки, дуже хочу бути доглянотою. Хочеться подобатись собі і, хоч деяким, оточуючим. З миттям волося проблем не маю. Мию раз в тиждень і для мого волосся того цілком вистачає. Сьогодні планую попасти на манікюр (бо нігті в жахливому стані:girl_sad: - сама ради не дам), а ще дуже хочу на стрижку:girl_in_dreams:. Хороший перукар може мене прийняти аж 20числа:girl_sad:, а я боюсь що до того часу не витримаю і "здамся" першому попавшомуся:girl_cool:. Мені хочеться вже і негайно бути гарною і доглянутою:girl_crazy::girl_smile:

Siania
09.10.2009, 15:05
Галченя, у вас мабуть зявився шанувальник:girl_flirt:

Галченя
09.10.2009, 15:11
Не так щоб шанувальник:xaxa:...:shy:... Просто приємно коли інші звертають на тебе увагу і безкорисно роблять щось добре і приємне. От і хочеться не бути замузанкою недоглянутою... ото понаписувала:8::xaxa:

Liliyah Romanova
09.10.2009, 15:44
Хочеться подобатись собі і, хоч деяким, оточуючим.
Ой, ну вже так прибіднятися... Я ваші фото з відпочинку бачила, і не лише я, так що не розказуйте про "деяким"! Впевнена, що як вулицею йдете, то не помітити вас важко. :girl_wink:Галченя, у вас мабуть зявився шанувальник
Підозрюю, що то таки для себе, ну і для чоловіка.
А в мене так є, що якщо собі не подобаюся, то навіть чоловікові компліменти не допоможуть. Але бути гарною стараюся саме для нього.

Галченя
09.10.2009, 19:22
Ой, ну вже так прибіднятися... Я ваші фото з відпочинку бачила, і не лише я, так що не розказуйте про "деяким"! Впевнена, що як вулицею йдете, то не помітити вас важко.
Ну от, можна сміливо сказати, що напросилася на комплімент:xaxa:
Дякую.
то таки для себе
Ви праві, в першу чергу ми робимо себе гарними для себе ж. Переконувалась не раз, що якщо я подобаюсь сама собі, то й інші відразу по іншому мене сприймають. Доглянутість додає впевненості.

П.С. Манікюр я вже зробила :girl_claping:

Ляксандра
27.10.2009, 18:15
Ліньки було сьогодні робити макіяж.... і вкладати волосся.....зав"язала хвостик і пішла..... деколи таки не хочеться нічого робити, адже все одно я гарна.....
Але до догляду за собою це не стосується! догляд - це обов"язково!!!!

Маруся-мама
28.10.2009, 19:01
А я вже другий день не розчісую волосся, боюсь повиривати волоски який ітак можна на пальцях порахувати.
Голову мию через день, правда, як ходила на роботу то мила щодня і тоді з мокрою головою вискакувала на вулицю. Навіть зимою. Так себе привчила вже.

Oliusia
28.10.2009, 23:55
Ніколи б не могла подумати,що хвороба так мене підкосить,і я навіть буду лінуватись змити молочком ввечері лице,нанести на ніч крем.
заставляла себе хв 40,але здоровий глузд переміг!(не можна підпадати під зміни настрою)

Лянка
29.10.2009, 00:31
НАболіла тема...Шось мені теж так влом чесатися, малюватися. Не пам"ятаю коли в останнє брала в руки утюжок до волосся. Та шо тут говорити, як за тими дітисками в дзеркало по два дні не дивлюсь:(

MADLENKA
29.10.2009, 14:18
Ой, а мені не хочеться доглядати за собою, коли приїжджаю в село. Який то кайф!!!!!! Там я відриваюсь на повну!!!!!!: без макіяжу, одягнула перше, що попало під руку, поєднання кольорів -просто фантастика (червоне, зелене, сіре і коричневе можуть бути на раз!) і так себе в тому всьому класно почуваю!!!!!!!!!!!!:radist:

Волошка
29.10.2009, 14:37
Ой, а мені не хочеться доглядати за собою, коли приїжджаю в село. Який то кайф!!!!!!
І мені деколи хочеться втекти в якесь глухе село і розслабитися.Красота!!!!!!!!!Треба буде якось влітку спробувати!:girl_claping:

skystar
29.10.2009, 15:07
А я ото сиджу у свому "селі"... і вже би так розслабилась... намалювалась, причепурилась гарненько і до міста... на люди:girl_cool: А то чує моє серденько скоро зовсім вже здичію у тій хаті...:girl_crazy:

hrystusja
05.11.2009, 23:16
скоро зовсім вже здичію у тій хаті
В мене от також зараз таке))) Хворію! на вулицю не виходжу! Сиджу як чудо і так всеодно............Думаю, от виздоровлю, приведу себе в порядок і на роботу, до людей!! !!!!І сварюсь з собою!!!А дома, що не люди???? а інший голос (щодо чоловіка) - "не полюбиш на брудно, то на чисто трудно!!!".От так завжди ми собі виправдання знаходимо!!!!

Волошка
06.11.2009, 10:15
Думаю, от виздоровлю, приведу себе в порядок і на роботу
Бажаю якнайшвидшого одужання!!! А на рахунок
"не полюбиш на брудно, то на чисто трудно!!!".
- то чистісінька правда.

adyl
06.11.2009, 12:51
мила щодня і тоді з мокрою головою вискакувала на вулицю. Навіть зимою.
Не жартуйте з цим, в мене знайома після такого мала запалення кори головного мозку, а це наслідки на све життя!!!!

adyl
06.11.2009, 12:59
Якщо важко доглядати за собою для себе, робіть це для когось!!! Я цілий день хожу такий зачуханиш:girl_haha:, особливо, коли впевнена, що до нас ніхто не прийде. А коли має прийти з роботи чоловік, беру себе в руки, за 15 хв. наводжу в хаті косметичний порядок, ще 15 хв. на себе, трішки підмалююсь, рощешусь, вдягнусь більш-менш, і на кухню розігрівати вечерю:girl_curtsey: і мій чоловік думає, що в нас так весь день: і хата прибрана, і дружина доглянута, і вечеря на столі і дитина накормлена:girl_curtsey:

Кольорова
06.11.2009, 16:07
Пам'ятаю, коли народила свою доцьку, була як без тями - ніби з космосу прилетіла... Ходила цілими днями в нічній сорочці !! І то при тому, що ми живемо з батьками чоловіка (капець, як згадаю зараз, аж сама з себе дивуюся, бо до народження малої я снідати спускалася зачесана, підмальована і вбрана). До тями мене привела моя мама. Коли вона прийшла до нас в гості і побачила мене в такому вигляді, прочитала мені лекцію - ти що, чого ти в кошулі ходиш, зачешися, підмалюй очі - ти маєш молодого чоловіка (мовляв, чоловіки люблять очима), батьки дивляться і теде! Лекція була дуже потрібною і я прислухалася. Більше такого не було :) Думаю, доглядати за собою і чепуритися треба, навіть коли не хочеться :)

Муська
06.11.2009, 16:37
І я вот сидю,хвоста на голові зав"язала,навіть нечесавши,треба би і манікюр зробити...а так лінь...і так не хочеться з ДП вилазити.

Mazerati
06.11.2009, 16:45
А я можу ходити цілий день нечесана, але за годину до приходу коханого з роботи я вже, як з голочки :)

Волошка
06.11.2009, 16:52
але за годину до приходу коханого з роботи я вже, як з голочки
От що дає стимул!!!:girl_smile:
Основне, щоб він думав, що ви гарнюня завжди!:girl_smile:

Knopka
06.11.2009, 23:50
Ніколи б не могла подумати,що хвороба так мене підкосить,і я навіть буду лінуватись змити молочком ввечері лице,нанести на ніч крем.

А в мене переміг певно геть нездорровий глузд, бо я хоч і хвора, а не витримала і таки помила голову, бо не можу з немитою ходити. Головне щоб завтра не "аукнулося"...

Oriana
07.11.2009, 00:11
А мені так нехочеться зранку вилазити з піжамки!.. Буває до обіду в ній лажу то до компа, то на кухню, а вже як хтось приходить, то за "10 секунд" пречепурююся і готова до прийому:)

Consuelo
07.11.2009, 00:54
з тим карантином мені ну так лінь голову помити (тобто мию щодня - що два дні, а зараз на три затягую).. а ще лінь щось особливе одягати... от нятягну щось і тішусь...

Vittoriya
07.11.2009, 00:58
з тим карантином мені ну так лінь голову помити
В мене то саме!! От сьогодні нарешті помила... але навтіь не вкладала. який сенс..:confused:

Consuelo
07.11.2009, 01:02
В мене то саме!! От сьогодні нарешті помила... але навтіь не вкладала. який сенс..
і так в масках - ніхто й не впізнає, якщо що :girl_cool:
йой... ще глянула на нігті... їх вже теж би здалось привести в порядок... хоча нашо? і так весь час в хаті перу. готую, прибираю... ех...

Sonne
07.11.2009, 09:48
Діти беруть з нас приклад в усьому! Ви хочете, щоб донька вважала, що можна цілий день ходити невмитою, нечесаною, в брудному одязі???

Яруська
07.11.2009, 10:11
йой... ще глянула на нігті... їх вже теж би здалось привести в порядок... хоча нашо? і так весь час в хаті перу. готую, прибираю... ех...

Таааак, дівчино, що тут за настрої в твому віці!!!!???:girl_cool:
Нічого-нічого я тобі сьогодні мозги прочищу в правильне русло:girl_crazy:

Vona
07.11.2009, 13:32
Знаєте, я думаю, що такий стан (небажання доглядати себе:girl_spruce_up:) є мабуть у кожного. Напевно нам хочеться щоб нас любили такими якими ми є!
Або ми втомлені і треба просто відпочити!
Коли в мене такий "стан" то я нічого з собою не роблю, а просто відпочиваю від манікюру, укладки, макіяжу!
Але як відомо "все минає"! І цей стан не є винятком!
Тому не треба зациклюватися! Всі ми люди, а не роботи! Ми не маємо такої кнопки яка нас заставить робити все і не втомлюватись!
Тому не журіться, бо ми всі чарівні і без макіяжу!:girl_bye2:

Oriana
07.11.2009, 13:35
Тому не журіться, бо ми всі чарівні і без макіяжу!
І то правда!:) Чоловік сказав, що йому більше подобаються "натуральні" жінки, бо вони справжні, чисті. Дівоче личко само по собі виглядає чарівно:).

Ann
07.11.2009, 13:38
У мене наприклад, такий стан (небажання доглядати за собою), є систематичним))))
Я вже звикла і тому, даю собі волю і насолоджуюся лінню))) зате потім сил і натхнення вдвічі більше))))

MADLENKA
07.11.2009, 13:41
ще глянула на нігті... їх вже теж би здалось привести в порядок... хоча нашо?
Та як нашо? А ж самій приємно дивитись на свої красиві ручки, правда? І прати, варити, прибирати з красивим манікюром! Ми ж Прекрасна половина людства! Тому повинні підтримувати марку завжди!

Orman
07.11.2009, 14:33
Дівоче личко само по собі виглядає чарівно

так то воно так, але щоб воно виглядало "дівочим" коли по паспорту вже не дівчинка - треба трохи постаратися

Viktorina
04.12.2009, 18:33
Це все залежить від характеру і звички жінки завжди комусь подобатись. Думаю, найперше має бути стимул тоді є настрій, а вже тоді захочеться чепуритися. Такі щоденні процедури ,як ранкове вмивання.чищення зубків,незалежно від того чи ви ідети на роботу ,чи вдома сама, неповзати у піджамі чи халаті цілий день.Треба і собі самій подобатись тоді приємно буде і іншим ,що поряд з тобою, а тим паче КОХАНОМУ

Мар'яся
04.12.2009, 20:32
В мене зараз якийсь стан такий... Але не хочеться не тільки доглядати за собою, а й прати, прасувати, прибирати і їсти варити... Єдине, що приносить задоволення то хіба з малим сидіти. Розумію що треба, але пересилити себе, то для мене тепер просто подвиг. Деколи, правда, буває "приступ Попелюшки", але ненадовго. Ще як кудись йдемо і я не хочу виглядати гірше, ніж хтось, то вже наведу повну красу, хча це не приносить мені задоволення. Так, щоб не "втрачати марку". Не знаю, з чим то повязано, можливо, з тим, що вже другий рік сиджу вдома. Тільки раніше було бажання щось в хаті робити, а тепер і того нема. А так деколи сяду перед дзеркалом і якось так образливо до сліз :(

Юкола
04.12.2009, 22:04
А я останніми днями не бажаю малюватися тому, що під вечір така замахана, що немає сил косметику змивати. А так дуже просто - протерла личко, кремчиком мазнула і красотаааааааааааа.
І нігті з тієї ж причини малюю прозорим лаком, щоб не було видно, що позлазив.
Тільки голову не ліньки мити.

Написала і самій за себе соромно:shy:

Chereshka
04.12.2009, 22:21
стидно признаватися але я така самісінька. Є такі періоди в мене в житті, що мене вже всьо задовбує, задовбує малювати нігті, а потім їх стирати чи наново розписувати, того що вмію робити манікюр сама. Нервує робити собі на голові зачіски, бо всерівно на другий день тре робити нові, нервує інколи знімання того макіяжу, і я просто забиваю тихенько на то всьо, навіть деколи нема бажання кудись йти, нервує робити депіляцію, брови скубати, бо всерівно відростає.

проте настають дні, і їх більше ніж тих поганих, що я то всьо роблю із задоволенням, а ще як з кимось десь познайомлюсь, і мені скажуть гарно виглядаєш, то ооооо)))
тощо я цими словами ГАРНО ВИГЛЯДАЄШ себе переборю і ту лінь, або словами ТИ СІРА МИША, ЗРОБИ З СЕБЕ КРАСОТУЛЬКУ. а ще маю подругу, то вона мене штурмує, коли мені погано, і виганяє з мене лінь, надає бодрості, а їй, коли їй погано.

Мар'яся
04.12.2009, 22:25
І мене проштурмуйте!!!!

Я от написала і мені стало самій за себе соромно. То приготувала смачну вечерю, перемила весь посуд і ще в ванні маску зроблю :)

Dobra
04.12.2009, 23:44
А моя бабця (85 років) каже:
Ото молодим тепер важко кудись одягнутись, причепуритись, щоб принаймі не гірше ніж всі. А колись - головне щоб помився, накинув там щось, на голову хустину, і пішов.
А тепер вона сидить і дивится на нас, як ми збираємся, і каже, що то всьо непотріб - макіяж, всякі там навороти.
А я прийшла на роботу ненамальована, а мені кажуть - ти чого без макіяжу?
А в мене вже шкіра просто хоче віддихнути. Тим більше, що з темними бровами і віями можна собі це позволити.
Сучасні жінки ставлять в більшості досить високу планку зовнішності, і виснажуються в погоні по салонам та за брендами, а коли не вистачає грошей або часу, відчувають свою неповноцінність.

Tequilochka
05.12.2009, 00:07
А я чомусь ніколи не мала великого бажання намалюватись (не лінь, а просто не відчувала потреби, хоча я звичайно не красуня, але ....:girl_smile:)
Так підмалюватись, щоб щеее гарнішою бути, але чоловік каже, що така (ненамальована) я йому подобаюсь більше:girl_spruce_up:. Каже, що я тоді жива))))

ckorpionsha
05.12.2009, 00:21
В мене зараз якийсь стан такий... Але не хочеться не тільки доглядати за собою, а й прати, прасувати, прибирати і їсти варити.
сказали як про мене. Списую все або на вік,або на зимову сплячку і якби не КД то подумала б,що вагітна. Але від правди не втечеш:ліньтяйка я.
Хоча кожного понеділка-суботу встаю і кажу:від сьогодні ти не будеш така як вчора...ага..кажу поки лежу, а як встаю то забуваю..

Яська Березнева
05.12.2009, 08:11
Сучасні жінки ставлять в більшості досить високу планку зовнішності, і виснажуються в погоні по салонам та за брендами, а коли не вистачає грошей або часу, відчувають свою неповноцінність.
+100000000!!!
Хоча кожного понеділка-суботу встаю і кажу:від сьогодні ти не будеш така як вчора...ага..кажу поки лежу, а як встаю то забуваю..
Стоп! А з вами що не так? Ви ж і так чудово виглядаєте!:girl_claping: Ну, дрібниці там - голову помити, легесенький макіяжик, пастельний лак на нігті - і все!:girl_smile:
Ні шкіра не жирна, ні фігура не повна, всьо люкс, а таке говорите:girl_crazy:

ckorpionsha
05.12.2009, 08:34
Ну, дрібниці там - голову помити, легесенький макіяжик, пастельний лак на нігті - і все!
ага,така я вчора ббула на нашій з Вами зустрічі-як попало) Голову мию зразу,як бачу що тре..а з макіяжем...щось стала дуже рідко з ним дружити...кажу возраст дає своє)

Яська Березнева
05.12.2009, 08:37
ага,така я вчора ббула на нашій з Вами зустрічі-як попало)
була би я така "як попало":girl_crazy:. А то прийшла "широка страна моя родная":girl_haha: (в плані фігури):girl_haha:. Який ваш "возраст", хто вам дасть ваші роки?:girl_crazy:

Chereshka
05.12.2009, 15:28
Згідна, що люди які мають чорні брови і карі очі можуть ходити без макіяжу(мені Бозя таке подарила), проте дуже рідко. От я люблю прідкреслити свої очі тоді взагалі супер. А що краще супе чи добре?.

TO Dobra
хіхіхіх ви мені нагадали мою бабцю. А я їй завжди кажу, що люди які жили і дівувалися до вас взагалі не милися і не чистили зуби. тощо то всьо прогес. А вона завжди посміхається.

Peri
05.12.2009, 15:41
як говорить моя улюблена коліжанка - *чим мені гірше,тим краще виглядаю*))))

Orman
05.12.2009, 16:01
я думаю догляд - це не "малювання", а чиста, доглянута шкіра, волосся, підтягнуте тіло

В мене світлі вії, світлі брови, але нічого собі з того не роблю - не маю настрою малюватися - не малююся, але кремом намазатися, помити голову і т.п. - це не обговорюється

meros
08.12.2009, 22:24
буває, та в мене не від бажання, а швидше від браку часу! Ніж своїх Вовчиків (синів) зберу, то на себе часу не вистарчає!!! :(

Волошка
09.12.2009, 10:08
а швидше від браку часу
То точно. Завжди не вистачає 10 хвилин, щоб привести себе в повний порядок!:girl_smile:

UnLikE
09.12.2009, 22:15
звичайно, що буває))
але де там манікюр, його я ніколи не роблю))
деколи лєнь чесатися, завжди лєнь змивати косметику, деколи лєнь чистити зуби і мити лице, лєнь щіпати брови, лєнь взагалі малюватись.. і таке в мене буває часто))
я доречі тесь роки 2 тому назад взагалі не чесалась рік)) в мене було волосся не таке вже і коротке (довше ніж зараз), але мені так більше подобалось)))

Tutuka
10.12.2009, 08:31
Який ваш "возраст", хто вам дасть ваші роки?
І не кажи - яка там тридцятка, та їй навіть 25 з натяжкою можна дати! :)

У мене також вічно на себе часу нема: зранку нас троє одночасно вибирається на роботу, такий дурдом! А на другий рік мала піде до школи, то буде ще веселіше. :(
За всякі "ізлішества" згадую тоді, коли йду купатися - тоді і масочки, і скрабики. А якщо хочу поприймати вітамінки - волочу їх на роботу і ставлю на стіл перед собою.

Sara
10.12.2009, 08:51
А я прийшла на роботу ненамальована, а мені кажуть - ти чого без макіяжу?
А я навіть знаю хто тобі так каже:girl_smile:
Вона просто макіяж змиває раз в тиждень, а яб зачухалась вся від того:girl_crazy:

Vittoriya
10.12.2009, 08:58
В мене з тим проблем ніколи нема, не можу їхати десь, не привівши себе в порядок, хіба в магазин вийти можу лише зачесавшись:girl_haha:. Але останнім часом з макіяжу просто наношу основу-тон, на очі туш і легенькі румяна. Мало часу займає і вигляд більш менш пристойний.З миттям голови проблем нема :girl_haha: В мене хворобливе ставлення до брудного волосся, терпіти цього не можу, навіть макіяж не допомагає!:girl_smile:
Єдине, рідко роблю манікюр:girl_sad: Пальці бережу, все-таки граю ними, про довгі нігті(та й просто гарні нігті) мені лише мріяти...:girl_in_dreams:

Sara
10.12.2009, 09:38
альці бережу, все-таки граю ними, про довгі нігті(та й просто гарні нігті) мені лише мріяти
Я вас розумію, у мне сестра грає та викладає музику, то у неї довгих нігтів ніколи не було.
Я сама також не дуже люблю малюватись, але коли нанесу тон. основу + румяна+туш+помада - то відчуваю себе так, як ніби я вже ТАААК на малювалась:girl_crazy:
А взагалю дуже люблю по чухати очка свої протягом дня, тому дуже часто дозволяю собі бути без макіяжу.
Правда душ ранішній і щоденне миття голови - це моє кредо і без нього нікуди.Стрижка у мене коротка, тому феном кожного ранку я вимушена вкладати волосся, бо коли стаю з ліжка, то на голові такеееееее:girl_cray:, що навіть з хати на коридор загальний вийти соромно. І я вважаю, що утримувати своє тіло у чистоті це ОБОВ*ЯЗОК кожної людини незалежно від її статті.:girl_bye:

Natalisb
10.12.2009, 10:23
В мене це бажання супроводжується швидше станом душі, з манікюром питання вирішене вже півроку - наростила і ходжу на корекцію, хіба деколи нафарбую сама, макіяж використовую рідко, в щоденну звичку то так і не ввійшло, а коли піднесений настрій і хочеться його підтримати протягом дня тоді і розмальовуюсь. З особистою гігієною простіше - кожен день душ, а на вихідних скраби, маски і т.п. :girl_smile:

poputochka
10.12.2009, 13:11
А в нас на роботі,як у фільмі "Службовий роман" - всі приходять, роздягаються, і починають малюватись - до 8.30 краще по кабінетам не ходити.В кого чоловіки поруч працюють і дами стидаються - малюються в туалеті:girl_wink:
Теж часто грішу тим і малююсь на роботі.
Думаю,це хвороба багатьох державних підприємств. Але народ можна зрозуміти -на роботу на 8.00, пропускний режим,щоб встигнути треба встати о 6.00, сніданок собі,чоловікові, дітям, зібратися, дітей підняти,доїхати...

Skrynya
12.12.2009, 18:53
В мене також бувають "приступи лєні", браку часу, а ще одне діло, коли ти ходиш на пари, чи на роботу, ніж коли ти у декреті!:girl_cool: Але коли ти ДОГЛЯНУТА, ти завжди більше впевнена у собі, в тебе кращий настрій!:girl_spruce_up:
І погоджуюсь із дівчатами, що догляд -- це не тільки макіяж... Доглянуту дівчину, жінку завжди видно!
Всі ми різні, наприклад у мене шкіра проблемна, тому я користуюсь пудрами, тоналками (окрім того і підліковую звичайно!). А моя подруга має гарну шкіру, відповідно намалює очі і вже макіяж!!!:girl_bye:
І ще читаю дописи і мені троха дивні висловлювання типу: "а чоловік і таку любить", "я йому і так подобаюсь". Хочеться спитати, а що власної думки не маєте? Може чоловік так говорить, щоб вас не засмучувати. Чоловіки вони ж не сліпі!!!:girl_haha:

Un.Known
12.12.2009, 19:49
Думаю,це хвороба багатьох державних підприємств. Але народ можна зрозуміти -на роботу на 8.00, пропускний режим,щоб встигнути треба встати о 6.00

А в Чехії і виробництво, і офіс ходять на роботу на шосту ранку. :)

І здаєьбся мені, що доглядаємо ми за собою все-таки для себе, а не для когось.

Яська Березнева
13.12.2009, 22:32
І ще читаю дописи і мені троха дивні висловлювання типу: "а чоловік і таку любить", "я йому і так подобаюсь". Хочеться спитати, а що власної думки не маєте? Може чоловік так говорить, щоб вас не засмучувати.
А що, чоловікам можуть подобатися тільки жінки, визбирані і вималювані на всі 100? Тобто жінка просто з вимитим і не підмальованим лицем, просто з вимитою головою без меліровок-шмеліровок-начосів-кучерів і з ненамальованими нігтями - кінець світу?

UnLikE
14.12.2009, 18:33
А що, чоловікам можуть подобатися тільки жінки, визбирані і вималювані на всі 100? Тобто жінка просто з вимитим і не підмальованим лицем, просто з вимитою головою без меліровок-шмеліровок-начосів-кучерів і з ненамальованими нігтями - кінець світу?
кожному своє, у кожного ж є своє поняття краси...

Я наприклад ЗА помиту голову :)

Skrynya
14.12.2009, 18:37
Тобто жінка просто з вимитим і не підмальованим лицем, просто з вимитою головою без меліровок-шмеліровок-начосів-кучерів і з ненамальованими нігтями - кінець світу?
Меліровки-начоси - це помоєму далекі 90-ті!
І звичайно, чоловік вас колись тай побачить без всього "обмундеруання". І звичайно любити не перестане! Я тільки за то, що ЩОДЕННИЙ ДОГЛЯД за собою, дає свої результати і кожна жінка це розуміє. І кожна жінка, яка себе любить,- хоче і буде гарно виглядати!

вималювані на всі 100?
Повторюсь, що доглядати за собою - це не тільки намалювати обличчя!!!

чоловікам можуть подобатися тільки жінки, визбирані і вималювані
А всі чоловіки, як і жінки різні! Кожному своє!

Lady_Opium
14.12.2009, 23:24
І кожна жінка, яка себе любить,- хоче і буде гарно виглядати!
я себе дуже люблю, але моя любов до себе проявляється явно не у щоденному пуцуванні і глянцуванні писка
я люблю себе у старенькому махровому халаті, з котом на колінах, не вилазячу з-під ковдри, абсолютно ніяку у плані зовнішньої краси, для мене важливо - аби я і мій чоловік бачили те, що усередині, а не те - поверхове, що часом буває геть непотрібним

Oliusia
15.12.2009, 09:52
я себе дуже люблю, але моя любов до себе проявляється явно не у щоденному пуцуванні і глянцуванні писка
я люблю себе у старенькому махровому халаті, з котом на колінах, не вилазячу з-під ковдри, абсолютно ніяку у плані зовнішньої краси, для мене важливо - аби я і мій чоловік бачили те, що усередині, а не те - поверхове, що часом буває геть непотрібним
це ж ваш не постійний стан.:girl_smile:
(в махровому халатику жінка теж чарівна:girl_curtsey:)
а щодня елементарний догляд за собою - це і є доглянутість:girl_spruce_up:
можна накласти на себе тонну пудри,напуцувати губи,а всеодно буде видно стан шкіри

Un.Known
15.12.2009, 10:24
ніяку у плані зовнішньої краси, для мене важливо - аби я і мій чоловік бачили те, що усередині, а не те - поверхове, що часом буває геть непотрібним

Це чудово, якщо вона є. І якщо є той, хто знає, що вона є. :)

А як бути тим, хто не має ні одного, ні другого?

В мене тут є знайома, вона може бути ходячою рекламою для салонів краси - усі модні вистрілки негайно аплікує на себе.

А чоловіки по п’яти хвилинах мають точно зміряне IQ і бавляться з нею тільки на відповідні теми. І не допомагають їй ні завивка на віях, ні рівного тону солярійова шкіра.

loreniya
15.12.2009, 11:49
щось в мене таке враження що багато хто ставить знак рівності між макіяжем і доглядом за собою!
Ну вдарте мене, але я ці два поняття абсолютно розділяю!!!!
для мене догляд за собою
- це ЧИСТІ гарно попиляні /навіть короткі/ нігті, а покривати їх лаком - то вже на смак і потребу і віднесла б я то до макіяжу...

- це м"які п"ятки, чисті і акуратні нігті на ногах. Знов таки лак - то вже "макіяж" і на бажання.

- це побриті ноги і інші "частини" що грішать лишніми волосками /солярій - то вже не обов"язково чи навіть шкідливо!/

- зволожена і очищена шкіра лиця. Тут хочу оремо зупинитись - навіть якщо ми малюємся "раз на квартал" це не значить що ми не маєм протирати лице бодай тоніком і час від часу зволожувати кремом. Мені здається що то ціле мистецтво мати таку шкіру яка виглядає як затонована, а насправді жива!!! а накласти на неочищену звечора шкіру ще шар нового тонального крему - от де смисл фрази "я не хочу за собою доглядати", то саме на вчорашню туш - нової намазюкати і кліпати ходити тими "мітлами" з яких куски туші звисають...

- це вимите волосся, а не засмоктані сосульки на голові... Брудне волосся ніяким лаком і начосом не виправиш!!! Якщо малюємся - то малюємся стабільно, а не малюємся то плекаєм природню красу. Хто з жгучої брюнетки став блондинкою і вважає що достатньо раз в пів року "освіжити" корені фарбою - той справді лінується за собою доглядати, а хто не так радикально змінив колір завжди має можливіть "просачкувати" на тиждень-два планову дату фарбування.

не хочу нікого образити, але сидіти вдома в гарному халатику це зовсім не небажання за собою доглядати!!! :girl_smile:
Недогляд за собою це коли ми з болотом під нігтями, порепаними п"ятами і брудною немитою головою сидимо в хаті в старому халаті і задоволені станом речей. Думаю таких мало знайдеться! :cesored:

Un.Known
15.12.2009, 12:18
щось в мене таке враження що багато хто ставить знак рівності між макіяжем і доглядом за собою!

Це просто двадцята сторінка теми, а в оригінальному дописі було:

А у вас?

Я розумію випадки, коли просто не хочеться. Але от "назло хлопцеві" - не розумію.

Волошка
15.12.2009, 12:36
Недогляд за собою це коли ми з болотом під нігтями, порепаними п"ятами і брудною немитою головою сидимо в хаті в старому халаті і задоволені станом речей.
:girl_haha:
Я б сказала, що разовий (ні в якому разі не постійний) недогляд за собою - це свого роду зміна обстановки, такий собі "відпочинок" від краси. Після цього розумієш, як то класно виглядати класно.:girl_smile:

loreniya
15.12.2009, 12:48
Un.Known, я читала тему від першої сторінки - саме тому і написала те, що написала - обговорення дійшло до того що догляд=макіяж.
Мене це дивує... я вважаю що я доглянута жінка, але при тому не варю супи на кухні з вечірньою зачіскою в самому модному свому платті!!!

Margarin4ik
15.12.2009, 16:40
А мені доглядати за собою приємно. Це ж такий кайф: бачити себе красивою!:girl_spruce_up:

Un.Known
15.12.2009, 16:42
при тому не варю супи на кухні з вечірньою зачіскою в самому модному свому платті!!!

І я ні. По секрету - в мене навіть нема варіанту вечірньої зачіски. ))))

Loyal
15.12.2009, 16:49
Un.Known, я читала тему від першої сторінки - саме тому і написала те, що написала - обговорення дійшло до того що догляд=макіяж.
Я думаю, кожна розуміє догляд за собою не тільки як нанесення макіяжу. Власне, що доглянута жінка і без макіяжу буде виглядати чудово.
Але згадайте кожна себе коли йдете без макіяжу, в кросовках на базар і... бачите "колишнього" Невже не хотілося б в даний момент бути на шпильці і з макіяжем???
Тому десь підсвідомо той самий макіяж і маємо за "знак якості"

Яська Березнева
15.12.2009, 17:04
Але згадайте кожна себе коли йдете без макіяжу, в кросовках на базар і... бачите "колишнього" Невже не хотілося б в даний момент бути на шпильці і з макіяжем???
В "колишнього" поганий зір, а в мене - чудовий, і я в таких випадках завжди встигала змитися непоміченою:girl_smile:. Але ви маєте рацію.

Skrynya
15.12.2009, 17:16
для мене важливо - аби я і мій чоловік бачили те, що усередині, а не те - поверхове, що часом буває геть непотрібним
Таке враження, що ті, що не в халатах і підмальовані -- в середині абсолютно нічого не мають! А ті "невмиті і зачухані" -- це філософи із багатою душею...

---------- Додано в 17:16 ---------- Попередній допис був написаний в 17:11 ----------

Це не особисто до когось! Просто давайте не "перегинати палку", внутрішній світ -- не стає багатшим від халату...!

Яська Березнева
15.12.2009, 17:21
Таке враження, що ті, що не в халатах і підмальовані -- в середині абсолютно нічого не мають! А ті "невмиті і зачухані" -- це філософи із багатою душею...
Ви знаєте, щось у цьому є:girl_crazy:.

Lady_Opium
15.12.2009, 17:22
погане враження:)
але як приклад того, що в погоні за поверхневим можна втратити щось глибше й цінніше:)
Просто давайте не "перегинати палку", внутрішній світ -- не стає багатшим від халату...!

я на то вчилась:)
багатий внутрішній світ він тому й багатий, що йому не потрібні поцяцьковані одежі, він самодостатній, навіть з непомитою головою і брудом під нігтями

Skrynya
15.12.2009, 17:49
внутрішній світ він тому й багатий, що йому не потрібні поцяцьковані одежі, він самодостатній, навіть з непомитою головою і брудом під нігтями
Кожному своє!:girl_cool: але раще не бруд під нігтями розводити, а книжки читати...:girl_haha:

Lady_Opium
15.12.2009, 18:11
але раще не бруд під нігтями розводити, а книжки читати...
ок чекатиму Ваших дописів у Що читаємо, хоч якихось:)

loreniya
15.12.2009, 18:41
але в нас тут війна!!!
тре шукати любимий смайлик Левандівки - той з попкорном... НИМА...

- сто балів! прямо в яблучко - пусть видят те кому мы не достались, и сдохнут те кто нас не захотел... в такий момент в кросовках хочеться провалитись крізь землю, а на шпильці - я королева...

Пам"ятаю як мій колишній однокласник з яким в нас в школі була вічна любов з вічними образами, побачив мене 5 років після школи /а я як раз мала побачення і виглядала на всі 100 балів/ - він пильнував мого брата під універом, щоб витрясти з нього мій телефон, подзвонив мені і сказав, що хоч я його не побачила, він поняв смисл пісні "я оглянулся посмотреть, не оглянулась ли она, чтоб посмотреть не оглянулся ли я..." ПРИЄМНО скажу вам!!! А самооцінка як піднялась!!! Хоч на побачення з ним я так і не пішла :girl_cool: НАВРЯД ЧИ В ХАЛАТІ І З СВОЄЮ ПРИРОДНЬОЮ КРАСОЮ Я ТАКЕ Б ПОЧУЛА...

Що б нам хто не казав, ми завжди лишимся при СВОЇЙ думці - хтось з "болотом" під нігтями а хтось без і /шо саме цікаве/ всім при тому буде добре...
Я особисто хочу "без болота" :girl_in_dreams:
/під словом болото маю наувазі догляд за собою як такий/

навряд чи догляд за собою заважає читанню книжок...

бетменша
16.12.2009, 14:16
Я особисто хочу "без болота"
/під словом болото маю наувазі догляд за собою як такий/

процитую тут Пушкіна: "быть можна дельным человеком и думать о красе ногтей". згідна, що одне другому не заважає. а тим, кому вдається в достойному стані підтримувати і зовнішнє і внутрішнє величезний плюс:girl_claping:

loreniya
16.12.2009, 18:29
може треба нову тему створити? Щось типу "краса зовнішня і внутрішня - чи може бути 2в1?" взагалі мені здається що наш внутрішній світ і то які ми є тут для інших людей надзвичайно тісно зв"язані!!! Наш прояв назовні це і є відображення нашого внутрішнього світу...

Якщо наш внутрішній світ гармонійний і збалансований - це видно - по нашій поведінці, по нашому вигляду, по наших пріоритетах... Якщо всередині нас все посортоване по поличках, є чітке "можна" і таке саме чітке "не можна" - чому це не має вплинути на підхід в догляді за собою?

Просто все має свої крайності - "зациклитись" на свому вигляді неможна, думаю це як раз і буде прояв неповноцінності особистості. При чому зациклитись можна як на штучності так і на природності - не бачу особливої різниці...

Думаю всі ми доглядаєм за собою... І доглядом є то що часом виберем якісніші продукти - щоб вони нам принесли користь, і то як жаліючи себе на щодень обираєм каблук на 5 см а не на 10, і навіть то що часом замість пройтись кілометер з торбою проїдем його маршруткою!

А часом нам ліньки! Мені от ліньки зробити депіляцію.. Вже три дні перекладаю з дня на день...

Top-Olya
16.12.2009, 18:48
"зациклитись" на свому вигляді неможна, думаю це як раз і буде прояв неповноцінності особистості. При чому зациклитись можна як на штучності так і на природності - не бачу особливої різниці...
Цілком згідна з такою думкою.

Мені от ліньки зробити депіляцію.. Вже три дні перекладаю з дня на день...
А я взаглі її ніколи не роблю, щоправда в мене просто в тому потреби немає.:girl_crazy:

Bonita
17.12.2009, 11:25
Доглянутість це не тільки повсякденний макіяж і шпильки, а набагато глибше і ширше поняття. Це свіжа і сяюча шкіра лиця і тіла, відповідно професійно і грамотно підібрана косметика по догляду, яка відповідає потребам і віку. Це завжди чисте і блискуче волосся, акуратні нігті, з обов'язковим гігієнічним манікюром і краще інколи покрити прозорою основою, чим кольоровим лаком який облазить, а часу змити не вистачає. Щоб підтримувати всі ці зовнішні показники треба відповідно збалансовано, раціонально харчуватися, підтримувати свою вагу. Адже все що робиться внутрішньо зразу відбивається на зовнішньому вигляді. Для підтримки свого здоров'я треба кожен рік проходити комплексния медогляд і здавати всякі аналізи. Заняття спортом, басейн + прогулянки на свіжому повітрі.
Головна вимога до одягу він має бути чистим і попрасованим, відповідати фігурі і віку. Мені завжди смішно виглядають дівчата, які трохи повнуваті, але вдягають або коротку спідницю, або штани бедровки, а по боках "спасательний круг" звисає:girl_crazy: Чуть не забула про взуття, в мене пунктик воно має бути чисти і напастованим до блиску.
Про гігієнічні процедури писати не буду і так всі знають, а саме основне для гарного вигляду це повноцінний сон. Це все стосується зовнішньості.
Тепер внутрішній світ. Його теж потрібно постійно збагачувати і розвивати, старатися завжди вивчати щось нове. Не буду писати багато просто моральний і духовний світ одне з головних понятть. Ще до того всього додати хороший настрій, блиск в очах і кохання от тоді жінка є доглянутою на всі 100%.
Якщо хтось виконує хоч половину цього всього, то це СУПЕР:girl_claping:

Імель
17.12.2009, 12:45
Якщо хтось виконує хоч половину цього всього, то це СУПЕР
А ще супер, коли дописи в темі не є офтом :girl_crazy:
І хоча б одне речення-стосується теми і того, що запитував автор :girl_in_dreams:

А у вас?

Bonita
17.12.2009, 14:30
А ще супер, коли дописи в темі не є офтом
Взагаліто я перечитала всю тему, бо було цікаво думки інших, і на останніх сторінках тема зводилася, що таке доглянутість. Тому і написала своє бачення "доглянутої жінки", якщо Вам щось не сподобалося витріть.

---------- Додано в 14:30 ---------- Попередній допис був написаний в 14:29 ----------

Щоб ще раз не звинуватили в офтопі, напишу що вже 3 тиждень збираюся зробити депіляцію, а всьо лінь, літом легше себе заставити.

Волошка
17.12.2009, 14:35
літом легше себе заставити
:girl_smile::girl_smile::girl_smile:
Це точно! Знову ж виходить, що жінка доглядає за собою, щоб подобатися іншим. Влітку, коли тепло, тягне на романтику, коли ходиш в самих сукнях, не натягуючи на себе шапку, яка псує зачіску, і коли не падає сніг і не дує вітер, нам більше хочеться доглядати за собою, привертати чиюсь увагую А взимку... Не те, щоб зовсім не хочеться, але чомусь менше.

Hruska
17.12.2009, 17:24
В мене таке враження, що це почуття мене просто переслідує....я не хочу за собою доглядати (принаймні зараз)....:girl_sad: Тому, що це забирає в мене такий дорогоцінний час...:girl_sad:

Ну от вихожу з душу...маска для волосся, спрей для волосся, сушка волосся феном випрямляючим способом, потім ще прасочка для волосся...:girl_crazy:...а потім - крем, кремик, кремчик...:girl_crazy:
(всі креми в мене тільки з назвою "Дитячий..."...скраби, тоніки чи подібні штуки принципово не використовую...для цього в мене є шкірка огірка, морква..т.д.)
А ще як добавити прес або ж фіз вправи, манікюр...скільки то часу витрачається????:girl_in_dreams:...але що ж робити - МУС!!! По-іншому відчуваю себе невпевнено та дискомфортно...

Orman
17.12.2009, 17:31

ну не знаю, а що в джинсах, футболці і кросах не можна добре виглядати?
Точно можна, я (скромниця) так і виглядаю. В такий момент можна і майбутнього зустрічати і колишнього.

Оце по-моєму і є доглянутість коли в кросах і без макіжу - виглядаєш чудово.

imel не сердіться, будь ласочка, за офтоп

Curly Xena
18.12.2009, 14:51
А часом нам ліньки! Мені от ліньки зробити депіляцію..

Аналогічно. Та і морози вдарили. Та і на теплі колготки не треба тратитися :)

Це так сміхи - а якщо по темі - реально бувають моменти розслабухи, відпустка , дача - щось типу того. Буває тижнями писочок не малюєш, потім намазюкаєшся - красссссуня. В усьому має бути міра.

Волошка
18.12.2009, 16:05
Оце по-моєму і є доглянутість коли в кросах і без макіжу - виглядаєш чудово
Теж так вважаю. Та й чи має значення стиль одягу для того, щоб виглядати доглянутою?

wilgelmina
19.12.2009, 17:37
А у вас?

Люба, ви не назло хлопцеві стаєте нечепурою...ви собі шкодите! охайність завжди ціниться) і не обов*язково бути пластмасовою і штучною)))

Імель
19.12.2009, 21:04
Люба, ви не назло хлопцеві стаєте нечепурою...ви собі шкодите! охайність завжди ціниться) і не обов*язково бути пластмасовою і штучною
:lol:
йой, ви трохи змилили, мене Ірця звати, Люба-то не я :girl_blum:
будьмо уважні (с)
читайте (с)

і від себе раджу перечитати всі 23 сторінки теми і перед тим як писати, файно (і довго) подумати чи варто писати, а якщо пишете-то по темі ,будь ласка, і без персональщини

Волошка
21.12.2009, 15:26
ви не назло хлопцеві стаєте нечепурою...ви собі шкодите
Це все добре сказано, але бувають моменти у житті..., коли все по цимбалах.

zetta
22.12.2009, 08:22
Це все добре сказано, але бувають моменти у житті..., коли все по цимбалах.
Ну то може ті моменти треба так і пережити як того вимагає внутрішній стан, і воно минеться то 100% був в мене такий моментик.....довгий.....ніхто не зміг допомогти мені крім мене самої, так сказати переломний момент в чомусь.. то навіть стиль змінився, мислення, і запах парфумів )))

Волошка
22.12.2009, 12:35
Ну то може ті моменти треба так і пережит
Так, треба, щоб минув час. Але як не допускати до цього і чому воно трапляється?

zetta
22.12.2009, 13:30
а чому трапляються чорні смуги? злети і падіння? багатство і банкрутство? Такий природній цикл, для порівняння, для переосмислення, для переоцінки, без таких моментів ми б не змогли розуміти інших, зараз і я б не зайшла в цю тему як би в мене не трапилось такого.... але маючи досвід стараюсь помогти іншим, тай щастя краще розуміється коли проходиш через такі кризиси.

Волошка
22.12.2009, 14:21
Такий природній цикл
Це вже ви дуже глобально.:girl_smile:
Я взагалі про простіше... Хоча, жінки хочуть або не хочуть доглядати за собою і з глобальних причин також:girl_smile:

Etoile
27.12.2009, 01:07
Буває поганий настрій такий, що не те що доглядати за собою -- жити не хочеться((
Але, як то кажуть "клин клином...".
Тоді влаштовую собі дома спа-салон, а потім думаю "ну як таку красу можна ховати?!")))

Волошка
29.12.2009, 13:28
ну як таку красу можна ховати
Цікавий підхід. Добре було б, якби догляд за собою допомагав "захотіти жити".

Laskava
02.01.2010, 14:03
Про те, щоб піти на роботу, в гості, ще десь в люди не підфарбованою та "не розчесаною" - і мови бути не може. Це як вмиватися зранку.
А от коли вихідний вдома, або на дачу їдемо - доглядати за собою вже не дуже хочеться, тому можу марафет не наводити, нехай шкіра теж відпочиває. :girl_in_dreams:

наталя 2204
02.01.2010, 14:09
Якщо хтось виконує хоч половину цього всього, то це СУПЕР
Щоб це все виконувати, треба не мати жодних хатніх обов"язків, дітей, роботи. А сидіти на шиї в багатого чоловіка і мати хатню робітницю. От тоді можна виконувти все що ви написали. Все описане вами є моєю мрією, на яку не завжди вистачає часу.

Oliusia
02.01.2010, 22:43
треба не мати жодних хатніх обов"язків, дітей, роботи.
це все не заважає,:girl_crazy::girl_cool:
а заважає банальне не бажання це все робити.ось і шукаються різні причини,виправдання.:girl_in_dreams:

наталя 2204
03.01.2010, 11:15
Не заперечую. Може й так. Я лінтяйка.

Волошка
04.01.2010, 10:45
Я лінтяйка
Ні, я думаю, що ви просто не зациклюєтеся на цьому.

makarichka
25.01.2010, 20:10
Коли я була молодою, то не могла без макіяжу вийти навіть в магазин. Я думала, що це є найголовніше в житті, добре виглядати, щоб всі завжди звертали на тебе увагу. Я думала, що ніколи і ні що не змінить моєї думки.Пройшли роки, сталася велика біда, я втратила любимого сина ,який пішов на роботу і не повернувся додому живий, і всі ті мої ветребеньки відійшли як непотріб. Я хочу сказати, що жінка повинна завжди залишатися жінкою, добре виглядати, модно вдягатися але без фанатизму.:girl_smile:

Bomochka
25.01.2010, 20:27
Ох! І в мене сталось як в makarichka..........і багато чого відійшло на задній план.
Тобто я вмита, причесана, випрата і не більше. Я не лялька барбі !!!
Я така, якою би мене хотів бачити мій синочок, а все решта то таке..

ZoloteSonechko
02.02.2010, 00:17
останнім часом почала помічати таку дивну річ. чим гарніша дівчина, ти безпомічнішою вона може бути)))))якшо їй щось не вдається обовязково знайдуться помічними сильної половини людства і все зроблять як слід:girl_crazy:головне при цьому мило посміхатися і кліпати очима.
на собі перевірено, коли не намалююся і вдягнуся не дуже, то таке враження, що коли з кимось говориш тебе не сприймають серйозно. хоча, напевно, косметика, підбори, одяг просто додають впевненості в собі.
по одежі зустрічають........

Волошка
02.02.2010, 11:41
по одежі зустрічають
Колись прочитала хороший коментар до "Зустрічають по одягу, проводжають по розуму": а що поганого в тому, щоб тебе і зустріли, і провели добре?

Un.Known
02.02.2010, 12:20
Я така, якою би мене хотів бачити мій синочок

Це неправильно. Як би не було сумно, ви не знаєте, якою б він хотів вас бачити. А крім того - бажання змінюються.

Волошка
02.02.2010, 13:07
крім того - бажання змінюються
Все правильно. Бувають періоди, коли тобі, наприклад, той манікюр з довжелезними нігтями ну зовсім ні до чого, наприклад, коли у тебе малюсянька дитинка. Але то не означає, що не варто зробити звичайний гігієнічний манікюр.

mazyr
04.02.2010, 09:15
Моя коліжанка каже: коли жінка себе любить її любитимуть всі довкола. Щодо мене,я не можу сказати,що я себе не люблю,але деколи мені просто ЛІНЬКИ,для того щоб намалюватись,зробити маску чи випити вітаміни. А з другого боку може це і не лінь,а просто банальна нестача часу...

Nadinka
30.03.2010, 13:30
На дієті ніколи не сиділа і не сиджу, такі гени, в татову родину пішла, худеньких:girl_spruce_up: Волосся сильно не вкладаю, обов"язково випрямляю праскою, коли розпушене, а коли пучок чи хвостик, то ні....Коли вдома, нікуди не йду, чи прихворіла, то лиш звичайні процедури, необхідні щоденно- очищаю лице і крем для обличчя... Як правило роблю легкий мейк ап, а буває, що просто бальзам для губ і більше ніц) Дуже люблю робити собі манікьюрчик, щоб нігті завжди красиво виглядали, але й буває таке, що навіть не наношу лак, щоб відпочили трошки :) Одним словом приступи "нічого не робити" є як і у всіх :)

WildWind
30.03.2010, 17:35
А я не хочу доглядати за собою, коли маю солідну суму грошиків на одяг і косметику, а також на перукаря, і з того всього виходить великий "пшик". Тобто хвалений перукар виявляється жахливим майстром, і обійшовши пів Львова я так і не знайшла одягу, який би мені сподобався, або гарно сидів. Тоді вдягаю улюблені старі джинси та заношені до дир кросівки і іду лякати перехожих лицем без косметики та волоссям без укладки.
А щодо різних процедур вдома з долучанням дорогих кремів... ото направду, поки мажешся тим то класно, а перестаєш, і толку ніякого. Тому я одного разу замінила то все контрасним душом і ранковою пробіжкою, ефект довготривалий а також економний.
Коли ліньки фарбуватись, то не фарбуюсь, шкіра скаже "дякую". От так якось...

Волошка
07.04.2010, 10:03
А мені щось після свят зовсім не хочеться докладати зусиль по догляду за собою. Та ще й погода сьогодні похмура...

Редвумен
07.04.2010, 12:17
Мені здається, що є якась паралель між "зовнішнім догляданням" за собою і внутрішньою роботою над собою. Тобто догнянута, охайна дівчина-жінка має порядок і на голові і в думках. А та, що не любить за собою доглядати - то в неї бардак і в косметичці, і на кухні, і, найголовніше, в душі.

mirishka
07.04.2010, 12:41
А мені лєнь доглядати за собою коли вечіром прихожу з роботи замучена, але годинку полежу, пожалію себе і йду ввану змивати макіяж, робити масочку. Взагаліто я себе люблю балувати, але деколи, як і напевно всім, так ліньки.

Rona
07.04.2010, 12:55
буває так, що не встигаю на роботу і тоді кидаю косметику в сумку, а на роботі надолужую :girl_cool: вдома у вихідний день ходжу без косметики, але приводжу себе в порядок в гігієнічному плані (і кремчик на шкіру обличчя-шиї обов"язково, бо ж взуття пастую кремом щодня, а рідна шкіра найдорожча :girl_haha: )
от коли хорую, то всьо.... тут мала все в носі...
а ще буває хандра (батарейка здохла).... але слава Богу, то рідко... рятуюсь веселою фолк-музикою, щось вона таке робить з душею, що та починає співати :girl_in_love: альбо всім махаю :girl_bye: і йду в гори "ребутнутись"

Mavra
07.04.2010, 12:56
"Не зняти макіяж на ніч ви можете дозволити собі в одному випадку: якщо не збираєтеся вранці прокидатися", - не знаю точно чиї це слова, боюсь помилитися, але вочевидь розумної жінки.
Залежно що вкладати в слова "доглядати за собою", якщо це чисте волосся, охайні нігті, крем для обличчя і підкреслені блиском губи, то це не догляд, а необхідність. А "повний фул" залежно від настрою :girl_wink:

Редвумен
07.04.2010, 13:00
Залежно що вкладати в слова "доглядати за собою", якщо це чисте волосся, охайні нігті, крем для обличчя і підкреслені блиском губи, то це не догляд, а необхідність. то для вас необхідність (для мене також :) ), але є жінки для яких це вищий пілотаж. І вони й того не хочуть робити. Навіть не задумуються, що це впливає не тільки на них, а й на оточуючих (думаю, нікому не є приємних споглядати на брудне волосся і полущений лак на нігтях)

mirishka
07.04.2010, 13:25
А я коли бачу жінок з брудним волосссям і полущеним лаком на ногтях, мені не неприємно, може дивно, але мені просто чомусь їх шкода, дивлюсь і думаю, бідна напевно її ніхто не любить, не дарить квітів, подарків, вона не ловить на собі захоплюючі погляди чоловіків (а це так приємно подобатись іншим чоловікам, навіть якщо в тебе і є кохана половинка).