КПК

Показати повну версію : Що можна, а що не можна пити вагітній?

Liliyah Romanova
10.01.2010, 02:24
Читала про різні трав'яні чаї й натрапила на інформацію, що ромашковий чай не можна пити вагітним. Кажуть, що має на вагітних протилежний до звичайного стану ефект. Хтось про це чув?

А ще чула від своїх співпрацівників, що їхні дружини пили якийсь чай, завдяки якому швидше наступали перейми й вони легше народжували. Дослівно казали, що "звечора чаю попила, а на ранок уже народила". Таке можливо чи то якісь чоловічі вигадки?

У цій темці можна й про інші напої говорити також. Он деякі категорично алкоголю не вживають, а мій гінеколог мені радив, бо в мене вічно з гемоглобіном проблеми були. І будь мудрий.

natorella
10.01.2010, 02:27
чула від своїх співпрацівників, що їхні дружини пили якийсь чай, завдяки якому швидше наступали перейми й вони легше народжували
з малинового листя????????

Liliyah Romanova
10.01.2010, 02:34
з малинового листя????????
Мені здавалося, що з журавлини, але я не впевнена. А з малинового я п'ю на болючі місячні. Там на ньому ніц не пише, що вагітним не можна, навпаки: і менструація, і вагітність, і менопауза вказані як час, коли варто цей чай пити.

Уляночка
10.01.2010, 02:35
щодо малини...коли хворіла на ОРЗ на 11 тижні, то вичитала на форумі, що малину не можна вживати, бо це провокує викидень..моя лікар заперечила і сказала, що усьо можна.....
щодо кави - вперше покавувала десь на 14-15 тижні....за ці 5 місяців разів зо 5-6 пила її, коли спати хотілось до неможливого...або "запахло" кавуською....
щодо алкоголю...дозволила собі на Новий рік та іменини трохи шампана, а на свята мо грам зо 50-70 домашнього вина..хоча лікар мені не радила, бо маю проблеми з кишківником, тому казала про ложку коньяку на Новий рік

Liliyah Romanova
10.01.2010, 02:41
Мені здається, що при першій вагітності я взагалі пила і їла всього по-трошки. Єдине, мене вернуло від пива, що страшне, то його я не вживала цілковито й досі не дуже можу.

natorella
10.01.2010, 02:44
прочитала що листя покращує тонус м'язів нижньої частини живота
може тому кажуть шо сприяє???
я не знаю - завжди пила зелений чай, каву пару раз, ну дуууууууууууууже хотіла
перший триместр - щодня сік томатний - думала здурію. якшо не вип*ю
мене вернуло від пива, що страшне, то його я не вживала цілковито й досі не дуже можу
я третій триместр просто марила шоб ковточок ликнути. як тільки чоловік приносив додому - сиділа нюхала)))
а ше за 3 дні до пологів просила зі сльозами пепсі, хоч взагалі її не п*ю. так просила. шо навіть він змилостився - дав один раз відпити. як потім мені згадував довго - гогого

Liliyah Romanova
10.01.2010, 02:45
перший триместр - щодня сік томатний - думала здурію. якшо не вип*ю
О, я так щодня пила персиковий. Це при тому, що мене від нього вернуло й досі верне, а тоді на печію допомагало. Якимось чудом.

Фіяна
10.01.2010, 03:13
ромашковий чай не можна пити вагітним

Стосовно ромашки під час вагітності знаю виключно позитивний вплив - зменшує печію, газоутворення, здуття живота і полегшує закрепи. Ромашка у великих кількостях може стимулювати функцію яйників, і може порушити гормональну рівновагу, тому мені рекомендували не пити більше 2 горнят на день - правда це, я думаю, стосується будь-якого травяного чаю...
Також користь і ніякої шкоди не несуть липа, звіробій, кропива, шипшина, ягоди малини.

Для полегшення симптомів токсикозу мені допомагав чай з імбиру та фенхелю.

Для полегшення пологів (вживати можна виключно на 2 останніх тижнях) – листя малини (про яке вже писала Наторелла), воно сприяє переймам та калина (розслаблює м’язи та стимулює скорочення матки).

Небезпечні під час вагітності – полин, материнка, шафран, шавлія, чебрець, калина. Також мені мій гінеколог не радила пити зелений чай (може викликати гіпернтонус).

Знаю також, що корисне червоне сухе вино в разі проблем з низьким гемоглобіном.

про соки, пиво та пепсі - в мене були такі моменти що мене в мене була гостра потреба та бажання випити трішечки пива, часто просила чоловіка купити трохи хімії - пепсі, а соків пити взагалі не могла, окрім свіжих апельсинових та лимонних фрешів в диких кількостях (за що часто на мене сварились лікарі через великий вміст вітаміну С)...

Liliyah Romanova
10.01.2010, 03:20
мені рекомендували не пити більше 2 горнят на день - правда це, я думаю, стосується будь-якого травяного чаю...
Будь-який трав'яний чай і справді радять не пити частіше, як 2-3 рази на день. Та й зелений також. Колись у гілці про чаї писали, що він шкідливий, але там ідеться виключно про невнормовані дози.
Вочевидь стаття якимись профанами писана була, бо мені щось ніяк в голові не вкладалося, як то так, що ромашка всім помагає, а вагітним навпаки. :girl_crazy:

Arctica
10.01.2010, 11:25
Під час вагітності коли я лежала на підтримці, то лікар нам прочитав цілу лекцію про те, що можна пити а що не бажано, можливо і всього незгадаю, але постараюся:
сік (особливо цитрусовий) - не бажано, особливо при загрозі, або в кого гастрит;
трав"яні чаї - не більше 1-го разу вдень(слабий);
каву - не бажано, хібащо з молоком і дуже слабу (для мене це була найбільша ломка під час вагітності, :girl_cray: бо я мабуть народилась із горнятком кави в руках, всі 9 міс. тільки нюхала аромат), хоча моя кума пила міцну чорну каву під час вагітності інколи і 2-3 р. на день, і нічого, перебіг вагітності ідеальний,роди нормальні , дитинка здорова.
кефір може діяти як послаблююче, тому це індивідуально для кожного;
зелений чай радив не більше 2-3 р. на тиждень;
А можна слабі чаї, компоти із сухофруктів, питну негазовану водичку.:girl_flirt:
Кожна вагітна жінка відчуває свій організм на всі 100%, тому мабуть сама знає що може собі дозволити а від чого можна і утриматись. Головне це хороший настрій під час вагітності, здоров"я мами і дитятка.:girl_claping:

Яруська
10.01.2010, 11:33
каву - не бажано, хібащо з молоком і дуже слабу (для мене це була найбільша ломка під час вагітності, бо я мабуть народилась із горнятком кави в руках

Мала я комедію з кавою)))
Лягла на тиждень на підтримку(поки вдома ремонт закінчували) і думаю не буду кави там пити. На третій день мого "воздєржанія" пішла на прогулянку і вкоридорі під ординаторською гримнулась в обморок. Тиск 80 на 50, лікар рятував таку бєшену вагітну кавою з коньяком. Отаке))))

Curly Xena
10.01.2010, 11:51
я пила зелений чай - 2 чашки в день - тонусу взагалі не було. пила також багато молока, какао.
перестала пити чай мате (не знала який вплив), чай з лотосом та звичайний чорний чай (малий дуже копався після нього:girl_crazy:)
алкоголь - хіба на дн та свята каплю шампана - все.

Уляночка
10.01.2010, 12:21
я,коли була вагітна Любчиком, ходила на курс і клініку Шептицького, то там була дівчина, яка постійно мала з собою фанту...вона ще жартувала, що перше слово малої буде ФАНТА!!!!!!

Tequilochka
10.01.2010, 12:27
я третій триместр просто марила шоб ковточок ликнути. як тільки чоловік приносив додому - сиділа нюхала)))
А я його п"ю, правда безалкогольне Балтику( інші такі противні). А алкоголь взагалі не вживаю.

Niferttiti
10.01.2010, 12:44
правда безалкогольне Балтику
Краще б пила алкогольне, воно менши шкідливе (хоча шкідливе будь яке пиво) від безалкогольного. Маю деякі проблеми з печінкою (підвищене сироваткове залізо), то мій інфекціоніст категорично заборонив пити пиво, будь яке. При його виробництві у нашій країні використовують купу шкідливих речовин ( в тому числі формалін, який пришвидшує процес бродіння здається). Пива я б не радила пити, хоча в свій час з алкогольних напитків, тільки йому віддавала перевагу. Але після порад лікаря перестала вживати.
А таку любиму каву, замінила розчинним напитком з цикорієм. "Галка" такі виготовляє. Напиток на смак такий самісінький як будь яка розчинна кава з кофеїном,але корисний.

Lebidka
10.01.2010, 12:44
Я протягом першої вагітності і зараз п"ю чай з литя малини, цей чай є дуже корисним саме вагітній жінці.
Знаю, що вино, виноградне (бажано домашнє), корисне вагітним, але у розведеному вигляді: 1ст. л. вина на 1 скл. води.

А каву краще замінити на цикорій та напій з лимонника, щоб піднімати понижений тиск.

З лікарськи трав не можна:
- материнку;
- шавлію;
- полин;
- пижмо;
- душицю;
- чебрець;
- щавель;
- тим"ян.

Natalia
10.01.2010, 13:35
А м"ятний чай можна? Бо я пила декілька днів, коли мала поганий сон.

---------- Додано в 13:35 ---------- Попередній допис був написаний в 13:32 ----------

Ще, я така безсовісна вагітна - пила каву 3-4 рази в тиждень ( заварну), майже завжди з молоком, кожного дня чорний чай і багато фільтрованої води.
Правда на 1 триместрі кави не пила. Заміняти чорний чай фруктовими і квітковими мене вистачило десь до 10 тижня - далі я вже навіть той запах не переносила.

Irusya
10.01.2010, 13:45
Може трохи не в тему, а як щодо желе? Не зовсім напій, але й не їжа. Я робила на новий рік з компотів і желатину, то це дуже шкідливо? Дууже мені смакувало, а ще часто кисілі варю з заморожених фруктів.

Зануда
10.01.2010, 13:55
їхні дружини пили якийсь чай, завдяки якому швидше наступали перейми й вони легше народжували
Касторка? ;) :girl_crazy:

Також мені мій гінеколог не радила пити зелений чай (може викликати гіпернтонус).
Всю першу вагітність пила виключно зелений чай. Прекрасно себе почувала, ніякого ніколи гіпертонусу не було і навіть буквально кілька днів тому прочитала статтю, що вагітним рекомендується замінити чорний чай на зелений, або травяний, бо чорний має шкідливі для вагітних токсини.
Звичайно, якщо пити по три літри на день, то і чиста вода може зашкодити. Міру треба мати і все буде ОК.

хоча моя кума пила міцну чорну каву під час вагітності інколи і 2-3 р. на день, і нічого,
Кава вимиває кальцій з організму. Тому, я думаю, що наслідки можливо і не дуже очевидні, але присутні. Не варто себе обманювати.

DarkNess
10.01.2010, 14:17
Кава вимиває кальцій з організму
І залізо теж вивидить з організму. Я п"ю німецьку каву без кофеїну 3-4 рази на тиждень. Чи не шкідливо це? Ніяк не можу відмовитись від кави взагалі. Приходиться себе обманювати )
Щодо чаю - п'ю чорний з лимоном по 1 чашці в день. Зеленого не можу багато пити, а весь час хочеться чогось гарячого в таку пору.

Зануда
10.01.2010, 14:30
замінила розчинним напитком з цикорієм. "Галка"
О! І я таке часом п"ю. Хоча не тому, що фанатію від кави і треба її чимось заміняти, а просто люблю часом собі кави з молоком попити.

Suzi
10.01.2010, 14:31
Каву не можна, чаю ні чорного, ні зеленого, ні травяного не можна, приправ не можна, повітря в нас погане. Хоч бери і стріляйся :girl_sad:
Певно в крайнощі не варто впадати. Якщо пити літрами, то від всього буде недобре.
Особисто мені видається правильним підхід, коли вагітна, а потім годуюча жінка притримується звичного життя і харчування, і разом з тим намагається покращити свій образ життя і харчування, щоб подавати своїй дитині гідний приклад.

Багіра
10.01.2010, 14:45
З "Галкою" будьте обережні... напевно краще якоїсь справжньої кави випити, бо в тих сумішах незрозуміло направду що... якось купили з якимись корисними властивостями ,а потім просто викинула...
знаю, що для вагітної велика кількість вітаміну А може нашкодити, очевидно треба бути обережними з відповідними травяними чаями...

Ірка-Шкірка
10.01.2010, 14:53
Ще хочу додати про чай з шипшини. Він має протизапальні, сечогінні властивості. Моя коліжанка, коли була вагітною, тим чаєм собі зняла підвищені лейкоцити в сечі. Хоча їй лікарка приписала якісь ліки пити...
Але той чай теж не можна більше, ніж 0,5 склянки двічі на день - це ж теж ліки... І ще, якщо зернятка розтовкти перед заварюванням (так треба, щоб чай був корисним), його треба перед тим, як пити, ретельно процідити, щоб ті волоски не потрапили в напій.

Може, хто знає іншу інформацію, на рахунок чаю з шипшини та вагітності?.. Дуже цікаво.

Nastynya
10.01.2010, 15:00
а мені дуже смакує чай ліптон чорний з фруктами, і вода слабогазована і лимони...

Єва
10.01.2010, 15:43
Ще, я така безсовісна вагітна - пила каву 3-4 рази в тиждень ( заварну),
Моя лікарка мені дозволила раз в день дуже слабеньку каву з молоком (при моєму низькому тиску то єдиний прийнятний спосіб позбавитись головокружіння і болів в потиличній частині голови). До речі, в слабенькій каві менше кофеїну, ніж в чорному чаї. А щодо зеленого чаю, якщо вірити цій статті http://www.svatovo.ws/stati_uk_food.html, він навіть в дозі 2 чашки в день не дозволяє організму засвоювати фолієву кислоту, тому всьому має бути міра.

inchik
10.01.2010, 16:59
Привіт!
Хоча я була вагітною більше 3 років тому, але в неті знайла була статейку, в якій було написано про травки, які як впливають на вагітність і ліктацію вже новоспеченої мамусі...шкода, що то все загубилося, а от що тільки знайшла, але воно російською, тому відразу перепрошую, бо не хотіла давати "свій" переклад, хай буде в оригіналі:
http://www.7ya.ru/articles/3565.aspx
про себе особисто скажу, що якихось забаганок у питті під час вагітності не було...хотілося пити тільки воду негазовану..іноді чай чорний.
а з травками таки треба бути обережною, навіть те корисне в великих кількостях не на користь.

tslezinska
10.01.2010, 17:15
Я другу половину вагітності пила почергово зелений та ромашковий чай, ніяких негативних впливів не помітила...Так шо все індивідуально. Каву взагалі не п"ю, під час вагітності 1 раз дідько трафив мене випити (хлопці на роботі тестували новий кавовий апарат...та ще й міцний мені зробили...), то думала, шо мені очі вилізуть та серце вирветься геть...потім лимоном з водою тиск збивала. Тому моя думка така, що для кожного організму є індивідуальні напої та їх напої, а якщо чогось до вагітності не вживав, то під час вагітності напевно не варто починати...

МарянаК
10.01.2010, 17:44
Під час моєї другої вагітності я мала низький тиск. Лікар сказала, що при моєму тиску можна каву пити, а кава смакувала зранку дуже. А на рахунок спиртного - якщо засмакувало пиво (чи вино) - то нічого страшного не буде, якщо і випити трохи (ІМХО). Наш організм в цей період вимагає те, що йому бракує, тому і появляються "захцянки" різні. Але з розумним підходом ми ж собі чи дитині ненашкодим.

Blondo4ka
10.01.2010, 17:45
гримнулась в обморок. Тиск 80 на 50, лікар рятував таку бєшену вагітну кавою з коньяком
У мене бував навіть 80 на 40:girl_crazy:. Лікувалася шоколадками, а якщо дуже зле,то кавою. Взагалі, каву більше нюхала, ніж пила:) бо щось не дуже смакувала. Купувала фруктові чайочки - оті,що на вагу, дуже подобалися. І час від часу пробивало на якусь "хімку" типу коли чи фанти, але дозволила собі всього кілька разів. А так - вода слабогазована або боржомі (дуже помогла від токсикозу в 1 триместрі ).

Ailenka
10.01.2010, 19:38
ромашку наприклад пити в першому триместрі протипоказано-вона розслабляє м'язи. досвід подруги близької, яка запори лікувала ромашковим чаєм, а втратила дитина на 2-му місяці вагітності..а з травами тре бути дуже і дуже обережними

Зануда
10.01.2010, 19:56
пиво (чи вино)
Пиво не варто. Навіть, якщо дуже хочеться. А вино можна трошки - але десь від 5-го місяця.
П. С. Може тому, що просто не маю ніяких "узалежнень", тому і не розумію, чому не можна потерпіти і відмовитись від кави чи алкоголю на певний період часу. То ж не просто так, а заради здоров"я дитинки. Деякі жінки курли підчас вагітності і щиро вважають, що народили абсолютно здорових дітей.

---------- Додано в 18:56 ---------- Попередній допис був написаний в 18:52 ----------

Купувала фруктові чайочки - оті,що на вагу, дуже подобалися.
Недавно чоловік мені купив такий фруктовий чай, що я від одного запаху задоволення отримувала, а смак - мммммммм.

В мене також понижений тиск. Тримаю в загашнику чорну шоколадку. Вичитала, що допомагає - вже раз перевірила на собі. Подіяло. :)

Vika
10.01.2010, 20:00
коли я була вагітна(4 роки тому) незнала,і ніхто не казв що можна а що ні.від кави здогадалася відмовитися.так як 3 триместр припав на літо,була страшенна жара я дуже хотіла пива(хоча і до і після вагітності його не любила),небачу причин відмовлятися від невеликої кількості пива.ще лікарка сказала що інколи для тиску корисне червоне вино,на святах пила його приблизно по 100 грам.

irushka
10.01.2010, 20:11
Може, хто знає іншу інформацію, на рахунок чаю з шипшини та вагітності?
Мені моя лікарка перед пологами радила щотридні робити розвантажувальний день: протягом дня випивати 1 л. шипшинового чаю і з`їдати скількись грамів сиру, щоправда не згадаю з якої саме причини: чи багато околоплідної води, чи через навантаження на нирку. От наскільки то добра порада я не знаю, бо касторку я теж пила за рекомендацією цієї ж лікарки, але, думаю, що шипшина таки допомагає на пізніших термінах, коли затримується вода в організмі.

Рибка
10.01.2010, 22:21
Певно скільки лікарів, стільки й думок :). І ще й для кожної вагітної свої показання.
Мені якось стало зле в кабінеті лікарки на прийомі. Тиск заміряли 60/30, поки їхала "швидка", лікарка в мене залила свою каву (якраз на столі була), додавши до неї ще 2 ч.л.цукру.
І теж радила пити червоне вино, по 50-100 г. І щоб було солодке, обовязково якісне (не порошкове), типу Кагору. Казала, не впевнена, краще не пий. А справжнє вино не зашкодить.
А від чаю чорного мене під час токсикозу відвернуло, тож пила тільки зелений, по 1-2 кружки в день.

Forgetmenot
10.01.2010, 22:28
А які ліки хто пив? Вагітність триває 9 місяців і втриматися в абсолютному здоров"ї майже неможливо! То хто чим грішив?

DarkNess
10.01.2010, 23:20
Лікарства можна приймати тільки за рекомендацією лікаря! Ніяких експериментів. Ну, або на крайній випадок, читати інструкцію, щоб не було протипоказано вагітним. Переважно виробники ліків себе страхують.

tslezinska
11.01.2010, 01:28
Вагітність триває 9 місяців і втриматися в абсолютному здоров"ї майже неможливо!
Можливо, якщо захотіти:) Просто треба бути обачнішою, ніж зазвичай. Але я в першу вагітність перехворіла на грип, то лікувалася виключно гомеопатичним Антигрипіном. Це єдиний препарат, наявний в моїй домашній аптечці:)

Oddly
11.01.2010, 01:32
шипшинового чаю
шипшина піднімає тиск, тому обережно!

Маруся-мама
11.01.2010, 06:23
а я цілу четверту вагітність просто гинула за живим ще бродящим (чи як там правильніше сказати) пивом. Я друзів щоразу тягнула в німецький бар, бо там подавали пиво в якому на дні лежали свіжі дріжджі. Не могла дочекатись щоб їх схрумати.

А так я пива дуже не люблю. Зараз в його сторону дивитись не можу.

Каву пила завжди під час кожної вагітності, правда я п*ю з молоком. Старалась переходити на декафеіновану.

То ж не просто так, а заради здоров"я дитинки.

Першу вагітність я ніякого алкоголю і кави не пила взагалі, хіба декафеіновану, зате морозиво їла щодня і пила молочні коктейлі. З другою согрішила горівкою, але я не знала що вагітна. Третю також трималась чемно, правда їла багато тортиків. А он з останньою тягнуло мене на дріжджі.

вона ще жартувала, що перше слово малої буде ФАНТА!!!!!!

От від чого я відмовилась повністю, так це від соди, тобто кока-коли чи фанти. Навіть дієтичних не пила, хоча лікарі дозволяли. А потім мені одна жіночка на роботі сказала що вагітним жінкам не можна штучних цурко-замінників.

корисне вагітним, але у розведеному вигляді
ще римляни зауважували, що нерозведене вино п*ють тільки варвари. ;)

natorella
11.01.2010, 10:22
я цілу четверту вагітність просто гинула за живим ще бродящим (чи як там правильніше сказати) пивом. Я друзів щоразу тягнула в німецький бар, бо там подавали пиво в якому на дні лежали свіжі дріжджі.
я вам заздрю, бо у вас таке є

про ліки - в мене мігрені часті - то я просто закривала штори і лягала в подушки і просила мене не рухати
ліки мені взагалі не допомагали - хіба 2 таблетки баралгіну на раз. але ж не можна(( то 20 гоин так полежиш - і далі живеш

Bogdanka
11.01.2010, 10:29
я пила останній період (триместр) шампанське, хоч пару крапель - але то було мені як бальзам на душу
Пивоманка я - а на пиво мене токсікозно блювало
кава - вона і визначила, що я беременная, бо таким вже фонтаном вона верталась - до сих пір не пю, хіба іноді безкофеїнову "люру" як каже мій муж з молоком
Я пила дуже багато узвару (тобто я постійно хотіла пити і мені найкраще втамовував спрагу власне узвар), на даний момент вже дивитись на нього не можу:)

а з таблеток я нічого не пила, і думаю вагітна може обійтись - моя сестра мала грип в першому триместрі - як і слезінська обійшлась лиш антигрипіном, ліжком і чаєм

Мар"яночка
11.01.2010, 10:35
на рахунок трав незнаю, ну я їх особисто не п"ю, каву теж не любитель і не тянусь, якшо сильно хочеться алкоголю то п"ю один ковток, так шоб язик потішився, а взагалі якби ж в нас справжнє вино було чи той коньяк то може б шкоди і не було, а то бурду всяку намішають і пий то :bad: і соків не п"ю, бо як п"ю, то аж незнаю чи то так на підсвідомому рівні відчуваю шо хімія хімією :girl_mad:

галичанка
11.01.2010, 11:25
Щоб перестала боліти голова без ліків можна спробувати такий метод - помити обличчя гарячою водою або/плюс вдягнути теплу шапочку і так ходити в ній, якщо ніч, то і заснути в ній - мені часто допомає таке

Nata
11.01.2010, 11:41
У мене при першій вагітності тиск міг бути 60\40 :). Мліла, ходити не могла навіть по хаті. Лікар дозволив пити каву.
Чаї пила зелений і чорний, трав"яні просто боялася (аби не зашкодити) і багато води.
З другим тиск вже не був настільки низьким, дуже легко відмовилася від кави.
З алкоголю вживаю тільки червоне сухе вино, на свята мені видавали столову ложку вина :), часами дуже хотіла пива (вже на пізніх термінах), то могла ковток в чоловіка відпити.
І пепсі. Це капець просто. Можу замість тесту використовувати :) Я тої гидоти навіть не нюхаю, а при вагітності марю пепсі :)

Ailenka
11.01.2010, 17:46
Щоб перестала боліти голова без ліків можна спробувати такий метод - помити обличчя гарячою водою або/плюс вдягнути теплу шапочку і так ходити в ній, якщо ніч, то і заснути в ній - мені часто допомає таке
може варто спочатку тиск поміряти? бо думаю, якщо зашкалює тиск гарячою водою ускладниш ситуацію

natorella
11.01.2010, 18:17
пробувала - не діє. дякую
може варто спочатку тиск поміряти? бо думаю, якщо зашкалює тиск гарячою водою ускладниш ситуацію
тиск в мене вище 110/75 не росте

Грильяжка
11.01.2010, 18:38
попробуй лимонним соком потерти скроні, в мене тиск такий як в тебе-помагає

Женічка
11.01.2010, 18:49
одна моя викладачка рятувалась від мігреней контрасним душом

Ная
11.01.2010, 19:17
Мені останнім часом хочеться какао,аж ходить за мною. арю сама з какао-порошку,розчинне не вживаю,і стараюсь кожен день не пити. Від кави відмовилася на сьомому місяці першої вагітності,організм сам дав знати,шо досить,хоча до того була кавоманкою з досвідом:girl_smile: Не можу пити кави дотепер,навіть запах не подобається. Чорний чай п"ю виключно з молоком,бо інакше мені не смакує. Травяні,фруктові чаї п"ю всякі різні але так,десь-колись:girl_smile: Пиво потрошки зрідка тільки непастеризоване розливне. Вино за столом зі всіма можу пригубити але воно мені не смакує,навіть саме найкраще.

Forgetmenot
11.01.2010, 19:31
Почитала всі відгуки... Звісно ліків краще не пити...але ж бувають випадки, коли без них ніяк...і лікарі призначають і антибіотики в деяких випадках і навіть інколи психотропні...тобто ними не можна зловживати...але при необхідності - можна!

Фіяна
11.01.2010, 23:14
Звісно ліків краще не пити...але ж бувають випадки, коли без них ніяк...і лікарі призначають і антибіотики в деяких випадках і навіть інколи психотропні...тобто ними не можна зловживати...але при необхідності - можна!

деякі лікарі і штучні вітаміни, і БАД-и, і інші дуже "корисні" ліки без потреби або дистанційно без аналізів призначають :)

а от уявити необхідність, коли не можна антибіотики замінити на природні чи гемеопатичні, вибачте, важко...

Юкола
11.01.2010, 23:22
В мене вагітної пару разів був тиск.
140/90
Я вмираю при такому тиску. Пила папазол.

І пива мені хотілося неймовірно, хоч раніше не пила. Також пила пару ковтків.
Потім вже десь читала, що при вагітності пива хочеться, коли бракує вітамінів групи В і заліза. А в мене як рах була анемія.

Чорний чай п"ю виключно з молоком не знаю на скільки то правда, але такий напий то є недобре. Не пам"ятаю точно чому, але зле для нирок.

А от на каву, без якої я собі не уявляла ранку, з перших тижнів дивитися не могла.

Ная
11.01.2010, 23:31
не знаю на скільки то правда, але такий напий то є недобре. Не пам"ятаю точно чому, але зле для нирок
Чай з молоком п"ю все життя і проблем з нирками ніколи не мала жодних,навіть при вагітності.

Forgetmenot
12.01.2010, 00:07
а от уявити необхідність, коли не можна антибіотики замінити на природні чи гемеопатичні, вибачте, важко..... неважко, якщо орієнтуватись в медицині...от, для прикладу, пневмонія або пієлонефрит середньоважкий або важкий... просто переважно вагітні важко це переживають (що змушені приймати ліки) і на форумах цим "не хвастаються"

kvVItKA
12.01.2010, 00:08
я п'ю чорний чай,але тепер не міцний, п'ю або з лимоном,або з ложкою перетертої журавлини. Ще п'ю негазовану воду, фреш морквяно-яблучний, сік яблучний (з яблук з дачі), іноді чай з мяти і меліси, коли шлунок болів то пила з ромашки (терапевт в жк теж його радила),дуже рідко зелений,казали мені що він мочогінний.. Каву люблю (лате,або американо з молоком), але зараз не пю, бо не хочу, кілька разів спробувала,але якось зле мені після неї тепер.
на свята ковток шампанського, кілька ковточків вина зробила
що ще? а кефір їноді пю. Та все п'ю, крім соків з пачок і газованих вод

Маруся-мама
12.01.2010, 04:37
тиск в мене вище 110/75 не росте

то вам треба його піднімати а не опускати. Тобто нижній може залишатись як є а верхній треба піднімати трохи. Хоча я з таким проходила всі вагітності і мені завжди казали що тиск в нормі.
А голова болить від стресу і недосипання. У мого мужа синдром хронічної втоми, що супроводжується частими головними болями. А він у мене ні кави ні чаю не п*є, отже кофеїну не вживає взагалі.

natorella
12.01.2010, 12:49
голова болить від стресу і недосипання.
нєєєє. марусю. ВСД (вегетосудинна дистонія) в мене - всю жизнь. поганий венозний відтік з головного мозку. надлишок вуглекислого СО2. тому і мігрені. з рвотою. з синіми колами під очима. то є, як мама каже, аристократична хороба))

mamba
13.01.2010, 16:16
на свята ковток шампанського, кілька ковточків вина зробила
вот і я кажу - все, чого мені не можна пити я хочу, а що можна - не хочу)))....як назло подруга привезла мені літру італ. мартіні на свята :girl_devil:

Ailenka
13.01.2010, 16:29
як назло подруга привезла мені літру італ. мартіні на свята
а це вона для кого привезла? чи так познущатися?

inchik
13.01.2010, 17:29
як назло подруга привезла мені літру італ. мартіні на свята
ой, моє так 2 з хвостиком роки в холодильнику стояло....хоч і термін вийшов, але ніц йому не було

Natalysa
13.01.2010, 17:58
Дівчатка,, на рахунок алкоголю напишу так, що літом тільки один раз дозволила собі пів стакана пива - так захотілось, що жах, і то до кінця не випила. І більше до родів ні-ні... тепер лише на Новий рік - шампанського на дні, і трішки вина на свята.
Думаю, що втриматись заради малюка вже можна і коли виношуєш, і коли кормиш.

mamba
13.01.2010, 18:34
а це вона для кого привезла? чи так познущатися?
загадочна женская логіка)))))

---------- Додано в 17:34 ---------- Попередній допис був написаний в 17:31 ----------

Думаю, що втриматись заради малюка вже можна і коли виношуєш, і коли кормиш
Підтримую на всі 100! За всю вагітність тіко літом пів склянки пива та 50 грам натурального вина на НР.
А воно як назло сниться...запотівші келихи шампанського........:umbrage::rus:

DarkNess
14.01.2010, 16:27
Мені сьогодні дозволили (лікар, звичайно) пити час від часу ( не зловживаючи) натуральну каву (а не ту прозоро-коричневувату водичку)!!! УРА!!! Через то, шо в мене трохи понижений тиск. Хоч якесь задоволення на фоні тих багатьох обмежень.
На наступний раз запитаю, може ше й коньяк можна? :girl_crazy: (іронізую!)

Олюська
14.01.2010, 17:48
А хто знає, чи можна вагітним ячмінно-цикорієвий кавовий напій? Бо так хочеться...

DarkNess
14.01.2010, 18:06
Здається, можна. Він полюбому менш небезпечний, ніж кава. Але всьо індивідуально.

Romanivna
14.01.2010, 18:13
Трапевт мені казала при сильному серцебитті, або болях в області серця (маю деякі проблеми з серцем) пити мяту, пустирник. Але попереджала, що будь-яку траву не можна пити більше 2 тижнів. Через 2 тижні треба заміняти її іншою.

---------- Додано в 17:13 ---------- Попередній допис був написаний в 17:10 ----------

упс....а шалфейом горло полоскати можна? чи незя????

Liliyah Romanova
14.01.2010, 18:15
упс....а шалфейом горло полоскати можна? чи незя????
Полокати можна, питі - ні.

А я таки пила ромашковий, бо так хотілося, що капець. І ніби все добре. ))

Маю купити собі інжирний та бузиновий, але все забуваю. Вечорами п*ю грітий сидр - смакота!!!

DarkNess
14.01.2010, 18:30
п*ю грітий сидр - смакота!!!
а що це? і для чого?

Liliyah Romanova
14.01.2010, 18:53
а що це? і для чого?
Та то такий яблучний сік, нефільтрований і без концентратів усіляких. Вони тут називають сидр. Не знаю, який можна пити чай, то замінила на то. :xaxa:

Niferttiti
15.01.2010, 14:31
На днях один лікар порадив не вживати вагітним куповану питну не газовану воду в магазинах.
А ще прочитала, що з лютого вагітним не рекомендують вживати картоплю, бо починає кільцюватися (чи як там) і в ній починають відбуватися якісь хімічні процеси, які не є корисними. В крайньому випадку зрізати дуже багато шкірки і вживати саму серединку.

airy_cat
15.01.2010, 14:43
На днях один лікар порадив не вживати вагітним куповану питну не газовану воду в магазинах.
А чим він це пояснив?

Niferttiti
15.01.2010, 18:56
А чим він це пояснив?
Та я пояснень в нього не просила, бо її і так не вживаю. Думаю повязано з очисткою водички під час виробництва.

Forgetmenot
15.01.2010, 21:19
А які фрукти нешкідливі? Особливо зараз взимку?!

DarkNess
15.01.2010, 23:39
не вживати вагітним куповану питну не газовану воду в магазинах
Скажіть, а яку воду пити? І які вітаміни вживати? Бо я читала шо в день треба зїдати по 400 гр овочів і 600 гр фруктів. З фруктами не проблема, а вот з овочами в таку пору... може якісь вітамінки хтось п"є?

Forgetmenot
16.01.2010, 00:42
може якісь вітамінки хтось п"є?
Я з 11 тижня п"ю Пренатал форте з кальцієм і залізом і йодомарин

Niferttiti
16.01.2010, 13:16
Скажіть, а яку воду пити?
Я ж не агітую вас не пити ту воду. Просто висловила думку ще одного лікаря, в наш час, думаю є підстави так говорити.
Я п'ю тільки фолієву кислоту.
А кальцій і йод заміняю відповідними продуктами харчування

kvVItKA
17.01.2010, 18:32
а як щодо імбирного чаю? або чаю з додаванням імбиря? і вживання маринованого імбиря?

Фіяна
17.01.2010, 18:47
а як щодо імбирного чаю? або чаю з додаванням імбиря? і вживання маринованого імбиря?

імбирний чай та його додавання у звичайний дуже ефективно допомагає побороти нудоту при токсикозі, а маринований імбир не радять їсти, як і усе мариноване, тим у кого проблеми з нирками...
але більшість консервованого імбиру, котрий продають у нас, - не в маринаді...

Neverland
17.01.2010, 19:11
От мене цікавить наприклад питання соєвого соусу. Знайшла 2 кардинально протилежні думки стосовно цього. Я тут просто лопаю суші пачками :) І без того соусу нікак і нікуда

Зануда
17.01.2010, 19:33
Я тут просто лопаю суші пачками
Зустрічне питання - а то можна вагітним так суші поглинати? Сира риба, як не як...

kvVItKA
17.01.2010, 19:59
суші з сирою рибою-не можна
я вже кілька раз писала,що їм з вареною чи грильованою креветкою,огірком,авокадо, лососем,горбушою але тільки копченими (вчора самі робили)
Рибу взагалі рекомендують 350 гр в тиждень і то добре просмажену
Соєвий соус і мене цікавить,бо люблю його страх
Рада,що імбирний чай можна,ото сьогодні купила імбир,заварю собі і буду тішитись:)

Liliyah Romanova
18.01.2010, 04:47
а як щодо імбирного чаю? або чаю з додаванням імбиря?
Я п'ю імбирний чай. Заборон на нього ніби не читала ніде.

Neverland
18.01.2010, 10:53
Зустрічне питання - а то можна вагітним так суші поглинати? Сира риба, як не як...
Я просто м"яса зараз взагалі не їм, мене від нього нудить, а риба як не як хоч трохи його заміняє. Стосовно сирості риби - питання звісно суперечливе, але мій шлунок на сиру рибу реагує значно краще нж на термічно оброблену, колись ще читала що саме сира риба набагато корисніша ніж приготована. Але я чергую сиру з слабо-соленою в суші, бо в нас свіжої риби нема лише морожена. А стосовно можна/неможна, а що зрештою в ній поганого крім того що можна глистів набратися? Ніби нічого... Та і глисти в морській рибі не часте вище + вона ж не свіжа сира, а переморожена досить довго, а три дні переморозки вбивають паразитів.
Моя сестра в Києві всю вагітність зранку до ночі майже на суші сидить, ніби нічого, поки все добре. Мій шлунок теж відчуваю неперегружений, а дуже легкий після суші, і це мене дуже тішить, бо я дуже часто через м"ясо мучилась важкстю і взагалі якимось заслаблим станом. Може то просто в мене шлунок такий, не знаю...
А от соєвий соус - як не як генетично модифікована штукенція... Отут би знати щось детальніше

Niferttiti
18.01.2010, 15:27
Ой, застудився знову мій сідаличний нерв. Біль адська, на ногу стати вже 3 день не можу, з лікарем звязку нема. Дівчата, а які обезболюючі можна пити вагітним, крім ношпи?

Єва
18.01.2010, 15:27
Я п'ю імбирний чай. Заборон на нього ніби не читала ніде
Я під час епідемії грипу собі в чай сипала мелений імбир, в нас на роботі так всі робили поголовно, бо казали, що вірус боїться того запаху так само, як часнику. Трохи смішно звучить..... А мені просто той запах подобається і такий час смакував. Думаю, він не шкодить.

DarkNess
18.01.2010, 16:03
застудився знову мій сідаличний нерв. Біль адська, на ногу стати вже 3 день не можу
Я вам дуже-дуже співчуваю, бо знаю шо то таке. Шодо обезболюючих не знаю, але дам одну пораду. Коли в мене отаке було, то мені навіть прокидатись зранку не хотілось!, такий нестерпний біль був. Лікарі казали шо то запалення сідничного нерва, а насправді защемлення хребця було, і за 1 вправляння все пройшло. Виясніть справжню причину, і пошвидше звязуйтесь з лікарем.

Lebidka
18.01.2010, 16:15
Я теж п"ю імбирний чай з лимоном (потру корінчик і долькою лимончика запарюю), знаю, що рекомендують його вагітним навіть у популярних журналах.
Він зміцнює імунітет та надає сили (замість кави), наповнює енергією зранку.:)

kvVItKA
18.01.2010, 16:28
Я теж п"ю імбирний чай з лимоном (потру корінчик і долькою лимончика запарюю), знаю, що рекомендують його вагітним навіть у популярних журналах.
Він зміцнює імунітет та надає сили (замість кави), наповнює енергією зранку
о, то в мене багато однодумців:)
я запарюю чорний чай з імбирем і з лимоном, а ви який? (я в гостях попробувала,але там був зелений, чорний мені більше смакує, але кажуть його не варто багато пити, то я слабенький стараюсь робити)

Грильяжка
18.01.2010, 17:19
питання де ви купуєте той імбир, хоч спробую, шо за смаколик

Nata
18.01.2010, 17:25
в супермаркетах корінь імбиру продають :)
А імбирний з корицею можна?

Lebidka
18.01.2010, 20:00
я запарюю чорний чай з імбирем і з лимоном, а ви який?

Я люблю гарний справжній зелений чай з імбиром, але часто п"ю просто імбирний: імбир+лимон+мед(коли вже настоїтьсяі трішки вистигне) - ну дуже-дуже смакує мені :)

питання де ви купуєте той імбир

Ост. раз купувала ваговий у Фуршеті, тільки треба брати гарний соковитий корінчик, не поморщений.

імбирний з корицею можна?
Напевно можна. Я за Дарусем дуже любила домашній йогурт з корицею їсти:)

inchik
18.01.2010, 22:56
питання де ви купуєте той імбир, хоч спробую, шо за смаколик
в Сільпо є :) точно

Leila
18.01.2010, 23:16
на Левандівці на базарі бачила корінь імбиру 40 грн/кг, а як правильно заварювати імбирний чай?

viktoria
19.01.2010, 08:55
Ой, застудився знову мій сідаличний нерв. Біль адська, на ногу стати вже 3 день не можу, з лікарем звязку нема. Дівчата, а які обезболюючі можна пити вагітним, крім ношпи?

Я вам дуже-дуже співчуваю, бо знаю шо то таке. Шодо обезболюючих не знаю, але дам одну пораду. Коли в мене отаке було, то мені навіть прокидатись зранку не хотілось!, такий нестерпний біль був. Лікарі казали шо то запалення сідничного нерва, а насправді защемлення хребця було, і за 1 вправляння все пройшло. Виясніть справжню причину, і пошвидше звязуйтесь з лікарем
Я тоже думаю, что это может быть ущемление, которое вызываеться в связи с ростом плода, изменением осанки при этом.
У меня были тоже такие прблемы в следствии травмы до беременности во время беременности переодически ущемлялся нерв. Выход я нашла из этой проблемы очень простой: ежедневная мамина зарядка. Так как масаж беременным не показан.
которое очень хорошо вправляет позвонки кресцового отдела, это положение бабочки. Садитесь максимально разведя колени и соеденив носки с пятками. И следущее, что вы делаете это максимально раслабляете тело и наклоняете его вперед (бабочка пьет нектар). Что здесь очень важно не растяжка ног (т.е если у вас колени не находяться близко к полу это не страшно, важно что не было болевого дискомфорта), а то что вы наклоняясь вперед, максимально повисли по тяжестью головы и раслабились от макушки до копчика. Именно в этот момент происходит восстановление позвоночника, при чем, как в шейном и грудном, так и в поясничном отделах. Сидеть в такой позе нужно как можно дольше, но все по личным ощущениям до болевых проявлений не доводим. Это упражнение можно делать несколько раз в день и каждый день. Это очень хорошо подготавливает к родам, востанавливает и делает профилактику многих проблем с позвоночником. Это не одно упражнение которое желательно делать, все не опишешь, если хотите можно проконсультироваться в приват. Я свою проблему с болями в позвоночнике и то, что на ногу встать не могла решила за три недели комплексом упражнений. И потом их делала всю беременность.

inchik
19.01.2010, 09:58
"чисто" імбирний робила так: терла на терку чи дуже дрібненько різала і приблизно 1 ч ложку на склянку-півтори кип"ятку проварювала, щоб мало жовтий колір. а можна просто запарювати (кинути в кип"яток).

Ная
19.01.2010, 19:57
На форумі не раз йшлося про те,що вагітним не можна пити чай з калини,бо він посилює тонус матки,а нині вичитала,що таку дію має чай не з ягід калини,а лише з кори,котрий крім того має ще кровоспинні властивості.Тому,напевне,чай з ягід калини в розумних кількостях не є шкідливим.

Lebidka
19.01.2010, 21:44
чай з ягід калини в розумних кількостях не є шкідливим.

А як щодо чаю з ягід малини і самих ягід?

Irusya
19.01.2010, 22:30
А як щодо чаю з ягід малини і самих ягід?

Я пила в першому триместрі чаї з соку малини - нічим мені не зашкодили, з калини і обліпихи також

Юкола
19.01.2010, 22:34
як щодо чаю з ягід малини і самих ягід?
я родила в серпні, тому все літо їла усі фрукти-овочі, що були.
І полуниці, і малину, і чорниці, і все-все-все.
В малого ніяких алергій нема. зі мною також все було добре.
А малини якщо ща раз літру-другу з"їсти, то зле може бути кому завгодно.
Як на мене, вагітним можна все (окрім заздалегідь відомо некорисного) у розумних межах.

Abaka
21.01.2010, 13:32
я впродовж першої вагітності молока не переносила взагалі, а чай (переважно чорний) пила "відрами", хоч це і є мій звичній "режим" пиття. моя лікарка радила пити не більше 1,5 літра в день (а я в день випивала по 3 літри точно) при чому все пиття мало бути солодке (а до вагітності пила абсолютно без цукру). А от зараз, під час другої вагітності потреби в таких кількостях рідини не відчуваю... а ще, кілька днів тому послала чоловіка в магазин за "Кагором" і випила 2 ковтки цього вина, бо так його хотілося, що не могла ні про що інше думати... А до вагітності солодких вин не пила взагалі!
Думаю, малятко саме "просить" чого йому бракує, тільки головне знати міру...

DarkNess
21.01.2010, 16:59
чай з калини,бо він посилює тонус матки
Скажіть чим це може загрожувати? Бо в мене на узі гіпертонус. Не знаю, що це означає.

Liliyah Romanova
21.01.2010, 18:19
А що пити на пожираючу печію??? Бо я вчора різні чаї перепробувала і мене лиш більше пекло від них. :(

Irusya
21.01.2010, 18:23
А що пити на пожираючу печію??? Бо я вчора різні чаї перепробувала і мене лиш більше пекло від них.
Мені допомагало молоко і вода "боржомі"

Lerusja
21.01.2010, 18:31
А що пити на пожираючу печію???
Мені радили від печії чай з мятою і їсти яблука.Я думала ,що від яблук печія буде ще сильнішою,але насправді мені допомагало.:girl_in_love:

Ная
21.01.2010, 19:20
в мене на узі гіпертонус. Не знаю, що це означає.
Нічого страшного,такий діагноз ставлять майже всім вагітним,особливо на ранніх термінах. Тоді рекомендують побільше спокою.Я при першій вагітності теж переживала,за той гіпертонус,тепер же пішла до лікаря аж в 21 тиждень і про гіпертонус мені вже ніхто не розказував. А взвагалі вчіться про все питати лікаря на місці,деколи після тих розпитувань і діагноз можуть відмінити:girl_smile:
Мені помагає якшо їсти маленькими порціями але часто і пиття натрієвої мінералки.

cleonata
21.01.2010, 20:05
що пити на пожираючу печію?
Молоко гарно допомагає, або ложка маку.

Зануда
21.01.2010, 20:20
Зимне молоко. Мені дуже допомагало.
Від чаїв справді гірше. Навіть не уявляю чому.

Lebidka
21.01.2010, 21:41
А ви споробуйте відвар льону :)

Liliyah Romanova
21.01.2010, 21:57
Скільки порад! :girl_claping: Буду пробувати все по черзі. :girl_crazy: Я вчора теж думала про боржомі, але полінувалася зробити.

Ailenka
21.01.2010, 23:10
я би рекомендувала брати українську водичку-її принаймі не підробляють. коли з шлунком не лади-нагріваю трішки свалявскьої водички-поляна квасова тощо, всі ті які містять природню соду. і як рукою знімає через пару хвилин

Зануда
22.01.2010, 09:48
я би рекомендувала брати українську водичку
Я думаю Лілі це буде не так просто зробити. :)

Liliyah Romanova
22.01.2010, 16:59
Я думаю Лілі це буде не так просто зробити.
З українською важкувато, то правда. От грузинська є. І вчора мені дуже допомогло молоко з боржомі. Правда, Роман мені майже літр того напою зробив. Певно, хотів, аби на місяці наперед полікувати. :xaxa:

Tequilochka
24.01.2010, 22:28
я би рекомендувала брати українську водичку-її принаймі не підробляють. коли з шлунком не лади-нагріваю трішки свалявскьої водички-поляна квасова тощо, всі ті які містять природню соду. і як рукою знімає через пару хвилин
Наскільки я знаю до соди теж обережно треба ставитись

Mamusya
25.01.2010, 23:21
А що пити на пожираючу печію??? Бо я вчора різні чаї перепробувала і мене лиш більше пекло від них.
Мені помагало звичанісіньке молоко .
З мене на роботі співробітники дивувались , та й чоловік кричав. Але я страшенно полюбила пиво - особливо в третьому триместрі. Якщо раніше , до вагітності, я з задоволенням в компаніі могла випити (рідко) пляшечку , то тепер мені треба було хоч раз в тиждень випити , ну хоча би склянку, хоч півскляночки пива. І пепсі тоже деколи так хотілось , що аж пахло.

Олюська
05.02.2010, 16:26
Хто знає, чи можна пити чай з липи? А то я за літо наготувала собі і тепер так хочу

Лідочка
05.02.2010, 16:46
Хто знає, чи можна пити чай з липи? А то я за літо наготувала собі і тепер так хочу
Я пю, особливо добре смакує мені з медом і лимоном...

Fijalka
19.03.2010, 22:15
І я постійно пю, а ще суничник.

Каміла
28.07.2010, 22:41
я доречі десь читала, що на печію потрібно зїсти 2-3 грецькі горіхи..:girl_yes:

Веснулька
28.07.2010, 23:14
Мені від печії нічого не допомагало при тому,що вона була від самого початку вагітності:girl_crazy:каву я не пила(а так хотіла),трошки винця цідила через зуби на початку,от що пила, то гранатовий сік,мене ним чоловік пічкав(я його терпіти не могла і до вагітності,а після- тим більше.Зато корисно!!!!!!!!!!!!!аргумент серйозний.

Rosynka
29.07.2010, 01:49
Хто знає, чи можна пити чай з липи?
Згадується мені,що я якось купляла квітки липи і на коробці писало,що при вагітності не рекомендується...

а хто знає,чому не бажано пити газовану воду?

Mamusya
29.07.2010, 11:40
а хто знає,чому не бажано пити газовану воду?
Її взагалі не рекомендовано пити - вуглекислий газ подразнює слизову шлунку. Але то не стосується лікувальних мінеральних вод. В мене особисто після газ-бульки в будь-яку пору року починає боліти горло.
Але пляшечка Пепсі раз на місяць - то святе ;)

Maksutka
07.10.2010, 12:25
Дівчата підкажіть чи можна пити чай з меліси або м"яти?:girl_in_dreams:

Hanny
07.10.2010, 12:53
Дівчата підкажіть чи можна пити чай з меліси або м"яти?
Мені лікар заборонила, казала що вони шкідливі для дитинки!

Maksutka
07.10.2010, 13:14
Мені лікар заборонила, казала що вони шкідливі для дитинки!
Можна конкретніше чим саме шкідливо? За відповідь дякую!!!:girl_yes2:

bilo4ka
07.10.2010, 13:21
А мені навпаки лікар казав пити чай з мяти , вона помагає від токсикозу)
А чай з липи казав пити) І на коробці нічого не пише що вагітним не можна пити!

inchik
07.10.2010, 13:33
тут є трохи сам про трави різні для вагітних
http://home.damotvet.ru/pregnancy/619070.htm
http://www.kleo.ru/club/olivka/ar1671.shtml

Suzi
07.10.2010, 13:35
Можна конкретніше чим саме шкідливо? За відповідь дякую!!!
Запитайте краще в гугла (http://www.google.com.ua/search?q=%D0%BC%D1%8F%D1%82%D0%B0+%D0%B1%D0%B5%D1% 80%D0%B5%D0%BC%D0%B5%D0%BD%D0%BD%D0%BE%D1%81%D1%82 %D1%8C&ie=utf-8&oe=utf-8&aq=t&rls=org.mozilla:ru:official&client=firefox-a), бо думки з цього приводу неоднозначні.

Hanny
07.10.2010, 13:54
Можна конкретніше чим саме шкідливо? За відповідь дякую!!
Аргументувала тим, що погано впливає на нервову систему дитинки. І в аптеці радили краще випити 2 таблетки валер'янки ніж чаї на травах з вмістом м'яти чи меліси!
Я дуже полюбляю чайочки на травах, завжди собі купувала карпатські збори в Яремче. На початку вагітності відразу поцікавилась в лікаря, бо погано почала спати, тривожні сни і чутливий сон ну ніяк не давали висипатись. Рятувалась теплим молоком на ніч і 2 рази валер'янкою.

Олюнчик
24.10.2010, 22:33
Цікаво, чи можна пити чай з шипшини? Може хто знає, бо так мені його хочеться....:girl_crazy:

Liliyah Romanova
24.10.2010, 22:49
Мені м'яту дозволили. Взагалі сказали, що це чи не єдиний із трав'яних чаїв, що можна безпечно пити.
Інші трави вживати обережно, бо вони можуть або на дитинку погано впливати, або на матку (спричинити передчасні пологи).

Цікаво, чи можна пити чай з шипшини? Може хто знає, бо так мені його хочеться....
Наскільки знаю, ні звіробій, ні шипшину, ні інші лікувальні не можна пити.

Рибка
25.10.2010, 16:52
Чай з шипшини можна, багато думок є, що навіть треба (крім першого триместру), особливо в осінньо-зимовий період.
Ось тут (http://baby.budzdorov.org/2009/06/21/travipriberemennosti/) є стаття, що можна, що ні. Так само мені казали лікарі і один професор зі Східниці.
Якщо коротко, то можна шипшину, імбир і ромашку.
Не можна - барбарис, ялівець, м"яту ( тут думки і дослідження розходяться, але якщо є сумніви, то краще не вживати), полин, гінкго, женьшень, ехінацею.
В останні два місяці вагітності не вживати листя калини-малини та обмежити вживання фенхелю, кропу, часнику.

Liliyah Romanova
25.10.2010, 19:48
Якщо коротко, то можна шипшину, імбир і ромашку.
Ромашка може спричинити скорочення матки, а також розслаблення шийки матки. В Канаді ромашку забороняють в першу чергу. А м'яту навпаки дозволяють (але не в листі, а куповану в пакетиках). І чомусь я тутешнім дослідженням більше довіряю, бо тут за безпеку дуже дбають.

Рибка
25.10.2010, 20:33
Я теж довіряла своїм лікарям, причому вони говорили однаково (все-таки досвід теж мають). Все було добре, обидва рази ніяких загроз. Тому чому б не прислухатись ще раз.
Та й будь-яку траву не потрібно пити кожен день по пару склянок, а два-три рази на тиждень, якщо відчувається потреба.
Кожен говорить зі свого досвіду. В мене такий.

Liliyah Romanova
27.10.2010, 17:50
Просто кажу, що тут ромашку категорично забороняють. Я власне із пошуків щодо цього починала цю тему. Дійшла висновку, що краще ні. Добре, що комусь не пошкодило. Але в травах власне й прикіл, що комусь не зашкодить, а комусь - запросто, бо кожен організм сприймає по-різному. Так що краще вважати, ніж на чужий досвід покладатися.

Рибка
27.10.2010, 21:30
Мені от сьогодні лікарка дала брошурку, що вживати вагітним, щоб підвищити гемоглобін. Там з плодів на першому місці шипшина. То тепер навіть не знаю, що робити....
От думаю, якщо до чаю давати ягоду-дві, і то через день, може нічого страшного.....

Liliyah Romanova
27.10.2010, 22:53
От думаю, якщо до чаю давати ягоду-дві, і то через день, може нічого страшного.....
Так ви ж писали вище, що шипшину можна.
Зрештою, скільки там помочі буде з однієї ягоди щодругий день? Може, просто щось інше вживати? Горіхи наприклад.

Рибка
27.10.2010, 23:00
Я писала, що можна, і пила її, додававши у компот з сухофруктів... Все було добре.
А зараз, прочитавши вашу думку, уже сумніви.. То все так, ніби впевнений, а почуєш інше, і вже й не знаєш....

Liliyah Romanova
27.10.2010, 23:03
А зараз, прочитавши вашу думку, уже сумніви.. То все так, ніби впевнений, а почуєш інше, і вже й не знаєш....
Ну, то краще гемоглобін піднімати іншими методами, якщо є сумніви. Бо мені теж дуже хотілося шипшини під час вагітності, але вирішила, що почекаю.
Для гемоглобіну їла горіхи, абрикоси, гранати та насіння соняшника й гарбуза.

Capuchino
31.10.2010, 00:19
Привіт усім !!! Я вагітна лише місяць, але хотілаб запитати чи можна вживати каву і капучино яке я дуже люблю???:pardon:

Velana
31.10.2010, 00:37
вживати каву і капучино
я під час вагітності взагалі відмовилась від кави і капучіно :) також від газованих напоїв та міцного чаю.
...............
а на рахунок шипшини, не варто сильно нею захоплюватись. так вона корисна і помічна, але в міру, тобто - напр. можна її пити протягом місяця (двох, трьох), залежно що лікувати, далі робити перерву на пару місяців.
краще гемоглобін піднімати іншими методами....для гемоглобіну їла горіхи, абрикоси, гранати та насіння соняшника й гарбуза
ще варто додати до раціону молоду телятинку та печінку :)

Olena-m
31.10.2010, 09:57
Каву я пила (натуральну), і п'ю досі, але слабеньку і раз на день. Капучіно, якщо апаратне, справжнє, думаю теж можна, а от хімію з пакетиків пити не варто.

Щодо шипшини, то пила при першій вагітності, і п'ю зараз. Не чула, що її не можна (може хіба тепер трохи обмежу). От чаї з інших трав не п'ю, хіба деколи м'ятний.

Soroka
31.10.2010, 18:02
Вагітним все можна але по трошки!:girl_wink:

maryshunka
01.11.2010, 12:57
Дівчата! Підкажіть, що можна пити, аби не набрякали руки/ноги. Бо обручка аж до крові в палець врізалася і мозолі наробила... (( Вичитала, що то не справляються нирки, треба вживати якесь сечогінне пиття. Хто зіштовхувався з такою проблемою, допоможіть!

Maksutka
01.11.2010, 14:01
Підкажіть, що можна пити, аби не набрякали руки/ноги
просто потрібно зменшити вживання солі, особливо коли у вас велий термін вагітності, бо сіль затримує рідину в організмі, от і набряки появляються

Velana
01.11.2010, 14:35
Підкажіть, що можна пити, аби не набрякали руки/ноги
прочитайте ще допис Suzi (http://posydenky.lvivport.com/showpost.php?p=828940&postcount=34400) :girl_smile:

maryshunka
01.11.2010, 23:25
Дякую! Будем обмежуватись! Хоча від печії так сушить, що певно ціле озеро би-м випила... :girl_crazy:

Ташка
02.11.2010, 13:55
При печії дівчата радили трохи підігрівати Боржомі (в скляних пляшках) і пити маленькими ковтками. Кажуть, допомагає...

Я от вчора вичитала, що меліса знижує тонус матки. А сьогодні на коробочці читаю, що при вагітності протипоказана... І не знаю, що робити. Він однієї чашки чаю, то нічого не буде.
Може хто пив мелісу? Радився з лікарем, що кажуть?

хельга
02.11.2010, 14:26
"Менше знаєш - міцніше спиш" З першою вагітність навіть не задумовалася про шкідливість трав.До інтернета ще не було такого доступу. Часто пила трав"яні чаї. І ніяких проблем з вагітністю не було. Знала тільки те, що відвар з листя малини корисно пити в кінці вагітності.
Тепер у мене купа страхів. П"ю лише компоти і легкий чорний чай, зелений мені щось зовсім не хочеться.
А варення з малини можна в чай додавати?
І.... Чи можна пити газовану мінеральну воду?

Надя К.
02.11.2010, 14:30
На рахунок м"яти і меліси. Я в горнятко з чаєм додаю один сушений листочок м"яти, аромат і смак відчувається. Думаю, що не зашкодить.

Ташка
02.11.2010, 14:42
Так отож! Раніше вагітні і до лікарів не ходили, і вдома народжували і дітки здорові були. А тепер нас лякають як не з одного боку, то з іншого :girl_impossible: Мабуть, таки мудріше прислуховуватись до власного організму.
Надя К, та справа в тому, що чай в пакетиках. Один ипила вже ;) Мабуть треба до тата звертатись, вони рстять дома мелісу, то може насушили рожаю, щоби по листочку додавати в чай.
Дякую, дівчата!

Suzi
02.11.2010, 15:10
Так отож! Раніше вагітні і до лікарів не ходили, і вдома народжували і дітки здорові були. А тепер нас лякають як не з одного боку, то з іншого Мабуть, таки мудріше прислуховуватись до власного організму.
Тільки і органзіми в багатьох вже спантеличені.
Я наразі п*ю трав*яний чай - суміш різних трав. Вже не перший раз купляєм в Карпатах. Там принамі видно ЩО ти п*єш - не шось пермелене, а листочки, гілочки, ягоди. Щодо застрежень , я думаю то пишуть для того, аби жінки не надто захоплювались, бо лікуюча дія в трав все-таки є.

Olena-m
02.11.2010, 21:49
Хельго, я давала малину і калину (пересипані цукром, не варені) до чаю при застуді, нічого поганого не сталось :) . Газованою водою не варто захоплюватись (і не тільки вагітним), але як деколи її вип'єте, то нічого страшного (я якраз вчора в гостях пила газовану мінералку).

хельга
02.11.2010, 22:07
Була в мене застуда з першою вагітністю, то я пила чай з малиновим варенням (сама його робила, малину трохи закипятила з цукром). Інші ліки не приймала, лікувалась тільки варенням.
А мінералку взагалі не п"ю. Просто тато приніс мені газовану мінералку в презент. І дуже вже вчора хотіла попити, а був лише окріп. То попила мінералки. Але начиталась тут і злякалась.

Morena
03.11.2010, 13:56
Моя подружка під час вагітності, за рекомендацією лікарки, пила мелісу і м"яту по черзі.

FAIRYTALE
03.11.2010, 14:45
Дівчата, знайшла ось таку інфу, може комусь буде корисною.
Чай мате містить майже всі необхідні вітаміни і мікроелементи, необхідні для життєдіяльності людини. Це смоли, волокна, летючі масла, танін, каротин, вітаміни групи А, З, Е, В1, В2, комплекс вітаміну групи У у вищій концентрації чим в прополісі, рибофлавін, нікотинова кислота, пантотенова кислота, біотваней, магній, кальцій, залізо, натрій, калій, марганець, кремній, фосфати, сіра, соляна кислота, хлорофіл, холін, іноситол. Чай мате - це дійсно диво, рослини з таким змістом корисних речовин зустрічаються в природі украй рідко.

Чай мате дозволяє накопичити необхідну кількість фосфору для нормальної роботи нервової системи, допомагає при перевтомі. Чай мате регулює рівень холестерину в крові, допомагає при захворюваннях сечостатевої системи.

Хімічний склад мате, зміст на 100 грам:

Хлор 0.116
Сіра 0,125
Фосфор 0,120
Кальцій 0,668
Калій 1.350
Магній 0,337
Натрій 0,002
Залізо / мг/ % 59,900
Мідь / мг/ 1,260
Марганець / мг/ 133,180

Вмісту мінералів в 100 грамах мате:
Вологість 8,750
Зола 6,900
Вода 2,500
Віск 3,500
Смола 1,850
Азотні речовини 1,150
Вуглеводи 11,20
Волокно + целюлоза 16,50
Кофеїн (містить трохи Теоброміну) 0,620
Протеїн 10,89
Глюкоза + фруктоза 3,840

Чай мате надає позитивний вплив на відновлення кліток, очищає кров, наповнюючи киснем все тіло. Хлорофіли, що містяться в чаї мате, засвоюються організмом і наповнюють організм живильними речовинами.

Чай мате захистить Вас від хронічних захворювань, заспокоїть біль. У ньому міститься матєїн (Metil Xantine), який як і кофеїн, тонізує, додає сил і заряд енергії. У відмінності від кофеїну матєїн не робить частішим серцебиття і не підвищує тиск. Матєїн, що міститься в чаї мате, підвищує концентрацію уваги, підвищує "сопротівляємость" організму до вірусних інфекцій.

olenkastar
03.11.2010, 14:49
Травы и беременность (http://www.mir-mamy.com.ua/sampo/cat=11/id=117)

ПС..я маю мелісу свіжу,росте в мене як вазон.такий великий кущ вже по коліно мені.кому хочеться,кажіть-поділюся з корінцем,собі посадите:)

irushka
03.11.2010, 16:17
Дівчата, а має значення яке листя малини запарювати - свіже чи сушене? Я собі щойно нарвала зелених листочків, спробую зробити чай, раз він такий корисний :).

хельга
22.11.2010, 13:50
Сьогодні в аптеці побачила чай "Для вагітних і годуючих". Нашвидко переглянула склад, а там насіння кропу. Тут вже не раз писалось, що кріп небезпечний під час ваігності. Чи в малій кількості в суміші він проблем не створить?

Likalika
26.11.2010, 02:09
Вагітній жінці заборонений алкоголь. А також потрібно пити як умога менш, щоб не було набряків, бо з ними дуже важко.

Ніколь
26.11.2010, 02:32
"Для вагітних і годуючих"
А який зміст його пити вагітній? В загальнозміцнюючих цілях? Я такий пила коли становлювалось наше ГВ, в надії на збільшення молока, я би не сказала що був видимий еффект, думаю ці чайочки це більше плацебо аніж реальна допомога....
що кріп небезпечний під час ваігності. Чи в малій кількості в суміші він проблем не створить?
там того кропу певно не більше аніж в салат ріжуть, або навіть меньше...чисто символічно, для запаху )))

Molecule
19.12.2010, 17:49
Трапевт мені казала при сильному серцебитті, або болях в області серця (маю деякі проблеми з серцем) пити мяту, пустирник.

я десь таке чула,що пустирник може провокувати викидень, не знаю наскільки це правда.

vanilia
20.12.2010, 17:56
мені при першій вагітності прописували настойку пустирника від тиску. Я його пару разів випила, нічого абсолюжтно не помагав і більше не пила. А зараз вже з тиждень п.ю, бо інколи тиск до 130 скаче. Прочитала вище, що пустирник може викликати викидень і налякалась. Думаю, більше пити не буду.

MaryF
14.02.2011, 12:53
дівчата а не знаєте де можна купити листя малини?
ходила по аптеках, а там немає....

algo
14.02.2011, 13:06
де можна купити листя малини
Бачила на привокзальному бабця продавала(за базаром,на відкритих рядах)

Gorgy
04.09.2011, 21:52
Мені лікар сказала, що не бажано пити мінеральну і солодку газовану воду, не налягати на соки, окрім фрешів. Я взагалі то кави не люблю, а от без чаю дурію і тому п'ю його багато протягом дня. Зараз, в першому триместрі, маю токсикоз і зауважила, що мені помагає зелений чай з мелісою :girl_claping:

Almariel
05.09.2011, 12:51
який вплив має кава на дитинку? бо тиск низький - треба чимось піднімати.

olya_d
05.09.2011, 15:08
Якщо не зловживати кавою - то певно нічим, хоча раніше десь читала, що кава вимиває кальцій з організму, а також можуть бути проблеми з кишківником, бо кава його ніби сушить. Тому бажано зранку спочатку випити склянку теплої води, а тоді вже можна каву

DesperateHousewife
05.09.2011, 15:32
П"ю каву десь починаючи з 2 триместру (до того не хотілось), не дуже міцну, з молоком. Головне - не зловживати.

cjomcjomka
05.09.2011, 17:48
П"ю каву десь починаючи з 2 триместру (до того не хотілось), не дуже міцну, з молоком. Головне - не зловживати.
підписуюсь під кожним словом

Suzi
05.09.2011, 17:59
Вагітною цікавилась щодо кави, бо люблю зранку чашечку кави випити, а в першу вагітність без неї взагалі прокинутись не могла. То вичитала, що кава може мати негативні наслідки, але тоді, коли кількість випитої кави більше кількох горняток за день.

Skobik
31.01.2013, 10:45
про соки, пиво та пепсі - в мене були такі моменти що мене в мене була гостра потреба
І пепсі страшенно хотілось, принаймні раз в тиждень, можливо тому, що організм не доотримує кофеїну. Адже кави пити не можу, хіба що слабеньку з молоком. А в першому триместрі навіть як хтось біля мене пив - мене нудило.
А взагалі організм сам підказує що йому потрібно: помітила, як тільки падає гемоглобін - дуже хочу яблук і меду. При печії дуже допомагає молоко і молочні кашки (яких зазвичай не їм).

tanchyk
31.01.2013, 15:03
І пепсі страшенно хотілось,
ой, я зараз час від часу так захочу Кока-Коли що мушу випити, хоч до вагітності навіть на неї не дивилась.

StarKa
31.01.2013, 20:36
А мене зрідка на пиво пробиває, особливо коли чоловік закупиться перед черговим переглядом футболу, то трохи собі в нього можу потягнути :) Але то тільки в другому триместрі собі почала таке "дозволяти"

А про каву, то першу вагітність цілу не могла без неї жити і соображати взагалі.
А зараз був переіод коли плацента починала свою діяльність певне тижня два десь, то також дууже хотіла кави, а зараз відлягло і слава богу, можу обійтися звичайною водою.

jalla
31.01.2013, 20:43
особливо коли чоловік закупиться перед черговим переглядом футболу, то трохи собі в нього можу потягнути
Так, дЄвочки, поясніть закадичній пивоманці скільки того пива допустимо випити. Ну, на бокали з пінкою (мммм))) не претендую, але ось якщо раз в тиждень по 50 грам, то не є дуже зле?
при першій вагітності марила шампанським, хоч до того його не любила, а тепер пиво- то моя страсть. Коли чоловік п"є, то беру куртку і тікаю з хати. Два рази випила може з 20 грам...

На рах. кави то з ранку п"ю і совість мене не мучить, бо маю сильно низький тиск.

А і ще кажуть вагітним можна трошки домашнього винця. Ну, були ми в свекрухи на свята. Вона люб"язно запропонувала трошки домашнього вина. Я зробила два малесенькі ковточки і мене "погребло":8:))) то думаю більше пити його не буду.

Skobik
04.02.2013, 17:35
Тут складно щось підказати, мені під час першої вагітності так хотілось білого вина - що страх. Грам 50 випивала - попускало. А зараз коли пробувала - під час свят, наприклад, то щось мені недобре було. Важкість в м’язах, слабість - і це від 10-20 грам вина. То й не пробую більше.

Rostuslavchuk
14.02.2013, 16:19
Щодо кави, то за малим, я її навіть на запах не переносила. А тут не можу без неї. То знайшла вихід, передала мені тьотка з Німеччини каву без кофеїну, ото я тішуся. але п"ю все одно тільки одну кружечку зранку. Навіть не зважаючи на це, чую знов в мене з тиском не альо:girl_cray:
Інколи ще грішу, так кока-коли хочеться.
А в основному п"ю зелений чай або чай на травках.

Brenda
14.02.2013, 17:28
Я п*ю каву раз в два дні - дуже легеньку, 50 гр кави і 150 гр молока:) і зелений чай п*ю і траву всяку, типу меліси, м*яти, пустирника, п*ю також чаї з калини, клюкви і смородини (кидаю заморожені ягоди в воду і роздушую їх), також узвар. Чорним з бергамотом грішу слабеньким раз в три дні:)

Liliyah Romanova
14.02.2013, 20:06
Зелений чай теж містить у собі кофеїн, навіть більше, ніж у слабенькій каві.

buhgaltersha
14.02.2013, 20:49
Зелений чай теж містить у собі кофеїн
100 %. Зелений через те і найкраще тонізує.
Я каву замінила напоями (оці розчинні женьшеневий, шипшиновий і т. п.). А чай п*ю, і то всякий - знаю, що не треба, але і так багато всього не можна, то мабуть не найшкідливіше.

Lyudvig
14.02.2013, 21:06
Я каву пила завжди, натуральну, мелену, двічі вдень. Ніяких проблем не виникало ні під час вагітності, ні під час годування, ні в мене, ні в дітей: спали добре, цицьку ссали добре.
Якщо до вагітності пили каву, вважаю, що не варто відмовлятись, тим більше, що чай також має кофеїн. Тому міняти одне на друге не має змісту. Звичайно, якщо здоров"я дозволяє.

Zara White
14.02.2013, 21:48
Ще замість кави можна пити Курзаме - він щей корисний, має залізо, магній ...

Brenda
14.02.2013, 22:27
Ще замість кави можна пити Курзаме
Ще можна пити Цикорій, але я від нього так спати хотіла, що мусіла відмовитись:(

Liliyah Romanova
15.02.2013, 18:04
Я каву замінила напоями (оці розчинні женьшеневий, шипшиновий і т. п.).
Я щось ніяких розчинних не шаную, щиро кажучи.
Ніяких проблем не виникало ні під час вагітності, ні під час годування, ні в мене, ні в дітей: спали добре, цицьку ссали добре
Надмір кави впливає не на чийсь сон, а може спричинити відшарування плаценти та передчасне її старіння.
тим більше, що чай також має кофеїн
Чаї є різні. Є великий вибір чаїв без кофеїну.

buhgaltersha
15.02.2013, 21:18
Я щось ніяких розчинних не шаную, щиро кажучи.
Та я в принципі теж, але ті, які я п*ю, переважно беруть мамочки для діток молодшого шкільного віку, тим більше на них знак якості ІSO - мені чомусь це вселяє довіру

YULKAZOZYLKA
21.02.2013, 22:12
Дівчата, що скажете на рахунок активованого вугілля?

invisible
22.02.2013, 15:46
Дівчата, що скажете на рахунок активованого вугілля?
Я пила неодноразово. А в чому там можуть бути застереження? Головне не переборщити з дозою, а пару таблеток не зашкодять, це ж просто вугілля, сорбент.

kyca
27.02.2013, 12:50
Пила впринципі все по-трошки, найбільше йшов в мене чай з меліси і мяти він заспокійливий і добре діє на майбутню маму і її дитя, також для профілактики такого діагнозу як - тонус матки. Але і від кави я не відмовлялась після 12 тижня пила 1чашку зранку з молоком. Лікарка сказала що один раз в день можна, особливо якщо низький тиск! Але як не крути найбільше пила просту кипячену воду, так як була вагітна влітку, то тільки нею напивалась:)

Кошеня
18.03.2013, 14:12
Я пила все: і каву, і вино, навіть Белліз попивала :girl_claping:. І ще (не по темі) : і стриглася , і малювала волосся, і купувала все до родів. Навіть лікаря на пологи не замовляла (перша вагітність) , ПРОСТО ЗНАЛА, все буде добре, я ж на Бога надіюсь !!!!
До речі, так і вийшло , доця тішить Нас вже 3.5 місяці!

romawka
18.03.2013, 18:07
на рахунок активованого вугілля?
Я теж пила, то лікар з ЖК навіть казала, що замалу дозу я пила, потрібно 1 таблетка на 10 кг ваги.
А що скажете на рахунок фрешів, бо вот ми з чоловіком останній тиждень кожен день пємо фреші з різноманітних овочів: селера, капуста, морква, яблука, гарбуза чи неможуть зашкодити?

jalla
18.03.2013, 18:10
чи неможуть зашкодити?
Якщо ви себе при тому добре почуваєте, то чим вони можуть зашкодити?
На рахунок фрешу з селери, то ви взагалі молодець.))) Я навіть салату з неї їсти не можу, бо потім так ріже в низу живота і при походах в туалет, що просто капець.

Brenda
18.03.2013, 18:13
Дівчата, я ПОСТІЙНО грішу на каву :(( Ніяк не можу відмовитись, що ж буде, коли почнеться ГВ?
То капец, кавоманка якась:girl_mad:

jalla
18.03.2013, 18:23
Дівчата, я ПОСТІЙНО грішу на каву ( Ніяк не можу відмовитись, що ж буде, коли почнеться ГВ?
При низькому тиску можна пити каву. Я без кави з ліжка злізти не можу інколи по ранках.
Дівчата он пишуть що і при ГВ попивали кавусю і ніц. Може й так, тепер певно і я буду пробувати, бо коли народила Святика то перші місяці тільки чай з молоком і сушку пила...

invisible
18.03.2013, 18:30
Дівчата, я ПОСТІЙНО грішу на каву ( Ніяк не можу відмовитись, що ж буде, коли почнеться ГВ?
Да ладно тобі, я теж із першого до останнього дня пила каву з молоком. І нічого :)
З ГВ правда тяжче, від сьогодні почала пити "Галку" ячмінну, через пару тижнів планую потрохи пробувати каву з молком - прочитала в книжці "Вчимося годувати грудьми" що горнятко легенької кави не зашкодить, бо тільки десь до 1% потрапляє в молоко.

romawka
18.03.2013, 18:36
фрешу з селери
Я не з самої селери я роблю мікс із різноманітних овочів, з самої точно не випила б. А салат теж не подобається з неї і в їжу ніколи не вживали. Але начиталась, що вона багата на вітаміни і вирішили додавати у фреші!

Almariel
18.03.2013, 19:21
Я не з самої селери я роблю мікс із різноманітних овочів, з самої точно не випила б. А салат теж не подобається з неї і в їжу ніколи не вживали. Але начиталась, що вона багата на вітаміни і вирішили додавати у фреші!
я обожнюю селеру. роблю такий салат: селера, морква, трішки кореня петрушки, салат, мажу йогуртом - супер! тільки щелпи болять таке тверде жувати))

Brenda
18.03.2013, 19:33
такий салат: селера, морква, трішки кореня петрушки, салат,

Смачнюче, але мене від такого так здуває, що капец:((

YULKAZOZYLKA
19.03.2013, 10:03
Дівчата, що скажете на рахунок цитрамону від головної болі?

jalla
19.03.2013, 11:52
Мене дуже часто болить голова і дуже часто рука тягнеться до цитрамону по привичці, але я себе стримую. Чула що ніби то вагітним його можна, але трохи боюсь.

Tinela
19.03.2013, 12:00
Мені лікарка казала шо якшо голова болить і понижений тиск то цитрамон можна...але не часто..)

romawka
19.03.2013, 12:40
від головної болі?
Мені лікарка дозволила пити копацил, казала, що гірше терпіти головний біль!

invisible
19.03.2013, 12:49
Я пила парацетамол, він ніби вважається більш безпечним для вагітних.

Amarillis
21.04.2013, 21:37
Наскільки мені відомо до складу цитраму входить аспірин який не рекомендовано при вагітності. Мені моя лікарка дозволила Нюровен коли зуб мудрості видалили на 20 тижні.

Женічка
06.06.2013, 00:28
А антибіотики з мігренню чи нервом що спільного мають?

Nimfa
13.06.2013, 23:16
А скажіть чи можна колоти знеболюючий укол при пломбуванні зуба, у 1 триместрі?

Brenda
14.06.2013, 00:35
знеболюючий укол при пломбуванні зуба, у 1 триместрі?
Ні, в першому не можна. Або пломбувати в другому триместрі: можна з якоюсь анестезією, яка допустима для вагітних або ж без анестезії. Я не вагітна вже, але годую дитину, то мені вчора робили пломбу без анестезії... а коли була вагітна, то лікарка навіть не хотіла братись...

goldgirl
15.06.2013, 02:27
чи можна колоти знеболюючий укол при пломбуванні зуба, у 1 триместрі
не варто, якщо немає гострої необхідності, як і робити рентген. краще почекати до 2 триместру, там найбезпечніше. і то бажано, щоб був легший укол, чи то без адреналіну, чи з нижчим його вмістом...

Amilada
11.09.2013, 14:04
Скільки вагітним можна молока? Чи не впливає воно на засвоення фолієвої к.?

invisible
11.09.2013, 17:38
Скільки вагітним можна молока? Чи не впливає воно на засвоення фолієвої к.?
Хм, ніколи не задумувалася, пила скільки хотіла. І взагалі молочного багато їла. Просто споживати продукти, що містять кальцій, треба окремо від продуктів, що містять залізо, і мабуть те саме стосується і фолієвої кислоти.

Latane
07.10.2013, 14:55
колоти знеболюючий укол при пломбуванні зуба, у 1 триместрі?
не варто
Ні, в першому не можна
Дівчата, моя подруга хвилюється - а якщо укол знеболюючого був зроблений, коли вона ще не знала, що вагітна - ще до затримки на терміні 2-3 тижня, які можуть бути наслідки???

algo
07.10.2013, 15:06
ще до затримки на терміні 2-3 тижня, які можуть бути наслідки?
абсолютно ніяких не має бути. до певного терміну (півтора місяця кажись ) на дитинку ніц не впливає. я теж пила зі Златою всякі фервекси, як ще не знала що вагітна

strochka
07.10.2013, 15:38
я взагалі пройшла повний курс антибіотика і всієї лікувальної терапії(хоча перед тим зробила тест, бо ми сподівалися на приліт лелеки:))після того як закінчила лікування дізналася, що на третьому тижні:girl_dance:

uliana
07.10.2013, 16:25
до певного терміну (півтора місяця кажись ) на дитинку ніц не впливає
ви мене втішили,бо досі картаю себе за те,що пила чуть не кожен день ліки від тиску і головної болі(

Fleshka
07.10.2013, 16:29
я теж пила зі Златою всякі фервекси, як ще не знала що вагітна
І я лікувала довго незрозумілу "запальну" температуру 37,5 і слабість всякими амізонами. А потім виявилось, що то Ромчик в пузі поселився, того і температура.
Потім вичитала, що амізон в першому триместрі протипоказаний взагалі.

Ну але:

до певного терміну (півтора місяця кажись ) на дитинку ніц не впливає

Marigold
24.02.2014, 22:57
А як на рахунок чаю з смородинового варення? Я його останнім часом стабільно разів 2 на день полюбляю. Стараюсь таким чином відмовитись від звичайних чаїв.

siriuska
25.02.2014, 10:01
Я чай з смородинового і малинового варення пила коли прихворіла, за кілька днів здавала кров на гемоглобін, то він був вищий на 8 одиниць ніж при прийманні таблеток для підвищення гемоглобіну.

JaNazarkova
03.12.2014, 00:29
Що скажете про ПРИРОДНІЙ кальцій? Хтось пив?! Про рибячий жир?! Кажуть дуже корисно, що природній кальцій це не той що в аптеці... Ніби добре зараз попиту (1триместр) потім через перерву знову.

Fiancee
03.12.2014, 00:34
Кажуть дуже корисно, що природній кальцій це не той що в аптеці...
А то який кальцій? Їжте сир і інші продукти багаті кальцієм, це точно буде корисно.

олюся_зі_львова
03.12.2014, 11:26
ПРИРОДНІЙ кальцій
щодо кальцію, то це треба консультуватися з гінекологом, він то корисний, але треба точно знати, коли і скільки пити- твердий сир, кисломолочка- то має бути кожен день (якщо не через силу їсти, звичайно)

Kandya
03.12.2014, 11:46
я думала, що то тема про алкоголь))))) Тоді її правильніше назвати: "що ви заживали".

Так-так, літреди мені пояснили, що таблетк і ліки ми "заживаємо", "зажили"... блін, щось я вже зашилась із тими словами. Надо менше пить)

iriwa
03.12.2014, 13:16
Дівчата, а липа не шкодить? Бо зараз люблю собі попити липово-малиновий чай, а воно трохи сечогінне. Як думаєте? Хтось мені казав що калину вживати не можна при вагітності, то правда?

vindichi
03.12.2014, 14:24
калину вживати не можна при вагітності, то правда? - моя лікарка заборонила лікуватись калиною, вона стимулююче впливає на матку (я так зрозуміла, що аналогічно до листя малини)