Вакцина проти раку шийки матки

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем levandivka, 27 Березень 2010.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    З'явилася сьогодні ця тема завдяки форумлянці, котра написала наступне:
    Рекламувати далі це діло безіменна форумлянка не стала. Але видаляти тему вважаю не зовсім вірним.
    Поговоримо про цю вакцину?

    Зі: Щеплення немовлят обговорюється у іншій гілці!
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2010
  2. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: Вакцина проти раку шийки матки

    "Money,money,money...." Думаю, що це,на жалі, ще один бізнез-проект і заробляння грошей на людських бідах і страхах. Хтіла б помилятися...
    Думаю для запобігання таких страшних хвороб краще регулярно перевірятися в лікаря, а не наражати себе на зайву небезпеку і виді щеплення.
     
  3. levandivka

    levandivka З яйцями...

    1. Хто сказав?
    2. У нас є спеціальна гілка Реклама

    3.
    Вас обманули. Вам дали гораздо лучший мех. Это шанхайские барсы. (с) Остап Бендер

    4.
    Кого "цікавить більше інформації" - давно читають відповідну гілку і лінки в Живий Журнал від Уки.
    Там про цю трутку даавно фсьо написано.
    5.
    [​IMG]

    ЗІ: не здавайте в макулатуру той "цілий журнал", не дай Боже, до когось в руки попаде. гріх...

    додано згодом:
    Ліга пише:
     
    Останнє редагування: 27 Березень 2010
  4. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: Вакцина проти раку шийки матки

    Я належу до тих, хто ще сумнівається на рахунок - користі та шкідливості вакцинації, але це вже і для мене перебір. Чогось тут великими грішми попахує. Якщо воно таке геніальне - то ж чого стільки жінок по всьому світу продовжує хворіти на рак шийки матки. А може така поголовна вакцинація - це бажання використати українських дівчаток замість кроликів...
     
  5. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Вакцина проти раку шийки матки

    1. Вірус папіломи - не єдина причина раку, і навіть не основна.
    2. Вірус папіломи має масу штамів, обидві доступні вакцини охоплюють тільки декілька з них.
    Ну і кілька посилань, даруйте, англійською, але гугл транслейтор в поміч.
    1. Стаття у Ньюйорк таймс з вельми доречними питаннями
    2. Побічні дії Гардасилу
    3. А це про цькування ірландського уряду, котрий вирішив, що йому не вигідно фінансувати ззакупівлю церваріксу, ранння діагностика куди ефективніша і за результатами, і фінансово.
    4. реакції на гардасил
    Достатньо?
    :cesored:, а Ви яку з них рекламуєте? Церварикс чи Гардасил?

    Загалом, я вжже про це кілька разів говорила, повторюся ще раз. Історія з цією вакциною, це своєрідне відображення в стиснутому часі всієї історії вакцинації. Коли впроваджувалися інші вакцини, були інші часи, не було Інтернету, доступу до інформвції. Щоб відсліддкуваати цей процес зараз, треба засідати в архіви. Історія вакцинації від папіломи проходила в нас на очах. Досить кілька забитих слів в гуглю - і все як на долоні.
    Я досліджувала це питання, коли в нас тільки починали реєструвати церварікс. І нічого, окрім бруду і воєн за ринки ззбуту (а є за що воювати - цілі країни, і не треба ніякої реклами, все фінансується з бюджетів) між Мерком і GSK в тому я не знайшла...
     
    Останнє редагування модератором: 27 Березень 2010
  6. cooLucia

    cooLucia New Member

    Відповідь: Вакцина проти раку шийки матки

    Привіт усім, читала багато інфи по ці

    ---------- Додано в 11:44 ---------- Попередній допис був написаний в 11:42 ----------

    соррі, щось не те натиснула. так от, по темі, то знаю що в тій ж америці вже плановов роблять дівчатам щеплення проти раку шм! здається воно рекомендоване робити в 13 років. а може вже й не рекомендоване а обовязкове... маю десь на компі такий документ про усі обовязкові щеплення в америці (нашим матусям краще н й не дивитись - страшшшшно стає, скільки їх там багато.. )
     
  7. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Вакцина проти раку шийки матки

    Так, в США це щеплення є плановим для всіх дівчаток починаючи з 11 чи 13 років. Вакцинують Гардасилом.
    В нас він тільки недавно появився, і одна вакцина коштує 2500 грн, а провакцинуватсь потрібно 3 рази напротязі півроку.
    Оскільки в мене є ПВЛ 16 і 56 типу, то я серйозно задумуюсь про цю вакцинацію
     
  8. cooLucia

    cooLucia New Member

    Відповідь: Вакцина проти раку шийки матки

    але такі щеплення точно вже неефективні коли жінка вже має (тобто заражена) онкогенним штамом папіломавірусу. а у нас відповідно теба перевірятись, невідомо що там в лабораторіях з тими аналізами роблять -чи правильні вони.. тому в тих же західних країнах ніхто з таким не бавиться, коли жінка вже почала статеве життя. там хочі кричать про вакцини багато, але в лікарів принаймні підхід виважений. (п.с. я це все читаю з американських сатів, дякую своїй добрій інглиш :)
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Вакцина проти раку шийки матки

    http://www.youtube.com/watch?v=C_53R4_ynFs
     
  10. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Вакцина проти раку шийки матки

    та як не ефективні??? Якраз їх і повинні робити людям з ПВЛ...
     
  11. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Вакцина проти раку шийки матки

    ХТО СКАЗАВ? (с)
    Лінки на нормативи будуть, чи...?
     
  12. cooLucia

    cooLucia New Member

    Відповідь: Вакцина проти раку шийки матки

    адже вакцинувати коли у вас вже є якийсь папіломарвірус - це все одно що захворіти вітрянкою, а потім від неї щепитись... але як мені відомо, тільки 16 і 18 штами папіломавірусів - онкогенні (але я не лікар, тому варто перевірити ці "номери"). всі інші - максимум можуть дати бородавки.. неприємно звичайно, але не смертельно і тими бородавочними вірусами заражені всі 100 процентів населення землі, але тут як з герпесом на губах - в когось ніколи бородавки не зявляться, а хтось трохи з тим мучиться.
     
  13. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Вакцина проти раку шийки матки

    Нажаль,зараз не готова відповісти на ваше запитання, бо треба пошукати брошурку, але як тільки знайду, то зразу напишу... але ж вам то тільки для іронії
     
  14. cooLucia

    cooLucia New Member

    Відповідь: Вакцина проти раку шийки матки

    власне неефективно, тому що це тип вірусу, який вже не "виведеться" з організму. а щеплення це що - ослаблений штам вірусу чи його частинки, який провокує ваш організм виробляти на той вірус антитіла і коли ви стикаєтесь вже з "правжнім" вірусом - ті антитіла не дадуть йому до вас "причепитись". а коли вірус вже є то куди ж він подінеться від щеплення? вже нікуди на жаль. до речі, коли орагнізм здоровий, він спокійно сам втримує усі віруси і всі інші бяки в ніби приспаному стані. так що на аналізах його і не видно (навіть на ПЛР) тільки реактивація вірусу покаже його, але то відбувається коли ви ослаблені, хворі. тому будьте здорові :)
     
  15. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Вакцина проти раку шийки матки

    Не зовсім так.
    Посилання на нормативні акти, взамін агенції ОБС, полегшують спростування і стимулюють предметну дискусію, взамін реклами. :)
     
  16. Virginia

    Virginia Well-Known Member

    Відповідь: Вакцина проти раку шийки матки

    Щеплення не дасть йому прогресувати в самі знаєте що
    Якщо зараз маєте посилання на ті сайти з яких ви брали інформацію і якщо там вказано, що коли вже є ПВЛ то вакцина безсила, то направте на джерело інформації
     
  17. cooLucia

    cooLucia New Member

    Відповідь: Вакцина проти раку шийки матки

    знайшла ті лінки про вакцину- щоправда тільки на англійській, але я тільки такі сайти читаю.
    для себе ще раз це перечитала і таки виявилось що добре я запамятала інормацію -онкогенні віруси тільки 16 і 18, вакцина планово дається американським дівчатам (вік різний, але навіть рекомендують, що варто вакцинувати чи не з 9 років - чим раніше тим краще) і крім того - хлопцям теж! щоб самі не заразились і відповідно, своїм партнеркам потім не передали. і головне - вакцина діє тільки коли жінка ще не заражена тими онкогенними штамами вірусу. хоча вакцина може пригнічувати інші папіломавіруси, але оскільки ті інші папіломавіруси ніяк на організм не впливають, то цей ефект і якби не важливий. вакцинувати рекомендують також жінок до 26-28 років, але тільки після консультацій з лікарем, коли оцінюють чи може вона вже бути заражена тим онкогенним вірусом - на основі кількості сексуальних партнерів жінки - чим більше, тим більша вірогідність що зараженя вже могло бути. (помітьте - "оцінюють разом з лікарем" - а не відразу направляють робити дорогі аналізи на всякі ПЛР - як це точно зробили б у нас).

    лінки взяті з сайту лікарні Майо - одна з кращих лікарень в Штатах. вся інформація подається кращими американськими лікарями. я найчастіше користують саме цим сайтом. є ще федеральні сайти америкнських відомств з охорони здоровя, сайт лікарні Джона Хопкінса - http://www.hopkinsmedicine.org/ (лікарня № 1 в Штатах по певних критеріях оцінки)
    ось кільки просто дуууже інформативних джерел для тих хто читає англійською :

    http://www.hopkinsmedicine.org/gynecology_obstetrics/specialty_areas/gynecologic_oncology/ - загальний сайт по всіх розділах гінекології і акушерства, і по всіх видах "раків"
    http://www.hopkinsmedicine.org/gyne...reas/gynecologic_oncology/cancers_treatments/ - більше детально про ракові захворювання в гінекологіїі і як їх лікують.

    http://www.hopkinsmedicine.org/cervicaldysplasia// - про шийку матки, дисплазію - заг інфо, і купа лінків на інші сайти. зокрема, ті, які спеціалізуються на жіночому здоровя і "жіночих" хворобах.

    і лікарня Майо - власне про вакцину
    http://www.mayoclinic.com/health/cervical-cancer-vaccine/WO00120

    http://www.mayoclinic.com/health/cervical-cancer-vaccine/WO00120/NSECTIONGROUP=2
     
  18. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Вакцина проти раку шийки матки

    Йой...
    А чо ж сюди не принесли?
    Ми б теж почитали. А раптом там ще й домашню скотину пропонують планово вакцинувати, жеби не заразися в доярок і інших не заразили...
     
  19. cooLucia

    cooLucia New Member

    Відповідь: Вакцина проти раку шийки матки

    слухайте Левандівка, до чогу тут це єхидство? просили лінки - дала. ви б краще по темі щось писали, бо хоч і забзьобаний модератор, але свою іронію прибережіть для себе.
     
  20. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Будьмо уважні!
    Читайте по буквах:
    А Ви що несете?
    А лінки на клініку (дякую, жи не аптеку)...?

    Нє!
    Кіко б мене не дзьобали - буду ділитися іронією. :)
     
    Останнє редагування: 26 Липень 2010