КПК

Показати повну версію : Блондинка чи брюнетка ???

Morada
03.11.2009, 19:11
Мені цікаво почитати Ваші думки про те якому кольору волосся ви надаєте перевагу? І який колір дивиться ефектніше?

P.S. Було б добре влаштувати голосування , тільки я незнаю як це зробити!!! :):):)

Mazerati
03.11.2009, 19:17
Згадався анекдот на цю тему, але блондинки мене закидають яйцями :))) тому коротко: я брюнетка, колись пробувала бути блондинкою. мені не личить, тому буду брюнеткою до кінця життя:) та й коханому блондинки не подобаються :)

La esposa
03.11.2009, 19:20
Я блондинка, хоча декілька разів кардинально міняла колір волосяя - з білого в чорний і навпаки. Поки що зупинилася на блонді :)

Lapus'ka
03.11.2009, 19:20
А я одночасно і блондинка і брюнетка, просто верх волосся в мене світлий а низ темний, ефектніше думаю виглядає гарне доглянуте волосся і не важливо в який колір. Бувають такі брюнетки, що всі блондинки сховаються, а буває і навпаки.

P.S. Тут збоку мені підказують, що світлий колір волосся робить людину більш добрішою, а чорний ніби більш агресивнішою. Та головне щоб колір волосся вам личив:girl_wink:

Morada
03.11.2009, 19:23
Mazerati, а чому не личить?...бо я знаю що це залежить від тону лиця!...у Вас який?..мені страшно краситись на темний боюсь буде не гарно, але хочеться! :girl_in_love:

Грильяжка
а я шатенка. Тема певно не для мене

Jupiter
Я теж брюнетка і в голосуванні проголосувала б за брюнеток або за шатенок.

kati
03.11.2009, 19:25
Блондинка чи брюнетка ??? давайте ще зробив опитування 160 см чи 180 ?!:girl_crazy::girl_crazy:

Mokka
03.11.2009, 19:26
Це, по-моєму, залежить від кокретної людини, типу її зовнішності і.т.д, нема такого, щоб усім піходив якийсь універсальний колір. Я довгий час була блондинкою, потім мене щось в один день перемкнуло, перефарбувалась на темно-коричневий. Мені особисто більше сподобалось з темним кольором, чоловікові теж, але майже всі рідні і знайомі кажуть, що раніше було краще. Так що, це досить суб'єктивно :) В любому випадку, можете поекспериментувати, волосся - це ж не зуби, все одно потім відросте :)

Morada
03.11.2009, 19:26
Тема певно не для мене

тема для всіх :):):

Mazerati
03.11.2009, 19:29
.бо я знаю що це залежить від тону лиця!...у Вас який?..
Коли я була блондинкою, то шкіра видавалсь зеленою :) ну коротше, то був жах, хоча, в мене досить смуглява шкіра. Не знаю чого так, але більше я так не експериментую. Хоча, мілірування мене освіжає, але на темному волоссі або русому.

Blondo4ka
03.11.2009, 19:33
Я по природі - темно-руса, але більше пасує світліше волосся. Зараз у мене природнє волосся, бо перестала фарбуватися, коли завагітніла, але коли перестану годувати дитину - перефарбуюся знов:))))

галіна
03.11.2009, 19:50
до родів була блондинкою,а тепер маю темно русий.Я така зла на своє волося бо незнаю чи дальше бути блондинкою чи зробити міліровку.Ті краски так палять волося що цк капець

viltis
03.11.2009, 19:52
а чому тут дискримінують рудих?:)

kvVItKA
03.11.2009, 19:57
а я шатенка.
робимо тему про шатенок? ;)
я експеременти над коліром залишила більше року тому, бавилась різними відтінками і рудуватими і червоноватими і практично чорним,почалось то з спроби світлого мелірування(наступного дня відразу перемалювалась) то насправді з того часу і почалась ера фарбування, бо ніяк до свого не могла повернутись,але тепер цілком задоволена:) тут вже писали: ефектно здорове,доглянуте волосся:)

Oriana
03.11.2009, 19:58
Я навіть незнаю до якої я категорії відношуся, я щось середнє між блондинкою і брюнеткою:) Я від природи - темно-руса. Мою структуру обличчя найкраще підкреслює саме мій природній колір. В мене темно сіро-сині очі і білосніжна усмішка, і мені природній колір волосся найкраще це підкреслює. Я якось вже красила волосся, то воно було якось не то... Тому вирішила залишатися такою, якою я є:)

Consuelo
03.11.2009, 20:02
я натуральна брюнетка і люблю брюнеток (але не у чорний смоляний колір фарбованих, а під натуральний).. а колись в дитинстві просила бабц. мити мені голову жовтком, щоб в мене було "золоте" волосся, во як!

і блондинки мені подобаються, і шатенки, коли колір природний, гарний і свіжий - тоді особливо ціную і захоплююсь волоссям! бо пофарбувати завжди можна, а от зберегти власний гарний колір - важко...

Русява
03.11.2009, 20:08
А мій нік говорить сам за себе! :-)

Юстина
03.11.2009, 20:09
Природа нагородила мене густим темним довгим волоссям, котре успішно носила майже 30 років. Зараз блондинка, з порівняно короткою стрижкою. Теперешній колір волосся - це мій свідомий вибір, яким я дуже задоволена. Пробуджуюся "в холодном поту", коли присниться, що перукар переплутала тюбики і зафарбувала мене знову в темний.

popelushka
03.11.2009, 20:14
Мій природній колір - темно русявий, навіть трішки з рижинкою.... Але тепер я брюнетка, мені подобається, але все ж таки хочеться змін.

Gaichka
03.11.2009, 20:20
Я світленька від природи. Завжди ходжу зі світлою міліровкою, вона мене освіжає, правда зараз нема часу вирватись в перукарню.
Десь в 9 класі, мені захотілося легенького рудого відтінку. Купила фабру, та що мала би швидко змитися (але не змилася холера). Я навіть тримала менше ніж на упаковці писало, все одно не спасло...Я вийшла яскраво руда, це навіть не просто руда, такого кольору яскравої морквочки в природі нема.... Світилася як лампочка:girl_haha: Мене було видно за кілометр. Директор школи була в шоці, вона кожний раз на мене сварилася як бачила, через моє волосся.:girl_haha:
Після того я дома не малююся, лише в перукарні :)

Julietta
03.11.2009, 20:33
а чому тут дискримінують рудих?

Просто тут напевно таких немає:girl_in_dreams:

Мені страшно подобається рудий колір волосся:girl_in_love:. Ну саме такий як говорять "жгучий", яскравий, насичений. І напевно більше подобається коли він не природній, а внаслідок малювання... Ну не знаю, чомусь так є.
Я напевно ніколи б в такий не помалювалась, бо я в принципі ще ніколи не малювалась, та і я брюнетка, але такий колір волосся в мене викликає тільки захоплення (звичайно якщо він пасує тій особі :girl_cool:)

Vittoriya
03.11.2009, 20:44
Просто тут напевно таких немає
Є!! cherepashka, Зануда , карапуз руденькі

Julietta
03.11.2009, 20:48
Є!!
ага, вже по голосуванню бачу, що підтягуються :tanksmile:

algo
03.11.2009, 20:52
Я вже декілька років руда! це не колір волосся, а стан душі!!

viltis
03.11.2009, 20:56
Так, руда---це стан душі:))))) Мій улюблений колір:) Зараз маю повністю свій натуральний колір волосся -- темно-каштановий:) Фарбувалась багато, найбільше мені подобаюсь Я-РУДА, і Я-СМОЛЬНО_ЧОРНА:) Білявкою себе не уявляю...

Vittoriya
03.11.2009, 21:04
На мою думку, будь-який колір- це стан душі. В цьому я переконалася сама. Ще зі школи я робила часом мелірування. Та Не так давно вирішила поекпериментувати, змінити щось кардинально- помалювалася в темний колір і стала брюнеткою! Але якось некомфортно мені так було і за деякий час я повернулася до кольору блонд :girl_curtsey:, правда тепер мелірування не роблю, змінила перукаря, який вдало підібрав колір.:girl_claping: І відчуваю, що це моє, мені так добре , комфортно, так мені подобається:girl_cool:.

Яруська
03.11.2009, 21:12
Була блондинкою, є і буду!:girl_spruce_up:
Одного разу спробувала помалюватись в темніший колір, то це був ужас і кошмар, не моє. Хоча маю перуку з одного маскараду, чорне каре, де була "мамашою Адамс", то було суперово. Але то було все в комплексі, плаття, червона помада і т.д.
А от чого терпіти не можу, то коли світле волосся фарбують в чорне і потім видно відросші світлі корені. Брррр:girl_cray: Або перегідроль на голові теж нічого гарного.

Julietta
03.11.2009, 21:15
помалювалася в темний колір і стала брюнеткою! Але якось некомфортно мені так було і за деякий час я повернулася до кольору блонд ,
Молодець твій перукар, адже в блонді ти виглядаєш набагато ефектніше і природніше!:girl_claping:
Мені так більше подобається.:girl_curtsey:
А спробувати рудий колір не хотіла? :girl_spruce_up:

Vittoriya
03.11.2009, 21:20
Мені так більше подобається.
А спробувати рудий колір не хотіла
Дякую, Юльчик:girl_wink: , не знаю, напевно еспериментів з мене досить! Та й є в мене одна подруга:girl_smile: жгучий рижик:girl_haha:, тому краще будемо різні!

Angel
03.11.2009, 21:34
а я природня блондинка!!:girl_curtsey: але захотілось мені бути ше світлішою,і зробила мілірування,і від того часу коренні почали відростати темніші,і зкожним роком все темніші!! ніколи не була ні брюнетка ні руда,не можу собі того уявити!!! хоча мені дуже подобаються коли дівчата мають гарне довге волосся,конкретних кольорів світле пепельне,руде або дуже темне(шоколадне)

Зорянівонька
03.11.2009, 22:41
Я темно-руса по природі. І все життя нею була. Але щось останній рік потягнуло на експерименти. Мала нав"язливу ідею спробувати, як воно - бути блондинкою:) Аж до блондинки не висвітлилася. Не сподобалось дуже світле волосся. Зато дуже сподобалося рудувате. Правда, останній раз як малювалась, то щось напутала з фарбою і вийшло затемне. Відновлю рудувате і зупинюсь поки:)

Verda
03.11.2009, 22:52
моє природнє каштанове довший час красилась червоних відтінків, потім захотілось на біло несподобалося(і чоловік непереварює білявок) перекрасилась з білого на каштанове а потім сестра привезла краску з Іспанії (вона там працює перукаршою) і незнаю який то має сіруватий відтінок але по темному, мені подобається і чоловікові теж виглядає як природнє

Vitaminka
03.11.2009, 23:10
я блондинкою була і надіюсь буду (за вагітність пожовтіла:girl_cray:)

Яська Березнева
04.11.2009, 00:00
Я - природня брюнетка, і ще ні разу в житті не фарбувалася (отже, я ще й брюнетка-динозаврик:girl_haha:). Не раз уявляла себе білявкою і подумки приміряла кольори, зображені на упаковках фарби для волосся - ну абсолютно ні з яким кольором волосся собі не подобаюся, от тільки якщо відтінки мого природнього кольору. Мені чомусь здається, що то тільки такий варіант пасує до дуже темних очей:confused:.
До речі, свою аватарку я "малювала" з себе:girl_smile:.

Morada
04.11.2009, 00:13
Можливо мене притягує протилежне! бо мені якщо чесно дуже подобаються дівчата з темним волоссям!...але сама чомусь не можу наважитись перефарбуватись! :):):):)...дякую всім за Ваші дописи!!!...

Яруська
04.11.2009, 09:53
Зато дуже сподобалося рудувате. Правда, останній раз як малювалась, то щось напутала з фарбою і вийшло затемне. Відновлю рудувате і зупинюсь поки

А мені ти дуже подобаєшся рудуватою. Пасує і до кольору шкіри і взагалі це твій колір.:girl_wink:

Ніколь
04.11.2009, 10:23
Я від природи шатенка. Але була колись давно каштановою, потім була дуже дуже каштановою - практично чорною... потім відросла натуральною, пофарбувалась і стала практично блондинкою після 1,5 року меліровок. Цієї весни була каштаново-руденькою...але все благополучно змилось, і я тепер відростаю знов натуральною.
Яка далі буду не знаю..... коли була блондиниста - казала що так було гарно, коли була каштанова - казали що тоже гарно. Натуральна( нефарбована) вже точно не буду - бо трішки є сивого волосся... а не хочу щоб його було видно..... вот і думаю чи ще поки меліровка не відросла дуже сильно - поновити.... чи вже почекати ще і бути брюнеткою.

Януся
04.11.2009, 10:24
Я від природи руда, в дитинстві плакала, бо однолітки обзивались :-) А тепер повністю задоволена кольором волосся, міняти не хочеться. І чоловіку подобається:-)

Яська Березнева
04.11.2009, 10:34
Я від природи руда, в дитинстві плакала, бо однолітки обзивались :-)
І в мене було те саме, але з іншої причини. Майже всі надворі були біляві і світлоокі - "істінниє арійци":girl_haha:, подекуди - шатени, а
Я - природня брюнетка
Як вони тільки не дражнилися: "черным слова не давали", "неграм слова не давали", "свободу неграм Чили"...
Що то значить дєткі-малолєткі:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:

Златка
04.11.2009, 11:29
А я русява :girl_curtsey: В дитинстві була білява :girl_spruce_up:, потім волосся трошки потемніло. В 10 класі вирішила, що для повного щастя мені треба стати яскравою блондинкою :girl_haha: перший досвід був жахливий - була жовта як курчатко :girl_cool: Потім таки пару років була блондинкою... потім трошки - шоколадкою... тепер відпустила свій колір і... задумалась над можливими варіантами :girl_in_dreams:

Імель
04.11.2009, 11:52
задумалась над можливими варіантами

зробіть легеньку відтіночну міліровку (так щоб смужок не було видно)-як переливи світлі на вашому природньому

Златка
04.11.2009, 12:01
зробіть легеньку відтіночну міліровку (так щоб смужок не було видно)-як переливи світлі на вашому природньому

так бачу, що мене на темне тягне :girl_cool:

то певно стан душі, бо білявки в мене асоціюються з ніжністю, теплотою, романтикою :girl_in_love: за собою зараз чогось відчуваю якусь жорсткість, і от певно тягне на "чорні" справи :girl_haha: ех, сумую за собою колишньою ...

Morada
04.11.2009, 18:11
Я собі так подумала, напевно я почекаю коли мене остаточно дістане мій білий колір волосся і пофарбую його на чорний!!!! :girl_crazy: в серці я все таки брюнетка!!!!

loreniya
04.11.2009, 18:14
я або брюнетка або шатенка - ака фарба в око ляже... А блонд мені дуже подобається але мені зовсім не пасує - хіба майже сивина - міряла перуки. Коли темне волосся якось мені природньо, а чорнючі брови + біле волосся якось не надто гарно... так шо кожному своє...

Котя
04.11.2009, 18:21
Я темно -каштанова,майже брюнетка. Блондинкою ніколи не була ,і пробувати не буду,колись поміряла перуку,поняла що це не моє. Мені подобається любий колір волося,якщо він виглядає "здоровим".
Завжди подобалось поєднання голубих очей з чорним волосям:girl_in_love:, але за собою замітила ,ще по життю дуже мені імпонують руді дівчата, і руді діти:girl_in_love: . Я навіть коли завагітніла, то хотіла щоб дитина родилась руденька,але видно у нас з чоловіком не ті гени.:girl_in_dreams:

bora
04.11.2009, 18:59
Еее. Як це хто більше подобається?) Може кому, що більше пасує?) Точно так як перегідроль на собі випробують бездумно, так і темні фарби. Я бачила в ресторані 4-х подруг вифарбованих в чорний-пречорний і з абсолютно однаковими стрижками.) Оце шоу клонів було. Йде не йде - зроблю як сусідка і певно стану від того кращіщою. Все таки я людей цілісно сприймаю. Тому у вжитку нема слів - брюнетка, блондинка. Ну хіба коли хочу скористатися певною поблажливістю чи то безкарністю - натякаю на те, що є блондинкою)))

IceQueen
04.11.2009, 20:12
Від природи шатенка. Років з п*ять фарбувалась на руду (дуже-дуже руду!) і так мені це подобалось:girl_spruce_up:! Але не подобалось те, що волосся від фарбувань таки стало гірше (а в мене його і так небагато) і домахував той процес фарбування, який треба було повторювати раз на 1-1,5 місяці обов*язково. Тому коли пішла в декрет, відпустила своє рідненьке.
Зараз рахую сиві волосини:girl_cray:. Поки що поодинокі, але як стане помітно, то знову повернуся до рудого.

Макарена
04.11.2009, 20:59
Я навіть не знаю, як проголосувати, але до більшості однозначно не підхожу. За природою - шатенка, від частого фарбування світлішими кольорами зараз моє справжнє волосся дуже темне. Років приблизно 10 було рудою - це була мрія дитинства, а останній 2 місяці повернулась до темно коричневого кольору.:girl_bye2::girl_bye2::girl_bye2:

martinkadp
04.11.2009, 23:09
натурально я русява, але страшно не люблю той колір - він якийсь сірий, ніякий, то фарбуюся на таке світло-руде. зара ще й після завивки 3/4 волосся майже біле, то знову пофарбувала, бо виглядало то жутко.

hrystusja
04.11.2009, 23:58
От з дитинства мама мені говорила : в тебе таке красиве волосся...соломяного кольору. скільки я не боролась з цими словами, Мама я русява, про який соломяний колір йде мова (новизна!!!!!) з того часу я різна була, частіше руда, конкретніше мідна. а тепер...це прокляття якесь (тьоху) в який колір я б не малювалась я дуже швидко роблюсь рудою. і фарбу дорогу вткористовую (лореаль кажуть:girl_spruce_up:))))) і фарбуюсь в дорогому салоні......за 2 тижні я руда! Пороблено щось:girl_cray:
А якби мені пасував би любий колір волосся, то я б обов"язково стала брюнеткою!(маю слабість до чорного волосся)))))

martinkadp
05.11.2009, 00:01
до речі, історія фарбування для мене почалася з того, що бабця вирішила для зміцнення волосся (воно тоді сильно сипалось) намазати мене хною. але там пише, що для зміцнення без фарбування треба 5 хвилин, мене ж протримали понад півгодини! ну і ясно що воно взялося таким добряче мідним кольором. як мене в школі діставали... втім, мені колір сподобався, а ті діставання аж якийсь азарт викликали! з того часу і знаю, що рудою мені гарно ;)
Мама я русява, про який соломяний колір йде мова
во-во, те саме! мама моя має темно-русяве волосся, набагато краще ніж в мене - воно не таке тонке і природно трохи в`ється. завжди каже: у тебе такий гарний колір волосся, я такий завжди хотіла мати! ггг от і нахотіла :) до речі, в неї досі майже нема сивини і вона ніколи в життю не фарбувалася (хіба завивку робила в різні періоди життя, зара нє)

kati
23.11.2009, 18:30
Каждой блондинке купим по резинке
по резинке для волос
что бы лучше думалось

http://www.youtube.com/watch?v=NWx3JZlLFDc

Orman
23.11.2009, 21:14
а я як та мавпа - мені що розірватись?

колір або темний блондин або світло рудий, але як на мене таки блондинка я, а в душі, то точно :girl_spruce_up:.

sofcja
23.11.2009, 23:11
а я ніяк не відважусь стати рижиком):girl_spruce_up:

в мене природній темно-темно русий - як шоколядка з мідним відблиском трішечки) мене часто питають якою фарбою користуюсь, наївні - природа -красотулька!:girl_haha:

Ann
23.11.2009, 23:34
я теж ніколи не фарбувалась. Неможу руку підняти))))) в мене природній темний русо-попелястий)))))))

Yansa
23.11.2009, 23:42
Колір волося має відносне значення! Як немає голови, то і супер кольори не врятують:)
Але для жінки, хоч круть хоч верть, важливо глядітись у люстеко і любити себе найліпшу.:girl_spruce_up:
Тому моя порада - єксперементувати! Не треба того боятись, зараз є дуже багато фарб які дають самє той єфект, який вам потрібен, при тому не пошкоджують волосся! (головне не шкодувати гроші, на себе кохану).
Взагалі то у мене натуральний колір - світло-русий. Але я як миша сіра з ним. Я почала єксперементувати з рижого кольору, потім по ньому мілірувалась, потім червоний, каштан, шоколад, і т.д. Я 5 рокі не наважувалась покраситись у чорний колір. Перед чорним зробила колорування чорний з червоним (классно получилось), але брак часу привів мене до повністю чорного кольору. І саме він став моїм улюбленим!

Кожна жінка - багато праці і купа єксперементів!:girl_cool:

Koketka
24.11.2009, 00:06
А я світло-русява. А ще влітку буває деякі пасма вигорають на сонці то я стаю майже блондинкою. :girl_claping: Люблю свій колір волосся найбільше тоді коли приходжу в перукарню стригтись чи робити зачіску і мене питають: "То у вас природний колір волосся? Дуже гарний", а я кажу "Так природній" і то як бальзам на душу! :radist: А мінус мого русявого кольору, що брови і вії теж світлі і мушу кожен день їх малювати, щоб бути виразнішою :(
Та взагалі мені подобаються брюнетки. У мене одногрупниця була від природи мала темно чорне волосся і смуглу шкіру то я в душі вважала її еталоном краси :girl_smile:
P.S. А мій нік говорить сам за себе! :-)
Я теж спочатку такий нік хотіла взяти, бо люблю коли мене так називають :girl_smile:

pravovuk
24.11.2009, 23:27
Я брюнетка. Але все життя мріяла бути блондинкою. Пішла в найдорожчий у Києві салон "MISSONI"- з мене таки зробили блондинку:girl_cool: Коли я побачила на собі погляд чоловіка-зрозуміла- треба бігти до дому і стати знов брюнеткою.:girl_curtsey::girl_haha: Зато мрія збулась-таки пів години була блондинкою:girl_haha:

Юкола
25.11.2009, 00:21
А я нарешті маю натуральний колір волосся.
Років з 10 була русявою блондинкою. Перед тим місяць рудою після хни. А як завагітніла, то вирішила, що другого шанусу відростити свій колір не буде.
Зараз волосся хоч і не таке довге, як було, а трохи нижче плечей, але колір мені дуже подобається - шоколадно-русявий.
Тепер хочу, щоб сивина не скоро вилізла, хочу понасолоджуватися.

мрію, що колись доросте воно хоча б нижче лопаток

А ще так здорово - час іде, волосся росте, а корінчики малювати не тре:)

Юська
27.11.2009, 00:16
А Я брюнетка, колись перед Новим роком хотіла з чорного перефарбувась на біле,тобто зробити білі пасма,і зробили мені таке діло в перукарні а я красуня вирішила ще собі трішки бальзамчиком підфарбувати, :girl_mad: побачили б ви мене тоді 31,12 до нового року пару годин ,а моє волоссячко:eek: такого коліру як дитяче г....но :girl_cray:,то колір мого волосся, жах, я незнала куда ту голову запхати, короче прийшла на новийрік , друзі від мене в шоці ,кажуть ти шо з себе з робила:girl_spruce_up::crazy:. і потім знов я брюнетка, але все таки була з пасмами і було гарненько, і ще собі колись зроблю, а от мій чоловічок нелюбить блондинок,каже покрасишся колись, побрию налисо, скоро покрашусь,от тоді побачимо :girl_haha:

olenkastar
27.11.2009, 00:19
блондинки попереду....вау....

а я шатенка:)хоча була колись і брюнетка,і білявка і зеленкувата:)

SPRING
27.11.2009, 00:30
А я білявка,до блондинки трішки не дотягую:girl_spruce_up:

olena
27.11.2009, 16:45
Волею своїх бажань була і білявкою,і рудою.Так складається,що природній колір волосся з'являється у мене тоді,коли я народжую дітей,то одже зараз я брюнетка.:girl_spruce_up:

ZoloteSonechko
28.11.2009, 13:58
я вже навіть не памятаю який мій природній колір волосся :) від природи я темна, але весь час малююся. спочатку була руда, тепер більш білява. хочу пофарбуватися на блондинку, але ніяк не наважуся)

пандочка
29.11.2009, 20:24
а я брюнетка :girl_spruce_up:від самого народження мама розповідала як тільки я народилася зразу мала волосся чорне з синім відтінком ще в роддомі мама сміялася що мене було видно здалека волося через шапочку вилазило:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

Nanochka
30.11.2009, 23:21
моє волоссячко пройшло тяжкий шлях випробувань моєї фантазії...
була і брюнетка і руда, і червоняста....і блондинкою пробувала...але ше була мала недосвідчена і ніц не вийшло...
зараз я темна шатенка:girl_curtsey::girl_curtsey::girl_curtsey:
правда хочу трошки світліше...але моє волосся настільки перенасичене фарбою, що на кінця виходить майже чорний колір а при корінні такий який мав би бути...почучуть все таки воно світлішає:girl_crazy::girl_crazy:

Katrine
01.12.2009, 00:57
а я тільки брюнетка...)

Lebidka
01.12.2009, 09:32
Дівчата, а до якої категорії належить русявий?
Бо, якщо я вірно зрозуміла - світлорусявий - це вже блонд;
темнорусявий - брюнетка;
а русявий з мідним відтінком? з попелястим відтінком? і звичайний русявий?

Vittoriya
01.12.2009, 09:34
може шатен?

Імель
01.12.2009, 11:38
майже блонд :girl_haha:

ZoloteSonechko
24.12.2009, 18:53
нарешті я наважилася це зробити. тепер я блондинка, тобто дівчина з світлою головою:girl_wink:

Vitaminka
24.12.2009, 18:57
нарешті я наважилася це зробити. тепер я блондинка, тобто дівчина з світлою головою
давайте фото:girl_smile:
я блондинка, але не можу наважитись стати брюнеткою (але змін хочеться)

Darcy
24.12.2009, 19:27
Я, коли була манюнькою, мала біле кучеряве волосся... :girl_in_dreams:
Потім волосся потемніло, вирівнялось, і вже в школі я була шатенкою. В 10 чи 11 класі малювалась хною, тому мала рудий відтінок. На 2-му курсі мені стрельнуло зробити мілірування (про що зараз дуже шкодую, бо страшенно попалила і понищила собі волосся). А рік тому я повернулася до свого рідного кольору - перемалювалась в шатенку (колір називався "латте" :girl_haha:), і себе такою найбільше люблю.
Правда кілька подруг (звісно, блондинок) вмовляють мене повернутись в колір блонд (якою я стала після n міліровок), але я не даюся :girl_blum:
Ото мій природній колір волосся:
http://s46.radikal.ru/i114/0912/92/4ff91ae756fc.jpg (http://www.radikal.ru)
Це мілірована (блондинка?):
http://s52.radikal.ru/i138/0912/55/73214a7c5b9b.jpg (http://www.radikal.ru) http://i081.radikal.ru/0912/f1/3dbeb0c802ef.jpg (http://www.radikal.ru)
І, нарешті, така, яка я тепер:
http://i073.radikal.ru/0912/ee/91032592c0a6.jpg (http://www.radikal.ru) http://s59.radikal.ru/i164/0911/af/07f1e92e28b5.jpg (http://www.radikal.ru)

marfetka
09.01.2010, 02:31
я білявка, інколи надоїдає і перефарбовуюсь .Але найкомфортніше мені світленькою. Останнім часом експериментую тільки з відтінками

IraG
17.01.2010, 10:03
А я була всіх кольорів і відтінків, осанні кілька років блондинка із-за наполегливості чоловіка. За останній тиждень експеременту стала фіолетова, правда із-за відтінкового бальзаму, який скоро змиється. Поки не вимиється походжу так :girl_crazy:

zhabusya
27.03.2010, 23:03
Я блондика вже десь 5 років (натуральний темно русий). От і сьогодні перефарбувалась у салоні на темний (вийшов якийсь коричнивий з світлим відтінком). І от дивлюсь на себе і розумію стала сірою мишкою у порівнянні з блонд. Точно не моє. Як би то тепер знов вернутись у свій колір(

dianisia
27.03.2010, 23:12
Я брюнетка! Але мій справжній колір волосся світлий шатен або золотистий темно русий. Колір мені зовсім не пасував, а брюнетка це моє!

Anaid
27.03.2010, 23:21
Останніх 7 років я блондинка.А до цього якого тільки кольору небула:girl_haha:різні кольори та відтінки,одного разу дійшло що купила рожевий бальзам думала трішечки біле волосся підфарбувати.Нібито писало на кілька разів потримається та змиється повністю та і тримала 10 хвилин,та того було досить щоб зробити з себе чудо з яскраво рожевим волоссям:girl_haha:Добре що зима була,то під шапкою ховала волосся.Отак і проходила всю зиму:girl_haha:

Annjutka
28.03.2010, 00:30
А я не можу визначитись на якому кольорі зупинитись. "Свій" - темно-русий - мені не пасує. Колись довго була брюнеткою, потім надоїло - рудою, потім блондинкою. Нещодавно знов надоїло - стала шатенкою. Не можу сказати який колір більше подобається, а всі одразу неможливо на себе "надіти". І що робити? Вподобання змінюються частіше ніж можна перефарбуватись. :girl_crazy: Отака я непостійна :xaxa:

Tanyunya
28.03.2010, 00:33
А я не можу визначитись на якому кольорі зупинитись
ношу в торбі 4 різні перуки - це мабуть для вас був придуманий варіант:)

Annjutka
28.03.2010, 00:39
ношу в торбі 4 різні перуки - це мабуть для вас був придуманий варіант
Будете сміятись - терпіти не можу перук. А ще лаків, начосів чи як їх там і будь якої штучності у волоссі. Відтінки теж намагаюсь підбирати близькі до натуральних :girl_cool:

Марта2
28.03.2010, 10:58
Я блондинка, а літом волосся так вигоряє що робиться чуть не білим, дуже люблю свій колір волосся, один час думала помінятись, але всі відмовляли, ото ж вирішила не малюватись! Мене в дитинстві цип"ятком називали :)

Туфелька
28.03.2010, 11:29
ще недавно я була блондинкою, але оскільки волосся від постійного знебарвлення (не супрою) нещадно палилося, я знайшла для себе найкращий варіант - колір бронд (до речі дуже популярний колір волосся серед "зірок" в нас і за кордоном). волосся ожило на очах, по перше колір залишився світлим, а по друге оскільки окисник тепер 6% а не 12% як при блондуванні, то й стан волосся покращився. мені мій новий колір дуже подобається і міняти його найближчим часом я не буду. Великий мінус блонду в тому , що він з часом вимивається до банально жовтого, і виглядає як штучна блондопакля, а бронд навіть коли дещо змиється виглядає природньо і гарно. Коли я стриглася в перукарні мене і майстер і клієнтки питалися де я фарбувалася і не вірили що все це лише фарба за 23 грн.+в домашніх умовах за пів години; хоча бронд-це дуже дрібне мілірування в двох-трьох світлих відтінках яке виглядає як пофарбоване в один тон волосся і щоб його досягти майстер витрачає пару годин кропіткої "ювелірної" роботи.

SniganaN
28.03.2010, 13:29
А я перепробувала усі 4 варіанти і в кожному було гарно по-своєму.
Перед вагітністю була брюнетка, коли була вагітна не фарбувалась і то був жах, коли відростало своє світле волося:girl_haha::( Тепер така рада, що відростила своє натуральне, що вирішила не фарбуватись поки не стану сива, тоді вже буду змушена... Але навряд чи ще колись оберу чорний колір волося, бо з нього так важко "вилізти"... Тому, хто планує стати :girl_emo: брюнеткою раджу перед тим 100 раз подумати.

Orman
28.03.2010, 16:23
і не вірили що все це лише фарба за 23 грн.+в домашніх умовах за пів години

і щоб його досягти майстер витрачає пару годин кропіткої "ювелірної" роботи.

так щось я не зрозуміла то ви самі робите чи все таки майстер?

shoniko
28.03.2010, 16:45
Я теж зараз відростила своє не фарбоване, і чую багато компліментів від тих хто давно мене не бачив, бо досі років 10 підряд фарбувалась в різні кольори, досить радикальні. Я шатенка.

Туфелька
28.03.2010, 21:16
так щось я не зрозуміла то ви самі робите чи все таки майстер?
роблю сама а получається так як це робить майстер. просто в мене волосся нерівномірно золотисто русе, тому так гарно получається при фарбуванні колір- з переливами відтінків.

Orman
28.03.2010, 21:20
з цього місця докладніше, будь ласка. Яка саме фарба, де берете, тощо :)? Але прошу відповіст в тему "коси мої коси...", бо тут це офтоп

Текіла
28.03.2010, 21:30
Я брюнетка. Хоча колись була і блондинкою, і в рудий колір малювалась, і в чорний.
Зараз натуральне волосся + пасмо волосся на чолці білого кольору

martinkadp
08.04.2010, 05:07
буду тепер більш-менш руда, бо час від часу буду тепер фарбувати хною - треба трохи відживити волосся, та й колір гарно вирівнює (нижня половина була світла від завивки), ну а головний аргумент, звичайно, - "бо я так хочу" :girl_spruce_up:

Lady_Opium
08.04.2010, 05:20
а я вже не руденька:girl_bye2:
чарівні ручки моєї Риби перетворили мене спочатку у ворону:girl_haha:, а після 2-ого миття - я благородний каштанчик:girl_flirt:

Музик
08.04.2010, 09:18
а я від природи шатенка, на сонці волосся переливалося рудим. але тепер я повністю руда. фарбуюся раз на рік фарбою, а решту часу вирівнюю колір хною...

Nadinka
08.04.2010, 15:20
Я за натуральний колір волосся, а він у мене шатен...ніколи не фарбувала, бо шкода просто його нищити тим... Мені подобається натуральне біляве волосся, воно виглядає природньо...а коли малюються в платиновий блонд, чи з сивуватим відтінком,а ще коли воно попалене , жахливе видовище :8:

kristas
22.04.2010, 22:05
я б непроти бути брюнеткою, мені подобається...але не підходит :( в мене зеленуваті очі.ю світла шкіра, і кучеряве пишне волосся, як повалююсь на темно-буду як "страх на врублю":girl_haha::girl_haha:
так шо я поки "тіпа" блондинка...:)

Barbie
22.04.2010, 22:15
Я теж якийсь час була блондинкою.Але в мене це минуло, і я перефарбувалась в максимально наближений до мого волосся колір. Тепер мені дуже подобається русявий колір в дівчат, а коли волосся ще й до того доглянуте, я просто балдію від нього. Тому зараз я за натуральний колір волосся!!!!!!!

kristas
22.04.2010, 22:34
я вже писала в іншій темі, але повторюсь я б теж дуже хотіла відростити свій (русявий здається:))колір, але якось як подумаю що то так довго (в мене волосся довге,і крутиться, тому відрощувати треба набагато довше ніж рівне), і ходити вгорі з темним, а далі з світлим буде дуже неохайно..., а от помалюватись у приближений свій неможу, бо там де колись (приблизно пів року тому), була міліровка, виходить якийсь незрозуміло баклажановий колір!!!:(

Barbie
22.04.2010, 22:47
одити вгорі з темним, а далі з світлим
можна тонувати бальзамами,які змиваються,я так робила,а недавно моя перукарка затонувала мені фарбою,але вона її розводила і зробила дуже слабкою,що в принципі вийшло як бальзам.

natty
22.04.2010, 22:51
відповідь на це питання залежить від кольору волосся відповідаючого...

До речі, якщо чоловік каже, що йому не подобаються блондинки дівчіні брюнетці це ще не факт...

Molecule
26.04.2010, 23:39
В дитинстві я була білявкою, а зараз волосся стало темніше,тому відношу себе до шатенок,робила 2 рази мілірування ,але зараз вже хочу свій природній колір.

Веронічка-Полуничка
27.04.2010, 00:40
я руса... пів життя протратила на перукарні (сексуальною блондинкою прагнула бути)вибілювання , випалювання своєї шевелюри. Яка це морока....бе:(:8:не вспієш зачіскою насолодитись, а вже темні корні лізуть...(( і знов в перукарню...ну жне будеш такою задрипанкою ходити...
БРЮНЕТКИ краще всіх...яскравіші сексуальніші...більш виражені...шалію від брюнеток!!!!!! БРюНЕТКИ...брюнеточки шатеночки!!!! я тепер в ваших рядах....геть перукарню на три місяці...або на два...

Edifiel
27.04.2010, 01:05
А я приблизно 7 років том почала робити міліровку і з кожним разом фарбування ставпла все біліша і біліша, мого коліру практично вже немає, а тепер мені надоїло бути білявкою і вже місяць ходить за мною ідея пофарбуватись в наближений до мого натурального коліру і вже не палити більше його а навпаки відживити, так напевно і зроблю!!!:)

Biryza
02.05.2010, 13:33
а я колись по дурості зробила міліровку та ще й хімію :girl_sad: волосся в мене мягке, тож можете уявити що там було :girl_crazy: з тих пір відживлюю і дмухаю на нього :girl_spruce_up: мю свій колір, навіть не знаю як він називається, каштановий напевно, і задоводлена, відпустила хорошу довжину, від тої паклі і сліду не залишилось :girl_curtsey: довгий час виношувала ідею пофарбуватись на темнокоричневий, але так і не наважилась. Є красиві і брюнетки і блондинки, але напевно це не для мене :girl_smile:

rose
21.08.2010, 02:12
В мене природній колір темно-русявий, і світла шкіра.Блондинкою ставала поступово, починаючи від міліровок. Зараз довге блонд волосся. В темний перефарбуюсь хіба під дулом пістолета!

airy_cat
21.08.2010, 09:53
Пробовала все - брюнетка, рыжая, блондинка... Хуже всего было аля платиновая блондинка, окружающие говорили, что хорошо, но я себя не воспринимала абсолютно - перекрасилась через 2 дня. Теперь свой натуральный - золотисто русый. Пока отдыхаю от экспериментов.

Імель
21.08.2010, 10:04
Блондинкою ставала поступово, починаючи від міліровок
нагадали ви мені як мене перукарка зробила блондинкою

я від природи русява
і перед випускним в школі вирішила зробити собі легесеньке мелірування (тільки відблиск щоб був), результатом була задоволенна, і через місяці 2 вирішила повторити, бо сподобалося
але пішла вже до іншого майстра, вона мені як вгатила мелірування на кожне пасмо, змиває, а майже повністю біла, і де-не-де лишився мій колір, я в сльози, сказати, що я була в шоці-нічого не сказати

ще сидів якийсь хлопець, то трохи мене заспокоїв, що гарно, приїхла додому РЕВІЛА (ніколи не думала, що блондинкою буду :girl_impossible:), мама теж заспокоювала, а потім якось звикла і вже 7 років (лиш перерву рік мала) як висвітлюю волосся

:girl_in_dreams:

Нікуся
21.08.2010, 10:13
а в мене було з точністю до навпаки. була в блонді,захотілося змін,причому радикальних.але перукар відмовим одразу в темний колір переходити,запропонував мелірування темною фарбою. а як почав змивати ,то в мене в очах вже бриніли сльози-додалось кілька років, і вираз обличчя став геть іншим. мусили через тиждень робити блонд миття,бо місця собі ненаходила.

Haidee
21.08.2010, 10:41
Все експерименти зі зміною кольору волосся моя голова перетерпіла ще в школі і на перших курсах універу :girl_curtsey: Була і зовсім світленькою, і майже брюнеткою. А потім сталося таке: за 2 дні до весілля перукарка вмовила мене зробити мелірування в 3(!) кольори, бо то буде дуже пасувати до зачіски... Зачіска була дійсно гарна, і ті пасма до неї пасували, але після весілля я себе відчувала папугою, а зафарбовувати то все ще одним шаром не ризикувала. Словом, відтоді від ідеї фарбування волосся я відмовилася. Маю натуральний гарний колір, русявий з золотистим відтінком, і задоволена ним на 100% :girl_spruce_up:

napoleona
21.08.2010, 12:33
А я була рижою 2роки, а потім захотілося свого... поекспериментувала і хватить і вже 3 роки брюнетка і карими очима і дуже світлою шкірою(хоча зараз трошки засмагла)

Iryna
21.08.2010, 15:30
Я 5 років мілірувала волосся і перетворилася з брюнетки в блондинку, але коли завагітніла, вирішила більше не палити волосся і запустила своє справжнього кольору волосся. Зараз натішитися неможу:girl_tender: Всі питають, якою фарбою користуюся!)))І навряд чи мені ще встрілить в голову перетворитися в блондинку!!!

KAPUCHINKA
21.08.2010, 15:35
БРЮНЕТКИ краще всіх...яскравіші сексуальніші...більш виражені...шалію від брюнеток!!!!!! БРюНЕТКИ...брюнеточки шатеночки!!!! я тепер в ваших рядах....геть перукарню на три місяці...або на два...

Якщо природнє волосся світле, а вирішили перемалюватися на брюнетку то я вам не заздрю (це з власного досвіду). Коли відростає мальована блондинка це ще більш-менш, а от коли б мальована брюнетка це катастрофа :girl_nea: підмальовувати треба мало не що два тижні.

Я сама світла, майже блондинка ))) Була всякою від майже чорної до платинової. Темне мені не пасує зовсім, а коли відростало то це було щось (((

Alicia
21.08.2010, 16:30
Я у дитинстві була альбіноскою) Біла-біла! А з часом почала темніти... Мені це не сподобалося, я зробила міліровку. І зараз я - блондинка! Дуже собі так подобаюся! :girl_curtsey:Мені личить і я не збираюся експерементувати з темним...:girl_nea:
А от моя подруга з дитинства була брюнеткою, в універі перефарбувалася на блондинку. А тепер шкодує, бо каже, що характер змінився! Став більше лагідним, спокійним, і вона через це страждає.:girl_crazy:
Але попри усе це, у темний не перефарбовується. Мабуть, сподобалося бути ніженкою!:girl_spruce_up:

irchukmip
06.09.2010, 17:07
Перший раз я пофарбувала своє волосся десь у 18 років, зробила мелірування, а потім все зафарбувала у каштановий колір. Через деякий час я знов стала "полосатою", але невдало, томушо попередня покраска ще не відросла, потім деякий час була з природнім волоссям.А зараз я "темна шоколадка" цей колір мені сподобався найбільше (він трохи темніший від мого природнього), і не тільки мені всі кажуть щотак мені краще, якось виразніше і живіше

bora
06.09.2010, 17:34
Завжди була блондинкою. Тепер думаю стати брюнеткою. Просто так - цікаво. Одне погано - з брюнетки вийти на інший колір набагато важче, ніж з блондинки. ТОж ще буду радитись зі своїм перукарем.

Olliana
06.09.2010, 17:48
Природній мій колір темно русий, з 10 класу почала висвітлюватися, спочатку мелірування, потім повністю фарбою зафарбовувала волосся, проходила блондинкою 7 років і ось тепер перефарбувалась на шатенку. Ось тепер незнаю як краще - блондинка чи шатенка. Ось фотодоказ:
блондинка і шатенка (sorry, фото не зовсім вдалі)
http://s08.radikal.ru/i181/1009/fe/6287e93330f9.jpghttp://s47.radikal.ru/i116/1009/79/02be71a811e7.jpg

А ви думаєте, як краще?

Abraira
06.09.2010, 18:28
А ви думаєте, як краще?
Вам і так і так гарно, тому краще, як ви себе більше любите... а також врахуйте думку коханого ;)
Моєму чоловіку не цікаві блондинки, зате йому дуже подобаються брюнетки. Я коли сказала, що помалююсь на блондинку - йому стало зле :girl_crazy:
Правда то лише жарт, мені блондинкою бути не пасує, буду як моль:girl_crazy: А взагалі, мені подобалося бути рудою, а зараз маю натуральний колір волосся... може від самого кольору я і не в захваті, зате саме волосся м"яке, блискуче, "слухняне", не знаю коли знов наважуся помалювтися стійкою фарбою, хіба тонуючими бальзамами у руду чи червону :girl_yes:

Tempernice
06.09.2010, 19:36
А ви думаєте, як краще?
Шатенкою краще, волосся здоровіше і природніше виглядає, і стрижка дуже стильна:girl_yes:

Haidee
06.09.2010, 19:54
А ви думаєте, як краще?

А мені колір подобається світліший, а стрижка як на другому фото.

olja_zaj
06.09.2010, 19:56
ви думаєте, як краще?
Як на мене,однозначно блондинкою і з довгим волоссям.

Лідочка
06.09.2010, 20:13
Як на мене,однозначно блондинкою і з довгим волоссям.
Підтримую, просто вкласти гарно треба.

Abraira
06.09.2010, 20:50
А ви думаєте, як краще?
Хі, мнєнія раздєлілісь:girl_crazy:

карапуз
06.09.2010, 21:03
Хі, мнєнія раздєлілісь
Та де ж :блондина-3 голоси,шатенка-1 + мій,ні нашим ,ні вашим- 1 :girl_wink:Abraira

zetta
06.09.2010, 22:38
менi шатеночка бiльше подобаеться ))
я от перепробувала ...ну рiзною була i блондинка i брюнетка, i фiолетова i червона(мiлiровка) . Зараз брюнетка i на тому заспокоiлася)

Bonita
07.09.2010, 11:27
Завжди була блондинкою. Тепер думаю стати брюнеткою. Просто так - цікаво.
В мене аналогічна ситуація. останні років з 10 завжди була світлою, останнім часом коли виходила з перукарні то нічого не мінялося, просто при корінні замалювали і все. Надоїло мені бути блондинкою, ще й настрій відповідний і в неділю перефарбувалася кардинально. Навіть не знаю які відчуття, можливо зробила затемний чи з непривички, але однозначно сказати чи подобається чи ні не можу. Тому можу Вам порадити, для першого разу перефарбуватися в попелястий, але ближчий до світлого, бо я взяла темніший, і поверху дати легку міліровку. Більш привично буде і, якщо не сподобається то можна світлих пасм побільше зробити.

nora
07.09.2010, 12:30
Мій натуральний колір волосся темно русий.Я також перепробувала різні варіанти- від темного(майже чорного) до білого. Коли я була брюнеткою то чомусь виглядала старшою,блондинкою також не дуже сподобалось. Потім я знайшла оптимальний для себе варіант-міліровку:girl_tender:

Яруська
07.09.2010, 12:49
Ось тепер незнаю як краще - блондинка чи шатенка. Ось фотодоказ:
блондинка і шатенка (sorry, фото не зовсім вдалі)
Як на мене, то шатенка...більш стильно чи що, а блондинка- простувато.
І каре вам пасує!

Orman
12.09.2010, 00:28
я сьогодні так пофарбувалась що впору в брюнетки записуватись, але знаю, що змиється так що в шатенках я тепер

LoveIzabella
12.09.2010, 00:51
А це я зараз:
http://s53.radikal.ru/i140/1009/9e/13a8af0466a1t.jpg (http://radikal.ru/F/s53.radikal.ru/i140/1009/9e/13a8af0466a1.jpg.html)(може і добре не видно, але то найкраще, що є;))
Вже була і шатенка і червона і навіть з хімією ходила (у 15 років:girl_crazy:)Зіпсула волосся!!По повній програмі!
Але якщо блондинка живе у душі, то нікуди то не дінеш;)
Трохи правда низ відтінила. Моя перукарша каже, що так краще, а я їй одвіряю в тій справі!

---------- Додано в 23:51 ---------- Попередній допис був написаний в 23:48 ----------

Ось тепер незнаю як краще - блондинка чи шатенка. Ось фотодоказ:
Другий варіант, як на мене, Вам більше підходить. Виглядаєте так стильно і навіть я б сказала більш сексі (пробачте уж за відвертість;)).Так, однозначно, темно русий вам більше пасує. Але то лиш моя скромна думка...

карапуз
12.09.2010, 01:32
Я до вас за порадою.Не знаю у який колір мені фарбуватись:рудою я подобалась Занудці,яка каже,що він мені "рідний":girl_in_love:
http://s005.radikal.ru/i209/1009/d8/c49f65a857a4.jpghttp://s43.radikal.ru/i099/1009/49/4f91dae1fb92.jpg
http://s001.radikal.ru/i194/1009/d9/9fc033a04369.jpghttp://s41.radikal.ru/i093/1009/b9/36f1b745e99a.jpg

шатенкою- чоловікові та сестрі.

http://s02.radikal.ru/i175/1009/5e/6f25f80fe162.jpg http://s48.radikal.ru/i120/1009/50/1d405d5deaaf.jpg

http://s003.radikal.ru/i202/1009/50/eddf60576d59.jpg

А собі, ось такою,"облізлою" :girl_crazy:

http://s61.radikal.ru/i172/1009/c1/de4b186a42c8.jpghttp://s58.radikal.ru/i159/1009/7e/4e7ed48ebd4b.jpg

Щось я і зі стрижкою не можу визначитись... :scratch_one-s_head:
Допоможіть ! Не знаю,кому я хочу подобатись:connie_pull-pigtail .

Лянка
12.09.2010, 01:39
Не знаю у який колір мені фарбуватись:
Рудий - Ваш колір:girl_yes:!!!:girl_yes:

LoveIzabella
12.09.2010, 02:08
до вас за порадою.Не знаю у який колір мені фарбуватись
Колір рудий однозначно, а стрижка от таке каре як на фото, що на озері, або з "шухером" теж нічого;)
Я вже перестала надаати великого значення стрижці - сьогодні так, завтра відросте:girl_crazy:
В першу чергу подобайтеся СОБІ!!ТОді все стане намісе;)

Abraira
12.09.2010, 03:35
Я до вас за порадою.Не знаю у який колір мені фарбуватись
Може то ще спалах яскравості додав, але отакою рудою суперово! Завжди мені імпонували яскраві жінки. і вам дууууже пасує :)
http://s43.radikal.ru/i099/1009/49/4f91dae1fb92.jpg

LadyEva
12.09.2010, 10:02
Я до вас за порадою.Не знаю у який колір мені фарбуватись
Вам рудий так пасує, що я до цього часу думала, що це ваш рідний колір!!!!!!! А стрижка - та, що біля озера чи річки- дуже стильна і молодіжна.:girl_smile:

airy_cat
12.09.2010, 10:16
шатенкою- чоловікові та сестрі.
Шатенкой с рыжеватым отливом и кудри просто супер )

olja_zaj
12.09.2010, 14:16
ам рудий так пасує, що я до цього часу думала, що це ваш рідний колір!!!!!!! А стрижка - та, що біля озера чи річки- дуже стильна і молодіжна.
І мені ви дуже руденькою подобаєтесь,але з тою стрижкою шо біля озера.

Olliana
13.09.2010, 12:24
Не знаю у який колір мені фарбуватись
На мою думку, рудий колір вам дуже личить!!!!! Ви тоді надзвичайно яскрава і сонячна!

Щось я і зі стрижкою не можу визначитись...
А стрижка сподобалась, така як на першій фотографії!!! Дуже гарно!

belik
29.04.2011, 09:40
рудий дуже вам личить, я б обрала власне його

rododendronia
29.04.2011, 10:31
за порадою.Не знаю у який колір мені фарбуватись:рудою я подобалась Занудці
і мені дуже подобається коли Ви риженька :girl_claping:

Зорянівонька
29.04.2011, 11:16
Допоможіть ! Не знаю,кому я хочу подобатись
Я теж голосую за рудий, але годила би чоловіку :girl_in_love:

Лідочка
29.04.2011, 12:09
І мені ви дуже руденькою подобаєтесь,але з тою стрижкою шо біля озера.
І ще один голос "за"!!!!!!!!!!!

marusenechka
03.06.2011, 16:38
карапуз, Ви - РУДА однозначно! можливо, варіюйте відтінки: від золотисто-помаранчевого до темної бронзи. Але рудий колір - істинно Ваш!
А я поексперементувала би, на Вашому місці, зі стрижкою! Не бажаєте чогось екстримальнішого, ніж було досі? коротко, чи контрастну асиметрію??? З рудим кольором такі стрижки - бомба!

---------- Додано в 15:38 ---------- Попередній допис був написаний в 14:15 ----------

м, забула про себе ж!
теж чимало змінювала колір волосся (сама не очікувала, що такою різною була)ю. природний колір - попелясто-русий
хотіла бути платиновою блондинкою, освітлилася, за кілька днів пожовтіла... поки відтіняла трохо у холодніший тон - стала фіолетовою, було смішно)
і прядки фарбувала (і в білий і в кольоровий), і карамельног окольору була, і темний шоколад, і знову прядками, і у рідний колір фарбувалась... але майже будь-який відтінок за півтора-дава тижні на мені вимивався і відливав неприємним рудуватим (не залежно від якості і походження фарби). і я вирішила боротися з цим кардинально - просто пофарбувалась у вогняно-руду!!! правда за 2 роки поки я руда, теж довго шукала бажаний напівтон)))
http://s40.radikal.ru/i088/1106/4c/7398fe8b87ed.jpg (http://www.radikal.ru)

це я зараз приблизно такого кольору... тільки зачіска інша)

Paradise
08.06.2011, 15:32
Я брюнетка і ще ніколи не експериментувала над своїм кольором волосся (навіть не малювала:girl_cool:).Коли доживу до сивини подовше б без неї от тоді терміново потрібно буде змінюватися:girl_bye2:

Supernatural
12.06.2011, 23:27
Порадьте, якою фарбою можна повернутись до свого світло-русого кольору після довгого фарбування в блонд (золотистий) (і щоб вийшло без зеленого відтінку в результаті):girl_wink:?

Borsychok
15.06.2011, 23:42
А я взагалі від природи блондинка, але в "молодості" захотілось трохи змінитись, і я

пофарбувалась в рудий колір.Перепробувала всі відтінки-від найсвітлішого до

найтемнішого.В результаті купила фарбу колір темно-коричневий.Пофарбувалась і

стала......брюнеткою.Зараз відчуваю себе так,ніби я нею і народилась.

Rona
16.06.2011, 01:40
Supernatural (http://posydenky.lvivport.com/member.php?u=37193), хороший перукар це в стані зробити, мій зміг :)

New look
25.01.2012, 00:28
Донедавна була блондинкою і переконалась остаточно що я лише брюнетка.
Колір волосся повинен відповідати характеру людини.Я абсолютно не змогла вжитись з блондинкою.

shkodnica
26.01.2012, 14:21
я брюнетка, фарбуюсь. "Личко обрамлене темним волоссям виглядає скульптурніше, очі глибщі і виразніщі, все стає виразніше....що не дуже добре є"
так казав мій викладач з малюнку, щось в тому є.

Leila
26.01.2012, 14:37
тобто з віком краще на світліший колір переходити щоб зморшок не було видно :) ?

oksumoron
26.01.2012, 15:02
я по життю блондинка, і не побувала міняти колір волосся, маю голубо- зелені очі, шкіра в мене персикового (голосно сказано) кольору! як на мене мені б інший колір і не пасував!
написано гарно, що треба відчувати колір, так от, не відчуваю, що я брюнетка!
а ще дуже приємно, бо в Італії, для прикладу всі на мене обертаються, там брюнеток скільки забажаєш, а от світло-русого кольору просто не існує! :girl_in_love:

Snegamondo
29.01.2012, 02:42
Я брюнетка від природи, скорше навіть шатенка. За своє життя побувала і рудою, яскравою брюнеткою, і блондинкою. Тепер попернулась до природнього вигляду, тому що зрозуміла для себе одну річ-кардинально змінений колір не буде виглядати гарніше за доглянутий натуральний чи максимум потонований.
Коли була блондинкою, то шо тільки не робила, які дорогущі засоби, фарби не купляла-голова була в жахливому стані вже після півроку фарбування.
Тепер на волосся усі звертають увагу, воно само вкладається у кучері, а я лише мию його та користуюсь кондиціонером.

Njuta
28.02.2012, 18:42
Я була всякою - брюнеткою , рудою, шатенкою , але все одно верталася весь час до блондинки- зразу і молодшою виглядаю і навіть почуваю себе впевненіше ))))

shkodnica
02.07.2012, 17:56
мені здається, що тут важливий тон: теплий чи холодний. мені, наприклад підходять всі холодні. і холодний русявий, і платина і морозний каштан і чорний. а от руді, червоні і всякі каштанові. взагалі слів нема. просто жах. їх ще і вивезти важко.
А ще коли я блондинка, хочеться постійно бути слабкою і всіх чоловіків підключати і просити про допомогу. а от брюнеткою я самодостатня і все сям сям))))

LadyLand Shop
03.12.2013, 18:26
Я брюнетка років напевне як 2 вже.... аж надоїло трошки)))

Seshat
03.12.2013, 18:39
Я була всіх природніх і не дуже відтінків. Зрозуміла, що пасує мені більшість, але залежно від душевного стану, бажань і активності..

cjomcjomka
09.12.2013, 12:28
а я по жизні блондинка :) від підліткового віку не фарбуюсь

aknytsU
09.12.2013, 17:02
+ 1 до шатенок.
Перший раз пофарбувала волосся у 15 років. Не знаю яким чином, але замість рижого вийшов фіолетовий (навіть баклажановий). :girl_crazy:
Потім знову-таки хотіла досягнути рижої шевелюри і помалювалась у 18 років. На цей раз вдалось!
Але після того, страшенно почало випадати волосся, тому пообіцяла собі, що більше експериментів не буде. Хоча... :girl_in_dreams:
Точно знаю, що ніколи не буду блондинкою.
P.S. дуже мені сподобалось, коли моє рідне волосся відростало, але на кінчиках ще був рижий відтінок!

Britney
19.05.2014, 20:28
На даний час я брюнетка. Хоча раніше, робила мілірування, було досить не погано, але виходило дорого. тому зараз я фарбуюся у темний каштан. Дехто зі знайомих каже що мені світлішою було краще. Але мені подобається так, і чоловікові моєму також.

Lvivska Kvitka
24.05.2014, 18:41
А я 5 місяців назад ще була блондинкою,але зараз перемалювалася на свій природній темно-русий.Хоча 4 роки була блондинкою і мені цей колір дуже подобався,але волосся просто не витримувало тих фарбувань,тому змушена була перефарбуватися.Але я не жалію,як написала тут одна форумчанка в цьому кольорі почуваюся впевненіше і самостійніше))

Yulia Lashkevich
24.05.2014, 19:21
Я була брюнеткою 4 роки. А 6 міс тому вирішила перейти у свій русявий колір, бо надоїло підфарбовувати корені. Зараз в мене волосся мало не мідно-червоного кольору. Дальше буду пробувати виходити у свій русий, але маю сильний пігмент рудий...

Надіслано від мого ZP950, використовуючи Tapatalk

Gorda
25.05.2014, 01:22
Ну я зараз пофарбувалась у каштановий колір, але потім всеодно буду у білий переходити. Звичніше так, та й оточуючим приємніше, коли у мене світле волосся.

Krasynja
28.05.2014, 16:44
брюнетка вже майже 31рік, ще жодного разу не фарбувалась:girl_yes:

Veselka alj
28.05.2014, 20:07
А я природня шотенка, нефарбуюся і дуже добре себе почуваю, якто кажуть в своїй шкірі!

SweetMira
28.05.2014, 21:05
Вчора з блондинки з 12-річним стажем перейшла на брюнетку:girl_crazy: (плануємо вагітніти, а я не хочу ходити з чорно-білою шевелюрою:girl_in_dreams:)ех...правда з часом вернуся до гвардії блондинок:)

Музик
31.05.2014, 17:39
повернулась до свого природного - брунетка тепер

NutkaNezabudka
01.06.2014, 21:15
до цього часу була тільки брюнеткою, хоча інколи була хвилинна слабість, коли збиралась стати блондинкою, а інколи навіть рішуче, дійшло діло до купівлі фарби, але не більше)))

Heureuse
03.06.2014, 11:26
о, яка актуальна тема))
після довгої блондинистої епохи, я вже місяць як шатенка. не зовсім те, що я хотіла і на що пускала слюні, будучи блондинкою, але дуже близько.
а тепер знаєте що? дивлюсь я на блондинок, але на таких класних- золотистих, піскових, пшеничних і сама би таке хотіла :girl_crazy:
нє, ну я розумію, жіноча сутність- непостійна, то світла, то темна, але хоч бери і пополам голову фарбуй)) ну не можу я визначитись, не можу і все! блонд мені ближчий до душі, до характеру, але ним я зіпсувала собі волосся і клялась, що ніколи більше до нього не вернусь.
русий, попелястий є моїм натуральним і наче б мав більше пасувати, але з ним я тускнію, зникаю, і взагалі то не я. на разі хожу, але відчуваю, що не моє...
і хоч стріляйся. а перукарка моя як то почує певно матиме інфаркт :girl_crazy:

Seshat
03.06.2014, 11:31
блонд мені ближчий до душі, до характеру, але ним я зіпсувала собі волосся і клялась, що ніколи більше до нього не вернусь
Всілякі техніки фарбування тобі в поміч:girl_curtsey: Я своїм обмре дуже задоволена! Розпущеним волосся виглядає світлим, а закручу в гульку - і вже на парфумівці мене не впізнають:girl_cool: Та і волосся не псується - підфарбовую лише коріння і то на дуже низькому окиснику.
А взагалі хочеться в рудий перефарбуватися...

Heureuse
03.06.2014, 16:09
Всілякі техніки фарбування тобі в поміч
ти знаєш, я 2 роки марила брондом, а тепер коли практично його маю- перегоріла і він мені набрид :girl_crazy:

кажу власне про те, що як тільки отримую бажаний результат, відразу хочу чогось нового, здається, що воно мені шалено пасуватиме і т.д.. а волосся ж то не залізне, вже і так майже під каре обрізала через ті всі експеременти, ше трошки і не буде що фарбувати :girl_haha:

byzja
03.06.2014, 16:47
блондинка, але чую що скоро щось зміниться, ну так мені кортить в персиково-руденький перейти... поки стримуюсь))))

TinkaMalvinka
06.06.2014, 13:53
Блондинка за кольором волосся і станом душі...це моє :girl_smile:, подобаються і брюнетки , шатенки і руденькі, головне гармонія у образі й доглянуте волосся

Gorda
06.06.2014, 15:16
А я буду повертатись до свого біленького кольору волосся :-) трошки походила темненькою, зрозуміла що не моє.

Alicia
06.06.2014, 18:22
блондинка, але чую що скоро щось зміниться, ну так мені кортить в персиково-руденький перейти... поки стримуюсь))))

Мені такий персиково-рудий подобається у ведучої новин на 1+1 - Юлії Бориско. Єдиний рудий, який мені сподобався.

Heureuse
09.06.2014, 14:04
головне гармонія у образі й доглянуте волосся
таки то справді головне.
от я не відчуваю зараз тої гармонії, хоч багато хто каже, що мені так гарно. а мені- не моє і все. тому, 10 разів зваживши всі за і проти, вирішила повертатись до себе світлої, паралельно лікуючи та відновлюючи волоссячко.
остаточно переконав чоловік. питаю: "якою мене любиш більше?"
відповідь геніальна: "будь-якою. але більше блондинкою!" :girl_haha:

так що буду на колінах благати свою перукарку, щоб я не лишилась лисою))) і зробити мене отакою :girl_in_love:

http://savepic.org/5594080.jpg http://savepic.org/5579744.jpg

Gorda
09.06.2014, 14:08
таки то справді головне.
от я не відчуваю зараз тої гармонії, хоч багато хто каже, що мені так гарно. а мені- не моє і все. тому, 10 разів зваживши всі за і проти, вирішила повертатись до себе світлої, паралельно лікуючи та відновлюючи волоссячко.
остаточно переконав чоловік. питаю: "якою мене любиш більше?"
відповідь геніальна: "будь-якою. але більше блондинкою!"
Мені ви також блондинкою більше подобаєтесь. Яскравіше і ефектніше виглядаєте.

byzja
09.06.2014, 14:14
Юлії Бориско
та ні, то має бути набагато світліше, між русявим і рудим, виходить щось типу карамельно-персикового, притуплений відтінок, бачила вживу на кобіті, виглядає бомбезно!

катенок
09.06.2014, 15:39
І мені теж(судячи по фото)

Alicia
09.06.2014, 17:33
та ні, то має бути набагато світліше, між русявим і рудим, виходить щось типу карамельно-персикового, притуплений відтінок, бачила вживу на кобіті, виглядає бомбезно!

Покажіть може картинку, який то колір, якщо знайдете.

byzja
09.06.2014, 17:44
рила нет, картинки поки не здибала, як знайду поділюсь))

KAPUCHINKA
09.06.2014, 20:39

і мені )))

Heureuse
09.06.2014, 21:15
дякую, дівчатка! завдяки вам, лише впевнилась у своєму рішенні :)

тепер лише треба вдало повернутись до блонду, бо шось мені трохи стрьомно стати ціплятком або апельсинкою))

катенок
10.06.2014, 19:15
Зробіть змивку фарби спочатку, а потім вже мілірування чи що там хочете

Heureuse
24.06.2014, 18:43
Зробіть змивку фарби спочатку, а потім вже мілірування чи що там хочете
розказую :)
прийшла до своєї перукарки, розказала про свої світлі наміри :girl_haha: вона спочатку з мене пореготала)) потім ми всім салоном мудрували що ж зі мною зробити з найменшою шкодою для волосся. в результаті все ж зробили слабеньке блонд-миття і зверху фарбу. корені мої все-таки трохи лишились жовтими, бо за один раз вивести з темного на потрібний тон не вдалось, але йду через тиждень доводити то все до порядку і дуже сподіваюсь на тому експерименти завершити. від сутності не втечеш, а в мене вона явно блондиниста :girl_haha:

Finya
26.06.2014, 02:01
Менi найкомфортнiше з мелiрованим) Не брюнетка, не блондинка, не руда:girl_spruce_up: а так, всього потрошки)) Аж смiшно - я в усьому така. Люблю мiкси. В музицi, одязi, iжi)

Finya
26.06.2014, 21:20
Блондинка чи брюнетка?) http://blagodv.ru/index.php/inform/publicationinfo/2452-%D1%81%D0%BE%D1%85%D1%80%D0%B0%D0%BD%D0%B8%D1%82%D 1%8C-%D0%B1%D0%BB%D0%BE%D0%BD%D0%B4-8-%D0%BF%D1%80%D0%B0%D0%B2%D0%B8%D0%BB-%D1%83%D1%85%D0%BE%D0%B4%D0%B0-%D0%BE%D1%81%D0%B2%D0%B5%D1%82%D0%BB%D0%B5%D0%BD%D 0%BD%D1%8B%D0%BC%D0%B8-%D0%B2%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D1%81%D0%B0%D0%BC%D0%B8.h tml
Мiй вибiр (найбiльш органiчно виглядають в певному кольорi):girl_wink:: Ешлi Бенсон, Мадонна, Рiз Вiзерспун, Майлi Сайрус - блонд, Шарлiз Терон, Камерон Дiаз, Рене Зельвегер, Роз МкГоун, Лiндсi Лоан - темноволосi, ну i Емма Стоун, моя любов, та Джулiя Робертс, Нiколь Кiдман - рудi))

Mazerati
26.06.2014, 21:44
Мені не дуже сподобались блондинки з карими очима.

Antivirus
26.06.2014, 22:51
Мені не дуже сподобались блондинки з карими очима.
трохи разючий вигляд)))
Дженніфер Эністон - блонд то її, Роуз МакГоун, як на мене, блондинкою категорично протипоказано бути, а інші більш-менш гармонійно дивляться.

Finya
27.06.2014, 00:54
блондинки з карими очима.
Зловила себе на тому, що нiколи не знаю, в кого якого кольору очi) Не зауважую, хiба що в самих близьких)