Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Sonjax, 27 Листопад 2009.

  1. Sonjax

    Sonjax New Member

    Любі дівчата!

    Хочу написати кілька слів про засоби гігієни, якими користуюся, і що головне, якими не треба користуватися (перевірено на власному досвіді), бо на нас зараз навалюють таку купу непотрібної інформації, реклами, намагаючись сформувати наші смаки. Ще хочу запитати вас, якими засобами ви користуєтеся, що можете порадити?
    Отож все по порядку.
    1. Категорично не можна користуватися ТАМПОНАМИ!!! Я була вражена, бо сама не раз користувалася, але вони є найбільшими рознощиками бактерій та інфекцій, якраз тоді, коли наш організм такий незахищений.
    2. Ні в якому разі часто не користуйтеся щоденними прокладками, тим більше з подразниками, такими прокладками із запахом як Naturella і т. д. Лише чистота приносить приємний запах, а запахи на прокладках лише подразнюють.
    3. Завжди користувалася «гумовими» прокладками Always. Це також дуже недобре, бо вони не дають дихати шкірі, плюс розповсюджують мікроби.
    4. Останнім часом спробувала Bellа, вони трохи незручні, бо великі і товсті), але якщо ти вдома і часто міняти, то якраз підходять. Вичитала, що дуже добре користуватися прокладками з бавовни, якось запитала в аптеці чи у них нема таких, у відповідь лише здивований погляд. Може хтось знає де їх можна придбати чи торгову марку таких прокладок?
    5. У мене була молочниця, якраз через неї перечитала скільки літератури про жіночу особисту гігієну плюс поради гінеколога. Якраз в Дівочих посиденьках в темі "Молочниця" вичитала про засіб для інтимної гієни Лактацид. Рекомендую! Молочниця не турбує:girl_smile:
    6. Обов’язково носіть бавовняну нижню білизну, необлягаючий одяг і не переохолоджуйтеся, куртки щоб закривали нирки і все нижче, це ж наше здоров’я, хто ж його має берегти крім нас!

    Порадьте якими прокладками користуєтеся (особливо натуральними без подразників і бавовняними). І бережіть себе:)
     
  2. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок

    Дякую, цікава інформація. Тим більше, що зараз лікую молочницю. Тільки не знаю, чи справді та білизна, яку продають на базарах, є натуральною? Вона ж тягнеться... І де взяти дійсно натуральну білизну?
     
  3. Sonjax

    Sonjax New Member

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок

    Обов'язково дивіться на ярличок, купляю, якщо там пише не менше 90 відсотків бавовни. А тягнеться, через те, що там є лайкра( Пам'ятаю ще в дитинстві ходила в білизні, що не тягнулася :girl_smile:, зараз такої жіночої не зустрічала з нормальним виглядом.
     
  4. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок

    Я ніколи не могла ними користуватись.раз не було при собі прокладки, позичила в подружки, то почувалась просто жахливо!!
     
  5. Natalia

    Natalia Well-Known Member

    Так білизна ж має тягнутись, бо виготовляється з трикотажних тканин ( принаймі та, що з натуральних тканин). Попробуйте key, atlantic. Якісна, натуральна білизна. ( Десь є ціла гілка про білизну).
    А щодо засобів гігієни - я завжди always користувалась - вони мене не парять, а от Bella та інші дешевші - не зручні. А ті тканинні, про які ви пишете, ніколи не пробувала.

    :eek::eek::eek:
    то ви щось не те пишете. якщо в білизні ТАКЕ є, то яка ж вона натуральна???
     
    Останнє редагування модератором: 27 Листопад 2009
  6. kitka

    kitka Well-Known Member

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок

    А яка є альтернатива для жінки, яка цілий день на роботі?
    Можете навести якусь статтю?
    Я особисто тампонами користуюся дуже рідко, тільки тоді, коли без них ніяк. Як може потрапити інфекція, коли пальці не контактують із самим тампоном, а тільки з тим футляром, що захищає тампон? Та й руки обов'язково миються перед будь-якими маніпуляціями:confused:.
     
  7. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок

    Почитайте інструкцію до тампаксів. Багато питань відпаде сома собою. Вони самі не радять часто використовувати - наслідки - аж до анафілактичного шоку...
     
  8. Наталя

    Наталя Well-Known Member

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок

    Тампони висушують слизову, яка є захисним бар'єром від інфекцій, в результаті інфекція легко потрапляє в організм. До речі, саме тому особливо небажано використовувати тампони вкінці місячних, тоді виділень менше і відповідно слизова висушується найбільше.
     
  9. Chereshka

    Chereshka New Member

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок

    як на мене то найкращі always користувалася на Україні, а коли була в Америці, то купяла також їх, проте хочу замітити, закордонні мені більше подобаються, вони в іншій упаковці, і на відчуття вони більш мякші, якісь ніби покриті чимось мягеньким, а наші такі твердуваті, і вони чуть більші за відповідний розмір наших.

    Як на мене то Ви мені нагадали, як колись люди робили, брали бавовняну тканину, між нею вату, і зшивали таке чудо, а птом використувували. Я скажу можливо воно і краще для організму, але шити таке кожен місяць, то краще піти в аптеку чи в магазин та й купити собі готові.

    а ще хтіла таке сказати, в моєї бабці були проблеми зі здоровям з грудьми, вже хотіли різати, а вона пішла до одного хорошого лікаря, так він їй порадив ходити чисто в натуральній білизні , щоб не було всяких гумок рюшок ну ви поняли, та й гуляти на свіжому повітрі раненько.так вона шила таке на заказ, але вигляду така білизна немає ніц. Проте операцію не зробили і всьо добре.
     
  10. kitka

    kitka Well-Known Member

    Є таке. Було у знайомої. Ще й на природі. Жах!
    Ну але я говорю про свій випадок: 1-2шт. раз у пів року. І так вже років 15-20.

    На чому - на трусах чи на бюстгальтері?
     
    Останнє редагування модератором: 27 Листопад 2009
  11. Maksutka

    Maksutka Well-Known Member

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок

    В прокладках Натурелла є бавовняна поверхня. Мені вони сподобались, перейшла недавно на них, але дуже задоволена :girl_flirt:
     
  12. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

    Я теж на них перейшла. Причому і на щоденні, і на певні дні теж. Оця поверхня така ніжна і мякенька!
     
  13. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

    А я дурепа тампонами користувалась десь 3 роки!!!!Поки лікарці не сказала про це! Ото вона мені виписала!!!!
     
  14. Mary

    Mary Active Member

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

    А я дурепа і далі користуюсь...Ну не можу в покладці і все тут, на роботі особливо дуже не зручно себе почуваю без тампону.
     
  15. Medusa

    Medusa Well-Known Member

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

    Тампони можуть бути причиною зокрема ендометріозу - кров не виливається назовні, а попадає назад, і може "чіплятися" до різних органів, проростати там і бути причиною дуже неприємного захворювання...
     
  16. Олька

    Олька Well-Known Member

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

    ризикуєте! А в лікаря давно були?
     
  17. Mary

    Mary Active Member

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

    Півроку назад, вона мене не питала, я і не казала. Наступного тижня іду на огляд - запитаю. Але як себе перебороти на ті прокладки не знаю.
     
  18. Halina

    Halina Well-Known Member

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

    То є просто - от побачите! Головне підібрати свої, щоб не було дискомфорту і ін.
    А про тампони забудете!

    Я тампони використовую дуже рідко, коли без них уже ніяк і то в перші дні!
     
  19. бетменша

    бетменша Well-Known Member

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

    тампонами не користуюсь. пару раз спробувала, то було мені в них страшенно незручно(певно, неправильно ввела)). прокладок хороших ше для себе не знайшла: від олвейзів сверблячка, лібрес так собі, беллою користувалась ше дуже давно, але вона незручна і ненадійна. певно, тре ту Натуреллу спробувати. щоденними стараюсь без потреби не користуватись.із засобів інтимної гігієни в мене Лактацид.
     
    Останнє редагування модератором: 27 Листопад 2009
  20. Chortenia

    Chortenia Well-Known Member

    Відповідь: Засоби особистої гігєни для жінок. Які?

    Останнім часом користувалася Молпед, - єдине що мені підходило.
    Зараз купляю Kotex young - мені дуже подобаються