Ліки від склерозу

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Un.Known, 16 Квітень 2010.

  1. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Я думала, що я затуркана, а в мене, виявляється, склероз. :girl_cray:

    Не хочу лікуватись медикаментозно. Порилась в неті, після наступного

    якось перехотілось читати далі. :girl_haha:

    Може хтось чув-знає інші народні способи? (я ж на туалетний папір не дороблюсь)
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Ліки від склерозу

    Забудьте про нього і не партеся! [​IMG]
    Кажуть, що забувається те, що не надто важливе...
     
  3. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Ліки від склерозу

    Ага, чула.

    Тільки я все забуваю. (Може, для мене вже ніц неважливе і я вже ангел?) :D
     
  4. Tanju

    Tanju Well-Known Member

    Відповідь: Ліки від склерозу

    згадався такий анекдот "найкраща хвороба склероз-нічого не болить і кожен день новини!":girl_haha:
     
  5. Biryza

    Biryza New Member

    Відповідь: Ліки від склерозу

    а як таке діагностується? :girl_blum: бо я про все на світі забуваю :girl_haha:
     
  6. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Ліки від склерозу

    Знаю, що для покращення треба їсти побільше грецьких горіхів.
    Правда в мене від них язик пече, тому так і лишаюсь забудьком:girl_blum:
     
  7. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Ліки від склерозу

     
  8. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Ліки від склерозу

    О і в мене така проблема, геть памяті не маю. Може то вже вік (мені 26)?Але це реально проблема мені тяжко тепер запамятати слова, читаю нормативну базу застосовую її, а на другий день не памятаю. Від горіхів поправляюсь, що робити??:girl_cray:
     
  9. Prutylyatko

    Prutylyatko Well-Known Member

    Відповідь: Ліки від склерозу

     
  10. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Ліки від склерозу

    Як писала - спочатку Вам здається, що Ви були неуважні, тому забули про щось, що пам"ятати мали. Потім Вам кажуть, що Ви "цю історію третій раз розказуєте за сьогодні". Ви не пам"ятаєте важливої інформації, котру уважно слухали вчора, і коли читаєте щось сьогодні, то зауважуєте, що вона пропливає повз Вас і Ви не пам"ятаєте початку абзацу...

    А невролог то просто припише наслідкам стресу чи депресій (швидше всього) і дасть Вам рецепт на відповідний препарат. Чого я, власне, не хочу.
     
  11. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: Ліки від склерозу

    ну...у мене таке вже 2 роки.почалося в період вагітності і не проходить:girl_haha: надіюся пройде колись,бо реально дуже часто забуваю і згадати не можу. нещодавно розповідала чоловіку про свою уніврситетську подругу,з якою довго тусувалися.він мене питає "а звідки вона",а я не могла згадати місто,в якому вони живе:girl_cray: я згаувала більше години і не могла,забулааа...то потім взяла карту в руки,і нашла.аж самій страшно стало,як можна було таке забути.

    знаю,дуже добре покращує память насіння гарбузове і гарбуз.чекатиму осені:girl_wink:
     
  12. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Ліки від склерозу

    Брак концентрації? Перевтома?
    Невже ТАКе треба лікувати?
    Відпочивати треба більше. :)
     
  13. Curly Xena

    Curly Xena Well-Known Member

    Відповідь: Ліки від склерозу

    в мене оте "забування-забудькуваність-склероз" теж розпочалися в період вагітності:girl_cray: о тоді то все й почалося......
    зараз , потроху, пам"ять повертається:girl_claping: - я зменшила потік інфи - менше читаю (блоги, таблоїди, бестселери ітд -відклала на потім), що помогло - вишивання - концентрація +аналіз роботи - тепер знову починаю потихеньку і статті писати і матлабом бавитися (бо був період, що команди -процедури позабувала)
     
  14. Ascorbinka

    Ascorbinka скептик-романтик

    Відповідь: Ліки від склерозу

    я так розумію, то дівоча пам"ять плавно переходить у втому молодих мам, а потім зразу у старческий склероз))))))) і нікуди від того не дітися...
    і менше відволікатися на думки?))))

    порадити толкове не можу,бо сама така ж розсіяна... спасає ручка і записник)))

    З.І. може то нехватка йоду?
     
  15. Un.Known

    Un.Known Well-Known Member

    Відповідь: Ліки від склерозу

    ::umbrage:

    Ніби свого чоловіка почула...
     
  16. Tutuka

    Tutuka Well-Known Member

    Відповідь: Ліки від склерозу

    Дітям у випадках, коли вони забудькуваті і неуважні, рекомендують гліцин, ще ніби вітамін В покращує мозкову діяльність, танакан можна (це рослинний препарат).
     
  17. Daisy

    Daisy Well-Known Member

    Відповідь: Ліки від склерозу

    Я була в лікаря і від "імені всіх коліжанок" питалась про цю проблему, тому що виявилось не тільки я така забудьковата (мені 45 років, коліжанкам +- кілька років). Пити рибячий жир 2-3 гр. щоденно "до кінця життя" і GINKO BILOBA чуть більше місяця. Приймаю "місяць з хвостиком", навіть чоловік сказав що є покращення.
     
  18. TINOCHKA

    TINOCHKA Member

    Відповідь: Ліки від склерозу

    Ось що знайшла:
    Чтобы улучшить память, залейте кашицу одной головки чеснока стаканом нерафинированного растительного масла и поставьте в холодильник. Принимайте ежедневно в течение месяца 3 раза в день за 30 минут до еды смесь из 1 ч.л. чесночного масла и такого же количества свежевыдавленного лимонного сока.

    Знаете ли вы о том, что ваша память - своего рода мышца, которую можно развивать, прикладывая для этого сознательные усилия? Чем больше вы ее используете, тем лучше становится ваша способность к сосредоточению.

    Память - одно из величайших сил разума, и когда мы не используем ее в должной степени, она приходит в упадок!

    Давайте проведем небольшой тест. Вы можете вспомнить три любых не связанных между собой предмета, с которыми взаимодействовали за последние пять минут? А как насчет того, чтобы вспомнить, что вы ели на завтрак два дня назад? А какой цвет был у вашего первого автомобиля?

    Задумались надолго? Если да, то есть ли способ сделать вашу память более сильной?

    Вот некоторые домашние средства, которые помогут вам улучшить ее:

    - Каждое утро на голодный желудок принимайте одну чайную ложку чистого топленого или оливкового масла, запивая ее теплым травяным чаем.

    - Два-три раза в день принимайте по 2-3 чайных ложки миндального масла.

    - Не ешьте сырые овощи и салат - замените их фруктовыми соками.

    - Съешьте авокадо - этот фрукт обладает свойствами антиоксиданта и предотвращает ухудшение памяти.

    Чаще всего под “проблемами с памятью” мы подразумеваем обычную забывчивость или кратковременную потерю памяти, если нет таких диагнозов как болезнь Альцгеймера или слабоумие.

    Многие женщины во время менопаузы временно испытывают проблемы с памятью, которые исчезают, когда гормональное равновесие восстанавливается.

    ---------- Додано в 15:09 ---------- Попередній допис був написаний в 15:05 ----------

    І ще...

    Упражнения для памяти

    Учите стихи. Если ежедневно вы будете запоминать хотя бы по одному четверостишию, уже через несколько месяцев вы заметите, что приступы забывчивости становятся все реже.

    Собираясь в магазин, перечитайте список продуктов, которые собирались купить, но не берите список с собой — это тоже будет хорошим упражнением для памяти.

    Почаще повторяйте вслух то, что хотите запомнить. Чем чаще вы будете проговаривать информацию, тем прочнее она осядет в вашей памяти.

    Постарайтесь визуально представить себе предметы или ситуации, которые хотели бы запомнить, либо мысленно напишите имя или номер телефона — таким образом вы подключаете к работе не только слуховую, но и зрительную память.

    Больше гуляйте. Во время прогулки кровь насыщается кислородом, что активизирует работу мозга.

    Пейте мятный чай. Вдыхание аромата мяты стимулирует участки мозга, ответственные за память.

    Пища для ума

    Оказывается, некоторые продукты питания способны «вылечить» нас от забывчивости. Почаще ешьте:

    Чечевицу — помимо большого количества сложных углеводов она содержит аминокислоты, необходимые для быстрого протекания биохимических процессов в клетках мозга. Обеспечивает ясность ума и повышает скорость мышления.

    Репчатый лук. Он способствует лучшему насыщению клеток мозга кислородом.

    Чеснок — содержит вещества, активизирующие клетки мозга. При длительном применении улучшает память и препятствует возрастным изменениям головного мозга.

    Рыбу — содержит вещества, необходимые клеткам мозга при длительной напряженной работе.

    Орехи. Ядрышки орехов содержат дофамин. Это вещество активизирует мыслительные реакции.

    Брюссельскую капусту — повышает способность к концентрации.

    Лимоны. Витамин С уничтожает нестабильные молекулы кислорода, которые вызывают ухудшение памяти. Британские ученые провели эксперимент, в ходе которого выяснилось, что, увеличив ежедневное употребление аскорбинки в полтора раза, можно повысить свои интеллектуальные возможности в среднем на четыре пункта.
     
  19. simona

    simona Well-Known Member

    Відповідь: Ліки від склерозу

    так колись гінкобелобу пила, чи допомогло не памятаю)))))))))) (не дуже). Тепер перейду на рибячий жир і горішки. Колись вичитала, що навіть під час відпустки потрібно хоча б кросворди розвязувати. А за вірші я знаю це найкращий тренінг памяті. Дякую за поради.
     
  20. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Ліки від склерозу

    Головне - не забути... [​IMG]