КПК

Показати повну версію : King Cross Leopolis - новини, бренди, відгуки

Сторінки : 1 2 [3] 4 5 6

Леді_І
20.08.2010, 19:33
Була вчора в тому кінг кроссі... пробіглась по магазинчиках... щось нове повідкривалося... проте ціни шалено-космічні... літні знижки скінчилися і вони все весняне повитягали під табличкою "Нова колекція"... хмара народу...потім голова аж боліла....короче, таке...

classic
20.08.2010, 19:44
проте ціни шалено-космічні... літні знижки скінчилися і вони все весняне повитягали під табличкою "Нова колекція".

так-так, я те саме кажу...правда я вчора купила собі платтячко за 59 грн в ORSAY на розпродажі...

allusya
20.08.2010, 20:37
Ні, ще не відкрився, сьогодні там була і навіть підгледіла під плакатом- ремонт, кінця не видно

Біля автовокзалу є бігборд з рекламою магазину Мазеркейр, то там пише, що відкриття у вересні.

Darcy
21.08.2010, 01:04
Була кілька днів тому в Кінг-Кросі, купила в Орсеї класний гольф на короткий рукав за 99 грн, в Бершці дуже класну "котячу" футболку за 199 грн, дві пари взуття в улюбленому Welfare (на ці: http://www.welfarekiev.com/shoes.php?id=4652&lang=rus заглядалась вже з місяць в їхньому магазині в центрі, вони коштували спочатку 800 з гаком грн, а тепер я їх купила по розпродажу за майже 300 грн :) Зручні, м'якенькі і легкі, як тапочки!!! І виглядають на нозі суперово!!!). Ще мені припали до душі ось ці: http://www.welfarekiev.com/shoes.php?id=5009&lang=rus але вони коштували щось в районі 600 грн... :(
З нетерпінням бігала в пошуках Аксесорайзу, ну така сорока як я точно мала щось там купити... Зайшла і шалено розчарувалась... Або то я чогось не розумію, або там все якесь зовсім ніяке...

Yoda
25.08.2010, 17:47
є бігборд з рекламою магазину Мазеркейр, то там пише, що відкриття у вересні.
вчора була в кінг кросі, так на магазині вже пишуть, що відкриття 27 серпня.

allusya
25.08.2010, 18:01
вчора була в кінг кросі, так на магазині вже пишуть, що відкриття 27 серпня

мож і таке бути, бо на бігборді пише у вересні відкриття, а от на маршрутках пише, що у серпні. будемо стежити :connie_pull-pigtail

simona
26.08.2010, 22:41
то там вже все по розпродажах, чи може ще де-не-де є?

Леді_І
26.08.2010, 22:44
Хорошого вже майже нічого не лишилось...

Savchenko
28.08.2010, 19:37
тільки з Кінг кросу, там відкритий Mothercare, хіба це якийсь інший магазин, але багато різного одягу і для підлітків і маленьких і ще щось було, але не роздивлялась)
Зайшла в Огі, шара закінчилась(

Tanyunya
28.08.2010, 19:40
хіба це якийсь інший магазин, але багато різного одягу і для підлітків і маленьких і ще щось було

А воно якось називалось?

Savchenko
28.08.2010, 19:45
так і писало Mothercare, букви тілесного кольору, але десь раніше писали, що там ремонт непочатий край я навіть здивувалась. Ще згадала, на стіні було розмежування великими буквами писало: одяг для дівчаток і окремо одяг для хлопчиків і далі ще товари були.За тими смаколиками все забула

allusya
28.08.2010, 23:23
так і писало Mothercare
Так-так, вже вікрито. Пора на закупи :)

natka75
29.08.2010, 00:01
Допис від zara Переглянути допис
Може хтось бачив, чи відкрився Мазеркеар?? рекламували ж відкриття в серпні),
сьогодні була в кінг кросі, mothercare відкрився, і ціни там досить високі як для початку.

Vероніка
29.08.2010, 02:16
А хто був на відкритті Моthеrcаre - щось було цікаве?

Tanita
01.09.2010, 14:21
Хочу поділитися своїми враженнями про відвідини Брич-кафе. Давно вже не стикалась з таким хамським відношенням у Львівських закладах. Спершу все було нормально: відвідувачів не було, тому нам швидко організували каву і тістечка.Офіціанти: два молоді хлопці 18-20 років. Коли ми завершили своє кавування, кафе трохи наповнилось відвідувачами. Попросили рахунок, і чекали на нього приблизно 10 хв. Хто знає площа кафе приблизно 20 м.кв., тому далеко бігати не треба Коли нам його нарешті принесли, то було виявлено, що в рахунку помилка: В РАХУНОК НЕ ВНЕСЛИ ЗАМОВЛЕНІ НАМИ ТІСТЕЧКА!!! Я таке бачу вперше. Почали ми подругою думати, що роботи. Я вирішила, що хлопці молоді, ще неуважні. Ми їх пошкодували і повідомили, що рахунок треба перерахувати. Цей рахунок ми вже чекали 15 хв. Врешті я не витримала і підійшла до каси з жартівливими словами "Хлопці, наступного разу ми не будемо такі добрі, а просто встанемо і підемо", на що мені ПАН-офіціант відповів "Ну і що. Нічого такого не станеться". Взявши перерахований рахунок зауважила, що він знову невірний: було пораховане одне лишнє тістечко за 6 грн. Я зробила зауваження офіціанту, що хлопці це не серйозно. На що ПАН-офіціант з поглядом "Як ти мене дістала" кидає на стіл 10 грн. :girl_devil: Ніби, та йди вже звідси. Тому, шановні форумчани, як будете відвідувати згаданий заклад, не соромтесь, вимагайте від офіціантів хорошого обслуговування і обовязково перевіряйте рахунки. :girl_yes:

Annjutka
01.09.2010, 15:33
Доречі на варениках теж вважайте. Нам раз нарахували 200 грн. на двох, при тому що завжди виходить 60-80 грн на приблизно ту саму кількість. Розраховувалась карткою, та чомусь не зауважила яку сумму порахували... Аж потім звернула увагу.. Якщо відняти наші стакани з соками та супом, то вийшло що вареників набрали на 2,5 кілограми :girl_crazy:

kvVItKA
01.09.2010, 15:56
Хочу поділитися своїми враженнями про відвідини Брич-кафе.
для "поділитись враженнями про кафе" є відповідна тема;)
щодо вареників, то вже кілька знайомих там траванулись...

Dominika
01.09.2010, 16:10
Маю до Кінг Кросу дуже двояке ставлення... Магазини з жіночим одягом мені там взагалі не подобаються. Якщо забрати з них вивіски при вході, то складається враження, що закуповуються вони на одному складі, бо і Зара, і Бершка і Страдіваріус зовсім не відрізняються за асортиментом. Однакові моделі, однакові кольорові рішення. Ну і ціни при цьому досить високі(якщо не розпродаж, звичайно). Пригадую, що першою моєю думкою, коли заходила в ці магазини, було: чому майже увесь одяг "пожмаканий"... Ну бо дуже вже неохайний вигляд у нього. Тай взагалі, як на мене, то дуже нераціонально використані площі торгового центру. Майже немає магазинів з косметикою(окрім Інгло і Брокард). А мені би хотілось, щоб був маг. з органічною косметикою чи з якимись новими косметичними брендами. Немає маг.з одягом для тих кому злегка) за 25...Немає повноцінного салону краси... Бо сідати в коридорі на манікюр, коли за твоєю спиною туди-сюди лазять люди і на тебе "глазєють", мені якось, мяко кажучи, не дуже... Оці кафешки...Також виглядає так ніби винесли крісла і столики в коридор і то тепер кафе. Сиділа в "Брич-кафе" , то таке відчуття ніби їсиш прямо в коридорі, бо вся маса людей ходить тобі просто попри столики. Невже не можна було виділити кафешкам відокремлені приміщення?. От як в Магнусі під "Тарко"... Немає книжкового магазину(чи є? може я не бачила). Єдиний плюс того центру - Ашан. І все...

Annjutka
01.09.2010, 16:51
щодо вареників, то вже кілька знайомих там траванулись...
ого, я думала обмежиться тільки зрідка сирим тістом

dieSonne
01.09.2010, 17:04
Єдиний плюс того центру - Ашан. І все...
а для мене і Ашан мінус, ми туди практично не їздимо, це таке "збіговисько людей" я супермаркетів не люблю, а цей торговий комплекс особливо.

---------- Додано в 14:04 ---------- Попередній допис був написаний в 14:01 ----------

і ціни там досить високі як для початку
Mothercare це дорогі магазини, тому такі ціни там будуть як правило, а не лише на відкритті.

Vittoriya
01.09.2010, 17:06
Особисто для мене єдиний мінус того всього-дуже далеко...Всюди в Європі в центрі міста є величезні супермаркети,такого плану як Кінг Крос,з усіма магазинами і внизу обов'язково продуктовий супермаркет. Зручно для всіх.А у тут треба їхати аж за місто, чи то варто? чи дійсно так все там дешевше?

bora
01.09.2010, 17:21
чи то варто? чи дійсно так все там дешевше?
Основна ідея - концентрація товарів, послуг і розваг для проведення (читай - витрачання грошей) там сім"єю багато часу. Їхати заради знижок - немає змісту, це ж не гуртовня.
І хоч я живу в іншому кутку міста, мені простіше туди поїхати, ніж пхатися в центр з його вічними корками. А постав його зараз у центр - це ж яке ще додаткове скупчення машин!! І в архітектурний ансамбль точно не впишеться))

Vittoriya
01.09.2010, 17:29
І в архітектурний ансамбль точно не впишеться)
не знаю, якось всюди такі маркети вписуються, в Вроцлаві,яке є дуже гарним містом, і в Дрездені, в Голандії.В нас є купа місць,де можна таке зробити, я ж не кажу у самому старому місті робити, але все таки робити аж за Львовом-це крайність.А у нас біля центру нема ні одного нормального супермаркету.коли подорожуєш містами Європи,дуже на це звертаєш увагу-на зручність,все під рукою, не треба довго шукати і далеко їхати.А от туристам у Львові не атк весело...

dieSonne
01.09.2010, 17:52
Всюди в Європі в центрі міста є величезні супермаркети Маєте скриню на привокзальному, Оперу в самісінькому центрі, Магнус, купу білих ворон, децешок, антошку, у нас в центрі окрім магазинів і піти більше нема куди, а величезними вони не можуть бути по причині

І в архітектурний ансамбль точно не впишеться))

Vittoriya
01.09.2010, 17:54
у нас в центрі окрім магазинів
власне,що купа, зробили б один ,зато великий :)

Stella
01.09.2010, 20:42
де би він не був і яким би не був, в нас все знайдуться люди чимось незадоволені
всім не догодиш:biggrin:

Mavra
01.09.2010, 21:56
В центрі справді немає жодного нормального продуктового супермаркета, Жирафи, в яких все завжди старе, а Оперу я зовсім не рахую, бо там ціни високі, асортимент специфічний, орієнтований на туристів, а не на пересічних жителів центру. Реально щоб скупитися треба їхати або в Арсен на 700-річчя, або йти на Добробут чи Галицький ринок, що не з приємного.

zhabusya
01.09.2010, 23:31
В центрі справді немає жодного нормального продуктового супермаркета,
а мені дуже подобається Опера. Гарні товари і ціна звичайно не як в Ашані але то ж центр ну і якість краща. Особливо овочі фрукти. Ніколи там не бачила гнилих.... зімятих такі які часто бувають в Арсені. А в центрі не вигідно будувати великі маркети і розважальні центри немає ніде нормального підїзду, стоянки.

Vittoriya
01.09.2010, 23:44
не як в Ашані але то ж центр
ну і що? то внас так заведено-центр,значить дорого.так взагалі не має бути...

zhabusya
01.09.2010, 23:52
ну і що? то внас так заведено-центр,значить дорого.так взагалі не має бути...
так взагалі є у цілому світі. Адже міста поділені на певні районі одні бідніші одні дорогі. І звісно від цього асортимент у магазині. Наприклад такі речі як хліб, сметана молока і інші товари першої необхідності так звані з споживчого кошика не є дорощі ніж у звичайному магазині.Чому ви рівняєте з ринком наприклад Щувар або Ашаном. Як на мене в опері ціни десь на рівні Сільпо.І самі знаєте за зручність потрібно платити)

Vittoriya
01.09.2010, 23:55
так взагалі є у цілому світі.
не знаю як у світі, але в Європі є дешевші супермаркети(напиклад Лідл) і дорожчі. але і ті,і інші є і в центрі,і по районах.

Oddly
02.09.2010, 00:17
але все таки робити аж за Львовом-це крайність
це залежить, кому з якого боку, хіба ні?
мені, наприклад, недалеко і зручно добиратися, без корків і т.п.

Vittoriya
02.09.2010, 00:18
мені, наприклад, недалеко і зручно добиратися, без корків і т.п
ну так,там він не завадить,але й по-ближче щось таке теж.

Oddly
02.09.2010, 00:48
але й по-ближче щось таке теж.
було би супер на місці добробуту в центрі багатоповерховий такий комплекс зробити (в межах архітектурного ансамблю).
я думаю, це більше справа звички, а звичка з"являється не тільки від того, наскільки подобається торговий центр, а наскільки його рекламують і т.п.
до теми - хто в кінг-кросі добре орієнтується останнім часом - що там зараз доброго з дитячого осіннього взуття і де?

Іспанка
02.09.2010, 00:48
В нас на Новому Львові величезна махіна пустує - приміщення заводу Полярон.Там такий торгово-розважальний центр забабахати можна було б - ляля просто!Приміщення купа - купезна.От би комусь така мудра ідея в голову прийшла..

Vittoriya
02.09.2010, 01:23
В нас на Новому Львові величезна махіна пустує - приміщення заводу Полярон.Там такий торгово-розважальний центр забабахати можна було б - ляля просто!Приміщення купа - купезна.От би комусь така мудра ідея в голову прийшла
от я то саме про Брюховичі думаю. в нас тут в самому центрі стільки місця пустує,стоїть напіврозвалений якийсь колишній клуб певно. Чого в нас супермаркети ще не такі популярні? я розумію,що на базар може й краще(і то тепер вже не знаю), але мене від того бруду,штовханини,смороду просто нудить....все таки наскільки приємніше ходити вільно в гарному чистому супермаркеті.

odree
02.09.2010, 01:43
дівчата, я звичайно дуже перепрошую, але слідкуйте за темою і не створюйте оффтоп. Існують теми де можна обговорювати Супермаркет чи базар

Bogdanka
02.09.2010, 08:31
Всюди в Європі в центрі міста є величезні супермаркети,такого плану як Кінг Крос
це рідкість для Європи взагалі-то - краківська галерея Кауфлянд, як і Варшавські як і Берлінські, як і Амстердамські, як і Паризькі ТЦ, особливо ТРЦ (ті, що кінотеатри включають - а наш КРосс це буде включати) знаходяться на ОКОЛИЦЯХ, добряче віддалені від центру, оскільки потребують великої площі (зважаючи на кількості паркомісць). Це так - ремарка з досвіду, оскільки я більше 5-ти років відпрацювала у комерційній нерухомості, як офісній так і торговій (не маю на увазі маклерство).
то внас так заведено-центр,значить дорого
то так в цілому світі заведено, особливо в Європі, чи то знов якийсь камінь в город - наскільки Україна "гірща, дурніша.." і т.д.?
Зара, і Бершка і Страдіваріус
мають подібний асортимент, оскільки ці бренди - це власність одного концерну INDITEX (http://inditex.com/en/who_we_are/stores)

MOTHERCARE (http://www.mothercare.ua/) є дорогим брендом одягу. Тому і не дивно, якщо про ціни. Зрештою вартість оренди м.кв. в Кінг Россі дуже дорога, тому дешеві бренди такого б не потягнули. Ми вчора були в КР, то й заглянули в магазин MOTHERCARE - асортименту там ще дуууууууууууже мало, та й самі продавці кажуть, що тільки третина, яка приїхала на відкриття. Але це добре, погодьтесь, що появляється якийсь вибір того, що можна придбати вже (в більшості все по нету тре чекати). Бо якщо заглянути в Антошку на 2-му поверсі - то там висить в 90% дрантя замість одягу - таке враження, що шите в одному із львівських підвалів. То я вже краще як викидатиму гроші на дитячий одяг, то хоч знатиму, що плачу за річ.
Дитяче взуття - печально, його практично нема, в Інтертопі ще не завезли, а суперфіти антошки ідуть майже всі моделі від 20-го розміру, тобто мені 19й - і мені неповезло)))))))
В нейм іті зараз розпродаж минулої колекції - Софці перепали дві футболки на довгий рукавчик по 58 грн.
І Ашан порадував - фрошу багато і ціна нормальна)
Ще мені подобається магазинчик для дитячої творчості на другому поверсі навпроти Антошки - Софка ще замала, підросте - ми там будем клієнти.
На загал - добре, що є хоч такий ТЦ, а ще відкриється кіно скоро, то хоч буде ще якийсь вибір однієї розважальної послуги.

Іспанко, ти собі навіть приблизно не уявляєш, що таке реконструкція полярону, там легше все знести і побудувати нове, але нюансів там... такщо маємо, те що маємо)

odree
02.09.2010, 10:06
MOTHERCARE (http://www.mothercare.ua/) є дорогим брендом одягудля європи це рівень середнього ґатунку. ну і крім білизни якість мене не вразила зовсім

Bogdanka
02.09.2010, 11:07
для європи це рівень середнього ґатунку. ну і крім білизни якість мене не вразила зовсім
так - але він і в європі не дешевий - крім сейлів
якість мені теж не подобається (крім шапочок, шаликів і шкарпеток))))))))))))))

Bogdanka
05.09.2010, 23:52
Були сьогодні в Кінг Кросі - 19 вересня відкриття Леопарку на 800 м.кв.
В Орсеї є пару гарних светрів, мені сподобався бутік МОТІВІ, хоча недешево, асортимент так нічого, а от ціни... бажають кращого чи то нижчого)))))
В нейм іті можна за 110 - 140 грн купити дуже гарні літні суконочки на наст рік на літо, більше ніц цікавого
Софія і Антонія побавились на міні дит плозадці від Леопарку - дуже задоволені.
зустріли Галю (лапочку) з Катрусьою, Катря дуже виросла і подорослішала

antique
05.09.2010, 23:58
мені сподобався бутік МОТІВІ, хоча недешево, асортимент так нічого, а от ціни... бажають кращого чи то нижчого)))))
В час сезонних розпродажів, ціни в них "кращають"(деякі зменшуються вдвічі:girl_crazy:).

cherepashka
06.09.2010, 00:25
Ми позавчора заскочили в Ашан за продуктами і я "під шумок" хапнула доці акційні колготочки за 14 грн і шкарпеточки з рюшечками за 3,39.Потім швиденько заскочила в mothercare глянути на асортимент і ціни.І яке ж було моє здивування,коли я натрапила на шкарпеточки,ідентичні тим,які я купила в Ашані.Правда,оформлені у пачечку з трьох пар,а ціна-89 грн.Може вони і супер-пупер якості,не знаю,але по зовнішньому вигляду такі самісінькі,як і за 3 грн :)

карапуз
06.09.2010, 00:35
Чоловік сьогодні їздив за продуктами в Ашан.Розпаковуючи сумки з продуктами,натрапила на чек.Заради цікавості сіла його розглядати .На моє здивування ,виявилось ,що ціни на продукти вищі від базарних та арсенівських .
Пи.Си.Зачем платить больше (с) ?

Bogdanka
06.09.2010, 09:06
ціни на продукти вищі від базарних та арсенівських
це 100%
тільки авокадо дорожче на 1 грн ніж в сільпо
живий короп!!!! по-перше плаває зі вже здохлим і коштує як в дорогому продуктовому магазині Океан, що на В.Великого...

dieSonne
06.09.2010, 09:49
Пи.Си.Зачем платить больше (с) ?
нажаль, у нас ще нема супермаркетів належної якості, в яких би можна було скупитися "від" і "до" і не йти на базар. А цей торговий комплкс виключно для спільного сімейного відпочинку/ходіння по магазинах, щоб на інших подивитися і себе показати :)

Korona
06.09.2010, 12:07
Найближчим часом, будемо замовляти все через інет, так як роблять це розвинені країни. Класно, сидиш у дома чи на роботі , замовила і все доставили . Супер.

olja_zaj
06.09.2010, 14:00
айближчим часом, будемо замовляти все через інет, так як роблять це розвинені країни. Класно, сидиш у дома чи на роботі , замовила і все доставили . Супер.
Я б так не хотіла,мені потрібно побачити "пощупати",пройтися,роздивитися.

Vероніка
06.09.2010, 14:58
Давно не була в КК, на вихідних нарешті вибралась.
Бутік " Кіра Пластініна" - цікавий одяг, ціни демократичні, купила гольфик.
Mothercare - досить дорогий, зимова курточка на хлопчика більше 500 грн.
Нижня білизна Дефіле - нова колекція, трусики від 50, бюстгалтери від 110 грн.
І Ашан - чи то склади у них пустують, чи то на вихідних люди все вигребли, деякі відділи напівпусті.

olja_zaj
06.09.2010, 16:29
чи то склади у них пустують, чи то на вихідних люди все вигребли, деякі відділи напівпусті.
Вчора теж там була.Беспорядок шей до того,ціни ходила сама звіряла,бо не можливо було найти,купила пластилін сьогодні заглядаю паро кусків відсутні,не додивилась.

arushka
07.09.2010, 11:23
Вчора теж там була.Беспорядок шей до того,ціни ходила сама звіряла,бо не можливо було найти,купила пластилін сьогодні заглядаю паро кусків відсутні,не додивилась.
Ми вчора шукали там нотний зошит - безрезультатно. У тому відділі, де канцтовари все порозкидано. Виловити працівника, який знав би, де у них що поскладано, виявилось нереальним. Одним словом, Ашан здувається. До речі, ціни плавно йдуть догори.

KAPUCHINKA
07.09.2010, 12:04
Бутік " Кіра Пластініна" - цікавий одяг, ціни демократичні, купила гольфик.

І я там була, і теж купила гольфик ))) Подобається мені цей бутік, планую йти туди за курточкою і ще там щось собі придивлюся.

А в Ашан я навіть не заходжу. Щось не лежить мені до нього душа.

Зорянівонька
07.09.2010, 12:12
І я там була, і теж купила гольфик
а які там приблизно ціни?

Karrizo
07.09.2010, 19:34
Ціни в Ашані дуже різні: на дещо дешевші, на дещо дорожчі. Наприклад бачила сумку для ноутбука в Ашані за 180 грн, а навпроти в магазині комп'ютерної техніки така мама сумочка вже 295грн. те саме можу сказати про цукерки - в Ашані вони дешевші ніж в Барвінку чи Сільпо. Але деякі товари є й дорожчі.

Сheerful
10.09.2010, 15:17
Не дуже подобається мені Ашан, справді знайти там щось важко, але за чай в Вопаку платила 16 з копійками, а в Ашані 12грн, на Гуртівна НАШ цей самий чай, чи то 13, чи то 14 з копійками.

zylia
10.09.2010, 17:57
мо, хто знає, чи відкрився вже МАРКС і ЕНГЕЛЬС (marks and spenser) на 2 му поверсі КК?

zhabusya
14.09.2010, 10:36
ще не відкрився у жовтні відкриття

Alicia
14.09.2010, 10:45
Я вчора з коханим була в Ашані, то він собі купував хліб-сир-ковбасу на бутерброди, бо не встигає ходити на обід. І нас дуже неприємно здивувало, коли на касі нам сказали, що майже усе, що ми купили, стало на 2-5 гривень дорожче! А ми ніби усе свіже купували, цього ж дня запаковане. Цікаво, як часто там змінюються ціни? Кожну годину? :girl_nea: Добре, що хоч на касі попереджають! Але якщо хтось розраховував на якусь конкретну суму! :girl_impossible:

allusya
14.09.2010, 11:26
Добре, що хоч на касі попереджають!
Це Вам пощастило, що попередили. Я купувала там форму для кексу, на касі побачила, що дорожче приблизно на 1 грн. Ніхто нічого мені не казав за подорожчання, а я так хотіла кекс спекти, шо взяла.
Я маю звичку на касі завжди дивитись на ціни і кількість товару пробиті по чеку.

KAPUCHINKA
14.09.2010, 11:55
а які там приблизно ціни?
Я заплатила 150, але то по розпродажу. Курточки були, здається до 1000 грн. Джинси 400. Я не особливо по цінах дивилася.

Delfy
14.09.2010, 12:41
я теж нещодавно була в Ашані, який мені раніше подобався, що зараз сказати не можу. всі продукти на вагу (цукерки, печиво, чай, сухофрукти) там перенесли в перший ряд. тепер важити самим не можна, там стоїть 2 каси, біля кожної - жіночка. Про чергу я взагалі мовчу (вона була починаючи від входу в ашан), жіночки товару не знають, кожен код шукають в зошиті. я собі хотіла купити сушених фруктів, цукерок і чаю. В черзі простояла хвили 20, а коли прийшла моя черга - мені сказали, що я набрала замало чаю (менше 40 грам. Але ж на око мені важко оприділити, скільки там є того чаю). І мені запропонували..... добрати чаю і ще раз прийти його зважити... Звичайно, ще раз стояти в тій черзі я не хотіла, як і того чаю...

Tanita
16.09.2010, 11:55
Хто знає, чи відкрився вже дитячий Леопарк?

Vероніка
16.09.2010, 23:40
чи відкрився вже МАРКС і ЕНГЕЛЬС
Сміялась 5 хв. !!! :girl_haha:

kati
19.09.2010, 17:13
Знов сьогодні зробили всією сімейкою вилазку в кінг кросс...і знов прийшли ні з чим.
Відмічу декілька магазинів новмих що сподобались. Феліні- зараз там на знижках є досить непоагий вибір чоботів( всі по 2000) правда ті що мені сподобались не було розміру, ну і сумки там гарні( більше 3000).Ще відкрився кльовий магазин (забула назву..якось хауз і ти чи якось так_ ой скільки там всякого причанділля до хати- вазочки, рамочки, рушнички, подушечки... і все. більше ніц доброго там не бачила, і де йти за взуттям/одягом? Південний- кошмар, в центрі- то треба ще знати де шукати....капець

Nadijka
20.09.2010, 13:43
Хто знає, чи відкрився вже дитячий Леопарк?
ще не відкрився...але вже можна підглянути шо там і як...думаю ше трошки...

13 жовтня відкриття боулінгу...правда ше ніхто нічого не каже шо і скільки...зараз працюють тільки по запрошеннях...

Vероніка
20.09.2010, 15:13
А я вже так хочу в IMAX, коли вже це диво техніки відкриють ?! :girl_tender: Обіцяли в цьому році, але думаю, що не раніше наступного.

kati
20.09.2010, 15:24
13 жовтня відкриття боулінгу
а нам вчора сказали що 25 вересня!тобто на другі вихідні. Вже зараз вони працюють в тестовому режимі, можна записуватись наперед.
Про вартість сказали, що якщо на барі набираєш на 100 грн, дві години боулінгу безкоштовно!!!!

---------- Додано в 14:24 ---------- Попередній допис був написаний в 14:21 ----------

чи відкрився вже дитячий Леопарк?
щойно отримала смску,що також відкриття 25 вересня!

Nadijka
20.09.2010, 15:42
а нам вчора сказали що 25 вересня!
нам в суботу казали шо 13 жовтня...дивні:girl_devil:

kati
20.09.2010, 16:40
.дивні
ага... може скоріше справляються? але ще не факт що дійсно відкриються

allusya
20.09.2010, 18:14
Про вартість сказали, що якщо на барі набираєш на 100 грн, дві години боулінгу безкоштовно!!!!

А нам сказали, що вартість буде від 50 грн до 200 грн в залежності від дня і години.
І також казали, що відкриття в жовтні. Ми там вчора були, заглядали, багато досить доріжок.

Kasia
24.09.2010, 13:56
Феліні- зараз там на знижках є досить непоагий вибір чоботів( всі по 2000) правда ті що мені сподобались не було розміру,
я вчора була. але щось не зауважила, чи все взуття крім нової колекції по 2000 грн.
теж не було мого розміру , моделі, яка сподобалася.
а загалом - не погано виглядає взуття. хоч згідно Інтертнету - шиють його або в Бразилії, або в Турції, або в Китаї:girl_crazy: а хіба бренд юридично - італійський.. короче - все під питанням.
і головне за відгуками - в декого шпилька відпадала за першим разом, а хтось пише - що без проблем:girl_crazy:

Dominika
24.09.2010, 14:12
Скажіть, а Марк енд Спенсер вже відкрився? Бо маю пеха на їхню біжутерію. На їхньому сайті тої красоти "немеренно". Хочу то все помацати на власні очі:girl_crazy:

Kasia
24.09.2010, 15:04
ні. ще було зачинено.

DolceVita
24.09.2010, 15:16
Mothercare - досить дорогий, зимова курточка на хлопчика більше 500 грн.
Була в цьому магазині. Бачила нову колекцію дитячих комбінезонів. В мої коліжанки мала минулу зиму виносила комбез який там на цю зиму як новий стоїть,зато ціни цього річні!!!

tasha
24.09.2010, 15:59
Ще відкрився кльовий магазин (забула назву..якось хауз і ти чи якось так_ ой скільки там всякого причанділля до хати- вазочки, рамочки, рушнички, подушечки.

Цей магазинчик називається Home and You, мене звідти чоловік силою витягував, але я таки вчепилась в один супер м"якенький плєд і мені його купили. Коштувало це чудо 230 грн, але зовсім не шкодую, деже хороший. Думаю на цих вихідних знову там щось прикупити.

mirishka
24.09.2010, 16:35
Цитата:
Допис від kati
Ще відкрився кльовий магазин (забула назву..якось хауз і ти чи якось так_ ой скільки там всякого причанділля до хати- вазочки, рамочки, рушнички, подушечки.
Цей магазинчик називається Home and You, мене звідти чоловік силою витягував, але я таки вчепилась в один супер м"якенький плєд і мені його купили. Коштувало це чудо 230 грн, але зовсім не шкодую, деже хороший. Думаю на цих вихідних знову там щось прикупити.
Це моя особиста думка, але цей магазин мені чомусь не сподобався, хоч я чекала на його відкриття, так як цікавлюсь дизайном інтерєрів, і очікувала побачити там цікавіші речі, наприклад стиль в Sia, та й навіть у Декорі, мені подобається набагато більше.

IndigoChild
25.09.2010, 22:05
хто знає , коли вже боулінг відкриється?

Nadijka
26.09.2010, 09:19
Вчора були на відкритті Леопарку...
Вхід 50 грн...
дитині сподобалось....

Bonita
26.09.2010, 23:29
Сьогодні була в кінг-кросі. Повідкривалося декілька магазинів взуття, але вибору все-одно немає і Фелінні не вразив, ціни високі, а вибір так-собі. Зато в Мотіві купила собі класні джинси і ще пару симпатичних светриків придивилася. От магазинчик з домашніми причиндаллями (забула назву на 2поверсі) дуже сподобався, такі гарненькі покривала мякенькі і тепленькі, ну і рамочки для фоток класнючі, одну точно куплю. Нарешті спробувала ті варенники, досить смачненькі ну і оригінально придумали з оплатою. Боулінг, таке враження, що ще трошки і відкриється, а от кінотеатри ще невідомо.

Ольга
02.10.2010, 20:29
хто їв брюсельські вафлі на 2 поверсі-чому вони так смердять самогонкою?:girl_mad:

allusya
02.10.2010, 23:07
брюсельські вафлі на 2 поверсі-чому вони так смердять самогонкою?
Це типу вафлі Гофре (чи якось так)? Я марю ними, все хотіла спробувати, але після вашого відгуку не ризикуватиму. Я люблю такі вафельки з морозивом на площі Ринок. Смакотаааааааа :nyam2::nyam2:

natka75
04.10.2010, 23:06
Боулінг, таке враження, що ще трошки і відкриється,
коли вже боулінг відкриється?
УЖЕ ВІДКРИВСЯ...
Вчора були на відкритті Леопарку...
Вхід 50 грн...
50грн/1год на вихідні дні, а жетон на машинку 10грн/3хв. катання:girl_yes:

Ольга
04.10.2010, 23:49
про ті ж вафлі так смердять самогонкою
скажіть свої відгуки, а чи то нам просто випадково попалася така якість? чоловік купив малій, наступного дня дитині було просто слабо...

IndigoChild
05.10.2010, 01:59
Скажіть, а Марк енд Спенсер вже відкрився?
ніби 8го жовтня відкривається:connie_pull-pigtail

bioland7
05.10.2010, 11:21
А мені магазин дууууже сподобався магазин Home&You,який недавно відкрився на 2-му поверсі.:) Дуже там гарний і стильний текстиль і кераміка для дому.:)

Kasia
05.10.2010, 11:54
А мені магазин дууууже сподобався магазин Home&You,який недавно відкрився на 2-му поверсі. Дуже там гарний і стильний текстиль і кераміка для дому

а мені чомусь ні.. звичайні речі, просто посортовані за кольоровою гамою. і ціни - троха не адекватні.

Siania
05.10.2010, 13:11
А я колись чекала коли поїду в Італію, щоб робити шопінг, тепер буду й тут щось купувати :)
В неділю пішлаза пошуками одягу, і о, диво, Бершка - то моє, багато чого сподобалось, а особливо довгі сорочки, де підкочуються рукави :girl_in_love: так тішусь :)

Mazerati
05.10.2010, 13:16
Бершка - то моє, багато чого сподобалось
І я недавно там закупилась. Джинси лежать супер і головне - закривають крижі, не продуває :) бо на базарі не могла знайти золотої середини, одні аж задуже мають понижену талію, інші навпаки - занадто підвищену...

Karrizo
05.10.2010, 19:46
і ціни - троха не адекватні.
Ціни дійсно не адекватні. Маю вдома покривало таке трохи мохнате, яке купила в "Деко" в Епіцентрі, точно не пам'ятаю, але десь за 180 грн, а в цьому магазині побачила його за 340грн:eek:
А відкриття боулінгу цієї п'ятниці!!!

Korona
06.10.2010, 01:27
Я б так не хотіла,мені потрібно побачити "пощупати",пройтися,роздивитися.
Ми маємо найбільше часу (щоб тратити на походзеньки по магазинах і щупати) та грошей(бо платимо у магазинах і супер/гіпермаркетах великі націнки)

olja_zaj
06.10.2010, 09:55
та грошей(бо платимо у магазинах і супер/гіпермаркетах великі націнки)
Цікаво,а де ви платите без націнок?Невже вони такі великі,на шо 20%,на шо 15% ніцінки,не так вже і багато,а як по інакшому?

Ольга
06.10.2010, 11:05
а де ви платите без націнок?
наприклад є однин інет магазин техніки, де ті ж товари, що в фокстроті тільки дешевші значно (пилосос на 500 грн дешевше купила онлайн )

olja_zaj
06.10.2010, 12:47
априклад є однин інет магазин техніки, де ті ж товари, що в фокстроті тільки дешевші значно (пилосос на 500 грн дешевше купила онлайн
Техніка згідна,а от продукти?

Bursukanja
07.10.2010, 09:41
чоловік купив малій, наступного дня дитині було просто слабо...
Я куштувала біля чоловіка ці вафлі. Сама я такої їжі намагаюсь уникати (як Катя Міріманова велить:girl_yes2:), вже було - наїлись курячих нагетсів і гамбургерів у тому ж, здається, "Бургер-клубі" в "Кінг-Кросі", потім всім було хижо:-( Важкість у шлунку, такий дискомфорт...:8:
А вафлі на смак непогані. Але я дивилась, як їх роблять...продавець чимось протерла формочку, у якій їх випікає, а вона була аж коричнева і диміла:sad:
Я собі уявила, скільки там всякого налипне і перегорить (олія чи масло, на чому вони там ті вафлі печуть), і можуть утворитись ті ж самі канцерогени. Відхотілось їх їсти.

Ольга
07.10.2010, 11:48
продукти?
на шуварі закуповуюся раз в тиждень (а витребеньки смачні таки в сільпо чи ашані)

olja_zaj
07.10.2010, 16:09
на шуварі закуповуюся раз в тиждень (а витребеньки смачні таки в сільпо чи ашані)
Так все рівно всюди з націнками,а дописувач писала

та грошей(бо платимо у магазинах і супер/гіпермаркетах великі націнки)

Ilonka
09.10.2010, 00:39
можливо там i класно,але працювати там погано,мене в Ашанi хватило на0,5р.Важко витримати психологiчно

Mazerati
09.10.2010, 11:00
Важко витримати психологiчно
а чому саме, можете розказати? постійне бігання?

Zhdana
11.10.2010, 14:06
В Кінг-Кроссі в Леопарку відгуляли в суботу День народження синульки. В Леопарку була вперше, чесно кажучи очікувала цікавіші та різноманітніші розваги, але дітям і так все сподобалось. Платили за вхід 50 грн за кожну дитину, дорослі проходять без оплати. Що дуже сподобалось, що на святковий стіл приносиш все своє. Ми взяли торт, фрукти, замовили піцу, діти бігали бавитись, розмалювали личка, всі мокрі і довольні))) А ми, батьки, тим часом пройшлись по магазинам. Так що, для різноманітності - досить непогано і порівняно недорого.

bora
11.10.2010, 23:54
Була в суботу. Боулінг по таких цінах як в Місто - вдень у будні - 50, у вихідні вдень - 90, у вихідні з 18 - 185 грн. Десь так. 16 доріжок.

IndigoChild
14.10.2010, 22:27
ціни на боулінг
http://s51.radikal.ru/i133/1010/39/282fd194e64d.jpg

а ще там вже висів плакат, що скоро Імакс відкриється)))

classic
16.10.2010, 13:46
давно не була в Кінг Кросі! в магазинах одягу знижки є якісь??? акції???

napoleona
16.10.2010, 13:50
Ми сьогодні їдем у Кінг Крос, будем дивитися, що там є, хочем шкірянку чоловіку купити! Може хтось теж збирається?

Bogdanka
16.10.2010, 15:11
давно не була в Кінг Кросі! в магазинах одягу знижки є якісь??? акції???
зараз не сезон знижок - знижки тільки почнуть стартувати, а найбільші почнуться з 20.11 і з 01.12

dieSonne
17.10.2010, 17:00
а чому саме, можете розказати? постійне бігання?
думаю, що справа не у біганні а постійних стресах. Продукти швидко псуються і треба їх вчасно продати, а то й "оновити" щоб не було залишків. Треба вміти "запропонувати" зіпсутий товар, переконати людей що свіжий. А потім спати з думкою про тих людей що їстимуть протерміновану ковбаску... Знайома мені багато розказувала, працює в Сільпо більше року. Я у продуктові супермаркети тепер взагалі не ходжу, а як йду то за такими товарами, які не псуються довгоооооо.

Mazerati
04.11.2010, 20:45
14 листопада о 18:00 в Кінг Кросі буде концерт до Дня студента. Вхід безкоштовний. Буде виступати Дантес і Оліник, Реал О і Діо.Фільми

olerusya
04.11.2010, 21:00
14 листопада о 18:00 в Кінг Кросі буде концерт до Дня студента
нічого собі! Там і зустрінемось!:girl_dance:

allusya
04.11.2010, 21:12
Дантес і Оліник, Діо.Фільми
Олійник і Дантес - це і є ДіоФільми :girl_cool:
Мабуть людей багацько буде :)

Mazerati
04.11.2010, 21:20
Олійник і Дантес - це і є ДіоФільми
хі, а в рекламі вони їх як різних оголошують, чи то я затуркана...

olerusya
04.11.2010, 21:23
хі, а в рекламі вони їх як різних оголошують, чи то я затуркана...
та то вони буквально недавно змінили назву, якби я випадково не побачиила їх кліп - теж би не знала! :)
Дівчата, хто ще планує бути з Вас?:girl_curtsey:

pravovuk
04.11.2010, 21:38
Дівчата, хто ще планує бути з Вас?
Мене син тягне туда....,напевно я там з ним і буду,бо він мене вже тиждень мучає:girl_nea:

napoleona
10.11.2010, 11:22
я буду у суботу, але не на концерті, а на боулінгу, а може і на концерт зайдем)))
хтось був на боулінгу?? Напишіть відгуки!

Kasia
10.11.2010, 11:34
я була. на мою думку, гірший ніж в Мі100. а ціни - ідентичні.

odree
10.11.2010, 11:42
хтось був на боулінгу?ну які відгуки. боулінг як боулінг. більше доріжок , ніж в мі100, і шкарпетки видають до перезувного (і грошей за то не беруть :) ), обслуговування, то вже як повезе.
як на мене більше нічого особливого.

Левицька
10.11.2010, 11:43
і я була на боулінгу. Думала, що там все нове, але, як виявилось, доріжки і обладнання б/в, на жаль. Глючить часто, то кулі не повертає, то монітор висить, то кеглі ставить по-новому на другий кидок і коли вже були збиті деякі при першому...
Але взуття нове і біля столиків більше місця, ніж в Місто.
Команда майже усім складом перейшла туди з Місто, але я б не сказала, що мені дуже подобається обслуговування, коли усі доріжки зайняті, адміністратори "туплять", загалом нервів йде більше, особливо, якщо доріжки глючить...
Коротше кажучи, якогось мегапозитиву, як очікувалось, я там не відчула, хоча була вже декілька разів.

---------- Додано в 10:43 ---------- Попередній допис був написаний в 10:42 ----------

і шкарпетки видають до перезувного (і грошей за то не беруть
з нас брали 5 грн.

odree
10.11.2010, 11:46
на мою думку, гірший ніж в Мі100о, а ти коли останній раз в мі100 була на боулінгу. бо ми були ще в лютому і всі одноголосно сказали, що більше втуда ні ногою. не було жодної доріжки, яка б справно працювала, а обслуговування, то взагалі капець

---------- Додано в 10:46 ---------- Попередній допис був написаний в 10:43 ----------

з нас брали 5 грн :girl_crazy: мо то я щось пропустила? але таки здається нічого не брали

Alicia
10.11.2010, 11:49
і шкарпетки видають до перезувного (і грошей за то не беруть )
а з нас взяли по дві гривні!:girl_yes:
але ж там ціни в барі...:shok: бармен накидає у склянки стільки льоду, що вже самого напою там просто капец як мало...
мені майже все сподобалося, і те, що обладнання там б/в я не помітила...і кульки всі поверталися на родіну, правда, ніготь собі об кулю зламала, але то таке...:connie_pull-pigtail

odree
10.11.2010, 11:52
з нас брали 5 грн
з нас взяли по дві гривні!оооооо, а це вже цікаво :)

Kasia
10.11.2010, 11:52
якщо чесно, то я написала виключно з т.з. технічної
Глючить часто, то кулі не повертає, то монітор висить, то кеглі ставить по-новому на другий кидок ось це все+ не якісні кеглі, кулі т.д. як на мій погляд - просто дешеві.
окрім того, сама ситема , якась дивна. чи то кеглі настільки здешевили чи що , але навіть згідно законів фізичик чи геометрії виони дивно падають і стають у дивні комбінації. не працює докладно ні Спліт ні ін. комбінації. тому - мені і команді ТЕХНІЧНА сторона абсолютно не сподобалася.
як на мене позитив в шкарпетках і капцях -відносний.
обслуговування - в кінгкросі ( коли ми були ) було жахливе.

по Мі100 :
бо ми були ще в лютому і всі одноголосно сказали, що більше втуда ні ногою.

я регулярно 2 рази на міс. як мінімум. переважно на 10-11 ранку. оскільки , тренування у вечірній час ( без освітлення доріжок і музикою на всю катушку) - не можливі. тому - до ранкових годин не маю абсолютно жодних претнзій. хоча персонал навіть зрання ( певно спить чи що) - теж не привітний.

п.с. командою і далі сидимо в Мі100. бо нам важливіше сама ГРА , а не обслуговування. якби Кінгкрос дав хоч на 30 % нижчі ціни, може й був би зміст туди ходити.

Левицька
10.11.2010, 11:55
кульки всі поверталися на родіну
вам пощастило)
а з нас взяли по дві гривні!
Коротше, ціну на шкарпетки вони не склали))))
але ж там ціни в барі...
ціни, здається, такі ж як в Місто...може на 2-3 грн дорожче...

---------- Додано в 10:55 ---------- Попередній допис був написаний в 10:53 ----------

якби Кінгкрос дав хоч на 30 % нижчі ціни, може й був би зміст туди ходити.
я навпаки чула, що хочуть піднімати на 20 %, бо є попит

Alicia
10.11.2010, 11:56
Коротше, ціну на шкарпетки вони не склали))))
А ще вони наголошували, щоб всі ОБОВ'ЯЗКОВО викидали шкарпетки у смітник! Я от думаю, може, вони їх потім по другому колу...

Левицька
10.11.2010, 11:56
чи то кеглі настільки здешевили чи що

казали в Кінг-Кросі, що вони дорожчі))

Kasia
10.11.2010, 11:57
я навпаки чула, що хочуть піднімати на 20 %, бо є попит
ну бо в такому місці - де люди проводять по 5-6 годин і наплив народу космічний - мусить бути попит.

Левицька
10.11.2010, 11:58
Я от думаю, може, вони їх потім по другому колу
мені один раз потрапив дірявий, може просто брак, а може і друге коло))

Kasia
10.11.2010, 12:00
казали в Кінг-Кросі, що вони дорожчі))

не знаю чесно. але, бачу як гравець, трошка з більшим досвіом ніж любитель.
технічно - не те.
мали випадок. всі знають , що кидати в швабру - не можна. штраф.
ми ніколи не кидаємо, якщо не поставило всі кеглі. натиснути треба в Мі100 кнопочку і робиш "ресет". в Кінгкросі -її настикати НЕ МОЖНА самостійно. треба чекати на " патєряний" персонал. при чому що потреба в перегрузці існує постіной - бо всі кеглі не стають з регулярністю 1 до 5. бігати за персоналом просто трафило.

Левицька
10.11.2010, 12:08
мали випадок. всі знають , що кидати в швабру - не можна. штраф.
ми ніколи не кидаємо, якщо не поставило всі кеглі. натискаєш в Мі100 кнопочку і робиш "ресет". в Кінгкросі -її настикати НЕ МОЖНА самостійно. треба чекати на " патєряний" персонал. при чому що потреба в перегрузці існує постіной - бо всі кеглі не стають з регулярністю 1 до 5. бігати за персоналом просто трафило.
в мене був раз випадок зі шваброю - раз заглючила система - не повернулися кеглі, прийшов адміністратор і кинув просто кулю, тоді кеглі стали. Сказав мені, якщо таке повториться, то треба так само кинути... ну ладно... потім знов заглючило, ну я почекала деякий час, бачу, що безрезультатно, беру і кидаю... тут за усіма законами жанру з`являється швабра, ну і закономірно я в неї влучила) Прибігає адміністратор, типу штраф давайте, що за поведінка! Ну, тут мене як понесло - я розповіла все, що я думаю про обладнання і про організацію і про свої нерви, які я потратила на неї, замість того, щоб грати))) Штрафу я не платила, але настрій було зіпсовано...

Kasia
10.11.2010, 12:11
хіхі. ми теж кинули в швабру. і не платили. принципово.

п.с. шкарпетки ношу з собою, алкоголь на тренуванні не вживаю. тому мені то все відносне. в кнігкрос йшли з задоволенням на гру - вийшли без задовлення . і без настрою.

napoleona
10.11.2010, 13:00
у неділю напишу свої враження, головне, щоб не зіпсули настрій імениннику!

МаленькаКотя
10.11.2010, 13:25
ми теж за шкарпетки платили по 2 грн.І було видно, що нові...

bora
11.11.2010, 00:53
Була сьогодні.
Ніби нормально. Двічі виставляло не всі кеглі - то за дівчинкою кричали)
А одну компанію бачили перевели на іншу доріжку в зв"язку з якоюсь несправністю.
Але мені подобається більше, ніж в Мі100 з банальної причини - в останньому немає для мене куль. Всі 8 кг - з надто малими дірками - в мене пальці в них стрягнуть, бо кістка широка. Тож давно туди не ходжу. Тепер матиму альтернативу.
Ще сподобалось що аби хто не має права на інші доріжки красти кулі. Часто в місто бігаєш по всіх шукаєш - хто вже забрав.
А, і на екранах крупніший шрифт (я троха сліпака).

odree
11.11.2010, 00:59
пригадала, що мені не сподобалося в боулінгу в кінг кросі - це те що коли заступаєш за лінію система ніяк не реагує

Golgy
11.11.2010, 09:22
мені на боулінгу тому не сподобалось, що дівчат мало - довго тре чекати, щоб щось зробили. Кулі попадались всі важкі, хоч я просила дати легші. Часті поломки - завжди хлопчина бігав туди де кеглі і шось там крутив, бо то в нас пасок обірвало було то кегля одна випала на доріжку і так там валялась. А головне, що час то йде поки це все ремонтується. Думаю сумарно з 15 хвлин пішло на такі ремонти, а враховуючи вартість години гри у вечірні години то не дуже професійно.
НУ і ще, 0.5 пепсі - 20 грн - трошка наглувато як на мене :)))

Ольга
11.11.2010, 21:42
манікюр знову роблять, ще би добру перукарню там відкрили :)

Грильяжка
11.11.2010, 22:53
В "Ашані" обслуговування нуляче. Підійшла я до відділу де чаї, крупи, сухофрукти на вагу. Набрали фруктової суміші, а на тюку з нею немає номера, який потрібно натиснути на вазі. Поруч ходила прибиральниця, питаю в неї вона каже, шукайте людей в червоному, вони вам підкажуть. Ходила я по тому відділу хвилин десять, та людьми "в червоному" і не пахло.Суміш висипала в тюк і пішла в нервах. На Добробуті куплю таку саму і без нервів і пошуків "червоних людей":girl_devil:Потім ще хвилин десять чекала аби мені зважили морожені овочі, кликала кричала, а виявилось, що працівник весело розмовляв з колегою з відділу " морожених котлет" і чхав на мене і мою морожену суміш.

La esposa
12.11.2010, 10:41
В "Ашані" обслуговування нуляче

те саме, і котрий вже раз переконуємось, що в них та проблема від самого відкриття :girl_feminist: шукали вчора цукор в мішках, леше було самим полазити по мішках, перемацати, перенюхати, розпакувати тюк і знайти етикетку, ніж знайти того :cesored: цінника! або того ж :cesored: працівника :girl_devil: а то той самий відділ, про який ви кажете.

Alicia
12.11.2010, 10:52
хтось знає, коли точна дата відкриття, кінотеатру імакс

17 листопада відкриття кінотеатру імакс у кінг крос леополіс
сам запитав, сам відповів:girl_wink:

а я якось також там купувала цукор, то помітила, що він у них такий мокрий...потім вже з татом здогадалися, що то, мабуть, для того, щоб заважило більше...нечесно!

La esposa
12.11.2010, 11:02
що він у них такий мокрий

ага, такі грудки, кОшмар :girl_feminist: а той, що в мішках, сухий :girl_blum:

ага, ще: брали вчора дві п"ятилітрові баклажки з милом, і вже на касі я помітила, що одна було заповнена, а в другій була тільки половина. Добре, що вчасно помітили :girl_yes2:

мийте, люди, посуд милом :d23:

Kasia
12.11.2010, 11:25
і вже на касі я помітила,

мда... глюкі в мене.. я подумала і що я робила вчора в Ашані??:girl_haha:на щзайменник не звернула уваги:girl_haha:

Vероніка
12.11.2010, 22:49
"Ашані" обслуговування нуляче.
те саме, і котрий вже раз переконуємось, що в них та проблема від самого відкриття
А в мене ніколи ніяких проблем в Ашані не було. Напевно тому, що нечасто беремо щось на вагу, а якщо і беремо, то працівники завжди на місці чи десь поруч. :girl_yes2:
мийте, люди, посуд милом
Ви про рідке мило ?

Bogdanka
13.11.2010, 20:20
коли заступаєш за лінію система ніяк не реагує
нуууууууу - Жені писало заступ

боулінг прикольніший ніж в Мі100 уже хоча б тим, що новий, а в Мі100 давним-давно, якщо взагалі коли-небудь таке було.., ніхто нічого не оновлював
ну і витяжка в кінг-росі в рази краща, а це дуууже великий плюс

allusya
13.11.2010, 21:06
Думала, що там все нове, але, як виявилось, доріжки і обладнання б/в, на жаль
Ви впевнені в тому, що обладнання б/у? На скільки мені пояснював чоловік, то обладнання повністю нове і сама модель новіша.

---------- Додано в 20:04 ---------- Попередній допис був написаний в 20:03 ----------

витяжка в кінг-росі в рази краща
там не просто витяжка, а ціла система: вентиліція, кондиціонування, повітряне опалення.

---------- Додано в 20:06 ---------- Попередній допис був написаний в 20:04 ----------

17 листопада відкриття кінотеатру імакс у кінг крос леополіс
Головне, щоб там був достойно зроблений ремонт, бо чула, що роблять непрофесіонали

Kasia
13.11.2010, 22:32
боулінг прикольніший ніж в Мі100 уже хоча б тим, що новий,
не хочу ще раз писати про враження , але він на мій досвід, набагато більше разів "глючить" , ніж в місто. і є простом дешевшим.

odree
13.11.2010, 23:15
нуууууууунууууууу коли ми були то нікому ніяк не реагувало.
ну і в мі100 на початках ніяких глюків з доріжками не було, а тут є

Bogdanka
14.11.2010, 11:17
в мі100
шалено накурено
і це вагомий недолік, який за роки ніхто не усунув
тому СІТІ - вже хоча б тим виграє
набагато більше разів "глючить" , ніж в місто
глюків Мі100 зараз огогогого, останній раз були в травні цього року, кожен третій-четвертий кидок застряє... такщо, якщо б оновили систему, думаю чисто з погляду на моє місце проживання і розташування Мі100 я б ходила на боулінг в останній... а так на разі це задорого з такими глюками і такими покоцаними шарами

olerusya
14.11.2010, 12:06
14 листопада о 18:00 в Кінг Кросі
Дівчата, хто сьогодні збирається на концерт? Може зустрінемось, разом потусуємось під Діофільми:dance:та РеалО (шкода Могилевської не буде...!:girl_crazy:)

Mazerati
14.11.2010, 12:18
хто сьогодні збирається на концерт?
я ще точно не знаю, чи встигну на шосту.

olerusya
14.11.2010, 12:33
а як Вас можна впізнати? Я буду напевно в малиновій туніці, так що мене здалека буде видно - хто впізнає підходьте, не соромтесь! :girl_bye2:
До речі, де то всьо дійство має відбуватись, хтось знає?

Sandoryk
14.11.2010, 14:19
До речі, де то всьо дійство має відбуватись, хтось знає?
Перед головним входом в Кінг Крос.

olerusya
14.11.2010, 15:25
Перед головним входом в
то на вулиці!!! добре що сьогодні так :girl_yes2:тепло!

Kasia
14.11.2010, 20:43
глюків Мі100 зараз огогогого, останній раз були в травні цього року,
писала вище. я регулярно 2 р. в міс. стільки глюків в Мі100 за квартал не назбирала, як в Кінгкросі на раз

Mazerati
15.11.2010, 14:51
Дівчата, я вчора так і не попала на концерт, розкажіть, що там було цікавого?

Nana11
16.11.2010, 10:41
писала вище. я регулярно 2 р. в міс. стільки глюків в Мі100 за квартал не назбирала, як в Кінгкросі на раз
То точно, боулінг у них таки глючить, ми були то спочатку зависла одна доріжка, нас на іншу перевели, але і ця видавала Фолл, коли я його там дійсно не було, або на наступного гравця залишала ті кеглі, які від попереднього залишилися:girl_haha:
Та рядом були наші знайомі то їм аж три доріжки змінили і за час вернули гроші:d23:
Хоча плюс, що в них дуже зручні кросівки:girl_claping:

Alicia
16.11.2010, 11:03
можливо, хтось знає, чи ще будуть завозити зимові речі в магазини (Zara і т.д.)? Чи то вже весь вибір цьогорічного зимового Look?

пальмочка
16.11.2010, 11:42
Я і незнала що там концерт,думала куплю собі купальник,зайшли з чоловіком всередину і прозріли....Купа хлопців і дівчат років 15-18 в нетверезому стані ходили шукали місце щоб побачити своїх кумирів,крик,шум,гам,короче нічого я не купила і старалась якнайшвидше звідти вибратись.

zetta
19.11.2010, 11:30
дiвчата, а в KC взагалi вже е кiнотеатр?

Insolence
19.11.2010, 12:30
та кінотеатр взагалі-то є..але його відкриття ніяк не відбудеться , оскільки нема інфи на сайті Планета кіно (http://www.kingcross.com.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=126&Itemid=71&lang=uk)

Molecule
22.11.2010, 18:20
але його відкриття ніяк не відбудеться

до відкриття ще довго, бо тільки цього літа проект по ньому здали, відкриття, напевне, буде десь літом 2011.

Олюнчик
26.11.2010, 10:59
Дівчатка, хто був останнім часом в КінгКросі, розпродажі якісь уже почались??

Mazerati
26.11.2010, 11:01
розпродажі якісь уже почались??
я була на початку тижня, ходила якраз по одягових магазинах. Суттєвих розпродажів не побачила. В Селі було -30. Але на деякі речі
, які і без того дорогі.

olja_zaj
26.11.2010, 11:48
Дівчата а хто був там на катку? Яка вартість?

Golgy
26.11.2010, 12:07
Дівчата а хто був там на катку? Яка вартість?
в різний час, різна ціна. знаю тільки точно, що в будні дні ввечері 40 грн за годину рзом з прокатом ковзанів. а якщо маєте власні ковзани, то година буде 35 гнр. можна також півгодини кататись, ціна відповідно буде половина.
решту цін на інші дні і час нажаль не пам"ятаю...

wchasluva
26.11.2010, 18:06
В магазині Marks & Spencer- при покупці флакону духів наступні на 50% дешевше.

IndigoChild
27.11.2010, 02:24
в Селі знижка 50% на все!!!!

Tequila
29.11.2010, 16:08
Підкажіть, в Кінг Кросі можна купити гарні комплекти чоловічої білизни на подарунок, і де саме?

pyzurj
03.12.2010, 19:29
там і справді краще, ніж на Метро. Метро якось жостко і сердито...Та й асортимент недуже...(

Wanderlust
04.12.2010, 11:21
ходила вчора в пошуках розпродажів, був, як уже писали в Селі, то купила гарненькі рукавички за 60 грн. Ще відкрився новий великий магазин terranova, непоганий, там шапку взяла за 99 грн.

Herbera
04.12.2010, 13:30
магазин terranova
Нещодавно повернулася з Польщі, де цей магазин був моїм улюбленим. Широкий асортимент молодіжного одягу і ціни нормальні. А коли був розпродаж літнього - ціни взагалі були смішні, не те що в нас.

kolobok
05.12.2010, 23:16
Не знаю, може то я така чутлива, але я кожен раз виходжу з того КінгКросу якась виснажена - діє мені дуже на голову музика, яку "врубують" в кожному бутіку. Причому в кожному бутіку вона різна, але всюди дуже голосна і здебільшого якась криклива і як стати десь в коридорі, то всі ті мелодії змішуються мені в якийсь один суцільний гул.

Golgy
05.12.2010, 23:48
Не знаю, може то я така чутлива, але я кожен раз виходжу з того КінгКросу якась виснажена - діє мені дуже на голову музика, яку "врубують" в кожному бутіку. Причому в кожному бутіку вона різна, але всюди дуже голосна і здебільшого якась криклива і як стати десь в коридорі, то всі ті мелодії змішуються мені в якийсь один суцільний гул.
ой і не кажіть. В мене так само. Оцей такий шум дуже мене втомлює. А ще дртатувало сьогодні велика кількість людей, котрі хаотично рухаються.

Доречі, я сьогодні вперше скористалась їхнім безкоштовним підземним паркінгом. Досить зручно. Я чула, що там має бути паркінг але забула. :)) А зимою то досить актуально. Тому, наступного разу в Ашан їдьте праворуч в паркінг :)

Ніколь
06.12.2010, 00:41
А зимою то досить актуально. Тому, наступного разу в Ашан їдьте праворуч в паркінг
та воно і в дощ актуально, хоча ми завжди в підземний машину ставимо. Але може сьогодні трошки розмерзлося, вчора годинка 8 вечора виїзд з підземного паркінку був суцільним льдом. Ну хоч би чимось його посипали чи що... вчора мало не врізались в машину...якійсь мужик на аварійці поставив машину прям після повороту з паркунгу - на початку практікеру, а ми якраз на горку виїзжали, чоловік трішки газанув бо колеса пробуксовували.... і тут машина......трішки по гальмах... а машина поїхала собі в бік нєкерована, пронесло, затормозили в бардюр...... але ще б 20-30 см і зачепили ту машину....
Ну і треба було бачити очі того водія...коли він бачив що ми мало в нього не вїхали...

А сам виїзд на Стрийську, короткий світлофоор, мало машин встигає проїхати, незначний підйом, слизько, скупчення, з 2-3- попитки хтось викарабкується ... і ковзанка, одна з машин мала задній привід....як її мотуляло туди-сюди...невже не можна чимось посипати щоб клієнтам легше було виїзжати?!

Dominika
06.12.2010, 13:04
Дівчата, читала що 16 грудня нарешті відкривається кінотеатр в Кінг-Кросі. Хтось знає, якою буде вартість квитків і де їх можна забронювати? І взагалі, де саме той кінотеатр там розташований....

kristas
06.12.2010, 14:05
здається зразу біля катка, ну принаймі там якісь вивіски висіли...а взагалі, там все так добре маскують, я ледве боулінг знайшла :)

---------- Додано в 13:05 ---------- Попередній допис був написаний в 12:51 ----------

16 грудня 2010р. відбудеться відкриття суперсучасного 7-зального кінотеатру ПЛАНЕТА КІНО!

Кінотеатр обладнано за всесвітньо визнаною технологією IMAX - ексклюзивною технологією кіновиробництва і кінопоказу.

Запорука зростаючої популярності IMAX - це МАКСимальний ефект присутності глядача у фільмі.

З 16 грудня - відкрийте IMAX з першим 3-D фільмом, знятим у відкритому космосі - "Космічна станція".

19 грудня - ексклюзивний допрем'єрний показ фільму "Лускунчик та Щуриний Король 3D".

До 14 січня 2011р. кінотеатр ПЛАНЕТА КІНО-IMAX запрошує взяти участь у розіграші призів: 2 комп'ютерів, 2 телефонів та подарункових сертифікатів від кінотеатру. Детальні умови акції читайте на сайті кінотеатру http://planeta-kino.com.ua

Delfy
06.12.2010, 14:17
новий великий магазин terranova
Ага, симпатичний. Черги на касу в ньому - у 2 ряди - таке враження було, що там все безплатно роздавали. :girl_smile:
я теж на вихідних була у кінг Кросі. Знижок особливих там ще немає, речі подекуди є дуже красиві (особливо гарні плаття в M$S, Зарі, ін.), але ціни там... треба заробляти сто мільйонів...

airy_cat
06.12.2010, 14:21
До 14 січня 2011р. кінотеатр ПЛАНЕТА КІНО-IMAX запрошує взяти участь у розіграші призів: 2 комп'ютерів, 2 телефонів та подарункових сертифікатів від кінотеатру. Детальні умови акції читайте на сайті кінотеатру http://planeta-kino.com.ua
Я на этом сайте ничего похожего найти не могу :girl_mad:

kristas
06.12.2010, 14:24
і я:) там тільки кінотеатри києві і одеси

soho
07.12.2010, 13:50
на відкритті імакс кінотеатру, будуть такі фільми; космічна станція 3д, хаббл, таємниці підводного світу, як приручити дракона, і можливо аватар, ціни хороші.

Golgy
07.12.2010, 14:21
ціни хороші.

а можна конкретніше в цифрах про ціни?

kristas
07.12.2010, 14:34
хороші для клієнтів, чи для кінотеатру :)

IndigoChild
07.12.2010, 14:59
і мені цікаві ціни....:girl_phone1:
і коли можна буде білети придбати???? 16го? чи можна якось наперед?

Ольга
07.12.2010, 15:29
ось всі ціни (http://planeta-kino.com.ua/theatres/planeta-lvov/prices/)

---------- Додано в 14:29 ---------- Попередній допис був написаний в 14:26 ----------

на вихідні біля 30 хв вибиралися з парковки...
погано продуманий виїзд, лише одна вузька дорога до світлофору на таку кількість місць для паркування! робіть іншу дорогу, а краще тунель :)

Suzi
07.12.2010, 15:47
погано продуманий виїзд, лише одна вузька дорога до світлофору на таку кількість місць для паркування! робіть іншу дорогу, а краще тунель
То точно. Ми в суботу вирішили заїхати....і зрозуміли, що до кінця свят певно будем їздити в магазин пн-чт в 9-й вечора. Шкода часу потраченого, на пошуки місця парковці, потім вистояти в черзі на касу, а потім ще й чекати поки виїдеш з парковки. А ще мене неприємно здивувало, що на виїзді, перед світлофором була купа льоду, могли б або прибрати сніг, поки він не перетворився на лід, або хоча б посипати сіллю або піском.

Zoryanazirka
07.12.2010, 15:52
А ми в суботу з 4ї до 5ї стояли в корку на парковці..

Insolence
07.12.2010, 15:54
Я на этом сайте ничего похожего найти не могу
я там тільки кінотеатри києві і одеси
відповідь адміністратора
Все информация верная! На данный момент идет заполнение странички Львова, скоро все информация будет отображаться на нашем сайте в полном объеме!

IndigoChild
07.12.2010, 16:07
вже і про Львів є інформація:girl_phone1:

Ольга
07.12.2010, 16:10
4ї до 5ї стояли в корку на парковці..
то ми в той ж час були :)
але ми ще повернулися всередину поїсти, думали, що корок зменшиться. Добре, що не голодні чекали далі...

Kasia
07.12.2010, 16:14
я була вчора по 20,00 пустота.. красота..

Suzi
07.12.2010, 16:20
А ми в суботу з 4ї до 5ї стояли в корку на парковці..
То ми встигли вчасно вчасно втікти :)

soho
07.12.2010, 20:30
16 грудня у день відкриття, імакс кінотеатру, можна безплатно подивитись, фільм космічна станція 3д.

napoleona
07.12.2010, 20:47
можна безплатно подивитись, фільм космічна станція 3д.
цікаво чи буде цивілізовано, чи всіх затопчуть?

IndigoChild
07.12.2010, 21:11
цікаво чи буде цивілізовано, чи всіх затопчуть?
ага...згадуючи безкоштовний концерт, ше пару раз подумаю чи йти, чи краще почекати і сходити якось просто в будній день)))))))):tanksmile:

kristas
07.12.2010, 21:18
ні, я зразу вирішила що у день відкриття мене там не буде, не люблю ажіотажу...біду пізніше, може на своє Д.Н.

soho
07.12.2010, 22:30
19 грудня в імакс кінотеатрі, відбудеться допремєрний показ фільму, лускунчик та щуриний король 3д, білети для дітей безкоштовні для дорослих по 20 гривень, а також будуть конкурси і призи

Bonita
08.12.2010, 11:41
А сам виїзд на Стрийську, короткий світлофоор, мало машин встигає проїхати, незначний підйом, слизько, скупчення, з 2-3- попитки хтось викарабкується ... і ковзанка, одна з машин мала задній привід....як її мотуляло туди-сюди...невже не можна чимось посипати щоб клієнтам легше було виїзжати?!
Була там в неділю і година 7 також виїхати було дуже важко, слизько, лід, всі буксують:girl_devil: і мені не зрозуміло, адміністрації не шкода грошей на всілякі новорічні прикраси-гірлянди, а от посипати пісочком і хоч трошки порозбивати той лід вже грошей не вистарчає??? Хоча така ситуація практично біля всіх супер-маркетів (Рукавичка і Арсен то точно). Ну і про сам ТЦ була в Терра-Нова не вразила абсолютно, нічого цікавого немає, ніяких новорічних знижок теж не побачила, хоча може ще рано. Зато побачила навпроти кас Ашану вітрину з німецькою хімією і купила собі антиперспірант, дуже задоволена. І ще там є шампуні від Лореалю, от тільки в нас вони називаються Елсев, а в Європі Elvive. Купила собі теж такий шампунь, тільки раніше, користуюся і задоволена з нашим не до порівняння.

Mazerati
08.12.2010, 12:20
Я нарешті побувала на боулінгу в КінгКросі, прочитавши тут масу негативних відгуків, була готова до найгіршого, але тим не менше мені і моїм друзям там сподобплось більше, ніж в Місто.

IndigoChild
10.12.2010, 23:08
не знаєте коли вже там більше передноворічних знижок буде?:girl_phone1:

kristas
11.12.2010, 14:59
дівчата, порадьте будь-ласка, в якому з кафешок найкраще посидіти з друзями на Д.Н. (співвідношення затишок, ціна).

bora
11.12.2010, 15:14
коли вже там більше передноворічних знижок буде?
Була на тижні в Києві. Що цікаво - ті магазини, які є в Леополісі у Києві вже продають зі знижками до 50%. В Леополісі не була. Але судячи з відгуків до нас і знижки пізніше доходять))
в якому з кафешок найкраще посидіти з друзями на Д.Н. (співвідношення затишок, ціна)
ІМХО - затишок в Леополісі поняття дуже відносне)) Мені там Сушия найбільше подобається.

olerusya
11.12.2010, 15:24
у день відкриття, імакс кінотеатру,
тепер розкажіть детально де саме той кінотеатр знаходиться, щоб я там не блукала годинами?!:girl_bye:

---------- Додано в 14:22 ---------- Попередній допис був написаний в 14:21 ----------

відбудеться допремєрний показ фільму, лускунчик та щуриний король 3д,
а година котра?

---------- Додано в 14:24 ---------- Попередній допис був написаний в 14:22 ----------

Мені там Сушия найбільше подобається.
і мені! інтерєр там просто шикарний, і, на диво, затишно, особливо якщо сісти подалі від входу!

Sandoryk
11.12.2010, 15:55
В кінотеатрі "Планета Кіно IMAX" 19 грудня відбудеться Ексклюзивний допрем'єрний показ фільму "Лускунчик та Щуриний Король 3D".
Вичитала з рекламки: Перед показом фільму, діти які завітають до кінотеатру,зустрінуться зі Святим Миколаєм, а також зможуть взяти участь у конкурсах та отримати призи. Сеанси о 10.00 та 12.00.

тепер розкажіть детально де саме той кінотеатр знаходиться, щоб я там не блукала годинами?! кінотеатр знаходиться на другому поверсі, де саме можна спитати в охорони.

IndigoChild
11.12.2010, 16:03
тепер розкажіть детально де саме той кінотеатр знаходиться, щоб я там не блукала годинами?!
http://planeta-kino.com.ua/f/1/theatres/pk-leopolis.jpg

---------- Додано в 15:03 ---------- Попередній допис був написаний в 15:02 ----------

дівчата, порадьте будь-ласка, в якому з кафешок найкраще посидіти з друзями на Д.Н. (співвідношення затишок, ціна).
я також думаю, що найкраще в Сушиї....

olerusya
11.12.2010, 16:26
IndigoChild, детальніше не буває! Ще раз дякую!:girl_bye2:

soho
14.12.2010, 09:47
хто йде на відкриття, імакс кінотеатру, планети кіно, у кінг крос леополіс.

ola-lyola
14.12.2010, 13:03
В кінотеатрі "Планета Кіно IMAX" 19 грудня відбудеться Ексклюзивний допрем'єрний показ фільму "Лускунчик та Щуриний Король 3D".
А які там ціни, дешевше за Кінопалац?
Хто був у новому кінотеатрі, як враження???

kristas
14.12.2010, 13:07
Думаю ще ніхто не був, оскільки відкриття 16 :) а сьогодні лише 14... ціни на сайті Кінг Кросу пошукайте.

ola-lyola
14.12.2010, 13:34
Думаю ще ніхто не був, оскільки відкриття 16
Я тундра аж зараз побачила. :girl_in_dreams:
Цін нема, і розкладу сеансів ще нема, шкода.

kristas
14.12.2010, 14:12
Ціна є, добре подивіться, а розкладу таки нема.

---------- Додано в 13:12 ---------- Попередній допис був написаний в 12:37 ----------

http://planeta-kino.com.ua/lvov/theatres/planeta-lvov/prices/ ось найшла, там вгорі закладки на ціни різних форматів

Yurta
15.12.2010, 00:28
Кажуть що перші два тижні Аймакс буде працювати безкоштовно.

natorella
15.12.2010, 10:18
перші два тижні Аймакс буде працювати безкоштовно
уявляю шо буде творитись

IndigoChild
15.12.2010, 11:54
мені на пошту прийшло нагаування, що вже можна купити білетики на сайті Планета кіно:girl_phone1:

allusya
15.12.2010, 23:41
вже можна купити білетики на сайті Планета кіно

А я вже собі забронювала на завтра квиточки на передостанній сеанс на мультик. Цікаво подивитись :girl_curtsey:

BIEDRONKA
16.12.2010, 00:01
Дівчатка, дуже вам раджу піти в IMAX, це просто неймовірно:girl_tender:
але звичайно все залежить від самої зйомки.
ми в Києві правда тільки один раз ходили, то 3Д здається вже :girl_nea:

mamaTimy
16.12.2010, 01:59
І я хочу в IMAX на Аватар а то тільки на компі глянула, а в кіно не вийшло:-( то тепер обов'язково піду наздожену. І ще б про "морський світ" глянула навіть з малим, але то хіба в будні і зранку. Ото Кінопалацу буде тєжко тепер. Скільки люду йшло як 3d з'явилось.

Neitiri
16.12.2010, 16:49
Квитків на "Лускунчик" в IMAX на неділю о 12.00 вже нема:girl_cray:!!! Як відчувала,що треба було вчора купувати.. Отож купила на "Гаррі Потера" на неділю 3 квитка.
Кажуть що перші два тижні Аймакс буде працювати безкоштовно.
До речі, зовсім не безкоштовні - 60 грн. штука. Колись була в IMAX в Штатах - дуже круто, тепер от хочу щоб дитина подивилась.

Vероніка
16.12.2010, 18:35
Хочемо піти на "Таємниці підводного світу", але стільки форматів, що я розгубилась - ІМАХ, ІМАХ 3Д, Dolby 3Д ... Так що тепер проблема не обрати фільм, а обрати формат ! :girl_haha:
І обов"язково на "Аватар" у ІМАХ, чоловік та-а-ак хоче, цікаво з просто 3Д порівняти.
До речі, зовсім не безкоштовні - 60 грн. штука
Найдорожчі квитки 80 грн. - сподіваюсь, ціна виправдана.

IndigoChild
17.12.2010, 01:48
ну що, був хтось вже? як враження?
ми забронювали квиточки на вівторок о 12.00, Мегамозок
О, і де там краще брати місця,щоб і видно було і сильно голову не задирати, екран же великий, не думаю що в перших рядах дуже добре сидіти...?

allusya
17.12.2010, 23:46
де там краще брати місця
Я була з чоловіком в 4 залі на Рапунцель в 3d форматі, у нас був 4 ряд, задоволені, а крісла там йдуть не так як в кінопалаці, а кожен наступний ряж вищий за попередній, то вам не буде ніхто заважати дивитись. Як на мене, то мабуть тільки перші три ряди занадто низько.

volkovaj
18.12.2010, 00:05
Клас!!!!! :girl_claping:і я так хочу вже нарешті піти! Буде на кого нашого карапузика залишити обов"язково скочимо! Багато знайомих казали, IMAX, то дуже круто. Один як в Китаї був, то дивився, після того кожного тижня до нас дзвонив і питався, коли нарешті у Львові відкриється, говорив дуже суперсько!

Zolotynka
18.12.2010, 18:25
Щойно повернулися, також дивилися "Рапунцель" у 4-му залі - мооооре задоволення! Мульт бомбезний. Особливо сцена з ліхтариками - повне враження, що вони на відстані витягнутої руки. Дівчатка, хто не бачив, обов'язково підіть, і візьміть дітей! І сама "Планета кіно" справила ну дуже гарне враження - там так класно, все новісіньке, персонал усміхається... :girl_claping: Кінопалац відпочиває. Тепер тільки в "Планету кіно"! :girl_yes2:

kristas
18.12.2010, 18:33
Так вже мені хочеться піти, після усіх похвал. добре шо дійсно це 3Д, а не так як показували 3Д, у не облаштованих для цього залах в кінопалацах, де того ефекту навіть не видно...я колиісь літом відвідала 4Д в одессі, фільм коротенький, про підводний світ, але емоцій!!!! ще досі повно, мало того що повний ефект присутності, щодо зображення,так і ще + відчуття, близги води летіли, вітер дув, крісла хитались!!!вау!!!

mermaid
18.12.2010, 18:37
Багато знайомих казали, IMAX, то дуже круто
ІМАХ це навіть більше ніж круто)) Обовязково раджу подивитись Таємниці підводного світу, ви будете вражені.. Дивилась у Оттаві в ІМАХ досі не можу забути побачене, обовязково підемо ще раз...Але зараз ідемо на Аватар, вже раз його бачила в 3д, але хочу попасти в той чудовий світ знову...:girl_claping:

kristas
18.12.2010, 18:41
А цей фільм Таємниці підводного світу, то яка його тривалість?він має якийсь сюжет, чи так просто...

mermaid
18.12.2010, 18:46
А цей фільм Таємниці підводного світу, то яка його тривалість?він має якийсь сюжет, чи так просто...
здається 40 хв, це просто як документальний фільм, але почуваєтесь ніби ви попали у підводне царство і рибки і морські тваринки плавають біля вас, памятаю кілька разів відхилялась, коли проглядала той фільм, щоб щупальцем восьминіг не дістав чи рибка хвостиком..Діткам теж буде дуже цікаво, єдине що не впевнена чи бажано малечі ходити на 3д...
Квитки на документальні фільми дешевші

і у Оттаві цей фільм показували на стелі, там трішки по іншому зроблений екран, у кріслах ми напівлежали і не було 3д..Але впевнена, що такий фільм у будь-якому форматі буде суперовий.

Neitiri
19.12.2010, 20:18
Були ми сьогодні на "Гаррі Потері", бо маємо потероманку! Не можу сказати, що я прям в захваті від IMAX (колись в Америці мені ДУЖЕ сподобалось, але можливо просто була ще надто молода, а по-друге, то була документалка про Великий каньйон). Попередні серії "Гаріка", як на мене були більш цікавими. Щодо самого залу, то екран справді дуже великий, тож приходилося головою крутити, щоб охопити всю картинку... Хочу піти на підводний світ в 3Д - думаю це мені точно сподобається. І ще дещо забула, якось організатори поки що не все продумали: черги дуже великі і в каси, і в гардероб (занадто маленький), і в кафе. Може часом щось зміниться...

Марточка
19.12.2010, 20:25
Я вчора була на Підводному світі.Оскільки була перший раз,то дуже сподобалось.Чоловік бачив цей фільм в Америці-каже ніякої різниці немає(такий самий зал і якість така сама)

GONE BABY GONE
19.12.2010, 21:31
В п*ятницю ходила на "Ёлки" - фільм дуже класний,мені сподобався!
сиділи на VIP місцях,зручно,класно регулюєш і лежиш,як подобається...
сьогодні ходили на Рапунцель-також супер,дивились в зД ,звісно зовсім не до порівняння з нашими кінотеатрами...також дуже зручні крісла.(сиділи на звич.)
ще сподобався їхній попкорн,раніше не була його великою прихильницею-тепер тільки найбільша порція :)
а тепер,що не спододобалось: під час перегляду "Ёлки" фільм 2 рази переривали,та й звуком тоді були якісь проблеми-надіюсь це все вони поправлять і такого не буде,але оскільки це був 2 день роботи.то як на мене не дуже страшно.
наступне,це справді великі черги до гардеробу,та з часом думаю всі недоліки поправлять .
загалом мені дуже сподобалось,на тижні ще йдемо в ІМАХ.то також подивлюсь,як воно(дивилась в Америці,порівняю й тут)
та однозначно, тепер тільки в Планету кіно !

Zolotynka
19.12.2010, 21:40
ще сподобався їхній попкорн,раніше не була його великою прихильницею-тепер тільки найбільша порція
+100 щодо попкорну. :girl_claping: Карамельний - просто смакота, пошкодували, що купили не найбільше відерце (воно вдвічі більше за велике - 5 літрів замість 2,5 л, але дорожче лише на 10 гривень).
Ми з чоловіком тепер збираємось ще на Аватар. :girl_in_love:

Vероніка
19.12.2010, 22:29
В King Cross народу сьогодні було море-е-е - то ж Миколая, вибрались всі, хто міг ! Потусувались трохи з малим біля Ялинки, прошвирнулись по магазинам (випробували масажне крісло, роздумую над покупкою - класна штука), а ввечері вдвох з чоловіком пішли трохи Миколая відмітити (малий так насвяткавався, що в обід 3 години спав).
У ІМАХі теж купа людей, величезна черга до кас, думаю краще по інтернету квитки бронювати (купляти).

mamaTimy
20.12.2010, 02:15
Була в Планеті на Аватарі. Враження- супер, якісно і вражаюче. Гарненько, крісла під кутом, то люди не заважають. Тільки ось в гардероб- стояти, в туалет теж. А після фільму- пляшки, сміття і попкорн на підлозі, але це вже в темку "Рагулі". Соромно за наших людей-свиней просто:-(

---------- Додано в 01:15 ---------- Попередній допис був написаний в 01:11 ----------

А ще в Планеті кіно,окуляри 3Д чомусь не такі файнючі як в рекламних проспектах малювали, але однозначно кращі ніж в Кінопалаці.

kryvulia
20.12.2010, 14:02
Напишу і я пару слів про ІМАХ... Пішли сьогодні на 10.00 на Таємниці підводного світу. Народ, каси були закриті до 10.00, бо в них виявляється після вихідних маса проблем і з звуком, і з ще чимось там... Навіщо тоді робити сеанс на десяту, якщо на нього забронювати квитки не можна , а продавати починають в 10.00. А якби на той сеанс було 100 чоловік?
Людей було небагато, але поки ще ми не взяли квитки, то поцікавились, чи фільм ще не почався. Виявилось, що так, фільм вже йде!:girl_devil::girl_devil::girl_devil: На касі говорять, що квитків ще не продали жодного, а фільм собі йде ((( Тоді шось там вони порадились і вирішили перезапустити фільм спочатку. Коротше кажучи, обслуговування і сервіс на "найвищому рівні."
Тепер щодо фільму: все було дуже класно. Так реалістично, і навіть пару разів підкинуло мене слабонєрвну від таких морських тварєй і способів їхнього харчування. Враження супер. Хочеться ще й про космічну станцію подивитись.

Vероніка
20.12.2010, 17:33
Коротше кажучи, обслуговування і сервіс на "найвищому рівні."
Усі заклади в перші тижні відкриття грішать недоробками, персонал ще не набув достатнього досвіду і деколи губиться. В принципі, з часом має все налагодитись, чого їм і побажаємо ! :girl_yes2:

GONE BABY GONE
22.12.2010, 00:27
на тижні ще йдемо в ІМАХ
ну от були сьогодні,дивились космічну станцію в ІМАХ 3д...загалом-сподобалось,правда по інакшому собі уявляла...
було зовсім по інакшому ніж в штатах...
екран,на багато менший,(ніж всі його описували)і в штатах він йшов кругом,та дивилась в просто в ІМАХ ,
бо в нашому ІМАХ 3Д мене особисто боліли очі.а так - сподобалось.

sensual
22.12.2010, 13:55
Якщо боліли очі, значить маєте проблеми з зором. Ми от сьогодні збираємось на Аватара, правда ціна трошки кусається- 80 грн.

IndigoChild
22.12.2010, 14:10
була вчора в імакс 3д на мегамозку! Мені дуууже сподобалось!!! Так як я й ніде крім кінопалацу не була, то там суперово! І ще в них смачнющий карамелізований попкорн) хочу ще) на наступний тиждень напевно на аватар підемо)

olerusya
22.12.2010, 15:06
а хтось бронює/купує квитки онлайн? Розкажіть мені як це зробити(шукала в них на сайті - не знайшла), бо в черзі аж ніяк не хочеться стояти...

Ольга
22.12.2010, 15:23
квитки онлайн
просто! реєструйтеся і обираєте сеанси і місця! добре зроблений сайт!
і осбливо зручно є опція бронювання, яка за годину до сеансу анульовується, якщо Ви не викупите квитки! вчора купувала на неділю на Хроніки - всі місця вільні!

GONE BABY GONE
22.12.2010, 18:18
Якщо боліли очі, значить маєте проблеми з зором
я і маю проблеми з зором- ношу лінзи,та в мого хлопця 100% зір і він також відчував дискомфорт і друзі теж.

mermaid
22.12.2010, 18:39
він також відчував дискомфорт і друзі теж.
ми дивились Аватар, я трішки розчарована... різниці між зображенням у кінопалаці і там не відчула, сидіння значно зручніші і багаторівневе розташування покращує перегляд, але дивитись потрібно тільки щоб очі були розташовані тільки паралельно до горизонту, легенький нахил голови відразу подвоює зображення, тому якоїсь супертехнології не побачила... крім того всього окуляри ніби і були оброблені дезінфектором, але насправді були забрудненні, потрібно було протерти їх.. добре, що мала серветки для оргтехніки зі собою... І величезний мінус, зал не був переповнений, але повітря майже не було, така задуха, що я ледь висиділа до кінця...Чи від браку повітря чи від 3д технологій нудило страшенно і доводилось знімати окуляри і по кілька хв відпочивати ..У малого дуже були червоні очі і сльозились після сеансу, хоча був дуже задоволенний бо вперша бачив таке..

Раджу для початку спробувати переглянути документальні 40хв фільми...

KAPUCHINKA
25.12.2010, 13:45
Дівчата, хтось знає коли у Кінг-Кросі будуть знижки?

GONE BABY GONE
25.12.2010, 14:27
була вчора,то в деяких магазинах вже є (терранова,хаус,резервед)
знайшла лосини в терранові за 200грн.приходжу,а вони 99 (добре,що тоді не купила)
та й взагалі,як на мене там зараз дуже низькі ціни,футболки по 49грн.куртки по 199,безрукавки шось по 89,та й вибір ше є.

Vероніка
25.12.2010, 22:11
Купляли квитки у кіно на суму більше 400 грн., хотіли отримати дисконт, а в них бач дисконтна система ще не запущена і невідомо коли буде. :girl_sad:

ola-lyola
25.12.2010, 22:19
В багатьох магазинах вже є, в Терранові до каси сьогодні була така черга, людей зо 50!!! я ще такої не бачила.

Siania
26.12.2010, 01:48
Була і я нарешті на Аватарі. Минулого року ніяк не вдавалось попасти. Очі болять дико (я ношу лінзи). Десь в середині фільму щось сталось, і було погано видно, причому всі. Потім оголосили перерву на 5 хв., щось поправили, і за кілька секунд відновили фільм, і було все ок. Загалом я задоволена, але щось знову йти на 3д бажання не виникає :connie_pull-pigtail А зал класний, повітря було мені достатньо, не жарко, черг великий на гардеробі не було.

olerusya
26.12.2010, 20:13
І ми сьогодні були а Імаксі - переглянули "Рапунцель", сподобалось страшенно, стільки раз сльозу впустила....:girl_in_love:
Щодо знижок - в більшості магазинів вже є, і то дуже хороші знижки, я встигла забігти лише в Терранову, одяг там дійсно класний і за дуже низьку ціну, а особливо багато гарненьких светриків і іншого на наших маленьких дівчаток! Питала продавців, сказали що розпродаж буде доки все не продадуть, а ціни і далі будуть знижувати!

---------- Додано в 19:13 ---------- Попередній допис був написаний в 19:12 ----------

А, і чуть не забула, попкорн справді бомбезний!:girl_claping:

IndigoChild
26.12.2010, 20:32
в більшості магазинів вже є, і то дуже хороші знижки
ура)) а в бершці,зарі,страдіваріусі є?))
думаю в вівторок поїхати) не люблю на вихідних - купа людей...

olerusya
26.12.2010, 21:04
так, в Бершці, Репортер і ще багато де, я так тільки оком встигла кинути на вітрини, бо мене мало за шкварку не тягнули...:girl_in_dreams:(збираюсь на тижні без чоловіка поїхати - ото вже відірвусь!:connie_pull-pigtail)

---------- Додано в 20:04 ---------- Попередній допис був написаний в 20:03 ----------

не люблю на вихідних - купа людей...
то точно! сьогодні просто аврал!

markiza
26.12.2010, 21:13
Зараз в Ашані розпродаж деяких видів іграшок (-50%).
ми сьогодні купили ось таку коляску http://www.kidstaff.com.ua/pictures_user/19/107045/gallary/4940/4940_20101126010135.jpgза 115 грн, в нас на базарі 213 грн.

kvVItKA
27.12.2010, 00:52
в Терранові до каси сьогодні була така черга, людей зо 50!!! я ще такої не бачила.
за останній місяць була біля терранови 2 рази, чому біля? бо двічі спостерігала величееезну чергу, думала може то тільки я на теке попадаю....може хто знає, там що щось безкоштовно роздають?:girl_haha:
щодо знижок, то точно є на взуття в Steve Madden (деякі моделі приємніші ціни ніж на офіційному сайті), Levi's також знижки різні від 10 до 30 %, якщо покупка більше ніж на 2000 грн дають в подарунок флешку на 2 ГБ:girl_dance:
в дитячих магазинах теж знижки на зимовий одяг, але толку мало
В Креденсі нічо таке лате:)
а ще.... з кінотеатру такі довольні людішки виходять, ех, як я хочу в кіно!:girl_cray:

Angel
27.12.2010, 01:07
бо двічі спостерігала величееезну чергу
сьгодні до примірочної, в черзі майже 15 хв. стояли...
в дитячих магазинах теж знижки на зимовий одягта не тільки на зимовий, в Zara дуже гарні знижки на осінь-весна.Терезі таке модняче пальто взяла,прийшла на касу і...... гроші не взяла з хати,мантилепа. Точніше мала при собі,але ще одну сумму не взяла...всього 40 грн не вистарчилро! така зла була! завтра знову мушу їхати

geregala
27.12.2010, 01:08
а ще.... з кінотеатру такі довольні людішки виходять, ех, як я хочу в кіно! Я сьогодні була однією з них...ще досі під враженням від фільму і самого ефекту 3Д, були на короткому документальному фільмі- "Космічна станція". Ніби побувала в космосі і посиділа в компанії з космонавтами-як на мене дуже цікаво, в кінці аж пустила сльозу! Треба час від часу робити собі таку стряску-бо вже засиділась трохи вдома з малим!
Раджу, якщо іти туди в кіно, то лише на IMAX 3D, бо просто так не варто, по перше, багато дуже людей і черги величезні в гардероб і за квитками, ми особисто бронювали через інтернет-переплачуєте 3 грн, зате не стоїте в черзі пів години.

BIEDRONKA
27.12.2010, 01:16
Бачите дівчата, ви кажете в Києві вже давно знижки, а у Львові нема)))
Я вже давно чекаю на розпродажі в Зарі-працюю в ТЦ, тому можу все спостерігати, а там знижок все нема та й нема, а тут вже дивлюся дівчата тішаться розпродажами в Кінг-Кросі.
Наш Львів прогресує виявляється!!!:girl_in_love: