КПК

Показати повну версію : Дитяче ліжко

Сторінки : [1] 2

Пупсик
15.01.2010, 22:18
Не знайшла такої теми, а вона для нас актуальна. порадьте на що орієнтуватись при виборі колиски. Яку купувати для дитини. А може знаєте де їх виробляють.
Не стільки впирається питання в грошах, як в якості. Бо більшість колисок які я бачила напевно не довго прослужать.
Думаю така інформація актуальна не тільки дя мене. Ну і поділіться фотками, де спить ваша дитина!!!

Бурулька
15.01.2010, 22:28
Ну і поділіться фотками, де спить ваша дитина!!!
Фото додавати не буду, бо наша дитина спить в нашому ліжку.
У нас є дитяче ліжечко, але воно декілька разів використовувалося як манеж, а зараз там склад іграшок, якими ми не бавимося. На скільки знаю, то в багатьох форумлянок така ж ситуація. Перед тим, як витрачати гроші і місце в квартирі на можливо непотрібні меблі, подумайте, чи воно Вам треба. Якщо Ви хочете, щоб дитина була на ГВ, то спільний сон дуже потрібен, тобто відпадає потреба ліжка.
Зараз я би точно не купляла дитяче ліжко.

Мар'яся
15.01.2010, 22:34
А я і не купляла - нам його позичили. Звичайне, без всяких прибамбасів. Для чого воно мені - поняття не маю, бо малий спить з нами, а якщо і спить в ньому вдень, то максимум хвилин 15, на дивані спить довше. І думаю, що спати так і не буде. Ми в ньому іграшки тримали раніше (поки корзиною не обзавелись), атепер коли малий підріс то саджу в нього замість манежу як треба десь відійти на хвилинку, бо з дивана вже втекти може.

Пупсик
15.01.2010, 22:51
Доня від народження ще окремо від мене жодної ночі не спала, бо вночі спить коло циці. Навіть в пологовому спала зі мною. Але вдень я б хотіла, щоб вона спала в своєму ліжечку. от і цікавлюсь які ліжечка хороші і де краще купувати

Milka
15.01.2010, 23:30
У нас ось таке ліжечко

http://s51.radikal.ru/i132/1001/21/4f76368ab549.jpg
Зовсім не шкодую що купляли, дитина майже постійно спить окремо. Беремо до себе для годування, а потім кладемо назад у ліжечко. Бувають моменти коли щось дитина неспокійна або часто їсть, тоді більшу частину ночі спить коло нас. А так і вдень кладу і не переживаю що коли проснеться може впасти з ліжка. Коли дитина більш старша там можна витягнути два "прутики" і тоді дитина собі сама залазить і вилазить, мені це було зручно під час вагітності, коли важке не підіймала. Ліжечко гойдається а може бути і нерухоме(блокується). Загалом, Я ЗА ЛІЖЕЧКО.

Уляночка
15.01.2010, 23:39
У нас ось таке ліжечко
у нас точнісінько таке..польське РАДЕК, якщо ніц не наплутала...навіть колір такий....дуже зручне...зміна висоти дна, бокова поперечка знімається, що дозволяє більшій дитинці залізати самостійно в люлю, фіксація колисання...ну і найфункціональніше для 12-ти метрової кімнатки - дуже вмістима шухляда...

сяняНЯНЯ
15.01.2010, 23:46
Elja,дуже гарне ліжечко,я таких навіть не бачила. Я своє не купляля-маємо ще наше з дитинства,яке не колишеться.На деякий час зичили колиску(4міс.),коли мала хотіла колисатись.А так весь час спить з нами,якщо так можна сказати,бо я присунула впритул ліжечко і зняла боковинку.

Milka
15.01.2010, 23:51
бокова поперечка знімається, що дозволяє більшій дитинці залізати самостійно в люлю,
У нас не поперечка знімається, а витягуються дві палички на пружинах, і через той проєм дитина спокійно собі лазить.

гарне ліжечко,я таких навіть не бачила
Купляла в "Товарах для малят" на Південному.

Приглядаємось на двохповерхові ліжка, може хтось щось порадить.

Vitaminka
16.01.2010, 02:49
поділіться фотками, де спить ваша дитина!!!

http://www.akusherstvo.ru/images/magaz/pali_deseree1.jpgДетская кроватка Pali Deseree
Производитель: Pali (Италия)
Размеры (Ш х Д х В): 75 x 134 x 116 см.
Для матраса: 125 х 65 см.
Характеристики:

# Кровать сделана из выдержанного бука;
# Все лаки, краски и клеи - натуральные и нетоксичные;
# Бортики кровати опускаются на 20-25 см, один из них снимается полностью, так что кровать может использоваться как диванчик;
# Колеса снабжены блокирующим тормозом;
# Подматрасник состоит из дервянных реек;
# Сетка может устанавливаться по высоте в двух позициях;
# В кровати имеется ящик для постельного белья;

Идеальный вариант по соотношению цена/качество и функциональность.

Предназначена для детей от 0 до 5-ти лет.

Марта2
16.01.2010, 09:35
Ми ліжечка не купували, подарили на хрестини! Воно на шарнірах було, але ми їх відкрутили, опусти дно на рівень нашого ліжка, відкрутили одну боковинку і присунули до свого, і так дитина спала з нами але в свому ліжечку, нам було дуже зручно і не треба було нічкою ставати годувати, і я не переживала що притисну дитину!:girl_smile:

tslezinska
19.01.2010, 23:24
Але вдень я б хотіла, щоб вона спала в своєму ліжечку
А нашо? Чому вона не може спати там само, де спить вночі?

Уляночка
19.01.2010, 23:32
не поперечка знімається, а витягуються дві палички на пружинах, і через той проєм дитина спокійно собі лазить.
ну в мене те саме..то я трохи зле описала

---------- Додано в 23:32 ---------- Попередній допис був написаний в 23:31 ----------

А нашо? Чому вона не може спати там само, де спить вночі?
ну, мабуть, застеляють вдень люди дивани, тому і в ліжечка кладуть

olenkastar
19.01.2010, 23:35
Чому вона не може спати там само, де спить вночі?
це точно. це так "оцивілізаційовано"-щоб дитина спала окремо від мами. феее,как гадко. соромно,що я колись ложила доцю спати окремо.аж страшно робиться,що воно таке маленьке,беззахисне,чуже в цьому світі спало десь далеко від мене,не чуло мого дихання...жах.як добре,що малеча своїм плачем показала як має бути,і відтоді ми спимо разом і ми щасливі!не уявляю,як то спати окремо від мацьопкої дитини.у тваринному світі,ні одна мама не кладе своїх немовлят спати окремо,вони всі підлазять до неї і так проводять весь час,поки не стануть самостійними,а у нас? відгороджуємся від дітей,а потім плачемся "чому поведінка така? чому дитина замкнута?і т.п."

так що,краще купіть на ті гроші слінг і будьте ближчі до дитини,аніж розділяти її гратами:girl_bye2:

Myroslava82
19.01.2010, 23:45
Знаєте, діти різні бувають. Катрусі спала зі мною доки я її годувала грудьми, а потім вона сама захотіла спати в колисці і колисатися: їй так краще було, щоб мама сиділа коло неї співала пісеньки. А вдень я клала її спати в ліжечко, бо в знайомих дитина впала з ліжка під час денного сну. Катруся теж дуже вовтузилася під час сну і мені було спокійніше, коли знала, шо вона не впаде. Тепер теж витягнули кілька планок і вона приходить сама після обіднього сну. Зате зранку неможливо її витягнути з її "території".
А колиска в нас саморобна: до ліжечка на колесах, ми замість коліс замовили дві дуги і Катруся отримала таку колиску.

kati
20.01.2010, 01:23
феее,как гадко. соромно,що я колись ложила доцю спати окремо.аж страшно робиться,що воно таке маленьке,беззахисне,чуже в цьому світі спало десь далеко від мене,не чуло мого дихання...жах.
да ладно вам...А як щодо дітей, які сплять з народження у ліжечку не просинаючись цілу ніч? Притому вони не плачуть, тобто їх нічого не тревожить. Та це ж щастя для батьків які можуть теж спокійно виспатись.
В сашки не склалось з ліжечком, тому й досі спит зі мною...не вважаю це ані поганим ані добрим. Незнаю як буде з другою дитиною, але ліжечко купувати буду всеодно, а раптом дитина буде хотіти там спати

Пупсик
20.01.2010, 13:09
не уявляю,як то спати окремо від мацьопкої дитини.у тваринному світі,ні одна мама не кладе своїх немовлят спати окремо,вони всі підлазять до неї і так проводять весь час,поки не стануть самостійними,а у нас? відгороджуємся від дітей,а потім плачемся "чому поведінка така? чому дитина замкнута?і т.п."

Я вже писала, що сплю з доцьою разом від дня її народження. Після родів з купою швів я не могла порухатись і сама просила,щоб мені її поклали поруч. В мене знайома недавно народила синочка, то ще й в кишеню медперсоналу дала, щоб тільки на ніч дитину від неї забрали, при тому малого нагодували сумішшю і після того ГВ вона так і не налагодила. Я не розумію ваших закидів. І дитину в клітку садити не збираюсь. А спати вдень в мому ліжку їй не добре, а я ж теж не маю можливості спати з малою постійно (денний сон маю на увазі). Є ж ще певні обов"язки по хаті. Щодо слінгу, то я згідна і обов"язково його придбаю. А щодо ліжечка, то я його теж хочу купити, а дитина сама підкаже, хоче вона в ньому спати чи ні. Зараз вона спить вдень в люльці від каляски, а вночі коло циці. І спокійна, не протестує. То може не варто робити якихось висновків про мої бажання відокремити дитину???

olenkastar
20.01.2010, 15:19
итина сама підкаже, хоче вона в ньому спати чи ні.
це точно правда,головне її зрозуміти

А щодо ліжечка, то я його теж хочу купити
та купуйте! я теж купувала,а потім продала,бо дитина ,як ви виразилися,сама підказала,що вона думає на рахунок ліжка!

tslezinska
26.01.2010, 14:33
ну, мабуть, застеляють вдень люди дивани, тому і в ліжечка кладуть
Я не застеляю на день свого ліжка, тому малеча спить вдень на ньому.
А як щодо дітей, які сплять з народження у ліжечку не просинаючись цілу ніч? Притому вони не плачуть, тобто їх нічого не тревожить.
А коли вони їдять???
Катрусі спала зі мною доки я її годувала грудьми, а потім вона сама захотіла спати в колисці і колисатися
Ну то власне, шо мова йде про новонароджену дитину, якій просто нема чого спати в окремому ліжечку. А коли дитина виростає і сама проявляє ініціативу спати окремо - з цим ніхто не сперечається, і дитині купують окреме ліжко чи то ліжечко.

viltis
26.01.2010, 14:42
Я,як кожна мама, для своєї дитини старалась купити всьо "необхідне"....вже писала, що в нас є і каляска, і слінг, і ліжечко, і кріселко масажно-вібраційне....
Зі всім ми подружились,а от з ліжечком ніяк...
Ще вдень могла покласти спати...і то дуже рідко,а зараз то хіба як треба стуститись на 1-ий поверх комусь підїзд відкрити, то ставлю в ліжечко...а так, спить з нами, а адень, на нашому ліжку, навіть складеному,або в кріселку на кухні 9але то рідко)....
Недавно муж мене спитав---а що ми будемо робити, якщо буде ще одна ляля.....сподіваюсь, до того часу Ярко перейде на своє ліжко, ну або ми переїдемо і купимо в спальню величезне ....на всіх:)

Уляночка
26.01.2010, 14:45
Я не застеляю на день свого ліжка, тому малеча спить вдень на ньому.
ну а як в кого однокімнатна квартира і мало місця....все ж зручніше застелити...

viltis
26.01.2010, 14:49
ну а як в кого однокімнатна квартира і мало місця....все ж зручніше застелити...

То точно:))) особливо в мене манічка не тільки застелити, але й склати то ліжко, за що регулярно получаю від Тараса:))) бо він в мене людитель "творчого безпорядку", але Ярко і на такому спить спокійно...

Лідочка
26.01.2010, 14:55
відкрутили одну боковинку і присунули до свого, і так дитина спала з нами але в свому ліжечку, нам було дуже зручно і не треба було нічкою ставати годувати, і я не переживала що притисну дитину!
І я так хочу робити:)

Nata
26.01.2010, 15:02
не застеляю на день свого ліжка, тому малеча спить вдень на ньому.
А я застеляю і малеча спить на ньому :):):) Досі влазить на складений диван і нічого йому не бракує. Постелила йому пеленочку, накрила, прокинувся - все зібрали. Ми своє ліжечко віддали, бо хоч і квартира не однокімнатна, а місця воно таки досить займало.

Лідочка
26.01.2010, 15:08
Досі влазить на складений диван і нічого йому не бракує.
Ну то вашому вже поза 2 рочки - то навіть як скотиться з дивану то не так страшно, а як ще зовсім маленьке, напр. 5 міс. - я би так певно не лишила. Памятаю як мою сестру не раз діставали з-за дивану:) а раз то з ліжечка навіть випала головою до низу (тільки почала на ножки спинатися), то тато замість малу заспокоїти бо заходилася, то маму відкачував з "обморока". Нєєє, я б так не лишила, боялася б....

viltis
26.01.2010, 15:27
у, коли дитинка спить, то переважно шанси скотитись є дуже маленькі, мій Ярко літав з ліжка тоді, коли лазив по ньому, і в період кидання предметів з ліжка і намаганням їх дістати "головою вперід"...а потім ми йому показали, як з ліжка злазити ..і всьо, ноу проблем....він зі всього вміє сам злісти. А коли прокидається, то зразу сідає і кличе МАМА!!!!!

kati
26.01.2010, 15:30
А коли вони їдять???

в 23 00-24, а потім спялть до 8 ранку.
То звичайно рідкість коли в дитини такий режим, але такі діти насправді є.

Usmishka
26.01.2010, 15:49
Ми ліжечко купували Бебеіталія, в магазині Чіко, але коштувало воно як наше на південному, великі плюси-що дуже легко складається, боковину можна опустити однією рукою, мінус-хто "любітєль" - без механізму колисання. Дуже міцне.
спала наша дитина в ньому з перемінним успіхом до року, мені було зручно що спала там на денний сон, а місяці три тому ми його розібрали, бо спати там не може черз банальну причину- крутиться у сні як веретено, ікожних 5-10 хвилин щось застрягає-то рука, то нога, купа крику і емоцій, так і спить на нашому- поки ми "народжуємо" дитячу кімнату-ніяк ніхто нічого толком намалювати не може, плануємо їй зробити широке ліжко-може сподобається :)

Nata
26.01.2010, 15:55
то вашому вже поза 2 рочки
Ну та він так від народження спить :) Мені так зручно: погодувала, заснув, накрила і не треба носити і йому нормально: ніхто сонного в ліжко не тягає :) Він у нас в ліжечку не спав певно в сумі 3 години :) І в люльці не хотів: верещав дико, а на дивані спить. То нащо буду собі голову морочити?

А щодо котитися: колись піймала свого Петра майже на підлозі: він вирішив із ліжечка вилізти і робив то головою донизу на кут відчиненої шухлядки. Якби мене поруч не було... ну, хай ліпше з дивану падають.

kvVItKA
26.01.2010, 16:22
ото перечитала тему і думаю собі...і хочеться ліжечко і як такої потреби вже не бачу,хоч батьки категорично ЗА ліжечко, мол, то сучасні мами ліниві до дитинки вставати,тому і кладуь біля себе, а що так дитині безпечніше і затишніше не вважають. Всетаки ліжечко в нас буде, а чи спатиме там малюк не знаю (просто ми спимо на звичайному матрасі, а хочеться щоб дитинка на ортопедичному спала) буде видно

Пупсик
26.01.2010, 16:39
А може хтось знає де виробляють дитячі ліжечка. Бо фірма-фірмою, а хочеться надійне, дерев"яне і не за захмарну ціну...

Gaichka
26.01.2010, 17:54
І я теж однозначно за ліжечко. Можете кидати тапками, але я вважаю, що тато і мама мають право на своє сексуальне життя. В нас Сашко спить сам до першого нічного годування, далі з нами. Як підросте буду старатися привчати його спати одного.

viltis
26.01.2010, 18:04
Ой, Орисю.....я теж так казала .....що в півроку піде сам спати, потім ,коли зуби вилізуть.....

Gaichka
26.01.2010, 18:22
про півроку я вже не надіюся... і про рік теж:xaxa: Але радуюсь, що Сашуля хоч трошки спить сам

Nata
26.01.2010, 19:38
В нас Сашко спить сам до першого нічного годування, далі з нами.
Пощастило вам :) У мене малий прокидається як тільки його зрушити із нашого ліжка :) мамі з татом простіше вибратися з ліжка при потребі :)

ola-lyola
27.01.2010, 16:02
В нас Сашко спить сам до першого нічного годування, далі з нами. Як підросте буду старатися привчати його спати одного.
В нас мала також спала у своєму ліжечку біля нас до першого годування. Зараз вона у 4,6 роки встає рівно о 2 ночі і кличе мене, бо спить в своїй кімнаті. Я на автопілоті забираю її до нас, де і спить до ранку. Пробувала присипляти, але марно, бо я вночі автопілот:girl_smile: Перше казала як перестану годувати, далі як піду на роботу, потім як буде відпустка і я не буду так хотіти спати. Зараз чоловік з мене жартує - як дитина піде в школу, тоді буде спати сама :girl_smile:
Щодо вибору ліжка - вибирала натуральне, деревяне, "Веселка", бо лише цього виробника мені надали ліцензію. Боковинка опускалась, колисалось, з колесами які можна зняти. Боковинка знімається і виходить ліжечко в якому спимо досі. Матрас отропедичний. При виборі варто врахувати те, що багато діток ліжечко гризуть, а коли воно фарбоване, то дитина гризе фарбу:girl_smile:

Neverland
27.01.2010, 16:29
Я от теж вагаюсь чи купувати ліжечко одразу. Оскільки я лінива дуже і навіть не уявляю як то можна мацьопу півночі колисати-присипляти і годувати встаючи, то ж сну ніякого не буде. А от коли спить коло тебе ті проблеми вирішуються. Правда після певного "осамостійнення" дитини без питань буду переводити спати саму, явно не тягатиму в ліжко до 4 років. Бо зрештою і сексуальне і особисте життя батькам також треба. А то моя знайома дитині якої вже 5,5 рочків далі кладе дитину спати з ними, бо та проситься, якось мені це видається перебором.
Проблем з падіннями у нас також не буде бо лідка як такого ми не маємо, спимо на матрасі на підлозі, а я іноді то взагалі скочуюсь і сплю на керіматі коло матрасу коли спина від м"якого болить.
Головне то все організувати так, щоб всім було добре в результаті :)

Nata
27.01.2010, 17:12
явно не тягатиму в ліжко до 4 років
Не зарікайтеся :girl_smile: мій старший он у 2 роки сам спав, а в 3 почав до когось тікати :) Ми його кладемо самого, а він вночі втікає до бабусі і проситься біля неї полежати, бо йому сниться що його канапки з"їдять :):):) ото фантазія

Neverland
27.01.2010, 17:28
Не зарікайтеся
Та я знаю що зарікатися не варто :) Але розбалувати можна дуже легко, і то там де те непотрібно. Треба вміти казати "ні", навіть через сльози. Ну це моя думка. Бо якщо не вміти казати ні дитині то вона потім буде вилазити на голову: в тої знайомої вона так цукерки випрошує, їсти нічого не хоче лише солодке. А так як мама звикла ледве сльози - одразу поступитися то і має зараз дитину яка якщо що одразу в істерику.
Мене теж в дитинстві спанням розбалували, та і ще багато чим, чому зараз я нерада зовсім, тому буду намагатися уникати помилок наперед :)

tslezinska
27.01.2010, 17:33
Ну то вашому вже поза 2 рочки - то навіть як скотиться з дивану то не так страшно, а як ще зовсім маленьке, напр. 5 міс. - я би так певно не лишила.
2-річні діти з ліжок не скочуються, вони з них гасають:) 5-місячна дитина теж вже не настільки крихітна...їй особливо ніц, крім переляка, не станеться. У мене 1,5-місячним малий скотився з ліжка на паркет, ну гуля трохи була на лобі...поплакав, цюци в зуби і заснув, а як прокинувся, вже посміхався...Мала в 4 місяці почала з дивану сповзати ногами вниз, присідати і на бочок падати...теж плакала від образи, але жодних ушкоджень! Ви не думайте, шо то я така мама поганюча, шо в мене діти падають, просто я не роблю з того великої трагедії, адже дитина теж вчиться на своїх гулях, і після кількох падінь вже не полізе до краю ліжка!
тато і мама мають право на своє сексуальне життя
Ну так це своє право можна в інших місцях реалізовувати:)

ola-lyola
27.01.2010, 17:54
Та я знаю що зарікатися не варто
Зарікатись дійсно не варто. З власного досвіду - я собі казала що буду годувати пів-року, вийду на роботу через рік, дитину не буду привчати до рук, спати буде сама.
А в результаті - годувала більше року, пішла на роботу через 2,5, З рук не спускала, бо ХОТІЛОСЯ її не спускати з рук. А спати - коли воно було маленьке, то немогла заснути, як під бочком не сопіло моє маленьке чудо:girl_smile:
А щодо інтимного життя і так стаєш годувати три рази вночі, воно звичайно добре, але спати на годину меньше :girl_in_dreams::girl_in_dreams::girl_in_dreams:

Пупсик
27.01.2010, 17:58
Щодо вибору ліжка - вибирала натуральне, деревяне, "Веселка", бо лише цього виробника мені надали ліцензію.
А можна детальніше про виробника і де таке ліжко можна побачити, придбати?

Olenya
27.01.2010, 18:10
Ліжечко потрібно однозначно! Дитина повинна привикати, що вона особистість. Тай у ліжечку просторіше, не переживаєш ні за що. А щоб дитина почувалась у безпеці треба його ставити коло свого.

---------- Додано в 18:10 ---------- Попередній допис був написаний в 18:04 ----------

Нам ліжечко дідусьо робив, знаєте скільки в ньому душі, турботи і любові!!!! І як маленькій дитинці може бути погано там спатки?!

Nata
27.01.2010, 18:29
Дитина повинна привикати, що вона особистість.
Новонароджена дитина? :girl_spruce_up: Ну так, так :):):) А може малесенькому клубочку мама потрібна а не самостійність?

Leila
27.01.2010, 18:43
Я й зараз не можу залишити малу в ліжечку не тому що вона впаде, а тому що ноги пролазять і витягти сама не може кричить, а захист я не хочу ставити хоча маю, бо скоро мала вже почне підтягуватися за палки і ставати на ножки, тренуватия, деколи коли хочу хоч до першого годування кладу її в своє ліжеко (боковинка знята а ліжко в притул до нашого стоїть ми так трохи збільшили спальне місце), навіть коли вдалося її туди покласти і ще собі щось поробити, то коли я лягаю, вона бов"язково проснеться і до мене лізе. В мене не ліжко а ще одна шафа для одягу. А малому треба величезний диван однозначно, в таке малюсіьке ліжко він вже тепер не дуже поміщається. хоча один раз пробував там вдень поспати, мало місця вже йому.

Sandoryk
27.01.2010, 18:55
Мій хлопець з братом зробили вже паро деревяних ліжечок(одне з них для його племінника). Напевно в мене такого питання "як вибрати колиску" небуде - яке зроблять таке і буде.

Angel
27.01.2010, 19:16
моя думка така,шо кожна дитина індивідуальна,особисто я ,боялася спати з малою коли вона була зовсім манюня,бо я сплю так,шо мене танком не збудити...і боялась її не придушити. а коли брала її до нас в ліжко ,мала протестувала,марудила,і так і незасинала поки я її в ліжечко не поклала,то дитина моментально без всяких колисань засинала. Так ,буває хочеться взяти Терезу до себе,обняти,шоб заснути разом,та де там,лазить по тому ліжку,кладе голову,і далі піднімається і лізе. а тільки перенесу но неї в ліжечко,дитина відразу добре собі вмоститься,носиком притулиться до охоронця і солодко засинає...

tslezinska
27.01.2010, 21:03
Дитина повинна привикати, що вона особистість
Психологи кажуть, шо з таких от дітей потім непогані кар"єристи виростають, які в роботі забувають свою самотність...

Lidusha
27.01.2010, 22:08
То звичайно рідкість коли в дитини такий режим

В мого сина як раз такий режим був перші три місяці. То він спав в свому ліжечку...десь в півроку він взагалі в манежі засинав ввечері і я його тільки раз вночі годувала і він далі собі спав. А от зара, коли йому вже рік - він спить з нами на великому ліжку))) Якось все зніг на голову в нас вийшло з цим спанням:girl_smile:

Angel
27.01.2010, 23:10
в нас такий режим ше з малечку,тільки не з 24.00 а приблизно з 21.00. і до 8.00.і нічого абсолютно в цей період її не цікавило,а особливо їда! як я ненамагалась їй запхати груди,все закінчувалось істерикою,нє і всьо!

ola-lyola
29.01.2010, 11:18
А можна детальніше про виробника і де таке ліжко можна побачити, придбати?
Ми купували в Товарах для малят, але ліжечка цього виробника є майже у всіх дитяих магазинах.
Ось сайт - http://veselka.woodex.ua/

Єва
29.01.2010, 16:05
Взагалі не розумію, для чого сперечатись, потрібне чи не потрібне ліжечко. Комусь зручно, коли дитина постійно поруч спить і не треба вставати годувати, а комусь легше піднятися кілька разів наніч, ніж спати як на голках, переживаючи, щоб десь не придавити дитину. Хтось любить розбурхане ліжко серед білого дня, а в когось все акуратно застелено, бо такий "робочий безпорядок" дратує. Думаю, на ГВ ліжечко чи спільний сон жодним чином не впливає, головне, щоб це нікого не напрягало. А ліжечко дитині і так рано чи пізно буде потрібне.
Для мене особисто ну якось дико виглядає, коли першокласник чи другокласник спить в батьківському ліжку, бо він так звик, а батьки для виконання своїх подружніх обовязків регулярно тихенько сповзають на підлогу чи шифруються на кухні, бо більше нема де. Для чого дитину привчати до того, від чого її потім прийдеться відучувати (а це набагато важче, ніж привчити). А версія з присуненням дитячого ліжечка до свого - досить непоганий вихід.Тільки прошу прихильників всього "природного" не закидати мені знову, що з таким відношенням мені ГВ не світить і що я думаю про себе, а не про дитину:)

Vitaminka
29.01.2010, 16:28
батьки для виконання своїх подружніх обовязків регулярно тихенько сповзають на підлогу чи шифруються на кухні, бо більше нема де
:D

легше піднятися кілька разів наніч, ніж спати як на голках, переживаючи, щоб десь не придавити дитину.
це про мене
перші 2 місяця мала спала з нами (якщо це назвеш сном)
я що 5 хв просипалась - дивилась де мала чи не придавила...(згодуванням звичайно легше)
я поверталась-мала просипалась
чоловік спить як вбитий і руками, ногами розмахує, сама вже не раз получила по голові, раз і малій дісталось
зараз вона звикла спати в своєму ліжечку, краще я 10 раз встану до доці...

---------- Додано в 17:28 ---------- Попередній допис був написаний в 17:18 ----------

ліжечко малої стоїть притул до нашого + одна спинка знімається
може малесенькому клубочку мама потрібна а не самостійність?
до чого тут самостійнісь?

пандочка
29.01.2010, 16:37
наша донечка з народження спить у ліжечку але тільки в ночі в день вона полюбляє спати в колясці або на дивані,пробувала я якось положити коло нас на ніч вона не могла заснути і мені здається,що і я би не спала постійно переживала,щоб її не притиснути.

Мар"яночка
24.02.2010, 15:48
ой а я сьоня на ліжечка в пелікані дивилась які там калсні ліжечка

kvVItKA
24.02.2010, 15:58
ой а я сьоня на ліжечка в пелікані дивилась які там калсні ліжечка
чиє виробництво?

Мар"яночка
24.02.2010, 16:03
а там чесно кажучи не писало. та й я і не питала я сама була тому просто ходила прицінювалась. то я в цумі була, планую поїхати з чоловіком в пелікан на Городоцькій там вже чіткіше розпитаю. В карапузі теж була дивилась. там є україніські по 700 і вище. правда вони там були у розібраному стані. а зібраних було мало. В тигресі дешевці ціни теж українські ліжечка. А хтось знає де є більші магазини Карапуза?

Yoda
24.02.2010, 16:41
а скільки зараз ліжечко польське RADEK 2 коштує?
Я бачила в Пелікані на Городоцькій, але української фірми агу, то біля 1000 грн коштує. Також бачила таке в Тигресі в Скрині. Але воно з сосни...(я теж спочатку за нього думала, бачила на польському сайті, але вживу воно мені не сподобалось..)
Наскільки я читала то краще брати ліжечко з твердої деревини.
Я собі придивилась ліжечко фірми Верес, в них є сертифікати, з деревини твердих порід та і по вигляду воно добротніше виглядає.

Mariana
24.02.2010, 16:43
Я була в Чіко, мені сподобались там пару ліжечок...правда потім пошарила по нету і мені такими нічогенькими здалися ліжечка від Верес. вони набагато дешевші. Але питання в тому яка якість, а то моя подружка купляла (ніби польське якесь) - дивилась гарне, замовила, привезли - а ліжечко з задирками, не зовсім гладеньке..

Yoda
24.02.2010, 16:52
http://s003.radikal.ru/i204/1002/cb/1eb95af5ae36.jpg (http://www.radikal.ru) - це ліжечко від Верес, модель Соня ЛД9. Можна замовити з шухлядою або без, різниця в ціні біля 200-300 грн. Таке є в Тигресі в Скрині, можна поїхати подивитись на якість. Я там була в суботу,дивилась на перекладини, як зашліфовані....

Уляночка
24.02.2010, 16:52
моя подружка купляла (ніби польське якесь) - дивилась гарне, замовила, привезли - а ліжечко з задирками, не зовсім гладеньке..
не знаю..в мене польське РАДЕК 2, купували майже 4 роки тому, файне, гладеньке, не нищиться....от тепер вона в ідеальному стані чекає свого другого мешканця....

hrystusja
24.02.2010, 16:54
це ліжечко від Верес
і скільки таке ліжечко??

Yoda
24.02.2010, 17:05
і скільки таке ліжечко?
біля 1300 грн з шухлядою, але якщо Вас цікавить саме таке, то краще подзвоніть в магазин і точно запитайте, бо я хочу іншу модель і з горіха...Також мені казали, що кожного 13 числа у них 13% знижки, тому 13 березня поїду за ліжком, матрацом, постіллю і дитячою косметикою.

Mariana
24.02.2010, 17:09
Я не мала на увазі,що всі польські недобрі. Просто подружка застерігає і закликає уважно придивлятись до вибору.

olena
24.02.2010, 17:52
У мене польське ліжечко фірми VOX,правда мала почала в ньому спати після 2,5 років-переробляється повністю на дитячу кушетку,має досить порядні розміри 145*75см,зараз воно правда стоїть біля нашого ліжка і виконує функцію бар'єра,щоб малий не падав з нашого ліжка,та думаю,що з часом і малий буде спати в ньому.Ну а поки що використовуємо ліжечко для зберігання іграшок.Якістю цього ліжка задоволена цілком.

Мар"яночка
28.02.2010, 14:24
А на Краківському ліжечка ніхто не купляв там саме найдорожче ліжко до 1000 грн дотягує, можна і за 500 купити, казали мені шо українські і польські, може хто шо чув

Velana
12.03.2010, 11:23
ой, як згадаю ту "епопею" з вибором ліжечка.. то капець.. спочатку ми з чоловіком хотіли щоб колисалось, зупинились на "гойдалці", потім вибирали на шарнірах, далі - щоб взагалі зробили "на замовлення"... :girl_cray: в результаті - купили таке що не колишеться, має кілька положень дна, з шухлядою, потім, з часом, то ліжечко можна розібрати і зробити "дитяче ліжко". якось каламбурно написала. малий в мене того "колисання" не признає, як починаєш його "колисати" - верещить. засинаємо біля циці або "просто так". а щодо спання - то спить де йому захочеться - то в свому ліжечку, то з нами (обожнюю коли той носик біля мене сопе). то все індивідуально.

Romanivna
12.03.2010, 11:47
а мій чоловік сказав, що для своєї дитини хоче сам зробити ліжечко :girl_tender:. він має певний досвід роботи з деревом (крім того дядько його деревом колись займався, то має всі потрібні станки). знайшла в неті, таке ліжечко, яке хочу. і він вже почав його робити. будем бачити, що з цього вийде....але 100% воно буде зроблене з любовю :girl_in_love:

Yoda
24.03.2010, 14:30
Сьогодні забрали ліжечко, про яке писала вище (фірма Верес модель ЛД9), замовляла через інтернет, то вийшло на 400 грн дешевше ніж в Тигресі. Вечером може чоловік його збере, а от куди поки що його поставити...Як завжди бракує місця :)

Mariana
25.03.2010, 10:56
замовляла через інтернет
А де саме Ви замовляли? Безпосередньо на сайті виробника ?

Yoda
25.03.2010, 12:07
де саме Ви замовляли?
http://sonka.net.ua/Catalogue/Bed.htm
тут, я так розумію, що це магазин від виробника.

Mariana
25.03.2010, 18:33
Так, справді. Це від виробника. Я сьогодні спілкувалась з їхнім менеджером. А де саме Ви забирали? В них доставка є на Городоцьку 355 і ще одна адреса. От я ту другу адресу і не спитала.

Yoda
25.03.2010, 20:07
де саме Ви забирали?
Ми забирали на Городоцькій, так як нам цей склад найближчий. А друга адреса - . Новознесенська,1
Ви теж плануєте брати їх ліжечко?

Mariana
29.03.2010, 12:55
Ви теж плануєте брати їх ліжечко?
Так. Я вже замовила, але ЛД -5 бук. Сьогодні проплатили і чекаємо звістки, коли і де забирати.

Smokky
07.04.2010, 15:22
Дивилась на Південному дитячі ліжечка від 650 до 900 грн. Досить симпатичні, але коли спитала чим вони покриті - сказали восковані. Може хтось знає чи воно душе шкудливо для дитинки?

Alonka
27.07.2010, 20:00
Про спільний сон і його користь вже описано-переписано, а як це зробити, щоб усім було добре?
Ми спимо разом в трьох, і все було добре до недавно... в нас ліжко не вузьке-нешироке 120 см, поставити більше габарити кімнати не дозволяють :girl_sad:. Ми ж худенькі, але от проблема: ми спимо з малою з краю, бо як лягаємо під стінку чоловіку місця не має, бо мої ноги в стіну не залазять, як він там спить то ми ліжко на середину відсуваємо на см 25. Як вона між нами, то чоловік каже, що я "квочка" ніч не сплю, сторожу щоб малу не придушив(:aggressive: я колись так по носі нечайно получила:padonak::girl_sad:) Як мала з краю, то я підкладала бортик під простирадло (поки не катулялась так сильно)... а сьогодні з ранку, коли ми вже прокинулись, а чоловік встав, поки я шукала пульт, мала мій бортик зсунула (хоч він величенький, вона його саме зсунула, а не переповзла) і полетіла на землю за татом...:(:(:( так об ламінат гаратнулась:girl_cray:
В мене аж руки трусились:scare:, поки заспокоювала, а мала ще й сніданок вернула з переляку:bad::cesored:
Приставити ліжечко, кімната не дозволяє(прохід в нас 50 см, а як відсунемо...самі розумієте:girl_sad:) Невже ліжечко єдиний варіант:connie::confused: мала так спокійно спить з нами....
І що його робить, я ще одного такого падіння не переживу, :girl_impossible:і допускати не хочу...

Liliyah Romanova
27.07.2010, 20:15
І що його робить, я ще одного такого падіння не переживу
А мала бортик свідомо зісунула чи вві сні? Якщо свідомо, то я би казала навчити безпечно злізати, ногами вниз. Прецедент є, запам*ятає швидко й легко.
Наш Дарчик після одного падіння швидко зрозумів, що перевернутися на живіт і поволі зсунутися на ноги не лише не боляче, але й може бути гарною забавою також.

Alonka
27.07.2010, 20:47
вона то свідомо, але навчити проблемно, бо ми не повзаєм, і не встаєм...тільки катуляємось, а як підкатулятись до краю задом?:unknown:

Liliyah Romanova
27.07.2010, 21:05
вона то свідомо, але навчити проблемно, бо ми не повзаєм...
А нащо повзати? Мій Дарко спочатку ходити навчився, а вже згодом повзати.
Сповзав із ліжка десь із місяців 5-6-ти. Просто навчили перевертатися на животик зі спини у правильному місці і зсуватися до краю ліжка. Якщо зсунулася головою вперед, то навчити зсуватися вперед ніжками буде легко.

Ольга
27.07.2010, 21:06
В нас теж кімната не дозволяє великого ліжка, але коли зі старшою змінили ліжко 1,20 на 1,40 це було ЩАСТЯ! Висипатися стали всі!
Може знайдете все-таки спосіб перестановок?

Іруня
27.07.2010, 21:46
Ідеальний варіант для Вас, на мою думку, буде ось такий бортик на ліжко. На день він опукається вниз, а на ніч - піднімається. Моя Настя такий самий має на ліжку.
http://s54.radikal.ru/i146/1007/76/29dc713ad512.jpg

Alonka
27.07.2010, 22:01
Якщо зсунулася головою вперед, то навчити зсуватися вперед ніжками буде легко
так в тому то справа, що вона боком в низ полетіла

Може знайдете все-таки спосіб перестановок?
:girl_nea:неа, це максимум, що в нашу кімнату влазить в нас кімната 3.60х2.40, двері на меншій стіні і вікно теж, отже ліжко стоїть в куточку в притик до дверей, я теж міряла, що наші плечі в сумі 140:umbrage:
ось такий бортик на ліжко
А де ви його купляли?

Liliyah Romanova
27.07.2010, 22:12
так в тому то справа, що вона боком в низ полетіла
Ну та неважливо як саме полетіла. Важливо їй показати, як можна злазити й що це не страшно й не боляче.
Справа ваша звичайно, але нам таке дуже допомогло. Другий раз уже не падав.

Alonka
27.07.2010, 23:54
Важливо їй показати, як можна злазити й що це не страшно й не боляче.
буду пробувати звичайно:girl_yes:

kati
28.07.2010, 00:27
А де ви його купляли?

такий бортик можна замовити в чілеку

Іруня
28.07.2010, 09:10
такий бортик можна замовити в чілеку
Ось Вам і відповіли, бо нам його з-за кордону привезли. Тут, навіть не знаю де є.

Пупсик
28.07.2010, 09:20
Здається в Ікеї бачила такі штуки

natorella
28.07.2010, 09:59
в Ікеї бачила
я тож памнятаю. зараз не можу знайти. треба богданки запитати

в чілеку то кого?ким? і де?

dasha
28.07.2010, 10:00
Дівчатка а чи це взагалі нормально що ми спимо з нашими мацьопими? Мій малий наприклад спить зі мною бо мені ліньки його вночі таскати з ліжечка і назад. А так він собі намацав цицьку гамає а ти собі спиш. :girl_tender:Але купа знайомих матусь мене засуджують що він потім до 10 років буде зі мною спати, бо сам не схоче. Чи легко потім дитину привчити до ліжечка? Та і чоловік мене "тероризує" що ліжечко хіба даремно займає місце.

kati
28.07.2010, 10:06
то кого?ким? і де?

то меблі дитячі, ось ці перегородки....не пригадаю ціну на них правда.
http://www.cilek.ru/rus/itemID/2/19/

natorella
28.07.2010, 10:10
чи це взагалі нормально що ми спимо з нашими мацьопими?
мені так, а ви відкиньте сумніви - і буде вам щістя

Пупсик
28.07.2010, 10:28
Тут бортик з Ікеї
http://www.ikea.com/pl/pl/catalog/products/30099293

Donner
02.08.2010, 10:50
Ми зараз в пошуку ліжечка для малятка, яке скоро народиться. Обійшли купу магазинів, наче вже пригледіли одне польське в магазині на "Шуварі". Але... сів я читати в неті про вибір ліжечок. Радять звертати увагу на матеріал (є пластик, закошений під дерево), лакове покриття, чи не токсичне. Зрештою, вимагати гігієнічний сертифікат. Цікаво було б дізнатися, хто, які й де ліжечка купував? Який досвід користування ліжечками? Ми хочемо "маятникове". Але вже зараз хвилюємося щодо якості. Адже поляки часто спеціально для України клепають не надто якісні речі. А дитині там проводити більшість часу...

Liliyah Romanova
03.08.2010, 23:39
Ми купили ліжко, що приєднується до ліжка батьків, оскільки матрас завузький і нам іноді удвох тісно, а як Дарко приходить полежати поруч, то я вишу тоді й спання нема. )))
Ліжко може бути окремим:
http://s11.radikal.ru/i184/1008/77/aba7e2eaea1f.jpg

Або можна опустити один край:
http://s60.radikal.ru/i168/1008/05/747d7f053d25.jpg

І тоді ліжечко стає продовженням дорослого ліжка:
http://s03.radikal.ru/i176/1008/16/7571637ba1de.jpg

От лиш, кому не скажу, яке купили й як із нього тішуся, бо шукала фактично від початку вагітності, то на мене дивляться квадратовими очима "нащо тобі дитина в спальні?" А я щось не уявляю, як то можна винести 2-місячне маля в окрему кімнату. :unknown:
Поволі починає втомлювати те, що я тут для багатьох якась мама-вар*ятка. :girl_impossible:

Artemida
03.08.2010, 23:57
класне ліжко! ми спочатку взагалі купили ліжечко, у якому боковинки не знімалися...потім мусили міняти. бо дуже незручно було піднімати малого, потім знову класти...поміняли, приставили до свого і.......зовсім інша картина. малий сам туди закочується, сам викочується коли хоче....супер!:girl_dance:

Gemmy
04.08.2010, 00:21
У нас звичайне маятникове, 3 рівні висоти, боковинка опускається, але от знімати ще не пробували (сподіваюсь, що конструкція це витримає). Нам його подарували, купляли в магазині "Діва Семенюк".

Ная
04.08.2010, 00:57
В нас для Софії було ліжечко в котрому боковинка не опускалася,то чоловік її просто відкрутив і відрегулював по висоті відносно нашого ліжка і ніц тому ліжечку не сталося навіть від того,шо дитина полюбляла по ньому поскакати.
Ми купили ліжко, що приєднується до ліжка батьків
А той бортик,шо виступає між дитячим і вашим ліжком не буде незручним?..

levandivka
04.08.2010, 05:30
не уявляю, як то можна винести 2-місячне маля в окрему кімнату
Можна. Але чи треба і чи зручно..?

Liliyah Romanova
04.08.2010, 05:30
А той бортик,шо виступає між дитячим і вашим ліжком не буде незручним?..
То залежить, як допасувати. Ми будемо робити так, аби все було на одному рівні.
Там тканина бортика йде між матрас і пружини крім того, аби ліжко краще трималося дорослого.Можна. Але чи треба і чи зручно..?
Точно незручно. Та й взагалі якось протиприродньо. Я би спати не могла спокійно, не чуючи дитячого подиху. А як згадаю, як Дарко солодко сопів і ми, обійнявши, замиловано слухали ті мирні звуки... :girl_in_dreams:

levandivka
04.08.2010, 05:50
і пружини крім того, аби ліжко краще трималося дорослого
Г-г-г...
Нагадалося, позитивне...
Данилові було вже місяців 4, коли повінь забрала все. Машину аж на 3-й день пожежники з-під поди висмикували...
То добрий сусід пустив нас у малесеньку, але суху кімнатку, в якій можна було спати, але ходити вже не було як. Диван, крісло і дитяче ліжечко - усе притиснуто, впасти нікуди... Мали чистий спокій. :)

JuniorSkeptic
04.08.2010, 09:43
Але вже зараз хвилюємося щодо якості.

Ми замовляли ліжечко в Ікеї саме тому, що така велика компанія мала би дотримуватися всіх стандартів.

Girljanda
04.08.2010, 17:07
як то можна винести 2-місячне маля в окрему кімнату
Моя сусідка взагалі тримала малу від народження в іншій кімнаті!!! Мені таке в голову не влазить! :8:

murawka
04.08.2010, 23:41
Моя родичка теж купила ліжечко, але казала, що дитина у ньому спати не хоче. Тому почала спати із нею і чоловіком на одному ліжку. Далі чоловік сказав, що не висипляється так і перейшов спати в іншу кімнату. Пройшов рік, чоловік і хоче повернутись до дружини, але тепер вона висуває нову перешкоду: дитина не може привикнути до нього і будиться. І планують вони то спання окреме(чоловік від дружини) до 3-річного віку дитини.
У їхні відносини я не лізу( кожному- своє), але по-моєму, то є більш ненормально, ніж спання спання дитинки у своєму ліжечку у кімнаті, де разом сплять двоє батьків.
Жаль, що у мене не получиться приставити ліжечко до нашого ліжка і зняти бокову спинку( розміри кімнати не дозволяють).
До речі, спочатку я спала у колисці, потім із батьками десь до 4 класу і день, коли мене вирішили переселити в окрему кімнату, сприйняла, як зраду і нелюбов до мене. Істерику закатала капітальну, то ж мама, щоб припинити ті нюні дозволила взяти у свою кімнату будь-які речі, які я хотіл.

Girljanda
05.08.2010, 11:06
Моя родичка теж купила ліжечко, але казала, що дитина у ньому спати не хоче
В мене також така ситуаця була, коли малий не хотів спати в ліжечку. Десь 1,5 міс. спав з нами (та й мені так було легше, бо після родів місяць тяжко було вставати, ходити), а потім потрошки привчили до його ліжка. Спочатку засинав коло мене, а потім я легенько переставляла в ліжечко. А пізніше вже і сам почав засинати в ліжку. Головне трошки терпіння і бажання.

dydik
05.08.2010, 22:29
Ми купили ліжко, що приєднується до ліжка батьків,
А до якого віку ваша дитина спала в тому ліжку?

Ная
05.08.2010, 22:49
Нашій Софії ше трьох нема,завжди спала з нами(за виключенням перших двох місяців коли я вперто хотіла навити її спати окремо)))). Були недавно на відпочинку,в кімнаті крім великого ліжка був ше диван і дитина заявила,шо хоче спати сама,так і спала. Вдома теж відсувається собі до стіни і засинає ніби окремо. Певно пора нам їй окреме ліжко купувати).

рижик
05.08.2010, 23:34
Моя мала спить зі мною (точніше, я з нею, якщо взяти до уваги хто скільки місця займає:girl_haha:).В ліжечку спала відсили місяць, зараз, коли ми збираємось переїжджати, планую купити їй диванчик. З чоловіком, до речі, ми зараз спимо в різних кімнатах - ходимо один до одного в гості - "рамантіка":girl_in_love:

Butsya
11.08.2010, 20:18
Вибачте за банальне може питання, але як практично виглядає спання дитини з вами в одному ліжку?
я зараз на 9 міс вагітності, і питання спання дитини дуже гостро стоїть. Ми маємо ліжечко "про всяк випадок", я багато читала про користь спання дитини з батьками, про годування і все таке. Але моя мама категорично проти такої ідеї, каже, що ми можемо дитину задусити, притиснути, скинути з ліжка.
Ось і хотіла б спитати практичної поради - як це спати з дитиною разом?
Ви маєте одну ковдру на всіх, чи дитина має окрему? Ви дитину кладете посередині ліжка, чи скраю? Чи може ви спите під стіною?

Може ці питання здадуться банальними, але насправді я собі мало це уявляю практично.

Liliyah Romanova
11.08.2010, 20:33
А до якого віку ваша дитина спала в тому ліжку?
Ми його тільки-но купили, а дитятко ще в животику.
Ліжко завдовжки метр, по ідеї 9-10 місяців повинно послужити. Я взагалі сподіваюся, що до року, а там побачимо.

я багато читала про користь спання дитини з батьками, про годування і все таке. Але моя мама категорично проти такої ідеї
Вибачте за нескромне питання, але ваша мама з вами спить? Мені чомусь здається, що такі речі вирішують чоловік і жінка.

Butsya
11.08.2010, 20:45
ибачте за нескромне питання, але ваша мама з вами спить? Мені чомусь здається, що такі речі вирішують чоловік і жінка.

Ні, мама з нами не спить :), але оскільки дитинка в мене вперше, то про деякі речі я раджуся з мамою. Вона гарно нас виховувала, але ще за "старими правилами". Що дитина вночі не має їсти і відповідно спати обов"язково має окремо.
І оскільки нема кому мені порадити, як це на практиці спати з дитиною в ліжку, я пишу сюди. На скільки я розумію, тут порадити таки є кому.
Дякую

Liliyah Romanova
11.08.2010, 21:20
Ні, мама з нами не спить , але оскільки дитинка в мене вперше, то про деякі речі я раджуся з мамою. Вона гарно нас виховувала, але ще за "старими правилами". Що дитина вночі не має їсти і відповідно спати обов"язково має окремо.
Ну от тому й варто поменше прислухатися. За радянського союзу про природність не надто дбали. Мами й бабусі не винні, звичайно, що їх саме так тоді навчили, але методи були нелюдські, тому їх варто забувати, а не нести в наступні покоління.
І оскільки нема кому мені порадити, як це на практиці спати з дитиною в ліжку, я пишу сюди. На скільки я розумію, тут порадити таки є кому.
Здається, про спання разом десь була окрема тема, може, дівчата підкажуть, бо я щось знайти не можу.
Наш старший малий спав з нами в ліжку лише 3,5 місяці (на окремому тоненькому матрацику, аби я мала відчуття межі, спав з мого боку), потому окремо в ліжечку спав, але воно було приставлене до нашого.

Butsya
11.08.2010, 21:35
Здається, про спання разом десь була окрема тема, може, дівчата підкажуть, бо я щось знайти не можу.
Наш старший малий спав з нами в ліжку лише 3,5 місяці (на окремому матрацику, аби я мала відчуття межі, спав з мого боку), потому окремо в ліжечку спав, але воно було приставлене до нашого.
Дякую, отже насправді ви таки "збільшували" площу спання. Бо я шось так і думаю, як то поміститися всім :)

А якщо така темка вже була - буду вдячна за лінк, може начитаюся, то менше буду дурних питань задавати :)

Liliyah Romanova
11.08.2010, 21:51
Дякую, отже насправді ви таки "збільшували" площу спання. Бо я шось так і думаю, як то поміститися всім
Ні, не збільшували. Матрацик був суто для того, аби я відчувала межу й лежав у межах площі нашого ліжка. Ліжко в нас було досить велике. Потому спав у ліжечку через раз, бо і я, і він дуже активно спали, страшно стало, що не розминемося. )))

In4a
11.08.2010, 22:33
Ось і хотіла б спитати практичної поради - як це спати з дитиною разом?
Ви маєте одну ковдру на всіх, чи дитина має окрему? Ви дитину кладете посередині ліжка, чи скраю? Чи може ви спите під стіною?
Ми спимо всі разом. Чоловік - з краю, а Тимофій спить посередині або під стінкою (я його перекладаю, коли чергую груди). Під час вагітності теж думала - як би це його не придусити, зараз розумію, що це неможливо (ну може інстинкти якісь працюють). Маємо дві ковдри, але малий взагалі не любить накриватись, тому скидає їх з себе.

Butsya
12.08.2010, 14:26
Дякую дівчата за відповіді.
Я впевнена, що з народженням дитини все стане на свої місця, але просто зараз хочеться перестрахуватися з усіх навіть дрібних нюансів.

In4a
12.08.2010, 21:48
навіть дрібних нюансів
До речі про нюанси, самій цікаво стало... Раніше я спала на великій подушці, а з народженням Тимофія і я, і чоловік спимо на маленьких, бо посередині Тимофій, а він спить без подушки. З якого віку подушки дітям дають?..:girl_in_dreams:

Оленчик
10.11.2010, 19:02
In4a, подушку можна використовувати з рочку, але вона має бути пласка і з матеріалу,я кий можна прати ( з пір"я чи пуху - дуже не бажано) і наволочка має бути обов"язков зі 100 % бавовони.

Hovrashok
21.11.2010, 15:18
Ми для малого купили ліжко-манеж Espiro Melody, з розрахунку для майбутніх подорожей. До ліжечка є пеленальний столик і купа зручних кишеньок. Поки що мені подобається, але я не уявляю як малий буде там спати коли переїде на нижній ярус (майже на підлозі). Але ліжко легко возиться по хаті тому я щоночі його підсуваю до нашого ліжка і коли синулька засинає - то ми його перекладаємо. Верхній ярус рухомий що дає можливість заколисувати.
Біля себе не ризикую тримати, бо я через виснаження дуже міцно засинаю, можу і придавити ненароком. Хіба що після останнього нічного годування можу біля себе залишити.

kostuk
21.11.2010, 20:29
але я не уявляю як малий буде там спати коли переїде на нижній ярус (майже на підлозі)
Не хвилюйтесь, абсолютно нормально дитинці там спати. В нас теж таке ліжечко, але фірми Chicco, дуже ним задоволені. Ми на "нижній ярус" перейшли десь в 6 міс., коли малий почав сідати і підтягуватись за спинку. А тепер синочок взагалі нігде більше не хоче спати, крім свого ліжечка. Тому дуже добре, що його можна легко і зручно перевозити. Як на мене, то ви зробили чудовий вибір. Я би всім рекомендувала ліжечко такого типу.

mamba
02.12.2010, 10:16
ну не кажіть, я малого раз троха не придусила)) прокинулась від того що він пищав...вот страху то було мені
в ліжечко кладу на ніч , коли малий вже вирублений))) і в глибокому сні, але вночі прокидається і я беру до себе під цицю
взагалі, малюкам важко з нами спати - ми на них дихаємо, обмежуємо простір та і постіль з нашими всякими.....

Fleshka
02.12.2010, 14:08
ми на них дихаємо, обмежуємо простір
угу, і крадемо їхнє повітря...так моя мама казала:connie_pull-pigtail
бррррр....звідки ви всі такі перли берете?:girl_in_dreams:

Tsygan
26.01.2011, 20:41
Наша так стусане під ребро , якщо їй "простір обмежити", що потім всю ніч не спиш :)

Ніколь
27.01.2011, 02:25
дитяче ліжечко майбутнього )))
Дизайн детской кроватки от Daniela Avaltroni. Колыбель выполнена в космическом стиле, этакая оболочка. Держится она на 4 ножках из нержавеющей стали и имеет 4 пружины, чтобы качать дитя. Настоящий дизайн 21 века.
http://i066.radikal.ru/1101/54/9ab5a9dabe5c.jpg

olerusya
27.01.2011, 09:43
дитяче ліжечко майбутнього )))
мені геть не подобається:nea:! не поклала б у таке дитину...тоді вже треба ще й в який космічний скафандр-человечек вдягяти:ninja:!

kati
27.01.2011, 09:49
Допис від kati
А як щодо дітей, які сплять з народження у ліжечку не просинаючись цілу ніч? Притому вони не плачуть, тобто їх нічого не тревожить.

А коли вони їдять???

ну всі діти різні.:)
Знаю таких, хто їсть в 12, потім засинає до 6-7 ранку. і всесь час спить у ліжечку. Не плаче...чим дитині там погано? чим чим поагно батькам?

Є такі мами що годують по 10 раз на ніч і всеодно перекладають у ліжечко, хоча я так не змогла б, фізично мене б то виснажувало. Але якщо комусь так добре, то чому б і ні?

bilo4ka
27.01.2011, 11:07
итяче ліжечко майбутнього )))
воно мені шкарлупу яйця нагадало:connie:

Gaichka
03.02.2011, 23:06
колиска Сашка:girl_tender:, я фанатіла від неї:
http://s39.radikal.ru/i085/1102/b5/f878a378c88f.jpghttp://s40.radikal.ru/i089/1102/49/8eeccebac04d.jpg
Як малий виріс, то купили ліжечко від веселки, хороше і міцне. Але найчастіше Сашуня спить з нами.

dasha
04.02.2011, 09:12
Ніколь
Мені те ліжечко здається зовсім не стійке. То б ходила і боялась як би малий з ним не брикнув.:smile:

morra
07.02.2011, 11:51
Є такі мами що годують по 10 раз на ніч і всеодно перекладають у ліжечко, хоча я так не змогла б, фізично мене б то виснажувало. Але якщо комусь так добре, то чому б і ні?
в нас таке почалося, по 6-8 раз на ніч просинається (зубки почали різатись) але всеодно суну малечу в ліжечко щоб не відвикла, бо до цього коли вставала два рази і спала в своєму ліжечку був просто рай.

---------- Додано в 11:51 ---------- Попередній допис був написаний в 11:44 ----------

Не хвилюйтесь, абсолютно нормально дитинці там спати. В нас теж таке ліжечко, але фірми Chicco, дуже ним задоволені. Ми на "нижній ярус" перейшли десь в 6 міс., коли малий почав сідати і підтягуватись за спинку.
в нас щось подібне тільки "Джобі" (дешевше "Чіковського"), перший тиждень0два піля пологового малеча там губилась, але я її клала на перинку а побоках з тої ж перинки робила валики, а пізніше. коли трохи підросла з задоволенням там спить, є куди ручки і ніжки розкинути

Sue
08.02.2011, 14:47
А в нас ліжечко переносне - дуже класне. Esprit Alu-travel.

http://www.mybuy24.net/typo3temp/fl_realurl_image/lizhechko-dlja-podorozhei-ta-pelenalnii-komod-alu-travel-vid-esprit-ae.jpg

Ми таке купили, бо, коли синочок народився, ми жили на валізах. За рік чотири рази переїжджали. І було таке, що спали то тут, то там. Ліжечко швиденько складається і розкладається. Але воно і без переїздів суперове. В мене тепер молодша доця в ньому спить. Воно ще й манеж, і коли на відпочинок кудись їдемо, завжди із собою беремо. Є компактна сумка, куди ліжечко запаковується, і в багажник.
Коли дитина маленька, там є підставка для повивання. Такий собі повивальний столик. Мені він став у пригоді, бо більше я не мала де дитину переодягати. А так у мене був столик для повивання і там є ще коробка для речей (я туди підгузники, креми, олійку і ще всяке клала).
Те ліжечко на колесиках їздить і його можна по хаті возити, чи переносити. Як манеж воно прекрасне, бо має стінки прозорі. Мої діти в манежі класно бавились.
То була моя ідея купити таке ліжечко - переносне. Чоловік з мене спершу сміявся, всім розповідав про мою "божевільну" ідею. Але воно виявилось дуже класне. Я не помилилась.:girl_curtsey:

Vероніка
08.02.2011, 19:03
Знайома мені така ситуація, у сусідки дитинці 1,6 рочки і вона всі півтора роки перекладає доньку по 5-10 раз за ніч туда-сюда. Каже мені - дитина ПОВИННА спати в своєму ліжку, батьки в своєму. Перший рік дівчинка ще нормально сприймала ліжечко, а тепер навідріз відмовляється і хоче до мами. Але вона все-одно, тільки маленька засне, намагається її переложити. Кожному своє... :scratch_one-s_head:

Ташка
21.02.2011, 16:11
А в нас ліжечко переносне - дуже класне. Esprit Alu-travel.
Можете розповісти трохи про те ліжечко - скільки коштує, де купували...
Хоча, на вигляд там трохи забагато усіляких "прибамбасів", вони вам не заважали? Бо в нас теж була ідея купити манежик і маля там спатки класти, а ще гратися пізніше можна залишати...
поки обдумуємо всілякі варіанти.

Valeria
21.02.2011, 17:05
А я рахую,що в дитини має бути своє ліжко і вона повинна в ньому спати,незалежно від того на якому вона годуванні.Звичайно,краще купити якісне деревянне ліжко з хорошим матрасом.В нас ліжко-манеж,в якому моя дитина успішно спить вдень і вночі вже 1рік і 7 місяців.

mindsight
17.03.2011, 08:32
"Три в одному" непогана ідея, але не на всі випадки життя. Там де дитина спить, бавитись вона не має, і навпаки. Існує поняття цільового призначення.
Тому ми маємо дерев`не ліжечко, отримане у спадок. Ми його треті господарі, і дерево, з якого його зробили, було суперміцне;-) - якщо ліжечко дожило да нас не зруйнованим:-)
Матрасик ортопедичний - щось інші я не можу зрозуміти. Від лежання має бути не користь від ароматів кокосу, а безпека для хребта.
І ще наше ліжечко хитається, зі сторони в сторону. Тільки дитина моя не любить колисатися, таке диво в мене росте:-)

levandivka
17.03.2011, 08:57
Можете розповісти трохи про те ліжечко - скільки коштує, де купували...
Може. Розцінки на рекламу у нас доступні. :cowboy:

Liliyah Romanova
17.03.2011, 09:00
Знаю таких, хто їсть в 12, потім засинає до 6-7 ранку. і всесь час спить у ліжечку. Не плаче...чим дитині там погано? чим чим поагно батькам?
Я краще сплю, коли малий коло мене лежить. Іноді спить у ліжечку (бувають ночі, коли не їсть, не прокидається, або прокидається лише раз), то я цілу ніч прокидаюся мало не щогодини й перевіряю, як він.

Hovrashok
26.03.2011, 21:42
Питання до тих хто користується ліжком-манежем. Ми користуємося ліжечком Espiro Melody, так от - ми переїхали на нижній ярус і виявилось, що наш матрасик завузький. Ліжко до низу розширяється на 10 см (не зауважили при купівлі). Чи то тільки мені так не пощастило, чи то ми одразу завузький матрасик взяли, чи то така загальна тенденція цих ліжок ... одним словом - як виходили з цієї ситуації?

Agrafka
11.04.2011, 13:32
Я за те, щоб дитина мала ліжечко, а найголовніше, щоб у ньому був якісний матрас, для правильного формування хребта. Нам ліжечко дали куми, воно просте, без прибамбасів. Одне скажу, що мені бракує - було б добре, щоб боковина знімалася або опускалася, тоді легше, особливо вночі, брати дитя годувати і класти назад ( нашій доці 3,5 місяці, вона поки спить в нашій спальні, але у своєму ліжечку, яке приставлене до нашого ліжка)

raspberry
15.04.2011, 18:38
Я краще сплю, коли малий коло мене лежить. Іноді спить у ліжечку (бувають ночі, коли не їсть, не прокидається, або прокидається лише раз), то я цілу ніч прокидаюся мало не щогодини й перевіряю, як він.
А я от навпаки, коли дочка спить в ліжечку, то і я спокійно сплю, а коли буває їду до батьків з ночовкою, то мала зі мною спить і я постійно прокидаюсь, бо переживаю, щоб не впала. Вона в мене крутиться сильно увісні. Раз зловила її "в польоті" за ногу. Тої ночі до ранку так і не заснула, все пильнувала...

AlbinaK
28.04.2011, 14:26
В кожного мусить бути своє ліжко :) Мені дуже подобаються ліжка-манежі. З малою в мене таке було тільки одноярусне(коли маленька то незручно), зараз взяли двохярусне з пеленальним столиком та дугою з іграшками(без музики). Столик звісно просто для краси функціонально я його використовувати не буду(просто в наборі був). ну і докупили матрасик нормальний. малий там нормально спить і місця багато.
А на рахунок спання з малими. я проти. Краще спати в окремих ліжках і час від часу дивитися як вони там, ніж спати разом і думати чи не впаде і чи не притисну я або чоловік(виселяти чоловіка це нонсенс зовсім, а в нашому випадку ще й немає куди:)) і т.д.

Туфелька
14.09.2012, 14:13
Ми щонайменше до пів року малу клали спати коло себе, а потім, коли вже не було нічних годувань, переселили її в своє ліжечко, і там вона спала, аж поки не виросла з нього. Тепер з другою дитинкою планую робити так само.

cjomcjomka
14.09.2012, 15:09
нічний сон в нас однозначно спільний - з грудничком. Але ще ж є і денні сни... і не завжди можна покласти на своє ліжко, бо чудо в сні може поповзти-покотитись і в лічені секунди опинитись на підлозі.
Зараз ми в пошуках 2-поверхового дитячого ліжка з захистом від випадання дітей :)

Дмитро спав вдень окремо від мене - з народження. Вночі спав з нами 2 роки. Коли відлучився від грудей - легко пішов спати у своє ліжко.

Туфелька
14.09.2012, 15:37
не завжди можна покласти на своє ліжко, бо чудо в сні може поповзти-покотитись і в лічені секунди опинитись на підлозі
це ще одна причина, з якої я малу пеленала і друге маля буду пеленати. Але ліжечко для нас- обов"язковий атрибут, бо як каже наша педіатр- це робоче місце дитини, щоб там крутитися, перевертатися,вчитися вставати, сідати і т.д.

Oddly
14.09.2012, 16:00
а в мене питання до користувачів ліжка-манежа Baby Point Sally - як в експлуатації, наскільки в підвісному ліжечку для немовлят зручно? Наскільки зручно тягати в різні кімнати туди-сюди?

Holly
14.09.2012, 20:46
друге маля буду пеленати.і до якого віку плануєте пеленати? Оленка почала перевертатись з спини на животик десь після півроку, навіть пізніше. До того можна було класти хоч на край ліжка, нікуди б вона не ділась. А от з 8-9 міс. тре було пильнувати. А в такому віці я слабо уявляю пеленання. От підлога нас конкретно виручала - поклав і не переживаєш, що кудись дитина впаде

Туфелька
14.09.2012, 20:54
Пеленатиму десь до 2 міс. Моя сестра народила малу 18 серпня цього року, то я вчора була в неї, мала спала в "чоловічку" на дивані, то вона, я вам скажу, досить жваво крутилася уві сні, потягувалася, оберталася,здригалася, якщо б не сидіти весь час поруч, то могла б і скотитися.
А потім дітки вже менше часу сплять ніж новонароджені, то вже і не буду пеленати.
Хіба ще бачу такий варіант як крісло-шезлонг від 0+, то спробую в ньому класти спати, там є паски безпеки, може і не прийдеться пеленати, час покаже. З першою малою я того чудо-винаходу людства не мала, то пеленала.

mpaseflora
14.09.2012, 22:37
В ми лягаємо спатки у своє ліжечко, але серед ночі малий проситься до нас. Ще жодної ночі не було такого, щоб він з вечора до ранку спав у себе..А ще може під ранок "співати", що хоче знову у своє ліжечко:girl_cray:

Ная
14.09.2012, 23:48
якщо б не сидіти весь час поруч, то могла б і скотитися.
хіба як на сам край ліжка покласти) Мої діти обидвоє спали на дорослому ліжку, навіть в тому віці коли діти вже перевертаються самі з боку на бік, то в сні ніразу ніхто не падав. Клала посередині ліжка та й взагалі не помічала шоб в сні дуже крутилися чи переверталися.
ще бачу такий варіант як крісло-шезлонг від 0+
той чудо-винахід для бавлення, а не для спання.

Туфелька
15.09.2012, 00:00
той чудо-винахід для бавлення, а не для спання.
для чогось воно має три положення спинки, одне з яких- абсолютно лежаче, думаю що то для сну, та й думаю яке там бавлення з 0+, то вже потім почне бавитися. Ще не знаю як то буде, от народжу- то спробую і напишу.

Ви праві,з ліжка мала не скотиться, бо ліжко велике, а на дивані страшнувато, але виходу нема-сестра кладе на диван в вітальні, бо тут же в кімнаті і уроки з малим робить і прасує і прибирає, та й в телевізор поглядає.

Rosynka
15.09.2012, 15:42
хіба як на сам край ліжка покласти)
То як хто. Наше шило як почало десь з -4 місяців товктися, так, бачу, не скоро тому кінець буде:) до півроку падав тричі, вперше в неповних три місяці, з середини широкого ліжка, поки я вибігла на кухню на хвильку. А двічі десь біля 4-5 місяців, вночі, хоч теж не на краю спав.

Holly
15.09.2012, 17:19
для чогось воно має три положення спинки, одне з яких- абсолютно лежачележаче для зовсім маленьких діток, котрим не можна ще сидіти. Підтримую Наю шезлонг не для спання, то хіба зручна штука для переноски. Наприклад, мама на кухні, чи на балконі лахи чіпляє, то дитину з собою бере. Якщо вже розраховувати, щоб дитина в чомусь спала, то на мою думку краще вже автокрісло. Хоча мені такий би варіант не підійшов, Оленка з народження і досі спить на животі

Supergirl
26.09.2012, 02:10
Наш синочок з 3 місяців спить усю ніч без пробуджень на годування, відповідно з цього часу постійно спить у ліжечку, там і бавитися любить. В нас звичайне дерев'яне ліжечко з шарнірами і з шухлядою знизу, яка є досить корисною.

karamelina
01.10.2012, 10:40
Нам дитяче ліжечко пригодилось до 7 місяців. Потім малеча почала спати зі мною на великому ліжку, а татка ми переселили на диван. Ліжечко вже 3 місяці стоїть без діла) Деколи використовується як манеж:girl_wink:

Pesyk
01.10.2012, 11:04
Моя доця спала в ліжечку десь до 3 місяців, але спала до години 2, 3 інколи 4, а потім будилась їсти, і потім вже досипала нічку коло мене, коло циці. А зараз наотрез відмовилась від ліжка, навіть коли вона засне і я її якось тихенько туди кладу, то буквально за пару хвилин прокидаєть і в такий крик, тому зараз спить з нами всю ніч. І це не є дуже зручно, бо спимо ми з чоловіком з постійним контролем в голові і в рухах, ну але головне що між нами спить наша каралевна)))

WildWind
04.10.2012, 19:24
Дівчата, підкажіть де у Львові можна подивитись вживу на таке ліжечко http://babypro.com.ua/product_info.php?products_id=104037

Burberry
04.10.2012, 19:39
Дівчата, підкажіть де у Львові можна подивитись вживу на таке ліжечко
Щось схоже я бачила в Антошці в центрі.
А мені підкажіть, будь ласка, де є гарні біленькі недорогі ліжечка?

Margot
06.10.2012, 12:50
купили ліжечко-манеж від Geoby, поки що толку ніякого, Веронічка "ручна" дівчинка, спить з нами, в ліжечко кладу її, коли ідемо бавитись побрякушками кілька раз на день, і то не довше 15 хв.

Leila
06.10.2012, 15:09
Я знову роздумую стосовно, двохповерхового ліжка для малих. бо немає як поставити в кімнаті 2 ліжка. правда хвилююся щоб не падали з другого поверху. і вночі як щось треба зорієнтувалися що то високо. Розкажіть хто має так ліжко, як воно в експлуатації :). І от ще думаю чи то дерев"яне купувати чи з дсп зробити зі сходинками-шуфлядками. порадьте зі свого досвіду що краще. дякую

Holly
06.10.2012, 16:50
Ми купили просте, дерев"яне. Хоч з шухлядами-сходинками мені дуже подобається. Але по-перше, воно займає більше місця, а по-друге, знаючи моїх дітей, вони б взад-вперед лазили, і точно хтось би впав. Ну і з дерева мені міцніше виглядає
Вже, певно, півроку маємо таке ліжко, то ніхто не падав - ні з першого, ні з другого поверху. Одним словом я задоволена

Milka
06.10.2012, 17:23
У нас теж деревяне (http://mebli-ua.com.ua/o/1609/) , йому вже 2 роки, задоволена я і діти. Дуже переживала щоб малий звідти не падав...але він спав і так спокійно, не крутився сильно і не вставав вночі часто, тому переселення його на другий поверх пройшло на ура.

padesnig
12.10.2012, 22:49
Дівчата, підкажіть де у Львові можна подивитись вживу на таке ліжечко http://babypro.com.ua/product_info.p...ucts_id=104037
Ну це не зовсім ліжко, там навіть матраца нема. Як варіант для подорожей чи в бабусі в дома поставити, то може бути.

manka
12.10.2012, 23:05
В нас таке вже півтора року.
http://www.tus.lviv.ua/transformer_2.html
Дуже задоволена. Правда коли замовляли, то були лише з сосни, можливо тепер є й букове. Розмір 90х200см. Є можливість зняти верхню частину і поставити окремо, що плануємо зробити коли розширимо площу квартири і з"явиться дитяча. Колись марила тими дитячими ліжками з східцями, але зупинила вибір на цьому, бо підійде і дитині, і підлітку і дорослому.

Naturals
17.10.2012, 10:18
а в нас ось таке двоярусне, з масиву дуба, з двома висувними шухлядами. Робили мені на замовлення саме таке яке я хотіла. Ним я дуже задоволена (принаймні наразі, дальше побачу). Софія з задоволенням спить на другому поверсі, звідти ні разу не падала тай надіюся що не буде. А я з Вікою знизу.
http://s1.uploads.ru/t/jL8Vp.jpg (http://s1.uploads.ru/jL8Vp.jpg) http://s1.uploads.ru/t/NSKM2.jpg (http://s1.uploads.ru/NSKM2.jpg)

blakytnooka
03.12.2012, 15:04
http://www.detyam.kiev.ua/image/natalka_yachik.jpg

Можливо, хтось щось знає про таке ліжечко - дитяче ліжечко Наталка з шухлядою (укр.виробник). наскільки воно якісне?
буду дуже вдячна.

LadyLand
18.12.2012, 22:47
Можливо, хтось щось знає про таке ліжечко - дитяче ліжечко Наталка з шухлядою (укр.виробник). наскільки воно якісне?
буду дуже вдячна.

На вигляд - якісне.
Маємо два ліжечка також українського виробництва - служать чудово, деревина гарна, зроблені якісно, досі нічого не відвалилось і не розвалилось.

Brenda
14.01.2013, 13:55
Дівчатка, пишу тут, бо дуже потребую поради.
Короче, в нас в сім*ї є реліквія - дитяче ліжечко, яке зробив мій дідусь самотужки ( він був столяром) ще років 35 тому назад... в ньому спала моя двоєрідна сестра, потім - я, потім дві доньки моєї двоєрідної сестри, а зараз мої батьки хочуть, щоб наша дитина там спала, ліжко в більш менш нормальному стані, зі справжнього дерева ітд, ітп, але я переживаю, все ж таки йому 35 років... чи варто мені слухати батьків (мій чоловік проти того ліжечка), але воно нам взагалі не підходить до інтер*єру і досить габаритне... то не знаю, що робити...
Я думала, може, нехай перші місяці дитина спить в люльці від коляски (плануємо купити коляску - три в одному), а потім якщо буде потреба, то поставимо то ліжечко...
Дівчата, а реально, то коли дитина здебільшого починає спати в дитячому ліжечку і чи воно взагалі потрібне, бо в нас квартира дуже малесенька і однокімнатна, на рахунку кожен сантиметр...

Буду вдячна за поради...

LadyLand
14.01.2013, 16:27
Буду вдячна за поради...

Добре коли у ліжечка знімається одна боковинка і воно може приставлятись до дорослого зі сторони матері - ніби ідеальний варіант, бо можна підтягнути дитину на пеленці до себе щоб погодувати та і взагалі дитя поруч.
Так як у мене двійня - то відмовитись від ліжечок я не могла, та і не шкодую. Правда довелось трохи повставати вночі, так як можливості приставити два (та навіть і одне ) ліжечко до сімейного ліжка - не було.
Сімейна реліквія це добре, але якщо вас особисто щось насторожує в тому що там спало вже багато дітей, чи якісь інші фактори - можливо і не варто його брати, а якщо питання тільки в косметичному вигляді - то в теперішній час його можна гарненько почистити і перекрити безпечним лаком і все - як нове.
Порахуйте всі за і проти :)))))

сяняНЯНЯ
14.01.2013, 16:29
а реально, то коли дитина здебільшого починає спати в дитячому ліжечку
в мене почала спати, так по-справжньому спати, коли малий родився, а до того спала з нами.

Rosynka
14.01.2013, 17:03
коли
дитина здебільшого починає
спати в дитячому ліжечку і чи
воно взагалі потрібне, бо в нас
квартира дуже малесенька і
однокімнатна, на рахунку кожен
сантиметр...
Економте місце і гроші - спіть з малятком разом! :)
Ми як зібрали ліжечко перед десь на останньому тижні вагітності, так воно і стоїть, виконуючи роль збірника всяких лашок-рушників, сушки, перешкоди-на-шляху-до-книжкової-полиці:) , в шухляду знизу всякі дрібні іграшки складаємо... Таке воно, багатофункціональне, але синок там ні разу не спав. Розібрати би, але вже й звиклося, та й маю таємну надію, що Ярик там таки трохи поспить, якщо тільки на той час воно ще не буде замале.
Щодо вашої "реліквії", то тут би вирішувала з погляду практичності, а те, що там стільки діток спало - то й що? Матрас же ж новий буде, правда?

Зануда
14.01.2013, 18:10
Марко почав спати в ліжечку відносно недавно. І то, він засинає з нами, а потім я перекладаю. Тобто два роки ліжечко стояло без діла.
Я чомусь не хотіла нічого вже користаного, то не з приводу забобонів, зовсім ні, просто хотілось, щоб дітки мали все новеньке, своє власне. :)
П.С. Чоловікові родичі від щирого серця віддали нам двохярусне ліжко своїх синів, на якому вони спали 15 років. Ліжко імпортне, міцне, але виглядало на свій вік користання і лежання на стриху. Ми його зібрали, оцінили стан і з великим дякую відвезли назад. Чоловік зробив дітям нове ліжко.

WildWind
14.01.2013, 18:50
Я думала, може, нехай перші місяці дитина спить в люльці від коляски (плануємо купити коляску - три в одному)
Ви хочете з тим же візочком на двір гуляти, а потім в ньому і дитину на ніч класти? Я б не радила... мені здається що у візочку і матрасик нормальний не поставиш. І плюс мій малий дуже не любить спати в візочку, спить лише коли їдемо і все. Йому там тісно. він любить руці нозі розкинути.. а на животик взагалі там не покладу (він на животику спить значно краще), бо дуже м’яке дно у візочку. Може я занадто помішана на тому, але ми з народження купили ортопедичний матрасик і малий практично з перших днів спав у своєму ліжечку. Зараз йому 2 місяці, і він спить вночі 4-5 годин підряд. Але так спить лише у своєму ліжечку, ні у візочку, ні на нашому дорослому ліжку (зі мною до речі коли засинає, то будиться кожні 20 хв, а годувати на лежачи я нормально не можу, мені доводиться дуже над ним нахилятись, щоб він правильно захоплював, все терпне поки нагодую), ні в жодних шезлонгах так не спить, думаю той матрас таки має значення. Тут багато дівчат категоричні щодо дитячого сну і кажуть, що дитина має спати з мамою. Я багато читала про спільний сон з дитиною, і вагітною була така сама категорична, але ще в пологовому доводилось класти дитину у його люльку (чи як та штука називається в пологовому), бо будився, як тільки я поворухнусь... Думала що то те ліжко в пологовому таке. Але вдома я витримала лише 1 день. Цілу ніч прокидання що 20 хв. дитини витримати неможливо, хай там що говорять про спільний сон з дитиною. На моє ГВ це ніяк не вплинуло, бо годую дитину лише насидячи, тому чи спав би він зі мною, чи ні, все рівно я мушу сідати і брати зручно дитину на руки. Малий засинає під час годування (висить на циці до години) і я його кладу у ліжечко, прокидається дуже рідко, і то тому, що ще недоїв добре))).
Власне коли я купляла ліжечко, то думала що в ньому буде спати вже старшим (в ліжечка знімається боковинка і виходить ліжко для старшої дитинки). Але ще в пологовому не могла натішитись, що вдома на малого вже чекає його ліжечко.
Ну і щодо ліжечка, якому 35 років. Я хотіла взяти в мами ліжечко, в якому виросла я, і мій брат, і ще по родичах ходило. Таке воно мені було рідне, аж відчуваю ту "душу" того ліжечка. Простеньке воно, теж в районі 35 років має. Але в мого брата двоє дітей, і молодший (3 рочки) ще у ньому спить. Тому... Довелось купити. А так я би з задоволенням його забрала. Мені здається має значення лише якісний матрасик, а старе ліжечко чи нове все-рівно. Ну і ще чи з якісних матеріалів зроблено. Але якщо воно куплено за радянських часів то можна бути впевненим у якості, тоді з тим було строго. А якщо і була якась шкідлива фарба, то давно вивітрилась.
Така моя думка, а вирішувати вам. Напевне будете знати лише після народження дитини.

napoleona
14.01.2013, 19:03
я би радила не спішити, а почекати, коли народиться малятко і тоді побачите, що підходить саме вам, бо ж воно вже є і просто привезти і поставити не буде складності, якщо будете відчувати в ньому потребу.
Хочу написати за себе:): я сплюх ще той і не змогла б вставати і годувати малу навприсядки, так я встаю висаджую, але то наавтоматі і на 1хв і дальше сплю, тому мені простіше пригорнути до себе і дати груди, тай зараз вона сама собі вже знаходить:).
Все дуже індивідуально і по-різному в усіх, тому варто випробувати різні варіанти.

Halina
14.01.2013, 20:57
Дівчата, а реально, то коли дитина здебільшого починає спати в дитячому ліжечку і чи воно взагалі потрібне, бо в нас квартира дуже малесенька і однокімнатна, на рахунку кожен сантиметр..
Напишу про себе. В нас теж однакімната і теж на рахунку кожен сантиметр. Ліжечко для мене є дуже необхідним хоча у нас спільний сон. І було ліжечко необхідним з першого дня (і балдахін, і захист на ліжечко) не тільки для сну. Ось наприклад провітрювати кімнату, щоб не виносити маля на кухню, я клала мальоту в ліжечко і відкривала все на повну. Я ще такий як я боягуз і рядом нікого то я клала в ліжечко, включала мобіль і мала собі роздивлялась, а я могла побігти на кухню по чай чи голову помити. Перші місяці і денний сон і нічний був спільний але вдень я часто клала дитинку побути в ліжечку. І коли мала сиділа то в ліжечку собі іграшки перескладувала, і ставати в ліжечку вчилась, і ходити по ліжечку. То у нас ліжечко і ліжечко і манеж і ін. А зараз у нас денний сон в ліжечку. А ще любить коли я ліжечко приставлю до книжкової полиці, а вона собі сама книжки дістає і в ліжечку сідає і "читає" лялькам. І у ввечері в 22 годині вона лягає у ліжечко і спить в ліжечку часом до 12 ночі а потім уже з нами. І навіть коли ми їздили до бабусі то там мусіло бути теж ліжечко (витягли з горища і приводили у нормальний стан).

MarichkaR
14.01.2013, 21:11
то коли дитина здебільшого починає спати в дитячому ліжечку і чи воно взагалі потрібне
В нас спальня невеличка і також поставало питання чи потрібне ліжечко. Виявилося, що потрібне. Веронічка спить в ньому з народження. Перейшло ліжечко нам у спадок, до нас вибавилося в ньому п"ятеро діток.

годую дитину лише насидячи, тому чи спав би він зі мною, чи ні, все рівно я мушу сідати і брати зручно дитину на руки.
Також годую на сидячи. Мені дуже важко годувати на лежачи, болять соски і з"являються тріщинки.

HAPPY NATA
15.01.2013, 06:09
Дівчата, а реально, то коли дитина здебільшого починає спати в дитячому ліжечку і чи воно взагалі потрібне, бо в нас квартира дуже малесенька і однокімнатна, на
рахунку кожен сантиметр... моя дитина досі ще не почала :) правда, я ніколи і не "привчала", мені спокійніше, коли моя малявка поруч, коли в будь-який момент можна провірити, чи дитина не змерзла/спотіла, поправити одіялко. Про гв я взагалі мовчу, бо не розумію, як мама може виспатись, коли мусить кілька разів вночі встати і перенести дитину в ліжечко (а те, що дитина може будитись 5-7-10 разів за ніч дуууже ймовірно). На початках я використовувала люльку від коляски (оту таку вкладку м'якеньку з тканинними бортиками), яку ставила поруч зі собою безпосередньо в ліжко, бо боялась в сні придавити маленьку кількаденну дитину. Пізніше стали спати разом, на одній площині дорослого ліжка - от тільки тоді я почала висипатись :) отримане в спадок від племінника дит.ліжечко використовувалось для складання речей (одягу, іграшок) і тільки займало дорогоцінний простір (теж живемо в 1-кімн.квартирі), тому "прикрашало" наш інтер'єр недовго...
правда, готуючись до появи другої дитини, думаєм про встановленн дит.ліжка, бо ширини (1,60м) нашого дорослого не вистарчить для чотирьох (для трьох воно - в сам раз!), тому хочемо приставити маленьке ліжечко без боковинки впритик до нашого для збільшення площі спального місця.
Брендо! Я розумію, що ви хочете підготуватись і все ретельно продумати і передбачити, але не варта надто переживати! Одну дитину (у вас це перша, так?) ви спокійно зможете розмістити поруч зі собою і за кілька днів зорієнтуватись, чи вам так зручно чи потрібно щось змінити. Заздалегідь важко спрогнозувати, як найкраще буде саме для вас (скільки людей - стільки думок), бо те, що ідеально підходить одним, категорично не пасує іншим.

Haidee
15.01.2013, 11:26
Мені б зараз ліжечко не було зайвим, хоч з народження спимо разом і проблем ніяких з тим не мали: всі виспані і задоволені. Але десь з року приблизно мала почала дуже добре спати (за вийнятком ночей, коли от-от вилізе зуб, тоді вона просто всю ніч груди з рота не випускає, але то одна-дві ночі в місяць), і я їй тільки заважаю. Вона лягає 9, деколи раніше, а коли я чи чоловік йдем спати, то будиться і ниє. Тому часто в нас є так, що мала до 4-5 ранку спить на двоспальному ліжку, а ми двоє на незручному дивані. Ну от з тої точки зору я вважаю, що як дитині добре самій спиться, то можна і в ліжко звечора класти. А під ранок до себе. Але для новонародженої дитини слабо собі то уявляю, я до малої жодного разу вночі не вставала і завжди була добре виспана, що мені є дуже важливо.
Тому як маєте зайвих пару см, то поставте ліжечко. Єдине, чого я не признаю - то свідоме привчання спати окремо.

Brenda
15.01.2013, 16:39
Матрас же ж новий буде, правда?
Ну так, звичайно, ми обов*язково кпимо новий матрасик отропедичний...

Економте місце і гроші - спіть з малятком разом!

От я в цьому плані поки що не вирішила: з однієї сторони, не знати, чи так краще для дитини, треба зрозуміти, який буде в дитинки сон, чи не будемо ми з чоловіком їй мішати... тощо Ну і коли будемо з чоловіком разом, якщо постійно при нас буде дитина... а іншої кімнати немає... Хотілось би, щоб дитинка спала окремо у своєму ліжечку, і ми могли спокійно розслабитись, лягти в будь-якій зручній позі, і дитинка...

Але якщо воно куплено за радянських часів
От, власне, що воно не куплене, а дідусь його зробив сам:-) Тому до того ліжечка така повага і увага підвищена:-)))

---------- Додано в 16:39 ---------- Попередній допис був написаний в 16:32 ----------

На початках я використовувала люльку від коляски (оту таку вкладку м'якеньку з тканинними бортиками), яку ставила поруч зі собою безпосередньо в ліжко, бо боялась в сні придавити маленьку кількаденну дитину
Ну от і я так планувала робити перший місяць, а потім вже перекласти в ліжечко...
Брендо! Я розумію, що ви хочете підготуватись і все ретельно продумати і передбачити, але не варта надто переживати! Одну дитину (у вас це перша, так?) ви спокійно зможете розмістити поруч зі собою і за кілька днів зорієнтуватись, чи вам так зручно чи потрібно щось змінити. Заздалегідь важко спрогнозувати, як найкраще буде саме для вас (скільки людей - стільки думок), бо те, що ідеально підходить одним, категорично не пасує іншим.
То точно:-) Просто хотіла дізнатись, що роблять сім*ї з такою площею квартири, як наша:-) Я вирішила - мабуть, спочатку дитьо поспить в люльці перші тижні або з нами, а потім, можливо, поставимо ліжечко і буде спати в ньому:-) Поки що не буду паритись, а розберемось по ходу:) Дякую всім за поради, дівчатка:)

Zhovten
15.01.2013, 16:50
Ми купували польське Drewex. Коштувало відносно не дорого - близько 1700 грн. З натурального дерева. Малому зараз півтора роки. Ліжко, як нове :)

Samhayne
15.01.2013, 22:09
Всю тему ще не перечитала, але хочу попитатись.
Як на мене всі ліжка поділяються на чотири типи:
1. Модульний. Коли дитяче ліжечко компонується ще з чимось (тумбочки, пеленальний столик, тощо), і з часом з дитячого перетворюється на підліткове. З мінусів - громіздка конструкція доволі.
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/01/15/3397650f5b430959bb.jpg
2. Ліжечко класичне (хитається чи ні не принципово, завжди можна заблокувати)
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/01/15/3397650f5b47937ba3.jpg
3. Ліжечко нехитабельне, але з люлькою. Люлька і хитається і виймається.
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/01/15/3397650f5b48f5bd69.jpg
4. Ліжечко-манеж
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/01/15/3397650f5c3a10ec80.jpg
Якщо перші два я ще в користуванні бачила/уявляю, то третє і четверте, то для мене новинка. Може хто таке має, то поділіться враженнями.

Soquishka
21.01.2013, 12:05
Дівчата, а хтось вас користувався дитячим ліжечком Кароліна? Мені дуже сподобалося. Але цікаво наскільки зручно ним користуватися.
http://www.detyam.kiev.ua/image/karolina_ton2.jpg

daisygirl
18.03.2013, 15:38
Скажіть будь ласка, чи варто купувати ліжечко без шарнірів взагалі? Чи все-таки краще, щоб воно мало можливість трошки колисатись? Мамусі з досвідом, порадьте будь ласка :)

сяняНЯНЯ
18.03.2013, 16:58
Ліжечко-манеж
моя старша в такому спить...
вона спала в звичайному дерев"яному, що не колисалось, але ми його віддали племінниці, тому Софія, "не маючи вибору", спить в ліжку-манежі...матрасик застелила стандартний,нічого надзвичайного в ньому нема, ліжко як ліжко...є ще в ньому з одного боку кишенька велика, а з другого замок, де дитина сама розкриває і залазить туди.

Чи все-таки краще, щоб воно мало можливість трошки колисатись?
на мою думку, якщо вже купляти ліжко, то таке би колисалось...ви в будь-який момент зможете його закріпити,якщо функція колисання буде зайва.

Ніколь
31.05.2013, 01:08
тому Софія, "не маючи вибору", спить в ліжку-манежі...
так виглядає що ліжко-манеж мені також дуже необхідне, оскільки ви його маєте, питання до вас, якої саме фірми маєте? матрасик рідний під дитиною не прогинається коли дитна там сидить/спить? а якщо ходить чи пригає, манеж ходуном не ходить?
маю потребу час від часу малого обмежити в просторі, щоб банально в душ піти, чи білизну попросувати, з шезлонга він вилазить, в кріслі для годуваня стільки часу не висидить... і я тут подумала що може якраз ліжко манеж?
і як ліжечко для денного сну використовувала би, бо зараз спить на дивані і я не можу його самого в кімнаті залишити бо через раз перевертається і може впасти, а так би він в дитячій спав, і я би щось робити могла без привьязки до малого...

Хтось може ще має такі ліжка-манежі, напишіть відгуки і враження пліз.

kolobok
31.05.2013, 01:36
Мені здається, що більшість манежів зараз позиціонують як ліжечка-манежі. Ми маємо babydesign, він з тих "попроще". Купляли власне, щоб обмежити в просторі малих. Я часом саджу двох навіть, зараз ім рік і вага в районі 11 кг, дно не прогинається. На рахунок "стрибає дитина" - в нас старша доня 4 р. останнім часом вирішила, що манеж можна успішно юзати для виконання гімнастичних трюків і концертів - вона стрибає, висне ногами на бортиках і тд. Коли вже сильно розбушується, то витягую, але мушу визнати, що манеж гідно це витримує. Щодо спання не можу сказати - не використовуєм. Мені здається, що матрасик надто тонкий, правда він має тверду підкладку, що не гнеться і зверху напевно поролон, тому лежати не дуже твердо.

Matvijko
31.05.2013, 21:28
Ми маємо babydesign, він з тих "попроще".
а підкажіть будь ласка де купляли, ато я шукаю ліжечко-манеж для дитинки

Ніколь
31.05.2013, 21:41
ато я шукаю ліжечко-манеж для дитинки
ми сьогодні вже купили, також Baby Design
http://ib3.keep4u.ru/b/2013/06/01/c5/c5a8ea10c8c6927baa673a3cd6ee1450.jpg
на південному, в Оленці, 730 грн., були ще в декількох кольорах.
п.с. то такий кайф коли дитина нікуди не вилізає ))) тащусь :dance2:
воно таке компактне у зібраному вигляді що я його мабуть ще й на відпочинок візьму...

silvia
31.05.2013, 22:05
ми категорично не хотіли сидіти в манежі, вже й так і сяк, і іграшок накидали і ніяк....... добре що хоч взяли на пробу у знайомих, а не купували.....

DesperateHousewife
31.05.2013, 22:18
ми категорично не хотіли сидіти в манежі
Аналогічно. Як той загнаний звір в клітці кидалась від краю до краю, в мене навіть сльози на очі навертались на таке дивитись.
добре що хоч взяли на пробу у знайомих
А ми здуру купили, але зовсім не використовували.

сяняНЯНЯ
31.05.2013, 22:43
питання до вас, якої саме фірми маєте? матрасик рідний під дитиною не прогинається коли дитна там сидить/спить? а якщо ходить чи пригає, манеж ходуном не ходить?
щойно побачила...
фірма якась італійська, бо то б/у, але то значення не має...матрасика там не було, але підійшов наш стандартний, діти вже в ньому так перетовклися:8::8: але воно бідне все витримує))
бачу Ви вже купили, думаю не пожалкуєте, бо його можна з собою тягати при потребі всюди, бо досить легко складається і не є габаритне...чи природа, чи так як у нас дача,-виручало))

kolobok
31.05.2013, 22:50
сьогодні вже купили, також Baby Design
В нас таке самісіньке :) я власне зайшла дописати про те, що легко складається і в складеному вигляді компактне дуже. Теж на відпочинок думаю брати. Нам подарували, тому ціни не знаю. Знаю, що купляли в Антошці, але то ще взимку було.

PanteraLviv
31.05.2013, 23:24
ми категорично не хотіли сидіти в манежі, вже й так і сяк, і іграшок накидали і ніяк
Моя теж. Одного разу привезла сестра чоловікова таку штуку, коли приїджала із своїми дітьми, брала з собою для своєї малої, то я свою туди посадила аби бавились разом, то було крику стільки. Моя доня так хотіла з нього вилізти, що складала їграшки на купку, потім вилазила на іграшки і кричала. Я більше її туди не садила.

glasses
01.06.2013, 14:15
воно таке компактне у зібраному вигляді що я його мабуть ще й на відпочинок візьму...
Ми як на морі були минулого літа, бачили таке. Малючок, мабуть 3 місяці, спав там, зверху парасолька, біля водички. Класно було. Потім прийшов тато і гарно,компактно склав і всі пішли домів.:girl_wink:

natorella
01.06.2013, 14:32
ми здуру купили, але зовсім не використовували
+++, складала речі, потім продала

Ніколь
03.06.2013, 03:53
Ми як на морі були минулого літа, бачили таке. Малючок, мабуть 3 місяці, спав там, зверху парасолька, біля водички. Класно було.
на відпочинок - малось на увазі в готель :)
воно як на мене в розкладеному вигляді занадто габаритне щоб його на пляжі ставити

glasses
03.06.2013, 07:14
воно як на мене в розкладеному вигляді занадто габаритне щоб його на пляжі ставити
досить гарно виглядало, розміром з шезлонг. І дуже було реально їм зручно,(ну так виглядало) він собі там весь час лежав. :girl_curtsey:

Ніколь
03.06.2013, 09:16
досить гарно виглядало, розміром з шезлонг.
може про різні розкладні говоримо? бо у нас розміром 1,2*60, як дитяче ліжко повноцінне

glasses
03.06.2013, 09:40
може про різні розкладні говоримо? бо у нас розміром 1,2*60, як дитяче ліжко повноцінне
Може було воно троха меньше. Я на нього тоді оком кинула, бо вже носила крихітку і мені все було цікаво:girl_curtsey:

Manana
03.06.2013, 14:31
чи варто купувати ліжечко без шарнірів взагалі?
як на мене варто купляти з шарнірами, ми обрали саметаке. малий набагато легше "вкоськується" і коли вночі прокидається пару раз погойдали і далі спить. навіть незнаю чи змогла б приспати малого без загойдування.

Holly
17.06.2013, 09:55
Baby Design як враження? Легко збирається? Мені на дачі треба. На стафі бачила продають москітні сітки на них. Ну і так як ми дуже часто кудись їздимо, і не все є можливість пустити малого повзати на підлогу, думаю манеж буде найкращий варіант

trojandochka
19.06.2013, 12:56
Дівчатка, в мене питання мабуть більше до мам в котрих двійнята. Яке ліжечко ви купували? Бачила в інтернеті на одному сайті ліжечко для двійнят, але мене відраджують від нього, мотивують, що одна дитинка може хотіти колисатись, а інша ні. І це буде не зручно.Кажуть, краще 2 окремих. Що порадите?

Ligymunka
19.06.2013, 13:16
краще 2 окремих. Що порадите?

В мене різниця між дітьми рік, то маємо два окремих, діти засинають біля мене на ліжку, але потім переношу. ІМХО, Зручніше два окремих, бо діти можуть прокидатися в різний час і будити одне одного + не обов"язково вчити колисати, ми засинали під цицею, потім переносилися в ліжко. Вам важко буде, як привикнуть колисатися, бо то ж дві мацьопи, а не одна.

ГаЛоЧкА
19.06.2013, 23:43
Дівчатка, в мене питання мабуть більше до мам в котрих двійнята. Яке ліжечко ви купували? Бачила в інтернеті на одному сайті ліжечко для двійнят, але мене відраджують від нього, мотивують, що одна дитинка може хотіти колисатись, а інша ні. І це буде не зручно.Кажуть, краще 2 окремих. Що порадите?

Я тітка в двійнят. Спали наші малявки в окремих ліжечках.. і в окремих кімнатах, (не пам)ятаю до скільки місяців)...бо будили один одного коли були в одній кімнаті.. одне мацьопство з мамою в одній кімнаті, друге - з татом чи бабулькою в іншій.. ( тато деколи не витримував навантаження на роботі і вдома, і втікав поспати на квартиру))))

Ніколь
20.06.2013, 00:31
як враження? Легко збирається?
ой, ти знаеш дуже ним задоволена. Складається так само легко як розкладається, ми його з собою і на море взяли, бо по підлозі номера малому повзати я щось не дуже хочу дозволяти. Загалом в складеному вигляді і місця не багато займає. Хіба що мені особисто здається до спати там не дуже, хіба додатковий матрасик докуповувати, але як манеж, особливо як складний манеж - абсолютно мене всім задовільняє.
Ну і форма прямокутна як на мене компактніша ніж кругла, бо його завжди кудись можна до кута примостити і не зайняти половину вільного простору...

kati
20.06.2013, 00:51
Тим , хто планує купувати ліжко-манеж, все ж раджу спочатку позичити і спробувати. Минулого року нам в готелі дали таке ліжко ( точно як ніколь показувала) то малий ( тоді рік і 2 мав) там ні хвильки не хотів бути. А спати там взагалі незнаю як, матрац дуже низько( хіба що там регулюється висота, я щось не вникала)... тож ми його використовували для складування рушників))

Іруня
20.06.2013, 07:09
Тим , хто планує купувати ліжко-манеж, все ж раджу спочатку позичити і спробувати. Минулого року нам в готелі дали таке ліжко ( точно як ніколь показувала) то малий ( тоді рік і 2 мав) там ні хвильки не хотів бути. А спати там взагалі незнаю як, матрац дуже низько( хіба що там регулюється висота, я щось не вникала)... тож ми його використовували для складування рушників))
А нам як дали таке ліжечко в готелі, то Єва з нього вилазити не хотіла! Тому це і справді, як кому підходить.

sanches
23.06.2013, 23:03
івчатка, в мене питання мабуть більше до мам в котрих двійнята. Яке ліжечко ви купували? Бачила в інтернеті на одному сайті ліжечко для двійнят, але мене відраджують від нього, мотивують, що одна дитинка може хотіти колисатись, а інша ні. І це буде не зручно.Кажуть, краще 2 окремих. Що порадите?
о, яке знайоме питання)) я теж багато шукала на ту тему, читала відгуки і вирішила, що два окремих ліжечка все-таки краще...

katysik
30.06.2013, 00:05
А ми замовили для свого карапуза люльку, не знаю чи воно того варте. Всі кричать, що ми марнотратники і не маємо де гроші діти. Але я чогось завжди мріяла, що у моєї дитинки з народження буде люлька, а вже потім як підростемо трохи, то вже й ліжечко :girl_tender: От така захцянка :)

invisible
09.07.2013, 14:04
Але я чогось завжди мріяла, що у моєї дитинки з народження буде люлька, а вже потім як підростемо трохи, то вже й ліжечко
Ех, як багато майбутніх мам мріють про люлечки-ліжечка з гарненькими балдахінами... Я теж собі такі милі картинки в уяві будувала, вибирала ліжечко, постіль. Наївна була :) Зараз сплю скрючена між чоловіком, прижатим до стінки, і малою, яка любить розкинутися на пів-дивана у позі зірочки :))) Але не повірите, яке то щастя - засинати, обіймаючи тепленький комочок, і прокидатися поряд, зустрічаючись поглядом з допитливими оченятками і найщирішою посмішкою на світі :)
Хоча чесно пробувала її до ліжечка привчити з народження, вона трохи навіть там спала :)

uliana
09.07.2013, 14:25
В нас дитяче ліжко і наше однієї висоти,то чоловік зняв боковинку,прив"язав до нашого ліжка(щоб міцно стояло) і всі задоволені) мала проснулась,я підсунулась до її ліжка,дала цицю і далі спимо) ніхто нікому не заважає. З появою другої дитини не знаю як тепер буде,прийдеться чоловіка відселити або ліжко зробити більшим

algo
09.07.2013, 14:26
І я подумую чи то татка відселяти, чи то купляти ліжечко і "доштуковувати" бо Златик точно ніде не переселиться до того часу))

BlackTee
09.07.2013, 14:35
В нас дитяче ліжко і наше однієї висоти,то чоловік зняв боковинку
І ми так плануємо зробити, бо не помістимось всі на дивані:girl_in_dreams:. Ну, і на твердішому матрасику, думаю, дитині краще буде спати

invisible
09.07.2013, 15:15
мала проснулась,я підсунулась до її ліжка,дала цицю і далі спимо) ніхто нікому не заважає.
Ми так теж зробили, але ліжечко вище за диван, тому мені не виходить підсунутися і мала відмовляється там спати...

fiesta
12.07.2013, 17:52
Підкажіть, досвідчені мамусі...
Моя доня любить спати вдень на подвір'ї в гамаку. Тепер, коли погана погода, в хаті її приспати ну дуууже тяжко, і в калясці засне, якщо десь далеко возити, а не туди-сюди. а попереду осінь-дощі-сніг...
Продаються гамаки такі стаціонарні, на каркасі, такий можна в кімнаті ставити, буде, як велииика качеля ;-).
Але як то вплине на дитя? Ускладнить то нам життя, привчить її до тих гойдань постійних... Як навчиться колисатись, біда буде.... Чи як хоче, то хай колишеться (гамак же в хаті буде)...

Redvisitor
13.07.2013, 23:20
Але як то вплине на дитя? Ускладнить то нам життя, привчить її до тих гойдань постійних... Як навчиться колисатись, біда буде...
я малого на фітболі вколисую (сама сиджу на м'ячі і легенько погойдуюся, він на руках), сам з цицею з недавніх пір теж не хоче засинати :(
а взагалі, там Наторелла кидала фото - з слінга гамак зроблений, до ліжечка дитячого прив'язаний, може і вам щось таке зробити?

HOPIC
13.07.2013, 23:31
в мене назріло питання стосовно ліжечка. в нас воно є, але так сказать, підліткове - бортики 15см. спит дитина там пів ночі. вден - посередині нашого ліжка і я годую по черзі то з одної то з другої сторони. але! тепер мене всі мучать, що от як поповзе, то буде вставати і впаде і тп. і конче тре нормальне ліжко з бортиками. але я б все-одно відкрутила передню планку, і малий точно так само міг би перекотитися на наше ліжко і вже з нього впасти. але ідея лишити на пару хв дитину в ліжку з бортиками і не боятися за нього - дуже заманлива. і от хто як вийшов би з такої ситуації? а купляти манеж заради тих пару хв..ну не знаю навіть, зараз лежить на коврику, а от боюся того часу повзання

Olka Sherolka
13.07.2013, 23:42
от хто як вийшов би з такої ситуації?
Десь Оля Алго показувала такий спеціальний бортик на ліжко, не памятаю чи в цій темі, чи ще десь
мій малий коли прокидається не плаче, не кличе - одразу повзе у своїх справах, тому, якщо я планую відходити кудись - стараюсь вкладати його в ліжечко, а якщо буду з ним в кімнаті - то в нашому ліжку. Поки був менший - обкладала його зі всіх сторін великими диванними подушками, присувала ліжечко з однієї сторнони, але він досить скоро навчився переповзати перешкоди, тому зараз щоб лишити в кімнаті під час сну - лише ліжечко.

tiramiska
14.07.2013, 00:14
Десь Оля Алго показувала такий спеціальний бортик на ліжко,допис 2381 стор 239
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/07/13/thumb_3357951e1c0d272567.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/07/13/3357951e1c0d272567.jpg)
ну, і ще є різні валики на ліжечко називаються,здається болстери
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/07/13/thumb_3357951e1c28233e92.jpeg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/07/13/3357951e1c28233e92.jpeg)http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/07/13/thumb_3357951e1c29826277.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/07/13/3357951e1c29826277.jpg)http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/07/13/thumb_3357951e1c3142eeef.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/07/13/3357951e1c3142eeef.jpg)
чи то купляти ліжечко і "доштуковувати"
Отакий варіант мені колись приглянувся. Потім оте ліжко може бути типу лавки для діток, правда, фоток з цієї серії не найду...
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/07/13/thumb_3357951e1c5e255286.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/07/13/3357951e1c5e255286.jpg)

Tempernice
14.07.2013, 08:36
ідея лишити на пару хв дитину в ліжку з бортиками і не боятися за нього - дуже заманлива
Моя мала на днях випала з дитячого ліжечка, борти ліжечка їй по груди, але вона прокинулася, встала, напевно перехилилася і умудрилася перелетіти, так що для мене тепер безпечного місця, де можна дитину лишити на пару хвилин нема:girl_sad:

Holly
14.07.2013, 09:24
А підлога? Я малого кладу спати на підлогу. Кладу матрац з ліжечка і можу спокійно його там лишати. Ми навіть в гостях спимо на підлозі ;)

hannatal
14.07.2013, 23:14
ми маємо двоярусне зі суцільними бортиками десь 35 см, тому швидше для старшенької купимо щось повноцінне (малютку чи софу чи крісло розкладне), а хлопців у двоярусному розмістимо.
В мене питання про каляску - теми відповідної не знайшла (як модератори вважають за потрібне, хай винесуть в окрему тему) - приглянулась мені в магазині вікі сатурн ось така (http://lvov.lv.slando.ua/obyavlenie/super-tsna-ID777m5.html#dd38035fb4), ну дуже вже легко ходить і маневренна, навіть мені краще за аналогічний тако джампер, от цікаво, хто таку має, чи задоволені, як в ліфт поміщається, одним словом, думка власників цікавить. Можна в ПП, наперед вдячна

Holly
14.07.2013, 23:19
а ви немовля будете класти на двоповерхове ліжко?теми відповідної не знайшлатема тут (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=71258&page=143)

hannatal
14.07.2013, 23:33
тема тут
дякую, що тицьнули носом
на двоповерхове ліжко
в нас зверху і знизу однаково високі бортики, ліжко стоїть впритик з нашим, на разі не бачу проблеми класти мальопу на нижній поверх, а там побачимо - купити ліжечко не проблема

HOPIC
16.07.2013, 17:30
валики на ліжечко називаються,здається болстери
не підійдуть, малий спить на животі(
кладу спати на підлогу
мене пиляють за НЕнормальне ліжечко, то що буде за підлогу? _перечиталася інтернету_

одна форумчанка пригадала, що хтось замовляв бортик-сітку на ліжко. поділіться враженнями!

Irysochka
16.07.2013, 19:35
Підбираю ліжко для майбутнього малюка, стикнулася з тим, що є варіант на колесиках і є варіант, що можна заколисувати.
От не знаю, що є практичніше? Чи моживо є можливість поєднання тої функції, і тої.

Holly
16.07.2013, 20:07
що хтось замовляв бортик-сіткуМені б не підійшло. Малий вже стає на ноги і всі перепони преспокійно перелазить) Тому в мене варіантів не густо - або повноцінне ліжко з бильцями по шию , або підлога

uliana
16.07.2013, 20:48
От не знаю, що є практичніше? Чи моживо є можливість поєднання тої функції, і тої.
В нас є те,і те,але все познімали і стоїть нерухомо прив"язене до нашого ліжка) мале не любила колисатись,а на колесиках коли почала товктись,то часто ліжко від"їжджало...

tiramiska
16.07.2013, 22:40
бортик-сітку на ліжко
то типу такий деревяний манеж ?
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/07/16/thumb_3357951e59cf7ea10c.jpeg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/07/16/3357951e59cf7ea10c.jpeg)
коліжанка активно його використовує,ще перепитаю її про нього але на мій погляд, досить хитка конструкція...
Для того щоб спати на підлозі, чи будь-де ще може бути варіант отакого плей-мату :)
а як на мене звичайна сплюснута м"яка іграшка ;) маємо такий нам десь до 8 міс був нормальний, далі замалий. Але взагалі то чудернацька заморська штука, практичні українці певне придумали б щось функціональніше
http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/07/16/thumb_3357951e59f217b766.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/07/16/3357951e59f217b766.jpg)
От не знаю, що є практичніше?
для заколисування хіба на шарнірах, бо оте як коник-гойдалка то ні ви ні ваша дитина, ні сусіди спати не будуть :)
колесики то непотрібне, ви ж не будете кожного дня його совати, переважно їх відразу знімають.

Holly
18.07.2013, 17:04
то що буде за підлогу?скажеш, що була в лікаря і радив спати тільки на підлозі )))
от отак ми спимо
http://s4.uploads.ru/rAjYw.jpg

Magnolia
18.07.2013, 17:49
Із свого досвіду: що з старшою, що з молодшою - до 3 років, поки діти на ГВ, ліжечко нам не знадобилося, хіба що на перших порах, та й то вдень. Що старша, а зараз і молодша, спали з нами. Молодша поки що "перебиратися" від нас і не збирається. Коли старшій було років 3, то купили більше ліжечко-трансформер. Воно було глибоке, мало боковинки, в яких 2 прутики знімалися для самостійного залізання-вилізання. Потім боковинки з прутиками і ще одні боковинки над головою та ніжками зняли і вийшло повноцінне ліжечко. Було дуже зручно і доці подобалося. Такого плану:
http://img0.st.klumba.ua/img/used/2013/05/23/3042/3042180_2.jpg http://img0.st.klumba.ua/img/used/2013/05/23/3042/3042180_3.jpg

Gorda
18.07.2013, 18:57
Зараз у ліжечках є м'який захист на стінках, чи він взагалі є потрібний? Бо ми маємо ліжечко, але без цього захисту, от цікавить чи варто його купувати.

manka
18.07.2013, 20:53
Зараз у ліжечках є м'який захист на стінках
з одного боку добре, а з іншого - то є "пилозбірник" (кажу, як мама алергічної дитини).

Galysik
18.07.2013, 21:20
м'який захист на стінках, чи він взагалі є потрібний?
нам потрібний. Захищає дитину від протягів, помякшує удари об перильця, коли дитина крутиться під час сну, ну і просто гарно виглядає з ним дитяче ліжечко, мені подобається.

Gorda
18.07.2013, 22:07
з одного боку добре, а з іншого - то є "пилозбірник" (кажу, як мама алергічної дитини).
Я думаю купувати, але мене відмовляють. Мабуть усе ж таки краще без нього обійтись.

tiramiska
18.07.2013, 23:31
Мабуть усе ж таки краще без нього обійтись.
сама назва "захист" це відповідь на ваше питання. Нашій малій як було 3 міс чи десь приблизно, то вона дуже активно рухалась, перекочуваась, відповзала, і т.д., то воно дуже оберігало від ударів. Щодо алергій, у нас не було, то й я про це б не думала...Ну, можливо по мірі потреби ви зміните свою думку.
У нас і ліжко послужило до 5 міс, тільки через те, що мені буо страшно класти дитину біля себе в перші місяці я від народження малої мало не щоночі прокидалася в холодному поті і шукала малу по дивані, під ковдрою, мені все здавалося що вона така безпорадна, а ми її зачепимо, накриємо... і тд. То певне гормони мене тоді накривали :) Ще дуже боялась, бо чоловік,м"яко кажучи,має нечутливий сон.. Мала по ньому зараз товчеться, вилазить, длубає його, тягає... а йому до лампочки ;) Перевертається і ніц не чує під собою ;) З другою дитиною швидше б схилялася до люльки, якоїсь в велике ліжко, або такої, яка дочіпається до ліжка.

Gorda
19.07.2013, 10:19
сама назва "захист" це відповідь на ваше питання
Я взагалі то його хочу купити, і через те що ліжечко виглядає так гарніше також. Але ж то завжди всі починають висловлювати свою думку, ну от і кажуть, що раніше діти спали без того захисту і все було добре :confused:

Ligymunka
19.07.2013, 11:28
діти спали без того захисту і все було добре

В мене двоє маленьких дітей спали від народження без захисту, я не ставила, бо ліжечко тоді добре провітрюється + пилюка не збирається .

manka
19.07.2013, 12:56
Щодо алергій, у нас не було, то й я про це б не думала.
Я з старшим також не думала - захист на ліжку був. І в меншого спочатку також. А як його почало сипати, то спочатку прала часто, але поки висохло, то ліжко було більше без захисту чим з ним, згодом повикидала ту всю красоту.

Holly
19.07.2013, 13:43
ту всю красотув старшої було, поки в 6 міс, зловила її за ногу, як летіла з ліжка. Вона якось стала на той захист і перелізла через бильце. Ну і не дуже зручно, бо не видно дитину.

Муська
19.07.2013, 14:04
Мали ліжечко з захистом, але ставили його тільки на три сторони, ліжко одною стороною стояло під стіну, то захист причепили зі сторони стіни і по менших краях, спереду не зачіпляли, щоб дитину було добре видно і щоб малий собі позаглядав.
Щойно фотографії передивилась, на дві сторони зачепили захист, не ставили зі сторони нашого ліжка, потім приставили дитяче ліжко до нашого дорослого без одної стінки,то захист на три сторони зачепили .

uliana
19.07.2013, 14:37
І в нас на три сторони:-) мала так товчеться,що трохи рятує від ударів по голові:-) пробувала знімати на літо,але дуже любить пропихати ножки між перекладени, а вони в нас пухкенькі,то потім ціла історія як їх витягнути...експеременти поки що закінчились:-)

Khrystik
19.07.2013, 16:40
Я взагалі то його хочу купити
от і відповідь на ваше питання. той захист не настільки дорогий, щоб на ньому економити. я купилазамовила тут на ДП, але на 3 боковинки,а не 4. передня буде відкрита. так буде краще видно малюка і більший доступ повітря. а на рахунок "пилозбірника", регулярне прання, то теперб ніби ні для кого не проблема. от ті всі балдахіни для мене, то таки пилозбірник.(НМСД)

glasses
19.07.2013, 16:49
Йоой, в нас то ліжко стоїть прикрашає кімнату, чесно ми туда ніяк не хочемо йти, а так вибирали і балдахіни і захисти. Але то так добре спати з малючком, мені навіть шкода його перекладати в інше ліжко, хоча колись прийдеться.

Olenya
19.07.2013, 17:08
А мене цікавлять ліжка для діток вже від 4-х років. Десь тут в нас була така темка, що робили такі деревяні, а тепер щось знайти не можу. Може хто має контакти, буду вдячна за інфу в ППю

Talibamina
20.07.2013, 17:51
потім приставили дитяче ліжко до нашого дорослого без одної стінки,то захист на три сторони зачепили
і ми так зробили, мала любить пригати у ліжку і перевертатись і захист реально допоміг. У нас білого кольору з кольоровими вставками, прала один раз (в нас виймаються зсередини паралонові подушки), а от зайвий - то балдахін

Savchenko
20.07.2013, 22:04
Ми потихеньку готуємось до зустрічі з мацьопою і поки вибираємо коляску і ліжечко, знайшла я ліжечко універсальне ось такого плану і от мучать мене сумніви чи воно практичне як його описують: http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/07/20/thumb_2929951eadf969fb2b.jpg (http://forum.lvivport.com/imagehosting/2013/07/20/2929951eadf969fb2b.jpg)можливо хтось має такого плану ліжко напишіть яке воно в користуванні і чи можна там прилаштувати пеленатор. Буду вдячна)

Olka Sherolka
20.07.2013, 22:59
ліжечко універсальне
врахуйте нюанси - чи опускається бортик, а це важливо, бо перегинатись незручно, це ліжко навряд колихається, а інколи потрібно дитину трішки підколисати, от в нас ліжко не дуже колисається, а я відчуваю що не завадило б, хоча зарікалась колисати, але бачу що малий так заспокоюється, тому можливо купуватимемо інше. Крім того воно громіздке і навряд чи легко пересувається, близько підсунути до батьківського ліжка таку конструкцію - не надто зручно, а вночі вставати і далеко йти до нього - вам набридне.

Heureuse
22.07.2013, 10:01
от зайвий - то балдахін
а чому зайвий?
я просто собі намалювала ідеальну картинку в голові з повністю укомплектованим ліжечком, з тими всіма захистами-мереживною постіллю-балдахінами, все познаходила в неті і вже не можу дочекатись, щоб замовляти :girl_haha:
головою розумію, що може дитина взагалі там спати не буде, але ж воно таке гааарне))

Bulbashka
22.07.2013, 11:02
ж воно таке гааарне))
Гарне, але не практичне, мабуть. Мене всі відраджували, з тих хто має балдахін, і говорили, що це лишня трата грошей. Але в нас він є, тобто в комплекті постіллі, яка нам сподобалась він був, без нього не продавалась, тож будемо бачити з часом чи воно практичне в користуванні і чи дійсно потрібне.

GaLinos
22.07.2013, 11:56
Дівчата, на вашу думку,яке ліжечко краще на шарнірах чи на дугах? Бо ми настроїлись купувати на шарнірах, але тут знайомі сказали, що гойдання на шарнірах,якесь ніби не добре для здоров`я дитини, хоча я не можу ніде знайти цьому підтвердження,вперше таке чую.

Olka Sherolka
22.07.2013, 12:36
на дугах?
ще не знаю як з шарнірами, бо поки тільки думаємо чи купувати таке ліжечко, але на дугах - не дуже. В нас таке, що на колесиках, а якщо їх зняти - буде на дугах. Не зручно, я б хотіла щоб гойдалось вздовж, як візочок, а не поперек, а на дугах - лише поперек, крім того, як на мене, це небезпечно - малий встає, спирається на бильця, стрибає, і може так випасти, тому зараз в нас ліжечко з прикрученими колесами - так воно стійкіше.

invisible
22.07.2013, 23:43
а чому зайвий?
я просто собі намалювала ідеальну картинку в голові з повністю укомплектованим ліжечком, з тими всіма захистами-мереживною постіллю-балдахінами
Лежить у нас той балдахін у дивані, валяється, навіть повісити не попробували (ішов правда в комплекті до постелі, тому не так шкода). Думала хоч від мух-комарів може згодиться, та де там, не спить мала в ліжечку, а просто так вішати - то пилюку хіба збирати...