КПК

Показати повну версію : Дитячий психолог

katrinka
31.03.2010, 12:54
Переглянула теми, але не знайшла потрібної. Цікавить дитячий психолог, хороший спеціаліст, який допоможе зрозуміти проблеми дитини. Хто стикався з такою потребою, може порадити професіоналів своєї справи будь-ласка поділіться інформацією, можна у приват. Буду вдячна

In4a
01.04.2010, 10:02
Katrinka, декілька разів спілкувалась з дитячим психологом з реабілітаційного центру "Джерело", паном Євгеном, молодий хлопець, сподобався мені і як людина, і як представник своєї професії. На жаль, не знаю нікого з ким він займався, але приклади з практики, які він розповідав сам, мені сподобались. Можливо хтось знає його ближче...

katrinka
01.04.2010, 10:14
дякую за інформацію, нажаль, більше відгуків поки немає... якщо можна координати (де, як його можна знайти) у пп.

Sasha_sha
02.04.2010, 20:44
Я знаю п. Євгена, ходжу до нього з проблемами спектра аутизму. Незнаю, що вам потрібно власно від психолога, але можете записатися на прийом до О. Раманчука, він точно допоможе в центрі Джерело консультують безкоштовно.
Центр реабілітації дітей "Джерело"
Адреса: м. Львів, пр. Червоної Калини, 86а
Телефон/факс: (0322)23-04-37

katrinka
07.04.2010, 09:35
вже трішки краще з дописами, дякую і тим форумлянкам, які зголосились у приват. найближчим часом скорисьтаємось вашими порадами, свої відгуки обов"язково напишу.

Diana
11.04.2010, 13:37
записатися на прийом до О. Раманчука
а він психолог чи хто саме за спеціальністю?

In4a
12.04.2010, 16:20
а він психолог чи хто саме за спеціальністю?
Олег Романчук - керівник відділення розвитку дитини, за освітою лікар-психотерапевт, дитячий та підлітковий психіатр, тут (http://www.dzherelocentre.org.ua/index.php/child.development.uk.html).

Pand@
04.02.2011, 23:14
Вирішила знову звернутись до вас за допомогою.Нам напевно потрібен психотерапевт(психолог чи психіатр).У нас дуже складні відносини з дочкою.Вона доводить до сказу не тільки нас батьків але й наших батьків.Ми калічемо один одного.Адже розмови,пояснювання нічого не допомагають.Часто доходить до фізичного наказування.І чим день тим більше це прогресує.Вона як енергетичний вампір-сама не розслабляється і нам не дає.можна довго описувати це все.але важко.знаю єдине -нам потрібна фахова допомога.Більше так тривати не може.Чекаю від вас допомоги.Можливо хтось звертався до фахівців з тих самих питань-прошу від вас координати.Дякую

iriwa
30.05.2011, 15:15
Прошу і я про допомогу. Потрібна консультація дитячого психолога щодо малючка рік і 9 місяців, дитина відгороджується від світу і крім мами нікого не хоче знати. Допоможіть з контактами!

Svitlana83
30.05.2011, 15:23
Дівчата, в Джерелі консультують дітей та молодь з проблемами здоровя, всі послуги для них безкоштовні.Також там є черга на консультації, і немаленька.п. Євген і п. Олег чудові спеціалісти, але якби я вибирала- то т п. Олег, досвіду у нього більше.

Diana
30.05.2011, 16:12
малючка рік і 9 місяців, дитина відгороджується від світу і крім мами нікого не хоче знати.
в нас таке подібне було, наслідки родової травми, потрібно час і мамине терпіння, з часом все пройшло, йде до дітей, правда щоб щось попросити каже щоя я.
Чекайте, зоохочуйте до якогось одного друга, нехай пробують мінятися іграшками, аще добре у таких випадках на декілька годин залишати дитину із рідними, в той час дитина відривається від мами і тягненься до "Суспільства".

iriwa
30.05.2011, 18:46
добре у таких випадках на декілька годин залишати дитину із рідними
Не хоче моя птаха лишатися з кимось окрім мене, то для мене така проблема що передати не можу! Я навіть в туалет не можу сама піти бо він стоїть під дверима і верещить наче його катують. Дитина не сприймає ні тата, ні бабусю, з дітками на вулиці не бавиться взагалі... Чоловік розчарований, розстроєний і злий на мене, моя мама каже що то через ГВ і шо то я винна... я вже так змучилася що навіть незнаю що думати. Основне щоб дитинка якось соціалізувалася, бо нема як ні до когось в гості прийти ні гостей до себе запросити, а про садочок то навіть нема чого думати

SOSKA
01.06.2011, 10:04
дівчатка маю таку проблему доця(3роки) почала сильно стискати ноги,так сильно що я не можу їх розєднати,стискає до того часу поки не спотніє,вся червона.Таке побачила в садочку і собі повторює,каже що нічого не болить а просто так робить.Я вже забороняю це робити,кажу не можна так дівчинці ,не допомагає, вона старається зробити так щоб ніхто не бачив.Сьогодні в садочку кажуть що не засне в день поки це не зробить,вся мокра.І що я маю з цим робити,що вже для неї казати,може до психолога,може в когось таке було?

ViTanya
02.06.2011, 22:42
це дуже схоже на дитячу мастурбацію. Таке буває навіть в значно менших дітей. Звернутись до психолога не завадило б.

Finya
02.06.2011, 23:09
я теж так подумала. Я бачила кілька разів подібне з 8літньою дівчинкою. Бабця казала, дитина дуже нервова, дають валер"янку.
Кому потрібен психолог, можу порадити Марину Михайлівну з центру ІНВА, Коцюбинського 2. Років 10 назад, правда, зверталися до неї, враження хороше лишилося.

iriwa
14.06.2011, 13:23
Були у психолога у Чорнобильській лікарні. Враження позитивні. Дуже привітна і розуміюча жіночка. Якщо комусь потрібно то дам контакт.

apelsyn
18.11.2011, 12:16
Дівчата, сину 13 років- погана концентрація уваги, погана пам"ять. Елементарні речі потрібно нагадувати 10-15 разів (я серьйозно), немає послідовності в діях, успішність нижче середньої, неакуратність, і тд. При цьому хлопець недурний,добрий і співчутливий. Але виглядає його поведінка, як безвідповідальність і лінь. На фоні цього скандали вдома, зі мною, з вітчимом (стосунки в них нормальні). В нас люди звикли краще ремнем наказати (я образно- фізичних покарань в нас нема), ніж спеціалісту показати, не доросли ще до цього.
До якого лікаря звернутись?? Психолог і психотерапевт - це те саме?? В нас в поліклініці є психоневролог- це хто??
Допоможіть, бо заплуталась.

ViTanya
20.11.2011, 19:18
Таке буває при синдромі дефіциту уваги ( буває з гіперактивністю і без неї). Психолог і психотерапевт - не одне й те саме, кваліфікація психотерапевта значно вища і ширша (погугліть). Спеціальності психоневролог не існує, так іноді називають психіатрів, щоб люди не боялись до них йти, бо "психоневролог" звучить не так страшно. А звертатись потрібно до хорошого дитячого психіатра.

landscape
21.11.2011, 17:18
Я ходжу до Грузецької на площу Митну в дит.поліклініку, вона є дитячим неврологом, а також практикує психологію. Враження тільки позитивні, розумна, креативна із здоровим глуздом лікарка, ніколи не назначить лишнього, тільки для того щоб перестрахуватись, завжди цікавиться нетрадиційними методами лікування, у своїй практиці вітає батьків, які шукають різні джерела лікування(без фанатизму звичайно)своїх діток, дуже ефективно робить масажі маленьким, успішно практикує Hell. Коли у мене син не говорив до 4 років, вона єдина з лікарів не зашугала мене а виписала поетапне обстеження а потім лікування. Ну а те що я не потрапила на Матюшенка, то це тільки дякуючи професійній роботі Грузецької як психолога.

likeangel
28.11.2011, 10:57
рік і 9 місяців
він ще маленький! може просто ще боїться?) не панікуйте, просто частіше ходіть в гості, нехай гості приходять до вас і старайтесь щоб малявка мав багато спілкування з ровесниками. Мій малий досить довго нікого не хотів, та зараз це пройшло) приходьте в гості! Будемо дружити)) тим більше що є спільна тема-орхочки!)))

Neytasa
31.07.2012, 09:56
Порадьте будь ласка психолога для дитини, потрібно перебороти страхи, фобії... своїми силами не справляємось... Можливо є відгуки про психологічний центр "Сенс"?

Tsukerochka
25.09.2012, 11:13
нам також потрібний психолог. Доці 3,8 роки. Не хоче ходити в садок практично цілий рік мучимось ( в дома кричить, плаче). Якщо виходить завести в садок то там вже спокійна, і авиться і виконує всв завдання. Так що чикаю на відповіді.

ELEGANCE
12.03.2013, 12:58
Дівчата порадьте і нам дитячого психолога. Не розумію що робиться зі старшим сином (можливо це ревнівсть через молодшого,адаптація до школи...а може перехідний вік..) він став просто не контрольований, поведінка жахлива і у дома і у школі, йому нічого не потрібно, не цікаво.... сил більше нема..

Raven
12.03.2013, 13:17
Дівчата порадьте і нам дитячого психолога.
Хороші дитячі психологи в "Джерелі" на Сихові.

ELEGANCE
12.03.2013, 13:21
Хороші дитячі психологи в "Джерелі" на Сихові.
Чомусь я думала що у "Джерелі" приймають дітей з важкими психічними розладами, аутизмом...А там по записах?

Raven
12.03.2013, 13:28
А там по записах?
І нормальних теж, на сайті є їх телефон.

Stepochka
12.08.2013, 08:45
Дівчата скиньте, будь-ласка,контакти хороших психологів. В мене сина, 6 років, дуже почали цікавии статеві органи. Почалося щось схоже на мастурбацію. Дитина розказала, що один хлопчик так говорив робити. Тепер боюсь відпускати дитину від себе, навіть з друзями дозволяю бавитись в полі зору і нікуди самого не відпускаю. Хочу терміново завести дитину до спеціаліста, бо робиться замкненим. Підкажіть ще Свинаренко він невропатолог чи також займається психологією.

juli26
18.11.2013, 11:46
І в мене проблема також малий 4,5 роки категорично відмовляється ходити в садок,не хоче спати,постійно ниє там. Але суть в тому, що він ходить туди з двох років і ніколи не було таких проблем.А тепер боїться сам лишатися,питається коли буде вихідний щоб сидіти вдома, ніде вийти не хоче лишній раз.Постійно перепитується чи я ніде не йду,коли в мене буде вихідний,перепитується по декілька раз чи я його люблю.Потрібно кваліфіковану пораду чи то психотерапевта чи то психолога,але щоб не дуже далеко від дому район Топольна,Чорновола,Центр.Таке враження що в дитини постійний напряг і нас так тримає

Іруня
18.11.2013, 19:34
А може це вік у дитини такий? Моя молодша така ж сама... Коли ми вдома, то ні на крок не відходить від мене... Або на колінах, або на ручки проситься, спати - разом. І море-море обнімашок-цілувашок.:girl_in_love: Обожнюю такі моменти! І нема права насварити, або навіть чуть-чуть підняти голос! "Мамо, ти що, не любиш мене???" І зразу сльози горохом :).

countessa
16.05.2014, 19:15
В мене також проблеми з садком. Хлопчику 5 років. Почав пісятися у обідній сон у садку мало не щодня. Почали робити обстеження - все добре. Лікарі всі як один кажуть - це в нього психологічне. Звернулися до психолога, вона так розговорила його (мені він нічого не розказував) - виявилося, що він боїться вихователів, бо вони його сварять, кожного дня ставлять у кут, не прислухаються до нього і саме гірше - бють по дупі. Він у мене дуже активний хлопчик, але так довести дитину, щоб він кожного дня люрився у ліжко - це вже занадто! Психолог порадила перевести його у іншу групу. А я не знаю, як вчинити. Не хочу його відлучати від колективу(у нього там вже є друзі). Хочу поговорити з вихователями - але боюся, що вони розлютяться і ситуація навпаки погіршиться(по відношенню до моєї дитини). Що порадите? Бо так переживаю через це, що майже не спала минулої ночі, все обмірковувала, як краще вчинити?

нталька
17.05.2014, 16:49
боюся, що вони розлютяться і ситуація навпаки погіршиться
А зараз ситуація нормальна? Довели дитину до такого стану! Що це за щоденні знущання над дитиною?! Обов"язково розібратися з вихователями і залучити й завідувачку.

Натуля
17.05.2014, 17:05
countessa, і ви ще питаэтесь що робити ? З вашоі дитини знущаються, а ви про колектив думаэте? Розгони в садку робити. Письмове заключення в психолога взяти, скаргу завідуючій писати. Виховательці морду набити, блін. Це ж який стрес маэ бути в дитини, щоб до енурезу довести. Моя знайома мала в дитинстві такий розлад бо тато в петлю в неі на очах ліз. А тут вихователі в садку...

Loyal
17.05.2014, 20:18
Не хочу його відлучати від колективу(у нього там вже є друзі). Хочу поговорити з вихователями - але боюся, що вони розлютяться і ситуація навпаки погіршиться(по відношенню до моєї дитини).

Моя вам порада - розгону однозначно!!! В нас в садочку навіть відеокамера є в одній групі... Так довели батьків одного разу. Я вихователям пояснила, що виходи з критичної ситуації є: забрати дитину з садка, з групи але в такому випадку страждає дитина бо їі забирають від друзів, а можна зробити простіше - забрати вихователя... Декретчиків в них на одне місце конкурс цілий. Мені слухняно покивали. Як не мають терпіння до дітей, хай міняють роботу'!!!!

countessa
17.05.2014, 22:16
Хочу спочатку разом з чоловіком поговорити з вихователями, побачити їхню реакцію на мої слова. Якщо побачу зразу негативну реакцію - буду йти до завідуючої та переводити дитину у іншу групу. Я, взагалі, не конфліктна людина, хочу мирним шляхом все вирішити. Сподіваюся, що вони зрозуміють свою помилку. Можливо я помиляюся.

Vyruchalochka
17.05.2014, 22:32
В мене була така ситуація з донькою, відправила чоловіка на розмову, бо я би прибила на місці ту няню.Одного попередження було достатньо, щоб до малої більше не доторкалися

Іруня
18.05.2014, 09:37
Я би теж радила взяти в психолога заключення про дитину, з печаткою, все як має бути! І налякати добряче виховалельку разом з завідуючою. Що з вашим документом ви сміло можете в суд подавати. Можна навіть статтю вишукати і міри покарання за цей вчинок.
І, знову ж таки, я "за" те, що переводити в іншу групу. Навіть, коли вихователька його більше і пальцем не торкнеться, дитина її все рівно боїться. Все рівно йому там психологічно некомфортно.Приклад: вкусила мене змія. Я її боюся. Навіть, якщо вона мене більше ніколи не вкусить, а просто буде повзати рядом, я її менше боятися не стану.

tiramiska
18.05.2014, 10:08
і я тієї ж думки, і я неконфліктна...
Але якщо вони вважають, що ваша дитина щось натворила і її треба карати таким способом, то чому ж вони мають уникнути кари?
Ця історія трапилась з вашою дитиною, тому стала явною, а скільки таких історій замовчується? І скільки це буде продовжуватись? Скільки дитячих зранень ці люди можу нанести, якщо просто уникати розборок ?
Дуже багато дитячих страхів і зранень потім екстрапулюються у доросле життя, тому краще зараз все витягнути назовні, ніж потім пожинати плоди підсвідомих страхів. Переводьте і не жалійте - дитина активна друзів завжди знайде.

countessa
18.05.2014, 17:07
Запитую малого, чи хочу він ходити у другу групу з іншими вихователями і дітками, він відповідає, хочу з іншими вихователями, але до своїх діток(усвою групу тобто, там, де друзі). І ще один нюанс. Цієї осені віддаю у цей садок молодшу дитину. Чи не буде завзятого ставлення до доньки? Адже, наскільки я знаю, вихователі активно спілкуються між собою, все ж таки один колектив.

Loyal
18.05.2014, 17:14
Адже, наскільки я знаю, вихователі активно спілкуються між собою, все ж таки один колектив.

Навіть більш активно, ніж думаєш )))
Але показати, що тобі важить на своїй дитині і не дозволиш її ображати за твої ж гроші - тут поганого нема.

MIra
04.06.2014, 12:15
В мене також проблеми з садком. Хлопчику 5 років. Почав пісятися у обідній сон у садку мало не щодня. Почали робити обстеження - все добре. Лікарі всі як один кажуть - це в нього психологічне. Звернулися до психолога, вона так розговорила його (мені він нічого не розказував) - виявилося, що він боїться вихователів, бо вони його сварять, кожного дня ставлять у кут, не прислухаються до нього і саме гірше - бють по дупі. Він у мене дуже активний хлопчик, але так довести дитину, щоб він кожного дня люрився у ліжко - це вже занадто! Психолог порадила перевести його у іншу групу. А я не знаю, як вчинити. Не хочу його відлучати від колективу(у нього там вже є друзі). Хочу поговорити з вихователями - але боюся, що вони розлютяться і ситуація навпаки погіршиться(по відношенню до моєї дитини). Що порадите? Бо так переживаю через це, що майже не спала минулої ночі, все обмірковувала, як краще вчинити?

Ваша історія чимось нагадує мою. Малому 4,5р, ходили в садочок все нормально, але останні місяці малий плаче- кричить,що не піде в садок, спати не буде... Кілька раз було так,що приходила його забирати, і несла кульки на прання,. казав що не дозволяли йти під час сну в туалет, ні пісяти,ні какати...Ходила до завідуючої, була її "права рука" такого не може бути, це дитячі видумки. Невже дитина,котра з 1,5 на горщик сама ходить! в 4 роки буде в штани мочитися чи какати? Ніколи!!!!! Недавно плакав і жалівся, що не може спати в садку, бо діти шумлять, просився його забирати... Вихователька все заперечувала,мовляв я сиджу біля них,вони сплять,все у нас прекрасно. Коли прийшов час йти у групу, вони перекинулись поглядами. Я ніколи не забуду, того дня... я сама ледь не пустила сльозу. малий плакав і заходився, обнімав... цілував... Я зрозуміла тоді, що моя дитина має страх до цієї "особи", важко назвати її вихователем... На зборах, я виказала все, що думаю про неї, про її підхід до дітей. Багато з батьків її захищали, звинувачуючи у тому що я вимагаю забагато для дітей. Це забагато? приділяти увагу всім однаково, пестливо кликати,щоб усі були рівні, а то у нас одні ведуть усе свято, а інші лише стоять... або дасть вивчити слова на свято, а потім ой я забула про нього, це нормально?Та вибачся хоча б ... Або ти працюєш або чеши від дітей подалі, на твоє місце знайдеться чимало бажаючих.... Нині хотіла відвести до садочкового психолога, так його нема і "дозріває ще"...Порадили звернутися до нього в іншому садку.
В літку наш садок буде працювати, і подивимося як малий буде поводитися з іншим вихователемнаша йде у відпустку Що і Вам раджу зробити.

wejmej
24.06.2014, 10:49
Шановна countessa, Ваша дитина це маленька але особистість. Якби Вас били, а потім знову змушували іти до тих самих людей, де Ви будете отримувати словну абу фізичну розсправу. Я думаю що Ви не скажете слова подяки або зрозуміння для тої "руки" яка Вас повертає в погане середовище. На перше місце треба поставити інтерес дитини, а аргументи: друзі, постійна обставновка до якої дитинка звикла, відкиньте на бік. Я ніколи не брала участі в форумах, шукаючи психолога для своєї дитини натрапила на Ваш лист,-мусіла відписати, навіть присвятила час щоб зарееструватися на цьому сайті. Ваш лист обурив мене, особисто я розірвала б ту виховательку не задумуючись(а я теж мирна, врівноважена людина)... Моє бачення мирного рішення проблеми- підійти до завідуючої закладу пояснити ситуацію і вимагати переведення в іншу групу. А вона(завідуюча) як хоче так і нехай проводить внутрішні переміщення і внутрішні перевірки. І поясніть що Ви не бажаете "розборок" але допустити щоб дитина мала в майбутньому проблеми Ви не можете тому і вимушені звернутись з данним проханнім про переведення. І якщо треба заключення лікаря і підставу для переведення то Ви ЯКЩО треба то надасте, але бажаєте вирішити проблему мирним шляхом. Я думаю завідувач піде на зустріч і Вам і Вашій дитині. З повагою Веймей. Не дайте образити своєї дитини нікому, які б Ви мирні не були б!

veronka
01.07.2014, 11:56
Дівчатка, шукаю дитячого психолога, дуже потрібно. Здається, що втрачаю з дитиною контакт і Маргош мене боїться... Внаслідок моєї постійної нервової напруги і стресу, я стала занадто вимогливою і строгою з коханятком ібачу в нії зміни( відчуваю, що вона "затихорилась", приховує свої емоції. Потрібно щось терміново робити, дуже боюсь втратити її довіру і любов...

karioka
01.07.2014, 15:40
Дівчатка, шукаю дитячого психолога,
дуже прошу теж підказати якісь добрі контакти...бо старша моя доця не хоче ходити в садок, мені нічого не розповідає...а вдома вічні війни з меньшою сестричкою...:( я вже не маю сили ,та й бачу що сама не справлюсь...