Хто видаляв родимку?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Meriroma, 17 Травень 2010.

  1. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Я майже 2 тижні тому видалила родимку в онко-центрі на Мельника і дуже скоро перестала її заклеювати лейкопластиром ( десь через 5 днів). Два дні тому помітила, що з неї при натискуванні пальцем виділяється така жовтяниця, а сьогодні зранку брудна кров. Хто видаляв родимку собі, розкажіть як заживало і чи довго і яких правил догляду в цей час Ви дотримувались? Дякую!
     
  2. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    я видаляла там же - жодних виділень не було, заклеювати перестала десь так само на 5 день. Гоїлося як звичайна подряпина/опік.
     
  3. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Я не видаляла, хоча цікавилась, бо маю одну. І всі мені категорично заборонили. Вас про наслідки не попереджали? Знаю, що якщо щось тече, то не дуже добре. Зверніться краще до лікаря.
     
  4. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Завтра іду до лікаря, сьогодні дзвонила їй, то вона каже, що то нормально, але я щось переживаю.

    ---------- Додано в 16:51 ---------- Попередній допис був написаний в 16:49 ----------

    А які наслідки? розкажіть...
    Лікар сказала, що її потрібно видалити, потім на аналіз відправити, але ще нема результату.
     
  5. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

     
  6. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Ця процедура тривала максимут 2 хвилини, 150 грн

    ---------- Додано в 16:55 ---------- Попередній допис був написаний в 16:53 ----------

    Мій коханий теж видаляв на тиждень раніше, то в нього вже зажило повністю, тільки знак маленький залишився
     
  7. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    То ви видаляли родинку на грудях(побачила на фото яке ви додали в темі про відтінкові бальзами)?
     
  8. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

  9. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    На скільки я знаю, родимки не є небезпечними, якщо їх не зачіпати. Найбільші від них проблеми це тоді, коли зачіпити її, здерти....Вона може дати переродження. досить часті випадки. І скільки я цікавилась, усі мене відмовляли інавіть наголошували нівякому разі не зачіпити і ховати від сонячного проміння. А також казали слідкувати за її кольором і чи нічого не виділяється, ніяка рідина.
    не хочу вас лякати, але вам краще ще з кимось порадитись, з іншим лікарем.
     
  10. Мар'яся

    Мар'яся Moderator Команда форуму

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Я маю досить велику родимку на шиї, і якось ніколи раніше не задумувалась щоб її видалити, а тепер задумуюсь - боюсь що малий її здере (я коли годую його, то він постійно тягнеться до родимки і часом може добряче шкрябнути :girl_sad: ) От не знаю чи варто її рухати, чи краще перетерпіти і почекати поки малий підросте? Вона у мене з народження.
     
  11. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    вона завжди на сонці була, як малого годувала. то він її зачепив, і вона мінялася з роками, ділилася на поділки, часто шкіра кругом червоніла. Минулого року як була на морі, то постійно за неї переживала, з неї лусочки злазили, тай травмувати завжди боялася. Цього року знов на море і вирішила. що що має бути, того не минути. Не знаю як я наважилася, але тепер вже пізно жаліти.
     
  12. Margaryta

    Margaryta Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Я видаляля за раз 3 штуки, в 5 міській поліклініці в хірурга але мені їх позашивали, і через пластирі кров хіба що просачувалась, а так ніби все гуд ну я їх сама міняла, а потім через 2 тижні познімали шви.
     
  13. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Meriroma, в мого чоловіка теж на грудях родимка,такого ж розміру як і ваша була. то я теж на морі тільки те і роблю що мащу її захисним кремом. чоловік не хоче видаляти(швидше всього боїться болю). то страшна і болюча процедура?
     
  14. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Нічого не виділялося і я це все в інтернеті повичитувала перед тим як видаляти і я зрозуміла, що небезпечніше ходити з нею, а видалення не є небезпечним, якщо все якісно зроблено.
    Але от нащо після видалення її на аналіз для мене смішно. Якщо вона була доброякісна, то нічого мабуть, а якщо злоякісна. то що?

    ---------- Додано в 17:06 ---------- Попередній допис був написаний в 17:03 ----------

    Так як я велика боягузка, то найстрашніше для мене було укол льодокаїну. Зовсім потім не страшно, скальпелем на декілька секунд видалили і помістили в спеціальний розчин, то місце промили і заклеїли пластирем. Щодня протягом двох тижнів потрібно змінбвати пластир і промивати, що я робила тільки 5 днів, от і маю тепер
     
  15. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    я свої дві видалила якраз тому що здерла їх, і одна після цього постійно кровила, а інша боліла. Інші не турбують - не чіпаю.
     
  16. Meriroma

    Meriroma В пошуках себе...

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    До речі, в неті теж прочитала. що ніякі креми не допомагають захистити родимку від сонця і заклеювати її теж не можна
     
  17. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Згідна я в тому, що якщо злоякісна, це могло б лише пришвидшити процес.
    а тут з вами не погоджусь. Майже в кожної людини є злоякісні пухлини. Але людина з нею живе, росте, старіє і вмирає від чогось іншого. Але злоякісні пухлири можуть почати розвиватись від якогось подразника, це удар, поріз....Тому якщо ти не знаєш напевно що це доброякісна пухлина, то чи якісно, чи не якісно її видалять, це може віднайти у вас бомбу сповільненої дії.
     
  18. Consuelo

    Consuelo Well-Known Member

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    я видаляла аж дві на спині - в онко лікарні здається, ще в 6му класі. Тепер маю велиезні два шрами, бо розійшлися шви, а лікар доказував, що так має. Місце прикре - між лопатками та ще й там де станик проходить. В 9му класі робила в косметолога (прізвище відповідає якості) операцію - ніц не помогло, лишилися такі самі.

    Заживало доволі довго і трохи кровило, власне бо місце таке, що рухаєшся, але дискомфорту не було. + здавали родимки на перевірку на доброякісність, все було ок.
     
  19. Orman

    Orman Модератор-бомба

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    я одну видаляла із знеболенням, а іншу без. Так от, знеболення болить більше ніж саме видалення.

    А вам вирізали просто скальпелем, бо мені обидва рази таким собі електричним різачком - від нього не ранка, а опік.
     
  20. Нікуся

    Нікуся постою послухаю...

    Відповідь: Хто видаляв родимку?

    Orman, а ви в якому закладі видаляли?