Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Музик, 10 Квітень 2010.

  1. Музик

    Музик Мартуська

    Готова до жбурляння помідорами, якщо така тема вже є. Чесно, читала, шукала, не знайшла... Згодна, що могла помилитися!
    Отже, чи існує така хвороба як "вегето-судинна дистонія". власне цей діагноз мені на недавньому огляді поставила дільнича лікарка. Але, маючи під руками інтернет, знайшла, що це, скажімо так, суміш симптомів перевтоми, стресу, порушень роботи серця і ще багато чого... І що це вигадана хвороба, а діагноз ставлять тоді, коли людині зле, а лікар не хоче розбиратися чому.

    і на останок, як лікування мені прописали заспокійливе, в протипоказаннях якого вказана підвищена нервозність... То так має бути?:8::8::8:
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    за кордоном такого діаннозу не ставлять як і дисбактеріоз - наголошую немає діагнозу такого, але саме явище не заперечується. Тобто прояви таки існують.

    До діагнозу дільничої "з голови" я б поставилась скептично.
    Лікування ВСД ("класичного" - слабкість, серцебиття тощо) - "панський" спосіб життя: багато спати, гарно харчуватися (раціонально), гуляти на свіжому повітрі і помірні фізнавантаження
     
    Останнє редагування: 10 Квітень 2010
  3. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    і в мене таке ж враження. я думаю, що це все-таке не хвороба, а стан. Я з нього вийшла :). Пила заспокійливі, правильне харчування (побільше зелені, фруктів, морепродуктів), масаж, автотренінг (що все буде супер :) ), бокал хорошого вина кілька раз в тиждень :)
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    І мені колись поставили діагноз ВСД... Я перевіряла голову, бо дуже часто і сильно боліла. Якісь дротики мені до голови чіпляли і після цього таке написали. Я ще в шкоді тоді вчилася. Якісь таблетки виписали,але я їх так і не пила..А потім на кожному кроці чула, всі, хто ходив до лікарів ставилидіагноз ВСД.:confused:
     
  5. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    важко сказати чи з голови... Банальні аналізи я таки здавала (крові багато на все під ряд, кардіограму робила, ще там щось)...

    але я чомусь більше схиляюся до думки, що попити заспокійливе (котрого я не приймала) навіть якщо така хвороба підтверджена не є основним лікуванням... а взагалі не знаю, я не лікар, тому питаю, може хтось володіє більшою інформацією...
     
  6. Редвумен

    Редвумен Active Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    ще згадала: є така наука як психосоматика, то вона дуже багато пояснює власне щодо ВСД. В неті є багато інформації про це. Одним словом, це (ВСД) залежить від наших думок і самонавіювання.
     
  7. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    ну то люблять таке підліткам писати, бо вони ростуть щось їх болить. Часом серце просто трошки не встигає за організмом :)

    ---------- Додано в 21:36 ---------- Попередній допис був написаний в 21:34 ----------

    я вже писала,
    спробуйте, і ще додайте масаж і більше позитиву, як Редвумен радить :)
     
  8. Златка

    Златка Well-Known Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    Мені теж ще в шкільному віці поставили цей "діагноз" :girl_cool: звернулась до лікаря, бо були болі в ділянці серця. Сказали, що ВСД є тому причиною. Через певний час виявилось, що ніяке серце мене не болить: скривлення хребта давало отаке відчуття болю саме в цій ділянці. Тому й ліки, що мені приписали, і не давали жодного ефекту :girl_cool:
     
  9. Музик

    Музик Мартуська

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    мені взагалі іноді здається, що є "модні" хвороби. От, наприклад, сумуємо ми, у всіх зразу депресія, попийте ліків, в голові паморочиться - ВСД - попийте ліків... А докопатися до суті без купіть - попийте - прийдіть важко
     
  10. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    І в мене щось подібне. Позбутися головних болей допомогли не ліки,а басейн, бо через специфіку моєї професії,а саме багатогодинне стояння,чи сидіння в одній позі, так ще й тримаючи шиєю інструмент, перетиснуло мені щось в шиї і кров погано доходила до голови. Ліки тут не поможуть.
     
  11. bora

    bora Well-Known Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    Я час від часу п"ю від цього міфу травки, що призначає лікар. Не знаю чи дуже вона заробляє на тому, що я по 3 грн купую сушені трави, але лікувала вона спершу інше, а за це взялась "по ходу".
    Щодо самого діагнозу:
    ТОбто, це не означає, що симптомів не існує, просто в кожного вони лікуються по-різному - комусь грижу оперують, комусь солі розбивають, комусь щитовидку лікують, а комусь просто заспокійливі прописують.. Залежить від того, що вплинуло на роботу судин мозку.
     
  12. Nana11

    Nana11 аспіранточка

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    І в мене діагноз ВСД...давненько поставили, але я до того якось так не серйозно відносилася...але останнім часом в мене почався набір незрозумілих болячок...наприклад температура може підніматися і опускатися ні з того ні з сього,руки постіно мокрі і холодні навіть в спеку, в маршрутках їздити взагалі не можу..якщо хтось бачив рекламу препаратувід ВСД де дівчина їде і в маршрутці її тошнить, немає чим дихати, крутиться голова то це про мене, я як людина відповідальна поздавала всі аналізи..., зробила всякі УЗД...НІЧОГО НЕМАЄ:girl_in_dreams: дай Бог кожному ше такі аналізи...а сьогодні взагалі капець...мучає мене сечовий вже давно, я лікую цистіт а він не проходить...здала аналізи все нормально...пішла сьогодні на УЗД, мені все перевірили..І все добре...але я всерівно відчуваю ніби там щось не так:girl_feminist:
    Посиділа день на медичних сайтах...так виявляється це є стандартною ознакою ВСД.
    З сьогоднішнього прочитаного я зробила висновок, що ВСД це порушення відділу нервової системи яка відповідає за підтримку всіх процесів в органзімі, фактично щоб все працювало правильно,при ВСД ця система працює погано тому получаються постійно такі збої системи(організму)...Буду тепер пити чайок з меліси і побільше спати...може пройде то все мені:connie_pull-pigtail
     
  13. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    Я теж колись такими методами лікувалася. На жаль, безрезультатно. Перший раз симптоми зникли після лікування хребта, другий - після того, як позбулася апендиксу :girl_crazy:. Тепер вже більше року маю спокій. Ну і зробила висновок, що ВСД не лікується, бо то не причина, а наслідок.
     
  14. Левицька

    Левицька New Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    В мене теж був такий діагноз і я зрозуміла, що з нього потрібно "витягувати" себе самому за волосся, інакше нічого не допоможе. Що мені допомогло - басейн, регулярні тренування і гарячі обіди. Ну і найголовніше - настрій, не можна піддаватися слабкості, а навпаки казати про себе, що нічого не болить і я сильніша за той головний біль, слабкість і апатію!
     
  15. mermaid

    mermaid Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    І мені поставили той дурнуватий діагноз, правда робили і томограму і кардіограму, і перевіряли очне дно ( жах, а не процедура, на мене ті каплі, що розширюють зіницю ока, дуже погано подіяли) Виписали якісь пігулки, я вже їх не приймаю бо щось вони мені не допомагали... Перевтома психологічна або фізична викликає загострення того всього, принаймі у мене...Якраз зараз так почуваюсь, і треба як писали всі вище, спати, більше відпочивати на свіжому повітрі, басейн, масаж ну і все що може принести приємність без перевтоми:girl_wink:
     
  16. Haidee

    Haidee Well-Known Member Команда форуму

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    ІМХО, якщо причина не в стресах і перенавантаженнях, то самонавіювання, що нічого не болить і погане самопочуття минеться, не поможе. В мене вже 10 років "стажу" ВСД. Організм реагує головними болями, запамороченнями і т.д. на будь-які негативні зміни. В першому випадку (після сильного стресу) масаж, басейн і довший сон допомогли, інші два зогострення були викликані саме проблемами у інших органах. Останній раз взагалі комедія вийшла: два місяці лікування "ВСД", нічого не помагало, було так зле, що з дому самій страшно вийти. Аж раптом почало муляти в правому боці живота, помуляло кілька днів, поїхала в лікарню. Через три години прооперували апендицит. Кілька днів по операції щаслива їздила в маршрутках без симптомів ВСД.
    А взагалі на рахунок сну, здорового харчування і спокою, я повністю згідна. То перше, чого потребує організм зі подібними симптомами.
     
  17. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    мені також ставили такий діагноз... працювала менеджером-економістом в поліграфії - відповідальності купа - одну букву не догледів і мільйон віддруковано... за день треба було допустити до друку по кілька мільйонів етикеток... був і коняк і горілка в 4 градуси... коротше нерви і нерви...
    для початку перестала пити каву і до ночі не спати,
    потім
    а як перестала там працювати то взагалі не згадую про ту "хворобу"...
     
  18. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    гггг, а я як перестала працювати (на роботу ходити) взагалі, то не пройшла хвороба, але сильно полегшало.

    Після того як пішла з роботи мусила пройти три курси десь за 5 місяців. Картина маслом 3 уколи вдень, чоловік коле (ще не вколов, а я вже плачу :sad:).

    з того часу (3 роки пройшло) жодного загострення не було. Висновок - на роботу ходити - здоров"ю вредити (пусть нескладно зато по смыслу :girl_crazy:).
     
  19. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    мені теж так казала. Виписала Олфен ув уколах. Чесно? Помогло, "як мертвому кадило":girl_mad:
    От я і вирішила - чим більше по лікарЯх суватися - тим більше хворіб вони знайдуть!!!
    Ведіть здоровий спосіб життя, пийте мелісу і пустирник (чай, після якого,до речі, спиш, як немовля;) і маєш чистий спокій!
    Хоч чистий спокій деколи хіба сниться...
     
  20. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Вегето-судинна дистонія... міф чи хвороба?

    а які у вас були скарги/симптоми? Бо я навіть теоретично не уявляю чим тут Олфен міг би допомогти.