Метеочутливість

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Яруська, 6 Травень 2010.

  1. Яруська

    Яруська Well-Known Member

    Вирішила створити цю тему для обміну думками та порадами. Чи залежні ви від клімату та зміни погоди? Бо я так і то дуже. Втомленість постійна, головний біль, біль в мязах, роздратованість і інші неприємні симптоми. Як з цим боротись, бо кава і контрастні душі вже не допомагають:girl_sad:
     
  2. Oriana

    Oriana Well-Known Member

    Відповідь: МЕТЕОЧУТЛИВІСТЬ

    В таких випадках пю каву з МЕДОМ, а не з цукром.
     
  3. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: МЕТЕОЧУТЛИВІСТЬ

    В мене часто мігрень від зміни погоди, або клімату. Голова болить шалено з непередбачуваними наслідками і також часто нічого не допомагає. раніше казали пробувати з"їсти щось дуже солодке, наприклад кілька цукерок "корівка" - раніше допомагало, а тепер ні. єдине, що трішки втамовує біль це тишина і темнота, але цього часом дуже важко відшукати.
     
  4. Відповідь: МЕТЕОЧУТЛИВІСТЬ

    Приймайте і мене до гурту,зміну погоди чую за декілька днів...І голова болить,хочеться лягти і лежати з закритими очима,і кості крутить-викручує...Коли п*ю якісь пігулки,коли так обходжусь...
     
  5. algo

    algo СуперМодератор) Команда форуму

    Відповідь: МЕТЕОЧУТЛИВІСТЬ

    От і в мене, за день до зміни погоди суглоби страшенно крутить. я для домашніх такий собі метеоцентр, єдине не знати чи то на похолодання, чи на потепління, на дощ чи сніг ))
     
  6. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: МЕТЕОЧУТЛИВІСТЬ

    І я ці дні хожу як п'яна з думкою,де б то впасти і поспати :) А перед сильною зливою чи снігопадом мені завжди ноги так болять,що чуть на стелю не лізу.Боюся,що ж мене тоді чекає в старості,якщо зараз так реагую на погоду..(Ще помітила,що моя мала перед погіршенням погоди,або,коли погода часто змінюється,робиться дуже вередлива)
     
  7. рижик

    рижик Well-Known Member

    Відповідь: МЕТЕОЧУТЛИВІСТЬ

    І я до вашого клубу метеочутливих. Ось ці пару дні ходжу як пришиблена, голова болить, тиск падає, болять ноги (особливо там, де в вени повилазили). Оце коли була перша гроза - трошли легше стало, а тепер знов понєслась...:girl_sad:
    Як спасаюсь - ноги колись натирала мазями на основі кінського каштану - то трішки допомагало, тиск підіймаю елеутерококом (бо кави не люблю:girl_cool:)
     
  8. katrinka

    katrinka Well-Known Member

    Відповідь: МЕТЕОЧУТЛИВІСТЬ

    після вагітності теж погано реагую на зміни погоди, раніше ніякого дизкомфорту пов"язаного з погодою не було. зараз спати хочу, з ніг валюсь, голова потріскує, руки-ноги "поламані":8:. рятуюсь, якщо так можна сказати, кавою і сном при першій можливості
     
  9. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: МЕТЕОЧУТЛИВІСТЬ

    о метеочутливість...дуже чутлива до погоди...на дощ-сніг завжди болить голова, буває страшенна в"ялість та сонливість. Кава взагалі не дає ефекту, помагає сон дві таблетки цитрамону як вже дуже болить і холодний компрес до голови
     
  10. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: МЕТЕОЧУТЛИВІСТЬ

    приймайте ще одну чутливу до зміни до погоди (особливо на дощ/сніг і похолодання)
    в цей час відчуваю втомленість, головний біль, біль в мязах (в ногах) і біль (ниюча біль) в місці шва (КР)
    моя сестра теж чутлива до зміни погоди (ще в 9 років їй вирізали апендицит, зараз сестрі 22 р) і досі на кожну зміну погоди (дощ, похолодання) її болить місце шва -розрізу

    ---------- Додано в 15:03 ---------- Попередній допис був написаний в 15:02 ----------

    я теж переважно терплю, а якщо вже сильно болить можу випити

    ---------- Додано в 15:07 ---------- Попередній допис був написаний в 15:03 ----------

    кава мені не допомагає, а на мед в мене алергія
     
  11. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: МЕТЕОЧУТЛИВІСТЬ

    Якщо Ви відчуваєте зміни погоди значить щось не так в організмі, таке от вичитала в розсилці від клініки Лущик. Певне є доля правди, бо лише тепер я почала відчувати болі головні на дощ...
     
  12. Vitaminka

    Vitaminka Well-Known Member

    Відповідь: МЕТЕОЧУТЛИВІСТЬ

    і в чому причина? що там пише Лущик?
     
  13. Зорянівонька

    Зорянівонька Well-Known Member

    Відповідь: МЕТЕОЧУТЛИВІСТЬ

    І я донедавна ніяк не реагувала, аостаннім часом - дуже чутлива. Можливо, після пологів стала. Найгірше - бачу і малий мій реагує...
     
  14. Dobra

    Dobra Well-Known Member

    Відповідь: МЕТЕОЧУТЛИВІСТЬ

    В мене тільки дітки при дощовій погоді багато сплять.
     
  15. ksjuha

    ksjuha Well-Known Member

    Відповідь: МЕТЕОЧУТЛИВІСТЬ

    От і в мене так само. Якось до вагітності так сильно не реагувала, хіба що ноги і руки могли трішки ламати ввечері перед сном. А тепер перед зміною погоди ходжу наче хтось мені дав по голові, все навколо наче в тумані.
     
  16. ГаЛоЧкА

    ГаЛоЧкА Well-Known Member

    Відповідь: МЕТЕОЧУТЛИВІСТЬ

    плюс Я)
    діліться досвідом, як рятуватись...
     
  17. Грильяжка

    Грильяжка Кавоманка

    Відповідь: МЕТЕОЧУТЛИВІСТЬ

    свого часу мені сказали що звужені судинки головного мозку+ відкладення солей-після курсу масажу півроку мала спокій. Планую знову піти. Але я не знаю як ви дівчатка, в мене та метеочутливість проявляється тільки в нашому місті бо тут у нас страшні перепади тиску. За кордоном чи навіть в Одесі Криму я супер почуваюсь
     
  18. Ассоль

    Ассоль Dreams come true

    Відповідь: МЕТЕОЧУТЛИВІСТЬ

    І я метеочутлива.. Але в мене тиск не падає, а навпаки - піднімається.. Так зле - головою навіть рухнути важко, нудить... І нічого не допомагає в таких випадках..
     
  19. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: МЕТЕОЧУТЛИВІСТЬ

    в мене болять ноги, ниють, крутять... і чим сильніша зміна погоди, тим сильніше болять... ну і сонливість звісно.... і не знаю, що з тим робити.... взагалі чула, що в Україні Львів по клімату найгірший для життя, тому тут львівяни всі сірі, вічно втомлені, сонні, роздратовані і підвищена кількість серцево-судинних захворювань

    ---------- Додано в 16:23 ---------- Попередній допис був написаний в 16:22 ----------

    о, аналогічно! тільки за межі львівської області - і все, сили звідкись просто так беруться, ніс розкладає, мозок краще соображає
     
  20. MakarOnka

    MakarOnka хлопчача мама :)

    Відповідь: МЕТЕОЧУТЛИВІСТЬ

    +1 і в мене теж.оджу зараз по хаті ніби прибита і голова розколюється,а таблеток пити не хочу бо на ГВ.Чим можна зарадити?