Голкотерапія, як метод лікування

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Lvivna, 18 Липень 2010.

  1. Lvivna

    Lvivna Member

    Люди, розкажіть, чи хто стикався з таким методом лікування, і чи воно виявилось дієвим? Знаючи, що його коріння в Китаї, і це дуже складна галузь в медицині, чи можна знайти хорошого спеціаліста у Львові?
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Голковколювання, як метод лікування.

    Колись мене витягав (далеко) фахівець. Трійничний нерв. Успішно.

    У Львові ми Данила пробували вирівнювати:
    [​IMG]
    Не той випадок.
     
  3. Lvivna

    Lvivna Member

    Відповідь: Голковколювання, як метод лікування.

    А де ви їздили лікуватись, якщо не секрет? Де є нормальні лікарі, крім Китаю, зввичайно? Ще коли була менша, однокласниці пробували так лікувати вітиліго (плями шкіри, що не загорають), здається, десь в районі Кульпарківської, результат був сумнівний, пляма не росла, але чи то дія голковколювання, чи організму так захотілось, ніхто так і не зрозумів...
     
  4. Abraira

    Abraira Чорний пояс по хендмейду

    Відповідь: Голковколювання, як метод лікування.

    Мене вилікували після пологів від астми, яка повернулася на фоні ослабленості організму. Лише голки і п"явки, десь до 15-ти сеансів (довго), бо ніяких очисних процедур і голодування, які шикарно діють, не можна було (як годуючій мамі). Доречі і молоко мені повернули чотирьма голочками у вушка (чого взагалі не очікувала, просто якраз у той час була криза на фоні нервового зриву і я пожалілася лікарю). Після цього свято вірю в цілющу силу голкотерапії АЛЕ У НАДІЙНОГО ЛІКАРЯ а не у будь-якого, бо наслухалася шалених історій по 40 голок за сеанс (мені ставили декілька, до десяти здається, може і менше).
    Доречі, з того часу минуло блисько півтора року, жодних проблем з диханням.... ну і годуванням малого (т-т-т):girl_wink:
     
  5. Tanyunya

    Tanyunya Well-Known Member

    Відповідь: Голковколювання, як метод лікування.

    І я колись ходила на сеанси голковколювання, у Львові, на Сихові в приватному медцентрі (я так розумію тут назву не можна вказувати). Загалом я себе почувала значно краще, але чи то саме від голок? Хоча крім голок був ще лише масаж та гомеопатичні пігулки. Але що без сумніву - дуже розслаблює... Я кілька разів засипала під час сеансу:)
     
  6. Lvivna

    Lvivna Member

    Відповідь: Голковколювання, як метод лікування.

    Скиньте, будь-ласка, в приват адресу і телефон, де ви проходили курс лікування. Цікавлюсь цим, в основному, для коліжанки, в якої зараз бронхіт перейшов у астму, і вона вже півроку намагається його вилікувати. Порадили голковколювання, от і вирішила дізнатися, чи вартує його пробувати...
     
  7. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Голковколювання, як метод лікування.

    Та можна і на масаж походити, але я б казав, до порядного алерголога. Надто класична формула "бронхіт-> лікування-> астма"
     
  8. Lvivna

    Lvivna Member

    Відповідь: Голковколювання, як метод лікування.

    Класична-то вона класична, але вже півроку ходить по "кращих" лікарях у Львові, а результат - ноль повний. Це ж спочатку медики їй той бронхіт 3 місяці лікували, що він перейшов у астму...
     
  9. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Голковколювання, як метод лікування.

    Будьмо уважні!
    Я писав "порядного", а не "кращих", которі бронхіт перетворюють у хроніку і астму.

    Знову ж...
    Шукати лікаря для колєжанки - справа невдячна. Доки своєю головою у лікаря обходитися не навчиться - результат буде той самий.
     
  10. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: Голкотерапія, як метод лікування

    Порадьте хорошого спеціаліста, який ставить голки.
     
  11. OxankaF

    OxankaF Well-Known Member

    Відповідь: Голкотерапія, як метод лікування

    а чому не писати зразу прізвища? зараз кожен другий допис буде на кшталт
    Ми ходили з малим на Топольну до славнозвісного Сун-чен-лі. Незадоволена зовсім, абсолютно не допоміг + ще куча різних нюансів, коли тобі заговорюють зуби, щоб зробити немудрим. І гроші немалі.
     
  12. галичанка

    галичанка Well-Known Member

    Відповідь: Голкотерапія, як метод лікування

    Я чула 2 гарні відгуки про голкотерапевта Панькевича, що приймає на вул Остряниці в медзакладі, але особисто не була.
    Але в темі Як нарешті стати мамою є негативний відгук про нього..., але я так зрозуміла, він стосується не цієї процедури, а голодування http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=68901&page=255
     
    Останнє редагування: 25 Листопад 2011
  13. mpaseflora

    mpaseflora New Member

    Відповідь: Голкотерапія, як метод лікування

    Я була у Панькевича. Але голки він мені не ставив, а лише п"явки і такі горщики. Також чула, що його позбавили ліцензії через летальний випадок..
     
  14. Відповідь: Голкотерапія, як метод лікування

    я вже писала, що не особливо довіряю альтернативній медицині. але знайома розказувала, що систематично лікується голкотерапією у Луцьку. там лікар-працювала багато років у Китаї. записуватись треба десь за 3 місяці, приїхати у Луцьк, (проживання у готелі) і ходити на процедури 2 р. на день 5 днів. у знайомої був зоб третьої стадії, зменшився до першої. мала гінекологічні проблеми та проблеми з підшлунковою-теж ситуація стала кращою.
    А інша знайома ходить на голкотерапію десь біля Спартака
     
  15. fantastyka

    fantastyka New Member

    Відповідь: Голкотерапія, як метод лікування

    У мене в дитинстві різко почав падати зір. Мама мене теж водила на сеанси голкотерапії до Сун-чан-лі. Не пам'ятаю, але доволі довго, десь по десять сеансів 3-4 цикли. Зір кращим не став, але падати перестав. Паралельно він призначав ще сеанси масажу. Працював у нього тоді такий масажист Йося(Йосип). Не знаю, що з того допомогло чи зір сам перестав падати, але років так з три-чотири тримався, потім знов зір почав погіршуватись.
     
  16. Merry

    Merry Well-Known Member

    Відповідь: Голкотерапія, як метод лікування

    Порадьте будь-ласка хорошого спеціаліста. Дуже потрібно! Дякуюю
     
  17. Hermi

    Hermi Well-Known Member

    Відповідь: Голкотерапія, як метод лікування

    щодо голкотерапію знаю одне, обовязково пройти цілий курс! Якщо через якісь причини не пройти 1-2 процедури, може стати навіть гірше. Колись лежала у Чорнобильській лікарні, там проходила голкотерапію. Після першого курсу мені стало легше трішки, а після другого, через застуду я пройшла лише 8 процедур і потім ще десь місяць мучилась від головного болю.
     
  18. natanet

    natanet New Member

    Відповідь: Голкотерапія, як метод лікування

    зараз є багато апаратів, чи як воно там називається - я не знаю. цей апарат сам знаходить зони і колить електричною іскрою. масажист має, у нього дуже дорогий апарат, казав що його купив коли презентували дешевий домашній і пацієнт почав каще бачити після 1-го ж сеансу. сама не пробувала - мені масаж завжди помагав і при бронхіті і проблем з недостачою молока. але може варто поцікавитись такими апаратами...дешевше і процедури не прогуляєте:)
     
  19. medychka

    medychka New Member

    Відповідь: Голкотерапія, як метод лікування

    Дівчатка,скиньте,будь-ласка,в ПП координати лікаря Сун-чен-лі.. можливо,хтось де-інде проходив курс голкотерапії,це йому помогло і був задоволений,напишіть будь-ласка,координати..дякую))
     
  20. OnceInParis

    OnceInParis Member

    Відповідь: Голкотерапія, як метод лікування

    Дівчата, чи хтось лікував голкотерапією рецидивуючий гайморит? Цікавить саме з метою зміцнення імунітету.