КПК

Показати повну версію : Болять груди

Bluemchen
03.11.2009, 19:48
Сьогодні виявила потовщення в одній груді:( Можливо хтось з форумчанок знає, до кого можна звернутись , щоб проконсультуватись і де можна зробити маммографію.

Un.Known
03.11.2009, 22:06
На мамографію не обов"язково відразу, вистачить ультразвуку.

І старайтесь не стресуватись.

SOSKA
03.11.2009, 23:38
до кого можна звернутись , щоб проконсультуватись
сходіть до мамолога має бути в любій жіночій консультації.

GONE BABY GONE
03.11.2009, 23:46
можна звернутися в онко центр,що на вул.Єфремова навпроти спорткомплексу "Україна"колишній "спартак"до Оксани Юрієвни,а вона,що робити далі порадить,направду дуже хороший лікар!дуже допомогла моїй мамі!!!!

Sandoryk
04.11.2009, 23:53
Може хтось знає скільки коштує огляд в лікаря -маммолога в Залізничній лікарні на Огієнка?

Bluemchen
05.11.2009, 19:14
велике спасибі всім за поради і координати!!!Вже визначилась з лікарем, як тільки застуда пройде, піду на огляд. Сподіваюсь все буде гаразд.

Diana
05.11.2009, 19:20
Може хтось знає скільки коштує огляд в лікаря -маммолога в Залізничній лікарні на Огієнка?
Я була минулого місяця, онко-мамолог ( здається він там тільки один), прийом 60 грн., зразу ж направили там на ультразвук, також 60 грн.

skystar
23.11.2009, 10:58
І як він вам? Питаю, бо також до нього зверталась, може то я під поганий настрій попала, але враження піля його "консультації" просто жахливі. В мене був другий мастіт під ряд, направили до маммолога на консультацію, вияснити причину. ТАк він шось там помацяв, побурчав, слова сказати не дав, послав на узі і сказав "ідіть вскривайте", що я й без нього вже знала. Одним словом нуль інформації і хамське відношення, все що я отримала, ще 120 гр за то заплатила:girl_sad:

bilo4ka
16.03.2010, 20:49
Прочитала тему "Критичні дні" і у мене виникло запитання до формулярок: чи болять у вас груди перед місячними? Як вважаєте це нормально чи все-таки це мастопатія і пора сходити до мамолога?:girl_in_dreams:

Oriana
16.03.2010, 21:06
Це індивідуально - в когось болять, в когось ні. В мене болять десь за тиждень до місячних. А в подруги груди взагалі не боліли, а коли завагітніла, то вони почали боліти.

Редвумен
16.03.2010, 21:11
Як вважаєте це нормально чи все-таки це мастопатія і пора сходити до мамолога?
Ще є мастодінія, що більш ймовірно (якщо просто болять груди саме перед місячними). Варто в першу чергу зроби УЗД грудних залоз, а потім (при потребі) йти до маммолога.

TASJA
16.03.2010, 21:27
Варто в першу чергу зроби УЗД грудних залоз

А де таке роблять?
В мене також болять груди, почалося після припинення грудного вигодовування десь через місяці два. А до того ніколи не боліли, навіть на місячні.

bilo4ka
16.03.2010, 21:40
У мене завжди боліли груди перед місячними десь приблизно за тиждень до них. Недавно, пару місяців вже почали боліти за 2 тижні, я перелякалася, вже зібралася іти до мамолога.. і тут раз ( вони як злякалися))) перестали боліти. Вже третій місяць легенько відчуваю за 2 дні до місячних.

Редвумен
16.03.2010, 21:47
А де таке роблять?
В мене також болять груди, почалося після припинення грудного вигодовування десь через місяці два. А до того ніколи не боліли, навіть на місячні. та усюди, де є УЗД. Я робила в Інтерсоно (там є класна програма - УЗД грудей, щитовидки і органів тазу + різні мазки - 30 хвилин раз в рік і маєш спокій :) ) і в Біокурсі.

bilo4ka
16.03.2010, 21:48
(там є класна програма - УЗД грудей, щитовидки і органів тазу + різні мазки
і дорого таке задоволення коштує?

Редвумен
16.03.2010, 21:49
Ще згадала - груди "не люблять" кави і "люблять" морепродукти. так що робіть висновки. Це особливо стосується мастодінії.

bilo4ka
16.03.2010, 21:51
груди "не люблять" кави
чула таке також, але від ранішньої кави відмовитися не можу, вірніш мій низький тиск не може без неї жити ;)

Gala
16.03.2010, 21:55
В мене теж перед місячними болять,а ще робляться твердіші і більші,напевне варто піти на УЗД також.

tania
16.03.2010, 21:56
Привіт дівчата. В мене боліли груди перед місячними, а ще груди набрякали і прощупувалися крупочки. У подруги чоловік мамолог, пішла до нього на консультацію, виявилося що мастопатія. Девять місяців пила ліки і все пройшло. А ще одна подруга мала такі самі симптоми і діагноз але ліки вона не приймала, в результаті мастопатія переросла в кисту. Дівчата не тягніть і не відкладайте похід до лікаря. Якщо хтось хоче можу порадити хорошого мамолога.

Vittoriya
16.03.2010, 23:09
Так, я не розумію, я думала, що то нормально, що груди перед місячними болять?! Мене практично завжди болять,стають як кам'яні, іноді навіть бігати не можу, так болить, але з початком місячних всі ті симптоми зникають, тому я не надавала тому значення.

---------- Додано в 23:09 ---------- Попередній допис був написаний в 23:07 ----------

та усюди, де є УЗД. Я робила в Інтерсоно (там є класна програма - УЗД грудей, щитовидки і органів тазу + різні мазки - 30 хвилин раз в рік і маєш спокій ) і в Біокурсі.

і дорого таке задоволення коштує?
власне мене теж то цікавить, скільки коштує. Можна в приват :)

Svitlanka
16.03.2010, 23:14
Мені допоміг Мастодінон в краплях. А взагалі мамологи радять..."незахищене" статеве життя - тоді теж все приходить до норми. ;)

Редвумен
16.03.2010, 23:31
А взагалі мамологи радять..."незахищене" статеве життя - тоді теж все приходить до норми тоді груди будуть боліти і збільшуватись від вагітності :girl_haha:.

Lady_Opium
17.03.2010, 02:44
А ще одна подруга мала такі самі симптоми і діагноз але ліки вона не приймала, в результаті мастопатія переросла в кисту.
і киста потім з.їла Вашу подругу?

киста - це лише капсулка, яка може з часом переродитись, може лопнути, а може ціле життя пробути з вами і ні разу не дати про себе чути

тканини грудей мають будову чимось схожу до грон винограду - і утворення потовщень і їх поступове переродження - це ще не клініка!

якщо є якісь переживання - раджу сходити на УЗД в лікарню залізничків - там прекрасні спеціалісти, які обов.язково допоможуть і гарно все порадять
а до мамолога без попереднього обстеження я не бачу сенсу йти - він або призначить те саме УЗД, або зробить пункцію, що на мою думку небажана, якщо для неї немає прямих показань

tania
17.03.2010, 08:14
киста потім з.їла Вашу подругу?
Ще ні, але кисту вилікувати не можна а якщо буде збільшуватися то потрібно буде видаляти. Отут то киста і з"їсть чатину груді.
може ціле життя пробути з вами і ні разу не дати
І як жити з тим може-неможе.
або зробить пункцію,
Ви знаєте про такі страшні поцедури тільки в кіно краще слухати. Лікуючись тривалий час навіть мови про це не було, а УЗД це можна зробити навіть якщо лікар не направляв.

бетменша
17.03.2010, 12:57
мене інколи болять, а інколи взагалі нічого не відчуваю. бували такі місячні, коли груди починали боліти десь за два тижні до їх початку і добряче збільшувались. це, напевно, від нестабільного гормонального фону. але ці симптоми є майже у всіх моїх знайомих дівчат, тому я не вважаю це якимось відхиленням, а просто одним із симптомів ПМС.
до речі, в показаннях до прийому вітаміну Е є такі ознаки ПМС. і він таки допомагає. я, коли вживала аевіт, то нічого не турбувало

Orman
17.03.2010, 13:12
Мені допоміг

блін - це ж ліки, хіба можна їх радити в інтернеті? А хтось візьме і послухає.

Взагалі "наливання" грудей перед місячними - варіант норми, але якщо прямо болить, коли лягаєте на груди, чи затвердіння відчуваєте, то проконсультуйтесь в лікаря.
Взагалі на огляді (2 рази в рік!) гінеколог повинен вам груди оглядати, його теж можна спитати про наливання і біль.

Lady_Opium
17.03.2010, 13:55
але кисту вилікувати не можна
власне в переважній більшості випадків її лікування й не потрібно

І як жити з тим може-неможе.
наприклад мені лікар призначив повторне обстеження після 1-ого виявлення через 8 місяців.. він же дивиться по розмірах, по природі клітин можливу швидкість виникнення і збільшення

Ви знаєте про такі страшні поцедури тільки в кіно краще слухати. Лікуючись тривалий час навіть мови про це не було, а УЗД це можна зробити навіть якщо лікар не направляв.
та, УЗД можна робити без направлення
ну бачите, значить Вам пощастило потрапити до хорошого спеціаліста
бо я замість того, щоб одразу зробити УЗД пішла до мамалога
і в черзі переді мною, що складала чоловік 15, кожній! жінці робили пункцію - а там були і геть молоді дівчата, у яких ймовірність виникнення чогось злоякісного - мінімальна

lerucha
17.03.2010, 14:10
у мене недавно така ситуація була, місячні закінчилися, а груди боліти не перестали, я не те що спати, ходити не могла, кожен крок відчувався. Була в гінеколога, вона помацала і направила на УЗД, і якраз в той день, коли я зібралася йти, вони боліти перестали:girl_cool: На УЗД лікар сказав, що це гормональне, і з віком, якщо жінка ще не народжувала, відбуваються деякі зміни, знайшов малесеньку кисту, але заспокоїв, що ніц не треба різати, зараз все виліковується, так що це все не так страшно

tania
17.03.2010, 21:50
в черзі переді мною, що складала чоловік 15, кожній! жінці робили пункцію
Це просто жах, як можна таке робити якщо немає в цьому потреби.:girl_sad:
А те шо мій лікар хороший спеціаліст то це визнаний (не тільки мною) факт. Дуже тішуся що пішла до нього.

Consuelo
17.03.2010, 21:54
я ходила на УЗД - все гуд
а в мене груди набрякають і болять перед місячними, а буває, що взагалі ніц...
просто організм собі якось реагує :girl_cool: ніц страшного :girl_claping:

Редвумен
17.03.2010, 22:06
Це просто жах, як можна таке робити якщо немає в цьому потреби.
та я не думаю, що ті дівчати пішли просто так до маммолога. Значить були в них якісь проблеми. Не бачу в тому нічого жахливого. Діагностика - це добре. Краще застерегтися і жити спокійно, а не з думками, що щось не так.

tania
17.03.2010, 22:13
Краще застерегтися і жити спокійно
Згідна сто процентів, але ви думаєте ті дівчата добровільно на таку процедуру погодилися? Грізний доктор сказав біда та вони й перелякалися. Був прецендент в Інтерсоно де зі здорової 18-ти річної дівчинки зробили каліку. Бо доктора казали шо там не все добре і після багатьох процедур та операції вона безплідна. Наказати лікаря? Наскільки я знаю в Україні ще не засуджений за халатність жоден лікар.

Редвумен
17.03.2010, 22:17
Наскільки я знаю в Україні ще не засуджений за халатність жоден лікар.
це точно! а як тоді поступати? не слухати лікарів? але ж не всі такі? чи перевіряти діагноз у кількох?

Барабашка
18.03.2010, 10:46
Прочитавши ваші дописи, хочу вам сказати, що пункція не є такою вже "страшною процедурою", як ви описуєте. Вона ну може трішки більш болюча, чим звичайний укол. Але взнавши результат, ви будете спокійніші. І про природу ушільненя можна говорити лише при проведенні цього аналізу, і то не на 100 процентів. Мені робили цей аналіз не раз, бо є деякі проблеми з грудьми. І те треба тут лякати "фільмом жахів". Я вважаю, що краще знати і лікувати захворювання, чим мати певні проблеми і думати про найгірше. Бажаю вам всім бути здоровими.

шоколадка
18.03.2010, 11:29
В мене рівно за тиждень до ПМС починають боліти груди, і тільки починаються місячні - все перестає боліти.
Але болі почались після народження дітей, раніше не спостерігалось.
Мабуть таки виберусь на УЗД.
Поїду в лікарню залізн, а скільки коштує УЗД. Можна в пп.

Siania
18.03.2010, 14:03
І в мене переважноболять груди, але як коли. Бувало що боляче коли зняла бюстшалтер, збільшуються практично завжди.
Недавно була в Томича, він помацав, казав що все добре, і це норма, після родів все пройде:)

наталя 2204
18.03.2010, 14:09
В мене теж боліли груди перед місячними. Гінеколог казав що то нормально. Щось він мені пояснював на рахунок цього, але то я вже не пам"ятаю.

Редвумен
18.03.2010, 16:08
В мене теж боліли груди перед місячними. Гінеколог казав що то нормально.
Може він мав би сказати, що у вас все добре, тобто немає патології в грудних залозах. Але біль грудей не є нормальним процесом. Так не має бути. І з часом можуть винукнути проблеми із-за того дисбалансу гормонів.

Vika
18.03.2010, 20:01
в мене боліли груди,і руками відчувала якісь гулі(багато малих як в мяких іграшках і одну велику як 10 копійок)поїхала до онколога.лікар хороший,в черзі дуже хвалили.направив на узд.про пункцію ніого не казав,сказав тільки нівякому разі не робити мамограму.в результаті: вузлова мастопатія.і повністю неправильно працює ендокринна і гормональна системи.через це вилазить ціла купа болячок.виписав курс лікування на 2 місяці(15 таблеток в день,1 уколи).якщо не допоможе то прийдеться приймати гормони.

Редвумен
18.03.2010, 20:13
ільки нівякому разі не робити мамограму
а чому? вона шкідлива?

Orman
18.03.2010, 20:20
взагалі-то це той самий рентген, і ще чула думку, що в молодих жінок маммограма неінформативна

Lady_Opium
19.03.2010, 01:29
І те треба тут лякати "фільмом жахів".
не варта перебільшувати

Прочитавши ваші дописи, хочу вам сказати, що пункція не є такою вже "страшною процедурою", як ви описуєте. Вона ну може трішки більш болюча, чим звичайний укол.

необгрунтоване втручання в організм я думаю мало може принести користі
та й процес злоякісного переродження - не є до кінця дослідженим, і легковажити станом власного здоров.я - теж не варта

Daisy
19.03.2010, 02:05
в мене боліли груди,і руками відчувала якісь гулі(багато малих як в мяких іграшках і одну велику як 10 копійок)поїхала до онколога.лікар хороший,в черзі дуже хвалили.направив на узд.про пункцію ніого не казав,сказав тільки нівякому разі не робити мамограму.в результаті: вузлова мастопатія.і повністю неправильно працює ендокринна і гормональна системи.через це вилазить ціла купа болячок.виписав курс лікування на 2 місяці(15 таблеток в день,1 уколи).якщо не допоможе то прийдеться приймати гормони.

Вам треба знайти доброго ендокринолога і провірити щитовидку.
Груди можуть боліти ще від проблем з щитовидною залозою, це теж може бути причиною мастопатії.
Чи ви здавали кров на аналіз?

Diana
19.03.2010, 07:01
в мене також перед місячними болять завжди, а от зі вчора одна грудь ниє, при дотиканні нечого, а от коли відпускаю руку то болить і пече, потовщень ніяких я не бачу, навіть вночі спала, поверталася і чула біль. Не знаю що може бути. Може хтось порадить якогось мамолога?

Vika
19.03.2010, 19:52
МАМОГРАМУ не можна робити до 40 років бо вона дуже шкідлива.А мені 23 тому і не направляв.
А на раханок щитовидки він також говорив що требо лічити.І ці препарати що він виписав(комплекс),вони для відновлення роботи ендокринної і гормональної систем і щитовидки включно.КРОВ не здовала(не направляв),але я за 2 тижні до того лежала в лікарні(трісла киста) то аналізи були не ідеальні але в межах норми,

Nana11
24.03.2010, 19:20
І в мене була мастопатія, така шо спати не могла навіть, не могла на живіт лягти бо боліло.
МАМОГРАМУ не можна робити до 40 років бо вона дуже шкідлива.А мені 23 тому і не направляв.
мені теж не дозволили робити мамограму ,сказала,що її роблять після 45.Мені тоді зробили УЗД,і виписала фітопрепарат "Вітокан, він правда противний але досить дієвий і мазь , то ніби пройшло, я правда дотримувался графіка точно, бо дуже вже мені не хочеться пити горональні таблетки.

а чому? вона шкідлива?
будь-який ренген є шкідливим, це опромінення організму.

Барабашка
25.03.2010, 15:20
МАМОГРАМУ не можна робити до 40 років бо вона дуже шкідлива.
Ну напевно більш корисна, чим шкідлива. І не набагато шкідливіша, чим сидіння біля комп"ютера чи готування їжі в мікрохвильовці. А в молодому віці вона просто менш інформативна, бо груди в такому віці більш щільні. І тому молодим жінкам рекомендують УЗД. Але якщо є проблеми, то роблять мамограму незважаючи на вік.

Nana11
25.03.2010, 16:29
трошки погуглила:
Даже низкая доза излучения при прохождении маммограммы и рентгена грудной клетки подвергает молодых женщин риску возникновения рака молочных желез, если они находятся в группе риска наследственных заболеваний, считают голландские исследователи.
По мнению ученых из медицинского центра Groningen, женщины до 30 лет, входящие в группу риска, должны использовать альтернативные методы обследования груди, например, магнитно-резонансное сканирование, при прохождении которого не используется излучение.

І не набагато шкідливіша, чим сидіння біля комп"ютера чи готування їжі в мікрохвильовці.
Рентген будь-яких частин тіла лікарі не радять робити без потреби, щоб це не було- рука нога чи флюрографія в кінці кінців, тому не згоджуся що це не набагато гріше мікрохвильовки. Тай це не можна зрівнювати адже це абсолютно різні види випромінювання, одне діло рентгенівські випромінювання а друге це електро-магнітні. Тому і маммограмму роблять жінкам або старшим або з підозрою на рак.

Daisy
26.03.2010, 01:47
А на раханок щитовидки він також говорив що требо лічити.І ці препарати що він виписав(комплекс),вони для відновлення роботи ендокринної і гормональної систем і щитовидки включно.КРОВ не здовала(не направляв),але я за 2 тижні до того лежала в лікарні(трісла киста) то аналізи були не ідеальні але в межах норми,
Так в нас ставлять діагнози "навоко":girl_sad: Ну, як той лікар може щось говорити про проблему щитовидки без аналізу крові? Менi так поставили діагноз у Львові і дали щось попити місяць, і все. А через десять років, тут, коли я здала загальний аналіз крові, виявилоясь що моя щитовидка погано працює, результат: дві завмерші вагітності, "жіночі проблеми", 1% змін на мастопатію (це теж виявилось з аналізу крові, на наступний тиждень йду робити мамограму) і звичайно, що лиші кілограмчики все з тої ж причини. Шукайте добрих лікарів, бо я це все пережила і не побажаю нікому.

шоколадка
26.03.2010, 08:43
порадьте, будь-ласка!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !
хорошого ендокринолога, бо маю теж проблеми зі щитовидкою.
та й гормони бажано перевірити.
дякую.

unlucky
05.04.2010, 16:10
у мене проблема.болить одна з грудей і невелике потемніння навколо одного соска.

Orman
05.04.2010, 19:43
у мене проблема.болить одна з грудей і невелике потемніння навколо одного соска.

бігом до лікаря

unlucky
06.04.2010, 17:39
була сьогодні в мамолога.сказав шо це через гормональні зрушення.здала аналізи.

TASJA
27.05.2010, 16:43
В мене болять груди, боляче доторкнутися. Збиралася на узд, подзвонила туди запитатися, чи на груди роблять. А вони мені сказали, що з грудьми треба приходити на 7-10 день менструального циклу. То правда?

дівчата, хто може дати якісь контакти хорошого мамолога - пишіть в ПП, буду ДУЖЕ вдячна.

katrinka
27.05.2010, 17:59
дівчата підкажіть куди краще на УЗД грудей, щитовидки піти, бо теж вже місяць груди болять, сподівалась пройде, але не проходить. може на Русових можна??? (і ціну приблизно відразу). дякую

TASJA
27.05.2010, 18:09
може на Русових можна???

Я власне на Русових і дзвонила, то там сказали

що з грудьми треба приходити на 7-10 день менструального циклу

За ціну не питалася.

irchukmip
30.08.2010, 12:56
А вони мені сказали, що з грудьми треба приходити на 7-10 день менструального циклу. То правда?

Була на консультації у Губенко на куліша в мене кіста яєчника, то вона теж казала зробити УЗД грудей після місячних

Zhaba
30.08.2010, 13:21
дівчата підкажіть куди краще на УЗД грудей
Я ходила в приватну клініку, а потім в залізничну лікарню - Центр здоров"я жінки. Так доктор-онколог так мене "похвалив" за трачення грошей на приватну клініку, що буду ходити тільки до нього. Мені порекомендували доктора, як справді толкового. Там огляд лікаря і УЗД грудей по 70 грн офіційної плати. Якщо піти на 9 ранку, то попадете буквально перші на прийом. Шкода, але прізвища того доктора не пам"ятаю. Але він єдиний мужчина онколог. Там тільки один кабінет такий.

Karamachkina
13.09.2010, 14:38
Братова сьогодні зробила УЗІ грудей, він виявив якесь затвердіння, але нічого конкретного не сказав. Скзав їхати на Броньову до будь-якого мамолога. Можливо хтось знає там хорошого лікаря, буду дуже вдячна.

Meriroma
14.09.2010, 16:39
Я була у Цьолка, теж намацяла затвердіння, а він помацяв))) і сказав іти додому і не шукати собі проблем на здорову голову)))

Я от зайнялася зарядкою. роблю різні вправи для грудей, то вони стали дуже чутливі і болять, я вже більше місяця виконую вправи, а біль і відчуття тяжесті (з моїм 1 розміром) не проходить, таке відчуття, що 4)

---------- Додано в 16:39 ---------- Попередній допис був написаний в 16:34 ----------

може на Русових можна??? (і ціну приблизно

На Русових можна, на 10 день циклу, конкретної суми нема, скільки дасте

altari
06.10.2010, 23:50
Дайте хорошого маммолога.Бажано жінку.На УЗІ показало мастит.Мій гінеколог груди оглядав-нічого не виявив.Як так може бути?А вони щомісяця болять перед міс.

Mavra
07.10.2010, 00:06
У Львові обстеження на мамографі, яке є обов’язковим для жінок після сорока, можна пройти в Онкоцентрі на вул. Гашека, в Центрі репродуктивного здоров’я на вул. Короленка (там він найновіший, куплений минулого року), в 4 поліклініці на Сихові та в Центрі здоров’я жінки. Окрім того, мамограф є і в Дрогобичі. Це обстеження не завжди безкоштовне.

irys214
24.10.2010, 21:32
В липні закінчила годувати дитину грудьми, після того почала відчувати якийсь дискомфорт(типу ниття) в одній груді, в тому місці, де на початку годування мала запалення. Підкажіть, де можно якісно зробити УЗД молочних залоз, або якогось конкретного ліаря-мамолога. Наперед вдячна

talja
24.10.2010, 22:47
От перечитала дописи і рада що не пішла на мамографію, а вже записалась через знайому! Не думала що на ту процедуру є вікова границя, а мені ще не 45 та навіть не 40... Дякую дівчата що просвітили, бо груди болять і потрібно щось із цим робити. Буду іти на консультацію правда не знаю ще куди...

Маруся-мама
24.10.2010, 23:06
Мені також ще до 40-ківки трошки жити але в мене останньо за тиждень до того як мають початись місячні страшенно, просто такого ще ніколи не було, болять груди і дуже чутливі на дотик. Пробувала зробити собі само-огляд і зауважила що ліва не надто мяка. Чоловік сказав перевіритись.

Kofein
25.10.2010, 00:31
чи болять у вас груди перед місячними? Як вважаєте це нормально чи все-таки це мастопатія і пора сходити до мамолога?
Перед місячними не у всіх, але у багатьох дівчат(жінок) болять груди. Можу сказати, що я входжу в число тих, у кого болять:girl_yes: І якщо вам не 45-50 і немає менопаузи, то не хвилюйтесь так. Якщо груди болять постійно чи є якесь ущільнення, так звичайно потрібно звернутись до мамолога.

Selesta
30.11.2010, 06:12
Обстеження дуже важливе, зокрема на УЗО повинно дати картину яка відображає різновид мастопатії, такод важливо зробити тест на гормони. Мені допоміг мастодіон. Після місяця вживання зникли болі у грудях та зменшились потовщення.

Zhaba
30.11.2010, 11:02
Я була минулого місяця, онко-мамолог ( здається він там тільки один), прийом 60 грн., зразу ж направили там на ультразвук, також 60 грн
По 70 грн послуги. Виявила потовщення на весні. Ходила до того онколога. Прикольний дядько такий. Через пів року від першого огляду знову ходила. Знайшли пухлину. Тому не чекайте і не думайте, що те потовщення само пройде.

lovefreedom
01.12.2010, 08:54
Я ходила в онкологічну лікарню на Коновальця. В той день консультував професор не з тої лікарні, але дуже хорощий. 7 годин в черзі простояла, але допоміг, заспокоїв, бо моя гінеколог гвалту наробила... навіть узі не робила. от у тій же лікарні знайому приймав їхній мамолог, то теж хороший. дівчатка, шануйте себе!

Selesta
01.12.2010, 11:22
Хто-небуть бачив передачу "Гроші", як лікарі отримують гроші від фармаколгічнх компаній? Це такий жах, коли журналісти зробили з крейди пігулки та гарну пляшку з етикеткою. Запропонували гроші лікарю у розмірі 30 відсотків з продажу. І вже настпного дня ці пігулки розповсюдживались в аптеці. кого не спітаю з дівчат в форумах , усім щось таке з Бадів або зовсім невідомий препарат пропонуют. Мою подругу, лікували Тазалоком протягом 3х місяців і він зовсім не допоміг.

Zhaba
01.12.2010, 16:17
Мою подругу, лікували Тазалоком протягом 3х місяців і він зовсім не допоміг.
Мені доктор написав на папірчику ту назву, але сказав, що незнає, що саме робить той преперат і чи взагалі він потрібен. А написав бо я питала про препарати. Тобто ніяк не рекомендував, а так: хочете - на вам. І ще сказав: "Ну і що, що потовщення. Воно майже у всіх є". Тому краще зробити УЗД, проконсультуватись аби чого там іншого не було.

lucysd
02.12.2010, 14:22
Дівчата, допоможіть, будь ласка!
Час від часу з'являється біль у грудях - больно притискатися до чогось чи надавлювати. Та ще й якісь шишки нащупала :(

Останній огляд у лікаря (хірурга) проходила кілька років тому під час медогляду. І навіть не знаю, які лікарі тими проблемами займаються - хірург, гінеколог чи мамолог? Чи просто УЗД піти зробити?

І буду вдячна, якщо порадите, до якої лікарні і якого саме лікаря можно звернутися. Бажано - десь в центрі і некомерційну лікарню, бо зараз нема можливості платити 100-200грн за консультацію.

Kofein
02.12.2010, 14:31
І навіть не знаю, які лікарі тими проблемами займаються - хірург, гінеколог чи мамолог? Чи просто УЗД піти зробити?
Зверніться до мамолога. А він вже спрямує вас на потрібні обстеження.

lucysd
02.12.2010, 14:37
Зверніться до мамолога. Думаю він спрямує вас на мамографію.
Дякую! А ви не знаєте, часом, гарного мамолога? Може на Огієнка або Русових. Бо я у Львові не прописана.

А ще, з того, що я вичитала, мамографію не рекомендують робити часто і тим, кому ще нема 30. Мені 27, тому я би спочатку сходила на УЗД. Але от не знаю, куди і до кого...

Selesta
02.12.2010, 14:43
Мені доктор написав на папірчику ту назву, але сказав, що незнає, що саме робить той преперат і чи взагалі він потрібен. А написав бо я питала про препарати. Тобто ніяк не рекомендував, а так: хочете - на вам.

Так навіщо виписувати цей Тазалок якщо від нього ниякої користі? Що це таке?
непрофісійнисть лікаря або прагнення до хабаря від фарм компаній?

Kofein
02.12.2010, 14:51
Дякую! А ви не знаєте, часом, гарного мамолога? Може на Огієнка або Русових. Бо я у Львові не прописана.
А ще, з того, що я вичитала, мамографію не рекомендують робити часто і тим, кому ще нема 30. Мені 27, тому я би спочатку сходила на УЗД. Але от не знаю, куди і до кого...
Лікаря не можу порадити. Але краще відразу звернутись до нього, а не робити УЗД. А він вже вам скаже, які саме обстеження пройти.
Мамографію можна і потрібно проводити щороку, тим кому за 40. А якщо потрібно, то і в 20 років. Думаю, що вас таки скерують на мамографію. Не хвилюйтесь, дози випромінювання при цьому обстеженні не є високими і не завдадуть вам шкоди. Тим більше ви ж не будете кожного дня це робити.

Amrita
02.12.2010, 16:57
Дівчата, допоможіть, будь ласка!
Час від часу з'являється біль у грудях - больно притискатися до чогось чи надавлювати. Та ще й якісь шишки нащупала
Останній огляд у лікаря (хірурга) проходила кілька років тому під час медогляду. І навіть не знаю, які лікарі тими проблемами займаються - хірург, гінеколог чи мамолог? Чи просто УЗД піти зробити?
І буду вдячна, якщо порадите, до якої лікарні і якого саме лікаря можно звернутися. Бажано - десь в центрі і некомерційну лікарню, бо зараз нема можливості платити 100-200грн за консультацію.
Зверніться до зав. поліклінікою на Єфремова, 59 - прізвище Курій (Ігор Степанович, здається). Він маммолог-онколог (не лякайтеся), але спеціаліст классний, і як людина -також.

Orman
02.12.2010, 17:03
Мамографію можна і потрібно проводити щороку, тим кому за 40.

щодва роки тим кому за 40, і кожного року тим кому за 50. Хоча лікар, який слідкує за динамікою може порадити зменшити/збільшити частоту обстежень

lucysd
02.12.2010, 22:23
Зверніться до зав. поліклінікою на Єфремова, 59 - прізвище Курій (Ігор Степанович, здається). Він маммолог-онколог (не лякайтеся), але спеціаліст классний, і як людина -також.
Дуже-дуже дякую! Завтра підійду туди, це буквально за рогом. Ви не підкажете, скільки там коштує консультація і УЗД? (якщо там нема офіційного ценника)

Nana11
03.12.2010, 11:41
гінеколог чи мамолог? Чи просто УЗД піти зробити?
Мала такі проблеми, було боляче навіть просто руки догори підняти.
Була в мамолога Горбкової О.І. в Львівському обласному центрі репродуктивного здоровя на Короленка 9, робили УЗД, та впринципі є і мамограми для старших жінок назначили лікування.

Kitten_Kicia
03.12.2010, 12:01
Мамографія взагалі не рекомендована до 40 років,тільки УЗД.Мені консультант по ГВ радила звернутися в центр здоровя жінки до лікаря Бегена,сказала ,що він на тому добре розуміється.Там переважно за записом відразу в кабінеті,але можна спробувати і так попасти.Мені видався толковим.

lucysd
03.12.2010, 13:03
Мала такі проблеми, було боляче навіть просто руки догори підняти.
Була в мамолога Горбкової О.І. в Львівському обласному центрі репродуктивного здоровя на Короленка 9, робили УЗД, та впринципі є і мамограми для старших жінок назначили лікування.

Дякую! Сьогодні до лікаря не потрапила, нажаль. Спробую в понеділок ще раз на Єфремова піти. А якщо шось знов не складеться, тоді вже буду пробувати на Короленка і Огієнка.

---------- Додано в 13:03 ---------- Попередній допис був написаний в 13:02 ----------

звернутися в центр здоровя жінки до лікаря Бегена,сказала ,що він на тому добре розуміється
Це від лікарні залізниці центр? На Судовій?
А скільки у нього консультація і УЗД коштують?
Дякую вам!

Kitten_Kicia
03.12.2010, 13:10
Цитата:
Допис від Kitten_Kicia Переглянути допис
звернутися в центр здоровя жінки до лікаря Бегена,сказала ,що він на тому добре розуміється
Це від лікарні залізниці центр? На Судовій?
А скільки у нього консультація і УЗД коштують?
Дякую вам!
Так,це на Судовій.Приймає за графіком.Він не мамолог ,а робить тільки УЗД,але паралельно детально все пояснює.Влітку коштувало 70 грн.

Zhaba
06.12.2010, 17:46
Так навіщо виписувати цей Тазалок якщо від нього ниякої користі? Що це таке?
непрофісійнисть лікаря або прагнення до хабаря від фарм компаній?
У моєму випадку ні то, ні інше. Просто я вимагала щось для лікування. Лікар казав перед тим, що поки не треба ніякого лікування і обов"язково прийти на повторне обстеження через певний час. Ну і я писала, що він приколіст, тому аби я відчепилась написав таке. Але ніякої халатності з його сторони не було.

Selesta
07.12.2010, 23:56
Але деякі лікарі виписують цей Тазалок я справжню панацею від цієї хвороби.
Проблема в тому що якщо не лікувати мастопатія може перетворитися на щось дуже серьозне. І потім прийдеться чекати на операцію(((( Мене це дуже бентежить((

Oresta
12.12.2010, 21:45
УЗД -це добре, але в любому випадку спочатко требе обстежитися у лікаря-мамолога, одне має доповнювати інше. Бувають випадки, коли лікар пальпує утвір, а на УЗД нічого не виявляють, тоді може допомогти пункція, або мамографія, якщо відповідний вік. Обстеження треба проводити комплексно і в спеціалізованих установах.

Dolma
14.12.2010, 12:11
була вчора на Судовій, у "Центрі здоров*я жінки". мені моя гінеколог сказала зробити УЗД, бо маю проблеми з грудьми після ГВ.
...враження жахливі. може спеціалісти там і хороші, але до людей відносяться як до гаманців... прізвищ не знаю. мене оглянув онколог, і зробили, власне, УЗД, за чим я туди і прийшла. обидва симпатичні дядьки років за 50-ть, але... поводяться за схемою "я начальнік, ти - дурак", складається враження, що твоє здоров*я їх в принципі не цікавить, а цікавить лише, чи заплатиш ти їм. той, що робив УЗД, разів зо п*ять на протязі тих кількох хвилин, що я там була, розповів мені, що я не маю права на безкоштовне тут обслуговування. я все намагалась йому донести, що я заплачу, та він не вгомонився, поки не побачив купюру... сподіваюсь, що та постійна балаканина про гроші не завадила йому мене як слід оглянути... слухати мене ніхто не хотів, питання задавались, а коли ти починаєш відповідати - тут же перебивають, мов, це мене не цікавить, чи можете мені того не розповідати... на ці огляди по 5 -7 хв потратила 2,5 год, і вийшла звідти з відчуттям двійочниці, що провалила іспит. :girl_cray:
добре хоч нічого страшного не знайшли. а на моє питання: "що ж мені робити? мене ж болить!" почула: "якщо у жінки не болять груди, значить то не жінка. доведеться потерпіти до клімаксу"...! :girl_crazy:

---------- Додано в 10:11 ---------- Попередній допис був написаний в 10:08 ----------

забула додати. огляд онколога (5хв) - 70 грн., УЗД (7хв разом з балаканиною) - 70 грн.

Kitten_Kicia
14.12.2010, 12:19
була вчора на Судовій, у "Центрі здоров*я жінки". мені моя гінеколог сказала зробити УЗД, бо маю проблеми з грудьми після ГВ.
...враження жахливі. може спеціалісти там і хороші, але до людей відносяться як до гаманців... прізвищ не знаю. мене оглянув онколог, і зробили, власне, УЗД, за чим я туди і прийшла.
Шкода ,що не знаєте прізвищ.(Ворога треба знати в лице!):girl_feminist:

lucysd
14.12.2010, 13:01
Дівчата, усім дякую за поради!
Була у Курія на Єфремова, дуже добрий лікар! Заспокоїв мене, сказав, що той біль від щитовидки (гормональний збій). Плюс ще півгодини розповідав мені, що треба обовязково народжувати якнайскорше, але такі речі це не просто пігулку випити.
Треба ще пройти УЗД у них, але лікарка буде лише після нового року.

Dolma
14.12.2010, 13:39
хочу ще додати до попереднього свого посту (може комусь згодиться), що я попередньо (за тиждень) записувалась на то УЗД, бо прочитала тут на форумі, що його роблять у певні дні циклу (медсестра по телефону мені сказала, що на 10-ий). мене гарно записали на 11 год. але то мені майже не помогло, бо коли я зайшла до кабінету УЗД (відсидівши таки трохи в черзі), мене тут же відправили спочатку до онколога, де я відсиділа вже велику чергу, а після - знову ж велику чергу - вже на УЗД...
і ще: після УЗД дають витирати той гель з грудей дешевим туалетним папером, так що, якщо хтось бридиться, ги-ги, то беріть із собою серветки. :girl_crazy:

Consuelo
18.12.2010, 21:27
заспокойте будь-ласка :girl_flag_of_truce:

в мене груди зазвичай болять перед КД... а цього разу ніц не боліло, КД були нормальні, але коротші, і груди ще досі (вже більше тижня) болять (почали боліти коли КД закінчились..)..

я маю проблеми з гормонами і нерегулярністю КД, і скидую знову на якийсь збій, чи можливо?
думаю дочекатись наступних КД і тоді бігти до лікаря, чи даремно панікую?

Seppy
18.12.2010, 22:12
скидую знову на якийсь збій
Моя гінеколог якось сказала, що біль грудей перед КД це нормально, а якщо його немає то й овуляції того місяця не було.

Consuelo
18.12.2010, 22:24
перед КД це нормально

а після? :girl_sad:

---------- Додано в 20:24 ---------- Попередній допис був написаний в 20:15 ----------

а хтось може порадити хорошого маммолога?

Seppy
18.12.2010, 22:31
а після?
А якщо після - варто перевірити щитоподібну залозу...:girl_sad: бо ніби біль має зникати в перший день КД[COLOR="Silver"]

Oresta
23.12.2010, 19:33
Дівчата болі перед місячними це здебіше норма, якщо до 5днів, а якщо болить 2 тижні, це потребує консультації мамолога. Зміни в грудях - це є відповідь на дисгормональні порушення в організмі.

Rosynka
02.01.2011, 19:09
Дівчатка,в мене отака ситуація:
десь 2 тижні тому почала боліти одна грудь(тобто вони давно вже болять,ну,але то нормально при вагітності,правда?:)),досить сильно,якраз на 2-й день була в ЖК,то лікар помацала,сказала,що є невеличке ущільнення(сама я його не намацала),сказала прикладати капусту з медом на ніч. За 3 ночі в "капустяному ліфчику" все пройшло.
і от,вчора знову те саме,тільки тепер біль в декілька разів сильніший,аж ребра болять з того боку,важко доторкнутися:( і грудка добре промацується,тобто є набагато більшою,ніж тоді:(
може,знаєте якісь способи лікування?

talja
18.01.2011, 10:54
.враження жахливі. може спеціалісти там і хороші, але до людей відносяться як до гаманців...
Нарешті і мене чоловік відвіз до доктора в ракову лікарню, бо сама все не наважувалась, а час ішов груди болять особливо права. Потрапила як у музей, добре що попалась якась хороша медсестра що провела мене, а то так сама б ніколи не знайшла того лікаря - приймає на п'ятому поверсі, кабінет на другому! Для огляду все ж ми вернулись на п'ятий поверх, по дорозі він не сказав ні слова, а в мене і так настрій не дуже, мишки шкрябають, от подумала ще влечу в кругленьку суму, тут прості доктори беруть а то зам головного лікарні!
Дякувати Богу мої найстрашніші переживання не справдились, начебто все добре, сказав робити огляд між циклами щомісяця, раз в рік у хорошого спеціаліста, а після сорока на томограму. Ще я думало що та юшка що з'являється коли надавлюєш на сосок це ще залишкове після годування, він сказав що це вже буде до клімаксу, тільки якщо у ній з'являються кров'янисті сліди то бігом гнати до доктора, це дуже зле! А так якщо груди трохи болять немає в цьому нічого поганого!
В кінці вирішила розрахуватись із ним, а він будьте здорові, до побачення! І так і нічого не взяв, хоч я наполягала, от була здивована, це другий доктор за все моє життя що нічого не взяв!
Наші знайомі ходили до нього одна на повірку, друга за компанію, так от та що хвилювалась в неї все добре, а коли оглянув ту що за компанію, то відразу відправив на деякі аналізи у них бо щось виявив, от так у житті буває!:girl_in_dreams:

Ljus6ka
19.01.2011, 00:20
Дівчата може дурне запитання, але в се ж задам, а якщо йти на огляд то вже не залежить який то день циклу чи теж має значення?:girl_blush2:

talja
19.01.2011, 15:36
а якщо йти на огляд то вже не залежить який то день циклу чи теж має значення?
Залежить, іти потрібно у такий час як до гінеколога на огляд, десь по середині циклу, у кожного він свій. Я прийшла трошки пізніше то доктор правда оглянув мене та наголосив що наступного разу приходити коли тканини мягкі, тоді огляд найкраще робити, бо мене під кінець циклу при огляді поболювало, а доктор казали раз прийшли то прийдеться потерпіти! :biggrin:

Materynka
01.02.2011, 08:45
Десь три роки тому я теж стикнулася з сильним болем у правій груді. Після самообстеження виявила затвердіння. Звернулася до хірурга на Топольній. Сказав,що підозра на мастопатію і відправив на Броньову до Цьолко. Той подивився і сказав, що це пов"язане з гормонами, треба вести як тут вже хтось казав "незахищене" статеве життя. Виписав здається йодистий калій чи натрій. І пояснив, що те що груди наливаються перед місячними і болять це нормально. Декілька разів ще у нього була, по тому самому питанню ( дуже вже я переживала), але завжди заспокоював і відправляв додому. Ніякі аналізи не здавала і узд не не проходила. Думаю вони направляють коли є якісь підозри. Доречі пила ще Мастодінон, але він не допомагав. А зараз ніби прийшло все в норму. І ще тут мова була про те, щоб перевірити щитовидку, то Ней-Гоцко сказала те саме: виходити заміж, вагітніти і все пройде.

ViTanya
01.02.2011, 09:39
Ней-Гоцко сказала те саме: виходити заміж, вагітніти і все пройде.
Багато лікарів так радять, але виходити заміж і вагітніти потрібно тоді, коли ви цього хочете, а не тому, що так лікар прописав. В мене подібні проблеми з грудьми з'явились, коли я вже була заміжня , а дитині було 3 роки (грудьми годувала, аж поки малий сам не відмовився). І що, вагітніти ще раз? Моїй співробітниці дохтір так і порадив, то вона в 40 років народила другу дитину, яка була не дуже бажана, якщо не сказати, що зовсім не бажана. Годувала грудьми, але проблема нікуди не зникла. Так досі з тим і живе.

Materynka
01.02.2011, 10:39
Та я в курсі, що не тільки в молодих такі проблеми, але в моєму випадку поради були саме такі, і дійсно це не означає, що я зразу ж повинна бігти заміж, бо лікар прописав.

pushok
01.02.2011, 10:58
Дівчата підкажіть будь-ласка, де у сихівському р-ні можна сходити до мамолога,бажано жінка.

Oresta
12.02.2011, 13:59
Цього місяця Лікар-мамолог (жінка) приймає в онкополіклініці на Єфремова.

OxankaF
12.02.2011, 15:01
де у сихівському р-ні можна сходити до мамолога,бажано жінка
мамолог є у сихівськйй дорослій, на 6 поверсі. Але чоловік.

pyzurj
12.02.2011, 17:05
прочитала відгук автора, і аж самій стало не по собі...
не розстроюйтесь Ви! Все налагодиться! сходіть до лікаря-тим більше, Ви вже бачу що домовились, і все у Вас буде гаразд! ):girl_yes2: Тримаю за Вас кулачки!

talja
12.02.2011, 20:17
І ще тут мова була про те, щоб перевірити щитовидку, то Ней-Гоцко сказала те саме: виходити заміж, вагітніти і все пройде.
Ну не для всіх це вихід, повірте після одруження і народження з здоров'ям менше проблем точно не стане!:girl_nea:

відправив на Броньову до Цьолко
То напевне Цьомко був! :girl_wink: Він мене також заспокоїв та мене все одно трошки болить, а що далі не знаю...

Savchenko
13.02.2011, 12:54
виходити заміж, вагітніти і все пройде.
Мені так теж казав мій онкохірург після операції, навіть пояснив чому,на хлопський розум розкажу все що запам"ятала, казав що ніби кожного місяця в організмі дівчини, яка ще не мала дітей ніколи і вік вже нормальний для вагітності та народження дітей, перед КД щось діється в молочних залозах, а коли вагітність не настає йде "відбій", щось стається з гормонами і ще щось і от коли так постійно йде збій то утворюються такі закупорки, а потім ущільнення в груді. І теж казав, що неварто молодим дівчатам вживати гормональні протизаплідні таблетки, навіть питався в мене це, коли я перший раз до нього прийшла на обстеження.

Gazetka
17.02.2011, 21:55
мені не так давно поставили діагноз кистоїдна мастопатія. Спочатку багато плакала а потім вирішила що треба боротися і почала лікування. Зараз почуваю себе більш менш нормально. Саме головне - це знайти нормального лікаря а все інше буде добре.

altari
16.03.2011, 00:17
Хочу завтра піти до маиолога на Короленка 9.Скажіть які там ціни і чи великі черги?Дякую.

dudja
26.03.2011, 23:14
Дівчата, прочитала всю тему - але ще не визначилася куди і до якого лікаря звертатися. Болять груди, а особливо перед КД, а цей раз аж з самого верху грудей. :girl_cray: То можна самому йти на УЗД, чи потрібно спочатку до лікаря?
На початку схилялася до залізничної лікарні, але вичитала не дуже хороші відгуки, та і в чергах не дуже хочеться висиджуватися. Порадьте когось будь-ласка. :girl_blush2:

Kosjana
29.03.2011, 17:34
У мене була аналогічна проблема.. боліли груди перед кожними КД.. я спочатку подумала.. вагітна (вже на той час замужем була і синові 3р).. через місяць знову повторилося, - пішла до гінеколога. мене направили здати аналіз на вміст гормону пролактин в лабораторію "Synevo". Аналіз показав, що все в нормі.. а проблема продовжувалася.. Само пройшло десь більше ніж за пів року..

---------- Додано в 14:34 ---------- Попередній допис був написаний в 14:33 ----------

Годувала грудьми, але проблема нікуди не зникла. Так досі з тим і живе.
Казала моя лікарка, що багато жінок з тим живуть, а у багатьох і проходить. В неї в самої теж таке було і пройшло..

dudja
04.04.2011, 20:31
Дівчата, дякую за поради. Я була в Центрі здоров"я жінки від Залізничної лікарні, пройшла огляд в лікаря онколога (коштує 75 грн) та зробили УЗД грудей (коштує 90 грн.) Черга була, але невелика. Дуже рада що пройшла цю процедуру і заспокоїлася. Лікар сказав, що біль грудей перед місячними-це нормальний стан, основне щоб не було ущільнень. Найгірше те-що коли є пухлина або кіста, то вона не болить, її можна виявити тільки на УЗД.
Всім доброго здоров"я.

Selesta
20.04.2011, 00:09
Пролікувалась дуже добре. Мені допоміг мастодіон, котрий мені призначив лікар. Побачила що ПМС зник та кісти зменьшилісь та зникають. Чи є яказь взаємозвязок між матопатією та пмс?

ViTanya
20.04.2011, 23:41
Чи є яказь взаємозвязок між матопатією та пмс?
це прояви однієї і тої ж проблеми - гормонального дисбалансу.

Selesta
25.04.2011, 00:21
Чи правда що мастодіон нормалізує пмс та дуже ефективний при лікуванні мастопатії?
У мене ще є запитання, чи правда що парацетамол дуже шкідливий? Зараз дуже часто рекламується Таміпул, але у моєї подруги він викликає запаморочення і головний біль

Samanesvoya
28.04.2011, 19:54
Дівчата. У мене проблема. Вчора щось в мене вискочило на соску типу піхура водяного. Годую дитину грудьми. Ви не підкажете що то за кара така? Чи доктора хорошого. Наперед вдячна.

ViTanya
01.05.2011, 20:04
Чи правда що мастодіон нормалізує пмс та дуже ефективний при лікуванні мастопатії?
Якщо легкі прояви, то так. Якщо ж справа тривала і запущена, то не зовсім. Моя мама приймала 3 чи 4 місяці мастодінон від мастопатії,яка в неї давно і досить виражена; біль значно зменшився, але мастопатія залишилась. А через декілька місяців і біль повернувся.

Chortenia
01.05.2011, 20:30
Груди болять у другій фазі кожного циклу (при чому стають як камінчики і гарячі). Цього циклу не болять взагалі, але судячи з графіку і температури овуляції в мене теж не було, і прогестерон так собі.
Питання: чи можна повязувати біль в грудях (у другій фазі) і його рівень з рівнем прогестерону у другій фазі?

Selesta
01.05.2011, 20:49
Якщо легкі прояви, то так. Якщо ж справа тривала і запущена, то не зовсім. Моя мама приймала 3 чи 4 місяці мастодінон від мастопатії,яка в неї давно і досить виражена; біль значно зменшився, але мастопатія залишилась. А через декілька місяців і біль повернувся.

що тепер робити коли біль зникла але кісти залишаються??? Мастодінон призначають вкупі з чимось?

Orman
01.05.2011, 20:57
Мастодінон

Моя мама приймала 3 чи 4 місяці

ну його і треба приймати 3 місяці. Це курс.

Мені допоміг, але я приймала за рекомендацією маммолога. І випадок не був запущений.

Про ПМС нічого не скажу - треба чоловіка спитати :)

ViTanya
01.05.2011, 21:16
Питання: чи можна повязувати біль в грудях (у другій фазі) і його рівень з рівнем прогестерону у другій фазі?

Вважається, що біль у другій фазі пов'язана з недостатністю прогестерону ( тому і призначають Прогестогель, який містить прогестерон, або його фітоаналоги з прутняку звичайного) або з надлишком естрогену.

Chortenia
01.05.2011, 21:25
Чому ж вони тоді боліли при нормальних циклах, а у цьому калічному не болять?

ViTanya
02.05.2011, 13:04
не знаю, я не маммолог. А те, що
біль у другій фазі пов'язана з недостатністю прогестерону ( тому і призначають Прогестогель, який містить прогестерон, або його фітоаналоги з прутняку звичайного) або з надлишком естрогену.
це не я вигадала, так "книжка пише"

Selesta
09.05.2011, 00:36
Дівчата дякую вам за поради.
У мене є питання, як ви відноситесь до того що лікар може призначити якийсь препарат, який зовсім не відноситься до лікування?Бади, тазалок, та таке інше?

innamorata
09.05.2011, 17:52
В мене така історія: груди болять часто ще років з 16. Якось намацала потовщення, пішла до лікаря, пройшла узі, виявили багато(точно більше 5) кист, сказали що народжувати тре і т.д.
Нещодавно ще раз пройшла обстеження, попався інший лікар, той, що всі кажуть самий толковий в тому кабінеті, сказав що ті кисти трохи позбільшувалися, а ще сказав що в мене дууууже небезпечні груди, бо 6 розмір і все залозна тканина, жирової майже нема. От ото його "дуже небезпечні" щось дуже мене налякали.... Лікування мені ніякого не призначили, сказали що така штука того лікування не дуже потребує, а так як я вже от от буду планувати вагітність, то, мовляв, точно не треба. Ото почитала темку, і вже думаю, а може то ще десь перевіритись.... А з іншого боку, вже себе заспокоїла тим оглядом, то вже й не хочеться ще раз труситися і переживати під кабінетом лікаря...

Dolma
10.05.2011, 17:28
свіженьке з "Центру здоров*я жінки".
довелося знову побувати там на УЗД (тепер мене це чекає щопівроку:() на цей раз робила жінка (прізвище Гуцал), враження набагато кращі, ніж від попереднього мужчинки: вона і слухала і говорила по темі, про гроші не згадала ні разу (о чудо!). але задоволення це подорожчало на 20 грн. (це від січня) - тепер вже 90.

pravovuk
21.05.2011, 16:25
Дівчата хто проходив обстеження у Львові, в Сихівській поліклініці в Обласний мамологічному центрі? Як проводиться там обстеження? По запису чи по черзі?

Balu
22.05.2011, 08:49
По запису чи по черзі?
В мене мама отримала скерування на мамографію в МКП №4 (поліклініка біля Ваму), то треба було по запису. Але ж там черга на два тижні вперед.

Bride
25.05.2011, 13:14
Дівчатка привіт!
Я теж зі своєю проблемою, може щось прокоментуєте порадите...
Я на 18 дні циклу робила узд молочної залози, виявили гормональну гіперплазію молочної залози, здала аналіз на пролактин - 33. Лікар сказала що це підвищений і назначила достінекс, мастадіон і прожестожель. Загалом лікування на 4 місяці.
До останнього сподівалася, що то все через запізнілий аналіз, а виявилося що щось там все ж таки не так. Лікарка нічого як завжди не пояснює...
Може в когось була подібна проблема

---------- Додано в 10:14 ---------- Попередній допис був написаний в 08:15 ----------

мастадіон
мастодінон, очіпятка

Venezianka
27.05.2011, 10:48
А мене вчора "пекли вогнем", так якби хтось порізав, особливо в області сосків. Що це може бути???

SOSKA
27.05.2011, 13:45
в мене теж замітила болить одна циця,біль така ніби після удару,але не завжди болить,хочу сходити до мамолога,от і незнаю коли краще йти до місячних чи після,чи це не має значення?

uliana
27.05.2011, 14:01
йти до місячних чи після
Найкраще на 10 день циклу

innamorata
27.05.2011, 16:52
Я вже раніше писала про те що в мене виявили декілька кист. Ще тоді приймала гормональні протизаплідні таблетки, то лікарка казала що вони якраз помагають від тих кист. Зараз вже закинула, бо вже будем планувати дитинку, а воно ще більше збільшилось :(:(:( капець якийсь. Не знаю що робити. Мені той лікар сказав прийти десь через пів року, а ще й двох місяців не пройшло :( а воно так збільшилося... Звичайно можна надіятися на те що за місяць-два завагітнію, але ж страшно як!!! :( що робити не знаю, піти до нього ще раз чи що?

ksuhanova
17.06.2011, 15:40
груди болять часто ще років з 16. Якось намацала потовщення, пішла до лікаря, пройшла узі, виявили багато(точно більше 5) кист, сказали що народжувати тре і т.д.
Нещодавно ще раз пройшла обстеження, попався інший лікар, той, що всі кажуть самий толковий в тому кабінеті, сказав що ті кисти трохи позбільшувалися, а ще сказав що в мене дууууже небезпечні груди у меня была такая же ситуция пока не родила. долгое время грудь не болела а потом опять. иногда даже подпухает грудь настолько что увеличивается на размер

Selesta
21.06.2011, 01:00
Гормональні препарати це гидота!
Я вважаю що будь які кісти треба ретельно обстежувати та лікувати.
Якщо вони ще й збільшуються то треба змінювати ліки. Мені мастодінон дуже допоміг але десь за 3 місяці.

Buriko
19.12.2011, 05:49
Я ходила 2 рази на УЗД в Сихівську поліклініку. На 8-му поверсі мамологічний центр, лікар Гордієнко. 2 рази заспокоював, пояснював причину болі. Зараз побіжу на УЗД 3 раз, бо нова біль появилась, не розумію з чого, таке відчуття, що м"яз потягнула... Знову старашно, тому не можу дочекатись ранку, щоби передзвонити та записатись на огляд.

Інночка
20.12.2011, 23:32
Дівчата, привіт, хто був на прийомі у лікаря Цьолко? Скиньте, будь-ласка у ПП його контактний телефон. До котрої години можна пройти обстеження? Наперед дякую.

Lana Lypneva
01.02.2012, 12:47
Також буду вдячна за інформацію про прийом у лікаря Цьолко - у які дні і години приймає і чи потрібно попередньо записуватись (чи жива черга)?

shkodnica
01.02.2012, 13:39
як болить перед М, але тільки одна і набагато сильніше. Спочатку думала, може десь вдарила, або білизною перетянула, або ще щось. Послала чоловіка в аптеку, бо попереду були вихідні, і до понеділка аж 2 дні. Там молоденька аптекарка, почула,що за проблема і порадила прикладати компрес з крохмалю на бінтику!!!Зняло через 20 хв.!! я аж не повірила! лікар так нічого мені не сказала, що це могло бути. Якось так

Marmulyadka
18.06.2012, 18:26
Дівчата, поділіться контактами доктора Цьолка!Він приймає за записом чи в порядку "живої черги

Laja
18.06.2012, 21:25
Не хочу нікого лякати, але хочу поділитись з форумчанками. Все починалось що моя мама нащупала в груді гульку довелось її вирізати. Згодом сестра в 16 віці, але сказали операція зайва оскільки в неї доброякісна. Контролювали гульку сестри що пів року огляд. Так саме огляд. І от одного дня коли сестрі було 23, вона їхала в машині з чоловіком побачила рекламу на бігборді "перевіртесь любі жінки чи шось таке", листаючи журнал натрапила на статтю про рак. І подумавши що це знак вирішила провіритись (хоча півроку ще не пройшло) але на в спостерігаючого лікаря. А в іншого. І тут результат аналізів РАК. Звичайно ми всі підірвались до спостерігаючого лікаря купа аналізів і...і... це правда РАК. Треба оперувати оскільки маленькі груди треба ампотувати одну грудь. І тут поки сестра на операції я ніяк не наважуюсь сказати що у мене в тому самому місці що й у сестри гулька (мені в той час 16) В кінцевому результаті удалили і мені цю біду, бо як показував досвід нема чого чекати. Ми це все пережили, операції, хімію... аналізи...

і тепер хочу сказати що тим лікуючим лікарем був Цьолко. Ми його не засуджуєм. Бао все в Божих руках. Але ніколи не можна казати "в нас все на контролі", бо таки не все.
Перевіряйтесь!!! Не лінуйтесь!!! Про себе потрібно дбати!!!

Всім бажаю бути здоровенькими!!! Вибачте історія довга але дмаю що комусь буде корисною. Всі хто ходять до Цьолка, не бійтесь сказати щоб дав якесь додаткове направлення бо досить часто він любить помацати і по всьому.

Finya
19.06.2012, 14:57
Перечитала всю тему, не зовсім зрозуміла дещо. Питання таке. Хто з лікарів уважно поставиться і страшити не буде (я вже й так перестрашена донєльзя:khomyak:), який перший крок? До маммолога зразу чи є інший варіант для початку?

agalinka
19.06.2012, 15:20
У мене теж проблема, просто болять коли легенько притиснути, пішла зробила УЗД нічого не видно, що підкажете іте ще кудись, чи якщо УЗД не показує то все нормально?

MYR
19.06.2012, 15:23
Мені теж в 23 роки видалили доброякісну пухлину в грудях, оперували на Броньовій (Гашека), це було майже 10 років тому, мене оглядав і оперував чудовий лікар Іванців Роман, але на той час йому було вже за 60 років не впевнена чи він ще працює.

---------- Додано в 15:23 ---------- Попередній допис був написаний в 15:20 ----------

У мене теж проблема, просто болять коли легенько притиснути
В мене таке було в другій половині циклу, зараз все добре, приймала гомеопатичні ліки. Тоді коли була гулька взагалі нічого не боліло.

Materynka
19.06.2012, 15:58
приймає за записом чи в порядку "живої черги
Приймає, хто як прорветься, жодних телефонів нема, зранку в нього операції, то в першій половині потрапити майже не реально, ще й приймає в кількох кабінетах на різних поверхах. Спеціально в нього питала коли краще підходити: сказав, що краще після обіду. Середа не операційний день, але він зайнятий, бо начмед, то в середу не йти. От Так.
Лая, слава богу, що у вас все добре закінчилося. Ваш приклад доводить те що треба не боятися звертатися до лікарів. Ви були проінформовані про свою проблему, знали, що потрібно спостерігатися, як то кажуть були "на чєку".

---------- Додано в 15:58 ---------- Попередній допис був написаний в 15:52 ----------

Лая, а хто оперував?

Kaplan
19.06.2012, 23:56
бiль и набряк грудей перед мiсячними можливе и не вважаэться вiдхиленням. А затвердiння треба прослiдкувати, якщо воно пропадаэ пiсля мiсячних то це гормональне (стреси, недосипання, простуда, реакцiя на лiки...) и само пройде(мала таке), а ще чи зафiксована, чи рухлива. Була на огляди в Залiзничнiй, дядько з причудами, але знаю що як лiкар вiн добрий.[COLOR="Silver"]

---------- Додано в 22:56 ---------- Попередній допис був написаний в 22:49 ----------

Laja
20.06.2012, 11:15
Оперував Цьолко Р. М. Насправді він чудовий лікар, просто в нас все сталось отак.
До нього справді важко попасти. Доречі на броньовій також працює його син тільки не по груддях.

Finya
26.06.2012, 18:22
У мене була аналогічна проблема.. боліли груди перед кожними КД.. я спочатку подумала.. вагітна (вже на той час замужем була і синові 3р).. через місяць знову повторилося, - пішла до гінеколога. мене направили здати аналіз на вміст гормону пролактин в лабораторію "Synevo". Аналіз показав, що все в нормі.. а проблема продовжувалася.. Само пройшло десь більше ніж за пів року..
В кого обстеження показують "все в нормі", а біль продовжується, раджу перевірити грудний відділ хребта.

BlackTee
06.08.2012, 16:23
поділіться в пп контактами Цьолка Р.М.

sonkaks
11.08.2012, 16:31
Мене оглядав Цьолко Р.М.,хороший лікар,правда операцію назначив,но оперував його син,взагалі я задоволена що попала саме до його сина,бо набагато привітніший...і перевязки і періодичні огляди проходжу теж в Тараса Романовича!

Уляночка
13.08.2012, 18:38
дівчата, порадьте, в мене якісь дивні віддчуття у грудях-раз якась важкість, раз поколювання, то в одному місці, то в іншому, часто тягне під пахви і вруку аж..таке буо 6 місяців назад..потім зникло..тепер знову така проблема...я надумала на узд грудей сходити...правильно? чи краще до гінеколога,а він нехай уже кудись/до когось скеровуєщ она узд, то де кваліфіковані спеціалісти?

Kayla
13.08.2012, 19:53
я ходжу до Дубець Алли Степанівни на планові огляди,на Русових, в узд кабінет на 1 поверсі. коштує то 40-50 грн, вони самі скажуть. але Алла Степанівна працює там лише по пт, в інші дні іі дочки - Герета Наталія (другу не памятаю як звати). для того,щоб було ефективне обстеження, вони просять приходити до 7- максимум 10 дня циклу. мене огляд влаштовує повністю.

Ljus6ka
14.08.2012, 16:50
Допис від Уляночка
я надумала на узд грудей сходити...правильно?

дуже правильно
Допис від Уляночка
чи краще до гінеколога,а він нехай уже кудись/до когось скеровуєщ она узд, то де кваліфіковані спеціалісти?
ну якщо ви давненько були на огляді то і це не завадить, але якщо ви будете йти до когось з гінекологів на Русових то швидше за все вас скерують на те УЗД , що в них на 1 поверсі.
Допис від Kayla
на Русових, в узд кабінет на 1 поверсі
наприклад моєї проблеми вони не побачили, апаратура старенька.
Допис від Уляночка
то де кваліфіковані спеціалісти?
в нас на форумі хороші відгуки про Довганя і Прокопчук і в неї і в нього я була, в нього на УЗД щитовидки , а в неї на вагінальному УЗД, обоє сподобалися. Щоправда в нього я була в медінституті, то там стара апаратура , він мою щитовидку малював сам )) , тому якщо надумаєте до нього , кажуть він ще паралельно десь в приватному кабінеті приймає тому краще туди. Я на УЗД грудей ходила в Параскевію, свій відгук залишала в темі про цю клініку.

La esposa
21.08.2012, 16:55
Вчора цілий вечір читала цю тему. Дуже боліли груди, думала не засну. В мене вперше таке. Зараз вже ніби менше, але все одно відчуваю. Що б воно могло бути?
Багато хто каже, що біль в грудях - то норма.. але вони мене ніколи-ніколи не боліли..

Galin Max
29.08.2012, 15:13
Я пила взимку Тазалок, то під час нього місяць груди боліли, місяць, не боліли, потім знов боліли. Після нього ситуація суттєво не змінилася. Так що не раджу на нього надіятися

krab
29.09.2012, 23:23
Дівчатка! Хочу у Вас спитатися, чи комусь робили пункцію молочних залоз? Чи не було після того резидивів після втручання? І де робили? можна в пп.

marife
13.11.2012, 09:58
І в мене щось сьогодні дуже болять груди. перестала годувати грудьми 4 дні тому. Але не можу з цим повязати, бо немає ні гульок ні нагрубілості. Може застудила? Біль така ніби їх сильно тягнуть:girl_cray:

Samanesvoya
18.12.2012, 02:12
Дівчата, порадьте, що мені робити. Сьогодні я виявила в себе щось таке, що сама не можу зрозуміти шо то таке. Болить мене ліва грудь. Перше не сильно боліло, то я собі робила масаж і воно проходило. А от сьогодні перед душом знов почала боліти. Я її почала масажувати і в мене щось таке прозоре вилазить. Я ше раз натиснула, дійсно вилазить. Малого вже пів року не годую. Шо воно таке? І куди мені краще іти? До кого звернутися?

kira lv
11.02.2013, 19:52
Всі хто ходять до Цьолка, не бійтесь сказати щоб дав якесь додаткове направлення бо досить часто він любить помацати і по всьому.
Пізно вже все пояснювати, немає Цьолка вже в живих. Але на рахунок помацати і відправити то правда, була я в нього, сказав, що все добре. А тепер біль нестерпна, посилають до Голдуна, на мамографії фіброма, невідомо чим закінчиться, а дитина мала на руках.... Сиджу реву, розумію, що треба триматися, а не можу, то капець.

Kerzenlicht
12.02.2013, 11:26
немає Цьолка вже в живих
вгорі цієї сторінки пишуть про його сина...
фіброма молочних залоз буває? чи Ви про фібро-аденому?
моїй родичці кілька років поспіль ставили кісти молочних залоз. виявилося, ніхто їй не повідомив, що треба робити узд і мамографію до 7го дня циклу - вона робила пізніше,і при огляді ніхто ніколи не питав, в який день циклу зроблене обстеження. виявилося - все ок, природні зміни в циклі проявлялися візуально. а груди боліли від незадовільної якості статевого життя (чоловік вічно нетверезий, яке тут задоволення). тобто інколи статева конституція жінки настільки болісно реагує на відсутність оргазму. сама таке мала, коли на тривалий час - місяці - псуються стосунки з чоловіком, були випадки такого досвіду. То перш за все болить ареола і поблизу, біль-щем, посилюється перед місячними до крику, зразу після них інколи проходить, інколи ні. нормалізується після упорядкування інтиму

Njuta
05.03.2013, 13:08
то я собі робила масаж і воно проходило
я вважаю , що масаж робити ні в якому разі не можна , не проконсультовавшись з лікарем , щоб не наробити біди
І куди мені краще іти? До кого звернутися?
обов"зково консультація мамолога і УЗД для початку

kavun
08.03.2013, 15:08
прошу допомоги!
може комусь відомий такий лікар-мамолог як Голдун Ярослав Богданович з онкоцентру на вул.Гашика, чи безпечно в нього оперуватися? буду вдячна за будь-яку інформацію!

Samanesvoya
08.03.2013, 16:59
не проконсультовавшись з лікарем
Так. Я проконсультувалася з лікарем. Нічого страшного в мене не виявили. Це просто в мене був застій молока. І лікар сам мені призначив масажі + прикладання капустяного листя. За тиждень в мене зник біль.

zjomka
16.03.2013, 11:00
Я вже пару днів трохи в шоці від діагнозу після УЗД - кістозна мастопатія... купа кіст від 4 до 10 мм... Лікар сказала що під час лактації (як мінімум 1 рік) найменші мають розсмоктатись самі, решта потрібно просто контролювати, бо це не лікується... Призначила курс мастодинону.
Тепер зрозумілий шалений біль в грудях перед місячними :(

irra
29.03.2013, 10:15
Дівчата маю таку проблему-боліла права грудь і було в ній ущільнення,гінеколог направила на УЗД,там все в порядку,пила від гінекологічних проблем Тазалок,біль пройшла,але тепер грудь знову болить,хоча курс Тазалоку ще не закінчила.До кого можна звернутись на консультацію(моя гінеколог каже що скеровувати до мамолого немає потреби)але хочу знати що це таке.Якщо знаєте хорошого спеціаліста скиньте будь-ласка координати в пп.Дякую.

Raven
29.03.2013, 11:04
(моя гінеколог каже що скеровувати до мамолого немає потреби)
Якщо є ущільнення, краще перевіритися в мамолога. Хороший мамолог є в діагностичному, наполягайте, щоб ваша лікарка видала направлення.

ladybug
01.04.2013, 17:28
нащупала в грудях ущільнення пішла на узд в мед заклад " два К " діагноз : фіброаденома обох грудей! Направили на Єфремова зробити пункцію, ( процедура неприємна) лікар Корпан М М направив на Гашека 2 а на видалення. Я записалась на прийом до Голдуна Я Б він оглянув мене, призначив мастодинон, сказав що різати не потрібно, а спостерігати що три місяці на узд. Лікар він хороший судячи з відгуків пацієнтів. Якщо є запитання з радістю допоможу.

Марточка
29.04.2013, 09:12
Дівчата ви пишете за узд грудей на Гашека в онколікарні, а до кого саме там можна підійти, щоб дійсно добре подивились. То по попередньому запису чи як, бо ніколи там не була.

сніжна
29.04.2013, 10:25
за узд грудей на Гашека в онколікарні, а до кого саме там можна підійти, щоб дійсно добре подивились
ви можете підійти до зав. відділення патології молочної залози Іванціва- він вас подивиться і скерує при потребі до УЗД-иста. Приймає у порядку живої черги- дуже толковий онколог-маммолог ( після смерті Цьолка, мабуть один з найкращих у цьому центрі. Ну і при потребі оперує дуже добре і акуратно)

muwkamywka
29.04.2013, 19:24
Була у Корпана М.М. на Огієнка 59 нащупав дві гулі також сказав робити пункцію хоча не впевнено казав що там, дуже мене налякав я втекла. Пізніше ходила до завідувача Курій І. виявив фіброаденому сказав, що бажано вирізати але вирішувати мені, досить приємний та м`яко повідомляє про діагноз та про можливі наслідки. Хочу перевіритись ще у якогось мамолога. Як можна записатись на прийом до Голдуна Я.Б.або ще до якогось хорошого спеціаліста? Була б дуже вдячна за любу інформацію

ladybug
29.04.2013, 19:48
Попереднього запису немає, жива черга на вул. Гашека 2 (а). В старому корпусі є реєстратура, там вам дадуть талон (паспорт обов"язково мати) піднімаєтесь на 2 пов. і чекаєте своєї черги. Прийом з 9.00 до 13.00 бажано прийти раніше, бо черга велика і не завжди встигає всіх прийняти.

rozalin
09.05.2013, 23:00
Два дні назад появилась біль в підмишках.... до кого звернутися з лікарів -маммолог чи хірург??? чи було у когось щось подібне,напишіть, а то сижу у розпачі не знаю ні до кого йти, ні що робити :( чи потрібні якісь аналізи???

ViTanya
11.05.2013, 18:58
Найчастіше насправді ми хочемо знати те, що найбільше страшить - чи це не онкологія? Не розпачайте, rozalin. При онкології біль під пахвами не характерний. Що це може бути? Найімовірніше - або починається фурункул, чи гідраденіт, чи (малоймовірно) лімфаденіт. Тому доцільно звернутись до хірурга.
Чи потрібні аналізи? Це вже спеціаліст вам скаже. Не гризіться наперед.

Smorodynka
26.05.2013, 13:44
Дівчата, я знаю, що на УЗД грудей краще йти після місячних. В мене зараз 13д.м.ц.Груди поболюють час від часу. Минулого року мені сказали, що є фіброзно-кістозна мастопатія. Візит відкладаю з місяця на місяць, бо дуже немаюю часу. Так-от я думаю чи йти зараз чи почекати вже наступного циклу?Але мене мучать думки чи там нема чогось загрозливого.

ruda kishka
27.05.2013, 16:24
чи йти зараз чи почекати вже наступного циклу?Але мене мучать думки чи там нема чогось загрозливого
кажуть, якщо є щось загрозливе - то воно не болить зазвичай.
думаю краще почекати до наступного циклу, бо УЗД буде не таке інформативне, як потрібно. і потрібно обстежуватись кожні півроку. і не шкодуйте часу на себе :girl_wink: це ж Ваше здоров"я

Ljus6ka
27.05.2013, 18:28
Допис від ruda kishka
кажуть, якщо є щось загрозливе - то воно не болить зазвичай.
дівчата, я вас дуже прошу не слухайте тих бздурів і не переповідайте їх іншим. Раз на раз не попадає, бережіть себе і своїх близьких, І ще болить Вас чи не болить, поставте собі завдання, раз ра рік робити огляд в гінеколога, здавати мазок, робити УЗД молочних залоз і не лише, а ще інших органів, у кожного свої слабкі місця. Всі знають , що вчасна профілактика може врятувати життя.
Допис від Smorodynka
чи йти зараз чи почекати вже наступного циклу?
УЗД молочних залоз найбільш точне й інформативне з 5 по 12 д.ц. а який у вас цикл? якщо довгий поза 30 днів то ще можна було б йти. Зараз , що Ви можете зробити для себе то це пропальпувати груди, лежачи , стоячи , з піднятими руками. І я дійсно хочу звернутися до кожної з Вас, щомісяця на 5 , чи 7 , чи 10 д м.ц. пальпуйте собі груди , на це не потрібен час, відпрошування з роботи чи навіть гроші. Всім бажаю здоров"я.

selenagom
15.07.2013, 00:11
Дiвчатка, допоможiть! Вночi прокинулася вiд того, що дуже пече сосок лiвои грудi,а на ранок було червоне пятно на соску i бiля нього i прощупуэться щось тверде та болить коли натискати.Що це може бути, може у когось таке було?

Яська Березнева
23.07.2013, 15:16
Порадьте, будь ласка, хто знає, до якого хорошого лікаря можна звернутися на огляд на Гашека 2а? Тут радили Іванціва, я дзвонила туди, сказали, що він уже на пенсії. Або на Огієнка 59. Бо якийсь такий чисто психологічний страх маю перед тим "Гашеком"...

ELEGANCE
23.07.2013, 16:07
Два дні назад появилась біль в підмишках.... до кого звернутися з лікарів -маммолог чи хірург??? чи було у когось щось подібне,
Колись давно у мене була така проблема, виявилось, що збільшені лімфавузли у підмишках. Пощупайте себе під мишками,може і справді намацаєте збільшені лімфавузли.

Ljus6ka
28.07.2013, 20:40
Допис від Яська Березнева
Порадьте, будь ласка, хто знає, до якого хорошого лікаря можна звернутися на огляд на Гашека 2а?
А на Єфремова не хочете? ага , я бачу ви певно то і мали на увазі, бо то якраз Єфремова, 59. Я була там в Корпан, такий нічо дядько, привітний, спокійний, розважливий і сподіваюсь компетентний. Запам"ятались мені його слова, що "лікар це друг і порадник, і в першу чергу потрібно йти до нього, а не витрачати гроші на дорогі і не потрібні аналізи" це мене дуже підбадьорило , давно такого не чула від лікарів. Він до речі і на Гашека приймає, але має ще години в поліклініці.

Latane
23.09.2013, 23:40
Дівчата, раніше в 4-й поліклініці на Сихові був кабінет узд молочних залоз, чи він ще існує??? Мала туди номер телефону по якому записувалась три роки тому і була на узд там, а сьогодні хотіла записатися - а номер вже не дійсний :(
Хто має туди контакти???

Latane
26.09.2013, 18:04
в 4-й поліклініці на Сихові був кабінет узд молочних залоз
контакти???
Сама питала, сама і відповідаю)))
Мамологічний центр - сихівська пол-ка, 8-й поверх, 803 кабінет, тел. 222-19-08

Neytasa
26.09.2013, 18:23
Latane, Там потрібно записуватись чи жива черга? Це тільки УЗД чи маммограф? До якого лікаря там вартує звертатись?

Latane
26.09.2013, 19:31
Gestija, там записуватися потрібно, але записують не на конкретний час, а на день і коли приходите то вже в живій черзі. Коли я прийшла була одна жінка на огляді, тобто чекала 10 хвилин.
Роблять УЗД, чи є мамограф незнаю. Лікар-діагност там один.
З собою мати рушничок (щоб лягти на нього і потім витерти груди від гелю).
УЗД безкоштовне.

Neytasa
02.10.2013, 11:24
Сходила я таки до лікаря, бо вже 3 цикли перед КД, одна грудь болить дуже сильно... Нічого трагічного не знайшли, але мастопатія є. Назначили препарат Епігалін але про нього взагалі немає відгуків! Радує, що на рослинній основі. Може комусь назначали? Поділіться відгуками :) бо він і не дешевий і приймати 3 місяці потрібно.

Margarett
02.10.2013, 11:30
Радує, що на рослинній основі.
Це БАДи, а не ліки.

Neytasa
02.10.2013, 11:39
От і я почала шукати по аптекам, майже ніде немає, кажуть числиться, як БАД... Дивно, бо лікар дуже хвалила, казала, що є якийсь аналог в два рази дорожчий. І вона бачить ефект цих препаратів :umbrage: цього лікаря я давно знаю, ніби завжди адекватно все назначала.
Бо при моїх проблемах, мені дуже добре підходив препарат з прогестероном, поки я його приймала і рік після прийому було чудове самопочуття. Думала знов його приймати, але каже лікар, що цей рослинний мав би допомогти...

Margarett
02.10.2013, 11:52
ніби завжди адекватно все назначала
Тут не мається на увазі, що лікар погано назначила. Вона на те й лікар. Проте БАДи - це не є медикаменти і лікування тут як такого немає, бо це добавки до їжі (натуральні харчові компоненти), які містять вітаміни, мінерали ..., що у свою чергу добре впливають на функціанування організму, опірність, підвищення ...
Подумала таке, що взагалі не всі медики позитивні щодо Бад в плані лікування. Мастопатія - фібразно-кістозна хвороба, яка локалізуються у молочній залозі (дольці), тобто лікування працює на процес розсмоктування пухлинки. От такий механізм. Але можливо у вашому випадку це так і має бути з тими бадами. Мала цю проблему, причому до народження дитини і лікувалась мастоденоном. Перейшло лише після пологів (ГВ). І ще можна (звичайно якщо це визначено медиком) на мамографію сходити (після 30 років) і посостерігати за серитиною груді.

Neytasa
02.10.2013, 11:56
Дивлюсь по і-нету, що однозначного лікування мастопатії немає, переважно дієта, трави, гомеопатія, деколи гормони. Спробую той препарат- напишу враження :)
Також буду вдячна за відгуки про цей препатат.

Яська Березнева
02.10.2013, 12:08
на мамографію сходити (після 30 років)
після 40 років

але мастопатія є. Назначили препарат Епігалін
Мене теж "потішили", що в мене мастопатія. Призначили тазалок, він теж рослинний. Приймаю вже більше двох місяців. Вчора ходила на огляд і на узд грудей, то лікар казав, що в лівій груді вже потрохи розсмоктується.

Margarett
02.10.2013, 12:10
після 40 років
А мені наголосили після тридцяти. Правда не пішла по певних причинах. Може має значення ще стан того всього.

Яська Березнева
02.10.2013, 12:12
А мені наголосили після тридцяти.
А до кого ви ходили?
Мені казали Кенс у Центрі здоров"я жінки на Судовій і Корпан на Єфремова.
Мені 34, то Кенс навіть наголосив, що ніяких мамографій, тільки узд.

Margarett
02.10.2013, 12:17
на Судовій
На Судовій теж у мужчини, прізвища не пам ятаю (але коротке, маю навіть запис у карточці) звати того пана Андрій. Було це пару років тому, мені теж практично стільки скільки й вам. Не пішла, той мастоденон (виявився як ...припарка), з"явилась мала і все минуло.

Яська Березнева
02.10.2013, 12:34
На Судовій теж у мужчини, прізвища не пам ятаю (але коротке, маю навіть запис у карточці) звати того пана Андрій.
Мені той сам пан Андрій не альо.
мац-мац - ви здорові (с)
А груди ж то боліли!
Тепер ходжу тільки до Корпана.

з"явилась мала і все минуло.
задумалася...)

Margarett
02.10.2013, 12:38
Тепер ходжу тільки до Корпана.
Дякую, дякую, дякую ... все зрозуміла і буду знати. Оце правда мац-мац.

Diana
02.10.2013, 13:17
а мані сказали болять бо узд показало, що структура фібромно-зерниста і воно ніяк не лікується((( навіть нічого не призначали крім щорічного проходження УЗД

Margarett
02.10.2013, 13:28
навіть нічого не призначали
Все вірно, бо у тому випадку головне слідкувати, щоб зернята не з"єднались. Якщо все без змін, то це = все добре.

zorkas
03.10.2013, 15:00
В багатьох жінок, дівчат груди болять під час вагітності, чи перед менстр.

рижик
03.10.2013, 15:06
Мене теж "потішили", що в мене мастопатія. Призначили тазалок, він теж рослинний.
А яка саме у Вас мастопатія, бо мені по УЗД -написали фіброзно-кістозна, до лікаря я ще не дійшла. Дівчата, а хтось реально вилікував мастопатію травами?

Яська Березнева
03.10.2013, 15:46
А яка саме у Вас мастопатія, бо мені по УЗД -написали фіброзно-кістозна
Теж фіброзно-кістозна.

inka
06.10.2013, 21:30
В мене боліли груди- приймала Тазалок- почитайте інструкцію. Мені дуже допомагав, бііль минав, препарат повністю натуральний в межах 70 грн флакон.

semgalka
06.10.2013, 23:15
Мені рік тому також ставили діагноз мастопатія, лікувалася мастодинон три місяці, то помогло, дякувати Богу вже рік часу, все нрмально.

loginka
10.10.2013, 11:45
також прописали Тазалок (рослинне,як тут вже писали, по факту - як заспокійливе дял організму)): 3 місяці+вітамінки С и Е (1 и 2 місяць)+ 1 місяць ще якісь заспокійливі таблетки. Сказав лікар, що це заспокійливе не для мене - а для організму.

Була у Корпана. Хотіла подякувати грішми - відмовився. Сказав - найкраща подяка, щоб ми у цьому кабінет більше не зустрічалися :girl_smile:

Delfy
14.10.2013, 13:28
дівчата, прошу поради
Отже, вже третій місяць п*ю Тазалок (призначав лікар (Слобода) мені для внормування циклу, бо був 35 і більше днів після літа + О на 20 і пізніше день). Цикл ніби став коротший, до 33 днів, О на 15 дц.. Для мене то супер, бо хоч трохи став наближеним до того, як книжка пише.
Але вже з 13-15 дц починають боліти груди, причому чим ближче до М - тим сильніше. Стають болючі, тверді, збільшились в розмірі.
Так було минулого місяця, але починали боліти десь тиждень до міс.
А зараз - 24 дц, О була бл.15 дц., а груди так болять, ніби вже завтра мають міс.початись..
не знаю, чи це - Тазалок так мені зробив.. може таке бути?
ще в 1 фазі циклу він призначив пити чай з шишок хмелю. теж вже 3 місяці пропила.
Хотіла піти на узд грудей, але у Слободи вимкнений телефон - мабуть, за кордоном..

krab
14.10.2013, 15:28
Коли не пила Тазалок, то груди боліли дуже(в мене мастопатія). А коли курс проходжу, то не болять ні груди, ні живіт коли місячні. Моя порада зробити ультразвук, і подивитися чи все добре.

loginka
17.10.2013, 12:08
дівчата, прошу поради

про всяк випадок зробіть тест. Місячні- це ще не відсутність вагітності. Тазалок і вагітність не сумісні.

Від тазалоку навпаки перестає боліти - він нормалізує гормони+знімає тонус з судин і т.д.

Delfy
17.10.2013, 13:29
зробіть тест
дякую, та для тесту ще рано, та й не планували цього місяця, бо то чоловік у відрядженні був, то я. але груди так боліти і не перестали, хотіла піти на узд, пішла на Короленка, але там мені сказали, що треба його робити до 10 дц, бо пізніше не інформативне.. ну а зараз в мене 27 дц, груди далі болять, чутливі, збільшились і такі ніби "набухші". Слободи телефон не відповідає, тел каже, що "вхідні дзвінки заблоковані оператором", щойно дзвонила в Діагност.центр, то сказали, що до кінця місяця його не буде :girl_impossible: так що чекаю поки М і появи лікаря, тоді піду. Тазалок на 4 дні пити перестала, але груди всерівно боліли. Зараз знову почала пити..
А от ще питаня - почала в 2 фазі МЦ пити віт.Е - від нього такої реакції не може бути? В інструкції про такий побічний ефект не пише нічого, ну та й інших причин наразі не знаходжу..

loginka
17.10.2013, 19:12
віт.Е - від нього такої реакції не може бути?

ні. але пити його не можна частіше ніж по 1 т. двічі на день

Lynx
17.10.2013, 20:34
Я вітамін Е п"ю якраз щоб біль в грудях зніти. Помагає.

Delfy
18.10.2013, 08:51
пити його не можна частіше ніж по 1 т. двічі на день
п*ю віт.Е 1 табл. через день починаючи з 2 фази МЦ.
До того ніколи не пила Тазалоку і вітаміну Е то груди практично ніколи раніше так не боліли, хіба ставали досить відчутні.. Трохи за 5-6 днів перед місячними..
Тазалок призначали для внормування циклу ..
А цей місяць то капець якийсь - від самої О...

loginka
18.10.2013, 10:05
не переживайте - так і має бути. Тазалок нормалізує МЦ і підсиллює відчуття - можна чітко відчути коли О. навіть як правий Я. при цьому з лівим перегукується. Не виключено, що і природ. виділення збільшуються

Боліти груди можуть не тільки через МЦ. Це може бути наслідком протягу (часто вивішуєте білизну на балконі "роздягненою"), удару, навіть притискання внаслідок невдалої пози уві сні. краще спати на спині

semgalka
18.10.2013, 10:52
Стають болючі, тверді, збільшились в розмірі.
Так було минулого місяця, але починали боліти десь тиждень до міс.
А ви не хочете піти до ще якогось спеціаліста? Не знаю вашого лікаря, але по власному досвіді знаю, що не кожен "професор" - супер-лікар.

Neytasa
26.11.2013, 21:17
Дівчата, хто стикався з хворобою Мінца? Бо поставили свекрусі діагноз, але конкретного лікування не запропонували. Переживає страшно, не знає що робити.... :(

Ya Nata
27.11.2013, 22:17
А в мене болить душа і весь час хочеться плакати..... ліки від такого є? думаю ні. (

ViTanya
06.12.2013, 13:47
А в мене болить душа і весь час хочеться плакати..... ліки від такого є? думаю ні. (
Якщо це чітко пов"язане з місячним циклом (напр.ПМС), то ліки є. Наприклад, ци-клім або тазалок або т.п., у важких випадках - гормонотерапія, найчастіше використовують низькодозовані КОК. Гормони перестають різко "скакати" і настрій внормовується.
Якщо ж таке постійно - до психотерапевта, може, обійдеться самою психотерапією, без ліків. А ліки від цього теж є.

AilataN
15.12.2013, 00:04
мала мені наступила на грудь.
вірніше натисла рукою, навалившись всім тілом, біль була жахлива, я аж закричала.
Пройшло пару днів, вчора відчула нагрубіння, пече, почервоніння зверху, синяк обширний проглядається. Але болить надалі, досить відчутно.
До лікаря гнати, чи щось прикласти, чи перше й друге?

Latane
15.12.2013, 00:42
До лікаря гнати
я б обрала такий варіант + узд (загалом я кожні два-три роки стараюся робити в мамологічному кабінеті)

MissO
15.12.2013, 09:58
Дівчата, нагадайте мені, яв ви п'єте Тазалок, бо мені якось призначали при мастопатії, я його пила і мені стало краще. Груди перестали боліти і я перестала його пити. А зараз знову поболюють і я його знову сама собі приписала. Здається пила по 30 крап. 3 рази в день до їжі, чи я помиляюсь? Як п'єте ви?

Галюсік
24.12.2013, 17:40
Де найкраще робити УЗД грудей (порадьте хорошого спеціаліста), може хто був недавно і має свіжі враження? І ще тут читала десь, що потрібно йти на УЗД тільки в певні дні, так? Скільки то коштує зараз?
Щось періодично поколює ліву сторону лівої груді. Іноді буває якесь ниття, чи то поколювання - але кожного разу в різних місцях. Чи то від остеохондрозу, чи що. Боюсь думати про інше..

tinkaKris
24.12.2013, 17:58
Дівчата, нагадайте мені, яв ви п'єте Тазалок, бо мені якось призначали при мастопатії, я його пила і мені стало краще. Груди перестали боліти і я перестала його пити. А зараз знову поболюють і я його знову сама собі приписала. Здається пила по 30 крап. 3 рази в день до їжі, чи я помиляюсь? Як п'єте ви?

Мені приписали по 30 капель також, до їжі.

На рахунок узд, робила в прив кабінеті на Симоненка, там приймае Габріель і інша лікарка забула прізвище, в неі якраз була, дуже гарно пояснила, сказала що в мене це через гормони+структура грудей+там є якісь типові (не утворення) а щось з структурою і перед місЯчними збільшується і болить.
Я себе теж накрутила на саме гірше, але все обійшлось.
На рахунок того що в певні дні циклу, також правильно, здається середина але краще уточніть.

ELEGANCE
24.12.2013, 18:07
може хто був недавно і має свіжі враження? І ще тут читала десь, що потрібно йти на УЗД тільки в певні дні, так? Скільки то коштує зараз?
Робила УЗД на Євфремова, коштує 50 грн. Як сказав мені лікар саме краще іти на огляд на 5 день після місячних. Але направлення на УЗД дає лікар. Я ходила до Курія він завідуючий на Єфремова, оглянув і зразу направив на УЗД. Доречі черг на УЗД не було, а от до нього щоб попасти потрібно потратити пару годин у черзі.

dasha
24.12.2013, 18:59
Гарний УЗД кабінет на Короленка ( бічна Личаківської) в репродуктивному центрі матері і дитини. Але там треба попередньо записатись. (номер телефону може має хтось з форумлянок, або зайти там на 3 поверх двері від сходів направо ). Йти треба до 9 дня циклу, бо інакше буде не ефективно. Ціна безкоштовно, або за бажанням 20 грн.

Яська Березнева
24.12.2013, 20:08
Де найкраще робити УЗД грудей (порадьте хорошого спеціаліста), може хто був недавно і має свіжі враження?
Я робила на Єфремова 59, направляв мамолог-хірург Корпан (працює там же). Кажуть робити узд з 4 по 8 день циклу, я йшла відразу на наступний день після закінчення місячних.
Ціна безкоштовно, або за бажанням
Мені ціни не сказали, дала на власний розсуд 30 грн.

ELEGANCE
24.12.2013, 20:53
Мені ціни не сказали, дала на власний розсуд 30 грн.
Мені ціну озвучили, і знайомій теж. Була десь 2 тижні тому.

Яська Березнева
24.12.2013, 21:13
Мені ціну озвучили, і знайомій теж. Була десь 2 тижні тому.
Я була 1 жовтня. Але, напевно, справа в тому, що там два УЗДисти (прізвища в розкладі через рисочку стоять) - напевно, мені просто попалася інша УЗДистка.

Яська Березнева
17.03.2014, 19:02
Ще тут продублюю.

Дівчата, хто приймає тазалок і якої фірми? Тільки сьогодні виявила, що тазалок випускають і Лубнифарм (Полтавська обл.), і Про-фарма (Київ), і вони мають абсолютно різні смаки (лубнифармівський - ніжніший, про-фармівський - гостріший і якийсь "хімозніший"). Не знаю, чому так. Тепер сиджу як дура і не знаю, який з них "нормальний"...

inka
17.03.2014, 21:12
Лубнифарм (Полтавська обл.),

я купляла Лубінфарм. . В мене іноді в певні дні цикла починають боліти груди, для мене достатньо 1 раз прийнти і все))

fillette
17.03.2014, 22:47
Я вже майже місяць приймаю тазалок фірми Про-фарма. Іншого не пробувала і не знала що є два різних.

Veselka alj
10.04.2014, 16:21
Я робила УЗД грудей на Русових в Лотоцькоі, давала 40гр.

crissola
28.04.2014, 12:53
Дівчаточка напишіть будь ласка в приват контакти до Корпан. У нього попередній запис чи можливо жива черга? в які години приймає? Дякую

loginka
28.04.2014, 13:02
до Корпан.

жива черга. як правило, велика. Години прийому в реєстратурі: (032) 237-58-20; (032) 237-13-81

Яська Березнева
28.04.2014, 15:11
Дівчаточка напишіть будь ласка в приват контакти до Корпан.
Жива черга. Я була сьогодні в нього - була тільки я і переді мною пацієнтка. Але є дні, коли може бути черга. Дуже хороший лікар)
Берете в реєстратурі талончик, заводять на вас карточку.

Улянка
04.05.2014, 12:51
Тиждень шалено боліли груди. Збільшились залози. Відчуття таке як було при прибуванні молока під час ГВ. Виділялись крапельки ніби молозиво. Вагітність виключається. Може бути гормональний збій? Бо щось лячно дуже

muzarom
07.05.2014, 01:33
Я також мала справу з Тазалоком а саме з різними виробниками і як виявилось що виробник Лубнифарм це підробка, насправді має бути Про-фарма. Смак і запах дуже відрізняються.Я зразу почала бити на сполох. А про те що підробка мені розказали знайомі фармацевти, і коли я звернулась в ту аптеку де купила Лубнифарм вони сказали що такого не може бути бо цей препарат лише Про-фарма, і що в них не було і не могло такого бути.

A_Stella
11.05.2014, 22:56
А в мене була мастопатія. При тому іноді (особливо перед місячними) ні на животі не поспиш, ні взагалі не вдягнешся нормально. Ходила на узі, перевірялась (важливо узі робляться в певні дні циклу). Виписували то мастодінон, то прогестерон постійно (крем). результат - мажу, стає легше, але не проходило. Поки гінеколог не виписала протизаплідне. Пропила рік - проблема зникла. це звісно дуже індивідуально.

Gloria Tempus
14.05.2014, 17:45
десь від позавчора почала боліти грудь із зовнішньої сторони. болить не сильно, так ніби поболює в тому місці, з боку руки. при пальпації ніяких гульок не виявила. розглядаю варіант, що малий міг стукнути чи притиснути грудь, коли ми з ним дурієм (а дуріти він любить і тоді не розраховує сили). за яких обставин мені варто починати хвилюватись?

Альона
17.05.2014, 22:37
Тільки сьогодні виявила, що тазалок випускають і Лубнифарм (Полтавська обл.), і Про-фарма (Київ)
виявилось що виробник Лубнифарм це підробка, насправді має бути Про-фарма
приймаю тазалок фірми Про-фарма. Іншого не пробувала і не знала що є два різних
На моєму Тазалоку вказаний виробник Лубнифарм, а заявник Про-Фарма. :girl_wink:
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/05/17/thumb_22315377b9a5012f2.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2014/05/17/22315377b9a5012f2.jpg)

Яська Березнева
18.05.2014, 07:35
На моєму Тазалоку вказаний виробник Лубнифарм, а заявник Про-Фарма.
от і будь мудрим...:wacko1:

Ходила я на контрольний огляд до лікаря. Відмітив, що є значне покращення. Призначив крем для грудей Мастофіт. Я вже ним користуюся, але хочу запитати, може, хтось ним лікувався, які результати?

Arabika
18.05.2014, 11:20
Дівчата, а чи приймав хтось Мастофемін (виробництво Україна, корпорація Артеріум)?

Amilada
18.06.2014, 03:32
Дайте контакти лактолога, або хоч хто і звідки відпішіть! Дуже потребую, і то назавтра

Amilada
19.06.2014, 13:57
Дякую всім хто відгукнувся. Була у Козловоі Ольги Ігнатіівни з Джамбула. Навчила мене всьому, чого я потребувала. Тепер лікуюсь,очікую на результат.