King Cross Leopolis - новини, бренди, відгуки

Тема у розділі 'Ой у Львові на базарі', створена користувачем bora, 26 Березень 2010.

  1. bora

    bora Well-Known Member

    А хтось вже був у Леополісі? Дуже там людей багацько? Може краще тиждень перечекати?
     
  2. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Була сьогодні в "Ашані":girl_claping: Мені дуже сподобалось ціни не високі і асортимент відрізняється від інших. Взагалі коли запустять повністю "Кінг-Крос" так щоб ковзанка працювала і дитячий розважальний центр то буде навіть чимось схоже на торг центри в Берліні.
     
  3. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    багато сьогодні було людей? а ще які там відкрились магазини?
     
  4. octavia

    octavia Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Людей було багато. Магазини ще не всі відриті брендові салони "Zara" тому подібні ціни в них терпимі. Я взагалі не люблю ходити на відкриття але пообіцяла синові. Хороші підземні паркінги повно місця ,коли запустять до кінця (всі магазини, кінотеатри дитячий розважальний центр як в Києві ), буде хороше місце де можна провести вихідні
     
  5. odree

    odree Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    ага, і я (і не тільки, а ще купа людей) нині там машину шукали :girl_crazy:
    я теж не люблю відкриття, але по справах мала нині поїхати. ще не прибрано нормально, купа не відкрито, неорганізовано, хаос. зайвий раз переконалася, що не варто на відкриття попадати
     
  6. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Бачились!

    слухайте,а що то таке і де воно є, що там всі тусуються!?
     
  7. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Бачились!

    То така філія Посиденьок:girl_haha:
     
  8. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Бачились!

    Відкрили вчора біля Практікера.
    Наразі там дуже мало бутіків. Основна розвага супермаркет Ашан
     
  9. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Бачились!

    там лише продукти?
    і ще, там звичайний вхід чи по картках? яка система?
     
  10. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Бачились!

    не лише продукти, асортимент досить великий. Вхід без карток. Мені сподобалось значно більше аніж Метро
     
    Останнє редагування модератором: 28 Березень 2010
  11. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Бачились!

    точно. в метро з дітьома не пускають
    і ше - там такі смачні кокосові печенька -мняяяяяяяяяям
     
    Останнє редагування модератором: 28 Березень 2010
  12. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Бачились!

    То вони потім ночами "ушивають" одяг?:girl_blum:
     
    Останнє редагування модератором: 28 Березень 2010
  13. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: Бачились!

    єсссссссссс. най ушивають. мну не жалко
     
    Останнє редагування модератором: 28 Березень 2010
  14. Анута

    Анута Well-Known Member

    Відповідь: Бачились!

    власне моі плюси в порівнянні з Метро:
    1. Пускають з дітьми
    2. Немає входу по картках
    3. Немає обов'язкового міні-гурту
    4. Велика парковка - точно знайдеться місце. Лише варто добре запам'ятати де залишили автівку :)
    5. Дуже широкий спектр товарів
    6. Власна пекарня, тобто свіжа випічка (теж взяли кокосові печенька - засвистіли за кілька хвилин)
    7. Велика кількість кас, окремі каси для кошичків. Люду було багато, а черг на касах не було

    ну і при нагоді хочу більше все розгледіти.

    Доречі, наші люди бігати у відділ риби на акулу дивитись :) прям ціле шоу...
    А ще ми застали як каток заливали :)
     
    Останнє редагування модератором: 28 Березень 2010
  15. SniganaN

    SniganaN New Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    О, то правда, і ми шукали, так спішила якусь тряпку собі купити, що забула все на світі:girl_haha::girl_haha::girl_haha:... Треба запамятати колір сектора парковки відразу як припаркувались, вони там називаються: зелена, синя, червона..., тоді не буде проблеми знайти.


    ---------- Додано в 08:52 ---------- Попередній допис був написаний в 08:49 ----------

    Наприклад, дитяча футболочка 160 грн., штани- 260 грн.
     
  16. Ума

    Ума Super Moderator

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Взагалі-то в Метро можна з дітьми. Пишете на вході заяву про зняття відповідальності з Метро, у випадку якогось трафунку і вперед.
    Щоправда, там дісно небезпечно. На 9му місяці я стояла і хтось як заїхав мені возиком по ногах, що я аж впала, на той возик - пощастило, що там були подушки :)
    Тому ми з малим катаємось у візку і він навіть не проситься вийти з нього
     
  17. MAXAMAK

    MAXAMAK New Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Ми вчора були в тому Ашані. Сьогодні заїхали в Метро. Напевно я Метро не зраджу. Шось той Ашан мені не пішов - чи тому що люду багато, але мені там бруднувато видалось, а ціни нічим не відрізняються. Якось німці мені більш відповідальними видаються а ніж угорці(якщо я не помилилась). Ото печення які всі руками лапають та перебирають - ми чогось діткам не ризикнули купити і риба там якась "падуставша" виглядала. Тре буде ще заїхати - коли ажіотаж стихне. А так як торговий центр - не була вражена, ані розмірами, ані наповненням - шось собі слабо уявляю щоб там цілий день із дітьми провести та не занудитись.
     
  18. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Також там була сьогодні.
    Не сподобалась черга з авто до парковки. І звісно - штовханина. Забагато людей. Але зрештою - 3-й день після відкриття, тож ніхто мені не винен. З магазинів - працюють вже точно Зара та Хаус. Планують відкриття НьюЙоркер та Оггі (шкода дат не вказано).
    За розмірами здався меншим за Караван у Києві (але може то тому, що багато магазинів зачинені). До секції з розвагами - не дійшла просто.
    В Ашані: ням - сирокопчене м"яско, дешеві яйця, екзотичні фруктики в нормальному стані, кращі умови для продажу зелені, дешевий товстолоб (19 грн), продають добре масло, є свіжа річкова форель, багато знижок загалом.
    З мінусів, ІМХО, замалий вибір консерв; відсутність суші (а написи на прилавку були); малий асортимент для перекусу, а піци не ріжуть (поки ходили батько захотів їсти, що поробиш - чоловік:) ).
     
  19. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    АШАН - це французи. ніби завжи були.

    п.с. взагалі не ризикнули туди заїхати, просто проїхали повз, побачивши скільки машин.
     
  20. MUCHACHA

    MUCHACHA Well-Known Member

    Відповідь: luxury-магазини та торгові центри

    Там фактичне власництво розприділилось між трьома власниками...Франція/Польща/Україна