КПК

Показати повну версію : Фуршетний стіл

Сторінки : [1] 2

МАСЯ
24.02.2010, 14:39
Усім привіт! Перечитала весь ваш форум, безліч сайтів в неті, але так і не знайшла жодної інформації про те що і в якій кількості необхідно викладати на фуршетний стіл - чи потрібні пляцки, чи достатньо лише торт, чи можливо тістечка і різні маленькі прянощі!!))). Поділіться своїм досвідом щодо цього!!!

BlondyGirl
24.02.2010, 14:47
В мене на фуршетному столі були дорога випивка, яку не поставиш на столи, бо мало, були пляцки порізані, пиво було і до пива різні закуски, типу бастурми, горішків. Ну і фруктів. Знаю, що в деяких ресторанах з фруктів гарні декорації роблять. Взагалі такого поняття, як "необхідно викладати на фуршетний стіл" немає, все залежить від бажання і фантазії.

МАСЯ
24.02.2010, 14:52
фонтазії бувають різні... зустріла на одному весіллі самогонку з салом та огірочками і цибулькою)))

---------- Додано в 11:52 ---------- Попередній допис був написаний в 11:49 ----------

мене особисто цікавить солодке: чи достатньо одного торту(такого смачного, великого), чи потрібні пляцки, чи можливо якісь солодкі штучки. Перглянула багато весільних фото в неті, так там таке виробляють що аж самій захотілось))))

algo
24.02.2010, 14:56
В нас на фуршетному були багато пляцків( майже все з"їли) фрукти(гарні композиції, нажаль не сфоткано) пиво, коньяк, солоні закуски.

МАСЯ
24.02.2010, 14:56
http://s003.radikal.ru/i202/1002/22/edc2398dfc2a.jpg (http://www.radikal.ru)

La esposa
24.02.2010, 15:01
фонтазії бувають різні... зустріла на одному весіллі самогонку з салом та огірочками і цибулькою)))

мене особисто цікавить солодке: чи достатньо одного торту(такого смачного, великого), чи потрібні пляцки, чи можливо якісь солодкі штучки. Перглянула багато весільних фото в неті, так там таке виробляють що аж самій захотілось))))

Дивіться: якщо вас цікавить саме весільний фуршетний стіл, то на таких столах може бути що завгодно. Правил якихось для того нема, переважно на фуршет кладуть те, що просто так на столи не поставиш, бо то якась цікава/рідкісна/особлива страва, або просто дорога і її мало.

Я буваю на багатьох весіллях, і бачу, що в основному на фуршет виносять солодке (щоб не стояло в клбошах на столах і люди не бабралися в тих кльошах), окремо горілку і закуску (під час танців там збирається повно хлопців :)), окремо роблять столики для діток, туди ставлять різні цікаві солодощі, ще окремий стіл роблять з кавою/капучіно/напоями і т.д., окремо ставлять пиво і все до пива, "жіночий стіл" - мартіні і т.д., ну, і всякі присмаки, яких на загальному столі просто не помітять.

МАСЯ
24.02.2010, 15:01
і ще одне - коньяк ставлять на фуршет чи на столи???

La esposa
24.02.2010, 15:03
і ще одне - коньяк ставлять на фуршет чи на столи???

Гарно виглядає, коли коньяк (вина, мартіні, чінзано.......) розставляють пірамідою на окремих столах з фруктами і морозивом, тоді кожен може підійти :)

МАСЯ
24.02.2010, 15:03
переважно на фуршет кладуть те, що просто так на столи не поставиш, бо то якась цікава/рідкісна/особлива страва, або просто дорога і її мало.
ну не думаю, що пляцки то щось рідкісне.....
тому і запитую, можливо хтось порадить хорошого кондитора щоб створив смачні солодкі ШТУЧКИ???

BlondyGirl
24.02.2010, 15:05
Подивилась на фото і подумала, що дійсно класно ягоди викласти. Жодного разу ще не бачила.

La esposa
24.02.2010, 15:07
ну не думаю, що пляцки то щось рідкісне.....
... а так? то з весілля на Медової печери, там таке роблять

http://i037.radikal.ru/0908/c2/9559dbc34b18.jpg http://s50.radikal.ru/i127/0908/ec/f3b28bb20fb1.jpg

http://s48.radikal.ru/i122/0908/72/b3205d37fd7f.jpg

МАСЯ
24.02.2010, 15:12
мммммммм, а це вже щось цікавеньке!!!! і де таку красу можна замовити???

La esposa
24.02.2010, 15:22
Ось ще на скору руку в себе знайшла:

http://i076.radikal.ru/1002/a3/b857f09150a1.jpg

http://s001.radikal.ru/i193/1002/59/54d4ccd961e1.jpg

http://s003.radikal.ru/i202/1002/df/0278e5a563ad.jpg

ESTEILA
24.02.2010, 15:22
В сестри мого чоловіка був такий фуршетний стіл:
http://s002.radikal.ru/i197/1002/99/3d2dbcd9f81ft.jpg (http://s002.radikal.ru/i197/1002/99/3d2dbcd9f81f.jpg)
http://s12.radikal.ru/i185/1002/d9/546046eb400at.jpg (http://s12.radikal.ru/i185/1002/d9/546046eb400a.jpg)

МАСЯ
24.02.2010, 15:26
Ось ще на скору руку в себе знайшла
перше мені навіть дуже подобається!!!!:girl_claping:
виникає інше питання - це роблять в ресторані, чи окремо якийсь спеціаліст?

La esposa
24.02.2010, 15:30
виникає інше питання - це роблять в ресторані, чи окремо якийсь спеціаліст?

Найчастіше в ресторані. Хоча, як маєте когось, хто тим займається - ресторан не буде проти :)

romawka
24.02.2010, 15:32
Мені здається що торта буда замало. Якщо я не помиляюсь то торт переважно ріжуть молоді в кінці весілля а на фуршет ставлять пляцки нарізані, тістечка.
я наприклад планую два окремих ( в різних зала) фуршети один буде козацький стіл - самогон, сало, огірки, горішки,фісташки і т.п., а другий з елітними напоями з солодким і фруктами ну і дуже хочу шоколадні фонтани!!!!

kvVItKA
24.02.2010, 16:08
на весіллі в нас було кілька фуршетних столів :
1. композиція з фруктів (потім додам фото)
2. фонтан Мартіні, біля нього мартінки пірамідкою вискладані і лимончики (біля столу з фруктами був)
3. стіл з елітними напоями (віскі,коняк) біля нього теж було трохи фруктів
4. солодкий фуршетний стіл. Там були різноманітні тістечка (ті,що в Дністрі печуть)і цукерки Рафаело і Ферреро. Поруч стіл чай-кава. В кінці весілля трьохповерховий торт (фігурка молодят між 2-ий і 3-ій поверхом між колонами:girl_claping:)
Пляцків в нас не було,в Дністрі такого не практикують,можна було лише гостям в подарунок давати,так от на виході кожен отримував солодке з собою в коробочках.
від столу з пивом категорично відповились,ну не люблю я того. А ідея з козацьким столом самогон -огірочки мені подобається,але в нас то було б не в "тему", то більше пасує для весілля в українському стилі...відповідний зал-колорит-вишиванки

Vittoriya
24.02.2010, 16:08
В мене на фуршетному столі були дорога випивка, яку не поставиш на столи
Це до речі цікаво, хочеться щось оригінальне, але на столах воно може загубитися та й дійсно багато такого не поставиш. Я вважаю, що на фуршетному столі мають бути різні пляцочки і багато фруктів, ну і вишукані напої. Все решта-за основним столом.

kvVItKA
24.02.2010, 22:31
як і обіцяла фруктовий стіл і фонтан Мартіні (дуже кльова штука, мартіні в ньому постійно холодне, але як наслідок-дуже швидко закінчується,нам казали що норма на 100 чол то 3 літри,4 літри з головою, нам пішло 6 літрів!,а потім шампанське залили ще, невгамовні любилі мартіні мабуть зібрались:))
http://lh4.ggpht.com/_rgyCkJHYmfA/S4V8coHkCPI/AAAAAAAABQQ/Guy8N5t3U14/s512/Wed_1876.jpg
http://lh6.ggpht.com/_rgyCkJHYmfA/S4V6Zsn6dkI/AAAAAAAABPE/8G-y0kvpgP4/Wed_1791.jpg

МАСЯ
24.02.2010, 23:35
і фонтан Мартіні
і скільки таке "чудо" коштує (якщо не секрет)?:girl_spruce_up:

kvVItKA
25.02.2010, 00:13
не секрет, нам фотнан коштував рівно стільки скільки Мартіні, яке дозволили принести, хоч пляшку чи дві ми докупили вже в ресторані. От такий бонус від закладу:) то в них така "фішка" є. Але якщо Вас зацікавило, можна попитатись в тих фірм, що шоколадні фонтани в оренду здають,може і таке "чудо" мають:)

uliana
25.02.2010, 13:16
Дівчата, а де Ви замовляли випічку на фуршетний стіл?
http://s61.radikal.ru/i172/1002/f6/50f9f19eb5cd.jpg

Bilenjka
25.02.2010, 13:51
В нас було на фуршетному столі таке:
1. Пляцки і всілякі солодощі + кава (стояв кавовий апарат і кожен собі брав скільки хтів тої кави).
2. Пиво+ закуски до пива.
3. Інші алкогольні (в т. ч. коньяк) та безалкогольні напої.
4. Фрукти.
5. "Фішка" - суперфірмовий самогон від хрещеного :girl_crazy: + сало :naci: + квашені огірочки.
Останній "пункт" "здегустували" "зі швидкістю світла" :girl_crazy:

Так як на весіллі основними гостями була молодь, то біля фуршетного всі постійно крутилися (там випивки більше, а закуски менше :girl_crazy: , то "старики" більше люблять засиджуватися за столами).

Gorgy
25.02.2010, 16:48
від столу з пивом категорично відповились,ну не люблю я того
Мені ідея з пивом теж не дуже подобається, особливо те, що будуть змішувати з іншими спиртними напоями (хтось вже писав здається), тим більше мені здається пива можна і після весілля випити, а на весілля якось пиво не пасує. А ще як ті горішки, фісташки, чіпси позаповнюють шлунок, то гості потім їсти нічого не захочуть :xaxa:

kvVItKA
25.02.2010, 17:04
Мені ідея з пивом теж не дуже подобається, особливо те, що будуть змішувати з іншими спиртними напоями (хтось вже писав здається), тим більше мені здається пива можна і після весілля випити, а на весілля якось пиво не пасує.
ото власне:) хоч столи з пивом дуже часто ставлять, комусь пасує:girl_cool:

Bilenjka
25.02.2010, 18:42
Точно. Пиво і ті горішки тощо майже всі лишилися на наступний день (оскільки всі ночували на базі, бо ми робили весілля в Карпатах, то був ще святковий сніданок). І якраз були актуальні в дорозі до Львова :girl_smile:

algo
25.02.2010, 18:53
Дівчата, а де Ви замовляли випічку на фуршетний стіл?
Ми пекли самі!!і навіть я на два дня попала на випікання ))

Gorgy
25.02.2010, 19:14
Ми пекли самі
О, ми теж хочемо самі, але я не знаю скільки того треба - хочемо на фуршетний стіл і гостям додому :confused: Пдскажіть будь ласка :crazy: Гостей приблизно буде 100...

Oriana
25.02.2010, 19:47
В мене на весіллі було так : На одному столі було солодке і гарно викладені фрукти, та кава і соки. Другий - козацький стіл ( самогон, сало, огірочки та різні канапочки цікаво оформлені, кошички з ікрою, дорога риба і т. д.) Оскільки на весіллі було багато дітей, то солодкий стіл зїли на ура, а до козацького стола "прилипла" молодь. Орієнтувалися на те, хто буде на весіллі і скільки, тому все файно зіли.

taniarz
25.02.2010, 20:46
Бачила,що дуже гарні торти випікають в Темпі (пляцки купувати там напевно дорого) а от торти такі різні фігурні в них гарні.Мають альбомчик де є сфотографованіті всі і весільні з фігурками пари молодої і дитячі торти в вигляді барбі чи машинки!

bora
25.02.2010, 21:03
З пивом, то звісно специфіка, але в Дністрі практикували бочечку ставити і біля неї гірками раків складати. Як думаєте - що найперше з"їли?:) Проте, кому ідея з раками таки подобається (бо таки ефектно), то може просто на тому столі виставити приміром віскі. Як варіант..хоча може ще ідеї будуть.
http://www.proza.ru/pics/2009/02/28/766.jpg
На окремих закусочних столах ще хамон на кістці виглядає дуже екзотично. Проте з ним краще бавитись офіціанту.
http://www.tienda.com/images/products/jm-04.jpg
Подобаються також шоколадні фонтанчики з фруктами - дітей від таких не відігнати.:)
http://www.babyshower-ideas.info/wp-content/uploads/2009/10/baby_showe_chocolate_fountain.jpg
А пляцки на гарних підносах правильно викладені виглядатимуть не гірше тортів. Хоча торт весільний зазвичай є до того ще. Якщо додаєте фрукти до того стола - мало не здасться, повірте.
На окремий стіл також виносили поросят пригадую. Бо їх теж краще коли ріже знавець. Тож до нього підходили і він відрізав з тієї частини яку хотіли.

taniarz
25.02.2010, 21:07
Стосовно пива...то я того страх як не люблю,в мене його не буде! Я собі просто не уявляюяк то...літо,весілля ,жара...пити горілку, і ше потім пивом з сухариками закушувати((( буде сморід)))))ото мене гребе,але написала свою думку!!! І ше шоб не понапивались.....бо якщо там пива багато буде хтось покладе на горілку 2-3 пляшечки пива і буде аут))))

bora
25.02.2010, 21:21
І ше шоб не понапивались...
ОООО, це не від пива залежить)))) А від гостей. Там де я була з пивом навіть випившими важко людей було назвати)) Але то окрема тема. Якщо підозрюєте, що можуть намішати свідомо - краще не експерементувати.

kvVItKA
25.02.2010, 22:08
але в Дністрі практикували бочечку ставити
практикують і досі і ще файно на то намовляють:)
На окремий стіл також виносили поросят пригадую. Бо їх теж краще коли ріже знавець.
о! а це бомба! в нас за "другим столом" шеф-кухар ввозив печену шинку, що горіла (абсент) світло приглушили, горіли свічки, ну дуже гарно, а ще тамада заінтригував, мол "діч", то половина гостей довго сперечались і вгадували, що ж це таке екзотичне було:) але всім дуже сподобалось:)

zhabusya
25.02.2010, 23:26
Стосовно пива...то я того страх як не люблю,в мене його не буде! Я собі просто не уявляюяк то...літо,весілля ,жара...пити горілку, і ше потім пивом з сухариками закушувати((( буде сморід)))))ото мене гребе,але написала свою думку!!! І ше шоб не понапивались.....бо якщо там пива багато буде хтось покладе на горілку 2-3 пляшечки пива і буде аут))))
Була на весілля, здається на Високому Замку (2 поверх) літом, була ужасна жара. Так горілку майже ніхто не пив і їли тоже не дуже а всі мужчини на холодне пиво присіли. Так памятаю їм того пива навіть не вистачило, що мусили у барі докупляти.

dimalozz
26.02.2010, 01:13
Деякі моменти, для чого робиться стіл той фуршетний:
1) Іноді його свідомо ставлять для того, щоб гості, які зазвичай чекають молодят приїхавши в ресторан раніше, могли собі перекусити канапочкою під мартіні. То узгоджується з тамадою, він робить оголошення щоб гості не соромилися і пригощалися поки чекають молодят. Дуже хороша практика і економить всім нерви, особливо коли молодята затримуються більш ніж на годину ))).
2) На окремий стіл ставлять напої та страви які або не вписуються до загального столу, або смакують далеко не всім (наприклад не треба розставляти по всіх столах мартіні, зручніше (і вигідніше) поставити (розлити) на окремому столику де бажаючі собі зможуть взяти. Щоправда стосовно таких напоїв "не для всіх" типу того ж мартіні, віскі, тощо, то буває що просто офіціант підбігає і наливає бажаючим за столом щось з піднесеної пляшки. Правда, такий сервіс далеко не у всіх ресторанах і не всі гості люблять щоразу кликати "ґарсона" щоб він налив щось :) їм було б зручніше підійти до піраміди і взяти собі самому що душа бажає.
Так само і з "пляцками": нащо розкладати на всі столи, якщо весілля на 200 чоловік, а їсти солодке буде 10-15 чоловік, краще на окремому столі наскладати і хай собі любителі пригощаються.
Звертайте увагу на пору року та погоду: цього літа були такі спекотні дні, що якщо на весіллі була бочка квасу (а це супер напій для спеки!) — вона випивалася за годину... А от взимку виставляти бочку пива немає зовсім ніякого резону.

Liliyah Romanova
26.02.2010, 01:58
Деякі моменти, для чого робиться стіл той фуршетний:
Тільки? Ми були кілька тижнів тому на весіллі, де стіл був виключно фуршетний і ніхто на молодят не чекав. Було багато видів канапе, сири, баґетки. Навіть було трохи гарячих фуршетних страв: креветки в булці, канапе з брі, м'яні міні-рулончики, міні-млинці зі шматочками копченої форелі. На десерт: кілька видів шоколадних цукорків (зимнющих), і фрукти з шоколадним фонтаном. Напої увесь час роздавали коло бару. Було чудово.
І всі наїлися, і їда лишилася ще, так що голодним ніхто не пішов.

zhabusya
26.02.2010, 02:14
Тільки? Ми були кілька тижнів тому на весіллі, де стіл був виключно фуршетний і ніхто на молодят не чекав. Було багато видів канапе, сири, баґетки. Навіть було трохи гарячих фуршетних страв: креветки в булці, канапе з брі, м'яні міні-рулончики, міні-млинці зі шматочками копченої форелі. На десерт: кілька видів шоколадних цукорків (зимнющих), і фрукти з шоколадним фонтаном. Напої увесь час роздавали коло бару. Було чудово.
І всі наїлися, і їда лишилася ще, так що голодним ніхто не пішов.
Ого, самій захотілось такої смакоти) А де це у нас такі фуршети роблять? Доречі у Львові є така пекарня яка переносьть фото на тортик.

Liliyah Romanova
26.02.2010, 02:17
Ого, самій захотілось такої смакоти) А де це у нас такі фуршети роблять? Доречі у Львові є така пекарня яка переносьть фото на тортик.
Ну-у-у... У мене місто в профілі не Львів, на жаль. :shy:

МАСЯ
26.02.2010, 02:38
Ну-у-у... У мене місто в профілі не Львів, на жаль.
я думаю нашому люду цього не зрозуміти, особливо тітонькам і бабусям з сіл....
хоча таке свято мені подобається набагато більше)))

Liliyah Romanova
26.02.2010, 03:26
Тут вони до цього легко пристосовуються. :xaxa:

zhabusya
26.02.2010, 13:50
Ну-у-у... У мене місто в профілі не Львів, на жаль.
ой не замітила)

---------- Додано в 10:50 ---------- Попередній допис був написаний в 10:47 ----------

Допис від МАСЯ
Пристосувались, один раз зроби і всі будуть розказувати "а ми були на такому весіллля і там так добре було"))). Якось у нас 10років тому ще й ніхто про фуршет на весілля і не чув. А тепер ніяк без нього)

МАСЯ
26.02.2010, 18:42
Пристосувались, один раз зроби і всі будуть розказувати "а ми були на такому весіллля і там так добре було")
моя свекруха вважає що весілля - це коли тобі дадуть багато "лапок буша", рибу Хек і таке подібне і ти наїшся досхочу....(((( от так от мені пощастило)))
ну а про кльоші пляцків на столі - то це обовязково!!!))

kvVItKA
26.02.2010, 19:14
а про кльоші пляцків на столі - то це обовязково!!!))
кажіть , що то вже давно не модно:girl_crazy:
моя мама теж не уявляла як то весілля без пляцків і без кишки і нічого, пройшло на УРА:)
а щодо фуршетного столу як весільного взагалі, то мені ідея подобається,тим більше з такими смаколиками, як Ліля Романова описала, але більш пасує для якоїсь вечірки, бо в мене на весіллі народ співати за столами має:) от так:)

dimalozz
27.02.2010, 01:30
Тільки?
Та чому "тільки", це лише два моменти окремих на які звернув увагу, зокрема щоб пояснити мамам навіщо сабж на традиційному весіллі.

---------- Додано в 00:30 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:03 ----------

Фуршетні столи з різних ресторанів (клікаємо):
http://lh3.ggpht.com/_ge1uiWhNzL0/S4hH2MCWfII/AAAAAAAAii8/c30e975tgKU/s800/navaria.jpg (http://picasaweb.google.ru/dimalozz/Furshets?authkey=Gv1sRgCOfh266Hi_alRQ&feat=embedwebsite)

bora
27.02.2010, 01:36
Фуршетні столи з різних ресторанів (
Ням-ням:) Оце найкраща реклама ресторанам;)
Я ж хотіла не вечеряти..тре терміново лягати спати))

kvVItKA
27.02.2010, 01:53
Фуршетні столи з різних ресторанів (клікаємо)
супер!
але от остання фотка, то ж наші фрукти, а я такої в себе не знайшла...чи то я зле переглядала?
13,14,15 фотки в яких ресторанах? бо решта мені зрозуміло

dimalozz
27.02.2010, 03:29
13,14,15 фотки в яких ресторанах? бо решта мені зрозуміло
Вже додав підписи.
Колекцію буду з часом поповнювати, наразі вивісив те, що було "під руками" :)

Gorgy
12.03.2010, 13:02
В кого були шоколадні фонтани напишіть будь ласка в ПП де їх можна замовити! В моєї троюрідної сестрички був один, але в ньому був дуже розбавлений шоколад - на фруктах виходив майже прозорий і було не цікаво... :girl_sad: А що ще можна до тих фонтанчиків крім фруктів???

zhabusya
12.03.2010, 17:03
В кого були шоколадні фонтани напишіть будь ласка в ПП де їх можна замовити! В моєї троюрідної сестрички був один, але в ньому був дуже розбавлений шоколад - на фруктах виходив майже прозорий і було не цікаво... А що ще можна до тих фонтанчиків крім фруктів???
Як що немає у ресторані, можна взяти на прокат здається доба 100 грн.Бачила оголошення і в неті і у Вашому магазині. Це напевне забагато води налили до того шоколаду що він такий рідкий. Я як роблю дома фундю то даю молока тоді дуже смачно. Можна крім фруктів якісь печенька, сухофрукти (чорнослив, курага) що хто любить

Gorgy
12.03.2010, 17:36
можна взяти на прокат здається доба 100 грн
Дякую за інформацію, бо на одному сайті читала, що найбільший фонтан (на 100-120 людей) разом з шоколадом... коштує 2 000 грн., а може туди ще й фрукти додаються, але мені всерівно дорогувато...

zhabusya
13.03.2010, 17:49
Дякую за інформацію, бо на одному сайті читала, що найбільший фонтан (на 100-120 людей) разом з шоколадом... коштує 2 000 грн., а може туди ще й фрукти додаються, але мені всерівно дорогувато...
Ну може то такий дуже "супер пупер" модний на 5 поверхів. Як на мене краще взяти два менші, а то всі скупчаться над тим одним великим і черга буде))))

KitiKet
15.03.2010, 21:54
Напишите, пожалуйста, и мне координаты, где во Львове можно шоколадный фонтан в аренду взять. А может даже купить (у брата свой ресторан есть, можем его "раскошелить", нам на свадьбу, а дальше у себя поставит).
Заранее спасибо.

XelaVoreys
03.04.2010, 01:34
"Стосовно пива...то я того страх як не люблю,в мене його не буде! Я собі просто не уявляюяк то...літо,весілля ,жара...пити горілку, і ше потім пивом з сухариками закушувати((( буде сморід)))))ото мене гребе,але написала свою думку!!! І ше шоб не понапивались.....бо якщо там пива багато буде хтось покладе на горілку 2-3 пляшечки пива і буде аут))))"

Мда.....можливо це я "традиції не ціню", але я навпаки не уявляю як то...літо, весілля ,жара...і пити горілку,! Розумію, що це дешевше, ефективніше, традиційніше (!), але винити пиво в тому, що люди пішли в аут чи отравились, це знаєте вже як в анегдоті "Дайте ще третю пляшку горілки, але без булочок, бо мені від них в минулий раз погано стало..."

dimalozz
03.04.2010, 02:31
Щодо пива то я думаю не варто зовсім від нього відмовлятися.
По-перше, соромно буде, що любителі пива будуть купувати собі пиво в барі за свій рахунок, тим самим акцентуючи увагу на його відсутності на фуршеті.
По-друге, є люди, які не п‘ють горілки та іншого алкоголю, а помірна доза пива була б до смаку. Якщо старатися на повну, то можна навіть подбати про кілька пляшок безалкогольного пива.
По-третє, хто хоче напитися то й без пива нап‘ється.
Ну і накінець заспокою, що ще ніколи не бачив щоб аж дуже хтось сильно на пиво налягав на весіллі. Хіба що дійсно в залі не будуть кондиціонери працювати, тоді треба 10 бочок холодного квасу забезпечити ;)

XelaVoreys
03.04.2010, 12:05
Ну і накінець заспокою, що ще ніколи не бачив щоб аж дуже хтось сильно на пиво налягав на весіллі. Хіба що дійсно в залі не будуть кондиціонери працювати, тоді треба 10 бочок холодного квасу забезпечити

З квасом класна ідея! матиму на увазі, треба бути готовою до липневої спеки....

Gorgy
10.04.2010, 00:20
В моєї коліжанки весілля в ресторані, в якому в меню не входить чай і кава - гості собі замовляють окремо, а потім їм виставляють рахунок (ціна 5-10 грн.). Можливий варіант з електротермосами, але інформації про їхній прокат ніде не можемо знайти... Можливо хтось практикував таке? Допоможіть!!!

levandivka
25.04.2010, 22:43
З квасом класна ідея!
100 пудоф!
І замовте одразу доставку парочки кабін (на кожну бочку) http://uaprom-image.s3.amazonaws.com/175532_w640_h640_torfyanoj2.jpg

KAPUCHINKA
25.04.2010, 22:56
В моєї коліжанки весілля в ресторані, в якому в меню не входить чай і кава - гості собі замовляють окремо, а потім їм виставляють рахунок (ціна 5-10 грн.). Можливий варіант з електротермосами, але інформації про їхній прокат ніде не можемо знайти... Можливо хтось практикував таке? Допоможіть!!!

А чому все так складно? Купіть свій чай, каву заварну і розчинну і домовтеся з рестораном, щоб вони вам, на прохання гостей, робили чай і каву. Для них це не складно, не думаю що вони відмовлять (Ми саме так і зробили)

Gorgy
30.04.2010, 18:23
А чому все так складно?
Або їхні чай і кава, або термоси, тому так складно - інших варіантів нема...

Vittoriya
07.07.2010, 22:41
задумалися над пивом. Чи треба його на фуршетному столі?певно треба,літо,спека,сама люблю пива доброго трохи :) але в якому вигляді?Є бочки 5ти літрові,150гр,дорогувато,бо якщо брати у фляшках,то виходить в два рази дешевше за таку кількість пива. Але ставити на тсіл батарею фляшок теж не хочеться.А так була б бочечка одна і все.От не можемо вирішити.Тепер з пляцками. Мають нам спекти 8 пляцків(4 види по 2),ще хтось там з родини вафлі перемаже.Чи достатньо того буде на десь 70 чол.?це ж певно ще кожному додому треба буде давати.......

треба 10 бочок холодного квасу забезпечити
о,квас це класно,а є в бочках квас?

uliana
07.07.2010, 22:55
8 пляцків(4 види по 2)
думаю,що буде мало!
ми на 60 чол замовили 10+буде великий торт:)

Vittoriya
07.07.2010, 23:17
думаю,що буде мало!
ми на 60 чол замовили 10+буде великий тор
ясно,значить треба буде ще шукати. А короваї вони як,рахуються? чи то тільки,щоб на столі стояло?ох,скільки ж всього я ще не знаю.........:girl_cray:

uliana
07.07.2010, 23:29
чи то тільки,щоб на столі стояло
на скільки мені відомо, то в кінці весілля короваї розрізають і дають гостям:)
хоча, в кого які звичаї:)

Vittoriya
07.07.2010, 23:33
ь і дають гостям
ага,ну короваї будуть.то вже добре

Julietta
07.07.2010, 23:46
хоча, в кого які звичаї
На весіллі брата у Житомирі молоді розламували коровай і давали гостям в кінці весілля, ми ще ті куски до Львова везли :girl_crazy:
А у друзів давали солодке в коробочках коли гості йшли.
На іншому весіллі були бонбоньєрки коли люди сідали за стіл, а коли йшли давали солодке у коробочках.
То все залежить від молодих і що саме вони придумають. Але варіантів є багато :)

zhabusya
08.07.2010, 00:59
У Львові настільки знаю більш поширеніше роздавати гостям солодке а каравай на весіллі взагалі не чіпаю. А через тиждень їдять.Але то як собі придумає. Але мені здається що на 70 людей 2 караваї буде мало і якось простенько краще вже традиційно солодке а розрізати можна великий торт весільний і кожному шматочок куштувати. Там можна і спецефекти додати і дружньо з молодим розрізати і так далі придумати можна багато.

Vittoriya
08.07.2010, 01:06
дається що на 70 людей 2 караваї буде мало і якось простенько краще
так я мала на вазі.що можна пляцки і коровай дати.

amurka
08.07.2010, 01:07
в нас було 2 короваї,ми їх нікому недавали,самі зїли,а гостям давали солодке в коробочках додому.
8 пляцків,то буде мало,тре більше!

Маруся-мама
08.07.2010, 01:19
Мають нам спекти 8 пляцків

та ви що смієтесь... я 4 пляцки печу на любу забаву для нашої родини з 25 чоловік, + торт

а ще ж треба горішки, тістечка через мясорубку... і андрути обовязково

Vittoriya
08.07.2010, 01:28
та ви що смієтесь... я 4 пляцки печу на любу забаву для нашої родини з 25 чоловік, + тор
та ні,не сміюся, я взагалі не підтримую нашої української традиції до обжираловки. Я звичайно буду ще замовляти солодке.Але ж то літо, буде жара, я наприклад в таку жару взагалі їсти багато не можу, а пляцки тим більше... А в нас так виходить, що краще хай буде забагато,хай зіпсується,аби перед людьми не спозоритися...Я б взагалі хотіла так,як в Європі-кожному по одному кусочку торта і всьо.:) (мєчта..)фрукти-так, того треба багато, то точно піде на ура.

---------- Додано в 00:28 ---------- Попередній допис був написаний в 00:25 ----------

андрути обовязков
а що то таке?певно треба застосовувати важку артилерію :tanksmile: в родини в Сокалі якась знайома є, що пече усяке печенько і пляцки на весілля. дуже класне.правда як то довести.Але у Львові не знаю я нікого, нема перевірених.. А та цьоця,що ми домовлялися сказала,що може спекти лише 8 і всьо,край.

zhabusya
08.07.2010, 01:33
Як на мене справа не в "обжираловці". Просто гарно буде пару видів солодкого поставити на фуршетний стіл до кави (щоб був вибір якийсь), і кожній сімї хоч по 3 -4 кусочки у пакетику додому. А 4 "пляцки" на 70 людей трошки замало.
Допис від Маруся-мама Переглянути допис
андрути обовязков
а що то таке?
це вафлі )

Vittoriya
08.07.2010, 01:33
це вафлі
так а я за вафлі писала.без них нікак :)

zhabusya
08.07.2010, 01:38
що то таке?певно треба застосовувати важку артилерію в родини в Сокалі якась знайома є, що пече усяке печенько і пляцки на весілля. дуже класне.правда як то довести.Але у Львові не знаю я нікого, нема перевірених.. А та цьоця,що ми домовлялися сказала,що може спекти лише 8 і всьо,край.
Ви собі замовте гарні якісь смачненькі на фуршет а вже такі більш простіші щоб не розлізлися і не зіпсувалися гостям додому.

Julietta
08.07.2010, 01:41
А скільки оптимально солодкого на фуршетний стіл потрібно на 100 чоловік (вафель, пляцків)? І крім того скільки пляцків треба щоб роздати потім гостям? Скільки кілограм має бути весільний торт? Просвітіть мене темную, взагалі в тому не орієнтуюсь, поки що :)

Vittoriya
08.07.2010, 01:47
Просвітіть мене темную
і мене заодно :girl_crazy:

OxankaF
08.07.2010, 01:59
На весілля розраховують пляцок на 10 людей, це враховуючи, щоб і додому роздати в пакунках. Половину розрізати на фуршетний стіл, половину додому.
я наприклад в таку жару взагалі їсти багато не можу, а пляцки тим більше.
Вітторія, ви не можете в жару їсти солодке (я, наприклад, теж). Але багато хто може, тим більше після алкоголю + танців.

Vittoriya
08.07.2010, 02:03
На весілля розраховують пляцок на 10 люде
так це ж виходить 7 пляцків на 70 людей.заплуталася я..

OxankaF
08.07.2010, 02:10
Може я і не права, але в нас так і рахували.
Фото для солодкоїжок
http://s54.radikal.ru/i144/1007/0d/1e8b973005c4.jpg

JuliaP
08.07.2010, 11:08
підкажіть скільки горілки треба на 65 чоловік? по пляшці на людину? чи це за багато?

amurka
08.07.2010, 11:20
чи це за багато?
горілки ніколи небуває забагато:smile::biggrin:

popelushka
08.07.2010, 11:24
підкажіть скільки горілки треба на 65 чоловік? по пляшці на людину? чи це за багато?
Пів літри на людину, таким принципом керуються всюди:)

napoleona
08.07.2010, 11:26
ми брали по ми на 100чол взяли 120пл, але ше хтось пє вино шампусік так шо вистачить

---------- Додано в 10:26 ---------- Попередній допис був написаний в 10:25 ----------

ше кос=мусь там тре буде дати, але людина як правило менше пляшки випиває

Almariel
08.07.2010, 12:48
у моєї сестри на весіллі фуршетний стіл був лише чай-кава + солодке до цього всього. А оскільки ресторан був жлобський, то ми то організвували самі: кип’ятли електрочайники, чай був у пакетиках і кава розчинна.

я люблю солодке на весіллі: краще не буду їсти тої червоної риби, але лишу місцечко у шлунку для солоденького)))))

Vittoriya
08.07.2010, 13:02
орілки ніколи небуває забагато
на жаль і то правда..нам сказали,що треба брати пляшку на людину.Хай краще лишиться,але от як буде замало ,то буде зле.так нам об'яснили.Бо ж я ке то весілля,як горілка на ньому скінчається.Має литися рікою..:girl_crazy:

Almariel
08.07.2010, 13:27
нам сказали,що треба брати пляшку на людину
боюся помилитися, але у моєї сестри на весілля було стільки спиртного: 2л горілки + 2 пляшки вина + пляшка коньяку на 10-12 людей (це просто такі столи були, то я так і рахую). і дуже багато залишилося, особливо горілки (вино, здається, майже все пішло).
можливо, ви вже про це подумали, але ще пішов ящик шампанського (на прогулянку, в ЗАГС, на стіл до наречених, і т.д.)

SOLODKA
08.07.2010, 13:32
На фуршетний стіл ставлять коньяк, мартіні , лікер Шерідан( гостям сподобався найбільше).

Bonka
08.07.2010, 13:36
Скільки кілограм має бути весільний торт?
В мене на 50 людей був один великий торт 7 кг. (пляцків не було) :)

Vittoriya
08.07.2010, 13:37
лікер Шерідан( гостям сподобався найбільше)
ну ще би.фляшка в нас коштує 160 гр.:girl_in_dreams:
обожнюю цей лікер.

В мене на 50 людей був один великий торт 7 кг. (пляцків не було)
о, оце по-європейськи.:)

SOLODKA
08.07.2010, 13:54
Але ми- ще не Європа. Хто чекатиме до кінця весілля (чи коли там той торт ріжуть )-щоб попробувати шматок торта?Люди хочуть все й одразу.Чесно напишу, сама після першого столу іду пробувати солодке-коли фуршетний стіл ще ідеальний.:girl_curtsey::girl_dance:

Vittoriya
08.07.2010, 14:00
так можна заповнити стіл фуршетний фруктами!

Мацьопа
08.07.2010, 14:06
Але ми- ще не Європа. Хто чекатиме до кінця весілля (чи коли там той торт ріжуть )-щоб попробувати шматок торта?Люди хочуть все й одразу.Чесно напишу, сама після першого столу іду пробувати солодке-коли фуршетний стіл ще ідеальний.
В нас на весіллі було солодке на фуршетному столі, але коли в 2 годині ночі розрізали торт, то практично всі гості зголосились спробувати,хоча я й думала,що мало хто дочекається, тому це все відносно ;)

romawka
08.07.2010, 14:31
по пляшці на людину?
Нам теж сказали що співвідношення людина-пляшка!

SOLODKA
08.07.2010, 14:35
Я нічого проти весільного торта немаю, але...Добре, коли є фуршетний стіл - фрукти, солодощі, кава-чай, А коли лишень весільний торт навіть хай на 10 кг-не розумію і не хочу чекати кінця весілля- закидайте мене тапками чи помідорами:girl_impossible:.Це особисто моя думка.Якщо весілля триває до 2 чи 3 години ночі- то що всі змушені чекати на торт?А якщо з дітьми чи просто змучені ?Але моє весіллля було вже так давно, шо я , певно, відстала від сучасних віянь у весільній забаві.:girl_sad::girl_dance:

Deidra
08.07.2010, 16:18
горілки ніколи небуває забагато
Ну не скажіть, у нас досі ще з весілля горілка стоїть... і, певно, ще довго простоїть :bad:

Vittoriya
08.07.2010, 16:29
у не скажіть, у нас досі ще з весілля горілка стоїть... і, певно, ще довго простоїть
а скільки ви брали?

slobodianka
08.07.2010, 17:18
у нас досі ще з весілля горілка стоїть...

а скільки ви брали?
Ми, наприклад, брали з розрахунком на всіх гостей, але в нас прийнято, щоби кожен мужчина приходив з пляшкою в подарунок:girl_crazy:

amurka
08.07.2010, 17:23
Ну не скажіть, у нас досі ще з весілля горілка стоїть... і, певно, ще довго простоїть
та це я жартома,я ж в кінці смайлик поставила,щоб всерйоз несприймали..:girl_wink:
ми теж брали 1 бутилку на 1 людину...трохи лишилось,але якраз вистарчило щоб поставити на поправини і на роботі)

Vittoriya
08.07.2010, 17:23
Ми, наприклад, брали з розрахунком на всіх гостей
тобто? фляшка на людину?

KAPUCHINKA
08.07.2010, 18:04
так і рахуйте. а вип*ють чи ні , то того вже ніхто не передбачить. ми брали 5 ящиків, то залишилося більше трьох. шампанського нам радили купити кілька пляшок, бо його ніхто не п*є. А мої гості випили цілий ящик ))) Та й вино йшло добряче.

---------- Додано в 14:04 ---------- Попередній допис був написаний в 13:57 ----------

Я звичайно буду ще замовляти солодке.Але ж то літо, буде жара, я наприклад в таку жару взагалі їсти багато не можу, а пляцки тим більше...

я теж не можу, а пляцки на весіллі взагалі не їм. а от на другий день зранку відкриваю холодильник і їм ті пляцки з кавою - казка. А чоловік не відмовляється від солодкого ні на забаві, ні вдома. Так що ми любимо коробочки з весільними солодощами :girl_dance:

може це вже неактуально, та на наше весілля я купувала горішки на Краківському, їх виходило багатенько і зовсім не дорого, та й гості їх із задоволенням їдять.

Маруся-мама
09.07.2010, 01:36
Я повнісю походжуюсь з Іринкою, тобто з Солодка. То горілки ви берете по пляшці на брата, навіть на тих що не пють а солодке, то дуже має бути по-європейськи. Так ось скажу я вам, що в нас на кожному весіллі є так званий Віденський стіл, а цей стіл є викладений дуже багатьма тортами, пляцками, тістечками, кошичками і ще стоїть шеф який робить фламбе з тих фруктів які бажаєте і є спеціальний стіл де вам подають різні види кави, там капучіно ітд, ітп. Окрім всього в кінці молоді розрізають великий торт, бо тут є традиція що молоді верхню частину торта забирають собі додому а решта ділиться між гостями.

Я на свому весіллі в першу черги поїла горішки з кльоша що стояв переді мною а в кінці, то взагалі взяла вилку і їла всі пляцки які там залишились. Он така я куця. А ще в нас був великий 5-ти поверховий торт. А з другої забави в нас багато покрали офіціанти але ті пляцки які нам вдалось від них відібрати ми з задоволенням їли вдома на другий і третій день. Доречі в мене також було весілля літом в Україні, у Львові.

---------- Додано в 22:36 ---------- Попередній допис був написаний в 22:33 ----------

відстала від сучасних віянь у весільній забаві.

віяння шміяння, гди нєма кави нєма забави а як до кави нема тістечок той шо то за забава, скажіт ви мені

zhabusya
09.07.2010, 01:47
На фуршетний стіл ставлять коньяк, мартіні , лікер Шерідан( гостям сподобався найбільше).
Зараз бачу більше тенденцію, що коньяк ставлять на стіл а бренді, віскі, мартіні на фуршетний стіл. Ну і там до них лід, колу. Ще смачно фрукти у шоколаді (з фонтанчика). І різні фрукти гарненько поскладані тоді і випічки не потрібно багато. Як на мене краще щоб було 2 - види чогось дісно смачненького а не 10 пляцків всі ті самі шкірки тільки інший крем.

bridshut
09.07.2010, 11:14
Скажіть будь-ласка чи потрібно замовляти весільний торт, якщо буде солодке на фуршетному столі? Я ходила питатись за весільні торти собі на весілля всередньому казали треба розраховувати по 100 гр. на людину (тобто на 100 чоловік треба 10 кг. весільного торту) 1 кг. весільного торту коштує 100-150 грн. а цілий торт потягне 1000 грн. Мої батьки і батьки нареченого вважають що торт непотрібний бо буде солодке! Як ви вважаєте взагалі торт потрібний? Чи багато хто з Вас його замовляв чи буде замовляти?

Мацьопа
09.07.2010, 11:21
Я вже писала вище, що в нас був фуршетний стіл з солодкого,але весільний торт ми всерівно замовляли. Теж казали рахувати 100 г/людину, але якщо подумати реально, не всі 100 чоловік досидять до торта (який в нас,наприклад, був о 2 год). Наш торт був на 3 поверхи на 7 кг і верхній шар ми залишили собі, а решою частувались гості:) Всім вистачило. І ще на рахунок ціни, то в травні я замовляла торт за ціною 70грн/кг, тому думаю що можна й дешевші ціни знайти ;)

KAPUCHINKA
09.07.2010, 11:36
Як на мене краще щоб було 2 - види чогось дісно смачненького а не 10 пляцків всі ті самі шкірки тільки інший крем.

тут я згідна, що краще менше, але щоб було смачно. Але ще краще коли всі 10 смачненькі ))). Впринципі я не пригадую, щоб мені колись на весіллі не сподобалися пляцки. (Люди ж стараються щоб все було добре). А я не любитель солодкого, і мені зовсім не всеодно що я їм.

А щодо фруктів, то краще брати такі,які зручно їсти. Щоб нічого не текло по руках, не капало на одяг.

Nata
09.07.2010, 11:43
чи потрібно замовляти весільний торт, якщо буде солодке на фуршетному столі?
Це вже Ваша справа. Нам господиня пекла, хоч не дуже хотіла, бо казала що за її спостереженнями досить фуршетного столу. Взагалі хороша господиня правильно розраховує кількість солодкого на весілля, ну і ще: на останніх сторінках обговорюєте кількість пляцків не врахувавши важливої деталі: розміри і вага пляцків може кардинально різнитися у різних господинь. Мабуть доцільніше рахувати у вазі ну або вказувати розміри.

bridshut
09.07.2010, 11:55
на останніх сторінках обговорюєте кількість пляцків не врахувавши важливої деталі: розміри і вага пляцків може кардинально різнитися у різних господинь.

Правильно кажете! От ми замовляємо 30 плацків, але ж це не означає що їх буде забагато (взагалі-то, батьки нареченого там займаються, мабуть хочуть ще по пів пласка кожному хто йде до-дому давати:girl_haha:)

KAPUCHINKA
09.07.2010, 12:16
Скажіть будь-ласка чи потрібно замовляти весільний торт, якщо буде солодке на фуршетному столі? Я ходила питатись за весільні торти собі на весілля всередньому казали треба розраховувати по 100 гр. на людину (тобто на 100 чоловік треба 10 кг. весільного торту) 1 кг. весільного торту коштує 100-150 грн. а цілий торт потягне 1000 грн. Мої батьки і батьки нареченого вважають що торт непотрібний бо буде солодке! Як ви вважаєте взагалі торт потрібний? Чи багато хто з Вас його замовляв чи буде замовляти?

Ми не замовляли, я не люблю ні бісквіту ні кремів, які дають у весільні торти. Тому питання торта навіть не стояло. Просто замовили дорожчі пляцки. Всі були задоволені.

---------- Додано в 08:16 ---------- Попередній допис був написаний в 08:13 ----------

мабуть хочуть ще по пів пласка кожному хто йде до-дому давати)

О, мій чоловік із задоволенням пішов би до вас на весілля:girl_crazy: жарт

Мацьопа
09.07.2010, 12:47
Зараз дуже широкий вибір весільних тортів,не обов'язково щоб було багато кремів :) Ось наш торт, всі три шари були різними і кожен дуже смачний ;)http://s52.radikal.ru/i136/1007/64/858c9264029a.jpg

KAPUCHINKA
09.07.2010, 14:24
А з чого це? Я ще таких не бачила. Гарненький.

Мацьопа
09.07.2010, 14:52
Дякую ;)Нижній шар був з фруктовою пропиткою, середній - сирний, і верхній шоколадний з білим кремом, і покрите все зефіром ;)

domino
09.07.2010, 15:04
дівчатка, хто знає скільки коштує таке задоволення як шоколадний фонтан? знаю ціни різні, щойно в неті дивилася що коштують 2000-2500???

Vittoriya
09.07.2010, 16:18
http://s52.radikal.ru/i136/1007/64/858c9264029a.jpg
це ви замовляли в Ірини-rysaj?дуже гаринй торт.Можете в приват або в карму написати в скільки він вам обійшовся.

Маруся-мама
09.07.2010, 17:34
дуже гаринй торт
У мене був подібний, тільки я не фанат мастики, тай в ті часи в Україні ще не практикувалось так поширено прикрашання тим тортів, то мій був в чудні рожеві квіточки з крему. Так як я люблю, і був дуже смачний.

А замовте собі в Аскорбінки, вона також дуже гарно і смачно робить тортики.

---------- Додано в 14:32 ---------- Попередній допис був написаний в 14:28 ----------

цілий торт потягне 1000 грн

Це реальна ціна, в принципі. Ви врахуйте продукти які підуть на торт, плюс роботу кондитера.
В нас весільний торт коштує 1000 долларів а є і дорожче, бо в залежності наскільки кропітка праця кондитера вимагається на прикрашання.

---------- Додано в 14:34 ---------- Попередній допис був написаний в 14:32 ----------

А з чого це? Я ще таких не бачила. Гарненький.

в середину замовите собі, що хочете а зверху мастика з жувального зефіру. Вона в принципі їстивна але на любителя.

Liliyah Romanova
09.07.2010, 18:41
А замовте собі в Аскорбінки, вона також дуже гарно і смачно робить тортики.
Мені теж торти Аскорбінки більше подобаються. Особливо ті, де мастики мало. Так смачно й натурально виглядають!

petra
09.07.2010, 18:56
хочу також написати щодо солодкого столу , ми на 135 гостей замовили 30 пляцків з розрахунку 10 - на фуршетний стіл, 12- на весільні корзинки (70шт), також- 3 торти на завершення весілля, решта на поправини

SOLODKA
09.07.2010, 23:39
Щодо цін і пляцків -смачний пляцок (з вишнями, горіхами, маком, персиками, сирники)- не може коштувати дешевше , ніж 130 гривень.

Ascorbinka
11.07.2010, 22:33
але в нас прийнято, щоби кожен мужчина приходив з пляшкою в подарунок
звичай звичаєм, але гості принесуть різну горілку, не ставити ж на столі надцять видів горілки))))) як на мене, краще б гроші )

Марусю, Лілю, дякую! :girl_in_love:

Про цукрову пасту (антиреклама:girl_crazy:) - на смак я її взагалі не люблю, не їм (як і чупа-чупсів, мармеладу, фабричного печива і т.п.), і до недавнього часу на сімейні свята намагалася обійтися без неї.. але... діти бажають свята! вони обожнюють все яскраве і кольорове ... і простий шоколадний пляцок, щоб хоч який смачний був, не викличе стільки емоцій. Наше ставленя до неї, як до яскравої обгортки (шоколадні цукорки в коробці мають набагато кращий вигляд, але коробку ніхто не їсть;)).

Лілю, колись я катала її до напівпрозорості, але просвічували коржі і крем, від чого сюжет тортика значно програвав (я навіть поховала подалі від очей свої старі роботи, аби сором не загриз:girl_impossible:).

Зрештою випічка і зборка займають четверту частину всього об"єму роботи, все інше фантазія (моя і замовника), оформлення, непомітні на перший погляд деталі. Для мене стимулом в роботі (тяжкій роботі, холєра) є моральне задоволення від оформлення, реалізація задуманого образу, а то неможливо без харчових барвників і пасти ( то є заголосно сказано, але в деяких (http://picasaweb.google.ru/Ascorbinka/zPaTRF#5485181651701779938) тортах переступаєш межу... і тоді це частинка тебе, яку було дуже важко віддати під ніж )

Vittoriya
17.08.2010, 19:34
Щодо цін і пляцків -смачний пляцок (з вишнями, горіхами, маком, персиками, сирники)- не може коштувати дешевше , ніж 130 гривен
я не знаю точно скільки саме,але у нас буо точно менше ніж 130 гр. десь 100-110 за пляцок. Пляцки були смачні і різні-сирники,з вишнями,яблуками. Заовили ми 16 пляцків.на 65 людей. 7 пішло на порізку людям,хоча я би взяла трохи більше, бо спочатку різала так щедро по коробочці,а потім прийшлося трохи зменшити кусочки, а решта пляцків була в свекрухи.5 пляцків ми дали до ресторану і того було досить. нам адміністратор ресторану взагалі сказала 4 пляцки принести.решта якось так розійшлася-хору дали, ще родині ,яка їхала на наступний день.

piatachok
10.11.2010, 12:29
Декілька фото зразків оформлення столу для шоколадного фонтану

http://i028.radikal.ru/1011/8d/2d81ca3b895b.jpg
http://s52.radikal.ru/i137/1011/ce/b0d0e43d37eb.jpg
а такий маленький, але подвійний фонтанчик я знайшла в якомусь американському інтернет магазині(150$)
http://s48.radikal.ru/i122/1011/57/a2bc7e0a32fa.jpg

Анютка
18.01.2011, 00:44
нікого не відмовляю, але скажу враження зі свого дсвіду. Була на весіллі 100 чоловік, фуршет з фруктами і шоколадний фонтан - врвження не справило зовсім, купа люду, дітей, яким це все капає і офіціанти, котрі не встигають все це приводити до ладу((( :girl_sad::girl_sad::girl_sad:

на мою думку, фонтани класно, коли людей не багато, тобто для вечірок, і коли мінімум дітей - тоді все гарно та смачно:girl_yes2::girl_yes2:

Karrizo
20.01.2011, 19:49
А я вже фонтан замовила. Хочу добавити, що була на весіллі на 300 чол., де був 1 великий фонтан на окремому столі, до якого можна було добратися з усіх сторін, можливо тому ніякої штовханини не було. А та пані, в якої ми його замовили сама й обслуговує, слідкує щоб завжди було досить тарілочок, щоб все було чистенько, тому думаю все буде ОК!:girl_curtsey:

Raven
31.01.2011, 12:03
Була на весіллі з тим фонтаном. Висновок: наші люди тим не вміють користуватися. Народу біля нього товпилося багато, найчастіше наливали той шоколад по горнятках, осільки з горняток стікав той шоколад, то сусідів по столу теж могли заляпати. Я в свому кремовому костюмі не ризикнула підійти, а чоловік приніс мені троха в горнятку і на тарілочці фруктів, сиділа з вилкою за столом і дивилася як штовхаються люди біля фуршетного столу.

Delfy
31.01.2011, 14:06
Дівчата, як ви рахували скільки алкоголю потрібно?
якщо з горілкою - ясно (1 пл./чол.), то скільки потрібно вина? купувати сухе чи н/с?
а коньяку на фуршетні столи? ми купили 2 ящики (має бути до 150 людей). але тепер думаю, що то певно мало...
не знаю, що робити з мартіні. воно дороге - купити мало (5 пл) - буде мало, багато - дорого...

Milady
31.01.2011, 15:10
то скільки потрібно вина?
Ну тут важко так точно сказати, бо все залежить від Ваших гостей, бо для прикладу у нас навіть більшість жінок надають перевагу горілці на весіллі,та й нам господиня радила не багато брати. Нам на 100 людей сказали взяти по 7 пляшок білого і червоного.

Багіра
31.01.2011, 15:18
купувати сухе чи н/с? я б радила сухе, воно корисніше...
але ви дивіться по гостях... побачила таку тенденцію, що люди з великих міст більше пють сухе, а з малих і сіл н/с... ну і хто більше за здоровям слідкує - теж сухе
як варіант - червоне сухе і біле н/с..
ІМХО то найсмачніші варіанти і хай кожен собі вибирає до смаку...
не знаю, що робити з мартіні. воно дороге - купити мало (5 пл) - буде мало, багато - дорого...
як на мене мартіні лишнє, не знаю чому всі так боготворять "штучний" продукт, але на фуршетних столах дійсно найбільш підходящий варіант... спробуйте замінити хорошим лікером з доступнішою ціною

Delfy
31.01.2011, 15:49
а якщо на фуршетному столі ставити тільки коньяк? ну і там же апарат з кавою/чаєм, маленьку пепсі, мінералку і т.п.?
купити замість Мартіні якийсь дешевий замінник (маренго, Тріно) - мож краще вже нічого не купувати ....
по 7 пляшок білого і червоного
хм.. я рахувала, щоб по 20 білого і 20 червоного... на 150 правда людей.

Анютка
31.01.2011, 15:55
40 пляшок вина - однозначно забагато, ну хіба Ви дуже добре знаєте всіх гостей, і вони надають перевагу винам - тоді справді така к-ть не буде зацвою

а щодо Мартіні - дуже його люблю на фуршетному столі, лікер - чомусь вже не те, тому я б радила або Мартіні, або лише коньяк (тільки не беріть Маренго і Тріно!!)

думаю 6 пляшок Мартіні на таку к-ть гостей - цілком достатньо, не всі його люблять)))

Mazerati
31.01.2011, 16:14
купувати сухе чи н/с?
я взагалі напів-солодкого не визнаю, або сухе, або десертне. Погоджуюсь з Багірою, що нормально буде біле напів-солодке і червоне сухе. Бо ті хто люблять сухе, надають здебільшого перевагу червоному, біле хіба до риби, а ті хто люблять напів-солодке, то їм всеодно чи біле чи червоне.

Raven
31.01.2011, 16:19
То залежно від уподобань і від погоди. Ми на фуршетний стіл поставили 5 пляшок мартіні на 110 чол., їх розпили, то доставляли коньяк. В липні жара стояла - 2 ящики вина пішли на ура н/с білого і сухого червоного, а горілка - багато полишалося, брали 0.5 на чол.. Був ще окремий стіл з бочковим пивом і квасом з копченим сиром (обслуговувався окремо барменом), горішками чіпсами і т. д., квас випили весь, пива троха на дні залишилося.

Delfy
31.01.2011, 16:31
напів-солодкого не визнаю
я теж люблю тільки сухі вина. п/с хіба шампанське. але як краще закупку того всьго організувати щоб не було замало і щоб не вгепати купу грошей, щоб все позалишалось... от проблема. як на мене - нехай буде забагато, але аби не замало. от і думаємо.
до речі, коньяк має дорожчати - хто не купив - спішіть...

---------- Додано в 15:31 ---------- Попередній допис був написаний в 15:30 ----------

стіл з бочковим пивом
а ви то десь спеціально замовляли?

Mazerati
31.01.2011, 16:57
Був ще окремий стіл з бочковим пиво
а де пиво брали?

Raven
31.01.2011, 17:02
Родич чоловіка має бар, а взгалі можна взяти бочку на Львівському пиві(пусту тару повертається), головне, щоб в ресторані був бармен, який би ціле весілля обслуговував гостейі стійка для розливу. Нам попався такий класний, що ми йому ще додому пакунок і спиртне крім грошей дали. Єдине, що в ресторані бокалів на пиво не було, то ми одноразові ставили.

Malyatko
31.01.2011, 18:28
Ми на 60 чол.брали 7 білого і 7 червоного вина ,якраз хватило по 1 може лишилося.Мартіні на фуршеті 7 пляшок 0,5л і 4 коньяку нам вистачало.Все залежить від молоді і більш старшого покоління хто що п!є в залежності від цього можна вирахувати скільки чого треба....

Bobas
31.01.2011, 18:46
Я недавно була на весіллі,:bye2: де фуршетний стіл бів поділений на зони- наприклад- пиво і риба і все до пива- сир був також там(копчений косичка), кава та чай і невеличкі смаколики до них, віскі, мартіні, шеріданс.. та такі дорожчі напитки і... український фуршетний стіл:good:- самогон, бурячанка, сало в різних приправах.. догадайдесь де всі паслись постійно???? біля самогону.. та так його хвалили... тільки перерва- всі до самогону..:drinks: і сміх і гріх.., але ж весело було!!!!:yahoo:

Milady
31.01.2011, 19:31
окремий стіл з бочковим пивом
також цікавить скільки пива на на к-сть 100-110 людей потрібно?

Vittoriya
31.01.2011, 19:35
Я пригадую,що ми довго думали яке пиво брати.Хотіли бочку,але нам в ресторані сказали,що то треба щоб було таке пиво,як в них,бо на кожного помпа(чи як то називається) інша.А ми хотіли Микулинецьке,бо воно добре.То в результаті купили пляшки і все було супер! Головне,щоб був холодильник,особливо якщо влітку весілля.Все-таки з холодильника пиво краще.Я спочатку думала,що то буде трохи незручно,будуть всі відкривати пляшки і лишати напівпорожні.Але все було добре,хто пив пиво,то допивав все :) І нам ще потім лишилося купа.

Milady
31.01.2011, 19:41
Vittoriya,а скільки Ви пива брали на своїх гостей?

Vittoriya
31.01.2011, 19:53
а скільки Ви пива брали на своїх гостей
це я хіба мушу в чоловіка спитати,як він приїде.Бо він за то відповідав,я вже й не пригадую..:girl_sad:

allja
31.01.2011, 20:47
то скільки потрібно вина? купувати сухе чи н/с?
Ми купили по 2 ящики білого і червоного.не знаю, можливо забагато,але ми рахували,що десь стільки потрібно...Горілка - пляшка на людину, а шампанського будемо 2 ящики купляти:girl_curtsey:

Маруся-мама
31.01.2011, 21:03
Горілка - пляшка на людину

Дітей також враховується?

Мама дорогая, ото скілько треба пити. Мій чоловік в життю б не випив пляшки горілки а я то ледве келішок через себе перепущу.

allja
31.01.2011, 21:12
Дітей також враховується
Звісно,що ні:girl_crazy:
ото скілько треба пити
В нас ще є звичай викуп,то на викуп скільки тре буде...І купляли ми так як нам казали в ресторані (пляшка - 0,5л)

Маруся-мама
31.01.2011, 21:18
на викуп скільки тре буде...І купляли ми так як нам казали в ресторані (пляшка - 0,5л)

Та я все розумію, он просто кажу що непитущі ми, то за рахунок таких як я хтось інший може поживиться.

allja
31.01.2011, 21:24
то за рахунок таких як я хтось інший може поживиться.
можливо і так,але ми вже робили в цьому ресторані дідусеві ювілей і там горілка теж була з таким розрахунком і непитущих багато було, то доставляли горілку на столи при потребі(стояла пляшка на 5-8 людей,як її випивали - ставили наступну) багато залишилося горілки, пяних не було....
зрештою, будемо бачити:)

Vittoriya
31.01.2011, 21:32
Мама дорогая, ото скілько треба пити. Мій чоловік в життю б не випив пляшки горілки а я то ледве келішок через себе перепущу
так-так,такі в нас дурнуваті звичаї.І ми самі знали,що то забагато,але от вже почули ,що фляшка на людину,то так і взяли.А лишилося стільки тої горілки...Потім і дарували,і так десь хтось як з кимось сидів,до глибокої осені певно...Ну але ж в нас на весіллі головне,щоб не замало ;) :girl_crazy:

zhabusya
31.01.2011, 22:58
так-так,такі в нас дурнуваті звичаї.І ми самі знали,що то забагато,але от вже почули ,що фляшка на людину,то так і взяли.А лишилося стільки тої горілки.
У нас тоже лишилось досить багато горілки, ще до тепер є .У нас більше пішло мартіні,вино, бренді і медовухи і калганівки.А шампанське як було 2 ящики так і лишилося)

Vittoriya
01.02.2011, 00:22
А шампанське як було 2 ящики так і лишилося
ми взагалі брали кілька фляшок лиш.І то лишилося :) Шампанське п'ється лиш на початку і то лише молоді п'ють,ну і батьки може.А хто його потім пити буде?Від тих бульбашок потім лиш зле буде..

Raven
01.02.2011, 12:42
на на к-сть 100-110 людей потрібно
Нам бочки пива вистарчило на 110 чол., а об"єми там стандартні. Правда пішла ще бочка квасу, бо було дужжже жарко, а пиво і квас в тих бочках охолоджене, в нас барну стійку поставили при виході до альтанок, то випивалося все це надворі.

Mavpysuk
01.02.2011, 13:23
Вирішили робити фуршетний стіл без пива і інших приколів...
буде 10 літрових пляшок мартіні, 5 шерідансу і 5 бейлізу...фрукти та солодке...

Karrizo
01.02.2011, 14:26
Ого! Перечитала останні дописи і голова йде обертом, скільки то того алкоголю потрібно. Ми купили 1 ящик коньяку на 100 людей (але вже думаю що буде мало). За вино будем питатись в ресторані скільки то його тре, але точно будем брати червоного сухого більше, ніж білого. Шампанського не буде ніц. а на фуршетний стіл купили 3 пляшки мартіні літрових, 3 пляшки лікеру "Старий Талін" і ще буде 2-3 таких дорожчих напитки. Окремий стіл буде український з самогоном і т.д., а на дворі під альтанкою буде бочка з пивом і якісь горішки напевне.

Mazerati
01.02.2011, 15:13
Окремий стіл буде український з самогоном
а де брати той самогон? бо мене той варіант теж зацікавив.

---------- Додано в 14:13 ---------- Попередній допис був написаний в 14:12 ----------

5 шерідансу і 5 бейлізу
літрових? в вас на скільки людей весілля, якщо не секрет?

VolnovaS
01.02.2011, 15:53
скільки Ви пива брали на своїх гостей?
У нас на весіллі на 190 гостей пішло 12 ящиків пива!Жара була страшна!Правда купили ми спочатку 10 ящиків, то з 17,00 до 20,00 його не стало.Мусили їхати докупляти.

sunset
01.02.2011, 16:19
подумали ми і так з розрахунком на 100 чоловік вирішила брати по пляшці горілки на ніс, 2 ящики вина( один білого, один червоного),ящик коньяку( плюс кілька пляшок віскі)))
а от скільки шампанського, мартіні і пива незнаю, особливо пива, як думаєте бочечка ( таку як в барах і кафешках)- вистачить чи замало буде?

на козацьких стіл беремо 5 літровий бутель самогону,огірочки і сало, може ще щось придумаємо з вареничками))
а де брати той самогон?

а вас немає знайомих- тіток- бабусь, які то вам поможуть організувати?? в мене бабуся зробить мені на весілля натур продукт))) того за це не переймаюсь))

Insolence
01.02.2011, 16:35
а де брати той самогон? бо мене той варіант теж зацікавив.
у Колибі Берекавиця (http://berekavytsya.lviv.ua)в Зашкові продають на винос.

Karrizo
01.02.2011, 16:42
а де брати той самогон?
Ми самі будем гнати:rus: В бабці десь є той хитро-мудрий апарат, будем варити.

Mavpysuk
01.02.2011, 16:50
літрових? в вас на скільки людей весілля, якщо не секрет?
пів літрові)
весілля на 100 людей

Delfy
02.02.2011, 09:33
Ми самі будем гнати
хі-хі :) і ми також по бабусіних рецептах дідусевими стараннями :) я про медовуху ще думала... мож її краще. тільки ще рецепт погуглю...

Marcheza
03.02.2011, 15:18
Привіт всім напишіть будь ласка в ПП контакти, де ви брали шоколадний фонтан, і яка його ціна. заздалегідь величезне ДІКУЮ!!!!!!!!!!!

allja
03.02.2011, 15:28
напишіть будь ласка в ПП контакти, де ви брали шоколадний фонтан, і яка його ціна.
І мені якщо можна!:)

zhabusya
03.02.2011, 16:20
Вирішили робити фуршетний стіл без пива і інших приколів...
Я тоже так думала робити так весілля у нас було у вересні вже не жарко можна і без пива. Хоча якось потім батьки самі купили пиво і до пива, як то кажуть а щоб було)))

Solomi
03.02.2011, 16:36
1 ящик коньяку на 100 людей
в нас ящик коньяку був на корпоритиві з 50 чоловік :girl_wink:

Vittoriya
03.02.2011, 16:41
Хоча якось потім батьки самі купили пиво і до пива, як то кажуть а щоб було))
а я думаю,що пиво таки має бути.Ми теж довго думали,чи варто.Але ж все-таки не всі будуть пити горілку,хтось дуже любить пиво(у нас таких багато було).Вже спитала чоловіка-ми брали на 65 людей 2 ящики пива,вистарчило.Вина 12 фляшок і то лишилося.коньяку десь 5 ,чи 6 фляшок,а може й менше. До пива були горішки на фуршетному столі.може ще щось,але якщо чесно я навіть не бачила що :D

Gossip
04.02.2011, 15:05
... стосовно ПИВА... to be or not to be???
Наше весілля в лютому... не жара, але в ресторані сказали, що не обов"язково, але краще взяти пиво! Батьки порадившись вирішили, що окремо купляти немає сенсу, тому замовили в ресторані: там воно є різне, яке хто схоче таке і питиме, налиють кому в маленький 0,3, кому в 0,5- по бажанню..... Бочку брати немає сенсу- не піде, а без балонової установки, те пиво ніяке :girl_smile:
+ фісташки, сири копчені...

Щодо слодкого столу ... та пані що нам пече пляцочки сказала, що розрахунок: 1 пляцок на 4 особи!!!! то з тим, що і на стіл фуршету піде і гостям додому!!!
+ фрукти
+ фундю :girl_tender: СмаКотА!!!!

алкоголь .... мартіні, коняк 5* і ще щось таке взяли (смачнюще, але назви не пригадаю)
------
це з того що я памЯтам... :girl_smile:

Marcheza
04.02.2011, 15:21
+ фундю СмаКотА!!!!
А фондю ви де замовляли? можете скинути контакти?

Зіра
04.02.2011, 16:11
Щодо слодкого столу ... та пані що нам пече пляцочки сказала, що розрахунок: 1 пляцок на 4 особи!!!! то з тим, що і на стіл фуршету піде і гостям додому!!!
а скільки має 1 пляцочок ваги??

Gossip
07.02.2011, 12:57
скільки має 1 пляцочок ваги??

по вазі сказати не можу, бо ми на те не орієнтуємось ... та господиня що нам їх пече то бере за роботу 30 грн (один пляцок) + наші продукти... дещо буде її.... пече ДУЖЕ смачно!!!!!!!

---------- Додано в 11:57 ---------- Попередній допис був написаний в 11:52 ----------

фондю ви де замовляли? можете скинути контакти?

за це ресторан подбав... але контакти роздобуду то в ПП напишу !

raspberry
10.02.2011, 14:32
В нас був літній майданчик з рзними тематичними столиками:
1. Самогонка в величезній банці закрита качаном з кукурудзи на сіні і чорний хліб, сало, цибуля - популярний серед старшого покоління.
2. Пиво з різними снеками (чіпси, сухарики, горішки) - там "тусувалися" молодші гості.
3. Стіл з шоколадним фонтаном - в нього мокали різні нарізані фрукти. Цей стіл не оминув ніхто з гостей, особливо біля нього крутились діти.
4. Стіл з двома великими пляцками (попередньо нарізаними), чаєм, кавою і коньяком. До нього гості добрались ближче під вечір, коли спала жара.
Торт і короваї стояли на весільному столі, а в кінці весілля їх порізали і роздали гостям з наперед підготованими коробочками з солодким домашнього виробництва.

sunset
10.02.2011, 16:26
вирішила я ще і букетики з фруктів замовляти)))) :girl_smile:
може трішки перебір, але ж так гарно)))

http://s61.radikal.ru/i171/1102/db/9fe3fc0a3db7.jpg (http://www.radikal.ru)

http://i033.radikal.ru/1102/28/445ec4fe391c.jpg (http://www.radikal.ru)

http://i040.radikal.ru/1102/37/9e8f57a5680b.jpg (http://www.radikal.ru)

яка Ваша думка про такі букетики?))))

Raven
10.02.2011, 16:44
Дуже гарно буде стіл оздоблений, шкода ту красу їсти.

allja
10.02.2011, 18:10
Дуже красиво!!!:)Яка ціна такої краси,якщо не секрет?

Almariel
10.02.2011, 20:00
останній просто суперовий!! хочу навчитись таке робити)))

Riolla
23.03.2011, 00:06
А де можна взяти,каво-машину на прокат?може хтось собі брав на весілля...заздалегіть вдячна;)

Agrafka
12.04.2011, 19:25
В нас на весіллі було чотири фуршетних столи: солодкий, фруктовий, пивний та селянський.

zlatovlaska
12.04.2011, 22:58
А у нас був лише один фуршетний стіл з солодким і фруктами. Каву, чай, морозиво, пиво до пива , охочі замовляли в бармена. В кінці нам виставили додатковий рахунок, скільки потрібно за те доплатити.

AnaaasKooOsi
13.04.2011, 12:02
В нас на весіллі було чотири фуршетних столи: солодкий, фруктовий, пивний та селянський.
І в мене також так буде :)
Тільки цікаво після тих фуршетів, хтось ще в залі буде їсти чи тільки надкусувати?! :)

zaderyshka
13.04.2011, 12:16
А ми відмовились від селянського столу. В сестри нареченого він був і оформили його дуже гарно, так колоритно. Самогоночка в старому бутлі заткнутому качаном капусти, канапе всілякі з сальцем, грибочками. Але щось досить мляво народ звикав до того столу, багато чого залишилось і довелось потім викинути.
Дуже мені подобаються шоколадні фонтанчики, з гарно нарізаними фруктами, то супер!

Lusuzka
13.04.2011, 12:55
А ми відмовились від селянського столу. В сестри нареченого він був і оформили його дуже гарно, так колоритно. Самогоночка в старому бутлі заткнутому качаном капусти, канапе всілякі з сальцем, грибочками. Але щось досить мляво народ звикав до того столу, багато чого залишилось і довелось потім викинути.

А ми якраз задумуємось чи варто робити цей селянський стіл, бо чули багато, що дійсно гості не дуже їдять з того столу і потім все лишається. Їди на весілля і так буде дуже багато, тому думаю, що ніхто дуже не буде їсти канапки з салом і т.п. чи пити самогонку після горілки..... селянський стіл хіба що для красоти..... ми мабуть будем без нього - буде тільки солодкий, фруктовий і пивний (так як весілля літом, то думаю саме біля цього столика буде найбільше гостей).

AnaaasKooOsi
13.04.2011, 13:09
Нам дуже сподобався саме селянський стіл, прикрашають його дійсно гарно ну і варенички, сальце ням, ням. Просто на нього в малій к-сті замовимо їди і надіємось, що позїдають.

zaderyshka
13.04.2011, 13:11
Взагалі з функціональної точки зору треба обдумати доречність тої купи різних столів. Солодкий і фруктовий, то навіть не обговорюється, бо я вже одного разу бачила, як солодке ствили просто на святковий стіл, а не на фуршетний. Глупість повна, якщо на фуршетному можна то все порізати нормальними шматками, або просто залишити, щоб гості самі собі відрізали, то на загальний стіл так вже "дріботіли", що потім то все пішло курочкам, бо гості і половини не з'їли.
Пивний стіл також добре йде в будь-яку пору року. Принаймні я пиво люблю і якщо воно є, то залюбки вип'ю.

classic
13.04.2011, 13:33
я вже одного разу бачила, як солодке ствили просто на святковий стіл, а не на фуршетний. Глупість повна, якщо на фуршетному можна то все порізати нормальними шматками,
правда , це колись була мода на столах солодке ставити. Хазяйка нашого ресторану як ми домовлялись зразу сказала,що це лишнє солодке на столах і дійсно все викидається після весілля ,шкода праці тих ,хто пече ... Наші з чоловіком батьки не погоджувались ,бо що люди скажуть, що нема пляцків , але нам все таки вдалося переконати їх! і нам потім легше було збирати і гості думаю були задоволені :girl_curtsey:

Almariel
13.04.2011, 13:49
правда , це колись була мода на столах солодке ставити. Хазяйка нашого ресторану як ми домовлялись зразу сказала,що це лишнє солодке на столах і дійсно все викидається після весілля ,
у нас було на столах і майже нічого не викинулося, хоча не все з’їли гості. їлося воно все і під час 1, і 2, і 3-го заходів. а фуршетний стіл (солодкий) був теж.

Karrizo
13.04.2011, 13:54
чи варто робити цей селянський стіл
ага, ви скажіть моїй майбутній свекрусі,що не треба селянського столу, так вона вам розкаже:aggressive: Думаю, просто не варто класти туди занадто - вареники, багато канапок, всякі соління (ну, може огірочки ще підуть під самогон).
Чесно кажучи, я до тих столів не пхаюся, за мною тільки фонтан з фруктами.

Almariel
13.04.2011, 14:05
правда , це колись була мода на столах солодке ставити. Хазяйка нашого ресторану як ми домовлялись зразу сказала,що це лишнє солодке на столах і дійсно все викидається після весілля ,
у нас було на столах і майже нічого не викинулося, хоча не все з’їли гості. їлося воно все і під час 1, і 2, і 3-го заходів. а фуршетний стіл (солодкий) був теж.

Багіра
13.04.2011, 14:52
а чому всі так проти козацьких-селянських столів? мені вони навпаки більш до вподоби ніж всякі прибамбаси для фуршетних столів...
бо то і традиції, і більш природньо для нас...загалом мало яка забава обходиться без українських страв, а от приміром те ж шоколадне фондю є рідкістю (український варіант - пляцки і морозиво))) )
за шоколадний фонтан мене переконувала перша дружка ще за рік до освідчення:girl_crazy: мені воно як тоді не подобалось, так і тепер.. і коли було вирішено його не брати, бо в родині є багато дітей, то я хіба вздихнула з полегшенням.. а от коли подав хтось ідею козацького столу, то навпаки загорілася - постійно випитую бабусю які "калганівки, медовухи" і тд. вона вже готує і керую які види сала мають бути:girl_emo:

просто вважаю, що якщо є гості з села то всерівно весілля є селянсько-міським, як не крути) а якщо й нема - то багатьом може бути цікаво, зараз такі страви і напої дуже популярні... звичайно якщо весілля ну суто молодіжне, то столу може і не тре, але не факт що парубкам таке не подобається... ну і коли передбачений дрес-код смокінги чи стиль ретро, мафія, то який тут козацький стіл???:lol:ну але то все ІМХО

Delfy
13.04.2011, 15:35
а чому всі так проти козацьких-селянських столів
я зовсім не проти. у нас він буде. маємо макітри, в яких будуть корнішони й маленькі помідорчики, глиняну мисочку із маринованим часником, на дерев*яній дошці буде нарізале тоненько 2-3 види сала/шпондеру.
+ на ручничку чорний хліб. то все прикрасимо якимись квіточками, колосками і т.п....
А, ну і 3л самогоночки у бутлі, закритому качаном кукурудзи.. :)

innamorata
13.04.2011, 15:42
я б теж хотіла, але думаю чи не буде забагато : пивний, солодкий з кавою/чаєм, з напоями і лікерами, фруктами... де то все помістити:girl_impossible:

Delfy
13.04.2011, 15:48
де то все помістити
ну то складне питання. взагалі щодо сільського стола - думали на вулиці за умови гарної погоди. або ж всі 4 столи в залі, але не разом, а окремо кожен (щоб можна було обійти їх) з різними тематичними оформленнями... у нашому залі ще є такий собі балкончик (в приміщенні, де сидять гості). от не знаю, чи туди варто щось ставити - чи всі будуть на 2 пов.ходити.. ?

innamorata
13.04.2011, 15:55
якщо весілля влітку, як в мене, то на дворі не знаю чи буде добре. бо як мінімум сало розтопиться, а самогон нагріється... тому в мене тільки два варіанти на вибір: або в самому залі або в танцювальному... але там не на стільки багато місця :girl_nea:

Мацьопа
13.04.2011, 15:59
якщо весілля влітку, як в мене, то на дворі не знаю чи буде добре.
В нас весілля було в травні, і козацький стіл був надворі, під накриттям. Біля столу ще поставили пару лавочок, і чоловіча частина гостей там проводила досить багато часу, частуючись та спілкуючись:) Можливо Вам такий варіант розміщення фуршетного столі підійде!

Багіра
13.04.2011, 16:02
я зовсім не проти. у нас він буде. маємо макітри, в яких будуть корнішони й маленькі помідорчики, глиняну мисочку із маринованим часником, на дерев*яній дошці буде нарізале тоненько 2-3 види сала/шпондеру.
+ на ручничку чорний хліб. то все прикрасимо якимись квіточками, колосками і т.п....
А, ну і 3л самогоночки у бутлі, закритому качаном кукурудзи..
мегацікаво, може позичу собі пару ідей:girl_spruce_up::girl_yes:
в нас теж вроді планується отой стіл надворі, але переживаю щоб не було жарко.. хоча напевно ітак закеруємо засервірувати вже під вечір)

Delfy
13.04.2011, 16:04
як мінімум сало розтопиться, а самогон нагріється
і мухи нападуть :)
позичу собі пару ідей
u r welcome :)

light
19.07.2011, 03:07
Може хтось підкине свіжу ідею, може хтось десь бачив щось інше. Бо зараз я знаю роблять такі фуршетні столи: солодкий, пивний і селянський,от і в нас такі ніби мають бути, але хотілося б чогось нового...

innamorata
19.07.2011, 10:02
Я на цих вихідних була в нашому залі, розмовляла з адміністратором. Сказав що в суботу було весілля, робили той селянський стіл.... нічого не пішло - спекотно було. Казав що ми, звісно, як хочемо, але він би радив не робити.... Ото я тепер і думаю, що мо просто як максимум біля інших напоїв, або біля пива поставити бутель самогону і трохи закусок відповідних до нього....

Lusuzka
19.07.2011, 19:14
ми також відмовились від селянського столу, кажуть, що потім все лишається. в нас буде пивний, солодкий і фруктовий, а ще буде шоколадний фонтан.

zaderyshka
21.07.2011, 13:27
Ми селянський не робили також, бо було хоч і не спекотно, але до вечора там би був уже спальний район для мух. З пивом склалось трохи не так як ми хотіли, спершу домовились про бочку, але нам не підвезли сифончик, тож нам порадила господиня брати пиво у пляшках 0,33. Дійсно добра порада,бо недопитих пляшок не виявили і фактично усе пиво випили. Фруктовий стіл пішов на ура, офіціанти тільки й встигали фрукти доносити. Солодкого у нас залишилось дуже багато, бо також було спекотно і його нормально теж почали їсти аж під вечір. Між іншим ми хотіли ставити усі пляцки одразу, хто скільки хоче, стільки відрізає. Але господиня нас відмовила, бо у спеку вони міг би прокиснути, а так доносили солодке з холодильника і воно постійно свіжим було.

innamorata
21.07.2011, 13:31
В нас солодке то мало не єдине чим дозволили займатися батькам. То свекруха каже що на 120 чоловік + діти тре по 12 пляцків з кожного боку :girl_impossible:, тобто в сумі 24. :girl_impossible: Нє, ну моїй мамі з тіткою то спекти буде не проблема, але ж чи не забагато???

zaderyshka
21.07.2011, 13:36
свекруха каже що на 120 чоловік + діти тре по 12 пляцків з кожного боку
Залежно від того чи буде прийняття у вас вдома після вінчання і яку тару плануєте на роздавання. Зауважте, що частина потім повинна піти на те, щоб виставитись на роботі вам та батькам. Але також від пори року залежить, у спеку менше їх їдять. Ми мали біля 17 на 70 людей, це забагато, навіть після всіх поправин нам залишилось біля 4 повних пляцків на 4 кг. Ми заморозили у харчовій плівці, щоб на ДН чоловіка потім використати.

fotynasop
21.07.2011, 14:26
чи не забагато
однозначно забагато! з мого боку було 30 людей. то ми пекли 6 пляцків. вистачило і на фуршет, і роздати і не по маленькому шматку, ще й собі лишилось. було б на 2 пляцка менше також би вистачило. а скільки свекруха напекла (і що з тим всім потім було робити) я й сказати не можу. коли пляцків печуть забагато, то, на мою особисту думку, велике марнотрацтво.

innamorata
21.07.2011, 14:34
30 людей. то ми пекли 6 пляцків
ну так правильно, виходить 30*4=120, 6*4=24. Те саме тільки на меншу кількість людей... Чи я щось не так зрозуміла?

zaderyshka
21.07.2011, 14:38
а вага і розмір бритванки? пляцки кожна господиня по-різному пече

innamorata
21.07.2011, 15:02
Та я вже думаю що хай собі роблять що хочуть. Мені вже все одно, по любому я нікого не переконаю. Сказали шо пляцків на весілю має бути багатоооооо:girl_haha: Ну багато то багато :girl_flag_of_truce: я більше нічого казати не буду ;)

innamorata
13.09.2011, 12:44
Спекла свекруха 30 пляцків, + 12 наших. Пороздавали кому тільки можна, все одно купа полишалася, то свекруха взяла заморозила. Прада не знаю що з того вийшло :girl_crazy:
Щодо фуршету - весь наш алкогольний фуршет пішов як то кажуть зі свистом. Адміністратор нас переконував що то є забагато всього :confused:,що гості повпиваються. тим не менше пішло всеееее, і п"яний ніхто не був :girl_claping: лишилося якихось півтора пляшки коньяку і трохи пива. а, і ще самогон весь лишився :girl_crazy:. Одного мартіні було 30 літрів, по 5 літрів бейлізу і шерідансу, 10 пляшок коньяку. то що з грубшого. крім того було купа різних всяких пляшок(по 2-3) бренді, віскі, лікерів, коньяків і т.д.
гості коротше в основному на фуршеті і на вулиці на столиках тусувалися. Ну і танцювали... багатоооооо :girl_dance:

manka
13.09.2011, 13:03
заморозила. Прада не знаю що з того вийшло
нормально вийде, також морожу коли багато залишається. Через деякий час витягнете і посмакуєте

Heureuse
13.09.2011, 13:06
трохи пива
а ви робили селянський стіл до того пива?
бо ми наприклад не хочемо селянського, а пиво думаю знадобиться. от і сушим голову чи то не буде повний несмак- пиво поряд з фруктами і солодким..:girl_in_dreams:

Gajka
13.09.2011, 13:08
нормально вийде, також морожу коли багато залишається. Через деякий час витягнете і посмакуєте
І моя свекруха морозила, ми якось приїхала - а вона нам пляцки "то з весілля ще" - були як свіжі!!!

innamorata
13.09.2011, 13:15
робили селянський стіл до того пива
Ми, як я вже писала вище, вирішили відмовитися від селянського столу як такого. Лише до напоїв поставили пляшку самогону і мінімальну закуску до того, так щоб було, мо хтось любітєль. Не пішло ні краплі.
А пивний стіл на весіллі вважаю обов"язковим(ну майже :girl_crazy:). В нас пивний дууууже добре пішов.:d23:

levandivka
13.09.2011, 13:21
самогон весь лишився . Одного мартіні було 30 літрів, по 5 літрів бейлізу і шерідансу, 10 пляшок коньяку
Самогонщики вже й лікери/коньяки розливають?

Heureuse
13.09.2011, 13:26
пивний дууууже добре пішов.
а скільки ви того пива брали в співвідношенні до людей?
вибачте, що питаю, просто ми раніше вирішили, що пива не буде..а тепер щось в мене виникли сумніви, певно таки треба...

innamorata
13.09.2011, 16:08
а скільки ви того пива брали в співвідношенні до людей
мммм, якщо чесно, то я вже забула, просто за пивом чоловік їздив.
ну, приблизно, на 120 людей мало бути десь 30 літрів. Взяли троха з запасом(десь + ящик). 15 пляшок по дорозі розбили... замість 120 людей було 100, ну і трохи лишилося.
тепер попробуйте то все порахувати :girl_crazy:

Heureuse
13.09.2011, 21:35
тепер попробуйте то все порахувати
все одно, дуже дякую!
бо я вже собі надумала, що то треба як горілки- по пляшці на людину:girl_crazy:

Bibysbka
14.09.2011, 10:41
А пивний стіл на весіллі вважаю обов"язковим(ну майже ). В нас пивний дууууже добре пішов
А скажіть будь ласка ,що ви на пивний стіл ставили, крім пива=))?

uliana
14.09.2011, 11:38
що то треба як горілки- по пляшці на людину
А ми так і розраховували:girl_haha: На 60 чол - 60 пляшок, залишилось пару штук:)
До пива ставили бастурму, суджук, горішки солені, пару видів копчених сирів, канапе на шпажках з креветок!

Heureuse
14.09.2011, 11:48
пару видів копчених сирів, канапе на шпажках з креветок!
дякую за ідею, бо моя креативність закінчується поки що на рівні чіпсів і сухариків:biggrin:
йой, скіки то того всього треба..голова обертом...
На 60 чол - 60 пляшок, залишилось пару штук
інтєрєсно...
ну ми певно таки візьмем менше, бо ж діти та й жінки-дівчата теж думаю не вип'ють стільки...

Pobigaychyk
30.09.2011, 17:03
На 60 чол - 60 пляшок, залишилось пару штук
То напевно літом було. Осінню треба менше.

La esposa
30.09.2011, 18:00
У нас весілля було в травні, 60 людей випили коло 15 пляшок горілки. Ми розраховували значно більше.

sunset
07.10.2011, 19:12
ми мали стіл з солодктм- де було мартіні та коньяк( по 8 літрів) пішло на диво все)))))плюс солодке, фрукти, піз ніше - морозиво, теж гарно пішло)

і селянський- огірочки 2 види, помідорки квашені, сало, буженина, домашня ковбаска- і самогоон(мамусі)))) ой як наші гості там *паслись* - 7 літрів самогону тільки так пішло))
а ще плюс що козацький стіл був надворі, де було щей кілька столиків, дуже вподобали люди там спілкуватись))

пивного не робили-бо то вже осінь і мало хто б то пив))

vikad
13.10.2011, 13:55
це також дуже гарно,
але клікати на фото не раджу!
http://i011.radikal.ru/1110/4c/4a864bfe5a7bt.jpg (http://radikal.ru/F/i011.radikal.ru/1110/4c/4a864bfe5a7b.jpg.html)

А ось недавно було весілля. То фото ще до початку. Були доставлені тарілочки порційні і серветки, чай, кава і т.д.. По сусідству пивний стіл. На, на жаль його не сфоткали (пиво, фісташки, горішки, канапе з кольорового сиру, рибка).
http://s017.radikal.ru/i435/1110/ed/f1f5a8db2909t.jpg (http://radikal.ru/F/s017.radikal.ru/i435/1110/ed/f1f5a8db2909.jpg.html)
пташка
http://s017.radikal.ru/i404/1110/8f/998aab61460bt.jpg (http://radikal.ru/F/s017.radikal.ru/i404/1110/8f/998aab61460b.jpg.html)
кавунчик-корзинка для фруктів
http://s017.radikal.ru/i431/1110/04/18136e3d9625t.jpg (http://radikal.ru/F/s017.radikal.ru/i431/1110/04/18136e3d9625.jpg.html)

allja
13.10.2011, 16:25
У нас було два столи: один з печивом+кава/чай(за бажанням) і другий - шоколадний фонтан з фруктами. Ще був окремий стіл для дітей (оскільки в нас їх було 20), то всі вони бігали від шоколадного фонтану до свогу столу.

Alicia
31.10.2011, 09:33
Родзинкою нашого фуршетного столу було "вино від діда Вови" (ми навіть таку табличку роздрукували), яке мало витримку 12 років. Усі гості тільки біля того бутля крутилися. А ми ще з нареченим не дуже хотіли виставляти те вино на фуршеті, бо не впевнені були, чи дійсно воно сподобається.
Також був стіл фруктовий з шоколадним фонтаном, стіл з солодким/кавою/чаєм, стіл з мартіні (лимони/оливки), коньяком та різними лікерами (старий таллінн, бейліз і т.д.), ну і на свій страх і ризик поставили пивний стіл (різне пиво в баночках), який також весь пішов, нічого не залишилося, крім кількох упаковок чіпсів.

Муська
16.11.2011, 19:31
А таке робить сестра мого чоловіка
http://s017.radikal.ru/i421/1111/ee/b45d282493b0.jpg http://s017.radikal.ru/i434/1111/c7/04ed7d01c9e3.jpg http://s017.radikal.ru/i425/1111/d8/d9489093630c.jpg

murawka
16.11.2011, 23:16
От мені цікаво, як такий клубочок із оливок зробили? На тісто чи що?
Я вже і непам'ятаю, що було на фуршетних столах на моєму весіллі. Вроді один був пивний, інший-фруктовий.
От не розумію, коли ставлять на фуршетний стіл пляцки. До них тоді не добратись, попробувіати можна лише по кусочку-два. А в мене от звичка така, що гостину починаю із пляцків.:girl_tender:

lawyer
13.10.2012, 00:42
покажу кілька наших фуршетних столів
селянський стілhttp://s1.uploads.ru/DJKyU.jpg
рибний стілhttp://s1.uploads.ru/Gu4AY.jpghttp://s1.uploads.ru/eEKTc.jpg
солодкий стілhttp://s1.uploads.ru/Vr3dX.jpg
фруктовий стілhttp://s1.uploads.ru/Qiom5.jpg

GIS
13.10.2012, 23:03
рибний стіл
це щооось !! Навіть корабликами прикрашені ...мммм)
і раки...
Де ви раків таких купували ?
Дорого вам обійшлося певне весілля, що тільки фуршетні були такі гарні!
Я сушу собі голову, що б таке оригінальне зробити на фуршетні? Думала може суші, або сирний якийсь, не знаю, що піде. А от тепер думаю може рибний? Дякую, може трошки вкраду у Вас ідейку :girl_wink:

Ari
16.10.2012, 17:42
lawyer, це вже схоже на мистецтво, хоч бери стій і милуйся, шкода їсти

lawyer
16.10.2012, 17:59
це вже схоже на мистецтво, хоч бери стій і милуйся, шкода їсти
саме тому ми замовляли додатково обслугу за фуршетними столами, щоб людям пропонували закуски, подавали їм, рекомендували.
бо чули про такі випадки, що гарно столи пооформляли, а їсти з них гості не наважувались

lawyer
17.10.2012, 00:23
взагалі наші фуршетні столи були у двох місцях: танцювальному залі (більшість) та коридорі (між банкетним та танцювальним залами). в останньому були розставлені солодкі столи, фруктові, а також різні види спиртного
http://s1.uploads.ru/6BVIU.jpg

trojandochka
18.10.2012, 16:16
пивного не робили-бо то вже осінь і мало хто б то пив))
це точно, наші гості випили дуже мало пива...

Hermi
14.11.2012, 23:37
дещо схоже на попередній допис, але трішки не таке...

http://cs316419.userapi.com/v316419382/21c0/HwxhpyiARus.jpg

Trevi
27.11.2012, 17:25
Нам теж в ресторані пропонували окремо пивний і солодкий стіл.
Ми вирішили зробити тільки солодкий стіл який стояв окремо, поруч були столики де можна було присісти випити чай чи каву і поласувати тортиками- гостям сподобалось.

Goerid
05.02.2013, 13:08
Порадьте будь ласка!
Мені подобаються різні "екібани" і ті витвори мистецтва з фруктів, але.... Декілька разів була на забавах з такими фуршетами, і помітила що їх не дуже їдять, всі підходять дивляться, але знімати шпашку не ризикують, чи то щоб конструкція не завалилась, чи щоб красоту не псувати...
От не знаю як нам на весілля зробити, просто нарізані фрукти, чи отаку складну конструкцію. Хочеться щоб люди смакували а не милувалися....

Mopis
05.02.2013, 18:10
а якщо поєднати ?? можна зробити одну красиву композицію по центру - наприклад павліна, чи серце, - що Вам більше до вподоби ) А решту фруктів протсо гарно викласти , щоб було зручно смакувати ?))

sanches
10.03.2013, 14:28
Декілька разів була на забавах з такими фуршетами, і помітила що їх не дуже їдять, всі підходять дивляться, але знімати шпашку не ризикують
В нас напевно гості сміливі були... Швиденько шпажки розмітали - їх, здається, навіть кілька разів доставляли...
https://lh4.googleusercontent.com/-4-syjAm1qmM/UTxnZ-2ajxI/AAAAAAAAAQE/4O9iZBJitCE/s479/%D1%84%D1%83%D1%80%D1%88%D0%B5%D1%82+%281%29.JPG

preciosa
10.03.2013, 15:28
Дівчата, підкажіть, будь ласка, список напоїв спиртних на фуршетний стіл. Хто що ставить? Мартіні, Шеріданс, Бейліс, коньяк, Лімончелло... Що ще можна?

Bulbashka
11.03.2013, 12:51
Хто що ставить?
Ще деколи ставлять Віскі та Вермут(подібний чимось до мартіні, але дешевший варіант).
4-5 найменувань цілком достатньо. В нас випивка ще залишилась з фуршетного, а от були на весіллі, то після першого заходу все розмели. Тож головне, щоб всі змогли посмакувати.

GIS
28.03.2013, 18:43
Вирішили робити один кенді бар
і ніяких інших...
щось типу цього https://farm8.staticflickr.com/7009/6672612095_f6325ea76f_z.jpg
єдине питання-де взяти такі гарні баночки скляночки? Мо в готелі є такі? чи купити а потім мати на гречку/рис дома ?)
lawyer Ви де свої з горішками/чіпсами з фуршетних брали?

Senutka
28.03.2013, 19:48
Привіт.В нас на фуршетному столі було мартіні двох видів ( біле і червоне),коньяк,віскі,шампанське та вино.Дуже всім на весіллі посмакували тістечка, бо їх зручно брати і цікаво виглядає з естетичної точки зору.Ще ми робили козацький стіл з хренівко,калганівкою та закусками до цього алкоголю.Сильній половині людства цей стіл був більше до душі.

lawyer
29.03.2013, 13:55
lawyer Ви де свої з горішками/чіпсами з фуршетних брали?
ми тим питанням не займались, в нас були люди, які відповідали за фуршетні столи. хіба те, що стосується самих продуктів, то самі купували.

Miss Sixty
05.08.2013, 14:41
Дівчата, хто нещодавно робив весілля, розкажіть в яких кількостях брали алкогольні напої на фуршетний стіл? І як воно "пішло"?
Плануємо на стіл з солодким і фруктами давати коньяк, мартіні, віскі і якісь лікери. Я щось думала, що то треба на наших 70 чоловік по 1-2 пляшці ставити (крім коньяку), а тут прочитала "літражі" напоїв і я в шоці - 30 літрів мартіні?:girl_crazy: і подумала чи не буде то забагато всього? Знаю, що точно серед наших гостей є любителі коньяку, віскі і мартіні. То може краще обмежитися лише цими напоями, без лікерів?
Крім цього столу ще буде пивний стіл і селянський з домашньою самогонкою і медовухою. Я так зрозуміла, що десь 2 ящика пива (20 л) має бути досить?

NataliaFed
05.08.2013, 16:36
а тут прочитала "літражі" напоїв

і я в шоці - 30 літрів мартіні?
Ми були на весіллі минулого тиждня, то на фуршетному було все вище перелічене і в дуууже великій кількості споживалось гостями))
Сама була в шоці) але "воно" йде більше ніж за столом і закуски теж

Gorbywka
05.08.2013, 21:14
Крім цього столу ще буде пивний стіл і селянський з домашньою самогонкою і медовухою. Я так зрозуміла, що десь 2 ящика пива (20 л) має бути досить?
так пива достатньо, як підказує досвід коліжанок мартіні багато не буває!!!!!!!!!!Хоча я так багато брати не буду.
Лікерів теж не буде., буде коньяк.
А що буде ще на столі крім медовухи і самогонки,яка закуска? і під пиво?

Miss Sixty
05.08.2013, 21:58
мартіні багато не буває!!!!!!!!!!Хоча я так багато брати не буду.
Лікерів теж не буде., буде коньяк.
А скільки саме плануєте брати коньяку і мартіні?

Канапе з салом, мариновані/квашені огірочки, помідорчики, ковбаски якісь, тато дуже хоче запечене порося або окорок. Під пиво стандартно фісташки, сухарики, чіпси, рибки різні і т.п.

Sandoryk
05.08.2013, 21:58
В суботу була на весіллі, до самогонки був гарбуз з вибраною серединкою, а всередині квашені помідори, огірки, сливки, крижавки; канапки з салом. До пива подали сир косичку, чіпси, горішки.
До солодкого було віскі, мартіні, коньяк, лікери, сік все по 2-3 пляшки на 95 людей, вистачило всім)

Gorbywka
05.08.2013, 22:31
А скільки саме плануєте брати коньяку і мартіні?
на 80 гостей (але у нас багато жінок і дітей) а це треба враховувати, а ще є зовсім не пющі(і не бабтисти вони зовсім:girl_haha:),тому нам сказали 8 видів коньяку різних, 4-5 мартіні. А решта все лишнє, бо не пють, тільки понадпивають:girl_yes:

sonyachne divcha
06.08.2013, 12:02

Ось я була дуже проти пивного столу на весіллі, адже у жару пиво можна запросто замінити на квас, а бутилочка пива після випитої за столом горілки ще нікому користі не принесла.
з власного досвіду: у мене не весіллі було всього двоє "повністю" п*яних гостей - і (може за іронією долі )))))) це були люди, які все таки взяли пива на барі, бо ж як то люблять казати "пиво без водки - гроші на вітер".

Дівчата, хто нещодавно робив весілля, розкажіть в яких кількостях брали алкогольні напої на фуршетний стіл? І як воно "пішло"?

В нас коньяк був на всіх столах, тому на фуршетний вже не подавали його. На фуршетному було віскі (2 шт.), мартіні (2 шт.), лікери (3 шт.). І це на 70 чоловік. Загалом це було навіть трохи забагато, бо нам з нареченим навіть вдалось одну бутилочку лікеру (щоправда відкриту) собі у номер взяти (ми віддаємо перевагу лікерам або вину перед шампанським). Навіть в ресторані нам звернули увагу на те, що не варто брати велику кількість дуже різноманітного алкоголю (тим більше влітку), а якщо вже і ставити на фуршетний стіл, то бажано напої схожого типу.

Miss Sixty
06.08.2013, 12:10
Віскі (2 шт.), мартіні (2 шт.), лікери (3 шт.).
Пляшки якого об'єму були - 0.5, 0.75 чи 1 л? І скільки видів лікеру було по 3 пляшки?

Надіслано від мого HTC Desire X за допомогою Tapatalk 4

oksitigra
06.08.2013, 12:46
В нас було 2 мартіні( по 1 л), 1 ром( 1 л) 2 коли до рому (по 2 літри), лікер( 1 л) на 30 чоловік. Всім вистарчило.

sonyachne divcha
06.08.2013, 14:20
Віскі (2 шт.), мартіні (2 шт.), лікери (3 шт.).
Пляшки якого об'єму були - 0.5, 0.75 чи 1 л? І скільки видів лікеру було по 3 пляшки?

віскі - 2 пляшки по 0,75л (звичайно, до віскі була кола і лід - але насправді не звернула увагу скільки коли було)
мартіні - 2 пляшки по 1л
лікери - 1 пляшка шоколадного (0,75л), 1 пляшка сливового (0,75л), 1 пляшка вершкового (0,5л) (по назвах не скажу, бо купувались в Австрії, а у нас таких немає).

casablanka
07.08.2013, 00:47
Можу сказати що у нас весілля було на 70 осіб, то випили 2л. мартіні з 5л.(а ми переживали що не вистачить). Бейліс випили лише 3 пл. по 0.5л з 6 пл, текіли випили 2пл. з 4-х, а от віскі пішло дуже багато, випили майже все, це приблизно 7л, лишилось біля 3-х пл. по 0.7л. Ну саме активно пили віскі, але в кожного може бути по різному, в нас гості постійно крутились біля фуршету, але як виявилось дуже скромно.

zagylala
07.08.2013, 10:40
З власного досвіду (80 осіб):
На пивний стіл з 50-ти літрової бочки випили половину, фісташки і сир косічкою пішов на ура, чіпси і горішки не дуже, рибку не брали бо це не святково і запах...
Стіл з "елітними" напоями користувався ше яким попитом: 4 літри мартіні (мали такий фонтанчик) випили зразу, і мені здається що якби було то випили б вдвічі більше)), 3 літри лімончели, 5-6 пляшок коняку, 2 бренді. Фрукти які були на тому столі, тоже дуже добре поїли.
Козацький стіл зразу поклали 2 літри самогонки, 3 літри хреновухи, і 2 лівтри калганівки. Були різні канапе, оірочки, ковбаски. Випили дуже мало, ми думали ще доставляти а там ті бутилки майже повні стояли. + поки гості чекали наречених, офіціанти винесли не підносах на терасу напої з козацького столу і канапочки. Всі трошки перекусили, випили і розслабались.

Але це все залежить від гостей в коліжанки самогонка пішла на ура, а різні мартіні так і стояли. І важливе значення має місце розташування столів. Дуже добре коли вони стоять десь на виході на терасу, чи біля альтанок, в кого там шо)