КПК

Показати повну версію : Курси водіїв

Сторінки : [1] 2

La esposa
28.01.2010, 00:20
Давненько вже збираю інформацію про різні водійські курси, "зрію", так сказать :girl_spruce_up: Де вчилися їздити ви? На які курси ходили, що порадите?

odree
28.01.2010, 00:35
Іринко, ця інформація є, і навіть дуже багато в темі Жінка за кермом

La esposa
28.01.2010, 00:37
Іринко, ця інформація є, і навіть дуже багато в темі Жінка за кермом

Дякую, просто думала зібрати більш конкретну інформацію, бо там, полиставши, натрапляю більше на приколи і поради вже досвідченим :)

ksjuha
28.01.2010, 00:52
А хто може порадити хороші курси в районі Наукової... Також давно наміряюсь на такі та ніяк не зберусь. От вирішила в декреті цією справою зайнятись

rododendronia
13.04.2010, 10:53
Я навчалась на Личаківькій. Хороші викладачі пояснювали все легко і доступно.

Darcy
13.04.2010, 11:48
І я на Личаківській. В свій час (десь рік тому) теж обдзвонювала всі школи. Хотіла йти на Пасічній, але мені не підходило по розташуванню. Але зовсім не шкодую, шо пішла вчитись в ЛДОНКК! Задоволена на 100%

cherepashka
16.04.2010, 16:38
А я от з таким питанням-проханням:посвідчення водія маю (отримала 3 роки тому),але всі ці роки за кермо не сідала.Зараз от хочу позайматись з інструктором,а потім вже сідати у свою машину.Може хтось порадить інструктора,який міг би під'їжджати на Кн.Ольги?(мені всюди кажуть,що інструктори всі зайняті)

BIEDRONKA
16.04.2010, 16:45
Я ходила на курси вул.Ст.Бандери-недорого і доступно викладали))). Думаю, щоб додатково поїздити, то треба з інструкторами домовлятися. А може по оголошеннях подивіться?
ааа, згадала, ще в тій школі було дуже зручним те, що деякі інструктори забирали тебе з роботи чи під"їжали додому, але відвозили вже до наступного учня і т.д

GONE BABY GONE
16.04.2010, 16:48
Зараз от хочу позайматись з інструктором,а потім вже сідати у свою машину.
тобто ви хочите позайматись на машині інструктора?
мій інструктор займається одне приватне заняття здається 70грн.

Натася
09.07.2010, 12:56
я теж закінчила курси на степана бандери (поблизу політеху). мені там дуже сподобалось - ціна дуже помірна, нормальні викладачі, дуже хороший інструктор (і люди з групи казали, що інші інструктори теж хороші, до речі, там є навіть жінка інтруктор:girl_crazy:) навчили мене там добре :xaxa: вже 5 років катаюсь:)

arushka
09.07.2010, 13:23
Якщо є права, а треба трохи підівчитись їздити, то ТІЛЬКИ на своїй машині. Я права маю давно, вирішила минулої осені поїздити з інструктором . До сьогодні думала, що Шумахер відпочиває. як я їду. Сьогодні оформила страховку і поїхала. Боже, дівчата, як я їдуууууу:crazy::khomyak::scare: Якщо кому не вистарчає гострих відчуттів, запрошую.
Зробила висновок, що "добрий" інструктор де треба пригальмував, де треба - газонув, а я сиділа довольна, як я круто їду. Тому - я за інструктора без запасних педальок:girl_crazy:

Натася
09.07.2010, 13:46
Зробила висновок, що "добрий" інструктор де треба пригальмував, де треба - газонув
газанути вони не можуть, в них нема педалі газу:)
а запасні педалі потрібні обовязково, але просто хороший інструктор їх використовує kbit в крайньому випадку

Liona
09.07.2010, 14:37
газанути вони не можуть, в них нема педалі газу
Я вчилася їздити на інструкторській машині з АКПП, там були педалі тормозу і газу ;)

Loyal
09.07.2010, 15:38
Може хтось порадить інструктора,який міг би під'їжджати на Кн.Ольги?
В Вашому магазині - до кольору-до вибору!

arushka
09.07.2010, 17:05
газанути вони не можуть, в них нема педалі газу
Ну тоді я за інструктора без тормозів :D:D:D

Maldiva
17.07.2010, 00:31
і, я - випускниця курсів по вул.С.Бандери,11 - в приміщенні школи))
враження - один позитив - інструктори дуже класні, можна домовитись про індивідуальне навчання)

тигрица
18.07.2010, 23:01
І я на Личаківській вчилась, дуже задоволена і інструктор такий терпеливий і хороший попався.

Haidee
30.08.2010, 09:46
Дівчата, а хтось закінчував курси на Пасічній? Як враження? Мене зацікавив їхній навчальний автодром, і відгуки ніби непогані. Трохи не підходить місце розташування, не знаю, чи вартує їздити туди з іншого кінця міста :confused:

rododendronia
30.08.2010, 10:25
я ходила на Личаківську, в принципі дуже задоволена.

Haidee
30.08.2010, 14:54
Про Личаківську я знаю, що курси добрі, але хотіла б почути думки саме про курси на Пасічній.

Seppy
13.09.2010, 19:09
Підкажіть, яка зараз вартість курсів? (цікавить на С.Бандери,11)

Burberry
14.09.2010, 10:52
яка зараз вартість курсів?
Можу відповісти за Личаківську, там 1490 грн

bast3t
25.09.2010, 02:11
Про Личаківську я знаю, що курси добрі, але хотіла б почути думки саме про курси на Пасічній.
в августе закончила курсы там, уже получила права, объясняют очень даже доступно, если надо могут объяснить очень много раз :girl_yes: Вы мне напишите, что Вас именно интересует, я Вам отвечу :girl_curtsey:

Knopka
25.09.2010, 10:08
яка зараз вартість курсів?

ожу відповісти за Личаківську, там 1490 грн

Я закінчувала курси на Личаківській в березні цього року, тоді ще було 1490, з квітня, казав наш викладач, ціну підняли до 2000 грн. (це без врахування практичних занять, тоді вони були по 40 грн кожне)

Seppy, подзвоніть туди, вам по тел. все розкажуть

Pearl
25.09.2010, 19:06
а де саме на Личаківській?
і підкажіть будь-ласка телефончик:girl_phone1::girl_curtsey:

Consuelo
04.10.2010, 21:09
а ніхто не знає, де є курси, де вже видають права категорії А (мотоцикли, моторіни)? п.с. то тіки в нашій державі для мопеда треба права....

Burberry
20.10.2010, 17:45
Я закінчувала курси на Личаківській в березні цього року, тоді ще було 1490, з квітня, казав наш викладач, ціну підняли до 2000 грн.
Не знаю, чому ваш викладач так сказав, бо я зараз завершую навчання на цих курсах і їх вартість залишилася 1490 грн, а водіння- 45 грн, хоча це залежить від машини.

Vialka
03.01.2011, 17:58
Цікавить таке питання.. про "неофіційну" вартість курсів? звичайно може такого нема, але про всяк випадок..

Натуся
04.01.2011, 13:27
Дівчата,шукала в темі "жінка за кермом",але певно шліпа...
Підкажіть,хто найблищим часом отримував права,скільки то тепер коштує?Можна в ПП.І ще цікавлять курси в районі Патона,Любінська,Південний,які кращі,і щоб інструктор був спокійний,бо я криком не сприймаю...Сказав чоловік,щоб я вже йшла на права,поки на роботі не загружена повний робочий тиждень,та і ходять плітки,що ціни починають рости...І ще-то треба зразу всю суму платити?Чи можна частинами?(зразу все навряд чи потягнемо...)

Alicia
04.01.2011, 13:40
А мене цікавлять курси на Дж. Дудаєва "Світлофор". Хтось там навчався? Поділіться враженнями...:girl_wink:

ksjuha
24.01.2011, 15:57
Підкажіть, яка зараз вартість курсів? (цікавить на С.Бандери,11)

О, мене це питання також дуже цікавить. І ще телефон, що б туди подзвонити.
Нарешті і я дозріла піти на курси, а то ніяк не наважувалась :girl_wink:

Rona
31.01.2011, 21:43
я зараз завершую навчання на цих курсах і їх вартість залишилася 1490 грн
я теж пішла на курси водіїв, і вони теж мають таку вартість, але мені цікаво, скільки коштує таки здати той іспит в ДАІ?

ksjuha
31.01.2011, 21:46
І я нарешті вибралась на курси :radist: Пішла на СтБандери в "Третій такт". То вартість навчання там також 1500грн.

Може хтось ходив на ці курси і можете порадити до якого краще інструктора попасти на водіння...

Holly
09.02.2011, 12:15
Курси-курсами, а мене цікавить, чи реально здати екзамен в ДАІ без хабарів? Я планую вивчити досконало всю теорію, та й не маю ніякого бажання давати хабарі. Хто сам здав, поділіться досвідом. Як то все відбувається, чи здали за першим разом?

Solomi
09.02.2011, 12:34
екзамен в ДАІ без хабарів?
я здавала....
тато підійшов, поговорив

Rona
09.02.2011, 12:46
а мене цікавить величина хабаря зараз :girl_cool:

Holly
09.02.2011, 12:48
тато підійшов, поговоривщо значить підійшов, поговорив? можете в пп, якщо тут не хочете писати
мене цікавлять деталі, чи в ДАІ натякали на хабар? Що казали на курсах? Бо інструктора, переважно мають домовленість з ДАІ

Левицька
09.02.2011, 13:09
а мене цікавить величина хабаря зараз
перед новим роком було 100 у.о.
Як то все відбувається, чи здали за першим разом?

відбувається комп`ютерне тестування, за спробу якого потрібно заплатити офіційно в касу десь 500 +- 20 грн... тому якщо здаєте самі, то потрібно здати з першого разу, інакше буде економічно не вигідно (кожна спроба платна), також є екзамен з водіння, правда, з нашої групи його ніхто не проходив, тому подробиць не знаю.
Як правило, усі розцінки розповідають в автошколі і самі домовляються, так що проблем не буде.

---------- Додано в 13:09 ---------- Попередній допис був написаний в 13:07 ----------

чи в ДАІ натякали на хабар?
в ДАЇ ні на що не натякали, інструктори все улагоджують заздалегідь, не хочете платити - ніхто просити чи заставляти не буде

Darcy
09.02.2011, 13:55
чи реально здати екзамен в ДАІ без хабарів?
реально, принаймні 2 роки тому я здала. при чому, всі в моїй групі заплатили.

solomka
09.02.2011, 14:09
реально здати екзамен в ДАІ без хабарів?
З нашої групи двоє людей здали іспит самі - без хабарів, але їх "завалили" на водінні.
усі розцінки розповідають в автошколі і самі домовляються,
так, вони кажуть, що можуть допомогти, але ніхто нікого не заставляє.

successful
09.02.2011, 15:49
З нашої групи двоє людей здали іспит самі - без хабарів, але їх "завалили" на водінні.
З моєї групи так само. Теорію здали, але от водіння..з 6-7чол. здав лише 1. Ті, кого завалили на водінні "мусили" (звичайно, по бажанню) давати той самий хабар. Рік тому то було 90-95 доларів.
Дорогуваті зара виходять права. Якщо порахувати, то 1500 курси + 600 грн (практичні з інструктором 20 занять по 30 грн) + 550 в касу МРЕВ = 2650 грн і, якщо сам здавати не збираєшся, то ще плюс близько 800 грн. Тобто десь 3500 грн. Навіть і не знаєш, що краще. Походити на індивідуальне водіння і потім, щоб інструктор тобі "купив" за 2000-2500 права, чи ходити на курси, все таки теорія потрібна . Хоча так вважає не кожен, і не кожен бажає тратити свій час на 3 год в день на теорію протягом 2 міс. Але ця тема тут вже обговорювалася, не буду повторюватися

Левицька
09.02.2011, 16:21
інструктор тобі "купив" за 2000-2500 права
ех, зараз вже таких цін немає, принаймні не чула... Найдешевше, що чула - 400 у.о.
як на мене, краще ходити на курси головне, щоб викладали "якісно", пояснювали, а не просто читали з книжки і розгадували цілими заняттями тести.

ksjuha
09.02.2011, 16:27
як на мене, краще ходити на курси головне, щоб викладали "якісно", пояснювали, а не просто читали з книжки і розгадували цілими заняттями тести.

От якраз з цим на курсах, куди я пішла (на С.Бандери) дуже мені повезло. Викладач викладає дуже цікаво (як на мене викладається на всі 100%), до кожного пункту правил розмальовує різні ситуації, це все розмальовує на дошці. І 2,5 години заняття, особисто для мене, проходять як півгодини.

Rona
14.02.2011, 22:17
О, мамма мія! Нині був перший урок з водіння... Дівчата, як ви встигаєте дивитись за тим всім в автомобілі???:girl_in_dreams: трохи страшно, але ж не святі горшки ліпили, пра?:girl_crazy: інструктор каже, головне розслабитись і не панікувати... гг легко йому казати, він все знає

ksjuha
15.02.2011, 00:15
Нас також в середу будуть розподіляти між інструкторами і можемо приступати до водіння ... щось вже починає ставати страшно :girl_blush2:
Дівчата, а може все ж таки хтось ходив на курси водіння в "Третій такт" на Ст.Бандери і може порадити до якого то краще інструктора записуватись :girl_in_dreams:

Barbie
15.02.2011, 00:35
головне розслабитись і не панікувати
Правильно каже!Мені теж спочатку було страшно.але нічого.Мені взагалі перший раз зразу по Львову дали їхати:girl_crazy:А зараз все нормально,хіба на кольці іноді страшно(якийсь в мене страх перед ними)

Андріана
15.02.2011, 08:19
а я вже 3 рази їздила, страшно було до того як сісти в машину, бо думала що це неймовірно важко, а вже після першого заняття зрозуміла, що це не так важко, головне уважність. Поки мені дуже подобається і інструктор хороший, не кричить, таке враження що навіть не вміє, може тільки зауваження зробити, що зашвидко зчеплення кинула. і на теорію із задоволенням ходжу, бо дуже цікаво розказують, так що запам"ятовується.

Katrin
16.02.2011, 09:30
А хто проходив курси в автошколі за Податковою? Розкажіть чи якісно викладають і т.д.? Дякую

Rona
16.02.2011, 21:29
Сьогодні їздила!!!! який то неймовірний кайф!!!!!! 1,5 години по Львову... дякую Богові за такого чудесного інструктора!

Princess
16.02.2011, 22:15
А хто проходив курси в автошколі за Податковою?
я там вчилась в 2007. теорію читав хлопчина молодий. викладав нормально, розібрали абсолютно всі пункти правил. в кінці правда внутрішні тести були якісь "ліві" - не та версія, що в ДАІ, але думаю це не важливо, та й може до зараз вже змінили.

з водіння - я б поставила 6 з 10. відкатали майже всі заняття, але машинка мені попалась така, що передачі треба було двома руками переключати (ну чи то я така слабосила), задню взагалі не могла втикнути сама :) хоча, зато потім на нормальному авто їздилось легше. а потім купила з автоматичною коробкою, і вже не згадую за це зовсім. але вже й не бачила давно тої машини з курсів, мож списали накінець :) інструктор в принципі нормальний - ніяких криків чи ше чогось такого, але й нічого екстра-корисного (з позиції нинішнього досвіду), відкатали години та й усе. в центр не їздили ні разу з ним; всякі премудрості типу заїзду задом "в гараж", паралельна парковка і т.д. не вчились, раз лишив мене на площадці, то я собі пробувала сама (він якісь документи пішов оформлювати).

а загалом, напевне як і всюди: якщо хочете навчитись, то основи ви на курсах вивчите. щоб справді знати правила - треба буде і самостійно читати, і собі малювати схемки, і комп'ютерні тести проходити. а щоб їздити нормально - треба буде їздити, тут ледь не щодня якісь нові нюанси виявляються.

Katrin
17.02.2011, 11:43
Записалась я на курси за Податковою, з понеділка початок. Щось чим ближче "час Х", трохи страшнувато, але я думаю то перейде. Лектор Курило Андріан Миронович. У когось він був?
І ще питаннячко: направили до психіатра, нарколога і на водійську комісію на Чорновола або на Замарстинівську. Що порадите? Надовго з роботи відпрошуватись? Скільки їх послуги зараз коштують? Дякую

sunday
17.02.2011, 16:30
І ще питаннячко: направили до психіатра, нарколога і на водійську комісію на Чорновола або на Замарстинівську. Що порадите? Надовго з роботи відпрошуватись? Скільки їх послуги зараз коштують? Дякую

Псих диспансер - 38 грн (сегодня платишь - завтра забираешь)
Нарко диспансер - 60 грн(так же)
Общая комиссия 100 грн (надо приезжать утром рано,сдавать анализы крови и мочу с собой + докторов обойти,но это быстро,если нет очереди)

pyzurj
21.02.2011, 20:46
капець, і я думаю на курси записатись. але боюсь.не уявляю себе за кермом і все. Може пройде з часом ? як кажете???

pyzurj
06.03.2011, 12:03
ех, дівчата! а я дізналась все про курси, ...з початку квітня початок. певно буду записуватись!!!)))
в мене ніхто не вірить, і це ще більше вселяє в мені впевненості, що я все-таки навчусь їздити!!!) і покажу *де раки зимують*:girl_blum:

Ніколь
11.03.2011, 14:38
щоб інструктор тобі "купив" за 2000-2500 права
зараз такі ціни? Знаєте тих хто за такі гроші зробить? без багінини по комісіям? Порадьте в ПП, бо мені на днях озвучили сумму 3800 - і це не виходячи з дому. Це конєчно зручно, але трохи дорогувато.

true
14.03.2011, 15:01
бо мені на днях озвучили сумму 3800
Мені теж таку ціну сказали. Це повністю курси з правами без екзамену.

ksjuha
14.03.2011, 15:14
Як на мене, то все-таки краще на ті курси походити. І правила дорожнього руху гарно в голову вкладаються, і з інструктором повчитись їздити корисно.
Ну хіба хтось вже добре їздить, то це дійсно без потреби. Але мене дивують люди, які жодного разу за кермом не сиділи, купують собі права, а потім ще окремо наймають інструктора (це в кращому випадку), а в гіршому - одразу як герої виїжджають на дороги, ані не знаючи правил, ані не вміючи їздити.

Ніколь
14.03.2011, 17:26
Але мене дивують люди, які жодного разу за кермом не сиділи, купують собі права, а потім ще окремо наймають інструктора (це в кращому випадку)
ну вот я так буду, правда я за рульом їздила - ну але справжньою їздою то було важко назвати.
В силу багатьох причин права зроблю навіть для того щоб собі лежали і по ним стаж йшов. Щодо вміння водити - то мені особисто вигідніше і зручніше наймати приватно інструктора в ті години і на час який який я матиму, ніж підлаштовуватись під терміни навчання на курсах, під інших учнів групи і т.д.
Ну і полюбому чоловік мені машину не довірить і за руль не пустить поки не впевниться що може це зробити.

Ritamadonna
15.03.2011, 00:40
Це повністю курси з правами без екзамену.

сам екзамен 950 грн, і більше.
Але якщо знаєте правила і впевнено їздите - то можна пробувати без грошей.
Я комп екзамен здала, а водіння ні - тому 250 грн довелося платити (це пів року тому, у вересні)

Ніколь
17.03.2011, 02:15
Дівчата, хто має тел. інструктора з водіння, порадьте будь ласка в ПП.

Треба інструктора толкового, спокійного, врівноваженого. Бажано з більш-меньш нормальною машиною.
Бо по вашому магазину невідомо що попадеться. Шкода час втрачати і гроші.

DesperateHousewife
17.03.2011, 02:21
Я брала уроки в приватного інструктора, але на машині з автоматичною коробкою передач. Спокійний і врівноважений, може навіть занадто :)

Ніколь
17.03.2011, 02:35
Дякую, але мене цікавить механіка, бо наразі вона і є моєю основною проблемою )))

DesperateHousewife
17.03.2011, 02:43
Може суну носа не туда куда треба, але мені здається якщо добре навчитись на автоматі, то потім легше і ту механіку осягати :) Бо як згадаю свою автошколу і ту механіку на "копійці", аж недобре стає. А так йдеш від легшого (автомата) до тяжчого (механіки). Але з іншої сторони, можливо дійсно важко пересідати з автомата на механіку...
я так на автоматі і зупинилась :)

Kordanna
17.03.2011, 09:01
Треба інструктора толкового, спокійного, врівноваженого.
Я пам'ятаю інструктора з яким я вчилась їздити 3,5 роки назад. Справа в тому, що він мені таки дав впевненості, що я зможу їздити. До того була автошкола (на Личаківськівській) де інструктор просто тупо "від"їжджав" біля мене свої години.
На рахунок машини-знаю, що в нього тоді була Таврія -звичайно, не найкращий варіант.
Вчилась я з ним десь тиждень-два і ось уже 3,5 роки день у день у будь яку погоду їжджу і щаслива!!!

levandivka
17.03.2011, 09:18
ось уже 3,5 роки день у день у будь яку погоду їжджу і щаслива!!!
А у дзеркало заднього виду не перевіряли, чи щасливі обличчя позаду? http://www.kolobok.us/smiles/standart/popcorm2.gif

в мене ніхто не вірить, і це ще більше вселяє в мені впевненості, що я все-таки навчусь їздити!!!) і покажу *де раки зимують*
Як я їх (всіх) розумію...
Забанять...
Почніть з простого: вправи на уважність (для любого віку)

Solomi
17.03.2011, 10:26
мені здається якщо добре навчитись на автоматі, то потім легше і ту механіку осягати
взагалі-то навпаки, спочатку треба навчитись на механіці, бо все -таки коробка передач - одна з важливих складових успішного водіння автомобілем.

була Таврія -звичайно, не найкращий варіант.
зате, в Таврії не найгірша коробка з усіх машин такого рангу

але, після Таврії як кажуть " і Рим і Крим і мідні труби"

Я вчилась в 16 років на Запорше, пізніше була Таврія і т. далі - от власне для мене досвід від дешевих авто набагато корисніший .

RainyGirl
17.03.2011, 20:38
Доброго дня!
І я брала уроки в спокійного і врівноваженого приватного інструктора з автоматичною коробкою передач. Дуже ним задоволена.

http://levandivka.users.photofile.ru/photo/levandivka/2290033/141676423.jpg (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=46415)

Neytasa
19.03.2011, 12:58
Дякую, але мене цікавить механіка, бо наразі вона і є моєю основною проблемою )))
Давайте я Вас навчу! маю стаж водіння 9 років:girl_cool:

Ніколь
19.03.2011, 14:49
маю стаж водіння 9 років
а при чому тут стаж? :)
в мого чоловіка 16 років стаж, причому їздить машиною щодня, і машина он стоїть, бери і їдь. Але я все одно хочу вчитись в інструктора на навчальній машині, бо інструктор вже має досвід не тільки їзди, але ї навчання інших.

Neytasa
19.03.2011, 19:29
ну незнаю.... я навчила декількох своїх подруг! тепер ганяють без проблем :girl_crazy: А з чоловіками дууже тяжко вчитись! Зразу починаються нерви-сльози і по навчанню...

ksjuha
19.03.2011, 20:10
А з чоловіками дууже тяжко вчитись! Зразу починаються нерви-сльози і по навчанню...

Ну не зі всіма, я зараз ходжу на водіння до інструктора-мужчини. Жодних нервів, а навпаки напрочуд спокійна людина .. інколи я взагалі думаю звідки в нього стільки терпіння до тих учнів береться :)

Neytasa
19.03.2011, 20:17
Я маю на увазі своїх рідних чоловіків!:girl_crazy: а не всіх мужчин взагалі!

ksjuha
19.03.2011, 20:26
Я маю на увазі своїх рідних чоловіків! а не всіх мужчин взагалі!

А!!! Ну тоді ясненько :xaxa:

Ніколь
19.03.2011, 20:36
ну незнаю.... я навчила декількох своїх подруг!
ну а ви вчили своїх подруг на їх авто? чи на свому? Бо на їх авто - це вони ризикували своїм авто, що є не дуже розважливо, якщо вчитись можна сказати з нуля. А ви своїм я так розумію ризикувати теж не збираєтесь :)
А з чоловіками дууже тяжко вчитись! Зразу починаються нерви-сльози і по навчанню...
От власне тому я не хочу щоб мене вчив мій чоловік.
А інструктор за те щоб мене навчити отримає гроші, то ж не в його інтересах мене до сліз доводити і нервувати.
тепер ганяють без проблем
мені ганяти і не треба, я не прихильник ганянь, але мушу навчитись впевнено їздити, щоб не страшно було за себе і за дитину в авто.

Neytasa
19.03.2011, 20:43
Ви такі категоричні, я ж просто по доброму запропонувала, і не навязуюсь зовсім! кожне слово мое усугубляете! Вчила я на свому, "ганяють " я образно написала, нормально впевнено їздять, всі дорослі люди і у всіх діти і в мене двое.

Ніколь
19.03.2011, 21:10
Ви такі категоричні, я ж просто по доброму запропонувала, і не навязуюсь зовсім!
да я не категорична, і не мала на увазі навьязування чи там щось, я веду до того що питалась за інструктором перевіреним не тому що немає кому і на чому мене навчити, а тому що хочу вчитись виключно на машині з педальками додатковими, і з толковим інструктором поруч, про якого добрі відгуки, і який має великий досвід у навчання.
Ось :)

Tequila
19.03.2011, 21:56
я зараз ходжу на водіння до інструктора-мужчини. Жодних нервів, а навпаки напрочуд спокійна людина .. і
Якщо можна, поділіться контактами інструктора, шукаю для себе (можна в ПП). Наперед вдячна!

RainyGirl
21.03.2011, 18:22
Якщо можна, поділіться контактами інструктора, шукаю для себе (можна в ПП). Наперед вдячна!
А ви будете їздити на машині з механічною коробкою передач?

Tequila
21.03.2011, 23:19
А ви будете їздити на машині з механічною коробкою передач?
Хочу вчитись на машині з механічною коробкою, бо на автоматі, можна сказати, що вміла і раніше.

Nuson
07.04.2011, 10:21
Може хтось знає відгуки про школу Авто-2000 ЧП, яка знаходиться по вул. Шевченка, 313?

Marigold
06.05.2011, 17:27
Хто відносно недавно закінчував курси і здавав на права. Можете написати орієнтовно скіки то зараз вартує домовитись за екзамен в даї?

Можна в приват.
Дякую.

sunday
06.05.2011, 17:57
ровно 800 грн через инструктора.(до Пасхи платила)

zabawa
06.05.2011, 23:20
Хто відносно недавно закінчував курси і здавав на права. Можете написати орієнтовно скіки то зараз вартує домовитись за екзамен в даї?
Перед Новим Роком - 900 було в нашій школі. Платили не всі, але 99%

Hochynamore
12.05.2011, 20:57
капець, і я думаю на курси записатись. але боюсь.не уявляю себе за кермом і все. Може пройде з часом ? як кажете???
І я не уявляла. Навіть думати і чути про це не хотіла. А потім одного ранку прокинулась і подумала: "А що тут такого? Стільки жінок за кермом, а я не зможу???"....Правила дорожнього руху "від корочки до корочки" проштудіювала, на заняття та водіння чемно ходила...Скоро права буду мати :-)

---------- Додано в 20:57 ---------- Попередній допис був написаний в 20:52 ----------

Ходжу на Пасічну. Там класний автодром. Перших два заняття їздила по автодрому. Як на мене, то після цього в місті легше їздити. Викладач та інструктор терпеливі, гарно пояснюють. Купила собі тести ДАЇ (в книгарні біля пам'ятника Міцкевичу, 50 грн.). Саме такі тести дають на екзамені. Тому, якщо пройти всі 93 білети (по 20 питань), то здати їх - нема проблем.

DIVA
23.05.2011, 21:08
Дівчатка,хто ходив на курси на Личаківську і може звідтам порадити толкового інструктора плізз,в ПП

bubamara
23.05.2011, 23:22
відгуки про школу Авто-2000 ЧП, яка знаходиться по вул. Шевченка, 313
препаскудна школа, лекції читає Ян Богданович, так званий директор тої школи, він же і власник, і один із інструкторів і рідкісне хамло. Навчитися там не можливо нічого ВЗАГАЛІ. Якщо підходить варіант відходити на лекції і типу відкатати водіння, а потім заплатити за іспит, то навіть в тому випадку не раджу йти в цю школу. З моєї групи за іспит не платила тільки я, але ті, хто знав, що буде платити і дозволили собі не ходити на лекції, потім мусили вислуховувати хамські залякування ЯБ, що вони не здадуть у нього внутрішній іспит.

Щодо водінь: автомобілі погані, тільки у ЯБ - нексія, але він не надто прагне віддати її на розтерзання, підтискає зчеплення і у тебе враження, що ти не відомо як круто водиш, але вартує сісти за кермо іншого авто, і виявиться, що ти навіть не можеш відпустити нормально зчеплення і зрушити з місця, бо машина вперто глохне. Тобто жодного шансу навчитися водити. Зате ЯБ з радістю пропонує свої додаткові інструкторські послуги.

Інші два авто з парку школи - це старезна шкода, яка, коли я ходила на навчання, не виїжджала, бо не було інструктора, і здається жигулі, в яких регулярно ламалися гальма, із інструктором-дауном (без перебільшень), він дозволяв собі не прийти на водіння на домовлений час, перед тим взявши гроші на бензин за усі заняття наперед.

Словом, ця школа паскудна у всіх відношеннях, від якої ви отримаєте тільки витрачений час і нерви.

Manana
26.05.2011, 10:12
вчатка,хто ходив на курси на Личаківську і може звідтам порадити толкового інструктора плізз,в ПП
Я ходила на Личаківську два роки тому. Задоволенна, хоч і платила за іспит.
Правила дорожнього руху не дуже добре знаю, бо якраз більша частина мого навчання в школі припала на підготовку до весілля. Але в мене був дуже хороший інструктор, на жаль, не пригадую як звати, але навіть мала його мобільний. Їздить він на оливковому ланосі, не високий, волосся руде, сам - не худенький :) Але дуже хороший, як інструктор. Не кричить, але завжди вказує на те, що ти неправильно зробила, допомагає відчути себе в впевненішою, постійно наголошує на основному.

Marigold
31.05.2011, 21:38
Тому, якщо пройти всі 93 білети (по 20 питань), то здати їх - нема проблем

Як Ваші справи?

Бо я теж гарно вчу правила і старанно проходжу тести. Хочеться спробувати здати самій - таки не халявлю, але спокуса є заплатити і не переживати. Дилема. Тре робити вибір.

Hochynamore
13.06.2011, 17:42
Як Ваші справи?
Бо я теж гарно вчу правила і старанно проходжу тести. Хочеться спробувати здати самій - таки не халявлю, але спокуса є заплатити і не переживати. Дилема. Тре робити вибір.
Ото ж бо. Заплатила і не переживала. Хоча здала сама і внутрішні і зовнішні тести в ДАІ. Бо вчилась не для того, щоб здати, а для того, щоб чогось навчитись і впевнено триматись на дорозі. Тішуся правами, а чоловік мене з водійського місця вже силою випихає :-)

Nitriotka
13.06.2011, 18:40
Я боюсь кермувати машиною,а чоловік поставив ультиматум- щоб до серпня навчилась їздити. А я як тільки сідаю за кермо- відразу мене кидає в холодний піт.Треба йти до інструктора, але боюсь позоритись(а якщо так і не навчусь,не переборю страх).Короче капець,шо дєлать..... Між іншим права я маю,батьки на 18ліття подарували.

Syrojizhka
13.06.2011, 21:31
навчилась їздити
В мене була схожа ситуація, права отримала давно, після того не їздила взагалі, бо не мала на чому... тепер вирішила навчитися. Є дуже хороша школа водіння, яка вчить власне їздити (вони не видають права), от там інструктори дуже хороші. Спершу для тих хто не вміє взагалі, вчать на майданчику основи.
Гарно пояснюють, аналізуть помилки, швидко вчать. Мені дуже сподобалися! :girl_yes2:

Nitriotka
13.06.2011, 21:45
дякую, я трохи з чоловіком їздила за кермом,коли в нас був жигуль,тепер Лачетті універсал, то я боюсь.А де та школа знаходиться?

Syrojizhka
16.06.2011, 20:10
А де та школа знаходиться
В них майданчик біля Метро, треба дзвонити.

п.п.с. В нас теж тепер Лачетті універсал!

sirudenka
28.06.2011, 00:29
Дiвчата, розповым трохи про своъ курси. Я ходила на курси на В.Великого Пп Свытлофор. Лектор нормальный, прiкалiст, тому лекцiъ пройшли весело та швидко, а от з ъздою мены не повезло ъздила з ынтруктором Василик I. Г козел рыдкысний, замысть 1,5 год ъздила годину выдсили ы то переважно по одному накатаному маршруту. З 7 раз якы я з ним выъздила двычы забув що зы мною домовився ы приъхав через певний час пысля мого звынка. Останный раз коли моэ терпыння закынчилося ы я обурилася, що це маэ бути взагалы накричав на мене. Решту я выдъздила з нормальним ынструктором (Романчак Зеновij) ы выдчула що перший не тыльки руль за мене крутив,бо берыг свый дорогоцынний ланос, щей педалы витискав. Дывчата будьте пильны вибирайте нормальних ынструкторыв,,щоб зберегти своъ нерви та чогось навчитися. Знаю що Василик ще ъздить у школы на М .Вовчка та на Лiвандовцi Нiкому не раджу з ним ъздити. Робыть висновки та вчыться на чужих помилках.
Sorry, немаю пыд рукою укр розкладки клавыатури.

Marigold
05.07.2011, 22:23
Додам і свій відгук. Закінчила курси на Конотопській. І лектором і інструктором дуже задоволена. Лектор добре пояснював та на життєвих прикладах розказував і коментував при вивченні правил. Інструктор терплячий і наголошував на помилках, але без ніяких сварок чи підвищених тонів. Задоволена і радитиму знайомим в разі потреби :)

MorsImmortalis
07.07.2011, 23:28
Я боюсь кермувати машиною,а чоловік поставив ультиматум- щоб до серпня навчилась їздити. А я як тільки сідаю за кермо- відразу мене кидає в холодний піт.Треба йти до інструктора, але боюсь позоритись(а якщо так і не навчусь,не переборю страх).Короче капець,шо дєлать.....

аналогічна ситуація. курси закінчила ще 7 років тому. і то за тих 10 занять мало шо навчилась. в основному катались по Лисиничах і все. на Городоцькій біля базару мало інфаркт не дістала, коли бабуля побігла під колеса.
після того останній раз сиділа за рулем років 5 тому. а тепер боюсь. хоча чоловік каже,шо навчить. але я то себе знаю))
хочу піти на курси рега-львів. я так розумію ,що Jalynka саме про них писала.
може розкажете трохи детальніше?
наперед дякую

Oddly
07.07.2011, 23:41
Порадьте терміново приватного інструктора! в ПП!

Syrojizhka
08.07.2011, 12:23
хочу піти на курси рега-львів.
Так, я про них. Вони можуть вчити як на вашій машині, так і машині школи. Але! машина їхня без педалей, ви повністю керуєте машиною (інструктор не витискає за вас щеплення, гальма тощо, як звикло).
Мені вони дуже допомогли, вчили все - від перемикання передач і до їзди в заторах по місті.
п.с. мого інструктора звали Олег, але в них ніби всі хороші.
п.п.с. чоловік теж казав, що навчить, але толку з того було мало, тільки нерви:girl_impossible:. А тут результат наліцо.

Златка
15.07.2011, 23:17
хто знає, чи обов"язково медична довідка має бути видана за місцем проживання?

Імель
16.07.2011, 10:01
хто знає, чи обов"язково медична довідка має бути видана за місцем проживання?
ніби як ні
я робила в Києві, хоча прописка в мене була не києвська.

чи ви власне про проживання, а не про прописку?

Paradise
20.07.2011, 12:07
Так, я про них. Вони можуть вчити як на вашій машині, так і машині школи. Але! машина їхня без педалей, ви повністю керуєте машиною (інструктор не витискає за вас щеплення, гальма тощо, як звикло).
Мені вони дуже допомогли, вчили все - від перемикання передач і до їзди в заторах по місті.
п.с. мого інструктора звали Олег, але в них ніби всі хороші.
п.п.с. чоловік теж казав, що навчить, але толку з того було мало, тільки нерви. А тут результат наліцо.
А за с-ки уроків Ви навчилися їздити у цій школі, і с-ки це коштує???

zabawa
20.07.2011, 18:57
А за с-ки уроків Ви навчилися їздити у цій школі, і с-ки це коштує???
А в них є сайт, там все написано і розцінки і час занять :girl_yes2:

Paradise
20.07.2011, 22:02
Дякую все передивилася! Досить дорогувато виходять їхні навчання, от і думаю чи вартують вони таких коштів?

Alicia
21.07.2011, 10:26
вартують вони таких коштів?
Мій хлопець там вчився, результатом задоволений. У нього просто на роботі була така ситуація, що він міг навчатися тільки пізно ввечері, десь о 22.00 і 23.00, то жодна школа йому не підійшла. Навчають швидко, заняття довгі і виснажливі, але результат не змушує довго чекати. Я також хочу тільки таму школі Рега навчатися.

Paradise
21.07.2011, 11:43
Я просто ще не маю водійських прав, от і думаю що робити, адже вони не надають ніяких довідок про навчання:girl_in_dreams:

cjomcjomka
28.07.2011, 14:54
всім привіт! Хто збирається з цього тижня ходити на курси на В.Великого - відгукайтесь :) разом веселіше! я сьогодні йду на друге заняття

Milongera
31.07.2011, 21:01
Розповім про свій досвід відвідування курсів "Світлофор" на вулиці Вагоновій (Любінська), які нещодавно закінчила.
На початку я радилася із знайомим із МРЕВ чи взагалі їх варто відвідувати. Тобто мене цікавило чи справді дають там знання, чи просто садять за комп'ютер "щолкати" тести, бо в цьому випадку не бачу сенсу платити за лекції. Вдома є комп'ютер - і програмку поставити нескладно. А інструктора можна окрема найняти.
Знайомий мене запевнив, що якщо я справді прагну знань, ходити на лекції варто. Я його й послухала.
Не скажу, що я людина надто вимоглива, але направду рівень тих курсів мене шокував, хоч їх і вважають одними з найкращих у Львові. Лектор - людина досить похилого віку, викладає уже багато років. Результатом цього є те, що він не бажає ні на йоту відступати від раз і назавжди укладеного порядку викладання. Половину заняття ми слухали його начитку з книжечки "Правила дорожнього руху", а другу половину - вирішували тести по двоє за комп'ютером. Якщо під час лекцій виникали додаткові запитання він страшно злився, що його перебивають... кричав "всі питання вкінці". Відповідно, по кількох годинах сидіння після роботи пізно ввечері жодних питань не залишалося. Якщо ж все-таки хтось вклинювався, він зрідка пояснював ще раз, а переважно підкрикував, що ми це повинні знати. Найгірше із правилами, логіка яких одразу не зрозуміла - як на мене, то власне для цього і ходиться на курси, щоб тобі її розтлумачили доступно. Натомість, від нього цього добитися було важко. За весь час він буквально 4-5 разів малював певні схеми, на яких пояснював детальніше. Решта - начитка з невеликими відступами.
Крім того, мене, чесно кажучи, шокували "одногрупники", 80% яких були хлопці-підлітки, які сиділи на гальорці, підхіхікували, чим викликали неймовірний гнів пана викладача, який зчаста і обізвати міг цих достойних учнів. Спочатку я обурювалася поведінкою викладача, потім сиділа в шоці від поведінки майбутніх водіїв, які не те, що правил не знали, їм навіть нецікаво було правильно вирішити тести - тести вирішувалися послідовним безперервним клацанням мишкою - короче бавилися.
Інструктор мені попався з найкращих, так принаймні мені всі казали. І справді відчувалося, що він професіонал, навіть з того, що вже з першого заняття він не побоявся посадити мене за руль і ми тихенько поїхали містом (звісно, не одразу в центр). Але... на жаль, інструктор теж уже значно позбавлений ентузіазму.. Хотілося отримувати від нього більше практичних порад, пояснень, натомість він або був в гарному настрої і травив анекдоти, або в поганому і мовчав. Правда, я намагалася його побільше розпитувати - отоді він оживав ненадовго. Ну і, що мені ще не сподобалося - ми навіть близько не виїжджали тих годин, які повинні були. Платилося за 5 літрів бензину, їздити ми повинні були півтори години, а їздили заледве годину, дуже він спішив повернутися до школи. Перші три заняття ми постійно возилися по його справах, він відлучався на 15-20 хвилин, поки я тупо сиділа в машині. Потім я йому акуратно натякнула, що плачу за навчання і це нарешті припинилося.
Настав час внутрішнього екзамену. Раніше на ці курси ходило кілька моїх знайомих, то вони розказували, що за внутрішній іспит не потрібно нічого платити - ні офіційно, ні на лапу. Отож, я трохи позубривши і переживаючи як на вступних іспитах у виш, прийшла здавати іспит. З хлопцями було все зрозуміло - усі, крім одного!!! провалили внутрішній іспит, довго загалом не затримуючись перед комп'ютером. А от дівчата переважно курси відвідували, тому мене страшно здивувало, що кілька з них одразу заявили, що знають, що не здадуть, що нічого не вчили, тому не здадуть і т.д (так і сталося). Ну справді, молоді ж люди, вже начебто не совок, а з самого початку. не докладаючи жодних зусиль вже готові платити на лапу. По-моєму, це треба себе не поважати, щоб навіть не спробувати здати без хабаря.
Попри це, багато кому (і мені теж) пощастило скласти іспит з першого разу. Можу порадити тим, хто буде здавати тести - просто не спішити. В тестах помиляєшся власне тоді, коли поспішаєш. Якщо помаленьку робити, вдумливо перечитувати питання - результат набагато кращий.
Ну і нарешті іспит в ДАІ. Більшість з групи давали гроші викладачу автошколи, а вже він їх, очевидно, передавав куди слід. Хто мав знайомства - здавав окремо в ДАІ (тому мені це обійшлося трошки дешевше). Всі навколо запевняють, що самостійно в ДАІ здати неможливо. Навіть якщо вдасться не провалити комп'ютерні тести (а вони там сформульовані зовсім по іншому, ніж в автошколі), то, найімовірніше, завалите водіння. Хоча, думаю, все можливе - принаймні, разок можна спробувати, якщо вже є добрі навички водіння.
Ціна питання.
Курси в автошколі - 1300-1500 грн.
Медичні довідки - близько 200 грн.
Іспит в МРЕВ (від 800 і вище) + 520 офіційно за участь у тестах.
(в цифрах можу трохи помилятися, не маю під руками записів.)
Поскриптум. Якби я починала водіння спочатку, то точно б не йшла у автошколу, трохи не так я собі уявляю процес навчання водінню. Правила в зуби - сісти за комп'ютер, і вирішувати, вирішувати, вирішувати тести.... Благо, що їх можна знайти навіть онлайн. Якщо щось не зрозуміло - завжди можна розпитати якогось досвідченого водія, який ще й додасть якісь приклади із практики. Ну і крім того, я б взяла перевіреного!!! досвідченого інструктора, якому нехай би заплатила більше, але я б знала, що свій бензин виїжджаю і він мене вчить так, як треба.

La esposa
28.09.2011, 00:09
Думаю записатися на курси в автошколі, що на Чмоли (за податковою). Знайшла в цій темі два відгуки позитивних. А хто ще туди ходив? і загалом, на що треба звернути увагу при виборі курсів? на які суми орієнтуватися? (думаю, чи вкладуся в 2000 грн)

Marigold
28.09.2011, 22:07
і загалом, на що треба звернути увагу при виборі курсів?

коли вибирала сама, то найвагоміший аргумент був місце знаходження, щоб з роботи ганяти було зручно. Про автопарк не думала, а даремно. Більшість каже, що навчишся на "консервній банці" - поїдеш на будь-якій. Також була такої думки, а потім різко змінила її. Як мінімум коли посадили здавати в МРЕВ на нову машину - а я її не відчувала взагалі. Тому тепер би точно думала добре перед вибором машини.

От зара чоловік ще після курсів взяв додаткові заняття - то є інструктор, але з іншої школи. То каже - земля і небо. Зі школи абсолютно байдужий, їдеш то їдь, а теперішній - все пояснить, розтлумачить. От і думаю - чи то вони як на навчанні одні, а як їх додатково замовляти - то вже інші.

на які суми орієнтуватися? (думаю, чи вкладуся в 2000 грн)

в травні закінчувала було 1750 за курси, 700 за бензину, 350 в МРЕВ офіційно. Ну і було і неофіційно ше.

Buriko
06.10.2011, 21:37
Розповім про свій досвід відвідування курсів "Світлофор" на вулиці Вагоновій (Любінська), які нещодавно закінчила.
Теж літом завершила ці курси. Зовсім не шкодую. Хоча і викладач був так би мовити "специфічний", але начитка була не лише з книжечки "ПДР", а з багатьма доповненнями. Я би дома навряд так сиділа і читала. Після його лекції мені набагато легше було повторювати матеріал і принаймі я розуміла про що йдеться. Програмку собі скачала, це полегшало вивчення правил.
Взагалі ні з водінням, ні з правилами ПДР я ніколи не стикалась. Тому все було з абсолютного "0" і дало мені хороший старт. Принаймі правила вивчила, а от водити ще треба вчитись. Бо якщо теорію можна вивчити за 40 годин, то їздити за 20 г. - ні.
Інструктор по водінню був не поганий, але, на жаль, не пояснював чому потрібно робити ті чи інші дії під час водіння. Просто казав що робити " щеплення - перша передача - газку - 2 передача" і я робила, а чому?... Запитала один раз - а чому? - Відповів, що якщо всім буде пояснювати його на довго не хватить. В принципі, правий ;-)
В ДАЇ іспит здала без проблем, але все рівно невеликі гроші платила, бо розуміла, що водіння не здам точно. Тепер маю права і вчусь їздити, бо без прав рідко хто хоче пустити за руль свого авто.
Підрахувала скільки коштувало навчання, мед.довідки, водіння (половину виїздила) + на ДАЇ=3990 грн.. Дорогі права у всіх розуміннях :girl_crazy:

Rona
06.10.2011, 22:37
Відповів, що якщо всім буде пояснювати його на довго не хватить. В принципі, правий ;-)
мій теж так спершу казав, а як вже звик до мене, а я до него :girl_crazy: , то все повідав, чого і як :)

Buriko
07.10.2011, 16:53
А мій інструктор видно до мене так і не привик :girl_crazy:, бо я , на жаль, лише половину занять встигла виїздити:girl_sad:

cjomcjomka
08.10.2011, 16:08
Привіт, народе. Загалом, здала я сьогодні іспит в ДАІ. Без грошей. Тому ще і ще раз переконуюсь в тому, що ВСЕ МОЖЛИВО, і не такі вже то зусилля. Все рівно, якщо ви платите за іспит, то на цьому Ваші витрати можуть лише початись - бо не знаючи правил "пасуватимете" перед кожним ДАІшником, якому на пляшку не вистачає. Тому краще підівчитись - і все буде ОК!
Ну і ще один респект і уважуха Литвинюку Сергію з Південної філії Личаківського Навчально-курсового комбінату. Після його навчання сідаю за кермо - та і їду :)

olerusya
08.10.2011, 16:15
Загалом, здала я сьогодні іспит в ДАІ. Без грошей.
то з 1-го разу?;)
є там якісь хитрості/премудрості, чи просто треба все знати?

---------- Додано в 16:15 ---------- Попередній допис був написаний в 16:12 ----------

дівчата, хтось закінчував курси у Львівському дорожньому навчально-курсовому комбінаті ("Автоград") на Пасічній? Хотілось би почути враження, зокрема про іспити?

Skaliaria
08.10.2011, 21:48
здала я сьогодні іспит
Привіт! А можете трошки розказати про курси на В.Великого, бо я теж туди збираюсь і буду вдячна за будь-яку інформацію :)

Zhdana
09.10.2011, 08:28
Я також здала іспити в ДАІ абсолютно без грошей. З першого разу. Ніяких хитрощів та секретів)))) Просто добре вивчила правила. Доречі, в нашій групі всі здавали гроші ще до екзамену. Я не здавала, т.я. планувала пробувати свої сили , то за мною особливо спостерігали, цікаво їм було)))))))

Knopka
09.10.2011, 09:28
в нашій групі всі здавали гроші ще до екзамену

Мене, до речі, дуже дивує, чому практично всі групи на курсах здають гроші ще до іспитів. Кожен ж має право складати цей іспит три рази. Як мінімум раз чи навіть два можна спробувати здати самому. Хіба що вже ніц не вчити, тоді тре зразу гроші.

Rona
09.10.2011, 09:40
Кожен ж має право складати цей іспит три рази
і три рази платити офіційно в касу 500 грн.? (не пам"ятаю точно до копійок скільки то коштувало) :)

olerusya
09.10.2011, 10:45
три рази платити офіційно в касу 500 грн.? (не па
та де, офіційно в касу здається біля 50 грн за перездачу, як мені попередньо казали.

Knopka
09.10.2011, 11:24
три рази платити

коли я здавала (минулого року) перездачі були взагалі безкоштовними. Але якщо за три рази не здаєш, тоді знову оплачуєш все по повній.

Андріана
09.10.2011, 11:26
коли я здавала (минулого року) перездачі були взагалі безкоштовними. Але якщо за три рази не здаєш, тоді знову оплачуєш все по повній. саме так, а 50 гривень за перездачу внутрішнього екзамену

Nuson
14.10.2011, 14:30
І я вже, накінець-то, записалася на курси. Ходила в середу перший раз. То казали, що в ДАІ перездавати екзамен коштує 33 грн. в касу і перездаєш доти, поки не здаш. Але відповідно за кожен раз перездачі - 33 грн.

Левицька
15.10.2011, 09:47
Коли я минулого року здавала екзамени, то за кожну перездачу офіційно в касу було десь 500 +- 20 грн.

Julietta
15.10.2011, 17:53
Загалом, здала я сьогодні іспит в ДАІ. Без грошей. Тому ще і ще раз переконуюсь в тому, що ВСЕ МОЖЛИВО, і не такі вже то зусилля.
Ви обидва іспити самі здали? Бо якщо тільки теоретичний, то його реально здати самому, якщо вивчити правила і потренуватись на комп*ютері, а от іспит з водіння - то зовсім інша справа.

cjomcjomka
16.10.2011, 14:56
перездачу офіційно в касу було десь 500 +- 20 грн
нє, перездача коштує близько 40 грн (теорія), а водіння - оплачуєте час інструктора (близько 200 грн вийде)
Ви обидва іспити самі здали?
здала теоретичний, інспектор не захотів за мною їздити, здійнявся дибільний скандал на тему "можна чи не можна вагітним їздити за кермом". Звичайно, всі їхні крики були безпідставні, але в результаті я опинилась у центрі уваги, всього ДАІ і водіння мені далося без проблем.
думаю, що просто так дійсно майже неможливо здати водіння. Але "майже" - не означає "неможливо" . Так що все рівно, всім успіху!

---------- Додано в 14:56 ---------- Попередній допис був написаний в 14:54 ----------

Доречі, в нашій групі всі здавали гроші ще до екзамену. Я не здавала, т.я. планувала пробувати свої сили , то за мною особливо спостерігали, цікаво їм було)))))))
так само :)
А можете трошки розказати про курси на В.Великого
зайдіть на сайт Личаківського навчально-курсового комбінату (Південна філія) - там є контактний телефон. Наскільки знаю, з 19 вересня займається група, тобто десь менш ніж за місяць буде новий набір

Левицька
16.10.2011, 19:50
нє, перездача коштує близько 40 грн (теорія), а водіння - оплачуєте час інструктора (близько 200 грн вийде)
значить, нас надурили))) просто в нас в групі було двоє дівчаток, що здавали без грошей, не здали, то їм прямо в класі з тими компютерами при всіх казали, що платіть так само в касу... тобто 504 грн.

---------- Додано в 19:50 ---------- Попередній допис був написаний в 19:47 ----------

"можна чи не можна вагітним їздити за кермом".
думаю, вагітність таки зіграла свою роль))) я теж на екзамені була вагітна, правда, малий термін, нікому не було видно)) і мене токсикозило страшенно, я тих питань навіть внятно прочитати не могла, не те, що відповісти)) але тепер, все повернулось на свої місця, правила знаю, їзджу нормально))

Marigold
16.10.2011, 21:39
просто в нас в групі було двоє дівчаток, що здавали без грошей, не здали, то їм прямо в класі з тими компютерами при всіх казали, що платіть так само в касу... тобто 504 грн.

а в нас майже вся група не платила, і всім, хто не здали, при виході екзаменатор говорив - в касу 33 грн і на перездачу. Це було в червні.

WildWind
17.10.2011, 12:49
Прочитала всю тему, якщо про курси водія зрозуміло, то зачеплю іншу сторону, - медична довідка.
Перед тим, як записуватись в атошколу, я б хотіла хоча б посидіти за кермом, вивчити все як називаєтсья. Чоловік не проти, каже що може мене трішки повчити, щоб вільніше себе з інструктором відчувала, але без тої довідки він не має права мене за кермо пускати. Каже що є таке правило, що він може мене вчити водінню сам, але без мед. довідки ні-ні.
Отож, я приписана за 100 км від Львова. Тому підкажіть, де отримати ту довідку? Відчуваю, що маю проблеми із зором. Наразі задумала піти до офтальмолога, отримати окуляри, а тоді куди? Може є якийсь приватний заклад? З роботи навряд чи відпустять.
Показала мені співробітниця ту довідку по формі 083/О, але вона купляла. Куди далі іти не знаю. Підкажіть будь-ласка.

Knopka
17.10.2011, 14:01
де отримати ту довідку?

Вам потрібно три установи: нарко, психодиспансер і поліклініка Чорновола, одразу за мостом. Можна самому, але це займе як мінімум цілий день, або і кілька, залежно від графіку прийому лікарів. Якщо говорити про "купити", практично на всіх курсах водіння є такі "послуги". Питала свого інструктора з водіння про таку довідку для родича - минулої осені в нього це коштувало 350 грн., потрібно було лише дати копію паспорта і все.

cjomcjomka
17.10.2011, 14:24
думаю, вагітність таки зіграла свою роль)))
ну та, але компютер, на якому я здавала теорію, точно не помітив мого живота :)
Але так кричати на вагітних... на якусь мить я позаздрила тим, хто платив.

Левицька
17.10.2011, 16:29
ну та, але компютер, на якому я здавала теорію, точно не помітив мого живота
Але так кричати на вагітних... на якусь мить я позаздрила тим, хто платив.
я якраз мала на увазі тести з водіння) ну, але добре, що все добре закінчилося! тепер - їздити, їздити, їздити!

Paradise
21.10.2011, 15:06
Отож, я приписана за 100 км від Львова. Тому підкажіть, де отримати ту довідку? Відчуваю, що маю проблеми із зором. Наразі задумала піти до офтальмолога, отримати окуляри, а тоді куди? Може є якийсь приватний заклад? З роботи навряд чи відпустять.
Показала мені співробітниця ту довідку по формі 083/О, але вона купляла. Куди далі іти не знаю. Підкажіть будь-ласка.
Якщо Ви приписані не у Львові то нарколога потрібно пройти по місцю приписки, а комісію вже можна у Львові!

Януся
26.10.2011, 14:19
ось і я наважилась піти на курси водіїв. Сьогодні йду вперше. Хто ходив в автошколу на Чукаріна? Чекаю відгуків про інструктора.

Buriko
26.10.2011, 15:28
тепер - їздити, їздити, їздити!
Класно!
Я курси закінчила на Вагоновій (писала вже про них попередньо). Іспит з ПДР в ДАЇ без помилок здала, а от за 20 год. їздити не навчилась та й інструктор не напрягався вчити.
Тепер записалась на пробний урок в автошколу Rega (біля Метро), там лише вчать їздити. Про враження повідомлю, а якщо навчусь їздити - бажаючих, ух!, прокачу:girl_wink:

zabawa
28.10.2011, 00:32
автошколу Rega (біля Метро)
Будь-ласочка, обов"язково напишіть відгук і враження. Бо теж маю на меті до них піти.Курси закінчила в грудні, але не їжджу, хочу вже на своїй навчатися. І теж планувала в них.

Buriko
28.10.2011, 13:44
обов"язково напишіть відгук і враження
Напишу обов'язково, на 5.11. записалась на пробний урок.
Єдине стурбувало, що інструктор наполягав, щоби заняття були не лише на вихідних, а й в будні дні. Мотивував, що за тиждень - водіння забувається. Розумію, що так, хоча й грошенята (сума не мала 2200) швидше отримають - 7 занять це від тижня до двох тижнів часу... А в мене ніяк не вийде відпроситись з роботи, бо поки доїдеш до МЕТРО + час на заняття, хто мене на 2-3 години відпустить? Тому наполягла, що можу лише на вихідних, власне, це мене в їхній пропозиції і зацікавило.

zabawa
28.10.2011, 17:26
(сума не мала 2200)
а про знижки там читали?

Paradise
29.10.2011, 16:55
Сьогодні здавала екзамени в МРЕО.Виявляється здати теорію цілком можливо потрібно тільки побільше тренуватися на тестах, а от щодо практики-то все одно "завалять", правда, в нас до цього не дійшло бо все було наперед домовлено...

Bluemchen
30.10.2011, 18:28
Дівчата, а є якісь школи , які пропонують заняття тільки на вихідних (субота, неділя).

Paradise
01.11.2011, 15:27
Думаю не має, але переважно в усіх школах вечірні заняття, в мене було на 18.00...

Buriko
08.11.2011, 17:55
записалась на пробний урок в автошколу Rega (біля Метро)
Була в суботу на пробному уроці. Враження позитивні. По-перше, можна було побачити не лише навчальний майданчик, але й методику викладання - мені за годину відповіли на моїх багато питань "чому саме так треба...".
Інструктор терпеливий, що мене тішить, бо їздити не вмію фактично і не одразу можу все правильно у вправі виконати. Дається вправа, пояснюється і учень пробує її виконати. Мені правда, не все вдалось, особливо вправа на "тормозіння", я "тормозила", а машина - нє!
Бачили б Ви мою "змійку" - це був огляд цілого майданчику:girl_haha:. Інструктор промовчав, коректний... Тільки очі його і видали:eek:
До речі, домовились на навчання 50/50 ( є в них така послуга) - вчити буде мене та чоловіка. Чоловік їздить в млн. раз краще, але відпрацює певні навики, ну, а мене з "0" будуть вчити. 1,5 год. - я займаюсь, а чоловік буде присутній та ще зкористає з порад, а 0,5 год. - вже для нього індивідуальна програма.
В неділю йдем на 1 урок.

allegro
13.11.2011, 19:32
ось і я наважилась піти на курси водіїв. Сьогодні йду вперше. Хто ходив в автошколу на Чукаріна? Чекаю відгуків про інструктора.

закінчила там курси 3 тижні тому.Лектор Ігор Васильович-приємний,з гумором інструктор,мені сподобалось,як він проводить заняття. На водінні є три інструктори і три машини(Деу,Чері і Джетта).Я ходила до інструктора, на Чері Амулет,розумний,нормально пояснює,дійсно вчить їзді і має бажання вас навчити.так як я ніколи до того не їздила,то зараз не боюсь сідати за кермо. Курси проходили приблизно 2 місяці,правда по ціні вийшло дорожче,ніж я собі думала,бо нажаль ціни в нас йдуть тільки в сторону зростання

DIUJMYK
14.11.2011, 10:12
правда по ціні вийшло дорожче,ніж я собі думала
Якщо не секрет, то скільки загалом?(можна в пп)

Marigold
19.11.2011, 20:10
Вкотре і вкотре переконуюсь, що все пізнається в порівнянні. Коли закінчувала курси, була відносно без претензій до свого тодішнього інструктора - претензії типу чому заняття їзди замість 1.40 год тривають до години часу тут не поставиш - бачу то хвороба всіх, або принаймні більшости шкіл. І от прийшлось їздити, а воно не йде. Ну і знайшли ми іншого інструктора, і от це виявився для мене "золотий інструктор" - в гарному розумінні того слова. Дуже класні методи викладання, перші пробні кілометри для виявлення помилок, наголос не на пряму гарну відремонтовану дорогу, а на більш проблемні місця кільця, вузенькі вулички центру, рушання під гірку, що аж нога щемить і терпне, паркування Ех, і де він був раніше той інструктор - вже би давно їздила, ну і банально - не тре було б переплачувати.

Nana11
20.11.2011, 18:19
Дівчатка хто знає телефон інструктора, який їздить на шевроле Авео хетчбек, бачила таку на Сихові але їхали в маршрутці в протилежний бік і не встигла записати, киньте номер телефону мені в пп!:girl_flirt:Дякую наперед!

Януся
21.11.2011, 13:07

Такс... Проходила я вже майже місяць, в голові поки що вінігрет з правил, як це все систематизувати? Мене розбирає страх, що нездам, хоча ще місяць займатися. З інструктором тільки цього тижня починаємо їздити. Чоловік каже, що правила краще запамятовуються на практиці. Побачимо. Перехресть зараз боюсь як вогню :girl_cray: До речі, скільки годин потрібно від"їздити з інструктором і чи можна з тим же інструктором домовитись про додаткові заняття?

Paradise
21.11.2011, 13:23
Я недавно закінчила автошколу біля Податкової, то від'їздити потрібно було 18 занять по 1,5 год. А про домовленість з інструктором це не проблема, правда дорожче вийде ніж на курсах.

Marigold
21.11.2011, 15:07
Проходила я вже майже місяць, в голові поки що вінігрет з правил, як це все систематизувати?

мені у вивченні правил дуже допомагали он-лайн тести. Там скіки всіляких комбінацій, що мусиш то всьо дуже гарно розгребти, щоб правильно відповісти. Чоловік теж вважав то помічним. А щодо процесу їзди - правила тре знати якраз вже сідаючи за кермо - щоб потім не було неприємних перипетій на дорозій.

Buriko
21.11.2011, 17:10
вивченні правил дуже допомагали он-лайн тести
Мені теж, правила вивчила легко. Скачала програмку та й сиділа по годинці за тестами. Навіть, без жодної помилки іспит здала. Час від часу і зараз ПДР повторюю, мені тести цікаві:good:

Mala Olenka
21.11.2011, 17:32
Бачила рекламу "курси водіння для жінок, всі інструктори жінки", але не записала контактів, думала, що легко знайду в інтернеті, але нічого нема в гуглі, може хтось щось чув де це?

pchilka
21.11.2011, 18:07
Хто ходив в автошколу на Чукаріна? Чекаю відгуків про інструктора.

Я ходила, в жовтні іспит здавала. Теорію доступно там викладають (хоч перед екзаменом все одно треба сідати і добре розбиратися). А от з одним інструктором там халепа, з терпінням не все в порядку (половину групи повідмовлялися, а я "cтойкая" до 10 уроку протрималася). За екзамен в МРЕВ ДАІ всі домовлялися, крім одного хлопця (в результаті він здав теорію, і йому сказали йти здавати водіння), а всі решту були вільні... Загалом ми з коліжанкою підраховували, то разом на все прибл. 4200 грн. витратили. І ціни далі ростуть...Цікаво, а Вам який інструктор попався?

Януся
22.11.2011, 13:38
Цікаво, а Вам який інструктор попався?

Ще не знайомилась, та авто Фольксваген Джета.Надіюсь це не він такий вредний... Хоча по закону пакості певно таки він :) Дівчата, а в даі екзамен по київських чи по харківських тестах? Мені вже від тих онлайн тестів голова обертом йде.

pchilka
22.11.2011, 22:39
Хоча по закону пакості певно таки він Точно, але не настроюйтеся відразу на погане. Може він не до всіх такий (інколи навіть і похвалити міг:girl_in_dreams:, в мене спочатку навіть непогане враження склалося, а от коліжанка моя вже на 2-му уроці поміняла інструктора).З ним головне не нервувати, лишніх питань не задавати, і не ніяких різких рухів...тоді буде все гуд. Мені на екзамені попадалися всі харківські тести, по яких я вчилася. Взагалі, якщо розібратися то теорію можна здати легко, а на рахунок водіння, то незнаю, бо не здавали... Удачі Вам з Томовичем :girl_bye2: Пишіть, як уроки, самій цікаво...

Януся
06.12.2011, 14:22
Дівчата, скиньте в пп контакти толкового, терплячого і НЕ нервового інструктора, який може працювати у вихідні. В автошколі, на жаль, з інструктором не пощастило. На автодромі все було супер, виїхали в місто, і він хоче, щоб я зразу як Шумахер. Типу рушити і зупинитись вмієш, а все решту залежить від тебе. Ех, поплакалась...

pchilka
06.12.2011, 22:09
Ех, поплакалась... Співчуваю, Вам не одній так пощастило.... В тій школі є суперовий інструктор на "Черрі Амулет", не одну пару моїх знайомих вивчив (можете попросити, щоб Вас до нього перевели, але от як на рахунок вихідних, то незнаю)

Юкола
07.12.2011, 12:43
Я з школи на Чукаріна вчилася на Деу. Адекватний нормальний інструктор.

Януся
07.12.2011, 13:09
Я з школи на Чукаріна вчилася на Деу. Адекватний нормальний інструктор.
Нормальні там два: на Чері Амулет і на Деу Ланосі. Мені попався на Фольксвагені.
Так що дівчата, хто буде йти вчитися в цю школу взагалі не вміючи їздити, вибирайте інструктора на Чері, одногрупниця ним дуже задоволена. А якщо їздити вмієте, то без різниці.

Paradise
07.12.2011, 20:14
Ура! Сьогодні отримала права:girl_tender:але то певне мені в вихвалялки
Вже пройшло більше місяця як я здавала екзамен в МРЕО, добре хоч так, а то мене лякали що через три місяці будуть готові права...дочого я веду,-що якщо ви здаєте екзамен групою автошколи то прийдеться трошечки почекати, а якщо комусь швидше потрібно, то краще здавати та домовлятися індивідуально

purse
08.12.2011, 21:56
на решті записалася на курси вже була на 2-х заняття в школі, що на ст.бандери "Третій Так", поки що подобається дуже хорошой інструктор з теорії Андрій Володимирович, все дуже доступно і зрозуміло пояснює, на наступному тижні через роботу не зможу підти так аж засмутилася(((((

olerusya
08.12.2011, 22:24
Ура! Сьогодні отримала права
самі з давали чи "домовлялись"?

карапуз
08.12.2011, 22:35
Нормальні там два: на Чері Амулет і на Деу Ланосі. Мені попався на Фольксвагені.
А я Томовича сама вибрала :girl_crazy:, послухала чоловіка, який сказав, вибирати того інструктора, який має найбільшу машину :girl_haha:.
Мені було важко з ним їздити психологічно, чолов"яга абсолютно без почуття гумору, ну або воно в нього специфічне.

ksjuha
08.12.2011, 22:54
на решті записалася на курси вже була на 2-х заняття в школі, що на ст.бандери "Третій Так", поки що подобається дуже хорошой інструктор з теорії Андрій Володимирович, все дуже доступно і зрозуміло пояснює, на наступному тижні через роботу не зможу підти так аж засмутилася(((((

Закінчила також ці курси. Дуже ними задоволена :girl_tender: Як теорія, так і водіння на 5+ !
Без докору сумління раджу їх всім своїм знайомим.

Януся
09.12.2011, 09:25
А я Томовича сама вибрала , послухала чоловіка, який сказав, вибирати того інструктора, який має найбільшу машину .
Мені було важко з ним їздити психологічно, чолов"яга абсолютно без почуття гумору, ну або воно в нього специфічне.
Ну і я їду у постійному напруженні...

panikvarts
09.12.2011, 09:35
записалася на курси вже була на 2-х заняття в школі, що на ст.бандери "Третій Так", поки що подобається дуже хорошой інструктор з теорії Андрій Володимирович, все дуже доступно і зрозуміло пояснює
О, і я ці курси закінчувала десь півтора роки тому. Задоволена на всі 200! Ще не траплялися мені такі викладачі, які так цікаво і доступно викладали б матеріал. настільки все запамятовувалось і вкладалось в голові.
Я з ним і вчилась їздити, мій чоловік, до речі теж. Дядько толковий, організований, тишком-нишком ніколи замість вас не буде щепленням бавитись, як це роблять багато інших інструкторів, щоб де раптом не заглохли. Тому
Без докору сумління раджу їх всім своїм знайомим

Alicia
09.12.2011, 10:45
Маю питання щодо прописки. Якщо курси водіїв пройти у Львові, то іспит все одно доведеться складати за місцем прописки? Чи можна у Львові?

panikvarts
09.12.2011, 10:53
Якщо курси водіїв пройти у Львові, то іспит все одно доведеться складати за місцем прописки? Чи можна у Львові?
Можна у Львові, але тоді вам треба якісь довідки з вашого МРЕВ і ще щось там оплатити лишнє. Не знаю, чи це цього вартує.
І ще залежить, де ви прописані "не у Львові". Я теж не маю львівської прописки, але оскільки мій районний центр не має власного МРЕВ, то я без проблем здавала у Львові.

Paradise
09.12.2011, 10:59
самі з давали чи "домовлялись"?
Я здавала разом з групою автошколи, в нас усі домовлялися через викладача.Хоча реально тести здати самому, а от водіння не думаю...
Якщо курси водіїв пройти у Львові, то іспит все одно доведеться складати за місцем прописки? Чи можна у Львові?
Якщо хочете самі здавати у Львові, то тоді вони будуть вимагати відкріплення МРЕО у Вашому районі

Alicia
09.12.2011, 11:01
де ви прописані "не у Львові"
Навіть не Львівська область, Одеська. Їздити туди немає часу, але мабуть, доведеться, як не для іспиту, то за довідкою...:girl_sad:

карапуз
09.12.2011, 12:43
Маю питання щодо прописки. Якщо курси водіїв пройти у Львові, то іспит все одно доведеться складати за місцем прописки? Чи можна у Львові?
Я не прописана у Львові, але здавала екзамен тут. Треба взяти довідку з Вашого МРЕО про те що, Ви не отримували права за місцем прописки.

purse
10.12.2011, 08:48
Медичну довідку вам теж прийдеться за місцем прописки?робити, бо я зараз стикнулася з таким....

Paradise
10.12.2011, 15:45
За місцем реєстрації обов'язково потрібно пройти нарколога, а медичну комісію можна вже у Львові...

olerusya
15.12.2011, 20:43
прийшла поділитись новинами :) здала я сьогодні екзамен в даі - теорію здала за першим разом, мала 0 помилок з 20-ти питань:) в автошколі теж здала з першого разу єдина з нашої групи.
а от водіння самій здати не вдалось: по перше, я не відчувала що інструктор з водіння мене настільки добре навчив їздити, щоб я здала в даі, а по-друге, автомобіль шевроле, на якому я вчилась, потрапив в аварію і перебував на ремонті, а мені підсунули старезну гнилу девятку, з таким "щастям" я б точно завалилась((( тому прийшлось за водіння таки заплатити
основне що хочу вкотре довести, теорію абсолютно реально здати самому, правда я досить серйозно готувалась, але настільки наскільки це можливо з роботою, дитиною і т.д. приблизно по годині вдень крім вихідних.
самою автошколою досить таки розчарована, зрозуміла що в автошколах робиться все так, щоб недостатньо підготувати студента до здачі іспиту, і відповідно щоб він завалив його і дав "хабаря". всі крім мене і ще однієї дівчинки прийшли на екзамен усміхнено-спокійні, успішно завалили теорію і щасливі пішли звідти, на нас двох же дивились інструктори як на ворогів народу(не всі інструктори такі на щастя), а так як та дівчинка таки не здала з першого разу, то я одна за ними всіма бігала з питанням що робити з водінням і коли мені його здавати(до слова тривало це все з 8 ранку до 13:30), а хотіли з мене здерти за водіння 60% всього хабара за весь іспит:girl_impossible:, я була в шоці:girl_mad:
в результаті той єдиний інструктор, який ще залишився людиною в тій автошколі таки допоміг мені з тим, і права можна чекати вже за два тижні.
сказати що мені страшенно потріпали нерви то нічого не сказати... десь годину тому мене тільки перестало колотити. як тільки стикаюсь з якоюсь державною структурою, відразу починаю жаліти що живу я в Україні:girl_sad:

---------- Додано в 20:43 ---------- Попередній допис був написаний в 20:17 ----------

вчора ввечері прочитала дуже класну статтю про київську автошколу, там все з точністю 95% описано як було у нас http://autoportal.ua/articles/encyclopaedia/18205.html
:girl_sad:основні 100% тези це
- Автошколы не заинтересованы, чтобы их ученики сами сдавали экзамены.

руководители автошкол, приученные к уже согласным платить деньги ученикам, оказываются совсем не готовыми к весьма единичным желающим получить права легально

Пташечка
05.01.2012, 18:22
Дівчатка, а розкажіть детальніше про довідку від психолога і нарколога, чи як вони тамправильно називаються. Як працюють ці установи і чи реально швиденько їх зробити? Дякую

Левицька
05.01.2012, 20:46
оказываются совсем не готовыми к весьма единичным желающим получить права легально
до одиничних готові, бо в кожній групі є такі, в нас інструктори до таких ставились нормально, не завалювали і не злились. Правда і не допомагали, коли таких самостійних дівчат дискваліфікували за розмови, то не заступались, щоправда, мушу сказати, дівчата дійсно голосно відкрито розмовляли, читали вголос на весь клас питання...

Lamara
17.01.2012, 11:24
Підскажіть будь - ласка, у Львові є автошколи денної школи з хорошим рівнем викладання?
Ті що мені подобаються, та які відносно близько розташовані від дому - тільки ввечері навчання, таке мені не підходить

purse
19.01.2012, 22:31
у Львові є автошколи денної школи

майже всі школи перет тим, як визначитися "передивилася" і з таким не стикалася, але вже в школі дізналася від свого інструктора, що він працює окрім того приватно, при тому у форматі і правила вчите і їздити вчитеся...... Тому напевно вам в такий формат.....проте перед цим потрібно просто права зробити:girl_blush2:

Lamara
20.01.2012, 18:44
Тому напевно вам в такий формат
мені чоловік теж так каже, і їздити я вмію, правда на АКП.
Хочу саме автошколу, бо плануємо переїхати до мегаполісу, тож знання мені потрібні більше ніж навчитись на механіці

LEVCHYK
15.02.2012, 22:33
ділюся враженнями, закінчила курси на Конотопській, аргументом чому там було - близько від дому, і більшість однокласників і сусідів там вчилися, відгуків зібрала багато негативних з поміж них було мало. Повністю задоволена. Теорія мені далася легко дядько який викладав, суцільний прикол, на кожному занятті реготали, ну і багато такого розповідав, що дійсно використаю на практиці, а інструктор з водіння також терпляяяяяячий дядько, він до мене в право а я кермо кручу вліво, але якщо нині сісти за руль то поїду сама, дійсно навчив, трошки страшно але при потребі...тепер питання через скільки часу ви отримували права мені сказали що мінімум 2 тижні бо вони не мають бланків, а у мене відкрита віза і квитки на 27 лютого. Може щось порадите?стосовно здавання пробувала сама, мені відверто так і сказали, що можна здати, але на 18 пит мені сказало "ви зробили три помилки перездача ...

Lamara
16.02.2012, 00:04
Може щось порадите?
мені інструктор сьогодні сказав що бланки вже везуть з Києва, тож мове вам пощастить.

Тигренятко
16.02.2012, 00:15
Тема про водійські курси, тому викладу власну історію отримання всіх довідок. Минулого тижня в понеділок виникла ідея нарешті записатись на курси, у вівторок побувала в диспансерах (нарко, психо), заплатила за сертифікати 36грн. і 60грн., здала кров в наркодиспансері (хотіли мене там підписати на відвідування якоїсь тематичної лекції, відпросилась, мотивуючи тим, що працюю і часу нема). Забігла в Залізничну лікарню на Огієнка, порозпитувалась, що необхідно для мед. довідки. Дівчатка-терапевти дуже привітні, все чітко розяснила. В середу зранку позабирала сертифікати з диспансерів, взяла паспорт, 2 фотографії, сечу на аналіз (вибачте за такі подробиці, але пишу як є) та й пішла на Огієнка. Там отримала скерування на мед. огляд (здача крові на заг. аналіз, здача крові на цукор, кров з вени, якщо не знаєте своєї групи, хірург, окуліст, ЛОР, невропатолог, кардіограма, гінеколог). Мед. довідка коштує 69 грн. з копійками. Нарахунок гінеколога, то без проблем жіночка підписує без огляду, хіба ви самі його хочете. В четвер зранку мед. довідка була в мене на руках. В пятницю вже мала перше заняття) От так. Не такий страшний чорт, як його малюють. Написала багацько, але можливо комусь інформація згодиться)

purse
25.02.2012, 01:20
Щось в мене якась халапе....в школі казали, що не має різниці, яка прописка, головне довідки зі свого МРЕВ взяти, а у Львові дозвіл начальника ДАІ отримати, все це маю, так вони тепер ще від мене тимчасову прописку хочуть.....взагалі не розумію, якась фігня... Дівчата може хтось здавав у Львові на праві не з місцевою пропискою, розкажіть як у вас то було. Бо в мене вже істерика починається

cjomcjomka
07.03.2012, 11:40
Інструктора бажано терплячого, бо я така і дуже боюсь взагалі їздити, маю перебороти страх.
Можу Вам порадити інструктора з Південної філії автошколи на Личаківській -Литвинюка Сергія Михайловича. Дуже професійний чувак, "запустив" на Львівські дороги багатьох жінок-водіїв. І навіть мене, тоді ще вагітне чудо, навчив не боятись машини, дороги і швидкості 50 км/ч. Десь 100-110 грн в нього зараз коштує година приватного навчання.

zabawa
07.03.2012, 12:40
Хочу підтримати попредній допис, якраз теж мала намір порадити Сергія, бо теж ходила до нього на курси. Задоволена навчанням.:girl_yes2:

jakvitohka
22.03.2012, 12:10
Дівчата, напишіть, будь ласка, телефон приватного автоінструктора з АКПП

П.С. пан Levandovka, прошу, в третій раз не стирати запис. На 19 сторінок теми акпп згадується 4 рази і автори дописів або не заходили з 2011, або вже за кордоном.

Svitlanka
19.04.2012, 12:42
Дівчата, а вчать десь їздити на машинах з коробкою-автоматом?

Януся
19.04.2012, 14:43
Коли я вчилась в автошколі (листопад-грудень 2011) лектор казав, що є в них інструктори і з коробкою-автоматом, та ніхто на автоматі не хотів вчитися. Автошкола на Чукаріна, філіал від обласної на Личаківській.

Furore
19.04.2012, 16:34
Дуже професійний чувак, "запустив" на Львівські дороги багатьох жінок-водіїв.
А на чиїй машині вчить? І скільки годин потрібно, щоб навчитись з нуля?

Януся
19.04.2012, 21:04
Скільки годин потрібно, наперед ніхто не знає. Залежить, як Ви будете чутися на дорозі, чи не будете боятись, чи встигатимете дивитися за знаками-світлофором-пішоходами-іншими машинами.

Savchenko
10.05.2012, 18:20
дівчатка маю питання чи немає в нас в Львові якихось площадок для водіння, але не територія автошкол) буду вдячна за допомогу)

veronka
10.05.2012, 22:33
в нас в Львові якихось площадок для водіння, але не територія автошкол) буду вдячна за допомогу
Брюховичі, невеликий майданчик і був колись в р-ні Медової печериь - Пасічна автодром (років 5 тому був закинутий, але було де поїздити)

Alicia
24.05.2012, 11:31
Дуже професійний чувак
а характер терплячий? голос не підвищує?

Arapeta
24.05.2012, 11:47
Розкажу про себе.
Ходила на курси водіїв у Автошколу біля Податкової (справа). Дуже задоволена. Лекції нам читав такий дідок Драєвський (він ще мого чоловіка вчив), який вже цим 100 років займається і всі ньюанси може розказати. Дуже цікаво було. Шкода, що він звідти пішов, здається викладає зараз десь в автошколі на В.Великого (в районі Тролейбусної).
А водити мене вчив Бабіч. Спокійний, приємний дядько. На десь 7 заняття мене "попустило". Не кричав, не ображав, взагалі не нервував, вчив здалеку помічати пішоходів і світофор. Мені таке підходило. Класно я з ним каталася. Після курсів майже зразу довелося сідати за руль, чоловік їхав у відрядження. Нічо, справляюсь, правда на автоматі.

Lesunya
22.06.2012, 22:32
Якщо для Вас ще актуально, то є АКП в автошколі Тараса Реги (Хонда Цівік). Вчать дуже класно (сама нещодавно пройшла у них курс з "нуля":)). Правда, водійських прав вони не видають, але власне вчать їздити. Почтаковий курс - 8 занять (по 2 год кожне). Великий "плюс" особисто для мене - вибирала ті години для занять, які підходили мені (працюю до 18:00). Можна зайти на їхній сайт і почитати:)

Багіра
23.06.2012, 00:21
дівчата, а хто може підказати курси власне самої їзди на авто недорого... бо в автошколах якщо ти проходиш теоретичний курс вони одної ціни, а якщо просто навчання самого водіння то вдвічі дорожчі...

Rosynka
10.07.2012, 12:01
Дівчата, може, хтось недавно отримав посвідчення, поділіться, у скільки Вам все обійшлось: курси+ довідки+ всякі офіційні-неофіційні побори, тобто весь "пакет", коли приходиш таким собі "чайником", і аж до отримання заповітної пластинки:)
Буду дуже вдячна за інформацію, можна в ПП.

Yaryna Yarko
10.07.2012, 13:25
Дуже раджу Львівський Державний Обласний Навчально-Курсовий Комбінат на Личаківській! Теоретичний курс читав Любомир Акерман - постарайтесь записатись до нього! Я в ДАІ після цього здала тести і отримала права без хабарів!!!

Knopka
14.07.2012, 23:07
Я в ДАІ після цього здала тести і отримала права без хабарів!!!

водіння теж самостійно здали?

Furore
08.08.2012, 13:06
Вчора вперше вчилась водити з інструктором.
Ну шо сказати... після того заняття, хотілося розревітися. :girl_cray::girl_cray:
Це в усіх інструкторів така методика навчання - тиснути, сваритися, бити по ногах, хапати за руки???
Від багатьох чула, що у багатьох так. Але хіба так можна??? Людина, яка вперше сіла за кермо, не зможе зразу зрозуміти, що і куди, а тим більше поїхати, і щоб без помилок. Ну хіба я винна, що я повний чайник? Я для того і прийшла, щоб мене навчили, але ж не такими методами...
В мене не було страху перед водінням, але тепер відчуваю, що він з’явиться. :girl_sad:

olerusya
08.08.2012, 13:17
Це в усіх інструкторів така методика навчання - тиснути, сваритися, бити по ногах, хапати за руки???
в мене був такий козел + вимагатель і шантажист, через кілька занять я від нього втекла, і вчилась їздити сама.
Моя порада - міняйте інструктора, ви маєте на це повне право. інакше не буде геть няікого толку з того навчання.
напишіть в карму хто то у вас, до болі знайомі методи :girl_devil:

Ljus6ka
08.08.2012, 13:29
Furore я підтримую пораду olerusya, просіть щоб вам дали іншого інструктора, не псуйте собі нервів і отримуйте задоволення від навчання

Alicia
08.08.2012, 14:04
тиснути, сваритися, бити по ногах, хапати за руки???
нам одразу дали телефон зам. директора, до якого можна звертатися, якщо інструктор буде себе так поводити. Ви ж не безкоштовно навчаєтеся, а платите немалі гроші, щоб вас дійсно вчили, а не сварили, били і хапали...:girl_devil: Ух, мене вже на тренажерах почав дратувати викладач (пенсіонер, якому давно пора сидіти вдома), який підвищував голос на всіх, хто невміло переключав передачі, а сам навіть не вмів включити комп з програмкою водіння. Є ж люди, які дійсно прийшли навчатися "з нуля", треба мати терпіння, щоб викладати в такій школі.
Поки що своїм викладачем з теорії задоволена на всі 100% і більше. Дуже радію, що не потрапила до викладача, який половину складів ковтає і щоб зрозуміти, що він каже, треба постаратися. Він у нас техніку обертання керма кілька годин викладав, то це було щось з чимось.:girl_impossible:
Завтра перше практичне заняття, побачимо, як все пройде. Сподіваюся на краще, але якщо щось не так - буду змінювати викладача.

Тетянка
08.08.2012, 15:07
прийшли навчатися "з нуля"
то я так прийшла :), але в мене був інструктор просто ангел во плоті - дуже спокійний і врівноважений, по 150 раз як треба - то пояснював, навчив мене їздити і отримувати задоволення :girl_tender:

ksjuha
08.08.2012, 15:20

Абсолютно не в усіх! Міняйте інструктора, а то нерів Вам потріпає а толку з навчання не буде ніякого. За що тоді Ви гроші платите? За те, щоб Вам за Ваші ж гроші нерви псували?
В мене такі курйози були у навчанні, що ого-го, проте жодного разу інструктор навіть голосу не підвищив.
Я і на крузі умудрилась на четвертій передачі проїхатись і всіх попідрізати, а він бідолаха подумав, що то може колесо спустило, навіть зупинялись на узбіччі, щоб перевірити, що з автомоьілем, і передачу намагалась включити на світлофорі без вижатого зцеплення, а скільки раз я на перших заняттях не ту передачу включала :girl_impossible:
Зі всіх ситуацій намагався вийти жартами та толковими поясненнями, щоб так більше не сталось.

Selfish
08.08.2012, 15:59
Дівчата, може, хтось недавно отримав посвідчення, поділіться, у скільки Вам все обійшлось: курси+ довідки+ всякі офіційні-неофіційні побори, тобто весь "пакет", коли приходиш таким собі "чайником", і аж до отримання заповітної пластинки
Буду дуже вдячна за інформацію, можна в ПП.
Будь ласка і мені в ПП скиньте.Дякую:girl_tender:

Rosynka
08.08.2012, 22:59
напишіть в карму хто то у вас,
Ну чому ж в карму? Пишіть так, щоб всі знали. Це така ж сфера послуг, як весільні салони, магазини чи лікарі.

Furore
09.08.2012, 11:16
Ну напишу тільки поки що, що він працює в школі "Світлофор" на Науковій. Переговорила ще раз з дівчатами в школі, то у них всі різні, але всі ніби як один, так само сварять, ляскають по руках чи ногах - це норма. Дівчатам це навіть подобається. :girl_nea: Кажуть, так краще запам’ятовується. :girl_nea:
Тому я поки що розгублена. Не розумію, як має бути.
Для мене відповідь однозначна - під тиском я тупію. Чесно кажу, з того першого разу, навіть не можу точно пригадати, за що конкретно він мене сварив, і бив по ногах і руках.
Завтра буде другий раз. Побачимо.
І ще... Я, можливо, згідна, що потрібно крикнути, щоб попередити про помилку, яка може коштувати життя на дорозі. Але про які дороги йдеться, якщо я сіла за кермо вперше в житті??? Це якби я вже на -надцятому занятті повторювала якісь такі помилки, тоді можна кричати і щось вимагати. А на першому - це якось дико по-моєму. Скидається на те, що така поведінка для того, щоби просто я зрозуміла, хто тут головний і "великий вчитель" якого ТРЕБА слухати. :girl_nea::girl_impossible: (...ніби в тому бувають в когось сумніви...)

Зорянівонька
09.08.2012, 13:33
Настала і моя черга підкорювати дороги. Правда ще нема на чому, але надіюся буде. Права маю, а їздити не маю.
Планувала купити машину і на ній вчитися, але мудрі люди порадили таки перше повчитися. Думала пройти курс в автошколі яку тут радили. але певно таки буду шукати інструктора. Колись давно мала 2х інструкторів, але ми не зійшлися характерами :girl_feminist: Мені потрібен спокійний, інтелігентний і такий що може пояснити нормально а не кричати. Дівчата писали, що такі бувають, тому дуже прошу поділитися контактами нормального інструктора з АКП, дякую

карапуз
09.08.2012, 13:46
Мені потрібен спокійний, інтелігентний і такий що може пояснити нормально а не кричати.
Вам потрібен мій чоловік :girl_wink:.

zabawa
09.08.2012, 18:39
потрібен спокійний, інтелігентний і такий що може пояснити нормально а не кричати. Дівчата писали, що такі бувають, тому дуже прошу поділитися контактами нормального інструктора з АКП,
Я після навчання у автошколі не відразу сіла за кермо, а після того як придбали мені авто. то ж відразу на ньому ще пішла практикуватись у школу Тараса Реги. Там, власне, не видають прав, а навчають кермувати і т.п. Так от - інструктор Сашапопався - суперспокійний! Я його спитала чи то в нього такий характер, чи всі в них так - сказав, що всі. Результатом задоволена- рекомендую!

Furore
15.08.2012, 14:36
Ітак звітуюсь далі.
Третє заняття позаду - політ нормальний.
Інструктора не міняла, хоч планувала, але якось не склалось.
На мене вже не сварять, не кричать, все добре. Але й я сама набагато спокійніше і впевненіше вже себе почуваю. Вже навіть починає подобатись (хоч на друге заняття йшла, як на каторгу). Отже, поки що залишаюся в того самого інструктора.
Один нюанс, друге заняття в мене проходило разом з моїм чоловіком. ))))

Fistawka
15.08.2012, 14:47
олу Тараса Реги. Там, власне, не видають прав, а навчають кермувати і т.п.
Це школа екстримального водіння. Вчать кермувати, а далі вже правильно поводити себе в тих, чи інших екстримальних ситуаціях на дорозі. Також рекомендую:)

Sewgirl
16.08.2012, 16:25
Спочатку я хотіла купити права, і брати приватні уроки керування авто. Але знайомі мене вмовили записатись на курси. Зрештою так і зробила, записалась на курси Добрий шофер, які на вул Бандери 91 ( у приміщенні школи № 55 ). Мені було зручно бо біля роботи. Викладав у нас директор, людина зі знанням справи, книжку ПДР знає напамять разом із номерами пунктів, толково все пояснював, і постійно жартував. На керування автомобілем попався мені класний дядько, виявив до мене неаби яке терпіння, ще й правила по-другому разу вчив. Зовсім не жалію, що пішла на курси

Alicia
17.08.2012, 13:14
Можу вже також з полегшенням сказати, що мені назначили дуже хорошого і спокійного інструктора. Вже на першому занятті їздили з ним по Львову (спочатку навч.майданчик на пасічній, а потім майорівка), трохи за мене сам гальмував і кермо поправляв, але ттт вийшло у мене досить непогано їхати. Не віриться досі, я чомусь думала, що ми кілька занять будемо тільки вчитися рушати/зупинятися, а тут одразу такий маршрут:girl_claping:. Як сказав мені інструктор, що він вже 17 років вчить водити машину, то я одразу глянула, чи не сивий :connie_pull-pigtail, але ні, помітно, що людина дуже любить свою роботу. А я тим часом гострю зубки на нашу машинку. Мрію возити мужа, куди йому треба, а не тільки він мене. Натякаю йому часто: свято наближається, свято наближається...:d23:

puha
07.09.2012, 11:55
Нещодавно була в школі в Зимній Воді на 1 вересня в похресника. Там є курси водіїв у школі № 1. Кажуть, що в них на 500 грн дешевше, як у Львові. Туди їде маршрутка, це кілька хв за МЕТРО по Городоцькій.
Сподобався клас занять - з макетами доріг і машинками на магнітах, світлофорами!
Ми ходили свого часу коло податкової, у спец школу з водіння, де класи взагалі ніякі,все поломано.
Тут би сама ще раз вчилася :))

LEVCHYK
08.09.2012, 14:10
Так от - інструктор ....
попався - суперспокійний
Ага, а мені вдалося його довести, ну не кричав і не бився, але відвіз до дому і сказав що на сьогодні досить, а мені встидно......., а взагалі то за мої гроші.... і я втекла від нього, в інше місто у відпустку, через тиждень треба повертатися до Львова і знову дзвонити, продовжувати заняття, а я боюся , не то його не то взагалі машини, бо я вже встигла її розбити

Зорянівонька
08.09.2012, 16:07
Ну що, я теж з позитивним відгуком про школу Реги. Ходила до Андрія, то мені дуже сподобався. Якщо хтось любить щоб з ним сюсюкалися, то підійде Саша. Думаю там всі нормальні.

Junita
08.09.2012, 23:34
Нещодавно була в школі в Зимній Воді на 1 вересня в похресника. Там є курси водіїв у школі № 1. Кажуть, що в них на 500 грн дешевше, як у Львові. Туди їде маршрутка, це кілька хв за МЕТРО по Городоцькій.
А можете детальніше розповісти про цю школу, де саме вона знаходиться та як називається.

Єва
12.09.2012, 13:17
Дівчата, підкажіть яка зараз орієнтовна вартість одного практичного заняття (мені потрібно 2-3, щоб відновити знання, бо не їздила вже два роки)

Натуля
27.09.2012, 14:45
Ну що, я теж з позитивним відгуком про школу Реги.
Я ще тільки на пробному уроці сьогодні була але теж враження позитивні. Мені попався Саша. З понеділка будемо займатись.

Buriko
27.09.2012, 18:35
інструктор
Саша
попався
І я в Саші (школа "Рега") з чоловіком вчилася - результат є. А в автошколі - їхня методика для мене безнадійна.

LEVCHYK
28.09.2012, 18:08
Стосовно школи " Тараса Реги", вони підлаштовуються під вас так як вам зручно, це супер, а Саші мій респект особисто, нерви стальні у людини, і задекларована психологічна підтримка у стресових ситуаціях присутня. Велике дякую.

Skaliaria
17.10.2012, 12:28
Дівчата! Підкажіть будь-ласка, скільки часу дається на здачу іспиту в ДАІ після закінчення курсів, чи є якісь терміни дійсності теоретичного курсу в автошколі?
Заздалегіть вдячна!

Alicia
17.10.2012, 12:37
скільки часу дається на здачу іспиту в ДАІ після закінчення курсів
У нас від закінчення курсів до іспиту був рівно тиждень. Потім ще тиждень до отримання прав.

Skaliaria
17.10.2012, 12:50
А я зібралась в автошколу на Вагонній ( бо коліжанка туди записалась) і трохи засмутилась, перечитавши відгуки... виходить, що лектор- пенсіонер, який викладає по завченій схемі і я так думаю, що це досить нудно і не сприймається, і інструктор безініціативний, пасивний і не закікавлений чогось навчити... :(((
Підкажіть, чи можна обирати іншого інструктора, лектора? Чи їх там лиш двоє? Сумно :(

Імель
17.10.2012, 13:26
Підкажіть будь-ласка, скільки часу дається на здачу іспиту в ДАІ після закінчення курсів, чи є якісь терміни дійсності теоретичного курсу в автошколі?
я курси закінчила у вересні, а здавала аж в березні :)
уточніть в школі чи в МРЕВ

Kamillko
17.10.2012, 13:58
хто що може сказати про водійські школи на Сихові? де, скільки, як?

Ніколь
17.10.2012, 14:00
Дівчата, а в школі Реги займаються виключно на своєму авто чи можна вчитись на їх машинах?
Вони вчать з нуля? яка ціна і тривалість занять?
вже потреба їздити самій стоїть гостро, а не вмію...

Seshat
17.10.2012, 14:03
Знаю про дві школи на Кавалерідзе, здається. В одній навчалась моя мама, то її рятував лише дуже класний інструктор (до якого ходила і я, але в інше їхнє відділення). Теорія - нікудишня. В другій (знаходиться в приміщенні школи чи дитсадка) і теорія, і практика на рівні нижче середнього. Там вчився хороший знайомий. То на практику він їхав туди, де сказав інструктор. Притому, що мій мене і забирав, звідки треба, і закінчували заняття, де я скажу. Курси зараз коштують 1750грн за теорію, 60 грн за одне практичне заняття.

Alicia
17.10.2012, 14:31
можна вчитись на їх машинах?
Можна, мій чоловік вчився на їхньому шевроле авео.

zabawa
17.10.2012, 14:35
в школі Реги займаються виключно на своєму авто чи можна вчитись на їх машинах?
І на їхніх (дорожче) або ж на своїй (дешевше), а взагалі все є на їх сайті, перший пробний урок безкоштовно.

Ljus6ka
17.10.2012, 19:41
Допис від Skaliaria
Підкажіть будь-ласка, скільки часу дається на здачу іспиту в ДАІ після закінчення курсів
в мене іспит в ДАІ теж через тиждень був, але в нас в групі було двоє людей котрі здавали з іншою групою, котра закінчувала курси місяць після нас.
Допис від Skaliaria
чи є якісь терміни дійсності теоретичного курсу в автошколі?
зазвичай триває 2,5 - 3 міс. Теоретичний курс проходить паралельно з водінням

Натуля
17.10.2012, 20:55
Дівчата, а в школі Реги займаються виключно на своєму авто чи можна вчитись на їх машинах?
вже потреба їздити самій стоїть гостро, а не вмію...
З нуля вчать. На пробному уроці ваш рівень визначать і з чого починати навчання. Тривалість заняття 2 год. Вартість є на їх сайті. За мною інструктор кілька разів до мене додому приїжджав і ми на моїй машині їхали на маданчик хоча я до того вже сама кілька разів їздила. Сьогодні вже сама туди їздила і маю "добро" на самостійні поїздки з дітьми в машині :girl_wink:.

Тетянка
17.10.2012, 21:30
Дуже хороша школа є на Чукаріна - це філія від Личаківського обл. держ .комбінату - і теорія хороший викладач і практика (Ігор Васильович Савка)

Kamillko
18.10.2012, 12:50
а де саме на Чукаріна? скільки там коштує навчання і практичні заняття? і скільки часу взагалі триває курс навчання?

Тетянка
18.10.2012, 20:55
це в приміщенні школи-гімназії, м. Львів, Чукаріна 3 , 79070 Тел.: (032) 2220462, (032) 2758561. Навчання (теорія) близько 1900 грн (точно вже не пам"ятаю, якось так) . одне практичне заняття - 65 грн, мені все разом (з усіма платежами та ДАІ) обійшлось в 4000 грн.

StarKa
19.10.2012, 03:13
Дівчата збираємося весною наважитися на покупку авто, звідки випливає питання про школу Реги. Чоловік мені всі вуха прожужжав про неї. Значить питання - чи потрібно знати уже всі правила руху і знаки перед тим як іти в школу, чи для самих початківців вони допомогають у вивченні правил? Типу групують якось задаюьть на дом., показують на реальних прикладах?

І ще питання до тих хто закінчував початковий курс. Який відсоток приблизно занять відувається на їхньому майданчику і який у місті в живій обстановці серед інших машин?

Зорянівонька
19.10.2012, 07:36
Значить питання - чи потрібно знати уже всі правила руху і знаки перед тим як іти в школу, чи для самих початківців вони допомагають у вивченні правил? Там не вчать теорію, і з білетами не допомагають. Теорію тре вчити самим. Вони вчать їздити і вчать досить добре. Я ходила до них вже маючи права але не вміючи їздити. Основні правила і знаки я би радила знати до того як йти.

zabawa
19.10.2012, 09:50
Який відсоток приблизно занять відувається на їхньому майданчику і який у місті в живій обстановці серед інших машин?
А щодо відсотків, то теж думаю індивідуально. Спочатку поїдете з інструктором на майданчик, а там він вже скаже коли можна в місто. я вже в перший раз сама за кермом верталася додому. Але перед тим 2год. там їздила на площадці, вчилася правильно і вчасно гальмувати...

StarKa
19.10.2012, 22:43
я вже в перший раз сама за кермом верталася додому.
кльово.

Значить перше прийдеться вивчити матчасть, щось мені руки не піднімаються ту книженцію відкрити :) А прийдеться..

сніжна
19.10.2012, 23:21
чи потрібно знати уже всі правила руху і знаки перед тим як іти в школу, чи для самих початківців вони допомогають у вивченні правил
вони лише навчають реальному водінню. А матчасть, права і т.п- це виключно ваші питання. Тому до них краще йти із знаннями і готовими правами.

olerusya
20.10.2012, 09:50
І ще питання до тих хто закінчував початковий курс.
а хто знає, на сайті "Рега" ціни це вже разом з паливом, чи окремо ще оплачується заправка авто?

LEVCHYK
21.10.2012, 15:00
ДІйсно, і "кожен фініш це по суті старт..." , в мен вийшло, вийшло, я сама. Найбільше задоволення від перемоги над собою. А в Реги ще є така опція, як комбінований курс тобто трохи на їхній машині, трохи на вашій, і по-моємо 75 грн за бензин на їхній машині.

Skaliaria
30.10.2012, 21:12
Сьогодні вперше була на курсах в Сергія Литвинчука на В.Великого, 55. Враження дуже позитивні, мінімум зубріння, максимум пояснень в доступній гумористичній формі :) Дякую cjomcjomka, за скерування :)Ніхто з наших не ходить туди?

zabawa
30.10.2012, 23:51
Литвинчука
тільки він вроді Литвинюк :girl_wink:

Skaliaria
31.10.2012, 12:59
тільки він вроді Литвинюк
Перепросюю :) Писала по пам"яті :) А ви теж його студентка? ;)

zabawa
02.11.2012, 16:07
А ви теж його студентка?
ага :girl_yes2:, і на курси ходила, і від"їздила трохи. Загалом задоволена.

Skaliaria
13.11.2012, 20:28
А в мене вихвалялка! Сьогодні був перший день водіння:crazy::crazy::crazy: І зразу в місто! Щастю немає меж... Честь і Хвала Сергію Михайловичу!В нього ангельське терпіння :)

Skaliaria
06.12.2012, 20:33
От і підходять, дівчата, мої курси до завершення, задоволена дуже, так шкода, що час пролетів швидко. І тут постає питання про іспит в ДАІ, вчусь наполегливо, в онлайні тренуюсь, але здається в нашій групі назбирається максимум 2-є зі мною включно, хто захоче пробувати самостійно здавати... Всі готові платити кусючу суму :( Теорію готова здавати декілька раз, хвилююсь за практичну частину...
Маю питання, чи хтось здавав теорію сам, а за практичну платив? Чи набагато то вийде дешевше?
Хотілось би попробувати, не платити ж все тупо в таких не малих розцінках, але прибічників в мене мало...

AlinaCh
11.12.2012, 16:49
хто знає, на сайті "Рега" ціни це вже разом з паливом, чи окремо ще оплачується заправка авто?
Там є ціна за навчання на машині школи, це вже з паливом

Siania
03.01.2013, 09:53
Дівчатка, хочу записатись на курси. Прочитала всю тему, багато хороших відгуків про школи на Личаківській, Пасічній та за податковою. Личаківська мені трішки далеко, але якщо школа варта того, буду добиратись. Куди податись? :connie_pull-pigtail