КПК

Показати повну версію : Дитячий психолог

katrinka
31.03.2010, 12:54
Переглянула теми, але не знайшла потрібної. Цікавить дитячий психолог, хороший спеціаліст, який допоможе зрозуміти проблеми дитини. Хто стикався з такою потребою, може порадити професіоналів своєї справи будь-ласка поділіться інформацією, можна у приват. Буду вдячна

In4a
01.04.2010, 10:02
Katrinka, декілька разів спілкувалась з дитячим психологом з реабілітаційного центру "Джерело", паном Євгеном, молодий хлопець, сподобався мені і як людина, і як представник своєї професії. На жаль, не знаю нікого з ким він займався, але приклади з практики, які він розповідав сам, мені сподобались. Можливо хтось знає його ближче...

katrinka
01.04.2010, 10:14
дякую за інформацію, нажаль, більше відгуків поки немає... якщо можна координати (де, як його можна знайти) у пп.

Sasha_sha
02.04.2010, 20:44
Я знаю п. Євгена, ходжу до нього з проблемами спектра аутизму. Незнаю, що вам потрібно власно від психолога, але можете записатися на прийом до О. Раманчука, він точно допоможе в центрі Джерело консультують безкоштовно.
Центр реабілітації дітей "Джерело"
Адреса: м. Львів, пр. Червоної Калини, 86а
Телефон/факс: (0322)23-04-37

katrinka
07.04.2010, 09:35
вже трішки краще з дописами, дякую і тим форумлянкам, які зголосились у приват. найближчим часом скорисьтаємось вашими порадами, свої відгуки обов"язково напишу.

Diana
11.04.2010, 13:37
записатися на прийом до О. Раманчука
а він психолог чи хто саме за спеціальністю?

In4a
12.04.2010, 16:20
а він психолог чи хто саме за спеціальністю?
Олег Романчук - керівник відділення розвитку дитини, за освітою лікар-психотерапевт, дитячий та підлітковий психіатр, тут (http://www.dzherelocentre.org.ua/index.php/child.development.uk.html).

Pand@
04.02.2011, 23:14
Вирішила знову звернутись до вас за допомогою.Нам напевно потрібен психотерапевт(психолог чи психіатр).У нас дуже складні відносини з дочкою.Вона доводить до сказу не тільки нас батьків але й наших батьків.Ми калічемо один одного.Адже розмови,пояснювання нічого не допомагають.Часто доходить до фізичного наказування.І чим день тим більше це прогресує.Вона як енергетичний вампір-сама не розслабляється і нам не дає.можна довго описувати це все.але важко.знаю єдине -нам потрібна фахова допомога.Більше так тривати не може.Чекаю від вас допомоги.Можливо хтось звертався до фахівців з тих самих питань-прошу від вас координати.Дякую

iriwa
30.05.2011, 15:15
Прошу і я про допомогу. Потрібна консультація дитячого психолога щодо малючка рік і 9 місяців, дитина відгороджується від світу і крім мами нікого не хоче знати. Допоможіть з контактами!

Svitlana83
30.05.2011, 15:23
Дівчата, в Джерелі консультують дітей та молодь з проблемами здоровя, всі послуги для них безкоштовні.Також там є черга на консультації, і немаленька.п. Євген і п. Олег чудові спеціалісти, але якби я вибирала- то т п. Олег, досвіду у нього більше.

Diana
30.05.2011, 16:12
малючка рік і 9 місяців, дитина відгороджується від світу і крім мами нікого не хоче знати.
в нас таке подібне було, наслідки родової травми, потрібно час і мамине терпіння, з часом все пройшло, йде до дітей, правда щоб щось попросити каже щоя я.
Чекайте, зоохочуйте до якогось одного друга, нехай пробують мінятися іграшками, аще добре у таких випадках на декілька годин залишати дитину із рідними, в той час дитина відривається від мами і тягненься до "Суспільства".

iriwa
30.05.2011, 18:46
добре у таких випадках на декілька годин залишати дитину із рідними
Не хоче моя птаха лишатися з кимось окрім мене, то для мене така проблема що передати не можу! Я навіть в туалет не можу сама піти бо він стоїть під дверима і верещить наче його катують. Дитина не сприймає ні тата, ні бабусю, з дітками на вулиці не бавиться взагалі... Чоловік розчарований, розстроєний і злий на мене, моя мама каже що то через ГВ і шо то я винна... я вже так змучилася що навіть незнаю що думати. Основне щоб дитинка якось соціалізувалася, бо нема як ні до когось в гості прийти ні гостей до себе запросити, а про садочок то навіть нема чого думати

SOSKA
01.06.2011, 10:04
дівчатка маю таку проблему доця(3роки) почала сильно стискати ноги,так сильно що я не можу їх розєднати,стискає до того часу поки не спотніє,вся червона.Таке побачила в садочку і собі повторює,каже що нічого не болить а просто так робить.Я вже забороняю це робити,кажу не можна так дівчинці ,не допомагає, вона старається зробити так щоб ніхто не бачив.Сьогодні в садочку кажуть що не засне в день поки це не зробить,вся мокра.І що я маю з цим робити,що вже для неї казати,може до психолога,може в когось таке було?

ViTanya
02.06.2011, 22:42
це дуже схоже на дитячу мастурбацію. Таке буває навіть в значно менших дітей. Звернутись до психолога не завадило б.

Finya
02.06.2011, 23:09
я теж так подумала. Я бачила кілька разів подібне з 8літньою дівчинкою. Бабця казала, дитина дуже нервова, дають валер"янку.
Кому потрібен психолог, можу порадити Марину Михайлівну з центру ІНВА, Коцюбинського 2. Років 10 назад, правда, зверталися до неї, враження хороше лишилося.

iriwa
14.06.2011, 13:23
Були у психолога у Чорнобильській лікарні. Враження позитивні. Дуже привітна і розуміюча жіночка. Якщо комусь потрібно то дам контакт.

apelsyn
18.11.2011, 12:16
Дівчата, сину 13 років- погана концентрація уваги, погана пам"ять. Елементарні речі потрібно нагадувати 10-15 разів (я серьйозно), немає послідовності в діях, успішність нижче середньої, неакуратність, і тд. При цьому хлопець недурний,добрий і співчутливий. Але виглядає його поведінка, як безвідповідальність і лінь. На фоні цього скандали вдома, зі мною, з вітчимом (стосунки в них нормальні). В нас люди звикли краще ремнем наказати (я образно- фізичних покарань в нас нема), ніж спеціалісту показати, не доросли ще до цього.
До якого лікаря звернутись?? Психолог і психотерапевт - це те саме?? В нас в поліклініці є психоневролог- це хто??
Допоможіть, бо заплуталась.

ViTanya
20.11.2011, 19:18
Таке буває при синдромі дефіциту уваги ( буває з гіперактивністю і без неї). Психолог і психотерапевт - не одне й те саме, кваліфікація психотерапевта значно вища і ширша (погугліть). Спеціальності психоневролог не існує, так іноді називають психіатрів, щоб люди не боялись до них йти, бо "психоневролог" звучить не так страшно. А звертатись потрібно до хорошого дитячого психіатра.

landscape
21.11.2011, 17:18
Я ходжу до Грузецької на площу Митну в дит.поліклініку, вона є дитячим неврологом, а також практикує психологію. Враження тільки позитивні, розумна, креативна із здоровим глуздом лікарка, ніколи не назначить лишнього, тільки для того щоб перестрахуватись, завжди цікавиться нетрадиційними методами лікування, у своїй практиці вітає батьків, які шукають різні джерела лікування(без фанатизму звичайно)своїх діток, дуже ефективно робить масажі маленьким, успішно практикує Hell. Коли у мене син не говорив до 4 років, вона єдина з лікарів не зашугала мене а виписала поетапне обстеження а потім лікування. Ну а те що я не потрапила на Матюшенка, то це тільки дякуючи професійній роботі Грузецької як психолога.

likeangel
28.11.2011, 10:57
рік і 9 місяців
він ще маленький! може просто ще боїться?) не панікуйте, просто частіше ходіть в гості, нехай гості приходять до вас і старайтесь щоб малявка мав багато спілкування з ровесниками. Мій малий досить довго нікого не хотів, та зараз це пройшло) приходьте в гості! Будемо дружити)) тим більше що є спільна тема-орхочки!)))

Neytasa
31.07.2012, 09:56
Порадьте будь ласка психолога для дитини, потрібно перебороти страхи, фобії... своїми силами не справляємось... Можливо є відгуки про психологічний центр "Сенс"?

Tsukerochka
25.09.2012, 11:13
нам також потрібний психолог. Доці 3,8 роки. Не хоче ходити в садок практично цілий рік мучимось ( в дома кричить, плаче). Якщо виходить завести в садок то там вже спокійна, і авиться і виконує всв завдання. Так що чикаю на відповіді.

ELEGANCE
12.03.2013, 12:58
Дівчата порадьте і нам дитячого психолога. Не розумію що робиться зі старшим сином (можливо це ревнівсть через молодшого,адаптація до школи...а може перехідний вік..) він став просто не контрольований, поведінка жахлива і у дома і у школі, йому нічого не потрібно, не цікаво.... сил більше нема..

Raven
12.03.2013, 13:17
Дівчата порадьте і нам дитячого психолога.
Хороші дитячі психологи в "Джерелі" на Сихові.

ELEGANCE
12.03.2013, 13:21
Хороші дитячі психологи в "Джерелі" на Сихові.
Чомусь я думала що у "Джерелі" приймають дітей з важкими психічними розладами, аутизмом...А там по записах?

Raven
12.03.2013, 13:28
А там по записах?
І нормальних теж, на сайті є їх телефон.

Stepochka
12.08.2013, 08:45
Дівчата скиньте, будь-ласка,контакти хороших психологів. В мене сина, 6 років, дуже почали цікавии статеві органи. Почалося щось схоже на мастурбацію. Дитина розказала, що один хлопчик так говорив робити. Тепер боюсь відпускати дитину від себе, навіть з друзями дозволяю бавитись в полі зору і нікуди самого не відпускаю. Хочу терміново завести дитину до спеціаліста, бо робиться замкненим. Підкажіть ще Свинаренко він невропатолог чи також займається психологією.

juli26
18.11.2013, 11:46
І в мене проблема також малий 4,5 роки категорично відмовляється ходити в садок,не хоче спати,постійно ниє там. Але суть в тому, що він ходить туди з двох років і ніколи не було таких проблем.А тепер боїться сам лишатися,питається коли буде вихідний щоб сидіти вдома, ніде вийти не хоче лишній раз.Постійно перепитується чи я ніде не йду,коли в мене буде вихідний,перепитується по декілька раз чи я його люблю.Потрібно кваліфіковану пораду чи то психотерапевта чи то психолога,але щоб не дуже далеко від дому район Топольна,Чорновола,Центр.Таке враження що в дитини постійний напряг і нас так тримає

Іруня
18.11.2013, 19:34
А може це вік у дитини такий? Моя молодша така ж сама... Коли ми вдома, то ні на крок не відходить від мене... Або на колінах, або на ручки проситься, спати - разом. І море-море обнімашок-цілувашок.:girl_in_love: Обожнюю такі моменти! І нема права насварити, або навіть чуть-чуть підняти голос! "Мамо, ти що, не любиш мене???" І зразу сльози горохом :).