Не хочу доглядати за собою!

Тема у розділі 'Скарбничка', створена користувачем Волошка, 5 Жовтень 2009.

  1. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Чи буває у вас таке, що вам не хочеться вкладати волосся, робити манікюр, гарненько одягатися та сидіти на дієті? Просто надоїло! Що є причиною цього?

    В мене це буває, коли мені зле в душі - хтось образив, трапилося щось неприємне, назло хлопцеві тощо.
    А у вас?
     
    • Подобається Подобається x 20
  2. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    На дієтах ніколи не сижу.
    Волосся теж не вкладаю якось особливо. Просто мию та сушу через день.
    Буває, що не хочеться макіяж робити. Але причин цьому назвати не можу. Просто настрій такий буває.
    манікюр також роблю залежно від необхідності.

    Волошка, а що, хлопець дуже злиться, коли ви без марафету?:)
     
    • Подобається Подобається x 4
  3. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Хочеться завжди:girl_spruce_up:. Біда в тому, що далеко не завжди можеться...:girl_sad:

    Був такий підпис в одного форумлянина: "Це просто втома, втома - і смертельна..." І, звичайно, брак часу.

    Ооооооооооо... Як про мене написано. Регулярно мушу тримати оборону від дорогої родини... В таких випадках просто суперово вдається зістрибнути з дієти:girl_crazy:.
     
    • Подобається Подобається x 16
  4. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Ні, не злиться. Та я це образно. Хіба ні у кого не буває бажання бути непомітною в натовпі? Щоб ніхто не робив тобі компліменти? Не завжди. Інколи.
     
    • Подобається Подобається x 6
  5. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!


    Ого , а де то такі натовпи ненамальовани,незачесаних ,в розтягнутих штанцях жінок з зайвою вагою???
     
    • Подобається Подобається x 16
  6. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    В натовпі мені як раз зовсім не хочеться бути непомітною.
    А от в декреті на Сихові вийти з мальотою гуляти без макіяжу - миле діло, особливо влітку:)


    ІМХО якщо жінка доглянута, то день-другйи "недогляду" за собою її зовсім не зіпсують.
     
    • Подобається Подобається x 10
  7. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Добре, що таких небагато. А то були б бідні наші чоловіки.:girl_smile:
    Просто, коли ти ідеш така гарненька - ти ообов'язково привертаєш увагу. Інколи навіть ця увага набирає вульгарної форми. Але я не про те. Хотілося б обговорити таке питання - небажання підкреслювати свою красу одягом, макіяжем тощо - це признак того, що жінка щаслива чи ні?
     
    • Подобається Подобається x 4
  8. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Ой, буває-буває((((
    Правда ці приступи короткотривалі і переважно настають в зимовий період року. Напевно в мене все залежить від настрою, а коли холодно і нема сонця, то і я впадаю в сплячку. Вмилась, нап"ялила джинси-куртку-кепку і не видно мене:girl_crazy:
    Хоча, чомусь коли нападає така хандра, то я не те що вдягатись-малюватись не маю бажання, а й з хати вилазити і нікого бачити чи чути.
    Пересиджую в ракушці, а потім вже на люди.:shutup:
     
    • Подобається Подобається x 14
  9. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Не думаю, що щаслива успішна жінка захоче злитися з натовпом. Принаймні коли в мене все супер - і я цвіту. А от коли втома хронічна, незадоволеність всім (як зараз :sad:), то хочеться бути сірою мишкою.... (Вірніше, нічого не хочеться)
     
    • Подобається Подобається x 13
  10. ksjy

    ksjy Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    не думаю, що це якось пов"язано, внутрішня гармонія не завжди проявляється макіяжем чи укладкою. в мене також буває повна відсутність бажання фарбуватись, вкладати волосся і т.д. Але добре, що таке буває не часто
     
    • Подобається Подобається x 4
  11. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Часом буває не хочеться косметики на обличчі. Коли йду гуляти з Ксюшкою особливо. Дуже приємно доречі знати що шкіра дихає, тим більше таким осіннім повітрям як зараз :girl_in_dreams:
     
    • Подобається Подобається x 4
  12. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Але ж бувають жінки, котрі, ставши заміжніми, перестають доглядати за собою, набирають зайву вагу. Може, жінки роблять себе красивими для того, щоб подобатися чоловікам. А коли знаходять достойного, то вважають, що всі ці пілінги, міліровки, манікюрчики, педікюрчики та макіяжики - зайва річ?
     
    • Подобається Подобається x 3
  13. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Для мене догляд за собою і "намалювати лице" - це трохи різні речі.
    Доглядаю за собою я регулярно, а от малююся під настрій.
    Іноді буває настрій такий, що малюватися не хочеться.
    А іноді такий , що хочеться.
    А ще іноді такий буває настрій та вигляд, що просто не можна не намалюватися:girl_crazy:
    Це я про щодень, бо, звісно, на вихід без параду ніяк:girl_spruce_up:

    Є думка, що жінка доглядає за собою не заради чоловіків, а на зло іншим жінкам:girl_cool:
     
    Останнє редагування модератором: 5 Жовтень 2009
    • Подобається Подобається x 19
  14. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Може є і такі.
    Але конкретно я до одруження
    ще не робила (мені було тільки 20 років). А почала пізніше, щоб і надалі йому (і собі) подобатися.
     
    • Подобається Подобається x 8
  15. Незнайомка

    Незнайомка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    цілком згодна. а деколи, коли не хочеться (хвора, змучена і без настрою), то муситься хоч мінімально себе в порядок привести, все таки чоловік і синок дивляться...
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Бувають і такі, та переважно достойний чоловік довго таке терпіти не буде....піде наліво. А взагалі я вважаю, що так себе запустити, то є неповага не те що до себе самої, а і до того самого чоловіка.

    О, цілком підтримую.
    Здорова, гарна шкіра і хороше волосся теж вимагають догляду регулярного. А от малююсь виключно "на вихід". Бо йти в магазин, чи в школу їхати при повній бойовій готовності і на каблуках-то не по мені.
     
    • Подобається Подобається x 6
  17. Волошка

    Волошка Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Хороша думка. Може, це певною мірою і правда.

    Повністю підтримую! Доглядати за собою, на мій погляд, - це займатися спортом, вести здоровий спосіб життя, здорово харчуватися, а вже потім - це косметичні процедури. Але у мене деколи виникає бажання всістися перед телевізором, наїстися картоплі фрі (яку я майже не вживаю) і пожаліти себе.
     
    • Подобається Подобається x 7
  18. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Бідний мій чоловік...:girl_crazy: І як він тільки 8-й рік зі мною живе...:girl_haha:
    Ну, я не кожен день така. А то б і справді, чого доброго, втік:girl_haha:.
    Ще раз повторюся (говорю конкретно за себе) - деколи нападають такі настрої, як просто втома, або брак часу, або просто якийсь пофігізм: ну от, така я вся недоглянутенька сьогодні, ну і що? Дасте мені по фейсу, покусаєте, поб"єте? В мене сьогодні настрій такий - не хочеться нічого з собою робити. А подобатися всім я не зобов"язана, я не 100-баксова купюра. Головне, що мені в даний момент у такому вигляді комфортно.
     
    • Подобається Подобається x 10
  19. Юкола

    Юкола Ділова ковбаса

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    Волошко, те, що ви написали "фрі перед тв" - це апсолютно нормлаьно. Треба ж жіночкам хоч інколи розслаблятися.
     
    • Подобається Подобається x 2
  20. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Не хочу доглядати за собою!

    напишу свою думку.
    доглядати - то не малюватися щодень, чи укладку робити. це щоденні процедури типу - масок (2 -3 р. на тиждень), скарбів, тоніків лосьйонів, кремів, очка - окремий догляд і т.д. ЗМИВАННЯ МАКІЯЖУ обовязкове ( наііть якщо його немає - то все рівно змивання пилу). і інше. як би ліньки не було - треба.

    а вигляд - то на мою думку, то не суть в макіяжі - головне чисте волосся , доглянуті руки і мінімум макіяжу при потребі. якщо виконувати п.1 то мейк на щодень достатній у вигляді туші і пудри ( при потребі).
    не можна врятувати намальованим обличчям з супер гарними очками і кольором тіней - наприклад, не миту голову у хвостику.

    думаю, якщо не має бажання щось для себе зробити - то певно називається ЛІНЬКИ.( звичайно страшні стресові ситуації до розгляду не беремо). ну і наприклад, погано вигляди на ЗЛО комусь - то не зрозуміло для мене.
    я насамперед для себе усе роблю. а не для інших.
     
    • Подобається Подобається x 20