Комп`ютерна діагностика

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Nanaya, 23 Жовтень 2009.

  1. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Хотілось би почути Вашу думку про комп`ютерну діагностику:girl_curtsey:
    Зараз вона дуже поширена, починаючи від 150 грн. і аж до 100 у.о.
    Дуже хочеться піти і за один раз знати про себе (свій організм і болячки)ВСЕ!!! Але часом здається, що це лохотрон. Судячи з розповідей знайомих у них болячки відповідні їхньому віку і досить такі банальні (проблеми з хребтом, всякі бактерії в організмі, глисти........):girl_crazy:

    Хочеться почути тих хто проходив таку діагностику і думку медиків.

    Чи варто тратити на це гроші?
     
    • Подобається Подобається x 6
  2. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Комп`ютерна діагностика

    Я багато про то чула!! По СТБ показували дослідження на ту тему і робили комп"ютерну діагностику в кількох різних людей! так от, результати були кардинально різні,потім зробили повне медичне дослідження і більшість тих діагнозів були непідтверджені.
    Найгірше, на мою думку, що одразу після обстеження пропонують БАДИ, і що ними можна все вилікувати!! я до того всього трохи з пересторогою ставлюсь!
     
    • Подобається Подобається x 6
  3. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Комп`ютерна діагностика

    Я в таке не вірю, і вважаю, що це повний лохотрон. А глисти, бактерії та проблеми з хребтом є майже у кожного, для цього не треба такі гроші платити, щоб обстежитися. Думаю варто прислуховуватися до сигналів організму, він і сам може підказати де шукати і тоді йти цільово на дослідження. Методом виключення можна зорієнтуватися що бракує організму. Деякі речі вам і без комп"ютера лікар може підсказати, наприклад нудить - проблеми з підшлунковою чи головним мозком, гірчить в роті - з печінкою, наліт на язику, стоматити - проблеми з шлунком і т.д. Думаю, що варто шукати більш наукові методи діагностики, якщо щось турбує, бо ті їхні чудо-комп"ютери можуть пропустити щось важливе. а поки звернетеся до звичайних лікарів, то може бути вже запізно. Знаю випадок, коли людину довго щось боліло і турбувало, і то контретно в правому боці, а чоловік і його рідні все шукали різних бабок, всякі такі заморочки, а в кінці ківнців виявилося - рак печінки, і лікувати було вже пізно.
     
    • Подобається Подобається x 7
  4. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Комп`ютерна діагностика

    Я так само ставлюся негативно до бадів, але думала можливо просто піти на діагностику, а від їхніх бадів відмовитися.
     
    • Подобається Подобається x 1
  5. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Комп`ютерна діагностика

    діагностика у них така ж, як і їхні БАДи, - повна бутафорія.
     
    • Подобається Подобається x 2
  6. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Комп`ютерна діагностика

    Я пару днів тому зайшла в магазин і почула між двома жінками розмову: одна з них розказувала, що її дитина дуже довго кашляла, а лікарі вже залікували і таблетками. і уколами, а результату - ноль. І тоді їм порадили цю діагностику де їм сказали, що дитина підчипила якійсь вірус від попугайчика (якого вони дійсно мають) і підібрали якійсь препарат (не БАДИ), через цей ж ш компютер і дитина дійсно вилікувалася.
    Ось з того часу і почали мене мучати сумніви - може дійсно не лохотрон? А до цього часу я і сама була 100 % впевнена, що це обман.
    Хоча я ж не знаю на скільки ця історія правдива і чи часом та жіночка не причетна до тої компютерної діагностики.
     
  7. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Комп`ютерна діагностика

    Проясніть про яку саме діагностику ви говорите?
    Це така де прикладують до точок на руках і ногах і дивляться на компютер? Бо якщо така то я на такі була!
     
    • Подобається Подобається x 1
  8. pIRAtka

    pIRAtka Well-Known Member

    Відповідь: Комп`ютерна діагностика

    І я на такій була, правда пощастило, бо безкоштовно, по знайомству, але БАДи давати безкоштовно мені не захотіли - нарахували мені на початковий курс лікування всіх моїх "численних" болячок понад 1200 грн. Фірма гарантує :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:
    :girl_bye2: То я і гарно попрощалась...сумно таке. В БАДи не вірю, вірю в здоровий спосіб життя та позитивне налаштування духу.
     
    • Подобається Подобається x 3
  9. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Комп`ютерна діагностика

    У мене всього 3 болячки найшли. Причому сказали що одна тільки хірургічно вирішується. За іншою потрібно слідкувати. А іншу можуть вони лікувати. Бади не пропонували.
     
    • Подобається Подобається x 2
  10. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Комп`ютерна діагностика

    Зараз тих діагностик розвелося.... І всі вони нам "на одно лицо"...

    Якщо мова іде про акупунктурні точки, то знаю, що у моєї мами в лікарні (мама в обл. лікарні працює, не у Львівській обл) таку роблять, і лікарі її цілком нормально сприймають, наскільки я розумію. В народі то називається "китайці".
    Щодо БАДів.. завдяки нав*язливому мережевому маркетингу сформувалося досить негативне ставлення до тої продукції. А насправді не треба ніякої діагностики, щоб давати діткам кальцій, щоб щовесни пропити курс целюлози і насолоджуватися антиліпідними чайочками замість кави ;) Купити такі препарати (і інші з тої ж серії) можна і в славнозвісних маркетингових мережах, і в наших аптеках - просто вибираємо виробника. Ну і бажано порадитися щодо вживання, а то толку може і не бути :girl_bye2:
    Думаю, так само як нерозумно заявляти, що є панацея від всіх хвороб, так само нерозумно боятися чогось невідомого і лемент здіймати, що то все лохотрон. Лохотрони, звичайно, є, але чи все до одного? :girl_cool:
    ПиСи Була того року в Таїланді: вгадайте, яку медицину вони називають нетрадиційною, а яку традиційною? :girl_crazy:
     
    Останнє редагування: 24 Жовтень 2009
  11. LGalT

    LGalT Member

    Відповідь: Комп`ютерна діагностика

    Я таку діагностику проходила. В результаті нічого конкретно не дізналась, а проблеми залишились. Я цей метод вважаю не дієвим. Існують набагато ефективніші методи, які дійсно можуть встановити не тільки діагноз, а й причини появи порушень в організмі.
     
    • Подобається Подобається x 1
  12. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Комп`ютерна діагностика

    Наприклад,які ви ще знаєте?Напишіть
     
  13. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Комп`ютерна діагностика

    Halina
    У мене всього 3 болячки найшли. Причому сказали що одна тільки хірургічно вирішується. За іншою потрібно слідкувати. А іншу можуть вони лікувати. Бади не пропонували.


    Тобто вам сказали реальні ваші хвороби? І ви довіряете їм? Якщо можна скажіть скільки коштувало ваше діагностування? І напишіть будь ласка в ПП де ви його проходили.
     
  14. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Комп`ютерна діагностика

    Що можу сказати. Навіть не знаю чи довіряю. Пішла, бо чула хороші відгуки. А ще ціна була в межах доступного. От і цікаво, що і як.
    Розкажу про себе. А ви самі вирішуйте що і як!
    Перше, що спитали то на що є скарги. Сказала що ніяких, просто хочу знати що і як!
    Перше що відмітили, то що є поліпи. Та їх і так можна розпізнати, бо говорю через ніс. Сказали, тільки хірургічно.
    Друге, це те що страшно болючі КД. Та це теж у кожного другого.

    Мені довіру таку менш більш дало те, що не навішали букет болячок! Не пропонували медикаментів на тис. грн.
     
  15. Nanaya

    Nanaya Well-Known Member

    Відповідь: Комп`ютерна діагностика

    Так і получається, що всім розказують про банальні болячки, які у кожного другого або навіть у кожного. Але вже мабуть хто як працює, хто заробляє тільки на діагностиці, а хто ще й на ліках .
     
  16. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: Комп`ютерна діагностика

    Я вам скажу так, що якщо людина яка проводить ту діагностику має мінімальні медичні знання, і є уважною, спостережливою, то діагностує все на 100% і ви вважатимете її месією, бо наші лікарі з поліклінік просто такі байдужі до своєї роботи в своїй більшості, що просто банально лікують захворювання і не вникають в його природу. Банальний приклад - астма, яку наші лікарі можуть заліковувати вже ядерними дозами протиастматичних препаратів, може мати причиною звичайні аскариди. Головне з"ясувати як часто стаються приступи і чи у вечірньо-нічний час. І цей лікар припише банальні ліки від аскарид, дитина вилікується, станеться "чудо" і мама дитини всім рекламуватиме цей заклад і його послуги. Обличчя - не таємниця ні для кого, що віддзеркалює стан всього організму, головне вміти зчитувати інформацію про стан організму з його ж проявів, і в 90% вони правильно вкажуть на причину. Але не вкажуть а масштаби вашої хвороби. Жирна шкіра, ламке, сухе волосся - скажуть порушена робота ендокринної системи, але ж не скажуть вам ні яких гормонів забагато-замало, ні яка саме проблема, а так, тільки загальне, і вам всеодно рано чи пізно доведеться піти до лікаря і обсежуватися вже не "навпомацки" а здати аналізи, зробити УЗД.
    Всі оці "діагностики" користуються тим, що наші лікарі несумлінно лікують людей, що погана діагностична база, от люди й шукають, де б то ще на "стороні" підлікуватися, так щоб і не пошкодило, і неболяче, але й не знати чи допоможе. А вони собі заробляють грошики... Це звичайно справа особиста, така діагностика, але як на мене, краще витратити час на пошуки хорошого, медичного закладу, де справді добре діагностичне обладнання і хорошого лікаря, а не до "ворожок з комп"ютером"
     
  17. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Комп`ютерна діагностика

    Діагностиці можна довіряти, можна не довіряти - зрештою, наша традиційна медицина теж не 100% правильноі діагнози ставить, - проте, варто розуміти, що ж нам перевіряють :)

    Отже, трішки інформації по суті (взято звідси http://www.herpesclinic.ru/biorezonans/)
     
  18. Linet

    Linet Well-Known Member

    Відповідь: Комп`ютерна діагностика

    біорезонансним методом по специфічних частотах а скажіть те та сама компютерна діагностика???
     
  19. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Комп`ютерна діагностика

    Була я раз на такому... І чого мене туди понесло. Татові якийсь колега порадив, завели мене, якась жіночка понатискала мені якоюсь ручкою електричною на пальці, сказала, що в мене купа всяких бактерій і що мене голова болить від того, що мене колись вкусив кліж і в мене щось там якась хвороба є, забула як то називається. Спитала-в тебе руки не терпнуть, я кажу-ні, а вона мені-будуть і в обморок будеш падати.:girl_crazy: Я ще вчилася в школі, мене так налякали, це просто був шок. А вкінці каже, що мене врятує лише продукція їхня, фірми Нью-вейс і тут я все зрозуміла....ми гарно подякували і сказали, що нам у них нічого не треба, але я ще довгий час від цього відходила, мене навіть водили до лікаря-інфекціоніста, який мене оглядав, показував фото укусів кліщів таких, питав, чи були в мене такі признаки, в мене звичайно нічого такого не було. Він мене заспокоїв і сказав. що на таке ходити не можна, бо це туло заробляння грошей, так як в нас по-перше навіть таких спеціалістів нема, які на тому розуміються.
     
  20. Deidra

    Deidra Well-Known Member

    Відповідь: Комп`ютерна діагностика

    От з відсутністю спеціалістів можу погодитися... їх на всю Україну на пальцях рахувати можна. Та і апаратура сертифікована дуже дорога. Але теорія звучить переконливо :girl_smile: