КПК

Показати повну версію : Культурний ШОК

Сторінки : 1 2 3 4 [5] 6 7 8

Finya
24.08.2012, 14:49
сказав, що якби вони в мечеть так заскочили, то їх би навіть під варту не встигли взяти...
Чим дикіші люди, тим страшніші їх дії. Але основні постулати християнства - любов до ближнього, прощення, відсутність осуду. Як це все може поєднуватися із закликами покарати, покарати найсильніше, найпоказовіше? Хто сказав, яка форма молитви повинна бути? Якщо щось неприйнятне Господу, хіба не його прерогативою є реакція?
Ось відповідь мусульманина, який засуджує Пуссі Райот: Заслужили ли девушки тюремного заключения на 7 лет? Безусловно, нет. Идиотизм, который они устроили в церкви заслуживает снисходительного осуждения, не более, ведь сильный умеет прощать. А по уму, церковь, вообще могла использовать этот факт в свою пользу, выступив незлопамятной жертвой. Хищнический оскал, который был продемонстрирован со стороны некоторой части православной общественности (не всей церкви), конечно, не может вызвать симпатии. Многие видели как православные активисты дрались с пикетчиками в поддержку задержанных участниц. Как взрослый, здоровый мужик бьет кулаком по лицу молоденькой женщины, как православные активисты матерятся и оскорбляют девушек в сети… Зрелище, откровенно малоприятное. И ведь агрессия направлена на тех, кто во многом слабее. После начавшейся травли право на моральное осуждение дезавуируется.

Теперь, по поводу мечети. Что бы произошло если Pussy Riot выступили в мечети? Понятное дело, что мы получили бы массу осуждений и призывов наказать хулиганок. Однако первая мысль, которая у меня возникает, когда я представляю себе, как эти дамочки отплясывают у минбара в мечети: что за нелепость?
Дело в том, что в соответствии исламу, мечеть это не храм. Безусловно, место особое, так как там совершаются коллективные намазы по пятницам и другим дням, но формально мечетью может стать любое помещение, любая комната, где чисто и где совершается коллективный намаз. Конечно, метафорично говорят, что мечеть это дом Аллаха и что в жизни мусульманского сообщества она имеет большое значение. Однако значение она это имеет только за счет богобоязненных людей, которые там находятся, так как они собираются там с праведной целью совершения намаза, изучения ислама, поддержки друг друга на пути Всевышнего. По сути, стены, полы и потолки не имеют никакого сакрального и священного значения. По-настоящему священным местом для мусульман является только земля достопочтенной Мекки. Можно еще вспомнить максимум: мечеть Пророка в Медине и мечеть Аль-Акса в Иерусалиме.
Так само і в християн. Віра - це духовна складова, справжню віру похитнути і "оскорбити" неможливо.
Ще про мусульман: Власти Турции в пятницу выдворили из страны четырех активисток движения FEMEN - які роздягнулися перед мечеттю в Стамбулі.
В Совете муфтиев России вступились за панк-группу Pussy Riot. Реакция исламской общественности последовала после заявления Владимира Путина 5 августа о том, что "если бы девушки осквернили какую-нибудь святыню мусульманскую, их бы даже не успели взять под охрану".
по словам эксперта по этно-конфессиональным отношениям, имама Вологодской соборной мечети Аль-Джума и уполномоченного Совета муфтиев России Наиля Мустафина, девушек в случае "панк-молебна" в мусульманском храме "отпустили бы с Богом".
Муфтий объяснил вероятную лояльность к перформансу в исламском храме предписанием пророка Мухаммеда, процитировав священную сунну:
"Однажды в мечеть зашел один человек, который, простите, справил в храме малую нужду. Конечно, его схватили и отвели к пророку, чтобы тот принял решение — что делать с этим человеком. Пророк ответил сразу и твердо - простить и отпустить с миром, а оскверненное место просто облить чистой водой. Таков завет нашего пророка и, следовательно, это мнение всех правоверных мусульман. Мы все считаем, что этих девушек следует освободить и более не преследовать", - заявил Мустафин.
http://sanktpeterburg.bezformata.ru/listnews/musulmanskom-hrame-pussy-riot/5882830/

Ljolik
24.08.2012, 16:49
Хто сказав, яка форма молитви повинна бути?
То вони прийшли до церкви помолитись ? Серйозно :girl_impossible:?

AilataN
24.08.2012, 17:55
"отпустили бы с Богом".
Пакістан. Показували недавно в новинах про дівчинку , яка викидала Коран у смітник. За цією справою її застали сусіди.
Не дивлячись на те, що дівчинка розумово відстала її довелось арештувати, її батьків теж, в цілях іхньої ж безпеки.
http://odnoy-strokoy.ru/?p=12740
http://www.svobodanews.ru/content/transcript/24683953.html

jylanda
24.08.2012, 18:17
Ось відповідь мусульманина, який засуджує Пуссі Райот:
та власне, що за таку поведiнку в церквi, то нiчого б не зробили, але жодноî наруги над îхньою релiгiею не потерпiли б. Я живу в краîнi, де е багато мусульман. В них навiть словесна образа може сильно каратися, а що вже тут говорити, про такi заняття?
ну i плюс - "Дело в том, что в соответствии исламу, мечеть это не храм. Безусловно, место особое, так как там совершаются коллективные намазы по пятницам и другим дням, но формально мечетью может стать любое помещение, любая комната, где чисто и где совершается коллективный намаз. "
тобто, з його слiв, мечеть не мае такого значеня для них, як церква для християн, отже, порiвняння фактично неможливе.

Finya
24.08.2012, 19:39
Серйозно ?
Так.
Показували недавно в новинах про дівчинку
Та звичайно. І відьми, і інквізиція, і хрестові походи - це все відомі речі. "Вогнем і мечем". Перегиби)), так сказать. Чи цим треба керуватися? До цього прагнути? До "християнського шаріату"?
наруги над îхньою релiгiею
Це так суб"єктивно.. Хтось бачить наругу, хтось ні. Хтось розрізняє поняття релігія і віра, а хтось ні. Серед священиків РПЦ - і то нема єдності в оцінці подій. Після суду над дівчатами священик з Тамбова відмовився від сану: за його словами, він дорожит своей верой, но не желает «находиться в одной Церкви с лжецами, стяжателями и лицемерами». Он уверен, что процесс над девушками из панк-группы стал тяжелым ударом по церкви.

Finya
24.08.2012, 19:50
церква для християн, отже, порiвняння фактично неможливе.
Християни - це не є якийсь моноліт. Тільки за конфесіями вони діляться на православних, католиків, протестантів. Православні - це: автокефали, старообрядці, "попи", "бєглопопи", далі не продовжуватиму)) Католики: римо- і греко-, старокатолики. А є ще давньосхідні (нехалкідонські) церкви: вірменська апостольська церква, копти, ефіопи, асірійці... і так далі. Протестанстських церков більше десятка, більшість назв на слуху: адвентисти 7 дня, англікани, баптисти, кальвіністи...
Ви вважаєте, що для людей всіх цих конфесій разом і окремо поняття "церква" - це те саме? Якщо для нас, наприклад, з Вами, це, вочевидь, різні речі) Хоча припускаю, що ні Ви, ні я до нехалкідонців не належимо) Цитату про мечеть я навела, власне, як паралель у розумінні церква/храм/віра/релігія. Для мене, як і для того мусульманина, це не каміння, не споруда, а присутність Духа Святого. І цей дух я побачила в очах засуджених дівчат, вони нагадали мені Жанну д"Арк. Цю дівчину, як всі пам"ятають, спалили за єресь) Героїню. Чи єретичку?))
Кьольнський священик - священик Кьольнського собору! Якщо не помиляюся, мало не єдиної споруди, що вціліла після бомбардувань під час війни - ПОМОЛИВСЯ за дівчат: священник кёльнского собора Хайнер Кох призвал всех собравшихся помолиться за осужденных девушек из Pussy Riot и всех граждан России. На появление молодых бунтарей в храме пастор отреагировал более чем спокойно: он не проронил ни слова, молча наблюдая за происходящим из-за алтаря.
Там, де церква відокремлена від держави на законодавчому рівні, ніякої мови не може бути про покарання людини за релігійний проступок. Хоча, на думку багатьох християн(!), жодним порушенням панк-молебен не є. Але, нехай так. Найкращим способом реагування були би слова патріарха : Ідіть з Богом! (І більше не грішіть, можливо:girl_wink:) А головний священик ділить суспільство на своїх і чужих, агітує за владу і активно впливає на неї. Ховає Брегет )) і відсуджує 20млн "на благочинність" - -йому не до того. Це Ісус міг сказати, нехай кине в тебе камінь, хто сам без гріха. Але не ті, хто виглядає, як Ку-Клукс-клан в чорному і носить на футболках надпис "Православие или смерть".

Orman
25.08.2012, 12:01
закликами покарати, покарати найсильніше, найпоказовіше
це хто закликав? я не закликала їх карати. Я закликаю ЇХ самих подумати, що вони зробили. А то по хіхонькам в суді щось непомітно, що вони хоч щось усвідомили.

що ви хочете щоб я як християнка сказала? що дівчата дурні і не знали що роблять. Факт що дурні, а про "не знали" - не знали чи знати не хотіли?

чи якось так виходить, що всі кому не лінь можуть паплюжити християнські святині, а я не смій слова сказати, бо християнка і маю простити?

мене найбільше в цьому всьому обурює те що ті дівки поводяться так типу "ну а що такого? ну пподумаєш"...
ну і так для роздумів

ЧОМУ ЄВРОПІ НЕ ПОТРІБЕН БОГ?

Це було п’ять років назад у Ватикані.
Спочатку я прийняла його за одержимого – цього маленького, хисткого священика з голим черепом, типового «ученого жучка», що застряг в запорошених архівах одного з ватиканських інститутів.
Він був таким старим, що, здавалося, ткни в нього міцніше пальцем – і він розсиплеться в прах.
Спочатку він красиво розважав про екуменізм, про можливі братські обійми між католицькою і православною церквами, а потім заговорив про НИХ.

«ВОНИ хочуть зруйнувати три основи людського існування: віру, батьківщину і сім’ю. ВОНИ повіряють розумом чудо Воскресіння, сміються над безсмертною душею, а сімейні зв’язки заповнюють пороками. ВОНИ будують нову Вавилонську вежу під назвою «Глобалізація» і рубають національне коріння. ВОНИ хочуть зробити людину гвинтиком глобальної системи СПОЖИВАННЯ, убити в ній потяг до істини і краси і змусити її працювати не в ім’я творення, а лише для того, щоб більше КУПУВАТИ».
«Хто ж ці ВОНИ?» – в нетерпінні запитала я.
«Демони», – просто відповів він. «Ви вірите в диявола, падре Пабло?» «А ви вірите в Бога, дочко моя?» – відповів він питанням на питання. «Всім серцем!» – «Якщо є Бог і ангели, значить існує і диявол, і легіони його демонів серед нас». «Що ж, вони, напевно, носять спеціальне ортопедичне взуття, щоб приховати копита на ногах, і перуки, щоб заховати роги, – засміялася я. – Як же вони виглядають, ці демони?» «Так само як і ми, дочко, – сумно сказав падре Пабло. – Тому їх так важко розпізнати. Вони прославляють сатану, свого доброго пана, який нічого не забороняє. Культ сатани цілком будується на проблемі абсолютної моральної свободи і непідсудності. Європа вже ратифікувала свій договір з дияволом, відкинувши Божий суд і створивши свій власний – Страсбурзький. Хіба ви не відчуваєте всюди дух сатани? Він сильний тепер, як часниковий запах».
Через п’ять років я зрозуміла: він був абсолютно правий, цей божевільний чоловік.

НАЗАД В КЛІТКУ З ЛЕВАМИ

Примара блукає Європою, примара християнофобії.
Березень 2010-го. Глазго, Великобританія. 47-річного американського вуличного проповідника на ім’я Шон Хоулс оточила на вулиці компанія гомосексуалістів. «Вони цілували один одного, сміялися і запитували мене, що я про це думаю, – розповідав згодом Хоулс. – Я відповів, що вони ризикують викликати гнів Господній, оскільки в очах Господа те, що вони роблять, – гріх». Група геїв негайно звернулася в поліцію. До американця підійшов поліцейський і запитав: «Це правда, що ти сказав, що геї підуть до пекла?»
Пояснення проповідника, що його спровокували, не були прийняті. Він був негайно арештований і провів ніч у в’язниці. Суддя засудив його до штрафу в 1000 фунтів. Місцевій християнській громаді довелося пустити шапку по колу, щоб викупити американця з в’язниці.
Березень 2010-го. Верховний суд Великобританії відкинув апеляцію міс Лейдел з містечка Islington, співробітниці місцевого бюро реєстрації шлюбів, народжень і смертей. Міс Лейдел просила не змушувати її реєструвати гей- “шлюби”, оскільки це йде врозріз з її християнськими переконаннями, а в бюро достатньо співробітники-атеїстів. Керівництво бюро погрозило їй звільненням. Міс Лейдел звернулася до суду, який визнав її претензії несуттєвими.
Лютий 2010-го. Страсбург. Група соціалістів, комуністів, лібералів і «зелених» звернулася з листом протесту до суду проти присутності хреста в молитовній кімнаті Європейського парламенту, оскільки це порушує «нейтральний характер» кімнати, і з вимогою припинити церковну службу, яка проходить в парламенті раз на місяць і триває лише півгодини.
Лютий 2010-го. Німеччина. Дванадцять хрестів було зірвано із стін госпіталю в містечку Bad Soden і викинуто на звалище на вимогу пацієнта-мусульманина, який заявив, що «хрест заважає йому одужати». Наруга над релігійним символом сталася на очах у пацієнтів-християн.
Лютий 2010-го. Лондон. Палата лордів готується до розгляду білля (закону) про сексуальне виховання, згідно з яким світські і релігійні школи зобов’язані давати дітям інформацію про гомосексуальні стосунки, контрацепцію і аборти. Якщо білль буде прийнято, священикам і монахиням доведеться пояснювати школярам, що «цивільне партнерство» і гомосексуалізм «нешкідливі і нормальні», а також розповідати, де можна зробити аборт і як користуватися презервативом.
Лютий 2010-го. Нідерланди. Скандал в містечку Reusel. Під час традиційного карнавалу група геїв увірвалася до церкви, де проводилося недільне богослужіння, і зажадала святого причастя. Священик заявив, що згідно з релігійними правилами він не може їх причастити. Содомія – тяжкий гріх в християнстві. Гей-активісти подали заяву в поліцію, і священик був негайно викликаний в дільницю для надання свідчень.
Грудень 2009-го. Німеччина. Вісім християнських сімей з містечка Salzkotten були засуджені місцевим судом до серйозних штрафів за те, що не дозволили своїм малолітнім дітям відвідувати уроки сексуального виховання в школі, зіславшись на свої релігійні переконання, а також заборонили їм брати участь в театральній постановці «Моє тіло належить мені». Оскільки сім’ї не погодилися з штрафом (виплатити штраф – означає визнати себе винним), вісім батьків сімейств відправилися у в’язницю (один відсидів тиждень).
Але головну лють охоронців «політкоректності» викликає хрест, знак любові і прощення. У вересні минулого року керівництво громадської лікарні в англійському містечку Ексетер змусило 54-річну медсестру Ширлі Чаплін зняти натільний хрест, пригрозивши їй звільненням, хоча місіс Чаплін відпрацювала в госпіталі 30 років. Їй заявили, що «хрест порушує дрес-код і біжутерія на роботі заборонена».
А навесні 2009 року довелося зняти хрест медсестрі Хелен Слаттер з Глостера, оскільки «хрест може принести інфекцію в лікарню». Але справжнім тріумфом Антихриста можна вважати рішення Страсбурзького суду в листопаді 2009 року про заборону розп’ять в італійських школах. Серед тих, хто гаряче підтримав це рішення, – відомий італійський журналіст і колишній член Європарламенту Джульєтто Кьєза.

«ЧОМУ МІЙ СИН ПОВИНЕН ДИВИТИСЯ НА ХРЕСТ?»

«Ватикан виходить за рамки релігійних проблем, особливо з цим Папою Бенедиктом XVI, – говорить журналіст Джульєтто Кьєза. – В Європі є правило: церква вільна, але і держава вільна. Візьмемо, наприклад, питання християнського коріння Європи. Я виступав категорично проти згадки християнського минулого в Європейській конституції». «Але ж це факт, з яким не посперечаєшся: Європа дійсно має християнське коріння», – кажу я. «Ну і що? Чому це треба підкреслювати? Ми повинні поважати всі релігії. Євросоюз – політична структура, і цей простір не носить релігійного характеру».
«У нас погано відносяться до людей, які не поважають і не пам’ятають свого коріння. А ви хочете викреслити той факт, що вся європейська культура заснована на християнських цінностях!» «Я серед тих, хто не хотів би підкреслювати окрему християнську цивілізацію, – говорить пан Кьєза. – Цивілізація вже давно одна. Глобалізація зробить всіх людей однаковими. Взагалі церква дуже часто втручається в політику». «Що ви маєте на увазі?» – «Ми вважаємо, що аборти – фундаментальний крок вперед, а священики не хочуть цього. Вони виступають проти презервативів, а значить, проти обмеження народжуваності, а більшість – за презервативи. Вони проти розлучень, а більшість італійців голосували на референдумі за розлучення. Вони претендують на хрест в державних школах. Чому мій син повинен дивитися на хрест? Католицька Церква прагне нав’язати релігійні правила більшості і поставити їх в основу держави, яка давно вже не християнська. У нас лише в Італії живе два мільйони мусульман, а через десять років їх буде більше, ніж нас. І в такій ситуації ви вважаєте, що Європа має бути християнською?» – «Поза сумнівом, якщо вона керується інстинктом самозбереження. Якщо ви навчитеся поважати ваші цінності і релігію, то і прибульці навчаться їх поважати». «В Італії і в Європі багато хто визнав би ваші погляди фашистськими», – з викликом говорить пан Кьєза. «Мабуть, бути переконаним християнином у наш час – це бути фашистом». – «Прокиньтеся! Ми, білі, вже меншість в світі! Нас менше мільярда. Проти закону природи не попреш. Нам доведеться вчитися жити з людьми всіх кольорів шкіри і всіх релігій. Ви хочете війни? Але ж ми її програємо. А ні, то народжуйте більше чи звернетеся за допомогою до вашого Бога. Мусульмани приходять до нас, тому що ми ледачі і не хочемо робити брудну роботу. І потім: ми захопили їх нафту і качаємо її практично безкоштовно вже 200 років».
«Так, мусульмани прийшли до вас, але іслам ще строгіше відноситься до моральних цінностей, ніж християнство, і жодних компромісів не допускає, – кажу я. – І так же рішуче виступає проти милих вашому серцю абортів, презервативів і розлучень. Що ви, ліберали, протиставите новій релігії? Хто ваші кумири і авторитети?» «Я не думаю, що взагалі мають бути авторитети, – заявляє пан Кьєза. – Хто відважиться сказати, що я, мовляв, авторитет? Живіть своїм розумом. А всі спроби створити союз хреста і держави, як це робиться у вас в Росії, – крок назад від цивілізації».

ЗГУБНА СВОБОДА

Два останні століття європейська філософська думка співала хвалу єдиному богові на землі – людині, а церкву робила козлом відпущення, звалюючи на нього тягар своїх заколотів і сумнівів. Ударами думки, подібними до ударів сокири, французькі філософи пробили стіну природної релігійності.
Французька революція увійшла до історії як тріумфу атеїзму і бунту людської волі проти сокровенного інстинкту святості і жадання Бога. Двадцяте століття, сп’яніле від успіхів науки, пішло ще далі, з якоюсь скаженою злістю зриваючи з життя його блискучі покривала і бажаючи показати його голим, поясненим і без чудес. На початку нового століття європейські церкви обезлюділи, а сповідальниці, ці іграшкові будиночки, куди віруючі звалювали сміття своїх гріхів, стоять порожні.
«Філософські атаки на церкву привели до того, що людина вирішила: саме вона – суддя і пан життя, – говорить відомий журналіст-ватиканіст італійської газети «Ла Стампа» Мазко Тоссаті. – Це я, Мазко, вирішую, що є добро і зло, що правильно і неправильно. Люди тепер виховані і навчені в повній впевненості, що вони – єдині судді, а сенс життя – комфорт і задоволення. Індивідуалізм і прагнення до насолод і є основним джерелом занепаду релігії. Церква виступає проти егоїстичного комфорту і ущемляє його. Вона говорить неприємні речі: людини має обов’язки, є відповідальність перед Богом за свої вчинки, вона повинна працювати і піклуватися про інших, і не всі її задоволення – правильні. Людина відчуває свою владу над природою, а їй говорять: ти не пан, ти лише частина великої картини. Людина говорить: я творю життя, я роблю дитину, а якщо не захочу її, то просто уб’ю, а церква твердить: це гріх. Словом, церква всім заважає. В Італії щороку здійснюється 130 тисяч абортів. Жінки хочуть пожити для себе і вбивають немовлят в утробі, а в 35 – 40 вирішують завести дитину, але природу не обдуриш. Зараз дуже мало народжується дітей у християн і багато дітей в сім’ях іммігрантів. Мусульмани до цих пір вірять в сім’ю, мають власні, дуже сильні цінності, які нам не подобаються, але вони народжують, а ми ні. Ми загубилися в світі добра і зла. Після Французької революції, масонства, приходу і падіння комунізму люди не знають, які істини треба захищати. Я пам’ятаю, за часів СРСР комуністична партія в Італії говорила про моральні цінності і була дуже близька до церкви. Але тепер навіть комуністи розгубилися: вони не можуть захищати устрій, який критично засуджений історією на його батьківщині, – в Росії. Звідси невизначеність етичних принципів: раніше комуністи забороняли все, а тепер все дозволяють.
Отже, від дуже строгого і контрольованого суспільства ми перейшли до суспільства абсолютно вільного. Кожен вільний робити все, що захоче, а із Страсбурга і Брюсселю йде безперервна атака на традиційні цінності. Але всі ці неоліберали не знають, що права людини, які вони захищають, народилися з християнства. Вони не знають, де їх коріння.

Саме християнство поставило сильний акцент на індивідуальну цінність особистості. Кожен з нас – продукт культури, сім’ї і, звичайно, релігії. Шлях заперечення коріння, нігілістичний шлях веде в нікуди. Якщо ти думаєш лише про себе, ти помреш і нічого не залишиш після себе. Адже і діти, яких ти народжуєш на світ, не просто людські личинки, а криниця тих культурних і традиційних цінностей, які ти любиш і хочеш передати в майбутнє».
«Практикуючих християн вже давно меншість, – з гіркотою говорить представник Ватикану падре Федеріко Ломбарді. – Церква йде проти мейнстриму (головної течії) в суспільстві. Тепер кожен має свою правду. «Всі позиції рівні, ні в кого немає привілеїв, і ти не можеш претендувати на єдину істину», – ось те, що твердять людям масмедіа. Немає влади, немає авторитету, немає правди, немає світла і немає інституту, який мав би право вчити і настановляти».
http://www.facebook.com/photo.php?fbid=348192198563510&set=a.172979566084775.33997.100001181973400&type=1

Hermi
25.08.2012, 13:32
А що наш Фемен вчудив на протест арешту тих дівок? Кому той бідний хрест у Києві мішав, простояв 18 років, а тут бачте, протестувати треба!Їх навіть не поцікавило що то іншої віри, головне - протестуєм! І преса знала що зріжуть, і міліція стояла остороні дивилась..це нормально?
Моя думка, люди бісяться з жиру! Хотіли стати відомими, от і стали. Тільки не думали що культурні люди це не так серйозно сприймуть. Дивилась не давно російську передачу про то, все списували на "нове бачення" і що там нічого кримінального не було. Страшно стає, як знеціннюється святі речі :(

Hermi
25.08.2012, 13:35
Я закликаю ЇХ самих подумати
гг:) В тій передачі сказали що б їх в монастир відправити:) І один священик подав ідею що в них біс вселився, і якщо не прикласти всіх зусиль, то вони так і не усвідомлять що зробили. Хоч рідні тих дівок нічого кримінального не бачать вчинку дівчат. МОлв засудили нізащо, причепились не зрозуміло за що, а одна має донечку маленьку, то то взагалі суддів треба судити, що матір від дитини забрали:(

Made in USSR
25.08.2012, 14:40
мабуть сюди варто написати. останнім часом переглядаю фільми, про котрі чула, котрі радили, котрі хотіла глянути, але не мала часу. нині дійшла до *Три метри над рівнем неба*. Стільки відгуків про то кіно!!!! Я просто була зобов8язана переглянути. І ос зараз розумію що це були найтупіше змарновані 2 години в моєму житті.
А тепер головний шок: невже наші люди настільки отупіли, що нічого крім відвертого дешевого *мила* їх не цікавить? Невже немає альтернативи? Невже це те, чим варто захоплюватись? Щось я не компренде((((

Finya
25.08.2012, 14:47
це хто закликав? я не закликала їх карати.
Я не про Вас) Заклики лунають звідусіль)

Finya
25.08.2012, 14:49
що ви хочете щоб я як християнка сказала? що дівчата дурні і не знали що роблять
Зовсім нічого не хочу) Процитувала Ваш допис, бо слова Пу вже трусанули суспільство.
Оце дурні сказали? Давайте не будем друг друга стигматизировать, Христос осуждал это. Большо и страшно видеть абсолютное немотивированное зло в движении процесса. Кто бы мог подумать, что большой сталинский терорр никого не учит.
Чи оце? Смирение из средства внутреннего освобождения стало средством порабощения. Наше внезапное появление нарушило образ власти, слитой с православной нравственностью, выразило его ложность. Без благословения патриарха мы слили визуальный образ православной культуры и протеста, сказали о том, что православная культура не принадлежит патриарху и Путину, а может оказаться на стороне протеста и бунта. Активистки подчеркивали, что часть участниц Pussy Riot являлись верующими, отмечали, что акция была направлена не против православной веры, а против политики РПЦ, которую они обвинили, в числе прочего, в сотрудничестве с властями и спецслужбами. Ось посилання на сайт групи, розписано все, чого вони хотіли і їх ставлення: http://pussy-riot.livejournal.com/12442.html "Раз мирные стотысячные демонстрации не дают немедленного результата, мы будем перед Пасхой просить Богородицу поскорее прогнать Путина", - сообщила всей остальной команде Серафима, самая набожная панк-феминистка, когда по утреннему февральском морозу мы направлялись в Храм.

так виходить, що всі кому не лінь можуть паплюжити християнські святині, а я не смій слова сказати, бо християнка і маю простити?
Про це я вже писала. Але вчора прочитала цікаві слова, хочу їх тут навести: якби сам Ісус Христос спустився з неба і простив, люди далі б не простили?(с)
Є маса людей, які вимагають "дать пожизненное", "посадить на кол" за "наругу над святинями". Мені найбільше імпонує відповідь "распять на кресте" (с).
З приводу цілої ситуації згадався прекрасний вірш Богдана Скавронаплюємо на стелю і нас не осудять
у небо плювали б - та бог угорі
не витерся ще від цілунку Іуди
плювати з вікна? на людей то є гріх
ми ж ближнього любим
як брат любить брата
як Авеля Каїн як Каїна - хто?
плюємо на будні плюємо на свята
чи йти по воді чи іти по вино?
плюємо на стелю щоб добре прогнила
й від поглядів наших щоб дах не згорів
усіх нас чекають хрести на могилах
і жодного - хрест на Голгофський горі
Жодного з нас, обивателів. Для яких у повсякденному житті фраза "Я не підтримую ваших переконань, але життя віддам за те, щоб ви могли їх висловлювати" - пустий звук, як і свобода слова, свобода совісті, свобода віросповідання. А дівчата вже свого хреста дочекалися.
І на цьому я закінчую)) Все, що думаю, я вже сказала. Хуг!:music:
P.S.)) "Газеты всегда правы?" Все, що показують і ЯК показують - це правда? ЗМІ подають інформацію об"єктивно і неупереджено, не боячись тиску влади? Влада зацікавлена у повному донесенні правди до людей, навіть якщо ця правда повністю розкриває "криваві діяння" тої влади?

Hermi
25.08.2012, 15:04
це були найтупіше змарновані 2 години в моєму житті.
Нарешті знайшлась така людина! А то я вже на себе почала нарікати, що від сучасної моди відстала. Знач зі мною ще не все так страшно запущено:)

Ljolik
25.08.2012, 15:41
свобода слова, свобода совісті, свобода віросповідання
Свобода не в тому, щоб робити те що хочеш, а в тому, щоб не робити те, чого не хочеш робити. Гадити на суспільну мораль і релігійні (чи будь-які інші) почуття людей - це не свобода, а хуліганство і деградація.

Для мене культурним шоком є те, що цих осіб підняли на стяг боротьби за демократію, свободу слова, віросповідання і т.п. Абсурд і карикатура, а не "вязні совісті".

Finya
25.08.2012, 16:49
Свобода не в тому, щоб робити те що хочеш
Ні?)) А я думала, що свобода - це можливість робити все, що завгодно, в рамках закону. По крайній мірі, так сказано в Декларації прав людини і громадянина.
щоб не робити те, чого не хочеш робити
Свобода - це коли і не хочеш, і не робиш? Ясно.

Finya
25.08.2012, 17:05
Для мене культурним шоком є те, що цих осіб підняли на стяг боротьби за демократію, свободу слова, віросповідання і т.п
Жах. І головне, хто: рок-музикант Юрій Шевчук, уповноважений з прав людини Володимир Лукін, галерист Марат Гельман, блогер Олексій Навальний, "режиссер Федор Бондарчук, актриса Чулпан Хаматова, писатели Григорий Чхартишвили, Дмитрий Быков и Виктор Шендерович, музыканты Борис Гребенщиков и Андрей Макаревич"
а також "Пол Маккартни, Мадонна, Бьорк, Йоко Оно, Стинг, Нина Хаген, Red Hot Chili Peppers, Faith No More и Franz Ferdinand. Джазовый пианист Ииро Рантала (Iiro Rantala) отменил концерт в Москве, заявив, что "не хочет выступать в стране, где свобода слова на уровне средневековья" - тобто, всі захисники цих дівок належать до так званої "інтелігенції". На відміну від справжніх віруючих як от Ваєнга: на своем официальном сайте написала, что место девушек на зоне (АрфАграфия и пунктуацЕя автора сохранена): "7 лет много???? Ничего авось мозг на место встанет. Им на зоне покажут "Пусси". Меня аж трясет. Находятся же люди которые еще их оправдывают..." "Я не Иисус Христос и прощать всех и вся не могу. Дамы из панк группы "Пуси Хрюси" или как их там еще вконец охринели. Они оскорбили меня как верующую христианку до глубины души. 100000000000000000 раз они виновны!" - пишет певица.
Потім мадам віруюча відправила КОЗ в МІЧЕТЬ http://www.mk.ru/social/article/2012/08/02/732597-vaenga-otpravila-pussy-riot-v-quotmichetquot.html

Ljolik
25.08.2012, 17:18
Жах. І головне, хто: рок-музикант Юрій Шевчук, уповноважений з прав людини Володимир Лукін, галерист Марат Гельман, блогер Олексій Навальний, "режиссер Федор Бондарчук, актриса Чулпан Хаматова, писатели Григорий Чхартишвили, Дмитрий Быков и Виктор Шендерович, музыканты Борис Гребенщиков и Андрей Макаревич" а також "Пол Маккартни, Мадонна, Бьорк, Йоко Оно, Стинг, Нина Хаген, Red Hot Chili Peppers, Faith No More и Franz Ferdinand. Джазовый пианист Ииро Рантала (Iiro Rantala) отменил концерт в Москве, заявив, что "не хочет выступать в стране, где свобода слова на уровне средневековья" Вау, ну якщо всі ці люди сказали пропіарались що можна приходити в храми і влаштовувати цирк, то це все міняє. З огляд на думку таких авторитетів можна забути всі норми поведінки в суспільстві, плюнути на релігійні почуття інших людей, бо можна все. Хрест можна спиляти, прилюдно сексом в музей зайнятись, а чого стидатись - якщо такі духовні лідери вважають що це нормально і розвиває свободу слова країні.

це коли і не хочеш, і не робиш? Так, і ніхто не може змусити робити те, чого не хочеш. А говорити про абсолютну свободу в сусільстві - це утопія.

Vittoriya
25.08.2012, 17:25
где свобода слова на уровне средневековья"
я от тільки не можу зрозуміти, де саме у тому поступку була "свобода слова". Прояви маразму кількох навіжених дівчат, які мусіли розуміти, що наслідки по любе будуть. Тим більше викладаючи то в нет..

Vероніка
25.08.2012, 17:48
де саме у тому поступку була "свобода слова". Прояви маразму кількох навіжених дівчат
Маразмом я б це не назвала - це була заздалегідь спланована політична акція опозиції, яка в черговий раз намагалась протистояти владі і її політиці, але засоби були обрані радикальні. Дівчата лише пішки в руках певної політичної сили. Звісно, вони добре освідомлювали свої дії, але ніхто не очікував таких наслідків.
Так само, як і Фімен - дівчата просто виконують завдання "зверху", в таких об"єднаннях зазвичай ціла команда піарщиків і аналітиків.

Just me
25.08.2012, 18:13
А я думала, що свобода - це можливість робити все, що завгодно, в рамках закону.
А я думала, що свобода обмежена рамками свободи іншої людини...
Ви уважно читали статтю, яку запостила Орман? Під стягами свободи і боротьби за права свою чорну справу роблять зацікавлені особи, щоб встановився лад, керований далеко не зверху. Оці "свободи" на зразок всиновлення дітей геями, визнання їх права на шлюб, безстатевого виховання в садочках, боротьби за право жінок на аборти, виживання моральних норм зі шкіл, садків, університетів, спрямовані виключно на те, щоб зробити людину об"єктом маніпуляції. Дивує, що публічна розпуста, гей-паради та навіжені танці у церквах - це прояв свободи, а бажання батьків навчати дітей християнських цінностей чи носіння натільного хрестика - "ображає" почуття інших (очевидно, тих аморальних і нетрадиційних). Скоро суспільства самі ж будуть пожинати проди своїх старань - геї з лесбіянками не дають потомства, і цих "політкоректних інтелігентів" виживуть негри і китайці. Хаос і аморальність не можуть визначати наше життя. Сумніваюся, що хтось із здоровомислячих може захищати подібні "свободи", тим самим даючи згоду на таке майбутнє своїх дітей.

Made in USSR
25.08.2012, 18:22
а я вважаю що якби не прізвище Путін в тій комедії, що її влаштували жінки, то ніц такого би не було. то просто вдалий хід влади. відвернути увагу від проблем. люди що хочуть? хліба і видовищ. хліба нема, ось вам видовища. і варто сказати, провокація вдалась на всі 100

Finya
26.08.2012, 16:02
якщо всі ці люди сказали пропіарались що можна приходити в храми і влаштовувати цирк, то це все міняє
Та ні)) не сказали. Скажіть, Ви справді вважаєте, що Борисові Гребенщикову треба піаритись? Мадонні і Бйорк?))
З огляд на думку таких авторитетів можна забути всі норми поведінки в суспільстві, плюнути на релігійні почуття інших людей, бо можна все.
А яка саме їх думка? ДумкИ, я впевнена)) Процитуйте, будь ласка. Хочеться переконатися, що Биков чи Навальний говорили, що можна забути всі норми і наплювати на релігійні почуття.
говорити про абсолютну свободу в сусільстві - це утопія.
А хто про неї говорить)) Я мала на увазі невід"ємні свободи)) Перелічила ж їх)))
, де саме у тому поступку була "свобода слова". Прояви маразму кількох навіжених дівчат, які мусіли розуміти, що наслідки по любе будуть.
Свобода вільного вияву своїх переконань, у тій формі, яку дівчата-мисткині вважали правильною. Наслідки завжди будуть. Боятися наслідків - сидіти вдома на печі і дочекатися, що повернеться сталінський режим. Вміння брати відповідальність за свої вчинки - це свідчення розумних і відважних людей. Ніколи не попросять амністії у Путіна, сказали.

Finya
26.08.2012, 16:17
А я думала, що свобода обмежена рамками свободи іншої людини..
Проілюструйте на даному прикладі, будь ласка. Чию свободу (і яку саме) обмежили дівчата з Pussi Riot?
Взагалі, Ваша думка цікава. Уявимо. В мене є свобода слова - і Ви її маєте. Я, гіпотетично, сказала щось, що протирічить Вашим переконанням. Чи стане Ваша свобода зразу єдино правильною свободою? Будете діяти за Вольтером - його слова я наводила вище - чи за Путіним?
Оці "свободи" на зразок всиновлення дітей геями, визнання їх права на шлюб, безстатевого виховання в садочках, боротьби за право жінок на аборти, виживання моральних норм зі шкіл, садків, університетів, спрямовані виключно на те, щоб зробити людину об"єктом маніпуляції. Дивує, що публічна розпуста, гей-паради та навіжені танці у церквах - це прояв свободи
Як це стосується ситуації з засудженими на 2 роки дівчатами? Вони щось говорили про геїв ітд? По-друге, звісно - це прояв свободи. Доки Вас особисто геї силоміць не затягнули на парад, або комусь, не дай Бог, насильно не зробили аборт - це свобода.
а бажання батьків навчати дітей християнських цінностей чи носіння натільного хрестика - "ображає" почуття інших (очевидно, тих аморальних і нетрадиційних).
Таке дівчата казали? В загальному, думаю, що може таке ображати. Адже, крім християн, є ще нехристияни)) А то в нас вічно хтось в загоні (безправний))) Або християни, або навпаки))
Але культурно та інтелектуально "просунута" людина навряд чи образиться))) Намір образити говорить лише про того, хто це робить.
Сумніваюся, що хтось із здоровомислячих може захищати подібні "свободи", тим самим даючи згоду на таке майбутнє своїх дітей.
Не сумнівайтеся))) Я впевнена в дітях і в їх майбутньому. Вони в руках Божих.

Ljolik
26.08.2012, 16:50
Ви справді вважаєте, що Борисові Гребенщикову треба піаритись? Мадонні і Бйорк?))
Ні, ну що ви, вони як публічні люди абсолютно не зацікавлені в піарі, і коментуванні скандальних вчинків не адекватних піусьок. Вони просто краще віруючих знають, що може образити, а що не може. І з вистоти свого статусу вчать дурнів яка реакція є правильною, а яка ні. Демократія і свобода слова в дії, так би мовити.

А яка саме їх думка? ДумкИ, я впевнена)) Процитуйте, будь ласка. Хочеться переконатися, що Биков чи Навальний говорили, що можна забути всі норми і наплювати на релігійні почуття.На фразу про те, що я не розумію, чому їх підняли на стяг боротьби за демократію і свободу слова, ви мені перелічили цілий список "авторитетних" людей. З якою метою, дозвольте поцікавитись ? Чи ви щиро вважаєте, що поведінка тих дівуль вписується в норми ?

Я взагалі не розумію, невже в Росії дійсно немає людей, які постраждали від утисків свободи слова, чому їх не захищають, не піднімають світову громадскість. Чому навколо звичайного хуліганства неадекватних дівуль стільки смороду.

Just me
26.08.2012, 19:38
Чию свободу (і яку саме) обмежили дівчата з Pussi Riot?
Атеїсти чи сатаністи не мають права публічно ображати, принижувати чи зневажати тих, хто не поділяє їх погляди. Моя свобода вірити в те, що хочу, але я як християнка знаю, що не можу зайти в мечеть у тому одязі, в якому ходжу до церкви. От так я свою свободу одягатися не використовую для зневаги інших, в яких та свобода інша.
Все інше - ноу коментс, вибачте.

veronka
26.08.2012, 22:00
яку дівчата-мисткині
нуууу, імхо, то круто сказано)
що Борисові Гребенщикову треба піаритись? Мадонні і Бйорк?)
за Бьйор не скажу, але ні БГ ні Мадонна не є християнами, можливо, їх віра вчить інакше сприймати такі дії
що завгодно, в рамках закону.
закон дозволяє принижувати релігійні почуття громадян?
всі захисники цих дівок належать до так званої "інтелігенції"
дивно, що Елтон Джон сюди не доєднався)
Валерія +100 (http://www.mk.ru/social/article/2012/08/02/732597-vaenga-otpravila-pussy-riot-v-quotmichetquot.html):
Певица Валерия в интервью радио "Свобода" также высказала мнение, что девушек следует наказать, но "в административном порядке". "Я возмущаюсь поступком Pussy Riot. Я считаю, что это уличные хулиганки, которых нужно наказать, но в административном порядке. Конечно, я понимаю тех, кто выступает в поддержку девушек, но зачем из них тем самым делать мучениц и жертв-героев? Они обычные хулиганки... Девушки же знали, на что шли, и знали прекрасно. Наказать административно, да отпустить с Богом. Но наказать надо ощутимо, чтобы не просто штраф, который успешно оплатят их сторонники, для которых это копейки, а так, чтобы другим было неповадно. Девочки хотели международной славы - они это получили. Надо, чтобы наказание они прочувствовали, но это, на мой взгляд, не должна быть тюрьма".

На вопрос Валерии о том, как она относится тому, что в поддержку Pussy Riot выступили мировые звезды, певица ответила так: "Пусть своими делами занимаются мировые звезды, а мы прекрасно знаем, куда они приезжают, и в какие страны и зачем, кто им и что диктует. Это чисто политическая история. Что такого сделали Pussy Riot, чтобы их поддерживали мировые звезды? Это просто кажется возмутительным. Все едут сюда за деньгами, и, в то же время, рассказывают, что нам тут делать. За демократию… Пусть со своей демократией там разберутся! Заметим, если там кто хулиганит – они вон как сажают в тюрьму: и звезд больших, и звезд маленьких, по любому поводу. Не важно, где, в каком месте, какой храм, даже католический - посадили бы, даже не раздумывая. Меня это возмущает больше всего. Когда наши просят не сажать их, а просто смягчить им наказание – это понятно, а эти-то что лезут? Что им диктуют, то они видимо и говорят. Но когда обожаемый мною Стинг не едет почему-то в Казахстан на концерт, а тысячи людей уже купили билеты… Я бы не стала мировых звезд брать во внимание в принципе".
І головне, хто: рок-музикант Юрій Шевчук, уповноважений з прав людини Володимир Лукін, галерист Марат Гельман, блогер Олексій Навальний, "режиссер Федор Бондарчук, актриса Чулпан Хаматова, писатели Григорий Чхартишвили, Дмитрий Быков и Виктор Шендерович, музыканты Борис Гребенщиков и Андрей Макаревич"
а також "Пол Маккартни, Мадонна, Бьорк, Йоко Оно, Стинг, Нина Хаген, Red Hot Chili Peppers, Faith No More и Franz Ferdinand.
тим не менше, ні Шевчук, ні Макаревич ні Бондарчук ТАКОГО собі не дозволяють, тому, все ж таки, - пропіарились
Оці "свободи" на зразок всиновлення дітей геями, визнання їх права на шлюб, безстатевого виховання в садочках, боротьби за право жінок на аборти, виживання моральних норм зі шкіл, садків, університетів, спрямовані виключно на те, щоб зробити людину об"єктом маніпуляції. Дивує, що публічна розпуста, гей-паради та навіжені танці у церквах - це прояв свободи, а бажання батьків навчати дітей християнських цінностей чи носіння натільного хрестика - "ображає" почуття інших (очевидно, тих аморальних і нетрадиційних).
жидо-масонська змова)) доведено

Vittoriya
26.08.2012, 22:34
Та ні)) не сказали. Скажіть, Ви справді вважаєте, що Борисові Гребенщикову треба піаритись? Мадонні і Бйорк?))

А яка саме їх думка? ДумкИ, я впевнена)) Процитуйте, будь ласка. Хочеться переконатися, що Биков чи Навальний говорили, що можна забути всі норми і наплювати на релігійні почуття.

А хто про неї говорить)) Я мала на увазі невід"ємні свободи)) Перелічила ж їх)))

Свобода вільного вияву своїх переконань, у тій формі, яку дівчата-мисткині вважали правильною. Наслідки завжди будуть. Боятися наслідків - сидіти вдома на печі і дочекатися, що повернеться сталінський режим. Вміння брати відповідальність за свої вчинки - це свідчення розумних і відважних лhюдей. Ніколи не попросять амністії у Путіна, сказали.
мисткині?? Сорі, але то вже троха мене ображає.. Мені сумно, що то вважається мистецтвом...

Finya
29.08.2012, 11:00
Сорі, але то вже троха мене ображає..
Ви це мені?) Я Вас образила?
Мені сумно, що то вважається мистецтвом...
Саме так. Представители художественной общественности России, які звернулися з відкритим листом на захист засуджених, пишуть: Этим письмом мы выражаем свою полную солидарность с ними, а также останавливаемся на некоторых вопросах, находящихся в нашей профессиональной компетенции.
Нам особенно тревожно, что в ходе процесса само словосочетание «современное искусство» употреблялось обвинением с издевательским дополнением «так называемое», было подвергнуто сомнению само его право на существование, его пытались представить как форму хулиганства, поддерживаемого к тому же «из-за рубежа». Поэтому мы считаем необходимым высказаться по этому поводу.
Современное искусство по своей природе – публичное высказывание о современности. Тема этого высказывания, как и его формы могут быть самыми разными. Но если эта современность такова, какой она является в сегодняшней России: бесправие, отсутствие политического выбора, преступное обращение с гражданами со стороны силовых структур, отсутствие независимого суда, мракобесие и фундаментализм, то настоящий художник просто не может ограничиться созданием форм, он неизбежно становится художником политическим. Проводить здесь границу невозможно и недостойно, и мы отказываемся принимать другие, более безопасные для власти представления об искусстве, которые нам пытаются навязать.
Искусство – это всегда поступок. Современная Россия требует экстремального поступка, чтобы художник оказался услышан. И огромный резонанс, который вызвала акция Pussy Riot, это доказывает.

Finya
29.08.2012, 11:04
ні БГ ні Мадонна не є християнами, можливо, їх віра вчить інакше сприймати такі дії
Писала вже вище про християн. Щодо БГ, творчість якого знаю дуже добре: людина, що написала пісню Серебро Господа Моего - не християнин? Тоді хто християни? "Певица ртом" Ваенга?)) Яка не дочекається, щоб на зоні розправилися з жінками?
http://www.youtube.com/watch?v=upVPK6xnP0I

Finya
29.08.2012, 11:10
закон дозволяє принижувати релігійні почуття громадян?

Наведи приклад з панк-молебну, в якому принижувалися почуття громадян) І статті закону, в яких сказано, що за образу релігійних почуттів призначається кримінальна відповідальність. Бо Генри РЕЗНИК, президент Адвокатской палаты г. Москвы, так не вважає: http://www.novayagazeta.ru/politics/54157.html
Задача же изначально была поставлена другая — вместо реально существующей административки создать уголовку. [/B]
для реализации замысла недостаточно хулиганство мелкое признать грубым. Потребно оскорбление религиозных чувств превратить в мотив религиозной ненависти. А как ты это сделаешь, если в песне ни слова против православия, вообще против христианства? Сильно надо постараться. И вот обществу представлен конечный продукт совместных усилий следствия и суда.
Великое всё же дело — гласность, свобода распространения информации. Событие в ХХС и песня «Богородица, Путина прогони» стали известны едва ли не многим сотням тысяч пользователей интернета. Панк-молебен насыщен политикой, религия в нем не порочится. И никакие эксперты не в состоянии внушить людям, что певуньи руководствовались ненавистью к православной вере.

AilataN
29.08.2012, 11:22
http://www.youtube.com/watch?v=xwn1E5AsCnU
Це відео особливо культурним)) бажано не дивитись починаючи з 3хв30 сек.
А потім не слухати, що плете татусик ( Вєрзилов, Пйотр)

Finya
29.08.2012, 11:22
Атеїсти чи сатаністи
Ви плутаєте. Серед дівчат з Пуссі Райот таких немає. Є православні християнки.
Моя свобода вірити в те, що хочу, але я як християнка знаю, що не можу зайти в мечеть у тому одязі, в якому ходжу до церкви. От так я свою свободу одягатися не використовую для зневаги інших, в яких та свобода інша.
Незрозуміло, до чого мечеть, в яку Ви ходите чи ні. Ситуація відбулася в християнському світі. По крайній мірі, його так позиціонують))

Finya
29.08.2012, 11:24
культурним
Всіх безкультурних - у в"язниці! А розцінювати, хто культурний, а хто ні, будемо ми)))

Finya
29.08.2012, 11:26
Чи ви щиро вважаєте, що поведінка тих дівуль вписується в норми ?
Норма - це поняття відносне, а не абсолютне. Все решта я вже писала. Тому повторювати не буду)

AilataN
29.08.2012, 11:26
то єсть, прилюдним сєкасом вже нікого не здивуєш, потрібно було шукати інше місце і спосіб себе " виразити".
Дах автобусу- нє, не то.
О, церква стоїть... Клааас, налєтай, за-пє-вай!

jylanda
29.08.2012, 11:47
Норма - це поняття відносне, а не абсолютне.
ну так, так, отaкo буде собi хтось ходити в туалет пiд вашi дверi, i що? А нiчого, то ж все формальностi, якiсь навязанi норми i т.д. То ж теж може бути протестом проти чогось? Але здаеться менi, що в такiй ситуацii ви таки згадали б i про норми поведiнки в суспiльствi, i про рамки.

Zuzulka
29.08.2012, 11:52
Ситуація відбулася в християнському світі.
ну то якщо ситуація відбулась в християнському світі і про культурність і норму це все відносне, то ще слід сказати про те, що в Церкві перед Царськими Вратами пуссі (вже саме слово наштовхує на небажання знати переклад) не мали ніякого права влаштовувати таку ось показуху, ...якими б християнськими вони не були... є просто речі які не для мирян і це потрібно шанувати. Ви кажете що в словах немає нічого такого щоб могло образити прихожан.. нема... в словах, але в поведінці є! Я згідна з тим що покарання непропорційне провині і що це політика, але вони не туди попали зі своїм панк молебенем...

AilataN
29.08.2012, 12:00
вони не туди попали
А я якраз впевнена,що попали вони власне туди, куди хотіли. Акція була спланована, спрогнозована, з розпреділеними ролями і т.д. Вони ХОТІЛИ шокувати, і знали що так то все і буде.
А тому покарання я б їм винесла ще більш жорстоке.
Також впевнена, що в цьому поступку немає нічого від : недостатньої вихованості, маразму, браку культури, а також нічого від: виявлення особистого погляду на цей несправедливий світ. Акція спланована не ними, вони тільки виконавці, артисти. Як і Фімен.

Ljolik
29.08.2012, 12:20
Але здаеться менi, що в такiй ситуацii ви таки згадали б i про норми поведiнки в суспiльствi, i про рамки.

так, все суб"єктивно. Тому в себе вдома, підкреслюю, можна робити, що завгодно. А ось в місцях загального користування - я категорично проти. Чому хтось має терпіти чиїсь індивідуальні особливості? Недопалки і сміття - це, на мою думку, не рогулізм, а, скоріше, звичайна вседозволеність. Один-два штрафи під 1000грн і проблеми немає.

Это подъезд, а не сцена художественной самодеятельности. Всему свое место, это моя мысль была. Тем более, как я писала выше, касательно мест общего пользования решения следует принимать коллегиально.

Да, під"їзд - це святе, не то ще церква. А 1000 грн. штрафу за недопалки (практично мінімальна з/п ) - це цілком адекватно.

Руда Лисиця
29.08.2012, 13:10
знаєте, мені здається що отой панк-молебен - це спосіб показати, яка заполітизована в Росії церква, тоді коли вона повинна бути аполітична. Просто хтось в знак протесту малює плакати, хтось малює графіті на вулицях, хтось складає вірші, а хтось робить такі панк-молебні. Мистецтвом це не назвеш. Протестом - так.

Made in USSR
29.08.2012, 14:04
Да, під"їзд - це святе, не то ще церква. А 1000 грн. штрафу за недопалки (практично мінімальна з/п ) - це цілком адекватно.
почавши з малого, можна дійти до великого. ніхто не порівнює під*їзд і церкву, але все ж таки то місця для всіх, а не для окремо взятих індивідуумів, котрі роблять все що завгодно, прикриваючись своїм правом на самовираження.
і штраф цілком адекватний. чомусь нашо народ не розуміє пряника, тому треба користатись батогом. але навіть така ситуація для нас утопія.

Chugajster
01.09.2012, 00:03
дівчата з Pussi Riot
а шо то за дівчєта ...? :connie:
певно я дуже щаслива людина - не маю телевізора, не дивлюся новин і тому поняття не маю за шо то ви сперечаєтеся ))
але ж то дівки тоті шось мутанули фест - аж шибки дзеленчать від коментів...
но то певно якраз то чого вони і хтіли - кинули кістку ...

veronka
02.09.2012, 19:20
я в шоці (http://news.mail.ru/inworld/ukraina/global/112/culture/10087155/) - Руслана і Скрипка агітують за російську мову (пробачте, якщо не правильно сформулювала)

Zuzulka
02.09.2012, 22:08
Ми теж в шоці, повному... Чого тільки не зроблять люди щоб залишитись популярними і при дєньжатах... фу.. тут вони на майдані скачуть, а тут влада змінилась і вже можна і в Адєсу..

Shpunka
03.09.2012, 10:20
Ані Лорак вже давно продалася, тому тут дивуватися нема чому. Руслана намагається всіма останніми силами звернути на себе увагу, тому зі своєю новою зачіскою буде виступати хоч на Марсі. А от за ВВ заступлюсь:
Російське провладне інформагентство РІА «Новості» поширило «качку», згідно якій на цих вихідних в Одесі провідні виконавці рок-сцени під проводом президента РФ Владіміра Путіна просуватимуть російську культуру і мову. Наявність у списку поборників «руского міра» Олега Скрипки змусило «Тексти» провести власне невеличке розслідування.Оглядачі «Текстів» неабияк здивувалися, що послідовний захисник всього українського, фронтмен гурту «Воплі Відоплясова» Олег Скрипка подався на підтанцьовку до Путіна. Утім, музикант через свого прес-секретаря Павла Скорнякова пояснив: в Одесі він виступить на концерті, присвяченому пам’яті рок-музиканта Ігоря Ганкевича. А про те, що його «підписали» на просування російської культури і мови, уперше чує.

Ігор Ганкевич – рок-зірка кінця 1980-х, композитор, музикант і поет. З середини 1990-х в Одесі щорічно проходить фестиваль «Пікейні жилети», присвячений пам’яті Ганкевича. Олег Скрипка і «ВВ», а також В’ячеслав Бутусов з його гуртом «Ю-Пітер» запрошені і виступлять саме на «Пікейних жилетах», а не фестивалі «Зустріч друзів».

Схоже, російське інформаційне агенство просто видало бажане за дійсне. Але чому провідні українські інтернет-ЗМІ продублювали це повідомлення без перевірки, можна лише здогадуватись.

Лідочка
03.09.2012, 11:52
знаєте, мені здається що отой панк-молебен - це спосіб показати,
Ой, дічата...та то сатана розгулює по світу, крутить людьми як хоче, біситься....А ви про якісь протести...То лиш протест сатани проти Господа....все. А він вміє гарно прикриватися "благими намірами", чи ви не знаєте?

IndigoChild
12.09.2012, 18:07
дивилась на ютубі відео, і випадково наткнулась на оце...:girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:до кінця додивитись не змогла...
http://www.youtube.com/watch?v=P9sQZLtsfp8

Руда Лисиця
12.09.2012, 18:10
та то сатана розгулює по світу, крутить людьми як хоче, біситься....
ну, у мене інші думки з цього приводу ( чула я від одних таких православних російських вірян що паспорт - то від диявола), але нікому не вирішувати як насправді є.

Tanyunya
12.09.2012, 19:40
дивилась на ютубі відео, і випадково наткнулась на оце...до кінця додивитись не змогла..
Ги, а я додивилась... Кінець не дуже відрізняється від початку і середини))))
Файні ноги має.... оце, хотіла написати "мужик", але якось воно не тойво:) А бочка з написом "Росія" шалене змістове навантаження певно несе. Більше, ніж блискучки на шнурівочках і серп з молотом на непонятно чому)

jylanda
12.09.2012, 20:43
о, а то часом не той самий що спiвае "Мразiш"? Сподiваюсь, що в Болгарiî немае таких двох звьйозд, бо то би вже забагато було. Цiкаво менi хто таке може слухати?

Zuzulka
12.09.2012, 21:20
на непонятно чому)
ну там кагбе натякають трошки на чому саме серп з молотком, і за одно як їх використовувати.. чик-чик, тук-тук)))))

veronka
13.09.2012, 00:14
і випадково наткнулась на оце
це можна сприймати з 2-х ракурсів:
1. стьоб!)) типу - вкласти трохи бабла, грамотний оператор/освітлювач/етс., візажист і т.д. і т.п. - ось вам красивий випещений продукт (стьоб з нинішніх дамочок "зірок" - голою попою покрутила, цицьки, наколку пікантну показала, професійний мейк-ап і "димчастиє глазкі" зробили - фсьо, мега-звєзда, Еталон, м.т., краси)
2. хтось з п***ів вирішив каханца спонсорнути)) але щоб вже так нагло тюхали по загально-доступним каналам ЄНТО!!!?
тому я схиляюсь до варіанту намбер 1))

IndigoChild
13.09.2012, 00:21
"оце"

хотіла написати "мужик", але якось воно не тойво
і я про те саме))):d23:

Mamusya
13.09.2012, 11:22
Зато в хлопа файна чиста шкіра , нема целюліту і накачані хлопаки на задньому фоні. В одного такі груди , що я подумада - вроді хлоп , а цицьки як в жінки

Яруська
13.09.2012, 11:28
стьоб!)) типу - вкласти трохи бабла, грамотний оператор/освітлювач/етс., візажист і т.д. і т.п. - ось вам красивий випещений продукт (стьоб з нинішніх дамочок "зірок" - голою попою покрутила, цицьки, наколку пікантну показала, професійний мейк-ап і "димчастиє глазкі" зробили - фсьо, мега-звєзда
Та тому кліпу вже як мінімум рік, ясно що стьоб:girl_haha: Всі решта в нього зовсім інші)))

RamirZ
13.09.2012, 14:37
Знайшла таку ось статтю про "лялькову красу". Невже таке чоловікам подобатись може?
http://u-news.org.ua/7599-zhiva-lyalka-z-ukrayini-anastasya-fukkacumi-shpagna-foto.html

Orman
13.09.2012, 14:45
Невже таке чоловікам подобатись може?
та дехто і гумових любить

друге питання як вона на себе в дзеркало дивиться, і що скоро буде з її шкірою через тонну штукатурки

а взагалі страшно ...

Zuzulka
13.09.2012, 14:50
Знайшла таку ось статтю про "лялькову красу". Невже таке чоловікам подобатись може?
це що людина жива?

natorella
13.09.2012, 15:12
це що людина жива?
клони наступають. то мультик

RamirZ
13.09.2012, 16:00
Жива. Поки :) Ніби. Нам мій погляд, це якесь збочення, а значить, не повинно було б подобатись "незбоченим" чоловікам.

Nemi
13.09.2012, 17:39
здається мені, що ця дівчина просто косплеєр, тому ніякі це не модні тренди і не сучасні чоловічі вподобання. так само можна опублікувати статтю про толкієністів і написати, що новий тренд ходити всюди з ельфійськими вухами і т.п. це не мода і не збочення, а просто субкультура. ^.^

Made in USSR
13.09.2012, 17:54
карочє, щас я вас просвітлю щодо отого Азіза. якось чисто випадково бачила по СТБ якусь передачу щось типу *неймовірної правди про неймовірне*)) так от: Азіз болгарський співак, він же співає пісню *Мразіш* (тому його деколи так і називають), він гей і тим пишається. а отой кліп то відповідб Росії на політику проти сексуальних меншин. він казав що от росіяни його обзивають, кажуть що в Болгарії майже всі такі, а йому за дєржаву абідно і він вирішив вказати що і в Росії багато недоліків. що і висловив в цьому кліпі. так що це не просто випендрьж, а глибоко моральне творіння з підтекстом. а, і в Болгарії він досить популярний, во.

Olka Sherolka
13.09.2012, 20:41
Невже таке чоловікам подобатись може?
Не багатьом. Обговорювала з колегами фото іншої "барбі" (вона себе називає Аматуе), то жоден не назвав її красунею, лише пластиковою і страшною. Так що є ще чоловіки з "незбоченим" смаком :)

Supernatural
14.09.2012, 09:00
:d23:Обговорювала з колегами фото іншої "барбі"
Тут детальніше проте, як живуть такі "унікальні кадри" http://www.youtube.com/watch?v=iWzOsBDyQB8
Це точно не здорово для організму і психологічно теж, хоча макіяж у деяких цікавий

Zuzulka
14.09.2012, 09:44
а глибоко моральне творіння з підтекстом.
скажіть що це був сарказм... :)
яке ж моральне ... воно гомосексуальне.. це поняття взаємовиключні для мене.

Made in USSR
14.09.2012, 10:00
скажіть що це був сарказм...
нєа, він сам так казав в тій передачі. то типу така помста росіянам та їхньому уряду за те, що вони виступають проти гомосексуалістів та засуджують їх.

Zuzulka
14.09.2012, 11:00
за те, що вони виступають проти гомосексуалістів та засуджують їх.
бідні гомосексуалісти(( так їх утискають:russian_ru:.. так засуджують не заслужено((( горе( :(
ну не знаю, може в Европі:english_en: це нормально, але я не сприймаю цей милий кліп як гомопротест російському :moskali:уряду.. маячня якась і все... він трусить попкою а в мене труситься шлунок.. гидко просто, а не протест.. і що ж далі він зробив, чим ще трусив, чого добився? попами не протестують)

Olka Sherolka
14.09.2012, 11:02
Може не надто в тему, але для мене цей текст став культурним шоком.

Отже, такий от опис багаторазового підгузника я знайшла на одному з спеціалізованих сайтів джерело подавати не буду щоб не робити ні реклами, ні антиреклами - ніби все правильно написано, але опис - від імені підгузника!:girl_crazy:

Я - Тканевый Подгузник!
Привет! Давайте знакомиться. Я - тканевый подгузник. Возможно, ваши родители и их родители, и наверняка родители родителей знали моих бабушек-дедушек. Предки мои выглядели, конечно не ахти, но и времена были другие, не правда ли? Как и вы, я стараюсь быть современным, модным и красиво выглядеть.
Поэтому давайте знакомиться заново.

Ой, кто это у вас там наморщил носик и готов захныкать?
Какой крохотулечка! Подойдите же скорее, возьмите его на руки. Прижмите к себе, приложите к груди - надо ли говорить, как это для него важно! Ну что, успокоился, довольно причмокивая затих? Нет? Все еще что-то беспокоит? Готов поспорить, кроха сейчас устроит маленький фонтанчик. Детки всегда это делают после пробуждения. А беспокоится потому, что не знает - уже можно или еще нет. Да-да, он ждет вашего сигнала! Ему некомфортно, но он терпит в ожидании подходящего момента. Быстренько возьмите его под коленки и пригласите каким-нибудь подходящим звуком (например, пссс). Получилось? Молодцы! А если не успели, ничего, в следующий раз вы уже знаете, что нужно делать.
...
Я - тканевый подгузник - современное, удобное, экологичное и экономичное решение проблемы промокшей одежды. Мои братья (их называют диаперы) уже долгое время с нежностью заботятся о малышах в американских и европейских семьях.
...
Мои бабушки были сделаны из клеенок - в них было жарко, они были громоздкими и выглядели неэстетично.
...
Меня легко стирать - как руками, так и в стиральной машинке и я очень быстро сохну.
...
Рассказ тканевого подгузника записала
Катерина Саенко

Ну може то тільки я такий сухий технар що не розумію до чого тут ці сусі-пусі, якщо на сайті магазину я шукаю конкретну інфу про характеристики та переваги певного виробу. Якби з досвіду подруги не знала що багаторазовий підгузник - це реально зручно то після прочитаної "автобіографії підгузника" певно б викреслила його зі списку потрібних речей раз і назавжди, бо особисто мені такий опус попахує маразмом - моя багата уява малює мені картину : я і підгузник сидимо на кухні за філіжанкою кави-чаю і ведемо світську бесіду :connie_pull-pigtail

Zuzulka
14.09.2012, 11:10
я і підгузник сидимо на кухні за філіжанкою кави-чаю і ведемо світську бесіду
насмішили)))
кожна реклама розрахована на певну публіку.. тут ви праві, їм мабуть варто було дати ще і нормальний, звичний опис, а не тіки таку хфайну повчальну історійку)) "Псс",особливо потішило:girl_haha:))))

Olka Sherolka
14.09.2012, 11:32
їм мабуть варто було дати ще і нормальний, звичний опис
та власне звичний опис був, але через призму "сповіді підгузника", тому інформаційна складова губиться на тому фоні. І на яку публіку такий стиль написання розрахований? Невже хтось вважає що молоді, сучасні, орієнтовані на природнє виховання матері сприйматимуть такий текст без подиву? Може то я чогось не розумію...

Rosynka
14.09.2012, 11:41
"Псс",особливо потішило
Та чого, якраз нормально, в двох фразах, подано принцип висаджування :)
А сам опис... Ну так, трохи специфічний, але щоб аж шок, та ще й культурний, то ні.

zaderyshka
14.09.2012, 11:42
кожна реклама розрахована на певну публіку
Кгм...так то воно так. Але мені як в майбутньому мамі стає кагбе лячно, що доведеться з памперсами, горщиками, підгузками вести неспішну, милу розмову. Мо ритуальне захоронення робити краще...підгузок так щиро про себе балакав.

Orman
14.09.2012, 12:13
Отже, такий от опис багаторазового підгузника я знайшла на одному з спеціалізованих сайтів
джерело подавати не буду щоб не робити ні реклами, ні антиреклами
- ніби все правильно написано, але опис - від імені підгузника!
мені нормально

Але мені як в майбутньому мамі стає кагбе лячно, що доведеться з памперсами, горщиками, підгузками вести неспішну, милу розмову.
ну ви ж це несерйозно ...

ну і розповідь несерйозна, але про важливе

Orman
14.09.2012, 12:18
Псс",особливо потішило
а з яким звуком висаджувати дитину - олє-олє!? що тільки мені пісь-пісь казали?

Shpunka
14.09.2012, 19:40
Тут детальніше проте, як живуть такі "унікальні кадри"
Подивилась. Стосовно першої дівчини - таке духовне створіння, єднається з природою, космосом, своїм внутрішнім світом, сонячною енергією... Питання: на*ера тоді ти робила пластичні операції, харчуєшся перемеленою фігньою і наносиш на себе тонну штукатурки, раз ти така вся духовна? Я боюсь подумати, що вона толкає на своїх "семінарах" :suicide::khomyak::cesored: І кажуть - іди, рожай. Бідні діти...
Люди різні, кожен має свох погляди на життя, стиль, цінності і т.д. Але ж сиди вдома і займайся собою. Нащо пропагувати хворі, збочені речі? Це стосується і тих же гомосексуалістів і ляльок-барбі і всіх решта. Бог їм суддя, ІМХО.

Мультфільми «Маша і Ведмідь», «Шрек» і «Попелюшка» хочуть заборонити
«Телепузики», «Покемони», «Сімпсони», «Губка Боб», «Лунтік», «Маша і Ведмідь» роблять з наших дітей… злочинців та збоченців. Так вважають автори дослідження, які розмістили в інтернеті, з переліком мультфільмів і пропонують кожному бажаючому підписати звернення до депутатів з проханням заборонити їх показ
Як ви думаєте, мультики роблять з дітей збоченців, чи масове пропагування одностатевих і скривлених стосунків (гей-паради, орієнтація "звйозд", різноманітні реаліті-шоу, ток-шоу, програми, кліпи, фільми)?
Куди ми котимся?:scare:
П.С. Сімпсони ніколи не рекламувалися, як мультики для дітей. Це мультфільм для дорослих, і показували його в недитячий час.

Shpunka
14.09.2012, 20:01
І ще додам, випадково натрапила (я так розумію це в Росії):
СПИСОК ЗАПРЕЩЕННЫХ МУЛЬФИЛЬМОВ С 1ГО СЕНТЯБРЯ

1. \"Ну погоди\", 1969 г. Пропаганда хулиганства, нездорового образа жизни, издевательств над животными.

2. \"Чебурашка и Крокодил Гена\" 1969 г. и 1971 г. Пропаганда курения и жестокого обращения с животными.

3. \"Карлсон, который живет на крыше\", 1955 г. Пропаганда чревоугодия, курения, жестокого обращения с животными, развращения малолетних.

4. \"Ежик в тумане\", 1975 г. Вы думали это трепетный мультик о поисках друга в тумане? Ан нет. Это как раз \"информация, вызывающая у детей ужас, панику и страх\". Чего стоят те кошмары, которые пришлось пережить ежику, пока он добрался до медвежонка.

5. \"Винни-пух и все-все все\", 1969 г. Опять же пропаганда чревоугодия - у Карлсона было варенье, у Винни это уже мед (\"что круче, мед или малина?\"). Ну а за реплику ослика Иа \"входит и выходит\" мультфильм точно должен быть занесен в категорию 18+. Кстати, ослик, оказывается, еще и неприлично воспитан - без особых стеснений демонстрирует свой зад (то есть отсутствие хвоста) - пропаганда аморального поведения как она есть.

6. \"Бременские музыканты\", 1969 г. Пропаганда проституции, хулиганства, бродяжничества, азартных игр. У героини, кстати, слишком короткое платье. Злоупотребление яйцами может привести к сальмонеллезу - значит, пропаганда нездоровой пищи (\"Макдоналдс\" отдыхает). А в одной из песен есть такие строчки \"мы любим убивать и бить баклуши... мы разбойники - пиф-паф и вы покойники\" - пропаганда насилия и терроризма налицо.

7. \"Приключения поросенка Фунтика\", 1986 г. Похищние детей, использование рабского детского труда (в данном случае, работа в цирке), а также незаконное использование огнестрельного оружия.

8. \"Трое из Простоквашино\", 1978 г. Пропаганда бродяжничества, а также курения и незаконного владения имуществом (домиком в деревне). Шарик носил ружье - опять-таки непоправимый вред для детской психики.

9. \"Обезьянки\", 1987 г. Эти маленькие провокаторы явно научат детей плохому. А еще песня из мультфильма со строчками: \"в каждом маленьком ребенке, и мальчишке, и девчонке есть по двести грамм взрывчатки или даже полкило\" - тут уж как минимум пропаганда терроризма.

* * * Ну и самый любимый нежелательный к просмотру - \"Жил-был пес\", 1982 г. Тут вам и хулиганство, и чревоугодие, и спиртное. Похищение младенцев, жестокое обращение с животными, оргии, допускаю, что и наркотики в ту ночь тоже имели место быть, ибо просто от переедяния волк не выдал бы свое, ставшее крылатым, \"щас спою\".

Made in USSR
14.09.2012, 20:13
А еще песня из мультфильма со строчками: \"в каждом маленьком ребенке, и мальчишке, и девчонке есть по двести грамм взрывчатки или даже полкило\" - тут уж как минимум пропаганда терроризма.
ой лишенько!!! коли Сашко був манюній і мав коліки, то я носила його на руках і співала оту пісеньку. тепер ясно чому він мене тероризує своїми забаганками)))

La esposa
14.09.2012, 20:46
ой, я за цим "пацієнтом" вже три роки пильную))) а ще раджу заглянути сюди (http://baginya.org/)(цицьки, дупа, духовність))
Ця Шпагіна ще той фрік - знайдіть в ютубі відео, де її потай знімали, коли вона розповідала, скільки їй заплатили за шоу на телебаченні, де вона, така вся правильна і неземна, плакала, що їх з мамою залишив тато. А потім на весь інет плакала і збирала гроші, бо її мачуха виганяє з квартири. Зібрала купу грошей, а потім виявилось, що вона аферистка.
Ой, багато є чого розказати, але то за всі роки не узагальниш отак одним абзацом..
на*ера тоді ти робила пластичні операції
робила тільки груди і ніс (тільки :)) решта - фотошоп, і то таке палєво, що аж соромно

харчуєшся перемеленою фігньою
насправді їсть все, то брехня для її хом"яків і ЖПЛ (****лизів)

І кажуть - іди, рожай
може вже й не народить(( робила в 16 років аборт, а в опитуванні відповіла, що зробила б ще. Таке до людей близько підпускати не можна :)

Незабудка
14.09.2012, 21:11
робила тільки груди і ніс (тільки ) решта - фотошоп, і то таке палєво, що аж соромно
А талія звідки? Від природи? Від доктора? Чи фотошоп?
Отут, наприклад:
http://cs315822.userapi.com/v315822666/25d0/I-pNVIdcQkU.jpg

Нє, отут :khomyak::shok: :
http://cs315822.userapi.com/v315822666/228f/EXiB-ew5TLA.jpg

zaderyshka
14.09.2012, 21:34
талія звідки
- 2 ребра і дійсно тренування. Ну, і від природи гарна будова тіла, звісно ж фотошоп " в помащьь"
Взагалі Аматуе цікавий персонаж. Привертає увагу зовнішнішність, а потім, ваууу, вона ще й вегетаріанка і взагалі сироїдіння пропагує і ще й співає. Ну, бере нестандартною зовнішністю, ляльковою, бо звичайні великі цицяндри і правильні риси обличчя нікому вже не цікаві. Загалом, багато речей вона дійсно не приховує. Наприклад, що носить лінзи, які візуально збільшують зінниці, що складає враження лялькових очей. Мене особисто вона швидше нервує, бо не бачу сенсу в тому всьому, вже б хоч співала для ширшого кола чи модельним бізнесом зайнялась. А так і бабло не зашибає, для чого такі старання?

Made in USSR
14.09.2012, 22:17
А так і бабло не зашибає, для чого такі старання?
зашибає, але робить то мудріше ніж наші звйозди. я якось натрапила на її сторінку ВК. там купа фоток з різних країн і семінарів, котрі вона проводить. не думаю що це все робиться задарма. таких як вона, з вавкою в голові є багато і то небідні люди.

AilataN
15.09.2012, 00:47
СПИСОК ЗАПРЕЩЕННЫХ МУЛЬФИЛЬМОВ
ще багато казочок можна в той список додати, як це прогавили?)
Коза і семеро козенят: мати одиначка, що виховує 7 козенят, неспроможна їх доглядати, залишає напризволяще, в той час, коли вовк козенятожер, нападає на дітей і вбиває їх, мало того, потім коза таки розпорює живіт нападнику і , з допомогою одного з дітей, напихає черевну порожнину каменями, бач, яка коза- зі заннями анатомії , паталогоанатомії, і трансплантації. А у вовка було стійке нетравлення шлунку.
А Івасик- телесик? Ну нормально , щоб батьки не бігли шукати сина, а ділили вареники поки бідну дитину садить на лопату зміючка Оленка? Син прилітає додому, а там повний розгул, вареники поділили, про нього пару слів тільки но згадали.
А коза дереза? прадавня аферистка і рейдерша, захопивша зайчикову хатку?
Вже не кажу про Колобка ( інопланетне чудовисько) і про конячу голову, яку на дорозі підібрали. Жжжжесть.
У мене сьогодні був шок
http://www.1tv.ru/news/world/215495

Туфелька
15.09.2012, 01:31
А так і бабло не зашибає, для чого такі старання?
та ж семінари веде по позатілесним подорожам. Вхід щось 100 доларів коштує і все повний зал слухачів-фанатів.

Vittoriya
15.09.2012, 09:47
про тоту Аматуе. Звичайна собі дівчина, ніц надзвичайного, просто кілограм косметики і кілька пластичних операцій, при чому по формі лиця в тому числі....
http://img1.liveinternet.ru/images/attach/b/2/21/430/21430978_.jpg
Талія у неї маленька від природи, але отут є ж різниця
http://img0.liveinternet.ru/images/attach/b/2/20/472/20472548_.jpg http://cs315822.userapi.com/v315822666/228f/EXiB-ew5TLA.jpg

Olka Sherolka
15.09.2012, 16:15
Талія у неї маленька від природи, але отут є ж різниця
Щодо талії - можна витончити її і без операцій, тільки от як воно виглядатиме...
От жіночка - з найтоншою у світі талією :

Эту женщину зовут Кати Джанг и у нее самая тонкая талия в мире. Корсеты - это ее любимая деталь одежды. Сейчас ей 67 лет, но ее талия в 20 сантиметров до сих пор покоряет мужские сердца. До 28 лет фотомодель родила двух детей, а потом стала носить корсеты. Якобы потому что ее мужу они очень нравятся. На самом деле ею двигали все те же "рекордные" инстинкты. Теперь Кати снимает свои корсеты только на 30 минут - чтоб сохранить свою талию.Во всех своих нарядах героиня чувствует, по ее словам, комфортно, непринужденно и «шикарно».

http://ru.fishki.net/picsw/092007/03/cathie/cathie_06.jpg
http://ru.fishki.net/picsw/092007/03/cathie/cathie_10.jpg

більше жаху тут (http://fishki.net/comment.php?id=25441)

AilataN
15.09.2012, 17:29
до сих пор покоряет мужские сердца
це автор статті серйозно, чи так, аби щось сказати?

Dominika
18.09.2012, 14:23
Щось я в шоці від нового кліпу Нікіти і Астафєвої. Перегнули палицю, ну нє?!
http://www.youtube.com/watch?v=sePD18TTrW8

хельга
18.09.2012, 14:29
А це можна сюди? Бо в мене шок... але вже народ помаленьку до такого звикає...
http://www.youtube.com/watch?v=_2QLz4HdjPE

хельга
18.09.2012, 14:32
Эту женщину зовут Кати Джанг и у нее самая тонкая талия в мире. Корсеты - это ее любимая деталь одежды. Сейчас ей 67 лет, но ее талия в 20 сантиметров до сих пор покоряет мужские сердца. До 28 лет фотомодель родила двух детей, а потом стала носить корсеты. Якобы потому что ее мужу они очень нравятся. На самом деле ею двигали все те же "рекордные" инстинкты. Теперь Кати снимает свои корсеты только на 30 минут - чтоб сохранить свою талию.Во всех своих нарядах героиня чувствует, по ее словам, комфортно, непринужденно и «шикарно».
До більшості фотографій хочеться додати коментар: "Бобер - выдыхай!!"

zaderyshka
18.09.2012, 19:32
Перегнули палицю, ну нє
Головне за "сазірцанієм" кобіт не вслухуєшся в слова, а значить, що основна ціль кліпу досягнута. Принаймні в мене тільки блиснула думка "Авокадо? А чьо не сливка?". Пофіг слова- головне "тема сісєк" розкрита повністю.

Holly
18.09.2012, 20:57
Так там не тільки тема сісєка й все інше теж не приховують. Жах, бридко дивитись на те безкінечне розсовування ніг:bad::bad::bad:

Olka Sherolka
18.09.2012, 21:27
Принаймні в мене тільки блиснула думка "Авокадо? А чьо не сливка?"
А в мене блиснула думка - блін, хочу теж вміти так "чьотко" дупцею ворушити:girl_cray: тре вчитись, може тоді заслужу з кіло тамтого авокадо :girl_crazy:

Zuzulka
18.09.2012, 21:38
хочу теж вміти так "чьотко" дупцею ворушити
н-да)) таке совершенство треба созерцать)

додивилась щойно до кінця) там є суть і тужливі крики душі виявляється... та кудлата плакала в останніх кадрах:( ох, жах, зачєм було вибирати авокадо?(... "Милий більш не люблю тебе, тепер я люблю огірки!"

Supernatural
21.09.2012, 16:01
Шокована такою фотосесією на Личаківському цвинтарі :girl_devil::khomyak:В нас там рідний брат діда похований...
http://forum.lvivport.com/showthread.php?t=60897
http://i2.kp.ua/a/510x0/12761720.jpg

Dominika
21.09.2012, 16:44
Шокована такою фотосесією на Личаківському цвинтарі В нас там рідний брат діда похований...
Да уж...:khomyak: Ну я ще можу зрозуміти фотозйомку на цвинтарі гарної філософскої готичної фотосесії. але таке... Груповушка на могилі плюс дівчата в сукнях "а-ля монахині" і напівголий хлоп...Ну і плюс з художньої точки зору фотки "нікакущі"(думка аматора))) Це оскверення памяті людей.... Пахне міжнародним шкандальом.

Lesya Vihot
21.09.2012, 18:39
мало того , що це осквернення пам"яті людей , можна тільки здогадуватись, що відчувають люди, чиї близькі та рідні там поховані ...

це ще й дуже дешевий піар , але як це низько . Я ніколи не сприймала таких і подібних " звихнутих" фотосесій , метою яких є тільки зайва увага до їхніх персон і реклама.
Цікаво, моделі львівські ? бо цього мудака в трусах ніби впізнаю .

Made in USSR
21.09.2012, 19:22
Цікаво, моделі львівські ? бо цього мудака в трусах ніби впізнаю .
і в мене така думка була. живе по сусідству подібний мальчік-калакольчік. і якраз нещодавно хвалився що йде на якусь круту фотосесію.

Яруська
22.09.2012, 08:29
Цікаво, моделі львівські ?
Дурдом! Це вже нічого святого...
А хто автор того содомізму?:girl_emo:

zaderyshka
22.09.2012, 12:46
фотосесією на Личаківському цвинтарі
До речі, в новинах на якомусь каналі (здається, шо ЗІК) була згадка про це. Журналісти дзвонили куратору того проекту. Вона заявила, що просто вирішили зробити фешн-фотосетку (?!). Ну, якщо фотосетка включає в себе поняття "просто" і "фешн", то значить на місцях ритуальних їй не місце. Вирішили, зібрати то все добро з галереї виявилось, то десь виставлялось і поїхати в Київ, де "розум людей не затуменений умовностями".
Колись мій знайомий з Києва, який постійно розказував який він фотограф абалдєнний, постійно мене переконував, що ми, західняки, погрузли в своєму традиціоналізмі і він не дає нам розвиватись. Краще я буду "забиченою західнячкою", ніж розвиватимусь в такому напрямку.
До речі, а чого ексгумацію не провели якусь? Це тож дуже фешшшн

Adriasia
25.09.2012, 00:23
Я гадаю, що всі вже бачили Руслану з її новим кліпом... але мене обурило... им, а що це таке вони викидають на 3:47 ... от мультики на кшталт "Ну постривай" та всього іншому на чому ми збоченці виросли заборонили, а пропагують що?
http://www.youtube.com/watch?v=sMQGsZD60XU&feature=player_embedded#!

veronka
25.09.2012, 00:46
що всі вже бачили Руслану з її новим кліпом...
я не бачила) ржач) цьотка "гонить") навіть си созрєла кавалок дупці показати)) магьот старушка))то я так си жартую))
а що це таке вони викидають на 3:47 ...
підкидають) а те що в наст.кадрах "що це таке " нема, то просто наслідок послідовності і логічності побудови кліпа)
зі. музика незапальна, текст - хз до чого він тут

Tanyunya
25.09.2012, 09:06
зате труси кросіві... Рожееееві!:girl_crazy:
Шоку кліп в мене не викликав, так "льогкоє нєдаразумєніє". Стає страшно, яким буде наступний кліп.
Більше шокував оцей:
http://www.youtube.com/watch?v=eUOhfQ_ANOo
Мамаша "грамотна" на всю голову.

Virchuk
25.09.2012, 09:14
Більше шокував оцей:
мдя, так їхали б туди, де говорять на їх "родном языке"...

Tanyunya
25.09.2012, 09:20
мдя, так їхали б туди, де говорять на їх "родном языке"...
http://www.youtube.com/watch?v=zmeOVH7f4tE

Orman
25.09.2012, 09:48
то просто наслідок послідовності і логічності побудови кліпа
а сам кліп - гнилий закос під бейонсе who run the world (ну або з тої ж опери)

рижик
25.09.2012, 11:20
Допис від Adriasia
а що це таке вони викидають на 3:47 ..
підкидають
виглядає ніби таки викидають, чесно - якось для мене це дико. Щось Руслана вже "здає" і оце її вилаження зі шкіри, щоб залишатися "звездою" деколи виглядає просто смішно.

oksumoron
25.09.2012, 12:06
на їх "родном языке"...
не розумію звідки взагалі береться думка про цей "язик", якщо тільки вона не була народжена поза межами України, то звичайно "родной". а тут, і в Україні всі живемо, і це ж виходить, що "родних" в нас 2і мови!

oksumoron
25.09.2012, 12:08
Чемодан-вокзал-Россия
щось в цьому є!

Olka Sherolka
25.09.2012, 13:02
Мамаша "грамотна" на всю голову.
По-перше, мамаша сама говорить не російською, а швидше донецькою - вимова жахлива. По-друге, головна причина чого вона хоче російської мови викладання в садочках (гии, насмішила, можна подумати там мусово українською балакають "бо так треба") - це те що дитина плутає якою мовою коли говорити. Брєд! Моя сімя змішана - мама україномовна, тато - російськомовний, щоправда був - він таки не спакував валізу, а вивчив мову і тепер спілкується нею краще за багатьох корінних українців. Мій брат не мав жодних проблем з мовами, я трохи мала, плутала і говорила слово-через слово то ураїнською, то російською, але коли пішла до школи (україномовної), почала більше спілкуватись (до того була взагалі неговірка) - все стало на свої місця. В чоловіка подібна ситуація - мама російськомовна, тато - україномовний, ні в нього, ні в брата жодних прроблем не було. Проблема висмоктана з пальця щоб зайвий раз похилитатись червоною шматкою перед очима україномовних громадян і навести видимість турботи про російськомовних. Вже не знали за що вхопитись щоб лише не загострювалась увага на неіснуючих "пакращеннях"!:girl_devil:

Nana11
25.09.2012, 13:25
що всі вже бачили Руслану з її новим кліпом
Я не можу це дивитися, в мене слабка психіка:girl_crazy: Воно мене так дратує, оті танці такі типу швидкі і в той час такі повільні, шо аж хочеться їх поштурхати, типу давайте швидше-швидше танцюйте....Читала інтервю її в газеті, то так розказувала, шо ТАКИЙ проект, ТАКА музика...де?

Руда Лисиця
25.09.2012, 13:39
виглядає як закос під негритянські кліпи..це дуже в їх стилі

BlackSheep
25.09.2012, 14:02
бачили Руслану з її новим кліпом...
Тітонці вже сороківка перед носом витанцьовуе,а Русланця все намагаеться бути "така вся своя вдоску".От питання з ким то "своя вдоску",А?З тінейджерами 15-18 років? Вигляд мае як підстаркуватий підліток,нічим не краще від так званих "старіючих Барбі"
якось неприродньо то все..

Marcipanka
25.09.2012, 14:21
Вигляд мае як підстаркуватий підліток,нічим не краще від так званих "старіючих Барбі"
відразу спала на думку Нікі Мінаж - може то з неї Руслана приклад бере?:girl_crazy:

Liliya Shukh
25.09.2012, 14:46
а її нова зачіска! я спочатку не могла навіть подумати що це Руслана, коли побачила фото в газеті

Незабудка
25.09.2012, 19:30
Проблема висмоктана з пальця щоб зайвий раз похилитатись червоною шматкою перед очима україномовних громадян і навести видимість турботи про російськомовних
+++
Пропоную слоган для наступного рекламного ролику:
"Мы отстояли право дышать воздухом!"

Ото дєлов-то наробили! На "родном язике" тепер вільно розмовляти можна! Це просто анріал. Як же ж їм це вдалося? Нобелівські лауреати, блін..

Я далека від політики, але таке відверте знущання з людей (і російськомовних, які як собі розмовляли, так і далі розмовляють; так і україномовних) просто обурює.

В тему:
http://s019.radikal.ru/i616/1209/d1/30c0c6ab5acf.jpg

Made in USSR
25.09.2012, 20:12
В тему:
фото галімий плагіат з російської передвиборчої кампанії, вірніше навіть не плаг, а тупо фотошоп. там все було за піддтримки єдиної росії.

zaderyshka
25.09.2012, 20:34
ото галімий плагіат з російської передвиборчої кампанії
ем....а те, що це стьоб не враховується?

Незабудка
25.09.2012, 20:52
фото галімий плагіат з російської передвиборчої кампанії
Та хоч ефіопської.
ПР зараз себе просуває саме так, як на колажі.

Руда Лисиця
26.09.2012, 11:32
ще от так переглянула повністю кліп..якщо абстрагуватися від руслани і пісні, загалом він дуже класно знятий, і танцюристи дууже гарно постаралися. мені сподобалося з технічної думки.

Made in USSR
26.09.2012, 11:50
ем....а те, що це стьоб не враховується?
то само собою розуміється, але я мала на увазі те, що вже ніц цікавішого самі не вигадають.

Furore
26.09.2012, 13:08
А хто дивився вчорашнє "Міняю жінку" з нашою львівською "пані" з Підрясного?
Мамцю рідна... Оце шок, так шок. :girl_crazy::girl_crazy:
Типове обличчя львівських рагулів з золотими зубами, і в "типу брендових" шматтях. На шпильках і в сукні моститься чистити бульбу. Тьфу!!! Ще й вчителька...
Встидно і позорно за Львів, за львівських панянок. :girl_blush2: Оце вся Україна подивилась на те типове убожество і певно думає, що це всі такі львівські жіночки. :bad:
Обіржалася в кінці, коли "оскорбили" всі її дизайнерські шмотки і вона почала істерично ридати.
Хоча якесь таке дежавю... В нашій школі таких педагогів добра половина. :girl_sad::suicide:

zabawa
26.09.2012, 13:57
Ми вдома дивились, реготали з чоловіком з неї. Він теж сказав, що спозорила Львів, але я не вважаю, що всіх жінок Львова можна гребти під одну гребінку. Думаю, по одній цій пані не скажеш, що всі тут такі. Але вона дуже смішно виглядала, косила під "модну тьотку..."

SoLana
26.09.2012, 23:27
Типове обличчя львівських рагулів з золотими зубами
Я ото по нету подивилася....:girl_crazy: в мене з того всього тільки одна фраза крутиться в голові - "в той час, коли Вона наводить свій денний марафет, Він полірує зуб...."

jylanda
26.09.2012, 23:46
от i я з того всього в нетi подивилась. То просто якись жах, кобiта так хотiла бути королевою, а не вдалося, мабуть чоловiк замало звертае на неî увагу, от вона i випендрюеться... бiдака на каблуках ходити не вмiла, а розмов то...
Найвеселiше менi було як вона в перший день казала, "Я приîхала з МiСТА) ага вiдколи то Пiдрясне стало мiстом? нарiкала так на те що в село приîхала, а сама б трохи доглянула територiю бiля свого дому...

Made in USSR
27.09.2012, 09:28
ага вiдколи то Пiдрясне стало мiстом?
а Ви не в курсі? я з таким вже не раз стикалась. десь далеко від дому зустрінеш земляків, птиаєш звідки? зі Львова! а коли уточнюєш який район, вулиця виявляється що живуть вони десь у Пібрці чи Перемишлянах (то в кращому випадку). вона собі подумала що хто там знає де то Підрясне, ліпше скажу шо я пані зо Львова, живу не в центрі, а в передмісті.
дайте хтось лінк на відео

Pulupjak
27.09.2012, 09:48
дайте хтось лінк на відео
Мабудь нас багацько хто б хотів теж подивитися
"Міняю жінку" з нашою львівською "пані" з Підрясного:girl_cool:

oksumoron
27.09.2012, 09:52
Міняю Жінку (http://1plus1.pl.ua/news/minjaju_zhinku_6_sezon_vipusk_3_25_09_2012/2012-09-26-3801)
ось сама щойно знайшла, зараз буду дивитись :girl_wink:

Shatenka
27.09.2012, 10:12
І я вчора подивилася про ту "львівську пані". Вкінці, коли вона плакала, то казала:" Я вихована людина і виховання не дозволяє мені сказати щось зайве". Ага, а коли тільки приїхала, то розкритикувала мамин гардероб, казала, яке там все страшне і немодне. А потім, коли мила підлогу дірявою ганчіркою, то так обурювалася, казала, що візьме зараз будь-яку річ з гардеробу і помиє нею підлогу, бо воно тільки на то і годиться. І де тут культура? Накупляла собі барахла "від кутюр" і думає, що вона королева. А чоловік її не кращий, такий жлоб і дитину того ж вчить змалку..

Ljolik
27.09.2012, 10:48
Бггг, з того всього і я вчора подивилась. Мені та пані зі Львова нагадала героїню попередніх випусків - Анжеліку з Свердловська (http://www.youtube.com/watch?v=LCrYPeLUANs) Різниця хіба в матеріальних можливостях, а по суті така ж чарівна жінка з золотою душею.
А взагалі цікаво, що спонукає людей в таких зйомках брати участь, це ж капець просто - на всю країну так "рекламуватись".

Made in USSR
27.09.2012, 11:15
героїню попередніх випусків
я після того випуску зрозуміла що означає вислів *забракло слів*

Tanyunya
27.09.2012, 11:16
" Я вихована людина і виховання не дозволяє мені сказати щось зайве". Ага, а коли тільки приїхала, то розкритикувала мамин гардероб, казала, яке там все страшне і немодне. А потім, коли мила підлогу дірявою ганчіркою, то так обурювалася, казала, що візьме зараз будь-яку річ з гардеробу і помиє нею підлогу, бо воно тільки на то і годиться
Та вона і в ресторані сказала, що, здається, потрапила в дім бабусі... Мені ще сподобалось, як тато зо Львова фепелявив, коли пояснював, що дитині не потрібен логопед), а також, коли Наталі в чорній сукні з малиновим поясом повернулась задом - ух як я люблю такі фальбаночки на таких хвігурах)

AilataN
27.09.2012, 12:09
Та вони були обоє рябоє. Що та випьондрувалась, що та. Яскравий приклад того, як люди ходять зі своїми уставами по чужим монастирям.
Мгм, комбайни в коробках- а на кухні стара терка? Сумно.

От тато- то канєшна жлоб.
Сподобалось як блистіли очки у білоруського тата, при виді "пані".
Піду сьогодні на манікюр.

Фінальна істерика- достойна Оскара.
Це не хлам, ценехлам!!!! Це душа!!! Дизайнерська!!!! І під колір плаття!!

Made in USSR
27.09.2012, 13:02
а є відео щоб закінчення було нормальне? то тільки в мене там глюки в кінці? що там за концерт, сльози?

terezka
27.09.2012, 13:13
Це душа!!! Дизайнерська!!!! І під колір плаття!!
ога, і ще мене вразило ось це: "в мене дві освіти педагогічні":)))))
спозорилась своєю істерикою

Furore
27.09.2012, 20:38
Ага, а коли тільки приїхала, то розкритикувала мамин гардероб, казала, яке там все страшне і немодне. А потім, коли мила підлогу дірявою ганчіркою, то так обурювалася, казала, що візьме зараз будь-яку річ з гардеробу і помиє нею підлогу, бо воно тільки на то і годиться. І де тут культура?
Та навіть не в тому її проблема. Мене просто жахає, що такі убогі люди працюють з нашими дітьми в школі. Чого доброго вони можуть їх навчити????? Яким цінностям????
А коли вона почала в кінці показувати як треба було до її чоловіка піддобрюватися.. :khomyak: :bad::bad: Ну прямо якась наложниця з гарему. :bad:

Сподобалось як блистіли очки у білоруського тата, при виді "пані".
Ага ще й квіти їй в кінці подарував... Ото певно потім вигребе від законної... )))))

Різниця хіба в матеріальних можливостях, а по суті така ж чарівна жінка з золотою душею.
Нє, ну там явно якась патологія в тої жіночки - так захламити хату. (Ну нездорова вона - стільки бруду скільки з неї лилося, я, здається, за всі передачі не чула). І мені цілком зрозуміла поведінка учасниці, яка не захотіла участвувати далі в тому дурдомі. Можливо просто вже не мала як все кинути і поїхати додому.

Milady
27.09.2012, 21:08
з нашою львівською "пані"
Буде скоро і ще одна передача з пані зі Львова:girl_wink:
На днях їхала в маршрутці і біля мене сиділа жіночка, яка своїй знайомій, що сиділа позаду нас розповідала, що знімалась в цій програмі. Казала, що не виправдала свої очікування, що від неї вимагалось шоу і всі конфлікти просто вигадувались на місці.

Shpunka
27.09.2012, 22:30
А взагалі цікаво, що спонукає людей в таких зйомках брати участь, це ж капець просто - на всю країну так "рекламуватись".
Все дуже банально - зйомки оплачуються, на початку було 1000 у.о. за 5 днів зйомок, зараз, певно, більше.

Furore
28.09.2012, 09:16
Казала, що не виправдала свої очікування, що від неї вимагалось шоу і всі конфлікти просто вигадувались на місці.
Ну це ж і так помітно, як режисують ту програму, монтують, спеціально загострюючи якісь моменти, а більшість конфліктів просто висмоктана з пальця. Коли диктор коментує тривожним голосом, що там щось там зараз наближається якийсь страшний шкандаль, і показують, як пара просто собі дискутує зі спокійними обличчями, ще й посміхаються. )))))))
Взагалі, мене трохи непокоїть така тенденція з усього робити шоу, настільки вже театралізують і драматизують все (мені навіть "Танцюють всі" вже неприємно дивитись, вже й там, таке враження, кожна емоція постановочна :shutup:). А "Детектор брехні" чого вартий :bad:

Furore
28.09.2012, 09:17
На днях їхала в маршрутці і біля мене сиділа жіночка, яка своїй знайомій, що сиділа позаду нас розповідала, що знімалась в цій програмі.

Ага, а я бачила їх фірмовий фургончик біля будинку меблів не так давно. :girl_wink:

Олька
28.09.2012, 09:25
Ага, а я бачила їх фірмовий фургончик біля будинку меблів не так давно

А я десь в серпня біля "Дельфіна")))

Lingerie
28.09.2012, 11:29
вчорашнє "Міняю жінку" з нашою львівською "пані"
Мене найбільше "вбив" тато: жаднюга, некультурний !
Зі сторони білоруської мами, вважаю, що килим - то не обовязково, і чому до зміни правил вона внесла похід до косметолога доньки ??? ( застидала дівчину! )

Tanyunya
28.09.2012, 13:47
Зі сторони білоруської мами, вважаю, що килим - то не обовязково, і чому до зміни правил вона внесла похід до косметолога доньки ??? ( застидала дівчину! )
Ну очевидно мета була - завстидати маму, а дівчину вже за компанію завстидано. А килим - взагалі нісенітниця з точки зору вартості і об"ємності речі, яку потім навряд чи будуть використовувати. Хоча наша українська зірка і тішилась, що килими в білоруській хаті є, менше підлоги мити. Цікаво, хто миє її безкилимну підлогу?

Mamusya
28.09.2012, 14:35
Цікаво, хто миє її безкилимну підлогу?
Та , напевно , мама або покоївка приходяща.
Завжди пишалась тим, що я львів"янка . Вірила , що люди у нашому місті особливі - мають у собі якусь частку інтелігенції, котра не під силу жителям інших міст, більш сучасних. Але от після цієї передачі , де вчителька , котра повинна бути толерантною і культурною у будь-якому випадку , істерить через те, що образили її одяг - це просто жах.
"- Я звичано вихована так , що не посмію лазити по чужих шафах, але от тут дирка . Як це можна носити ? Це треба негайно викинути." Де її виховання ? Чоловік з"їв разом з нігтями ?
Мені соромно за таких от людей .

Mamusya
28.09.2012, 14:41
взагалі цікаво, що спонукає людей в таких зйомках брати участь, це ж капець просто - на всю країну так "рекламуватись".
Гроші і віра в то , що на них чекає слава і популярність . В більшості випадків отримують бабло і купу позору від якого ще довго потім відмиваються (згадайте вчительку з Дрогобича) .

Made in USSR
28.09.2012, 15:43
нарешті знайшла відео зі звуком вкінці. так цікаво: як тій пані сказали про те що дитина має проблеми з мовленням то нічо, а як шмотки зачепили то істерика. ото в людей розстановка пріоритетів.
ну і підхід до чоловіка))) треба попросити лагідно, ага. а потім набрехати що потратила в кілька разів менше))) я би на місці тої жінки з Білорусії уточнила це питання при всіх)))як можна було так зганьбити Львів...раніше учасниці з нашого міста всі були такі класні, а ця мамзель просто жах.

oksumoron
28.09.2012, 15:46
так зганьбити Львів
смішний син білороски, який так і сказав, що нова мама нічого не вмі робити, лише манікюр і лежати!
і жаль тої дитини львів"янки, яка у такому віці не вимовляє звуки, і мати як педагог не помітила цієї порблеми, а от лікар вірусуолог (білоруска) звернула!
а баба, взагалі і не перейнялась цією проблемою!

Made in USSR
28.09.2012, 15:57
а баба, взагалі і не перейнялась цією проблемою!
ну баба ж там не господиня в тій хаті))

Rosynka
28.09.2012, 18:38
нарешті знайшла відео зі звуком
вкінці.
Поділіться з ближнім:)

Furore
30.09.2012, 14:58
От незнаю, можете закидати мене помідорами і капцями. Ніколи не дивлюся наше львівське телебачення... ну бо як не включу, то настільки те все виглядає якимсь таким недолугим, недоробленим, пробачте знову ж таки, рагульським.
І не можу зрозуміти, вийду в місто в центр, стільки красивих, стильних людей, де беруться ті, кого показують на наших каналах??? Хоч би пішли де повчилися, як виглядати і розмовляти в камеру... Село і люди...

Made in USSR
30.09.2012, 16:39
Село і люди...
ага, я теж над тим задумуюсь. чого тільки вартий отой їхній одяг. таке враження що одягаються на секондах в найдешевший день. а декорації, а професіолналізм. аж соромно що таке показують від імені міста.

SuperRhino
30.09.2012, 23:54
Поділіться з ближнім

http://1plus1.pl.ua/news/minjaju_zhinku_6_sezon_vipusk_3_25_09_2012/2012-09-26-3801

Яруська
05.10.2012, 10:55
можете закидати мене помідорами і капцями. Ніколи не дивлюся наше львівське телебачення... ну бо як не включу, то настільки те все виглядає якимсь таким недолугим, недоробленим, пробачте знову ж таки, рагульським.
Та які там тапки і помідори:girl_haha: Це ж реально щось неймовірно відстале, а концерт вітань один чого вартий)))
http://www.youtube.com/watch?v=W8PLpTHFAh0

Olka Sherolka
05.10.2012, 11:01
Це ж реально щось неймовірно відстале
ви чьо, то не відстале, це олдскул :girl_haha:

Незабудка
06.10.2012, 16:21
концерт вітань один чого вартий)))
Ой, цього чувака з "концерту вітань", залишіть, будь ласка. ПосИвів так, бідачисько. Ми з подружкою 20 років тому під ту передачу такі концерти в квартирі влаштовували :girl_crazy: Ехх.. Роки-роки.. І бабу вітали з Днем народження через ту передачу років так з 10-15 тому. А баби вже нема..

Дивує інше. 300 грн? :suicide:

Olka Sherolka
06.10.2012, 16:38
Дивує інше. 300 грн?
для мене то теж культурний шок, щось задорого, я думала то коштує гривень 50-100.

Made in USSR
06.10.2012, 19:20
я думала то коштує гривень 50-100
блін, я би і того не дала. по радіо привітати безкоштовно, але хоч такого позору не буде як тут))

Tanyunya
06.10.2012, 19:43
А мені подумалось - певно попит породжує пропозицію, якби народ не замовляв ті вітання, певно і концерту не було. А так, мабуть завжди будуть люди, котрі хочуть то чути-бачити, відповідно будуть говорити-показувати.

Made in USSR
06.10.2012, 20:06
я взагалі дивуюсь як ще існує львівське ТБ. наскільки я розумію то на телеканалах є рейтинги і якщо ті рейтинги низькі, то канал невигідний і його закривають. але значить хтось же дивиться львівський канал. цікаво хто...

Dominika
06.10.2012, 20:38
я взагалі дивуюсь як ще існує львівське ТБ. наскільки я розумію то на телеканалах є рейтинги і якщо ті рейтинги низькі, то канал невигідний і його закривають.
то напевно стосується більше приватних каналів, а ЛТБ є державним. Тому певно і досі живе))) Бо існує на держкошт, а не на гроші рекламодавців, які платять за рейтинги.
Щодо концерту вітань...Думаю, що програма і досі має свого глядача, бо розрахована на людей старших, які і досі дивляться її з задоволенням. Ну не будуть же їм Потапа і Настю показувати. Для мене ця передача справжній символ дитинства. Пригадую як бабця її дивилась. Особливо гарно було на Різдво, коли показували колядки і вертеп. Тоді це тільки-тільки зявлялось...

Just me
10.10.2012, 01:29
Інакше, як ШОК і не скажеш. До чого в цій країні доводять людей? Аж страшно "заслужити" собі на таку старість...
www.youtube.com/watch?v=KZN75U3rb88

Левицька
10.10.2012, 11:25
хтось же дивиться львівський канал
я дивлюся, він мене веселить. Взагалі, люблю передачу "Вечірній простір" (зараз на неї не потрапляю), там іноді цікаві і продвинуті речі розказують про культурні події Львова. Правда, костюми ведучих - аццкій треш)

Shpunka
04.11.2012, 12:57
Роббі Вільямс заспівав про те, як любить свій статевий орган
Виконавець Роббі Вільямс зізнався в любові до своїх геніталій у композиції під назвою "ILMP (I Love My Penis)". У зазначеній композиції Роббі Вільямс співає про те, що він любить маленьких діточок, валятися на пляжі і грати в піску, гуляти по парку, де шумлять дерева, а далі зізнається, що насправді найбільше на світі любить свій статевий орган .
:girl_feminist::khomyak:

viltis
05.11.2012, 00:24
Нарешті приємний ШОК))) В часі, коли навіть супер "свідомі"і "відомі" галичани перехождять співати різну "мюзіку"....мене здивували сестри завальські:))

http://www.youtube.com/watch?v=NzIsG--YG0M&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=NGUlfObLtRQ&feature=relmfu

Just me
08.11.2012, 22:07
І ще один дуууже приємний шок. В саме серце!
Пора попросити модераторів виділити темку для приємношокуючих фото та відео
https://www.youtube.com/watch?v=u2MeAEMpMwE

Corena
08.11.2012, 22:23
В саме серце!
точно, а очі француза в саму душу дивляться :girl_tender:

jylanda
09.11.2012, 00:07
І ще один дуууже приємний шок. В саме серце!
Я показала це вiдео чоловiку, вiн той вiрш вчив, правда вимова така ж як i в видео) Але гаарно...

tiramiska
09.11.2012, 00:52
Незнаю, чи назвати , той шок культурним, але мені здається, що до культури ВОНО і близько не лежало...
Перемикаючи канали,втрафила на кліп Сергея Зверєва "Давай я тебя раздену". Мені вистачило приспіву...:suicide::bad::n:

На кого воно орієнтоване? А потім дітлахи-школярі оте на мобілки закачують. Раз бачила картину, йде мале (клас 2-3), тримає в руках мобілку а там волає на всю вулицю Дзідзьо зі своїм ХА-ХА-ХА. Чули? Нє? В мене тоді був культурний шок:girl_impossible:

Kalina
09.11.2012, 13:08
ХА-ХА-ХА. Чули? Нє?
ага, а як батьки тому вчать дитину, якій тільки 3 роки і потім радіють і всім хваляться, що яка в них дитина розумна, бо під ту пісеньку прокидається і співає про малу без ліфчика.

сніжна
09.11.2012, 13:38
а там волає на всю вулицю Дзідзьо зі своїм ХА-ХА-ХА. Чули?
тут інколи батьки винні. Сама маю знайому, яка своїх дітей на його "самодіяльні" виступи тягає і пишається тим, що 4 річна дитина просто "шаленіє" від нього

Svitlanka
15.11.2012, 15:14
Я в шоці....
"Речь идет о ресторане-пивоварне Старгород, какой находится в центре Львова. В этом заведении воскресным развлечением для гостей является демонстрация публичного закалывания свиньи. Это действо происходит на сцене, под музыку, фейерверки и танцы", (http://korrespondent.net/ukraine/events/1422883-vo-lvove-voznik-skandal-iz-za-publichnogo-zakalyvaniya-svinej-v-odnom-iz-restoranov)

Plenilunio
15.11.2012, 15:47
Я в шоці....
О, так!! :khomyak:Я вчора як по нашим новинам побачила той сюжет щей з фотками, то в такому шоці була!!!! Навіть і не уявляла, що то може відбуватись в нас, в закладі ресторанного типу взагалі!!!! Якесь варварство! :shok: А нашим людям то може цікаво було (угу, "хлєба і злеліщ!"), адже судячи з репортажу то відбувається не перший раз (не знаю, не бувала..), а поскаржився на то заблудший німець-турист

napoleona
22.11.2012, 09:37
люди, а хтось дивився міняю жінку за 20 листопада(вівторок) була в шоці від тої мамаші, я все розумію - бути гарною для чоловіка, ну не любить готувати/прибирати, але хоч з дитиною займайся, короче у мене легкий шок
так шкода тої дитини
люди я реально в шоці від таких мислєй, що діти то зло
http://1plus1.pl.ua/news/minjaju_zhinku_6_sezon_vipusk_11_20_11_2012/2012-11-21-4355

La esposa
22.11.2012, 09:38
Тут якось йшлося про Аматую — якраз відео в тему знайшлося (дивитися з 6,30):

http://www.mtv.ru/news/grandioznyi-final-bessmertnoi-sagi-/

romaschka
22.11.2012, 22:08
була в шоці від тої мамаші,
ага особливо коли вона говорила про дитину,що не буду приділяти їй багато часу і тд...

veronka
23.11.2012, 21:40
коли вона говорила про дитину,що не буду приділяти їй багато часу і тд..
а на хз їй дитина???

romaschka
24.11.2012, 11:54
а на хз їй дитина
незнаю :))))

Tanyunya
24.11.2012, 12:33
Раз бачила картину, йде мале (клас 2-3), тримає в руках мобілку а там волає на всю вулицю Дзідзьо зі своїм ХА-ХА-ХА. Чули? Нє? В мене тоді був культурний шок
Признаюсь чесно, я особисто повністю не чула жодної пісні Дзідзя...Отакий пробіл у культурному вихованні. Коли не знала, як вмовити малого ходити на Дударик, мені порадили сказати йому, що тоді він буде виступати і співати як Дзідзьо. А Андрюха навіть не знає, хто це))) Він любить музику Джо Кокера, Кріса Рі і Шаде.

Marcipanka
25.11.2012, 22:40
Сергій Пастух тепер ще й співає :khomyak:
http://www.youtube.com/watch?v=Mu3OLJ0MwTw

zaderyshka
25.11.2012, 22:47
Сергій Пастух тепер ще й співає
ахахаха, дивилась - очей не могла відірвати, не могла ніяки вирішити чи то мене троха піднуджує, чи то тар ржати хочеться.
я так розумію, що сцена у Вірменці, де Сірьожа свічечку ставить, ілюструє як саме він бореться з тим, що всім "зАвидно". Вроки знімає...однааако.

Незабудка
25.11.2012, 22:47
:bad:
Тепер цей чувак - лідер у моєму рейтингу блювотних мужчин. Випередив навіть Козловського, Звєрєва і Баскова.
Я вже здогадуюсь, як жінки стають лесбіянками :girl_crazy:

Corena
25.11.2012, 22:48
бггг я пісяюсь ))
ото вже змістовна пісня, а танці які...
люди, скажіть, що серйозно в їхньому оточенні нема ні одної тверезомислячої людини, щоб схаменути той потік мистецтва? я не можу зрозуміти, чи то самолюбство так засліпило їм очі ,чи то вічний стьоб?

Gorda
25.11.2012, 22:51
ергій Пастух тепер ще й співає
Слів нема, одні ма*и......:girl_crazy: Заховайте це чудо, інакше трісну від сміху...:girl_crazy:

Seferi
25.11.2012, 22:52
Ото сміхота:girl_crazy: Просто МАЧО:girl_haha::khomyak:

Seshat
25.11.2012, 22:56
в їхньому оточенні нема ні одної тверезомислячої людини, щоб схаменути той потік мистецтва? я не можу зрозуміти, чи то самолюбство так засліпило їм очі ,чи то вічний стьоб
думаю, це запізнілі намагання бути в тренді..Росія тим вже майже перехворіла, а для львівських то "свєжак"...Сумно, особливо, що на то є споживач...

Незабудка
25.11.2012, 22:56
Аааа, народ. Ви коменти на Ютубі прочитайте :girl_cray::girl_crazy:
"Из-за таких олигофренов страдает общее мнение о геях"
Порвало))

І кстаті. А шо за назва? "Гири Моді" - то якою мовою і про що?

Rona
25.11.2012, 22:58
в мене таке враження, що йому реально боляче відкривати широко рот :girl_impossible: ті губи... хтів бджіл обікрасти і не вийшло чи як? :girl_crazy: ужос! текст пісні писав геній! генія в студію! браво!!! :bad:

Пупсик
25.11.2012, 23:01
Люди, просвітіть культурно відсталу. Хто такий отой Пастух? кого пасе?

Gorda
25.11.2012, 23:04
Хто такий отой Пастух?
Супер-пупер модний перукар для наших співунів львівських.....шо тут говорити -Чудо горохове.:girl_crazy: Ото вже на ніч насмішили.....:)

Незабудка
25.11.2012, 23:08
От мене зацікавило. А Сіроженька має пару? Йому би з Мразішом тааааак добре було б :girl_tender:
Мразіш тута (якщо ще не бачили того чуда):
http://www.youtube.com/watch?v=F4hQ4J4BFOM

Fistawka
25.11.2012, 23:11
А в мене ще крім шоку, він викликає жалість.
Невже людина справді така самозакохана, що не бачить шо то повний ***ШОК.:shutup:
Мені здається, що йому справді чогось бракує в голові.

Ну а реально в нього є якісь там фанати?
Лільою Кіш ше якісь дівчатка малі може і захоплюються...а він?
Бомонд, блін...

Gorda
25.11.2012, 23:16
От мене зацікавило. А Сіроженька має пару? Йому би з Мразішом тааааак добре було б
Мразіш тута (якщо ще не бачили того чуда):
Так!так! і їм пряма дорога де одностатеві шлюби дозволені, о то би вже сімейка щаслива би була.

SoLana
25.11.2012, 23:21
Слів нема, одні ма*и
Якраз є слова :), то про таких є пісенька від VzL

romaschka
25.11.2012, 23:27
"Гири Моді"
а спочатку коли він співає "буду твоїм героєм", я почула взагалі щось "геє"
одним словом після такого можна перехотіти взагалі слухати музику, а ще на початку на задньому фоні голос Лілі Кіш....фііііі

Plenilunio
26.11.2012, 00:14
Дівчатонька, до теми Сергія Пастуха... То відео вже стареньке (може вже попадало вам на очі), але я "как вспомню - так вздрогну!...":khomyak:
http://www.youtube.com/watch?v=oG_vLE44pDs
Слова супер-пупер змістовні :suicide:
Але особливо приперають людиська-слухачі...

Rosynka
26.11.2012, 01:18
нема ні одної
тверезомислячої людини, щоб
схаменути
Мабуть, спроби "схаменути", якщо такі є, сприймаються як "зависть" :)
Якось не стикалася дотепер ні з ним, ні з його творами-витворами, то маю чисто перше враження : бридкуватий, відштовхуючий дядько. Ті очі, якісь такі каламутні, з бездумно блукаючим поглядом... Губи які Бог дав, такі є, але в намаганні зробити їх спокусливими виглядають як хоботок у мухи... Фу. Аж нудити почало.

romaschka
26.11.2012, 08:46
не стикалася дотепер ні з ним
я вже якоь писала що стриглась в нього, десь два роки тому, то виглядав він цілком адекватно і постриг дуже гарно. і не було взагалі ніяких пантів. Може це просто піарП.С. я не захищаю його :)

Tanyunya
26.11.2012, 09:09
Звєрєв районного масштабу...чи сільського... ШурА і то приємніший був)

AilataN
26.11.2012, 09:34
ніякий, ніякий кліп не зрівняється з інтерв"ю в прямому ефірі громадянина Пастуха.
Не пропустіть! шукайте в інтернеті повтор , від сьогодні , Львів, 12 канал, незабутні враження!! ( програма Вже ранок)

Яруська
26.11.2012, 09:39
інтерв"ю в прямому ефірі громадянина Пастуха.
Не пропустіть! шукайте в інтернеті повтор , від сьогодні , Львів, 12 канал, незабутні враження!!
12 канал зажигає, як звичайно:girl_crazy:

хельга
26.11.2012, 09:46
Дівчатонька, до теми Сергія Пастуха... То відео вже стареньке (може вже попадало вам на очі), але я "как вспомню -
То вони там про реґґі співають? Чи я щось недочула? Стиль реґґі здається? Боб Марлі в труні переверувся б...

kineret
26.11.2012, 11:06
То вони там про реґґі співають? Чи я щось недочула?
Наскільки я почула, то все там про VIP "в стілє віайпі" Що перше відео, що друге, для мене просто :bad:

Marcipanka
26.11.2012, 11:07
"Гири Моді"
"Гуру моди". це тіпа про нього пісня :girl_crazy::girl_devil:

OxankaF
26.11.2012, 12:04
http://www.youtube.com/watch?v=I_tjkRi8kas
подивилась інтерв"ю. як відкрив рот, я просто впала. А той Адам - :khomyak:
... творча особистість, блін...

AilataN
26.11.2012, 12:29
О, та то якесь давніше. Я сьогодні зранку мала щастя його ліцезрєть.
він вважає себе сексуальним.
нарешті я знаю, що значить сексуальність.

Just me
26.11.2012, 12:41
Дівчата, але ж і ведучі "віджигають" по повній:girl_crazy: "Ви хотіли б брати вектор на крутіші міста, на крутіші країни?" "Покази, завжди ж це для дизайнерів зокрема важливо оце коли здійснюється якісь такі масштабні..."

Ну, а Пастух то щось. Та колекція чудово "піде" по 100 гривень на найближчому шматяному ринку. І то дуже посприяла презентація: "Ну я більше як творчий був, ну...", "Мені дуже цікаво було іменно презентувати цю колекцію саме у вас, на "Вже ранку", "В інших містах воно швидше продається, чим у Львові, тому що Львів - дуже талановите місто, тут дуже багато дизайнерів талановитих справді, що.. чого нема у Києві і в других містах Східної України", "Ми обов"язково пошиємо більше плать і привезем вам ще весільну колекцію" (я вже боюся), "Я вважаю, якшо людина талановита - вона талановита у всьому", "Якщо ти створюєш це від душі, то гроші будуть зароблятись само собою", "Дуже багато пліток ходе", "речі можна вдіти на вечірки або навіть в театри". І тільки геній може на питання про те, використовував він натуральні чи синтетичні тканини, відповісти "Ну, багато львівських дизайнерів використовують тканини в рулонах, а ми купували тканину окремо:girl_crazy:"

OxankaF
26.11.2012, 12:44
та, про тканину окремо - то вбило наповал.
а ше комплЕмент:girl_impossible:

Adriasia
26.11.2012, 12:47
ойо... біда, а коли він кудись той секондостаннійдень повезе? Мені як дизайнеру одягу за освітою видко всі ляпи і шви нерозпрасовані ... ух... А дефочка в голубому платті, темних колготах і світлих босоніжках... оце так дизайнерська знахідка однозначно. Тканина окремо ... - всі гроші ржунімагу . Це жесть... і емоції від переглянутого зашкалюють.
Розумію шо хоче пацан піару, але ж невже так складно зробити щось якісне? Що варте захоплення, що вгазалі варте чогось (ото сказанула)?
Веселий ролик...

arushka
26.11.2012, 13:07
подивилась інтерв"ю. як відкрив рот, я просто впала.
дякую, потішили. Настрій зрання був *ні к чорту*, а подивилась на тотой *талант у всьому* і аж мені розвиднілось. Тих хльопців можна возити на покази навіть без колекції. Талант є талант:girl_crazy:

Corena
26.11.2012, 13:08
люди, я не можу цього навіть слухати, безграмотність абсолютна, 3 слова в речення скласти не може, про адама взагалі промовчу.
не робімо йому рейтингу своїми переглядами і обговореннями. то не варто нашого часу і уваги.

Lesya Vihot
26.11.2012, 13:19
не робімо йому рейтингу, своїми переглядами і обговореннями. то не варто нашого часу і уваги.

також думаю, що цей недолугий кліп якраз і мав за мету - щоб всі про нього говорили. Нехай це дуже примітивний спосіб піару, але свого він досягнув- Львів обговорює кліп пастуха. Спочатку хотіла запостити це відео, але вирішила, що не буду його піарити . Шкода, що такі люди ганьблять наше місто , бо як хтось побачить таку "творчість " , то зробить висновок, що напевно є попит на такі речі.

сніжна
26.11.2012, 13:32
хоч потішили з понеділка... Ідеї Сергій брав , мабуть, з Краківського ринку ( і то під питанням), а от тканини- то взагалі треба постаритися. Або то треба мати талант "дорогі тканини" перетворити у "шматяні" . Підбір "моделей"- взагалі без коментарів...Ну і треба мати талант таку ф...ю подати "під солодким соусом". Страшно уявити, як будуть звучати пісні "стіліста-візажиста". (п.с. А був колись таким класним пацаном ...)

сніжна
26.11.2012, 13:40
що стриглась в нього, десь два роки тому, то виглядав він цілком адекватно і постриг дуже гарно. і не було взагалі ніяких пантів.
я Сергія знаю з народження ( ну так склалося. що наші мами дружили; я дружила з його сестрою Сніжаною, а мій брат - одноліток і колишній його товариш. Він раніше був зовсім не таким. Ну і батьки у нього дуже інтелігентні і скромні люди. Сергій почав змінюватися , коли отримав постійну клієнтуру і перші визнання ще коли працював у "Каліпсо". Ну а потім вже почалися "зірки")

сніжна
26.11.2012, 13:49
А Сіроженька має пару? Йому би з Мразішом тааааак добре було б
н-єє, він "гетеро" , і живе не перший рік з такою ж подружкою ( але ж гетеро бути не модно зараз, тому "імідж - наше все"). Ну і песика їх шкода, якого малюють у всі кольори веселки і татуаж роблять. "Богема... Хто їх поймьоть..."

Незабудка
27.11.2012, 00:41
А знаєте, я глянула оте інтерв'ю з Сергієм, і якось мені не по собі стало.
Ну ніяк не в'яжеться Сергій в кліпі з тим Сергієм, що в інтерв'ю. Мені здалося - скромний хлопчина, хвилюється, соромиться. Якось так навіть щиро говорить..
А нащо то таке чудо з себе корчити? Нащо так себе калічити? Не розумію.

Tanyunya
27.11.2012, 00:46
Підбір "моделей"- взагалі без коментарів
Який пастух, такі і вівці...
А мені сподобалась витримка ведучих - то ж тре так мужньо то все спостерігати і не розреготатись:)
А воно в "соцсєтях" ще "коментарії" читати вміє...Уявляю, як перлись в Києві ті, хто "відшивав колєкцію", особливо коли Сірожа приїздив слідкувати за роботою. Пустовіт частину колекції шиє у Львові, а ми - "кручє"!

Tanyunya
27.11.2012, 00:57
Мені здалося - скромний хлопчина, хвилюється, соромиться
І схвильовано і скромно, сором"язливо так повідає, що талановитий в усьому... Ну а що зробиш, вже як є:)

Vittoriya
27.11.2012, 08:59
як відкрив рот, я просто впала. А той Адам
мене тим відео недавно чоловік потішив.. Чи то шокував. Ну бо я знала, що той Пастух, то якесь чудо-юдо, але як воно відкрило рота, бо я просто випала-вже такий недалекий, такий... Йой, що то робиться в нас.. А той його Адам... Жесть... Про "моделі" навітьне буду говорити, бо то все було схоже на речі з якогось комісійного... Ведучі теж не блєщут, якщо чесно... Взагалі, так все то бідно в нас виглядає, аж до сліз...

zetta
27.11.2012, 09:12
не ржіть дівки, хлоп розказує як стати дизайнером - купив тканину по знижці, пройшовся краківським, нафантазував пару речей для театру ( в тому числі і шорти) здав на київську фабрику -відшили і усьо.. )
а варгу верхню він трохи підкачав?

Dominika
27.11.2012, 16:02
Мені здалося - скромний хлопчина, хвилюється, соромиться. Якось так навіть щиро говорить..
Років зо три декілька разів стриглась у нього особисто. Так от, на мене він дійсно справив гарне враження. Видався мені спокійним, без понтів. Сподобалась його манера спілкування з навколишніми. Один раз постриг мене за "дякую", переробляв мені невдалу стрижку з іншого салону. То навіть заспокоював мене( я дуже була засмучена), радився з іншими майстрами як краще зробити...А от його салоном постійно гасали якісь "рєбята", щось говорили командним тоном, вели себе дуже "визиваюче"..Може то якісь співвласники його бізнесу. Так от, мені здається, що Сергій по суті дуже добра і наївна людина. А от люди, що вкладають в нього гроші, не дуже "церемоняться" з методами розкрутки хлопця. Головне аби побільше - і перукар, і дизайнер, і ведучий, і співак. От і виходить фігня)))

Hermi
27.11.2012, 16:26
як стати дизайнером - купив тканину по знижці, пройшовся краківським,
Доля мені дизайнером бути! Я як маленька була такі самі "штуки" робила, шукала якийсь кавал тканини, замотувалась, булавками причіпляла і щось схоже було, та і зачіски були в мене схожі як у тих моделей! І то я десь то в років 6 робила! Треба братись за "моделювання одягу", а не математичне моделювання!

А якщо серйозно, хто таким цікавиться?! все що можу сказати ЖАХ!

Farfalla
27.11.2012, 17:05
фу! огидно, я на 16 секунді вимкнула...
і губи він таки надув собі...

Adriasia
27.11.2012, 17:15
ех... на жаль такими цікавляться... навіть ми тут, щоправда задля чісто паржать.
А якщо серйозно, то або ті хто вкладає у нього гроші ідійоти з абсолютним відчуттям смаку, ну і він ідійот, що слухається, або перед нами хлопчина з енною кількістю загримованих комплексів в т.ч. неповноцінності.
Це викликає сміх, бо ж реально смішно і коли замислитися - то жаль. Не знаю чому але хворих, і немічних мені завжди шкода.

Nana11
27.11.2012, 17:18
Та колекція чудово "піде" по 100 гривень на найближчому шматяному ринку.
Ну колекція то звичайно "писк", але от ше наше львівське телебачення вміє спрезентувати ТАК, шо помоєму і колекція шанель виглядала б жахливо. Якісь сірі щтори, той сірий килим, освітлення як на сходовій клітці, оператор знімає десь з правого кута, а моделі перший раз вийшли на подіум... Все в сумі дає враження,шо попала в 90-ті на програму привітань, або в дитячий табір на вечір дитячої творчості.

Adriasia
27.11.2012, 17:26
Якісь сірі щтори, той сірий килим, освітлення як на сходовій клітці, оператор знімає десь з правого кута, а моделі перший раз вийшли на подіум...
ех на жаль в них гіншого нема... от так банально нема. Тільки і є та штора шо коли вона їздить таке враження шо всьо валиться і той килим... на якому і дітки товчуться і він же подіум і він же зал очікування...
І оператор розвернутись не може, бо з іншого боку декорації (голосно сказано) програми Вже ранок.
Їм би грошей і когось, хто б хтів розвивати ту справу, а не свою кишеню розпихати, то цукерку можна зробити, а наразі є шось черстве, несмачне і от таке крізь сльози смішне чи навпаки...

сніжна
27.11.2012, 22:08
Сергій по суті дуже добра і наївна людина.
в принципі так і є ( принаймні було, бо з того часу, як він "схопив зірку", перестав вітатися з колишніми друзями та знайомими і вже з ним особливо не спілкувалася). Раніше він був дуже тихим, скромним і навіть сором язливим.

Hermi
28.11.2012, 01:27
http://www.youtube.com/watch?v=12zPU-8bsTE&continue_action=TRs56Zs2tLPWUPtrJjRRLS4YPrbC1Nquor Y4IWgsNPd8BJHQ2PSJFOl9dKH0CxFiYXnf8L7H1R2PmfPjJ4y7 _XSlQkyP0irBqdj4tbEa078=

голос гарний, а от комплексів напевно у людини немає взагалі. Можна було щось з одягом придумати, вже не настільки коротке:)

Руда Лисиця
28.11.2012, 02:38
вже не настільки коротке
та не особливо коротке...раптом на долоню вище коліна

Vittoriya
28.11.2012, 09:06
Видався мені спокійним, без понтів
Пробачте, але не в'яжеться з оцим
http://www.youtube.com/watch?v=Mu3OLJ0MwTw

Adriasia
28.11.2012, 10:51
Можна було щось з одягом придумати, вже не настільки коротке
тю... "Невже нормальні баби тепер на сцені будуть, а не лише тараньки?" - цитата особи чоловічої статі після перегляду кліпу.
А мені навіть сподобалося... Ну так закоротке... але то здається таким мізером після перегляду кліпу Пастуха :)

І він чомусь під Звєрєва дуже косить... Ех стільки талантів є в Україні, а нє... мусять когось копіювати. Невже не хочеться бути особистістю, мати якесь своє "я", бути СОБОЮ зрештою? Дивні люди.

Olka Sherolka
28.11.2012, 11:07
Можна було щось з одягом придумати, вже не настільки коротке
вокалістка цього гурту не приховує феміністичних поглядів і нетрадиційної сексуальної орієнтації, збирається створити сімю зі своєю подругою й нородити дитину (хоча невідомо хто з них двох народжуватиме), ще пригадую вона зявлялась на якомусь заході з неголеними пахвами і взагалі заявляє що не голить їх і дезодорантами не користується... Які комплекси? і вас ще хвилює коротке платтячко? ;)

сніжна
28.11.2012, 11:53
не в'яжеться з оцим
у мене складається враження, що цей імідж йому продиктований його "покровителями" і він мусить його дотримуватися. Тобто створили штучний бренд "Пастух", який треба підтримувати і розкручувати усіма можливими способами. Справа у тому, що Сергій сам із дуже інтелігентної і скромної по фінансовим можливостям сім ї.У нього не було можливості після закінчення школи навіть продовжувати навчання у вузі. . Це вже зараз Сергій батькам досить непогано фінансово допомагає.Але він мав певні хороші творчі задатки, які помітили . Відповідно, певні люди, які мали кошти , зрозуміли, що тут є потенціал, на якому можна заробити. Ну а далі вже стиль життя, який продиктований був іншими, почав диктувати і зміни у поведінці і т.п. І далі пішло по звичній схемі:штучний образ, штучно підтримуваний для відповідних цілей. І в результаті- людина "губить себе".

Vероніка
28.11.2012, 12:19
львівське телебачення
Читаю анонс передачі Вже ранок на сьогодні - джазовий музикант Джошуа Претт і фотографія актора з "Загублені" ...
Питання - до чого ???

http://cs319330.userapi.com/v319330240/532d/JnvoOhwp28M.jpg

Незабудка
02.12.2012, 01:18
Із львівських новин:
Виступ співака Дзідзя в Львівській опері 28 листопада, в ході якого той продемонстрував публіці засмагу на своїх сідницях, вимагає «дуже серйозних оргвисновків», заявив мер Львова Андрій Садовий.

«Дуже часто те, що відбувається на сцені національного Оперного театру не підлягає взагалі дискусії. Це – дуже неприємні речі. В Опері не має бути музики під фанеру – а це часто має місце. Треба бути дуже обережним, коли Опера здається, як клуб, під ті чи інші корпоративи», - зазначив Андрій Садовий під час відеочату на ZAXID.NET30 листопада.

Міський голова наголосив, що Львівська опера фінансується з державного бюджету, маючи в ньому свою стрічку.

«Я розумію, що Тадей Олександрович, напевне, є перевтомлений і переобтяжений великою кількістю справ, якими він займається. Але такі – недопустимі. Для мене це є дуже прикро, що таке відбулося у Львові. Я думаю, що оргвисновки повинні бути надзвичайно серйозні», - зазначив Андрій Садовий.

Нагадаємо, що 28 листопада під час виступу на корпоративі у Львівській опері співак Дзідзьо показав, за його ж словами, 25% сідниць публіці.
звідси (http://news.lvivport.com/zhyttja/33045-vistup-dzdzya-v-oper-vimaga-seryoznih-orgvisnovkv---mer-lvova.html)

Дзідзьо і Львівська опера?
А чого не "Пающіє труси"? Задницю показав? А хіба такий вчинок цього "співака" когось дивує? Чи хтось сподівався насолодитися приємною музикою з глибоким змістом?
Я вже це бачу: театр, дами у парадових сукнях і.. Дзідзьо на сцені. Дурдом.

AilataN
02.12.2012, 01:24
дами у парадових сукнях і.. Дзідзьо
ой, так цікаво подивитися на парадові плаття тих дам, котрі пішли дивитися на голу дупу Дзє-дзьо-дзю-дзя))
А що, серйозно дупу показав?
Може то був зліт проктологів? Мало лі, а садовий не розібрався і забанив дзідзя ше до того як йому діагноз поставили.

Незабудка
02.12.2012, 01:34
Може то був зліт проктологів?
Нєєє. То "Львівська хвиля" собі корпоративчик забацала.
З інтерв'ю Дзідзя:
«Я всюди показую, але це – в Оперному… Я тільки трішки приспустив штани, я не показав сідниці. Я не показав півсідниці, трошки менше – 25%. То – мало. І я не сідниці показував, а засмагу, щоб люди порівняли, як я цього року загорів. Лінії засмаги показував».
Шо ми до людини причепилися? Він всюди показує :girl_crazy:

Just me
02.12.2012, 01:41
Я тільки трішки приспустив штани, я не показав сідниці.
Який примітив... Цей світ таки має всі шанси "закінчитися" за три тижні, планета такого не витримає довго. Плачу

Vittoriya
02.12.2012, 01:56
Дуже часто те, що відбувається на сцені національного Оперного театру не підлягає взагалі дискусії. Це – дуже неприємні речі. В Опері не має бути музики під фанеру – а це часто має місце. Треба бути дуже обережним, коли Опера здається, як клуб, під ті чи інші корпоративи», - зазначив Андрій Садовий під час відеочату на ZAXID.NET30 листопада.
Як то не дивно, але в цьому я цілком згідна з Садовим. Ну направду, спаскуджують оперу... Попсові концерти, корпоративи.... Обідно до сліз...

Tanyunya
02.12.2012, 11:47
Я вже це бачу: театр, дами у парадових сукнях і.. Дзідзьо на сцені. Дурдом
Були і у вечірніх сукнях. Всілякі-різні були. І на сцені були різні. І те Дзідзьо серед них
http://sphotos-b.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/561690_528683770492819_1691737539_n.jpg
Я його, до прикладу, побачила вперше. І почула, практично, теж вперше. Місце його - цирк, як максимум, це моя думка. Але народ сі тішив, в більшості. Навпроти мене на балкончику сиділа дівчинка років так 10, яка найактивніше підспівувала "Кобіта не дає" за завданнях самого метра сцени..

То "Львівська хвиля" собі корпоративчик забацала
Ну корпоративчик певно ні, все таки 20 років радіо Львівська хвиля, готували святковий концерт, а вже що вийшло... Знаю, скільки сил вони доклали до тієї підготовки, більше ніж півроку те все виношували. Але, певно, кожного дзідзя не впильнуєш. Так само, як і "втомлений Едер" кожну звізду за дупу біля сцени не впіймає.

Як то не дивно, але в цьому я цілком згідна з Садовим. Ну направду, спаскуджують оперу... Попсові концерти, корпоративи.... Обідно до сліз..
І я згідна. Але Едер теж хоче грошей. То геть окрема тема. А в тому випадку навіть і не заробив толком)

Vittoriya
02.12.2012, 12:02
Едер теж хоче грошей.
О, та Едер ясно, що хоче грошей.. Але трохи він перегнув палку і то може для нього бути не добрим двзоником, бо слухи про те, що його хочуть скинути з посади директора вже якийсь час ходять по Львові...

Ну корпоративчик певно ні, все таки 20 років радіо Львівська хвиля, готували святковий концерт, а вже що вийшло... Знаю, скільки сил вони доклали до тієї підготовки, більше ніж півроку те все виношували.
То все ясно, але нащо їм був оперний? нащо їм то позволили? То неприпустимо.. А взагалі у Львові дуже бракує якогось великого концертного залу, для таких дійств. Може тоді би не прагнули всі відгуляти якусь гулянку-концерт-святкування власне в опері.

Tanyunya
02.12.2012, 12:14
То все ясно, але нащо їм був оперний?
Заповнений був геть, так що за розміром дуууже запасував)
А взагалі у Львові дуже бракує якогось великого концертного залу- а ото, певно, власне відповідь.

бо слухи про те, що його хочуть скинути з посади директора вже якийсь час ходять по Львові.
О, мені здається, що той "якийсь час" є весь час)

А загалом, на тому концерті гармонійно з залом виглядали лише Тоня Матвієнко, Табаков і Терція. Решта були "інородними тєлами". Левицький був вбраний у костюм, але трохи враження було, що в тому костюмі позалишали десь оголені дроти.

А он ще, будь-ласка - привид Опери:
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/8808_528683290492867_610226176_n.jpg
Правильно Лучишин сказав, що найбільше пощастило оркестровій ямі.
Ну, а в Руслани, це можливо і є вечірньою сукнею, достойною Оперного.
http://sphotos-e.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/424963_528683880492808_1704870674_n.jpg

Вже як на те пішло - то Дзідзьо по ходу оголився, а ті такими відразу виперлись.

Яруська
02.12.2012, 13:13
Я вже це бачу: театр, дами у парадових сукнях і.. Дзідзьо на сцені. Дурдом.
Дівчата, не переборщуйте.. Дзідзя всюди повно як мишачого гімна, сподіваюсь що це ненадовго... Насправді був дуже хороший ювілейний концерт, на який було покладено багато роботи і душі, гарні ведучі, гарні спогади.

Ну корпоративчик певно ні, все таки 20 років радіо Львівська хвиля, готували святковий концерт, а вже що вийшло... Знаю, скільки сил вони доклали до тієї підготовки, більше ніж півроку те все виношували. Але, певно, кожного дзідзя не впильнуєш
Так отож. Чесно кажучи мене більше від того придурка рознервувала Руслана, яка скакала по сцені як демон і молола замість привітання з днем народження радіо якусь чуш про тюрму..
Але були Антитіла з чудовими піснями, Скрябін всіх довів до сліз, Пікардійці прекрасні як завжди, Юлія Рай прилетіла, Табаков класний і ще багато приємностей.
Приїхали всі колишні ведучі з усіх куточків світу, це кусок життя для них.

То все ясно, але нащо їм був оперний? нащо їм то позволили? То неприпустимо.
А як дозволяють другий рік підряд робити авторські матюкливі "концерти" Леся Подревлянського зі сцени філармонії? Ось що неприпустимо. Так що не треба судити весь концерт по одному рагулю, який наставив кусок боку..

ой, так цікаво подивитися на парадові плаття тих дам, котрі пішли дивитися на голу дупу Дзє-дзьо-дзю-дзя))
Приходи до мене, я тобі покажу у всєй красє платтячко))))
Та серйозно, ну не зовсім дупу, але штани приспустив... Ідіот, що зробиш, ще й плагіатор.

Vittoriya
02.12.2012, 13:29
як дозволяють другий рік підряд робити авторські матюкливі "концерти" Леся Подревлянського зі сцени філармонії? Ось що неприпустимо.
Та у філармонії то саме... Гроші, от і все.. Там не тільки Подеревлянський не вписується, там таких концертів теж купа буває.. Але філармонія не настільки помпезна, гарна як опера, тут трохи інше...
не треба судити весь концерт по одному рагулю, який наставив кусок боку..
Абсолютно не через того цього Дзідзя, чи як його, вважаю, що то не місце для таких заходів. Опера має бути оперою, ще й така Опера, як у Львові... там не має бути взагалі попси, фонограми, світломузики і такого іншого. Ну якось то мені збоченно виглядає...
Але ясно, що такі заходи звичайно гарні, може власне і проблема в тому, що просто нема більше де?...

Яруська
02.12.2012, 13:37
Опера має бути оперою, ще й така Опера, як у Львові... там не має бути взагалі попси, фонограми, світломузики і такого іншого. Ну якось то мені збоченно виглядає..
З цим абсолютно погоджуюсь...але дійсно варіантів в нашому місті нема більше, на жаль...де б можна було відразу і фуршет зробити і потанцювати, бо це іноді дуже класне поєднання. До речі, на цьому концерті всі виконавці крім Наталки Карпи( з завиваючими дівчатами) співали на живо..

Vittoriya
02.12.2012, 13:50
крім Наталки Карпи
ну та заслуженій артистці України вже не годиться на живо співати :girl_crazy:

Tanyunya
02.12.2012, 18:13
Раз пішла така жара, напишу ще кілька слів про той концерт. Навіть не про концерт, а про мої враження від виконавців, деяких.
В першому відділенні були наші львівські виконавці. В другому- і наші, і гості. Я безмежно люблю Львів і львів"ян, але після першої серії якось трохи не по собі стало. Ніби і живемо в теперішньому часі, і вбираються, і танцюють, і фонограми якісні - але так воно відчутно... Карпа, Андріана - з величезними претензіями "звойзд", "повадками" Лопезів, Агіллєр та інших величин. А дивишся - і відчуття містечковості не відповзає. Пісні старі, відчуття, що Львівскій хвилі 15, а то й 10 років. Хоча може в цьому і полягав задум. Юля Рай, до прикладу, розповіла ,що летіла 20 годин з Австралії, де зараз мешкає, щоб виступити на цьому концерті. Але чомусь заспівала лише одну пісню, звичайно ж "Двічі в одну річку...".
А потім виходить Альоша, фіг зна в чому вбрана, геть не "зазвіздована", і настільки легко і "фірмово" співає... Антитіла - молоді хлопці, але вже профі, значно досвідченіші "Мері" мені блідо на їх фоні виглядали.
Табаков вже практично перетнув межу містечковості. Левицький очевидно зачепився за поріг і таки пригальмував. Про Дзідзя промовчу. Скрябін теж особливе явище, я його так і не можу приєднати до жодної течії на естраді, але настрій створив файний.
Головне, що об"єднувало майже всіх виконавців- це теплі почуття до Львівської хвилі, а ще вдячність, бо практично кожному з них це радіо свого часу допомогло зробити якісь важливі кроки, а декого можна сказати за руку вивело на сцену.
Чесно кажучи мене більше від того придурка рознервувала Руслана, яка скакала по сцені як демон і молола замість привітання з днем народження радіо якусь чуш про тюрму..
Руслана мусіла про тюрму, бо ж презентувала нову пісню, в кліпі на котру вона нібито в"язень:). Пісню з оригінальною назвою (особливо останні півроку оригінальною) "Ейфорія". Мені в її виступі не сподобалось, що вона намагалась говорити з надто галицьким акцентом/діалектом і поводитись, як сусідка, що прийшла показати нові капці на обцасах.
Во, наклалякала (просто давно не була на концертах, а то запросили, то ж вражень назбиралось)

Незабудка
03.12.2012, 11:48
O. M. G. :khomyak:
Російське телебачення. Програма "Здоров'я" Малишевої. Пісенька яєчок :girl_crazy:
http://www.youtube.com/watch?v=X9V4L1TqdSY
Фсьо. Причепилася. Сьогодні весь день буду, мабуть, наспівувати: "птичка в небо вжжик.." :girl_cray:

robik
03.12.2012, 11:57
Фсьо. Причепилася

Ридаю зі сміху, просто навзрид.... нема межі дуркуватості, нема. :girl_cray:

Vероніка
03.12.2012, 12:04
Програма "Здоров'я" Малишевої.
О-о, ця програма невичерпне джерело винахідливості :girl_crazy:

http://www.youtube.com/watch?v=AtGaWhZX47M

і ЦЕ обов"язково було саме на дівчині показувати ?!

Dominika
03.12.2012, 12:21
Ніби і живемо в теперішньому часі, і вбираються, і танцюють, і фонограми якісні - але так воно відчутно...

ех, а от були часи...))) десь 97-99 роки...Львівський шоу-біз був мега-крутий. Пікардійці, Руслана зі своїм бомбезним проектом "Дзвінкий вітер", Ліля Ваврін гарно співала, Океани ще були у Львові, Плач Єремії, Півні... І Львівська хвиля була реально "фірмова"... А не те, що зараз... Зранку в них є ранкове шоу. Так от, жарти там якісь , перепрошую, рагульські. Наче намагаються пожартувати по-галицьки, а виходить "по -хлопськи". Вотаке)))

Plenilunio
03.12.2012, 12:23
ця програма невичерпне джерело винахідливості
ОМГ !!!!!!!!! :khomyak: І то ж треба було додуматись до такого!!!