КПК

Показати повну версію : Порадьте різдвяний/новорічний фільм!

галичанка
28.12.2009, 23:27
Дівчата, які гарні різдвяні фільми можете порекомендувати? :girl_in_dreams:

Фіяна
29.12.2009, 03:55
Дівчата, які гарні різдв'яні фільми можете порекомендувати?

перед Різдвом люблю переглядати ці фільми -

It's wonderful life (Це прекрасне життя) - дуже старий але завжди актуальний фільм про "вічне"
Love actually (Реальне кохання) з Хью Грантом
Stepmom (Мачуха) з Сюзен Сарандон та Джулією Робертс
New in Town (Замерзла з Маямі) з Рене Зельвегер
Bridgit Jones's Diary (Щоденник Бріджіт Джонс) з Рене Зельвегер
Holiday (Відпустка по обміну) з Камерон Діас

також родиною дивимось улюблені мультфільми та інколи "Один вдома"...

цього сезону очікую прем'єру нового "Мадагаскару" (там і тема має бути Різдвяна) а також "Різдвяної історії" (Christmas Carol) :girl_in_dreams:

Lady_Opium
29.12.2009, 04:11
Love actually (Реальне кохання) з Хью Грантом
це фантастичний фільм:girl_claping:
наївний, простодушний - але дуже такий теплий, жодного негативу, ідеальний для спільного перегляду

Люша
29.12.2009, 10:54
Цитата:Love actually (Реальне кохання) з Хью Грантом
це фантастичний фільм
наївний, простодушний - але дуже такий теплий, жодного негативу, ідеальний для спільного перегляду

на всі 100%. Він дуже спокійний, можна було б сказати затягнутий, але він сповнений такого чистого почуття кохання - до сліз.

Tanuchka
29.12.2009, 14:15
Дівчата, які гарні різдв'яні фільми можете порекомендувати?

ще додам свій фільм з дитинства, улюблену казку "Три орешка для золушки" Чехія.

бетменша
29.12.2009, 16:09
улюблену казку "Три орешка для золушки" Чехія.

і мені він теж страшенно подобається. такий милий і добрий. а ше вкінці дуже гарна пісенька, коли вони обоє скачуть на конях по засніженому полі:girl_in_love:
нещодавно подивилася російський "Все умрут, а я останусь". сподобався. дуже реалістичний

OxankaF
01.01.2010, 23:02
Ось такі фільми я скачала собі на різдвяні свята подивитись (половину з цього я ще не бачила, але планую дивитись)
1. Чотири Різдва
Влюбленная пара, Брэд и Кейт, пытается встретить Рождество вместе со своими родителями, но дело осложняется тем, что и его, и ее родители в разводе, поэтому им нужно за один день успеть в четыре разных места...
2. Весілля на Різдво:
Емілі та Бен вирішують одружитися на Різдво, адже саме цього дня вони познайомились два роки назад. І вже до весілля залишається якихось чотири тижні, аж раптом Емілі потрібно їхати у дуже важливе відрядження, та до весілля вже майже все готове, тож вона не дуже турбується і виїжджає впевнена, що все буде гаразд, і вона повернеться за тиждень до Різдва. Та не так склалось, як гадалось. Коли справи було зроблено, і можна їхати додому, через негоду скасовують всі рейси, доводиться чекати гарної погоди. Та й з настанням гарної погоди ситуація не міняється: спочатку вона спізнюється на один літак, потім на другий, і вже постає велике питання - а чи встигне вона на власне весілля?...
3. Різдвяна історія / Joulutarina (знайшла тільки з субтитрами)
Давним-давно в Лапландії хлопчик по ім'ю Ніколас у результаті аварії втратив всю свою родину. Добрі селяни вирішили виховувати хлопчика по черзі. З тих пір раз в рік, на Різдво, хлопчик переїжджав у новий будинок.
4. Божественное рождение /The Nativity Story
Фильм повествует о жизненном пути Девы Марии и Иосифа, начиная с момента их изгнания из Назарета и заканчивая прибытием в Вифлеем, где, как известно, и должен родиться Иисус. В этом непростом путешествии не раз проверятся на прочность их любовь и истинность убеждений. Чула, що фільм не дуже, але подивлюсь

5. Рождественский коттедж Биографическая лента, посвященная одному из самых знаменитых американских художников современности Томасу Кинкейду. Будущему художнику добиться признания и всемирной известности помогло несчастье — его мать чуть было не лишилась собственного дома, и чтобы помочь ей расплатиться с долгами, молодой человек взялся за кисть и краски…

очікую прем'єру нового "Мадагаскару" (там і тема має бути Різдвяна) а також "Різдвяної історії" (Christmas Carol)
здається, двд "Різдвяних історій" вийде в ...... березні.....
Особисто я на Різдво вибираю фільми "ні про що", щоб посидіти і відпочити, такі, як "Чотири різдва"

Грильяжка
01.01.2010, 23:04
такі як наприклад "Чотири різдва"
щойно дивилась, таке розслаблююче досить непогане кіно

olenkastar
01.01.2010, 23:11
люблю "Інтуіцію"..таке добре,романтичне..може і не дуже різдвяне(хоча на різдво все і почалося у головних героїв),але таке близьке мені по духу:)я теж помішана на інтуіції у виборі друзів,коханих(в минулому:girl_crazy:,вже остаточно вибрала:))..раджу переглянути,не пожалкуєте

Bridgit Jones's Diary (Щоденник Бріджіт Джонс) з Рене Зельвегер
+10000...обожнюю цей фільм,усі частини:)

ну і старе "один вдома":girl_smile:

чомусь "іронію судьби" не згадують..:girl_crazy:

Грильяжка
02.01.2010, 00:07
чомусь "іронію судьби" не згадують..
Бо її вже більшість певно на пам"ять знають...Я особисто вже не можу її дивитись. Вчора вперше подивилась продовження-не в захваті

Галченя
02.01.2010, 00:34
Вчора вперше подивилась продовження-не в захваті
Ми два роки назад дивились прем"єру в кінопалаці. Мені сподобалось (в основному напевно через своєрідну атмосферу в кінозалі, через новорічний настрій, бо були на останньому сеансі 1 січня, а ще через фінальну пісню Пугачової і Орбакайте.) Вчора теж думала подивитися по телевізорі - зовсім не ТЕ. Вирішила себе не мучити переглядом:). Попала перемикаючи канали на сам кінець, втішилась що хоч пісню послухаю... але і де там- реклама більше коштує, тому і закінчення "підрізали" нею.

OxankaF
02.01.2010, 00:44
прочитала про Орбакайте і згадала "Любовь-морковь" - мені подобається і 1 і 2 частина.

Oliusia
02.01.2010, 11:39
У новорічно-різдвяний період люблю переглянути "Родина на прокат".(багатому власнику фабрики треба було одружитись,для заключення контракту.ось і несподіванно закохався у працівницю фабрики,яка мала чарівну донечку Зоуї).

Katrine
02.01.2010, 12:07
ми вчора дивилися традиційно "Сам вдома-1,2" і ще "Тариф Новогодний", повторюся і порекомендую "Відпочинок по обміну", дуже гарний фільм...

cuxivchanka
02.01.2010, 12:25
Дивилась перед Новим Роком (РІЗДВЯНА ПЯТІРКА) та (ЗДВЯНА ІСТОРІЯ) такі гарні фільми... думаю в кого є діти то перший фільм чудовий для сімейного перегляду! Раджу вам подивитись - не пожалієте!!!:girl_claping:

ola-lyola
02.01.2010, 13:45
Дивились в кінопалаці премєру мультика Різдвяна історія - НЕ РАДЖУ!!! особливо з дітьми. Ми взяли Ярку, думали що хороший різдвяний мультик, а це мультик жахів. Розпочинається з того, що показують старого мерця в домовині, щелепа якого підвязана хусткою. Далі цей мертвець в ролі привида приходить до головного героя. Весь фільм в темних тонах, в кінці хепі-енд, але це все одно не міняє жутковатого враження від мультика.

Ольга
05.01.2010, 14:19
Вчора тут (http://video.uain.us/category/films/komedyja/)почала дивитися фільми.
"4 Різдва" справді одноразовий фільм :) Йду дивитися В раю, як в пастці / Trapped in Paradise (1994)

Ольга
05.01.2010, 18:59
Краща пора року / The Most Wonderful Time of the Year (http://video.uain.us/2009/12/krashha-pora-roku-the-most-wonderful-time-of-the-year-2008-onlajn/#more-4384) досить милий фільм, тільки акторка штучна і гарна як новорічна ялинка :)
Розповідь про матір-одиночку, яка знову відкрила для себе всю радість Різдва після зустрічі з прекрасним незнайомцем, запрошеним до будинку її дядьком.

Ann
05.01.2010, 19:03
"Один вдома" всі .....найкращий)))))

OxankaF
06.01.2010, 00:54
Ольга "Вчора тут почала дивитися фільми " (не працює цитата)
це тільки мені антивірус сказав, що там трояни?

cuxivchanka
07.01.2010, 18:20
Дивились в кінопалаці премєру мультика Різдвяна історія - НЕ РАДЖУ!!! особливо з дітьми. Ми взяли Ярку, думали що хороший різдвяний мультик, а це мультик жахів. Розпочинається з того, що показують старого мерця в домовині, щелепа якого підвязана хусткою. Далі цей мертвець в ролі привида приходить до головного героя. Весь фільм в темних тонах, в кінці хепі-енд, але це все одно не міняє жутковатого враження від мультика.
Я радила подивитись фільм а не мутик!!!!!:girl_flirt:
Різдвяна історія / Joulutarina (2007) І в цьому фільмі йдеться про те,як......
Давним давно в Лапландії у хлопця на ім’я Ніколас гинуть батьки. Жителі села думають взяти його на своє піклування. У кожній родині про нього піклуються протягом року. На кожне Різдво його забирає до себе нова родина. На знак подяки Ніколас перед відходом до нової сім’ї дарує хлопцям прощальні подарунки – зроблені ним іграшки. Після голодного року мешканці села збираються віддати хлопчика на виховання у віддалений хутір, де йому доводиться жити і працювати в одного дуже поганого працівника, який не дозволяє Ніколасу майструвати подарунки на Різдво … Традиція різдвяних подарунків могла перерватися вже тоді. Але, на велике щастя, хлопець зрозумів, як можна зробити так, щоб у кожному році на Різдво малюки та їхні батьки отримували подарунки.

Consuelo
07.01.2010, 18:45
HOGFATHER - чудова казка, моя улюблена, хоча доволі специфічна. В цьому фільмі що цікаво, що показана "гуманна" смерть, добра і мудра.

OxankaF
07.01.2010, 19:51
Різдвяна історія / Joulutarina
я його теж радила. Ми минулого року дивились (правда з субтитрами), а цього року я вже скачала з перекладом і сьогодні тільки що закінчили дивитись якраз його Дуже гарна історія і нам подобається.

галичанка
09.01.2010, 01:42
Щойно подивилась "Реальне кохання". Дуже сподобалось, кілька разів мурашки пробігали по шкірі...хотіла б переглянути ще раз. Гарний романтичний фільм, і водночас різдвяний, події відбуваються напередодні Різдва, в Святий Вечір.
Маса зірок, як основні герої і в епізодах: Хью Грант, Колін Фірт („Щоденник Бріджит Джонс"), Кіра Найтлі, Роуен Адкінсон (Містер Бін)....

Pulupjak
06.12.2012, 20:21
Нарешті випав сніг, вітрини в магазинах прикрашені гірляндами, так гарно. Сьогодні мені захотілось переглянути якийсь гарний новорічний фільм. Пора оновлювати темку:yes:
Само собою що вже в різдвяні дні буду дивитись
"один дома" усі частини, без цього фільму ніяк, ще як була маленька побувала на усіх примєрах в кінотеатрі.
"це прекрасне життя" фільм як нікого не залишить байдужим
"різдвяна історія" але власне фільм
"сім"я на прокат"
"щасливого Різдва"
Поділіться які стрічки можна ще перглянути

tegusigalpa
14.12.2012, 19:33
Диво на 34-й вулиці
Deck the Halls
Сім`янин
Поки ти спав
Полярний експрес
Пережити Різдво
Ельф

Gerbera
18.12.2012, 11:08
Ще гарний польський фільм "Листи до М" - дивилася його наприкінці вересня під час тижня польського кіно - такий піднесений. Уже тоді захотілося Різдва)