Апарат і процедура Дарсонваля. Експериментуємо?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Марточка, 11 Лютий 2010.

  1. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Дівчата,можливо хтось користується дарсонвалем.Напишіть свої відгуки, бо хочу придбати,але не впевнена в ефективності цього апарату.І де у Львові його можна придбати?Дякую
     
  2. Пупсик

    Пупсик Well-Known Member

    Відповідь: Дарсонваль

    Поясніть чайнику, що то таке?:girl_crazy:
     
  3. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Дарсонваль

    Дарсонвализация - это лечебное воздействие переменным током высокого напряжения на тело человека через наполненный газом стеклянный электрод. Воздействие происходит импульсными переменными синусоидальными токами высокой частоты (110-400 кгц), высокого напряжения (около 20 кВ), но малой силы (до 100-200 мА).Благодаря применению аппарата Дарсонваля улучшается кровообращение, активизируются биохимические обменные процессы в коже и под ней, усиливается питание тканей и снабжение их кислородом, понижается порог чувствительности болевых рецепторов к внешним раздражениям, что обеспечивает обезболивающий эффект.



    При регулярном использовании аппарата Дарсонваля улучшается деятельность центральной нервной системы, в частности сон, работоспособность; нормализуется тонус сосудов; проходят головные боли, усталость; повышается иммунитет организма.

    ---------- Додано в 18:53 ---------- Попередній допис був написаний в 18:01 ----------

    А ще кажуть він дуже ефективний проти випадіння волосся[COLOR="Silver"
     
  4. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Дарсонваль

    так. але під наглядом косметолога і обмежена кількість процедур
     
  5. Oliusia

    Oliusia Well-Known Member

    Відповідь: Дарсонваль

    Якщо у вас нема проблем з шкірою,волоссям,то і не варто витрачати гроші.
    Користуйтесь постійно засобами догляду за шкірою,волоссям і він вам не знадобиться.
    Всерівно,варто проконсультуватись з косметологом.
     
  6. Anaid

    Anaid New Member

    Відповідь: Дарсонваль

    Щось то моторошно читати,а спробувати я б взагалі не наважилась би.Нелюблю вселяких експериментів над собою:8::8::8:
     
  7. GONE BABY GONE

    GONE BABY GONE Well-Known Member

    Відповідь: Дарсонваль

    в мами в салоні краси є професійний фірми біомак,
    я робила собі на лице і на волосся,відчуття не дуже приємні
    і запах,як озоном чути,особливих результатів
    одразу не побачите,для волосся крім апарату потрібна спеціальна рідина .

    для домашнього використання можна придбати в медтехніці на В.Великого!
     
  8. vitek

    vitek Member

    Відповідь: Дарсонваль

    А я хожу до косметолога і там процедура з дансорвалем обовязкова. Але коштує сама процедура недорого, тому мені здається дешевше і правильніше буде піти до спеціаліста. А проти випадіння волосся потрібно мінімум 10 процедур, але там ще йде якась настоянка.
     
  9. Женічка

    Женічка Well-Known Member

    Відповідь: Дарсонваль

    у можї коліжанки колись був,у неї дууууже проблемна шкіра на обличчі.
    от вже й не пригадаю,чи допоміг він щось їй,чи ні.
    собі на волосся пробувала, навіть сподобалось,таке пощипування приємне,а запах справді досить специфічний.
     
  10. Лія

    Лія Well-Known Member

    Відповідь: Дарсонваль

    Я пробувала,мені сподобалось,періодично беру в коліжанки для шкіри і волосся,після пологового заживляла ним тріщини на сосках,,помогло,колись продавався на вул .Князя Романа в екологічному магазині,зараз його кудись перенесли.
     
  11. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Дарсонваль

    А яку це спеціальну рідину треба використовувати для волосся? Бо я щось такого не чула
     
  12. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Апарат і процедура Дарсонваля. Експериментуємо?

    мене лікар направляв внаслідок хвороби лор органів+для профілактики лицевої невралгії... вроді дало полегшення, але за один курс не вилікувало... щодо впливу на шкіру - нічого особливого не помітила... медсестра казала, що він як помічний, так і шкідливий трохи (в дні проходження курсу не можна робити рентген)
     
  13. vitek

    vitek Member

    Відповідь: Апарат і процедура Дарсонваля. Експериментуємо?

    Казала мені мій косметолог сьогодні що до них в лікарню приносять періодично по 300-400 грн., але вона не памятає якої фірми.
     
  14. шоколадка

    шоколадка Active Member

    Відповідь: Апарат і процедура Дарсонваля. Експериментуємо?

    Минулого року відпочивала в санаторії Євпаторії, то там робили цю процедуру на ноги, нижче колін, а саме на вени, які вже трохи просвічуються. І сказала мені лікар, що добре робити цю процедури двічі на рік, щоб не прогресували вени.

    Тому я б теж не відмовилась від придбання.
     
  15. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Апарат і процедура Дарсонваля. Експериментуємо?

    Моя косметолог сказала мені, щоб я собі придбала той дарсонваль, бо ним можна , якщо з'явився прищик,одразу пройти тим дарсонвалем і всі мікроби воно б'є. Але я навіть не знаю, де таке можна купити.. Косметолог проводила мені ним по лиці, не дуже приємно, але й не страшно :) Пощипування, легеньке, іноді трохи більше, запах-так, не дуже, але я результат після нього бачу.
     
  16. Furore

    Furore New Member

    Відповідь: Апарат і процедура Дарсонваля. Експериментуємо?

    Є такий апарат у фірмі Б’юті. Якщо потрібно, завтра уточню чи зараз є в наявності і скільки коштує. :girl_curtsey:
     
  17. Марточка

    Марточка Well-Known Member

    Відповідь: Апарат і процедура Дарсонваля. Експериментуємо?

    Є в медтехніці на В.Великого.450 грн
     
  18. Skrynya

    Skrynya Member

    Відповідь: Апарат і процедура Дарсонваля. Експериментуємо?

    Я теж зараз цікавлюсь питанням покупки Дарсонваля. Наскільки вивчила питання, ніякої спеціальної рідини не потрібно. А після процедури косметичні засоби краще діють.Є дуже багато відгуків від дівчат які користуються, якщо набрати "дарсонваль" в ютубі.
    У Львові є в мережі DS, 400 грн. Також можна купити на кідстафі, ціна питання 340-400, залежно від моделі. (Власне чекаю зарплатню і думає де краще взяти...)
     
  19. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Апарат і процедура Дарсонваля. Експериментуємо?

    Дуже класна річ, я якось лежала в лікарні і мені приписали... якщо є проблемна шкіра (прищики, вугрі)-це те що треба, 5 днів походила і лице стало чистим(правда не надовго, казали що треба користуватись постійно), також дуже корисна річ для звужених судин і низького тиску!!!
     
  20. Inoque

    Inoque New Member

    Відповідь: Апарат і процедура Дарсонваля. Експериментуємо?

    Маю апарат Дарсонваля в себе вдома. Чоловік придбав у Медтехніці на Виговського (майже навпроти вул. Патона). Теж чула про цей апарат багато хорошего. І в косметолога коли була, теж водили по лиці. Але, думаю, краще мати вдома, свій, ніж після чиїсь шкіри використовувати. До апарату обов'язково в коробці є книжечка з інструкцією до використання, де чітко все розписано, при яких болячках скільки процедур потрібно і скільки хвилин водити по шкірі. Має вплив на пори, судини, прогріває (написано, що можна використовувати і при захворюваннях носоглотки, і волосся, і, звісно, шкіри, і судин, і навіть анальний отвір лікує )) ) Окрім того, до апарату є 3 трубки: одна як гребінець для волосся, інша у формі грибка для гарного контакту зі шкірою (основний), і один у формі просто трубочки (то хіба в нос, або у вищезгаданий отвір засовувати )) ). Шкіра і правда стала краще. ПРОТЕ: просто повозити по шкірі і очікувати ідеального результату не варто (так само, як і сподіватись просто на гарний чудо-кремчик, який вирішить всі проблеми). Шкіра - то дзеркало всього організму, і спочатку потрібно з'ясувати причину, а потім вже просто для підтримки гарного стану використовувати креми, дарсонвалі і т.п. ;)