КПК

Показати повну версію : Порадьте ендокринолога

медведик
09.02.2010, 23:56
терміново потрібен хороший ендокринолог, буду вдячна за будь-яку інфорацію

levandivka
10.02.2010, 00:04
терміново потрібен
Та сплять вони в тій порі...

галичанка
10.02.2010, 00:10
Чула добрі відгуки про ендокринолог Іваніну Любов Ярославівну.
Приймає в поліклініці біля церкви Ольги і Володимира

Добра ендокринолог Левицька Людмила Кирилівна.
Дитяча поліклініка на вул Судовій

Пупсик
10.02.2010, 08:45
Ми звертались до ендокринолога в ендокринологічний центр. Вулиці не пам"ятаю. То в районі Личаківської. Лікар Сандурська Соломія. По-батькові не пам"ятаю. Ще є хорощі відгуки про лікаря з поліклініки, що біля медінституту. Здається прізвище Ней.

Редвумен
10.02.2010, 09:36
Лікар Сандурська Соломія. і я про Сандурську знаю, що вона хороший лікар. З власного досвіду. Маю її телефон.

maty
10.02.2010, 09:46
Дівчата,в моєї дочки проблеми з щитовидкою,спостерігоємося в Охматдиті в Крокос Адріани Анатоліївни-ніхто не має про неї відгуків?чи ті лікарі,що више названі теж працюють з дітьми?

Пупсик
10.02.2010, 09:50
чи працюють з дітьми не знаю точно. ле то Окрема установа, яка спеціалізується на ендокринології.і в будь-якому випадку вартує проконсультуватись в кількох спеціалістів.

медведик
10.02.2010, 11:42
Та сплять вони в тій порі...

така болячка не спить, а прогресує, і до того ж не в мою користь

наталюська
12.02.2010, 11:58
Я десь 2 роки тому лікувалася в обласній ендокринології у Сандурської Марти (Сандурська Соломія-це хтось інший, напевно). Діагноз щось типу багато вузлів, нерозвиненість щитовидки. Лікування не було ефективним. Вона відправила мене з моїм діагнозом до хірурга у медінститут, який зразу сказав-треба вирізати всю щитовидку (мені тоді було 21р.) Моя мама почала шукати по знайомих іншого хорошого лікаря, нам порекомендували поїхати в Київ у Київську міську клінічну ендокринологічну лікарню №16 (вул. Рейтарська, 22) до головного лікаря Гульчій Миколи Васильовича. До нього так просто не попасти,ми через знайомі-знайомих поїхали. Поїхали, Він зразу попередив, що то довге лікування. Тепер їжджу кожних 6 місяців (була 3р.). Лікування ефективне.

petra
10.08.2010, 18:31
як ви лікуєте гіпотеріоз?

Arabika
13.08.2010, 10:59
Гормональне замісне лікування Л-тироксином або Еутироксом.

fanet
14.09.2010, 22:18
Чи може хтось порадити ендокринолога в питанні цукрового діабету 1 типу. Напишіть координати в приват, дуже прошу!!!!

altari
02.11.2010, 20:53
Гоцко-Ней Люба Василівна в поліклініці Медінституту.Лікар хороший, з досвідом роботи,тільки черги дуже великі до неї.Приймає з 9.00 до 15.00 щодня.

Anna
04.11.2010, 12:19
Підсадочна Ірина Іванівна. Львівський обласний ендокренологічний диспансер. Мені вона свого часу дуже допомогла.

FMA
12.11.2010, 13:18
Хтось щось чув про Сулигу Ірину Богданівну, також працює в обл. едокринному центрі (на бічній Личаківської)???

KAPUCHINKA
22.03.2011, 15:05
Потрібно здати аналіз Т3 Т4 ТТГ. Лаборант питає який робити загальний чи вільний :8: Хтось знає чим вони відрізняються і який краще зробити?

галичанка
22.03.2011, 16:02
Як правило назначають вільний Т3 і Т4 (вони вже активні, тому цікавлять лікарів і більш інформативні) А загальний включає і вільний, і ті гормони, що зв'язані ( тобто ті які зараз не працюють).

Gaps
23.03.2011, 14:38
Одного дня 2008р.( не зовсім добре себе почувала постійне серцебиття, задишка при піднятті по сходах) пішла я до кардіолога. З серцем все ок. Можливо, щось з щитоавидної зробила УЗД виявилось, що в мене вузол на щитовидній d біля 0,9 см (сформувавсья за рік), лікувалась близько року (в Фірчук Марти Володимирівни в ендокронологічному центрі ) спочатку було покращення, але потім стало гірше.
Пішла в медінститут на УЗД до Довганя, він подивився і сказав, що потрібно вирізати. В мене істерика, як лікувалась цілий рік, а тут треба робити операцію. Але з часом змерилися, операція це не так страшно. Вже готувалась іти до хірурга і тут лікар кардіолог (до того, що ходила на початку) порадила поїхати в м. Тернопіль до її брата.. Шідловський Олександр Вікторович лікар займаються лікування вузлів без оперативного втручання.
Приїхала я до них 21.11.2009р. вони мені перше запитали чи брали в мене пунсію (аналіз чи вузол доброякісний чи злоякісний). У Львові в мене навіть ніхто про це не сказав. Центр називається Vita Sana , взяли в мене пунсію, через 3 години сказали, що вузол доброякісний і вони зможуть з ним працювати, зробили мені процедуру (обпаювання судин, які постачають вузол), процедура тривала до 15 хв. Після цього я поїхала додому, таку процедуру мені робили 5 чи 6 разів не пам'ятаю.
Після першого разу мені стало набагато краще. Зараз кожні пів року я здаю аналізи на гормони і їжджу в Тернопіль на контроль, хоча можна і тут ходити на контроль, але я не хочу, бо люди там надзвичайно приємні.
Після останньої процедури мені порадили піти, ще раз до Довганя. Пішла я .... краще б не йшла....Він зробив УЗД, на виписки з Тернополя навіть не подивився, і сказав що треба робити операцію, не запитав як мені після цього, головне операція і все.
Звичайно, що після таких центрів як Vita Sana у хірургів пацієнтів з видалення щитовидної зменшаться, тому вони і не хочуть признавати, що і без оперативного втручання можна вилікувати вузли і жити без жахливого шраму на шиї.

Top-Olya
28.03.2011, 11:34
І в мене зараз з`явилася проблеми, зробила УЗД ЩЗ і знайшли вузел та ще кістозні утворення. Сьогодні іду на прийом до лікаря, в поліклініку ЛЗ, що там за ендокрінолог не маю поняття, тільки знаю, що звати її Кузьмінська Мирослава Семенівна, можливо хтось в курсі, то поділіться досвідом. І ще я хотіла спитати, мені ж 100% скажуть робити аналізи на гормони, куди найкраще йти.

Chis
28.03.2011, 11:37
Я робила в медісі в Чорнобильській лікарні.

Top-Olya
28.03.2011, 11:55
Дякую за швидку відповідь, а приблизно ціни не скажете? І рекомендації щодо лікаря мене також дуже цікавлять, тому що намірена в 2-х,3-х лікарів обстежитися для того щоб зрозуміти в кого лікуватися.

Chis
28.03.2011, 12:08
Я робила десь років 3 тому , обійшлося в 120 грн.Лікувалась в Гельнер Надії. Дуже хороша лікарка. Вона пиймає в діагностичному центрі на першому поверсі (Пекарська)

KAPUCHINKA
28.03.2011, 12:26
Gaps, вибачте щось не зрозуміла з Вашої розповіді. Так вам вилікували вузлик чи ні?

---------- Додано в 09:26 ---------- Попередній допис був написаний в 09:23 ----------

І ще я хотіла спитати, мені ж 100% скажуть робити аналізи на гормони, куди найкраще йти.
можна в радіонуклідну лабороторію в мед інститут, там дешевше ніж у приватних. Платите за реактиви, і якусь незначну суму за сам аналіз.

Top-Olya
28.03.2011, 13:58
і якусь незначну суму за сам аналіз.
Ці суми фіксовані, чи сам що дав те і є???

fragolina
28.03.2011, 14:20
Привіт, я також маю проблеми з щитоподібною залозою, можу порекомендувати Кротову Аліну Аркадіївну, приймає на Огієнка,5 в поліклініці від залізниці. Вона вже і скерує на потрібні гормони і УЗД.
Щодо Довганя - це один з найкращих лікарів УЗД у Львові , черга до нього в Сімекс Соно два місяці наперед. Якщо треба якісне УЗД то тільки до нього. Я би прислухалась до його думки 100 %.
Щодо аналізів , то не дуже дорого можна здати в радіоізотопній лабораторії на Некрасова ( біля Медінституту), або в ендокринологічному диспансері на Ніжинській.
Тепер про пунцію, я також думала її робити, але мені пояснили декілька лікарів, що голка може проколоти місце вузла ,де доброякісні клітини, а з другої сторони вузла можуть бути погані клітини.
Всім бажаю бути здоровими!

KAPUCHINKA
29.03.2011, 10:07
Ці суми фіксовані, чи сам що дав те і є???
суми фіксовані, мама недавно робила, то за реактиви заплатила 90 грн, а за кожен гормон, не можу пригадати. Одним словом 4 чи 5 гормонів вийшли до 200 грн.

Gaps
30.03.2011, 14:20
KAPUCHINKA в мене вузол зменшився з 1.2 см, до 0.2 см. Кровопотоків до нього немає, він мене не турбує.
щодо аналізів то я здавала на Некрасова в радіоізотопній лабораторії.

---------- Додано в 14:20 ---------- Попередній допис був написаний в 14:11 ----------

Щодо Довганя - це один з найкращих лікарів УЗД у Львові , черга до нього в Сімекс Соно два місяці наперед. Якщо треба якісне УЗД то тільки до нього. Я би прислухалась до його думки 100 %.

В медінститут я до нього прийшла без запису в той день коли мені було зручно, і вартість не така, як в сімекс соно. Те як він ставиться до пацієнтів, зневажливо і по хамське не припустимо для такого лікаря його рівня.
Щодо пунсії, для чого робити операцію, якщо вузол доброякісний. Зі слів лікарів, виходить так, якщо є будь які пухлини їх необходно видаляти, без попереднього дослідження.

olevitska
30.03.2011, 21:22
Хто може щось підказати про Урбановську Аліну Мечиславівну? Дякую!

DoroshLida
01.04.2011, 22:13
Я теж ходжу зараз до Кротової Аліни Аркадіївни.(залізнодорожна)Як я чула - вона хороший спеціаліст і спеціалізується ще й на дієтах!!!(тому і звернулася).Вона назначила УЗД та купу аналізів!!!Чекаю її висновка!

Uljana
04.04.2011, 01:13
А я лікуюсь в Гельнер Надії Володимирівни приймає на Лисинка 31. хороший спеціаліст

fragolina
04.04.2011, 10:25
Ніколи не чула що Довгань ставиться зневажливо до пацієнтів, до нього ходили мої знайомі, мама, тато, сестра, тітка, всі задоволені. Просто він не багатослівний , але хамства не помічала ніколи. Може у нього був важкий день і він якось різко до Вас висловився а Ви тут таке пишете на форумі...
В медінституті у нього дуууже багато людей,краще йти в сімекс соно.

Kalina
04.04.2011, 11:26
Я також у Гельнер лікувалася. Хороша лікарка,лишніх аналізів і таблеток не призначає.

чоня
04.04.2011, 22:52
у мене автоімунний тиреоідит...лікуюся еутироксом. зараз не приймаю нічого-ремісія....лікуюся у Гоцко-Ней...радили її як найкращого ендокринолога у Львові....щодо черг, то правда вони там на весь коридор, але раз на 3 місяці можна почекати

моя сестра також таке має, зараз в декреті, так от їй заборонили годувати, бо щитовидка росте і почати вживати еутирокс

Solomi
05.04.2011, 11:32
у мене автоімунний тиреоідит...лікуюся еутироксом
а який у Вас рівень АТ до ТПО, і як ще проявляється?

чоня
08.04.2011, 14:41
ніяк не проявляється, просто випадково на УЗі виявили....зараз у мене ремісія, тому нічого не приймаю.....а взагалі-то ця хвороба на все життя....треба буде час від часу приймати гормони.....головне не запускати і не давати щитовидці рости і ущільнюватися.... а щодо рівня , то останній раз у мене тиреотропний гормон гіпофізу був 4,81 мкМО/мл, і титр антитіл до тіреоперексидази аж 1428, 4, що було забагато....але це було рік тому......
а взвгалі Гоцко-ней завжди щупає руками і назначає яку дозу пити, а на гормони я здаю раз на рік

---------- Додано в 14:41 ---------- Попередній допис був написаний в 14:39 ----------

це така хвороба, яка плине без симптомів.....лише в важчих стадіях люди вже щось відчувають....тому й так важко її виявити)))

sunday
28.04.2011, 20:02
дівчата так можливо вилікувати гіпотеріоз? чи все життя прийдеться "сидіти" на "Єутироксі"?

Aurora
10.05.2011, 18:56
Порадьте, де можна пройти ендокринологічне обстеження?
(можливо якась клініка чи лікар не вузькопрофільний)

Finya
16.05.2011, 22:39
А в Плешаніва були? це професор, відгуки чула хороші. Приймає біля польського консульства.

Materynka
17.05.2011, 08:41
як ще проявляється
Проявляється постійною стомлюваністю, сонливістю. Може можуть бути і інші....

Kosjana
17.05.2011, 12:50
А в Плешаніва були? це професор, відгуки чула хороші. Приймає біля польського консульства.
Підкажіть будь ласка ім'я і по-батькові, і як та лікарня чи поліклініка називається... :scratch_one-s_head:

Finya
17.05.2011, 15:59
Плешанів Євген Валентинович. 4 комунальна міська клінічна лікарня. вул.Свенціцького, 3

Dolma
18.05.2011, 15:58
перечитала гілку, побачила знайомі прізвища...

коротко моя історія, може комусь згодиться.
вузол у щитовидній залозі у мене знайшли ще у старших класах школи, невеличкий, щось біля 8-9 мм, направили на аналізи у медінститут, але я була молода й несвідома, до того ж панічно боялась здавати кров з вени, коротше, я на то забила...

через 6-7 років випадково зробили УЗД щитовидки (заодно з жіночими придатками - мала з ними проблеми завжди) і виявили вже вузол 1,5 см + маленькі утворення. сказали - операція, ми з мамою поплакали і домовились за операцію, я вже навіть почала жартувати, що зроблю собі татушку у вигляді змії, щоб замаскувати шрам.

вже не пам*ятаю хто порадив йти до Довганя. пішли. він сказав, що бачить тут клініку і порадив Ней-Гоцко (до речі, таки нахамив моїй мамі - то правда).

Ней-Гоцко півроку (чи рік - вже й точно не пригадаю) годувала мене Ель-Тироксином, безрезультатно, потім Полькортолоном, після якого вузол не пальпувався, але УЗД показало. тоді ми вичекали якийсь час без гормонів - вузол знову пальпувався, і Ней-Гоцко сказала: операція.
давай знову домовлятись за операцію (до речі, коли ми попереднього разу відмовились, сказавши хірургу, що спробуєм лікуватись, то "добрий" дядько зреагував: все одно до мене повернетесь, тільки час і гроші витратите). але тут якась мамина співробітниця порадила звернутись до травника з Новояворівська, який вилікував там комусь вузол у щитовидній. ми рванули туди. це було у 1998 році.

травник похитав головою і сказав, що це дуже зле, що я вижерла стільки гормонів, лікувати буде важко. але взявся (бо я чула, як він і відправляв, в т.ч. на операцію), через пару років він був вже настроєний оптимістично і якось сказав, що можливо незабаром ми розпрощаємось. та не сталося як гадалося, оскільки то далеко не єдина проблема мого організму, а як відомо - все пов*язане. коротше кажучи, вузол вже не росте, навіть трохи зменшився, на пару мм, він ніби законсервувався, і тепер я їжджу до "свого" травника раз на рік для контролю і підтримки ситуації хоча б на такому рівні.

ще хочу додати, що часто чула таке: виходь заміж, народжуй - і все налагодиться. у моєму випадку (і не лише моєму) то ні разу не спрацювало.

мій висновок такий: кожен організм індивідуальний, що добре для одного - то недобре для іншого, немає універсально хороших ні ліків, ні лікарів, кожен має інтуїтивно, або методом тику, перебиранням різного, знайти "своє", те, що допоможе саме йому.
а хамство хорошим лікарям можна й вибачити, аби допомогли ;)

Selfish
20.06.2011, 22:34
Я перечитавши гілку вирішила піти на консультацію до Гельнер Надії Володимирівної,і дуже задоволена!:girl_yes:Вона дійсно хороша і розумна лікарка:уважно вислухала і нічого лишнього не призначила.Я десь тут на форумі читала такі слова"як Гельнер не допоможе то ніхто не допоможе",я повністю з ними погоджуюся,минулого року у скількох лікарів я була і ніхто толком не міг діагноз поставити,вона сказала зразу,і аналізи його підтвердили.

Virner
11.08.2011, 11:13
У мене своя історія, яка доводить мене до плачу, хоча, можливо, нічого страшного і нема, та все ж... Почалось з років 12, коли вперше прийшла до ендокринолога в Чорнобильській лікарні. Він мене оглянув - все добре,от тільки підвищене оволосіння рук і ніг помітив. Так сказав не хвилюватись - то спадкове (по татові, ніби). Так от оце "оволосіння" мене вже 15 років мучить. Ну, тут на допомогу приходить лазерна епіляція (до того була електро) - грошей витрачено не мало, є результат є - але хожу я вже 3 роки, і це не 5-10 сеансів, як обіцяють, а вже за 20 перевалило. І от лікар, яка робить мені лазерну, наполягла, щоб я сходила до ендокринолога. Пішла - перевірили щитовидку на узд, знову все ок. Аналізи не призначали, сказали, що у людей є справді проблеми, а у мене так...знову спадкове... А я у розпачі...бо це створює мені незручності щодня! До цього всього добавилось висипання на щоках, що я вже не робила... Знову до ендокринолога - знову те саме, пройде... А коли пройде??? - підлітковий вік давно закінчився!!! А у них одне пояснення - народиш дитину і все минеться, нема чого дурним голову забивати... Але ж, як??? Я не знаю, як з цим далі боротися! Це ж моє лице!!!
Порадьте, будь ласка, ендокринолога, який би спокійно проконсультував.
Бо з чоловіком плануємо дитинку...боюсь, що це один ланцюжок...Молюсь, щоб не було пов"язано...

Venezianka
26.08.2011, 09:26
Мені теж потрібний хороший спеціаліст. Довго і нудно лікуюсь по гінекології, але як сказав лікар, причина в щитовидці (ТТГ високий). Може хтось має контакти лікаря, який приймає в суботу або в 2 зміну.

Herbera
31.08.2011, 12:43
Мені порадили піти до Ней-Гоцко, може хтось порадить скільки їй треба дати за консультацію, чи в неї є своя такса, чи хто скільки дасть? Бачу тут дівчата були в неї, порадьте, будь ласка.

daisygirl
19.09.2011, 16:58
В мене своя невесела історія зі щитовидкою. :(
Минулого року в лютому в мене була якась жахлива депресія - приходила з роботи, лягала і плакала та нічого не хотіла робити. В результаті затримка М, якої ніколи не було. І от одного дня я на шиї помітила якусь велику гулю. Подумала, що то лімфатичний вузол збільшився. Через деякий час, вона чуть зменшилась то я й не придала тому ніякого значення. При зустрічі з терапевтом, лікар порадила зробити УЗД щитовидки, при якому лікар визначив, що у мене кіста, що вилікується швиденько гормонами та й порадила сходити до ендокринолога. Здала я аналізи на гормони - всі в нормі. Ендокринолог сказала, що вони не люблять утворень, що так швидко ростуть, тому єдиним виходом була операція та й направила до хірурга. Як це не дивно, він мене вже чуть не з порогу хотів оперувати, але то було напередодні мого весілля, тому про операцію і мови не йшло. Вирішила я не спішити та трішки зачекати, можливо моя "кіста" розсмокчеться. Через 4 місяці зробила повторне УЗД, що показало збільшення утворення в 4 рази. :( Пішла я в "Сімекс Соно", аби переконатись в останньому УЗД, лікар відразу ж сказала, що це не кіста та потрібно оперувати, але оскільки права частина в нормі, то мені не доведеться все життя приймати гормони. Я в шоці - 22 роки і тут такий діагноз.
Вирішила у Львові "зав'язати" з лікарями та й поїхала в Київський ендокринний центр до Шептухи Анатолія Івановича - порадила його сестра, в якої знайома успішно пройшла операцію. В неті прочитала відгуки про нього, знайшла мобільний телефон та й поїхала до Києва. Він мене оглянув, подивився на результати УЗД та сказав оперувати. Я вже була готова до того.
Мене відразу оформили в лікарню, не встигла розпакуватись, як у мене відразу взяли всі аналізи - і ніхто й ні разу не сказав про "винагороду" за їх роботу. Єдине, що попросили, при можливості - на фонд лікарні заплатити 180 грн, які справді йдуть на фонд лікарні - зроблений косметичний ремонт, стоїть нова душова кабіна, біде...
Оперував мене Боженко Олександр Васильович під наглядом Шептухи - йому вже поза 80. Все пройшло добре, після операції приймала L-тироксин 3 місяці і все. Виявилось, що в мене був мікро-макро фолікулярний зоб.
Дуже хвилювалась, аби не було в мене великого шраму. Вже пройшов рік, то залишився невеликий і виглядає, наче царапина. Тепер кожні півроку проходжу УЗД та здаю аналізи на гормони. ТТТ, все в нормі.

Blondo4ka
22.10.2011, 10:05
От і я пройшла УЗД щитовидки. Дуже збільшена права частина (2 ступінь) і є один вузол аж на 5 см та декілька малих утворень:girl_sad:. Тепер шукаю нормального ендокринолога. Мама десь чула про Ней-Гоцко. Піду, проконсультуюся, а там побачимо. Ще чула що треба пити настоянку спиртову з перетинок горіха. Хто знає - напишіть, будь ласка.

fragolina
22.10.2011, 15:05
Де здаєте кров на гормони, яким лабораторіям варто довіряти?

preciosa
22.10.2011, 18:42
Гельнер Надії Володимирівної,
напишіть будь ласка де вона приймає.
Читала, що на Лисенка, на Пекарській...

сніжна
22.10.2011, 21:41
що на Лисенка, на Пекарській.
а ще має години у "Інтерсоно" на антоновича ( принаймні, два місяці тому ще там приймала)

Top-Olya
23.10.2011, 11:05
Іра, я здавала в 2-х Львіських лаб. В МСЛ і в Унілаб.
МСЛ показник ТТГ - 171, я була в шоці, виникало питання чи з таким показником взагалі живуть, через тиждень в Унілаб ТТГ -61,8. До чого це я??? В МСЛ явно були невірні дані, я би туди більше не пішла. В Унілаб дорого, але лікар казала, що це найкраща на даний момент у Львові лабораторія, хоча в неї направлення є в любу з Львівських і від кожного пацієнта, звичайно в кожній вона має певний %...

maty
23.10.2011, 14:48
я не претендую на істину,але дочці теж регулярно робимо аналізи на гормони-нам рекомендують радіоізотопну лабораторію-біля медінституту,на Некрасова.

Finya
23.10.2011, 15:23
яким лабораторіям варто довіряти?
я здавала в авторській лабораторії Люби Заграй. Ней-Гоцко скеровувала, "тільки цій лабораторії довіряє".
Враження негативні. По-перше, людина в білому халаті вену мені розколупала, а кров так і не пішла. Потім колов зап"ясток (без рукавичок). Синець 2 тижні тримався.
Коли випадково потрапила до Плешаніва, він цей аналіз забракував.

daisygirl
31.10.2011, 16:40

Я постійно в Синево здаю. Наразі все було добре. Раз здавала в Біокурсі, але з їхніми чергами не може конкурувати будь-яка місцева поліклініка, тому більше туди ні ногою.

ElenaMart
03.11.2011, 21:52
+ за аналізи в Синево.. а в Біокурсі раз здала написали не мої, а потім виправили на мої.. от і думай після того чм вони "мої" чи з потолка...
Про Гельнер Н.В....була у неї на прийомі..лікарка уважно оглянула,записала на карточку все і відправила робити аналізи.. прийшла з готовими езультатами, а вона у відряджені... потім прийшла - на парах,....потім - на нараді...постійні черги, купа народу просто за печаткою стоїть, тому її помічниця відправляє до інших спеціалістів..

Liykis
02.12.2011, 20:56
От і я пройшла УЗД щитовидки. Дуже збільшена права частина (2 ступінь) і є один вузол аж на 5 см та декілька малих
Як у вас справи ? Маю такуж проблему .Пропонують операцію

Музик
13.12.2011, 12:32
Ней-Гоцко
мене гінеколог до неї направила, сказала що вона працює в діагностичному центрі на Пекарській. оскільки я туди ніколи не ходила питаю тут - там якось записуватись на прийом треба (десь знайшла в неті, що запис по телефону, але телефони на різних сайтах різні) чи чергу займати? і скільки в неї то коштує? чи то безкоштовно?

наталюська
04.01.2012, 10:14
гормони щитовидки я здаю ум Медісі, мені знайомі лікарі порекомендували.

katerinkavg
12.01.2012, 15:48
Я була в Гоцко-Ней. По щитовидці до неї дуже багато людей і тільки позитивні відгуки. Лікувала людей, яких інші лікарі відправляли на операцію. Але по жіночих гормонах мене не проконсультувала. Платіжного тарифу нема, хто скільки дасть, так буде.

Komashka
12.01.2012, 19:40
І я в Медісі здавала. Теж по направленню. Знайшли, що щитовидка збільшена. Я чесно кажучи втішилася, бо вже ніхто не знав які ще мені аналізи здавати. Чого скаче тиск і серце вилітає. Почало помагати на 3 день лікування. Більше нічого не пишу, щоб не вректи :)

Lubashka
16.02.2012, 10:55
Дуже-дуже потрібен мобільний Гельнер Надії Володимирівни з Лисенка. Якщо хтось може поділіться. Буду вдячна!

Freitag
20.02.2012, 19:55
Я теж здавала аналіз гормони щитовидки в Сінево. Жодних претензій, єдине, що попала на якесь державне свято, тому прийшлося результатів чекати декілька днів. Результати можна переглянути на сайті, ввівши персональний код доступу.

---------- Додано в 19:55 ---------- Попередній допис був написаний в 19:43 ----------

А от щодо лікування - то наразі пробую травами лікуватися. Зібрала результати аналізів і УЗД та подалася у Новояворівськ до травника. Скажу зразу - людина я скептична: коли їхала, то вже знала свій діагноз, результати аналізів і т.д. Після іридодіагностики він повністю розповів про стан щитовидки і навіть про діаметр вузликів (не бачивши ані аналізів, ані УЗД). Повірила. Навідуюся до нього раз на квартал по запису, п'ю трави. Сказати, що все на 100% помагає важко, адже поки не здавала повторно аналізів та й УЗД не робила. Позитивні зміни є - почуваюся краще, задишка зменшилася, вага тіла почала зменшуватися (до того я ніяк не могла схуднути), пропали (зменшилися) інші симптоми... Порадити комусь складно, а от поділитися досвідом можу...)))

Oleks
15.03.2012, 10:16
Доброго дня. Напишіть буль-ласка телефон травника з Новояворівська.
Як його звати і де шукати в Новояворівську. Буду дуже вдячний!

Bulbashka
19.03.2012, 15:54
Я сьогодні була в Плешаніва Є.В. так як маю проблеми з щитовидною залозою. А звернулась після того як пропав голос,і от вже три місяці хожу хриплю(голосом це назвати не можу).Все списали на щитовидку,тож для відновлення голосових зв"язок(одна не працює) приступила до лікування.Поки ще нічого сказати не можу,відправили мене здати аналізи на гормони,а там побачим.Лікарем задоволена...дуже приємний чоловік, і як на диво грошей не взяв:confused:
Назначив пити ліки на травах.
Про результати лікування розкажу пізніше,надіюсь що вони будуть позитивні:wink:

My cat
20.03.2012, 13:21
А як щодо Гнатів у центрі Параскеви? Ніхто нічого не знає? Ото порадили, а я щось дуже сумніваюся...

kristas
20.03.2012, 14:05
Дуже-дуже потрібен мобільний Гельнер Надії Володимирівни
Мобільного не маю, десь був домашній, може потім знайду. Знаю що тепер приймає лише по пн. і пт. в першу зміну.
Доречі, дуже хороший лікар!

kineret
16.05.2012, 12:42
Дівчатка скажіть, будь-ласка, де саме приймає Гельнер Надія Володимирівна на Лисенка чи на Пекарській (я маю на увазі адресу і що то має бути поліклініка, діагностичний центр)? Як до неї попасти на прийом (в порядку живої черги чи за попереднім записом)? Дайте в ПП її контакти. Дякую!

roxetochka
13.06.2012, 10:30
Гельнер приймає по четверг в Інтерсоні, дзвонила записувалась. Але там прийом платний. Після прийому напишу:girl_wink:

grizelda
18.07.2012, 17:16
А скажіть Гельнер вона і по цукровому дабету спеціалізується чи тільки по щитовидці? Дуже потрібен гарний ендокрінолог саме по цукровому діабету.

Smaylik
20.07.2012, 23:00
дівчата, порадьте будь-ласка хорошого дитячого ендокринолога. Дякую.

landscape
21.07.2012, 10:50
Єрін Юрій Серафимович - дитячий ендокринолог, працює в Ендокринному диспансері на Острожського( разом з ним в кабінеті сидить ще один лікар-жінка, то не дай Господь попасти до неї), спокійний, врівноважений, вислухає і проконсультує навіть по телефону. Ще є Грицюк в Чорнобильській, але там таке ЕГО...

Freitag
21.07.2012, 10:57
Грицюк в Чорнобильській
Теж чула, що непоганий...

landscape
21.07.2012, 11:13
Грицюк просто нестерпний при спілкуванні, з його кабінету виходиш в прямому сенсі із заниженою самооцінкою, у мене з ним діалога не вийшло, бо він крім себе нікого не чує, а той Діабетичний центр (Школа діабетика) який існує в Чорнобильській то тільки формальність. Я з дитиною лежала у нього, то якби не інформація про діабет яку я отримала від Єріна то так би й нічого не знала.

CoffeeFairy
10.08.2012, 21:54
Вже писала в темці про мастопатію, але так переживаю, що напишу і тут, бо ж стосується безпосередньо щитовидки. Дівчата, чи мав хтось таку проблему як аутоімунний тиреоїдит? Як вам його діагностували? Яке лікування? Мені ендокринолог в поліклініці на Симоненка встановила його на основі показників АТТПО, Т4 вільного, ТТГ і УЗД щитовидки. Чи досить того щоб ставити такий діагноз?:(

Музик
10.08.2012, 22:42
Дівчата, чи мав хтось таку проблему як аутоімунний тиреоїдит? Як вам його діагностували? Яке лікування? Мені ендокринолог в поліклініці на Симоненка встановила його на основі показників АТТПО, Т4 вільного, ТТГ і УЗД щитовидки. Чи досить того щоб ставити такий діагноз?
я таке маю, діагностували таку штуку мені після УЗД і аналізів ТТГ, Анти-ТГ і Анти-ТРО, але тепер перездаю регулярно тільки ТТГ, бо решта залежить від його рівня (так мені лікарка пояснювала). лікування - заняття спортом (в тому числі, коли дуже хочеться лягти на ліжко і нічо не робити - змушувати піднятися і попрацювати), лікарка рекомендувала плавання (але мені ліньки), ну і раніше приймала Еутирокс, але мені було від нього зле, тому поміняла його на L-тироксин

CoffeeFairy
11.08.2012, 11:41
діагностували таку штуку мені після УЗД і аналізів ТТГ, Анти-ТГ і Анти-ТРО,
А де вам його діагностували? Бо мені в непрофільній поліклініці, і от я думаю чи варто зразу починати все те пити... Ще й начиталася що аналізи можуть в окремих лабораторіях "брехати", а я здавала тільки в Пріма Меді, може треба ще десь здати...В мене, до речі, ТТГ і Т4 вільний в нормі, а зашкалює АТТПО, призначили мені Баготирокс, Альбу і Траумель.

Музик
11.08.2012, 17:49
а зашкалює АТТПО
наскільки мені пояснювали - то підвищення його рівня - то не є якась самостійна хвороба, то є реакція на неполадки в щитовидці.
діагностували мені його двічі - вперше лікар Гоцко-Ней в Медінституті, а вдруге - Винарович в Параскеви.
а про аналізи - Гоцко-Ней мені теж казала, що здавати треба тільки в одній-єдиній лабораторії, але там мені розпорпали дві вени, і результат вийшов такий, що я просто мало свідомість на місці не втратила (а потім виявилось, що вони кому не там поставили), тому тепер здаю в Біокурсі або в Параскеви

kookla
11.08.2012, 20:19
Дівчата, чи мав хтось таку проблему як аутоімунний тиреоїдит?
у мене діагностували
Яке лікування? ніякого. сказали, що замолода, але попередили, що потрібно регулярно здавати аналізи.
лікування гормонами здійснюється
Чи досить того щоб ставити такий діагноз?так.

від себе: я ці аналізи до 4 лікарів носила і всі казали один діагноз, то я вже не сумніваюсь в цім. то є дуже противна хвороба, бо немає прямого лікування, яке на 100% допоможе.
вам пораджу проконсультуватись ще у іншого лікаря, а лікування, яке вам один призначить, може бути видурюванням грошей, бо ліки-гормони дорогі і вони виписують рецепт від свого імені, то % капають:)

я вживаю вітаміни для щитовидки, з штатів вислали мені безобідні. я їх не раджу, бо толку з них 0

roxetochka
01.10.2012, 10:19
була в Гельнер, чудова лікарка:) Все доступно мені пояснила, призначила лікування гомеопатію:)

Марточка
01.10.2012, 10:57
а хіба Гельнер ендокринолог?

Hochynamore
03.11.2012, 15:02
А я дізналась, що в мене вузол в щитовидці саме з допомогою пана Олександра з Новояворівська (про якого тут вже згадували. Ну, я так думаю, що це Ви про нього писали). Ми з болячками малого їздили до нього періодично. Під час чергової поїздки я попросилася, щоб він мене продіагностував (готувалась завагітніти). Сказав, щоб я зробила УЗД щитовидки, грудей і яйників, бо маю десь там проблему. Послухалась. УЗД грудей та яйників в нормі, а от в щитовидці виявили вузол 6 мм. Порадили лікаря Гоцко Марту (в ендокр.центрі). Мені не сподобалась взагалі. На ходу виписала гормони (навіть мене не оглянула. Може не мала часу...). Категорично заборонила вагітніти, сказала пити таблетки 3 місяці, а потім подивимось, що далі робити. Нагнала страху... Але маю звичку консультуватись в кількох спеціалістів, а тоді приймати якесь рішення. Тому пішла ще раз на УЗД (через місяць) на Лисенка, 31а. Так, є вузол. Вже 7 мм. Сказали здати тиреоглобулін та кальцитонін. Здала (останній трохи вище норми). І та ж лікар-узедист завела мене до лікаря Гельнер Н.В. (я попросила якогось хорошого доктора-ендокринолога). Лікар дійсно хороший. Дуже детально все розпитувала і оглядала, а тоді написала рекомендації. Загалом сказала, що не все так страшно, треба пити антиструмін і проколоти лімфоміозот (здається) 1 раз в тиждень протягом 5 тижнів. А тоді можна сміло вагітніти. Але я ж вперта :-) Якщо я вирішила завагітніти вже і негайно, то не хотіла чекати ще якихось 1,5 місяці. Пішла до лікаря Файник О.Ф. в залізничну лікарню (теж до неї з малим ходили періодично). Ще раз УЗД. Всіх органів вдоль і впоперек. І вона сказала, що я здорова кобіта. Вагітніти і не відкладати. Я втішилась (якраз мала бути через кілька днів овуляція). Через 9 місяців родила другу дитину. Під час вагітності робила УЗД щитовидки, вузлик навіть зменшився до 4 мм. Дитині вже 3 роки. Сьогодні згадала про той вузлик. Треба піти на УЗД, подивитись, що там :-)
Хочу сказати, що не страшні так ті вузли, якщо нічого не турбує. Я зі своїм може все життя жила і не знала про його існування, поки в Новояворівську мене не просвітили. А лікарі гормонами так можуть залікувати... або видалити те, що можна було б і не чіпати. Але, якщо Вас дійсно це турбує і заважає жити, звичайно прийдеться лікуватися. Більше позитиву, даруйте радість своїм діткам і близьким і все у Вас буде О.К.!

famenlviv
22.11.2012, 19:32
Дівчата, хто має телефон чи координати травника з Новояворівська, напишіть їх в П.П. Дуже дякую.

Sonechcko
03.12.2012, 22:53
Дівчатка, мені порадили звернутись до Урбанович Аліни Мечиславівни. Можливо хтось з вас звертався до неї, які ваші враження?

altari
04.12.2012, 13:44
Ней-Гоцко скеровувала, "тільки цій лабораторії довіряє".
Чого так кажете? Мене все в їхню лабораторію скеровує....

TanjaN
17.12.2012, 18:20
хтось чув щось про ендокринолога Цибуховську Анну германівну??

axelman
09.01.2013, 22:23
Дівчата, хто має телефон чи координати травника з Новояворівська, напишіть їх в П.П. Дуже дякую.
Усім привіти. Приєднуюся до запитання. Може хтось надати контакти цього лікаря ? Безмежно дякую!

Hochynamore
13.01.2013, 19:05
Сьогодні згадала про той вузлик. Треба піти на УЗД, подивитись, що там :-)
Була нарешті на УЗД (Описувала свою ситуацію в пості №82). Вузлик без змін, 5-6 мм. Щитовидка в нормі. Так і живу. Нічого не лікую, бо нічого не турбує :)

Софця Сній
15.01.2013, 10:51
Будь ласка, хто має номер Гельнер Надії, скиньте в П.П. дуже потрібно!

Iryna
17.01.2013, 19:46

і мені будь-ласка киньте в пп, дякую!

elenka kitty
08.02.2013, 15:54
Кваліфікований ендокринолог-генетик приймає в медичному центрі Інтерсоно, по четвергах - Гельнер Надія Володимирівна. За записом.

magic
10.02.2013, 18:00
Я була в Гоцко-Ней. По щитовидці до неї дуже багато людей і тільки позитивні відгуки. Лікувала людей, яких інші лікарі відправляли на операцію. Але по жіночих гормонах мене не проконсультувала. Платіжного тарифу нема, хто скільки дасть, так буде.
то де вона все-таки приймає?
і є конт. телефони?

сніжна
10.02.2013, 18:38
де вона все-таки приймає?
і є конт. телефони?
приймає в ендокринологічному центрі Меду на Острозького ( бокова вуличка від Личаківської біля церкви Петра і Павла). Тел. в сам Центр- 2766393,
2759520. Просто спитайте, коли вона приймає ( бо ця стара і поважна професор приймає тільки кілька днів на тиждень до обіду). Приймає у порядку живої черги. Тому до неї не запишетеся.

---------- Додано в 16:38 ---------- Попередній допис був написаний в 16:36 ----------

Платіжного тарифу нема, хто скільки дасть, так буде.
ще зауважу таке, якщо проблеми дійсно немає і її консультації по лікуванню не потрібно ( тобто вона бачить, що встановлений іншими лікарями діагноз- насправді відсутній), то оплати не бере зовсім.

magic
11.02.2013, 10:35
і ще таке питання: Гельнер крім Інтерсоно де ще приймає?
бо, дзвонила сьгодні в Інтерсоно, то до неї вже все записано на лютий! (вона там приймає лише по четвергам).

вже сама взнала:)
може ще комусь знадобиться - Гельнер ще приймає в медико-генетичному центрі на Лисенка, 31а, тел. 276-72-60, 2 кабінет, до неї жива черга.

Юкола
23.02.2013, 16:07
На щорічному огляді порадила мені гінеколог перез плануванням лялі здати гормони щитовидки.
ТТГ, Т3, Т4 - все в нормі.
а от
Антитела к пероксидазе щитовидной железы (АТПО) вдвічі підвищені
і Антитела к тиреоглобулину (АТТГ) в п"ять разів підвищені.
То треба до ендокринолога, так?( яким чином ці антитіла можуть вливати на можливу майбутню вагітність?

Lvivna
02.03.2013, 20:35
Привіт! Дівчата, скиньте, будь-ласка, в приват контактний телефон Сандурської Соломії, потрібно маму покласти в лікарню, а коліжанка поміняла телефон і номер пропав. А дуже потрібно...

Manysuk
06.03.2013, 16:09
Будь ласка, хто має номер Гельнер Надії, скиньте в П.П. дуже потрібно!

хто має телефон чи координати травника з Новояворівська, напишіть їх в П.П. Дуже дякую.[/quote]
І мені будь-ласка скиньте в пп, дуже дякую!!!

---------- Додано в 17:09 ---------- Попередній допис був написаний в 17:06 ----------

ОЙ вибачне за каламбур:girl_nea:, бо я на роботі і роблю купа справ зразу! :ed4d70def841dc74b57

Юкола
10.03.2013, 19:03
Була я в Гоцко-Ней.
Вона приймає щодня з 9 до 15 в поліклілінці меду.
Прийшла на розвідку о 14.30 і чудом потрапила на прийом) (медсестра як під дверима збирала картки і казала, щоб більше не займати).
Здивувало, що після того усю чергу (після мене жіночка і переді мною дві дівчини і бабця) професорка до свого кабінету запросила. Отак і відбувалася консультація - ми усі усе чули.
Але якщо зважити, що то професорка і поважна лікарка, то на таке закриваю очі.
До речі, була здивована її віком...чомусь була впевнена, що їй років 50...а вона значно старша...
Загалом візитим задоволена))

aknytsU
11.03.2013, 10:08
До Гельнер Н. В. звертаються лише жінки чи чоловікам теж можна?
Треба свого милого відвести до ендокринолога.
Читаю тут і розумію, що здебільшого консультують жінок. Можливо хтось знає де б обстежували чоловіків (і бажано по запису, а не в порядку живої черги).

daisygirl
11.03.2013, 10:15
Просто існує така тенденція, що жінки більш піддатливі до захворювань ендокринної системи. Тут ділити на чоловік/жінка не треба. ІМХО

lover of jazz
05.04.2013, 18:50
Усім привіт! У мене теж проблеми були із щитовидкою, діагноз АТ (можливо ще і досі є, не провірялась). Почалось із просто здачі аналізів і провірки УЗД. Порадили піти до ендокринолога ну і так далі. Мамина співробітниця порадила до Гоцко-Ней, сама ж в неї і лікувалась. Але спіробітниці вже поза 40 а мені набагато менше...Пішли ми через знайомих, без черги і заплатили за прийом 100 грн, хто був в неї можливо помітив що шуфляда трішечки привідкрита для $$$ ))). Прописала пити одні гормони. Пила і нічого хорошо не сталось. Без змін + аналізи стали ще гірші...Знову почала пити, а потім забила...Через деякий час здала аналізи, майже такі самі як і перший раз..Знову почала робити УЗД, ходити до різних ендокринологів.. порадили піти до Плешанів Євген Валентинович. Подивився сказав що чує вузлик, я чуть не вмерла там одразу.Написав ліки, але не тільки гормони,що мене приємно здивувало. Пішла знову УЗД зробила,вже із знімком, сказали що нічого немає. То така форма в мене...І тут знову забила...Здається коли починаєш ходити по лікарях і робити ці всі аналізи, стає ще гірше....

сніжна
05.04.2013, 19:36
. Мамина співробітниця порадила до Гоцко-Ней, сама ж в неї і лікувалась. Але спіробітниці вже поза 40 а мені набагато менше...Пішли ми через знайомих, без черги і заплатили за прийом 100 грн, хто був в неї можливо помітив що шуфляда трішечки привідкрита для $$$ ))
дивний допис про шуфлядку для доларів як для початку на форумі. Але скажу таке: до Гоцко -Ней ходив мій чоловік ( ін. ендокринологи поставили певний діагноз під "?"+ УЗД показало певні проблеми). Пішов без домовленості, знайомих і т.п., просто в час прийому, відсидів живу чергу. Лікар його оглянула, ендокринологічних проблем не знайшла, діагнози попередніх ендокринологів відкинула . Сказала, що проблем по свому напрямку не бачить ніяких. Не взяла жодної гривні за консультацію. Коли вже потім чоловік питав у людей, які у неї лікуються і спостерігаються роками, вони йому відповіли, що якщо йти у звичному порядку на прийом і підстав для лікування немає справді- вона їх не вишукує і коштів не бере. ЛИше якщо потрібне консультування при наявності проблем і лікування, тоді пацієнти могли віддячувати на власний розсуд - в середньому залишали 50 грн.
.Пішли ми через знайомих, без черги і заплатили за прийом 100 грн,
це вам назвала вона сама таку сумму чи знайомі порадили "за позачерговий сервіс" оплатити?

Tequila
05.04.2013, 20:03
Лікар його оглянула, ендокринологічних проблем не знайшла, діагнози попередніх ендокринологів відкинула . Сказала, що проблем по свому напрямку не бачить ніяких. Не взяла жодної гривні за консультацію.
В мене схожа ситуація. Були певні відхилення від норми в аналізах на гормони ЩЗ (ніякі симптоми мене не хвилювали як тоді, так і не турбують до цього часу). Була на прийомі в Гоцко-Ней, вона сказала, що жодних проблем з щитовидкою в мене немає (провела пальпацію ЩЗ). Протягом року після цього прийому я зробила УЗД щитовидної залози (вперше в житті), випадково, тому що робила УЗД органів травлення, і УЗД щитовидки теж туди входило. Виявили багато вузликів різного розміру, лікар та уздист ендокринологічного диспансеру порадили однозначно робити операцію. Я цього не збираюсь робити, але це вже інша історія.
Ці вузлики, які видно на узд, не пальпуються.
Мені цікаво, як можна бути впевненому в достовірності діагнозу, чи не ставити його зовсім, провівши лише пальпацію ЩЗ, ігноруючи результати аналізів і УЗД? І як визначати, що пацієнт точно не має проблем у цій сфері (якщо він прийшов без УЗД, і припустимо, інших результатів аналізів)? для цього достатньо лише зовнішніх проявів, і опису симптомів (якщо такі є)?

matiolka
05.04.2013, 20:16
Прописала пити одні гормони. Пила і нічого хорошо не сталось. Без змін + аналізи стали ще гірші...Знову почала пити, а потім забила...
Тему про ендокринологів читають здебільшого люди, у кого є такі проблеми зі здоров'ям. Проте ваш досвід швидше шкідливий для інших, ніж корисний. Бо якщо від автоімунного тиреоїдиту щитовидка пошкоджена, не справляється, тобто є гіпотиреоз, то обов'язок лікаря - призначити замісну гормональну терапію. І якщо не додавати організму призначеного лікарем гормону, то хіба робити ведмежу послугу самому собі чи своїм рідним.

lover of jazz
05.04.2013, 21:34
Лікар сама попередила що 100 грн без черги....
Я нікому не кажу робити так - забити на лікування. Я маю на увазі що людина коли дуже поринає у світ лікування і болячок то її так все життя буде це переслідувати...Я вже довгий час не лікувалась і набагато краще себе почуваю ніж почувалась підчас лікування. Коли лікарі починають лякати різними прогнозами, заради того щоб ті тільки купляли і пили і знову до лікарів приходили...Моя мама так все життя лікується, але в неї інші причини, їй видалили жовчний міхур 14 років тому назад....Один лікар до якого вона ходила довгий час в один момент сказав що в неї забились жовчні протоки і терміново потрібно робити операцію, навіть не направив на ковтання зонта...пішла до іншого лікаря а в неї язва і ніякої операції не потрібно аж ніяк...Вибачте що не до теми....Я хочу дати зрозуміти людям а особливо молодим дівчатам, що потрібно починати із себе із свого способу життя, а не з таблеток...Звісно що потрібно контролювати це все...Але більше часу спорту, овочів, фруктів, багато позитивних емоцій і завжди переконувати що ВИ ЗДОРОВІ!!!

---------- Додано в 21:34 ---------- Попередній допис був написаний в 21:29 ----------

І всі відвідувачі Гоцко-Ней якщо уважно її слухали, то можливо почули що потрібно займатись спортом, гуляти часто, і відкинути всі шкідливі звички!!!

сніжна
05.04.2013, 21:54
як можна бути впевненому в достовірності діагнозу, чи не ставити його зовсім, провівши лише пальпацію ЩЗ, ігноруючи результати аналізів і УЗД?
у мого чоловыка вона дивилася УЗД знімок і пальпувала. Але врешті підтвердився власне її діагноз- проблема не із щитовидкою, а те, що називають "нервовий ком"

synuchechka
07.04.2013, 22:26
Всім рекомендую лікаря Грицюка,він приймає в чорнобильській дитячій лікарні, я в нього вже років 8 напевно лікуюсь, ну як лікуюсь...в мене таке відхилення що не лікується, то на все життя, треба просто постійно контролювати. Але задоволена лікарем на всі 100!

lover of jazz
10.04.2013, 19:35
перепрошую, synuchechka, а що то у Вас не лікується?

Ya Nata
14.04.2013, 17:19
Всім рекомендую лікаря Грицюка,він приймає в чорнобильській дитячій лікарні,
Згідна. Я також вже багато років спостерігаюсь у цього лікаря. В мене після перших пологів щитовидка збільшилась і потрібно постійно пити ліки і контролювати рівень гормонів. Грицюк дуже хороший лікар!!!

NeAliona
14.04.2013, 17:25
Дівчата, скиньте, будь-ласка, в приват контакти і графік Ней-Гоцко.
дякую)

сніжна
14.04.2013, 17:48
в приват контакти і графік Ней-Гоцко.
вона приймає у порядку живої черги у ендокринологічному диспансері Меду ( Острозького 1 тел. 2766393, 2759520 - можете подзвонити і дізнатися точний графік її прийому), приймала з понеділка по п ятницю з 9 до обіду ( 15 -00). Бажано прийти раніше, бо чергу займають задовго перед прийомом. Попереднього запису не потрібно, просто приходите, займаєте чергу і чекаєте

Svitlandija
14.04.2013, 23:06
Доброго всім здоров'ячка;)
Поділіться, будь ласка, координатами травника з Новояворівська;)
Буду дуже вдячна!!![COLOR="Silver"]

Bambe
23.04.2013, 17:34
контакти цього травника,

Була я у пана Олександра - травника з Новояворівська, сказав, що мій вузол треба різати, а Гоцко і Снітинська сказали, що операції не потрібно

Daisy
28.04.2013, 21:02
...І тут знову забила...Здається коли починаєш ходити по лікарях і робити ці всі аналізи, стає ще гірше....
Я теж вважала що нічого не буде,а якщо буде то тільки не зі мною, попила таблеточки і на тому все. Через десять років раптово стала поправлятись, зранку прокидалась такою ніби всю ніч вагони розгружала... Здала аналізи, а в мене понижена фунція роботи щитовидної залози, назначили гармони я знов місяць попила і перестала. Знов звернулась до лікаря коли вже ледве вставала з ліжка ранком... наслідок: дві завмерші вагітності Вже шість років на гармонахале я і тут вчудила, не приймала шість днів і пішов збій, як починала з 25 мг то тепер приймаю 112 мг левотероксину. Можна пропустити три дні максимум!: вага перестала збільшуватись але похудати вдавалось на кілька кг і то вони дуже швидко повертались, тепер виявилось що цукор на границі з діабетом, купа проблем по генікології, артрит в початковій стадії і тд. Вам такі болячки потрібні? Не робіть дурниць, а провіряйтесь і лікуйтесь! Гармони назначаються тільки по аналізу крові!

---------- Додано в 11:02 ---------- Попередній допис був написаний в 11:00 ----------

сказав, що мій вузол треба різати, а Гоцко і Снітинська сказали, що операції не потрібно
А біопсію вам робили?

Tasia
09.05.2013, 16:11
"Була я в Гоцко-Ней.
Вона приймає щодня з 9 до 15 в поліклілінці меду..."

"вона приймає у порядку живої черги у ендокринологічному диспансері Меду", приймала з понеділка по п ятницю з 9 до обіду ( 15 -00)"

О, щось я ніяк не можу зрозуміти, де точно приймає Гоцко-Ней, бо ж ті поліклініка і диспансер зовсім в різних місцях, а години ніби співпадають:girl_sad:!

сніжна
09.05.2013, 16:57
де точно приймає Гоцко-Ней
Острозького 1

Lietti
17.05.2013, 20:42
Була я недавно у Ней-Гоцко, вона мені не сподобалась - пишу чому- приймає по 4-5 людини зараз у кабінеті, одного обстежує, з другим розмовляє, третьому назначає лікування та ще й по телефону встигає поговорити. Сама про себе сказала, що кращої за неї в цілому Львові немає - бо в неї досвід великий. Як на мене лікар у віці 78 (!) років робить декілька справ одночасно і так привселюдно про себе заявляє - це не зовсім те що має бути. Але це моє враження, кожному своє....

Arabika
18.05.2013, 00:09
Я багато років лікувалася у Ней-Гоцко і можу зробити висновок - не сподобалась. Вона приймає пацієнта 3хв. Як можна вислухати, оглянути і назначити лікування за такий час. Вона просто має схеми лікування на різні хвороби і все. Раніше практично всіх відправляла на операцію, а гараз назначає всім гормони або йодомарин. А якої високої думки про себе.
Я думаю, що лікар повинен постійно самовдосконалюватися, пробувати щось нове, а не кричати скрізь, яка вона супер-пупер лікарка.
Це моя думка. Багатьом вона подобається.

Tequila
24.05.2013, 11:34
Напишіть будь ласка в пп контактний номер телефона за яким можна записатись/дізнатись розклад роботи Плешаніва Євгена.

marjana lv
27.05.2013, 10:33
Але більше часу спорту, овочів, фруктів, багато позитивних емоцій і завжди переконувати що ВИ ЗДОРОВІ!!!
Дуже довго раділа, мала купу позитивних емоцій і вперто переконувала шо Я ЗДОРОВА!!! От біда, але щитовидка так і не запрацювала як треба без лікування.
Боюсь що Ви змінете свої погляди коли буде трошки пізно.
замість того щоб хворіти - краще займатись профілактикою, замість того щоб мати хронічне захворювання - краще вилікувати на ранніх стадіях. Але для того щоб дізнатись в якому стані організм потрібно здати аналізи, а не займатись самонавіюванням.
Багато людей просто лінуються займатись собою (дивно трохи, бо себе ми маємо любити), їм неохота витрачати час на стояння в чергах до лікарів, чи в лабораторію, зате коли хвороба "раптово" переходить в хронічну стадію вони хочуть бути "жертвами" в очах оточення, і сподіваються на допомогу. Людина повинна бути зацікавлена в своєму здоров*ї а не звертатись коли надто пізно.
Стосовно вибору ендокринолога (як і ревматолога) на початкових етапах, коли не надто складна ситуація і нема потреб в операціях, можна іти до дільничного, оскільки призначити аналіз і подивитись чи показник в нормі (який тут же на листі з результатами аналізів написаний) чи потрібно щось призначити зможе і він. Тут більша халепа з достовірністю самого аналізу але це вже в тему про лабораторії.

Gloksinija
15.08.2013, 10:42
Мій чоловік хворіє на щитовидку вже 4й рік. Лікування було призначене стандартне, а стан ремісії не наступав. Лікуючий лікар Підсадочна І.І почала говорити про те що необхідна операція, оскількі гормонотерапія не допомагає, а більше 2х років приймати її не можна. Поговоривши з чоловіком ,ми вмрішили ще трохи зачекати і далі продовжувати медикаментозне лікування. Дочекалися до того що почалися проблеми з оком. Питання про операцію стало жорстко. Проконсультувалися з лікарем Сандурською - відповідь та сама, необхідна операція. Добрі люди порадили звернутися до СВІТИЛА м Львова Ней-Гоцко.
Подовившись всі аналізи чоловіка вона сказала что показів до операції не бачить, так з оком є проблеми, так гормони йому більше пити не можна, АЛЕ вона не те що назничить йому їх, а ще і збільшить дозування, а тоді скаже куди саме піти і здати аналізи, в якій лабораторії. Далі лякала наслідками операції, про які ми знаємо вже все і зрозуміли що вони прикрашає свою розповідь щоби нагнати страху і розсказала що весь Львів до неї ходить консультуватися з таких питань (!!!! Натякаючи що компетентнішого лікаря за неї не має!!!!!)
В мене питання до всіх нормальних людей, хіба може ця лікарка вважитися найкращою? Хіба в її діях немає більше вигоди, а ніж справжнього лікування ???
Людина поважна, але в віці і про адекватні консультації і лікування , мабуть, вже не йдеться.
Вибачте всї, кого образить моя розповідь, але це моя особиста думка, мої враження. Може комусь наш досвід допоможе в правильному виборі.

VIryna
20.08.2013, 16:35
У 4 міській клінічній комунальній лікарні (вул. Свенціцького, 3 трохи вище стрийського ринку біля польського консульства) є база кафедри ендокринології Львівського національного медичного універсистету ім. Д. Галицького і, там працює д.м.н., професор Плешанів Євген Валентинович (його кабінет на першому поверсі біля рентген-кабінету). Моя дочка будучи студентом-медиком дуже його хвалила. У нього завжди багато людей. Щитовидку він лікує поєднанням традиційних лікарських засобів із фітотерапевтичними (сам виготовляє настоянки з лікарських трав і дає людям). Сама недавно була в нього на прийомі. Справив враження порядної і кваліфікованої людини. Коли чекала в черзі, то люди його дуже хвалили.

---------- Додано в 16:35 ---------- Попередній допис був написаний в 16:23 ----------

У 4 міській клінічній комунальній лікарні (вул. Свенціцького, 3 трохи вище стрийського ринку біля польського консульства) є база кафедри ендокринології Львівського національного медичного універсистету ім. Д. Галицького і, там працює д.м.н., професор Плешанів Євген Валентинович (його кабінет на першому поверсі біля рентген-кабінету). Моя дочка будучи студентом-медиком дуже його хвалила. У нього завжди багато людей. Щитовидку він лікує поєднанням традиційних лікарських засобів із фітотерапевтичними (сам виготовляє настоянки з лікарських трав і дає людям). Сама недавно була в нього на прийомі. Справив враження порядної і кваліфікованої людини. Коли чекала в черзі, то люди його дуже хвалили.

egoistka
21.08.2013, 20:38
Розкажу про свої походеньки по ендокринологам Львова.
За ней-гоцко чула тільки хороші відгуки.
Так, бабулька своєнравна, приймає дійсно по три-чотири людини одночасно, черги в неї скажені, але і спеціаліст вона добрий (принаймні в моєму випадку, вона одразу направила на операцію, і була права 100 %), до того ходила на Острозького, в ендокринологічний диспансер,
до Фірчук Марти, дуже приємна жіночка, але спеціаліст вона ніякий. Подивилась на УЗД, і сказала, що в мене вузлик (3.5 см!!!!) -то не вузлик, то нарост якийсь, якому порадила навіть не надавати значення, і взагалі, він не в щитовидці, бо щитовидка знаходитьс нижче. Тому порадила зі спокійним сердцем дати йому спокій.
... навіть не уявляю що б було далі, якби я її послухала і не займалась більше щитовидкою. Дякувати Богу, попала я чудом до Ней-гоцко.
УЗД тепер роблю тільки у Довганя. Чудовий лікар, хоча спершу він мені зовсім не сподобався, дуже кричав, що виростила такий вузол великий, але після операції була в нього два раза, то вже спокійніший був, навіть можна сказати приємний:)))) Ну і від інших лікарів чула, що довіряють його УЗД. ( навіть був спорний момент між результатами гістології і результатами УЗД, то лікар, сказав, що у Довганя УЗД не може бути не правильним, потім переглянули скельця, виявилось, що таки помилка гістології).
Ще перед операцією ходила на консультацію до Сафонової О.В. на Острозького, вона працює на кафедрі. Дуже хороша жіночка, вислухала мене , подивилася аналізи, УЗД, і спокіно і зрозуміло розказала по всім показникам аналізів і по кожному слову в описі УЗД, і розказала, що чим загрожує в майбутньому. Після неї, власне, я вийшла з повною впевненість, що треба таки оперувати.

марі177
30.08.2013, 13:05
І хтось лікувався в Маркевича Ю.О або Хрупович Лесі?

Оля Л
05.09.2013, 17:28
Ще раз напишу за Ней-Гоцко, була в неї я і моя мама. Не буду описувати з чим, але сказу, що у мене досить суттєві проблеми з ковтанням (причому симптоми один в один як недавно вияснилось повязані з щитовидкою), ця "пані лікар" сказала, за 1хв (глянувши на мене, що у мене все в порядку), приймала вона в кабінеті десь чол.5 разом (з одним по телефону говорила, іншому карточку заповняла, другі їй щось пояснювали, треті чекали біля столу, четверті сиділи на кушетці (5 була я на кріслі біля неї) - повний абсурд, якщо врахувати її вік (ну дуууж вже поважний), і при всіх мала честь сказати, що такого спеціоліста як вона у Львові більше немає, просто сказка:)
Була мама в Кротової Аліни (залізнична лікарня) - хороший спеціаліст (знаючи мамині проблеми назначила адекватне лікування, допомогло), також збираюсь піти. Єдине потрібно по-хорошому підійти (доволі "своєнравна" жінка), але головне щоб спеціаліст був хороший

Юкола
11.09.2013, 18:08
В мене питання до всіх нормальних людей, хіба може ця лікарка вважитися найкращою? Хіба в її діях немає більше вигоди, а ніж справжнього лікування ???
а ви коли о Г-Н йшли, то про її вік не знали? Якщо вважаєте, що лікар у віці=людина у маразмі, то навіщо йшли? А може просто хотіли почути певну відповідь, а те, що вам сказали не збіглося з цим.

Я була в неї на консульаціях - жодного разу гроші не давала і навіть натяку на це не було.... хоча в кабінеті нас було 4-ро... ніхто нічого не давав...

сніжна
11.09.2013, 21:48
що у мене досить суттєві проблеми з ковтанням (причому симптоми один в один як недавно вияснилось повязані з щитовидкою), ця "пані лікар" сказала, за 1хв (глянувши на мене, що у мене все в порядку),у чоловіка теж були проблеми з "клубком" у горлі. більше року.Ендокринолог у поліклініці це пов язав із щитовидкою+ сумнівні результати УЗД. Гоцко_ней одразу після огляду сказала, що це не щитовидка, а неврологія+ психогенне ( "Нервовий клубок"). Час показав, що була права Гоцко-Ней. Не взяла ні гривні за огляд та консультацію.

goldgirl
15.09.2013, 17:17
Я лікувалася в Гоцко-Ней 1 рік, і зі щитовидкою відбулися за той рік дуже позитивні зміни, правда в мене не було нічого екстраординарного.
Проте вона не бралася лікувати мене під час вагітності та лактації, а коли я прийшла до неї вагітна вдруге, вона відреагувала не дуже адекватно, мабуть більше до неї не піду. Хоча коли ходила, то не платила грошей, ставлення її було нормальним і призначена схема лікування діяла.

Юкола
15.09.2013, 21:03
коли я прийшла до неї вагітна вдруге, вона відреагувала не дуже адекватно
а чому? до кого сказала зветратися?

Lietti
15.09.2013, 22:10
що це не щитовидка, а неврологія+ психогенне ( "Нервовий клубок").
На жаль, в мене це зовсім не те, а проблема (неординарна) на пряму повязана зі щитовидкою (як тепер виявилось), тому Ней-Гоцко напевно не хоче братись за те, що знає тільки на словах (як вона сказала, що за таке чула, але сама не стикалась). Простіше виписати табл. йоду і відправити додому:(

сніжна
15.09.2013, 22:31
тому Ней-Гоцко напевно не хоче братись за те, що знає тільки на словах
то як на мене і краще- якщо лікар бачить, що тут реально не може допомогти, то хай краще і не береться, ніж заліковує

п.с. одна моя знайома лікувалася у неї з підліткового віку ( мала складні едокринологічні порушення. що призвели навіть до безпліддя). То лікар призначала їй постійно коригуюче лікування і жіночці вдалося врешті-решт завагітніти і виносити дитинку. Але після пологів ендокринологічні проблеми лише загострилися. І тут вже навіть Гоцко Ней виявилася безсила, про що , в принципі, їй і сказала

Irynka84
23.09.2013, 12:20
Привіт, дівчата.
Прошу Вас надіслати в ПП номер телефону мобільного лікаря Гельнер Надії Володимирівни. Дякую заздалегідь![COLOR="Silver"]

---------- Додано в 12:20 ---------- Попередній допис був написаний в 12:19 ----------

Irynka84
23.09.2013, 17:14
Дякую, номер отримала.

Gannochka
02.11.2013, 12:54
Я давно к врачам перестала ходить, только деньги выбрасываешь на них и на лекарства что они выписывают. Толку не много, особенно у нас столько бутафорских лекарств дорогих, которые на самом деле никак не помогают. Я пытаюсь рецептами (http://nmed.org/category/zabolevaniya-ehndokrinnojj-sistemy) проверенными временем из народной медицины лечиться, помогают намного лучше и быстрее.

Юська
03.11.2013, 10:38
Дівчатка вирішила піти на консультацію до Гельнер Надії Володимирівної , де і як іі знайти може хтось кинути в Пп іі моб

марі177
03.11.2013, 13:24
Дівчатка вирішила піти на консультацію до Гельнер Надії Володимирівної , де і як іі знайти може хтось кинути в Пп іі моб
Приймає на Лисенка 31,зранку є точно.(генетичний центр)

ELEGANCE
06.12.2013, 11:50
Прошу Вас надіслати в ПП номер телефону мобільного лікаря Гельнер Надії Володимирівни
І мені якщо можна, дуже треба. Дякую.

ViTanya
06.12.2013, 13:16
Я давно к врачам перестала ходить, только деньги выбрасываешь на них и на лекарства что они выписывают. Толку не много, особенно у нас столько бутафорских лекарств дорогих, которые на самом деле никак не помогают. Я пытаюсь рецептами проверенными временем из народной медицины лечиться, помогают намного лучше и быстрее.

Ага, особливо, коли щитовидка не працює - навіщо приймати гормон, який вона не виробляє? Є ж методи народної медицини. Дійсно перевірені часом - раніше, коли левотироксину в таблетках ще не було, на цій народній медицині діти відставали в розумовому і статевому розвитку, дорослі впадали в загальмовано-депресивний стан...
Я не проти народної медицини, але не у всіх випадках. Кваліфікований лікар не буде призначати непотрібні ліки, і в засобах народної медицини орієнтується. А ось скачувати рецепти з інтернету і лікуватись за ними не раджу.

Gioconda
11.12.2013, 14:01
Дівчата, , будь-лаааска, підкажіть контакти Довганя(УЗІ щитовидки) або як його знайти. Дякую!!!!!

---------- Додано в 14:01 ---------- Попередній допис був написаний в 13:59 ----------

Дівчата, підкажіть контакти Довганя(УЗІ щитовидки) або як його знайти. Дякую!!!!!

марі177
11.12.2013, 14:12
Дівчата, , будь-лаааска, підкажіть контакти Довганя(УЗІ щитовидки) або як його знайти. Дякую!!!!!
Довгань приймає в Сімекс-соно на Кармелюка.

goldgirl
11.12.2013, 20:28
тут вже навіть Гоцко Ней виявилася безсила, про що , в принципі, їй і сказала
Лікувалася в неї 2 роки, теж був результат - максимально покращилося самопочуття і все, що з цього випливає.
Проте цей лікар при вагітності та ГВ не надала мені адекватного лікування, якось відсторонилася, казала перечекати, відлучати від грудей і т.д. і більше я до неї не йду, тепер шукаю лікаря, бо мушу далі щось робити. Чи хтось лікував щитовидку під час ГВ? як? в якого лікаря - мені зараз це найважливіше... буду вдячна за інформацію!

Волошка
10.04.2014, 17:16
Може хтось щось напише про Томашевського Ярему Ілліча?..