КПК

Показати повну версію : Свекруха-бабуся

Сторінки : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Юстина
27.02.2008, 14:28
щей шоб я їй передзвонювала...
Круто. А на 8-ме Березня таки їде?

yulichka
27.02.2008, 14:34
Мені що до того? Я не люблю коли людина не маючи свого смаку купляє щось таке, що вже в когось є, тим більше що разом бачимося, десь в гості ходимо, і гарна картина получається тоді коли ми приходимо на ДН в однаковому!
В кожної людини має бути своя думка і свій стиль!!!

Вчора звечора моя свекруха прийшла до мене з проханням позичити їй до одягу якісь прикраси, в мене ціла коробка того є. Я їй із задоволенням запропонувала те, що маю. Якийсь такий кайф відчула....
І вона каже, що нарешті за стільки років може з кимось щось поділити, позичити, бо з двох синочків толку ніякого :).
Мені зовсім не шкода було тих речей, мені її шкода завжди було, що в неї не було такої можливості як в моєї мами - мати доцю, з якою поділишся чимось, порадишся, поговориш як подружки... Бо чоловік її не дуже розуміє, а сини, то таке....

Nadijka
27.02.2008, 14:36
А на 8-ме Березня таки їде?
Ага!:( :( :( :( :(
Але вона завжди знає коли приїхати...
Я просто 9 буду святкувати ДН, але не в себе, а в мами. Вже все закупила. Думала шо на 8 нічого такого готувати не буду і вже 9 всі разом поїдемо до мами.Ага не тут то було, вчора свекруха заявили шо приїдуть 8 (в 14.00), а поїдуть 9(також в обід) Я кажу шо в неділю ДН будемо святкувати, а вона - мені шо їй срочно в понеділок на роботу(працює в садочку, де окрім неї ше 3 вихователі). І тепер мені прийдеться знову закуплятись і готувати ще якісь салати і т.д. на суботу!!! Ну не зараза?
Ото свято буду мати...

Юстина
27.02.2008, 14:38
срочно в понеділок на роботу
Хоч одне добре...

Nadijka
27.02.2008, 17:24
Цитата:
Допис від Nadijka
срочно в понеділок на роботу

Хоч одне добре...
Шось таке мені мама тільки шо казала ніби понеділок 10 березня вихідний. Ніхто ще такого не чув???

Юстина
27.02.2008, 17:25
Шось таке мені мама тільки шо казала ніби понеділок 10 березня вихідний. Ніхто ще такого не чув???
Вихідний. Точно. Але свекрусі може ще не кажіть...

Abraira
27.02.2008, 18:52
Дівчата ,уявіть собі якби свекрухи створили таку ж саму гілку про невісток,як оця?І тепер подумайте ,чи було би вам приемно її читати?
А цю гілку взагалі треба переіменувати у "Психотерапевтичну кімнату ображених, принижених, злих і воюючих!" Мені, так набагато легше стало, як я почала писати про матінку мого чоловіка.

хельга
27.02.2008, 19:27
Читаю цю гілку і бачу, що в мене й не така погана свекруха. Просто вона мене дратує, бо я не люблю такий тип людей як вона: песимістична і некваплива, в багатьох питаннях не логічна. Але в мою я сторону ще не помічала якоїсь недоброзичливості. Ще з самого початку ми з чоловіком домовились, що поговоримо з своїми мамами на рахунок виховання дітей: вони не вмішуються до наших рішень в вихованні. Покищо працює. Якщо навіть і пробують, то ми пояснюємо, що то наше рішення.Моя мама просить, щоб я була більш привітна з нею, але є моменти, які стосуються безпеки мого малюка де я не можу прикидатись хорошенькою невісткою. А чи називає хтось з вас свекруху мамою? Бо в мене якось не виходить, не можу наважитись.

yulichka
27.02.2008, 19:34
А чи називає хтось з вас свекруху мамою? Бо в мене якось не виходить, не можу наважитись.

1 сторінка, допис № 12 :)

Оля
27.02.2008, 19:39
А чи називає хтось з вас свекруху мамою?

Моя невісточка мене називає. :) А я її донею.
І я свою свекруху мамою називала. І любила, як маму. Бо вона своїх доньок не мала. Та й старенька була. Віку мої бабці, бо вона перейшла каторгу і пізно вийшла заміж і дітей родила. І хоч ми з її сином розійшлися і вона останнім часом на мене бочку котила, але в мене все одно про неї залишилися добрі спогади, а також багато гарних вишивок. Вже зараз покійна моя мама-бабця Маруся. Але я її тільки з доброї сторони пам"ятаю. Нехай з Богом спочиває.:(

Юстина
27.02.2008, 19:46
В мене після одруження в житті з"явилася Анна Михайлівна (свекруха), а в чоловіка - Надія Михайлівна (моя мамунечка). Ми так домовилися з самого початку.

Abraira
27.02.2008, 20:16
Ні! Навіть якби вона була ангелом. Мама в мене одна і я завжди знала, що не буду маму чоловіка, мамою називати. Не знаю, як поставлюся, якщо моя дитина іншу жінку мамою кликати стане. Може і з розумінням, якщо ця людина буде на це заслуговувати, та мені напевно буде дивно це чути.

Ука
27.02.2008, 20:23
А чи називає хтось з вас свекруху мамою? Бо в мене якось не виходить, не можу наважитись.
називаю. і чоловік мою маму теж. і в наших батьків так було.

Горобчик
28.02.2008, 01:27
І я називаю мамою і татом, і мій чоловік теж, але він мою маму ще на весіллі почав кликати мамою, а я десь через 2 міс., важко мені це дається, але з любові до чоловіку мушу. Хоча на мою думку правильно було би називати свекрів по імені і по батькові, бо яка ж вона мені мама!!!

Ірена
28.02.2008, 08:24
:) бо яка ж вона мені мама!!!

я дуже мучилася тим питанням, але батьки мого чоловіка жили у районному центрі, де всі про всіх все знають...;)
і я хоч не хоч мусила себе гвавтувати.:(
згадую, як дзвонив телефон, а я замість того, щоби з порога крикнути "тату, до вас телефонують!" ішла прямо до нього і казала "візьміть, будь ласка, слухавочку":D
потім, після розлучення, шкодувала тисячі разів, що так над собою знущалася і думала про те, що подумають свекрові сусіди....

мама нинішнього чоловіка - дуже старенька (ровесниця моєї бабусі), я її називаю пані Галя ( в очі), а коли спілкуюся з її дочкою (сестрою чоловіка) телефоном, то питаю "як там бабуська?" хочча її я маю більше бажання називати мамою, але вже себе не мучу...
чоловік мою маму називає по імені і на ВИ :)

yulichka
28.02.2008, 09:09
:)

згадую, як дзвонив телефон, а я замість того, щоби з порога крикнути "тату, до вас телефонують!" ішла прямо до нього і казала "візьміть, будь ласка, слухавочку":D

І я так само роблю... :shy:

viltis
28.02.2008, 09:33

Місце: Львів
Дописів: 239 Відповідь: Свекруха-бабуся

А моя свекруха мешкає за 80 км від нас. Останній раз (але прозвучало, нє?) я її бачила на святій вечері, 6 січня, наступний раз буде, надіюся, вже на Великдень. Любимося, цілуємося... По телефону. Кайф.
А на весіллі????? її не убло чи як???

Додано через 8 хвилин
Хоч я ще не одружена ..але вже тішусь , що майбутні свекри живуть в славному м. Мостиська, вважають, що Львів --то далеко і приїжають сюди лише по справах...В нас були лише один раз ---на сватанні:)) спочатку в батьків, а потім на пару хв зайшли до нас, подивитись, де їх син живе. Їм сподобалось і на тому крапка. До мене ставляться нейтрально. А мене тішить, що я знайшла спільну мову з іншою евісткою --то вона теж кличе "бабуня", типу до малого звертається ..а де ж то бабуся, а давай віднесем їй телефон...

Після весілля ...не знаю ....напевне не зможу її в очі назвати ....мамою.

А хочете прикол ---в мого коханого в телефоні є такі записи : мама Наді і мама2 ( і що найсмішніше обидва мобільних моєї мами)....:)) тато мій записаний як тесть....а одного разу, як почула, як вони собі так мило спілкуються, на ти .....то звичайно зрозуміло, бо мій тато до нього завжди привіт каже ...:)))) то я навіть трохи посаврила його....

Може то ОФФТОП, але як ви звертаєтемь до своїх батьків : на ти чи на ви???

хельга
28.02.2008, 10:02
Хоч я ще не одружена ..але вже тішусь , що майбутні свекри живуть в славному м. Мостиська, вважають, що Львів --то далеко і приїжають сюди лише по справах...В нас були лише один раз ---на сватанні) спочатку в батьків, а потім на пару хв зайшли до нас, подивитись, де їх син живе. Їм сподобалось і на тому крапка. До мене ставляться нейтрально. А мене тішить, що я знайшла спільну мову з іншою евісткою --то вона теж кличе "бабуня", типу до малого звертається ..а де ж то бабуся, а давай віднесем їй телефон...

Після весілля ...не знаю ....напевне не зможу її в очі назвати ....мамою.

А хочете прикол ---в мого коханого в телефоні є такі записи : мама Наді і мама2 ( і що найсмішніше обидва мобільних моєї мами)....) тато мій записаний як тесть....а одного разу, як почула, як вони собі так мило спілкуються, на ти .....то звичайно зрозуміло, бо мій тато до нього завжди привіт каже ...))) то я навіть трохи посаврила його....

В мене свекруха теж далеко живе. Поки не було малюка ми приїжджали до неї в гості раз у три місяці приблизно. А коли з"явився малюк, то приїжджає раз на місяць, а то й частіше.

В звертанні до неї теж спасає малюк. "Ідемо до бабусі" "Бабуся прийшла" і т.п.

До своїх батьків звертаюсь звичайно на "ти". Так було і в маминій родині, а от батько до своїх батьків на "ви". Я ніяк не розуміла в дитинстві, чому до маминої мами можна звертатися на "ти", а до батькової - на "ви" (вона сама цього вимагала від мене).

А ще недавно чоловік запропонував називати мам - мама Оля і мама Рая. Але я сказала, що якось не готова до такого... Коли свекруха далеко, то на мене находить думка називати її мамою, але коли вона приїжджає - не можу насмілітись.

А чоловік моїх батьків називає так як до весілля - тьотя Оля і дядя Вася.

Nadijka
28.02.2008, 10:05
Я на ти звертаюсь до мами, тата і бабусі(маминої мами). Всі решта на ВИ !

Натася
28.02.2008, 10:10
як ви звертаєтемь до своїх батьків : на ти чи на ви???

тіко на "ти"!
хоча обидвоє батьків до своїх батьків на "ви"
якось мамі заїхав бзік і вона сказала, щоб ми до неї на "ви " звертались. я щось трохи намагалась, але в мене нічого з того не виходило.
потім я пояснила мамі, що на "ви" я звертаюсь до чужих мені людей, а вона хоче, щоб до найближчих я теж на "ви" зверталась. після того це питання знялось:)

а до свекрів своїх я кажу на "ви" і ніяк не звертаюсь :D хіба в якомусь дуже крайньому випадку можу сказати "мама" чи "тато". хоча які вони мені мама і тато?! - чужі люди.

viltis
28.02.2008, 10:27
О..то я не одна така. Бо я не лише маму і тата на "ти", але й бабусю по маминій стороні. А от мій коханий на Ви. І він сам висунув таку думку, що тому я з батьками ближча, аніж він.

Як тато до батьків звертався, не пам"ятаю ....бо вони померли, як мені було 7 і 8 років., то щось стерлось з пам"яті.Але я їх точно на ти кликала...:)))

КАжу ж ...коли мій коханий з моїм татом на "ти" почав, то я мало не впала з крісла, а він так --почервонів і каже, та різниці у віці не відчутно, манера спілкування така невимуцшена, от мені і прохопилось:)))

Зорянівонька
28.02.2008, 10:45
Я до батьтків своїх на "ти", а чоловік на "ви".
Про те, щоб називати чоловікових батьків мамою чи татом навіть мови не було. Як на мене, це би було дуже несправедливо по відношенню до рідних. Та і які вони мені мама чи тато??? А от із звертанням таки є проблеми. Але нічого, скоро буде бабуся:)

Оля
28.02.2008, 10:49

Вже на форумі було таке опитування і дискусія. :)

Chortenia
28.02.2008, 10:52
А хочете прикол ---в мого коханого в телефоні є такі записи : мама Наді і мама2 ( і що найсмішніше обидва мобільних моєї мами)....:)) тато мій записаний як тесть..
Мій Саня десь з другого місяці зустрічання записав телефони моїх батьків під іменами тесть і теща :) , а після одруження змінив на імена та прізвища (телефон змінився)
А стосовно зверненяя, до своїх батьків на ти, до інших на ви. До свекрухи звертаюсь - пані Л.., до свекра - ім'я по батькові, чоловік до моїх - на ім'я по батькові. Так що усьо ок :)

Бурулька
28.02.2008, 11:00

Мені теж дуже важко то дається. Я її мамою пробую називати, але то виходить приблизно 3-4 рази в рік. Ми перед весіллям з чоловіком говрили на цю тему, то ніби вирішили батьків мамами і татами називати, але не думала, що буде так важко. Йому, до речі, теж важко, тому теж називає мою маму мамою десь 3-4 рази в рік.

Марта2
28.02.2008, 11:54
Мені теж дуже важко то дається. Я її мамою пробую називати, але то виходить приблизно 3-4 рази в рік. Ми перед весіллям з чоловіком говрили на цю тему, то ніби вирішили батьків мамами і татами називати, але не думала, що буде так важко. Йому, до речі, теж важко, тому теж називає мою маму мамою десь 3-4 рази в рік.

Я навіть не намагаюсь називати свекра татом(свекрухи нема), я свого тата не можу татом назвати, бо з дитинства росла з мамою, мій батя не путьовий! Тай чоловік ріс фактично без мами, тож і мою маму не називає мамою! Я рахую що батьки одні, ті що родили, а не ті що появились після весілля!

Leila
28.02.2008, 12:40
Дівчата я до одруження жила собі сама, працювала, а коли зібралася заміж то й думки не було йти кудись з своєї хати (маю 3 кімнати, дістялася від покійної мами), моя свекруха хотіла з самого початку щоб ми жили з нею, а в нас з чоловіком були інші плани і вона вже майже три роки біситься, бо каже що вона себе вже життя готувала щоб жити разом з дітьми, а тут син пішов до мене та й мало з нею спілкується (каже що це я винувата я бо забороняю, насправді даю йому телефон щоб звонив, а він не хоче), то вона тепер коли народилася ляля радить щоб ми продавали мою квартиру 3 кімн і купляли в її районі 2 кімн, але це ж купа втраченого часу і грошей, бо їй далеко їздити до нас. А ще вона весь час мені докоряє що хотіла собі іншу невістку, спокійну, може з села, яка б на все мовчала і тішилася що живе у Львові у неї, а син вибрав в 29 років мене і це він ще рано одружився

Лідочка
28.02.2008, 12:52
Дівчата я до одруження жила собі сама, працювала, а коли зібралася заміж то й думки не було йти кудись з своєї хати (маю 3 кімнати, дістялася від покійної мами), моя свекруха хотіла з самого початку щоб ми жили з нею, а в нас з чоловіком були інші плани і вона вже майже три роки біситься, бо каже що вона себе вже життя готувала щоб жити разом з дітьми, а тут син пішов до мене та й мало з нею спілкується (каже що це я винувата я бо забороняю, насправді даю йому телефон щоб звонив, а він не хоче), то вона тепер коли народилася ляля радить щоб ми продавали мою квартиру 3 кімн і купляли в її районі 2 кімн, але це ж купа втраченого часу і грошей, бо їй далеко їздити до нас. А ще вона весь час мені докоряє що хотіла собі іншу невістку, спокійну, може з села, яка б на все мовчала і тішилася що живе у Львові у неї, а син вибрав в 29 років мене і це він ще рано одружився

Продати 3-и кімнати і купити дві то найбільша дурість яку можна зробити, та ще й переїхати поближче до свекрухи, та ше й такої!!!!!!!!!!!:no:

Leila
28.02.2008, 12:52
Спочатку я думала що буду називати свекруху мамою, бо так треба, і чоловік казав в нас одна мама на двох (моєї вже 15 років не має) , але з її ставленям до мене ніяк не можу, просто на ви, уникаю ситуацій коли треба сказати мама. ну не відчуваю я добра тільки ненависть від неї. Хоча я вже зараз задумуюсь як не стати такою коли мій синочок виросте, може то від характеру залежить.

Додано через 4 хвилини
Продати 3-и кімнати і купити дві то найбільша дурість яку можна зробити, та ще й переїхати поближче до свекрухи, та ше й такої!!!!!!!!!!!:no:

я теж так думаю, але це її думка яку вона безкінця трочить останнім часом. я вже не знаю що їй сказати щоб не говорила такі дурниці. Ми на 5 поверсі живемо, а візок малого тяжкий і я хочу купити легший (вже літній), а вона видала 2 тижні тому звертаючись до малого, то не візок треба купляти, а хату на нижчому поверсі (і звичайно іншому районі) :mad:

Nadijka
28.02.2008, 13:09
то не візок треба купляти, а хату на нижчому поверсі (і звичайно іншому районі)
Ні в якому разі!!! Як будете жити близько, то взагалі ненависті не буде меж! Вона буде пхатись у кожну вашу дію, та шей може якісь плітки в тому районі на вас пустити(знаю таких красавіц). Вам то треба?

Leila
28.02.2008, 13:20
дійсно пхає носа всюди, що їсти варити, що купити, а про плітки може вона розпускає і тут в мене в районі, коли з малим деколи гуляє, хто її знає, а попробуй не пусти гуляти малого з нею, ви мені малого не даєте образа і до чоловіка що я така сяка. Я як згадаю коли я була на підтримці на 16 -18 тижні в лікарні якраз на саму Паску, то вона йому так мізки полоскала, що аж захотів розлучення, а моя ляля на другий день почала рухатися в животику і дала мені знати, що вона зі мною ,а тато хай думає куди йому йти і з ким залишатися! потім все владналося з татом (а через свекруху я ще 2 рази в лікарню попадала) ну не любить вона мене, то хоч би нейтрально ставилася

Ірена
28.02.2008, 13:26
теж так думаю, але це її думка яку вона безкінця трочить останнім часом. я вже не знаю що їй сказати щоб не говорила такі дурниці. Ми на 5 поверсі живемо, а візок малого тяжкий і я хочу купити легший (вже літній), а вона видала 2 тижні тому звертаючись до малого, то не візок треба купляти, а хату на нижчому поверсі (і звичайно іншому районі)
в жодному разі не варто дозволяти маніпулювати собою і своєю хатою (тим паче свекрусі)
своє - воно є своє (а не придбане спільно у шлюбі):)

Katrin
28.02.2008, 13:35
Мені теж дуже важко то дається. Я її мамою пробую називати, але то виходить приблизно 3-4 рази в рік.
За 2,5 роки нашого подружнього життя я назвала свекруху- мамою 1 раз і то через те, що чоловік попросив:suicide: Як я себе потім почувала не буду говорити, коли її представляю комусь-кажу мама Сергія така то така
Свекор в мене ні до чого, то його сам Сергій називає батя, то й я часом собі може так дозволити (в розмові між чоловіком), а його маму я так і називаю твоя мама чи свекруха.
А своїх батьків я називала на ти, якось на Ви, як на мене це неприродньо, як до чужих людей мені здається, а ще на думку спадає анекдот відомий, коли син маму посилає далеко-далеко, але при тому на Ви.
Але ось вже місяць як я відкрито їх називаю по імені і по-батькові:radist: , як камінь з душі впав, бо до того часу я намагалась ніяк не називати, просто на Ви, або підійти в притул і спитати, що хочу:)
Свекруха як підписує привітальну листівку, то пише доці від мами, але то все так не щиро...

Лідочка
28.02.2008, 14:38
то не візок треба купляти, а хату на нижчому поверсі
Ну так, квартиру ж "легше" поміняти ніж візок........

Chortenia
28.02.2008, 15:02
в жодному разі не варто дозволяти маніпулювати собою і своєю хатою (тим паче свекрусі)
своє - воно є своє (а не придбане спільно у шлюбі):)

А це, між іншим, дуже слушна думка.
Треба вам потім проблем у разі чого?

Ірена
28.02.2008, 15:04
А це, між іншим, дуже слушна думка.
Треба вам потім проблем у разі чого?

то звісно, не дай бог...
але я пишу з власного досвіду;)

Chortenia
28.02.2008, 16:29
то звісно, не дай бог...
але я пишу з власного досвіду;)

Та усі пишуть з досвіду, на жаль. здебільшого з негативного. :(
Краще б він був позитивний.

А маючи таку свекруху та чоловіка, який один раз ледве ине зробив крок у бік у фінансових питаннях краще бути обачною :)
Хоча щиро бажаю, щоб ці поради вам не знадобились.

Роза
28.02.2008, 17:11
Я стараюсь називати свекруху і свекра "мамою" і "татом",але в мене це рідко виходить:no: .Частіше звертаюсь "вас кличуть..."і т.д.
А чоловік мій без проблем називає тещу мамою:) ,йому це так легко получається:clapping: .Що зробити,може,і в мене буде так легко виходити надалі.

Abraira
28.02.2008, 17:55
я теж так думаю, але це її думка яку вона безкінця трочить останнім часом. я вже не знаю що їй сказати щоб не говорила такі дурниці. Ми на 5 поверсі живемо, а візок малого тяжкий і я хочу купити легший (вже літній), а вона видала 2 тижні тому звертаючись до малого, то не візок треба купляти, а хату на нижчому поверсі (і звичайно іншому районі)
А ти придумай, що тобі квартиру 4-кімнатну просто на обмін пропонують, і поверх другий... правда ще дальше від неї. Хай заткнеться!
Ось собі думаю. Моя свекруха ненавидить того слова (а розмовляємо ми російською, то можна сказати "СВЕКРОВЬ" а не "СВЕКРУХА"), Бог дасть - нормально народжу і переіменую її... у бабу-Таню... вона застрелиться!!!:radist: :suicide: :suicide: :radist: :crazy:

Горобчик
28.02.2008, 21:14
Моя свекруха дуже проти, щоб я її називала СВЕКРУХА, а мамою, або у розмові з кимось МАМА ЧОЛОВІКА - це вона почала після того як побачила у телефоні нашої невістки, що моя мама підписана як свекруха. До того часу вона у мене була записана як мама О. і тато О., але після того я їх повиправляла на СВЕКРУХА І СВЕКОР. Мій чоловік моїх батьків легко називає тато і мама, а в телефоні і в розмові вони тесть і теща.

yulichka
01.03.2008, 00:28
Він випив лишнього і прийшов до мене на кухню, і почав мені жалітися, що йому дуже обідно, і дуже хочеться, щоб я називала його татом!А в мене далі той сміх в голові, і хоть вбийте не можу сказати ТАТО!!!

А я якось зранку встала і пішла на кухню, де всі були в зборі, чула, що мова йшла про мене... Коли запитала, то мені свекор сказав, що розповідати не буде, бо я йому приснилася "дуже файно", був такий щасливий, що я подумала лотерею виграв. Таки не сказав що таке...
Я запитала потім чоловіка, то виявилось, що сон моєму свекру приснився, що я його татом назвала..... наївний!!!!!! :)

Додано через 57 секунд
але як ви звертаєтемь до своїх батьків : на ти чи на ви???

До мами з татом на ти, а до решти родичів на ви.

yulichka
01.03.2008, 00:40
А я вже таке подумала......

Чесно скажу також таке шось в голові майнуло....... :) :) :)

марта
01.03.2008, 01:11
Ой, а в моєї свекровки-морковки завтра День народження.
Якби можна було встати зранку, а вже післязавтра.

Зорянівонька
01.03.2008, 20:14
А мене страшно нервує приїжджання без запрошення. От вихідні, є якась робота, хочеться відпочити... А тут - гості!!! Іто ще дитини нема, а там що буде???????????????

хельга
03.03.2008, 21:11
А мене страшно нервує приїжджання без запрошення. От вихідні, є якась робота, хочеться відпочити... А тут - гості!!! Іто ще дитини нема, а там що буде???????????????
В мене теж так само було. Поки я не сказала чоловікові, що не люблю коли мене не попереджають про приїзд. Я спитала чоловіка: А якщо вона застане нас в інтимний момент, наприкалад? Тепер він завжди мені про це повідомляє про її приїзд.

Liliyah Romanova
03.03.2008, 21:18
Як я вас розумію.
До нас приходили щовечора.
Далі без коментарів.

ckorpionsha
03.03.2008, 22:20

У нас так само таке було, в неділю любили заїхати то на каву, то щось привезти, то на всяку фігню. Одного разу позвонили, мол ми прієдем завтра хорошо? а я кажу-неділя у нас сімейний день, ніяких гостей не приймаєм. Після того...тьху-тьху нога їхня у нас не була в неділю:) Але при дитині відчуваю все зміниться:(

Liliyah Romanova
03.03.2008, 22:28
Ой, треба мені з цієї гілки чухати, а то щось як сюди заходжу, то в мене, як у дикобраза голки, все насторожується. Ще отруйними голочками почну кидатися.
Ні, не в форумлянок, у спогади про ... :ninja: А мені ще додому їхати і з ними спілкуватися...

Nadijka
03.03.2008, 22:30
А мені ще додому їхати і з ними спілкуватися...
А ви хіба живете зі свекрухою?

Liliyah Romanova
03.03.2008, 22:39
А ви хіба живете зі свекрухою?
Ой, Надійко, вовка з лісу, чесне слово.
Я навіть не знаю, про кого краще мовчати, про свекруху чи про свекра.
Жити з ними мала нагоду лише 4 тижні загалом. Завжди на їх прохання.
Один тиждень жили після шлюбу зразу, бо робили ремонт. То вони заходили до кімнати, не стукаючи...
Давайте, я краще таки не буду продовжувати.

Nadijka
03.03.2008, 22:43
Давайте, я краще таки не буду продовжувати.
Та я також коли починаю про неї говорити, то потім треба шось заспокійливе пити, але коли читаю цю гілочку то трохи легше стає шо я не одна така!
До приїзду моє свекрухи залишилось 5 днів...:(

Liliyah Romanova
03.03.2008, 22:47
До приїзду моє свекрухи залишилось 5 днів...
Починаю розуміти вашу депресію...
Але якщо я почну щось розказувати, то доведеться робити громадянство в Канаді. :D:D:D

Горобчик
04.03.2008, 01:19
Мої свекри приїжджають кожної неділі погуляти з дитиної, ото вони вчора гуляли під снігопадом :D :D :D . Свекор попередньо подзвонив і почав жалітися, що там ТАКА ЖАХЛИВА погода, а я йому то нічо я йду гуляти з малою, бо ми при любій погоді гуляємо, так вони вирішили раз я можу, то й вони зможуть. Ще трохи стогнали, натякали, що "добрий господар і собаки на вулицю не вижине", але ж я нікого НЕ ЗАСТАВЛЯЮ і НЕ ПРОШУ (ну хіба що чоловіка:D ). Витримали годину, а потім дзвонили і просилися до дому.Прийшли мокрі як цуцики і відразу втекли. Але найбільше мене обурює, що каляска була МОКРЮЩА, аж промокла наскрізь, хоча я їм дала чехол з клейонки і наголосила, щоб натягли його, бо каляска промокає. Так коли вони прийшли, то і чехол і каляска були мокрі, таке враження, що чехол вдягли під під підїздом, або себе прикривали ним.:mad:

Додано через 5 хвилин
Ще мене страшенно обурює, що коли до нас приїжджають гості, а мої свекри хочуть, щоб саме в той день ми до них приїхали (хоча я попереджаю, що не приїдемо) починають видзвонювати і питати чи гості ще не пішли, а потім мій чоловік ще жене до них, а мала починає там вередувати, бо то вже пізня година для неї. Також коли ми в гостях, вони видзвонюють коли ми будемо, бо вони хочуть бачити маленьку і підганяють, щоб їхали швидше до дому. Я вже не втрималась і делікатно пояснила чоловіку, що ми самостійні дорослі люди, бо як ще раз повториться, то від моєї делікатності і слід простине.

Nadijka
04.03.2008, 09:30
Мої свекри приїжджають кожної неділі погуляти з дитиної
А мої один раз на рік!!!:radist: І до того дня залишилось 4 дні...:(
Треба помаленько починати робити генеральне прибирання...:cowboy:

Alias
04.03.2008, 10:21
Прочитала всі ваші дописи і стало страшно.Невже чоловікові батьки завжди такі нав"язливі, такі погвні?Невже з ними не можна знайти спільну мову?Ні, я постараюсь все зробити , щоб свекруха з свекром були бажаними людьми у моїй оселі.Хоча й припускаю, що звикнути до чужих . по суті людей, буде не просто.А поки що у мене з ними повне взаєморозуміння...по телефону, звичайно.Навіьб тільки через те, що вони подарували мені мого Максима. я їх буду любити.А маму мені вже зараз хочеться назвати мамою:)

Nata
04.03.2008, 10:53
А поки що у мене з ними повне взаєморозуміння...по телефону, звичайно.
Ну так, звісно, любов на відстані! У нас теж любов була... перші три роки, потім народилася перша дитина і почалися проблеми. А після народження другого синочка взагалі мовчу.
А маму мені вже зараз хочеться назвати мамою
А я називаю їх мамою і татом, бо хоч вона і противна, але вже яку маю, вибирати не доводиться.
Моя свекруха просто дуже любить всюди влізти і покерувати іщоб завжди було як вона скаже, а сама нікого не слухає. От взяла і записала мого малого на танці, а нас з чоловіком не запитала навіть! Дитині тільки 2,9, групи набирають з 3,5, але їй треба і все!

Alias
04.03.2008, 11:02
От взяла і записала мого малого на танці, а нас з чоловіком не запитала навіть
Ну то нехай би записувала б хоч в армію, а я б не віддала.Одне записати. а друге , туди водити.Зрештою, батьки ж є.
А чого так є, що свої батьки роблять все правильно і завжди бажані. а чоловікові завжди погані?

Nata
04.03.2008, 11:19
А чого так є, що свої батьки роблять все правильно і завжди бажані. а чоловікові завжди поган
А в кого так є? У нас однакове ставлення до батьків, просто вони до нас ставляться по-різному! Знаєте, моя мама не робить між нами різниці, а свекруха мені в очі сказала, що не може з синочком поговорити, бо він все зі мною приходить. То хто робить неправильно?
І ще, маю брата, він зустрічається із дівчиною, то ми всім говоримо, що наша Софія найкраща. Вона не без недоліків, але моя мама ще жодного разу зле їй не сказала. І вона до нас горнеться! Якщо має проблеми, то іде до майбутньої свекрухи, а не до своїх батьків. Ми просто навчилися любити її такою як вона є.

Ука
04.03.2008, 12:31
А чого так є, що свої батьки роблять все правильно і завжди бажані. а чоловікові завжди погані?
та тому, що кобіти пишуть. Якби була гілочка про тещ, не думаю, що сильно відрізнялася б. ;)
Дівчатка, а Ви спробуйте подивитися на своїх батьків очима своїх чоловіків.

Додано через 3 хвилини
а свекруха мені в очі сказала, що не може з синочком поговорити, бо він все зі мною приходить. То хто робить неправильно?
чесно? обоє. свекруха, бо сказала то Вам, а не синові, а Ви, бо так сприйняли :)

Я інколи спеціально кажу чоловікові, що їду до мами сама, бо в неї настрій поплакатися. І так само чоловік часом сам до своєї їде. Хоча, чоловікова мама часами ловить момент, аби зі мною без нього поговорити, бо він не дає собою керувати, то вона поробує через мене. Але я граю вар'ята: "мовляв, якщо мама не може переконати, то що я пораджу".

Nata
04.03.2008, 12:36
Якби була гілочка про тещ, не думаю, що сильно відрізнялася б.
От тільки про тещ анекдоти ходять, а про свекрух пісні народні, та всі чомусь жалісливі... І чому то так?

Ука
04.03.2008, 12:39
От тільки про тещ анекдоти ходять, а про свекрух пісні народні, та всі чомусь жалісливі... І чому то так?
бо анекдоти складають за пивом, а пісні в полі за роботою, або над колискою дитячою

Бурулька
04.03.2008, 12:46

Чоловікові батьки не погані, вони просто інші. Стаючи господинею, кожна жінка починає звиватисвоє гніздечко так, як вважає за потрібне і зазвичай переносить ту моель сім"ї, яка була в її батьків. Свекруха, як кожна нормальна мама, вважає, що вона знає, що є найкращим для її сина, тому намагається нав"язати свою модель сім"ї. От тому так воно все і виходить.

Додано через 7 хвилин
та тому, що кобіти пишуть. Якби була гілочка про тещ, не думаю, що сильно відрізнялася б. ;)
Дівчатка, а Ви спробуйте подивитися на своїх батьків очима своїх чоловіків.

Батьки жінки - то трішки інше. Мій тато не намагається давати поради моєму чоловікові як забити цвяха. Моя мама більше мене може дратувати, бо дає поради (не вказівки) мені щодо моєї діяльності на кухні. А от свекруха може мене вчити як мені жити, як і що краще для нас.
Так, мої батьки не ідеальні. В них є свої недоліки. Так як і батьки мого чоловіка неідеальні, але все ж я не люблю, коли мене нав"язливо чогось вчать.

Ука
04.03.2008, 13:03
Моя мама більше мене може дратувати, бо дає поради (не вказівки) мені щодо моєї діяльності на кухні.
А Ваша мама не радить Вам, як вибудовувати стосунки з чоловіком чи виховувати дітей? У нас всі непорозуміння саме на цьому.

Бурулька
04.03.2008, 13:12
А Ваша мама не радить Вам, як вибудовувати стосунки з чоловіком чи виховувати дітей? У нас всі непорозуміння саме на цьому.

До наших стосунків з чоловіком мама не пхається. Колись пробувала, але я не давалася. Щодо виховання дітей, то в нас ще все попереду, бо наше перше маля народиться через декілька місяців, але поради вже починаються. Але все це мама говорить мені, а не чоловікові, тому з цим "борюся" я. Моя мама не намагається впливати на мене через мого чоловіка, а от його мама іноді цим зловживає.
Тут є ще один момент - за своїми батьками я можу вступити в дискусію і довести свою думку, або ж вони мене переконують в правильності своєї, а от з мамою чоловіка важче, бо якщо я не роблю, як вона радить, та ще й дискутую, то маю ображену свекруху.

Ука
04.03.2008, 13:19
Тут є ще один момент - за своїми батьками я можу вступити в дискусію і довести свою думку, або ж вони мене переконують в правильності своєї, а от з мамою чоловіка важче, бо якщо я не роблю, як вона радить, та ще й дискутую, то маю ображену свекруху.
Все правильно. Тому я і не сперечаюся з чоловіковою мамою. Коли виникає спірне питання, то працює стандартна відмовка "тут я без Богдана не вирішу". А далі то вже його справа як відстояит нашу позицію перед мамою так, щоб вона не образилася. Зазвичай виходить.

Власне, читаючи цбю гілку, все більше переконуюся, що проблеми, котрі виникають з чоловіковими батьками, зазвичай потрібно вирішувати на рівні власної сім'ї - обговоривши з чоловіком і переконавши його, що він повинен сам обговорювати все зі своїми батьками. І в жодному разі ніколи не посилаючись на дружину, мовляв, то її рішення. Навіть коли я на чомусь наполягаю, що для чоловіка не виглядає принциповим, мамі він то завжди подає як власну або нашу спільну позицію - таким чином я досі хороша невістка :)

Горобчик
04.03.2008, 13:21
Моя мама цікавилася чи свекрухи пишуть сюди, бо як я їй розказала, що невістки пишуть, то їй волосся дибки стало. Хоче вона свекрух позахищати, але я її сюди не пущу, така в нас можливість виговоритися, та й за комп побємося :) , я вже чоловіка викоринила звідси :)

Додано через 11 хвилин
Вам Ука добре, що чоловік це подає за своє, бо якщо у нас виникає якесь питання, то чоловік каже, що порадиться зі мною і якщо кінцевий результат не співпадє з думкою його батьків, то звісно винна я, адже він радився зі мною. Щойно домовилася з подругами, що в неділю зустрічаємося в однієї і готуємо щось цікаве у неї в каміні, звісно зі мною буде моя доця, подзвонила попередила чоловіка, щоб нічого не планував на неділю, на що він мені відповів, що ж його батьки в неділю внучку захочуть бачити. Звиняйте, але вони живуть в 15 хв. їзди від нас і якщо хочуть бачити внучку то можуть приїхати в будь-який інший день, а не саме в неділю, коли є можливість кудись вийти. Свекор сам собі начальник, на роботі лише зранку (з 12 год) і ввечері (17-18 год.), а цілий день може десь кататися, або дрихнути в дома, то що він не може приїхати до внучки. А свекруха з роботи може втікнути раніше, бо в 17 год її серіал улюблений іде по телевізору, то теж їй до внучки їхати пізно!!!!!! ДІСТАЛИ ВОНИ МЕНЕ!!!!! ДОСИТЬ!!! Ми не живемо за їх рахунок, так нема чого керувати моєю сімєю!!!! Здається сьогодні чоловіку попаде.

Nata
04.03.2008, 13:35
Я пригадала собі одну історію, такі собі анекдоти життя.
У моєї мами є колєжанка, то її свекруха колись сказала приблизно так: "має моя доня такого файного чоловіка, все в хаті робить і їсти готує і гроші заробляє, дружину на руках носить. А син має нездалу жінку, бо заставляє його на базар ходити, з дітьми гуляти..." без коментарів

Горобчик
04.03.2008, 13:35
Виговорилася, здається легше, але ще киплю. Але чоловіку все одно прийдеться мене вислухати, кінець моїй делікатності. :mad: :mad: :mad: :aggressive: :aggressive: :aggressive:

Бурулька
04.03.2008, 13:37
Навіть коли я на чомусь наполягаю, що для чоловіка не виглядає принциповим, мамі він то завжди подає як власну або нашу спільну позицію - таким чином я досі хороша невістка :)

Ну я теж ніби ще не дуже погана. Трохи погана, бо не підпускаю батьків до нашої сім"ї надто близько.
З деякими питаннями теж так робимо: кажемо, що треба порадитися, потім радимося і повідомляємо наше спільне рішення. Не знаю як у Вас, а в нас після одруження чоловік почпав частіше робити не так, як радить мама, ніж він це робив до одруження. Можливо, це тому, що тепер він зважує кожне рішення, бо воно відбивається на сім"ї, де він є головою. на початку нашого спільного життя я почула фразу від його мами: "колись ти таким не був. Що з тобою сталося?". Було боляче мені. На наступний раз після нашої розмови з чоловіком на таку фразу він відповів, що просто став дорослим.
Я вже на якійсь сторінці хвалила свого чоловіка за його роботу щодо захисту нашої сім"ї. Ттт, щоб не перехвалити.

Горобчик
04.03.2008, 13:38
Головне, щоб моя злість до вечора не пройшла :D , прийдеться перед його приходом ще раз прочитати, що я тут написала, щоб покипіти трохи :)

Nata
04.03.2008, 13:51
Власне, читаючи цбю гілку, все більше переконуюся, що проблеми, котрі виникають з чоловіковими батьками, зазвичай потрібно вирішувати на рівні власної сім'ї - обговоривши з чоловіком
Цілком згідна, от тільки моя свекруха сина надто шанує і намагається мене "вколоти" так, щоб він не знав. А я йому не зізнаюся потім.
Зате у мене виробився власний спосіб. Я просто до неї не іду. Дзвоню до сверка, він приходить до нас, а зі свекрухою вже 4 місяці спілкуюся тільки через чоловіка. Тепер я знову маю спокій!

Ука
04.03.2008, 14:19
Вам Ука добре, що чоловік це подає за своє, бо якщо у нас виникає якесь питання, то чоловік каже, що порадиться зі мною і якщо кінцевий результат не співпадє з думкою його батьків, то звісно винна я, адже він радився зі мною.
Горобчик, так то ж не з самого початку так було! Тому я й кажу, що ті проблеми спершу потрібно вирішуавти на рівні власної сім'ї. Обговоріть проблему з чоловіком. Гадаю, він теж зацікавлений у тому, щоб не було конфліктів. І повинен розуміти, що те, що батьки сприймуть нормально від власного сина, невістку зробить ворогом. А чоловік знову ж мусить розставити для себе пріоритети. І своя родина повинна бути на першому місці, а тоді вже батьки.

Натася
04.03.2008, 14:27
а от з останнього:
в неділю були у нас чоловіка батьки і сестра (з приводу його дня народження), то з'ясувалось, що вони вже за нас вирішили, що хрестини будуть у них (це при тому, що в мене тільки 5-й місяць вагітності), бо у нас квартира маленька, а у них велика, що на хрестинах буде купа народу і т.д.

я слухала то все і офігівала. потім спитала в чоловіка, чи то нічого, що вони вже за нас все вирішили. він каже: "хай собі говорять, не звертай уваги". це мене трохи заспокоїло.

п.с. ну це так - тільки маленький епізод з їхнього візиту, бо вони ще багато чого нам розказували, але це мене найбільше вразило.

Зорянівонька
04.03.2008, 18:04
я слухала то все і офігівала. потім спитала в чоловіка, чи то нічого, що вони вже за нас все вирішили. він каже: "хай собі говорять, не звертай уваги". це мене трохи заспокоїло.

Та... Тяжка справа, боюся в нас щось подібне буде. Але основне - підтримка чоловіка. Від нього тут найбільше залежить!

Liliyah Romanova
04.03.2008, 18:17
бо анекдоти складають за пивом, а пісні в полі за роботою, або над колискою дитячою
Ну, не зовсім так. :)

Просто стосунки із свекрухою - це суперництво, боротьба двох жінок за любов одного чоловіка.
А зятеві з тещею боротися нема за що, то і є місце для жартів.
І до речі, не просто пісні про свекруху, а саме балади - найтрагічніший жанр української пісні.
Вже писала про це тут - http://forum.lvivport.com/showpost.php?p=52750&postcount=85

Горобчик
04.03.2008, 18:30
в неділю були у нас чоловіка батьки і сестра (з приводу його дня народження), то з'ясувалось, що вони вже за нас вирішили, що хрестини будуть у них (це при тому, що в мене тільки 5-й місяць вагітності), бо у нас квартира маленька, а у них велика, що на хрестинах буде купа народу і т.д.
Коли я народила, але була ще в ПБ, то свекруха заявила моїй мамі, що хрестини теж будуть у неї (квартири у нас однакові), такого то числа, в їхній церкві, бо наша на Сихові їй не подобається і хресними будуть ... . Хресних ми з чоловіком обговорили ще під час вагітності, але свекруха дивувалася чого це я за кума беру свого брата, ну я на це уваги не звертала як і на решту, бо хрестили ми в своїй церкві, дату вибрали, яка нам підходила, і хрестини ми робили в ресторані біля нас. Коли ми з чоловіком склали список гостей, то свекри дуже намагалися внести свої корективи, але я прямо перед її носом забрала список і сказала, що це МИ вирішуємо хто буде присутній, а не вона.
Я взагалі останнім часом зустрічаю її без посмішки, набридло мені вже все це, а особливо наївність мого чоловіка :(

Зорянівонька
04.03.2008, 18:42
Просто стосунки із свекрухою - це суперництво, боротьба двох жінок за любов одного чоловіка.
Та ні, як правило, це боротьба одної жінки (всекрухи). Це хіба якщо чоловік - мамин синочок. Невістки всекрухам не навязуються, в гості не ходять, порадами не засипають...

Liliyah Romanova
04.03.2008, 18:55
Та ні, як правило, це боротьба одної жінки (всекрухи). Це хіба якщо чоловік - мамин синочок. Невістки всекрухам не навязуються, в гості не ходять, порадами не засипають...
Теж правда. :)
Йдеться про те, що дві жінки. А в кого як та боротьба виглядає, то вже таке питання. У кожного по-своєму.
Моя свекруха часто говорила "і я то можу зробити", якщо чоловік мене просив щось йому перекласти чи набрати просто. Ну, з вписуванням, то мені не шкода було віддати, а от переклад - то вже мій коник. Так що щось відступлю, а щось нізащо. Тільки я бачила, що в неї то цілковито несвідомо. Або частково несвідомо.
Я тільки не любила одного: вона вважала, що командує. І ним, і мною, і взагалі всіма. При тому, що це був очевидний самообман. І не любила я, коли мені дзвонилося й казалося "ти йому скажи, най зробить те і те, але не кажи, що то я казала". Я, може, й не дуже порядно робила, але я йому казала, що "дзвонила мама, казала, аби ти те і те зробив, але аби ти не знав, що то вона сказала". Ну, бо чого я маю зі своїм чоловіком сваритися через чужі мухи? У нас і своїх мух достатньо.
На мене пробували моїй мамі жалітися, що он Ліля за чоловіком дуже обстає, а свекрухи не слухає. Ну, в мене язик гострий від мами, то мама за відповіддю довго не шукала. Сказала, що Ліля таки не за свекруху заміж вийшла, то й обстає, "за ким Бог приказав". Більше питання не піднімалося. :)

Ука
04.03.2008, 19:35
А зятеві з тещею боротися нема за що, то і є місце для жартів.
Лілю, поживіть троха зі своїми батьками, а тоді спитайте про це свого чоловіка :)
Я, може, й не дуже порядно робила, але я йому казала, що "дзвонила мама, казала, аби ти те і те зробив, але аби ти не знав, що то вона сказала"

я в таких випадках питаю "а як мама собі уявляє, що я йому щось не скажу?"

Liliyah Romanova
04.03.2008, 19:36
Лілю, поживіть троха зі своїми батьками, а тоді спитайте про це свого чоловіка
Два роки жили з моїми. Моя мама його більше за мене любить. І він мою маму обожнює. З татом гірше. Часом іскри сипалися.

Ука
04.03.2008, 19:44
Моя мама його більше за мене любить
То честь Вашій мамі. У мене бабуся така. А от в мами не виходить. Може то і я винна, що не вмію все пояснити. Але от вбила собі в голову чомусь, що я при чоловікові не маю власної думки, і хоч ти трісни. А я не люблю з ним сперечатися при сторонніх, навіть якщо це рідна мама. Я волію потім без свідків розкласти все по поличках. А вона то розцінює як бевольність з мого боку і постійно намагається підняти мою "самосвідомість". І то часом таки при чоловікові. То не може не дратувати. Але нічого, головне, що є можливість, уміння і бажання то залагоджувати між собою і не доводити до конфлікту в сім'ї.

Liliyah Romanova
04.03.2008, 20:10
Я волію потім без свідків розкласти все по поличках.
Моя мама і бабця така сама. Тому вони мене чудово розуміють. Розуміють, що навіть якщо я не погоджуюся з ним у чомусь, то я радше промовчу, ніж буду "виступати". А от якщо його батьки починають його "виховувати" при інших, то очевидно, що я вступлюся і їм нагадаю, що до виховування вже поїзд пішов.
Моя мама намагалася мене переконати, що я чоловіка не так годую, не тоді, коли повинна тощо. Я тоді просто сказала, що вона має свого до обслуги, а я свого. І я їй не кажу, що і як має робити, то й мені не треба. Хіба якщо сама попрошу. Мама мене зрозуміла і дала спокій.
я в таких випадках питаю "а як мама собі уявляє, що я йому щось не скажу?"
Ну, я такого не казала. Я просто навчилася забувати, що мені казали, у той самий момент, як клала слухавку. :D:D:D

Nata
04.03.2008, 21:20
І не любила я, коли мені дзвонилося й казалося "ти йому скажи, най зробить те і те, але не кажи, що то я казала"
Супер! Але у мене всеодно крутіше! Моя свекруха могла подзвонити і казати, щоб я так свекрові казала, бо ніби-то він мене послухає, а її ні! Я казала добре-добре і відразу все забувала. Бракувало мені ще свекра своїм ворогом зробити!

Натася
04.03.2008, 22:47
в тебе гарно вийшло оте всекрухи - майже як за фройдом:D
а їм якраз то підходить, бо вони "все крушать" :) (в основному, сім'ї своїх синів)

Pand@
07.03.2008, 22:53
Ой,дівчата!!!!Не знаю чому всі анекдоти про тещ тай про тещ.А про наших свекрух я багато й не чула)))).
Говорити про свої відносини з свекрухою можу багато,та буде багато писати))).Скажу перш завсе що коли виходила заміж і на перших місяцях мого заміжжя моя мама постійно мені говорила:"Ласкаве телятко в двох мам ссе"- зрозуміла,що не завжди наші батьки праві і треба свій розум мати.Я перші місяці після розписки жила у свекрухи.Це був жах для мене.В неї була постійно за наймичку.І навідь не те що мене хтось щось заставляв.ні.я зранку до вечора по хаті моталась,їсти готувала,прала,на базар ходила...-короче вся хата була на мені.і ви думаете це хтось взяв до уваги.НІ!!!то картопля в супі завелика,то пилосос я їй поламала(так часто пилососити не можна)),то дійшло до того що мій труд взагалі ніхто не цінив(свекр не зважав на те що вся кухня після того як він різав зелень була в ній).Так минуло 2 місяці і ми зробили весілля та взяли шлюб.Останньою моею крапкою стало те що я ще й не мала голосу не тільки в тій хаті,але й до власного чоловіка.Короче в першому і останньому скандалі у її хаті я зібралась і гримнула дверима.Не розмовляля я з нею до тих пір як народилась наша дочка.Але свекруха звикла до того що їїсинок "еще ребенок" і тому ми часто з нею сварились.бо дуже мене взїло її ставлення до мене.Але тепер вона після кількох інцидентів змінилась і багато чого зрозуміла.Але едина і свята істина - це те що молода сім'я мае жити окремо від батьків.Іщо якщо свекруха щось робить дійсно не те чи себе веде не так,чоловік зразу це мае прикоротити.і навпаки ситуація з тещею-те саме.адже чи теща чи свекруха-це не е рідна мама і сприймаються її образи чи повчання і т.п.по інакшому.
Але якщо щось треба ми приходим один одному на допомогу.А ще ми тепер можем зі свекрухою деколи поговорити так як я з мамою деколи не можу поговорити.І яке б свято не було-моя свекруха завжди мені подаруе щось.А я стараюсь і їй також.просто треба один одному наппоступки йти а не так як ми хочем рахуватись з чужою думкою.
Я коли в невістках була ще її мамаою назвала.Та потім перестала-по імені і по батькові тепер кличу.Коли у нас все добре то деколи те Тамара Василівна як мама звучить.Не наважуюсь тепер її мамою назвати-може колись....
А от чоловік ніколи мою маму мамою не назвав-напевно не зміг.хоч і вона його любить(але я тепер не вимагаю))))))))))))))))))

Ірена
12.03.2008, 07:12
Надійко, і що ваша свекруха? була в гостях?

Nadijka
12.03.2008, 08:43
Надійко, і що ваша свекруха? була в гостях?

АГА!!!! В понеділок я була сама щаслива людинка в світі бо нарешті вона поїхала додому.
Дуже болісно пройшла та наша зустріч, але заради чоловіка витерпіла все!!! Парочку разів мусіла підвищити голос і ше декілька разів сказати шо я краще знаю шо мені робити.Але то всьо фігня!
Саме найгірше це те шо зав'яла моя квіточка(гіацинт), ту шо чоловік на ДН подарував.Вона так на неї дивилась і завидувала........і тепер її немає(тільки не подумайте шо я просто за нею недоглядала-дуже дбала), а ше залишила мені на дивані якийсь гудзик(незнаю шо то означає???). От тепер хожу і переживаю чи не наробила мені якоїсь "біди"...

Ірена
12.03.2008, 12:36
АГА!!!! В понеділок я була сама щаслива людинка в світі бо нарешті вона поїхала додому.
Дуже болісно пройшла та наша зустріч, але заради чоловіка витерпіла все!!! Парочку разів мусіла підвищити голос і ше декілька разів сказати шо я краще знаю шо мені робити.Але то всьо фігня!
Саме найгірше це те шо зав'яла моя квіточка(гіацинт), ту шо чоловік на ДН подарував.Вона так на неї дивилась і завидувала........і тепер її немає(тільки не подумайте шо я просто за нею недоглядала-дуже дбала), а ше залишила мені на дивані якийсь гудзик(незнаю шо то означає???). От тепер хожу і переживаю чи не наробила мені якоїсь "біди"...

ну, квіточку, я думаю, чоловік із задоволенням подарує ще:)
а ось, гудзик, ліпше викинути (найкраще за водою пустити), а хату обійти зі стрітенською свічкою (принаймі для нервів буде легше):)

Abraira
15.03.2008, 14:07
Хіт сезону!
Моя свекруха на 8 березня подарувала мені... розпочату пачку надлегких ментолових цигарок!
В мене зараз 5-ий місяць вагітності.
Ну чим її втруїти?!

Юстина
15.03.2008, 14:09
Моя свекруха на 8 березня подарувала мені... розпочату пачку надлегких ментолових цигарок!
А ви палили до вагітності? Тонкий гумор у вашої "мами"...

Ірена
15.03.2008, 14:16
цирк на дроті

Abraira
15.03.2008, 14:43
А ви палили до вагітності? Тонкий гумор у вашої "мами"...
Так, палила. Та коли прийшла на 8 березня сказала, що мені дуже зле від диму, що я буквально задихаюся... от вона вирішила добити.. а сама в церкву ходить... іде на сповідь, спускається в парк і закурює зі словами "пробач Господи, що я така-сяка". От я і думаю, гепну її тихенько, піду на сповідь і скажу її словами.

Юстина
15.03.2008, 14:56
От я і думаю, гепну її тихенько, піду на сповідь і скажу її словами.
Та хай собі живе і здравствує. Хотіла бути такою дотепною? Хтось ще так колись може з нею пожартувати... Але безсовісна, сама палить і ще знущається.

Abraira
15.03.2008, 15:24
Хотіла бути такою дотепною? Хтось ще так колись може з нею пожартувати... Але безсовісна, сама палить і ще знущається.
Вона не знущається, вона сама всю вагітність палила, і годувала сина - палила. Вона думає що це нормально... кретинка. Але вона знає, що я кинула палити одразу, як взнала що вагітна.

Додано через 2 хвилини
Та хай собі живе і здравствує.
Юстино, я, чесно, колись їй того бажала, а зараз не можу, бо ношу дитину, до якої, якщо вона протягне руки - то протягне ноги.

Зорянівонька
15.03.2008, 15:39
Я чуть зі стільця не впала...

Abraira
15.03.2008, 16:57
Я чуть зі стільця не впала...
А я вже практично не реагую... якась атрофована стала... Правда з"явилия напади агресії щодо неї (в собі, вже вдома) і я не уявляю що з ними робити.
Недавно свекруха домовилась з моїм чоловіком, що вони його батьку подарують комп"ютер (мій тато продає свій старий за 150 у.о) То коли мені чоловік це сказав я ледве не розплакалася, дулася цілий день а під вечір не втрималася і запитала в очі, якого милого його таточко мені на 25 років, цього січня, навіть квіточку не подарував?! І що це за "неземна любов до невістки"?!
От пишу і сльози навертаються...

Юстина
15.03.2008, 19:15
Постарайтеся зі всіх сил не реагувати на неї, не слухати її слів, не звертати уваги на її вчинки. Я розумію, що мені зараз простіше про це писати, але, справді, нейтралізуйте цю особу хоча би зі своїх думок. Думайте більше про свою дитинку, насолоджуйтеся своїм станом. І не плачте, будь ласка.

ckorpionsha
15.03.2008, 19:54
Господи! Хай в неї відбудеться перелом і вона виграє в лотерею будинок на Маямі і переїде туди жити... я за неї буду тішитись більше, ніж вона за себе! Бо як нє, то лишиться лише втруїти, а я не хочу гріх на душу брати.

:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Abraira
15.03.2008, 20:26
Таня, я це писала до того, як почула перші рухи малюка. Зараз я стала вовчицею, що маля захищати буде до останньої краплі своєї крові.

Додано через 2 хвилини
І не плачте, будь ласка.
так і моя мама каже, а в мене вагітність якесь шалене відчуття справедливості викликала, ось я і реагую неадекватно, бо по життю знаю, що ніхто не задумував наш світ, як апріорі справедливий! Проте поробити з собою нічого не можу.

ckorpionsha
15.03.2008, 20:30
Таня, я це писала до того, як почула перші рухи малюка. Зараз я стала вовчицею, що маля захищати буде до останньої краплі своєї крові.

Але я насміялась як почитала твої дописи. А ти молодець-оберігай своє чадо!
Моя вродє поутихла..тіки вже питає мого, а не мене коли я рожати буду...а він прикалується з неї...а Таня рожать не будет..он сам вылезет:)

Abraira
15.03.2008, 20:39
Мою теж особливо не тягне, видзвонювати і хвилюватися за мене. Ну і нехай, в мене пам"ять добра. Хоч не буду їй "винна" що вона за мене хвилювалася. Я вже за свекра нахвилювалась, а отримала шматою по писку... доста.

Pand@
15.03.2008, 21:25
А я вже практично не реагую... якась атрофована стала... Правда з"явилия напади агресії щодо неї (в собі, вже вдома) і я не уявляю що з ними робити.
Недавно свекруха домовилась з моїм чоловіком, що вони його батьку подарують комп"ютер (мій тато продає свій старий за 150 у.о) То коли мені чоловік це сказав я ледве не розплакалася, дулася цілий день а під вечір не втрималася і запитала в очі, якого милого його таточко мені на 25 років, цього січня, навіть квіточку не подарував?! І що це за "неземна любов до невістки"?!

Нічого якщо я на ТИ?
Сонце ,несмій лишній раз нервуватись і плакати.Ми коли вагітні-то дуже швиденько знервовуемось.Запамятай,вагітність скоро пролетить,а зарас від тебе і тільки від тебе залежить чи буде твоя дитинка дорозвинута нормально і здоровенька)))).Я коли вагітна була дуже багато чого пережила.Але зарас заріклась що коли 2 раз завагітнію забью на все і 9 місяців тільки про ляльку буду дбати і тримати себе в руках.Повір це дійсно так.Забий на все.Роди а тоді почуй себе геройкою.Думай про свого карапузика,а потім їм всім такої жари даш)

Натася
16.03.2008, 18:56
а от мені теж ніяк не вдається перестати нервуватись:(
хоча розумію, що то неправильно і т.д., але нічого не можу з собою зробити...

Уляночка
17.03.2008, 01:05
У всіх такі печальні історії зі свекрухами, а мене ні:radist: :radist: :radist:
Моя свекруха - просто супер!!!!!!!!!!!!!!!Розумна, приємна, спокійна, а головне "нікудисамійнепхаюча" жінка. Коли вона дізналась, що я чекаю дитину - то для неї було довгоочікувним святом, бо одружилися як і ми, так і Юрка брат, у 2002 році. А це вже закінчувався 2005 - й, а дітей так і нема (ми ще не хотіли, а ті і по нині щось не можуть завагітніти:( :( :( ). Свекруха у всьому допомагала - передавала щось смачненьке, купувала сочки і фрукти.........і т.д. Правда, коли народився Любчик, то був такий період, що я не хотіла і не могла вже так часто її бачити, бо вона приходила щодня, а до 1,5 місяця, чергуючись з моєю мамою, вона у нас ночувала:mad: :ninja: :mad: :ninja: :mad: :ninja: Але, як я вже сказала, жінка вона розумна, тому відчула, що ЇЇ і її турботи вже трохи забагато і поступово зменшила свої візити:clapping: От тепер, коли я з жовтня працюю вдома в четвер та пятницю, ми відвозимо Любчика до неї на 2 дні і вона з ним "відривається" по повній:) :radist: :) :radist: :) :radist: :)

Leila
17.03.2008, 08:47
Мені б таку розумну свекруху, бо моя теж під час вагітності так нервувала мене, що я весь час через неї була в лікарні, а коли на сьомому місяці я попала в лікарню вона собі поїхала в село (думала якщо рожу, то рожу вижеве ляля, то вижеве так внука хотіла, а чоловік міг приходити тільки в неділю, а вже думала буду вити в тій лікарні (на Мечнікова) мені ж свіже повітря треба, а вставати забороняли навіть в туалет, їсти вітаміни літом (лікарняна їжа - " утром пшено, вечером пшено"). Добре що вони закривалися в серпні на мийку, то мене виписали на свій страх і ризик. А вона приїхала перед родами так наче і нічого не було, ніяких скандалів. І попробуй не нервуватися під час вагітності, ще й так гормони викликають поганий настрій, плаксивість, а таке відношення то тим більше

Додано через 16 хвилин
А ще під час грудного вигодовування вона мене так нервує що здається що на зло (тільки не знаю кому), навіть тоді коли я тримаю малого на руках і годую. Казали знайомі не пускай до себе, але ж вона тоді ображається і до чоловіка, що я їй малого не даю, а він їй треба? так його чекала?

Натася
17.03.2008, 18:07
Казали знайомі не пускай до себе, але ж вона тоді ображається і до чоловіка, що я їй малого не даю, а він їй треба? так його чекала?
ти не ображайся, але я б її справді додому не пускала після того всього і хай собі ображається, скільки їй влізе:mad:
а чоловік має зрозуміти, що важливіше - спокій дружини і відповідно годування його дитини чи бзіки мамаші прибацаної.

zet
17.03.2008, 19:32
Читаю, тихо улыбаюсь... У меня 2 сына, что-то мои будущие невесточки про меня понаписывают? :) :radist: Как я люблю уступать, то вы в теме про аборты уже видели... "умгу, сама лагідність..." :beee:

Abraira
21.03.2008, 15:04
Как я люблю уступать, то вы в теме про аборты уже видели... "умгу, сама лагідність..."
А тут справа не у поступках, а у тому, що чужу дитину легше (перепрошую) обі**ати і зненавидіти, ніж зрозуміти і полюбити. Я, наприклад, не можу зненавидіти людину просто-так, я взагалі до недавна не розуміла цього відчуття. Можна не поступатися власною думкою, але у разі потреби, вилізти зі шкіри і допомогти, а не топити у багнюці.

Додано через 2 години 59 хвилин
Прсто "добивати лежачаого", це особливо збочена риса поведінки моєї свекрухи, до неї, я таких людей не знала... та і після неї не зустрічала... і маю надію, що не зустріну.

Галинка
21.03.2008, 20:05
чужу дитину легше (перепрошую) обі**ати і зненавидіти, ніж зрозуміти і полюбити
Святі слова!!!

Abraira
22.03.2008, 17:46
Святі слова!!!
Доречі, я їх почула від одногрупниці, в якої свекруха як друга мама. Тому я ніколи не скажу, жо НЕМОЖЛИВО жити з батьками в одній хаті. Ми живемо з моїми батьками, вона - з батьками чоловіка... і так як її любить і оберігає свекруха, дай Бог кожному. ЇЇ мама на заробітках вже років 6, то свекруха як може, дарує їй любов і дбає, як за власною дитиною, то ці слова їй колись сказала сама свекруха.

Ірена
22.03.2008, 17:52
просто, часто люди дуже необ"єктині. незнаючи людини можуть робити висновки. сестра мого чоловіка (я так розумію замість свекрухи) недавно сказала, що я амбітн адівчина і що довго він зі мною не побуде, то може не дуже й старватися в моїй хаті... а ще їй не сподобалося те, що я її Людкою назвала (мала назвати Людою)
і до чого то? а я справді хотіла якось ніби по-родинному...
ну, я думаю все поправимо...

Abraira
22.03.2008, 20:25
просто, часто люди дуже необ"єктині. незнаючи людини можуть робити висновки. сестра мого чоловіка (я так розумію замість свекрухи) недавно сказала, що я амбітн адівчина і що довго він зі мною не побуде
Якщо вона тебе не знає, як людину, то однозначно з чужих слів! Називай Лідкою, Лідяшкою і ще якось, хай собі над своїм біситься а не над чужим.
А в мене чоловік, одного разу, під час суперечки (а сваримся ми дуже рідко) видав, що всі кажуть, що він з мене пилинки здмухує, а я невдячна! У якості "всіх" він назвав друзів своєї матусі, які нас, за наше сумісне життя, рази 3-4 бачили... От питання, і звідкіля вони могли зробити такі висновки? Невже за 2-годинні сумісні посиденьки за столом, на визначні свята?!

Nata
23.03.2008, 12:55
Це все ревнощі. Забрали ми їх улюбленців. Звісно, тепер не так подала, не те зготувала... А ми і собі, не те сказала, не так глянула. У мене знайома жила деякий час зі свекрухою, але втекла, бо та її била. Пройшов час, минулося, забулося, треба ж якось жити. Друзями не стали, але і про старе не згадують.

mamatu
23.03.2008, 16:33
. У мене знайома жила деякий час зі свекрухою, але втекла, бо та її била.
ну й дикість! :eek: :suicide:
просто неподобство.:mad:
а я маю знайому, яку бувший чоловік бив до струску мізків та поламаних ребрів, а свекруха в сусідній кімнаті навіть не ворушилась, щоб прийти на допомогу.
то вже не люди, а нелюди.:scare:

Nata
23.03.2008, 19:21
Так, це вже інша історія. Страшно, що десь по землі такі люди ходять.

Abraira
24.03.2008, 11:25
Це все ревнощі. Забрали ми їх улюбленців. Звісно, тепер не так подала, не те зготувала...
А мій чоловік з мамою не жив! Вони зі свекром розлучені і чоловік жив з батьком. Це просто злість, тупа і неприкрита!

Галинка
24.03.2008, 12:17
то свекруха як може, дарує їй любов і дбає, як за власною дитиною
А свою дочку має? Бо пареважно, коли свекруха має свою дочку, то невістка рідною не буде ніколи! Я своїй догоджую-догоджую, а вона мені:"Ти би з чоловіком моєї дочки ніодного дня не жила! Попала моя доня як миш в лапу!:(". А я їй:" Може і змоїм чоловіком хтось і одного дня не жив би!?(сарказм, бо з чоловіком знаходимо спільну мову завжди). Може і мені не солодко?!(маючи на увазі, що бути невісткою дууууже тяжко, а ще реабілітаційний переод після родів:()". Як тільки сказала, відразу і пошкодувала за свої слова, бо почалися порівняльні характеристики "дочка-я". Тай взагалі, хтось ту доню заміж гнав??? Що хотіла то має!!! Але поясни то свекрусі:(:(:(

Додано через 7 хвилин
А мій чоловік з мамою не жив! Вони зі свекром розлучені і чоловік жив з батьком
В мене схожа історія, тільки я (ми всі троє) жили в батька. Теж все життя напевно буду за то розплачуватися:( Чомусь ті, в кого повна сім"я (навіть якщо і сварки кожен день, і стосунки натягнуті до краю) страшно критикують тих дітей, батьки яких розлучені. Невже люди настільки тупі, щоб зрозуміти, що ми не відповідаємо за вчинки своїх батьків, і батьків не вибираємо!!!

Nata
24.03.2008, 12:51
Невже люди настільки тупі, щоб зрозуміти, що ми не відповідаємо за вчинки своїх батьків, і батьків не вибираємо!!!
Галинко, не робіть собі комплексів! Люди говорять... Та багато що люди говорять! Ви чудова дружина, любляча мама і основне зберегти мир у Вашій сім"ї, а що було те вже не повернеться. Дивіться на минуле з усмішкою.

Бо пареважно, коли свекруха має свою дочку, то невістка рідною не буде ніколи!
А в мене чоловік один син. І що з того? Я п"ять років намагалася бути зразковою невісткою і зламалася. Не можу більше терпіти. Підозрюю, що свекруха мене так їсть, бо я внучки не народила, після народження другого внука взагалі для мене пекло настало. Добре, що хоч бачимося тепер рідко.

Abraira
25.03.2008, 14:20
А свою дочку має? Бо пареважно, коли свекруха має свою дочку, то невістка рідною не буде ніколи!
Вона має двох синів. І шалено мріє про онучку! :) Коли моя коліжанка попала у лікарню і її прооперували, то свекруха всю ніч в ногах у неї спала! Оце любов, дійсно, як до рідної дитини.

Юстина
25.03.2008, 14:25
Коли моя коліжанка попала у лікарню і її прооперували, то свекруха всю ніч в ногах у неї спала!
О! То в неї ще є залишки якоїсь людяності і доброти? Може ще не все втрачено?

Abraira
25.03.2008, 15:41
О! То в неї ще є залишки якоїсь людяності і доброти? Може ще не все втрачено?
Ти мене напевно не зрозуміла. ЇЇ свекруха до неї ставиться краще, ніж до власних синів! Це її свекруха сказала, що об***ати чужу дитину легше, ніж полюбити!

Юстина
25.03.2008, 18:26
Ти мене напевно не зрозуміла.
100 %, що не так. Я аж втішилася...

mamatu
25.03.2008, 19:03
Коли моя коліжанка попала у лікарню і її прооперували, то свекруха всю ніч в ногах у неї спала!
у мене під час першої вагітності теж була операція на апендицит (із сильними ускладненнями). так моя свекров мало того, що бульйончики у лікарню носила майже 2 місяці, так ще й їздила потім зі мною в Київ на сесію та носила мою віолончель (бо я не те, що віолончель, а себе ледь носила - така слабка після операції була).
а потім кожну мою сесію брала відпустку "за свій рахунок", щоб з онучкою сидіти.
я це кажу не для того, щоб мені заздрили, а щоб показати, що є хороші свекрові.
може вона все це робила і не з любові до мене, а щоб її син щасливим був, та це не має значення, бо не кожен має таку мудрість.
хоча разом жити знову - ні за які "прянички":agree:

Abraira
26.03.2008, 13:28
я це кажу не для того, щоб мені заздрили, а щоб показати, що є хороші свекрові.
Підтримую, всіх під одну мірку не можна! Чомусь згадала своє спостереження. Кожного дня дивлюся "Планету тварин", програму спасіння. То у Нью-Йорку, 95% заарештованих за жорстоке поводження з тваринами - чорношкірі, а ті, хто бере тварин з притулку - світлошкірі! Я одного разу чоловіку сказала, що так расисткою стану, а потім подумала і сказала, що є багато людей інших рас, яких я поважаю, тому неможна судити по якійсь певній картині. І якщо мені не пощастило, то не значить, що у всіх так-само зле.

dream
04.04.2008, 17:04
якби я почала писати всі прикрощі, які мені робить.. ні не свекруха! її ще можна стерпіти (правда не завжди), а власне її мама, тобто бабуля мого чоловіка! мабуть довелось би свій форум на цю тему відкривати... :(

bora
04.04.2008, 17:07
Кожного дня дивлюся "Планету тварин",
Це легко пояснити - або редактор расист, або дослідили, що їх основна аудиторія білі - і ввели установку - цих "поганими" не знімати. Вважайте зі ЗМІ, не варто їх недооцінювати в бажанні маніпулювати нашою свідомістю.

Уляна
05.04.2008, 09:39
А мене свекруха така добра як моя мама. ми ллегко найшли спільну мову з нею. Правда бачимося дуже рідко ( вона далеко(дуже шкода)). Коли завагітніла її радості небуло меж, завжди телефонувала, переживала, передавала гроші на вітаміни,постійно робила настанови своєму сину. Як народилась моя донечка вона мені багато чого порадила, підказала і дуже нас сильно любить. А взагалі вона в мене найкраща. :radist: :radist:

Іруня
05.04.2008, 18:08
А взагалі вона в мене найкраща.
Може тому, що так далеко???:D :D :D
Це я так жартую. І щиро вірю, що справді є такі хороші свекрухи.

А от моя далі не перестає нам завидувати. Моя мама нам на новосілля дарує спальню за 1600$. А свекруха аж не може пережити. Каже вчора моїй бабусі: " От вони хочуть все таке елегантне, дороге. Хай би собі купили на перший час яке-небудь" . А бабуся каже :" А потім що, будуть викидати і два рази гроші тратити?" Але саме головне, що то на гроші моєї мами. Таке враження, що мама їй мала щось купити. Дуже мені з неї дивно і обідно.

Уляна
05.04.2008, 20:36
Я тобі співчуваю. У мене такий батько. Я навчилася не звертати на нього увагу. Живу так як вмію і як вважаю за потрібне.

Олька
06.04.2008, 00:41
Дівчатка, всі вони (свекрухи) різні, але як навчиш, так і буде! Я вже другий раз замужем, перша свекруха була справжня відьма, всюди лізла і т.д. Нам купили квартиру мої і його батьки напополам, В квартиру купували майже все мої батьки і ремонт робили напополам. Потім, коли ми розлучились, мої батьки віддали їм ту половину, яку вони вклали і квартира стала моєю, але я не встигла поміняти замки, та і не думала я, що вони на таке здатні, то коли я місяць не була в хаті і прийшла, то обалділа....:eek: В мене не було майже нічого, винесла (потім взнала, що бувша свекруха) все, навіть мою ОБРУЧКУ забрала!!!!!!!!!!! Я спочатку виясняла, але потім з її слів зрозуміла, що краще, забери все і подавись, але я буду вільна від всього зла, що мені заподіяв її син і їхня сім'я!!!!!!!!!

Уляна
06.04.2008, 20:40
У моєї подруги теж свекруха була просто вампір. Вона приходила в гості заглядала всюдт а потім починала читати моралі, мол там пелюка а там я б так поскладала і так дальше... (Перед її приходом та все вимивала, а після два дня плакала)Сама була присутня при такому. Та одного дня все закінчилося, коли її власнй син пояснив що дружиною він задоволений і якщо їй щось неподобається нехай залишається при своїй думці або взагалі неприходить. Мама заспокоїлася і тепер поводить себе чемно.

vanilia
07.04.2008, 12:43
У моєї подруги теж свекруха була просто вампір. Вона приходила в гості заглядала всюдт а потім починала читати моралі, мол там пелюка а там я б так поскладала і так дальше... (Перед її приходом та все вимивала, а після два дня плакала)Сама була присутня при такому. Та одного дня все закінчилося, коли її власнй син пояснив що дружиною він задоволений і якщо їй щось неподобається нехай залишається при своїй думці або взагалі неприходить. Мама заспокоїлася і тепер поводить себе чемно.

:ninja: нічого собі
Моя свекруха перші дні після нашого весілля поки ми були на роботі, заїжджала до нас і перескладувала речі:padonak: Дзвонить мені на роботу і каже, що перкскладала рушники, бо там їм краще буде.
Звісно, я знову поскладала як хотліа. Вона приїхала і в шоці була.
Потім більше не перескладувала:8: Але й я попросила чоловіка щоб в неї ключі забрав.

Масік
07.04.2008, 12:47
Дівчатка, всі вони (свекрухи) різні, але як навчиш, так і буде!
Цілком згідна, навіть коли свекруха монстр, покажиш що тобі фіолетово на те що вона говорить, то перестане нерви тобі псути, а як будеш такій намагатися догодити і в писок заглядати то і буде кровцю з тебе пити.

vanilia
07.04.2008, 13:04
Цілком згідна, навіть коли свекруха монстр, покажиш що тобі фіолетово на те що вона говорить, то перестане нерви тобі псути, а як будеш такій намагатися догодити і в писок заглядати то і буде кровцю з тебе пити.

Точно :)

Уляна
08.04.2008, 01:01
Мені цікаво, ці свекрухи -монстри поводяться себе як дембель в армії( мені недавали дихати і тобі не дам). Чи вони себе уявили парламентом своєї маленької держави ( всі живуть і працюють тільки по моїх законах, подобається чи ні). Неможу зрозуміти що у них в голові, за кого себе вважають???????

Масік
08.04.2008, 08:18
Це все залежить від сім"ї і потрібно дивитися якщо вона свекра строїть , то і до вас буде надміру пхатися, а ще якщо синочок у неї єдиний....

Leila
08.04.2008, 12:02
Це все залежить від сім"ї і потрібно дивитися якщо вона свекра строїть , то і до вас буде надміру пхатися, а ще якщо синочок у неї єдиний....

А уявіть собі що в моєї свекрухи свекра немає (помер 15 років тому) і синочок один єдиний. я вже :8:

Tutuka
08.04.2008, 13:28
А уявіть собі що в моєї свекрухи свекра немає (помер 15 років тому) і синочок один єдиний. я вже :8:

Слухайте, а ви її заміж не пробували видати? :)
Може хоч інтереси нові з"являться :)

Іруня
08.04.2008, 21:05
А уявіть собі що в моєї свекрухи свекра немає (помер 15 років тому) і синочок один єдиний. я вже
Моя ситуація. Аналогічно!!!

Liliyah Romanova
09.04.2008, 03:37
Знаєте, аж на зло їй йти не хочеться!!! Взагалі!!! Чоловік сходив, а от я грішна душа сижу дома!
І не ходіть. То її гріх в тому, а не ваш. Людина має йти до Сповіді, коли сама відчуває, бо тоді й плід з того і користь більші, а коли хтось сказав, то краще не йти.

Уляна
09.04.2008, 07:20
Я цілком згідна.Скажу чесно, ходжу до сповіді лише тоді коли відчуваю що це мені потрібно. І взагалі сповідь це особисте. Сюди точно ніхто носа не має пхати.

Leila
09.04.2008, 13:14
Tutuka легко сказати, важко зробити, в неї не такий характер щоб заміж виходити, і хто її візьме вже в 60 років, а на рахунок сповіді, то так як і у тебе Панадолка, ще й книжечку з церкви приносила щоб ми з чоловіком правильно висповідалися, а я їй багато разів казала як то робиш на мус, то сповідь не є важна, а вона ображається каже щоб я все робила так як вона каже, навіть в уподобаннях в їжі (я не люблю їсти сир творог, то я вже 3 роки слухаю що його обовязково треба їсти, бо там багато кальцію, так наче його більше ніде немає, хоча сирник чи в іншому вигляді їм запросто) а колись казала я не буду пхати носа у ваші справи, аякже непхає!

Tutuka
09.04.2008, 13:47
Tutuka легко сказати, важко зробити, в неї не такий характер щоб заміж виходити, і хто її візьме вже в 60 років
Та я все розумію, звичайно! :)
Хоча свекруха моєї знайомої останніх років 10 не втрачає надії вийти заміж (зараз їй за 60)! Причому примудряється постійно знаходити нових кавалерів!

Leila
09.04.2008, 14:02
просто в моєї принципи "советські", вже 15 років ніякого мужика не хотіла, і навіть не малювалася ніколи, а волосся пофарбувала тільки на наше з чоловіком весілля, а сива була аж біла. трохи помолоділа, але в душі настрій такий що зовнішній вигляд виказує все що твориться, втратла сина бо я забрала його, я для неї суцільне зло і таке відношення при будь-якій нагоді, а заради чоловіка терплю і не знаю на якому коні підїхати, але прийде час дістане мене це все і не знаю як вирішу що робити, добре хоч окремо живемо

Nata
09.04.2008, 16:48
втратла сина бо я забрала його, я для неї суцільне зло
у нас на весіллі тільки свекруха слізьми заливалася :)

Зануда
09.04.2008, 18:02
Ну що вам сказати. Вчора з"ясувалось, що ми погані батьки. Дітей не пильнуємо, здоров"я їхнє не бережемо і взагалі...Продовжувати далі немає змісту - відразу ясно, що в гостях у нас побувала свекруха. З порога всіх "построїла" включно з дільничною медсестрою, яка на той час була у нас вдома. Але знімаю капелюха перед своїм чоловіком - не змовчав. Сказав все, що думає і на корню присік всі її тиради.
Ще такого видовища ми не бачили - фурія!Влетіла, нагримала, рот нікому відкрити не дала! http://fun.nashcat.ru/smiles/tsmile/family/t1011.gifНагадала собі, що в неї внучки є...В мене аж тиск піднявся. А вчора мав бути такий милий сімейний вечір, нє - принесла нелегка.http://fun.nashcat.ru/smiles/msmile/girls/m0589.gifhttp://fun.nashcat.ru/smiles/rsmile/girls/p0418.gif

Галинка
09.04.2008, 20:21
А моя свекруха прихворіла - цілий місяць болить нога і не може нічого робити, по хаті з трудом ходить. Мені і так було дуже важко, а тут таке. Мушу все сама робити. Загинаюсь. Знайшли бабку, яка взялася лікувати мою свекруху - потрібно возити 45км. Чоловік весь день на роботі, немає кому вести, а до маршрутки вона не дійде. Взялася я розрулювати безвихідну ситуацію. Запропонувала, що сама з 3,5-місячним синочком повожу її. Вже 2 рази возила - капець повний:їду в гараж з візком, їду в Градівку, а там 1,5год.треба чекати - малий плаче, потіє до останньої нитки, я його в машині переодягаю. Одним словом дуже важко, але допомогти свекрусі хочу, бо як я не поможу, то хто? І хоча вона мене не дуже-то любить, я про то не думаю. Цікаво, чи поміняється її відношення до мене, чи доцінить вона мою доброту?

Ука
09.04.2008, 21:26
Цікаво, чи поміняється її відношення до мене, чи доцінить вона мою доброту?
Прийде час - оцінить

Abraira
12.04.2008, 12:28
Прийде час - оцінить
А як-же... у років 79, коли різко почне про Бога думати, а не просто до церкви ходити. Вибачте, але моя мама теж таке мала, то від турботи, ставлення свекрухи потім може навіть ще погіршитися, бо вона зрозуміє, що ви, при бажанні, можете їй своєю турботою дорікнути (НУ, по собі буде судити).
Та, Галинка, не зважай. Роби те, що серце каже, а згори все видно, хто, що і як робить!

Уляна
13.04.2008, 22:15
Роби не для неї а для своєї совісті. Як кажуть наші свекрухи Бог все баче і все пише.
А щодо Велекодної сповіді, то це більше схоже на галочку. Великі черги і ще більше народу.

Горобчик
14.04.2008, 00:30
А от моя далі не перестає нам завидувати. Моя мама нам на новосілля дарує спальню за 1600$. А свекруха аж не може пережити. Каже вчора моїй бабусі: " От вони хочуть все таке елегантне, дороге. Хай би собі купили на перший час яке-небудь" . А бабуся каже :" А потім що, будуть викидати і два рази гроші тратити?" Але саме головне, що то на гроші моєї мами. Таке враження, що мама їй мала щось купити. Дуже мені з неї дивно і обідно.
А мої свекри на наше весілля були шоковані що вони ще мають нас вітати і щось дарувати нам. Коли тамада оголосив, що вітають батьки і мої батьки вручили нам конверт, то вони підійшли до них з обуренням, чому вони їх не попередили про привітання. Але вийшли з положення тим, що сказали, що оплачують чоловікову частину весільної подорожі: він у них позичив гроші, бо уже не мав, путівка коштувала 500$, вони дали 300, а решту він взяв у мене (з наперед подарованих нам грошей), бо деякі гості, які не прийшли на весілля на перед передали гроші. Потім усім розповідала, що вона подарувала синові весільну подорож

Tutuka
14.04.2008, 10:25
А я була свідком інших крайнощів: батьки нареченої останні гроші віддали дитині на весілля (то було років десять тому, якщо пам"ятаєте, дуже нелегкі часи), тоді як свекруха зі свекром вмили руки - прийшли просто як гості... Так от, обдаровують батьки молодих, йде відеозапис, її батьки без довгих вступних речей вручають якусь там символічну суму навіть без конверта, і тут випливає вона... СВЕКРУХА... показує на камеру печатку для сина і перстень для невістки, видає єлейну тираду, які вони подарунки для дітей приготували, далі камера переходить на обпльованих батьків молодої...
Найцікавіше, що через деякий час свекор поскандалив із невісткою і відібрав той нещасний перстень!

Зануда
14.04.2008, 11:18
Найцікавіше, що через деякий час свекор поскандалив із невісткою і відібрав той нещасний перстень!

http://fun.nashcat.ru/smiles/msmile/sad/m0224.gifНу ніц себе люди не поважають. Хами самі натуральні.

Лідочка
14.04.2008, 15:01
Моя кохана свекрушенька вчора прочитала мені мораль на рахунок того, що я ще не сходила до сповіді, бо Пасха на носі!!! Чого я тільки не наслухалася... :( Знаєте, аж на зло їй йти не хочеться!!! Взагалі!!! Чоловік сходив, а от я грішна душа сижу дома!

Моя мама мені те саме вчора читала, але я сказала, що сама знаю що треба йти до сповіді, а коли мені туди йти, то вже я сама вирішу, і взагалі для того є в мене чоловік, щоб рішати в який день мені куди йти.
Просто не люблю коли мені вказують, ще й таке, чи я дурна, чи мала дитина безпорадна:8: , щоб слухати оте "а чого не пішли", "а треба було сьогодні піти", і т.д.

Natalya
14.04.2008, 15:35
Просто не люблю коли мені вказують, ще й таке, чи я дурна, чи мала дитина безпорадна , щоб слухати оте "а чого не пішли", "а треба було сьогодні піти", і т.д.
Стільки в житті проблем... А якщо їх ще й рідні люди на рівному місці створюють, то залишається тільки щиро поспівчувати.

Leila
14.04.2008, 15:43
Моя свекруха в мене тиждень була бо після лікарні, я вже вішаюся, сьогодні думала що ж з заспокійливих препаратів випити, бо а ж тіліпає мною, і свята на носі, а вже посварилися, хоча до сповіді через це треба піти, тільки після Паски знов сварки забезпечені і яка ж тут сповідь, хоч ходи кожного тижня.

Галинка
14.04.2008, 23:53
А мене свекор почав діставати. Сидить кожен вечір і придивляється що я роблю не так, постійно мною керує. Мене то дістало і я йому порядно нахамила. До нього не дійшло - сьогодні знову: одягни малого, купай малого, витирай і т. д. А вчора таке витворив, що я ледве себе стримала, щоб не заматюкатися. Купали малого і я включила диск з дитячими пісеньками. Він прийшов і каже:"Що то ти таке викупила? То піонерські пісні! Давай закличимо мою маму - нехай заспіває, ми запишимо на касету і будеш давати малому слухати". На ту репліку я чуть не впала, сказала, що в такому разі я і свою бакбу привезу, нехай співає. Свекор обурився, що його ідея мені не підійшла і включив телевізор, дивився рекламу. Свекруха зробила йому зауваження як то він при включеному магнітофоні телевір включив, а він: " Я того слухати не можу!". Питається, я що йому музику включила? Як не подобається, нехай йде в іншу кімнату(доречі, в нас 3 кімнати і в кожній кімнаті по телевізорі)! Так ні - то ж треба на зло невісточці зробити!!!

Abraira
15.04.2008, 14:02
На ту репліку я чуть не впала, сказала, що в такому разі я і свою бакбу привезу, нехай співає.
:D :D :D :D :D
Кажуть, що у жінок клімакс страшний... а подивитися на тих мужиків... у кого у сорок починається, у кого у 60, та це страшна справа. Головне, що не доходить до них нічого. Вони знають як грудьми годувати, як вагітна має поводитися, що дитина хоче слухати... Жах! І що з тими мужиками робити. Я вже за своїм обожнюваним татусем таке почала помічати, та йому вже за 60, можна і змовчати, тим-більше, він мені серце віддасть, якщо треба буде. Але коли чужа людина, що з тебе кров ссе, щей вчити починає... :suicide: треба сказати, що комарі хоч кров п"ють і ранка чухається,:8: та хоч після укусу життя не навчають.:babruysk:

Ljolik
15.04.2008, 14:11
Я вже за своїм обожнюваним татусем таке почала помічати, та йому вже за 60, можна і змовчати, тим-більше, він мені серце віддасть,
Моєму татові також 60, і дуже любить покерувати чи щось таке як Галинкін свекор видати, але тато то не свекор, сказала щоб не втручався і все, з свекром так не дуже поговориш. З батьками звичайно жити важко, а з чужими батьками то взагалі :suicide:

Abraira
15.04.2008, 14:26
З батьками звичайно жити важко, а з чужими батьками то взагалі
Ми з чоловіком живемо з моїми батьками. Планували жити місяць а вже майже 3 роки пройшло і їхати на іншу квартиру не збираємось. От як!

Nadijka
15.04.2008, 14:31
їхати на іншу квартиру не збираємось не збираєтесь,бо вам подобається жити з ними чи просто не маєте можливості жити окремо?

Abraira
15.04.2008, 14:35
не збираєтесь,бо вам подобається жити з ними чи просто не маєте можливості жити окремо?
Так, логічне запитання! :)
Нам подобається жити разом. У мене є власна квартира, то там бабця живе, хоч помінятися можемо у будь-який момент. Та я занадто люблю свою маму, щоб по-перше: поїхати від неї, залишивши без "діточок" (ми з чоловіком)
по-друге: віддати на поталу бабці, бо то мамина свекруха! :)
а чоловік мій свою тещу обожнює... щеб пак, вона дійсно золота!!!

Nadijka
15.04.2008, 14:41
Нам подобається жити разом.
Ну тоді молодці!!! Тому що ми з чоловіком маємо такі звички, шо просто напросто не можемо ділити ще з кимось квартиру, які б там родичі золоті не були!!! Чи то просто нас важають замолодими і пхають свої носи куди не треба?!
Abrairо, бажаю вам шоб і після народження малятка у вас все залишилось в порядку!!!

Abraira
15.04.2008, 15:02
Abrairо, бажаю вам шоб і після народження малятка у вас все залишилось в порядку!!!
Дуже дякую, думаю, що буде ще краще! ;)

Чи то просто нас важають замолодими і пхають свої носи куди не треба?!
Принцип життя моєї мами: не пхати ніс куди не треба! Вона, звичайно, може і мене і чоловіка висповідати, але це при крайніх обставинах і за це на неї ніхто не ображається, а от вчити прати, складати речі, лягати о 22:00, не їсти по-ночах і т.д. вона ніколи не буде, бо все що вона могла мене навчити - вже навчила, а у 25 років вже пізно... та і не такі ми вже погані ;)

Ірена
15.04.2008, 15:05
І що з тими мужиками робити
в мене зі свекром ще не таке було: він у дверях ванни дірочку просверлив, саме тоді, як я до них прийшла. козз-зел старий!
я її заліплю чимсь, а він - відліпить... ледь не вбила його!

Abraira
15.04.2008, 15:08
він у дверях ванни дірочку просверлив, саме тоді, як я до них прийшла. козз-зел старий!
Я правильно зрозуміла, що не просто старий, а щей вуайєризмом страждає? (підглядає)

Leila
15.04.2008, 15:09
Nata, а моя ще й досих пір сльозами заливається і мене обзиває стервою, бо я нібито налаштовую її сина проти неї, абзац просто, я вже не знаю як це все припинити

Nadijka
15.04.2008, 15:10
та і не такі ми вже погані
ага, я себе поганою мамою також не важаю, але моя мама і свекруха думають по інакшому!!! Вони ж вже не вперше виховують(моя мама-2, а свекруха-4), тому їм краще знати шо робити з моєю дитиною!!!
Але не з моїм характером!!! Я з чоловіком зачала дитинку, виносила її і народила, тому краще знаю шо мені робити, вдягати, коли годувати і класти спати!!! А як вони починають мені вказувати шо робити, то мушу трохи посваритись, бо спасу з ними немає!!! Як посидіти з малою, шоб я трохи розвіялась чи поїхала по справах, то немає нікого, а як поради давати, то всі нараз пхаються!!! Тому щаслива шо живу окремо від всіх!!!

Ірена
15.04.2008, 15:11
та Бог його зна...
але козел та ще й дурний, то точно
він страшно возмущався, що я при зустрічі і прощанні його не цілувала... а чого я маю його цілувати? питається...

Nadijka
15.04.2008, 15:12
в мене зі свекром ще не таке було: він у дверях ванни дірочку просверлив, саме тоді, як я до них прийшла. козз-зел старий! я її заліплю чимсь, а він - відліпить... ледь не вбила його!

:eek::eek::eek:
Ірено, треба було разок штрикнути олівцем в ту дирочку...:D шоб більше взагалі не підглядав!!!

Ірена
15.04.2008, 15:14
треба було разок штрикнути олівцем в ту дирочку...
мені тоді 18 років було...
шось не додумалася:D

Abraira
15.04.2008, 15:16
ага, я себе поганою мамою також не важаю, але моя мама і свекруха думають по інакшому!!!
О, ні! В мене для цого є і буде дві мудрі книжки: Ледлофф і Спок... і досвід психотерапії. Словами "Згідно концепції..." починаю "тому моя стратегія поведінки вірна!" закінчую... і всі затикаються! Правда мамуня моя сама Спока читала і виховала мене дуже добре, з нею я можу тільки радитися і слухати з відкритим ротом (Вже з моїх слів видно, як вона мене виховала :) ) а от свекруху навіть слухати не стану, вона мені що, помагала чимось, щоб вчити? То хай заткнеться.

Додано через 2 хвилини
я вже не знаю як це все припинити
Ласкаво прошу до мого клубу "Чим краще труїти свекруху!" :D
Ірено, треба було разок штрикнути олівцем в ту дирочку... шоб більше взагалі не підглядав!!!
:D :D :D :D :D ...І не бачив!

Nadijka
15.04.2008, 15:21
він страшно возмущався, що я при зустрічі і прощанні його не цілувала... а чого я маю його цілувати? питається...
Фууууууууууу....ненавиджу оті цілування...особливо з свекрухою, а про тестя взагалі:shutup::shutup::shutup: Завжди стараюсь це дійство обминати стороною...

Додано через 2 хвилини
А вчора мала необережність сказати мамі, що на літо малого хочу в садочок давати, але не на цілий день, а тільки до обіду....
А ми з червня йдемо....:p , але не знаю чи піду на роботу...може просто для початку світ порозглядаю:D :D :D

Abraira
15.04.2008, 15:26
Фууууууууууу....ненавиджу оті цілування...особливо з свекрухою, а про тестя взагал
От якось дивно виходить. В мене, мої батьки, чоловіка дуже люблять, та цілуватися до нього при зустрічі не лізуть, хіба мама може поцілувати, як він якусь важливу справу чи переговори має. А його батьки мене терпіти не можуть, але обціловують зі сльозами на очах.... може то вони легенько облизують, до поїдання готуються?!:eek: :eek: :eek:

Nadijka
15.04.2008, 15:29
може то вони легенько облизують, до поїдання готуються?! http://casa-latina.ru/s/s/icon_49.gifhttp://casa-latina.ru/s/s/icon_49.gifhttp://casa-latina.ru/s/s/icon_49.gif

dream
15.04.2008, 15:32
мені отак би з вами посміятися над своєю "Старою бідою", але не можу надто близько до серця сприймаю ці всі конфлікти. Ось вже рік з нею не спілкуюся. взягалі не зауважую її, а далі не йметься кожен раз мусить штрикнути і то дуже боляче :(

Abraira
15.04.2008, 15:41
І я сприймаю, і всі... і плачу тільки через свекрів! Але якщо хоч тут можу сказати, що думаю, то говорю. Спробуй, така класна психотерапія!!!

Nadijka
15.04.2008, 15:43
мені отак би з вами посміятися над своєю "Старою бідою", але не можу надто близько до серця сприймаю ці всі конфлікти. Ось вже рік з нею не спілкуюся. взягалі не зауважую її, а далі не йметься кожен раз мусить штрикнути і то дуже боляче
Будь простішою!!! Я спочатку також все дуже близько сприймала до серця, а тепер вхожу до клубу, той шо започаткувала Абраїра і всьо гуд!!!

dream
15.04.2008, 15:43
І я сприймаю, і всі... і плачу тільки через свекрів! Але якщо хоч тут можу сказати, що думаю, то говорю. Спробуй, така класна психотерапія!!!
з гумором писати щось не виходить, а от плакатися і вішати на когось свої проблеми.. кому це потрібно?

Nadijka
15.04.2008, 15:44
гумором писати щось не виходить, а от плакатися і вішати на когось свої проблеми.. кому це потрібно?
не треба плакати, просто розкажи і повір тобі стане легше 100%...випробувано на собі!!! зодно може шось тобі порадимо

Abraira
15.04.2008, 15:44
з гумором писати щось не виходить, а от плакатися і вішати на когось свої проблеми.. кому це потрібно?
А що, тут всі з гумором пишуть? Як не хочеш, не пиши, я просто запропонувала варіант зняття стресу! ;)

Галинка
15.04.2008, 15:46
в мене зі свекром ще не таке було: він у дверях ванни дірочку просверлив, саме тоді, як я до них прийшла. козз-зел старий!
я її заліплю чимсь, а він - відліпить... ледь не вбила його!
:D:D:D Мій свекор любить дьоргати за ручку в ванній кімнаті, коли там хтось є. Колись так дьорнув, а двері відкриті - я в той момент вилізла з ванни і витиралася:D :D:D Мені чомусь було дуже стидно перед ним, а йому за таку витівку зовсім ні!!!
А ще було:полягали ми з чоловіком спати і ... Тут завалює свекор... Ми чуть не посивіли:crazy: На слідуючий день я то в формі жартів розказую і кажу, що стукати треба!!! А він мені на то: -"В вас телевізор був включений, значить можна заходити. І взагалі, в вас маленька дитинка, значить нічого не можна!!!". Ужас!!!:suicide:

Nata
15.04.2008, 15:53
а моя ще й досих пір сльозами заливається
Та не звертайте уваги, якщо, звісно, можете. У мене таке саме, але кожен раз вислуховувати, то можна застрелитися. Я намагаюся не спілкуватися із свекрухою Навіть коли вона до нас приходить (а бувало, що й хамиь мені в моїй хаті!), я собі бігом знаходжу роботу і йду в іншу кімнату.

dream
15.04.2008, 15:57
хм... тоді слухайте: до одруження ми жили з моїми батьками, а після - переїхали в особняк (колись це був особняк баби мого чоловіка, а потім вона переписала на його маму). Так от ніби все було добре до весілля, так мене всі любили, а після - мою маму зробили злодійкою, мене невдячною свинею ну і так далі. Я намагалася згладити всі кути - примирювала батьків (що мені вдалося!), так як хата бабки (по іншому назвати її не можу) на одному подвір’ї з нашою - ходила кожен день розважала її, щоб старій скучно не було, мила унітази, біде, умивальники, відчищала пралку від никипу, мила плитку і посуд, мене про це ніхто не просив, але ж вона старенька їй важко... І от одного разу дзвонить мені свекруха (вона не в Україні) і каже, Іра я тебе не прошу Бог зна що робити, але принаймі в себе в хаті за порядком слідкуй і раз на місяць до баби ходи, може їй що помогти треба, бо вона казала, що я сплю до 2 години а потім цілий день телевізор дивлюсь, а чоловік голодує, ще й в хаті сам за мене все робить... Я змовчала, але ходити туди перестала.
Забула сказати, на той час у нашій хаті ні води, ні каналізації, ні опалення. Тобто купатись небуло де, мити посуд ідентично, в туалет - на відро на вулиці і т.д.
Після того був скандал, при якому на мене підняли руку... Деталі переказувати не буду, дуже довго.
А тепер я невдячна брехлива сволота зі слів нашої бабусі, ну і ще хвойда :)

Олька
15.04.2008, 16:00
А тепер я невдячна брехлива сволота зі слів нашої бабусі, ну і ще хвойда

ну і язва стара! Я би їй миш'ячку тихенько підсипала і поховала би!

dream
15.04.2008, 16:03
ну і язва стара! Я би їй миш'ячку тихенько підсипала і поховала би!
мені вже пропонували наші майстри коли копали яму на фундамент залити її ним і сказати що так і було :)

Олька
15.04.2008, 16:04
мені вже пропонували наші майстри коли копали яму на фундамент залити її ним і сказати що так і було

я би скористалася таким шансом на твоєму місці!

dream
15.04.2008, 16:11
Ну а чоловік ваш що на те сказав?що він може сказати? це його баба, він між двох вогнів. Хоча і не мовчав, сказав щоб вона від мене трималася якнайдальше, бо якщо я ще раз заплачу він її розірве

Nata
15.04.2008, 16:21
Прийміть співчуття. Я теж від чоловікової родини діставала, є в них одна бабця, навіть не родина, а так, третя вода на киселі, намагаласчя мене приручити. Але мені палець в рот не клади, вже не рухають.

Abraira
15.04.2008, 16:28
сказав щоб вона від мене трималася якнайдальше, бо якщо я ще раз заплачу він її розірве
Ось це вже важливо, бо як чоловік у такій ситуації мовчить, то він буде і у інших мовчати. Він, якщо не є свідком, дійсно може вважати, що жінка перебільшує, але якщо все стається при ньому - має захистити!

dream
15.04.2008, 16:35
Він, якщо не є свідком, дійсно може вважати, що жінка перебільшує, але якщо все стається при ньому - має захистити!
Він свідком нажаль не був та й взагалі він у мене дуже тихенький, тому я в п’ять раз більше горджусь цим його вчинком

Nata
15.04.2008, 17:25
Мій чоловік намагається не встявати в сварки, тому у нас "холодна війна" за його спиною :). Свекруха йому, звісно наговорює на мене, але він у мене мудрий. А я про сутички з нею мовчу. Нащо коханого зайвий раз нервувати.

Nadijka
15.04.2008, 17:34
Так от ніби все було добре до весілля, так мене всі любили, а після
Та то у всіх так!!!

Після того був скандал, при якому на мене підняли руку... Я не зрозуміла, то бабка підняла руку???

А тепер я невдячна брехлива сволота зі слів нашої бабусі, ну і ще хвойда Та сама вона така!!!! Ото КОЗА!!!

dream
15.04.2008, 17:59
Я не зрозуміла, то бабка підняла руку???
так, якби вчасно не відскочила, то ще й би дверима в голову дістала...

Незнайомка
15.04.2008, 18:58
Та сама вона така!!!! Ото КОЗА!!!
не ображайте тварин - вони не такі погані

є в них одна бабця, навіть не родина, а так, третя вода на киселі, намагаласчя мене приручити
а в наше сімейне ліжко намагався "залізти" (в переносному значенні) друг свекра. при чому нагло і не в мою користь. я, на жаль, змовчала (заціпило від образи) і чоловік нічого не сказав (потім говорив, що не помітив тих фраз). кілька тижнів була розстроїна. якщо ще раз побачу того старого б...на і він до мені хоч слово писне - обхамлю і не подивлюсь, що в гостях.

Nata
15.04.2008, 19:04
Друзі теж не просто так лізуть. Певно розмова зі свекром була. Ех, як мене ті друзі доводять. Сверкам ще терплю, але всім іншим вже перестала. Чоловік намагається мене ізолювати від сімейних зборів із друзями свекрухи, бо знає, що якщо мене довести, скажу в очі що думаю.

Лідочка
15.04.2008, 19:05
а в наше сімейне ліжко намагався "залізти"
ніц не розумію, як то так можна.....Він що де...л? (вибачте, модератори, можете видалити)

Незнайомка
15.04.2008, 19:40
він себе просто вважає останньою істиною у всіх питаннях. при чому безпідставно.

Abraira
15.04.2008, 19:50
він себе просто вважає останньою істиною у всіх питаннях. при чому безпідставно.
Я, особисто, не знаю, серед живих і не канонізованих людей, когось, кого б я вважала останньою істиною у всіх питаннях. Тому, для мене будь-яка така заява є абсурдом!!!
Чомусь, всі хочуть вчити, зі словами "я нічого поганого не пораджу" але як їх вчать, то слухати не треба, "а що, я щось погане раджу?" яке там, цей аргумент односторонній!

Додано через 3 хвилини
Мій свекор і свекруха, можуть почати вчити куди треба потратити гроші. Хоч би раз запитала "А ви маєте, за що їсти купити?" Яке там! Коли чоловік не працював, а я вже була вагітна, один раз свекруха тикала 50 грн., та чоловік не взяв.

Незнайомка
15.04.2008, 19:58
Певно розмова зі свекром була
в нас з свекром нейтралітет. якщо треба - допоможемо одне одному, але без дозволу ні ми до нього, ні він до нас не лізем. були трошки несумісності коли жила в невістках на побутовій основі (зварив каву - залив плиту і лишив, прибрала на кухні перед роботою - а ввечері знов бардак, пройшовся по помитій підлозі взутий, включив телевізор заголосно), але то не від вредності, а скоріше через різницю поглядів на побут. зараз ми живем окремо, кожен веде господарство як йому хочеться і ніхто нікому не заважає.

Leila
15.04.2008, 23:05
Ой дівчата я сьогодні мала такий шканділь зі свекровіщем що то просто повний капець, я взнала що я нагла стерва, сміття і сволота, і це при моїй дитині такі крики були що хоч з хати тікай, я її почала виганяти і щоб більше не прриходила то вона вперлася і каже я нікуди не піду і все де хочу там і буду, більше я її не пущу хату, хай син її провідує вдома а малого побачить коли чоловік з ним буде гуляти, мій терпець увірвався остаточно. Мені треба мир злагоду і спокій в сім"ї, для дитини основне щоб не виріс невротиком і я теж не звихнулася. Вона аж тріска від злості через наше одруження з чоловіком і вже 3 роки одне і теж

Abraira
16.04.2008, 07:58
Вона аж тріска від злості через наше одруження з чоловіком і вже 3 роки одне і теж
В мене теж скоро 3 роки буде... маю надію! :) Правда зі своєю я відверто не сварюся, покищо... та холодна війна по-повній!!!
я її почала виганяти і щоб більше не прриходила то вона вперлася і каже я нікуди не піду і все де хочу там і буду
Треба було святою водою почати кропити.... ото у неї вираз обличчя був-би!!! :D А потім, як-тільки переступила поріг, посипати його святою сіллю.... цілий день був-би хороший настрій, тільки від згадки її пики!!! :D

Nata
16.04.2008, 08:53
Лейло, не переймайткся. Думайте про своє малятко. Ви для нього найкраща мама у світі, Ви найкраща дружина, а решта най Вас не обходить.
Я Вас дуже добре розумію, бо мала таке саме, але, нащастя, була моя мама дома, то я діток забрала до ванни (включила воду, щоб чути не було), а мама за мене віддувалася. Тепер свекруха сама не приходить, а свому синочкові не скандалить. Старшого внука чоловік до неї водить, а меншого вона бачила всього 5 разів :).
Тепер маю спокійніші нерви. Мусимо себе берегти, бо ніхто про нас не подбає, окрім нас самих. Тримайтеся і не падайте духом.

Олька
16.04.2008, 10:25
Да, дівчатка, я як поначитуюсь ваших розповідей, то думаю собі, добре, що в мене доця і я буду тещею :radist: :D

Ірена
16.04.2008, 11:05
добре, що в мене доця і я буду тещею
ще не вечір. можете бути й свекрухою:D

Олька
16.04.2008, 11:07
ще не вечір. можете бути й свекрухою

Все може бути, я не зарікаюсь, але думаю, що буду все таки тещею, що якщо буде, то ще одна дівчинка (хотілось би надіятись!:)))))

Alias
16.04.2008, 11:17
Прочитала дописи...і не злякалася:)))
Думаю, що у мене буде не така свекруха.А якщо щось не такҐ, то Макс поставить її швидко на своє місце:)

Abraira
16.04.2008, 11:25
Прочитала дописи...і не злякалася))
І не треба! Дай Бог, у тебе буде хороша свекруха, чого тобі настроюватись на погане? Є багато свекрух, які турботливіші за рідну матір!

Leila
16.04.2008, 11:29
Треба було святою водою почати кропити.... ото у неї вираз обличчя був-би!!! :D А потім, як-тільки переступила поріг, посипати його святою сіллю.... цілий день був-би хороший настрій, тільки від згадки її пики!!! :D

Та в такі моменти не до свяченої води і солі а лиш би забралася, і я її зі своєї хати не могла вигнати. ну де таке видано щоб мама не була рада що її рідній дитині добре, неважливо син то чи дочка, а вона просто егоїстка, бо хотіла щоб син бавив її як малу дитину і жінки немав. а нащо як є мама, все зварить, попере, попрасує, а жінка навіщо? Я тепер вирішила що навіть як прийде то до хати не впущу нехай син до неї їде і там провідує, коли малий підросте то може з собою буде брати.
Nata я знаю що як сам про себе не подбаєш то ніхто не подбає, але мені так шкода що немає кому заступитися за мене, коли прийшов чоловік т вона прин ьому таку ображену пику настроїла що наче я на неї нападала а вона бідна і нещасна, але він вже її знає і не повірив, ну за руки не виводив але після їх розмови сама пішла і більше я її не пущу!

Додано через 2 хвилини
я ніколи не думала яка свекруха в мене буде, бо думала що жити мені з чоловіком і буде всьо ок, та де там моя свого носа скрізь встромляє у наші відносини, і мене брудом обливає, до чого вже дойшла, що я сміття, ну це вже мене добило, і я не витримала нерви ж не залізні.

Олька
16.04.2008, 11:33
Моя свекруха колись так само себе поводила, все говорила, що ми і так розведемся, я терпіла терпіла, але на довго мене не хватило, зірвалась, обматюкала, висказала все що думаю, вигнала і сказала, що до малої не допущу взагалі, то відразу все стало кардинально навпаки, зараз в нас з нею мир та любов і виявилось, що вона не погана людина, тепер як подружки, вона навіть мені плачеться якщо щось не то, а не чоловікові і сварить його як я нажаліюсь!

Leila
16.04.2008, 11:36
ну моя не зміниться, бо жити з нею я не буду і вона в мене не буде, от і лишимося кожен при своїх інтересах, які в нас не збігаються, і я всерівно все життя буду стервом яке забрало її сина!

Ірена
16.04.2008, 11:36
Я тепер вирішила що навіть як прийде то до хати не впущу нехай син до неї їде і там провідує, коли малий підросте то може з собою буде брати.
згадала: в селі сусідка як бачила, що свекруха до неї йде (а вони жили в сусідстві) кричала до чоловіка: "Богдане, вийди до своєї мами!":D
і нічо! молоді живуть до нині - вже їх діти великі, а стара дала собі на спокій. ще й мужика собі знайшла... до деяких свекрух інакше не доходить:) .

Alias
16.04.2008, 11:40
І не треба! Дай Бог, у тебе буде хороша свекруха, чого тобі настроюватись на погане? Є багато свекрух, які турботливіші за рідну матір!
Але тут чогось немає про добру свекруху...

Олька
16.04.2008, 11:42
ну моя не зміниться, бо жити з нею я не буду і вона в мене не буде, от і лишимося кожен при своїх інтересах, які в нас не збігаються, і я всерівно все життя буду стервом яке забрало її сина

Так я зі своєю і не жила, то вона мені все виговорювала по телефону, або коли приходила, ну от я її і виставила в один прекрасний день....Хоч я не знаю що вона від мене хотіла, мій чоловік прийшов до мене від неї голий босий і додому далеко, а до мене прийшов в окрему квартиру, мої батьки помагали і помагають до сьогодні всім чим можуть, хіба що її не влаштовувало, що я вже була замужем до нього (дітей не було), але хто не помиляється в тому житті?

Leila
16.04.2008, 11:44
в мене мами немає і я думала що може вона буде мамою нам двом, підтримає, як мама щось навчить, з дитиною поможе, але мені її допомога дуже дорого обходиться в плані нервів і здоров"я

Ірена
16.04.2008, 11:49
є. ви зле читаєте.

Chortenia
16.04.2008, 12:07

Як немає? Ви уважніше гілку почитайте :)

Leila
16.04.2008, 12:10
І в мене аналогічна ситуація, теж прийшов нічого не дала з собою, бо вона чекала невістку в своїй хаті, і я її одним не влаштовую що після весілля захотіла жити окремо від неї. а хороші свекрухи є але то радше виняток ніж правило, дай Боже розуму такою не стати.

Abraira
16.04.2008, 12:15
Є, ти неуважно дивилася. Просто про неї нема чого писати, крім того, що хороша... а погана постійно капості робить, от дописів і багато.

Додано через 5 хвилин
хороші свекрухи є але то радше виняток ніж правило, дай Боже розуму такою не стати.
Та ні, я знаю багато хороших свекрух... просто на них не загострюють увагу. А от на погану хочеться хоч комусь пожалітися, щоб легше стало.
От ні мені ні моїй мамі, ні моїй бабці зі свекрухами не пощастило. А у маминих двох рідних сестер, свекрухи - просто супер. Як дочок рідних любили (ой, одна і досі жива, дай їй Боже здоров"ячка).

Lady
16.04.2008, 12:42

Напишу трохи і про свою. Моя свекруха непогана людина хоча є багато того що мені неподобається в ній, але зараз це сприймаю спокійніше.
На початку нашого одруження трохи пхалася до нас, мене це дуже нервувало бо дуже не люблю коли починають приймати рішення за мене.:mad:
Вона така жінка що дуже переживає за те щоб усі були ситі, було таке що приходила приносила продукти і казала що я маю готувати сьогодні на вечерю. З одної сторони це добре а з другої бувало принесе аж дві повні сумки продуктів неспитавшись чи в мене це вже є, і було таке що не зразу все ж з"їдаємо і дещо лежить і псується. Надмірність турботи деколи погано сприймаєтся.
Зараз і далі так але вже узгоджуєм з нею якщо потрібно щось. Ну людина вона така, ну що з тим поробиш , неможе вона інакше. Пам"ятаю коли була помаранчева революція, вона почала переживати що будуть якісь воєнні дії і зразу почала казати що треба всього на запас накупляти.
Коли народились діти також було що говорила різні дурниці, наприклад непоказуй дитині дзеркало, неможна щоб вона туди дивилась бо почне пізно говорити і т. д.
А взагалі дуже допомагає мені з дітьми, постійно допомагає мені, коли чоловік не може, в лікарню з двома дітьми поїхати, коли діти обоє хворі завжди приходить, посидить з малими коли з чоловіком хочем десь прогулятись.Деколи помагає мені в дечому більше ніж моя мама.
А так якщо починає деколи щось казати як має бути, то даю їй в доступній і мягкій формі зрозуміти що самі вирішимо :agree: або чоловік з нею поговорить.
Підтримує мене в тому плані що маю трьох хлопців і що за всіма треба доглядати і за її сином теж треба в дечому доглядати і розуміє мене як жінку бо знає що в її сина є певні "особливості" характеру, хоча я теж далеко не ангел. :)

Alias
16.04.2008, 12:50
Як немає? Ви уважніше гілку почитайте
перепрошую:).вже прочитала.Та я й раніше читала, тільки забула де.:)

Leila
16.04.2008, 12:58
Lady я розумію що кожен з нас має свою думку на все, свої принципи і виховання, і звички, але так відноситися до людей як вона до мене теж не можна, спеціально придиратися до мене і розказувати, що я повинна робити а що ні, і що я повинна вчити її сина, в його то віці, а що не повинна бо їй то не подобається а потім переходити на образи. Я хотіла з нею нормально мирно жити бо я неконфліктна людина, але вона при кожній розмові мусіла нагадати, що я винна у всіх її бідах бо я забрала сенс її життя. Я розумію що допомоги від неї ніколи не діждуся вже хоч як би мені не було важко, щоб потім не дорікала мені тією допомогою

vanilia
16.04.2008, 13:04
А мій свекор нажалівся моїм батькам, що я вперта, вредна, не хочу його слухати і щоби батьки мене перевиховали. Уявіть собі!!!
А вперта тому, що було пару разів... Свекор мій воєнний на пенсії. Він привик, що кожне його слово як закон, навіть свекруха швиденько робить що він скаже. ЗІ мною так не получається. НЕдавно он було, хотів, щоби ми відмічали чоловікове ДН в них (це в селі). Я сказала, що не хочу і не буду, і є причини на це - з дитиною таскатися в село і там цілий день дитину і секбе мордувати не хочу. ТАк от свекор разів 15 дзвонив чоловікові нагадати, щоб мене перевиховав на рахунок того питання. Я ж сказала, що я не позволю собою крутити. Ми з чоловіком через це сильно посварилися. Дуже серйозно. І таки я в нас вдома наготувала все, прибрала і справили КЛАСНО ДН чоловікові! Свекор потім чоловікові ще казав яка мол в нього жінка-господиня.
ТАке було вже не раз, що свекор щось сказав і мало бути по його, а я не йшла на поводку. Його це страшенно дратує. І він пару разів моїхм батькам жалівся. Моя мама йому казала, щоб пхатися в наші стосунки не буде і щоб він не пхався, то він ще на неї рипів.
Отаке-то в нас...

Додано через 5 хвилин
То все нічого, але вони з температурою приперлися в суботу до нас. Свекруха від дитини була подалі, а свекор її довбав: "Візьми на руки дитину! Візьми на руки дитину!" Вона і взяла. І я тактично просила не лізти, щоб дитину не заразити. Вони мене ніби не чули. А тепер мала кашляє, в мене горло болить, в чоловіка теж. А свекруха вчора дзвонить і каже: "Мала кашляє? То ви винні! Не треба було її купати!" Уявіть собі....

Додано через 7 хвилин
Я знаю, що недобре отак от свекрів своїх обговорювати на форумі. Але мене це болить. А більше ніде я цим поділитися не можу :( і не хочу.

Lady
16.04.2008, 13:30
То все нічого, але вони з температурою приперлися в суботу до нас. Свекруха від дитини була подалі, а свекор її довбав: "Візьми на руки дитину! Візьми на руки дитину!" Вона і взяла. І я тактично просила не лізти, щоб дитину не заразити. Вони мене ніби не чули. А тепер мала кашляє, в мене горло болить, в чоловіка теж. А свекруха вчора дзвонить і каже: "Мала кашляє? То ви винні! Не треба було її купати!" Уявіть собі....

Ну це вже взагалі... В мене якщо хворі, навіть не приходять щоб дітей непозаражувати.
Не розумію як можна так говорити "То ви винні" і так зрозуміло що свекруха з свекром заразили, що вони такого елементарного не розуміють.

vanilia
16.04.2008, 13:36
Ну це вже взагалі... В мене якщо хворі, навіть не приходять щоб дітей непозаражувати.
Не розумію як можна так говорити "То ви винні" і так зрозуміло що свекруха з свекром заразили, що вони такого елементарного не розуміють.

Так то щоби з себе вину зняти. Ми винні, бо скупали малу. Бо мол в хаті зимно. Я вже їм сказала, що нагріла перед купіллю хату до +25:cowboy: Ну що ж їм ще казати. Хай хоч для себе зрозуміє, що вона неправильно зробила.

Abraira
16.04.2008, 13:45
Я знаю, що недобре отак от свекрів своїх обговорювати на форумі. Але мене це болить. А більше ніде я цим поділитися не можу і не хочу.
І я знаю, і теж нікому пожалітися. У всякому разі, я сказала про свекруху повну правду, а вона розповідає коліжанкам, що мій чоловік сам собі сорочки пере і зранку, до роботи прасує... що він бідний загнться скоро... хай їй язик відсохне, від тої брехні. Може я і не найкраща господиня, але чоловік у мене доглянутий.

Nadijka
16.04.2008, 13:47
щоб потім не дорікала мені тією допомогою
А я і не хочу допомоги свекрухи...разок-другий в місяць передасть картоплю,моркву,яйця і всьо...а я і рада, бо все решта я можу купити все собі сама і ніхто мені не притикне шо я шось винна!!!

Abraira
16.04.2008, 14:01
разок-другий в місяць передасть картоплю,моркву,яйця і всьо...
То вона у тебе щедра! Я вже писала, що від своєї за всю вагітність отримала 2 Актімеля (і то, бо весь вечір нила чоловікові, що на ранок не маю і щоб ми йшли додому, то вона така щедра, з холодильника дістала і "с барского плеча, пожаловала") а на 8 березня мені запропонували розпочату пачку цигарок!
Вона навіть їсти сину пропонує не завжди, а якщо відмовишся, бо не голодний, то починає щебетати, що у неї є... і одразу їжі так багато!

Myshka
16.04.2008, 14:23
хіба що її не влаштовувало, що я вже була замужем до нього (дітей не було), але хто не помиляється в тому житті?
Це не її справа, як на мене. Женився на Вас її син, а не вона. Може за неї Ви теж би заміж не вийшли?

Олька
16.04.2008, 14:27
Це не її справа, як на мене. Женився на Вас її син, а не вона. Може за неї Ви теж би заміж не вийшли?

100%, але вона вже заспокоїлась, змирилась, що розводитись ми не збираємся! А найбільше мене колись дратувало, що всі навколо говорять, що мала це копія чоловіка, а вона з таким сарказмом: "ничего общего не вижу", типу намьоками, що це не його дитина, ото я думала, що приб'ю!

Myshka
16.04.2008, 14:35
А мій свекор нажалівся моїм батькам, що я вперта, вредна, не хочу його слухати і щоби батьки мене перевиховали. Уявіть собі!!!
А вперта тому, що було пару разів... Свекор мій воєнний на пенсії. Він привик, що кожне його слово як закон, навіть свекруха швиденько робить що він скаже. ЗІ мною так не получається. НЕдавно он було, хотів, щоби ми відмічали чоловікове ДН в них (це в селі). Я сказала, що не хочу і не буду, і є причини на це - з дитиною таскатися в село і там цілий день дитину і секбе мордувати не хочу. ТАк от свекор разів 15 дзвонив чоловікові нагадати, щоб мене перевиховав на рахунок того питання. Я ж сказала, що я не позволю собою крутити. Ми з чоловіком через це сильно посварилися. Дуже серйозно. І таки я в нас вдома наготувала все, прибрала і справили КЛАСНО ДН чоловікові! Свекор потім чоловікові ще казав яка мол в нього жінка-господиня.
ТАке було вже не раз, що свекор щось сказав і мало бути по його, а я не йшла на поводку. Його це страшенно дратує. І він пару разів моїхм батькам жалівся. Моя мама йому казала, щоб пхатися в наші стосунки не буде і щоб він не пхався, то він ще на неї рипів.
Отаке-то в нас...

Додано через 5 хвилин

Додано через 7 хвилин
Я знаю, що недобре отак от свекрів своїх обговорювати на форумі. Але мене це болить. А більше ніде я цим поділитися не можу :( і не хочу.

Прийміть мої співчуття. Це якийсь шкідник, а не свекор. Але ,насправді , проблема в ньому. він чогось не доотримав в цьому житті і тепер зриває незадоволення собою на комусь. І свекруха - нещаслива жінка. Ви були б щасливою, проживши з таким чоловіком? Просто пожалійте їх і втіштеся, що живете окремо. Уявляєте, якби Ви разом жили? Але на голову собі сідати не дозволяйте. Він щось хоче - то його особисті проблеми, Ви тут до чого?:beee:

Олька
16.04.2008, 14:37
НЕдавно он було, хотів, щоби ми відмічали чоловікове ДН в них (це в селі).

А ми всі ДН відмічаємо окремо, тобто з батьками і з друзями, і все чудово, всіх все влаштовує!

Abraira
16.04.2008, 14:37
А найбільше мене колись дратувало, що всі навколо говорять, що мала це копія чоловіка, а вона з таким сарказмом: "ничего общего не вижу", типу намьоками, що це не його дитина, ото я думала, що приб'ю!
А я тільки мрію, щоб дитина на мене була схожа, бо чоловік дуже схожий на свою матусю... хоч і гарний, сині очі, ямочки на щічках... та не хочу!!! Вона все мріє, що дитина у їх сім"ю вдасться. А я погоджуюсь лише на домінантний ген рудого волосся, тим-більше, що воно у них світлішає до темного блондина.

Nadijka
16.04.2008, 14:38
буде стояти, і казати "В борщ солі, оцту, рибу перевертай...
блін в мене раз так було!!! Я думала здурію...а ше потім почала мене заставляти робити ті салати,які вона знає!!! Нє ну нормально? Я ж собі шось запланувала, а то виявляється не то, бо вона знає як краще...А ше в них в селі заведено дуже багато всього готувати(ну напевно шоб потім свиням згодовувати) і бачили б ви як вона дико дивиться коли ми готуємо 3-5 салатів...то для неї дикість...на столі має бути 5 салатів для першого заходу, а потім ше 2 заходи по 5 салатів...а знали б ви які ті салати га...но...

Олька
16.04.2008, 14:39
А я тільки мрію, щоб дитина на мене була схожа, бо чоловік дуже схожий на свою матусю... хоч і гарний, сині очі, ямочки на щічках... та не хочу!!! Вона все мріє, що дитина у їх сім"ю вдасться. А я погоджуюсь лише на домінантний ген рудого волосся, тим-більше, що воно у них світлішає до темного блондина.

та мені на хрестинах тьотка сказала, що моя дитина подібна на свекруху, то я на неї так гаркнула, що вона цього більше не повторювала!

Nadijka
16.04.2008, 14:44
та мені на хрестинах тьотка сказала, що моя дитина подібна на свекруху, то я на неї так гаркнула, що вона цього більше не повторювала!
:D:D:D

vanilia
16.04.2008, 14:49
Прийміть мої співчуття. Це якийсь шкідник, а не свекор. Але ,насправді , проблема в ньому. він чогось не доотримав в цьому житті і тепер зриває незадоволення собою на комусь. І свекруха - нещаслива жінка. Ви були б щасливою, проживши з таким чоловіком? Просто пожалійте їх і втіштеся, що живете окремо. Уявляєте, якби Ви разом жили? Але на голову собі сідати не дозволяйте. Він щось хоче - то його особисті проблеми, Ви тут до чого?:beee:

Та в нього з усіма людьми якісь неполадки.:ninja:

Додано через 3 хвилини

А наша мала дійсно дуже подібна була на свекруху як тільки народилася:cowboy: :padonak: :)))))))))))

Деколи свекри починають казати, що мала подібна на них, на чоловіка, на чоловікового брата (!!! як на мене це перебір), про мене ніхто і не згадує. Що очі сині як в свекра, при тому, що очі в малої сині, бо в мене сині очі :))))))))) Що вона світле волося має, бо свекруха світла (покрашена :))) ), а колір волося в малої як мій натуральний. То просто звучить смішно і я ще раз переконуютсь в цьому :))))

Abraira
16.04.2008, 14:54
... і взагалі заїкою стала!!! :D
Я би з розуму зійшла... точно!!!

Натася
16.04.2008, 15:00
а мої свекри посилено роблять ремонт - щоб встигнути до кінця літа (хоча станом на зараз він триває вже 2 роки) :D бо вони собі придумали, що ми у них вдома будемо робити хрестини - наївні :D

мене то спочатку нервувало (ну що вирішують за нас), а зараз мене то дуже смішить:)

Ljolik
16.04.2008, 15:09
На хрестинах старшої свекор заявив що в малої така форма рук і пальчиків як у нього, в діда пішла, це при тому що він не рідний батько чоловіка, а вітчим. Мені аж заципіло, ну не дурень ?
А з хрестинами молодшої щоб не було суперечок в кого робити, пішли і домовились в кафе. 3-го травня будемо хрестити, свекри трохи побубніли, зате я маю чистий спокій, набір хрестильний купили, в кафе замовили, на цьому всі приготування закінчені, і ніхто мені потім тикати не буде що хрестини дитині зробили, чи сильно помагали.

Nata
16.04.2008, 15:09
А мій малий менший просто копія свекра (добре що не свекрухи!). Я кожного разу то свекрові кажу, а його гордість аже розпирає. А мені хіба шкода? Свекор у мене хороший...

Олька
16.04.2008, 15:10
На хрестинах старшої свекор заявив що в малої така форма рук і пальчиків як у нього, в діда пішла, це при тому що він не рідний батько чоловіка, а вітчим. Мені аж заципіло, ну не дурень ?
А з хрестинами молодшої щоб не було суперечок в кого робити, пішли і домовились в кафе. 3-го травня будемо хрестити, свекри трохи побубніли, зате я маю чистий спокій, набір хрестильний купили, в кафе замовили, на цьому всі приготування закінчені, і ніхто мені потім тикати не буде що хрестини дитині зробили, чи сильно помагали.

і ми робили хрестини в ресторані! Дуже зручно всім і ніхто не буде обмовляти!

Натася
16.04.2008, 15:14
А з хрестинами молодшої щоб не було суперечок в кого робити, пішли і домовились в кафе
так ми теж в кафе хочемо робити.
а вони не питаючись нас, вирішили, що будемо робити в них, бо в нас, бачте, місця нема.
я потім сміялась - кажу чоловікові, що треба було попросити в них список гостей і спитати, хто хресними буде :D

Зануда
16.04.2008, 15:15
Дуже зручно всім і ніхто не буде обмовляти!
В нас проблеми тої не було. Свекруха не поспішала ставати в чергу, щоб чимось допомогти. Просто в гості прийшла і все. А як молодшу хрестили, то в неї були інші плани і вона не прийшла на сам обряд, а на гостину і то аж десь під вечір. А ми так розстроїлись http://fun.nashcat.ru/smiles/rsmile/girls/p0422.gifhttp://fun.nashcat.ru/smiles/rsmile/girls/p0431.gif

Katrin
16.04.2008, 19:07
що моя дитина подібна на свекруху
Всі мені говорять, що мала - це копія тата, так би мовити маленький ксерокс, не можу сказати, що це мене не тішить, навпаки, я дуже рада цьому, але є один нюанс, Сергій то подібен на маму дуже,тобто на свекруху - не можу сказати, що це аж так ганебно, нічого погано я не бачу (будучи відвертою, то вона симпатична жіночка, цього не відбереш), головне аби її характер не взяла :)
А стосовно хрестин - це окрема історія..
Свекор приїхав п"яний як дідько, все приготування було на моїх плечах, кума купила не крижму (3м білої тканини), а конверт, короче настрій в мене був відповідний, говорити можу багато, але висновок один- на наступні хрестини буду значно мудріша і все буду робити так як мені зручно, чого і вам раджу

Іруня
16.04.2008, 21:22
Всі мені говорять, що мала - це копія тата, так би мовити маленький ксерокс, не можу сказати, що це мене не тішить, навпаки, я дуже рада цьому, але є один нюанс, Сергій то подібен на маму дуже,тобто на свекруху
Аналогічно. Але моя свекруха ще й сама каже, що Настя подібна на неї маленькою, особливо, коли плаче. В неї і фото є для доказів:) . На щастя я його не бачила. Бо моя дитина для мене найкрасивіша на світі, чого про свекруху не скажеш... І ще в мого чоловіка і свекрухи досить довгі носи, а в малої малесенький акуратний носик ( надіюсь, таким і залишиться ). Це для мене головний аргумент:radist: .
До речі, мене, коли я була вагітна, питали, кого я найбільше не люблю. Я кажу, що свекруху, звісно. На того дитина і буде подібна, сказали мені. Бр-р-р.

Abraira
17.04.2008, 14:24
На того дитина і буде подібна, сказали мені. Бр-р-р.
Я би розстріляля тих, хто це придумав! В принципі, розумію це як невдалу спробу примирити вагітну жіеку з кимось, хто її дратує... але ця спроба хрома на обидві доги!!!!
У мене свекруха, теж дуже симпатична кобіта... але і я не уродка, і мої батьки. А бачити її і чути, що дитина схожа на неї... вибачте, не зможу!!! Я вже поскладала всіх своїх родичів так, щоб, навіть при явній схожості сказати, що носик від моєї бабці, губи від тата, очі від мами... і т.д. :)

Мія
17.04.2008, 23:12
Маю такі спостереження, що перша дитина зазвичай на сторону чоловіка подібна. Як в пологовому лежала то всі діти, пятеро їх було, були потібні на татів, з иоєю включно. Те саме можу сказати про себе, вилита бабця то татовій стороні, і в чоловіка сестра старша те саме.
Чи то гени сильніші в чоловіка, чи то збіг такий незнаю, але факт лишається фактом.

Ірена
18.04.2008, 10:04
мої свекри аж вдавилися, коли побачили, що малий, як дві краплі води схожий на мене:D
щоправда, я темна, а він світленький... але нічо - в мене батьки обоє русяві і синьоокі:radist:

Abraira
18.04.2008, 11:10
Маю такі спостереження, що перша дитина зазвичай на сторону чоловіка подібна.
Моя коліжанка народила малу, як дві краплі схожу на її маму (коліжанки, вона блакитноока блондинка, як і сама моя подруга). Плюс, чоловік у коліжанки брюнет, а вона блондинка (у такому випадку, ген брюнета, найчастіше є домінантним). Мала - чарівна блондинка, від чоловіка нічогісінько!!! Обличчя - вилита бабця!!!