КПК

Показати повну версію : Мій аватар - це "Я" чи ні?

La esposa
16.10.2009, 22:30
Створюю цю тему відповідно до аналогічної про нік. Цікаво мені - чи відображають ваші аватарки характер, настрій, вподобання? Хто любить аватарки з власним фото? Чи є серед нас такі, кому байдуже, який в кого аватар? Чи співпадає наше уявлення про віртуальну людину, з тою ж реальною людиною, виходячи з аватарки???

ось такі питаннячка :)

Кольорова
16.10.2009, 22:33
Наразі мій аватар - це 100 % я! Бо я дуже люблю кеди - маю улюблені червоні (високі до коліна) і люблю різнокольорове життя :) а от аватарки з власним чи тим більше чужим фото мене не дуже "пруть" :)

Грильяжка
16.10.2009, 22:36
Змінюю аватар доволі часто-відповідно до настрою і погоди. Мій нинішній аватар показує щоя люблю тепло і ховаюсь у теплу куртку

kati
16.10.2009, 22:43
В мене довго стояв літній аватарчик...вчора вирішила змінити...довго шукала і не знайшла такого, щоб відповідав мому насторю. В душі не то осінь, не то зима, ні хололдно ні жарко.....от тому моя авка поки що "на профілактиці":)

Oliusia
16.10.2009, 22:45
Я дуже люблю соняшники:girl_in_love:(дома маю картини вишиті і такі,набір посуду,постіль,заставка на мобільному,навіть чоловік зробив золотий набір - соняшники кульчики,колечко,кулон).якась помішана маньячка вийшла з мого допису:girl_haha:

Маруся-мама
16.10.2009, 22:47
Мій мені також відповідає. Я не просто місьо я місьо з подарунком.:girl_cool:

Bogdanka
16.10.2009, 22:54
мій мені теж відповідає.......... вишеньки пасують, як і лід до мартінчику;):D:D

La esposa
16.10.2009, 22:55
і мій чоловік хтів презента - заставку на робочий стіл з моєю фотою. Довелося зліпити - з того й аватарку врізала. Так що моя аватарка - "Я" в чистому вигляді :)

kvVItKA
16.10.2009, 22:57
я ,мабуть, найменш оригінальна...мій аватар то справді я:) тобто моє фото,хоч трохи вже стареньке (роки 2-3 йому, в мене зараз колір волосся природній та й довше воно, а ще я зараз з брекетами ггг). Ніколи і ніде не ставила на аву не себе, навіть не знаю чому, може якось і собі спробую

Liliyah Romanova
16.10.2009, 23:00
Мій аватар - це мій настрій. Переважно. Так що це не 100% я, але частка мене точно. :girl_flirt:

Кольорова
16.10.2009, 23:08
Так що моя аватарка - "Я" в чистому вигляді
А виглядає як аватарка з якогось сайту... :)
До речі, поясніть мені темній, а що то означає "аватар" і з якої то мови? Може, то темку відкрити нову "Пліз, транслейт!" ;)

La esposa
16.10.2009, 23:11
До речі, поясніть мені темній, а що то означає "аватар" і з якої то мови? Може, то темку відкрити нову "Пліз, транслейт!"

Поширений в Інтернеті термін "аватар" в індуїзмі означає "інкарнація" (фізичне втілення) і походить з мови Санскрит, де слово "аватара" означає "походження"

А виглядає як аватарка з якогось сайту...

Дяяяяякую :)

Яська Березнева
16.10.2009, 23:14
Я часто змінюю аватарки відповідно до настрою. Теперішня аватарка - то не безпросвітнє горе і патологічна чорна самотність, як на перший погляд може здатися, це просто бажання втекти кудись і побути якийсь час самій:girl_smile:.

Natalia
16.10.2009, 23:17
Поширений в Інтернеті термін "аватар" в індуїзмі означає "інкарнація" (фізичне втілення) і походить з мови Санскрит, де слово "аватара" означає "походження"
Так, почитала що означає і вирішила, що треба змінити свій аватар на більш відповідний - бо ця мишка - це точно не я. Це просто один з моїх домашніх уллюбленців. :girl_smile:

Рибка
16.10.2009, 23:19
Моя аватарка - це теж мій настрій. Ніби й не весна, але щось потянуло мене на "подвиги" :girl_flirt:. Певно, хочеться тепла :).
А взагалі аватарки форумлян досить часто у мене асоціюються з самою людиною. Першим око кидає погляд на картинку. І вже по ній впізнаю людину, потім аж дивлюсь на нік.
Тому й не люблю, коли дуууже часто міняють авки - кожного тижня, наприклад...

levandivka
16.10.2009, 23:21
не 100% я, але частка мене точно.
Не скажу, скільки, але...
Дуже цей аватар нагадує фото в хустці і рукавицях. :)

Свій аватар спеціально шукав/оживляв.
Пам'ятаєте з "Тачок" фрагмент, де "Сирник" ходив трактори лякати? http://www.kolobok.us/smiles/standart/boast.gif

http://www.youtube.com/watch?v=z0mLk1iNBik

odree
16.10.2009, 23:40
"Сирник" ходив трактори лякати?ага, то мій улюблений :) особливо фраза "то валєра" :)

kvVItKA
16.10.2009, 23:43
ага, то мій улюблений особливо фраза "то валєра"
точно! то Валєра! я той момент найбільше люблю:)

карапуз
16.10.2009, 23:46
Так що моя аватарка - "Я" в чистому вигляді
А ,покажіть її в личках.Тільки більшу :girl_in_dreams:.

Liliyah Romanova
16.10.2009, 23:50
А ,покажіть її в личках.Тільки більшу .
Більша є в темі "мій робочий стіл".
Дуже цей аватар нагадує фото в хустці і рукавицях.
Дякую. :shy:
Може, то темку відкрити нову "Пліз, транслейт!"
Вже є тема для такого. Поясніть значення слова (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=42339) називається. ;)
просто бажання втекти кудись і побути якийсь час самій.
Класне таке бажання...
Пора мені аватарку міняти. Тільки в мене є бажання когось по стіні розмастити. Де би то відповідну аватарку добути?

levandivka
16.10.2009, 23:52
ага, то мій улюблений
О! ТАК і на Форумі: підкрадешся поближче... http://www.kolobok.us/smiles/standart/yahoo.gif

в мене є бажання когось по стіні розмастити. Де би то відповідну аватарку добути?
З хом'яком? http://www.kolobok.us/smiles/standart/good3.gif

http://i082.radikal.ru/0910/8d/fd8da225fb7b.jpg http://s42.radikal.ru/i097/0910/a3/afb5bc11d962.jpg

Liliyah Romanova
16.10.2009, 23:55
З хом'яком?
Можна. У відповідну гілку. А я поки свою стару з рогаткою почеплю. :girl_devil:

Gala
17.10.2009, 11:57
Я теж не люблю змінювати часто свою.Зараз вона відображає ностальгію за морем,така дещо романтична особа,яка хоче побути на самоті .Можливо, незабаром зміню ,ближче до новорічного настрою.

Бурулька
17.10.2009, 12:34
Мій аватар також частково відображає мене. Наприклад, коли була вагітною, то вибрала фото пузатика, бо в той час для мене це було найважливішим, найкращим станом.
Не люблю часто змінювати аватар, бо вибираю такий, що мені подобається і відображає те, чим зараз зайнята моя голова. Зараз кошеня з нитками, бо люблю котиків, а нитки... просто тепер трохи вишиваю, а коли мені доня допомагає (забирає нитки і розмотує їх по хаті), то потім приблизно так і виглядаю - замотана нитками :)

Consuelo
17.10.2009, 16:18
на моєму аватарі справжнісінька Я - тобто справді моя фотографія...

algo
17.10.2009, 17:49
Мені страшенно подобаються ці милі тваринки, яких часто можна в мене зустріти( Це певне як і Іринки котики) також деякий час була на аватарці дівчина з рудим волоссям. я думаю,що якщо щось сподобається, зможу з дегкістю поміняти!

хельга
17.10.2009, 18:23
Мої аватарки - це чергова колекція котиків, яких я колекціоную. Міняю, можна сказати, відповідно до свят, чи до пори року. Зараз в мене така осіння кицька, в теплій домашній обстановці. Вишиваючу кицьку не знайшла (певно тільки хом"яки вишивають). Моя кицька пише листа, але якщо не приглядатись - то вишиває. Звичайно поміняю на Новий рік, Валентина і т.д.

Нифка
17.10.2009, 19:30
я дуже не люблю чужі обличчя на аватарах, проте так сталося, що тиждень тому вибираючи аватарку ( в той момент я зрозуміла, що моя аватарка кульбаб, це зовсім не я, і ніякого відношення до мене немає), так ось вибираючи аватарку я побачила цю і вона якось так змогла передати мій внутрішній стан, настрій, що іншої я на цей момент собі не представляю. Так що на фото не я):girl_spruce_up:

Oriana
17.10.2009, 19:54
А я люблю котиків:) Вони такі милі та ніжні своріннячка:) люблять ласку і тепло. От і я така:) Мене мій коханий часом кицею зове.

martinkadp
17.10.2009, 20:10
власних фото у мене дуже мало, бо зазвичай я собі на фото не подобаюсь. маю багато різних аватарок, всі вони - оброблені фото або малюнки, мої або чужі, є пару штук що мені подарував друг-дизайнер. дуже ретельно добираю кожен малюнок :)
те що в мене зараз тут на аватарі - це реально мій портрет, зроблений на сайті "simpsonize me" (хіба що волосся зара трохи довше). одного разу мене за цією картинкою впізнали. значить, таки схоже :)

Люша
17.10.2009, 20:23
А мій, то моя така манюсінька мрія...:girl_flirt:

OxankaF
19.10.2009, 23:24
Це мені так здалось, чи у новенької Charmante така сама аватарка, як у Злючки?

Consuelo
19.10.2009, 23:27

не здалось, практично така сама, тільки у Злючки вона "злючіша" - ще так злосно підморгує...

Пеппі
19.10.2009, 23:53
а мені просто здалось, що до Пеппі такі кросівки пасують :)

Tsokotukha
20.10.2009, 00:29
Привіт усім.
Псевдо Цокотуха надійно вросло у мене ще з 1994 року. А такий аватар пов"язаний із постійно замилуваним огляданням таких пухнастих чоторилапих друзів. І остання причина, я вчитель. А вчитель в окулярах це вже вкорінена з дитинства асоціація.
Може з часом підшукаю щось відповідніше. А може Ви щось порадите?

Zlju4ka
20.10.2009, 01:14
Так і є:(
Відкриваю нині її допис про парфуми і не можу зрозуміти шо таке:допис не мій а там Я.
По темі:Змінила свою ДЮДЮКУ на ту злющщу тітоньку бо дуже вже мені вона до душі припала. ну чисто ЗЛЮЧКА!!!!!

Liliyah Romanova
20.10.2009, 01:33
Злючко, ви б зразу мені написали в пп. ;) Хоча я й так усе виправила, як тільки дописи дівчат помітила. :)

Morada
20.10.2009, 02:01
вечір розчарування виявився в мене сьогодні.....і таку вибрала аватарку!

Tutuka
20.10.2009, 09:47
Моя аватарка - таке затишне, домашнє, пухнасте... І шкоднеее... :)
Люблю котів. :)

Gaichka
20.10.2009, 22:41
Мій аватар- це мій нік, і навпаки:girl_haha:

сяняНЯНЯ
20.10.2009, 23:49
а на моєму аватарі можна сказати що я -моя найдорожча кровиночка!

Chortenia
20.10.2009, 23:50
Нік зобов'язує :-)

На аватарці у мене завжди чортенята, часом шкодні у підгузниках, часом отакА чортеняткА, як зараз.

Сподіваюсь, тішить око :-)

Morada
21.11.2009, 01:30
Моя теперішня аватарка відображає те що я прагну затишку..тому що його зараз мені дуже часто не вистачає!!!!

Олька
21.11.2009, 01:34
А мій відповідає моєму настрою, який, на жаль, затягнувся:((((( Як тільки у мене буде інший аватар, то навіть писати нічого не треба буде....

Morada
21.11.2009, 01:39
А мій відповідає моєму настрою, який, на жаль, затягнувся

все починається з нашого серця!....починайте сміятись в душі сама до себе, побачите все буде краще!!!

Halina
21.11.2009, 18:58
Мій аватар відображає все - і моє життя, і мене, і те, що мені потрібно.
Отож, аватар чорно-білий - це моє життя! (сподіваюсь зявляться яскраві кольори і коли вони зявляться то цю аватарку я розфарбую)!
Ота маленька дитинка - то Я!
А цей великий ведмедик - я так його хочу мати! Так, інколи не вистачає тепла і турботи.
Є у мене маленький ведмедик і йому дуже сумно одному. Він чекає друга...

yaskrava
21.11.2009, 23:32
А я ось дуже люблю читати :) тому і така аватарка.

Vittoriya
21.11.2009, 23:42
На даний момент мій теперішній аватар відображає мою сутність зараз-самотність, єдине, що є біля мене рідне-це моя скрипка. А листок і троянда-це як теперішнє моє спілкування з Коханим,якого поряд нема(в далекій Голандії...), але його присутність я відчуваю.:girl_in_dreams:

Holly
21.11.2009, 23:44
А мій відповідає моєму настрою, який, на жаль, затягнувся(((( Як тільки у мене буде інший аватар, то навіть писати нічого не треба буде.... В мене те саме :(

IRUSKA*8
23.11.2009, 16:56
Переглядала я в і-неті аватарки,шукаючи щось зимово-новорічне,а мій синочок в той час робив мені на голові "зачіску:girl_haha:".Подивилася я на себе в дзеркало,ну і ЦЯ ава клікнулася сама-собою)))))))))))))-дуже схожа на мене після роботи Ігорчика-перукаря:girl_crazy::girl_crazy:
п.с якщо вже у когось стоїть така ж аватарка,не ображайтеся,дайте знати в пп і я зміню свою))))))))))))))

La esposa
23.11.2009, 16:59
і я змінила аватарку :) намагалася досягти максимальної схожості :)

Hruska
23.11.2009, 17:03
дуже схожа на мене після роботи Ігорчика-перукаря
Дуже гарна аватарка....мила...ніжна.
А основне вибрана щиро!!!:girl_claping:

А от в мене аватарка вибрана більше на перспективу...хотіла дівчинку у Зорянівоньки взяти зі сльозкою....але все ж оцей білий голуб...дає надію на краще...!:girl_bye2:

Hruska
23.11.2009, 17:04
максимальної схожості
А хіба у Вас, Ірцю, не довге волосся???

La esposa
23.11.2009, 17:05
А хіба у Вас, Ірцю, не довге волосся???

було колись... Давненько вже маю отаке, як на картинці - відрощую :)

Julietta
23.11.2009, 18:22
Привіт усім! Мій нік-це майже моє ім*я, по ньому легко здогадатись як мене звуть:), а дві останні літери - це дві перші у моєму прізвищі. Хоча схожості з історією Джульєтти в мене немає, але деякі риси її характеру притаманні і мені :girl_flirt:
А аватарки я вибираю по настрою, переважно вибираю те, що в гуглі знаходжу з картинами, які пов*язані з Джульєттою. Зараз у мене стоїть "Незнайомка". Вона з Джульєттою не пов*язана, але вона мені просто сподобалась, тому її і вибрала. :girl_curtsey:

Jasmin
23.11.2009, 18:24
зараз у мене такий аватар http://posydenky.lvivport.com/customavatars/avatar3229_28.gif тому що настрій відповідний:girl_in_love:
Надзвичайно люблю зимою сидіти на підвіконні з горятком запашної кави, і дивитись як падає сніг:girl_in_love:

Hruska
23.11.2009, 18:28
А який красивий аватар в Анути....:girl_in_love:
Просто клас...:girl_in_love:

Анута
23.11.2009, 18:34
А який красивий аватар в Анути
дякую :shy:

його десь Таня Яремко викопала, а задивлялась я на нього давно. А зараз виявляється можу вже анімований поставити :girl_claping:

Hruska
23.11.2009, 18:35
горятком запашної кави
Ой, та це просто надзвичайна релаксація....а ще в мене трохи більше інтерпритації..то додам... в сніг і в дощ....:girl_crazy::girl_crazy:
Для мене немає нічого кращого, як цей міні-відпочинок!!!:girl_crazy:

Hruska
23.11.2009, 18:37
анімований поставити
...ну конечно...в Вас он скільки горняток...:girl_claping:

Jasmin
23.11.2009, 18:38
а ще в мене трохи більше інтерпритації..то додам... в сніг і в дощ...
ооо... я дощ обожнюю... з вікна, з кавусею.... уммм.... :):girl_in_love:
Ви часом не моя сестра???:girl_crazy:

Hruska
23.11.2009, 18:43
Ви часом не моя сестра???
Мабуть...бо сніг і дощ я обожнюю, але саме коли я вдома, і в теплесеньких шкарпеточках...і кавуська...:girl_in_love:ум.......:girl_in_love:ум ......:girl_in_love:
І шоб не оффтопити...та Ваша вишенька попередня така апетитна була...чоловіки не приставали?:girl_crazy:

Jasmin
23.11.2009, 18:55
Мабуть...бо сніг і дощ я обожнюю, але саме коли я вдома, і в теплесеньких шкарпеточках...і кавуська...ум.......ум ......
Нє! таки точно сестра:girl_crazy: то як про мене написано:girl_smile:

І шоб не оффтопити...та Ваша вишенька попередня така апетитна була...чоловіки не приставали?

ой насмішили:girl_haha: Ні, ніхто не приставав:girl_smile:
хіба Левандівка, з порушенням правил:girl_smile:

Доречі, схиляюся до того щоб змінити аватарку, бо снігу того щось ніяк не дочекаюся.:girl_sad: Знайшла дуже схожу на мене:girl_smile: Зачіска однаковісінька, і колір волосся... лишилося, ще таку фігуру отримати назад:girl_smile: над чим працюємо:girl_claping: то певно таки поставлю зараз, для стимулу:girl_cool:

Orman
23.11.2009, 18:56
Недавно з Яруською про це говорили - кого бачили вживу і чи співпадає "образ" з аватаркою. Висновок приблизно такий - в кого на аватарках жінки-дівчата (навіть мальовані-мультяшні), майже всі співпадають. В кого картинки - то залежить, бо кожна людина в картинки вкладає своє значення.

Hruska
23.11.2009, 19:04
то певно таки поставлю зараз, для стимулу
Ви й так вже багато чого досягли з тим худанням...я бачила Ваші фотки в групі...
Можливо, що ця аватарка чимось простимуляє Вас...розкажете...:girl_curtsey:
майже всі співпадають
Я Вашої фотки не бачила...може неуважно дивилася "Знайомтесь це я..."...але зауважила, що ВАші героїні аватарок похожі між собою...Напевно підбираєте їх під свій візуальний вигляд...
П.С.: чи можна десь побачити Ваше фото???:girl_in_dreams:

Orman
23.11.2009, 19:20
Я Вашої фотки не бачила...може неуважно дивилася "Знайомтесь це я..."...але зауважила, що ВАші героїні аватарок похожі між собою...

ВСІ мої аватарки - це одна людина - актриса Ема Вотсон (Emma Watson)

Напевно підбираєте їх під свій візуальний вигляд...

скоріше-таки під образ, але ... La espos'у треба спитати :girl_curtsey:

П.С.: чи можна десь побачити Ваше фото???

на форумі - ні :girl_cool:

Hruska
23.11.2009, 19:22
Ема Вотсон
Вибачте за оффтоп...ОТО СЕЛО!!! аж стидно стало....
а я ж то думала...а й..то вже не важливо....що я думала...все краще жувати чим говорити!!!

Orman
23.11.2009, 19:24
та чого Ви? Все нормально...
а що думали?

dieSonne
23.11.2009, 19:28
А для мене картинка-аватар, це або моє фото, тобто я в реалі, або якась абстракція під настрій. Ніколи себе не асоціювала з картинками які вкладаю, але завжди з переданим на них настроєм. Часто чіпляю такі аватари, які просто подобаються, але це не означає, що це я. Це швидше відображення мого настрою в даний момент.

Hruska
23.11.2009, 19:28
а що думали?
Ще досі ржу з себе...:D:D:D:
а я собі думаю...ну як то ота Орман собі так аватарки підбирає такі подібні одна до одної....:D:D:D
І щоб не офтопити.....ота аватарка, там де визирала мордочка з-за стіни - супер!!!:girl_claping:

Jasmin
23.11.2009, 19:39
и й так вже багато чого досягли з тим худанням...
та нічого я ще не досягла.... більша половина дороги ще попереду :)

я бачила Ваші фотки в групі...
Моїх фото в групі немає. То ви не мене бачили:girl_smile:
Я покажусь коли залишиться 10кг до фіналу:girl_cool: обіцяю:girl_smile:

Можливо, що ця аватарка чимось простимуляє Вас...розкажете..
обов"язково!:girl_smile:
правда аватари я люблю змінювати часто :)

La esposa
23.11.2009, 19:40
скоріше-таки під образ, але ... La espos'у треба спитати

Авторитетно заявляю - схожі! таки схожі! :girl_curtsey: :girl_curtsey: :girl_curtsey:

Julietta
23.11.2009, 19:44
Цитата:
Допис від Hruska Переглянути допис
Мабуть...бо сніг і дощ я обожнюю, але саме коли я вдома, і в теплесеньких шкарпеточках...і кавуська...ум.......ум ......
Нє! таки точно сестра то як про мене написано

Всі ми любимо комфорт:girl_in_love:

sofcja
23.11.2009, 22:43
мої аватарки - це картини художниці Сари Бішоп.
ця - улюблена, нею користуюсь найчастіше.
серія "Дівчата" - це я в різних версіях:girl_curtsey:
люблю їх за виразність краси жіночої фігурки з повними бедрами, такі елегантні, ну вони - то часточка мене:girl_crazy:

In4a
02.12.2009, 15:37
Колись давно зареєструвалась на одному форумі (вперше), побачила, що всі з аватарками, набрала в пошуку "аватарки", з перших десяти побачених вибрла оцю, що ви зараз бачите, так всюди її і використовую :girl_smile: Чи то ліньки нові шукати, чи то вже вона мені як рідна стала...:girl_in_dreams:

---------- Додано в 14:37 ---------- Попередній допис був написаний в 14:34 ----------

В нас тут в двох дівчат є однакові аватарки, я їх завжди плутаю... А вчора хвилин десять реготала з нової аватарки Наторелли :girl_crazy:

Lidusha
02.12.2009, 15:49
Я дуже люблю створювати вручну м'яких ведмедів. Зробила недавно панду також... От тому і маю такий аватор.

algo
20.04.2010, 17:40
А я перейшла на полуницю. так мені її хочеться!!!!!!

Макарена
20.04.2010, 17:57
А я перейшла на полуницю. так мені її хочеться!!!!!!
В "Сільпо" - по 10 грн.
п.с. але краще не ризикуйте:shutup:

MorsImmortalis
22.04.2010, 09:49
свою аватарку знайшла випадково. але вона чимось схожа на мене, а ще більше на мою улюблену сестричку Настуньку:girl_tender:

Ann
22.04.2010, 09:55
А мені подобається аніме. Ця дівчинка на мене схожа) Вірніше я на неї)))

Nadinka
26.04.2010, 16:20
Змінюю аватар доволі часто-відповідно до настрою і погоди
Я, по - суті, так само... спочатку свою фотку поставила, а зараз ту, що дуууже подобається, в мене є схоже фото власне, але то професійно і класно зроблено...єх :girl_tender::girl_in_dreams:

tunsi
29.04.2010, 15:11
Дівчина на аватарі не я,але дуже на мене схожа,як дві краплі води просто.

Virginia
29.04.2010, 15:15
В мене аватар зараз відповідає настрою. Такий літній, легкий, світлий, вільний, повітряний... одним словом мені дуже подобається:girl_tender:

Yaremko
29.04.2010, 16:10
я кожен раз коли бачу цей аватар http://posydenky.com/customavatars/avatar3329_2.gif (http://posydenky.com/member.php?u=3329)Adelaida (http://posydenky.com/member.php?u=3329)
завжди його асоціюю із відомим консультантом із ГВ Вікторією Несторовою в неї такий аватар в ЖЖ http://l-userpic.livejournal.com/6931059/1034632
:)
(http://posydenky.com/member.php?u=3329) (http://posydenky.com/member.php?u=3329)

hrystusja
29.04.2010, 16:16
Я наближаюся до зображення на аватарі)))Ще чуть-чуть)

IKA
14.07.2010, 16:16
На аватарі, це не я, але щось дуже схоже. Не люблю міняти аватар, він у мене з першого дня такий)))

levandivka
14.07.2010, 17:48
відповідає настрою. Такий літній, легкий, світлий, вільний, повітряний...
Це легко змінити... :)

На питання топу: 100%. Тіко не всі в то вірять. Чомусь.

Веснулька
14.07.2010, 17:50
Я спеціально шукала таке сонячне дитинча,коли знайшла,то дуже зраділа-це ніби і є я:girl_wink:

Rodionochka
14.07.2010, 21:15
А на мому аватарі - моє сонечко, мій синочок. Просто дуже люблю цю фотку!!!

irchukmip
26.08.2010, 12:22
змінюємо ми аватари, напевно, через те, що людині властиво змінюватись самій, і навкруги себе любимо щось змінювати

Alicia
26.08.2010, 13:23
На аватарі, це не я, але щось дуже схоже. Не люблю міняти аватар, він у мене з першого дня такий)))
І я!:girl_wink: З першого дня у мене на аватарі дівчина-блондинка, що повернулася до всіх спиною. Ні-ні, не через гординю якусь там...А тому що мріє постійно...:girl_in_dreams:
Я цю дівчину асоціюю з Ассоль (О. С. Грін), вона також - велика мрійниця!:girl_tender:
Але скажу чесно...іноді так хочеться змінити аватар! Думаю, що так і зроблю, але десь після нового року):girl_yes:

п.с. І у мене є точно така сукня з відкритою спиною! Навіть дві! Червона і чорна!))))

ViTanya
03.09.2010, 10:45
Мій аватар - це я. Гуляли з чоловіком по Львову, фоткались. І Львів люблю, і себе теж трохи... Ось і вибрала цю фотку.

http://s61.radikal.ru/i174/1009/83/3dad323deaf7.jpg

klio
05.09.2010, 19:49
Мені просто сподабалась ця картинка. Можливо в той період я теж любила валятися на дивані з тарілочкою запашних тістечок.

Orman
05.09.2010, 20:00
Чи співпадає наше уявлення про віртуальну людину, з тою ж реальною людиною, виходячи з аватарки???

гггг, як виявилось уявлення про мене виходячи з аватарки (а може і з іншого чогось) не співпадають.

Мені мої аватарки такі рідні.

Уявлення про форумлян складаю не так по аватарках (хоча по них теж) як по дописах, 80% співпадають.

dieSonne
05.09.2010, 22:02
Мій аватар, це мій настрій. В аватарах інших людей, також шукаю настрій, який ті люди хочуть передати іншим. Часом хочеться чогось легкого, простого, життя і так таке складне. Тому я - гарбуз :) хоча я зовсім не схожа на гарбуз, але я як і гарбузи люблю сонце, і люблю гарбузову кашу, а ще цей колір тепла, літа, затишку...

Myroslava82
05.09.2010, 22:46
Мій аватар є мальованою копією моєї доці: вона така сама мудрагеля, яка завжди хапне якусь мамину книзю і летить на горшок "просвіщатися".

zetta
06.09.2010, 18:57
мiй аватар це те як себе вiдчуваю в якомусь перiодi часу, чоловiк каже що моi аватарки на мене схожi )

Taska
06.09.2010, 20:44
на моїй аватарці, як і на фото у профілі, я зі своєю старшою донечкою Дарусею, на цій фото їй 4міс

loreniya
09.09.2010, 11:55
мій аватар це не я, але він мусить відповідати мені... нещодавно змінювала автарки - щось в мені змінилося, не могла знайти нічого відповідного... а тепер знайшла. мені здається що ця аватарка випромінює душевну легкість і спокій...

La esposa
09.09.2010, 11:58
в мене на аватарці я. Поки що іншого не потребую :)

ckorpionsha
09.09.2010, 11:59
А у мене я,шукала і знайшла саму себе))))

Яська Березнева
09.09.2010, 12:11
А мій аватар зараз сумний-сумний. Він відображає мій стан душі.

І буде таким, поки донечка не видужає... :(:(:(:(:(

Vitaminka
09.09.2010, 16:34
на моїй аватарці наша донечка показує -привіт- :girl_smile:

Smorodynka
14.09.2010, 00:38
Мій аватар - це я. :) Завжди привітна, усміхнена, оптимістично настроєна і трошки дитяча :)

Нифка
14.09.2010, 01:06
і мені чомусь хочеться бути таким ангелятком, добрим добрим, але чомусь неполучається:girl_cool:

Tanyunya
14.09.2010, 01:14
Я, канешна, чо ж не я?:girl_crazy:

Fleshka
14.09.2010, 15:35
Ото Я! Надута і зла! І "жилєтка" не помагає. Де ж та біла полоса в тої зебри?

Яська Березнева
10.10.2010, 11:09
А я зараз злюча і поганюча. І аватар відповідний поставила.
От хочеться взяти і повернути все назад років так на 10. І геть усе змінити. А не можна. А шкода...

Валентина Соболь
10.10.2010, 12:03
Дуже б хотіла не втрачати доброти і завжди допомагати... Напевно ,це я...

amurka
10.10.2010, 12:10
"я белая и пушыстая,но иногда болею...."
ну мый энотик майже былий,за то який пушистий))))

Korona
10.10.2010, 14:24
А мій аватар, це також частинка мене. У цій картинці я бачу себе та свій позитивний настрій.

---------- Додано в 13:24 ---------- Попередній допис був написаний в 11:27 ----------

А мій аватар зараз сумний-сумний. Він відображає мій стан душі.
А постарайтесь налаштуватися на позитив , на гарний настрій. Поставне гарну музику, оточіть себе гарними малюнками(картинками), почитайте веселу книжку, помоліться. І зміниться у вас настрій душевний. Якщо ми нічого не можемо поміняти у цьому світі, то давайте підлаштовуватись з оптимізмом під нього.:girl_flag_of_truce:

Korona
10.10.2010, 18:06
La esposa, ви на таку класну аватарну змінили!!! Я вже писала у своїх дописах, що це мій стиль(поки що).

La esposa
10.10.2010, 18:18
La esposa, ви на таку класну аватарну змінили!!! Я вже писала у своїх дописах, що це мій стиль(поки що)

Дякую :) а правда, настрій міняється після міни аватарки? :girl_yes2: А ця пані в мене на аві ще є в вишиваному варіанті, дівчата-вернісажниці вишивали, така краса..! :girl_tender:

Tutuka
13.10.2010, 14:40
Моя аватарка - одна з картинок із серії коміксів "Ознаки котячості" (Hallmarks of felinity (http://s06.radikal.ru/i179/1010/6a/599426e2ee97.jpg)), половина з них просто як змальована з мого кота, особливо ознаки № 60, 70, 71 і 92. :) От буває у мого коте такий самий дурнуватий вигляд!

Яська Березнева
13.10.2010, 15:44
А постарайтесь налаштуватися на позитив , на гарний настрій.
Вже постаралася - результат наліцо!
Тобто на аватарці)))

Kofein
19.11.2010, 00:41
Вважаю, що аватарка досить добре відображає мої вподобання.
По-перше я граю на фортепіано.
По-друге дуже подобається поєднання чорно-білих кольорів.
По-третє люблю все незвичайне і нестандартне, а фото аватарки якраз таким і є.
:greeting:

Kazkarka
19.11.2010, 11:16
А я себе намалювала і тішуся :girl_haha:

Seppy
30.11.2010, 20:07
Мій аватар - мабуть я :girl_spruce_up:.
Бо насправді, десь глибоко в душі, моя відьмочка дуже добра, біла і пухнаста:girl_curtsey:

носик
01.12.2010, 01:36
мій аватар це я . Він являє щось позитивне. і навіть, коли сумно, потім десь знайду позитив.
ну і ще метелики...гг

altari
01.12.2010, 01:43
так,як я люблю квіточки....в мене -хризантема.
а ще я свого роду,теж квіточка(по сезону):girl_blush2:

Zvizda
01.12.2010, 13:31
А мені захотілося чогось яскравого і позитивного!

kuzichka
01.12.2010, 13:40
а в мене на аватарці моє тату з хни, яке я робила цього літа на морі. дуже люблю казки і щось таке магічне))))

masjaka
01.12.2010, 13:47
Вважаю, жо аватар є відображенням людини, її зовнішнього і внутрішнього.

Nevalyawka
16.12.2010, 15:54
а мій аватар це моя фотка))))

Catherine85
17.12.2010, 04:40
И мой аватар – это я, вернее то, как я себя вижу :girl_spruce_up:, в анимированном варианте еще и глаза такие "добрые" сверкают. Да и ник в фэндоме и скайпе/аське соответствующий (BlueEyedWolf), даже перстень с собственным "портретом" ношу :connie_pull-pigtail. Так уже сроднилась, что точно менять не буду.

Heureuse
17.12.2010, 11:42
Душа відчула наближення свята, тому власне і такий аватар!!
Просто обожнюю всі ці кульки, бантики, свічечки, подарунки…так добре і тепло відразу стає на серці…:girl_in_love:

Яруська
17.12.2010, 13:06
І мій, це я.
Літо, сонце, море, активний відпочинок це моє все. А зимою і в холоді я себе не бачу, мене нема, є тінь яка чекає тепла. :girl_in_dreams:

allja
17.12.2010, 21:15
Я собі вибрала такий аватар тому що спершу підсіла на "Сутінки":girl_blush2:, тай взагалі подобається вона мені, а особливо ця фотосесія:)

Туфелька
23.12.2010, 21:12
А в мене такий аватар, бо я Туфелька. А ще слідочки мені там подобаються:girl_claping:

puma
24.12.2010, 00:03
А мій аватар це моя донечка:girl_in_love:

Іриска
24.12.2010, 00:59
а мій.... не я, але схожа))):girl_blush2:

Jasmin
23.01.2011, 16:53
На аватарі не я, але мій аватар завжди відображає мій настрій :) тому і міняю їх час від часу :)

Fechka
23.01.2011, 17:24
На моєму аватарі "ЧЕЛОВЕЧИК" знайшов серце,і радіє.. так я радію, що знайшла своє щастя,свою любов!!!:girl_tender:

Trumbumbulja
23.01.2011, 18:07
мій аватар - це моя фота.... отака я є :) :) :)

Michela
23.01.2011, 19:29
в даний момент на аватарі мої малюки...
Скільки він буде та коли його поміняю... сама ще не знаю...:girl_haha:

Незабудка
23.01.2011, 20:58
На аватарі не я, але щось схоже :girl_yes: Так би мовити, "стан душі".
До речі, чомусь не дуже люблю, коли часто змінюють ави. Це ж як лице...

Bobas
24.01.2011, 00:37
А у мене там ноги, збрешу- коли сажу, що мої!!!! :girl_nea: Хоч розмір здається мій- маленький 36.

SORRI
24.01.2011, 01:06
А мій ромашка тому,що римується з моїм ім*ям,а усміхнена тому,що завжди на ДП я з хорошим настроєм.:girl_curtsey:

Provizor
24.01.2011, 01:41
Я свій аватар вибирала поспіхом (Бо цей напис "Я не вмію додати аватар" спонукав до навчання). Згодом? проаналізувавши свій вибір? була вражена, таки "Я", така яку себе бачу у спілкуванні на форумі. По авах взагалі психоаналіз можна робити.

Raven
25.01.2011, 13:30
А мені під нік підійшло, рейвен-ворона, от і шукала дівчинку з чорними косичками. Надоїсть поміняю, мож ворону посимпатичніше найду:girl_cool:.

Gentle
25.01.2011, 13:41
Моя аватарка - це я :girl_cool: Я себе такою бачу, і люблю себе такою - маленькою і безобідною. Спочатку в мене теж була дівчинка, а потім я побачила таку саму у Holly (ніколи з нею раніше не перетиналася в темах, а Пузату хату не читала за ненадобностю). І вирішила поміняти дівчинку на жовтому фоні на дівчинку на зеленому фоні :)

romawka
26.01.2011, 17:38
Мій аватар не я, але дуже схожа ангелятко-блондинка :girl_smile:

Yarmila
29.01.2011, 23:32
а я вибрала аватарку Жихарки (мультик такий дуже касний) мене чоловік називає маленькою Жихаркою))) і персонаж дуже класний!

Regotyshka
03.02.2011, 13:24
на моїй аватарці теж не я. хоча при виборі фото намагалась відшукати щось більш реальне, схоже до мене. але щоб не було великим планом обличчя. бо не дуже мені подобається під власним ім"ям чи то ніком ставити обличчя іншої людини. а на моїй аві цього не видно. якось весняно як стан душі. якщо буде шось інше - то з часом зміню. але якшо зміни якісь кардинальні. пузатий животик тощо) по аві багато кого запам"ятовуєш , часом краще, ніж по ніку. тому часто змінювати аватарки ,мабуть, не варто..

jalla
03.02.2011, 13:33
По авах взагалі психоаналіз можна робити.
Це точно! Бо мій аватар настільки добре відображає мій внутрішній світ що кращого годі й шукати.:girl_spruce_up:

Seppy
03.02.2011, 15:34
Мій аватар - мабуть я .
Не мабуть, а точно!!!

TUCR
04.02.2011, 22:47
Мій аватар це я з своїм маленьким сонечком!!)):connie_pull-pigtail

Fechka
07.02.2011, 03:20
Змінила сьогодні АВАТАР! Набрид старий.. може навіть не набрид а просто захотіла ,щось змінити і почала з аватару.. тепер я -Ангел (написала аж сама здивувалась...........:girl_blush2:)

Michela
08.02.2011, 10:16
Після 300 допису з'явилось 3 горнятко...:girl_claping:радію...теперішній аватар- про це говорить!:girl_yes:

solomka
08.02.2011, 16:39
а я очікую продовження "Сутінок" і мій аватар - це Ренесмі, дочка Белли і Едварда.

Annabela
10.02.2011, 15:45
На моїй аватарці не я, а модель Андріала Ліма.
Чоловік каже, що я на неї схожа.

ola-lyola
10.02.2011, 16:21
На моїй аватарці не я
На моїй також не я :girl_dance:
Я собі згадала смішну історію з своєю аватаркою -поставила собі я цього кота у навушниках, і щось писала на форумі "не в тему" і паралельно слухала МП3.
Пришло зауваження від модератора, з приписом, що як зняти навушники, то буду уважніша. А я собі думаю - ото модератор-всевидяче око, звідки він знає, що я плеєр слухаю???

TUCR
16.02.2011, 23:34
Я сьогодні змінила свій аватар, навіть незнаю чому, хочеться бути такою вільною і безтурботною і немати проблем!!!)))

Michela
06.03.2011, 14:16
прийшла весна....тому квітка!

mrochkizm
06.03.2011, 14:21
На моїй також не я
Олю, точнісінько такий самий котик у мене на аватарці в асьці :)

Незабудка
06.03.2011, 17:22
Захотілося чогось ексклюзивного, отож тепер на аватарі - я власною персоною :girl_cool:

Мамусічка
06.03.2011, 17:35
Якось не можу нікого поставити крім себе на аву.Скажу більше, навіть рука не піднімається зробити це. Дуже ціную свою індивідуальність. Хочу щоб той, хто бачив мене, той спілкувався зі мною візуально пишучи дописи. Отак чогось.:girl_smile:

Seppy
16.03.2011, 23:15
Якось не можу нікого поставити крім себе на аву.
:girl_crazy: І я! :girl_blum:

Ніколь
16.03.2011, 23:31
а я тащусь від своєї обновочкі, ще одну маю прозапас на зовсім літо))) і не покажу, щоб ніхто не взяв собі )))

zaderyshka
16.03.2011, 23:35
А в мене на авці Холо. Якщо хтось цікавиться аніме, то впізнає богиню-вовчицю з серіалу "Вовчиця і прянощі". Не тому її люблю, що мічу як в анекдоті в баагіні,а дуже імпонує її образ.

raspberry
17.03.2011, 13:58
Відповідь на питання - скоріше, що ні. Я аватар поставила в якості ілюстрації свого ніку, який виник спонтанно. Єдине, що картинку вибирала таку, яка мені сподобалась, як побачила аж з'їсти захотілось :)

METAMORFOZA
17.03.2011, 15:08
В мене губки і насправді подібні до мого аватару)))

tanchyk
17.03.2011, 15:20
А в мене на аватарці синулька Максимко! Кожного разу дивлюсь (на роботі) і на душі тепло стає!

koroljok
18.03.2011, 15:14
У мене - картинка, яку я дуже хочу вишити.

Michela
20.03.2011, 14:13
щойно змінила...таки відповідає теперішньому стану....ну і просто дуже миле цуценятко...

Музик
20.03.2011, 19:12
а в мене аватар - стан душі, коли хочу весни - весна, коли сумно-дощ, а коли просто добре - то печенько :)

crissola
20.03.2011, 23:36
А в мене аватарка - всім бажаю весни і тепла у душі!

Lapatulya
21.03.2011, 11:16
А в мене аватарка, це то чого я найбільше чекаю, свого маленького щастячка, яке я дуже, дуже люблю:girl_in_love:

Michela
14.04.2011, 12:43
дуже чекаю вже свят...:girl_in_love:тому приурочила до цього...:girl_yes:
http://s44.radikal.ru/i104/1104/be/7146489703f6.jpg

хельга
14.04.2011, 12:53
А в мене наразі пузата киця - точно така як я :girl_yes:
http://s45.radikal.ru/i107/1104/35/bde551b75725.jpg

Olka Sherolka
16.04.2011, 19:07
на мої авці я, тільки це не дуже видно - маленький розмір аватарки заважає розгледіти моє личко. Так що ніби я і ніби не я :girl_crazy: а саме фото зроблене у Тараканівському форті, дуже незвичне місце і його нескінченні коридори і підземелля мені дуже подобаються

Nevermind
16.04.2011, 19:24
Мій аватар - це майже "Я"... :girl_curtsey: Завжди підбираю собі такі аватари, які чимось схожі на мене :blush:

StarKa
16.04.2011, 19:57
Мій аватар - це "Я" тільки з синочком! Дуже люблю коли ми рядом, близенько :)

Valeria
17.04.2011, 15:42
Так, це я. Стрижка і колір волосся, як в мене. От, тільки я не настільки висвітлена, не ношу пов"язочок і вже пішов третій місяць, як відпускаю чолку. Наразі він мені підходить, тому нічого не міняю,

Heureuse
26.04.2011, 12:38
літо з моєї голови переїхало на мій аватар- я собі уявляю, що то я така модна валяюсь десь на біленькому пісочку, смажусь на сонечку і милуюсь небом:girl_in_love::girl_cool::girl_in_dreams:

HOPIC
26.04.2011, 23:54
а на моїй аві дійсно я - такий маленький котик......з такими смішнючими очима:girl_in_love:

preciosa
27.04.2011, 11:26
А у мене зараз на аві веснааа:girl_in_love: Дівчина на мене не зовсім схожа, але гарно передає мій душевний стан і настрій... Хочеться одягнути такий віночок і бути мавкою)))

Heureuse
14.06.2011, 14:39
мої думки знов зпроектувались на мою аватарочку- море, пісочок, захід сонця, романтика...
як жаль, що це всього лиш мрії..:girl_in_dreams:

dollymom
14.06.2011, 14:59
А в мене, поскільки я новачок, сильно обмежений розмір аватарки... але та що є, мені теж подобається. Як з"явиться можливість - зміню на щось цікавіше! Люблю море, пісочок.... ММММ

МаленькаКотя
14.06.2011, 17:15
Так, аватарка-це я : лінюх і любитель добре погамати!

innamorata
14.06.2011, 17:42
На аватарці дійсно я, лінь було придумувати щось оригінальне, тому банально виставила своє фото :girl_crazy:

Michela
30.06.2011, 17:53
Моя аватарка відображає мій теперішній настрій. Надіюсь, що він буде довго! :girl_angel:

Demetra
01.07.2011, 00:15
Michela, у тебе дуже позитивна ава:girl_yes2:
Моя ава відображає мою вічну цікавість.

Незабудка
01.07.2011, 00:24
А моя теперішня аватарка - на жаль, не я, але дуже мені подобається і відображає те, як сильно я хочу до моря :connie_pull-pigtail
http://posydenky.com/customavatars/avatar29253_14.gif

Vероніка
01.07.2011, 01:23
А моя теперішня аватарка - на жаль, не я
А я була майже впевнена, що ти ! :girl_wink: Насправді, дуже схожа.

La esposa
01.07.2011, 01:37
На моїй аватарці зараз фото, по якому мій тоді ще майбутній чоловік захотів зі мною познайомитись :) сподобалась я йому, панімаїш :girl_crazy: я якраз тоді щойно зняла бігуді, і не розчесавшись, нагребла все волосся наперед і зробила це фото :)

hrystusja
01.07.2011, 02:01
я якраз тоді щойно зняла бігуді, і не розчесавшись, нагребла все волосся наперед і зробила це фото
Красуня!!;)

Olka Sherolka
01.07.2011, 02:04
Моя ава на даний момент - це я...ну принаймні як я сама себе бачу - мале, патлате, усміхнене і з купою надувних кульок:connie_pull-pigtail

La esposa
01.07.2011, 02:10
Красуня!!

ну та так, майже як в тебе в підписі :)

мале, патлате, усміхнене і з купою надувних кульок

прикольно, так тримати!

Цитрина
01.07.2011, 10:30
Фантастична схожість - Дрю Берімор і я в молоді роки :smile:. Тому можна сказати, що на аві практично я :wink:.
http://posydenky.com/customavatars/avatar7349_13.gif

atma
02.07.2011, 13:58
Моя "Аватарка" відображае мої погляди на релігію. Бог один. Знак всіх релігій моя "Аватарка" Ми е то що відчуваемо, що думаемо, чим живемо. Такщо моя "Аватарка" це Я.http://i053.radikal.ru/1107/6f/ab8fb3c999aat.jpg (http://radikal.ru/F/i053.radikal.ru/1107/6f/ab8fb3c999aa.jpg.html)

Златка
03.07.2011, 16:44
Вперше на аватарці я справжня. Не тільки стан душі, а й вигляд :girl_flirt: Дякуючи Еспозці :girl_wink:

La esposa
03.07.2011, 17:09
Вперше на аватарці я справжня. Не тільки стан душі, а й вигляд Дякуючи Еспозці

не дякуй, бо файні моделі - 99% успіху. То я дякую тобі і твоїм дівчаткам :yes:

і щоб не було оффтопу: щойно заставила мужа зробити мені новий "патрет". Нічого, що всі фото не в фокусі... :girl_in_dreams::girl_feminist:

http://cs10844.vkontakte.ru/u14155317/a_988e1a58.jpg

DivineVanGate
03.07.2011, 19:09
А я як побачила фото Мамушки зрозуміла, що це моє :girl_tender:
Як би це смішно не звучало, але так і є.

Щось таке домашнє, світле і смішне.

Одним словом ,я її довго не буду змінювати:girl_flirt:

Seppy
17.09.2011, 00:40
Мій аватар - це "Я" чи ні?
Може повезе і це буду я... Через багато-багато-багато років!

Nyny
17.09.2011, 00:49
а мій - це точно я ;)

olegignatenko
17.09.2011, 01:08
На моїй аватарці-Я,але,оскільки,я зараз зовсім не належу собі,а повністю розчинилась в своїй Малечі-вибрала саме таку аватарку!Мені подобається і аватарка і мій теперішній стан!:girl_in_love:

Balu
17.09.2011, 13:32
Мій аватар то 100% я :connie_pull-pigtail Як його побачила, одразу зрозуміла, що то моє

Heureuse
29.09.2011, 11:38
з приходом холодів я страшенно мерзну в руки. тому тепер на моїй аватарці тепла рукавичка та осінній настрій:girl_smile:

MADLENKA
29.09.2011, 11:53
А мій аватар - це швидше моя мрія....прийде ж той день, коли хтось не захоче мене випустити з обіймів:girl_wink:

kineret
05.10.2011, 01:41
Моя аватарка у друзів скоро буде асоціюватись з фотографією :girl_crazy: Це досить тривалий час (років 4) заставка на телефоні, ава в ICQ, аватарка на "телефонному" форумі і тут :girl_smile: Не знаю чому вона так припала до душі, але маємо те, що маємо :girl_smile:

Heureuse
15.11.2011, 00:37
в честь першого снігу, в мене нова аватарочка- зимоооова :girl_tender:

truskaffka
15.11.2011, 00:43
в честь першого снігу

Людоньки, що у Львові сніг? :shok:

Heureuse
15.11.2011, 00:49
що у Львові сніг?
ага, вже дві години як :girl_flag_of_truce:

Suzi
30.11.2011, 11:55
А що це у модераторів за аватарки - протест проти новорічних свят?

kostuk
30.11.2011, 13:41
Це мабуть такий вияв протесту за вирубування ялинок! Повністю підтримую!

Sandoryk
30.11.2011, 14:10
Це мабуть такий вияв протесту за вирубування ялинок! Ні, це протест проти святкування Різдва до Різдва, Ліля про це тут писала. (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1141905&postcount=39)
(http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1141905&postcount=39)

kyharochka
30.11.2011, 15:38
А мені просто сподобалась ця маленька дівчинка:girl_wink:

Liliyah Romanova
30.11.2011, 16:20
Відповідь тут (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=1141905&postcount=39).
От щодо аватарки пана Левандівки, то треба в нього, мабуть, нюанси уточнити.
Це мабуть такий вияв протесту за вирубування ялинок! Повністю підтримую!
Я проти штучних ялинок. Від них більше шкоди довкіллю, ніж від вирубування зелених дерев. Незаконна вирубка - це дуже погано, але все одно я була й буду проти штучних труток ялинок.

levandivka
30.11.2011, 16:39
Левандівки, то треба в нього, мабуть, нюанси уточнити
Є ж уточнення, у "статусі" прописав: Бережіть ліси! Вони нам ще пригодяться...
Цитата з бородатого анекдоту Одна з версій:
об ОУНовце в Верховной Раде, которому не давали высказаться о легализации бандеровцев: "Можно я про екологію? ... Бережіть ліси, панове, вони нам ще знадобляться!"

La esposa
30.11.2011, 16:54
От щодо аватарки пана Левандівки, то треба в нього, мабуть, нюанси уточнити

про нюанси: бачу там на аватарі СССР і йолку. Якщо ще про штучні/живі ялинки можна сперечатися, то тут, думаю, сумнівів нема :)

roziava
30.11.2011, 20:10
Мій аватар - це не я :girl_nea: Це мій "великий і злий собака":xaxa:

Музик
30.11.2011, 20:38
а мій - дівчИна, в сяйві новорічних вогників, так вже хочу свят (свого дня народження зокрема), так що вона відображає мій внутрішній стан

Heureuse
30.11.2011, 22:09
в честь першого снігу
по ходу, то був перший сніг і останній :biggrin:
тому щоб аватарка не виглядала аж такою екзотичною, поміняла на нову- асоціюється мені якраз з святами, піднесеним настроєм і отим неповторним очікуванням новорічного ДИВА :girl_tender:

Divchyna vesna
01.12.2011, 13:50
Мій аватар - це, напевно, все-таки я. Очі у мене такі ж блактині.

levandivka
01.12.2011, 14:29
таки я. Очі у мене такі ж блактині.
Нагадало бородатий анекдот про сезони. Приводит мама маленькую девочку к психиатру. Тот ее спрашивает:
- Девочка, а какое сейчас время года?
- Лето.
Врач подводя девочку к окну
- Ну какое же лето. Смотри дети на саночках катаются, на коньках, вот дети снеговика лепят. Так какое же это лето!
Девочка философски
- Вот такое вот хреновое лето.
А ще, останній портрет міфічної героїні совєцького епосу Зої Космодем'янської. http://s15.radikal.ru/i188/1112/78/9c7424c8e541.jpg
Уривок з "поеми (http://er3ed.qrz.ru/aliger-zoya.htm)": - Граждане, не стойте, не смотрите!
(Я живая, - голос мой звучит.)
Убивайте их, травите, жгите!
Я умру, но правда победит!
Родина! - Слова звучат, как будто
это вовсе не в последний раз.
- Всех не перевешать, много нас!
Миллионы нас!.. - Ещё минута
- и удар наотмашь между глаз.
Лучше бы скорей, пускай уж сразу,
чтобы больше не коснулся враг.
И уже без всякого приказа
делает она последний шаг.
Смело подымаешься сама ты.
Шаг на ящик, к смерти и вперёд.
Вкруг тебя немецкие солдаты,
русская деревня, твой народ.
Вот оно! Морозно, снежно, мглисто.
Розовые дымы... Блеск дорог...
Родина! Тупой сапог фОшиста
выбивает ящик из-под ног.

Нє?

Barnaulka
01.12.2011, 14:33
М1й аватар - це вже не я - рукавички нин1 загубила :girl_nea:

Virchuk
01.12.2011, 15:04
а мені страшенно подобаються такі коти, як у мене зараз на аві, маю вдома схожу картину, а ще вишила щось подібне, тільки в іншій кольоровій гаммі :)

Paradise
02.12.2011, 13:36
А мій аватар - це мої яскраві різнокольорові оптимістичні фантазії та мрії !!! :girl_in_dreams::give_heart:

Meriroma
06.12.2011, 18:03
А мій - це Я:girl_tender:

Heureuse
15.12.2011, 00:32
побачила цю аватарку і зрозуміла- це судьба! :biggrin:
нє, ну бо то чисто копія мене- така ж рожева піжама, такі ж пушисті капці, таке ж м'якенько-тепленьке крісло і навіть поза така ж, в якій я вічно сижу.
так що, то 100% я!:girl_spruce_up:

Незабудка
15.12.2011, 02:23
А я вже якось настільки зжилася зі своєю теперішньою аватаркою, що ніяк не можу змінити. Вона на 100% "моя" :girl_spruce_up:

MorsImmortalis
15.12.2011, 09:40
мій аватар - це не я. хоч і маю такий же смугастий гольф і такої приблизно довжини волосся

Heureuse
17.05.2012, 17:48
поставила перфектну візуалізацію своїх мрій. в сьогоднішню погоду особливо актуально! :girl_crazy:

Barnaulka
13.06.2012, 00:33
На літо цього року дуже чекала, і оті квіти відображають моє хотіння спокою, який можливий тіки подалі від цивілізації :).
Мені пора їхати на пару днів у село, певне

Gorda
14.11.2012, 21:38
Так я сиджу перед компю'тером завжди. :) Тому це я.

Nitriotka
14.11.2012, 21:41
Я. Наступили холодні деньочки, по хаті ходжу приблизно в таких теплих гламурних шкарпетках :girl_cool:

Sertce
18.11.2012, 16:55
Зараз на аватарі моє дитя зі своїм левчиком.

cjomcjomka
24.02.2013, 09:52
мій аватар - це я, мій слінг, а головне - Сергійчик :)

Orman
24.02.2013, 10:04
Сергійчик
мамина копія!

kyca
27.02.2013, 19:23
мій аватар - це мій настрій або мій стаус, своє фото теж люблю ставити, якщо гарненьке чому б не поставити :)

Krasynja
25.03.2013, 13:14
мрію про малечу - це стан душі, тому це я!

Heureuse
28.03.2013, 18:19
все, поставила туфлі на аватарку! тепер весна не має вибору- мусить прийти :girl_cool:

smilechyk
03.04.2013, 13:29
А мені ця фотографія маленької дівчинки сподобалася в інтернеті...коли побачила..вот і вирішила її поставити на аватарку. А ще ця дівчинка нагадує мене в дитинстві-теж я така чорненька і з 2-ма хвостика весь час ходила))

Музик
14.07.2013, 22:12
вчусь їздити на двоколісному... то ще не я, але, маю таку надію, скоро і я так зможу :)