КПК

Показати повну версію : Дешеві аптеки

bora
27.06.2010, 00:33
Ні, це не реклама.:) Це спроба зібрати об"єктивну інформацію, щоб у разі термінової потреби форумлянам не довелось значно переплачувати.

ПОчалось все з того, що два дні тому забігла до аптеки спитати ліків і на свій подив почула ціну на 30 грн вищу за звиклу, забігла в ще одну аптеку - там різниця 40 грн. Це тільки на одному препараті! Я розумію конкуренція мала б витіснити, але щось не стається. а воно так недобре...
Так от дешева аптека є на Хімічній, біля перехрестя з Замарстинівською. У разі потреби раджу просто взяти і подзвонити до них, щоб орієнтуватись в цінах.
А от до гарних цін ще й хороша наявність різних ліків - біля Добробуту - в аптеці Знахар. Проте в цій аптеці будьте готові до черг.
Надалі, давайте залишати в цій темі, хто які ліки по скільки купував, щоб могли порівняти. Я купувала Ярину на Хімічній по 102 грн.

Chortenia
27.06.2010, 01:47
Так от дешева аптека є на Хімічній, біля перехрестя з Замарстинівською
однозначно. тепер купляю тільки там. Зі Знахарем не порівнювала, бо там ще черги ого-го, але однозначно дешевше, ніж в інших.
Скажімо, мій макропен вийшов 40 грн, а на Привокзальній - 46.

Alonka
27.06.2010, 01:54
А з моїх спостережень статус "дешева аптека" досить відносний. Ліків купляти доводиться багато, і не завжди в одній аптеці найдешевше весь список, максимум дві-три позиції, а в сусідній ці дорожчі, а інші дешевші...тому мабуть найкраще дзвонити :girl_phone1:
Бо якщо ліків треба багато, або дуже дорогих то вигідно їхати в інший кінець Львова, а якщо одні, і з різницею в 5 грн, то можна і підбоком купити (маршрутка+нерви+час=та сама ціна що в дешевій). Інша справа коли аптеки прикупі, а різниця нулями вимірюється.
Пару днів тому купила ліки за 17 грн (в дорогій аптеці!) які зі знижкою в дешевій за 23 купляла:girl_mad: ну і що тут скажеш...

Anelija
27.06.2010, 02:12
Дівчата, Знахар однозначно найдешевший. От тільки на Б. Хмельницького дорожчий ніж на Виговського. Зрештою є сайт цієї мережі аптек http://www.apteka-znahar.com.ua, я там ціни взнаю і порівнюю з цінами аптеки, що знаходиться біля хати. Звичайно, якщо мова йде про дорогі препарати. Недавно купляла еуфорбіум - в Знахарі 47 з копійками, а біля хати 63. Без коментарів...

Ось є тел. аптек Львову http://www.city-adm.lviv.ua/for-citizen/medicine/5063-apteki

---------- Додано в 23:12 ---------- Попередній допис був написаний в 23:07 ----------

Ереспал сироп 150мл 34.60 грн в Знахарі, а я купила за 39 грн в найближчій аптеці, бо треба було терміново.

Prutylyatko
27.06.2010, 11:42
А як щодо так званих соціальних аптек? Там ціни насправді низькі чи тільки реклама така?

Зорянівонька
27.06.2010, 11:46
Є Аптека Низьких Цін, то там досить дешево. Знаю є навпроти Добробуту, з того боку де Оперний

Kasia
27.06.2010, 12:07
Едельвейс на Городоцькій.
Аптека низьких цін -на Бандери/Антоновича - суттєєво дешевша

Vittoriya
27.06.2010, 12:12
Дівчата, Знахар однозначно найдешевший
так,Знахар дійсно дешевий, часто там купую. Черги завжди величезні.Але от одни знайомий нещодавно сказав, що звідкись знає, що в Знахарі 85% ліків-фальсифікат.не знаю,чи достовірна та інформація. Але там ціни відчутно нижчі. Я купувала раз Монурал порошок в D.S. за 120 гр, а потім в Знахарі то й же порошок за 86 гр...

odree
27.06.2010, 12:18
Кажуть дешева аптека-гуртівня 3і, що перед кінг-кросом

Vittoriya
27.06.2010, 12:23
ажуть дешева аптека-гуртівня 3і,
є гуртівня 3і біля Личаківської,вул.Станція Личаків,7 здається

ХристинкаЛ
27.06.2010, 12:26
Дівчата, в Знахарі такі низькі ціни не тому, що вони такі добрі, а інші аптеки погані. Можу вам сказати з впевненістю на 100 %, що у Знахарі переважна більшість фальсифікованих або контрабандних ліків.
Я працюю у фармацевтичній галузі і знаю це на 100%. Тому що в них часто продажна ціна є нижчою, ніж та яку пропонують гурті фірми для аптек.
Не жартуйте зі своїм здоров'ям, а тим більше зі здоров'ям своїх дітей

odree
27.06.2010, 12:27
вул.Станція Личаків,7казали, що її власне звідти на стрийську і перенесли

Vittoriya
27.06.2010, 12:29
вчата, в Знахарі такі низькі ціни не тому, що вони такі добрі, а інші аптеки погані. Можу вам сказати з впевненістю на 100 %, що у Знахарі переважна більшість фальсифікованих або контрабандних ліків.
от власне це я також чула.Але де певність, що і в інших аптеках не фальсифікат? Я в знахарі недавно купила дорогі каплі :( і як знати, що вони добрі? мали би бути гомеопатичні...

ХристинкаЛ
27.06.2010, 12:38
Нефасильфіковані ліки точно в мережах: "D.S.","Едельвейс", "3І", "Аптека низьких цін", "Ваша аптека"

---------- Додано в 12:38 ---------- Попередній допис був написаний в 12:36 ----------

Ці мережі працюють із великими гуртовиками України, які гарантують і підтвердхують якість ліків, і самі мають ліцензії на гуртовий продаж ліків.

Vittoriya
27.06.2010, 12:40
якщо про Знахар це дыйсно правда, то шкода, що про це ныхто не знаэ, там таы черги цылий час. Старшы люди вистоюють, а їм дають невідомо що..........

Arctica
27.06.2010, 13:10
Можу вам сказати з впевненістю на 100 %, що у Знахарі переважна більшість фальсифікованих або контрабандних ліків.
Ми з чоловіком теж частенько ліки купляємо саме в цій аптеці, бо ціни нижчі аніж в інших аптеках і зручно є те, що недалеко від дому, тепер маємо над чим подумати :girl_in_dreams:. як я собі пригадую, то у них де віконечко провізора висить ліцензія на всі медикаменти, звичайно в наш час все купляється, то як знати що в інших аптеках не фальсифікація?

Редвумен
27.06.2010, 13:28
то у них де віконечко провізора висить ліцензія на всі медикаменти,
такого поняття як "ліцензія на всі медикаменти" НЕ існує! Є ліцензія на вид діяльності. А щодо товару- медикаментів має бути сертифікат. До того ж на кожну окрему партію товарів. От його ви і можете вимагати, щоб перевірити фальсифікат це чи ні.

Kasia
27.06.2010, 13:36
можна подумати, що в інших аптеках- якось інакше. ви ж не перевіряєте сертифікати при купівлі на ліки при кожному придбанні ?
вчора в Знахарі купила стрепсілс - нормальний, як завжди. і купила дещо з АВЕН - бо саме там був великий вибір.
п.с. на Авен до речі ціни аналогічн і+- 1-2 грн. -аптеці Сальве.

соломійка
27.06.2010, 13:42
Дешеві ціни - у аптечному складі "Зі" (кінець вул.Стрийської) - купляємо там ліки для мами (у неї проблеми з тиском), різниця в ціні на окремі препарати у порівняннні з іншими аптеками іноді перевищує 100 гривень. Звичайно, за валідолом чи іншими недорогими ліками їхати так далеко ніхто не буде, але при купівлі дорогих медикаментів або їх великої кількості економія буде суттєва.
АЛЕ там треба уважно перевіряти чек, якщо вас буде обслуговувати молода жіночка - уже неодноразово і не тільки ми звертали увагу на її "помилки" - вибиває або більшу кількість ліків, або двічі те саме.

ХристинкаЛ
27.06.2010, 13:53
ви ж не перевіряєте сертифікати при купівлі на ліки при кожному придбанні ?
Люди не перевіряють, а в нормальних мережах аптек, які купують ту чи іншу партію товару зобов'язані перевіряти і я знаю, що перевіряють. Це одна із вимог законодавства - називаються вхідних контроль якості лікарських засобів.

---------- Додано в 13:53 ---------- Попередній допис був написаний в 13:50 ----------

висить ліцензія на всі медикаменти
Це не ліцензія на медикаминти, це ліцензія на аптеку, тобто на продаж всіх лікарств зареєстрованих на території України. Без цієї ліцензії відкрити аптеку неможливо. А на кожне лікарство є сертифікат або гігієнічний висновок.

MUCHACHA
27.06.2010, 13:59
Для себе виділяю найдешевші 2 аптеки - Знахар і 3І ,особливо тішать ціни на гуртовні 3І - дуууже хороші ціни на усі медикаменти. В 3І маю ще дисконтну картку ,тоді ціни значно дешевші в порівнянні з іншими аптеками. Про фальсифікат в Знахарі трошки смішно чути, це щось на зразок "одна баба сказала".....Такі чутки, в переважній більшості, розносять люди, які безпосередньо мають відношення до аптек з не конкурентними (високими, в порівнянні) з Знахарем цінами.....щось типу - Купляйте в нас, в нас 100% оригінал ,а там так дешево, бо то все фальсифікат...

ХристинкаЛ
27.06.2010, 14:09
На жаль це не чутки, а реалії нашого життя.
Ви знаєте, що в Одесі є завод,який виробляє всі лікарства, і українські і закордонні.
Так от в знахарі є такі лікарства,які коштують нижче ніж їх митна вартість на кордоні України при їх ввезені в Україну, про що дані говорити.

Лія
27.06.2010, 14:19
Я чула від провізорів і людей,що тримають аптечний бізнес,що у "Знахарі" їдутиь еа реалізацію препарати з відбракованих партій і багато підробок чи ліків з гіршою якістю,тому так дешево.

Lavazza
27.06.2010, 14:39
макропен вийшов 40 грн, а на Привокзальній - 46
"Сімейна аптека" на Любінській - 27грн за півпачки

simona
27.06.2010, 15:30
я теж купую в Знахарі, різниця в ліках, ті що для мене потрібні були, 30 грн. з іншими аптеками. Думаю, що якщо там ліки були б підроблені, то ажіотажу б не було такого і давно вже б про це писало б в пресі

Chortenia
27.06.2010, 15:55
"Сімейна аптека" на Любінській - 27грн за півпачки
Виходить 54 грн за пачку...

kryvulia
27.06.2010, 16:46
Народ, ви мене "вбили " зі Знахарем. Я просто в трансі, бо купила там такі ліки, які маю пити постійно. Ніби чую, що діють, але після таких розповідей вже й не знаю, чи ще йти туди. То не буде дивно виглядати, як я почну посеред черги вимагати сертифікат якості? А як знати, що там-то і там-то мої ліки точно!!! справжні?
А на рахунок черги в Знахарі, то вона дуже швидко рухається, бо там чи не десяток кас. Насправді, коли зайдеш, то здається, що треба годину стояти, але то не так.

Ольга
27.06.2010, 18:31
А хто скаже відверто яка націнка в аптеках на ліки? 40%? Хто у цьому бізнесі? А і буває більше!?
Якщо Знахар і 3І поставлять меншу накрутку то і ціна буде знааачно нижчою!

Для себе виділяю найдешевші 2 аптеки - Знахар і 3І і я теж

---------- Додано в 18:31 ---------- Попередній допис був написаний в 17:29 ----------

ой і ще одне, якби в Одесі всі ліки підроблялися то це б підірвало весь фарма-ринок Європи :girl_crazy:

Lavazza
27.06.2010, 18:51
А як знати, що там-то і там-то мої ліки точно!!! справжні?
Думаю, купити підробку можна в будь-якій аптеці і за будь-які гроші.

bora
27.06.2010, 19:10
Думаю, купити підробку можна в будь-якій аптеці і за будь-які гроші
Теж так вважаю. НЕ дожились ми ще до того рівня коли підприємець дійсно переживає за свою репутацію більше, ніж за можливість добре заробити. Повірю, що саме в Знахарі проблема, якщо захист прав споживачів про то заявить.
Бо якщо в когось виникне подібна підозра на придбаний дорогий препарат - сто відсотків туди заявлять.

Редвумен
27.06.2010, 22:41
кожне лікарство
тільки українською правильно ЛІКИ :)

---------- Додано в 22:41 ---------- Попередній допис був написаний в 22:36 ----------

більше, ніж за можливість добре заробити. Повірю, що саме в Знахарі проблема, якщо захист прав споживачів про то заявить.
а як ви можете (пересічна людина, без лабораторії) виявити підробку? не уявляю...
А хто скаже відверто яка націнка в аптеках на ліки? 40%?
у великих аптечних мережах - до 35%. це максимум.

ХристинкаЛ
27.06.2010, 23:16
Повірю, що саме в Знахарі проблема, якщо захист прав споживачів про то заявить.
Бо якщо в когось виникне подібна підозра на придбаний дорогий препарат - сто відсотків туди заявлять.
Захист прав споживачів ліками не займається, на це є спеціальний орган - державна інспекція з контролю якості лікарських засобів. Там про знахар всі прекрасно знають і про підробки, і про фасльфікат, і про умови зберігання (ті ліки,які мають бути в холодильниках під ногами в ящиках лежать і т.д.), але зробити нічого не можуть- там все під прикриттям мєнтів

KAPUCHINKA
27.06.2010, 23:49
і про умови зберігання (ті ліки,які мають бути в холодильниках під ногами в ящиках лежать і т.д.),

а ви звідки знаєте про умови зберігання, ви то бачили?

Як на мене то фальсифікату всюди вистачає. І виділяти якусь одну аптеку просто смішно. Де ж вони беруть стільки того фальсифікату, щоб на кожне найменування ліків мати відповідний фальсифікат.

simona
27.06.2010, 23:58
підробки є всюди, от мій гінеколог (добра знайоме) мені наприклад каже куди мені йти і яку аптеку, останній раз радила Сальве.

ola-lyola
28.06.2010, 00:23
Найпростіші поради щоб вберегтись від фальсифікату - купувати вітчизняні аналоги відомих закордонних препаратів. Або виписувати на складах оптових фарм-представництв (якщо дорогі або необхідні препарати), ще можна знайти знайомого провізора який розкаже що й до чого.
Про Знахар вже пів-Львова знає.
Щодо порад лікарів - краще перепровірити в іншого лікаря (система відкатів за рецепти ніхто не відміняв:girl_sad:).
Обовязково провіряти термін придатності (особливо апмул поштучно, часто на пачці термін нормальний, а на ампулах протермінований) - якщо помітили вдома а провізор не хоче міняти силаючись на постанову Кабміну- пишете заяву на імя зав. аптеки і вказуєте причину обміну, це діє.
І ще - щодо засобів мед. призначення (нажаль не поширюється на медпрепарати) має бути сертифікат відповідності, який на вимогу споживача має предявити провізор. У сертифікаті вказується назва товару, фірма - постачальник та серійний номер партії який має збігатись з серійним номером на пачці виробу - тоді виробник несе відповідальність за відповідність виробу стандартам. Якщо сертефікату немає, вам його не показують, кажуть "прийти завтра бо він в шефа" - висновок самі розумієте який...
Щодо аптек, які намагаються не продавати "лівак" - нажаль цінами також відрізняються.
Ще одна досить відома мережа - яка мала купу боргів, успішно перереєструвалась в інше підприємство, має купу протермінованої продукції, нову їм не постачають, бо за стару "висять" тому "наразі маємо лише хороші індійські препарати...."
Ринкові відносини...

Olena-m
28.06.2010, 01:45
З власного досвіду знаю, що в аптеці можуть бути всі НЕпідроблені препарати. Так було на моїй попередній роботі. Постачальники привозили ліки з сертифікатами і провізор в аптеці (в т.ч. і я) перевіряли кожну упаковку на відповідність серії. Два рази на місяць приходив лист з Держінспекції з вказанням назв і серій виявлених контрафактних ліків. У нас таких не було. Рекламувати аптеку не буду, бо підприємство ліквідувалось :( .
На теперішній роботі всі ЛЗ проходять через склад фірми, там і сертифікати. Тому пред'явити на вимогу не можемо, тільки "на завтра".

Щодо цін, то вони в різних аптеках різні можуть бути не тільки через націнку, але й залежно від того, в якого гуртовика куплено (не всі мають прямі контракти з заводом). Сама націнка не перевищує 35 %, а на визначений державою перелік ЛЗ не більше 25 %.

ХристинкаЛ
28.06.2010, 19:28
І я працюю на такій фірмі, де підробок немає і навіть теоретично не може бути.

---------- Додано в 19:28 ---------- Попередній допис був написаний в 19:26 ----------

а ви звідки знаєте про умови зберігання, ви то бачили?
доводилося

bora
28.06.2010, 20:55
як ви можете (пересічна людина, без лабораторії) виявити підробку?
Елементарно. Якщо ліки не діють. А Ви як думали?
державна інспекція з контролю якості лікарських засобів. Там про знахар всі прекрасно знають і про підробки, і про фасльфікат, і про умови зберігання (ті ліки,які мають бути в холодильниках під ногами в ящиках лежать і т.д.), але зробити нічого не можуть- там все під прикриттям мєнтів
Слухайте, але так можна про будь-яке підприємство сказати і спробуй заперечувати.
ТОму кожен залишиться при своїй думці і порівнянні препаратів.
Я ніц до фармацевтів маю. Але мене в цих все, поки що влаштовувало.

bora
29.06.2010, 09:56
Проте минулого тижня придбала спрей "Для нос" - зооовсім не допомагає (в іншій аптеці). От тепер думаю чи аптека винна чи препарат ніякий. А може в когось ще є враження про нього? По-моєму Аквамаріс (солена вода) більше діяло, ніж оцево))

Редвумен
29.06.2010, 17:13
Проте минулого тижня придбала спрей "Для нос" - зооовсім не допомагає (в іншій аптеці). От тепер думаю чи аптека винна чи препарат ніякий. А може в когось ще є враження про нього? По-моєму Аквамаріс (солена вода) більше діяло, ніж оцево))
ну от кажете "елементарно", а самі не знаєте напевно чому препарат не діє. і це не тільки ви. перевірит ліки на відповідність можна лише у лабораторії.

bora
29.06.2010, 21:31
а самі не знаєте напевно чому препарат не діє
Куплю ще один деінде і знатиму точно))
Подальшу дискусію вважаю не конструктивною - все що могла на цю тему я сказала. Маєте ще аргументи - Ваше право. Тільки з оффтопом не переборщіть.

inNusjalapusja
29.06.2010, 22:03
Дівчата, підкажіть, де саме в кінці Стрийської аптека-склад 3І? Бо біля будинку маю аптеку 3І, то вона досить дорога(працює цілодобово).

SOLODKA
29.06.2010, 22:38
Це кінець Стрийської-Сокільники- заправка ВОГ, АВТОАННА(продаж автомобілів Опель, Шевроле),а потім Аптека 3і- на дорозі стояв вказівник, але нещодавна буря його зігнула і нового ще не поставили.:girl_impossible:

Олюська
30.06.2010, 17:02
Аптека 3і
А в цій аптеці можна купити памперси і одноразові пеленки ТЕНА?

SOLODKA
01.07.2010, 13:34
Памперси бачила, пеленок -ні.:girl_nea:Але Вам краше подзвонити і спитати.Для себе обрала такий варіант-якщо потрібно декілька позицій ліків, то телефоную у різні аптеки( ваша аптека, соціальна аптека, дс,сальве, едельвейс), запитую про наявність лікарств і ціну.Що дивує-то у тій самій аптеці, але в іншому районі Львова ціна може бути інша. Чому так-провізори пояснити не змогли.:girl_sad:

ХристинкаЛ
01.07.2010, 15:07
.Що дивує-то у тій самій аптеці, але в іншому районі Львова ціна може бути інша. Чому так-провізори пояснити не змогли.
Пояснення дуже просте - в кожну аптеку мережі товар приходить не одночасно і не від одного постачальника, тому і ціни коливаються. Наприклад, сьогодні одна аптека в мережі замовила анальгін, його їй привезли по одній ціні, а завтра інша замовила в якось постачальника вже ціна вижча або нижча ніж вчора, тому роздрібна ціна теж вже буде інша. Ціни у гуртових постачальників дуже коливаються, тому це дуже впливає на ціни в аптеках.

Nadijka
02.07.2010, 12:04
В середу чоловік купив пачку Лінексу в аптеці на Дорошенка(нажаль точно не знаю в якій) за 38 грн, а вчора в Кінг Кросі в аптеці "На Здоров'я" бачила за 21 грн

Olena-m
02.07.2010, 13:12
Надійко, а то однакова розфасовка? Бо лінекс буває по 16 і по 32 капсули.

Nadijka
02.07.2010, 13:14
Бо буває по 16 і по 32 капсули.
по 16 то здається баночка...а ми купляли в пачці...і там бачила ціну на пачці

Burberry
02.07.2010, 13:25
Може це вже хтось писав, вибачте, коли повторюсь, бо не всю гілку перечитала.

Коли мені були потрібні дорогі антибіотики, я просто подзвонила на аптечну довідку. Взяла телефони різних аптек і цікавилася, де які ціни. Наприклад, таж соціальна аптека -це проект Сімейної аптеки і ціни можуть відрізнятися в рази. У тій же аптеці мені сказали, що пачка тих таблеток в центрі коштує 187 грн, а на вул. Мазепи десь 120. Уявляєте яка різниця?:girl_impossible:
Ще що цікаво, в цій аптеці не було стільки упаковок, скільки мені тре було. Я перейшла дорогу, де була та ж аптека. Там вже ціна була на 30 грн дорожчою!:girl_cray:. це якийсь жах. Тобто всі ліки треба дивитись індивідально. В "Знахар"і я теж часто щось ьупую, але друзі-медики також налякали підробками. Тому, може, там якийсь аналь тгін, чи спрей до волосся чи ще щось я б купила тут, а щось серйозне-страшно.А в центрі загалом можна сказати- дешевих аптек нема!

Olena-m
02.07.2010, 15:39
По 32 - це баночка. І її ціна якраз 38 - 40 грн. Якщо ти стільки заплатила за меншу розфасовку, то це дійсно дорого! Але ще й в аптеці могли переплутати.

Smorodynka
02.07.2010, 21:26
Щодо "Знахаря", то можу зі впевненістю сказати, що косметика Vichy там точно не фальсифікат. Маю знайому, яка працює представником Vichy і вона каже, що ця костетику вони постачають як в інші відомі мережі аптек, так і в "Знахар". В "Знахарі" і ціни на цю косметику помітно дешевші. Наприклад, я купляла тональний крем в "Знахарі" за 147 грн., в той час, як в інші аптеці він коштував 168 грн. Коли ще не знала про "Знахар", то купляла за дорожчу ціну, і по якості вони абсолютно не відрізнялися. Але в "Знахарі" є один нюанс (принаймі я вже двічі спостерігала) : коли дивишся нка вітрину , то на все ціна дорожча, але зовсім поруч писало, що на косметику Vichy -10% або -15%. Вони рахують ту знижку і виходить дешевша ціна

Cypress
09.07.2010, 17:25
В аптеці "3і", що біля Краківського ринку приємні ціни. Дешевших ліків в цілодобових аптеках не знайдеш...:girl_yes:

Bublyk
09.07.2010, 18:44
Недавно помітила нову мережу аптек "Дешева аптека". На рекламці в них написано: "У нас дешевше, ніж в "Знахарі". Цікаво, чи це і справді так? Може, хто знає?
Бо наразі купую в "Знахарі", там таки найдешевше.

shape
21.07.2010, 10:50
я теж купую в Знахарі, різниця в ліках, ті що для мене потрібні були, 30 грн. з іншими аптеками.

Дуже дякую за інформацію! Ви мене просто врятували від гоніння по аптеках з захмарними цінами і відсутністю препаратів.

bora
21.07.2010, 10:58
"Дешева аптека".
Це ті аптеки, які я згадувала (вул. Хімічна). Те що я в них купувала було дешевше. Але візьміть та й задзвоніть їм якщо маєте назву препарату. Так і порівняєте.

ashatan
30.07.2010, 02:45
аптека "Знахар"

Mazerati
02.08.2010, 17:00
Дешеві ціни - у аптечному складі "Зі" (кінець вул.Стрийської)

АЛЕ там треба уважно перевіряти чек, якщо вас буде обслуговувати молода жіночка - уже неодноразово і не тільки ми звертали увагу на її "помилки" - вибиває або більшу кількість ліків, або двічі те саме.
мене там вчора обрахували на 200 грн :khomyak::khomyak::khomyak: і ми ще доводили це хвилин 15...Але гроші нам повернули і все нормально. АЛЕ будьте УВАЖНІ в цій аптеці

Sara
03.08.2010, 11:25
Я також мамі і собі купували ліки у Дешевій апетеці (з такою зеленою символікою оформлення), що знаходиться на вул. Мазепи, то ось ліки від тиску- мамі моїй не допомогли, а вона їх вживає постійно за призначенням лікаря, придбали ліки в іншій аптеці-все нормально. Та й мої ліки якісь безрезультатні:-(.
Не хочу я такого дешевого лікування!!! Треба бути дуже оборежним.

ola-lyola
13.08.2010, 10:08
Вчора по усіх новинах показували це http://tsn.ua/ukrayina/v-usih-aptekah-ukrayini-shukayut-falshivi-liki.html

Медпрепарати виготовлені дуже якісно, дорога поліграфія, маркування. Підробляли усе - від таблеток, капсул і до ампул. Показали крупним планом "Мезим" - відрізнити неможливо.
Голова Держлікінспекції порадив так оберігатись від підробок - "Тим людям, які постійно застосовують і купують в аптеках України якийсь певний лікарський препарат, слід звертати увагу на маркування - воно може десь не відповідати. Плюс в процесі застосування пацієнт може зверне увагу, що з'явився якийсь дивний смак у таблетки, або навпаки - немає смаку",

А цікаво щ робити тим, хто вперше купує препарат і незнає, яка та талетка має бути на смак, або вона у капсулі ???
Вилучили підробок на 7 мільйонів грн. і ніхто незнає, скільки потрапило в мережу аптек.
Як думаєте, в яких аптеках продаються ці ліки???

Vittoriya
13.08.2010, 10:20
чора по усіх новинах показували ц
це капець....:girl_impossible: який дибілізм....Травлять людей невідомо чим............І як тепер купувати ліки??кому довіряти??певно скоро будемо і ліки з за-кордону замовляти,хоч там не так все просто як у нас,багато чого продають тільки по рецепту.Але зато надійно,а не так,як у нас..Я просто вражена...:(

KAPUCHINKA
13.08.2010, 11:06
Дівчата, вчора випадково почула по радіо, тому толком не знаю хто там і що... Але сама суть - на дорогих прострочених ліках перебивали дату придатності і знову викладали на прилавки аптек.

---------- Додано в 08:06 ---------- Попередній допис був написаний в 08:00 ----------

а от і про Мезим http://www.trust.ua/news/15573.html і будь мудрим :girl_impossible:

сніжна
13.08.2010, 12:16
увагу на маркування - воно може десь не відповідати
у мене недавно чоловік так розгледів маркування ( дата, серія, придатність), нанесене не автоматизованою чи комп ютерно , а звичайним шрифтом на банці з "Бронхолітином". Мало того, наглядно мені показав дві банки: одну з цього препарату, а другу з Чемеричної води- ідентичні, навіть по закрутках.Якщо врахувати, що перший препарат- іноземного вир-ва, а чемерична вода- "Галичфарму", постає відповідне запитання.
п.с. до речі, куплено було у мережі "Едельвейс"
І ще, багато гомеопатичних препаратів ( нетрадиційних, на кшалт "хелівських" чи "німецького гомеоп. союзу" мають зберігатися якнайдалі від джерел випромінювання. А в аптеках вони нерідко стоять якраз біля компьютерів

Olena-m
13.08.2010, 18:22
Бронхолітин має саме таке маркування, а банку - скляну з металевою кришкою. До речі, багато сиропів мають схожу пляшку. Саму тару ж не виробляють фармзаводи, її можуть закуповувати, наприклад, в Китаї. Як і сировину для ліків везуть переважно з Китаю чи Індії.

ViTanya
14.08.2010, 22:28
Я декілька років тому по роботі мала можливість придивитись до аптечної бази "Едельвейс", що на Городоцькій. Мені сподобалось, що вони не купують ліки через посередників ( навпаки, самі є дистриб'ютерами), а безпосередньо від виробника. Тому купую ліки в них, хоч ціни не найдешевші. Маю картку на знижку. Хороший знайомий працює там зараз на складі. Каже, далі отримують ліки саме від виробників.

Finesse
15.08.2010, 09:39
Доти поки в нашій країні не буде відпуску ліків за рецептом (виключно) з підробками боротись дуже складно. Ви напевне самі були свідками коли замість одного препарату вам в аптеці дають ніби то аналог (дешевший, дорожчий, вітчизняний, тощо) немає відповідальності лікаря за призначений препарат і ви не можете потім нічого довести. Іноді самі собі робимо призначення (сусідці допомагає і мені допоможе і т.п), і колт щось не так звинувачуємо всіх. В нас на жаль така країна, фарм.бізнес приносить колосальні прибутки!!!!!!!! А якісний препарат дешевим бути не може!!!!!! І якщо роблять підробки, то на препарати дешеві і ходові. брендовий, чи дорогий препарат підробляти немає змісту! І не вірте словам коли говорять це той самий препарат тільки вітчизняний і дешевший. будь який препарат складається з діючої речовини (яка може бути по формулі така ж)і допоміжних (від вмісту яких залежать і побічні ефекти і засвоєння в організмі). Моя вам порада, питайте в лікаря і просіть щоб він вам охарактеризував кілька аналогів препарату в залежності від ціни.
На рахунок дешевих аптек, маючи такого конкурента, як Знахар і приватні аптеки і мережі вимушені переглядати свої ціни в сторону зниження. Дешева аптека, Сальве, 36.6, D.S. І пам'ятайте, дешевий сир тільки в мишоловці:girl_yes: Будьте уважні і здорові!

---------- Додано в 09:39 ---------- Попередній допис був написаний в 09:35 ----------

Мені сподобалось, що вони не купують ліки через посередників ( навпаки, самі є дистриб'ютерами), а безпосередньо від виробника.
На жаль вимушена Вас розчарувати, не всі ліки вони купують у виробників. Вони мають прямі контракти, але в основному купують в дистриб'юторів, хоча підробок там не зустрічалось. можна бути спокійними.

KAPUCHINKA
15.08.2010, 09:59
І не вірте словам коли говорять це той самий препарат тільки вітчизняний і дешевший. будь який препарат складається з діючої речовини (яка може бути по формулі така ж)і допоміжних (від вмісту яких залежать і побічні ефекти і засвоєння в організмі).

Ну тут питання спірне мені сама лікарка мені говорила про якийсь припарат (вже й не пригадаю), який коли він імпортний коштує багатенько, а наш разів у три дешевший такий самий. Тому говорила купувати наш і не викидати даремно грошей.

І ще не слід забувати що самі лікарі і заробляють виписуючи певні припарати. Наприклад головний лікар дає вказівку виписувати то і то , а не дешевий аналог, і всі чемно виписують.

Так, звичайно відбувається не завжди, але й таке буває ((( Хоча ,особисто я, ніколи не купую аналог запропонований в аптеці.

Finesse
15.08.2010, 13:33
Я не проти вітчизняних препаратів, чи дешевих....але хімія є хімією. Є брендовий препарат (оригінальний, це коли для порівняння кросівки адідас куплені за кордоном в спец.магазині і з гарантією), є генерик (аналог) їх можна виготовляти всім, але от питання сировини...це як кросівки адідас куплені в нас в магазині (виготовлені в Новій Зеландій) і є кросівки адідас куплені на Краківському, мають три полоски, виготовлені в Китаї чи під Винниками. Якісний генерик буде трохи дешевшим від бренду. Більшість наших вітчизняних виробників ліків купуютть сировину в Індії, бо дешевше, мало які препарати виготовляються 100% в Україні. Є такі, які тільки в Україні в коробки розфасовують. фарм ринок в Україні (власники наші можновладці) це величезні гроші!!!!! Просто до вибору ліків особисто я ставлюсь дуже прискіпливо. Лікар завжди має пояснити які побічні ефекти вас можуть очікувати при призначенні того чи іншого препарату і грамотно вам пояснити, якщо це грамотний доктор.

---------- Додано в 13:33 ---------- Попередній допис був написаний в 13:30 ----------

я можу привести вам масу реальних прикладів по тих чи інших препаратах, оскільки дослідженням я цим займаюсь давно, я науковець.:girl_curtsey:

LadyBlond
15.08.2010, 16:20
Виготовити натуральну субстанцію для виробництва ліків, набагато дороще, ніж закупити в Китаї чи Індії готову синтетичну субстанцію. Можливо це навіть спосіб вижити нашим фарм.підприємствам. І в тому числі, в таке положення підприємства поставила наша держава. Ціни на ліцензії, дозволи, державні перевірки (ох.праці, пожежні, санепідеміологічні...) та й самі податки і ціни в нас виростають до космосу. Отож, фірми вимушені знижувати витрати собівартості продукції. Оскільки, якщо зросте ціна, попит на відчизняні ліки значно впаде (і на внутрішньому ринку і на закордонному: велика частка ліків експортується і продається за кордон).
Та й не має гарантії, що ліки вироблені закордоном для українського ринку вироблені на найвищому рівні (наприклад, польські пральні порошки на Україні чомусь відрізняються від куплених в Польші). І ці ліки можуть також підробити.

З вітамінами і біологічноактивними добавками також потрібно бути обережними: вони живлять і організм, і наші хвороби.

І практично усі ліки мають побічні ефекти, якщо є можливість потрібно менше пічкати себе отою гидотою і без потреби не вживати...

Finesse
15.08.2010, 19:30
Я з Вами частково згідна, все залежить від початкової субстанції. До речі поляки купують порошок виготовлений в Німеччини, пояснюючи кращою якістю))) А в Україні пральні порошки в основному з заводів в Росії.
Я не виступаю проти вітчизняних ліків. Коли Ви хворієте, ви маєте знати про ліки і їхні наслідки все і про це вам має розказати лікар, лише тоді Ви маєте вирішити які з них купувати. мені, як і кожній людині хочеться лікуватись якісним препаратами і за помірну ціну.

ogyrechik
18.08.2011, 11:49
Знахар, на Городоцькій і біля Добробуту

Marakasik
23.08.2011, 17:13
Знахар - тільки от черги...

ogyrechik
29.08.2011, 14:51
я завжди шукаю НАШІ (Дарниця, Борщагівський)аналоги іноземних препаратів по діючій речовині, це не складно....Виходить різниця в рази. Прописали Юнідокс салютаб - 86грн. Наш аналог - Бассадо, Вибрамицин, Видокцин, Довицин,
Доксал, Доксибене, Доксибене М, Доксилан, Доксициклин, Доксициклин (ціни від 7грн- 65грн) Доза препарату в капсулі буває більша, не треба їсти по 2 таблетки.
В нас хоч і біда з медициною, але нарватись на підробку наших препаратів можна рідше ніж іноземних. ІМХО

ivanyska
29.08.2011, 15:31
Я також, при нагоді, запасаюсь всім необхідним в Знахарі лікар на Русових порадила,бо в Жовкві дешевше немає аптеки, а деякі ліки так взагалі незнайти.

Delfy
29.08.2011, 15:42
Може комусь зручніше - аптека "Знахар" нещодавно відкрилась відразу біля церкви Володимира та Ольги - що між вул.Науковою та В.Великого.
ціни там не порівнювала, сама ще нічого не купувала, але аптека під такою назвою точно є.

Herbera
31.08.2011, 12:45
аптека "Знахар"
Чула, що в "Знахарі" багато підробок.

jalla
31.08.2011, 13:45
аптека "Знахар"
Дуже хороша аптека. Якщо потрібні якісь ліки, купую тільки там. Ціни порівняно значно дешевші.
Чула, що в "Знахарі" багато підробок.
Нічого собі!!! А чому саме в "Знахарі"? Ніколи поки не попадала на підробку.

Herbera
31.08.2011, 14:05
Нічого собі!!! А чому саме в "Знахарі"? Ніколи поки не попадала на підробку.
Тому, що дешево і ліки швидко розбирають.

jalla
31.08.2011, 14:07
Тому, що дешево і ліки швидко розбирають.
Тобто... Не до кінця розумію як це повязано з підробками?

solomka
31.08.2011, 15:04
Я завжди купую в "Дешевій аптеці" (якщо не помиляюсь ТзОВ "Соломія-сервіс") на початку вул. Виговського. Назва себе виправдовує - ціни дійсно дешеві. Мене ця аптека цілком,тому що поряд з роботою. Я декілька разів буда в "Знахарі" - такі черги не для мене.

kineret
31.08.2011, 16:22
Я купую ліки переважно в "Аптеці низьких цін", інколи в Знахарі, рідко в DS (маю знижку).

smugastik
31.08.2011, 17:14
ще є дешева аптека в обласній лікарні, де пологове відділення з вулиці в підвальному прміщенні, то там на деякі ліки ціни дешевші навіть від цін у "Знахарі"

OlgaSoroka
20.09.2011, 15:46
Дешева й цілодобова аптека Біля Бомби(кінець Чорновола) Це кут Варшавська Ю.Липи

Solomi
30.09.2011, 11:31
нормальна аптека та досить помірні ціни 100 метрів вгору від Знахару по Городоцькій в напрямку до костелу.

Мацьопа
30.09.2011, 11:34
Вчора купляла один препарат в Знахарі на Симоненка. Заплатила 83,30 грн., мій Тато за то й ж препарат заплатив 100 грн. в аптеці біля Океану.

truskaffka
05.10.2011, 17:27
Дешева й цілодобова аптека Біля Бомби(кінець Чорновола)

А я вона називається? Прямо коло Бомби?

Marigold
05.10.2011, 21:57
Наразі для мене найдешевша - це Знахар. В суботу випадково помітила, що вона вже є і на Сихові в районі ВАМу
Купляла там багато ліків, в тому числі і дорогих закордонних. В принципі лікування моє ними пройшло успішно. Куплятиму там і далі поки не побачу більш достовірної інформації про фальсифікат.

Supernatural
07.10.2011, 23:20
Я купую ліки переважно в Сімейній аптеці (маю там знижку), і виходить дешевше ніж в інших мережах (DS, Космо та ін. - де теж є знижка). А взагалі найдешевше у Знахарі, наче і якість ліків нормальна:scratch_one-s_head:.

Marigold
10.10.2011, 15:45
А я от щойно зателефонувала в Знахар, але в дві аптеки за різними адресами і між нами ціна на той же самий препарат була з різницею 4 грн 77грн проти 73грн От і будь мудрий. Тому тре напевно, якшо то є дорогі ліки особливо, краще перевірити навіть по тій же самій мережі аптек.

Fermyna
11.10.2011, 11:55
Цікава інформація в гілці... Якраз сидіти і обирати аптеку - застудилася :(

Raven
11.10.2011, 12:19
я от щойно зателефонувала в Знахар, але в дві аптеки за різними адресами і між нами ціна на той же самий препарат була з різницею 4 грн
Я коли бігла в лікарню на уколи купила одну ампулу в аптеці біля дому, з думкою, що в знахарі дешевше. А там виявилося дорожче на 3 грн., а купляла я того добра багацько.
От і будь мудрий.

Neytasa
14.10.2011, 20:43
Мама випадково натрапила на аптеку "Природа чистоти" так їй відразу 15% знижки дали. І ліки які я беру в аптеці біля дому, маючи 5%знижку за 165 гривень там виходить за 130!

Ilariya
18.04.2012, 17:21
Я була в Ашані і мама мені подзвонила, щоб я купила сироп від кашлю і щось від температури. Там є аптека "На здоров'я". І мене дуже приємно вразили і ціни і обслуговування. Мені і сироп порадили і таблетки від температури дали і ще льодяники для горла. Потратила трохи більше 50 грн, а мені за це ще й картку клієнта безкоштовно дали. Я дуже задоволена.

Marcipanka
18.04.2012, 17:24
є аптека "На здоров'я".
теж люблю цю аптеку, креми і засоби Vichy i La Roche-Posay там найдешевші. і інші лікарські засоби теж недорогі. приємний персонал, який завжди щось хороше порекомендує.

Vittoriya
29.12.2012, 15:47
Мені здається, що у Знахарі біля Добробуту мені продали пальоні таблетки Доларен.:girl_devil: Я купила собі їх кілька пластинок, щоби мати тут, так як саме ці таблетки мені найкраще завжди допомагали. В перший місяць тут в Польщі я ще мала залишки , куплені певно в D.S. бо завжди там раніше купувала. Все було добре, наступного місяця вже взяла ці і був такий приступ болі, хотілося на стіни дертися. Ну але ладно, то було ввечір, вдома, перетерпіла. Наступного місяця знову повторилося то саме, раніше в мене такого не було, бо завжди знеболюю і впринципі помагає. Цього разу це припало на ранок, мені збиратися на роботу, а мене просто корчить, я випила ще половинку. Сиджу на репетиції, в голові туман, не добре, хочеться сісти і з того всього розревітися.... Ті 3 години зранку я думала, що не переживу, то було щось... Після роботи пішла в аптеку, я навіть не знаю, що то я таке взяла-порадила фармацевт і за півгодини мене попустило... Чому думаю, що маю якусь підробку, бо Доларен має діючу речовину Диклофенак і для мене то безвідмовне знеболююче було завжди. Не може бути, щоби просто отак різко перестало взагалі діяти. Я завжди ті таблетки п'ю по четвертинці і знімає біль. І згадала собі, як колись в ТСН показували якусь підпідьну фабрику по виробництву фальшивих таблеток і там було купа пачок власне Доларену... Більше ніколи не буду брати в нас ліки. Як людям лікуватися, надіятися на якесь покращення, якщо продють якесь г....???

Seshat
29.12.2012, 15:50
Знахарі
я там категорично нічого не купую - занадто багато чула про низькі ціни за рахунок збуту фальшивок. А оскільки купляю я стабільно на 140-150 грн в місяць, то заїжаю на гуртівню ЗІ - там і дешевше, і якось спокійніше купувати..

Vittoriya
29.12.2012, 16:02
там категорично нічого не купую - занадто багато чула про низькі ціни за рахунок збуту фальшивок.
то все так і я сама там дуже рідко бувала, то був випадок, бо я була там і треба було в аптеці дещо купити з собою щоб мати. Але щось довіри до аптек впринципі згасла... Якщо в тій аптеці є і вона працює законно, то де гарантія, що в інших нема, навіть дорожчих, ну і що? Просто там можуть більше заробляти...

Seshat
29.12.2012, 16:08
Гарантії немає, але Знахар набагато частіше фігурує в таких "новинах". Поки що на підробку в аптеці-гуртівні не потрапляла - знаю точно. В карму напишу точніше. Ціна більша ніж в Знахарі, але дешевна ніж в ДС і інших аптеках подекуди на 30 грн...

siriuska
29.12.2012, 18:01
Недорога аптека в лікарні швидкої допомого, назва аптеки Подорожник.

Ніколь
29.12.2012, 20:02
Від нас неподалік державна аптека № 44 і Знахар. Так не знаю чому всі Знахар вважають дешевою аптекою, бо в тій державній ще дешевше, а при наявності карточки що знижка 5%.
Різниця між цінами скажімо аптек D.S. і тою державно, взагалі вражаюча...

olerusya
29.12.2012, 20:32
державна аптека № 44
то де саме? часом не на Симоненка неподалік поліклніки?

---------- Додано в 20:32 ---------- Попередній допис був написаний в 20:30 ----------

то заїжаю на гуртівню ЗІ - там і дешевше, і якось спокійніше купувати..
а на яку суму там треба купувати?

Seshat
29.12.2012, 20:42
а на яку суму там треба купувати
Мінімалки немає. Вхід вільний. Це перед КінгКроссом по правій стороні, якщо їхати зі Львова.

Prutylyatko
29.12.2012, 20:44
біля нас кілька аптек, але якщо йти зі "списком" ліків, то в кожній можна по одній позиції набрати, виходячи із порівнялиних цін в усіх....

Sandoryk
29.12.2012, 20:55
часом не на Симоненка неподалік поліклніки?
Саме там, біля поліклініки.

Можна якось самому визначити чи ліки підроблені? Останні рази купляла таблетки в Знахарі, тепер переживаю.

Arabika
30.12.2012, 01:48
І я часто в Знахарі купляла. Тепер переживаю чи не підробка. Обідно, що навіть ліки треба пильнувати, щоб не підробка. Але де ж гарантія?

Bursukanja
30.12.2012, 10:44
Навіть фахівці " на око" не зможуть визначити, фальсифіковані ліки чи ні. Скажімо, стосовно того випадку про викриття підпільного виробництва фальсифікованих ліків, то там задіяне було і поліграфічне підприємство, яке робило високоякісне упакування для ліків. Я бачила купи цих "ліків" на власні очі....нічого підозрілого ( так кажу, бо там був"Enap H" , який постійно купую від тиску і чудово знаю, як він виглядає). Про "Знахар" багато чула поганого від людини, яка власне контролює аптеки - передусім, йдеться про недотримання умов зберігання, порушення температурного режиму (без холодильника) тощо. Тому ліки можеть не лише втратити свою дію, а й стати шкідливими! Тому я особисто б не гналась за "дешевизною", а купувала у перевіреного продавця. У тому ж скандалі з фальсифікацією були задіяні дрібні аптеки, всякі підприємці, які не дорожать своєю репутацією, головне - заробити швидко і вже! Великі мережі, та ж "d.s", про яку ви згадуєте, не буде бавитись у фальсифікацію, вони вже стільки грошей вклали у свій бізнес, шо не будуть ризикувати заради якоісь невеликоі сумнівноі вигоди. Краще заплатити трошки більше, але бути впевненими у ліках....
Згадалось - купувала ті ж ліки від тиску, а тиск не падав!!! Тепер знаю, у мому причина могла бути....зло бере від таких "дєятєлів"!!:girl_devil::girl_devil:

Vероніка
30.12.2012, 12:30
купувала ті ж ліки від тиску, а тиск не падав
Хоч добре, коли така дія неоригінальних препаратів. В гіршому випадку підробка може нанести значну шкоду організму, що цікаво в такому випадку робити - звертатись в суд ?

JuicyFruit
05.02.2013, 16:42
Дівчата, маю запитання стосовно аптек "3і". Я зараз пакую речі у пологовий і відповідно є багато речей, які можна купити в аптеці (одноразові пеленки, урологічні прокладки, деякі медикаменти). Не хочу ходити і вишукувати це все в різних аптеках, зручніше поїхати і купити все в одному місці. Тут прочитала позитивні відгуки про аптеку "3і". Але де кращий вибір на Стрийській чи на вул. Старий Личаків? Де у них саме гуртовий склад? Бо якщо через пошук шукати медикаменти, то виходить, що більший вибір на вул. Старий Личаків. Але чи це дійсно правда? Буду дуже вдячна за Ваші відповіді.

Seshat
05.02.2013, 16:50
вибір на Стрийській
Можна зателефонувати і точно перепитати, бо пошук і реалії інколи різні і точно знати. Мені на Стрийській по дорозі. Склад величезний. На скільки я зрозуміла, основний у Львові.

analastanka
05.02.2013, 19:57
Про "Знахар" багато чула поганого від людини, яка власне контролює аптеки - передусім, йдеться про недотримання умов зберігання, порушення температурного режиму (без холодильника) тощо. Тому ліки можеть не лише втратити свою дію, а й стати шкідливими! Тому я особисто б не гналась за "дешевизною", а купувала у перевіреного продавця.

До речі, мені кілька лікарів казали нічого не купляти у "Знахарі" (і не тільки там, а й у будь-яких дешевих аптеках) - і наводили ті самі аргументи. Тому закупляюсь тільки у Сальве, Едейльвейсі або d.s. Про 3І казали, що аптека нормальна, але щось їх у моєму районі немає, тому туди не ходжу

Supernatural
05.02.2013, 23:00
Недавно на Дорошенка відкрився ще один "Знахар", брала там ліки (вроді нормальні), думаю, на початках вони не будуть нічого хімічити, але хто знає що далі буде?

strilez
06.02.2013, 14:59
А я купляю завжди на Дністровській,в аптеці Фарматон.Якшо заказувати по іртернету то на 10% дешевше,але ліки потрібно забирати самому.

KAPUCHINKA
06.02.2013, 18:10
Про "Знахар" багато чула поганого від людини, яка власне контролює аптеки - передусім, йдеться про недотримання умов зберігання, порушення температурного режиму (без холодильника) тощо. Тому ліки можеть не лише втратити свою дію, а й стати шкідливими! Тому я особисто б не гналась за "дешевизною", а купувала у перевіреного продавця.

я колись також так думала, але мені сказали, що то все просто недобросовісна конкуренція, просто "Знахар" робить менші націнки. я зараз просто не можу згадати, хто то говорив, але джерело було якесь авторитетне, бо така перешугана особа як я, будь-кому не вірить. ну і ще якось шукала я один препарат у "Знахарі" він був суттєво дешевший, але мені не підійшло те, що термін придатності закінчувався за три міс. кілька днів я методично обходила всі аптеки міста, і цей термін у всіх був однаковісінький. чесно кажучи, не думаю, що "знахар" закупив фальсифікатів у яких закінчується термін дії.

На мою думку якщо є якийсь фальсифікат, то він може бути у будь-якій аптеці незважаючи на те дешева вона чи дорога.

а найкраще в ті аптеки взагалі не ходити, ну хіба за тестом на вагітність ))) чи вітамінками. Будьте всі здорові і минайте ті аптеки.

alibi
09.03.2013, 18:33
мені один фармацевт, який впринципі по відношенню до мене є незацікавленою особою радив ліки в Знахарі не купувати, запитала чому-змовчав, просто сказав-не купй і все..

Supernatural
20.03.2013, 12:32
ліки в Знахарі не купувати, запитала чому-змовчав, просто сказав-не купй і все
Хочеться почути хоч якийсь аргумент від незацікавленої людини з цієї сфери.

kristas
20.03.2013, 13:26
І мене...говорять шо умови зберігання не належні, що підробки...Але де гарантія, що в аптеці з дорожчими цінами якісні ліки?

MartaKas
22.03.2013, 19:56
Купила вчора знайома в Знахарі Німесил і Прегнакеа - два препарати підробка. Були ці ж препарати вдома, але вже закінчувались, тому вирішили поповнити і ось яка халепа. Німесил - білого кольору без запаху апельсина, а в Прегнакеа взагалі незрозуміло, що у капсулах.
Багато чула про підробки у Знахарях, до останнього не вірила, тепер до них ні ногою!!!

kristas
22.03.2013, 21:43
Я у понеділок вирвала зуб, і купувала в Знахарі "Німесил". Нічого дивного не замітила, і біль зняв. І інші ліки які там купую завжди виконують свою дію, а інший спосіб перевірити "правдивість" препарату я не знаю.

Supernatural
24.03.2013, 15:56
Може люди вже себе і накручують стосовно "Знахаря", але щось тепер менше хочеться там щось брати.

MAXAMAK
24.03.2013, 18:11
Купляла малим для профілактики два препарати - для першого курсу лікування купила в Едельвейсі - заплатила 170 грн. Упаковки з інструкціями зберегла. Сьогодні починали другий курс, отож вчора купувала знову ті самі ліки - проїжджали біля Знахара - купила точно таке саме (вдома порівняла інструкції та упаковки - ідентично) - за 140 грн. Різниця в 30 грн - це багато, якщо зважити що нам треба три курси - то виходить майже 100грн різниці?! Думаю підробку можна придбати не тільки в Знахарі - а якщо перйтись різними аптеками, то одна від одної відрізняється в грн 10 - 20. Ще один приклад - Хелівський препарат - в аптеці ДЦ - коштує 76 грн, в аптеці біля мого дому 36,6 - 46?. Препарат від препарату відрізняється і аптека від аптеки))).

Bybyka
29.08.2013, 09:30
Одна з найдешевших, як на мене Знахар. Хоча ходять чутки, що там значно зіпсувалась якість товару і є багато підробок... незнаю...
А переважно є купую в Сіменій аптеці. Маю ще картку на знижку. Дешево й сердито.

Нікуся
29.08.2013, 10:20
в якій аптеці можна купити п"явки, дешевше від 10 гр?

Margarett
29.08.2013, 10:26
в якій аптеці можна купити п"явки, дешевше від 10 гр?
Зараз на дату не знаю, але десь трохи більше півроку тому купували бабусі - по 2 грн. за штуку, правда дуже маленькі (але зараз великих немає, колись були як сосиски), обшукала пів міста. То тільки у державних залишились (ті, що ліки по-рецептах готують) і то треба дзвонити питати (бо марно ноги сходжувати), бо як є то швидко купують.

Нікуся
29.08.2013, 11:08
по 2 грн. за штуку, п
а де купували? бо ми лише по 10 бачили

siriuska
29.08.2013, 11:16
а де купували? бо ми лише по 10 бачили
Цього року я купляла в мережі аптек Ваша аптека, то там близько 8 грн.

Margarett
29.08.2013, 11:20
Є на Мазепи біля поліклініки (аптека державна). Ще на Одеській були, і в районі Наукової (ніби №44).

OnceInParis
29.08.2013, 12:51
Бачила на Русових, здається Зелена аптека - на дверях писало, що є у продажу п'явки.

Irysochka
12.10.2013, 18:18
Одна з найдешевших, як на мене Знахар. Хоча ходять чутки, що там значно зіпсувалась якість товару і є багато підробок... незнаю..
Я теж чула ,що хоча у Знахарі ціни нижчі у порівнянні з іншими аптеками, але якість лікарських засобів там невисока -дуже багато фальсифікату. Від літа купую лікарства у мережі DS (з 5% дисконтною карткою) - до того у них ще й хороший сервіс - мені було необхідно косметичний засіб, який продавася тільки в їхніх центральних аптеках міста, то вони мені замовили і привезли його в аптеку, яка знаходиться біля моєї роботи - і мені не прийшлося витрачати час, щоб ще їхати в центр міста за засобом.

Туфелька
13.10.2013, 00:03
Знахар таки найдешевша аптека, я купувала там пігулки за 137 грн., а коли запитала ціну на ті самі в Сальве, то вони були на 56 грн. дорожчі і то за тісамі 30 пігулок того самого виробника! Завелика накрутка як на мене.

Seshat
13.10.2013, 00:05
Чи відрізняються ціни в рецерптурному відділі в різних аптеках? Треба замовити бовтанку і крем, а останнього разу на Личаківській я прифігіла від ціни:girl_crazy:

Туфелька
13.10.2013, 00:14
останнього разу на Личаківській я прифігіла від ціни
самі препарати не дорогі, там тільки за то шо вони то змішають беруть вроді 7 грн.

tiramiska
13.10.2013, 10:08
Купувала якось татові в Знахарі ліки.Щось там невистачило і хотіла біля лікарні десь докупити.Фраза місцевого провізора ,що ці ліки вже рік не доходять до аптек бо стоять на розмитненні чи переєстрації вбила мене....То що виходить до Знахаря лише доходять, чи там дійсно "лівак" продають? Бо з оборотами Знахара, сумніваюсь що ці ліки з минулого завозу...

analastanka
13.10.2013, 11:27
самі препарати не дорогі

Це дуже залежить - мені взимку мішали крем, тільки основа під який коштувала 100 грн, відповідно весь крем вийшов в районі 150

Finya
13.10.2013, 15:27
говорять шо умови зберігання не належні, що підробки...Але де гарантія, що в аптеці з дорожчими цінами якісні ліки?
Купувала колись ліки в ампулах, фармацевт попередила, щоб звертала увагу, чи зберігаються вони в холодильнику. В жодній з наступних аптек, в яких купувала, не зберігалися. Фармацевти (так і хочеться сказати: "продавці") навіть не знали, що так повинно бути. Читали після моїх слів надпис на упаковці і розгублено кліпали очима. Аптеки були не Знахар))

Supernatural
13.10.2013, 16:42
А я коливаюсь між Знахарем і DS. В Знахарі ціни реально дешеві (напр. на краплі до носа майже 50 грн. різниця була порівняно з тими самими в Сімейній аптеці з знижкою), але там постійно черги, давка, чутки про фальсифікат. А в DS дуже подобається обслуговування, виглядає надійнішою, хоч і дорожчі ціни. До речі ще ні один лікар про Знахар нічого поганого не сказав, от і не знаю чи так вже там зле (та й ліки ніби всі аптеки з тих самих гуртовень беруть, просто націнки різні).

roma roma
13.10.2013, 17:52
Знахар це дійсно найдешевша аптека, але є мінус, те що в мережі ціни можуть відрізнятись, від 10-30 грн. На Виговського ціни найдешевші. Я на їхню довідку дзвоню, дуже зручно.

kristas
13.10.2013, 18:06
А я завжди думала що на Б.Хмельницького...і людей там завжди найбільше

roma roma
13.10.2013, 18:16
О таке нарила на їхньому сайті "У третю суботу вересня, напередодні професійного свята дня фармацевта, у Всеукраїнському конкурсі професіоналів фармацевтичної галузі України "Панацея" 2013року мережа аптек "Знахар" перемогла одразу в двох номінаціях: відділення на вул. Городоцькій 82 отримало звання найкраща "Аптека року", а завідувач Першого відділення на вул. Б.Хмельницького 1 Наталія Романишин стала "Аптекарем року".

Sonechcko
13.10.2013, 18:16
То що виходить до Знахаря лише доходять
Не обов язково, могло залишитись на залишку. Я теж так придбала один препарат, ніде було, біля нас в аптеці дівчинка сказала , що вже близько 6 місяців нема поступлень. Але оббігавши пів міста таки знайшла.

kraplynka
13.10.2013, 18:39
Чи відрізняються ціни в рецерптурному відділі в різних аптеках? Треба замовити бовтанку і крем, а останнього разу на Личаківській я прифігіла від ціни
Так мені видається, що відрізняються, бо ті аптеки, кажись, вже теж є приватними. Спробуйте взнати ціну на Князя Романа і на Чупринки.

---------- Додано в 18:39 ---------- Попередній допис був написаний в 18:33 ----------

До речі за Знахар теж чула таку інформацію, що там різне попадає - і якісне і "лівак". Можливо то конкуренти так стараються, але вже кілька знайомих казали, що купували там якісь ліки, то упаковка відрізнялася трішки (яскравістю фарб, картоном) від тих, що раніше брали. Хоча хйз, може то якраз в інших фальсифікат...

Sonechcko
13.10.2013, 18:40
на Князя Романа
Зі свого досвіду скажу , що це не одна з найдешевших рецептурних аптек, мала з чим порівняти. Але якістю виконання у них задоволена найбільше.

kraplynka
13.10.2013, 18:49
Зі свого досвіду скажу , що це не одна з найдешевших рецептурних аптек, мала з чим порівняти. Але якістю виконання у них задоволена найбільше.
З вами погоджуюся. До речі, може туди тільки й звертайтеся, бо коли на Чупринки останнього разу купувала для мами свічки по Масляку, то смерділи більш, ніж звичайно. Потім мама жалілася, що раніше такого не було, смерділа (пардон) вся білизна, певно на чомусь зекономили (казала мама, що раніше й какаомасло чути було), а чогось більше зафугували :(

Prutylyatko
13.10.2013, 18:50
Чи відрізняються ціни в рецерптурному відділі в різних аптеках
Відрізняються однозначно, місяць тому була потреба придбати ліки з рецептурного, то найдешевше знайшла на Симомненка, в державній аптеці, причому ціна таки "добре" різнилась з іншими
аптека відразу біля поліклініки на Симоненка (здається, Симоненка,2)

LadyLand Shop
05.12.2013, 14:59
Якщо потрібно зробити ліки за рецептом то ходжу в аптеку що є біля поліклініки на Симоненка. Здається ціни пристойні. А так то переважно ходжу в Знахар. Купую там постійно один препарат і кожен місяць дивуюся як на нього ціна росте.

sonyk
10.12.2013, 08:51
от і я купую завжди ліки в Знахарі.там справді різні ціни звжди.бувало таке що на наступний день ціна на той самий препарат на 4-5грн більша.

La esposa
10.12.2013, 08:54
бувало таке що на наступний день ціна на той самий препарат на 4-5грн більша.

мені одного разу три пачки дуфастону продали за три різні ціни (в одному чеку) :) пояснили тим, що різні партії завозу. Новіші вже стали дорожчі.

sonyk
10.12.2013, 09:21
мені одного разу три пачки дуфастону продали за три різні ціни (в одному чеку) пояснили тим, що різні партії завозу. Новіші вже стали дорожчі.
так так.чоловік вчора брав капельну систему по 1грн , а сьогодні така сама вже 4грн:girl_devil:

mazepynka
24.12.2013, 14:11
І я все-таки за "Знахар". Ціни справді трохи "скачуть", але не на стільки, як в ін. аптеках.

katysik
24.12.2013, 16:57
я все-таки за "Знахар". Ціни справді трохи "скачуть", але не на стільки, як в ін. аптеках
100%!!! Вчора шукав чоловік один крем по аптеках, то в Знахарі він був в районі 130грн, тоді як в інших аптеках від 170грн... :khomyak: нормальна така собі різниця на кремі!

smugastik
31.01.2014, 08:03
Може комусь знадобиться. На Левандівці, Широка 64 ( в супермаркеті "Вопак" ) відкрито аптеку " Подорожник", ціни на деякі медикаменти, навіть нижчі чим в "Знахарі".

mazepynka
03.02.2014, 16:01
я все-таки за "Знахар"
Ще хочу "похвалити" цінову політику аптеки мережі "Плюс".
До прикладу, купувала Назоферон в Сімейній - 45 грн., а в Плюс - 35 грн.

kristina
03.02.2014, 18:05
відкрито аптеку " Подорожник", ціни на деякі медикаменти, навіть нижчі чим в "Знахарі".
я лежала на Топольній, то серед всіх тих мереж, черга була величезна в Подорожнику, і мені з самого початку ліки купували їх медперсонал, то чек теж був з аптеки Подорожник.