КПК

Показати повну версію : Алергія! лікувати чи "само пройде"?

Сторінки : [1] 2 3 4 5

kucheryaska
29.01.2010, 21:03
Дуже важлива,як на мене ,тема,бо ,думаю,мало є мам ,які б не стикнулись з цим "бичем 21 століття." Скільки її проявів є важко й описати. Чи то Чорнобиль так повпливав на нас,чи то генетика стала зараз набагато сильніше проявляти себе,але маємо те що маємо... До речі,ці 2 причини майже всі лікарі виставляли мені як основні. Особисто я не мала і не маю ніякої алергії,а в чоловіка тільки на один вид антибіотиків. То чому ж тоді моя старша доця до 3х років не мала права з"їсти навіть червоного яблука і з меншим відбувається те саме?!
Генетика....але аж настільки?
Лише один з лікарів поянення дав геть інше:каже ,що в наш час різко збільшилася кількість дітей з вродженою незрілістю підшлункової залози,а оскільки вона несе основне навантаження,все не травить,то залишки і всмоктуються в кров і дають викид на шкіру. Ще одною ознакою цієї незрілості може бути неприємний запах з рота в дитини. Оже ,основне виходить,слідкувати за станом підшлункової і в жодному разі нічим не мазати ,заганяючи ту біду назад всередину.І просто чекати до 3 років.
Мені дуже цікаво знати вашу думку.Чи згодні ви з цим? Як ви боретесь з цим і чи боретесь взагалі? Яке лікування проходили і чи помогло? Які наслідки?
пишіть,діліться досвідом,може комусь стануть в пригоді ці історії,щоб не робили тих помилок,які наробила я,наприклад.
Трохи своєї історії... Коли в доці у віці 8 місяців я побачила 2 великі плями біля вух,ніби її хто до праса приклав,то почала шукати профі у цій галузі. Знайшла аж заввідділом алергології на Орлика. Почала мазати,помагало поки мазала,а як тільки перетавала,робилось ще гірше.Я вже мовчу про ціни на то всьо! в дитини аж бордовий синяк під очком зробився. Терпець мій увірвався,коли в анотації до чергової мазі я прочитала -Гормони! Я чуть не здуріла,це ж наскільки пропаща моя дитина-думаю!
Знайшли мені гомеопата і в неї я лікувала 1,5 року.Лікування дешеве, але за прийом пані брала 120-150 грн.! Але дуже хамовита особа,що знає все на світі і всіх навчить жити. Людоньки,я їй вірила,як Господу Богу!...Доки не загриміла в лікарню з дитиною,в якої було запалення легень і 2 абсцеси на дупці(з маленьких прищиків зробились,бо запалений організм був) А та с....а казала-алергічний кашель,в малої кров тече з абсцесів,а вона то горошками лікувати буде...
Операція,антибіотики, а я на шостому місяці вагітності....
Малим я тішиась аж 9 місяців,давала пюре різні,поки мала з садочку не принесла якись вірус і не заразила малого. Я бачила рум"янець,думала ,просто здорова дитина,а виявилась алергія+вірус,вийшов асматичний бронхіт...
лікувала трдиційно,маю нового лікаря вже майже 2 роки,поки бачу-дуже розумна.Але відношення до алергії змінила кардинально. Коли бачу оті "дубові" щоки,проводжу курс активованого вугілля,більше нічого.Бо таки переконалась,що алергію треба лікувати тільки внутрішньо. Ну і дієта сувора,так деколи серце болить за те маля,що не може навіть червоного яблучка з"їсти,не те що риби. Сподіваюсь на той рубіж-3 роки. Але запустити боюся,бо бачила на власні очі що робить та зараза вкупі з іншою хворобою.
А ви як ? може ,хтось ще поділиться досвідом.

Oliusia
29.01.2010, 21:15
бачу оті "дубові" щоки,
З тим стикнулась я сама 2 дні тому.:girl_devil:Дубові щічки були у мене,і навіть зараз ще не пройшли.Я,до сьогоднішнього дня,не вважала себе алергетиком.Але після набряку Квінке,по-інакшому до себе ставлюсь.
Лікар прописала мені строгу дієту,на цей тиждень,далі подивимось.Сорбенти,і ліки від алергії.
Але,на мою думку,важливо почиститись з середини,бо лице то той лакмусовий папірчик,який показує нам те,що відбувається в середині.:girl_in_dreams:

Vitaminka
29.01.2010, 21:23
Лікар прописала мені строгу дієту,на цей тиждень,далі подивимось.Сорбенти,і ліки від алергії.
ви детальніше пишіть: яку дієту? які ліки?

Oliusia
29.01.2010, 21:31
яку дієту? які ліки?
дієта:все варене,парене,печене.Не можна:цитрусових,ягід,соків(навіть домашніх),солодкого,курки,бульйонів,мед,горіхи,ябл ука бажано печені.
ліки:тавегіл в уколах,фенкарол або гістерен,мазь на лице "ревінол",по рецепту.
біле вугілля,атоксил.

Ascorbinka
29.01.2010, 21:36
Ми мали трохи мороки з Владом, виключно через мою дурість необізнаність... почалось все з прикорму в 6 міс, який нам настійливо рекомендували починати з овочів (педіатрам муляла зайва вага дитини)... організм овочі не перетравлював = шершаві щічки, ніжки, спинка. Бабуся робила з того переляк, привела нам дерматолога, відповідно назначили лікування, після відміни мазі ситуація повторилася... Прикорм я відмінила, ліків більше не давала, пройшло само:girl_spruce_up: З 8 міс ввела каші на воді, потім на молоці - все було файно, потім перейшли до загального столу... і все було би дуже добре, якби не відлучила від грудей (не слідкувала за харчуванням зовсім, схудла до 47 кг і зле чулася, то звичайно не виправдання, але...) Негаразди почались не зразу, десь за пів року... не стало грудного молока, яке допомагало травленню, організм алергізувався, овочі не засвоювалися, гемоглобін впав... нам значили ферменти, залізо, протиалергічні... на щастя я лінива мама, страшенно не люблю лікувати дітей + народився молодший і стало вже не до лікарів:girl_crazy: ми переросли (ШКТ дозрів).

нема часу більше писати)) діти кличуть

Zlju4ka
29.01.2010, 21:39
дієта сувора
Підозрюю що наші проблеми почались з прикорму в два місяці:((дурна була),+кіндери+барні ну і наркози наші і антибіотики своє зробили.Мій малий Їсть:каші,масло,
зупи на олії,хліб,травяні чаї,шипшину,раз на один -два тижня можна зупку на м"ясі або курці.Все!Нам не можна ні риби , ні фруктів ні простого чаю,я вже мовчу за делікатеси.Дала вчора варенько з калини-нині щоки бордові і живіт пече.От і все.Казали місяця два притриматись такої дієти або давати протиалергенні засоби.То ми наразі вибрали дієту.а там побачим.

Юкола
29.01.2010, 21:46
Якщо подивитися, що їсть вагітна жінка, то не дивно, що в дітей після народження алергії.
діткам би червоні щочки не кидалася б одразу лікувати, а раціон корегувала б.
Хоча у дворі бачу малюків, у котрих по пару місяців щоки. як червоні кірзаки, а мами не переймаються.

---------- Додано в 21:46 ---------- Попередній допис був написаний в 21:42 ----------

Мій малий їсть все і ні на що не висипає.
До 6 міс. було виключно ГВ, до 4 я була на "голодній" дієті:)
Прикорм починала з овочів, потім фрукти, каші безмолочні-молочні, кисломолочка, м"ясо-риба. П"є або водичку, або узвар. Щоправда раніше дитячі сочки купувала.
Зі смаколиків зараз - печиво Марія і до кави, позавчора випросив малюсінький кусочок Аретку. А так гризе яблука, моркву і банани.

bagata mama
29.01.2010, 22:07
І у нас ці проблеми були.Почалось також з прикорму. Овочеві супчики ми вже їли і почали давати кашки з молоком. А на дворі було літо і різні ягоди, фрукти я почала вводити нові. Звернула увагу на те що періодично у Олі з"являються плями і самі зникають, а щічки-як червоні яблука. Ну звичайно забрали всі фрукти і ягоди, але ситуація не міняється... Випадково я натрапила на статтю про дитячі діатези- 90% діатезів через коров"яче молоко. Коли ми почали давати кашки на воді-все припинилося. Але про всі молочні продукти прийшлося забути(крім масла, все давало алергію).Про цитрусові, шоколад також. У 2,5 рочку мала в гостях з"їла кавалок шоколадки-наслідоком був набряк квінке... Скоро Олі буде 9 років.Може з"їсти і апельсин,і мандарин, і шоколад:y: Але молочного так і не їсть:girl_cray:

Зануда
29.01.2010, 22:21
Якщо подивитися, що їсть вагітна жінка, то не дивно, що в дітей після народження алергії.
І так і не так. :)
Не завжди алергія є наслідком харчування мами підчас вагітності. У нас якийсь час тому з"явилася проблема - у старшої доні алергія на білий хліб. Їй зараз 6,8 років. До того часу в нас була тільки алергічна реакція на комарині укуси. Я сама схильна до алергії на цитрусові, каву-шоколад та синій виноград (я яскравий приклад вродженої алергії - наслідок маминого харчування - перебор з цитрусовими) і підчас вагітності та ГВ дуже слідкувала за власним харчуванням. Після народженні і до трьох уникали потенційних алергенів у харчуванні.
Раніше Тереза не особливо захоплювалась хлібом, у нас не було прийнято давати дитині гризти "горбушку" і напихати хлібом для відчуття ситості. А десь від травня минулого року "присіла" на батон без шкірки. І так, що напротязі дня могла майже цілий батон з"їсти сама. Спочатку ми не звертали увагу, потім мене це почало турбувати, бо основна їжа деколи не "поміщалась". Я почала просити домашніх не давати дитині стільки хліба, але моїм батькам важко було зрозуміти, як то не дати дитині хліба, якщо вона просить. А коли я поставила перед ними дитину з червоними щічками і плямками по личку, то мені не повірили, що то від хліба. Мусіли переконатись. Тепер у нас суворе обмеження на к-сть білого хліба. Хочу здати відповідні аналізи, щоб визначити, які ще продукти варто виключити з харчування.

Юкола
29.01.2010, 22:32
я усю вагітність намагалася харчуватися правильно.
А як схватки почалися, то мене як прорвало - весь холодильник змела: косерви, усе солодке, ягоди.
Коротше малий родився весь обсипаний. Мене в полог. усі питали "чого то ви, мамочка, наїлися так".:)

Але моя дієта і ГВ зробили свою добру справу.

Почалось також з прикорму
я, настрашена можливими висипками, кожний новий продукт вводила на початках тиждень, а потім днів 5. І нехай мами у дворі хвалилися, що вони у 8 міс вже усе їдять, а ми лише закінчували фрукти вводити і потроху каші починали. Зате тепер ніяких червоних щічок і обмеження алргенів лише у кількості, а не повне їх виключення з раціону.

Margaryta
29.01.2010, 23:17
Мій малий їсть все і ні на що не висипає.
До 6 міс. було виключно ГВ, до 4 я була на "голодній" дієті
Прикорм починала з овочів, потім фрукти, каші безмолочні-молочні, кисломолочка, м"ясо-риба. П"є або водичку, або узвар.
+100% в нас аналогічна ситуація. Наша мала взагалі їсть все що і ми їмо, а оселедець і тюльку як побаче аж трясе і потрохи даю, і вже давно їмо яблука червоних сортів, молоко не розбавляю. І ттттттттт ніколи, ніяких проблем ми не мали.

tslezinska
29.01.2010, 23:26
Чи то Чорнобиль так повпливав на нас,чи то генетика стала зараз набагато сильніше проявляти себе,але маємо те що маємо...
А я думаю, що тут неабияку роль грає те, що зараз практично поголовно батьки дітей з народження пічкають ліками: еспумізани всякі від кольок, панадоли від температури, симбітери від "дизбактеріозу"...а ще вакцини...от і виходить, що бідний новонароджений організм піддається шаленій хімічній атаці, не витримує печінка та підшлункова, починається відторгнення продуктів.
просто чекати до 3 років
А що то за магічна цифра? Чому саме 3 роки?
біле вугілля
А може вам черговий лікар-профан розрекламовані препарати штовхає? Чому біле вугілля, чим звичайне чорне завинило?
І у нас ці проблеми були.Почалось також з прикорму.
І у нас були, як почали прикорм з фруктово-овочевих Хіпповських пюре. Довго не могла зрозуміти, що дає ті червоні щоки, їздили до дерматолога в Сокільники (він, звичайно, виявився черговим шарлатаном), понавиписував купу всього, причому обов"язково у ЇХНІЇ аптеці то треба було брати...ну після цих слів я все зрозуміла, і нічого малому з ліків давати не стала. Відмінила ті пюрешки, червоні щоки стали нормальними. Після того і по цей день їсть все, просто алергенні продукти ввела трошки пізніше і помаленьку...

natorella
29.01.2010, 23:38
ще вакцини.
от!!! підозрюю шо саме від них в нас і є алергічні прояви
в нас педприкорм - на ньому алергії проявляються манше і алергени легше вводяться в орагнізм

kucheryaska
29.01.2010, 23:48
ам не можна ні риби , ні фруктів ні простого чаю,я вже мовчу за делікатеси.Дала вчора варенько з калини-нині щоки бордові і живіт пече.От і все.
Про які барні ви говорите! Наші щоки "дубіють" від печенька "марія"! А мала колись навіть зупку їла на вторинній воді,бо крохмаль теж алергічний.
А взагалі всі правильно підмітили-в першу чергу знайти алерген і виключити з раціону. Але щоб зовсім не звертати уваги
у дворі бачу малюків, у котрих по пару місяців щоки. як червоні кірзаки, а мами не переймаються.,то вже перебор!
Такі діти,зазвичай,дуже нервові,дратівливі,часто плачуть,а мами на зуби,в основному списують.Є в мене одні знайомі,що дочекались поки дитина коростою покрилась,а коли зробили гасроентероскопію(зонд),виявилось,що в малої весь кишківник в малих виразках.Воно ж ,бідненьке,сказати,пояснити не може,що йому не так,а батьки не розуміють,тому й нервується.А чим довше не звертати на це увагу,тим більше органів постраждає від алергії.

tslezinska
29.01.2010, 23:50
А ще згадала за "дитяче акне", яке багато мамів та й лікарів (олухи царя небесного) приймають за алергію та починають лікувати. Добре, що мене попередили, коли ще вперше вагітна ходила! А то б теж мені мозги припудрили вумні медики...

kucheryaska
30.01.2010, 00:07
А що то за магічна цифра? Чому саме 3 роки?
Не знаю,так мені той лікар казав,але в більшості випадків так і є. ви ніколи не чули фразу "все пройшло після 3 років"? Як не дивно,я дуже часто. Напевно,в тому віці навіть незрілі дитячі організми завершують свою адаптацію.
неабияку роль грає те, що зараз практично поголовно батьки дітей з народження пічкають ліками: еспумізани всякі від кольок, панадоли від температури, симбітери від "дизбактеріозу"...а ще вакцини..
Можливо,але я своєму нічого з того до 9 міс. не давала.
А вакцини не зробила жодної,за що в роддомі чуть не побили:girl_crazy:,тому не всім це пояснення підходить.

---------- Додано в 22:07 ---------- Попередній допис був написаний в 22:00 ----------

А ще згадала за "дитяче акне",
А шо то таке,не смію питати?

natorella
30.01.2010, 00:14
шо то таке,не смію питати?
гормональний висип - зазвиячай у 2-3 тижні проявляється

Макарена
30.01.2010, 01:07
Допис від tslezinska
ще вакцини.
от!!! підозрюю шо саме від них в нас і є алергічні прояви
начінаєцця...
Старший син - алергічний. Це при тому, що під час вагітності їла виключно здорову їжу, вирощену на власному городі + м"ясо теж. Під час ГВ - строга дієта, бо вже з 2 тижня страшно було на дитину дивитись. Почервоніння, яке почалось на личку, переросло у виразки, які кровили. Де ми тільки не були і що не робили, а скільки це все коштувало...Потім нам вже просто говорили: "Може спробуйте ще це..." Прививки відповідно були відтерміновані на невичначений термін. Вирішенням стала лікар-дерматолог, яка вже на пенсії, але приймає вдома. Спецефічна така жіночка, але була нашою останньою надією. Порошки - пили, бовтанкою мастили. Навіть не знаю якими. І ось синові уже 9 років, а реакція - червоні щічки - є лише на чорну смородину і то, якщо їсть-п"є більше трьох днів.
Менший. При вагітності харчувалась зовсім неправильно. Під час ГВ їла все. Вакцинація повна. Результат - алергії жодної.
Гени? Прививки? Харчування? Чорнобиль?

natorella
30.01.2010, 01:19
начінаєцця.
я ж кажу про нас.(((

Diana
30.01.2010, 11:00
+100% в нас аналогічна ситуація. Наша мала взагалі їсть все що і ми їмо, а оселедець і тюльку як побаче аж трясе і потрохи даю, і вже давно їмо яблука червоних сортів, молоко не розбавляю. І ттттттттт ніколи, ніяких проблем ми не мали
хто не мав алергії, то певно вже і не буде мати, мова йде про тих в кого вона є, або була. В нас була з народження, після моря на пів року пропала, але потім знову зявилася, після року нічим не лікую ( хіба інколи бактерії курсами), навіть то що сипе даю методотом чередування

Юкола
30.01.2010, 11:29
Зазначу, що щеплення ми усі робили. Правда переше перенесли через те, що малий був від гречки обсипаний. Кров показала невелику алергійку.

І ще овочі-фрукти ми їли баночні, оскільки прикорм почали вводити у лютому і добрих свіжих не мали.

Макарена. то до кого запиатння
Гени? Прививки? Харчування? Чорнобиль?

Diana
30.01.2010, 11:36
що в наш час різко збільшилася кількість дітей з вродженою незрілістю підшлункової залози,а оскільки вона несе основне навантаження,все не травить,то залишки і всмоктуються в кров і дають викид на шкіру.
мені таке не казали, але сама також вийшла до такого висновку, якщо в рік нас страшно сипало на яблуко, моркву, а в 2 вже ніц не сипе, якщо до року алергія була завжди не зважаючи чи дієта чи ні. Тому оберігаючи підшлункову побачила результат ( тільки не треба фетментів, вони допомагають, але можна і без них результат досягнути). Не давати жареного,жирного, острого, консервантів і поменше солодощів , соків помало все пройде без кремів, антигістамінних препаратів і ферментів. Ну і звичайно не робити прививки

tslezinska
30.01.2010, 12:06
Під час ГВ - строга дієта, бо вже з 2 тижня страшно було на дитину дивитись. Почервоніння, яке почалось на личку, переросло у виразки, які кровили.
Ну так це також могло бути оте "акне", яке саме в такому віці і проявляється:) У мого старшого висипка була не сильна, просто прищики з білими голівками. А в меншої теж мало не виразки були, сукровиця йшла...Я сама вже потайки про алергію думати почала...Але як з"явилося, так і зійшло-саме, без жодних втручань, я харчування не міняла.

Oliusia
30.01.2010, 12:21
черговий лікар-профан розрекламовані препарати штовхає? Чому біле вугілля, чим звичайне чорне завинило?
та ні чим і не завинило,я його не дописала,а тут..........не буду ж я розписувати все дослівно,що призначили і як пити.
дивна реакція,на біле вугілля.і чому відразу лікар-профіан:girl_in_dreams:

tslezinska
30.01.2010, 12:35
дивна реакція,на біле вугілля.і чому відразу лікар-профіан
Та бо всі ми чудово знаємо, що у лікарів контракти з аптеками...відкати і всьо таке...тому часто-густо виписують саме ті ліки, які необхідно продати.

kucheryaska
30.01.2010, 13:11
в рік нас страшно сипало на яблуко, моркву, а в 2 вже ніц не сипе, якщо до року алергія була завжди не зважаючи чи дієта чи ні. Тому оберігаючи підшлункову побачила результат (
В мене те саме зі старшою,і вже переросли.Тепер лишилось тільки куряче яйко ну і майонез,але в ньому ніц доброго навіть для дорослих. Навіть цитрусові їсть! тому я й кажу про рубіж 3 роки. Отже,любі мами,не вішайте носа,якщо не запускати і пильнувати підшлункову-повинно пройти.

Макарена
30.01.2010, 15:25
Макарена. то до кого запиатння
То так риторичні... Просто важко однозначно дати відповідь чому двоє дітей одних батьків мають різну реакцію на алергени, при чому, того, якого найбільш оберігали її має, а інший - ні. До речі, перед другою вагітністю в мене почався алергічний кашель і я ні хвилини не сумнівалась, що дитина буде алергетиком...

Ну так це також могло бути оте "акне", яке саме в такому віці і проявляється .
Можливо, зараз вже важко сказати.

Я сама вже потайки про алергію думати почала...Але як з"явилося, так і зійшло-саме, без жодних втручань, я харчування не міняла.
В тому то й справа, що воно не сходило, а прогресувало: спина, живіт...

Lithium
01.02.2010, 18:40
Я від алергії викоистовую " Зодак", зокрема під час висипки, нам його приписали коли в доні почалась алергія на синтетичні речі, висипка- одна вилика пляма, зняло за 1 день. З тих пір використовую тільки його навіть якщо виписують щось інше. Доречі чоловікові теж поміг.

Sonne
01.02.2010, 19:56
В нас перша страшна алергія була в 1 міс. Мамі згущенка засмакувала, Бозя розум відібрала. На дитину без сліз не могла дивитися, щічки, лоб, вуха, шия-все було обсипане. Коли червоні прищики стали гноїтися і кровити, мазала Еліделом. На другий день все стало гоїтися і пройшло, але на шиї ззаду до сьогодні червоні плями від струпів.
Введення прикорму якось спокійно пройшло. Було трошки на жовток і все.
А от тепер вже 4 місяці ми з висипок не можемо вилізти. Вирахувала 2 гарантовані причини: цитрусові і антибіотик, який ми приймали під час фарингіту. Але підозрюю, що їх в нас набагато більше. Малій гранат смакує, то бабусі як довідалися кожна вважала за необхідність як мінімум одну в день згодувати. А коли в неї вже не лізло, то під мультики годували:(((
В дитини все тільце, особливо ноги, під колінами, ліктьові згини і зап"ястки плямами покриті, які вже на екзему схожі. Приймали Зодак, не подіяв ні грама. Проблему ускладнює те, що какаємо ми досить рідко, деколи навіть раз на тиждень. Пробували давати Дуфалак, що з ним, що без нього. Що порадите далі робити? Алергопроби з якого віку дають достовірний результат?

Lithium
01.02.2010, 20:17
А от тепер вже 4 місяці ми з висипок не можемо вилізти. Вирахувала 2 гарантовані причини: цитрусові і антибіотик, який ми приймали під час фарингіту. Але підозрюю, що їх в нас набагато більше. Малій гранат смакує, то бабусі як довідалися кожна вважала за необхідність як мінімум одну в день згодувати. А коли в неї вже не лізло, то під мультики годували((
В дитини все тільце, особливо ноги, під колінами, ліктьові згини і зап"ястки плямами покриті, які вже на екзему схожі. Приймали Зодак, не подіяв ні грама. Проблему ускладнює те, що какаємо ми досить рідко, деколи навіть раз на тиждень. Пробували давати Дуфалак, що з ним, що без нього. Що порадите далі робити? Алергопроби з якого віку дають достовірний результат?

Для початку знайти хорошого алерголога, а то і двох для консультації, але наскільки знаю в такому віці алергопроби не роблять. Найголовніше записати в карточці на який мед. преперат алергія і виключити всі алергічні продукти, навіть ті які раніше не викликали алергію.

kucheryaska
01.02.2010, 21:18
мазала Еліделом. На другий день все стало гоїтися і пройшло, але на шиї ззаду до сьогодні червоні плями від струпів.
Це вам повезло! Мені Елідел заганяв все в серндину,як тільки припиняла-вилазило назад! Цікаво,скільки він тепер коштує? Бо я колись платила 138 грн.,вистачало на тиждень... 4 р.назад..
Це в вас повна класика алергії,але вже трохи в ускладненому варіанті..
Благаю,нічим не мажте,не повторюйте моїх помилок! Тепер запасіться терпінням,в мене вихід з такого стану зайняв 1-2 міс,а дієта сувора(!) до 2.5-3р. Забирайте все червоне і цукерки,про цитрус взагалі мовчу...Бульйони,свинина,сосиски,Банан(не дивуйтесь-він дуже тяжкий на підшлункову) М"ясо-варене-кролик,телятина,риби ні,поки що,потім,коли очиститься шкіра-раз в тиждень морську, обмежте молочне-якшо можете ,замініть сумішами гіпоалергенними.(найкраще!) З вашими закрепами-варений буряк(подивитесь-мало хто на нього алергізує) ,якщо таки так,то печене яблуко-кожного дня! По 2-3 штуки не червоні. Геркулес,сушка,узвар-тоже часто. Я купувала фініки і інжир,варила компотики і на них же каші(знаю,ужас...) Зупа без зажарок,бажано на олії.потім можна на маслі(небагато) Сир обезжирений.
Тепер так-перед кожною їдою 2 таб. активованого вугілля І пангрол 10000-так називається ,це ферменти ,але вам вже без них не обійтись.На 2 тижні-далі подивитесь. В банці є капсули,відкриваєте одну і висипаєте 5 гранул (напишіть вагу дитини ,скажу точніше) ,3 рази на день до їди всипати. Припиняти різко не можна ,по 1 грран. на 2-3 дні,а вугілля вам на 2 міс. Якщо зможете дати-(дуже противне і моя мала рвала від нього) Ентеросгель по 1 чай ложці 2р .день за годину до їди і всіх ліків,є дитячий, важко знайти, але він приємніший. А якщо ні-то Атоксил,дозування те саме ,на 5 днів. Уважно читати як його розбавляти.
Ви питайте,бо я могла шось і забути.
Розгорнуті алергопроби роблять з 6 років,є ще маленькі,роблять в вашому віці ,в лабораторії на Зеленій,потрібно направлення з Орлика. Встановлюють 4 основних алергена.

---------- Додано в 19:18 ---------- Попередній допис був написаний в 18:47 ----------

Ще шукайте на базарах гарбуз,варіть гарбузяну кашу,дуже корисно длл=я вашої підшлункової,бо вона в вас дуже бідна. Всі алергологи виписують мазі,з яких мають процент. Яперепробувала все:рецептурні бовтанки.мазі,швейцарські креми,(А-Дерма-космос ціни),англійські мастики,нетрадиційні і не аптечні -все!! До д...и!
Тільки внутрішнє лікування дало результат.
А як ви спите? спокійно?

Sonne
02.02.2010, 11:16
Абсолютно згідна, що алергію треба лікувати зсередини. Думається мені, що якби ми мали щоденні каки, то за місяць після відміни антибіотика і дієти, шкіра вже б очистилася. Тому своїм першочерговим завдання бачу налагодження випорожнення хоча б через день, а не раз в +/- 4 дні. А ось це для нас складно зробити: буряк не любить, яблука не діють, Дуфалак не діє. Пробую йогурт домашній давати, поки що теж результату ноль. Що ще можна без призначення лікаря спробувати?

kucheryaska
02.02.2010, 17:02
Ви праві про ваші каки. Я думаю,що в вас все взаємопов"язано. Не какає,тому що алергія,і алергія посилюється тому що з калових мас вся ця отрута через стінки кишечника впитується назад в кров. Моїй малій допомогли ферменти,те шо я вже вам писала,адже підшлункова не може сама запрацювати,бо вона уражена.Мусите їй допомогти. Печене яблуко можна додавати до каші,яку любить,потерте або дрібно порізане. Організм отруєний тими викидами з підшлункової,і зняти це допоможе Атоксил. Ще постарайтесь з сільського молока зробити квасне і любим методом дати. Я давала з картопелькою. Свіжого молока вам не можна, а кисломолочне-чим побільше. А якщо кефір(краще ніж йогурт),то домашній або магазинний з дуже малим терміном придатності. Чули про "Неріне"? Це кисломолочний продукт спеціально для алергетиків. Шукайте,мені колись чоловік возив з другого кінця Львова.

Oliusia
02.02.2010, 17:12
О "Наріне" є в "Океані",якщо вам підходить.
мені воно допомогло,зараз,під час алергії внормувати роботу ШКТ,ну і +,звичайно,сорбенти,які виводять токсини.
Sonne,Кучеряшка все павільно вам розповіла,починайте з середини і налагоджуйте у дитинки ШКТ.
Так процес довгий,але результативний.:girl_claping:

Sonne
02.02.2010, 17:17
Наріне вживаємо, кефір пити не захотіла, а йогурт роблю сама з заквасок. А чому не можна свіжого молока? Просто цікаво, бо мала його всеодно не п"є. І ще хто вам призначив таку схему лікування? І чи були в вас закрепи, як в нашій ситуації? Мене насторожує, що ці препарати, судячи з опису, всі мають закріплюючу дію...

kucheryaska
02.02.2010, 17:57
чому не можна свіжого молока?
свіжі фрукти і молоко-перші вороги ураженої підшлункової. Це спільний висновок після консультації з багатьма спеціалістами+власний досвід. Це все мої багатостраждальні роки боротьби з цією заразою.Раджу вам те,що дійсно дієве і НЕ шкідливе.
хто вам призначив таку схему лікування? І чи були в вас закрепи, як в нашій ситуації? Мене насторожує, що ці препарати, судячи з опису, всі мають закріплюючу дію...
Недавно моє менше на фоні алергії дістало асматичний бронхіт і як наслідок-ускладнення на підшлункову(була така,як в 5річної дитини при тому,що йому 1.8р.)
Цю схему власне і призначила мені лікар,що вивела нас з цього стану.
Ліки навпаки-покращують травлення і знімають перенавантаження з підшлункової,вони НЕ можуть бути закріплюючі. Колись я помилково дала своїй старшій більшу дозу ферментів-вона какала по 2 р. на день! Ще дуже ітимне запитання-ваші каки не мають такого собі "ядовитого" запаху? В залежності від цього можу порадити ще один препарат,що знімає загальне отруєння організму.

Koza-Dereza
02.02.2010, 19:13
Не думала не гадала що й у моєї дитини буде алергiя. А саме, у Христинки. У неї дедуктивним методом, порадою лiкаря, та спостерiганням, виявилась алергiя на протеїн молока (зауважте, не лактозна алергiя). Як їй виповнилось 2 мiсяцi я помiтила у неї одного вечора що вмiст памперса був дуже слизовий, просто сама слизь, дуже смердючий i ще й двi три ниточки кровi. Я в панiцi задзвонила лiкаревi у недiлю вечором, i вони менi назначили вiзит на наступний же день. Я принесла то все добро, лiкар теж помiтив кров. Знайшов трiщинку в дупцi манюнi. Я мало не зомлiла. Казав що це може бути у дiтей якi багато какають (моя Христя). Припустив що це може бути алергiя на протеїн молока i порадив не вживати молочнi продукти щоб поекспериментувати. Я перше вiдмовилась вiд молока ну i всього що я могла явно бачити як молочнi продукти на недiлю - нiчого не змiнилось. Далi слиз, i ще раз була ниточка кровi через недiлю, знов ми прийшли до лiкаря. Вiн нас подивився, поважив, i сказав що вона добре виглядає, набирає вагу, iтд. Порадив або вiдмовитись абсолютно вiд всього молочного взагалi (навiть тих продуктiв що мiстять молоко як iнгрiдiєнт), або пiти до гастроентеролога i говорити з ними. Я вирiшила вiдмовитись вiд молочного. Отже мiсяць я не вживала взагалi нiчого що навiть лежало бiля молочного. На iтернетi вичитала що цi протеїни можуть "жити" в менi кiлька недiль, i потiм ще в дитинi з недiлю, то нам забрало 3 недiлi щоб побачити результат. А вiн був такий: вона почала какати раз на два днi, i консистенцiя була така як арахiсове масло. Доця звичайно досить часто i досить вонюченько пукала, бо то все сидiло у нiй. Пiсля недiлi такого, я вирiшила поїсти сир i подивитись чи буде якась змiна. I звичайно, на наступний же день, Христiк какала вже два рази i все з слиззю. Ще через 2 днi я випила пiв склянки молока... Мама радная... вона какає 5 разiв на день, все просто соплями, i явно її це непокоїть. Ми були на оглядi у 4 мiс. i лiкар сказав щоб я всетаки вiдмовилась вiд молочного. Розрадив що це може пройти до рочку, максимум до двох. Я не знаю як я проживу без молочного так довго. Це ж нi сиру, нi йогурту, нiчого абсолютно. Ось такi у нас невеселi справи :( Коли вона виросте, все їй розкажу!

Neverland
02.02.2010, 19:49
Як почитаю про ті алергії то аж якось моторошно стає. Серед знайомих з дітьми з 6 дітей 5 алергіків... Якийсь капець просто. Раніше таких проблем з тим не було. Так не хочеться мати тої зарази. Єдине що зараз спадє на думку: чим більше бережешся, тим більша імовірність щось таке мати. Маю одну подругу, яка з дитинства жила можна сказати в повній антисанітарії: їла немиту їжу немитими руками, таскала котів додому, взимку бігала без шапок, одним словом повна протилежність "нормальній слідкуючій за здоров"ям людині". Головне в неї ніяких глистів/алергій/важких хворіб не було ніколи. Завагітніла вона в 18, в 19 мала дитину, яка так само жила в "антисанітарії" і не мала ніяких алергій. Під час вагітності не обмежувалась ні в чому, коли годувала теж... Інша подруга коли була вагітна їла вітамінки слідкувала за харчуванням і під час гв сиділа на самій картоплі з хлібом бо дитина була страшним алергіком. І де та правда? Може забагато трясемось над собою от і маємо потім проблеми з опірністю організму... З

Sonne
02.02.2010, 20:32
аші каки не мають такого собі "ядовитого" запаху
Як звичайні, тільки що тверді. Спимо ми теж нормально.

Oliusia
02.02.2010, 20:53
Може забагато трясемось над собою от і маємо потім проблеми з опірністю організму...
Не відношу себе до людей,які над собою трясуться.Влітку всі ягідки їм з кущика,не мию,яблучко теж можу повитирати і з"їсти,руки по сто разів на день не мию.
Намагаюсь їсти правильно,викинула з раціону всі кетчупи,майонезі,газовані водички,бульбочку фрі і т.д.,але все ж таки відчула на собі цю хворобу - алергію.
Тому справа в нетрясінні над собою,а правільному харчуванні,і прислуховуванні до свого організму.Давати можливість йому відпочивати від їжі,посидіти на розгрузочних днях.
А опірність і імунітет прямозалежні від зашлакованості організму

Ann
02.02.2010, 20:59
В нас теж алергія((( Казали лікарі дисбактеріоз, розлади шлунку, а то алергія... Рятуємося жорстокою дієтою, Наріне, Симбітер і Біфідум бактерин... Ви знаєте, боролася з червоними плямами на шкірі майже пів року, думала ускладнення якісь після коклюшу. Побачила результат тільки після біфідум бактерину... ну ... і звичайно ж, дієти

Vegas
02.02.2010, 21:32
Ми мали проблему з алергією. Все почалось з покашлювання вночі. Частота кашлю збільшувалась. В основному це був сухий кашель, який переходив у вологий. І так ми кашляли десь 3 міс. Алергічний кашель вдалось зняти після прийому ліків: Zytrec та Dexametasone. Лікар сказала нам шукати причину алергії. А причиною алергії в нашому випадку став ковролін, а саме його порох. Ми перейшли з дитиною в іншу кімнату, де практично крім дитячого ліжка нічого не стоїть. Слава Богу кашель пройшов.

kucheryaska
02.02.2010, 23:57
Наріне, Симбітер і Біфідум бактерин.
Виключіть симбітер.Не знаю вашого віку,але дуже багато чула недоброго про нього навіть від лікарів, і моїй старшій він нічого не дав,тільки після припинення його вживання в нас почались проблеми з запорами. А для дітей після 3 років вроді нічого... Якщо ви ше лікуєте і в вас манюня-хороша штука Біогая-це пробіотик,але дороге!..

olenkastar
03.02.2010, 00:02
Виключіть симбітер.Не знаю вашого віку,але дуже багато чула недоброго про нього навіть від лікарів
я давала Софії у віці 5 місяців- поміг.ніяких закрепів не було.була єдина проблема-вона його випльовувала,потрапляло пару крапельок,але подіяло...хоча не знаю шо тоді подіяло...
а от причини алергії наших дітей-то ми самі!це те,ЩО ми їмо,пємо,де живемо,в чому вбрані,чим перемо і де буваємо і ЧИМ ДИХАЄМО!!! чомусь сільські люди не знають що таке алергія (або рідко).

kucheryaska
03.02.2010, 00:23
Не знають ,бо не хочуть знати. Мої батьки живуть в селі, я приїжджаю.Там такі щоки є ознакою здоров"я! А якщо переходить на зап"ястя і т.д.-то відповідь: з лишайним котом побавилася,пройде! Наші безпосередні сусіди в селі довели своє дитя до астми.Не звертали увагу на шкірну алергію,тоді це ,за стандартом,перейшло в алерг.кашель,а тоді вприступи асфіксії!!!
Тим то алергія істрашна-не звернеш уваги,-можна до такого допригатися!

---------- Додано в 22:23 ---------- Попередній допис був написаний в 22:15 ----------

Як звичайні, тільки що тверді. Спимо ми теж нормально.
Я за вас дуже рада,бо моє чадо тоді спало з інтервалом 15 хв. так її то мучило.Тільки на вулиці відсипалась 3 год. В день . А про каки-це добрий знак,значить страждає тільки підшлункова,печінка ще не зачеплена. тоді тим більше-ферменти і сорбенти.
:download:

olenkastar
03.02.2010, 08:15
а ще я грішу на БЦЖ.та і взагалі,одним з побічних ефектів усіх щеплень,є алергія.

Ann
03.02.2010, 09:02
в нас почались проблеми з запорами. А для дітей після 3 років вроді нічого... Якщо ви ше лікуєте і в вас манюня-хороша штука Біогая-це пробіотик,але дороге!..
Симбітер ми виключили, бо нам непомогло. Манюні через місяць 2 рочки буде. Реально результат бачу від Біфідум-бактерину (і не дорого, старшій для профілакитки даю) і дієти. Аналізи покращилися.

Ascorbinka
03.02.2010, 09:26
на щастя я лінива мама, страшенно не люблю лікувати дітей + народився молодший і стало вже не до лікарів ми переросли (ШКТ дозрів).
допишу...
пили біфіформ для кишечника, і дієта ( дальше шершавості алергія не йшла, проби на алергію не робила - було шкода дитини). В нас було вузьке коло провірених продуктів, нові вводили дуже обережно, на щастя обмежень в молочному не потребували (молоко домашнє).

в нас досі табу на магазинні солодощі, сочки, шоколад (якщо десь в гостях не вгледіла - чекай шершаві щічки, спинку, дупцю. Єдине, що дозволяю купувати дітям - солоні горішки без присмаків, кукурудзяні палички неглазуровані( або арахіс в шоколаді - рідко, дуже просять шоколад).

Всі діти ведуться на яскраві обгортки, тому "гидоту" їмо ми з чоловіком, а пачечки використовуємо повторно (для домашнього печива, соків, сирочків )... останнім часом вже рідше доводиться іти на такі хитрощі... розумнішають, є місце компромісам)))

До речі, про 3 роки... думаю, все-таки, дитячий організм розрахований на грудне молоко хоча б до 2.5 р... (каюсь, ще 2р. я не дуже в то вірила)

---------- Додано в 09:26 ---------- Попередній допис був написаний в 09:16 ----------

один з лікарів поянення дав геть інше:каже ,що в наш час різко збільшилася кількість дітей з вродженою незрілістю підшлункової залози,а оскільки вона несе основне навантаження,все не травить,то залишки і всмоктуються в кров і дають викид на шкіру.
щеплять від гепатиту В і ін., значать антибіотики з народження навіть від насмарку, повно "Растішок", "Данонів", молока з терміном придатності пів року (хтось же їх вживає, не думаю що пенсіонери) - залишається лише констактувати факт "діти хворобливі пішли, Чорнобиль тому виною"... kucheryaska, то не вам, скоріше риторичне (

Ann
03.02.2010, 09:33
дуже просять шоколад).
Я особисто зауважила, що немає алергії на справжній чорний шоколад. Той шо продається кавалками десь )))

Ascorbinka
03.02.2010, 09:37
шо продається кавалками десь )))
а де? явки-паролі;)

Diana
03.02.2010, 13:45
пангрол 10000-так називається ,це ферменти ,але вам вже без них не обійтись.
зі всім вищенаписаним згідна, а з цим ні, якщо буде правильна дієта, то ніякі ферменти не потрібні, підшлункова і так розвантажиться

olenkastar
03.02.2010, 14:01
особисто зауважила, що немає алергії на справжній чорний шоколад
моя дитина їсть шоколад і ніц нема.звичайно не кожен день,але якшо десь в гостях просить цукерка,то даю (якшо впевнена в його свіжості і без наповнювачів всяких).
ми ше на ГВ,це нас і рятує,прикормлюємся по педприкорму,що я ,те і вона.мабуть тому наша початкова алергія і не розвивається далі.
я теж,методом спроб і помилок,виявила найбільші алергени своєї дитини- мед,буряк і горіхи.їх уникаю.даю кожного місяця потрохи,щоб перевірити,чи ще реагує організм на ці продукти.наразі реагує..будем чекати і не робити з того трагедію
і ще згадала...алергія на все,може бути викликана ГЛИСТАМИ.в це смішно вірити,але це є так! тому вартує дитині і собі профілактично робити курс лікування( не дай Боже таблетками..маю на увазі гарбузовим насінням,настоєм трав,гранатами).а ще краще,включати в раціон зелень,часник,цибулю-цього глисти не люблять!

kucheryaska
03.02.2010, 19:42
грішу на БЦЖ.та і взагалі,одним з побічних ефектів усіх щеплень,є алергія.
Не зовсім згодна,багато дітей мають щеплення і не мають алергії. Звичайно, алергічним дітям особливо протипоказані щеплення,але ,як казала мені стара масажистка,-щеплення взагалі шукають слабе місце в організмі,а це не обов"язково алергія. Вона розказувала мені як масувала ніжку в дитини,на яку та не добре ставала,і після прививки прийшлось починати спочатку.

---------- Додано в 17:42 ---------- Попередній допис був написаний в 17:25 ----------

якщо буде правильна дієта, то ніякі ферменти не потрібні, підшлункова і так розвантажиться
Можливо, Але у вищезгаданому випадку ,при таких сильних закрепах, я би дала.Тим більше,що це не хімія. Якби була тільки шкіра,я б не сперечалася. А в цій ситуації головне-внормувати каки,тому Пангрол не зайвий,бо саме він несе за це основну відповідальність.

Chereshka
03.02.2010, 20:03
так всьо почитала почитала, тому моя думка:

1. алергія через те, що батьки пичкають всяким г... дітей, то і ті кіндери, і барні, і макдональдс, і чупси, і цуцьки всякі,а ще не годують грудьми, бо нема чим годувати. от так
2. ніц не вдієш гени такі, ти хоть нічого не їш, а воно всерівно буде висипати. От так. в мене таке було з дитинства. Я навіть яблучка домашнього не могла їсти, в мене були алергічні заїди, які були на пів лиця, я вмирала, я літом абрикоси, персики, клубніку нюхала, бо я уявляла, що я їх їм і мені від трого було добре. І нічого ви з тим не зробите, купу таблеток всуєте дитині, воно зменшить прояв, і всяке таке. Але має дитина перерости, в моєму випадку таке було. Проте пила таблетки від алегргії гомеопатичні+нормальні і кожен день зїдала по цілих два горіха грецьких, мені таке сказали. НЕ знаю чи то воно від таблеток, чи від тих горіхів, але зараз бідкаюся менше з алергією, лишень весною(на запахи)+коли починаються фрукти овочі нові.

Diana
03.02.2010, 20:07
алергія через те, що батьки пичкають всяким г... дітей, то і ті кіндери, і барні, і макдональдс, і чупси, і цуцьки всякі,а ще не годують грудьми, бо нема чим годувати. от так
А ви пробвали 1-3 -місячній дитині таке пичкати?

Chereshka
03.02.2010, 20:23
А ви пробвали 1-3 -місячній дитині таке пичкати?
я маю на увазі більш старших дітей)))

а для таких то випадок 2.

kucheryaska
03.02.2010, 20:53
і кожен день зїдала по цілих два горіха грецьких,
Це в вас щось трохи не стандартне було, бо всі мені відомі лікарі в один голос говорять,що горіхи мають найвищу ступінь алергенності.
В теперішній час трохи простіше,можна здати алергопроби. В моєї доці проби виявили алергію на гречку! ви могли б таке подумати? Отак і ви- могли їсти щось загальнодозволене для всіх, але не для вас.
До речі ,для СОННІ,-саме від гречки в моєї доці були запори.

olenkastar
03.02.2010, 23:02
В моєї доці проби виявили алергію на гречку! ви могли б таке подумати?
тут багато в кого з форумлян діти мають алергію на гречку.її обробляють якимсь білком,що і дає алергію

Liliyah Romanova
03.02.2010, 23:40
Оминаю я темку, оминаю...

У нас не алергія, але радше непереносимість.
Перший наш список був жахливий (для мене, бо здавалося, що тепер нічим дитину годувати): пшениця, цукор, какао, лактоза (всі молочні коров*ячі продукти), яйця.

Чим ми лікували?
Пробіотиками та вітамінами. Ну, і дієтою звичайно також.
Ще давали деякі ліки, але то все з клініки натуропатів, тому ліками навіть би не називала: часниковий екстраст, зелена рідина, назву якої я вічно забуваю... Але основну дію я би таки приписувала пробіотикам та вітамінам без домішку дріжджів, пшениці, кукурудзи та інших алергенних складників, що є у 100% вітамінів, що продаються в аптеках. Принаймні тут так є, що в звичайній аптеці натуральні вітаміни без алергенів не купиш, треба купувати в органічних аптеках та магазинах.
Зрештою, з вітамінами можна зробити простий експеримент, аби побачити, хочете ви давати їх дитині чи ні: поставте одну таблетку в склянку з водою. Почекайте, поки розчиниться, а тоді легко струсніть шклянкою. Якщо все попливе за водою, вітаміни безпечні, бо не осядуть на стінках шлунка, а якщо щось прилипне до шкла, то будете знати, що саме та бяка прилипне до стінок шлунку і буде довго дитині відбекуватися.

Після року часу (чи навіть більше) у нас результат такий, що дитина може спокійно їсти пшеницю, висипка, як раніше, не з*являється. Може споживати кисло-молочні продукти, як наприклад йогурт і сметану.

Яйця їсти не може. Результат після експерименту був не надто: температура, сонливість, втрата голосу. Більше наразі не експериментую. Та й він сам не виявляє бажання їсти яйця.

Молоко далі п*є рисове та мигдалеве, бо від звичайного дістає бігунку. Нещодавно виявили, що й від масла також, бо після канапки з маслом, яку в церкві з*їв, удома добряче прогнало і то кілька разів.

Ну, і моя відповідь на питання теми: лікувати з головою, бо все може пройти само. ;)

Vitaminka
04.02.2010, 00:13
в моєї доці була сильна алергія на атибіотики, які були в моєю грудному молоці (після кесеревого місяць на системі, уколах...) давала пробіотик БіоГая, допоміг

Liliyah Romanova
04.02.2010, 00:18
в моєї доці була сильна алергія на атибіотики, які були в моєю грудному молоці (після кесеревого місяць на системі, уколах...) давала пробіотик БіоГая, допоміг
У мого Дарка алергія на амоксицикліни (пеніцилін, ампіцилін), бо я не знала, що вагітна, коли в першому триместрі щось там лікувала. Зрештою, та алергія дуже сильно нас не лякає, просто маємо всюди, де можна (лікар, школа, аптечний файл), записано, що в нього така алергія, аби швидка чи ще хтось знали, що дитині ніц такого не можна. Одного разу наш сімейний лікар забув, то в аптеці подивилися й сказали, що виписані ліки дитині давати не можна, вони ж нашому лікареві й задзвонили і він змінив ліки на інші. Так що тут нам із тим ніби не страшно.
Правда, ще плануємо купити браслет на руку, де би писало, що пеніцилін не можна. Але поки в далеку дорогу не їдемо, то не купили наразі.

kucheryaska
04.02.2010, 00:24
лікувати з головою, бо все може пройти само.
А мій "лозунг": Головне- не запустити,щоб не добавилося нового.:girl_sad:

Liliyah Romanova
04.02.2010, 00:25
А мій "лозунг": Головне- не запустити,щоб не добавилося нового.
імхо, лікування штучними ліками - найгірше, що може бути. Я реально бачу результат у своєї дитини і щаслива, що ніяким іншим шляхом ми не пішли. Але в нас була альтернатива тут: рисові макарони, овочеві, без домішків пшениці, хліб без пшениці тощо. Печиво без домішок яєць, глютену тощо. Вибір досить великий. Коштувало багато, правда, але вартувало того.

До речі, одна дуже корисна річ, якої навчили мене Даркові алергії: уважно вивчати складники. Якщо я складників не знаю, то просто не купую. Так у Львові майже ніякого печива дитині не купувала, ну бо відки я знаю, з чого воно зроблене? Он про "Ромашку" прочитала, що то суцільні транс-жири в шоколаді (і то у всіх виробників). А то колись були мої улюблені цукерки...

Vitaminka
04.02.2010, 00:29
після 3 років (десь читала) чи коли можна дитині здати аналізи на алергени?

kucheryaska
04.02.2010, 00:34
в моєї доці була сильна алергія на атибіотики
Це ще не факт ,шо вона збережеться і надалі. Дац Бог,шоб не прийшлось провіряти! Просто вона була дуже маленька,а антибіотик для дорослої людини+доза тоже доросла... А зараз є купа спеціальних "дитячих" антибіотиків,що ніби-то не впливають на флору. Не дуже вірю,але вжитті бувають випадки,коли нікуди не дінешся.

Liliyah Romanova
04.02.2010, 00:38
Медикаментозні алергії рідко переходять. От харчові минають, а медикаментозні - навряд. Природа не та.

kucheryaska
04.02.2010, 00:53
коли можна дитині здати аналізи на алергени?
Я своїй малій робила в 1 рік,це на 4 основні алергени.Кров з пальця.але стільки!.. Шо там того пальчика,воно сплакалося,бідне! Але на той час це робили по направленню. В нас було з алергології з Орлика.

---------- Додано в 22:53 ---------- Попередній допис був написаний в 22:40 ----------

Медикаментозні алергії рідко переходять. От харчові минають, а медикаментозні - навряд. Природа не та.
Це якщо вони встановлені пробами у відповідних дозах,а не дані через молоко і неясно скільки.
А ще є наші "хвальоні" лікарі,чи не знаю хто б мав за таке відповідати.Це я до того,що в моєї малої якимось чином встановили алергію на цефтріаксон. А коли ми попали в лікарню в терміновому порядку- нам ЙОГОж і дали!!!
І ви не повірите, в нашому випадку справдилось прислів"я "клін кліном вишибають", після 5 днів антибіотиків і капальниць у нас залишилось алергеном тільки яйко!
А ще 5 днів назад мала червоніла від білого хліба і т.д.
Лікарі,яким я це розказую,кажуть тільки одне -"цікавий випадок"!
А я би ворогу не побажала таких цікавих "випадків"...

Liliyah Romanova
04.02.2010, 00:58
І ви не повірите, в нашому випадку справдилось прислів"я "клін кліном вишибають", після 5 днів антибіотиків і капальниць у нас залишилось алергеном тільки яйко!
Вам однозначно пощастило. Коли моїй дитині дали в 9 місяців пеніцилін, то він 3 дні рвав далі ніж бачив, і цілий час лежав нерухомо й дивився в стелю. Це з його вічною жвавістю та непосидючістю. Я свою дитину ніколи за всі майже 7 років такою не бачила. Лише тоді.
І мене тоді посилали в інфекційну лікарню, від чого я категорично відмовилася. І Богові дякую, що таке рішення тоді прийняла.

kucheryaska
04.02.2010, 01:07
Саме цікаве, що я не вірю ,що вона й була-та алергія на антибіотик,скоріше що вони там щось наплутали з аналізами. Не знаю чому,але не можу я сприйняти те,що нас вилікувало те, що мало б нашкодити... Дуже вже фантастично...
А ще думки про те як все могло закінчитись тільки додають впевненості. Бо дуже страшно,як уявлю...

Diana
04.02.2010, 07:22
тут багато в кого з форумлян діти мають алергію на гречку.її обробляють якимсь білком,що і дає алергію
а ви не пробували гречку світлу органічну ТМ "Жменька", це 2-й сорт, має більше користі. Колись мені сестра таку передавала із-за кордону з магазину еко-товарів, тепер і в нас така є, їмо 2-й рік.

kucheryaska
04.02.2010, 11:36
майже ніякого печива дитині не купувала, ну бо відки я знаю, з чого воно зроблене?
Це ,можливо за кордоном,те ,що написано на упаковці відповідає істині, а тут може бути навіть не приблизно. По каналу СТБ іде одна цікава програмка... Коли її подивишся-вже нічого не хочеться. Так я побачила як встановлювали лабораторно справжні складники гранатового соку кількох виробників. Виявилось ,що нігде гранатом навіть не пахло,в кращому випадку-сік якоїсь ягоди ,що має схожий колір(забула яка) ,і то в дуже малій кількості.
А скільки вагітних намагаються покращити гемоглобін за допомогою цього соку! Колись я була однією з них...:girl_sad:

In4a
04.02.2010, 11:50
мала червоніла від білого хліба і т.д.
Коли я була в пологовому, то познайомилась з жінкою, яка працює на хлібному заводі, її слова: "Я печу хліб вдома, і ніколи-ніколи-ніколи не купую хлібні вироби в магазині, бо знаю ЩО туди додають, щоб хліб мав гарний вигляд, був м"яким і т. д."... Тож нічого дивного, що у Вашої малечі алергія на нього :girl_sad:

Хомуся
04.02.2010, 12:17
Алергія... то дуже вже специфічна хвороба...Моє відношення до неї мінялося з плином часу, новими знайомими(які нею "страдали"). Зараз я її шукаю майже завжди, як тільки молодший починає чухати носа.
Двоє дітей, ніколи ніяких харчових алергій чи поствакцинальних ускладнень. На ГВ обидвоє були до 2,2 і 1,10 років відповідно.
Але починаючи з 3,5 років молодший стає періодично підхоплювати бронхіти. Спочатку списую на садочкову адаптації. Але чим далі тим частіше, кашель ларингічний.Частота захворювань за 2 роки стала майже 2-тиждневою. Щороку відпочинок на Чорному морі. І нічого. Зрештою, коли протягом року ми перехворіли скарлатиною, пневмонією, моноклеозом і численними обструктивними бронхітами. Здали аналіз lgE. Він перевищував норму в 150 раз. Здали проби. Побутова алергія: кліщі і пилюка,ВСЕ . Ми не можемо спокійно без ліків поїхати в гості до бабусі (бо в неї особняк) Так для нас там є кімнати без килимів, з нашою постіллю.Але раз на раз не випадає.
Алергія це та хвороба, яка не лікується. Тому її не можна спускати, що саме пройде.
Дитяча харчова - це трішки інше і при правильному підході вона спавді іноді минає. Але це тоді не є алергія. Алергію треба контролювати і навчится не загострювати. Бо вона має ще одину не дуже хорошу якість. Якщо на неї не звертають увагу, то підтягуються нові "друзі-алергени".

П.с. З чим я повязую наше "щастя"?
1. Ну по-перше спадковість. Виявляється я теж маю таке. Але в мене це лише прояви (хоч факторів ризику більше) Просто колись на таку як в мене реакцію ніхто не звертав увагу.
2. медикаментозний наслідок. Вплив ліків, якими ми лікували наші бронхіти. Хоч ніколи не були в тому надто активними.
3. передродова стимуляція. все може бути.
Але все таки у нас чисто побутова алергія (з ліків лише макропен давав висипку . то ми його і не давали. а зрештою всі оті сиропчики то ....)

MADLENKA
04.02.2010, 15:04
Я ніколи не була алергічною людиною, завжди могла тоннами їсти апельсинки, кавуни на початку сезону і всяке таке різне... Але... Після народження другої дитини у мене в пологовому будинку почалися висипи на лиці. Думала, що від молочного, але в період годування грудьми виключити з раціону не могла. Потім стала вживати менше молочних продуктів, висипи зменшились і думала я, що вже само пройде... Але не пройшло і через рік знову почалися "дива" на лиці і я врешті наважилась піти до дерматолога. При першому ж погляді на мене, вона сказала, що це харчова алергія або від гормональних змін і наказала виключити повністю:каву, зелений чай, жирне, смажене, майонези, кетчупи - ну все-все! Дозволила лише варену здорову їжу, мінімум фруктиків... Уявіть собі - наркоману заборонити пити КАВУ!!!! Перших три дні я думала, що зійду з розуму! Мені кава виднілась всюди!!!! Потім звиклось і знаєте, дівчата, за 2 тижні, що мені було відведено для очистки організму, всю алергію як рукою зняло і ще плюс до того всього я класно схудла!!!!
Так що, лікувати цю "халепу" треба обов*язково! Це не тільки покращує самопочуття, а ще й покращує зовнійшній вигляд!!!:girl_spruce_up:

SniganaN
04.02.2010, 16:07
В нас як пішла алергія на ліки, то лікар порадила, щоб це швидше з організму вивести, давати багато пити, часто купати і свіже повітря. То наш приватний педіатр так порадила, а свекрухи подруга- алерголог, порадила таблетки Супрастин і мазь гормональну Локоїд, чию пораду ми проігнорували!

Maksutka
04.02.2010, 16:26
лікувати цю "халепу" треба обов*язково! Це не тільки покращує самопочуття, а ще й покращує зовнійшній вигляд!!!

100%, в мене похожа ситуація була, після походу до дерматолага все пройшло :girl_curtsey: тож лікуйтесь і не чекайте поки само пройде!!!

Liliyah Romanova
04.02.2010, 16:27
Коли я була в пологовому, то познайомилась з жінкою, яка працює на хлібному заводі, її слова: "Я печу хліб вдома, і ніколи-ніколи-ніколи не купую хлібні вироби в магазині, бо знаю ЩО туди додають, щоб хліб мав гарний вигляд, був м"яким і т. д."... Тож нічого дивного, що у Вашої малечі алергія на нього
Пшениця в принципі алерген. І багато людей мають на неї якщо не алергію, то непереносимість, просто навіть можуть не здогадуватися. Найчастіше такі люди лікують шлунок.

Щодо побутових алергій, то моєму Даркові до вовни не можна приступати.

kucheryaska
04.02.2010, 23:56
подруга- алерголог, порадила таблетки Супрастин і мазь гормональну Локоїд, чию пораду ми проігнорували!
Звичайно,ви правильно зробили. Але мене найбільше знаєте що вражає-те що саме лікарі алергологи дають найбільш дурнуваті призначення. Моїх дітей теж вилікували не алергологи,а прості педіатри. От собі думаю,я народила 2 діток що є алергетиками,і вже з другою дитиною я знала як себе поводити,лікування, пам"ятаю попередні помилки .А в них перед очима проходять тисячі дітей,то який напрошується висновок?
Або вони дуже тупі,(що навряд),або їх мета не вилікувати дитину,а залікувати,щоб до них приходили ще і ще. Цих дітей свідомо заганяють в усе гірший стан! А потім алергічні кашлі,бронхіти,приступи асфіксії,астма...
Який жах,скажу я вам!!!!

---------- Додано в 21:56 ---------- Попередній допис був написаний в 21:36 ----------

Дитяча харчова - це трішки інше і при правильному підході вона спавді іноді минає. Але це тоді не є алергія. Алергію треба контролювати і навчится не загострювати. Бо вона має ще одину не дуже хорошу якість. Якщо на неї не звертають увагу, то підтягуються нові "друзі-алергени".
Я вам щиро співчуваю, і повністю згодна з вами. Хіба що харчову алергію я б назвала Першим рівнем складності,а те ,що у вас -вже другий.
У мене є племінник,який має алергію на цвітіння. Він з травня по липень не може виходити на вулицю! І це не просто сльози-слиз в носоглотці блокує дихальні шляхи! Скільки моя братова провела ночей, слухаючи чи він дихає,я вже мовчу...
Він не може приїхати в село до баби з дідом, тільки море помагає. І то-поки він там є... Це в нього з 3-4 років,а зараз йому 17...
Ви праві-я чекаю тих трьох років,як манни небесної, бо вірю-пройде. А чого чекати вам і таким,як мій племінник....я не знаю. Не до порівняння :харчова дієта і бронхіт.:girl_sad:

Яруська
05.02.2010, 00:51
то моєму Даркові до вовни не можна приступати

І моєму Маркові теж, та і чоловікові.
Але то побороли досить просто, нема ні килимів, ні подушок з пір"я, ні ковдр-перин...живем на силіконі і синтипоні.:girl_in_dreams:

olenkastar
05.02.2010, 09:16
По каналу СТБ іде одна цікава програмка... Коли її подивишся-вже нічого не хочеться
а хочеться дивитися ще і ще...рейтинг піднімають.

яка працює на хлібному заводі, її слова: "Я печу хліб вдома
моя мама працює на хлібокомбінаті в молочному цеху(при комбінаті створили)...і молоко ми пємо з її заводу,і сметанку і все,бо вона знає ШО вона туда кидає.вона приносить додому всього свіженького,а коли погане (кисле)молоко,тоді і добавляють хімію ( щоб не було чути,що молоко привезли скисше). і хліб вона приносить додому коли добрий..день на день не схожий,залежить і від якості продуктів і від зміни,яка то робить.бо буває мама приходить і каже,сьогодні нічого не хтіла брати,такого нахімічили там,щоб було добре!

Це не тільки покращує самопочуття, а ще й покращує зовнійшній вигляд
+1000.усе зовні,що вилазить то від того,ЩО ми в себе пхаємо! якось читала про лікувальне голодання.писало,що навіть бородавки і жировички пропадають.

я народила 2 діток що є алергетиками

я знала як себе поводити,лікування, пам"ятаю попередні помилки .А в них перед очима проходять тисячі дітей
бо то є ВАШІ діти,і в ваших інтересах було відслідкувати алергени.а лікар просто стандартними методами лікує всіх...то ж не його діти... а жаль.
я теж до таких потрапляла.а потім пішла до приватного,заплатила йому за прийом гроші,і він нас потихеньку "привів в чувства" без лік і гормонів! хоча тепер я розумію,що можна було би обійтися без лікарів взагалі,але ж хто знав!усі ми на досвіді свому вчимося:girl_cool:

Не до порівняння :харчова дієта і бронхіт.
казала ота приватна педіатрша,що загнана всередину алергія,то вилазить за пару років астмами і бронхітами.тому я віднеслась до того питання серйозно.

Fast
05.02.2010, 10:40
І в моєї манюні, якій ось тільки буде 4 місяці і годую її цицьою, теж проблеми - діагноз атопічний дерматит. Десь в місяць стали червоні щічки. Педіатр з поліклініки сказала, що я щось не те з'їла і щічки знову стануть нормальними. Так з'їла! За тиждень ці червоні щічки почали по трошки сходити. За місяць! майже зійшли, але от халепа знову не те з'їла! Як наслідок, щічки червоні + ширшаві ножки. Я знову на дієті, чекаємо поки зійде, але добре, що кожен день ходили на масажики (попою вилазили), то нас бачила і педіатр, то прописала порошки. Три дні поприймали і почало сходити. Але тут змінили памперси на розмір більші і знову халепа - червоний животик! Потім знову, щось в їжі не сподобалось (не той сорт риби з'їла!) і дитина знову вся червона і ширшава, але набагато сильніше ніж попередній раз!!! І зараз лікуємось в алярмовому порядку, бо нам знову потрібно пройти курс масажиків, а масажист сказав, що тільки після того як приведемо шкіру в порядок! До понеділка мусимо справитись!
Я їм вівсянку, печені яблука, варене м'ясо, печену картоплю і творог, а малій даю смекту, мажу мязючкою(лікар сама робить) на ніч, а на день мастимо емульсією ліпікар + порекомендували помити дитину дігтярним милом, але це я ще не знаю чи варто, хоч мило уже купила!
Всім, хто має такі проблеми бажаю терпіння і не впадати у відчай, наші дітки дуже відчувають наш настрій і їм дуже потрібна наша підтримка:girl_smile:

kucheryaska
05.02.2010, 16:04
мажу мязючкою(лікар сама робить) на ніч, а на день мастимо емульсією ліпікар + порекомендували помити дитину дігтярним милом, але це я ще не знаю чи варто, хоч мило уже купила!
Почитайте тему спочатку-побачите,що всі згодні з тим,що дитину НЕ треба нічим мастити. Це головне правило,бо ви заганяєте ту алергію в середину і не будете бачити реального стану мацьопи по шкірі. Це ж знак,що негаразди внутрішні!
Тут є схвальні відгуки про препарат "БіоГая",я теж ним користувалась. Можете спробувати,якраз для вашого віку.

Fast
06.02.2010, 12:01
Згідна цілком, що треба лікувати з середини! Але нам треба срочно, щоб шкіра покращилась, нам дуже масажики, ще потрібні :(, а по такій шкірі просто не можна. А БіоГаю пробували - на жаль ніякого результату.

kucheryaska
06.02.2010, 12:56
А БіоГаю пробували - на жаль ніякого результату.
Дуже шкода... Дійсно дивно. А як смекта-помагає? Бо я ще не стикалась з таким призначенням лікаря,цікаво.

olenkastar
06.02.2010, 13:28
Але нам треба срочно, щоб шкіра покращилась
та і чешеться мабуть,воно ж неприємне відчуття -висипка на шкірі.
спробуйте ванночки з крохмалю робити,дуже помякшують шкіру,з вівсянних пластівців відвар для купання.

до речі, НАСІННЯ КРОПУ (1 ч.л. на 200мл кипяченої води,настояти годину,процідити)-давати зранку натщесерце по чайній ложці малюку=собі по столовій! це кропна водичка,приготовлена самостійно(а не той бее-плантекс з аптеки).не даремно наші бабусі нам її давали.кропна вода виганяє глисти ,має спазмолгічну дію,покращує самопочуття малятка,коли коліки,лікує алергію(виганяє токсини з печінки-а це основна причина алергій.)

SniganaN
06.02.2010, 13:30
їх мета не вилікувати дитину,а залікувати,щоб до них приходили ще і ще. Цих дітей свідомо заганяють в усе гірший стан!
Згідна на всі 100%.
От намажеш мазю, даш таблетку і ніби все пройшло. Тоді всім розказуєш, який хороший лікар і як допоміг, і до того лікаря вже черга вистроїлася, кожен у кишеню щось тицьне... А їх тільки те і цікавить, а на здоров'я твоєї дитини їм далеко плювати.
Мамочкам, у чиїх дітей є алергія, я б порадила, в-першу чергу визначити від чого та алергія. Для цього можна, наприклад, записувати: що їла, чим прала (не тільки дитячі речі, бо дитину ж беруть на руки і інші члени сім'ї) і т.д. А тоді, коли алерген буде встановлено, рахуй справу виконано (виключила з раціону той продукт, змінила порошок, часто пилесосиш...). І не травіть дітей таблетками, руйнуючи внутрішні органи лялі. Памятайте, що здоров'я вашої дитини залежить насамперед від вашої мудрості!

In4a
06.02.2010, 13:31
з вівсянних пластівців відвар для купання
Якщо купаємось в великій ванні, то скільки і як зробити цей відвар?

olenkastar
06.02.2010, 13:38
я запарюю стакан у 5-літровій каструлі.заливаю вобід кипятком і до векчора він собі настоюється,а потім виливаю у ванну.разом з тією кашкою.тією кашкою натираю добре шкіру,як милом...зразу робиться така мягусічка:)

SniganaN
06.02.2010, 13:57
Згадала, ще нам радили чай з череди пити (з серії- карпатські чаї або в аптеці), але то треба по-гуглити як його пити.

kucheryaska
07.02.2010, 19:23
чай з череди пити (з серії- карпатські чаї або в аптеці), але то треба по-гуглити як його пити.
Обережно. Рахується помилковою думка.що трави тільки на користь. Треба дуже добре розбиратися в тому,так як і в гомеопатії. Дуже тонка штука,я не раз чула-як ті горошки можуть нашкодити? одним більше-менше. Так і з травами :має бути точна доза,якщо не помиляюсь,встановлена відносно ваги ,вивчені і зважені всі побічні дії.
Особливо для таких мацьопих. От купання в череді ми теж проходили,на жаль,нічого.
Я так колись мало викидень не дістала,бо пила сену від закрепів...
Внутрішня біда є внутрішньою, як не крути...

Diana
08.02.2010, 07:40
нам радили чай з череди
череда таж в багатьох випадках є алергеном

olenkastar
08.02.2010, 08:57
череда таж в багатьох випадках є алергеном
аналогічно як і полин. хоча полин дуже добре виводить токсини з організму,але в нас виявився алергеном,на жаль:(

Fast
08.02.2010, 10:42
А як смекта-помагає?
Помагає! :) Приймали 3 дні. Як результат - щічки почали сходити, залишилась трохи шороховатість. Орієнтуюсь по них, бо личко не мастили мазями. І какашки стали такі як тре :)

kucheryaska
08.02.2010, 19:09
Дуже за вас рада! сама спробую, бо мій мацьопик вже як бачить шось чорне(вугілля),то починає тікати. Набридло ,напевно.:girl_smile:

Diana
08.02.2010, 19:15
ми маленькими також інколи смекту використовували, помагала

loreniya
09.02.2010, 11:19
я щоки малому мастила молоком своїм - з принципу як не поможе, то хоч не зашкодить... Пройшло. Причому якось так вийшло що перший день мазала лише одну щічку. На другий день була вже різниця. Мазала так 5 днів. Шкірка нормальна стала.
А що ви їсте? Моє меню зараз таке
Картопля /варена, пюре, в мундирі)
вареники з картоплею
вареники з сиром
хліб білий не свіжий
масло
сир твердий
телятина
печінка волова
компот з сушки

kucheryaska
09.02.2010, 19:21
Не знаю кого ви питаєте,але у вас прекрасне меню! Коли годувала-теж так харчувалась.

loreniya
10.02.2010, 10:26
я впринципі всіх питаю, хто мав таку проблему. Цікавить мене яка реакція на рис, на моркву, на сирі яблука, на сметану молоко я так поняла навіть пробувати не варто...
розумію що треба якісь овочі їсти і фрукти і не знаю з чого почати - картопля не рахується... буряк і капусту не варто, а що лишилось? Морква! Але вона оранжева - це мене в тупік ставить... Зробила б плов - телятина, цибуля, рис, морква.
і взагалі по кашах, що можна? гречка нам не пішла, пшеничні каші алерген...

Diana
10.02.2010, 10:42
пшеничні каші алерген...
думаю можна спробувати, в нас на глютен алергії не було, каші їла всі ( гречка, рис, пшоно, ячна), 2 яблука і 1 банан вдень + сухрики і вівсяне печево або марія. Часто суп з фрекадельками, печене яблуко, буряк теж їла трошки

Fast
10.02.2010, 11:13
яка реакція на рис, на моркву, на сирі яблука, на сметану молоко я так поняла навіть пробувати не варто...
Треба пробувати, але по трошки, обережно. От на рис у манюньки нема ніякої реакції. Тож їм рисову запіканку з яблуками. А якщо в доці понос, то зразу готую собі рис, ще декілька сухариків і все ОК! :). Сметану і справді краще не вживати, особливо жирну домашню, а молоко можна спробувати. Твердий сир теж може бути алергеном. Сирі яблука можна попробувати, але домашні і почати з четвертинки
А ще можете спробувати гарбузову кашу - дуже корисно

kucheryaska
10.02.2010, 11:46
А ще можете спробувати гарбузову кашу - дуже корисно
+100!!!
І ще я їла геркулеси деякі,і дуже б радила домашнє кисле молоко,якщо нема проносів. Моя мацьопа від мого рису діставала закреп, то я рятувалась цим кислим.
Ще хороша штука- кабачок,але до нього ще так довго!.. Я ще їла фініки і інжир,а потім варила з них компоти малій для різноманітності.:girl_smile:

mamaMari
10.02.2010, 15:47
І какашки стали такі як тре
В які вони мають бути? Сину майже 4 місяці і також шершаві щічки та ніжки, лікар поставив діагноз - атипічний дерматит. А ще сказав , що у такому віці дітки повинні ходити в туалет 2рази, максимум 3 на добу, а мій по 4-5 ходить. Я думала, що чим частіше ходить , тим краще, обмін речовин кращий. І какулі у нього жовтенькі такі, ріденьки зовсім без комочків , буває правда і зелені.

loreniya
11.02.2010, 10:54
лікар поставив діагноз - атипічний дерматит
мені взагалі здається що мені б комп"ютер з інтернетом в кабінет і я б була в 100 раз ліпшим лікарем ніж наш участковий... Всіх дітей під одну лінійку! Нам постійно кажуть показати какашки і страшно дивуються що вони жовті - були б зелені - наші щічки списали б на дисбактеріоз і ніхто б вже не парився... А так я на дієті, какашки нормальні - ото задачка з двома невідомими непосильна участковому...

In4a
11.02.2010, 11:04
атипічний
Ото так "ачепятка":girl_crazy:

kucheryaska
11.02.2010, 13:18
також шершаві щічки та ніжки, лікар поставив діагноз - атипічний дерматит.
Як це не дивно-в вас те саме,що і в всіх в цьому розділі,тільки називають чомусь по різному. Сама стара назва( ще мому племіннику ставили,йому-17 вже) -це діатез і екзема,потім отой ваш атопічний дерматит, тепер -харчова алергія. На какашки не дивіться-я тут начиталась шо вони бувають нааастільки різні! Перегляньте своє меню і питайте- поможемо чим зможемо всі разом. Бо я бачу,що щоки "цвітуть" в багатьох, а от ніжки-то вже не дуже добре. А що вам призначив лікар?

mamaMari
12.02.2010, 10:13
Лімфоміазот, мазь елідеа, стекта,бактерії Біфі-форм і Феністил .
Але ми нічого цього не приймаємо, бо мазь хоча й дуже класна - не гормональна і на травах, але заганяти усе всередину - не хочу, щоб внутрішні органи обсипало, бактерії- навіщо, якщо є грудне молоко, але це моє особисте рішення. Просто я сіла на дуже строгу дієту, і вже кілька днів у нього кращі ножки і щочки . Планую попробувати відвар вівсяних пластівців

loreniya
12.02.2010, 11:13
мажте молоком - знімає шершавість, зволожує шкіру дитині і вона швидше гоїться. Мені теж всі "мазь, мазь..." а толку? замазати наслідки а не усунути причину.
вчора випробували той плов, але трошки - десь 2-3 ст ложки. поки нічого.

Планую попробувати відвар вівсяних пластівців
а що воно має зробити? може я щось пропустила...

katrinka
12.02.2010, 12:59
ми теж трохи маїмось з алергією. вперше проявилась у 1р10міс, страшна кропивниця по всьому тілу, лікували півтора місяці, пройшло. алерген не встановили, явно не харчова. не згадували про неї до цього літа, коли алерголог визначила причину наших частих бронхо-легеневих захворювань. сіли ми на строгу дієту на три місяці, паралельно пили зіртек, спочатку ношпу і неофілін, щоб зняти бронхоспазми і перший тиждень інгаляції, бо ситуація була погана. зробили алергопроби, з харчами все ок, незначна алергія на грибок. якраз із цим пов"язую початок наших бронхолегеневих захворювань, бо жили 2,5 роки у будинку, де був грибок (сухий, сирості на той час не було, просто до кінця не виведений), який при тривалому контакті дав реакцію. а ще маємо реакцію на хімію, яку додають в продукти, приправи, найбільше у цукерки, печеня, це я сама побачила, на хімію алергопроби не роблять. висипки у нас небуває, просто погіршується дихання і далі загострення бронхіт, пневмонія, якщо міри не приймати. солодким малий ніколи не захоплювався занадто, тому і зараз сам себе обмежує, розуміє чому цього їсти не можна. це що маємо зараз алергія, яка колись проявилась на шкірі, потім перейшла на бронхи.

Fast
12.02.2010, 13:22
які вони мають бути?
Я про какашки - такі як паштет :)
ріденьки зовсім без комочків , буває правда і зелені
От це і є понос!
Я думала, що чим частіше ходить , тим краще, обмін речовин кращий
Це нормально до 2-х місяців, а в 4 - нормально 2 рази на день

бактерії- навіщо, якщо є грудне молоко
Для того, щоб їх приймати спершу бажано здати какі на аналіз, і якщо аналіз буде поганий, одним грудним молоком на жаль не обійтись :(
Моїй цьопі 4 місяці і ми 1 раз на місяць здаємо памперс на а-з

Ірушка
13.02.2010, 13:38
А хто це встановив??????
Кожна дитина різна, для моєї наприклад норма коли какає 2 рази на день, а в подруги дитина такого самого віку і какає 4 іноді 5 разів на день і для нього це нормально.
От це і є понос!
Незнаю як можна встановити чи дитини понос, так як дитина на ГВ завжди какає ріденьким.
Для мене визначальним є коли дитина какає 6 разів на день - це понос.

Тільки що до мене дійшла одна закономірність, коли я дитину на обід ложу на наше ліжко, дитина покривається червоними пятнами.В нас синтетичне покривало, як я до цього не додомалася раніше?

Муська
13.02.2010, 13:57
дитина покривається червоними пятнами.В нас синтетичне покривало
Синтетика то взагілі зло(вночі, від малого коли він рухався,було чути потріскування і в темноті було видно вспишки іскр в місці де шви на одязі були:girl_crazy:,лише потім я зрозуміла,що була підшита синтетична стрічка,яка наелектризовувалась і "стріляла"від рухів прям як полтергейст )
А при контакті з синтетикою відразу червоніє шкіра і прищики з"являються на щоці,там де він потерся. Тому одяг і постіль з синтетикою "далой".:girl_devil:

Fast
13.02.2010, 15:50
Кожна дитина різна
Ну звісно! І якщо дитина добре себе почуває, добрі аналізи, нема алергії, добре їсть, спить - то це нормально!
А не списувати рідкі какі і їх кількість на ГВ, коли в дитини всякі негаразди, такі як дизбіоз, харчові алергії і т. п. Все це взаємопов'язано!

SniganaN
13.02.2010, 15:53
А що ви їсте? Моє меню зараз таке
Картопля /варена, пюре, в мундирі)
вареники з картоплею
вареники з сиром
хліб білий не свіжий
масло
сир твердий
Може бути алергія на коров'яче молоко і молокопродукти або на пшеницю (глютен). Колись таке чула, на хлопський розум поясню так: в дитини через недостатню зрілість підшлункової не виділяється якийсь фермент, що розщіплює білок, який містять ці продукти.
Але то з часом проходить, діти переростають.

Galya
13.02.2010, 17:06
такі як паштет
То хіба для дитини на ШВ є нормою. На ГВ діти какають ріденьким.
А в 2 місяці і 1 день дитина враз починає рідше какати? а якщо ні - лікуємо понос?

здати какі на аналіз
Цей аналіз зовсім не інформативний, так як показує флору тільки останньої ділянки кишківника. Якщо з дитиною все добре не варто здавати аналізи "на всякий випадок", бо точно щось знайдуть...

Ірушка
13.02.2010, 21:43
В нас пройшла алергія!!!!!!!!!!!УРА!!!!
Покривало сховане далеко далеко, в дитини гарне біленьке личко без висипки. а я вже не мордую себе думками, проте що мені їсти, а що ні.

loreniya
14.02.2010, 10:22
На ГВ діти какають ріденьким.
Заспокоїли - бо в нас точно не паштет.
Покривало сховане далеко далеко, в дитини гарне біленьке личко без висипки. а я вже не мордую себе думками, проте що мені їсти, а що ні. Де б мені знайти "покривало" своє... Правда ситуація набагато вже ліпша, потрошка пробую різні продукти... Заспокоїла себе думкою що мені таке здорове харчування також дуже корисне - ні тобі чіпсів, ні ковбаси ні хімії /хоч я і так не зловживаю ніколи/

In4a
14.02.2010, 10:31
Де б мені знайти "покривало" своє...
Ой, не кажіть, і мені б це "покривало"...

Leditanya
14.02.2010, 14:26
Зараз приймаємо симбітер. Личко практично очистилося. Ще мажемо кремом від А-дерма Дермалібур. При тривалому використанні теж нам допомагає.

Blondo4ka
15.02.2010, 07:11
І мені, виявляється сюди:( Минулої неділі з"явилася в дитини шершавість плямками на ножці. Причина невідома. Діагноз - той самий АД, про який всі тут пишуть. Питання: від чого? Дитині вже 7 міс. Своє меню я не міняла, нічого нового йому теж не вводила:girl_sad:
Виписали нам мазь "елідел", то вже ті плямки побіліли.
Я думаю, може то у воду щось додали, бо купаю вже не у кип"яченій воді.
Взагалі-то я теж алергік досить і на воду, і на пилюку.
До кого з тими питаннями -- не знаю:girl_cray:

loreniya
15.02.2010, 11:29
Blondo4ka, а може то не на їжу - читала що алергени попадають 3 шляхами - через їжу, з диханням і контактно через шкіру. Якщо ви їли стільки часу все, то мабуть не в їжі справа, може якесь мило нове, чи порошок до прання, чи одежинка? Часто в дітей алергія на пухові речі, шерстяні, домашніх тваринок, ну але до 7 місяців то вже б мабуть раніше проявилось....
Діагноз медиків то ще не факт - беріться ще до гугла за діагнозом...

natorella
15.02.2010, 14:19
з"явилася в дитини шершавість плямками на ножц
в нас такі постійно. перші були на глисти. але то поза рік нам було. а зараз - я більш ніж впевненна на емульгатори всякі які є в їжі. стараюсь то контролювати. але не мажу нічим - треба зсередини чистити

Usmishka
15.02.2010, 17:17
в нас такі постійно
І в нас ножки шершаві періодично, але то дійсно із-за шлунку, і запах інколи з рота з'являється, я чекаю на подорослішання ШКТ :)

Fast
15.02.2010, 19:54
2 місяці і 1 день дитина враз починає рідше какати?
Не треба бути такою категоричною

Якщо з дитиною все добре не варто здавати аналізи "на всякий випадок"
Але тут усі в кого, явно, не все добре, на жаль :(
Я лише кажу зі свого не великого досвіду і те, що говорять лікарі яким я довіряю. Ось у нас, після того як я щось вкушу вранці не те, то уже ввечері міняються какі (зеленіють, ріднуть і тд), а на ранок - червоні щічки
І якщо, хтось сумнівається в "правильності" как своїх мацьоп, проконсультуйтесь у спеціалістів - покажіть їм памперс, а не гадайте

Blondo4ka
15.02.2010, 20:48
А в нас навпаки запорчики...
треба зсередини чистити
але треба знати ЩО чистити, до якого спеціаліста звертатися, а я не знаю:(

shoniko
15.02.2010, 21:10
Хочу запитати у всіх в кого в дітей запори чи даєте ви вітамін Д, бо маю власне переконання : вітамін Д=запор. Тому треба вважати, бо можна довести дитину до атрофії кишківника (знаю приклад)

Blondo4ka
15.02.2010, 22:07
кого в дітей запори чи даєте ви вітамін Д,
Я не даю, а запори все одно є.

natorella
15.02.2010, 23:31
не даю, а запори все одно є
при запорах - все нечисте залишається довший час в кишківнику - тому і алергія.
шо ви їсте? син маю на увазі

Blondo4ka
16.02.2010, 02:35
шо ви їсте? син маю на увазі
Син на 90% на ГВ, крім того по-трошки на педагогічному. Не даю рису, більше яблучка, ще їсть хлібчик, картопельку, гречку, пшеничну кашку, борщик та легенькі зупочки.

Leila
16.02.2010, 08:15
може на глютен є реакція, спробуйте нічого не давати, бо запор на пригодовування нове - це алергія. а через деякий час знов поступово почніть і дивіться реакцію. Малому поки що і гв достатньо навіть якщо нічого не давати. в такому віці краще давати рис, гречку, ніж пшеничну кашку, а завдяки грудному молоку запору не мало б бути, якщо все добре переноситься, вівсянка і пшениця , манка ці кашки пізніше треба давати.

Blondo4ka
16.02.2010, 09:19
Та справа в тому, що в нього від народження періодично запорчики. Не залежно від того, що їла я. Давала чайок з кропу, кмину та ромашки (це різні чаї, а не змішувала), трохи помагають, але перестаю давати кілька днів - і знов то саме:(

Fast
16.02.2010, 10:42
в кого в дітей запори чи даєте ви вітамін Д,
Перед тим, як призначати вітамін Д нас і справді питали чи не має запору

---------- Додано в 08:42 ---------- Попередній допис був написаний в 08:36 ----------

Давала чайок з кропу, кмину та ромашки
А ми ще в аптеці, в рецептурному, замовляємо кріпну водичку і даю по 1-2 чайні ложечки між годуванням, але не кожен день, чергую з іншими чайочками

Leila
16.02.2010, 11:19
Blondo4ka, моя мала теж деколи через день какала, деколи і раз на 4-5 днів, я подавала днів 5 біфідумбактерин, і звичайно висаджую зранку какати після сну, але поки що не на горщик (але вдень потрохи і на горщик саджу), а в руках тримаю колінця малої зігнуті і притиснуті до животика, кожного разу попукає і є рузультат, спробуйте, може у вас дійсно не алергія, а суха шкіра в яких саме місцях, бо в малої коліна бувають сухі, але то від її активного повзання. Частіше годуйте грудьми, бо деколи декілька мілілітрів молочка не вистачає,щоб процес пішов :)

Blondo4ka
16.02.2010, 11:54
Частіше годуйте грудьми
Годую часто - максимальна перерва - 1 - 1,5 год, їсть скільки хоче. А висаджуй - не висаджуй, тут нічого не помагає. Щодо сухості шкіри, то певно ні, бо то такі маленькі червоні плямки на литці, навряд чи десь натер, і після ванни стають ще більше червоні.

Зюзя
17.02.2010, 20:33
Поділюся з вами своїм гірким досвідом...
Синочку зараз 8,5 місяців. червоніти щічки в нас почали місяців зо п'ять назад. особисто я це пов'язую із антибіотиками, які нам призначили, коли ми захворіли (свекруха звинувачує вакцинацію..) спочатку особливих зусиль я не приклала (,в чому себе тепер дуже звинувачую...), тобто шоколад,червоне, горіхи і всяку хімку я перестала їсти, а синочок виключно на ГВ був. але це особливих результатів не дало. я почала себе заспокоювати,що само пройде як прийде час... потім нам порадили "негормональний" кремчик зробити в аптеці,який давав моментальний результат. тепер коли я перечитала цю темку,то зрозуміла,що ним ми тільки заганяли ту всю "каку" всередину,тому і вкрилися недавно шершавими плямками наші ножки...:(
десь два тижні назад таки пішли до алерголога. тепер сиджу на дуууже строгій дієті, синочкові 10 днів капали краплі "феністил" і мазали щічки кілька днів "феністил гелем" (хоча в його необхідності сумніваюся...)
результат таких дій наступний: абсолютно пройшла шершавість на щічках, хоч вони ше такі трошки рожевенькі, ножки покищо ледь-ледь шершаві.
маю надію,що як протримаюся ше через деякий час на такій дієті, то наша алергія пройде остаточно...

shoniko
17.02.2010, 21:04
Тут хтось писав,що дає вугілля дитині, а в яких дозах і з якого віку, підкажіть будь-ласка?

Ірушка
17.02.2010, 22:12
Тут хтось писав,що дає вугілля дитині, а в яких дозах і з якого віку, підкажіть будь-ласка?
Мій має 7 кг., - я даю пів таблеточки на день

stira
17.02.2010, 22:42
Щось в мене не працює цитування... Вугілля дається 1 таблетка на 10 кг ваги(тобто, якщо дитина важить 10кг, то і давати 1 таблетку, 20кг -2 таблетки.)

Ірушка
18.02.2010, 14:03
В нас зявився новий алергічний продукт - яйці.Напевне як і в більшості діток схильних до алергій.
Ще один продукт виключаю з свого меню.........ех

natorella
18.02.2010, 14:26
зявився новий алергічний продукт - яйці
ви їх багато їсте? я до 6 міс не їла сашиних, бо коли мала була - бо сама маю на них алергічну реакцію

Lithium
18.02.2010, 14:44
одна таблетка по іструкції на 10 кг ваги.

Vitaminka
18.02.2010, 16:34
Мій має 7 кг., - я даю пів таблеточки на день
як ви даєте вугілля дитині?
скільки знаю...а в якому виді? розтерте в порошок на ложку? чи як?
моя зразу виплюнула

Magnoliya
18.02.2010, 16:42
Можливо підкажете чи шкірочка на бровах є проявом алергії, чи можливо воно зійде,бо ми трошки переношені, нам 1 місяць і на ГВ, ще даю кропну водичку трошки від коліків.

natorella
18.02.2010, 16:44
розтерте в порошок на ложку?
і трохи води
берете ше тата. він тримає дитину, а ви заливаєте то чорне місиво в рот малюкові

так страшно написала, бо як згадаю........ мурашки по шкірі
шкірочка на бровах є проявом алергії, чи можливо воно зійде,бо ми трошки переношені, нам 1 місяць і на ГВ, ще даю кропну водичку трошки від коліків
яке то має відношення до алергії?
шкірочка у вас з народження

Ірушка
18.02.2010, 17:09
берете ше тата. він тримає дитину, а ви заливаєте то чорне місиво в рот малюкові
В нас проходить все меньш драматично, малий з задоводленням пє вугілля, тільки стараюся розводити в маленькій кількості води, щоб не було більше 2 чайних ложок

---------- Додано в 18:09 ---------- Попередній допис був написаний в 18:07 ----------

ви їх багато їсте?
Та ні. майже не їм, але вчора зїла 2 смажених яйця, щось захотілося і ось сьогодні результат на лиці в малого.

Зюзя
20.02.2010, 14:36
А як часто і скільки разів ви давали активоване вугілля? чи тільки один раз?

Ірушка
22.02.2010, 22:37
незнаю, що мені робити, висипка на щіцчі починає мокнути,малого чухається, він себе шкрябає.Моя лікарка каже йти до дерматолога, а я хочу ще трохи почекати.Купаю синочка в крохмалі, завтра почну давати бактерії і вугілля.

Diana
23.02.2010, 09:13
незнаю, що мені робити

але вчора зїла 2 смажених яйця
Попробуйте посидіти на строгій дієті і поспостерігаєте. Вугіллям також не треба переборщити, це сорбент, який вбирає токсини і також і корисні бактерії також, а якщо випорожнення нормальні і вугілля на мою думку не тре.

давати бактерії
а це думаю не завадить

Blondo4ka
23.02.2010, 10:49
А чи є в когось з дітей алергія не на продукти харчування, а на мороз, сухе повітря, або воду?
Я змазувала ножки малого кремом "Боро плюс" (сподіваюсь, то не приймуть за рекламу), яким користуюсь сама, бо маю чутливу шкіру, і висипка за кілька днів пройшла.

Ірушка
23.02.2010, 16:52
[/COLOR]Попробуйте посидіти на строгій дієті і поспостерігаєте. Вугіллям також не треба переборщити, це сорбент, який вбирає токсини і також і корисні бактерії також, а якщо випорожнення нормальні і вугілля на мою думку не тре.
А морська риба такоє алергеном?її також виключати з меню?
Вчора малий ходив в туалет однією слизю, це стало вирішальним на користь бактерій.

Oliusia
23.02.2010, 21:54
морська риба такоє алергеном?
так є алергеном,і яйця є теж алергеном.

Ірушка
23.02.2010, 21:58
яйця є теж алергеном.
за це знаю, ось начиталася що й часник може викликати алергію - теж перестаю їсти.Залишила в раціоні лише мясо, кисло молоко і овочі, з фруктів лише білі яблука.
Як подивлюся як малий себе шкрябає сердце розривається.

Oliusia
23.02.2010, 22:06
лише білі яблука.
але мені лікарка казала,що найкраще їх вживати печеними,з м"ясом теж обережно,тільки варене,парене.
тримайтесь,це все швидко мине,і все налагодиться!

olenkastar
23.02.2010, 22:50
часник може викликати алергію - теж перестаю їсти
а якшо перестанеш взагалі все їсти,то мо і алергія пройде...а мо і не пройде:girl_crazy: не їсти переставати треба,а собі кишечник чистити..при можливості народними методами (насіння кропу,листя земляніки). попити собі якихось бактерій (той самий йогурт в капсулах).а малому передасться.

Viktorina
24.02.2010, 08:55
Симбітер ми виключили, бо нам непомогло.
А ще хтось пробував давати "Симбітер" бо лікарка прописала, а я думаю про переносимість його як ліків, бо вони ,як кажуть мають не приємний смак і діти його не хочуть пити,і чи був хороший результат, якщо хтось давав раніше.
У малого запори практично від народження ,давали "лінекс" ,але чомусь мало допоміг,:girl_sad: допоки давали ніби внормувалося, а як перестали то продовжується ,малому вже 6 місяців.

---------- Додано в 09:55 ---------- Попередній допис був написаний в 09:39 ----------

:Але мене найбільше знаєте що вражає-те що саме лікарі алергологи дають найбільш дурнуваті призначення.
І я туди-же, бо не можуть встановити від чого алергія:umbrage: (то на продукти, то на воду і морозність,то на пил і синтетику),хоч нічого не приймай і нікуди не виходь ,не їж,не пий і спати не лягай:girl_crazy::girl_cray:
Десь тут я в дописах знайшла ,що комусь( допоміг "Зодак" від синтетики),якщо можна опишіть трошки про неї(мазь), і як швидко вона діє.

puma
24.02.2010, 10:50
хтось пробував давати "Симбітер"
Я пробувала , смак дійсно не приємний і дитина пити не хотіла,і результату 0.Як на мене,то це викинуті гроші на вітер.

Ірушка
24.02.2010, 13:41
Ніч пройшла жахливо. дитина безперестанку чухалася, зранку як глянула- лице все червоне аж під очі, руки червоні.Поїхала в лікарню, показала малого дерматологу, перші слова:Чому ви так запустили?
Назначили мазь і 1/5 таблетки лоратадину напротязі 1 тижня і знову показатися, а мені дотримуватися дієти.

не їсти переставати треба,а собі кишечник чистити
В нього явна алергія на яйці, шокалад, згущене молоко.Це мушу виключити, за себе взятися теж не завадить, тому що після пологів з травною системою такий безлад.

olenkastar
24.02.2010, 13:54
1/5 таблетки лоратадину напротязі 1 тижня
:eek::eek::eek::eek::eek:
це в 4 місяці!!!!!
тікай від того лікаря якнайдалі!!!
до 6 місяців ніяких ліків!!

Natalysa
24.02.2010, 13:56
Дівчатка, вирішила і я написати в цю тему. Слідкувала за всіма дописами і хочу зазначити, що вже нічого майже не їла, а дитину все одно сипало. Ніякі мазі не допомагали. допомогла, на мою думку молитва і святе масло Миколая - в нас прищиків майже нема, я харчуюсь нормально і дитина їсть п"юрешки.
бажаю всім діткам виздоровлення і основне моліться, бо наші ліки і всі припарати - це гроші на вітер.

olenkastar
24.02.2010, 14:07
17. АСТМА И АЛЛЕРГИЯ: ДИЕТА ВМЕСТО ЛЕКАРСТВ
Слова «аллергия» не было в английском языке времен Шекспира, и оно даже не встречалось в английской литературе прошлого века. Медицинская гипотеза о том, что многие человеческие болезни имеют аллергическое происхождение, относительно нова. Но не настолько, чтобы извинить неспособность многих врачей выявлять аллергию как причину заболеваний. Как ни печально, аллергии и питанию – двум важным факторам человеческого здоровья – на медицинских факультетах уделяется меньше всего внимания. Это области крайнего невежества современной медицины.
Многие из нас, иногда того не сознавая, испытывают аллергические реакции на продукты питания или на мельчайшие частицы в воздухе. Однако из-за невежества врачей множество проблем со здоровьем, от которых довольно просто избавиться, установив аллерген, решаются с помощью опасных лекарств и даже хирургических вмешательств. Во многих случаях такое лечение приносит больше вреда, чем сама болезнь.
Наиболее распространенные аллергические реакции – «заложенность» носа, насморк, чихание и кашель. Когда они появляются в определенное время года, обычно летом или осенью, мы диагностируем состояние как аллергию на пыльцу растений, или сенную лихорадку. Однако у некоторых людей эти симптомы сохраняются целый год, и у кого-то даже возникает хроническая «заложенность» носа, которая может приводить к инфекциям (например, синуситам). Очевидно, что аллергеном в данном случае является не пыльца, а что-то другое.
Одни аллергены находятся в продуктах питания, другие – в окружающей среде. Аллергены среды – это: пыльца растений, плесень, загрязненный топливом, выхлопными газами или табачным дымом воздух, перхоть животных (микроскопические чешуйки с шерсти, перьев или кожи), домашняя пыль, питьевая вода (с примесями хлора), ткани одежды, одеял (особенно шерсть), косметика и мыло, химические аэрозоли, укусы насекомых. И это – лишь самые распространенные.
Пищевых аллергенов еще больше. Их список возглавляет коровье молоко. Аллергическую реакцию могут дать: кукуруза, продукты переработки пшеницы, глютен, яйца, рыба, помидоры, чеснок, цитрусовые и любые химические добавки в промышленные продукты питания – консерванты, стабилизаторы, красители и усилители вкуса.
АЛЛЕРГИЯ ПРОЯВЛЯЕТСЯ МНОЖЕСТВОМ СИМПТОМОВ
Аллергическим реакциям особенно подвержены дети, причем искусственно вскармливаемые – в двадцать раз чаще. Симптомы аллергии весьма разнообразны: головные боли, мигрени, боль в глазах и ухудшение зрения, головокружение, потеря слуха, тахикардия (частое сердцебиение),
тошнота, рвота, изжога, понос, боли в животе, аллергический цистит (кровь в моче), вялость, мышечная слабость, энурез, бессонница, гиперактивность, трудности обучения и проблемы с памятью.
В случае таких заболеваний, как астма или сенная лихорадка, любой врач в качестве причины заподозрит аллергию. Большинство врачей подумают об аллергии и при некоторых проблемах кожи. Но почти никто из них не вспомнит об аллергии, столкнувшись с симптомами, перечисленными выше. Врачи предпочтут давать лекарства для облегчения симптомов, в то время как следует провести работу по поиску пищевой или иной аллергии, которая и является причиной болезни.
Невнимание к аллергии как возможной причине заболевания приводит к неверному диагнозу и неправильному лечению, однако не меньшую опасность представляет и признание аллергии в качестве причины. Если педиатр подозревает аллергию, он направляет ребенка к аллергологу, который, в свою очередь, порой действует неподобающим образом. Многие аллергологи злоупотребляют кожными пробами, наобум назначая десятки неудобных, дорогих и потенциально опасных анализов. Эти анализы, особенно в области пищевых аллергенов, знамениты своей неточностью и совершенно неуместны, когда, как это часто бывает, берутся на потенциальные аллергены, с которыми ребенок никогда не встречался. Пробы целесообразны для подтверждения аллергии, выявленной другими способами, а массовые анализы на все аллергены подряд не оправданы ничем.
Анализы – лишь часть проблемы. За ними может последовать лечение, которое отягощает состояние больного более, чем те симптомы, которые оно должно облегчать.
Если кожные пробы показывают, что у ребенка аллергия на домашнюю пыль, ясно, что нужно обеспечить чистоту в доме, насколько это возможно. Исключение подозреваемого продукта из рациона также оправдано для подтверждения или опровержения результатов исследования. Но какой смысл исключать полезный и питательный продукт навсегда только на основании анализа, даже не попытавшись узнать, какова на него реакция? А раз так, то зачем анализ нужен? Почему бы методом исключения не обнаружить конкретные пищевые продукты, на которые реагирует ребенок, обойдясь без анализов вообще?
Инъекции для десенсибилизации* или такие лекарства, как антигистамины, кортикостероиды, вроде кортизона или преднизона, или производные ксантина, такие, как теофиллин, – еще одна угроза, если ребенок попал на прием к аллергологу.
* Десенсибилизация – уменьшение или исчезновение повышенной чувствительности (сенсибилизации) организма к повторному введению чужеродного для него вещества. (Прим. ред.)
Польза десенсибилизации весьма спорна, а долгосрочные последствия таких инъекций неизвестны. Несколько контролируемых исследований их эффективности дали в лучшем случае противоречивые результаты. Из них следует, что, по-видимому, уколы от сенной лихорадки эффективно снимают ее симптомы, в то время как уколы от пищевой аллергии не помогают. Главный вопрос, на который пока нет ответа: какие последствия инъекций от аллергии ожидают ребенка в будущем? Похоже, специалисты в этой области не хотят знать на него ответ. Такие инъекции делаются уже не одно десятилетие, а исследований по их долговременным последствиям никто не проводил.
Лекарства, обычно используемые для лечения аллергических состояний, включая астму, имеют много вредных побочных эффектов. Эти антигистамины, стероиды и производные ксантина продаются под такими коммерческими названиями, как аминофиллин, ааран, маракс, слофиллин, теодур и теобид; некоторые предназначены для приема внутрь, некоторые выпускаются в виде ингаляционных растворов. У всех этих средств есть побочные эффекты, которые могут быть не просто неприятны, но часто оказываются опасными. Например, известно, что лечение детей-астматиков стероидами вызывает задержку развития легких и, при продолжительном применении этих средств, повышает риск катаракты.
Я рекомендую родителям отказываться от десенсибилизации и лекарств, кроме ситуаций, когда остальные средства уже испытаны или возникла угроза для жизни. Если под подозрение попала аллергия, приложите все усилия к поиску ее источника. Для этого врач не нужен. Сначала наметьте возможные аллергены в окружающей ребенка среде и начните их убирать один за другим, наблюдая за симптомами. То же самое проделайте в отношении пищевых продуктов. Шансы самим обнаружить и нейтрализовать аллерген достаточно высокие.

Ірушка
24.02.2010, 15:10
Я рекомендую родителям отказываться от десенсибилизации и лекарств, кроме ситуаций, когда остальные средства уже испытаны или возникла угроза для жизни. Если под подозрение попала аллергия, приложите все усилия к поиску ее источника
Вчора читала те саме і заспокоювала себе думкою, що 3 днів дієти мало, ще якийсь тиждень і все пройде.
Але коли вночі почали мокнути щоки, а зранку зявилися гноячки я зрозуміла що сама не справлюсь, алергія була навіть на повіках.Куди ще тягнути?
Зовсім не хочу давати ліки, але зараз мушу зняти це страшне почервоніння і загрубіння.

olenkastar
25.02.2010, 10:04
таблетки лоратадину напротязі 1 тижня
Іра..а ось це ти врахувала? що краще алергія чи можливість отаких побічних ефектів?

Побочные эффекты

Со стороны нервной системы: повышенная утомляемость, тревожность, возбуждение (у детей), головокружение, головная боль; редко - астения, сонливость, блефароспазм, дисфония, гиперкинезия, парестезии, тремор, амнезия, депрессия.

Со стороны кожных покровов и подкожножировой клетчатки: дерматит.

Со стороны мочеполовой и мочевыделительной системы: изменение цвета мочи, болезненные позывы на мочеиспускание; дисменорея, меноррагия, вагинит.

Со стороны обмена веществ: увеличение массы тела, потливость, жажда.

Со стороны опорно-двигательного аппарата: судороги икроножных мышц, артралгия, миалгия.

Со стороны пищеварительной системы: тошнота, рвота, сухость во рту, изменение вкуса, запор или диарея, диспепсия, гастрит, метеоризм, анорексия или повышение аппетита, стоматит.

Со стороны дыхательной системы: сухость слизистой оболочки носа, синусит, кашель; в отдельных случаях - бронхоспазм.

Со стороны органов чувств: нарушение зрения, конъюнктивит, боль в глазах и ушах.

Со стороны ССС: снижение или повышение АД; возможно - сердцебиение.

Аллергические реакции: ангионевротический отек, крапивница, зуд, фотосенсибилизация.

Прочие: боль в спине, боль в груди, лихорадка, озноб, боль в молочных железах.

цікаво,призначене від алергії і побічний ефект те саме:8:

Ірушка
25.02.2010, 18:55
тремор
Ти права Оленко, протипоказань дійсно багато, я не буду давати цих ліків.Вчора дала капельку і в малого ні з того ні з сього ввечері тряслося підборіддя.
Незнаю повязано це з цим чи ні, але ці протипоказання і заборона давати ці таблетки до 3 років........заставляє прийняти це рішення, далі даю лакто і біфідо бактерії.

loreniya
26.02.2010, 10:36
дівчата, стукаю по дереву - моє "бульбоїдство" дало ефект - по трохи пробую нові продукти, по одному вдень і дивлюсь на реакцію - поки що нема, вже їм і сметану і сирі яблука і плов і суп! Хочу чаю з лимоном, але то ще не скоро!

ola-lyola
26.02.2010, 11:27
В нас зявився новий алергічний продукт - яйці.Напевне як і в більшості діток схильних до алергій.
А перепелині не пробували???

Ірушка
26.02.2010, 19:23
А перепелині не пробували???
Не пробувала, та я без цього продукту можу обійтися, найважче не їсти солодкого.

tslezinska
27.02.2010, 00:07
що краще алергія чи можливість отаких побічних ефектів?
То ще квіточки...У малого як була алергія, то виписали нам сироп якийсь (шкода, назву забула...), то в побічних ефектах була...СМЕРТЬ! Нічогенькі ліки від алергії, еге ж:)

algo
09.03.2010, 21:25
Дівчата, потрібно зробити алергопроби на два медпрепарати.хто знає де в нас таке роблять і скільки воно коштує!!

тетяна7777
09.03.2010, 22:15
Дівчата,а компот з смородіни,тобто смородіна є алергеном?

Halina
09.03.2010, 22:35
потрібно зробити алергопроби на два медпрепарати.хто знає де в нас таке роблять і скільки воно коштує!!

Такий аналіз можна зробити в лабораторному центрі Медіс і здається в Біокурсі теж роблять (це залежить які мед.препарати).

Oliusia
09.03.2010, 22:40
смородіна є алергеном
є,як і усі решта ягоди(((((

Оляна
11.03.2010, 22:58
Дівчата,а компот з смородіни,тобто смородіна є алергеном?
Самі ягоди можуть давати алергію, а ось чай з листя смородини має протиалергічні властивості. Також проти алергії дуже добре чорниця.

---------- Додано в 22:58 ---------- Попередній допис був написаний в 22:46 ----------

Не завжди так. У мене двійнята. Так одна переносила все нормально, а у другої з 5 місяців почалась жахлива алергія- зі щік аж сочилося.
У нас з 5 місяців був жахливий АД. Я вже писала в якійсь темі чим ми спасалися. Попробую зібрати все до купи. Купали у відварі з ліщини-листя,гілки. 1 раз на тиждень використовувала мило "Сонечко з вівсяним молочком" Після купання повністю розтирала олійкою "Джонсонбебі", але якщо маєте якісь застереження до магазинних олійок, то можна просто перекипятити олію. Зняли все солодке -давала виноградний цукор -декстромед. І взагалі все що може навіть теоретично давати алергію зняла. Наріне давала по 0.5 баночки в день. Провела курс із симбітером. Чай з листя смородини(листя бажано заготовити на Зелені свята-так нам порадили)+насіння кменю+насіння кропу. Яєчна скаралупа погашена лимонним соком. Замовляла в аптеці вітамін В2 в порошку-має протиалергічну дію,вітамін В6 та аскорбінку. В гострий період-зі щік сочилося- мазь Елідел(дорога зараза), але без фанатизму. Потім нам порадили крем "Червона шапочка" з Д-пантенолом харківської фірми "Ефект". Не гірше еліделу. Чорниця і страви з неї(кисіль, сирочок перетертий на блендері з чорницею.До півтора року ми практично з усім справились. Зараз хіба залишилась алергія на апельсини, але без цього можна обійтись. Також давала Креон 10000 по 0.3 капсули 2 рази вдень.

algo
12.03.2010, 12:40
Все, зробила я алергопроби, нині забрала аналіз, на один препарат є реакція, добре що не колола зразу! Кому треба, то повідомляю: на Ужгородській, лабораторія, 6 поверх з 9 години. я за аналіз на два препарати заплатила 35 грн.

kvitra
13.03.2010, 13:32
Вирішенням стала лікар-дерматолог, яка вже на пенсії, але приймає вдома. Спецефічна така жіночка, але була нашою останньою надією. Порошки - пили, бовтанкою мастили
Скажіть,будь ласка,ця лікар-дерматолог на В.Великого живе.Мені про неї розповідали ,кажуть дуже помагає , коли вже нічого не помагає.А вам допомогла?

Vitalina
15.03.2010, 12:57
Дівчатка звертаюсь до вас за порадою, можливо у когось таке було. У нас прорізувались зубчики і це супроводжувалось високою температурою, один день до 38,5, а другий день у нас вже було 39,5. За порадою лікаря дала Нурофен (3 рази) і капала до пиття 3-4 каплі лимону. На третій день у нас все пройшло. А от на четвертий день нас почало сипати поступово від животика до грудей, на вечір ця дрібненька сипь перейшла на спинку і чоло. Лікарка каже , що це на Нурофен така реакція , виписала Зодак і глюконат кальцію. Поки що дала один день покращення ніякого. Чи можливо, що реакція така не на Нурофен, а на оці декілька капель лимону ?

Fast
17.03.2010, 11:24
У нас аналізи какашок значно покращились. Та і сам вигляд тоже:) Цілий тиждень уже ніякої зелені.
Уже ніякого стафілококу нема і дерматит почав проходити:girl_in_love:. Я з'їла уже пів горіха і її не посипало як раніше, п'ю лактаційний чай - тоже не сипить. Накінець то буду вводити нові продукти, а то мені моя діє вже так надоїла (за тих 5 місяців)
Так, що на своєму досвіді можу сказати, що обов'язково треба шукати причину. Тоді лікуємо причину і алергія проходить. (ну то в ідеалі)

stira
17.03.2010, 11:35
, що це на Нурофен така реакція ,
Думаю, що логічніше це була реакція на лимон, адже цитрусові чи не найперші в списку алергенів.

MAXAMAK
17.03.2010, 11:45
Зараз моїй старшій доні 4 рочки - із самого народження її обсипало з ніг до голови. Я була на дієті, маленька їла тільки цицю. Всі як один лікарі говорили що це харчове або від прального порошку (прала тільки в господарському милі). Почали шукати інші причини - перемивали хату, витрушували пилюки, мили і прибирали кожен день, ніякого пуху в подушках - одним словом усі зовнішні фактори виключили - нічого не допомагало. Висип то пропадав нікуди то зявлявся нізвідки і невідомо від чого. Причиною виявився - золотистий стафілокок - який ми виявили аж у чотири місяці. Лікували довго. Можна сказати шо профілактичне лікування проводимо і досі. Але висип уже як рік не повертається:girl_tender: Як би не знайшли справжню причину, залікували б дитину протиалергічними засобами і це б нічого не дало. Тому причину алергії треба шукати обовязково - з цим я згідна на всі 100%.

Vitalina
17.03.2010, 12:26
Думаю, що логічніше це була реакція на лимон, адже цитрусові чи не найперші в списку алергенів.
Я теж так подумала, але чому лікар не звернула увагу на це...Зараз нам вже майже все посходило, але дитина від цього Зодаку спить мені 6 год в день і ще потім цілу ніч, в інструкції вказано, що один з побічних ефектів сонливість, але я не думала , що на стільки виражена та сонливість !

stira
17.03.2010, 12:36
але дитина від цього Зодаку спить мені 6 год в день і ще потім цілу ніч,
Дивно, ми час від часу також п'ємо Зодак, то такої вираженої сонливості я не спостерігала, ми на Тавегіл так реагуємо, але всеодно не такими цифрами, 6 годин-це надто.

Vitalina
17.03.2010, 12:51
ми час від часу також п'ємо Зодак
Ми приймаємо перший раз, нам 11 міс., в інструкції пише з 12 міс. можна приймати в дозі 5 крапель 2 р. на добу, нам призначили по 4 краплі 2 р. Можливо в нас так, бо препарат не призначений для дітей до 1 року ? Лікарці подзвонила, розказала , що спить так багато, а вона каже, що так буває не переживайте....

Angel
17.03.2010, 13:03
Дівчатка звертаюсь до вас за порадою
подивись сюди,на мій нопис http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40793&page=166,а на пост 1661

---------- Додано в 13:03 ---------- Попередній допис був написаний в 12:53 ----------

В Терези ця лихоманка була в такому ж віці як твій малий,і ця педіатр казала,що ця 3-ох денна лихаманка буває,у дітей до року

Vitalina
17.03.2010, 13:07
Можливо і так , але саме після цих днів високої температури зубчик нам таки виліз... а можливо співпало просто так.

Angel
17.03.2010, 13:08
а висипка??лимон?? я не думаю

Vitalina
17.03.2010, 13:33
а висипка??лимон?? я не думаю
На лимон, одразу подумала, бо до того ніколи не давала цитрусові...але я не заперечую , що то могла бути саме і ця лихорадка з висипкою.

Holly
22.03.2010, 08:47
в Яринки вже місяць кашель, і тільки зранку. Ходили до педіатра, легені чисті, горло не червоне, сопельок нема. Чого дитина кашляє, не відомо. Лікарка сказала, можливо алергічний кашель. Від чого? Яринка давно все їсть... Чи може бути алергія на папугу?

Bogdanka
22.03.2010, 10:53
Чи може бути алергія на папугу?
може
до речі, в нас папуг нема а теж саме, якщо у вас центральне опалення, то може бути від нього - сухе повітря. Ми ніц з тим не робимо, лиш можу сказати, що часто провітрюємо, хоч як до нас хтось приходить, то всеодно не чути і жара неймовірна, забийте, потепліє і певне перейде)

Женічка
22.03.2010, 10:58
потепліє і певне перейде
або навпаки, загостриться...

MAXAMAK
22.03.2010, 11:27
Чого дитина кашляє, не відомо
Ми теж так кашляємо у же добрих два місяці. Зараз була у нас наш педіатр, бо хворіємо - легені чисті, а кашель є, як вже не лікували. Порадила нам прогнати глистів, хоча алергію теж не виключаю - але на що поняття не маю??????!!!!!!!!

Natalya
22.03.2010, 14:38
Іде по ТВ передача, де бере участь Наталя Земна (не помітила назви). Цікаву фразу почула: "Не буває алергії у людей із здоровою печінкою".

mysha
22.03.2010, 17:07
Olenkastar: казала ота приватна педіатрша,що загнана всередину алергія,то вилазить за пару років астмами і бронхітами.тому я віднеслась до того питання серйозно.
Це правда, мені ніхто такого не говорив і з малим саме так і вийшло: в чотири роки - бронхіальна астма. Дівчатка будьте пильними! Я теж думала: почірхається і пройде. Тепер у нас алергія на все, але він вже не чірхається, а задихається. Бо через 10 хв. навіть після одного печенька "Марія" починається бронхоспазм. Традиційна медицина безсильна (хіба що зняти спазм), майже рік ми були на фліксотиді (гормон), лежали в лікарні, приймали неофілін, бросал, вентолін, кромоглін, зіртек. Нічого не помогало. Зараз (3місяця) лікуємося у гомеопата. Спочатку було гірше: бронхоспазм з бронхоспазмом, бо ми відмовилися від усіх ліків. Зараз трошки легше, але сидимо на жорсткій дієті. Чим закінчиться - не знаю, але гомеопат каже, що бронхоспазми припиняться через рік. Чекаю.
P.S. Вона теж мене запевняє, що я загнала алергію малому в легені, що у мене народилась здорова дитина, а я сама ій наробила біду.

katrinka
22.03.2010, 17:23
Наталя Земна
і які поради вона дає для очистки і лікування печінки?
гомеопат каже, що бронхоспазми припиняться через рік
якими препаратами вашу дитину лікують? мені дуже цікаво, бо теж маємо іноді проблеми із бронхами

Bogdanka
22.03.2010, 17:33
"Не буває алергії у людей із здоровою печінкою"
ага - і що у моєї місячної дитини була печінка хвора?

Natalya
22.03.2010, 17:38
і які поради вона дає для очистки і лікування печінки?
Я лише уривками чула (бо, слава Богу, такої проблеми не маємо), говорила, що кропу багато вживати треба.
ага - і що у моєї місячної дитини була печінка хвора?
Кого питаєте? Я цього точно не знаю. Ви не припускаєте, що печінка маленької дитини може не достатньо добре виконувати свої функції?

katrinka
22.03.2010, 18:03
не дарма ми часто п"ємо кминові чайочки....

Женічка
22.03.2010, 18:53
починається бронхоспазм
так мені знайомі ваші слова....
не хвилюйтесь, скоріш за все дитина переросте ті бронхоспазми. я переросла,а от алергія залишилась у вигляді нежетю, подразненні очей і тому подібне.

mysha
23.03.2010, 10:18
якими препаратами вашу дитину лікують? мені дуже цікаво, бо теж маємо іноді проблеми із бронхами
Зараз в мене в аптечці більше 20 гомеопатичних препаратів, але дитина приймає їх по черзі (деякі - тільки раз на тиждень, деякі - щодня). Приблизно 1 раз в 2 місяця гомеопат змінює схему прийому ліків. Я не наважусь Вам рекомендувати якісь ліки, але можу порадити один народний метод при бронхоспазмі: занурити ніжки дитини у гарячу воду хвилин на 15 (гарячу воду доливати по мірі вистигання).

Galya
23.03.2010, 10:54
деякі - тільки раз на тиждень, деякі - щодня
а можна поцікавитись яке розведення? Бо мені то пахне некласичним гомеопатом...

katrinka
23.03.2010, 11:02
занурити ніжки дитини у гарячу воду
нам лікар категорично заборонила гарячу воду, ніяких парень.......

Женічка
23.03.2010, 15:58
нам лікар категорично заборонила гарячу воду, ніяких парень....
у мене бронхоспазм починався від одного лише натяку на пару.

mysha
24.03.2010, 10:04
а можна поцікавитись яке розведення? Бо мені то пахне некласичним гомеопатом...
Гомеопат стверджує, що він класичний. Але нещодавно до мене заходив зайомий і, побачивши мої ліки, сказав що то не класика, бо на більшості баночок розведення 200/200, класика, то коли 30. Galya, а ви звідки така обізнана відносно гомеопатії? Може щось порекомендуєте? Нас астма малого вже просто замучила :girl_cray:

MAXAMAK
24.03.2010, 10:23
занурити ніжки дитини у гарячу воду хвилин на 15
Скажу із власного досвіду - мені на нежить ,бабуся любила парити ноги - після того в мене одразу траплявся бронхоспазм. Моя мама завжди страшенно сварила її за це - бо вона теж була "асматичним бронхітиком" і ще з дитинства парити ноги їй заборонили лікарі. Так що із паренням - треба бути дуже обережним - не усім воно підходить.

Galya
24.03.2010, 14:59
Galya, а ви звідки така обізнана відносно гомеопатії?
Та я знаю лише необхідний мінімум, в нас гомеопат класичний. Почитайте тут (http://1796kotok.com/forum/) є багато інформації. Головне правило - на 1 прийом лише 1 гом. засіб. Якщо виписує по 2 і більше - тікайте зразу. 200-те розведення має діяти пів року! В нас 30-ті, то пємо раз на місяць (після консультації обовязково, бо може треба змінити, а може вже й не пити)

Angel
03.04.2010, 14:44
в малої вже деякий час такі сухувато-шершаві щічки,перше думала що то на мороз. мороз пройшов а сухість-ні. пішли ми до алерголога,2 тижні сиділи на мінімальній дієті,а після того зробили алергопроби(аналіз крові з пальчика) на 35 алергенів:scare:. Найбільшим алергеном є вівсянка-я в шоці,навіть не могла уявити,шо вівсяна каша може бути алергеном!!!а ми її кожен день їли...і ще алерголог сказав що є трохи реакція на пилюку,забрати всі вазони з хати і килими,тепер в домі як в офісі:umbrage:. але це не назавжди,а до осені,а там знов здати аналіз,і вже побачими чи картина покращиться...

Sawylka
07.04.2010, 16:20
Angel ти не переживай. Добре що виявили алерген. Нам 2 роки і ми теж здавали ще раніше аналіз на алергени. У нас виявилось їх багато: пшенична мука, молоко, пух, котяча та овеча шерсть, м"ясо курки, свинин та ін. Вже 8 міс обходимось без цих продуктів. Головне не контактувати з алергеном і правильне лікування. Важко прийдеться з пилюкою. У нас вдома жодних килимів, тільки 2 м"які іграшки, часте прибирання. Пилкові кліщі (пилюка) найбільше знаходяться в постілі, тому бажано виключити подушки і одіяла з натуральних наповнювачів, треба застосовувати гіпоалергенні; на пилюку треба робити сухе прибирання, бо кліщі пилкові дуже люблять вологу, і не люблять протяги.
Все буде добре, алергію багато діток переростають, головне її тримати під контролем!

Пупсик
13.04.2010, 22:55
Були сьогодні в лікарки мірялись-важились. В малої почервоніли щічки і стали шершаві. В нас таке вже було, але я того не лікувала. Думаю через погрішності в моєму харчуванні (трохи на свята розслабилась). Так от, лікарка казала то обов"язково лікувати. Але те лікування якесь дивне. Схема наступна:
1/4 такблетки Лоратидину 3 р. в день
1/4 таблетки кальцію глюконату 3р в день
мазь саліцилово-цинкова зовнішньо двічі на день.
Купання в ромашці або череді або корі дуба.
Підкажіть лікувати чи само пройде?

П. С. Нам всього три місяці! Ситуація не катастрофічна. Щічки трошки ширшаві і легке почервоніння. Не зудять. Дитина спокійна - добре ість і спить. Правда какає рідко (раз на 5 днів).

Ірушка
13.04.2010, 23:01
[quote=Пупсик;700156]1/4 такблетки Лоратидину 3 р. в день
1/4 таблетки кальцію глюконату 3р в день
мазь саліцилово-цинкова зовнішньо двічі на день.
Купання в ромашці або череді або корі дуба.
Підкажіть лікувати чи само пройде?[/q

лоратадин протипоказаний до 3 років.
Мазю саліцилово- цинковою користувалися, але більш вона помічна при опрілостях на попі чим при шершавості на щічках.
Ромашка може сушити.
Спробуйте краще покупати в крохмалі або вівсі і нічим не мастіть, якщо не має загрозливих маштабів.

Пупсик
13.04.2010, 23:09
лоратадин протипоказаний до 3 років.
Мазю саліцилово- цинковою користувалися, але більш вона помічна при опрілостях на попі чим при шершавості на щічках.
Ромашка може сушити
То я власне думала чи писати сюди чи в Перли наших вумних медиків. Я і так не збираюсь в тримісячну дитину пхати таблетки п"ять днів по три рази на день. А ще як почитала про Лоратидин то і подавно. Але доводити щось лікарці, то хіба собі нерви псувати. Я покивала чемно головою і вийшла з думкою, що хімію в дитину не пхатиму. Але шукаю поради, що з тим робити, бо направду хочу дитині допомогти, а не зашкодити!
А щодо тряв"яних ван, то я вже давно їх не використовую. Софійка після такого купання дуже плакала. Напевно сушило шкіру, або щось таке. То я і відмовилась від них. Правда досі купаю в перевареній воді. Нічого не додаю, хіба раз на 6-8 днів мию дитячим милом.

Ірушка
14.04.2010, 11:25
Нічого не додаю, хіба раз на 6-8 днів мию дитячим милом.
а для чого мило? нам вже 6, а милом малого ще ні разу не мила.Та й переварена вода використовується поки пупчик не зажив, а зараз вам вона вже без потреби, тільки лишня морока..

Пупсик
14.04.2010, 11:37
Та й переварена вода використовується поки пупчик не зажив, а зараз вам вона вже без потреби, тільки лишня морока..
Воно то так і не так. В нас дуже жорстка вода. Навіть мені шкіру сушить, не те що дитині. Тому і кип"ячу щоб пом"якшити, мені не важко.

Перечитала я цю тему, але так і не визначилась що робити. Сідаю на жорстку дієту, а там побачу. Є ще одна думка з приводу появи АД. Десь від місяця Софійка какає раз на 5 днів. Я спочатку панікувала, але перечитала, що на ГВ таке можливо то і заспокоїлась. Малу то зовсім не турбувало. А тепер думаю, що то все таки запір, бо вона останнім часом перед тим як какати дуже тужиться. Спочатку виходить таке як паштет, а далі вже нормально. Так от думаю, що через таке нечасте какання токсини з організму виводяться повільно і то може давати діатез. Чи я помиляюсь? Мушу питати поради тут, бо те що порадила лікарка робити не хочу і боюсь.
Може як налагодиться випорожнення і алергія пройде? Але як того досягнути в такої маленької дитини?

Ірушка
14.04.2010, 22:41
Так от думаю, що через таке нечасте какання токсини з організму виводяться повільно і то може давати діатез.
Дитина на ГВ може какати 1 раз в тиждень., почитайте про це більше в гілочці про ГВ.
Зверніть увагу краще на своє харчування.Може останнім часом більше їли солодкого, в нас наприклад на це завжди реакція.

Пупсик
14.04.2010, 23:12
Дитина на ГВ може какати 1 раз в тиждень., почитайте про це більше в гілочці про ГВ.
На тму какання при ГВ я вже купу інформації перелопатила включаючи ДП. В нас всьо чотко - раз на 5 днів. Але останні два-три рази той процес дитині дається важко, тому і прийшла така мисля.
Мабуть таки погрішності в моєму харчуванні... Але от чи лікувати чи почекати хай пройде... Бо два види таблеток, трави і мазь як на мене, то щось не надто підходяще для тримісячної дитини

natorella
14.04.2010, 23:58
2 Пупсик - ну які токсини на ГВ?
подивіться за режим зміни грудей - може забагато заднього молока???

Angel
16.04.2010, 13:26
до мене кілька повідомлень приходило в приват на рахунок алергопроб,я нечайно їх стерла,і непам*ятаю хто писав,тому дам відповідь тут-
алергопроби робили на перетині двох вулиць ,це приміщення мало б бути під номером 5 вул.Чернігівської,і під номером 1 вул.Некрасова. перше ми пішли до алерголога Беш Лесі Василівни,а вона вже направила на алергопроби

dieSonne
16.04.2010, 13:59
от думаю, що через таке нечасте какання токсини з організму виводяться повільно і то може давати діатез. Чи я помиляюсь? Мушу питати поради тут, бо те що порадила лікарка робити не хочу і боюсь.
Може як налагодиться випорожнення і алергія пройде? Але як того досягнути в такої маленької дитини?
з приводу калу і затримки токсинів, ви абсолютно праві, воно так і є. Алергії на пряму пов"язані з роботою шлунково-кишкового тракту та імунної системи. в вашій ситуації перше і найважливіше - це налагодити регулярний стілець. Може вам варто більше рідини вживати, може варто дитині дати біфідобактерин.
Так що із паренням - треба бути дуже обережним - не усім воно підходить.
думаю не так з паренням, як з гірчицею, яка є сильним алергеном.

навіть не могла уявити,шо вівсяна каша може бути алергеном
я також колись була шокована, коли вперше дістала побутову алергію.

Пупсик
16.04.2010, 14:22
Алергії на пряму пов"язані з роботою шлунково-кишкового тракту та імунної системи.
От і я так подумала. Сьогодні консультувалась їз ще одним лікарем. І всі говорять по різному. Я казала за те какання, нічого внятного не почула. Правда казав, що дитина має какати ковбаскою, а не ріденьким. А я знаю, що навпаки. Коротше голова йде обертом від тих порад, але добре, що я навчилась то фільтрувати. Казав лікар обов"язково допоювати дитину, годувати не частіше раз на три години. З 3,5 місяців вводити сочки. В 5 місяців має випивати 50 мл соку. Ну і вся стандартна схема прикорму. Я ще тим питанням толком не цікавилась, тому щось говорити мені тяжко. Знаю, що до пів року дитині навряд чи ще щось крім грудного молока даватиму. Чи я не права?
Щодо лікування призначив мазь календулову+цинкову. А я вчора щічки змастила бепантеном і вони вже не такі шершаві. І почала частіше міняти груди. Щодо какання, то не знаю як його "почастішати". Комаровський радить давати лактулозу (Нормазе, Дуфалак). Що скажете?

dieSonne
16.04.2010, 14:44
Чи я не права?
праві на всі 100%, чую скоро підемо в мед по диплом.

Комаровський радить давати лактулозу (Нормазе, Дуфалак). Що скажете?
я би не давала, бо дитина може звикнути, це ж послаблюючі. Можете ще з ким порадитися, але я б взяла баночку біфідумбактерину, розвела і дала дитині, може й три дні б подавала, це бактерії, які допоможуть перетравлювати краще їжу. Ось тут є про цей препарат більшеБИФИДУМБАКТЕРИН СУХОЙ представляет собой лиофильно высушенную в среде культивирования во флаконах или спрессованную в таблетки микробную массу живых, антагонистически активных штаммов Bifidobactenum bifidum №1 791 или ЛВА 3. Препарат сухой (во флаконах, ампулах), имеет вид пористой или кристаллической массы разных оттенков бежевого или беловато-серого цвета При растворении водой образует непрозрачную взвесь Таблетки бифидумбактерина имеют круглую форму с плоскими или слегка выпуклыми поверхностями различных оттенков беловато-серого или коричневато-серого цвета Допускается мраморность окраски Препарат имеет специфический запах и вкус. БИОЛОГИЧЕСКИЕ И ИММУНОБИОЛОГИЧЕСКИЕ СВОЙСТВА Терапевтический эффект бифидумбактерина определяют содержащиеся в нем живые бифидобактерии, обладающие антагонистической активностью против широкого спектра патогенных и условнопатогенных микроорганизмов и тем самым нормализующие микрофлору кишечника Высокий количественный уровень бифидофлоры и ее преобладание в микробиоценозе достигаемые при применении бифидумбактерина нормализуют деятельность желудочно-кишечного тракта, улучшают обменные процессы, препятствуют формированию затяжных форм кишечных заболевании повышают неспецифическую резистентность организма НАЗНАЧЕНИЕ Бифидумбактерин сухой предназначен для лечения детей и взрослых Детям (в том числе и недоношенным) препарат во флаконах можно применять с первых дней жизни, а в таблетках - только с 3-х лет Бифидумбактерин применяют - в комплексном лечении детей (в том числе новорожденных, недоношенных) больных пневмонией, сепсисом и другими гнойно-инфекционными заболеваниями для профилактики или купирования у них расстройств функции кишечника и предотвращения развития язвенно некротического энтероколита - при острых кишечных инфекциях (в комплексном лечении острой дизентерии сальмонеллеза, эшерихиоза вирусных диареи и т п ), при длительных кишечных дисфункциях стафилококковой этиологии а также для лечения реконвалесцентов после острых кишечных инфекции при продолжающейся дисфункции кишечника - препарат показан детям с отягощенным преморбидным состоянием родившимся преждевременно или с признаками недоношенности, получающим антибиотики в раннем неонатальном периоде детям, матери которых страдали тяжелыми токсикозами, экстрагенитальными заболеваниями, имели длительный без- водный период или другую патологию, детям матерей имеющих лактостаз, трещины сосков и возобновляющих кормление грудью после выздоровления от мастита, ослабленным детям с анемией гипотрофией рахитом, диатезом и другими проявлениями аллергии, при заболевании коклюшем, особенно при наличии у них любых расстройств функции кишечника - при раннем переводе детей грудного возраста на искусственное вскармливание или вскармливание донорским молоком -детям старшего возраста и взрослым людям при острых и хронических воспалительных заболеваниях толстого и тонкого кишечника (колиты, энтероколиты) протекающих на фоне нарушений микрофлоры с дефицитом или отсутствием бифидофлоры - при кишечных дисфункциях в результате дисбактериоза кишечника возникшего как следствие длительной антибактериальной гормональной лучевой и другой терапии при стрессовых ситуациях и пребывании в экстремальных условиях, а также с целью профилактики этим лицам, - при сложной эпидситуации в роддомах с целью профилактики мастита для местной обработки молочных желез кормящих матерей группы 'риска ' (у женщин с втянутым плоским соском снижении его эрекции наличии трещин), - при нарушении чистоты вагинального секрета до III - IV степени у беременных группы риска , при бактериальных кольпитах вызванных стафилококком и кишечной палочкой (в монофлоре или в ассоциациях), а также при сенильных кольпитах гормональной природы СПОСОБ ПРИМЕНЕНИЯ И ДОЗИРОВКА Бифидумбактерин при кишечных заболеваниях применяют через рот а в акушерско гинекологической практике интравагинально С флакона удаляют металлический колпачок и резиновую пробку При применении препарата в ампулах стебель ампулы надпиливают и обламывают повернув ампулу стеблем вниз во избежание попадания стекла в ампулу Содержимое флакона (ампулы) растворяют кипяченой водой комнатной температуры из расчета 5 мл (1 чайная ложка)на 1 дозу препарата Способ растворения В стакан наливают требуемое количество чайных ложек воды (в соответствии с числом доз, указанных на этикетке тары), затем из стакана переносят во флакон (в ампулу) небольшое количество воды для растворения сухой массы После растворения содержимое флакона (ампулы) пере- носят в тот же стакан, перемешивают и процеживают через марлю во избежание попадания стекла 1 чайная ложка растворенного таким образом препарата составляет 1 дозу Необходимое количество доз (соответственно чайных ложек) выпивают за 20 - 30 мин до еды Грудным детям препарат можно давать не- посредственно перед кормлением Для обработки области соска и ареолы родильниц растворенный вышеуказанным способом препарат наносят стерильным тампоном за 20 - 30 мин перед кормлением по 2 - 2 5 дозы в течение 5 дней Пропитанный препаратом тампон оставляют на поверхности молочной железы до начала кормления Для интравагинального введения бифидумбактерин растворяют вышеуказанным способом Полученной взвесью препарата пропитывают стерильный тампон который вводят интравагинально и оставляют на 2 - 3 часа Недопустимо растворение препарата горячей водой и хранение его в растворенном виде В случае использования флакона (ампулы) в несколько приемов (2 - 3 в сутки) можно сухим чистым предметом (ложечка, глазная лопаточка и др ) разделить сухую массу приблизительно на 2 - 3 части, используемую часть растворить в воде и выпить а остальную сухую массу сохранить до следующего приема в холодильнике в тщательно закрытом флаконе Бифидумбактерин в таблетках применяют через рот запивая кипяченой водой При кишечных заболеваниях детям первого полугодия жизни препарат назначают по 3 дозы на прием 3 раза в день Детям второго полугодия и старше - по 5 доз 2 раза в день Новорожденным группы риска целесообразно начинать применение препарата в родильном отделении с первых суток жизни до выписки по 1 - 2 дозы на прием 3 раза в день Детям при сепсисе пневмонии и других гнойно- инфекционных заболеваниях назначают по 2 - 3 дозы 3 раза в день в комплексе с общепринятыми методами лечения основного заболевания При возникновении у данной группы детей нарушении функции желудочно кишечного тракта и угрозы язвенно- некротического энтероколита дозировку бифидумбактерина увеличивают до 10 доз в сутки При острых хронических воспалительных заболеваниях тонкого и толстого кишечника, колитах и энтероколитах у взрослых рекомендуется по 5 доз 2-3 раза в день При кишечных заболеваниях длительность курса печения бифидумбактерином определяется тяжестью клинических проявлении, возрастом больного и составляет 2—4 недели, а в отдельных случаях до 3 х месяцев С профилактической целью назначают по 5 доз 1-2 раза в день в течение 1-2 недель При воспалительных заболеваниях женских гениталии в предродовой подготовке беременных группы риска бифидумбактерин во флаконах (ампулах) назначают по 5-10 доз 1 раз в день в течении 5-8 дней под контролем восстановления чистоты вагинального секрета до I - II степени и исчезновения клинических симптомов воспаления При необходимости курс лечения бифидумбактерином можно повторить РЕАКЦИЯ НА ВВЕДЕНИЕ Применение бифидумбактерина не должно вызывать реакции ПРОТИВОПОКАЗАНИЯ Противопоказания для применения бифидумбактерина отсутствуют ФОРМА ВЫПУСКА Препарат в виде биомассы, лиофилизированнои во флаконах (ампулах) ~ по 5 доз и в таблетках - по 10 и 20 штук во флаконе или в упаковке Сервак по 24 таблетки (каждая составляет одну дозу препарата) УСЛОВИЯ ХРАНЕНИЯ И ТРАНСПОРТИРОВКИ Препарат должен храниться в сухом темном месте при температуре (5±3)°С Срок годности с момента выпуска - 1 год Транспортирование может осуществляться всеми видами крытого транспорта при температуре не выше 10°С НЕПРИГОДЕН ДЛЯ ПРИМЕНЕНИЯ 1 Препарат целостность упаковки которого нарушена (треснувшие флаконы, ампулы) 2 Препарат без этикеток 3 Препарат со съежившейся (резко уменьшенной в объеме) на дне флакона массой темно-коричневого цветаО пользе кефира знают все, но многие и не подозревают, что покупая этот напиток в магазине, зачастую употребляют сквашенное молоко с довольно мизерным содержанием полезных бактерий в нём!

Nata
16.04.2010, 15:11
думаю не так з паренням, як з гірчицею
Нам алерголог кілька разів наголошувала не гріти дитину і сама бачу: як засуну малого в теплішу воду (гарячу для нього) відразу починає кашляти. Гріти алергію не варто.

Fleshka
16.04.2010, 16:44
Людоньки, мо хто знає, через кіко та гидота з організму дитини виводиться? Роман так мучиться з тою висипкою, скоро вуха собі повідриває, вже не знає чи то плакати чи то сміятись, скавулить як щеня, але при тотому бавиться.:girl_sad:

---------- Додано в 15:44 ---------- Попередній допис був написаний в 15:30 ----------

А я вчора щічки змастила бепантеном і вони вже не такі шершаві.
Може то і мені таке спробувати, щоб біднятко не мучилось?

Vitaminka
16.04.2010, 16:47
Людоньки, мо хто знає, через кіко та гидота з організму дитини виводиться? Роман так мучиться з тою висипкою, скоро вуха собі повідриває, вже не знає чи то плакати чи то сміятись, скавулить як щеня, але при тотому бавиться
в моєї вже сьогодні 3 день, але вже менше (висипка була повністю плечі-животик-шия і трошки на чолі маленькі червоні плямки густо обсипані)
нічого не давала з ліків і не буду

natorella
16.04.2010, 16:53
хто знає, через кіко та гидота з організму дитини виводиться?
розкажи шо ви ше їли протягом останнім 2 тижнів -і ти і роман
то нічого шо я на ти?

Olalama
16.04.2010, 17:58
Моєму синові 11 місяців. З початку пригодовування 6 місяців щічки червоніли. Не знала від чого. Коли припиняла чужу іжу, червонота щезала. Я користувалась привозною водою. Коли воду змінила, червонота щезла. Проте з кожним новим видом пригодовування щічки знову червоніли.. Припиняла пригодовувати – все нормально. Але це нонсенс, не може дитина у 7-9 місяців істи тільки молочну суміш. (ГВ до 5-ти місяців). І я почала давати вугілля, а потім ентеросгель (2 тижні) причому овочеві суміші і безмолочні каші давати не припиняла, результатом задоволена. Проте помітила, коли ріжуться зуби щоки палають. Зуби появились, червонота щезає. Я припиняла давати різні продукти, а нові вводила дуже поволі. І все одно червонота є. Особливо видно ввечері. Що робити не знаю. Зараз два нижні премоляри виросли, червонота щезла, але лізуть ще два верхні. Алергія не критична, але "муляє". Лікарі розводять руками, що робити самі не знають. Кажуть давати супрастин 1/4 т. 2 р. в день і мастити бепантеном. Пробувала давати супрстин – алергія проходить, але з часом повертається. Чи направду треба перечекати?
Тут говорять, що варто довати смекту, проте мені алерголог категорично заборонила давати цей порошок:вугілля або ентеросгель. І ніякі бактерії. Можливо тому, що у дитини нормальний стілець, регулярний і щоденний.

dieSonne
16.04.2010, 18:40
Кажуть давати супрастин 1/4 т. 2 р.
призначають супрастини, діазоліни і тому подібні антигістамінні тільки безграмотні лікарі, які не вміють виявити справжні причини алергії, і схильні лише заліковувати і маскувати симптоми. Такі препарати призначають лише разово в критичних випадках, а не як терапію. Про Бепантен скажу, що це справді хороша мазь, ми також нею користувалися, і вона допомагала усунути шершавість з личка. Читала недавно хорошу статтю професора, яка працює в інституті алергології та імунології, то вона пише про те, що масове призначення цих антигістамінних препаратів призводить до погіршення роботи імунної системи, та в подальшому можуть спричиняти появу автоімунних захворювань, а діагноз справжньої алергії після злагодженої роботи імунологів, алерголога та дерматолога підтверджується лише один зі 100. Все інше або псевдоалергія, або змінена чутливість організму до певних продуктів, що сама собою пройде і в майбутньому може й не проявлятися за умов розумного дозування та споживання.

Fleshka
16.04.2010, 20:25
розкажи шо ви ше їли протягом останнім 2 тижнів -і ти і роман
Таааак....Я: борщик щавлевий, борщик червоний, зупки, кашки-малашки рисову, гречану, підливки, картопельку пюре, творог дитячий, бананчики, яблучка...ну і салат з св. редиски огірка, яйця, печінки; і сік моркв"яно-яблучний...а і канапки щоранку з ковбасою і сиром твердим.
Ромко пробував з борщиків картопельку, бурячок, морквочку, яїчко, рис, гречку, усьо по пару штучок, печене яблучко, бананчик лизнув, сир дит.теж лизнув, твердий сир пів муліграма - 3 рази помняцкав в писку...
Усьо...ну ясно, що огірки, редиска, то в першу чергу дало, може ще морква....а чого так довго?

natorella
16.04.2010, 22:19
канапки щоранку з ковбасою і сиром твердим
ковбаса якшо не домашня - то містить в собі певні консерванти які можуть накопичуватись - в сашки таке було((( може і сир

тетяна7777
17.04.2010, 00:06
Нас астма малого вже просто замучила
А на море у Феодосію на місяць не їздили,там соснові ліси,спеціально для астматиків підходять і водорослі йодовані(коли там відпочивала з нами у дворі 2 місяць жив хлопчик з страшною астмою,йому помагало море,я сама колишня майже астматичка,мене возили по морях і якось переросла,хоча приступи бувають.але швидше алергічного походження.Взагалі Феодосія це клондайк для людей з легеневими проблемами

Ірушка
17.04.2010, 08:08
...ну ясно, що огірки, редиска
а ви не боїтеся споживати ці продукти годуючи груддю?
в мене в голові постійно крутиться історія знайомої, яка поїла салату з молодої капусти і дитину забрали в реанімацію.

Fleshka
17.04.2010, 09:56
а ви не боїтеся споживати ці продукти годуючи груддю?
Ой як боюся...затьмарило просто...от глупа....:girl_in_dreams:
Надіюсь що в нас закінчиться то просто алергією, яка пройде, а не перейде в щось гірше...:girl_sad:

kukusya
17.04.2010, 13:19
І в нас та алергія.Все почалось в 10 міс,коли мала повністю відмовилась від грудей.До 11 міс нас зовсім трохи підсипало,а потім як сипануло.що попали ми до лікарні на Орлика.Саме головне,що ніхто нічого конкретно не казав.Дільнича,взагалі кадр унікальний ставила нам і краснуху і вітрянку і ше там шось,я звичайно їй не вірила.В лікарні нас взагалі закололи і результату ніякого.Дитина бідна мусила сидіти на воді,ніяки алергопроби не брали,заборонили їсти все крім гречки та бульби на воді.Лежали 1,5 тижня,і коли сказали що в неї алергія щей на гречку,ми втікли.Іринка була настільки виснажена від уколів,від голоду,при тому що без мяса вона не могла і дня.Поїхали ми до приват.лікаря,здали кров на алергени,ні одного не виявили, назначила лікування,місяц і нам трошечки стало легше,.Дозволили їсти все,головне любиме мяско.Після цього всього зробила висновки для себе,лікарів можна послухати,пошукати попитати схожі симптоми і тоді лікувати.В кінці -кінців ми вилікувались діазоліном+ентерос гель+попили для профілактики від глистів і вже через тиждень!!! висипки як і небуло.А ось зараз знов, почали пити від кашлю флавамед,і кинуло дрібною сипю по руках, шиї,колиж мице все переростем?

тетяна7777
17.04.2010, 13:57
що в неї алергія щей на гречку
На гречку нажаль буває алергія також(((

dieSonne
17.04.2010, 14:14
від кашлю флавамед
від кашлю найкраще молоко тепле з маслом, а не флавамед, в якому є такий потужний алерген як мед. В мене коли малий кашляє, в нас тільки молоко з маслом, або компресик жирний.Старшому ще роблю інгаляцію травами, але тут також треба вважати, бо трави є сильними алергенами.

Usmishka
17.04.2010, 14:57
А я все таки додаю до молока з маслом трохи меду, правда в нас алергії немає, бо відразу приступи кашлю знімає, особливо вночі.

SniganaN
17.04.2010, 15:16
А ось зараз знов, почали пити від кашлю флавамед,і кинуло дрібною сипю по руках, шиї,колиж мице все переростем?
Можливо Ви і перед тим давали якісь ліки, що так обсипала? Я один раз давала дитині ліки "Ніфуроксазид", бо температура була 39,2 і в нього пішла алергія, по всьому тілу дрібна сипь. Краще лікуйте народними методами, Вам вже писали як.

Usmishka
17.04.2010, 15:32
"Ніфуроксазид",
Можливо ви мали на увазі Нурофен? Бо ніфуроксазид-то на кишківник.

kukusya
17.04.2010, 15:34
Температуру збиваю парацетамолом дитячим в табл.,від нього висипок раніше не було.А молоко з маслом треба спробувати!

Ірушка
17.04.2010, 16:18
затьмарило просто
Мене теж на днях затьмарило поъла млинців з сиром і запеченої бабки, а в цих прождуктах є яйці, що мені категорично їсти заборонено, тепер каюся, дивлячись на щічки синочка.
Буває тримаюся досить довго, а потім зриваюся і зїм чогось забороненого, а синочок страждає.
Ще й оточуючі починають чіплятися- або відлучай або не їж того чого не можна.
Подивилися б я як вони хоча б на тиждень обмежили себе в чомусь.

SniganaN
17.04.2010, 16:28
Можливо ви мали на увазі Нурофен? Бо ніфуроксазид-то на кишківник.
Напевно Нурофен, в нього була якась кишкова інфекція влітку. В інструкції було написано, що побічна дія- алергічна реакція, але то в багатьох ліках таке.

Olalama
17.04.2010, 18:17
Коли я прийшла до алерголога, то сказала дитині треба сісти на дієту. Морква, буряк, все червоне –ні . Навіть картоплю і ту –ні. Я червоне виключила, морквяний сік також, крім вареної моркви, яку даю дуже мало. Я поступово виключала з раціону невідомі алергени. Бавилась 2 місяці. Червонота проявлялась не знаю звідки. Вже 1,5 місяці даю молочну кашу. Думала це алерген. Давала 1 тиждень на воді. Реакція та сама. Щоки рожево-червоні, але не шершаві.
Проте я даю соки та пюре з фруктів для дитячого харчування. Давала потроху, дивилась на реакцію 2-3 дні. А може то воно? Але відмовитись від цих продуктів складно, бо немає свіжих.
Вже 4-ий день нічим не мажу, спустилась на Божу волю. Щоки рожево-червоні , на вулиці вони здаються абсолютно нормальні.
Про шкідливість супрастину не знала. Дякую. І хоч давала малому не часто, тепер треба застерігатися.
Якщо це все буде повторюватися, що робити – не знаю.

Ірушка
18.04.2010, 10:11
А в нас знову почалися проблеми з кишківником і щоки, лобик стали червоними і дуже шершавими,ще більше, хоч я ці дні дотримувалась дієти, зараз дам малом хілак і покупаю ввечері в крохмалі.

MAXAMAK
20.04.2010, 19:58
Читаю зараз книгу відомого російського психотерапевта та гомеопата Синельников Валерий Владимирович - "Возлюби болезнь свою" і от натрапила на питання алергії. Хочу процитувати невеликий уривок:
Аллергии часто бывают у детей, так как дети, в отличие от взрослых, еще не научились контролировать свои эмоции. Аллергическая реакция у детей — это отражение поведения родителей.
Ко мне на прием часто приходят родители с детьми - аллергиками. Гомеопатия всегда давала прекрасный эффект. А когда я стал сочетать прием лекарственных средств с «чисткой» подсознания, то результаты стали еще лучше.
Вот на приеме у меня женщина, мать двоих детей: одному девять лет, а другому — четыре.
— Скажите, доктор, — спрашивает она меня, — почему у старшего нет аллергии, а у младшего очень сильная аллергическая реакция? Любые заболевания, даже простудные, он переносит в очень тяжелой форме.
— А какой у вас был эмоциональный фон во время первой беременности и во время второй? — спрашиваю я.
— Я поняла, о чем вы говорите, — отвечает женщина. — Действительно, во время первой беременности я была спокойна, а вот вторая... Моя мать настаивала на том, чтобы я сделала аборт, но я ее не послушала.
— Почему?
— Она говорила, что второго ребенка иметь рано, что мы его материально не осилим.
— Вот именно ваши отношения с ней тогда, да и сейчас тоже, и есть причина аллергии вашего младшего сына. Ваши негативные мысли и эмоции и мысли вашей матери сейчас создают аллергический фон.
— Но как же я могла еще отреагировать на такое ее отношение? — удивляется женщина.
— Ну во-первых, ваша мать всего лишь отражала ваши собственные страхи и сомнения. Во-вторых, она ведь настаивала на аборте, желая вам материального благополучия. вот сейчас вы имеете и ребенка, и деньги. Получается, что ваша мать помогла вам и в том и в другом. А вы сохраняете неприязнь к ней и обиды.
— Так что же мне делать?
— Пересмотреть все события того времени с новыми чувствами и эмоциями. На первом месте должно быть чувство любви. Необходимо простить свою мать и изменить к ней отношение, поблагодарить ее. Помните: «Почитай родителей своих». Вы должны осознать, что причина поведения вашей матери была скрыта в вас самой.
Ученые обнаружили интересный факт: аллергические реакции под гипнозом или под наркозом отсутствуют. То есть именно сознание играет здесь первичную роль.
Это заболевание явно указывает на вашу нетерпимость к чему-либо в этом мире.

Если у вас аллергия, значит, вы скрываете, подавляете в себе агрессию. Все эти чувства ищут выход наружу.
Для излечения нужно обратиться внутрь себя, честно и смело посмотреть на то, чего вы избегаете. Пересмотреть свое отношение. Не нужно делать мир стерильным. Не нужно страшиться жизни. Принимайте все ее проявления. Помните золотое правило: «Любую силу в этом мире можно использовать во благо».

TATA
23.04.2010, 11:51
Звертаюсь за порадою. У дитини (3,7 роки) алергічний дерматит. Прояви у вигляді сухих ділянок, які червоніють і спричиняють свербіж під час загострення. Поки не пішов в садок, особливо не турбувало. Зараз обсипає частіше.Думали на молоко, виключили з раціону. Зараз алерголог направила на алергопроби та рівень імуноглобулінуЕ. Зробили аналізи в Сінево. Алергопроби <0.15 на ВСЕ, тобто в нормі. (робили 2 панелі), імуноглобулінЕ 13,77 (при нормі до 60).
От тепер думаю, на що в дитини алергія. І ще переживаю, що здавали аналізи на фоні того, що вже 2 дні приймали Алерон (було загострення).
Чи результати аналізів реальні, чи я марно викинула гроші?

dieSonne
23.04.2010, 17:30
Чи результати аналізів реальні, чи я марно викинула гроші?
Всі алергопроби варто здавати за місяць до загострення, якщо у дитини алергія харчова і може бути спричинена пилком певних видів рослин. Вам про це мав сказати лікар, що направляв вас на аналіз.
В мене малі мають сухі ніжки і почервоніння коли я перу їхні колготочки з нашими речами звичайним порошком, а потім ще й не попрасую. Буває рідко, але часом трапляється. Тепер маю завжди на н/з дитячий порошок і перу й наш одяг ним.

Kleo
23.04.2010, 19:42
Аллергии часто бывают у детей, так как дети, в отличие от взрослых, еще не научились контролировать свои эмоции. Аллергическая реакция у детей — это отражение поведения родителей.
мені свекруха постійно на мізки капала, коли я ходила вагітна, того не їж, того не пий, бо в дитини буде діатез, а он наша родичка вагітною їла полиниці, то її син мучився алергією чуть не до повноліття .... я старалася не дуже слухати, їла потроху все, але думка, що в моєї дитини можу бути алергія хробачком вїлася в мою підсвідомість ...можливо я себе таким чином запрограмувала і свою дитину теж ??:confused: хз ...
вперше малу висипало в місяць на мятний чай, який я пила, потім час від часу і до тепер у нас бувають алергічні реакції, був період коли доцю обсипало постійно протягом 1,5 місяця. Я помітила, що чим більше я зациклююся на алергії, приглядаюся до кожного прищика, почервоніння, чим більше думаю про те, від чого сипе, тим довше воно не сходить ...

Bogdanka
23.04.2010, 20:15
Если у вас аллергия, значит, вы скрываете, подавляете в себе агрессию.
нуууууууууууу - взагалі не погоджуюсь, бо яку агресію я в собі проявляла, коли ексудативно-катаральний діатез проявився у мене в 10 місяців.
Ексудативно-катаральний діатез характеризується підвищеною чутливістю шкіри і слизових оболонок до катарально-десквамативних уражень, розвитком алергічних явищ, гіперплазією лімфатичної системи, порушення водно-сольового обміну і зниженою адаптацією до навколишнього середовища.
В його етіології і патогенезі основна роль належить алергічній настроєності організму. Розрізняють харчову, медикаментозну, побутову, пилкову та інші види алергії. Широке застосування у побуті, промисловості, сільському господарстві нових хімічних речовин, а також суцільне щеплення дітей призвело до різкого збільшення частоти алергічних реакцій. З харчових продуктів, які алергізують дитячий організм, слід виділити білки коров'ячого молока, яйця, соки з цитрусових, полуниць, суниць або самі ягоди.
Для ексудативного діатезу характерною є також схильність як до затримки води, так і до легкої її втрати, що в першому випадку може супроводитися явищами пастозності, а в другому — швидким розвитком ексикозу при кишкових дисфункціях і перегріванні.
Хвороба проявляється найчастіше серед дітей перших двох років життя, а в окремих випадках і з перших днів після народження.
А моя Софія? - в 3 місяці після 1,5 місячної висипки у нас стояв підтверджений атопічний дерматит.
Атопічний дерматит – алергічне захворювання зі спадковою схильністю, що супроводжується свербежем і виявляється папульозними, еритематозно-сквамозними елементами, інфільтрацією і лихеніфікацією.

аналізи в Сінево
помилятись можуть всі, хоча Синево хороша клінічна лабораторія, а Софія правильно написала 100%
Всі алергопроби варто здавати за місяць до загострення, якщо у дитини алергія харчова і може бути спричинена пилком певних видів рослин. Вам про це мав сказати лікар, що направляв вас на аналіз.

TATA
24.04.2010, 11:57
помилятись можуть всі, хоча Синево хороша клінічна лабораторія, а Софія правильно написала 100%
Я знаю, що Синево хороша лабораторія. Але мене мучають сумніви на рахунок результатів на фоні прийому ліків. Як лікар міг мене не попередити, я не знаю. І як я сама до того "не дійшла", хотілось поскорше визначитись. Зараз здаємо всі решта аналізів, можливо проблема в підшлунковій чи кишківнику.
Ще питання, на скількі реальні алергопроби, на які беруть кров з пальця. Не хочеться більше мучати дитину, беручи кров з вени.

MAXAMAK
26.04.2010, 12:38
бо яку агресію я в собі проявляла, коли ексудативно-катаральний діатез проявився у мене в 10 місяців.
Богданко - я цитувала книжку - і напевно цей невеликий уривок не дасть повного розуміння того що хотів сказати автор. Хотілось лишень звернути увагу що така думка є теж і вона досліджувалась.
Якщо хтось зацікавився маю електронний варіант - можу скинути пишіть в ПП. Там не тільки про алергію.

dieSonne
26.04.2010, 14:31
і напевно цей невеликий уривок не дасть повного розуміння того що хотів сказати автормене колись щитовидка боліла (шия), сходила до лікарки, та каже ущільнена, ідіть на УЗІ, певно зоб, а на узі - все ок, кобіта прощупала всю шию і запиталася чи я нервуюсь, кажу буває, особливо останнім часом, от вона мені й каже, що це все через нерви. Попила чайку з мелісою, прийняла курс ванн з морською сіллю з лавандаю і все - шия більше не болить. Цей автор теж певно хотів донести ту ідею - що всі болячки від нервів.

Fleshka
05.05.2010, 11:13
А Ромчикове червоне око і алергія по усьому тілу, включаючи шершавість і висипку, яка трималась уже 3 тижні зійшла сама собою після поїздки на 3 дні в Карпати...От так от...Екологія.:girl_mad:

Nata
05.05.2010, 11:58
Всі алергопроби варто здавати за місяць до загострення, якщо у дитини алергія харчова і може бути спричинена пилком певних видів рослин
Ми не можемо здати аналізи від лютого, поки повністю не знімемо реакцію добро на алергопроби лікарка не дасть. Ну і після прийому ліків мусить пройти певний період.
У нас алергія проявляється кашлем (алергічний бронхіт), я довго не могла зрозуміти чому під час загострення не можна робити аналізу поки не натрапила на інформацію: під час загостення (я про наш випадок) алерген потрапляє у легені і аналіз крові буде чистим, тому просто немає сенсу його робити.

bora
05.05.2010, 16:14
Непогана статейка про алергетики в принципі.
Я майже не можу вживати молока, але ніколи не знала, що це в мене на нього алергія.
Аллергический хит-парад

Несмотря на значительный прогресс науки и медицины за последние несколько десятилетий, человечество пока не может "похвастаться" отменным здоровьем. «Стареющее» год от года, оно все чаще сталкивается с новыми болезнями.

В основе почти всех аллергических реакций лежат иммунные процессы, которые проявляются при попадании в организм враждебного ему вещества или микроорганизма.

Проявления аллергии бывают самыми разными. К примеру, могут возникнуть мучительные и многократные приступы чиханья с обильными водянистыми выделениями из носа, зуд век и слезотечение, зуд слизистых оболочек носоглотки, распространенный кожный зуд. Иногда аллергическая реакция развивается стремительно и может закончиться анафилактическим шоком.

Учитывая, что аллергия может проявляться на что угодно, где угодно и когда угодно, экологический Интернет-портал econews.uz составил рейтинг самых редких аллергических заболеваний нового столетия. При составлении рейтинга было отобрано 10 наиболее необычных аллергических реакций на предметы и материи, которые встречаются в обычной жизни человека практически каждый день и без многих из них просто невозможно прожить.

10 место. Солнце
Аллергия на солнце - довольно распространенное явление. С каждым годом им страдает все большее количество людей.
Лучи солнца сами по себе не являются аллергеном. Раздражение кожи может происходить как из-за внешних факторов, так и из-за внутренних.

К внешним факторам солнечного дерматита относятся аллергенные вещества, которые могут скапливаться на поверхности кожи. Пыльца цветущих растений, эфирные масла, косметические и лечебные средства под действием солнечного света вызывают раздражение открытых участков кожи.

Внутренним фактором солнечной аллергии могут стать скрытые заболевания, нарушения работы имунной системы, прием некоторых лекарственных препаратов. Многие медикаменты усиливают чувствительность кожи к солнечным лучам и делают ее особенно уязвимой. Сочетание активных лекарственных компонентов и ультрафиолетовых лучей способны вызвать сильную аллергию на солнце.

9 Место. Вода
Это заболевание часто бывает при резком падении температуры воды. Часто такой тип аллергии бывает у жителей Индии, Африки и других жарких стран. Жители многих южных стран зачастую не имеют постоянного доступа к воде, и их кожа отвыкает от постоянной влажности. При попадании то холодной, то горячей воды на тело у таких людей одновременно начинают проявляться красные пятна, сыпь, микроожоги. Организм страдает от воды и немедленно реагирует кожными проблемами. Так же слабое проявление бывает при значительно долгом купании в теплой воде, после купания на теле появляются маленькие пятна, которые слегка чешутся и выглядят как раздражение. Аллергия на воду достаточно редкое явление и за всю историю существования этого заболевания фатальных исходов не было. Но в Индии были случаи, когда попадание воды на тело вызывало мгновенные ожоги. Ученые до сих пор не могут выявить истинную причину этого странного влияния воды на организм человека.

8 Место. Спиртное
Когда речь заходит об аллергических реакциях, то на ум приходят пыльца растений, пыль, шерсть животных, апельсины и проч. Но есть и такие люди, у которых аллергию вызывает алкоголь. Краснеет лицо, руки, туловище, на коже появляются высыпания, зуд, нападает насморк, а в тяжелых случаях дело может закончиться удушьем. Если вы оказались в числе таких людей, то советую отказаться от спиртного совсем. Считаете это нереальным? Тогда попробуйте сменить напиток. Чаще всего встречается непереносимость красного вина – примерно у 10-15% людей. Но аллергию чаще всего вызывает не сам алкоголь, а полифенольные соединения, находящиеся в вине и других напитках. Аллергия на водку практически не встречается. Более того, сам спирт способен значительно снижать аллергенные свойства других пищевых продуктов. Французские терапевты рекомендуют людям, страдающим аллергией на клубнику, заливать ее натуральным вином (красным или белым), дать немножко постоять и съедать, и уверяют, что в данном случае аллергической реакции не будет.

7 Место. Коровье молоко
В молоке находятся 20 различных белков, среди которых выделяют 4 основных аллергена (антигена). Из них наиболее значимы 3: казеин, бета-лактоглобулин и альфа-лактальбумин.

Если у больного определяется изолированная аллергия к сырам при отсутствии аллергических реакций на молоко, то имеет место повышенная чувствительность к плесневым грибкам, которые используются в производстве сыра, а не к белкам молока.
Аллергия к молоку чаще всего встречается у детей и обычно начинается с введением прикорма (особенно при аллергии на бета-лактоглобулины). Даже при значительно выраженных аллергических проявлениях непереносимости коровьего молока (чаще всего отмечаются понос и рвота), исключение его и молочных продуктов из рациона приводит к быстрому улучшению состояния ребенка, а ко второму году жизни часто наступает спонтанное выздоровление, связанное с созреванием слизистой оболочки пищеварительного тракта и всех его защитных механизмов. У взрослых истинные аллергические реакции на белки коровьего молока встречаются сравнительно редко, а плохая переносимость цельного молока - обычное проявление не аллергической реакции, а недостатка ферментов, расщепляющих белки молока, чья активность снижается после наступления периода полового созревания. У половины больных аллергией к белкам молока развивается аллергическая реакция «немедленного типа», опосредованная иммуноглобулином Е и проявляющаяся нарушением функции различных систем. Возникают расстройства пищеварения (тошнота, рвота, понос), кожные аллергические реакции, аллергический ринит и бронхиальная астма. У второй половины больных имеет место аллергическая реакция «замедленного типа» (иммунологические основы этого типа аллергических реакций были изложены ранее), которая проявляется, как правило, исключительно симптомами со стороны желудочно-кишечного тракта.

6 Место. Рыба
Аллергия на рыбу встречается часто, особенно в приморских районах и в странах, где традиционно употребляют в пищу много рыбы. Более чем у 1/3 больных имеет место избирательная аллергия к какому-либо виду рыбы, у остальных - ко многим видам.

5 Место. Фрукты и овощи
Аллергические реакции могут вызвать многие овощи и фрукты, относящиеся к различным растительным семействам. К возникновению аллергических и псевдоаллергических реакций наиболее часто приводит употребление томатов, всей группы цитрусовых, бананов, персиков, моркови, лука, чеснока. Распространенность аллергии к фруктам также может иметь климато-географические особенности. Наиболее аллергенными фруктами являются яблоки, груши, косточковые фрукты (вишня, абрикос, персик и т.д.), грецкий орех, а также арахис, каштан и миндаль. Из овощей отметим шпинат, помидоры, петрушку и сельдерей. Даже хранение и нарезание плодов киви может вызвать у гиперчувствительных лиц генерализованную реакцию. Аллергия на фрукты и овощи почти всегда связана с аллергией на пыльцу растений. Около 50% лиц, страдающих аллергией на пыльцу яблони, страдают аллергией на яблоки. Аллергены фруктов и овощей часто термолабильны и разрушаются при кулинарной обработке.

4 Место. Аллергия на людей
Когда один человек по той или иной причине раздражает другого, нередко можно услышать расхожую фразу: "у меня на вас аллергия". Клиническим ее проявлением можно считать отсутствие желания говорить с "раздражителем" или же просто чувство неприязни к "аллергену", которое бывает трудно скрыть. Как показали результаты проводившихся на протяжении нескольких лет исследований, это выражение имеет под собой вполне научную основу, причем симптомы ее уже требуют медицинского вмешательства. В частности, было установлено, что запах пота, иначе человеческий запах чаще всего мужчины может вызывать аллергию.

Первые случаи подобной аллергии были зафиксированы в конце пятидесятых годов. Но в тот период они рассматривались как своеобразное исключение из правил, так как экология была на должном уровне, и не существовало никаких предпосылок для формирования у человеческого организма побочной реакции на запах пота. В последнее же время аллергия на пот мужчин среди женщин участилась. Ученые объясняют это общим увеличением числа аллергических заболеваний, а также возросшей квалификацией врачей - аллергологов. Основными признаками подобных аллергий являются астматические приступы, лихорадка, кожные реакции, рвота, понос, отечность, потеря сознания и даже нарушение мозгового кровообращения. Аллергия может выражаться и в местных болевых реакциях - жжении и зуде. Как и любая другая форма этого заболевания, "аллергия на людей" со временем усиливается и может перейти в тяжелую форму, с трудом поддающуюся лечению.

3 Место. Лекарство
Лекарственная и медикаментозная аллергия - это специфическая реакция иммунной системы на лекарственные препараты.

По статистике среди городского населения лекарственная аллергия встречается чаще у женщин в возрасте 31-40 лет.
Практически все лекарственные средства могут спровоцировать аллергические реакции. В большинстве случаев причиной аллергических реакций являются антибиотики, местные анастетики, нестероидные противовоспалительные препараты и др. Однажды появившись, лекарственная аллергия будет возникать вновь и вновь при повторном приеме лекарства.

2 Место. Аллергия на прогресс
Ноутбук и мобильник – с собой, телевизор, микроволновка, компьютер - дома. Все новые технические приспособления максимально облегчают нашу жизнь. Но у некоторых блага цивилизации вызывают самую настоящую аллергию. Так бывали случаи когда пара часов работы за компьютером приводило к аллергическим приступам. Ученые этому феномену нашли научное объяснение. Порядка 15 процентов имеют повышенную чувствительность к магнитным полям. Можно предположить, что существуют люди и с суперчувствительностью. Работающий компьютер, телевизор, спутниковая антенна – источники электромагнитного поля. А вот беспроводные устройства - блю-туз, вай-фай и даже мобильник не просто излучают, а создают собственное электромагнитное поле. Сложный широкополосный сигнал сам по себе аллергию не вызовет. Но для аллергика именно он может стать причиной приступа.

В цивилизованных странах все буквально пронизано невидимыми радиосигналами, с помощью которых и можно подключиться к беспроводному интернету. Аллергикам там лучше не показываться. В Америке, например, аллергики бастуют против беспроводного интернета. В Швеции людей с повышенной чувствительностью к электромагнитным полям государство переселяет в санаторные условия – за свой счет. Главный совет врачей - не паниковать. Аллергия на цивилизацию – как и любая другая – лечится, причем вполне успешно!

1 Место. Мясо
Мясные аллергены видоспецифичны, и аллергенность мяса снижается при термической обработке. Наиболее аллергенными традиционно считаются свиное мясо и курятина (в том числе, мясо цыпленка), менее аллергенны говядина, баранина и особенно крольчатина.

Доказано что аллергия отличается индивидуальностью проявлений: даже близкие родственники имея аллергию на один и тот же раздражитель подвергаются различным симптомам. В каждом конкретном случае есть свои нюансы и поэтому контроль влажности, очистка воздуха является лишь предостережением, а не устранением болезни. И основным условием успешного лечения аллергии остается максимальное устранение контакта с аллергенами.

Girljanda
14.05.2010, 15:43
У малюка була алергія. Я спочатку ніяк не могла зрозуміти від чого, а потім виявилось на яблука: і на червоні, і на білі. При цьому більше ні на які овочі-фрукти не було, і полуницю давала, і мандаринки. Почала рідше йому давати яблучко (1-2 рази на тиждень по-трошки), і вона сама собою якось зникла, а то лікарі понавиписували вже мазі всякі...