Хропіння. То лікується???

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Iwka, 5 Жовтень 2009.

  1. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Загалом я - щаслива і задоволена життям кубіта, яка має просто фантастичного чоловіка і чекаю на маленьке чудо...
    Але ототу всю ідилію троха порушує дві несумісні обставини - маю дуже чутливий сон, а мій чоловік просто страшенно хропе... Бувало шо не сплю цілими ночами...
    Ходили до ЛОРа, казав же тре ламати ніс наново (колись мав зламаний і недобре вправили... як наслідок - вузькі канали...) Але шось мене така перспектина не надто тішить...

    Може хтось знає чи то лікується і як...

    Буду безмежно вдячна за допомогу :girl_in_love:

    пи.си. варіант "чоловіка в іншу кімпану" певно краще не пропонувати :girl_crazy:
     
    • Подобається Подобається x 8
  2. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Храп. То лікується???

    А в мене тільки такий варіант і спрацьовує.
    Я розумію вас як ніхто. Ще як ліки в мене "повернися на бік" - інколи помагає. Теж питали по лікарях - казали якась там перегородка в носі зміщена, тому треба би було ламати і наново ставити:girl_mad:. Для мого чоловіка - то кінець світу. Він би швидше пообіцяв до кіця життя спати окремо, ніж дати добровільно зламати носа. :girl_haha: Тому так і живемо. Коли знаю, що він приїжджає з відрядження втомлений, або, взагалі всю ніч провів за кермом, а потім ще й цілий день на роботі був, то автоматично він бере подушку і йде спати в іншу кімнату. І до таких "походеньок" я вже потроха і звикаю.
    Пи.Си. Чесно, я не дуже вірю в то, що храп можна вилікувати.
     
    • Подобається Подобається x 3
  3. Надька

    Надька Well-Known Member

    Відповідь: Храп. То лікується???

    мій коханий храпить тільки коли випє навіт 50 грам спиртного, то я все ловлю його за ніс і він перестає і заодне він непрокидається.
     
    • Подобається Подобається x 2
  4. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Храп. То лікується???

    Я теж іноді ночами ненатішусь тими децибелами, які так неперевершено вдаються мому чоловічку. Особливо той храп "загострювався", як приходив колись випившим.
    З того що я випробовувала:
    - для початку легенько порухати одним пальчико і прошепотіти на вушко "Не хропи так голосно"
    - потім (з місяцями спільного життя), так щоб відразу було відчутно, пошарпати за руку чи плече і строгим тоном сказати "Обернись на бік!"
    - штурхнути "майже любя" ліктем під ребро. Можна без слів.
    - іноді мій ненаглядний міг серед ночі так захропіти, що аж малеча всплакувала. От тоді я й могла "відвести собі душу" за всі попередні рази, і розминала собі серед ночі всі м"язи тіла (кулаки, лікті, коліна, ступні ніг, свої голосові звязки, відразу збуджувалась вся нервова система...на війні, як на війні) намагалась мужа розбудити, повернути, а основне б якось заставити до ранку затихнути. Слова звучали щось типу "Та скільки можна? Дай хоч трохи поспати! Дитину налякаєш".
    Іншої кімнати в нас нема. Тому ситуація ще складніша.
    - неповірите, що спрацьовує останнім часом - легенько потерти за мочку вушка. Я була приголомшена, як зрозуміла що то діє. Може там десь кнопка є з регулювання гучності:confused:.
     
    • Подобається Подобається x 15
  5. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Храп. То лікується???

    Нажаль я іншого виходу не бачу. Передивилася купу всякої інформації, та дійшла висновку що треба спати окремо, нажаль...
    Чоловік за декілька років трохи поправився, почав хропіти, таааак, що я ходила шалено невиспана. Він відчував провину, пшикав всяку гидоту у горло перед сном, але ефекту ніякого. Зовсім. А схуднути - це для нього катастрофа. Бо всюди де можна доїхати машиною, він не піде пішкі. Поїсти на ніч - миле діло. І ті звички виявилися невиліковними....
    Тому як тіьки з"явилася можливість купили двохкімнатну квартиру. Ще, пам"ятаю, коліжанка порадила купити в аптеці звичайні беруші. Скажу вам що трохи помагає. Єдине що дитині їх не запхаєш.... Та й не дуже зручно, хоча ота моя коліжанка так привикла до них, що вони вже їй не заважають.
     
    • Подобається Подобається x 5
  6. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Храп. То лікується???

    Може то в мого чоловіка з"явився брат-близнюк:girl_crazy:.
    Читаю ваш допис і ніби про мого чоловічка любого написано. А ще він вміє наїжджати на мене типу "чого ти мене рухаєш, я не храплю, я ще взагалі не сплю":girl_mad:.
    По-моєму, навіть лікарі не знають істинної причини храпу.
     
    • Подобається Подобається x 6
  7. Annjutka

    Annjutka Well-Known Member

    Відповідь: Храп. То лікується???

    Точно! Не спить, але вже хропе!
    Мій, правда, дуже переживав що заважає спати. Інколи сам неспав - намагався себе контролювати... Мені шкода його, бо йому на роботу зранку, а я вдома, тому не нарікала, а лягала спати вдень з Ксюшкою, якщо могла. Мій невиспано-замучений вигляд діяв на нього сильніше ніж всякі наїзди. Тому сам собі шукав всякі пшикалкі, щоб хоч якось перестати хропіти.
    Та й йому від того храпу теж користі немає, читала про "сонне апное" коли в людини ніби завмирає дихання на піку храпу. Це дуже небезпечно, бо збиваються ритми мозку під час відпочинку завдяки ненадходженню кисню до нього. Не буду лякати, але нічого доброго в тому нема нажаль.
    На цьому сайті можна почитати докладніше
     
    • Подобається Подобається x 5
  8. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Храп. То лікується???

    Мій хропе!Коли ще зустрічались,не могла спати під час того концерту,будила, кидалась тапками,подушкою та іншими підручними засобами!!
    Тепер на диво майже не чую!! Хропе тільки як лежить на стіні.я його гладжу по грудях і він затихає або повертається на бік.
    зараз стараю лягати скраю,щоб "підперти " його до стіни,щоб не мав як лягти на спинку!!!
     
    • Подобається Подобається x 5
  9. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Храп. То лікується???

    нє ну то спеціально мені всі хочуть довести на роботі до сліз від сміху.:girl_haha::girl_haha:

    п.с. без образ Алго.
     
    • Подобається Подобається x 6
  10. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Храп. То лікується???

    :girl_haha::girl_haha::girl_haha:(розумію,що вийшло чисто машинально,настрій підняло.)
    Уявила,як ви його по грудях гладите.
    Мій храпить,коли випивший.А ще й ,ніби на зло,лягає теж на спину.Прошу повернись на бік,а він каже - ага,і повертає лише голову:girl_cray::girl_cray:.
     
    • Подобається Подобається x 6
  11. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Храп. То лікується???

    ТО не лікується. Можете пробувати його штурхати в спину, аби він перевернувся на бік... можете пробувати якісь носові наліпки, трубочки ітд, ітп.
     
    • Подобається Подобається x 2
  12. Iwka

    Iwka Well-Known Member

    Відповідь: Храп. То лікується???

    А я так надіялась... Фактично перевертати - так, помагає. але деколи приходиться його бідного перевертати і 10 разів за ніч - звик спати на спині, і шо тут зробиш... А як приходить втомлений - після роботи ше ремонт - то то взагалі д**а. хоч сиди і плач...
    Певно тре було чоловіка вибирати за характеристикою "хропе-не хропе"...:girl_crazy:
     
  13. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Храп. То лікується???

    Мій храпить коли вип'є навіть пиво, питали ми в лікаря, це не лікується. Перепробував наклейки, каплі і тд., нічого не допомагає. Є такий пристрій, який дмухає під ніс киснем але треба спати як космонавт, з шлангом підключеним до пристрою. Гладила, кoпала, просила, лоскотала... беру подушку і топаю в іншу кімнату.
     
    • Подобається Подобається x 1
  14. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Храп. То лікується???

    Дівчата, я тут сама чуть під стіл не сповзла!!! думала про наступне речення а написала тут таке!
    Виходить,що він бетмен якийсь!!!
     
    • Подобається Подобається x 10
  15. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Храп. То лікується???

    :D:D:D:girl_haha::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 4
  16. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Храп. То лікується???

    то як з мігреню - тіко гільйотина поможе (шутка юмара)
    а вопше я копаю в дупу - деколи помагає
    хоча в мене сон не дуже чуткий (в саші також - ми ж спимо разом) - то хіба дууууууууууууууже хропе, то получає
    а так - не слухаю
     
    • Подобається Подобається x 9
  17. kristina

    kristina Well-Known Member

    Відповідь: Храп. То лікується???

    В мене теж питання, правда не про храп, але з приводу сну. Мій чоловік, якби то навіть описати, коли спить, в нього ніби виділяється слюна і він її не ковтає, і іздає такі звуки, правда то не голосно, але я переживаю, щоб не захлиснувся в сні нею.Давно хотіла запитати чи в когось наблюдалось шось подібне, але ніяк до сьогодні не наважувалась
     
    • Подобається Подобається x 1
  18. Галченя

    Галченя Well-Known Member

    Відповідь: Храп. То лікується???

    В дітей це одна з ознак наявності глистів. А в дорослих:confused:
    Спробуйте попити щось для профілактики від глистів - може допоможе:)
     
    • Подобається Подобається x 1
  19. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: Храп. То лікується???

    той метод найдієвіший перевірено!!! Но раз вночі дістала за те копання кулаком в ніс. зранку божився шо не бив.
     
    • Подобається Подобається x 6
  20. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Храп. То лікується???

    в мене також колись таке було, як врізав мені ліктем в ніс... потім казав що він на таке ніколи б не відважився. Ну певно. Ней би но попробував.:girl_haha::girl_haha::girl_haha:
     
    • Подобається Подобається x 2