Цілющі властивості індійського рису (квасу)

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Lastivochka, 25 Листопад 2009.

  1. Lastivochka

    Lastivochka Member

    Мабуть, мало хто з нас не чув про так званий індійський морський рис, але не всі знають про його цілющі властивості та докладну інформацію про нього. Пропоную в цій темі ділитись досвідом догляду Індійського (китайського) морського рису (квасу). Ось деякі лікувальні властивості рису:
    1. Відновлює обмін речовин в організмі.
    2. Покращує самопочуття.
    3. Альтернатива антибіотикам при захворюванні верхніх дихальних шляхів.
    4. Лікує цукровий діабет.
    5. Сповільнює розвиток ракових клітин.
    6. Очищує слизову оболонку шлунково-кишкового тракту.
    7. Знімає наліт при гнійних захворюваннях шкіри.
    8. Знижує артеріальний тиск.
    9. Лікує атеросклероз.
    10. Позбавляє від головних болів на нервовій основі.
    11. Створює в шлунку нормальну кислотність.
    12. Укріплює, відновлює нервову систему.
    13. Розчиняє солі в суглобах.
    14. Сприятливо діє при радикулітах - потрібно одночасно пити і натирати шийний відділ хребта, поперек.
    15. При безсонні потрібно рідиною протирати вуха і шию - від вух до ключиць.
    16. При нежиті промивати ніс.
    17. При слабкості в ногах натирати ступні і підколінні ямки раз на добу.
    18. Розчиняє каміння в нирках, печінці, сечовому міхурі.
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Цілющі властивості індійського рису (квасу)

    А Ви продаєте, чи купуєте? [​IMG]
     
  3. мамочка

    мамочка Well-Known Member

    Відповідь: Цілющі властивості індійського рису (квасу)

    одного разу мене надурили (рідненька матуся) і всунули замість кампоту оту настоянку рису
    на смак - як солодка водичка (типу "олімпії" чи "віктар")
    але оцей вигляд - бродіння рису з родзинками мене відштовхує
    краще б нормалізував, а не знижував...

    а протипокази є? хто знає?
     
  4. Kalina

    Kalina Active Member

    Відповідь: Цілющі властивості індійського рису (квасу)

    не чула і не бачила, а де можна таке придбати? і як готувати?
     
  5. Lastivochka

    Lastivochka Member

    Відповідь: Цілющі властивості індійського рису (квасу)

    Kalina цей рис мають багато людей, можна запитати у знайомих. Мені теж нещодавно запропонували цей рис, спробувала - самопочуття після його вживання особисто в мене покращується. Де у кого з"являється невеличке головокружіння, як після приймання невеликої дози спиртного, але вичитала, що нічого поганого в цьому нема. Цей рис росте, і з часом його можна розділяти і поділитися із знайомими. Коли у мене він підросте можу поділитись з Вами. Напишу Вам у приват. Ок?

    ---------- Додано в 06:44 ---------- Попередній допис був написаний в 06:42 ----------

    levandivka я ділюсь враженнями і невеличким досвідом по вживанні цього рису. ))

    ---------- Додано в 06:48 ---------- Попередній допис був написаний в 06:44 ----------

    Рецепт приготування: у трилітрову банку набираю сирої води. Туди вкидає 6 столових ложок рису та 6 — цукру. Цукор окремо розчиняє в невеликій кількості води кімнатної температури. Не можна, щоб часточки цукру потрапляли на рис, бо він пропаде. До напою жінка додає 45 родзинок. На літр води потрібно 3-4 столових ложки рису, 2-3 столові ложки цукру (як на чий смак, хто лббить солодше 3 ложки, хто не дуже солодке 2 ложки) 12-15 штук родзинок. Банку накриваю марлею та ставлю у тепле місце так, щоб на нього не потрапляли сонячні промені. Через два дні напій готовий. Проціджую його, родзинки викидаю, а рис промиваю через марлю або друшляк і знову заправляю.

    ---------- Додано в 06:51 ---------- Попередній допис був написаний в 06:48 ----------

    Существуют некоторые противопоказания по его применению.
    Как правило, медики запрещают принимать настой морского риса инсулинзависимым диабетикам.
    Возможны, к примеру, слабые неприятные ощущения в области легких. Как правило, они случаются у тех людей, кто страдает заболеваниями дыхательной системы (бронхитами, астмой и т. д.). Однако, через несколько дней от этих неприятных ощущений не остается и следа, легкие начинают работать безукоризненно.
    В отдельных случаях у чувствительных людей в первые дни приема морского риса могут проявляться симптомы «перестройки» организма. Волноваться и паниковать не стоит: это означает лишь то, что настой морского гриба принялся за восстановление и нормализацию работы внутренних органов. В этом случае можно немного уменьшить дозу приема настоя морского риса, и «перестройка» организма не будет столь чувствительной. После этого дозу приема настоя морского риса можно постепенно увеличивать, доведя ее до оптимального варианта.

    ---------- Додано в 06:53 ---------- Попередній допис був написаний в 06:51 ----------

    Принимать настой морского риса надо за 10-20 минут до еды, 3 раза в день в среднем по 100-150 мл, на протяжении года, но изменения в организме почувствуете уже через 3-4 недели. Можно пить целебный напиток и по желанию, между приемами пищи. С лечебной целью рекомендуется выпивать не менее 300 мл настоя в день.
    Оптимальная доза настоя морского риса составляет:
    - для взрослых — 100-150 мл по 2-3 раза в день, в зависимости от самочувствия и желания;
    - для детей старше 3 лет — 50-100 мл по 2-3 раза в день, в зависимости от самочувствия и желания;
    - для детей до 3 лет — не более 50 мл по 2-3 раза в день, в зависимости от самочувствия и желания.
    Если у человека, в том числе и у ребенка, нет желания пить настой морского риса, значит, его организму вполне достаточно уже принятой дозы. Против собственного желания пить его не следует.
    • Длительность приема настоя морского гриба устанавливается индивидуально: каждый человек чувствует свой организм и лучше всех может понять, что именно ему необходимо в данный момент. Прислушивайтесь к своему организму! Практика показывает, что для настоя морского риса самый короткий курс приема составляет 3 месяца, а самый длинный — десятилетия.

    • В самом начале приема настоя морского риса может проявиться его сильное мочегонное действие. Поэтому в первые дни рекомендуется ограничиться малыми дозами (например, принимать по 50 мл настоя 2-3 раза в день). Примерно через неделю дозировку приема лечебного настоя можно будет увеличить до 100 мл 2-3 раза в день, а еще примерно через неделю — до 150 мл 2-3 раза в день.
     
  6. Tequilochka

    Tequilochka Well-Known Member

    Відповідь: Цілющі властивості індійського рису (квасу)

    Скажiть будь ласка, а скiльки часу вiн може стояти в холодильнику без використання?А то ми просто не всилi випити три лiтри за 2 днi, а потiмь я вже боялась ним користуватись - думала скис.
     
  7. Lastivochka

    Lastivochka Member

    Відповідь: Цілющі властивості індійського рису (квасу)

    Рис можна зберігати не більше 5 діб. А Ви не хочете робити настій на 1 літр води, тоді і зайвого настою не буде, і виливати його не потрібно буде, і меншу кількість інградієнтів добавляти? На літр води потрібно 3-4 столових ложки рису, 2-3 столові ложки цукру (як на чий смак, хто лббить солодше 3 ложки, хто не дуже солодке 2 ложки) 12-15 штук родзинок.
     
  8. Юстина

    Юстина Well-Known Member

    Відповідь: Цілющі властивості індійського рису (квасу)

    Мій чоловік з тим бавиться і свято вірить у цілющі властивості рису. А я все чекаю, коли рис подіє і він перестане шмаркати від сирої погоди, зніме шкарпети на ніч, змінить тепле покривало і т.д.
    А наразі мене просто зносить від того кислуватого запаху в кухні і я мрію щось підсипати у цю його трьохлітрову банночку з "зіллям"...
    Не маю в планах нікого образити чи зневірити. Просто мене вже легенько від того лікування підковбашує.
     
  9. Karmens

    Karmens New Member

    Відповідь: Цілющі властивості індійського рису (квасу)

    Скажіть а вагітним жінкам можна цей рис вживати???????????
     
  10. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Цілющі властивості індійського рису (квасу)

    Морской рис, морской гриб, индийский рис, рисовый гриб, китайский морской рис, китайский гриб, японский гриб, живой рис — все это названия одного и того же микроорганизма.
    На основе морского риса готовят лечебный настой, напоминающий по вкусу квас.
    Настой из индийского морского риса помогает нормализовать вес и обмен веществ. Устраняет головную боль и усталость. Улучшает самочувствие, повышает иммунитет и работоспособность. Морской индийский рис - это настоящее "живое лекарство".
     
  11. cuxivchanka

    cuxivchanka Well-Known Member

    Відповідь: Цілющі властивості індійського рису (квасу)

    Чудо-грибок индийских йогов



    Грибок был привезен в Европу из
     
    Останнє редагування модератором: 18 Лютий 2011
  12. mamamilka

    mamamilka New Member

    Відповідь: Цілющі властивості індійського рису (квасу)

    Вже років 5 маю чудо-грибок індійських йогів,той що заливати молоком.Виходить смачний кефірчик.Мала його із задоволенням п'є з 7 місяців.Доня навіть одного разу той гриб зїла-лишила малу на прабабцю,сказала погодувати сирочком"Тема",то та подумала,що сирочок в банці,процідила його і згодувала малій,не знаю як вона його зїла,він ж як резина.А загалом він дуже непоганий,якщо він ще і робить все ,що про ньго пишуть,то взагалі супер.
     
  13. ogyrechik

    ogyrechik миється в бані

    Відповідь: Цілющі властивості індійського рису (квасу)

    я Колись мала....в мене помер. Дуже жалію. Дівчата хто має можливість ПОДІЛІТЬСЯ!!!???
     
  14. Adriasia

    Adriasia Well-Known Member

    Відповідь: Цілющі властивості індійського рису (квасу)

    Також хочу собі завести такого лікувального мешканця (попереднього мала зсунула сі столу і розбила :sad:(( )
    Хто може поділитися? Була би вдячна.
     
  15. Gorodocka

    Gorodocka New Member

    Відповідь: Цілющі властивості індійського рису (квасу)

    І я б не відмовилась!