КПК

Показати повну версію : Проект Х-фактор в Україні

Сторінки : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11

terezka
12.12.2010, 12:27
у версію "вимітають сильніших конкурентів" я схильна вірити більше. хоч і неприємно
мені теж неприємно, але не бачу іншого пояснення:
залишаються Рак, Борисюк, Ткаченко - з сильним вокалом
Діти - там бувають спірні моменти
Кузнецову - ще вчитись і вчитись, Павлік з Семеновим теж виглядають по різному, в залежності від того, як пісня підібрана

то його син з першої сім"ї і не дуже так ахті стосунки
таки так, не думаю, що батько, якби так сильно дбав про сина, дозволив би йому по ресторанам співати, пристроїв би кудись уже давно.

amurka
12.12.2010, 12:29
Це знаменита арія Містера Ікс, яку співав легендарний Георг Отс
якщо хтось знаменитий її виконував,то неозначає,що воона має всім подобатись...
на мою йдумку йому потрібно було щось сучасніше співати,але то моя така думка)))

Та то до Павліка старшОго дзвонили і казали скільки дати кожному на лапу
а може Марченко сильно в туалет захотіла,в неї такі вееееликі очі були))

terezka
12.12.2010, 13:24
і про "технічні проблеми", які озвучила Марченко
які проблеми, якщо Марченко виганяла судів знову на нараду, типу Кондратюк не може сказати за кого він (хоч Кондратюх не сказав ні слова)

Virginia
12.12.2010, 13:53
якби йшлось за Повалія - я можливо б повірила, але Павлік....
по-перше, не такий він супер популярний співак з баблом

ну взагалі, я то не зовсім серйозно писала... але все рівно не вірю, що все там справедливо

Virginia
12.12.2010, 13:54
які проблеми, якщо Марченко виганяла судів знову на нараду, типу Кондратюк не може сказати за кого він (хоч Кондратюх не сказав ні слова)

а може подивились по рейтингу, що багато люду дивлявляться в той момент стб і вирішили ще грошиків заробити

Chereshka
12.12.2010, 15:00
я вчора змучилась і не змогла написати. Так от
якого милого .... вони роблять ту перерву, нашо вони кудась виходять, сіли, проголосували і хватить. Не розумію Кондратюка (він завжди за сильний голос), а тут вбив конкурента для своєї Марії Рак , хіба так робиться. Мені так жаль було Кривошапка, шо не можу, але не надо було казати своє фе на ту пісню, бо він не хтів її співати, жаль дуже жаль, він вообше мав бути у фіналі із Борисюк і Рак.
і на мою думку там багато чого не чисто з тим голосуванням, от як того разу люди не проголосували за рак, а цього разу за Кривошапко, вони так спеціально роблять, щоб піднести рейтинг, Кондратюка завжди поважала, а цього разу мені він геть не сподобався

Fechka
12.12.2010, 15:15
.. вав,ну це так ефір...Я заснути не могла... море"обурення"!Так я за Олександра Кривошапка...Він достойний був аби потрапити в суперфінал.. а хто зна може і перемогти! Погоджуюсь з дівчатками; ті, що казали ,що Кондратюк і Сосєдов виганяють конкурентів..жах... Марченко намагалась виправити ситуацію..підкорегувати... та судді взяли верх.. Основне, що таки їй(Оксані) нашептали на вушко,:"Увага з наступного ефіру долю конкурсантів будуте вирішувати "ВИ!" Я гадаю судді не голосуватимуть!!!!Навіть Кривошапко ввійшов на "дуель",як на мене то була задумка продюсерів(Всі мають там бути для інтриги..Ще він "розслабився".. Пісня-не подобається!.. Друзів він там не має і не шукає!!!Це його позиція.. Та голос в нього кльовий..І не погоджуюсь зі всіма тими хто казав, що пісня "дуельна" була погана!!!Це шидевр! І виконаний він був на всі 200%! Йолка Сашу не відстояла! тому слів подяки з його уст не отримала...Мій чоловік не дуже полюбляє усілякі шоу.. а тепер каже:"З таким розкладом тут дивитись нема на кого!(крім Марії Рак!)..." і ще дует Павлік-Семенов-дует однієї пісні,якщо вона з репертуару Лепса(то результа на УРА!А решту все в їх виконанні нажаль не вражає(мене принаймні))..

zaderyshka
12.12.2010, 15:17
Кондратюка завжди поважала, а цього разу мені він геть не сподобався
я теж вважала Кондратюка виваженим. Цього разу був весь на емоціях, постійно критикував.

ле не надо було казати своє фе на ту пісню,
правду кажете, мож в хлопаки дійсно почались трохи приступи "зоряної хвороби", але йому ж всього 18 років. Чи хтось з нас мав би у 18 років достатньо мізків, щоб оцінити належно мінливість і ненадійність слави? Особливо якщо є талант і дуже приємна зовнішність. Надіюсь, що ми ще не раз почуємо чудовий голос Кривошапка!!

natorella
12.12.2010, 16:57
Йолка Сашу не відстояла! тому слів подяки з його уст не отримала.
чого?він казав - дякую лізі. її ж так звати

Це шидевр!
то точно

Леді_І
12.12.2010, 17:32
І я в шоці від суддів.... до кінця сподівалася, що під кінець скажуть залишитись Саші... думала, ще тримають до останнього цю інтригу...
Пам"ятаю на Фабриці-3 після того, як вигнали близнюків, потім їх повернули...
Це ж їм плюс, деякі фанати тільки заради нього і дивились...
Та як би там не було, не поміченим Кривошапко не залишиться, він зробив собі гарну рекламу, і думаю, він матиме майбутнє на сцені... принаймі, мені б так хотілося... :)

terezka
12.12.2010, 17:40
не поміченим Кривошапко не залишиться
авжеж, особливо після такого вильоту з шоу, думаю тепер його помітять і ще довго не забудуть
хочеться, щоб він знайшов себе, і щоб Йолка його не залишила наодинці з зубрами шоу-бізнесу

Fechka
12.12.2010, 23:26
ЛЕДІ_І
Та як би там не було, не поміченим Кривошапко не залишиться, він зробив собі гарну рекламу, і думаю, він матиме майбутнє на сцені... принаймі, мені б так хотілося...

І я цілком "За"! (Я проголосувала на сайті "Х-фактор" Plitkar (Хто ж на вашу думку стане переможцем!?) ,ще до 7-го раунду за О.Кривошапка і згідно рейтингу в нього вважались найбільші шанси приблизно 21%; У М.Рак-20%;у І. Борисюк-13%(та вірити цим прогнозам(як показала практика) не варто....
А думка сайту Plitkar ,така "...Plitkar процентов на 80% уверен, что лавры победителя достанутся Ирине Борисюк – уж слишком она полюбилась зрителям.Ира – мать-одиночка, а значит, ей победа нужна, как никому другому."
Поживемо побачимо....

amurka
12.12.2010, 23:37
і Сєрьога минулого разу спокіно міг вигнати Рак,як сильного конкурента,але не зробив того....а Кондратюк гірше Сосєдова...

olja_zaj
13.12.2010, 09:45
.а Кондратюк
Він мені колись подобався, а зараз , після такого...:girl_nea: міг би зробити шоб глядачі вирішували..

irchukmip
13.12.2010, 10:02
я тут як завжди з запізненням, але всеж напишу..
дуже шкода Кривошапка, він і Рак були моїми фаворитами. Надіюся, що Маша переможе, вона достойна

Farfalla
13.12.2010, 10:55
гірше Сосєдова
Сосєдов звісно дивакуватий чувак і в даній ситуації його вибір мені не сподобався, але... Його зауваження логічні та обгрунтовані. І він не хвалить всіх під ряд (Йолка, Сєрьога...), а оцінює виступ як суддя. Це моя думка.

successful
13.12.2010, 12:59
дуже шкода Кривошапка, він і Рак були моїми фаворитами. Надіюся, що Маша переможе, вона достойна

я також за Марію Рак, а ще за Іру Борисюк. сподіваюся, що хтось з них буде переможцем.

terezka
13.12.2010, 20:53
з"явились новини про суботні події (офіційна відповідь СТБ)
В субботнем эфире шоу «Х-фактор», в соответствии со зрительским голосованием, в номинацию попали два очень сильных участника: Александр Кривошапко и дуэт Александра Павлика и Сергея Семенова. Для нас это стало большой неожиданностью, и позиция телеканала была однозначна - вскрывать результаты зрительского голосования. Но в соответствии с правилами шоу, судьи могли принять решение самостоятельно. И они его приняли, хотя оно и противоречило позиции канала. Мы хотим быть честны с нашими зрителями, поэтому уже в эту субботу, во время прямого эфира, перед оглашением об открытии телефонных линий мы озвучим окончательное решение телеканала, и оно обязательно будет соответствовать простому критерию - быть справедливым.

Владимир Бородянский, генеральный директор телеканала СТБ
Галина Пилютикова, генеральный продюсер телеканала СТБ
це з сайту Х-фактора
тепер будем думати, що ж це все означає

Anelija
14.12.2010, 00:05
Напевно, долю учасників, починаючи з 18, грудня будуть вирішувати глядачі.
А канал СТБ інакше і не міг зробити, бо хто ж тоді буде голосувати, якщо голоси нічогісінько не варті?

Tanju
14.12.2010, 00:33
Тоді вийде що судді не потрібні, якщо все буде лише за глядацьким голосуванням, їм лишиться хіба критикувати .

Anelija
14.12.2010, 00:44
Тоді вийде що судді не потрібні, якщо все буде лише за глядацьким голосуванням, їм лишиться хіба критикувати .
І спрямовувати телеглядачів у потрібне русло. Хіба ні?

Tanju
14.12.2010, 00:48
Ну так, бо так чи інакше їхня думка має вплив на рішення глядачів. Мені , до речі, також дуже шкода , що вилетів Кривошапко, але в цей раз його виступ мені також не сподобався:(, і шапочка ця якась така дивакувата, щось не дуже мені він в такому образі.

Anelija
14.12.2010, 01:01
Відчувалось, що він співає не щиро, все-таки далось в знаки те, що пісня не лежала йому до душі. А от пісня за життя мене дуже зачепила, прекрасний твір, прекрасне виконання:girl_yes2:

olja_zaj
14.12.2010, 11:27
О, дівчата сьогодні акція протесту в Києві, народ хоче Кривошапка назад.

Farfalla
14.12.2010, 11:36
сьогодні акція протесту в Києві, народ хоче Кривошапка назад.
І правильно! Адже він той, у кого дууууже сильні вокальні дані!!! Він реально був потенційним переможцем цього шоу!!! І по ньому було видно, що для нього це неймовірно важливо. Такі крокодилячі сльози в кінці цьому доказ. Аж шкода хлопчину стало...

olja_zaj
14.12.2010, 13:56
І правильно! Адже він той,
Та і я тільки за, не справедливо пішов...на одноклассниках група є в його підтримку, багато там цікавого..

Wonder
14.12.2010, 14:22
мені так сподобався Кузнєцов(особливо парасольки), а я його Соседов так "запепшив"..
та він же жахливо співав, він завжди співає так ніби робить глядачам послугу, фу
ото краще його б вигнали, а не Кривошапко :(

ps.як бачу виступ Кузнєцова, відразу хочеться в тему "Альфонс"
(здоровий бугай, а робить з себе маленьку дитину: "ой пошкодуйте мене, я такий маленький і безпомічний", фуфуфу :bad::bad::bad:)

надіюсь його нарешті вижинуть, бо перестану то шоу дивитись :(

TASJA
14.12.2010, 14:27
та він же жахливо співав, він завжди співає так ніби робить глядачам послугу, фу
ото краще його б вигнали, а не Кривошапко

Та я власне так і думала, що то його останній ефір.

Wonder
14.12.2010, 14:32
Та я власне так і думала, що то його останній ефір
я теж надіялась на це :(

якось дивно, тут на форумі він нікому не подобається (майже нікому), невже решта областей мають іншу думку, щось там на шоу "хімічать"
:girl_sad:

Farfalla
14.12.2010, 14:48
Допис від napoleona
мені так сподобався Кузнєцов(особливо парасольки), а я його Соседов так "запепшив"..
У нього приглушений голос. І виступ цієї суботи витягнула тільки постановка, а вокал бажав кращого.
Стосовно Кривошапко, скажу ще таке, вокаліст він бомбезний, але акторсьих здібностей йому бракує. В усіх номерах майже однаковий.

Wonder
14.12.2010, 14:53
а в Кузнєцова взагалі на всіх ефірах відсутні акторські здібності, навіть на обличчі ніяких емоцій, крім дурного типу звабливо(тільки на його думку) погляду,
не можу це обличчя згадувати :(

Farfalla
14.12.2010, 14:56
Почитайте, що пишуть:
http://ostro.org/news/article-141186/

Wonder
14.12.2010, 15:03
Почитайте, що пишуть:
http://ostro.org/news/article-141186/
та то і так зрозуміло, просто невже за нього так мало голосують людей :(

Пуся
14.12.2010, 15:07
:girl_sad: хочу щоб Кривошапку повернули...
Заходила на форум СТБ.. там таке робиться....:girl_impossible:

Anelija
14.12.2010, 15:12
http://www.youtube.com/watch?v=n6sKtDWx24k
Вибачте за неспівпадіння звуку і відео. Я інакшого не знайшла. :(

Dzvinkalviv
14.12.2010, 15:25
хочу щоб Кривошапку повернули...
і я також!
мені здається, що тут ше був присутній тиск Віктора Павліка і Сєрьоги на Кондратюка, бо той дует досить слабенький, і їх тягнуть зі всіх сил! А Кривошапко ще на оголошенні результатів (загальних) був заплаканий. Значить там не все так прозоро, як нам розказують

Farfalla
14.12.2010, 15:36
А Кривошапко ще на оголошенні результатів (загальних) був заплаканий.
А мені здається. що заплаканий був тому, що розумів, що не варто було в ефір казати, що пісня йому не подобається. Та й взагалі з сюжету склалось враження, що якийсь він відлюдькуватий. Мабуть і жалкував про це.

Wonder
14.12.2010, 15:49
А мені здається. що заплаканий був тому, що розумів, що не варто було в ефір казати, що пісня йому не подобається.
то краще б було не давати ту пісню :(

Liona
14.12.2010, 15:57
Чесно кажучи, не розумію загального психозу з приводу вибуття Кривошапка з проекту :girl_nea: Комусь він подобається, комусь - ні. Те, що голос Кондратюка вирішальний - хіба новина? З самого початку правила були прописані саме так, що ж тоді змінилося? Фактично кожен ефір Кривошапко шалено лажав у виступах, те що в номінацю потрапив лише минулого ефіру - цілком і повністю заслуга шанувальників. З такими успіхами, ІМХО, наступний кандидат на виліт - Кузнецов.

Wonder
14.12.2010, 16:14
кожен ефір Кривошапко шалено лажав у виступах,
я з вами не згідна абсолютно

З такими успіхами, ІМХО, наступний кандидат на виліт - Кузнецов
нажаль цього не буде, бо Йолку не залишать безспівака, поки в когось їх двоє

Aelita
14.12.2010, 17:09
не розумію загального психозу
Ну тут я з вами абсолютно не погоджусь,мене,як музиканта,дуже вразив такий перебіг подій насамперед тим,що з людей зробили повних лохів-в шоу, де за анонсами,пропагувалось шукання талантів,насамперед,співочих у виборі між відверто гарним,класичним,перпективним,насиченим голосом,який подобався будь-якому поколінню і повсякденними,нічогоособливого,невирізняючими голосами стався такий результат. Це все наблизило шоу до стандартних співочих шоу нашої країни-виграє суцільна попса. Крім того,у Британію(як засновницю проекту) направили лист зі скаргою,про те,що у фонограмі опонентів Кривошапка був присутній голос Лепса,особливо,коли Павліки плутали слова. Ось така печаль. А на рахунок пісні Сашка,яку йому вибрала Елка-вона йому не підходила по тембру абсолютно,він не мав змоги вікритися,не було красивих кульмінацій,які йому так вдаються,польоту голосу,так сказать... Тому,як на мене,психоз оправданий,гірше би було,якби все було тихо

Lady_Opium
14.12.2010, 17:10
Чесно кажучи, не розумію загального психозу з приводу вибуття Кривошапка з проекту Комусь він подобається, комусь - ні.
і я, і я таво же мнєнія
можливо, цей хлопчик і справді такий талановитий як ви пишете, але.. не склалось, та й по всьому..
артистові замало бути гарним, замало бути красивим; скільки є виконавців, які не володіють здавалось би нічим основоположним, але у них є харизма, на якій вони виїжджають

мені хочеться втулити ше сюди "справедливість" проекту Танцюють всі; якби кожного ефіру люди так би горювали за своїми улюбленцями - передачі не було б кінця-краю..

ну і сам кривошапко не дуже, шоби дуже:girl_blush2:

Dzvinkalviv
14.12.2010, 17:19
Фактично кожен ефір Кривошапко шалено лажав у виступах
як на мене, то Павлік з напарником біля Кривошапко і не валялися, в них лажа траплялася значно частіше. Не всі виступи Кривошапко були ідеальними, але голос в нього дужеееее сильний!

Йолку не залишать безспівака, поки в когось їх двоє
тааааааа, тут дійсно все вирішують глядачі :girl_crazy:

Liona
14.12.2010, 17:20
Ну тут я з вами абсолютно не погоджусь
прошу дуже :) маєте право )

мене,як музиканта
Я понад 10 років займалася вокалом ;) Будемо далі мірятися причинними місцями? ;)

у виборі між відверто гарним,класичним,перпективним,насиченим голосом,який подобався будь-якому поколінню і повсякденними,нічогоособливого,невирізняючими голосами
Ваша думка - суб'єктивна :) Для мене голос Кривошапка - НЕ унікальний. Так, непоганий. Так, перспективний. Але без глибини і, як писсала Леді_Опіум, без харизми. Співаку самого голосу замало для успіху, розумієте?

А на рахунок пісні Сашка,яку йому вибрала Елка-вона йому не підходила по тембру абсолютно,він не мав змоги вікритися,не було красивих кульмінацій,які йому так вдаються,польоту голосу,так сказать...
Розумієете.... хороший співак, ІМХО, це той, який зможе будь-яку пісню заспівати бомбезно. Справа навіть не у вокальних даних! Марк Бернес ніколи не був професійним співаком, але його "Тёмную ночь" і досі ніхто не зміг достойно переспівати. Розумієте, про що я?

мені хочеться втулити ше сюди "справедливість" проекту Танцюють всі; якби кожного ефіру люди так би горювали за своїми улюбленцями - передачі не було б кінця-краю..
ВООООТ! Тут просто-таки ППКС! :)

як на мене, то Павлік з напарником біля Кривошапко і не валялися, в них лажа траплялася значно частіше. Не всі виступи Кривошапко були ідеальними, але голос в нього дужеееее сильний!

Щодо сильного голосу - я ж не сперечаюсь ) Павлік з Сафаровим також лажали, погоджуюсь. Але виступи В ЦІЛОМУ в них набагато сильніші завжди, вони душевніші, харизматичніші, якісь вони мені тепліші від Крпивошапка. Знову наголошую - це лише моя особиста думка :)

Wonder
14.12.2010, 17:35
Ваша думка - суб'єктивна Для мене голос Кривошапка - НЕ унікальний. Так, непоганий. Так, перспективний.
власне тут не хвалять Кривошапка, що він найкращий, просто серед 2-х претендентів на виліт, він сильніший
(тай не лише серед претендентів на виліт)

Dzvinkalviv
14.12.2010, 17:37
це лише моя особиста думка
ну то вже діло смаку!

Aelita
14.12.2010, 17:41
Будемо далі мірятися
Ні в якому разі :nea: Йдеться про конкретну ситуацію-дует і Кривошапко.Ех,все-таки розчарована я вибором суддів :scratch_one-s_head: хоча і вболіваю, взагалі-то, за Борисюк,Кривошапко у всьому був для мене зе бест-і у харизмі,і у теплі,і у глибині,і в універсальності....

Liona
14.12.2010, 17:41
ну то вже діло смаку!
безперечно :) Так само, як і смак Кондратюка і будь-якого іншого судді ;)

SovaBa
14.12.2010, 17:44
Я думаю(за умови, що результати голосування правдиві)- Кривошапка викинули як найсильнішого конкурента, оскільки більше такої нагоди б не було. Від початку проекту я була переконана, що він переможе, проте майже у всіх ефірах йому підбирався не по голосу і можливостям репертуар, який не дае можливості в повній мірі показати його потенціал. Хоч дует в боротьбі за життя виступив непогано, проте до Лєпса їм було далеко.
Особисто для мене проект втратив цікавість((

Wonder
14.12.2010, 17:45
Так само, як і смак Кондратюка і будь-якого іншого судді
але з цим мало хто погоджується...
тай посудіть самі, попередні ефіри такого ажіотажу не було :)

Wonder
14.12.2010, 17:47
Від початку проекту я була переконана, що він переможе, проте майже у всіх ефірах йому підбирався не по голосу і можливостям репертуар, який не дае можливості в повній мірі показати його потенціал.

це ще раз доводить, що цей громила Кузнєцов підкорив Йолку :(
(от вона і заганяла іншого підопічного -Кривошапка :( )

нталька
14.12.2010, 17:48
Допис від Dzvinkalviv Переглянути допис
ну то вже діло смаку!
безперечно Так само, як і смак Кондратюка і будь-якого іншого судді
якщо йдеться про суддів, то у них не лише "смаки" мають бути, хіба ні?

Liona
14.12.2010, 17:53
.Ви пишете,що у ньому нема глибини,а у дуеті вона є? чи вони сильно харизматично-універсальні співаки?
ІМХО так, дует набагато універсальніший вийшов, ніж Кривошапко. Та й ріст вони показали чудовий - від ефіру до наступного ефіру номери кращі, виступи впевненіші...
В Кривошапка акторська майстерність - на нулю. Репертуар, в якому він "блищить" - дуже обмежений. Не може він спіавати однаково добре оперні арії та рок.

тай посудіть самі, попередні ефіри такого ажіотажу не було
от я й кажу - не розумію цього психозу :) Є правила проекту, які ніхто не порушив. В чому тоді проблема?

якщо йдеться про суддів, то у них не лише "смаки" мають бути, хіба ні?
правда ваша, саме тому для мене загадка, як в дванадцятку потрапила Зотова та Скалозубов. І що тепер?

нталька
14.12.2010, 17:57
ІМХО так, дует набагато універсальніший вийшов, ніж Кривошапко.
знову ж таки, хіба X-фактор позиціонувався як "шукаємо універсальності"?

TASJA
14.12.2010, 18:30
знову ж таки, хіба X-фактор позиціонувався як "шукаємо універсальності"?

Та власне! Як тільки почалися розмови про X-фактор, то наголошувалося на тому, що це буде саме вокальний конкурс. Таким і було аналогічне шоу за кордоном. Це ж не мала бути чергова "фабрика зірок", де вокальні дані були не на першому місці.

allja
14.12.2010, 19:25
не мала бути чергова "фабрика зірок", де вокальні дані були не на першому місці.
це точно!чому при рекламі ішов наголос,що може будь-хто спробувати себе у цьому шоу?Якби вокальні дані були на першому місці,то це був би вокальний конкурс, а не шоу, ІМХО.
Та й ріст вони показали чудовий - від ефіру до наступного ефіру номери кращі, виступи впевненіші...
В Кривошапка акторська майстерність - на нулю. Репертуар, в якому він "блищить" - дуже обмежений.
Цілком згідна!Якщо говорити про те,хто з хлопців мав би піти, то я вважаю,що Кузнєцов мав скоріше піти, але якщо рівняти Кривошапка і дует Павліка і Семенова, то добре,що дует залишився!

SovaBa
14.12.2010, 19:37
для мене загадка, як в дванадцятку потрапила Зотова та Скалозубов. І що тепер?
Ага... ще й не відразу з неї вилетіли:girl_devil:

Annabela
14.12.2010, 21:31
з"явились новини про суботні події (офіційна відповідь СТБ)

О, можливо вони Кривошапка повернуть якимось чином. Ну не уявляю я без нього шоу. Як таке можливо-Кузнєцов лишився, а він пішов! Я вболівала лише за Кривошапка, ех...... На мою думку, він вартий перемоги, не зважаючи на малий сценічний досвід!!!

Annabela
14.12.2010, 21:53
ІМХО так, дует набагато універсальніший вийшов, ніж Кривошапко. Та й ріст вони показали чудовий - від ефіру до наступного ефіру номери кращі, виступи впевненіші...
В Кривошапка акторська майстерність - на нулю. Репертуар, в якому він "блищить" - дуже обмежений. Не може він спіавати однаково добре оперні арії та рок.

А дует Павліка і Семенова може співати оперні арії, якщо ви вже про однаковість і універсальність заговорили??? Та їхні голоси (дуета і Кривошапка) до порівняння нема чого ставити. А акторська майстерність-діло наживне, він ще молодий! Головне в нього є голос і особливий шарм! І як вже тут неоднарозово писала, це перш за все ВОКАЛЬНЕ шоу!
Дует лишили тільки через те, що хлопцям вже тридцятка і іншого шансу у них не буде. Та й дружні зв"язки Кондратюка і Павліка старшого......людський фактор теж відіграв роль.

Annabela
14.12.2010, 22:01
НЕ унікальний. Так, непоганий.
Те що він не унікальний-погоджуюсь, але назвати його так посередньо- "непоганим"??? Що ж тоді говорити про більшість "зірок".

Annabela
14.12.2010, 22:04
Особисто для мене проект втратив цікавість((
І у мене тепер такі відчуття......(((

Liona
14.12.2010, 23:29
але назвати його так посередньо- "непоганим"???
Вас обурює моя особиста думка? ))))
Добре, поясню :) Для мене чудовий співак - це той, котрий НЕ ФАЛЬШИВИТЬ. Кривошапко не раз грішив хибними нотами.
Взагалі - про смаки не сперечаються, своїм дописом я ніяким чином не хочу сказати, що хтось - фуфло, а хтось - цяця. Просто я намагаюся зрозуміти, через що такий лемент. Врешті-решт, це лише гра. І програвати треба вміти :)

SovaBa
14.12.2010, 23:48
Liona, гра грою. Наразі, багато-хто сумнівається, що вона була чесною. А фальшивили там всі, та це й логічно.
"Лемент" через те, що вилітає претендент на перемогу. Я не фанатка Кривошапка, і на проекті є хороші співаки, проте є і слабші. А от хто і для чого так карти підтасував- вже версій достатньо висловлено, і я особисто в об"єктивність рішення не вірю.

Liona
14.12.2010, 23:58
Наразі, багато-хто сумнівається, що вона була чесною
От поясніть мені, в чому та нечесність полягає?

Wonder
15.12.2010, 00:04
От поясніть мені, в чому та нечесність полягає?
ось відповідь

А фальшивили там всі, та це й логічно.
"Лемент" через те, що вилітає претендент на перемогу. Я не фанатка Кривошапка, і на проекті є хороші співаки, проте є і слабші

Liona
15.12.2010, 00:12
та ну! За весь проект лише раз порушили правила і вчинили нечесно - коли в номінації були ДКГ та Скалозубов, тоді ніхто не покинув проекту, хоча мав би. А чекати кришталево-чесного суддівства від людей, які прямо зацікавлені у самому проекті - то взагалі смішно :) Як, зрештою , і від глядацького голосування чекати об'єктивності.

Wonder
15.12.2010, 00:22
А чекати кришталево-чесного суддівства від людей, які прямо зацікавлені у самому проекті - то взагалі смішно Як, зрештою , і від глядацького голосування чекати об'єктивності.
нарешті я з вами згідна :)

Darcy
15.12.2010, 02:10
Фуууух.... Ледь перечитала всі ваші повідомлення за ті три дні, поки мене тут не було.... Отож, почнемо потрошки:

про Сашу Кривошапка
він так розплакався вкінці..
він ще потім сів на сцену і плакав (чого вам в ефірі вже не показали)
http://s013.radikal.ru/i325/1012/c0/1cc01299e7f5.jpg http://i025.radikal.ru/1012/37/3d0bbd4ba522.jpg

в понеілок ще приїде Дарсі з х-фактору,подивимся,що вона нам цікавого розкаже!
а ви питайте, а то я довго розказувати можу))

А я хочу фсьо таке як в марченко і кульчики, і суконку
суконка в Марченко зблизька виглядала жахливо, уявляю, як вона її мабуть гризла і кусала... Тонесенька тканина, на яку нашиті пайєтки шарами, як риб'яча луска. і отой шлейф вона в перервах весь час в руці носила))) Зате в неї були дууууже красиві туфлі на сережки!
http://s53.radikal.ru/i142/1012/8a/dec87bf81ca5.jpg

Кузнєцов взагалі не сподобався
я його абсолютно не захищаю, але він співав з температурою... до речі, в залі його виступ був не таким нудним, як по телевізору...

Кривашапко...(а він кульчики змінив)
змінив "тунелі", бо він тих металевих в вуха зимно...

я тоже прозріла....видно було шо то Оксані на вушко режисери прошептали!!і шо там можна було думати,шо аж рекламу включили..
нічо приїде Дарсі і все нам розкаже))
під час тої непланової перерви судді не вставали з місця і ніхто до них не підходив. і Оксана мовчала. тільки зал обурювався..... підозрюю, що вся інформація передавалась в вуха тим, кому треба...

Йолка Сашу не відстояла! тому слів подяки з його уст не отримала...
він подякував Лізі, а Ліза - це і є Йолка.

Пуся
15.12.2010, 10:30
А Кривошапко повинен в суботу бути на х-факторі :girl_tender:Правда невідомо в якості кого.... Ось тут детальніше: Один из самых популярных участников шоу «Х-фактор» рассказал всю правду о своем пребывании на проекте.

В прошлую субботу подопечный Елки вынужден был покинуть проект. Несмотря на то, что Александр Кривошапко пользовался успехом у зрителей, жюри решило оставить Сергея Семенова и Александра Павлика. Что стало причиной ухода Александра Кривошапко из проекта, и есть ли у него шанс вернуться в «Х-фактор» - читайте далее.

- Ты ожидал такого исхода?
- Да, я ожидал, что уйду, даже более того - был уверен в этом. Чувствовал исход еще с утра субботы и подготовил в первую очередь к этому мою маму, чтобы это не было для нее неожиданностью. Поэтому на эфире она нормально приняла эту новость. Интуиция не в первый раз мне правильно подсказала - аналогично было с уходом Монатика-Сафарова и Тани Зотовой - я предполагал, что они уйдут именно в такой очередности.

- Держишь обиду на жюри?
- Нет, я не держу обиды на жюри: это их субъективная оценка моего творчества, выступлений. Я не имею права критиковать судей, и как говориться в шоу: решение жюри окончательное, и обсуждению не подлежит. Поэтому я не хочу его обсуждать.

- Твои впечатления от проекта в целом?
- В целом если начну говорить, мне не хватит слов. Шоу СТБ «Х-фактор» очень важно для меня, это была интересная веха моей жизни, и до сих пор не верится, что она закончилась. Это что-то невероятное и запоминающееся. Я познакомился с интереснейшими людьми, которые в корне изменили мое представление о музыке. Это незабываемые встречи, знакомства с известными людьми и пока один из лучших периодов моей жизни.

- Можешь минусы шоу?
- Минусы - что я, к сожалению, не смог до конца найти общий язык с моим продюсером Елкой - наши музыкальные вкусы расходятся.

- Кого можешь выделить из членов жюри? Чье мнение для тебя было важным?
- Буду краток - Сергей Соседов.

- На каждом шоу были звездные гости, с кем удалось познакомиться, пообщаться?
- Пересеклись с Валерием Меладзе, Святославом Вакарчуком и Патрисией Каас. Перед Патрисией мы стояли за кулисами, я немного растерялся, и начал просто говорить все слова на французском, чем очень ее рассмешил. Меладзе я выразил свое глубокое уважение, мне нравится его творчество. С Вакарчуком буквально два слова, у нас было очень мало времени на общение, так как мы готовились к выступлению.

- За кого будешь болеть и кого поддерживать из оставшихся участников?
- Во время шоу моими фаворитами изначально были Владимир Ткаченко и «Дети капитана Гранта». Сейчас мои симпатии на стороне дуэта «Павлик-Семенов», так как в очной битве с ними я потерпел поражение, поэтому теперь отдаю предпочтение им.

- Чем займешься в ближайшем будущем? Планируешь пробиваться в шоубиз?
- Уже в эту субботу я буду на «Х-факторе», подробностей пока сказать не могу. Вообще, сразу после ухода я решил для себя, что, так или иначе, но до гала-концерта «Х-фактора», который состоится 8 января, я буду в Украине. И отдохну, и в ритм вернусь. К учебе планирую возвращаться уже после праздников.

- Ты считаешь себя талантливым?
- Я не считаю себя талантливым, я считаю себя способным человеком. У меня есть некие способности, и если их развивать, они приведут к определенным успехам.

- Какой номер можешь назвать лучшим?
- Насчет лучшего номера «Х-фактора» я ответить не смогу - у нас работает шикарный креативный продюсер - Татьяна Денисова, она создает номера-шедевры. В каждом эфире я выделял себе пару-тройку.

Лучший мой номер? Легче вспомнить, какой менее понравился. Это постановка композиции «Памяти Карузо» (песня «Опять метель»), так как особенной постановки не было. Была простая на первый взгляд, но на самом деле сложная постановка под «Jet'aime» и «Вечная любовь», где была игра на рояле. Были технические постановки в 6-м и 7-м эфирах, особенно где каток был, это сложно на сцене создать. Да все, в принципе, постановки для меня были очень хорошими.

Песню за жизнь в 7-м эфире мне было наиболее приятно исполнять - арию «Мистера Х». Эта песня была криком моей души, у меня ведь было седьмое чувство, что я уйду. Выходя, я знал, что это мое последнее выступление на «Х-факторе». Я выдал в ней все, что мог. Не знаю, как его приняла публика, но для меня оно было самым лучшим.

- У тебя такая армия фанаток, а есть любимая девушка?
- Я бы их не называл фанатками - это болельщики моего творчества. На самом деле мне очень приятна поддержка всех этих людей, благодаря им вся Украина всколыхнулась, не побоюсь этого слова. Это действительно очень серьезная поддержка. Сейчас появилась информация, что телеканал СТБ в субботу озвучит заявление по итогам голосования, когда я ушел. И я даже буду присутствовать в субботу на эфире, так что не знаю, что меня ждет дальше.
Что касается девушки - да, она есть, но я не афиширую своих отношений.

мушу тепер подивитись, що ж там таки відбудеться... :girl_crazy:

RUSlana
15.12.2010, 10:53
підозрюю, що вся інформація передавалась в вуха тим, кому треба...
От знову боюсь, що всі хороші проекти рано чи пізно трохи споганюють як не режисери чи продюсссери то великі гроші (маю на увазі коли переможець відомий на перід, а всякі смс голосування є способом як його туди протягнути - бо хто там знає як проходить то голосування:girl_sad:).
Надіюсь цього разу може все хоч пройде ок.

Wonder
15.12.2010, 10:57
і мій чоловік вважає, що рейтинг в шоу в суботу буде велетенський
доречі, може вони спеціально такий резонанс створили, щоб підігріти інтерес до шоу :)

Darcy
15.12.2010, 11:35
Тут є непогана стаття, можна почитати: http://mycityua.com/articles/country/2010/12/14/210437.html
Моя особиста думка щодо суботи: відкриють конверти з голосуванням і в шоу лишиться той, в кого більше голосів (можливо).

Almariel
15.12.2010, 11:44
після прочитання інтерв’ю з Кривошапком мені здвється, що його таки повернуть назад...

щодо того, що він потрапив у номінацію. якщо вважати, що вони дійсно оголошують результати голосування, то справді у Кривошапка якісь були всі дуже схожі номери, монотонні, можливо тому і вилітав. а ще його фрази про пісні, які не подобаються, про те, що він не заводить тісної дружби...
я думала, що буде вилітати кузнєцов, але ...
Йолка і справді якийсь не дуже толковий продюсер - не підходящі пісні вибирає своїм хлопцям.
хочу щоб виграла Маша або Іра (але не думайте, що в це через гендерні упередженості...). Ткаченко не подобається. у ДКГ мені багато виступів не подобалось (та й не тільки мені - частенько вони бували у номінації), Павліки - не дуже сильні і не дуже зіспівались.

Darcy
15.12.2010, 11:59
Не знала, куди ці фото закинути, певно сюди. Я з учасниками і з деякими суддями :girl_tender:
Ярік Радіоненко і букет для Патрісії Каас
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_7371965e.jpg
Сашка Кривошапко щасливий, бо почув що я зі Львова. Сказав, що дуже любить Львів :)
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_a1d161db.jpg
Маша Рак пробігала перед ефіром ще з незакінченою зачіскою)))) Єдина, з ким я потім не сфоткалась.
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_97257813.jpg
Сосєдов просто лапочка, щось він мав настрій говорити))
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_1b63e4e6.jpg
Лізочка))) В мене просто нема слів, така лапуля!!! Ще краща, ніж на екрані!!!!
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_83298c95.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_c8dd7626.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_b0c6d137.jpg
Льоша Кузнєцов
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_9d1db587.jpg
Володя Ткаченко, вже дуже спішив, але ще сфоткався зі мною)))
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_a438606f.jpg
Ірочка Борисюк, просто королева!!!
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_85b8b2af.jpg
Павлік і Семенов - дуже прості і прикольні хлопці.
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_4d9c7a70.jpg
Дітки Капітана Гранта. А Жені таки краще з кучеряшками!
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_3b39b043.jpg
А Лілічка подарувала Кривошапкові ведмедика. Зверніть увагу на вуха! Саша був в ауті!!!
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_fcd630a1.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_348b257c.jpg

olja_zaj
15.12.2010, 12:03
мені здвється, що його таки повернуть назад..
Таки вернуть, вчора була зустріч з ним в Маріуполі, то казали шо вернуть..і він буде до кінця боротися..
що рейтинг в шоу в суботу буде велетенський
таки буде великий..

Aelita
15.12.2010, 13:52
Darcy,фотки супер!!!!Особливо з Соседовим,Йолкою та Сашком(очки в нього такі класнесенькі :girl_spruce_up: Такссс,Кривошапку будуть вертати???? Невже в нашій країні є справедливість,чи то такий мудрий хід каналу для збільшення рейтингу(чи то пак,інтриги)? А я нашо, питається, так сі нервувала?!:girl_mad:

Darcy
15.12.2010, 13:56
Darcy,фотки супер!
Дякую, в мене їх ще багато є, от лиш не знаю, куди їх закидати :))))

вчора була зустріч з ним в Маріуполі
Такссс,Кривошапку будуть вертати???
http://lifecity.com.ua/news/7312/

Але за моїми даними, Саша так просто не вернеться, хіба що на своїх умовах.

Trumbumbulja
15.12.2010, 14:02
От вигнали Кривошапка і всеукраїнська туга! Не такий він і хороший співак! Добре тут писали, що він весь час перебуває в одному образі. То як Зотова, тільки голос має сильний. Бути артистом не означає лише співати печально-тужливо-плаксиві пісні, а бути й актором, зуміти розіграти і комедію, а не тільки трагедію!
Якщо повернуть Кривошапка, то буде несправедливо. Тоді і Монатіків, і Зотову, І Скалозубова, і Стасюк треба вертати. Вони ж теж талановиті.

Darcy
15.12.2010, 14:05
Кому цікаво, тут http://kp.ua/daily/press/detail/3381/5/ зараз починається онлайн-відеоконференція з Сашею Кривошапко.

Darcy
15.12.2010, 14:06
От вигнали Кривошапка і всеукраїнська туга! Не такий він і хороший співак!

Біда не в тому, що його вигнали, а ЯК його вигнали.

Nana11
15.12.2010, 14:36
Тоді і Монатіків, і Зотову, І Скалозубова, і Стасюк треба вертати. Вони ж теж талановиті.
Ага, так якось не справедливо получається, тоді всіх треба вертати, вони всі теж були дуже талановитими.
А може так спеціально зробили, його вернуть і він (о чудо!) виграє це шоу. В такому випадку можна також сказати що це все куплене і підстороєне спеціально під одну особу, тільки в цьому випадку під нього.
От ше що мені цікаво, хто з дівчат, які дуже вподобали його, дійсно голосували смс-ками за Кривошапко в цю суботу? От я голосувала за Рак, а мама моя за Борисюк.

Пуся
15.12.2010, 15:27
Darcy дуже дякую за фотки! Ну просто супер!!

А ведмідь... ну просто слів нема який класнючий :girl_tender:

kuzichka
15.12.2010, 16:36
та чи вся справа у учаснику?
тут багато питань до правил шоу.
для чого співати "пісню за життя", якщо на неї судді увагу не звертають, а дивляться загалом на успіхи того чи іншого учасника? в даному випадку це не бралось до уваги....
і, взагалі, як судді можуть судити , якщо вони мають своїх підопічних?

Анута
15.12.2010, 16:43
а у другому ефірі теж "шоу" було...
давайте поділимо 2 лімона на 10 і буде спокій ))

Annabela
15.12.2010, 18:17
Вас обурює моя особиста думка? ))))
З чого ви взяли, що обурює? Просто я з нею не погоджуюсь)))

А чекати кришталево-чесного суддівства від людей, які прямо зацікавлені у самому проекті - то взагалі смішно Як, зрештою , і від глядацького голосування чекати об'єктивності.

А з цим абсолютно згідна!
Тоді і Монатіків, і Зотову, І Скалозубова, і Стасюк треба вертати. Вони ж теж талановиті.
Таких "талановитих" через одного.

От ше що мені цікаво, хто з дівчат, які дуже вподобали його, дійсно голосували смс-ками за Кривошапко в цю суботу?
Я дійсно голосувала за Кривошапка!!!!!!!! До того ж вперше у житті голосую за когось на шоу! Відчуваю, що стаю фанаткою, але що поробиш)))))

Darcy дуже дякую за фотки! Ну просто супер!!
А ведмідь... ну просто слів нема який класнючий
ППКС Ведмедик мене також вразив!

Darcy
15.12.2010, 23:09
Добре, бачу, що найцікавіші фотки буду викладати тут порційно. А то привезла десь 800 фоток :girl_crazy:
Отож, почну з виступів: :girl_tender:
Іра Борисюк
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_ee0c226b.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_2ff468a9.jpg
Павлік-Семенов
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_c21c8ce4.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_f8f1d9de.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_5936c073.jpg
Сашка Кривошапко
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_d5c46c6f.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_5d2be954.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_0770afdf.jpg
Ткаченко
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_b094f334.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_4c5e6719.jpg
Маша Рак
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_5b71172f.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_ded5c33c.jpg
Олексій Кузнєцов
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_fc50c5e6.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_c98b687d.jpg
ДКГ
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_2ca7de02.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_3dd79fbc.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_b11f4af6.jpg

terezka
15.12.2010, 23:36
Моя особиста думка щодо суботи: відкриють конверти з голосуванням і в шоу лишиться той, в кого більше голосів (можливо).
так вони порушать правила шоу ще раз - адже судді таки мають право самі приймати рішення
а те, що було в суботу - було не прикритоб спробою вплинути на суддю в прямому ефірі
виходить, що ті правила шоу, як дишло - крутим як хочем
так і зотову можна вернути, і богуславського (всіх, за кого не відкривали конвертів)

Darcy
15.12.2010, 23:40
так вони порушать правила шоу ще раз
Ну що зробиш - яка держава, такі і шоу..... На жаль...

terezka
15.12.2010, 23:46
яка держава, такі і шоу..... На жаль...
точно,і таки жаль

enigma
16.12.2010, 11:52
те, що було в суботу

люди просвітіть, я дивилась співи, а голосування вже не дивилась. Я в курсі, що Кривошапка вигнали, але в чому такий скандал? (ну окрім того, що були "достойніші" кандидати на виліт. Чи то саме в цьому?).

terezka
16.12.2010, 12:08
але в чому такий скандал
під час оголошення рішення суддів (їх остаточне слово) Марченко не дала сказати жодного слова Кондратюку і вимагала аби судді залишили свої місця, бо Кондратюк ще не прийняв рішення.
потім була пауза (рекламна), і тоді Кондратюк сказав за кого він голосує.
якраз дії Марченко і показали, що щось не так у королівстві Х-Фактор

talja
16.12.2010, 15:20
якраз дії Марченко і показали, що щось не так у королівстві Х-Фактор
Це й до того зрозуміло було, просто цього ефіру проявило себе досить яскраво - так щоб всі все зрозуміли! Україна ж, якщо роблять то роблять неграмотно, вже б далі красиво дурили одних, грамотно використовували інших заробляли грошенята о то починають злити народ! Та й взагалі шоу тепер якесь надто скучне...

Nana11
16.12.2010, 15:52
дійсно голосувала за Кривошапка!!!!!!!! До того ж вперше у житті голосую за когось на шоу!
І більше ніхто з тут присутніх?

terezka
16.12.2010, 16:29
я жодного разу за нього не голосувала, маю інших улюбленців

Wonder
16.12.2010, 16:38
а що вам то дасть?
я догадуюсь що, на мою думку, це хибна позиція...

Darcy
16.12.2010, 16:52
Продовжу свій фотозвіт.
Отож, судді:
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_795a2968.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_b02b3b26.jpg
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_e3727702.jpg
Сосєдов (в нього інтерв'ю брали в перерві)
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_79b41784.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_e859dc5f.jpg
Ялиночка
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_0697e141.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_f56c69d1.jpg
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/120049101/x_a902da35.jpg
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/120049101/x_d4e0e6c4.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/120049101/x_f640e0e3.jpg
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/120049101/x_44957548.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/120049101/x_cf397a2f.jpg
Судді з своїми підопічними:
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_9f5c4057.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_14de2c5d.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_2c2b416f.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_f1493bb1.jpg
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_12b577a8.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_e2157549.jpg

silvia
16.12.2010, 17:55
цікава статейка про суботні результати ......http://censor.net.ua/ru/news/view/146636/posle_skandala_kondratyuka_vygonyat_iz_jyuri_telep roekta

Darcy
16.12.2010, 18:31
І останній комплект фоток)))
Всі учасники
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_57ad06e6.jpg
Загальний виступ
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_f2bad7e2.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_3c4321bd.jpg
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_7e2a9397.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_4a9eef3e.jpg
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_ef0687b5.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_fd08349c.jpg
Крістіна з Каліфорнії, переможниця тижня Х-фактор онлайн
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_4da3d99f.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_202595f3.jpg
Гостя шоу - Патрісія Каас
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_4185fd60.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_693aa245.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_00cc80d1.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_02721442.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_8279c7d9.jpg
На шоу був замічений тато Саші Павліка - Віктор Павлік
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_7e41a797.jpg
Ну і Оксана Марченко
http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_e0b298b9.jpg http://cs9929.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_91513039.jpg

Ну от, основні фотки виклала))))) Тяжко було вибрати))

napoleona
16.12.2010, 18:44
хочу піджак такий як у Каас:)

Abraira
16.12.2010, 19:32
Ледь перечитала всі ваші повідомлення за ті три дні, поки мене тут не було....
Нє, ну чого не шепнути мені на вушко, що їдеш на ефір? Я би ще якийсь сувенірчік для Лізи передала :girl_blush2:

Доречі, забираю свої слова назад, щодо чесності підсумків і голосування... не вірю я вже у ту чесність, після того, як турнули Сашу.

Mazerati
16.12.2010, 19:34
Якщо чесно, то я б на місці Кондратюка теж голосувала проти Кривошапка. Павлік і Семенов мені теж не дуже, але реально пісні, акторська майстерність в них набагато кращі. Був би Кривошапковим продюсером Сєрьога, він би точно переміг. Йолка підбирала йому погані пісні.

Abraira
16.12.2010, 19:58
Якщо чесно, то я б на місці Кондратюка теж голосувала проти Кривошапка
Ну звичайно, бо судді зараз діють за приципом курятника "Заклювати ближнього й обі***ти нижнього"

talja
16.12.2010, 22:39
Darcy, :girl_claping:дякую за такі реалістичні фото!:girl_tender:

Darcy
17.12.2010, 04:11
Нє, ну чого не шепнути мені на вушко, що їдеш на ефір? Я би ще якийсь сувенірчік для Лізи передала
Вікусь, то все таааак спонтанно і швидко вийшло, що я ледь сама подарунок Лізі встигла прихопити.... Але думаю, то не остання наша з нею зустріч. ;) Наступного разу обов'язково тобі скажу!!!! :girl_claping:

Darcy
17.12.2010, 04:26
дякую за такі реалістичні фото!
Переглядайте на здоров'я ;)

От ще одна фотка (виступ Ткаченка), не знаю, наскільки вдала, та я, чесно кажучи, була трохи здивована.
Піднебесні феї трояндових пелюстків: :girl_haha:
http://cs11302.vkontakte.ru/u7985132/123323122/x_34684bd0.jpg

А, забула похвалитись: мене Саша Кривошапко поцілував в щічку :girl_blush2: :girl_haha:

Nana11
17.12.2010, 13:34
а що вам то дасть?
я догадуюсь що, на мою думку, це хибна позиція...
ну просто одне діло, щоб просто подобався і за нього вболівати, а коли його виженуть говорити що це все сплановано і дуже не чесно і зовсім інше -це голосувати. Для вас хибна, для мене справедлива.
І ше, Кондратюк він ж жива людина, і йому як і багато кому, навіть якщо подивитися на статистику цієї теми, міг не подобатись Кривошапко, ну не може ж він всім обовязково подобаться.

Анута
17.12.2010, 16:04
знаєте, я таки не розумію тієї бучі довкола Кривошапко...
гарно співає, згідна. А їнші що? інші теж співають.
а скільки вилетіли не дойшовши до 12-тки? Там що гірші були? переглядали неодноразово ролики відбору на ютуб. Багато достойних.
хтось давав тут посилання на статтю (http://censor.net.ua/ru/news/view/146636/posle_skandala_kondratyuka_vygonyat_iz_jyuri_telep roekta)
я не згідна. уявляю як то все зараз неприємно для Маші Рак. ЇЇ ж бо обсусолюють найбільше, а ще скільки будуть...
а щодо Кондратюка: от всі кажуть він не так сказав. А чому не кажуть що Сосєдов не так сказав? Якби опитування суддей розпочали не з Сосєдова, а з Кондратюка? Тоді б Сосєдов мав би змінити свій голос...

я не берусь нікого захищати, але не розумію того розголосу. Реально.
якщо після такої піар-компанії його повернуть в проект - не знаю чи буду надалі йому симпатизувати.

Вже двічі змінюють правила шоу. Може тоді не судді погані, а з правилами щось не той во, га??

Prutylyatko
18.12.2010, 19:26
Ау, дівчатка, де ви... Як на диво. сьогодні випало подивитись ефір, а поговорити...
Ткаченко сподобався. гарно виступав, зараз Марія Рак, теж має бути гарний виступ

Fechka
18.12.2010, 19:41
Привіт! Почався 8й раунд.. і "весело".. ой журі поводиться "неперевершено."..
Найперше.. Не дуже задоволена виглядом Оксани Марченко..пляття-чудне, а макіяж-вульгарний...(це моя думка...)вона виглядає з ним старшою....образ("куртизанки,чи Анжеліки їй не до лиця...)... Перший учасник В.Ткаченко.. як на мене звучав "глухо" на фоні музики,виступ на оцінку 3 по 5-ти бальній шкалі........А Марія Рак..-чудова... побачимо,що далі......

Prutylyatko
18.12.2010, 19:44
В черговий раз не розумію реакцію Сосєдова на українські пісні... між суддями вже починаються відкриті сварки та неприязні, цікаво, що буде ближче кінця

Надя К.
18.12.2010, 19:44
Марія рак класно виступила, мені дуже сподобалось. А от Соседов трохи придерся до її виступу, аж занадто...

terezka
18.12.2010, 19:46
пляття-чудне
таки так, мені також сподобалось
Машу Рак не чула:( доведеться завтра в повторі дивитись
а Ткаченко - він зараз і дійсно вже не такий манірний, як був

о, і правильно Йолка сказала стосовно Кривошапко :І де ви були в суботу?!

Aelita
18.12.2010, 20:00
Так,почнем з Оксани,погоджуюсь зі всім вищесказаним-плаття гуд,макіяж нідочого,ніяк їй не пасує,штучна вона з ним. От, наприклад, минулого ефіру було навпаки-плаття виглядало дешевим,а коли був крупний план(макіяж,зачіска) мені подобалось.Ткаченко сьогодні мене не дратував,це вже добре),пішла йому та пісня. Марія теж непогано,особливо український текст,образ мавки,побажання "дай Бог"-гарно.Да,конєшно, пан Соседов постарався з критикою,відразу видно не знайомий з укр.мотивами,укр. самобутністю ...Як то він сказав-"нарочито" йому...відітелі...

Fechka
18.12.2010, 20:04
Павлік і Семенов: постановка -супер(декорації; ефект весни-неперевешений, морозу.....),що не скажеш про них...

...До речі Йолка сьогодні дуже приваблива.. від макіяжу і вуалі я в захопленні....

arushka
18.12.2010, 20:06
Мені Марченко сьогодні виглядає так, ніби сніг відгортала цілу ніч. Чорні тіні - явно не її.
Рак і Ткаченко сьогодні молодці, а Павлік & Co , на мою думку, перші претенденти на виліт.

Prutylyatko
18.12.2010, 20:08
а мені чимось імпонують Павлік з Морозовим (якась в них ще дитяча наївність. але це не для цього шоу), а Сосєдов... на рахунок пісень Меладзе... таке враження, що він втрачає самоконтроль та не думає, про що говорить.

Prutylyatko
18.12.2010, 20:08
Чорні тіні - явно не її.
От, власне, мені теж це дуже кинулось в очі. аж задуже...
Плаття гарненьке. цікаве таке.
Щось думала, що "боксер" вже вилетів, а ні...

Liona
18.12.2010, 20:09
мда... Щось мені не подобається цей ефір... Вигляд Марченко - жах! Починаючи від сукні, закінчуючи зачіскою та макіяжем, які додають їй зайвих років 15-20...
Ткаченко - нууудно!
Маша Рак... Якщо чесно - погоджуся з кожним словом Сосєдовим, хіба що він то все загостро сказав, можна було делікатніше. Але по суті він має рацію - Марії гірше даються російсьткі та українські пісні :( І з сукнею погоджуюсь - додавала зайвих кг...
Дует - жах! Ну де ж так можна фальшивити :(((((((((
Зара ще на Кузнєцова глянем.. але відчуваю, що не краще виступить...

Liona
18.12.2010, 20:11
Павлік з Морозовим
:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

Fechka
18.12.2010, 20:17
"Респект" Лізі за О.Кузнєцова-скажу по галицькому "ладний батяр"!! Справився,змінив образ...(моментами виглядало смішно.. але... Оцінка 4+!!!!) (На мою думку він мав би покинути минулий ефір...та не цього разу :girl_wink:мабуть...

Prutylyatko
18.12.2010, 20:18
Liona. вони в мене чомусь так і асоціюються, інакше не повертається язик цей дует називати:girl_haha:

zaba
18.12.2010, 20:25
о, і правильно Йолка сказала стосовно Кривошапко :І де ви були в суботу?!

А що було, а то я пропустила 20 хв???
Кузнецьов здивував і посміхнув :)

zaba
18.12.2010, 20:26
Борисюк просто бомба!!!!!!!!!

Fechka
18.12.2010, 20:26
І.Борисюк -краса.. співу.. номеру...захоплює душу..від її голосу,співу "мурашки по тілу"(ну трошки в кінці не вистачило мелодійності.. та на межі спів на межі надриву.. теж непогано....).... загалом дуже-дуже SUPER!!!!

Пуся
18.12.2010, 20:29
а мені Борисюк зовсім не сподобалась ..... :bad: Один крик і більше нічого... а жаль ...

Поки що Рак найбільше до душі

Fechka
18.12.2010, 20:30
І.Борисюк-поки, що найкраща!Вибір пісні влучний....Вона чудова.. і спів, і сцена, і костюм все SUPER!!!
(ой "заглючив" компютер тому написала двічі..пробачте про дубляж...)

Prutylyatko
18.12.2010, 20:30
та на межі спів на межі надриву
от мені здалось, що аж занадто на межі надриву, чуть не зірвала голос. Виступила гарно, але ті внутрішні емоціїї щодо пісні їй заважали, але то моя думка.

panna
18.12.2010, 20:32
Ну нарешті, для Борисюк вибрали, те що дійсно пасує їй. Я в захваті, просто умнічка. Кузнєцов дійсно здивував, вперше його виступ привернув мою увагу, бо до цього,хоч талант і ніби є, але завжди було нудно. Машу Рак шкода, вона так старалась, а Сосєдов - "москаль", нічого не зрозумів.

Пуся
18.12.2010, 20:33
Павлік і Семенов: постановка -супер(декорації; ефект весни-неперевешений, морозу.....),що не скажеш про них...

повністю згідна, на що ж вони Кривошапко проміняли... жах просто

zaderyshka
18.12.2010, 20:39
Я під час виступу Борисюк ледь не гепнулась з крісла. Можна не терпіти Сосєдова, але ж погодьтесь - він РОБИТЬ ШОУ. Може Іраі з надривом зайвим співала чи там десь і не попала в ноти, але ж ЯК це було ГАРНО!!! Особисто я в захваті!!!

Пуся
18.12.2010, 20:59
В Марченко, з тим кольором помади, якісь зуби великі стали, чи то тільки мені так здається :girl_haha:

Марточка
18.12.2010, 21:32
Марченко сьогоднв просто жах.Дуже подобається макіяж Елки,він завжди такий класний.Цікаво чим вони її так малюють?Де б то взяти такі тєні?))))

Fechka
18.12.2010, 22:27
Ну що ж Ірина Борисюк цього ефіру порадувала.....Завершальна пісня "хороша"!(Потрібно підмітити, що трагічні пісні її "фішка"...)Гарний образ... цікава квітка на задньому фоні...балет....Досконала постановка... Вдалось все.. Оцінка 5!!!!!

terezka
18.12.2010, 22:34
Кривошапка вернули!!!!

Fechka
18.12.2010, 22:36
певно він відмовиться....................

algo
18.12.2010, 22:37
Нажаль другий тур пісень не бачила,але з першого найбільше сподобались Кузнєцов і Борисюк.взагалі не сподобалась Рак і Семенов з Павліком!о, Кривошапка вертають)) як і прогнозувалось і типу під то збільшили кількість місць у фіналі щоб було від кожного судді по людині!

Fechka
18.12.2010, 22:38
...Ура!!!!!!!!!!!!:girl_wink:Справедливість ТОРЖЕСТВУЄ!!!!Він погодився!:girl_flag_of_truce:!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!УРА! Успіхів тобі... Бажаємо попасти в фінал....(а судді в ж...:girl_haha:.)!Ми вирішуємо ВСЕ!...може:girl_in_dreams:???!!!

terezka
18.12.2010, 22:39
ипу під то збільшили кількість місць у фіналі щоб було від кожного судді по людині!
ой, боюсь, що власники формату будуть невдоволені (ті, в кого ту програму купили)
наші вже так крутять і вертять правилами, що голова обертом йде

і думала, що Кривошапко таки відмовиться, але він, видко, не гордий. В чомусь я його розумію, бо то шанс таки

і все-таки інтернет - то сила

Fechka
18.12.2010, 22:42
з першого найбільше сподобались Кузнєцов і Борисюк.
Цілком погоджуюсь.. у другому вони теж були кращі....

Пуся
18.12.2010, 22:43
:girl_claping::girl_claping::girl_claping: УРААААААААААААА Кривошапко!!!! УРА!!

Сьогодні, як виключення, голос віддам за Рак. А в наступні ефіри лише Кривошапко! :connie_pull-pigtail

А судді такі недовольні сиділи... Беки вони :girl_haha:
доречі виступ Борисюк №2 мені сподобався, і ще ДКГ теж, їхній другий виступ був хороший

Пуся
18.12.2010, 22:46
і думала, що Кривошапко таки відмовиться, але він, видко, не гордий. В чомусь я його розумію, бо то шанс таки

Кривошапко зовсім не хотів повертатись, якраз саме через гордість, але на онлайн-конференції він сказав, що йому совість не позволить знехтувати тим, що робили його фанати впродовж тижня ) І я щаслива, що совість в нього таки є ))))

Зануда
18.12.2010, 22:48
Марченко сьогодні мене порадувала:
http://s014.radikal.ru/i326/1012/f5/cff0a9c187d1.jpg
Знайдіть 10 відмінностей.
:xaxa::rofl::pardon:
А ще було кумедно, коли гітарист із гурту "Діти капітана Гранта" побіг з гітарою в народ і став на край сцени за суддями. Камера знімала його з такого ракурсу, що здавалось ніби він зараз Сосєдова грифом гітари по голові трасне.
А щойно, коли всі вистроїлись на сцені за ведучою, то бувший "барселонець" так голову завернув, що здавалось, ніби він Марченко в декольте заглядає.

Fechka
18.12.2010, 22:52
і все-таки інтернет - то сила
....цілком погоджуюсь........................
допис від algo
збільшили кількість місць у фіналі щоб було від кожного судді по людині!
..цілком логічно....
тепер лише цікаво хто буде представником від Сосєдова і Сєрогі....(логічно аби Борисюк і Дєті...(хоча від останніх зовсім не фанатію...)
..а ще не бачила радості на обличчі Лізи.....може його не показали.. та коли Марченко читала запис з конверту.. вигляд у суддів був дуже невдоволений....

zaderyshka
18.12.2010, 22:52
ой, нааароде, ціквий такий ефір просто мммм!!!! Тільки от Кондратюка, вибачте за вираз, на мило...ну шо ж він так з Маші знущається, голос в неї далеко не гірший від Борисюк...а постановкиі пісні вибирає. Перша пісня Маші була файною, але постановкамені млявю видалась...а за другу мені хотілось Кондарюка траснути табуреткою..
І ще дна інтрига вечора!!!!!Кривошапко, Кривошапко:girl_flag_of_truce::girl_claping::conni e_pull-pigtail

yaskrava
18.12.2010, 22:53
Мені звичайно Кривошапко теж подобається, і голос гарний і сам симпатичний хдопець. Таких співаків нам би не помішало, але я проти того, що його вернули. Ну де та справедливість? Чому інших не вертали, а він "асобений" чи що? Просто підняти рейтинг програми. Знатимуть же ш, що за Кривошапко тепер будуть слати СМСків повно, щоб він не вилетів і дійшов до фіналу. Але ж то правильно, потрібно же якось ті 2 мільйони гривнів назбирати і покрити інші росходи. :connie_pull-pigtail
Дивлюся шоу на автоматі, тому що знаю, що це перш за все шоу. Тому ні за кого не вболіваю. І якби сумно не було, таке враження, що там вже все продумано.
А ще десь в інтерв*ю Кривошапко говорив, що навіть якщо його попросять, то він не вернеться, адже його так образили і бла бла бла. Вернувся як миленький, посвітитися по телевізору то ще хочеться.
Ай думала буде файний проект, а виявляється як завжди. Треба просто признатися в коханні Сергію Сосєдову, як зробила Нана з кастингу. Во вона вже і свій перший кліп зняла, без будь якого там ікс фактору. :girl_wink:

тетяна7777
Марченко дуже гарна жінка,давайте признаємось чесно,що ми їй трохи заздримо і кожна з нас хотіла б опинитись на її місці,з таким макіяжем і в таких розкішних платтях,взагалі є ж така приказка-прибери пень,будет хорошень.
А Сосєдов сьогодні все влучно говорив,говорив правду,чого не скажеш про решту,які просто дуже улесливо обходили гострі кути))))
Ну як можна було сказати,що Елкін протеже заспівав гарно,як на мене то він просто підвивав,а не співав))))
Взагалі чомусь пісні у виконанні Меладзе я не сприймаю у чиємусь іншому виконанні,але це моє ІМХО.
А чому судді не раділи,що Кривошапко вернувся і Ліза не особо раділа,от як йому дальше з ними працювати,не заздрю йому!
Яскрава,Кривошапко "особенний",бо він сильний і талановитий,от тому його і прибрали,от тому і люди за нього,не за всіх на майдан виходять)))))

Chereshka
Кузнецов мене нині так порадував. що то ваще, він розкрився сьогодні нарешті а то я думала худий номер))))) а нині КЛАС))))))))))))
спдобались ще Рак і Борисюк супер-пупер)))))))))))))))))))))))))))))))

Кривошакпко вперед в бій і хватить талякати, тре всім показати де раки зимують))))))))))) ура ))))

Пуся
18.12.2010, 22:58
Марченко дуже гарна жінка,давайте признаємось чесно,що ми їй трохи заздримо і кожна з нас хотіла б опинитись на її місці,з таким макіяжем і в таких розкішних платтях,взагалі є ж така приказка-прибери пень,будет хорошень.
то мабуть треба такого чоловіка шукати як в неї, то й усі будемо на її місці )))))

Trumbumbulja
18.12.2010, 22:59
Ух, я зла! Повернули Кривошапка - ніби-то він звізда намбер ван! Таких, як він багато, то треба всіх вертати...Люди кричать "Ганьба", а йому хоть би шо. В нього файний голос, але не справедливо то все..
А взагалі, сьогодні мені сподобались тільки ДКГ. І постановки, і вокал...
ПІ СІ: А тепер кидайте в мене капцями!:girl_haha::girl_haha:

тетяна7777
18.12.2010, 23:03
то мабуть треба такого чоловіка шукати як в неї, то й усі будемо на її місці )))))
добре,то ж якою вона має виходити одягнена як ведуча,в паранджі,чи в платтях,на гудзичках до верху.Я думаю та команда,що там працює знає що робить))))
Але нашому народу не вгодиш,вийшла Марченко вся в чорному(коли траур був)-заклеймили,ханжа і т.д.,оголила губи і намалювала губи-розпутня.
Наскільки я знаю,що артисти одягаються і малюються яскраво,що б їх з сцени було видно,от уявіть сьогодні Марченко з блідо-рожевою помадою,то задні ряди сказали б що на сцені примара)))

Пуся
18.12.2010, 23:07
ПІ СІ: А тепер кидайте в мене капцями!

помідорами кидаю!!! :girl_crazy:

Chereshka
18.12.2010, 23:13
ле нашому народу не вгодиш,вийшла Марченко вся в чорному(коли траур був)-заклеймили,ханжа і т.д.,оголила губи і намалювала губи-розпутня.
Наскільки я знаю,що артисти одягаються і малюються яскраво,що б їх з сцени було видно,от уявіть сьогодні Марченко з блідо-рожевою помадою,то задні ряди сказали б що на сцені примара)))

ви праві на всі сто, її образ на шоу, в яких вона вистпає у ролі телеведучої цілком заслуга команди, а не її чоловіка.

проте чоловік також грає роль не останню, тому щоб попасти на декілька шоу і бути телеведучою, треба мати певні "плечі", того що кожен з нас знає, що з чим їдять

hrystusja
18.12.2010, 23:17
Мені здається, що тим що вони повернули Кривошапка, вони доказали людям, що не все там так прозоро з голосуваннями. Інакше чого їм боятись. Проголосували і все. Нічого проти нього не маю, але якось неправильно воно все!!!!
Шкода Марію Рак! Засудив її Сосєдов начисто!!! Сподобалась Борисюк і ДКГ! Цікаво яке завершення??? Не дочекаюсь!!))

Пуся
18.12.2010, 23:18
Я нічого не маю проти Марченко. Мабуть мені особисто просто більше імпонує образ тієї ж її колеги по каналу Лілії Ребрик - скромність та вишуканість. Крім цього я завжди в захваті від біжутерії Марченко, але її макіяж і сукні ну "не моє воно"...

Abraira
18.12.2010, 23:23
Ну, чому повернули Кривошапко, для мене, зрозуміло - бо керівництво каналу прислухалося до хвилі обурення, яка здійнялася... а причиною була не об"єктивність суддів (якщо казати прямо - видалили сильного суперника).
Ліза сиділа з кам"яним лицем. Особисто мені здається, що за цей тиждень їй так випудрили мозок, що видавати якісь яскраві емоції вже не могла, , нерви теж не залізні, вона і Льошу он як підготувала, набагато сильніше, ніж раніше.
Сосєдов мене просто зденервував сьогодні. Він так об**рає усіх конкурентів, ніби його критику направду послухають і з лапшею на вухах голосуватимуть лише за його підопічних. Я дуже люблю Іру Борисюк, і голосувала за неї у проекті.... а тепер не буду, то пахабне ставлення до конкурентів з боку Сосєдова не позволить мені відіслати СМС за Іру (кидайте тапками, але я направду зла!). Що це за "....в отличии от моего Толички Ткаченко". Добре, що Ёлка сидить між ним і пацанами, бо нині точно би у дзьоб дістав! Так Машу забакланив, що вона плакала... як він не знає УКРАЇНСЬКОЇ МОВИ то про яку НАПИЩЕНІСТЬ можна казати? Самозакоханий самодур-диктатор!
Забула написати про Марченко. Може я і не добачаю, але мені особисто вона сьогодні подобається. В макіяжі хіба трошки очі замалі їй зробили, яле все-одно файно
Ось така я сьогодні бе-бе-бе :)

Abraira
18.12.2010, 23:28
Шкода Марію Рак! Засудив її Сосєдов начисто!!!
А Сосєдов не є еталоном, він відомий муз.критик, але тут є його особистий інтерес (я вже писала "заклювати ближнього, обі***ти нижнього"). Маша Рак дуууууууе сильна, і він однозначно переживає за своїх.

Оксана Ст
18.12.2010, 23:29
Мені дуже подобається голос Ірини Борисюк. Більшість артистів на сьогоднішній естраді, ніби, співають одним голосом. А от Ірин голос чітко вирізняється з тої маси. Щодо Марченко, то макіяж просто жах, таке враження, що їй на обличчя оділи маску, тонаку, напевне, кілограм. Таке враження, що з неї просто пожартували візажисти...

Annabela
18.12.2010, 23:38
Ой, мені нажаль не довелося сьогодні подивитись ефір-були на День Народженні. Буду завтра в повторі дивитись.
Дівчата, з ваших дописів зрозуміла, що Кривошапко повернули!!!!!!!!!!!!!!!!!!! УРА!!!!!!!!!!!!!!! І добре, що погодився, зрештою стільки фанатів не можна розчаровувати і шанс потрібно використовувати! А чому його не має серед учасників, за яких голосувати?

terezka
18.12.2010, 23:52
А чому його не має серед учасників, за яких голосувати?

бо він не виступав, його повернули під кінець виступів, перед голосуванням

Darcy
19.12.2010, 00:11
Тепер я пару слів напишу))))
Почну з Марченко. Макіяж не сподобався мені тим, що він її трохи старить... Не можу пояснити чому....
З виступів мені сподобався Кузнєцов (Ліза просто молодець, чудово вони постарались), нарешті розкрився, перестав викликати до себе жалість....
Маша Рак в першій пісні не сподобалась, другої я не чула. Тобто, на мою думку то була просто не її пісня, вона її більше проговорювала, а не співала (ну крім приспіву), просто їй там трохи занизько ніби було.....
Діти капітана Гранта. І все-таки в них так гармонічно звучать голоси!!!!!
Ткаченко не сподобався сьогодні особливо!!!!!! І раніше не подобався, а сьогодні лажати почав ще й до всього!!!!!
Іра Борисюк неперевершена! З кожним ефіром подобається все більше і більше!!!! А ще й вона на мене вживу справила дуже добре враження. Дуже вдало їй пісні підібрали.
Про інших поки ніц не казатиму. Сосєдов сьогодні щось розкіпішувався, хоча з багатьма речами про які він говорив, погоджуюсь.
Лізуша (Ёлка) взагалі зе бест, і сьогодні не виключення!!!
Те, що Кривошапка повернули - для мене це було досить прогнозовано. Багато обурення в його сторону, ну але побачимо, що буде далі. Багато читала закидів в контакті, мол чого Ёлка не довольна тим, що Сашу вернули? Ну в цій ситуації так всеодно не вийде, щоб і вовки ситі і вівці цілі... На жаль...
Тому маємо те, що маємо.

А, хочу, щоб вигнали Ткаченка, але певно не буде мені нині ще такого щастя...

І ще, тапками не закидайте за якісь мої слова, то все моя суб'єктивна думка.

Abraira
19.12.2010, 00:22
А, хочу, щоб вигнали Ткаченка, але певно не буде мені нині ще такого щастя..
Якщо виженуть Ткаченка, Сосєдов 100% щось вичудить (Кривошапко ж повернули, а тут..... його чадо!).... може би Павлік-Морозов вилетіли?:girl_bye:

Darcy
19.12.2010, 00:25
може би Павлік-Морозов вилетіли?
Ой, Вікусь, насмішила))))
Ну вони хороші хлопці, шкода трохи буде..... Але ладно, вони як дует не дуже гармонічні. Головне, щоб не Льоша і не Іра Борисюк!!!! тьфу-тьфу-тьфу...

yaskrava
19.12.2010, 00:25
А хто такі Павлік-морозов? :connie_pull-pigtail
мені Павлик з Семеновим теж не подобаються, але хочу щоб вилетів Ткаченко. Якийсь він такий, навіть не знаю як то пояснити. Неприємний чи що.

Darcy
19.12.2010, 00:26
Ну ладно, і чур не Маша Рак!
(а то чую, зара полетять помідори, тапки і всьо прочєє)

Darcy
19.12.2010, 00:27
Ткаченко. Якийсь він такий, навіть не знаю як то пояснити. Неприємний чи що
Він якийсь кам'яний... Ну не може мати людина стільки ефірів, на сцені, поза сценою, одне лице.... Від нього якось навіть тепло не йде, коли біля нього стоїш, а від інших йде і тепло, і позитив, і якийсь навіть драйв, енергія!!!!

Ой, як там фізрук співає))))

yaskrava
19.12.2010, 00:29
ой а мені не подобається, що Марія Рак розмовляє російською, головне мама й сестра до неї по українськи, а вона по російськи. :girl_mad: Ніц не розумію, так само як і Монатік.

Abraira
19.12.2010, 00:41
Від нього якось навіть тепло не йде, коли біля нього стоїш
Він Едвард Каллен :girl_haha:

ой а мені не подобається, що Марія Рак розмовляє російською, головне мама й сестра до неї по українськи, а вона по російськи.
ОМГ.... стерла все що написала.... просто без коментарів..............

yaskrava
19.12.2010, 00:47
ОМГ.... стерла все що написала.... просто без коментарів..............
дякую за розуміння :wink:

Darcy
19.12.2010, 00:49
Ну все, тримайте мене, щось я так переживаю за ті результати :(((

Annabela
19.12.2010, 00:50
Якщо виженуть Ткаченка, Сосєдов 100% щось вичудить (Кривошапко ж повернули, а тут..... його чадо!).

Ой, це точно! Коли Ткаченко був у номінації, Сосєдов зарікався піти разом із ним.

Він Едвард Каллен
ррр не порівнюйте :girl_blush2::girl_wink:

Annabela
19.12.2010, 00:52
Ну все, тримайте мене, щось я так переживаю за ті результати ((

А я цього разу спокійна, забагато було переживань минулого ефіру.

Darcy
19.12.2010, 00:52
ЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄЄ!!!! Я пів будинку розбудила ;))
Кузнєцов і Рак пройшли!!!

ну.....

ІРИНА БОРИСЮК!!!!!!

Ну все, я спокійна!!!! Думаю Ткаченкові кирдик)))

Abraira
19.12.2010, 00:55
................. а щастя було близько.. Ткаченко лишився.............

mamaTimy
19.12.2010, 00:56
Ось і Павліки Морозові не пройшли...

terezka
19.12.2010, 00:56
а щастя було близько.. Ткаченко лишився
их... підпишусь під кожним словом

Annabela
19.12.2010, 00:57
Ну ось і все....Павлік з Семеновим пішли. Впринципі могли і минулого ефіру піти.

terezka
19.12.2010, 00:59
Впринципі могли і минулого ефіру піти.
але тоді б точно був якийсь продюсер-невдаха
а так кожному залишать по забавці

Annabela
19.12.2010, 00:59
Таке враження, що вони цього очікували, якось все спокійно.

bora
19.12.2010, 01:01
Думаю Ткаченкові кирдик)))
на жаль ні..

terezka
19.12.2010, 01:01
Таке враження, що вони цього очікували, якось все спокійно.
після того, що було в інтернеті, думаю вони багато що передумали і були готові, що їх поміняють на кривошапко

Darcy
19.12.2010, 01:05
Думаю, Ткаченко нас наступного разу порадує, і ми його востаннє тоді побачимо)))
Шкода хлопців, файнючі вони такі :((

Пуся
Ну ось і все....Павлік з Семеновим пішли. Впринципі могли і минулого ефіру піти.
справедливість все ж таки є)) І я спокійно йду спатки )))

Думаю, Ткаченко нас наступного разу порадує, і ми його востаннє тоді побачимо)))
Будемо надіятись )) Пора йому вже...

Annabela
після того, що було в інтернеті, думаю вони багато що передумали і були готові, що їх поміняють на кривошапко
Це правда! Я звичайно рада, що сталася так би мовити така своєрідна заміна, але краще би Кузнєцов поступився місцем.

Annabela
19.12.2010, 01:08
справедливість все ж таки є)) І я спокійно йду спатки )))

Агась! І я зі спокійною душею! )))

Abraira
19.12.2010, 01:09
Але вони останню пісню запороли........ жах
і Марченко, таким голосом сказала "я ледь стримую сльози" як прогноз погоди прочитала .... фе

Aelita
19.12.2010, 01:12
могли і минулого ефіру піти.
і не було б заворухи,:girl_wink:аж комп ше раз включила,бо емоції в мене зашкалювали після співу фізрука,підписуюсь під кожним словом Соседова,це просто вау,щиро,сильно,так по-справжньому. Я в захоплені,навіть Кривошапка на нього напевно б проміняла:girl_in_dreams:
Ну з дуетом я попрощалась ше в минулу п"ятницю...А за Борисюк я терпла,поки її назвали....
Щодо Марченко,я,особисто вважаю її надзвичайно красивою жінкою,і милуюсь нею,коли образ їй вдалий підберуть(власне,милуюсь,а не заздрю)))
Але інколи в роботі її костюмерів(і всіх решта) є промахи чи то пак-недопрацювання,чи невгадування...Нервуюся,коли красу псують:ireful:

Annabela
19.12.2010, 01:14
А вже Миколайчика! Всіх зі святом! Шукайте подаруночки під подушками!

Пуся
19.12.2010, 01:25
Ага! Мама з тої радості (після х-фактора) не витримала і мій Миколайчик примчався до мене (вперше) не під подушку, а прямо в руки :girl_haha:

mamaTimy
19.12.2010, 01:27
Мені ще Марію Рак було шкода коли її Сосєдов "обливав" вона аж до Марченко притулилась. До Сосєдова ставлюсь позитивно але то було занадто!

Олька
19.12.2010, 01:29
Мені ще Марію Рак було шкода коли її Сосєдов "обливав" вона аж до Марченко притулилась. До Сосєдова ставлюсь позитивно але то було занадто!

Я це якраз прослухала, тільки бачила як вона плакала! А що Сосєдов від неї хотів?
Мені сьогодні було дивно, що Сосєдов не обіс...в Кузнєцова!!!!!

mamaTimy
19.12.2010, 01:49
А в Марії, по словам Сосєдова все не так було, і пісня проста не для шоу і одяг зливався з фоном і т.д. як він змін так і обіс*ав. Аж Марченко маячила що хватить триндіти. Не гарно. Прямий ефір, вона ревить, а він як школярку обси*ає. А потім як сказали що мама Марії любить цю пісню коли її Марія співає, то я чуть не заплакала:-(

Abraira
19.12.2010, 02:05
було дивно, що Сосєдов не обіс...в Кузнєцова!!!!!
Він просто повірив, що коли когось похвалить, то та людина вилітає.... от і набирався позитиву до Льоші :girl_haha: Хоча, Кузнєцов не в моїх фаворитах, але Сосєдов до нього явно недобре ставиться, просто з особистих а не професійних міркувань.

mamaTimy
19.12.2010, 02:43
О, згадала, ще не сподобалось, як Кондратюк ляпнув, що він би більше радий був у подальшому бачити цього з х-фактор онлайн ніж Кривошапко. Що ж він Кондратюку то не вгодив? Ні цей супер співав, але відкрито сказати таке.

Abraira
19.12.2010, 03:19
О, згадала, ще не сподобалось, як Кондратюк ляпнув, що він би більше радий був у подальшому бачити цього з х-фактор онлайн ніж Кривошапко. Що ж він Кондратюку то не вгодив? Ні цей супер співав, але відкрито сказати таке.
теж звернула увагу. Просто Кондратюка таким брудом, через Кривошапко, облили, що він аж ніяк не стане радіти його поверненю..... але так прямо казати - то свинство і крайня нестриманість.

arushka
19.12.2010, 08:17
Павлік & Co , на мою думку, перші претенденти на виліт.
"а я еще вышивать умею, и на машинке могу..:girl_blush2:..

Нікуся
19.12.2010, 10:22
мене рак розчарувала виконанням української пісні... цю пісню стас шурінс з фабрики заспівав в рази краще!

algo
19.12.2010, 11:56
цю пісню стас шурінс з фабрики заспівав в рази краще
Я вчора те саме чоловіку казала))

panna
19.12.2010, 12:33
цю пісню стас шурінс з фабрики заспівав в рази краще!
А я подумала, що краще б цю пісню заспівала Таня Зотова, бракувало там такого дзвінкого голосочку.А стосовно Кривошапка, то на мою думку це не чесно:1) де були усі фанати під час голосування, що він попав у номінацію;2)чому тоді дозволили суддям зробити такий вибір(я просто не вірю, що судді завжди озвучують свою думку). Боюсь, що там вже все вирішено, і не здивуюсь, якщо Кривошапко виграє. Згадайте фабрику зірок: Шурінса виганяли, а Меладзе скористався правом вето, Матіас програвав, а Єва Бушміна його спасла і всі вони переможці.

Abraira
19.12.2010, 13:13
1) де були усі фанати під час голосування, що він попав у номінацію;
Був збій програми, СМС-звіти про доставку не приходили

;2)чому тоді дозволили суддям зробити такий вибір(я просто не вірю, що судді завжди озвучують свою думку)
Таки свою думку, яка грунтувалася на тому, щоб позбутися сильнішого конкурента.

kuzichka
19.12.2010, 14:39
вчора не бачила шоу. наразі (з половини концерту) сподобались ДКГ, Рак, Борисюк.
щодо повернення Кривошапка, то я дуже тішусь))))
але тепер буде ну дуже важкий "психологічно" фінал, і все, що буде після нього (важко для переможця), бо
1. якщо виграє Кривошапко, то буде багато розмов, що то не чесно і його тим самим "підтримали"
2. якби його не вернули, то переможець виграв би далеко не у найсильніших конкурентів
щось наплела, надіюсь ви зрозуміли мою думку))))

Darcy
19.12.2010, 15:19
Я он так подумала, що Саші теж не дуже солодко повертатись.... З Йолкою він не дуже ладить, багато обуреного народу...
Але я вже писала, яким би не було рішення, все одно всім не вгодиш. Вернувся - погано, не вернувся - теж погано....
До речі, в контакті в групі Павліка-Семенова почались повідомлення типу "давайте їх вернемо, підписуйте петиції" і тп...
Ну як на мене, це вже не здорово... Раз пройшло, то давайте ще раз спробуєм? :)

kristas
19.12.2010, 15:55
ну якось це все якось несерйозно, вернуть, знову через пару ефірів велнтить..всі ж не виграють...переможець ОДИН!

terezka
19.12.2010, 16:15
все одно всім не вгодиш.
авжеж
так можна і зотову вернути, і богуславського, і стасюк - всіх, що вилетіли

Molecule
19.12.2010, 16:35
Починаю сумніватися,що усе справедливо на цьому проекті.

MADLENKA
19.12.2010, 17:36
А мені цього раз сподобався піджак Сосєдова:girl_haha: Прикольний такий колір!!!
З виступів шось так собі. Шкода було Марію Рак,коли її Сосєдов "забакланив" і пісню теж. Кузнєцов міг би бути більш грайливим мачо в "Тропікані",але шось не склалось... Як завжди балділа від Борисюк......:girl_in_love: А з вибувшого дуету чомусь шкода Павліка. Його голос подобався мені більше від його напарника. І мені чомусь все здавалось,що вони не звучать разом. Якби Павлік був один,то б залишився набагато довше. В принципі, їхній виліт був прогнозованим і логічним. Тепер у кожного продюсера по одному учаснику. Щоб всі були в рівних умовах.

kristas
19.12.2010, 17:43
та не зовсім у всіх, у Сосєдова ще два учасники...

terezka
19.12.2010, 17:45
Тепер у кожного продюсера по одному учаснику
та де
а в Сосєдова двійко - хлопчик і дівчинка (Ткаченко і Борисюк)

Farfalla
19.12.2010, 17:45
та й у Йолки два парубка :)

terezka
19.12.2010, 18:03
Йолки два парубка
точно, вже й забулась, з тим Кривошапком - то його нема, то є

kristas
19.12.2010, 18:19
Я шось пропустила???шо того Кривошапку таки повернули???:girl_blush2:

Ольга
19.12.2010, 21:27
А я все-таки не зрозуміла, що такого визначного забацав Меладзе у своєму житті, що йому присвячують цілі шоу.
Якщо шоу НАШЕ, то чому нашого там практично немає? Пугачовщина, Меладзе... Вам не здається це дивним?
Чи то політика партії така і політика каналу? Чи то я на старості глуха вже і не чула, що буде вечір Івасюка?

kristas
19.12.2010, 21:39
Взагаліто Кондратюк наголосмв, шо Меладзе то НАШ :) А беруть, те шо популярне, і комерційно вигідне. (Доречі Серьога і Йолка, теж не дуже маде ін Укрейніан) :connie_pull-pigtail

terezka
19.12.2010, 21:43
Йолка, теж не дуже маде ін Укрейніан
Йолка якраз з України

Abraira
19.12.2010, 21:43
Доречі Серьога і Йолка
Доречі, Ёлка з Ужгороду, перша музична школа, українською говорить, просто основна мова спілкування - російська.

kristas
19.12.2010, 21:51
Але проживає вона в Росії. Ну тоді і Меладзе таки Українець.

Vittoriya
19.12.2010, 22:36
Ми вчора були вгостях і так вийшло,що мала я можливість подивитися проект цей.. І знаєте.я тішуся,що не дивлюся його..настільки у нас все примітивно зроблено...Жюрі корчить з себе страшних знатоків,але хто з них є вокалістом??Ну хіба ця Йолка і то я особисто ніколи не чула.А оцей Сергій з дивною поведінкою...Його манірність в розмові просто виводить з себе....Сірьога то взагалі музикант,ну просто....:suicide: За Кондратюка просто помовчу,мені він ніколи не подобався...Всі виступи я не дивилася.бо то неможливо.А тих кого слухала,прізищ не пригадую-пісню "Текила-любовь",ужасьь.... Та в нас люди так гарно співають,а попадає на телебачення отаке...шкода...А жюрі тааак його хвалило...І ще пісню "Мамо" ,яку виконує Настя Приходько здається. Дівчинка ніби й співає,але так фальшиво і так накричала,просто неможливо слухати... Може я надто критично відношуся до того,може мені просто не можна таке дивитися,але я просто в легкому шоку...А ведуча то взагалі....Ну що з неї роблять??і ніби гарна жінка,а роблять якусь ляльку...Ну вже зробили виразні очі,якого милого губи малювати червоною помадою...Такий несмак..фу..А ще й причесон до того всього..Матрьона та й годі...І її українська мова вбиває,так вже видушує ті слова.видно,що важко говорити на чужій мові...Шкода ,що в нас таке примітивне телебачення...Некомпетентні люди сидять і корчать з себе страшних знатоків і професіоналів... На сцені стврюється шоу та й все...А ми от сьогодні були в Франківську і на площі проходив концерті ми послухали кілька виступів,дівчатка,10-15 років,співали так чистенько ,гарними голосами.Мило було слухати. Нікого не хочу образити.просто написала свою думку, просто я під дууже великим враженням від побаченого.:)

Chereshka
19.12.2010, 23:10
А ведуча то взагалі....Ну що з неї роблять??і ніби гарна жінка,а роблять якусь ляльку..
ага це точно, підтримую, я колись дивилася серіал, то там відьми мали такі зачіски і такий макіяж, щось вона мені їх нагадала))) просто погано цього разу попрацювала команда з створення її образу

от мені дуже сподобався, той чоловік-фізрук( он-лайн виграв), взагалі супер- пупер співав

Ольга
19.12.2010, 23:52
Доречі Серьога і Йолка,
чесно зізнаюся, що я в житті про них не чула нічого, лише Кондратюка знала...

altari
20.12.2010, 00:22
А я перестала дивитися це ШОУ.Набридло.Ще й "мого"Кривошапко вигнали!А винні продюсери!

Darcy
20.12.2010, 00:26
Ще й "мого"Кривошапко вигнали!
Та ж вернули вже "вашого" Кривошапко! :)

altari
20.12.2010, 00:35
Та ж вернули вже "вашого" Кривошапко!
Справді??????Дааааа...А як це?:girl_claping:

Darcy
20.12.2010, 00:39
Справді??????Дааааа...А як це?
А от так))) Народ збунтувався і вчора його вернули :)

altari
20.12.2010, 00:44
А от так))) Народ збунтувався і вчора його вернули
Таки треба знову дивитися.Може знову щось вчудять,а я таке дійство пропущу.:connie_pull-pigtail

Darcy
20.12.2010, 00:53
треба знову дивитися
та там того шоу 2 ефіри лишилось вже)))) 1 січня фінал.

altari
20.12.2010, 00:56
Так то і добре.Щось нове показувати будуть.:girl_claping:

RUSlana
20.12.2010, 09:23
В черговий раз не розумію реакцію Сосєдова
То точно його реакцію неможливо передбачити, але тому напевно і взяли його бо він вносить свою лепту непередбачуваності в шоу. Хоча що багато, то ...вже троха надоїдає.

Melinda
20.12.2010, 17:00
Моя думка - нечесно що одних повертають, а інші (не менш талановиті) ідуть, вже якось би почесному, чи що? Іде так іде? Нечесно те все. Інтерес пропадає дивитись.

Галюсік
20.12.2010, 17:14
А я все-таки не зрозуміла, що такого визначного забацав Меладзе у своєму житті, що йому присвячують цілі шоу.
Якщо шоу НАШЕ, то чому нашого там практично немає? Пугачовщина, Меладзе... Вам не здається це дивним?
Чи то політика партії така і політика каналу? Чи то я на старості глуха вже і не чула, що буде вечір Івасюка

Те саме мене "болить" від початку цього шоу. :no:
Адже у нас такі гарні пісні є.
Он на днях слухала пісні Ватри на Ютубі (Перший сніг, Світлиця, Пшеничне перевесло), або Івасюка (Червона Рута, Два перстені..) Слухаєш - і душа мліє...

FAIRYTALE
20.12.2010, 17:14
от мені дуже сподобався, той чоловік-фізрук( он-лайн виграв), взагалі супер- пупер співав
І мені він дуже сподобався, нехай сховаються всі ті конкурсанти, що є в тому шоу(разом із тим Кривошапко, якого, не можу зрозуміти чому повертають і який пропустив вже 1 точніше 2 виступи. "І на каком основаніє?":girl_in_dreams:)

Ольга
20.12.2010, 18:26
дже у нас такі гарні пісні є.
все пригадую Еріку з її Мальвами!!

Галюсік
21.12.2010, 14:13
все пригадую Еріку з її Мальвами

І Шурінса з піснею "Квітка" Ніни Матвієнко.

Lady_Opium
21.12.2010, 17:19
про повернення Кривошапка навіть не хочеться говорити:girl_devil:

зате дУже сподобалась перша постановка Павліка Морозова, загалом приємно було дивитись майже на всі виступи - і це радує, бо після спаскудженого фіналу Танцюють всі на СТБ навіть заглядати не хочеться:girl_nea:

irchukmip
22.12.2010, 10:06
та там того шоу 2 ефіри лишилось вже)))) 1 січня фінал
я щось не второпаю...
а скільки їх у фіналі братиме учать, в суботу співатимуть шестеро, то що 1 січня п'ятеро будуть?...:8:

terezka
22.12.2010, 10:38
а скільки їх у фіналі братиме учать

четверо, одне місце додали (мало бути троє)

allja
22.12.2010, 14:09
в суботу співатимуть шестеро, то що 1 січня п'ятеро будуть?.
Ні, в суботу їх буде шестеро співати і шоу покинуть двоє конкурсантів, а не один, і тому 1 січня четверо будуть співати:sad:

irchukmip
23.12.2010, 14:34
аа якщо покинуть шоу в суботу двоє, тоді все зрозуміло

Dzvinkalviv
23.12.2010, 15:14
шоу покинуть двоє конкурсантів
а де тут справедливість? то щось також такого не може бути?!

Wonder
23.12.2010, 17:11
а де тут справедливість? то щось також такого не може бути?!
раніше теж мало 2-є покинути, а залишитись 3-є
тому навпаки добре, бо залишаються 4-ро :)

kuzichka
23.12.2010, 17:20
та то в кожному ефірі мало по одному вилітати, але згадайте в другій передачі нікого не вигнали, і тому тепер "доганяють"...

Abraira
25.12.2010, 19:04
А! Ёлка в епізодах у моїх стімпанк-кульчиках :khomyak::clapping::radist:

Aelita
25.12.2010, 19:06
Так... Оксанині стилісти певно читають ДП(всі наші побажання)))) Бо сьогодні вони мені вгодили)))

olja_zaj
25.12.2010, 19:07
Ёлка в епізодах у моїх стімпанк-кульчиках
Я шось про таке подумала, а то дійсно, молодчинка ти!!!
Мені сьогодні Марченко на русалоньку схожа.

Abraira
25.12.2010, 19:08
Так... Оксанині стилісти певно читають ДП(всі наші побажання)))) Бо сьогодні вони мені вгодили)))
Я її взагалі спочатку не впізнала. Кльова :) Люблю таке пряме волосся (як людина з пухнастими кучерями)
А в Ёлки кольє МАМАДОРОГАЯ! Я в обмороці.... хочу таке.... але носити ніде :(

Trumbumbulja
25.12.2010, 19:08
мені вгодили
ой і мені теж)))

Prutylyatko
25.12.2010, 19:17
ой і мені теж)))
Ага, я теж відразу зауважила:)))

То вже сьогодні боротьба серйозна буде, Кондратюк згадував про вибиті зуби після голосування...

Пуся
25.12.2010, 19:37
Ось і дочекалися достойного повернення Кривошапки!! Браво!! :girl_in_love:
Він доказав, що він найкращий (це моя така скромна думка)

Abraira
25.12.2010, 19:49
Сподобались ДКГ, реально круто заспівали.А Кривошапко просто молодинка! Достойне повернення!
Сєрьога з хурмою, то щось:girl_haha:
Доречі, наша Дарсі, в білому светрі, сидить на верху між Ёлкою і Сєрьогою (ще не вгледіла, цитую СМС) ;)

Aelita
25.12.2010, 19:50
Сашко молодець,та видно,що хвилюється не на жарт....Полюбила його голос-достойний фіналу .

kuzichka
25.12.2010, 19:52
ДКГ класно заспівали, але мені та пісня ніколи не подобалась....
ну а Кривошапко молодчинка, так з надривом, ну дуже файнюче заспівав))))
чекаю виступу Рак...

Галюсік
25.12.2010, 19:55
Ось і дочекалися достойного повернення Кривошапки!! Браво!!
Він доказав, що він найкращий

А я не можу забути виступ минулотижневого онлайн-переможця, після цього виступу для мене найкращий саме він - Віктор Романенко, всі решта "ховаються".
P.S. подобаються всі учасники, та найбільше чекаю на виступ Ірини Борисюк.
P.S. і коли вже почую українські пісні в х-факторі? Знову буде "якась там" Лоліта і т.п. (я знаю хто така Лоліта), чому не Руслана Лижичко, Друга ріка, або Олег Скрипка?