Нетрадиційна медицина

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем arushka, 14 Березень 2010.

  1. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Пропоную обговорити тему лікування народними методами. Можливо хтось знає добрих травників, цілителів, які проводять діагностику чи лікування. Велике прохання писати про тих, хто ДОПОМІГ ВАМ (!!!) особисто.Це важливо, для того, щоб не зашкодити людям з серйозними болячками, які будуть до них звертатись.

    Дівчата, невже ніхто ніколи не лікувався травами чи іншими народними методами? Я ж пропоную писати не про "тьотю Мотю", яка лікує лапками жаби!!!!!!!!!!!
     
    Останнє редагування модератором: 23 Березень 2010
  2. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Нетрадиційна медицина

    я за народні методи - почалась температура, заклало ніс - прошу дуже - в ліжечко і гарячий чай з липи-шипшини, а не доганятись фармацитронами чи фервексами. а от коли вже серйозний діагноз, то краще йти шляхом традиційної медицини а не до бабок...
    Якийсь дідок продає трави на Винниківському ринку, він там один. Чула не раз що він спец, трави правильно збирає в відповідних місцях...
    arushka, а що ви хочете лікувати?
     
  3. arushka

    arushka завжди досягаю мети

    Відповідь: Нетрадиційна медицина

    Питання з народними методами знімається, почали лікувати гормонами. Але якщо діагнози простіші, то згідна, що травами лікувати набагато краще. Просто ми звикли, щоб ефект був через півгодини, а з травами так не буває.
     
  4. kitsirko

    kitsirko New Member

    Знахарі у Львівській області

    Вітаю всіх форумчанок!
    Проблема. Сильна порча. Офіційна медицина, не допомагає. Церковні обряди, ритуали, - теж.
    Якщо хтось знає досвідченого знахаря (знахарку) із Львівської області, то дуже прошу, скиньте їх контакти на: фонарнийстовп@баня.com
    Бажано з № телефону, щоб була можливість попередньо домовитись.
    Прохання. Не пропонуйте контакти циган, гастрольних» екстрасенсів, та малолітніх «чаклунів».
     
    Останнє редагування модератором: 26 Квітень 2010
  5. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: Нетрадиційна медицина

    :girl_haha:
    а чого в києві не шукаєте? адже
    kitsirko [​IMG] [​IMG]
    Junior Member
    Реєстрація: 22.04.2010
    Місто: : Київ
    Дописів: 1
     
  6. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Нетрадиційна медицина

    Будьмо уважні!
    Написано ж:
     
  7. easymark

    easymark New Member

    Відповідь: Нетрадиційна медицина

    В мене був струс мозку... лікарі вчасно не перевірили і там пішла гематома... коли я зрозуміла, що щось не так, було вже дуже все серйозно. В мене опухали пальці, мені було дуже зле, навіть втрачала свідомість. Лікарі хотіли робити курс уколів, але гарантій не давали.
    Допомогла жінка - біоенергетик. Звати її Юлія Дмитрівна, живе біля Києва. До неї усі політики звертаються. Вона навіть Ющенка лікувала під час Помаранчевої революції.
    Вона тоді брала 100 грн за сеанс, зараз не знаю скільки.
    Бачить усі внутрішні органи наскрізь. Лікує просто енергією. Кладе руку на хворе місце і тримає десь годину. Мені треба було десь 10 сеансів. Після цього лікарі навіть сліду гематоми не побачили...
     
  8. Usmishka

    Usmishka Well-Known Member

    Відповідь: Нетрадиційна медицина

    Нє, нарід, ну домовлялись без всяких там :girl_devil:
    От мене цікавить таке, в дитинстві мама постійно лікувала проблеми з животиком настойкою з горіха, а ще памятаю про чай з гілочок вишні та листя смородини. Я не памятаю на що його мені давали. Хто в курсі і хто знає як ту настойку з горіха робити?
     
  9. Ljolik

    Ljolik Well-Known Member

    Відповідь: Нетрадиційна медицина

    Порізати, пересипати цукром (як малину, наприклад), за 2-3 тижні готово.
     
  10. Gala

    Gala Well-Known Member

    Відповідь: Нетрадиційна медицина

    Точно пам"ятаю що це з зелених горіхів,не достиглих.Теж в дитинстві цим лікувались і завжди помагало коли болів живіт.
     
  11. pierre cardin

    pierre cardin New Member

    Відповідь: Нетрадиційна медицина

    Скажіть, будь ласка, хтось чув про лікяря Панькевича Мирослава??? Підкажіть щось про результати
     
  12. Ярочка

    Ярочка Well-Known Member

    Відповідь: Нетрадиційна медицина

    в мене є сайт лікаря з Алтаю, який лікує травами, мені дуже допоміг, можу скинути в приват, або пошукайте в гуглі. Маю рецепт збору від сухого надривного кашлю ( такого що аж до бе), молочниці, якщо комусь цікаво, можу написати.
    До речі, зараз така пора, простуду, грип лікую, само собою, мед-малина але ще + регідрон (1-2пакети в день), минулої зими грип вилікувала за три дні, лише в перший день пила аспірин, бо температура була за 39, а потім тільки чаї і регідрон, правда в кого нирки барахлять, то таке лікування може зашкодити.
     
  13. La asiano

    La asiano New Member

    Відповідь: Нетрадиційна медицина

    Типово Відповідь: Нетрадиційна медицина
    Скажіть, будь ласка, хтось чув про лікяря Панькевича Мирослава??? Підкажіть щось про результати

    Моя мама у нього лікувалася не один раз, дуже їй допоміг його метод - голодування, гірудотерапія. має проблеми з високим тиском, і після лікування тривалий час не вживала щоденних тископонижуючих таблеток. дуже задоволена. проте я цього року чула , що в його клініці стався нещасний випадок з пацієнткою...і різні слухи ходять про причини....дехто каже, що це помилка лікаря, дехто -що вина пацієнтки.....
     
  14. Materynka

    Materynka Well-Known Member

    Відповідь: Нетрадиційна медицина

    А про лікаря Сопільняка хтось щось чув, приймає в Новояворівську
     
  15. marmelade

    marmelade New Member

    Відповідь: Нетрадиційна медицина

    От мене цікавить таке, в дитинстві мама постійно лікувала проблеми з животиком настойкою з горіха, а ще памятаю про чай з гілочок вишні та листя смородини. Я не памятаю на що його мені давали. Хто в курсі і хто знає як ту настойку з горіха робити?
    __________________
    Потрібно взяти горіхи, ще зелені і щоб шкірка була м"яка, розрізати навпіл і залити горілкою або спиртом і дати добре настоятися. Якщо проблеми із щитовидною залозою, то беремо самі перетинки із вже спілих горіхів, які добре лущаться і теж заливаємо спиртом.
     
  16. Lira

    Lira Member

    Відповідь: Нетрадиційна медицина

    для дитини спиртом? тільки цукром!
     
  17. driade

    driade New Member

    Відповідь: Нетрадиційна медицина

    не знаю, чи пишу в правильний розділ. порадьте, будь ласка, якими підручними засобами обробити опік. обпекла ногу окропом. обробила зразу холодною водою, а помім пантенолом.за ніч зробився величезний піхур, але якось його надірвала(((((
    зараз на дачі з малою, а чоловік забере нас аж завтра...
    може хтось знає чим би то полікуватись. бо пече холєра:girl_devil:
    найбільше боюсь, щоб не було рубця:sad:
     
  18. NadyaLol

    NadyaLol New Member

    Доброго дня!Порадьте бабку-знахарку(ворожку)