КПК

Показати повну версію : Марки взуття (хвалимо\сваримо)

Сторінки : 1 [2]

BIEDRONKA
04.11.2011, 12:25
і знову про Монарх,купила собі цього року босоніжки
я також 1 раз купувала босоніжки, ніби зручні, але жахливо пекли ступні:girl_cray:
досить часто взувала, якщо треба було недалеко йти-збереглися дуже файно!!!!

Just me
04.11.2011, 12:36
Мені останнім часом дуже подобаються Ryłko та Respect Yourself. Моя сестра, до прикладу, має постійну проблему з натиранням ноги новим взуттям, але з цими марками такої біди не було.

Virner
04.11.2011, 13:15
взуття Bershka те саме, що воно ззовні класне, а носити - кака
маю 2 пари черевичків Bershka - ношу вже 2 роки! дуже зручні, хоч і на каблучку, гарно носяться:girl_claping:, майже не втратили первинного вигляду, звичайно, здавала в ремонт (носики, набойки). А ще у мене десь 10 пар туфель Bershka , то тут не все так зручно і чудово. Але є такі, про яких можна сказати - "взула і забула", а є такі, що лише перед дзеркалом красуюсь:girl_haha:

shoelover
04.11.2011, 13:47
З зимового взуття, але спортивного "крою" Timberland - нема кращого!! теплі, зручні, дуже задоволена, цього року носитиму третю зиму.
А щодо Bershka, то я два сезони поспіль "вождєляю" на їхні різнокольорові каблуки - рожеві, зелені, в них була ціла серія кольорових. Але ще жодного разу так їх і не купила :girl_cray: завжди, як приходжу і зблизька придивляюся роумію, що якість в них не зовсім на ту ціну, яку за них просять. Там клей підтік, там з набойками якась мутка, і так і йду ні з чим. Але коли міряєш і дивишся в дзеркало... оооххх

Katrine
05.11.2011, 02:42
Мені останнім часом дуже подобаються Ryłko та Respect Yourself
Respect-у "ріспект і уважуха":girl_claping:. ми з чоловіком відходили в туфельках - просто красота, зручні, не натирають і гарно виглядають:clapping:.
хочу похвалити кросівки new balance - мегазручні і м'якуні, отримую задоволення від ходьби в них)))). натомість коли після них взуваю ессо,то таке враження,що останні зроблені сокирою десь тут під перемишлєнами:girl_devil:

Rona
05.11.2011, 04:25
що якість в них не зовсім на ту ціну, яку за них просять
на стоках є нове взуття Bershka по адекватній ціні :) напр., чобітки 400-500 грн, туфлі - 200-300

byrymm
05.11.2011, 10:08
на стоках є нове взуття Bershka по адекватній ціні напр., чобітки 400-500 грн, туфлі - 200-300
А де цей сток є? Не підкажите адресок?

Зорянівонька
09.11.2011, 21:22
А як носиться Braska? На вигляд нічо такі, шкіра ніби якісна...

KAPUCHINKA
09.11.2011, 21:35
воно то так
ми з чоловіком носимо взуття марки ECCO вже років 8-9, попадались і підробки (переважно в Плато чомусь ), але відсотків 80% еківського взуття що у нас є (а на двох це пар 10 напевно) - це дуже хороше і якісне взуття, носиться чудово, вигляд не втрачає. Особисто я в сегменті спортивної класики буду і надалі купувати ECCO.
чоловік теж це взуття любить. і має всяке різне. Так от і сандалі, і зимове, і осіннє все носиться супер. А от з красовками караул. Два місяці і просто розлазяться. Десь так після 4-5 пари вирішили, що красовки екко для нас табу.

Vероніка
09.11.2011, 22:06
А як носиться Braska?
там раз на раз не приходиться

Правильно Рона написала, треба попасти на якісно зроблену модель, і дивитись на країну-виробника. Браску з Індії ношу 4 рік - бездоганні, з Китаю трошки гірші, але в цілому цілком задоволена.

Bonita
10.11.2011, 11:20
А як носиться Braska?
треба попасти на якісно зроблену модель,
Погоджуюся з Вероніою. Маю від цієї фірми улюблені світлі чоботи, відносила вже 4 сезони і мабуть проношу ще стільки ж, на вигляд як нові (тільки трошки каблук обдерся від наших доріг, ну і мити з порошком приходиться часто). Босоніжки мала, одні виносила, а в других до сих пір ходжу. А от купила черевички, то взула одного разу і все більше не носила. При мірянні здавалося, що і розмір підійшов і колодка зручна, а на практиці після години ходіння п'ятки просто горіли, так пекли, ну і ноги боліли, абсолютно не зручна і не якісна модель.

Marcipanka
11.11.2011, 23:32
ДУЖЕ задоволена взуттям нашого львівського виробника LEVUS! Маю 5 пар різного плану взуття цього виробника. Якість, ціна, дизайн - все супер! Зимові тепленькі, мештики зручненькі, з мокасінів не вилазила, а весільні туфлі не натиснули взагалі!Нарешті вони магазин відкрили в центрі міста! :girl_yes:

siriuska
12.11.2011, 14:10
мушу також похвалити Левус,маю їхні дві пари взуття,правда воно 3 і 2 роки тому куповане.Недавно була в магазині в центрі,до навіть і не думаоа що наше взуття може бути таким,ну, справді є в чому вибрати...Принаймні для мене.

ЦУКЕРКА
12.11.2011, 15:49
А де саме цей магазин?

Marcipanka
12.11.2011, 20:26
Магазин Левус знаходиться на куті вул. Січових Стрільців-Словацького (біля головного корпусу університету І.Франка). В них ще є магазин при фабриці на вул. Уманській (р-н Замарстинівської), але там часто малий вибір.

chichika
19.11.2011, 13:38
А як носиться Braska? На вигляд нічо такі, шкіра ніби якісна...
в мене були босоніжки Braska, навіть пів літа не поносила, а підошва взяла і навпіл тріснула:girl_mad:
а зверху супер виглядають, як новенькі - шкіра якісна, але на підошві, видно, зекономили.:confused:

deepeyes
03.12.2011, 16:46
мій чоловік теж Браску поносив 3 місяці і вони розвалилися, а от харківська фірма Канседал йому сподобалася. зимове теж тепер купили від Канседал, подивимось як поноситься.

olichkall
12.01.2012, 16:59
Привіт, дівчата! Я новенька. Раніше лише перечитувала теми, які мене цікавили, а тут знайшла тему, на яку маю, що сказати.
Купила я чоботи в магазині Welfare. Гарні, колодка зручна - тішилась. Купила якраз 31 грудня. Пішла в них до коліжанки на новий рік і на другий день побачила на лівому чоботі на заднику потертя, тобто залишилась тільки внутрішня сторона шкіри діаметром 0,5 см. Розстроїлась страшно. Чоловік заспокоїв, що це внутрішня сторона чобота і можна замазати кремом, щоб не було видно. Так і зробила. Через 2 дні потертя розповзлось до 1,5 см в діаметрі і утворилось таке ж потертя на правому чоботі. Занесла майстру - той подивився і сказав, що чоботи пошиті зі шкіри для рукавиць, а не для чобіт, тому і протираються - затонка шкіра. Повезли в магазин - вони провели експертизу і сказали, що це механічне ушкодження і гроші вони повертати не будуть. В захисті прав споживачів і в торгово-промисловій палаті сказали, що в даному випадку я нічого не доведу. Це механічне ушкодження. Довести, що це затонка шкіра неможливо. Як можуть протертись шкіряні чоботи, я до тепер не знала. І десятки тих пар чобіт ,які я купувала раніше ніколи ні не протирались ні не проривались. Як можна механічно ушкодити обидва чоботи з внутрішньої сторони задника - не розумію. Була в них 4 рази взута. Працюю 200 м від під"їзду, тобто далекі відстані не долала.
Вийшло, що 1049 грн по знижці ( повна вартість чобіт була 1749 грн)я просто подарувала магазину Welfare. Звичайно, що останній раз. Тепер для мене взуття Welfare не існує. Можливо, комусь моя історія допоможе у виборі взуттєвої фірми.

Mazerati
12.01.2012, 20:01
Тепер для мене взуття Welfare не існує
В мене теж їх взуття погано носилось. Носики в туфлях дуже скоро протерлись :(

Talya
13.01.2012, 01:21
а мені, мабуть, пощастило з взуттям Welfare (але купувала чоботи і туфлі ще далекого 2006, тому не можу казати щось за теперішне взуття). їхні чоботи 4 роки взувала щодень взимку на роботу, а тепер вже другу зиму "вбиваю" гулянням з дитиною - і ще дость пристойно виглядають, правда вони з замші, а от туфлі трохи парять, але вони зроблені під чоловічі черевики, повністю закриті і шкіра досить груба (хоча недавно також чула кілька негативних відгуків про їхнє взуття)

BIEDRONKA
22.01.2012, 18:20
Дівчата, а хтось купував взуття з магазину MIRATON??? Як носяться?
Замовила вже собі, а тепер почала відгуки читати:girl_crazy:

renata_m
23.01.2012, 00:53
Дівчата, а хтось купував взуття з магазину MIRATON??? Як носяться?
Замовила вже собі, а тепер почала відгуки читати

Я маю 2 пари зимових чобіт і туфлі. Ношу вже другий сезон без проблем. Якість дуже хороша + такі оригінальні моделькі як в них більше ніде не знайти.

Хоча слід зазначити, що на розпродажі часто трапляються якісь пари з браком.

Ех, шкода, що рідко буваю в Києві і Одессі. А їх інтернет-магазин не відправляє у Львів, а знайомих в Києві нема :(

mokhnatska lesia
23.01.2012, 01:17
в знайомого підошва трісла на двоє в зимових екко рівно через місяць, брав у магазині ЕККО за оперним, і тут не вгадаєш де купувати

MyDream
24.01.2012, 01:50
А я ще 3 роки тому купувала зимовы черевики екко в фірмовому магазині на Шуварі. І дуже ними задоволена. Ще жодного разу не промокли, і жодного разу в них не замерзла, хоча вони всередині зовсім без хутра - досі дивуюсь, бо я такий змерзлюх, що в сибірських валянках (привезених мені таки з Сибіру) мерзну. Навіть не сподівалася на те, що будуть так носитись за 3 роки щоденного носіння - як нові.

Але це напевно просто дуже пощастило:)

in todash
04.02.2012, 21:53
Не знаю точно в яку мені тему, то спитаюсь мабуть тут))

Хто має взуття Steve Madden? Як вам підійшло по розміру?
Бо я начиталась в інтернеті, шо вони маломірять, а пішла сьогодні в КК поміряла - так мені аж 36й розмір підійшов (зазвичай все ношу 37го)...
Хочу замовити тепер собі доставку з інтернет-магазину, бо виходить набагато дешевше, але незнати шо робити з розмірами(((
І як вони взагалі носяться?

p.s. По темі додам - дуже дуже сильно хвалю Dr.Martens, я їх вже 5й рік не можу добити, троши витерлась підошва і покоцалась "фірмова" жовта нитка, а так - шкіра шикарна. Ну і зручні, звичайно))

oksumoron
04.02.2012, 22:44
Steve Madden
маю декілька пар мештів на каблуках, і одні балетки!
дуже задоволена, правда також замовляла на сайті, але якщо чесно, то ціни в магазині в КК досить не погані, і не є набагато більші, інща проблема- це вибір! в КК все одне і те саме, і знижок таких великих немає, а от на сайті все якось гнучкіше!
маю також 37 розмір, але от можу сказати, що так і купила 37 балеток, а от мешти 36 підійшли!
тут все залежить від повноти ноги, що також може змінити багато!
але якістю задоволена, все шкіряне, носиться чудово, ніде ні натискає ні ноги не втомлюються!

bioland7
21.02.2012, 13:09
В мене закрадається підозра щодо оригінальності спортивного взуття
в магазині "Мегаспорт". Хотів чоловік купити собі чоботи Columbia в цьому магазині, наміряв взуття (чоботи) цієї марки в розмірі UK 12. Тепер дивлюся на офіційному сайті Коламбія, що такого розміру взагалі то не існує. Може ще хтось стикався з подібною ситуацією?

Sirunka
28.02.2012, 18:04
Я собі на зиму купила чоботи, фірми Molka , чесно кажучи, що це за виробник незнаю, але якість дуже подобається.

phobika
01.03.2012, 11:42
Steve Madden?

Може вже не дуже актуально щось радити, але в мене руки чухаються:girl_crazy:. Я деякий час працювала в Steve Madden в КК.

Так ось: магазин офіційний - це без питань.

Якість: є всяка. Steve Madden - це fast fashion, тому по 5 років носитися не буде, розраховане на сезон. Проблема в тому, що якість взуття для України та інших країн - різна. Так само різної якості може бути взуття з різних партій: наприклад минулого літа перша партія босоніжок певної моделі була повністю шкіряна, друга - на половину, третя - повністю штучна. Деколи матеріали моделі залежать від кольору, деколи ні. І ради на то нема.:girl_sad:
Але на спецетикетках завжди правдива інформація, звертайте на них увагу http://dly-ledi.info/sites/default/files/poznachennia.jpg?1319273601
Найкращі по якості (якщо брати до уваги матеріали) взуття серії Steven, Steve Madden - середньої, Madden girl - найнижчої. Ціни відповідні. Хоча є і винятки.

Виробництво: Китай, Мексика. Може тепер ще якісь країни-виробники появилися, того я не знаю. Від виробника ні якість, ні ціна не залежать.

Ціни: перша ціна часто завищена, друга - вже більш правдива. Роблю такий висновок з того, що ціна деяких моделей вже в середині сезону зменшується в 2 рази. Вкінці - в 3 і більше. Але бест-селлери зазвичай якщо і дешевшають то не сильно і не надовго, в них і якість відповідна.

Розміри: дуже класно, що є половинки. Туфлі, босоніжки, черевики зазвичай йдуть розмір в розмір. Переважно на вузьку та середню ногу. Чоботи великомірять на 0,5-1 розмір. Спочатку взуття тверде, але гарно розношуються (перевірено на собі). Швидко розкуповується 37-38 розмір. Якщо маєте 39,5, як в мене, то таке взуття є майже завжди:girl_dance:

Поради: Купляти можна і в магазині, і в інтернеті. На офіційному сайті ціни майже збігаються з магазинними, але є більше моделей. З іншої сторони в магазині можуть бути моделі зі старіших колекцій. Так само і в стокових інтернет-магазинах: там нема супернових моделей, та можуть бути такі, яких в магазині вже не знайти, + невеликі ціни.
Я б сміливо купляла в інтернеті, тим більше, що з розміром можна розібратися в магазині у Львові але дуже прошу, якщо ви вже прийшли підібрати розмір, то не ганяйте продавців, щоб приносили вам 100 пар. Якщо хочете замовляти чоботи, то міряйте чоботи, якщо туфлі - то... ну ви зрозуміли
В магазині часто є розпродажі, особливо під кінець сезону або на Shopping night (буде з 30 на 31 березня!), можна просити знижку, коли акції нема.:girl_curtsey:

Sirunka
01.03.2012, 14:15
в магазині "Мегаспорт". Хотів чоловік купити собі чоботи Columbia в цьому магазині, наміряв взуття (чоботи) цієї марки в розмірі UK 12. Тепер дивлюся на офіційному сайті Коламбія, що такого розміру взагалі то не існує. Може ще хтось стикався з подібною ситуацією?

Недавно заходили в "Мегаспорт" то бачили кросівки,де по швах вилазив клей, а коштують якби то були оригінали. Про що тут ще можна говорити?!

Руда Лисиця
01.03.2012, 14:50
люблю марку Naya. В нас їх не бачила, але замовляла в неті. Гарна шкіра, гарна колодка, якісне пошиття. Все моніторю їх на знижки.

Finya
16.03.2012, 20:41
В мене підозра щодо всього взуття з"явилася. Спочатку я звернула увагу, що кількість якісного взуття суттєво зменшилася (маю на увазі, відомих фірм). А потім ще відмітила одну особливість: те, що подається за взуття тих фірм, і виглядає жахливо, і зручності ніякої. Крім того, не вірю, що ця жорстка шкіра, що ледь не дибом навколо ноги стирчить, мейд ін) І рубали її сокирою))) Смішить мене ота Португалія, Бразилія на цінниках. Може, якийсь індпошив португальський хіба))) Я колись, як купувала бразильське взуття, то на ногах їх не відчувала, сиділо, як влите.
Зайшла сьогодні ради цікавості на секонд. Отоді мої підозри і поглибилися: так, взуття там не 1 свіжості буває) Але видно, що це є річ...

in todash
18.03.2012, 23:06
Може вже не дуже актуально щось радити, але в мене руки чухаються. Я деякий час працювала в Steve Madden в КК.

Аж тепер побачила ваш допис. Тепер і я можу ще додати.
Кілька днів тому прийшли мені ось такі Steve Madden Craizie
http://www.polyvore.com/cgi/img-thing?.out=jpg&size=l&tid=45377044
Однозначно можу сказати, що шкіра якимось дивом краща, ніж на аналогічній моделі в КК. Виробник Китай. Розмір - особисто я "наміряла" розбіжність між 6М в КК і 6М який мені прийшов - в КК вони були навіть трошки завеликі, а ось ці що прийшли - впритик. Може б хотілось навіть трошечки більших на кілька міліметрів. Ну але то таке, мабуть тих пів-сантиметра менше-більше то не конкретний показник.

Найбільше вбила мене по якості підошва. Випробовувала їх в суботу - так от за години дві ходіння, в мене склалось враження, що прийду додому без підошви - вона дуже тонка і дуже мягка. Дрібні камінчики з вулиці просто залишились в ній, частина просто залишила глибокі вмятини в підошві, підбойка також -- таке враження, ніби ходили в них тижні два по хащах. Тепер от шукатиму майстра, щоби шось на них підклеїв. Бо ще такі дві-три прогулянки і все, капець їм буде.

Щодо зручності - дуже дуже дуже зручні, це в мене перші каблуки взагалі (випускний не рахую), але йшлось в них як в кедах, навіть побігати прийшлось))) Ноги трохи боліли вкінці, але думаю що це від незвички.

Tamilla
20.03.2012, 13:59
Мені добре носиться взуття від ZARA, особливо радують моделі H&M - хоч з замінника, проте якісний, м"який... що не про кожне шкіряне взуття скажеш. І головне, ціни доступні.
ECCO задоволена дитячим взуттям, там і підстилка, і підошва зроблені з урахуванням анатомічності ножки дитини, та й носяться добре. Доросле не купую, по причині, що стиль не мій... Востаннє брала мешти на шнурівку за 1004 грн. по знижці, то так мені натерли ноги - люди добрі! :girl_impossible: Більше не купую.

dasha
20.03.2012, 14:15
А мені зі всього взуття, що купляла найбільше подобається deichmann, особливо їхнє взуття medicus. Можливо воно не дуже симпатичне, але на нозі завжди сидить ідеально, ніколи не натре, не стомлюються ноги, взагалі "взула і забула". Також подобаються їхні Graceland, але тут через доступність і якість - навіть замінник досить добротно зроблений і гарно носиться.
Тут нарікають на Монарх, але маю кілька пар демісезонного взуття цієї марки, то досить задоволена, також зручне на нозі і гарно носиться, хоча на мій шлапак тяжко підібрати зручне взуття ))

Finya
20.03.2012, 19:17
Які фірми шиють із супінатором? Бачила в подруги босоніжки - там вигинів 3 в устілці, каже, зручно неймовірно.

Anyanka
21.03.2012, 00:34
Дівчата, а хтось купував взуття у магазині Подіум (Шпитальна)? Продавці кажуть, що виробництво Італія - Польща, але в неті про фірму Паола Мартані та і про сам магазин нічого не знайшла. Магазин з таким самим взуттям зустрічала біля Міцкевича. Може хтось вже там щось купував? І має що сказати?

Mazerati
21.03.2012, 05:11
Дуже хороше спортивне взуття Merrell. Раджу звернути увагу. В Україні вони продаються в багатьох місцях.

bioland7
21.03.2012, 10:09
Може хтось вже там щось купував? І має що сказати?
Я купляла в Подіумі дві пари туфлів, дуже задоволена і якістю і виглядом.:girl_yes2: Ціни достатньо високі, але надаю перевагу 2-3 парам взуття дорогого і якісного, ніж 10 пар дермантинових і незручних. До речі, ще є їхні магазин на початку Городоцької (інша назва,але пише італійське на вивісці) і на Південному.

Rona
21.03.2012, 10:10
Які фірми шиють із супінатором?
о, і мене таке цікавить дуже сильно :girl_in_dreams:, бо маю кісточку на великому пальці ноги

а подруга не каже, що то за взуття?

Njavko
21.03.2012, 10:41
а я вже "міліон" років купую взуття від GEOX :) і на щодень і на якісь гулянки на каблуку в них красиве щось можна підібрати ... а головне, що зручно неймовірно і якість мене на всі 100% задовільняє ... не розклеюється нічого, не відривається (в босоніжках спортивних в Карпати неодноразово їздила, річки вбрід переходила і нічо - три роки вже носяться тьху-тьху:d23:)
про Wellfare тут негативні відгуки читала ... ну що можу сказати, купую там босоніжки часом на літо - товар звісно не з кращих, бо як на мене вбивається доволі швидко і за сезон вже не має такого гарного вигляду як у день купівлі... але всерівно не така уже й паскудна то мережа магазинів. ІМХО:girl_in_dreams:

kati
21.03.2012, 10:44
я вже "міліон" років купую взуття від GEOX
здається мені, "що мільйон років тому" то може і справжі був джеокс...бо те що я вчора мацала( дитяче0 в плато то з джеоксом навіть не лежав. Ге, дубове, клей стирчит, воняють...

bioland7
21.03.2012, 10:49
...бо те що я вчора мацала( дитяче0 в плато то з джеоксом навіть не лежав. Ге, дубове, клей стирчит, воняють...
то мабуть в Плато вже дійсно залишається "Ге". Купляла в Джеокс на Городоцькій малому кросовочки цієї осені, дуже задоволена, якісне на вигляд, легеньке, не парить.

---------- Додано в 07:49 ---------- Попередній допис був написаний в 07:46 ----------

Ще мені сподобалася марка взуття Brigitte Bailey:
http://s019.radikal.ru/i622/1203/50/28e6bf2a198e.jpg (http://www.radikal.ru) має м"якенькі подушечки на устилці, дуже зручно в них бігати:)

Njavko
21.03.2012, 10:59
Ге, дубове, клей стирчит, воняють...
ну залежно де купувати... я купую у фірмовому магазині на Городоцькій, ні разу ще не пожалкувала про покупку. а у Плато і навіть інколи у Інтертопі реально якесь ГЕ трапляється і щиро дивуюсь інколи яка разюча різниця між одніює і тією ж моделлю буває... а справжні GEOX реально з італійською якістю, от навіть куртку шкіряну їхню вже більше двох років зносити ніяк не можу...

Kasia
21.03.2012, 11:08
у Плато і навіть інколи у Інтертопі реально якесь ГЕ
це одна мережа магазинів - GEOX, Інтеротоп і Плато. і моделі однакові.

Njavko
21.03.2012, 11:11
це одна мережа магазинів - GEOX, Інтеротоп і Плато. і моделі однакові
чудово це розумію, але з власного досвіду кажу що зустрічала значну невідповідність у якості ... та й моделі в інтертопі зовсім інші ніж у фірмовому магазині на городоцькій

kati
21.03.2012, 17:06
справжні GEOX реально з італійською якістю
я не сперечаюсь, в малого було багато джеокс взуття, купленого і в інтертопі і в плато, і на городоцікій і в італіі. Все було якісне і претензій не мала до нього. Пишу, про те,що вчора побачила в Плато, а то вже не джеокс. а нагла підробка

Rona
21.03.2012, 17:43
Brigitte Bailey
воно є десь у Львові? бачу там є подушечка всередині

Vittoriya
21.03.2012, 19:17
Дівчата, а отой Євротоп, то є теж спільне з Інтертопом, чи ні? Я там купувала і Geox, і Ecco, то все було добре.

Finya
21.03.2012, 19:17
а подруга не каже, що то за взуття?
Спитаю. Вчора гортала нет в пошуках взуття з супінаторами, на багатьох сайтах пишеться, що вони шкідливі. Для мене це така новина була:khomyak:

Roxie
21.03.2012, 19:54
можу посварити Antonio Biaggi, дуже незручне, купила колись чоботи - ледве ходжу. А знайомий купив туфлі - теж з ними щось сталось, чи розклеїлись, чи ще щось.. Давно було - точно не памятаю.

Marcipanka
21.03.2012, 20:09
Antonio Biaggi
і я посварю - як тільки вони відкрились у львові муж купив темно-сині мокасіни - до першого дощу :girl_devil:. більше ні-ні. :girl_nea:

Зануда
19.04.2012, 01:37
Дуже хороше спортивне взуття Merrell.
Маю зимові черевики. Надзвичайно гарна якість, зручні і теплі.

deichmann
Купила колись собі і чоловікові спортивні босоніжки, таких у нас ще не було тоді, то ми їх носили (без перебільшення) років 7 і то були роки нещадної експлуатації, а їм хоч би що. Після них кращих немала.
Зайшла сьогодні на сайт фірми "Badura" і закохалася, то друга після Clarks фірма, в якої мені подобається багато моделей взуття. Цікаво, яка у того взуття якість?

natiok
19.04.2012, 02:16
Дуже подобається взуття Carnaby, ціна відповідає якості + зручність)))

Patty
19.04.2012, 09:20
"Badura"
Чоловік купив собі їх мешти, то їм зносу немає :) Каже, що дуже зручні. Дійсно якісне взуття.

Мені сподобалися Golderr, купувала шпильки і босоніжки на розпродажі в Плато. Думала, що за такі гроші сезон відходжу і викину - не шкода буде. А вони тримаються, гарно виглядають, ще й зручні - як боса в них :)

Також задоволена Монархом і Blossem. Останньої марки купувала різне взуття - все носиться гарно і зручно.

Неприємний досвід був з Елленкою - купила класні м"якенькі замшеві чобітки, взула 2 рази і продала за півціни. Не могла ходити, бо замок на щиколотці (на самій кісточці) вже через півгодини тиснув просто неймовірно. Але, швидше за все, це не проблема якості взуття - просто не моя модель :) Подруга відкупила, і страшенно задоволена :)

Vittoriya
19.04.2012, 09:29
подобається deichmann

Купила колись собі і чоловікові спортивні босоніжки, таких у нас ще не було тоді, то ми їх носили (без перебільшення) років 7 і то були роки нещадної експлуатації, а їм хоч би що. Після них кращих немала.
Дивно, воно позиціонується як дешеве взуття, але дійсно часто можна купити щось добре. Я маю шльопки, купувала ще в Голандії, то десь 2 роки тому. Носяться дуже добре і вигляд мають ще нічо.

задоволена Монархом
А от я не задоволена.. Купувала раз зимове-незручне, каблук дуже швидкр викривився. Викинула дуже швидко.

Patty
19.04.2012, 09:51
Я брала Монарх літні мешти на маленьких підборах, відходила практично весь сезон, поки тримається.. Правда, спочатку трохи намучилася з розношуванням -шкіра могла би бути м"якшою :)

Holly
19.04.2012, 10:45
А от я не задоволенаі я не задоволена. Мала мешти і босоніжки. То на мештах потріскала шкіра і п"ятка сіла. Босоніжки теж не довго носила.

Galysik
19.04.2012, 13:02
Зайшла сьогодні на сайт фірми "Badura" і закохалася. Цікаво, яка у того взуття якість?
Якість суперова. Справді, немає зносу їм. Купили з чоловіком собі на зиму в гори ще 4 роки тому - і досі їх носимо. Зручні, не промокають зовсім (неодноразово потрапляла по кісточку в калюжу взимку), не ковзають, а теплі, ммм!! Не нарадуюсь ними. Чоловік собі купив ще одні в Польщі, теж дуже ними задоволений. Справді якісне взуття. На Південному один магазин торгує Бадурою, як іти в центральний вхід і одразу направо торговий центр. Там дешевші ціни і вибір є.

Freitag
19.04.2012, 13:48
фірми "Badura"
Мій чоловік купував собі весільні мешти цієї фірми (у них ще на катедральній був колись магазин), то по нинішній день - як нові, і носяться легко. А позаминулої зими купували йому зимові чоботи також "Badura" (вже на Південному) - теплі і зручні. Одним словом - ідеальне співвідношення ціни і якості.

Delfy
19.04.2012, 14:02
Мої особисті враження про взуття, що обговорюється:
Antonio Biaggi - не всім підходить колодка. Особисто я це взуття на високх підборах носити взагалі не можу - ноги починають боліти вже через 30 хв., навіть, якщо просто в них стою.
В той же час на низькому каблуку - зручно.
deichmann, Merrell - зручне, якісне, витривале.
Golderr - дуже швидко втратили форму й зовнішній вигляд. маю я чобітки й чоловік туфлі.
Blossem - мені затверді, дуже часто їх шкірзамінник продають за шкіру..
Badura - маємо такі чоловічі й жіночі - подобаються, носяться добре. Моделі переважно лише класичні.
Carnaby - маю дуууже багато їх взуття. Зручне, стильне. Але не довготривале (як повезе), бо з 10 - 6 пар взуття (2-чоботи, 2-чоловічі туфлі, 2-демісезонні черевички жін.) - "підрізається шкіра біля підошви" і, звісно, починають промокати. У ремонті їх не зроблять, оскільки стають вузькі... Воно, звісно, коштує своїх грошей, але хіба по 70% розпродажу. ІМХО - це взуття можна купити або тому, що класна ціна, або ну дуже подобається, або тим, хто любить багато взуття і не буду його носити коджен день, бо більше 2 сезонів є ризик його не доносити..

OxankaF
19.04.2012, 15:06
Antonio Biaggi
говорили з друзями з Італії про марки одягу-взуття, то про Antonio Biaggi казала, що в них це зовсім не популярна і дешева марка, яку ніхто не купляє.

---------- Додано в 14:06 ---------- Попередній допис був написаний в 14:04 ----------

Merrell
суперове, босоніжки-кроси навіть моїх дітей витримують довго

MarMar
19.04.2012, 15:35
я найбільше полюбила польське взуття Lesta - зручне неймовірно. і важливо, що в які пригоди в ньому б не втрапив))) - завжди можна повернути йому первісний порядний вигляд. крім того, воно досить міцне, я б сказала навіть вічне))), але в класному розумінні слова - не набридає. сором сказати, скільки років вже мені служать тих кілька пар, які маю, але не виникаю жодного бажання йому зраджувати. шкода, що в нас десь воно пропало, а колись було на Князя Романа в "Діві", в "Магнусі".

Kasia
19.04.2012, 15:37
друзями з Італії про марки одягу-взуття, то про Antonio Biaggi казала,
бо це Бразилія. якщо я не помиляюся. не Італія 100 %

SoLana
19.04.2012, 15:46
З сайту: "Antonio Biaggi" Компания была основана в октябре 2006 года в Лондоне. Коллекции создаются итальянскими дизайнерами.
Производство осуществляется в Италии, Португалии , Бразилии и Китае. П.С. А чи так воно є насправді?:confused:

Patty
19.04.2012, 16:37
Згадала ще про Лідер. З цим взуттям у мене складалося по-різному. Демісезонні черевички на шнурівці носила непристойно багато років, і шкода було їх позбуватися, бо такі були зручні, і досить пристойні, якщо напастувати..

Ще купила мешти - тверді, неякісна підошва, каблук стерся в моменті, фурнітура (маленький гудзичок) також відпала через тиждень. Форму втратили дуже швидко. Хоч було вказано, що вони шкіряні, але маю підозру, що то був замінник, бо шкіра зовсім не дихала..

Чобітки - купила дуже дешево, найпростіша модель на низькому каблучку, на овчині, на кожен день. Зате дуже зручні, теплі, не промокають. Як згадаю попередні польські, які порвалися вже в перший сезон і в яких я постійно "плавала"..

poputochka
19.04.2012, 16:50
А хто щось знає про взуття "Naturalizer"? Купила сьогодні собі черевички в стилі кежуал ( "бабські", як писали дівчатка десь в темці), на вигляд і на відчуття - дуже м"якенькі, але не знаю, як будуть далі себе поводити...Нічого про цю марку взуття раніше не чула. Зараз гугл видає лише 2 сайти - американський і канадський. То чиє це взуття?

murawka
19.04.2012, 16:56
польське взуття Lesta
Я ще бачила його на Південному, ТЦ "Калина". Правда, то було до великої перебудови, чи є там зараз, не знаю. Маю також вже 3 сезони їхні мешти, дуже задоволена.

Зануда
19.04.2012, 17:14
Дивно, воно позиціонується як дешеве взуття,
А що саме дивно?

Tamilla
19.04.2012, 22:31
саме так, це Бразилія. Чоловіку купили чорні класичні туфлі до костюма - задоволений. Каже, як на його ногу зроблені. :girl_cool: Носив вже разів зо 5, мабуть. Вигляд мають і досі пристойний - ніде шкіра не заломалася, не потускніли. А я ще в процесі примірки відчула, що не зможу носити жодної моделі - як на високому так на низькому ходу... колодка не дуже зручна (мені особисто). Все це індивідуально, добре, що є вибір...:girl_in_dreams:

Текіла
20.04.2012, 13:03
Зараз мої фаворити це взуття від Steve Madden. Його називають бюджетним варіантом Лаубутена (хоча як на мене з Лубутеном ніхто не зрівняється).
Дуже гарно, хоча й не завжди зручно:)

Rona
22.04.2012, 00:40
Зараз мої фаворити це взуття від Steve Madden
а купуєш в КК чи через інтернет?

Текіла
22.04.2012, 01:37
а купуєш в КК чи через інтернет?

Вперше закохалась в них в ТЦ в Києві....другі купила в КК, треті замовляла через інтернет:)

Gentle
22.04.2012, 12:00
сайт фірми "Badura"
Мені теж дуже подобаються їх моделі.
На Південному один магазин торгує Бадурою, як іти в центральний вхід і одразу направо торговий центр
Так, бачила їх на Південному в ТЦ "Європа", і ціни прибл. такі ж як на сайті (правда, вибір моделей малий).
Неприємний досвід був з Елленкою
А я мала мокасини, то таскала їх 3 роки- цілком нормально.

Antivirus
22.04.2012, 12:29
Надаю перевагу взуттю від Loriblu та Loretta Pettinari. Колодка зручна при різній висоті підборів. Моделі та кольорова гамма на будь-який смак. Взуття не повторюється через кожну другу пару ніжок. Ціни цілковито оправдані експлуатацією.

Досить непоганої якості, згадане вже в темі, взуття від Giorgio Vito та Bogun. Ціни середні. Носиться довго, аж надбридає)))

Текіла
22.04.2012, 23:32
Згадал ще про взуття від Jessica Simpson. Дуже подобається мені дизайн і стиль взуття...але не завжди воно зручне. Колодка мені їхня рідко підходить:-(

Marcipanka
22.04.2012, 23:43
Loriblu. Колодка зручна при різній висоті підборів
а в нас з чоловіком протилежний досвід - абсолютно незручні колодки (мені незручно ходити, чоловіку тиснули в ширині), тому вирішили не витрачати такі кошти на незручне взуття.
Bogun
файний харківський виробник взуття. люблять в нас у львові під Італію його позиціонувати :girl_haha:

Antivirus
23.04.2012, 00:20
файний харківський виробник взуття. люблять в нас у львові під Італію його позиціонувати
і під Польщу теж))) але якщо це вітчизняний виробник, то таки у нього вміло виходить.

vakyolka
23.04.2012, 16:33
Я знаю два класних магазина: 1- біля мотозаводу, там вони ще минулого року продавали тільки взуття якоїсь львівської фабрики, а цього року я туди прийшла перед Паскою, а вони тепер мають дуже багато хорошого взуття зі шкіри і різних українських фабрик! В тому магазині купила собі 3 пари, а чоловікові 4 пари, і на вихідні їдемо ще.. якістю дуже задоволені, тому цей магазин раджу всім. Доречі, один мій знайомий трішки розбирається в шкіряному взутті(якийсь час шив взуття), то каже, що там все взуття шкіряне, і сам собі там купляє.
2-й: це магазин біля головного корпусу ЛНУ ім. Франка Levus, колись він називався трішки по іншому, то я носила їх взеття з сезони, а моя мама їх взуття ще досі носить(правда на городі бо їм вже 6 років) а місяць тому я знову там купила собі черевички, і надзвичайно ними здоволена.

Raven
23.04.2012, 16:52
то каже, що там все взуття шкіряне, і сам собі там купляє.
Взуття то шкіряне, але якість тої шкіри не завжди задовільна. Ми купували та мешти шурину, татові і чоловікові. Ті, що з дешевшого варіанту витримали заледве рік, вигляд втратили повністю. В ціні від 450 грн. - нарікань нема.

Patty
23.04.2012, 17:52
біля мотозаводу, там вони ще минулого року продавали тільки взуття якоїсь львівської фабрики,
Минулого року шукала собі літнє взуття, зайшла в той магазин, і з того часу більше туди не заглядала, хоч мені й недалеко.. Не сподобалися ні матеріал, ні моделі, ні залишки з попереднього сезону.. нічого.. тільки й радості, що ціни низькі.
Я, звичайно, полюбляю розпродажі, знижки та ін. економ-варіанти, але не настільки. Може, зараз ситуація краща..

Тигренятко
23.04.2012, 20:05
дівчатка, допоможіть порадою. придивилась собі мешти парадові на шпильці, верх штучний під замш, середина - шкіряна. Але один мештик трохи тисне, от думаю чи подасться по ширині. Що скажете? Ніколи немала взуття зі штучним верхом, тому сумніваюсь(

Natalya
23.04.2012, 20:15
Ніколи немала взуття зі штучним верхом, тому сумніваюсь
Я раз купила не шкіру. Більше цього не зроблю.

Vероніка
23.04.2012, 20:25
верх штучний під замш, середина - шкіряна.
Якщо середина шкіра, мав би ще податись трошки.
Я купила мештики повністю текстильні, середина теж, матеріал ніби не розтягується, але ні - подались після місячного носіння, так я їх люблю!
А чому один тисне - другий можливо розміряний ?

phobika
23.04.2012, 20:44
дівчатка, допоможіть порадою. придивилась собі мешти парадові на шпильці, верх штучний під замш, середина - шкіряна. Але один мештик трохи тисне, от думаю чи подасться по ширині. Що скажете? Ніколи немала взуття зі штучним верхом, тому сумніваюсь(

Минулого року купила такі ж туфлі (штучна замша зверху, шкіра всередині + тиснули одну ногу) в Еленці, то за місяць викинула - той велюр ДУЖЕ потерся і в результаті тріснув, а не розносився. Багато вони не коштували, але все одно шкода. А тепер ще злюся на себе, що не повернула їх в магазин, хоч були ще на гарантії.:girl_devil:

Raven
23.04.2012, 21:20
верх штучний під замш, середина - шкіряна.
Не розходяться, я собі так весільні дорогущі купила, навіть спеціальний спрей не поміг.

Тигренятко
23.04.2012, 22:09
та мене постійно один тисне, та й після зими я вже звикла ходити на низькому і в зручному) а на дефіляду тре щось пристойне. Мешти марки Queen (магазин Пако на Дорошенка). Може хтось щось чув, пробував?

vakyolka
24.04.2012, 12:31
Не сподобалися ні матеріал, ні моделі, ні залишки з попереднього сезону.. нічого..

порівняно з минулим роком там все дуже змінилося і моделі можливо не всі, але можна найти чудесні туфельки.:girl_tender:

Patty
12.05.2012, 19:31
Нещодавно вперше купила взуття власної марки Плато. За звичкою, зекономила на собі - верх - замінник, тільки всередині шкіра. Сандалі підійшли мені ідеально, я їх на нозі і не відчуваю. От тільки набойка буквально розкришилася за 2 дні. І це при тому, що я ще не ходила в новому взутті "по бездоріжжю", тільки асфальт.. Вирішила в магазин не повертати, бо вони мені таки дуже зручні. Витратила додатково 20 грн. на набойки.

Балетки Плато, які в приступі марнотратства купила в той же день, наразі тримаються. Той же варіант - шкіра тільки всередині. Правда, купила на розмір більші, ніж завжди - якась модель-маломірка. На нозі трохи подалися, маю надію, що за тиждень-два моєму багатостраждальному мізинчику в них буде буде зовсім добре.

Проте, однозначно рекомендувати це взуття не наважуся. Час покаже, чого воно варте :) Он, набойки вже полетіли..

Про те, як розношуються штучний замш/тканина, нічого сказати не можу, а на замінники шкіри мені наразі щастить..

Almariel
12.05.2012, 19:58
Вирішила в магазин не повертати, бо вони мені таки дуже зручні. Витратила додатково 20 грн. на набойки.
та не треба було повертати - вони б вам просто безкоштовно набойки поставили б.

Patty
12.05.2012, 22:35
просто безкоштовно набойки поставили б.
Якось не подумала про це, бо вперше потрапила в таку ситуацію.. Але якщо б поміняли на аналогічні - то на два дні більше радості, а потім знову в майстерню. А так маю добрі, принаймні сезон відходжу спокійно.

Almariel
12.05.2012, 23:11
Але якщо б поміняли на аналогічні - то на два дні більше радості,
мені не захотіли міняти ні приймати назад - просто поремонтували.

LadyLand
12.05.2012, 23:34
Вже 8 років довіряю ТМ Ecco. Для мене це завжди комфорт, зручність, і впевненість у якості (якщо ж звісно говорити про оригінал).

Lamara
13.05.2012, 00:05
Нещодавно вперше купила взуття власної марки Плато
і я купила перед травневими святами, дуже раділа, бо знайшла те що шукала. Босоніжки на танкетці невисокій ( десь 5-6 см), розмір, підйом та повнота регулюються липучкою. Короче - мрія.
В перший же день пішла в них на слінго-форумівку в Стрийський парк. Багато не ходила в них. На наступний день побачила що відклеїлась підошва резинова, та й просіла платформа з каблуком.
Віддала їм без проблем, певно я не перша вже була.
Дуже шкода що неякісна танкетка, бо дуууже зручні та й гарні. До сих пір в пошуках подібного взуття

SOLODKA
03.08.2012, 14:17
Поміряла босоніжки "Kazar",на нозі дуже зручні,легенькі...але ...Можливо,хтось зможе поділитись відгуками про взуття цієї фірми...Ціна не є низькою.

yanya
03.08.2012, 15:02
я часто купую взуття марок скетчерс в Інтертопі
зараз в інтернеті на їх сайті знижка 70% на товар

Finya
04.08.2012, 20:45
часто купую взуття марок скетчерс в Інтертопі
я теж. Зручні і гарні.

Vероніка
06.08.2012, 18:18
я часто купую взуття марок скетчерс
я теж. Зручні і гарні.

Приєднуюсь до компанії. :girl_wink:
Взагалом, за 2 роки купила 6 пар взуття цієї марки на всі сезони. Задоволена дуже - якісні, легкі і головне, мега зручні. Проблем поки ніяких не було, нічого не відклеїлось\не пошкодилось.
Дякую за інфо про розпродаж, біжу за наступною парою ! :girl_yes:

kati
06.08.2012, 18:27
ожливо,хтось зможе поділитись відгуками про взуття цієї фірми...
маю шльопки цієї марки- зручні,комфортні.претензій немаю.

New look
08.08.2012, 13:45
Хочу купити балетки на кожен день від Geox або Clarks в Інтертопі, можливо хтось знає: чи там точно оригінал продають, і чи якісні вони будуть (ходити в них буду багато і хотілось би щоб не один, а хоч два сезони виходити)?

І ще вчора дивилась взуття від Плато, то по якості як від Ку виглядало, я не ризикнула таке купувати і бачу не дарма.

Arika
25.11.2012, 20:41
Хто має взуття "RESPECT", як носиться? Запримітила в Євротопі одні їхні чобітки.... До речі є ще десь Євротоп крім Південного і Шувару?

Seshat
25.11.2012, 20:48
"RESPECT"
Якраз хотіла написати, що дуже люблю цю фірму. Маю туфлі і чобітки - просто ляля. Зручні, стійкі до подряпин, не розклеюються і не затираються. Грошей своїх вартують. Вчора купили чоловікові зимові черевики цієї фірми. Сподіваюсь, не пошкодуєм:girl_smile:
є ще десь Євротоп
Я чобітки купляла в Євротопі на Шуварі, але вибір кращий в фірмовому магазині в КК.

kineret
25.11.2012, 20:58
Я цього сезону також купила чобітки RESPECT, правда в КК в магазині "RESPECT" (до речі, мені здається, що то інший RESPECT), як буде носитись подивлюсь, бо наразі взувала їх лише пару раз. А Євротопи є ще в Інтерсіті на Чорновола і в центрі біля пам"ятника Міцкевича і RESPECT (Євротопівський, асортимент подібний до Єротопу, від КК відрізняється та й на оф.сайті RESPECT цей магазин не вказаний) є ще у ВАМі на Хмельницького (2 поверх).
Коли примірялась собі до чобіт, то в магазині в КК казали, що більше у Львові їхніх фірмових магазинів нема:unknown:

Seshat
25.11.2012, 21:02
мені здається, що то інший RESPECT
Порівняла коробки і вкладиші-гарантійні зобов'язання - ідентичні. Може, закупяють через посередників, тому немає на офіційному сайті. По якості теж різниці не відчула.

kati
25.11.2012, 22:29
Грошей своїх вартують.
угу..чоботи поза 2000 грн...російського виробника.На
мою думку не вартують.

в Євротопі на Шуварі, але вибір кращий в фірмовому магазині в КК.

а де в КК євротоп? інтертоп знаю.

Seshat
25.11.2012, 22:40
фірмовому магазині в КК
Не євротоп
Напроти Маддена.
чоботи поза 2000 грн
Я свої купляла по знижці за 800 з хвостиком, туфлі - також по знижці за 650 грн. Чоловікові вчора без знижки за 1300 грн. Собі бачила класні за 1700 грн., але зажала:girl_smile:

Arika
угу..чоботи поза 2000 грн...російського виробника.На
мою думку не вартують.
Цитата:
Допис від Seshat
в Євротопі на Шуварі, але вибір кращий в фірмовому магазині в КК.
а де в КК євротоп? інтертоп знаю.
А чому поза 2000 грн???? Я бачила зимові чоботи 1100 з лишнім та 1300 з лишнім, ціни такі як в звичайних магазинах !
Дівчата мали на увазі, що в КК фірмовий "Респект" а не Євротоп!

kineret
а де в КК євротоп?
В КК немає Євротопу, але є RESPECT:girl_smile: і я свої чоботи купила за 1079грн., ціни поза 2тис. я не бачила, правда, я не передивлялась всі ціни, а дивилась виключно на моделі, які мене зацікавили :)
Поки писала, вже відповіли :girl_crazy:

Gorda
25.11.2012, 22:59
Хто має взуття "RESPECT", як носиться? Запримітила в Євротопі одні їхні чобітки.... До речі є ще десь Євротоп крім Південного і Шувару?
Мені нормально якість того взуття. Я б сказала, що дуже добре. Знаю є Євротоп ще у центрі, вулиця на проти Будинку Книги, і ще на Дорошенка є.

kati
25.11.2012, 23:46
ціни поза 2тис. я не бачила,
мені сподобалась одна моделька- 2099.Я трошка шокувалась, бо власне за цю марку в житті не дам 200євро
Я маю балєтки респект, куплені за 400 чи 500 грн, шкіряні..ну то ще адекватна ціна на ту якість

Пупсик
18.01.2013, 16:23
Питання трохи не по сезону.
Може хто мав чи має такі босоніжки. http://www.sportsdirect.com/karrimor-amazon-sandals-ladies-188019?colcode=18801992 Як там з розміром?

Тетянка
18.01.2013, 17:23
брала, але не раджу Вам...Та синтетика дуже запашок має з часом...Бєєє, й мила їх по 100 раз, і все одно. А я здуру й собі, й мамі взяла..Розмір йде в розмір.

Пупсик
18.01.2013, 17:46
Дякую за пораду!!! Значь не братиму, бо думала ще і чоловіку брати:girl_sad:

malunka
20.01.2013, 23:36
купила на цю зиму чобітки від Carnaby- дуже зручні і гарно носяться!

skor
25.01.2013, 12:57
Порадьте як із розміром можливо хтось купляв ношу наш 37 р 23,5-24 см по стельці http://shop.mango.com/ES/p0/mango/botin-cuna-serraje/?id=73619254_02&n=0&ie=0&ts=1359106644199?

Raven
25.01.2013, 13:35
Купили ми з чоловіком зимові топи від польської фірми Каспер. Якість супер, жодних нарікань. Може хтось бачив чи у Львові вони продаються?

halusia
02.02.2013, 15:54
Поділюсь сумним досвідом купівлі чобіт в модному CHESTER. купила там на розпродажі чоботи за 699 грн (повна вартість 2 тисячі). В халяві були великі, але дуже мені сподобались, а я маю майстра, який без проблем вшиває мені , отож взяла їх. Принесла майстру, а в нього круглі очі, каблук добре не приклеїний, задники на обох чоботах просіли. ПАонесла я ті чоботи назад в магазин, брак вони признали, але сказали, що кошти повернуть напротязі 2 тижнів, після висновку комісії. Один тиждень вже минув, чекаємс...
Висновок: не все те золото, що блистить. В модному магазині в центрі міста можуть пошити в дурні і продати гів...о.
А ще цікаво, якщо б це були мої останні гроші і я не малаб в чім ходити - то що 2 тижні босою, поки комісія засідає!!????

ПиСи: що цікаво. На внутрішній стороні халяв на чоботах писало Лондон, а на підошві наклейка - Італія....

MorsImmortalis
02.02.2013, 16:11
писало Лондон, а на підошві наклейка - Італія.
то певно такий Лондон,як і Італія((
тут на форумі дівчата вже писали відгуки про той Честер. переважно негативні

Vittoriya
02.02.2013, 16:24
Честер робиться в Україні, то всьо мулька про англійське взуття. А матеріали можуть бути з різних країн, тому і виходить, що

На внутрішній стороні халяв на чоботах писало Лондон

а на підошві наклейка - Італія.
нічого дивного

halusia
02.02.2013, 16:46
тут на форумі дівчата вже писали відгуки про той Честер. переважно негативні
Наступного разу спочатку читатиму відгуки, а потім купуватиму, а не навпаки :((

А матеріали можуть бути з різних країн,

Майстер дивився на замки і сказав, що найдешевші Китайські, тож сумніваюсь що щось від тих чобі з Італії чи Лондона.

А ще мені майстер сказав, що 1 метр якісної шкіри коштує 200 грн і вистачає його на 2 пари взуття. Не важко підрахувати накрутки...

Zoryanazirka
11.02.2013, 14:22
Я в Chester купляла один раз в житті - босоніжки carnaby. На той час (рік 2003 здається), вони коштували 700 гривень. Відразу зламався каблук. Я наступного дня принесла - гроші мені повертати відмовилися, бо вони вже ношені і то моя вина. І цікаво що сестра купила собі ідентичні, не взувала поїхала до США, там взула і відразу відветіла підбора також... Ну я ж зла, взяла написала на них кляузище в податкову, що я така-то, купувала взуття а вони мені чеку не дали. За якийсь час прийшла відповідь - дякуємо, провели перевірку, винні покарані. Маю ту писулю "напам'ять".
Люди, якщо хочете робити бізнес - дбайте про клієнта, не зліть клієнта, (а мені ще пискували, мол я сама поламала і прийшла),вони ж кусаються.

AdFeja
13.02.2013, 10:30
кошти повернуть напротязі 2 тижнів, після висновку комісії.
то всюди такі правила, вони мусять провести експертизу. Колись так купила туфлі в Монарху, за 2 тижні каблук розсипався на шматочки. Теж брали на експертизу, гроші повернули.

halusia
13.02.2013, 11:03
Гроші мені повернули, рівнісінько через 2 тижні. Для чого проводити експертизу, якщо у взутті я не ходила, про це свідчив папірець приклеїний магазином на підошві, він був неушкоджений.
Одним словом сама знатиму яке взуття у Честері і іншим перекажу:girl_crazy:

allusya
13.02.2013, 11:06
Я в Chester купляла один раз в житті - босоніжки carnaby
Я купляла там двічі взуття, і задоволена на всі 100. Перше ще будучи студенткою, як тільки відкрили магазин, а другі купувала 3 роки тому на розпродажі коштували 1000 грн купила за 300 грн. Перші були зимові, другі - туфлі.

Raven
13.02.2013, 12:05
туфлі в Монарху, за 2 тижні каблук розсипався на шматочки
Чоботи Монарх - пережили два місяці, гарантії не підлягали. Честер - не набагато довше, плюнули і більше туди не ходимо.

kvVItKA
13.02.2013, 21:31
Я купляла там двічі взуття, і задоволена на всі 100.
нас вже таких двоє, з моїм чоловіком 3-є:)
я маю осінні черевички carnaby куплені 3 роки тому (1500грн), цієї весни теж в них ходитиму, і босоніжки за такою ж ціною і з такою ж нормальною якістю, купила їх після народження синочка, "носили" мене і малявку в слінгу, дуже були зручні
чоловік цього літа купував там мокасини-жодних претензій
ціни в них завищені то факт, але мені пофіг італійські вони чи румунські чи львівські чи ще якісь, головне що подобаються і носяться мені добре
мабуть пощастило:)
останні роки заходжу то нічого там собі придивитись не можу, може тому що в основному вже все в неті купую:)

kati
14.02.2013, 10:56
я маю осінні черевички carnaby куплені 3 роки тому
в мене такі ж черевички:girl_wink:, куплені під час вагітності...вже третій сезон, а їм нічого нема, ще цілком нормально можна поносити.

А вчора в закромах хнайшла ще одну пару Карнабі, куплену на розпродажі за 199 грн:) шкірка, дуже зручні туфелькі,на щодень бігати супер..ну а колір ммм
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/02/14/thumb_5754511c9884d15ae.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/02/14/5754511c9884d15ae.jpg)http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/02/14/thumb_5754511c988cb93db.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/02/14/5754511c988cb93db.jpg)

Vittoriya
14.02.2013, 11:17
Я до речі теж маю з Честера оті карнабі туфельки, купувала в 2010 році, цієї весни ще буду носити :), вигляд мають гарний. А от колись взяла там зимове взуття, то дуже швидко втратило форму, каблук зігнувся.

kvVItKA
14.02.2013, 13:48
в мене такі ж черевички
точно-точно, не пам"ятаю чи то я тебе чи ти мене в них бачила
мені вони дуже зручні, скажу по секрету, що цієї весни вони в мене будуть не такі як в тебе, я їх нечайно один черевичок збоку запастувала чорною пастою ну і другий так само "підправила" так що в мене вони темніші:girl_cray:

Usmishka
14.02.2013, 15:44
Що мені в Честері не подобається - то те, що моделі з року і рік майже не змінюються. Ну і розмір мені їх не альо - ношу 38,5, то ні 38 ні 39 їх не підходить.
Чоловік купив весною дві пари - одні носить з задоволенням, інші розлізлись. Видно залежить від моделі.

Bonita
20.02.2013, 15:16
я маю осінні черевички carnaby куплені 3 роки тому
І я маю ботильйони цієї марки, купувала 2 роки тому - взуття надзвичайно зручне, перший раз їх взула на весілля на якому відтанцювала до 2ночі і нічого не натерло, ноги не боліли і взагалі таке враження що в тапках була, зовнішній вигляд до сих пір ідеальний, в ремонт здавала тільки для того, щоб замінити набойки, тому ними задоволена на всі 100%. А от босоніжки які купила літом 2012 (на розпродажі) вже набагато гіршої якості хоча також дуже зручна модель і особливо колодка. Тому там напевно як повезе.

Sonechcko
24.02.2013, 14:06
Зараз мої фаворити це взуття від Steve Madden. Його називають бюджетним варіантом Лаубутена (хоча як на мене з Лубутеном ніхто не зрівняється).
Дуже гарно, хоча й не завжди зручно
З тим , що не завжди зручно, погоджуюсь, зате гарно. Але стосовно якості :nea: маю зауваження. Очікувала кращого. Мої босоніжки на платформі якось дуже швидко втратили товарний вигляд.

capf
03.03.2013, 19:29
дівчата а хто має взуття nine west як воно по якості , зручності?

Zoryanazirka
03.03.2013, 19:50
Я маю кілька пар Nine West, зручні дуже, але виходячи з кількості взуття я кожну пару взупаю по разу-два на сезон, і дуже не ходжу бо за кермом..

allusya
05.03.2013, 17:37
Дівчата хтось брав чоловікам взуття фірми Bostonian? Як вони по якості? Цікавить найбільше розмір чи відповідає вказаному?

ModdeParis
12.03.2013, 20:49
Купую GEOX вже 8 років і тільки за кордоном, бо той, що, інтертоповський...:girl_bye2:-навідь моделей таких не знаю існуючих...

Марточка
20.03.2013, 09:51
А чи є десь у Львові взуття Baldinini, зацікавили їхні гумачки?

ola-lyola
20.03.2013, 10:10
У Вамі на Виговського, Шик-бутік 2 пов.

tsiuma
05.04.2013, 13:56
Забігла вчора в Честер в центрі і пригледіла там декілька досить непоганих модельок балеток carnaby з нової колекції.
я в честері колись купувала туфлі, які майже не носила, бо виявились затісні, і босоніжки не шкіряні, причому які виходила десь 3 чи навіть 4 сезони.

Тепер от думаю, чи варто там взяти балетки (бо знаючи себе, мені важко знайти десь модельку, щоб припала до смаку), бо ціна все-таки 999 грн. трохи кусається.

Що порадите? це адекватна ціна за шкіряні/замшеві балетки цієї марки?

Delfy
05.04.2013, 13:59
Що порадите?
є різні відгуки щодо даного магазину. особисто мені це взуття підходить і дуже добре носиться.
Щодо вартості балеток - то все відносно.. Я б балетки за таку ціну не купила.. Але я їх впринципі і не ношу в повсякденному житті. Ну і зрештою, рідко там купую взуття за повною вартістю - переважно вже тоді, коли знижки.

Freitag
05.04.2013, 15:26
рідко там купую взуття за повною вартістю - переважно вже тоді, коли знижки.
підтримую, купувала чоботи зі знижкою, тішилася, бо зручні, гарні і теплі. Зараз другий сезон - біля носика підошва відклеюється і йдуть мікротріщини по периметру підошви. Якби заплатила повну ціну (майже 2500 грн.), то була би дуууже засмучена, а так просто засмучена:girl_smile: З усього виглядає, що тільки розпродажна ціна більш-менш відповідає якості.

Vероніка
05.04.2013, 22:49
Честер
Принципово вже давно не купую там - маю негативний досвід, 3 пари взуття в мене і чоловика просто розлізлись за місяць.
Десь читала, що це українська фірма, а взуття з Китаю.

in todash
05.04.2013, 23:20
Десь читала, що це українська фірма, а взуття з Китаю.
Насправді це російський бренд, хіба лиш назва "зарубіжна (http://www.fresher.ru/2011/11/17/kak-budto-zarubezhnye-brendy-odezhdy-i-obuvi/)".
Аналогічно - багато із знайомих злі-презлющі, на якість їх взуття.
Але є й такі, яким все підійшло.

Сподобались мені на 6pm літні модельки Michael Antonio,
може вже хто замовляв і поділиться враженнями про якість/зручність/відповідність розмірів?

Marcipanka
05.04.2013, 23:34
може вже хто замовляв і поділиться враженнями про якість/зручність/відповідність розмірів?
я замовляла. на свій 37,5 брала 8. підійшли ідеально. туфлі на жаль продала, бо зависокий каблук був+платформа, але міряла то зручні були.

Hermi
13.04.2013, 20:56
я для себе відкрила спортивне взуття KangaROOS зручне, хороше і легке! Все почалось з того що мамі купили чоботи, потім собі. Всю зиму відбігала і тепло і зручно! Та і з розміром мені просто супер, я б сказала що вони маломірки. Для мене 36 якраз, а то вічно з кросівками проблеми були 36 завеликі, а 35 лише дитячі пропонували.

Arika
27.06.2013, 23:02
Хто купляв взуття в таких магазинах як Centro або Kari, розказуйте як носиться ;) В мене таке враження, що то взуття "на тиждень активного носіння". Але в цих магазинах завжди купа людей, на касах черги, чи дійсно то взуття витримує хоча б два сезони носіння? Недавно зайшла в Kari і почула, що вони нібито дають гарантію на три місяці на їх взуття, то правда?

Marcipanka
27.06.2013, 23:06
магазинах як Centro або Kari,
мені муж-взуттєвик заборонив в них заходити :)
китай-китаєм, незрозуміло з чого зроблено. так, малі гроші, не шкода й пару раз вдіти і викинути, якщо що, але все ж краще пошкодувати свої ноги та не взувати того. ще й не всі моделі добре зроблені - каблук, колодка, клей, нерівні шви...
в них є цікаві моделі, кольори, але хіба здалеку - зблизька видно, що це неякісне дешеве взуття.
а ще не знаю як кому, а мені в тих магазинах печуть очі від тих замінників.

Alicia
28.06.2013, 10:15
в них є цікаві моделі, кольори, але хіба здалеку - зблизька видно, що це неякісне дешеве взуття.
в мене такі ж враження про взуття від плато, хоча в самому магазині не раз купую взуття від інших хороших фірм.

Lamara
28.06.2013, 13:28
В Росіі дуже розповсюджена мережа магазинів Центро, на кожному кроці. Це як у Львові ДЦ. Взуття я б сказала одноразове))), на пару днів активного носіння, і не в вологу погоду. В нашому місті його купують переважно відпочиваючі, якраз на 10-15 днів його вистачає, і не шкода викинути.

Cornelia
29.06.2013, 20:03
магазинах як Centro або Kari,
Сьогодні заходила в обидва магазини у Новому Цумі.
Відразу при вході зустрічає неприємний "китайський" запах, якість взуття досить сумнівна. Босоніжки жіночі в середньому - 200 грн. Як на мене, це - гроші викинуті на вітер.

simona
30.06.2013, 14:18
хочу похвалити марку Левус, зараз там в магазині знижки, і так купила собі макасинчики, все шкірочка зверху і в середині, одягнула вперше без шкарпетки і була здивована, не натерли не натисеула, в котре переконалась, що ця марка якраз для моїх ніжок. Цікаво почути відгуки інших форумлянок щодо цієї марки

mitla
30.06.2013, 14:32
Левус

http://www.levus.com.ua/news/img/a92fff5686fa101f7549d45e5754042f.jpg?LINC=DEMON.HT M&show_num=0&adi_close_class=TB_closeWindow_ad1&order_linc=../autumn_winter/00405_210.htm

Дуже мені сподабались такі чоботи цієї фірми....simona, ви часом не бачили їх на розпродажі?:) Чи там зараз тільки літнє взуття? Дякую за відповідь!

KAPUCHINKA
30.06.2013, 14:40
Мені це взуття трохи дубове ((( Маю їхні туфлі на низькому ходу носяться гарно, форму тримають. але сказати, що мені в них дуже зручно не можу. Одна пара це, звичайно не показник. Все ж хочу спробувати ще собі там щось взяти, бо зроблені добре, і шкірка всюди.

simona
30.06.2013, 14:47
там здається тільки літо/весна, але цікаво, якщо поїхати до них на склад/фабрику, що там і які ціни
я маю від них лодочки, правда купувала ще років зо 5 тому, то їм нічого і не скажу, що дубові, а ті макасіни, що купила, то відразу "розносились", бо не міряні були тому казати чи добові не можу, бо поки не стикалась

MorsImmortalis
30.06.2013, 16:49
маю черевики типу снікерсів від Левуса. задоволена на 200%.
ношу вже рік. одягала і влітку ( на дощі), всю зиму в них пролазила ( коли мороз був до -5) і недавно в Карпатах їх зацінила остаточно (зручно ходити по горах + не промокали від шаленої роси) + ціна дуже приємна.
хочу ше шось купити. хотіла чоботи, але підйом був мені не зручний

Dominika
30.06.2013, 18:02
хочу похвалити марку Левус, зараз там в магазині знижки
А де є їхні магазини? і які ціни?

Allo
30.06.2013, 19:42
У Львові магазин на Словацького, 18 недалеко від університету Франка.

Marcipanka
30.06.2013, 23:45
Цікаво почути відгуки інших форумлянок щодо цієї марки
це моя улюблена українська марка взуття :)
маю десь 8 пар цього взуття. все дуже класно носиться і ще й після мене по наслідству переходить далі в користування ;)
в них все взуття шкіряне, шкіра з польщі в основному, каблуки і устілки теж, колодка і підошва львівського виробника. взуття правильно зроблене на нашу українську повноту ноги.
в них вже магазини є і встрию, і в бродах, і в франківську.
в магазині при фабриці вибір не той, старіші моделі в основному і з розмірами не конче.
а ще від недавна в них появилась лінія чоловічого взуття макслевус - тежхороші моделі. ну і сумки мені їхні подобаються.

Khrystik
02.07.2013, 15:34
і я маю 2 парі чобіт з Левуса, черевички з лакованої шкіри і мештики на низькому "чоловічому" каблучку. то дуже задоволена.
але на весні купила балутки, то так мене натирали, що не можу носити. але то, мабуть, зараз в мене ножки набрякають трохи через вагітність.

tinkaKris
02.07.2013, 16:31
В мене теж є взуття з Левуса, пара кедів "високих" 2-й сезон ношу ідеально, як новенькі і + дуже зручні.
І ще маю сандалики, ними трохи розчарована, втратили вигляд, і ота стєлька взагалі не відтирається, як пройшлась по піску , то там він залишив слід навіки)

Людок
02.07.2013, 17:17
взуття з Левуса
а які враження від чоловічого взуття?

AdFeja
09.07.2013, 18:23
Kari,
Моя мама купила там весняні чоботи. Вистачило десь на місяць, після дощу прийшла додому - взялася за каблук, щоб зняти і підошва залишилася в руках :(

Marigold
19.07.2013, 12:33
Поділюсь своїми враженнями про Clarks. Перші були ці і я навіть не вагалась, бо і ціна приваблива і модель сподобалась і відгуки на amazon не розчаровували. Так і є – зручні, мякенькі, якісні. Дуже добре мені сіли і носяться легко, а головне не травматично (бо переважно маю мороку з новим взуттям).
http://s4.uploads.ru/HfGwc.jpg

Ці теж мали непогані відгуки, але трошки мене розчарували. Маю вузеньку ніжку, але все ж муситиму їх розходжувати до комфортного рівня і не впевнена чим це розходжування мені обійдеться. Нога заходить досить туго. Хоч з вигляду вони мені здавались ну дуже зручними і комфортними (такими як для мене наразі є Ессо).
http://s4.uploads.ru/qNJzk.jpg

По оцих двозначний відгук – взулись легко і просто як босий в них – комфортні, не стискають, легенькі. Єдине «але» в них для мене – це матеріал. Виробник пише, що то шкіра, але вона ну дуже благенька. Порівнюючи з моїм іншим шкіряним взуттям я б ніколи не сказала що ці шкіряні. Тому не впевнена за їхнє носіння. Причому вони куплені на офіційному сайті з Британії.
http://s4.uploads.ru/4L1rE.jpg

Ну і не можу натішитись своїми Naya – наразі вважаю їх найвдалішою покупкою. Вони надзвичайно зручні і комфортні. Ніколи не думала що на такій платформі мені буде так легко ходитись навіть на далекі відстані. Якість взуття теж оцінюю на відмінно.
http://s5.uploads.ru/ucip6.jpg

Irtsia
30.07.2013, 12:55
Мені дуже-дуже подобається і класно носиться взуття Marko Tozzi, маю кілька пар їхніх босоніжок - вже пару років, супер. Брала у Welfare і в Німеччині (де вони дешевші, ніж у нас:(((
А хто може шось сказати про взуття Welfare? подобається одна моделька, тільки не знаю, чи вартує брати, бо досвіду не маю з цією фірмою

Vittoriya
30.07.2013, 12:58
взуття Marko Tozzi,
я маю зимове взуття цієї фірми, брала в Вельфаре, добре ніби носяться. Такі вєздьєходи :D, то правда, що там воно дешевше, в Польщі теж є Марко Тоцці, от тільки там такого теплого зимового взуття нема, в них воно не ходове, люди взимку ходять в осінньому...

Seshat
30.07.2013, 13:18
Welfare
Маю звідти в’єтнамки з камінцями, то вже 4 роки їх ношу на морі, відпочинку, в готелях. Дуже зручні. Камінці не повідлітали. Купила на розпродажі десь грн за 200.

Nica
30.07.2013, 13:33
не можу натішитись своїми Naya
Вам по-доброму заздрю! Теж хотіла саме такі, але не було розміру:sad: Просто цяцька!

Ydochka
01.08.2013, 21:13
Спочатку хочу розказати про свій досвід:є кросівки Esprit, Puma дуже подобаються, і попереднє взуття цих фірм також носилося супер,зимові Baffin справді витримують морози до -30, тільки моделі треба правильно підібрати, мені "попалася" модель з дуже широкою холявою, добре що спорт то не так кидається в очі. зараз на літо набрала собі різних моделей O"nіl, пояски не відриваються,носяться добре. Ще недавно було взуття фірми грейсленд, воно мені не дуже спобалося. А забула, дуже подобається взуття харківської фабрики Nivelle, на даний час маю весняні чобітки,замшеві, яким 3 роки, а вони як новенькі,замша нітрохи не витерлася. А тепер питання, надивилася на 6pm балетки фірми diba, 2 lips too можливо хтось замовляв, як носяться?

Alicia
27.08.2013, 13:26
Дуже люблю взуття vagabond, майже всі моделі зручні і незносимі. А на днях купила в інтертопі дві пари взуття, і що одні, що інші, дуже фарбують мені ноги або панчохи, що потім неможливо відмити-відіпрати. Так шкода, і вже протирала їх вологою губкою з піною, а вони все одно линяють.

boshik
27.08.2013, 14:56
дуже фарбують мені ноги

Купіть спецзасіб для взуття, який зменшує фарбування. Думаю в більш-менш пристойному взуттєвому мав би бути.

Lanasweety
28.08.2013, 12:51
купила босоніжки від Guess дуже красиві і стильні, але зовсім не зручні!

kvVItKA
28.08.2013, 13:33
босоніжки від Guess дуже красиві і стильні, але зовсім не зручні!
мені чоловік кілька років тому подарував і зважаючи, що вони на розмір більші і каблук височенний мені дуже зручні
і кросівки їхні зручні:girl_yes2:

panikvarts
29.08.2013, 18:37
Не знаю, чи сюди, але, може, хтось підкаже як з розмірами у Kickers? Цікавлять і чобітки і щось типу оксфордів, бо бачу, що на сайтах, де продають часто пишуть два розміри - європейський і наприклад, американський. Але якщо на оксфордах пише, що 39 - то 9 розмір, то на чобітках - що 39 - це 8 розмір. Може, хтось ще в см скаже? :)

Руда Лисиця
29.08.2013, 19:15
якось замовляла одній форумчанці сандалі тої фірми - маломірять. брала 8ку на 37й український(він же ж 38й європейський) розмір. були якраз.

Almariel
31.08.2013, 14:26
37й український(він же ж 38й європейський)
а як це? у мене 39 що український, що європейський. у нас ніби ж однакова розмірна сітка.

Latane
31.08.2013, 14:30
у нас ніби ж однакова розмірна сітка
завжди вважала, що у нас різні розмірні сітки. У меня наш 37, стопа 24 см. То європейський у мене 38)))

Almariel
31.08.2013, 14:36
У меня наш 37, стопа 24 см. То європейський у мене 38)))
ви мені реально америку відкриваєте)))

Vittoriya
31.08.2013, 14:49
37й український(він же ж 38й європейський)
інтірєсно, я завжди в Україні брала 37, тут тепер беру 36 і дуууже рідко 37, якось не сходиться... Також в Італії брала 37, 36, в Німеччині, Голандії, ну але ніколи 38...

Faynyunya
30.09.2013, 15:28
Це та що на Ярославенка, 22? Якщо так, то там дійсно файне взуття шиють: я маю кілька пар звідти і не нарікаю зовсім і там є перевага, якщо тисне, то можна розшити, а якщо затісне, то вони то зразу розтягують, але це не впливає на його якість.
А ще є магазин львівського взуття на бічній Мазепи, здається називається та вулиця Уманська, там навіть кажуть краще взуття.

Скажіть, будь-ласка, ця фірма на Ярославленка називається "Базис" чи "Стефано колекшн"?

Raven
30.09.2013, 17:07
"Стефано колекшн"
Оця фірма, маю їхнє взуття не жаліюсь. Кросівки третій рік добити не можу.

Veranda
30.09.2013, 18:07
Оця фірма, маю їхнє взуття не жаліюсь. Кросівки третій рік добити не можу.
Скажіть будь ласка, вони шиють тільки на замовлення, чи мають десь у Львові ще свій фірмовий магазин?

ljalechka
30.09.2013, 18:22
Скажіть будь ласка, вони шиють тільки на замовлення, чи мають десь у Львові ще свій фірмовий магазин?
на Ярославленка вони мають свій магазин, якщо взуття, яке там є в наявності, вам підійде, ви можите без проблем його купити. Також там купляла собі черевички на каблучку(34розмір) цілком задоволена:girl_smile:

сніжна
30.09.2013, 19:49
фірма, маю їхнє взуття не жаліюсь. Кросівки третій рік добити не можу
у мене знайома недавно порадила цей сімейний індпошив. Сама користується їх взуттям вже не перший рік і задоволена. Крім того, вона у них собі ще і сумочки зі шкіри замовляла пошити.

Руда Лисиця
30.09.2013, 20:46
інтірєсно, я завжди в Україні брала 37, тут тепер беру 36 і дуууже рідко 37, якось не сходиться... Також в Італії брала 37, 36, в Німеччині, Голандії, ну але ніколи 38...
звісно, все залежить від розміровки виробника.
Італійські розміри дорівнюють нашим. Французькі здається теж.
ну от наприклад http://www.ecco.com/en/Consumer-Service/Fitting-and-product-info/Size-chart
ессо - тут 38й більше як наш 37,5. але їх 37й на мої 24 вже вийде тісним.

Raven
30.09.2013, 20:58
на Буйка мають ще магазин, там більше моделей в наявності

Leila
01.10.2013, 00:56
На Уманській, то взуття "Левус", мені воно теж здалося кращим ніж "Стефано колекшн".

Marcipanka
01.10.2013, 01:01
Так, раніше теж на Уманську їздила, а відколи відкрили магазин на словацького, то на уманській немає вибору і немає сенсу так далеко їздити. Якість левуса справді хороша.

Kroshka Enot
03.10.2013, 12:47
На Уманській, то взуття "Левус", мені воно теж здалося кращим ніж "Стефано колекшн". - зорієнтуйте, будь-ласка, по цінах на взуття "Левус". Зараз цікавлять зимові чобітки до коліна.
З власного досвіду:
"Стефано колекшн" - в них модельний ряд і якість - якось напливами. Відкрила їх для себе кілька років тому, ціни на той час були ну просто смішні, модельки гарні і якість шкіри відповідна; також нам дуже підходило, що враховували інд. побажання (в чоловіка дуже широка стопа, стандартне взуття тріщить по швам).
Потім десь рік "застою", як на мене - кілька разів приїжджали в різні сезони, вибрати не було з чого.
Цієї весни купила там собі непогані ботфорти за хорошою ціною, але під інд. мірки вони вже не шиють, можуть хіба розтягнути/звузити наявні моделі.
Також в травні купила там балетки, вибирала шкіру в їхній майстерні. Незадоволена дуже - мало того, що вони мені ногу довший час натирали, ще й якість шкіри абсолютно незадовільна - вона така тонесенька, що трішечки зачепиш - відразу на взутті утворюється дефект. За максимум два місяці носіння (ясно, що не щоденного) балетки викинула - вони набули жахливого вигляду.
Вчора була у фірмовому магазині "Стептер" - фабрика знаходиться у Винниках. Про нього дуже гарні відгуки, тому вирішила заглянути. Модельний ряд не надто великий, але, як на мене, відповідає сучасним модним тенденціям; шкіра досить якісна, пошив акуратний. З цінами в них прикол - на ціннику чобіт, які я собі сподобала, вказана ціна 1150 грн; продавець автоматично рахує знижку 10%, тобто якщо брати - то ціна на гривень 100 буде менша; а для власників їхніх "Золотих" карт - знижка 26,6%, тобто ціна тих же чобіт складе 850 грн. Різницю відуваєте? :girl_crazy:
Якщо хтось носив взуття цієї фірми, поділіться враженнями, бо ті чоботи мені таки дуже сподобалися.
Зразу після примірок у Стептері зайшли в Злату - я навіть до рук не хотіла брати їхні чоботи - якість не до порівняння, як і ціни - не на користь Злати.

рижик
03.10.2013, 12:54
Вчора була у фірмовому магазині "Стептер" - фабрика знаходиться у Винниках
А магазин також у Винниках?

Kroshka Enot
03.10.2013, 13:05
А магазин також у Винниках?
Є два фірмові магазини "Стептер": один у Винниках, інший - на Городоцькій 25 (прямо навпроти тюрми). Я була в тому, що на Городоцькій.

Veranda
03.10.2013, 13:10
Весною купила собі балетки в Левусі, замшеві кольору кави з молоком. Думала що в дощову погоду їх не буду носити, але інших так і не купила, тому вони гідно пройшли випробування львівськими дощами. Якістю дуже задоволена, носила їх весною, влітку і майже щодня поки не похолодало. Вигляд зовсім не змінився. Потішило, що всередині повністю шкіряні, а не просто зверху тонка замша. Тому взуття з Левуса однозначно можу рекомендувати.

Також подобається взуття Erra, маю осінні чоботи, то ношу другий сезон з задоволенням. Великим плюсом є дуже гарні, актуальні і стильні моделі взуття. Ціна правда на них дорожча, ніж у львівських виробників, але воно того варте.

aknytsU
03.10.2013, 13:10
"Стептер"... Якщо хтось носив взуття цієї фірми, поділіться враженнями
Я купувала у них взуття у листопаді, 2010р. Взяла зимові високі чоботи на платформі, які коштували тоді 750 грн., але про ніякі знижки нам не говорили :girl_nea: Проносила їх практично 3 сезони, але майже відразу відлетіли дві закльопки-аксесуари. За такий час хутро вже зносилось, тому зараз у пошуках зимового взуття. Загалом я задоволена :girl_yes:
Хоч я і живу у Винниках, до Стептера хвилин 10-15 йти, але мені бракує в них асортиментних позицій, малувато трохи, тому заходжу нечасто.

Faynyunya
03.10.2013, 18:00
Весною купила собі балетки в Левусі, замшеві кольору кави з молоком. Думала що в дощову погоду їх не буду носити, але інших так і не купила, тому вони гідно пройшли випробування львівськими дощами. Якістю дуже задоволена, носила їх весною, влітку і майже щодня поки не похолодало. Вигляд зовсім не змінився. Потішило, що всередині повністю шкіряні, а не просто зверху тонка замша. Тому взуття з Левуса однозначно можу рекомендувати.
Також подобається взуття Erra, маю осінні чоботи, то ношу другий сезон з задоволенням. Великим плюсом є дуже гарні, актуальні і стильні моделі взуття. Ціна правда на них дорожча, ніж у львівських виробників, але воно того варте.
А не підкажете, де знаходиться магазин взуття Erra у Львові? Дякую!

Veranda
03.10.2013, 18:15
А не підкажете, де знаходиться магазин взуття Erra у Львові?
Їх фірмового магазину у Львові не зустрічала, але трапляється в Інтертопі і непоганий вибір був в ТЦ Плазма на проспекті Свободи у взуттєвому магазині на 1 поверсі, здається "Христина".

Faynyunya
03.10.2013, 21:26
Була я сьогодні у фірмовому магазині Levus на Словацького. Дуже гарне взуття. Нічим не поступається європейським брендам. Сучасні моделі і головне якісні. Дівчатка, дякую за ваші дописи, завдяки вам дізналася про взуття цієї фірми. :girl_tender:

amaretto
05.10.2013, 19:29
Потрібно купити чоловікові зимові черевики(кросівки) трошки вищі.
Звичайні базарні і всякі такі фірми надоїли, вже 2 рази підряд взуття вистачає лише на 1 зиму.
Що порадите, що купитиліміт до 1000 грн

tsiuma
06.10.2013, 21:36
Я сьогодні забігла в магазин взуття Ле гранд на Дорошенка (майже на куті Дорошенка і пр.Свободи), то виявляється і там є винниківське взуття Стептер. Мені сподобадись одні замшеві чобітки, ціна 1400 з лишнім грн. 37 р., який звично і ношу, в них мені занадто вільний, добрий 36. Тільки от хочу ще помоніторити ціни у фірмових магазинах цієї фабрики, може, все ж дешевше вийде, бо модель гарно лягла по нозі, і зручні (а осінні чоботи шукаю вже з місяць) - буду мати їх на увазі.

Дуже довольна, що в цій темі дізналась про Стептер, дякую, дівчата, за відгуки! І ще цікавить, чи дешевше виходить, якщо купувати у магазині при фабриці?

І тре ще в Левус заглянути...

Marcipanka
06.10.2013, 21:49
ціна 1400 з лишнім грн
:shok: це щось вони перегнули. зайдіть ще в їхній фірмовий магазин на городоцькій навпроти тюрми. якщо ж і там ціни такі, то можу позичити вам картку на знижку 26,6%

І тре ще в Левус заглянути...
гляньте-гляньте ще там обов*язково. там гарне взуття, половина мого взуття цієї фірми, носиться класно і фасони гарні.
Потрібно купити чоловікові зимові черевики(кросівки) трошки вищі.
загляньте в Ромастиль на Стрийській поряд з магазином Брілле і Барвінком.

Olka Sherolka
06.10.2013, 22:09
фірмовий магазин на городоцькій навпроти тюрми
навпроти тюрми на Городоцькій стільки тих магазинів взуття, який з них фірмовий від Стептера?

там гарне взуття, половина мого взуття цієї фірми, носиться класно і фасони гарні
а від Левуса то той магазин що навпроти парку Франка?

Marcipanka
06.10.2013, 22:12
, який з них фірмовий від Стептера?
на ньому золотий логотип СТ і вроді пише стептер, а можливо лише логотип. в магазині стептер лише взуття тм стептер, він невеличкий такий
а від Левуса то той магазин що навпроти парку Франка?
так, біля бару Тиберія чи Тиверія.

Faynyunya
07.10.2013, 15:48
Olka Sherolka, магазин Levus знаходиться за адресою: Словацького,18, а StePTer на Городоцькій,25.

tsiuma
08.10.2013, 14:48
Я не знайшла у фірмовому магазині Стептер на Городоцькій моделі чобіт, які хотіла. І у Винниках таких в замші теж немає, тільки шкіра (дізнавалась по телефону). А я захотіла саме замшеві, видать прийдеться таки брати за 1400 грн. в тому магазинчику, де я бачила...
А у фірмових магазинах Стептер такі вийшли би 979 грн. Може, ще дошиють і завезуть ці чоботи в замші? Різниця в ціні виходить дуже відчутна... одним словом, навіть не знаю, що робити.

І я переконалась, що модельний ряд взуття у фірмовому магазині досить вузенький. А знижку 10 % справді продавець пропонує відразу ж.

Нікуся
02.11.2013, 11:29
екко, джеокс чи суперфіт ? яка тм взуття "найвдаліша"? сину купували завше взуття коламбію, а зараз в нас дівчинка, і в коламбії дівчачі моделі на дуже симпатичні. цікавлять відгуки про взуття на різні сезони.

Iryna
02.11.2013, 11:37
магазин Levus знаходиться за адресою: Словацького,18,

дівчатка, хто знає розклад роботи цього магазину? цікавить чи завтра він працює?

Vероніка
02.11.2013, 12:46
дівчачі моделі
В Ессо досить гарні моделькі, якість дуже хороша - і босоніжки, і чобітки.
Geox в Україні зараз не дуже якісні, хіба привезені з-за кордону.

NadVoye
11.11.2013, 15:10
Купувала минулої осені отакі чоботи Rieker, модель fenja.
Відносила одну зиму. Позиціонуються як водонепроникні та теплі.
За 3 місяці не дуже активного носіння почали протікати, хутро всередині стерлося зовсім.
Цієї зими знову в пошуках тепленьких і водонепроникних...:umbrage:

olitsisa
11.11.2013, 15:35
екко, джеокс чи суперфіт
Екко, суперфіт на мою думку обирайте з них. Джеокс ні- ті дірочки на підошві часто пропускають воду ( подруга працювала в інтертопі , і відмовила якось від покупки джеоксів, каже що багато хто повертає саме через цю причину )

Allo
11.11.2013, 19:56
Джеокс ні- ті дірочки на підошві часто пропускають воду
В мене пропускали, хоча куплені не в Україні. Добрі, але не на дощ(((

MorsImmortalis
11.11.2013, 21:07
Джеокс ні- ті дірочки на підошві часто пропускають воду ( подруга працювала в інтертопі , і відмовила якось від покупки джеоксів, каже що багато хто повертає саме через цю причину )
мій чоловік теж має черевики Джеокс. то їх на калюжі не вдягнеш( теж куповані не в нас.

Lamara
12.11.2013, 14:34
Коли старшому малому було 1,5 року, то купили джеокси 22 розміру. Купували наприкінці квітня, і до травневих свят дощу не було. Приблизно через 2 тижні носіння я витягла устілку, і від лініі де пальчики не достають краю, тобто той запас був вкритий зеленою плісінью!!! :khomyak:
Купувала на початку Городоцькоі, в той же день як це побачила навідалась до них. Дуже довго вони мені не хотіли міняти принаймні устілки , не кажучи про гроші чи товар, та зрештою видали нові.
Мене й досі цікавить як це за такий короткий термін могла цвіль утворитись:girl_impossible:...

Seshat
12.11.2013, 14:39
Мене й досі цікавить як це за такий короткий термін могла цвіль утворитись
Спори були, а в темному вологому середовищі вони діляться дуже скоро. Тому питання - як у взуття потрапили спори?

simona
16.11.2013, 23:52
таке враження, що джеокс зіпсувався з 4 - х пар куплених за межами України лише дві гуд і на дощ і на мороз і взагалі протерла в одних парах підошву до дир, а всерівно шкода викинути,. а от останні дві куповані відносно недавно, то зовсім протилежність тому що було до них. Тому якщо вибирати між джеоксом і екко для мене на сьогодні екко має більше переваг ще б по ціні були дешевші, бо часом не знаєш за що платиш)

Seshat
17.11.2013, 08:26
там гарне взуття, половина мого взуття цієї фірми, носиться класно і фасони гарні
Підписуюсь під кожним словом! Вже трохи часу пройшло від моєї покупки. Мої зелені чобітки хоч і натерли мені в перший день (я, мантелепа, вділа відразу на велику дистанцію), зараз мене тішать щодня - колір бомбовий, зручні, шкіра як на італійських рукавичках:girl_dance: Ну і ціна! Однозначно, тепер буду починати пошукати взуття з цього магазин!

maric
18.11.2013, 21:32
Дівчата можу багато писати про взуття - так як знаю багато на цю тему, а знаю тому що в гори без хорошого взуття не підеш. Я дуже дивуюсь тому взуттю яке є в нас і яке вибирають люди навіть ті які можуть дозволити купити собі дороге взуття. А правда тут така - в нас практично все взуття гівнооооо. Але то вже така тема - бо дівчата звісно хочуть завжди бути модними і красиво щоб було. А скажу вам таку річ - найкраще і найякісніше взуття то німецьке взуття і також італійське, но найкраще німецьке. Якщо ви хочите щоб ваші ноги завжди були в комфорті і сухості - то купіть німецьке взуття фірми MEINDL. І тоді ви зрозумієте що таке насправді якісне взуття. Те взуття вам буде служити роками і роками. Жінки і дівчата може не будуть ходити в такому взутті, а от чоловікам зможете зробити такий подарок.

Meindl і La Sportiva - от еталони реально якісного взуття.

Тетянка
19.11.2013, 00:44
Meindl і La Sportiva - от еталони реально якісного взуття
ну дівчата більше каблучок полюбляють :).
із спортивного дуже хороша марка Zamberlan. В чоловіка Zamberlan Tundra - вже 4 рів активно юзає по горах - як нові.

Туфелька
19.11.2013, 20:50
В мене трекінгові черевики Лова здається- мегазручні! Теплі, не прмокають, досить пристойно і навіть трошки по дамськи виглядають....)