КПК

Показати повну версію : Хто Ви за гороскопом?

Сторінки : [1] 2 3

irchukmip
09.08.2010, 16:12
Не знаю чи цікавою буде Вам така тема.
Хто ви по знаку зодіаку, і чи вірите Ви в гороскопи, і навіть не стільки в гороскоп на день, тиждень місяць, а в те що пишуть про загальну характеристику знаку.
Всі ми маємо різні характери, звички і т. д., а чи залежить це від зірок. Чи можуть зірки керувати нашою долею?

La esposa
09.08.2010, 16:21
Я Стрілець. В гороскопи не вірю, не читаю, хіба з подружками "чіста паржать" :)

Рекомендую посміятися, недавно здибала :) (там є ненормативна лексика :russian_ru:)

http://www.youtube.com/watch?v=XBWUYa1CdZg

meri5
09.08.2010, 16:25
Я Близнюки. Гороскоп читаю дуже рідко. От характеристика знаку співпадає з моїм характером.

bora
09.08.2010, 16:28
Я - рак. Гороскопи не читаю. Але, що цікаво, інших "раків" в житті відразу бачу.)) Ще зауважила, що товаришую чи зустрічалась фактично завжди з людьми одних й тих самих знаків зодіаку.
Але люблю жартівливі описи знаків зодіаку і не заглиблююсь в їх серйозні дослідження :girl_smile:.

Маруся-мама
09.08.2010, 16:28
А в нас вже десь була така тема, чи то вона була на ЛФ?

Уляночка
09.08.2010, 16:30
Я - рак. Гороскопи не читаю. Але, що цікаво, інших "раків" в житті відразу бачу
то як?????чим такі особливі

Kasia
09.08.2010, 16:31
Близнюки. загальні характеристики сходяться.
переважно маю контакт з протилежними зимовими знаками - визначу легко Водолія і Козерога. якось легко з ними спілкуюся.
не дуже люблю Рибок.

Burberry
09.08.2010, 16:34
Я рибка. і багато в чому згідна з характеристикою цього знаку, та й люди часто вгадують, хто я є. Наприклад, я натура творча, що цілком відповідає Рибам, але не є меланхолійною, як їх описують, більш все-таки прагматична:girl_wink:
В гороскопи не надто вірю. але читаю їх як "легке чтиво". Особливо люблю гороскопи на рік. А от по інших людях, особливо хлопцях, часто бачу,що оце справді "постійно влюбчивий стрілець" чи хвалькуватий "володій".Все-таки,якась залежність від знаків є

bora
09.08.2010, 16:42
то як?????чим такі особливі
Якось не замислювалась як... ХЗ чи особливі - просто погляди збігаються. Тож коли спілкуюсь і відчуваю схожість світосприйняття, то перепитую жартома - ти часом не рак по знаку зодіаку?:)
Ще не помилялась)
Остання зауважена схожість - вічна допитливість і відкритість до всього нового у будь-якому віці. А ще - вічний пошук доказів і аргументів. Здається раки не говорять "я так вважаю", "бо я знаю", "з мого досвіду". Перед тим, як щось стверджувати мусять занудно все перепровірити, зібрати вагому доказову базу. Може тому раків немало серед юристів. ;)
А, після раків - всі мої близькі друзі - Риби. Глибоководність впливає, чи що:)

хвалькуватий "володій"

О, гарна характеристика)))) Хоч в мене батько "водолій", але часом аж червонію за нього тому)))

Маруся-мама
09.08.2010, 16:48
Ну раз така п’янка, то я Терези. Як хто дуже хоче про мене дізнатись то почитайте собі характеристику знаку, сходиться на всі 100%. Я вреднюча і дуже дитяча.:girl_wink:

---------- Додано в 14:46 ---------- Попередній допис був написаний в 14:45 ----------

занудно все перепровірити, зібрати вагому доказову базу

може тому моя сестра програміст, а мене від того теліпає :girl_blum::girl_blum:

---------- Додано в 14:48 ---------- Попередній допис був написаний в 14:46 ----------

"постійно влюбчивий стрілець"

В мене муж стрілець. Я б не сказала що він постійно закохується але те що на місцю не може всидіти бо йому треба щось підстрелити - то таке є.

Mazerati
09.08.2010, 16:48
А я Діва. але характеристика знаку не дуже збігається. Дівчата, а ви вірите у сумісність знаків зодіаку?

Уляночка
09.08.2010, 16:51
ти часом не рак по знаку зодіаку
рак..рак...

irchukmip
09.08.2010, 16:52
А я Тілець, щоденні гороскопи рідко читаю, і то через цікавість " а що там придумали", а от характеристика мого знаку, багато в чому співпадає з моїм характером.

А як Ви ставитесь до сумісності знаків

Мої батьки обоє Леви, згідно з астрологією це складне поєднання, але живуть собі разом вже майже 30 років і не жаліються

bora
09.08.2010, 16:53
Дівчата, а ви вірите у сумісність знаків зодіаку?
Не дуже. Тобто загалом - так. Конкретний "твій" знак зодіаку це певно ще одна сприятлива характеристика. Але тільки на неї покладатись я б не змогла. У кожного ж знаку є свої порядні-непорядні, добрі-злі. Хіба, ні?

Маруся-мама
09.08.2010, 16:57
Хіба, ні?

Бо не тільки знак зодіаку має значення а й виховання. Тому я також не дуже в то вірю. Ми он ніби з моїм чоловіком маємо жити дуже добре а в нас не все так гладко як пише гороскоп, хоча нам разом добре але всеж виховання накладає свій відбиток.

Уляночка
09.08.2010, 17:00
я-рак..і співпадає в мене сумісність згідно прогнозу стосовно дружби...риби і скорпіони - зе бест,щоб знайти спільну мову...
ніяк не зрозумію життєвої філософії в чоловіків близнюків і овнів..то повний капець такі хлопи для мого розуму

bora
09.08.2010, 17:03
ніяк не зрозумію життєвої філософії в чоловіків близнюків і овнів
Погоджуюсь.:)
А я скорпіонів зовсім не знаю фактично...

IRUSKA*8
09.08.2010, 17:07
Народжена 19-го лютого-межа Водолія/Риби,я-1000000000000000...% Водолійчик (впертий,відвертий,правдолюб,трішки егоїстичний/трішки категоричний,а який БАЛАКУЧИЙЙЙЙ))))!!!! З усіх гороскопів мені найбільше подобається той,що в четверговому Експресі в програмі тв-там завжди майже 100% позитифффффффф для Водоліїв (мабуть,автор під тим знаком народився)))

Mazerati
09.08.2010, 17:07
ніяк не зрозумію життєвої філософії в чоловіків близнюків і овнів..
а мені найкраще має пасувати телець, а один з найгірших варіантів - саме близнюки. а в житті все склалось навпаки. З тельцем в мене були такі сварки, що капець, а близнюки - мій найкращий найсумісніший знак зодіаку, яким я просто захоплююсь.

bora
09.08.2010, 17:11
я просто захоплююсь.
Для прикладу я теж деякими близнюками захоплююсь, а от особисті стосунки все одно не складались. Надто невгамовний знак чи що.

Ascorbinka
09.08.2010, 17:14
ну що ж, знов поговорим про себе, коханих)))))

я водолійчик)

в гороскопи не дуже вірю, бо тако, мені здається, підтасувати характеристику то раз плюнути...;)

сумісніть - деколи кажу чоловікові що його вогонь без мого повітря не буде так файно горіти;)))

Fleshka
09.08.2010, 17:14
не зрозумію життєвої філософії в чоловіків близнюків і овнів..то повний капець такі хлопи для мого розуму
Оооо, і для мого! Я - рак, муж - близнюки:girl_crazy::girl_mad:

Маруся-мама
09.08.2010, 17:15
Для прикладу я теж деякими близнюками захоплююсь
А у мене щось подібне було з рибами, ніби і розумілись а спільної мови так і не знайшли. Але так щоб справді кимось захопляватись то мені подобаються чоловіки Тільці але не жінки. У мене мама Тілець і двоє доньок, то з ними домовитись мені важко хоча ніби маємо розуміти один одного бо ніби обоми править венера.:girl_wink:

Мені найближча моя доня котра Діва, і татко мій Діва - в нас з ним дуже гарні відносини.

Smorodynka
09.08.2010, 17:15
А я за місячним гороскопом - Лев, а за річним - Тигр. Лише частково бачу ознаки цих звірів в мені :). А ще я прмітили, що липневі і серпневі Леви помітно відрізняються :) (я липневий)

Христя
09.08.2010, 17:19
Я Діва, в основному характеристика знаку і мого характеру співпадає, а в гороскопи не вірю, але інколи читаю, особливо в експресі , там так файно все пише

bora
09.08.2010, 17:19
О, згадала рос. версію Давай одружимось. Там толкова така астролог. Я все думала, чи то астрологія така вумна, чи то вона власний життєвий досвід підтасовувала під дані гороскопів:)))

Consuelo
09.08.2010, 17:20
я водолійчик)
угумсь, я теж водолійчик :girl_wink: правда я на межі козеріг-водолій, тобто лише перший день водолія - 21 січня народжена :girl_curtsey:

algo
09.08.2010, 17:25
Я Козеріг, в гороскопи не вірю, єдине ,що тішуся, що ми з моїм чоловіком ідеально підходимо по знаках.хоч якби не підходили, то і не переживала б

Маруся-мама
09.08.2010, 17:26
чи то астрологія така вумна, чи то вона

думаю вона добрий прихолог :girl_wink:

irchukmip
09.08.2010, 17:28
Людину (якою вона мала би бути) можна розглядати в багатьох ракурсах: за знаком зодіаку (є різні гороскопи), за характеристикую імені, там теж кожному імені присвоюють інший характер.
Але це все відносне, мені здається, що на характер людини більше впливає середовище, в якому вона виросла, її виховання.

bora
09.08.2010, 17:30
що на характер людини більше впливає середовище, в якому вона виросла, її виховання.
Але може на характер ПІДДАТЛИВОЇ людини?;) Знаю в професорській сім"ї такого батяра..ой...таким треба вродитися)

Gala
09.08.2010, 17:35
А я Водолій,в гороскопи не вірю і не читаю.

Halina
09.08.2010, 17:39
Я - ВОДОЛІЙ! Емоційна, вразлива. Характер суперечливий: з одного боку - мрійність, з іншого - енергія, активність.

Водолії, як правило, легко навчаються, мають здібності до літератури, широкий світогляд, люблять філософію, містику й астрологію. Вони прагнуть перебудувати суспільство, щоб поліпшити життя народу, дуже ідеалістичні. Цікавляться політичними подіями, що відбуваються у світі. Вони спрямовані у майбутнє і живуть його очікуванням. Балакучі, прагнуть повної особистої свободи, дещо ексцентричні і не завжди зрозумілі оточенню. Це доволі щедрі й добрі люди, які не нав'язують своє товариство іншим. У них винахідливий розум, вони новатори.
Дружелюбність, сумирність, співчутливість, здатність піти на жертву заради товариша - якості, теж пов'язані з Водолієм. Вони виявляють нерішучість, якщо стають лідерами в якійсь справі. Люблять спорт і розваги, бути на природі й подорожувати. Проте вони, як правило, потребують поліпшення психологічної стійкості і можуть мати таємні гріховні пристрасті. Здоров'я у них слабше, ніж в інших людей. Отримують мало щастя від своїх дітей.

Коли читаю гороскоп, то якщо щось гарне, то надіюсь що так і буде. А коли щось таке що мені не подобається, то тихесенько кажу що то не про мене і закриваю той гороскоп.

А про сумісність знаків, то у нас все чудесно має бути. Незнаю чи можна зважати на ті гороскопи, але щоб бути щасливим у шлюбі треба докласти максимум зусиль і т.д. А гороскопи - то це так для роздумів...

Взаємовідносини знаків із Водолієм: шлюб із Близнюками, Терезами, Стрільцем - дуже сприятливий, із Скорпіоном, Тільцем, Левом неминучі сварки. З Водолієм може укласти союз знак Овна. Від цього шлюбу народжуються чудові діти. Зі знаком Близнюків виникає гармонічна спілка. Із знаком Рака - вірна дружба, шлюб на основі взаємної поваги. Незважаючи на тяжіння, що існує між знаками Водолія і Лева, вони по-різному дивляться на світ. Через це між ними не може виникнути тривкого союзу. Між Дівою і Водолієм сильне фізичне тяжіння, але сварки неминучі. Водолій притягає Терезів - шлюб між ними дуже щасливий.

Ascorbinka
09.08.2010, 17:41
ПІДДАТЛИВОЇ людини? Знаю в професорській сім"ї такого батяра..ой...таким треба вродитис
а то вже темперамент зачіпили... він вроджений;) і його точно не зміниш, можна тільки ледь-ледь скорегувати

Burberry
09.08.2010, 17:41
А хто зважає на сумісність знаків?
От мені всі горосопи пишуть, що я не сумісна з коханим- Я риби, він - терези. Але я цього зовсім не відчуваю. Взагалі, у мене друзі дуже різних знаків, добре спілкуюся з Терезами, Дівами, Близнюками. Не люблю Водоліїв- але лише чоловіків, ну і скорпіони 100% важкі. хоч усюди пишуть., що Рибам вони супер як підходять.
А ще часто помічала, що чоловіки і жінки під одним знаком мають зовсім різні характери

bora
09.08.2010, 17:42
темперамент зачіпили... він вроджений
Я мала на увазі пиятику а не зайву енергію...

Про характери оффтоп:girl_wink:
http://de.trinixy.ru/pics4/20100806/kotomatrix_06.jpg

Natalia
09.08.2010, 17:48
Я - Овен. Вперта - це правда. Теж часто вгадую Овнів. Рік Собаки - теж правда - дружелюбна і добра. :girl_blush2:( як же ж себе не похвалити) можу лише погавкати іноді
Подобаються Терези, Леви, Стрільці. Хоча маю багато подруг Раків і чоловіка Тільця.

Hruska
09.08.2010, 17:55
Не знаю чи цікавою буде Вам така тема.
Ой, цікава темка..колись і сама хотіла таку створити та все руки не доходили перовірити, чи нема часом подібниої теми.

Я сама по знаку зодіаку телець. Також не замислуюся і неакцентую увагу на ці гороскопи але рака завжди можу розпізнати з натовпу...ну чомусь мене тягне до них, а їх напевно до мене. Мої друзі раки і "основний мій друг" також рак. Чомусь найспокійніше і найбезпечніше мені з цим знаком :)
вічна допитливість і відкритість до всього нового у будь-якому віці. А ще - вічний пошук доказів і аргументів
Це 100%-тів про раків. Поки все добре не зважить - не озвучить своєї точки зору, а нові можливості технічні наукові, будь-яке новизна - то їхня слабинка
На рахунок сумісності в шлюбі, в нас з коханим (я - телець, він - рак) є отаке - телець - вічний генератор ідей, а рак в свою чергу фінансово реалізує ці ідеї :xaxa:

Маруся-мама
09.08.2010, 18:00
вічний генератор ідей, а рак в свою чергу фінансово реалізує ці ідеї

В нас з чоловіком щось подібне, тільки він вміє гроші збирати до купи а я легко тратити :girl_wink: Тіко то ніц до зодіаку не має відношення. :girl_haha:

Hruska
09.08.2010, 18:28
Тіко то ніц до зодіаку не має відношення
Я думаю, що таких пар гороскопів є багацько :girl_crazy::girl_crazy::girl_crazy:

allja
09.08.2010, 18:28
"постійно влюбчивий стрілець"
Я б непогодилась з таким твердженням...я сама Стрілець і за собою такого не помічала)))
Чи вірю в гороскопи? В щотижневі чи річні - однозначно ні, тому що не можна написати гороскоп для людини враховуючи лише знак її зодіаку,тут і дату народження і ще багато факторів тре враховувати....В характеристику здебільшого вірю тому що майже все правда і знайомих порівнювала, тому в деякі фактори характеристики можу повірити..)))

Smorodynka
09.08.2010, 19:15
Читаю 5-ту сторінку, а Левів все нема? Леви, де ви? :)

Зорянівонька
09.08.2010, 19:25
Народжена 19-го лютого-межа Водолія/Риби,я-1000000000000000...% Водолійчик (впертий,відвертий,правдолюб,трішки егоїстичний/трішки категоричний,а який БАЛАКУЧИЙЙЙЙ))))!!!!
Все про мене, крім балакучий, теж 19го:)

Яруська
09.08.2010, 19:35
згадала рос. версію Давай одружимось. Там толкова така астролог. Я все думала, чи то астрологія така вумна, чи то вона власний життєвий досвід підтасовувала

Думаю, що астрологія така вумна... Бо те що пишуть в газетах і жіночих журналах, то не гороскопи, то цирк. Трошки порилась в тій інфі і зробила натальну карту, то тепер мені ясні деякі загадки мого характеру і характеру чоловіка.
Я-Близнюк:dance2: який часом перетворюється на занудного Козерога:english_en:(що стосується домовленостей і точного часу) і як виявилось, що місяць в час мого народження був в Козерозі.
А от сумісність....щось в тому є. Наприклад не переношу чоловіків-Риб(виникає несвідоме бажання залізти на голову і поганяти шпильками), а Овни і Скорпіони це супер для мене. А мій муж Овен недолюблює жінок Тільців і може навіть по переписці це виявити, каже що вони дуже вже "восторженно романтичні".
І чоловіки і жінки дуже різні в одному знаці, і дуже багато факторів впливає на правдивість, час, планети і навіть місце народження.

allusya
09.08.2010, 19:37
Я - Овен. Рік Собаки

А я вже подумала, що я саменька тут Овен, а ж ні, є ще один Овен і в рік Собаки - точно як я:girl_yes2:

Gentle
09.08.2010, 19:40
Читаю 5-ту сторінку, а Левів все нема? Леви, де ви?
Ми тут, наша величність тут! :)
Я Лев. Липневий, себто не так чітко виражений. Мій гороскоп мені не зовсім відповідає, бо я народжена на межі з Раком. Хоча основні риси, характерні для Левів, присутні.З інших знаків люблю Стрільців, Дів, Тільців, багато по житті зустрічаюся з Близнюками. Важко з водяними знаками, напевно, через різні стихії, темперамент.

LuBimaya
09.08.2010, 19:55
А я народилась 21-го травня - перехід від Тельця до Близнюків. 95% я Близнюки, і десь 5% маю впертості від Тільця... і ще я Криска

cocktail disco
09.08.2010, 20:38
є ще один Овен і в рік Собаки

І я таке добро.
Прекрасне поєднання- вірний, справедливий, а головне скромний.:p

majolika
09.08.2010, 20:39
Я не вірю в гороскопи як у можливість передбачення майбутнього, тим більше у газетні :) але вважаю, що таки існують певні закономірності у характерах людей, що народились в однакових часових періодах. Хоч з іншого боку - усі ми різні :)

ясюня
09.08.2010, 20:43
А я справжнісінький бичок :girl_curtsey: - по місяцях - тілець, а по роках - Віл. І справді - тільки б з вазонками возилася... Мені б особнячок:girl_wink: і земельки ...!!!!

Пупсик
09.08.2010, 20:53
Близнюки. загальні характеристики сходяться.
переважно маю контакт з протилежними зимовими знаками - визначу легко Водолія і Козерога. якось легко з ними спілкуюся.
не дуже люблю Рибок.
То як про мене написано. Я близнючка, при тому на 100%. Непостійна, все хочу чогось нового і свободи. Не люблю рамок і стереотипів. Маю чоловіка водолія ))) мені з ним легко, бо така ж повітряна (вітряна) натура як я. Генератор ідей, завжди чимось цікавиться. А доня Козеріг. Наразі дуже чемна дитина :))) Легко спілкуюсь з близнюками, леами, терезами, козерогами, водоліями. Тяжко з рибами, овнами і тільцями.

Natalia
09.08.2010, 20:56
Овен
вірний, справедливий, а головне скромний.
:girl_yes2::girl_cool:
скромний
:girl_crazy:
Дуже влучно сказано. Да-да, ми такі!!!
А ще люблю себе " за ум, красоту и СКРОМНОСТЬ" :girl_crazy:

Virginia
09.08.2010, 20:59
Я народилась в рік тигра і місяць лева... Справжній кіт, десь би полежати і погрітись:) Ревнива, з дуже розвиненим почуттям власності! Лідерські і організаційні якості.... як ми себе любим

Коли в житті зустрічаються леви, то я їх не переварюю, вони мене нервують, як подумаю, що я така ж:bad:

Дуже люблю раків і дів! Не люблю овнів, риб (доречі, мій чоловік риба, деколи хочеться притовкти)

MUCHACHA
09.08.2010, 21:16
Ой, всім тут так важко з тими Рибами...:girl_blum: Нема чого на Риб тут бочку котити...МЄжду прочІм, дуже ми компанійські і дружелюбні, і добрі, і віддані, чесні і порЄдні і...і....і....і взагалі скромні, інколи:girl_angel::blum1:
Ой, та чого правду таїти - круууті Риби люди:cowboy::cool:Ауууу ,Рибки відгукніться!!!!!:girl_flag_of_truce:

amurka
09.08.2010, 21:36
Тяжко з рибами, овнами і тільцями.
я тоже близнюк))
зрибами тєжко...мама моя-овен,а чоловік тілець))веселе сімейство))

true
09.08.2010, 22:10
Ой, та чого правду таїти - круууті Риби людиАуууу ,Рибки відгукніться!!!!
Во во. Я теж Рибка і дуже добра по характеру. Я зовсім не конфліктна і дуже доброзичлива. Во!:girl_dance:

Virginia
09.08.2010, 22:29
МЄжду прочІм, дуже ми компанійські і дружелюбні, і добрі, і віддані, чесні і порЄдні і...і....і....і взагалі скромні, інколи

Ото ти правду написала! Дружба понад усе!!! Кєнти, то перші люди в житті. Добрі - правда 100%! Віддані, тоже правда. А от щодо "чесні"... ну те щоб брехливі, а просто пофантазувати, або недоговорити люблять ті рибки. Дуже порядні:) і скромні:) Написала характеристку по чоловікові...
Най...най...най... характерна риса риб це - мрійливість, як нафантазують ті риби, то хоч стій, хоч падай:) Зараз в нас мрія (на думку моєї рибки це не мрія, а реальність) №1 це те, що ми в вересні їдемо на Балі:)

LILY
09.08.2010, 22:46
Ой, всім тут так важко з тими Рибами... Нема чого на Риб тут бочку котити...МЄжду прочІм, дуже ми компанійські і дружелюбні, і добрі, і віддані, чесні і порЄдні і...і....і....і взагалі скромні, інколи
Ой, та чого правду таїти - круууті Риби людиАуууу ,Рибки відгукніться!!!!!
о та та то всьо про нас ы я рибка)))))) i мрiйливi

Женічка
09.08.2010, 23:53
я козеріг.
легко зхожусь з такими ж рогатими овнами і козеріжками, овнів у моєму житті взагалі дуже багато.
про протилежну стать. не можу знайти спільної мови з мужчинами близнюками, це щось з чимось, і з терезами - не моє :)
чоловік мій діва, має пару нестерпних для інших знаків рис характеру,котрі я навіть не помічаю. вірю, що є щось спільне для людей одного знаку зодіаку.

Kecan
10.08.2010, 00:02
"...Венера придает шарм и прелесть, от нее - желание нравиться и иметь признание. При этом разумные Весы никогда не откажутся от принципов ради аплодисментов, они знают по опыту, что это влечет унижение.
Весы - кардинальный знак, они живут в настоящем времени, они очень предприимчивы. Активность Весов невысока, они часто нуждаются в сотрудничестве с другими людьми, так как одни не могут закончить начатое дело. У них сильна потребность иметь партнера, но такого, который позволил бы им сохранить свою индивидуальность.
Для них важны брак и сотрудничество, а также общественные контакты. Поэтому они любят выбирать юридические профессии, вести общественную работу или заниматься изобразительным искусством, музыкой. У Весов сильно развиты чувство справедливости и приемлемых средств игры. От своих партнеров они ждут того же.
В противоположность утверждению многих астрологов, Весы вовсе не ленивы. Чем выше развитие, тем интенсивней их труд, особенно после 29 лет (цикл Сатурна).
Весы - знак Воздуха, у них высокий интеллект, они всегда находятся в поисках знаний, новых идей. Особый дар Весов - правильно анализировать общественные явления. Они интересуются психологией, человеческими отношениями. Умеют советовать, помогать людям в решении личных вопросов, часто выступают в роли мирового судьи.
Редко дают волю раздражению, но если они вдруг потеряют самообладание, то легко выскажут все, что накопилось. И через 50 лет они будут помнить сказанное им и будут напоминать об этом. Но гнев быстро улетучивается, остается подавленность..."

Я просто читаю і бачу себе. Можливо хтось з Терезів зі мною згодиться. Вибачаюся за цитату з російського сайту:girl_blush2:

Оляна
10.08.2010, 00:50
Я за знаком зодіаку - Діва, а за роком - Щур. Як написано в одному з гороскопів - лабораторний щур, що знайде вихід в будь- якій складній ситуації (цілком погоджуюсь).
Раніше дуже захоплювалася гороскопами, але після народження малих-дещо засумнівалась, бо вони такі різні за характером, ніби не одної мами і тата, хоча різниця між ними 2 хвилини. От і думай, що впливає на людину: чи планети, чи гени, чи виховання...:unknown:

Shine
10.08.2010, 01:30
Ми тут, наша величність тут!
Так:girl_spruce_up:так МИ присутні:girl_wink:
Я теж ЛЕВ, а по роках ВІЛ. В основному, що пишуть так і є, хоч дещо не про мене. Ну наприклад, що ЛЕВИ не вживаються разом - для мене це не так. У мене дома справжній левиний прайт:girl_curtsey: я - лев, чоловік - лев, доня і синочок теж - леви(друзі жартують, що було б дивно якби у левів хтось інший народився:girl_wink:) Ми добре розумієм один одного, можливо тому і не конфліктуєм. А може то гени? Хоча, якось так вже склалося, що і друзів у нас багато ЛЕВІВ, що у нас, що у донечки, і найлегше спілкуватись якраз з ними( з левами). От так от - коти теж є різні:girl_wink:

Alicia
10.08.2010, 02:12
У мене в сім'ї склалася така ситуація: мама - Діва, тато - Тілець. Ніколи не чула, щоб вони сварилися. Ідеальна пара. Своїм прикладом поставили мені занадто високу планку, до якої я постійно прагну!
Брат - Лев, грайливий, з гумором, іноді жорстоким, і страшенно потребує похвали! Як повітря!
А ми з сестрою Раки. Але настільки різні! Схоже між нами - тільки емоційність і чутливість. Але, мабуть, ще через східний гороскоп (вона - коза, а я - дракон), та інші чинники ми дуууже відрізняємося!
Вона - надзвичайно добра і віддана, іноді забуває про свої потреби, намагаючись опікати всіх навколо себе.
Я - з доволі значною часткою егоїзму, впертості, гордощів, страшенної недовіри які, суміщаючись з емоційністю і чутливістю, створюють просто крейзі характер! Але разом з тим, я вже як когось покохаю/полюблю, то вже іноді схожа на жуйку, що прилипла і намагається привласнити собі все! Ракам властиві фобії, так от, страшенно боюся крику. Навіть занижений тон, інтонацію сприймаю, як образу. Тому іноді важко. Хочеться бути Левом)
Мій хлопець - близнюк, яким властивий постійний рух вперед, вітряність. А я так мрію про вічні стосунки, як у моїх батьків. Ех...
Люблю читати гороскоп з посмішкою від Лінди Гудмен.

Ykr@inochk@
10.08.2010, 08:20
Я - Овен. Рік - Коняка. У гороскопи, особливо щоденні, не вірю, але інколи читаю для приколу. А за характером, то можна знайти у будь якому знаку притаманні мені риси.
Люблю читати гороскоп з посмішкою від Лінди Гудмен. О, я також її інколи почитую.

Burberry
10.08.2010, 10:16
круууті Риби людиАуууу ,Рибки відгукніться
Ми тут-ми тут!
Щось я не помічала нелади з Близнюками:girl_wink:і найкраща подруга Близнюк-не жалілася!

---------- Додано в 09:37 ---------- Попередній допис був написаний в 09:33 ----------

Я б непогодилась з таким твердженням...я сама Стрілець
Не знаю. взагалі це більше я чоловікам приписую. я не кажу, що "влюбчиві"- синонім до бабніків. Просто вони завжди в стані закоханості і в погоні за вимріяними ідеалами:girl_wink:

---------- Додано в 10:16 ---------- Попередній допис був написаний в 09:37 ----------

Я б непогодилась з таким твердженням...я сама Стрілець
Не знаю. взагалі це більше я чоловікам приписую. я не кажу, що "влюбчиві"- синонім до бабніків. Просто вони завжди в стані закоханості і в погоні за вимріяними ідеалами:girl_wink:

Mazerati
10.08.2010, 10:50
Мій хлопець - близнюк, яким властивий постійний рух вперед, вітряність. А я так мрію про вічні стосунки, як у моїх батьків
мій хлопець теж близнюк, але вітряність йому невластива. навпаки - постійність, послідовність, шалена акуратність і терплячість. Якщо кудись їдем, то сумку складає він, бо все буде акуратно і правильно поскладано . Я діва, але в мене так ніколи не буде. І ще він дуже звикає до речей і носить їх дуже акуратно. Рідко купляє собі одяг, має багато однакових футболок, не хоче нічого нового, бо звик до того. А разом з тим великий естет і поціновувач різних дорогих дрібничок, зокрема дорогих напоїв, має вдома велику колекцію дорогих напоїв і любить їх час від часу просто поперескладувати в серванті, полюбуватись :)

рижик
10.08.2010, 10:52
є ще один Овен і в рік Собаки - точно як я
І я у вашу компанію "ОвеноСобак":girl_smile:
Чоловік у мене Стрілець, мама-Лев, таке поєднання трьох вогняних знаків в одній квартирі часом буває "вибухонебезпечним":girl_impossible:
Тато - Козеріг, виважений, спокійний, "100 раз поміряє-раз відріже", то він часто не розуміє за що ми сваримось, куди вічно поспішаємо, надто ми ємоційні для нього:girl_smile:

dasha
10.08.2010, 10:58
І я Риба. Ну щодо фантазьорства то правда, взагалі чоловік каже, що в мене часом такі таракани, що ого-го. А нарахунок дружби в мене найкращі друзі, ще з дитинства то Водолій, Козеріг і Близнюки. А погано контактую з Дівами і Рибами (Причому чомусь тільки з жінками) аналогічно. Не знаю чому але не можу знайти з ними спільної мови. Але то певно в кожного порізному::girl_wink::smile:. А в житті найбільше знайомих попадаються Тільці.

ola-lyola
10.08.2010, 11:26
Ой, та чого правду таїти - круууті Риби люд
Круті-круті!!! А деякі і ваааще зе бест!
Нарешті припливла з морей моя улюблкена рибка:girl_tender:
В тему - я овен, по роках півень.
З ким співпадаю чи ні - незнаю, бо в мене багато друзів з різними знаками зодіаку і всі абсолютно різні.
От риба мені "протпоказана", але ж я її любу, бо вона така файнюча!

natka75
10.08.2010, 11:58
Нема чого на Риб тут бочку котити...МЄжду прочІм, дуже ми компанійські і дружелюбні, і добрі, і віддані, чесні і порЄдні і...і....і....і взагалі скромні, інколи

во-во, нема чого, абажаю Рибок, вони дуже вразливі, мають добре розвинуту інтуіцію і дуже підходять нам - Скорпіонам:girl_yes2::girl_yes2:
чую Рибок здалека:girl_tender::girl_tender:
А от хто скорпіончику на мозоль наступить, він може і "вжалити",якщо з ними мирно жити, все буде добре...але це сильні натури, терпеливі я б сказала дуже (ну принаймі я така:girl_wink:), з ними можна в "розвідку", чужу таємницю тримати вміють, цінують дружбу і не підведуть свого товариша.
Маю сина Рибу і надіюсь , що ми завжди розумітимемо один одного! а от мій чоловік Тілець, то трохи не той знак для скорпіона, бо він ще і в рік Бика родився, то впертий, як щось собі придумає, то ніякі розумні доводи і переконання його думки не змінять....(борюсь з цим і в боротьбі помру напевно:girl_feminist:)

Oriana
10.08.2010, 12:39
Я Діва ( бачу нас тут багацько:))Все, що пишуть про Дів - наполовину про мене. У дитинстві все мріяла бути то вчителем, то журналістом, то юристом, а тут в гороскопах не дарма пише, що Дівам підходить саме така робота. Ми творчі натури, і чесні, прагнемо до знань, страшно любимо читати, і потеревинити.:)Наш мінус - занадто м які. Здалеку бачу Козерогів та Риб, але дружу найкраще з Близнюками. Чомусь не зустрічалися по життю Овни та Терези. Дивна річ - завжди закохувалася в Козерогів, і зараз маю чоловіка Козерога, ще й за роком - Коза!:) А я за роком Тигрик:) Втішило самолюбство характеристика сумісності Тигр-Коза : "... оскільки ці знаки несувмістимі, то такі шлюби є великою рідкістю, але якщо цей шлюб таки склався, то все - їх ніщо не розлучить. Цей шлюб найміцніший і щасливий...":girl_tender:Я взагалі дивуюся як ми вживаємося, адже, що тигр, що коза - впертюхи.
Гороскопи рідко читаю, хіба перед Новим роком на рік гороскоп читаю:) Вони чомусь найправдивіші.

Яруська
10.08.2010, 13:38
дуже підходять нам - Скорпіонам
чую Рибок здалека

Це точно...в мене старший син-Риба, а молодший Скорпіон, от вони собі прекрасно спільну мову знаходять, а я з старшим Рибом так ніби з різних планет:girl_impossible: А от Скорпіошка дууууже мені подобається, особливо чарівністю і просто видатним почуттям гумору, при чому з маленької лялі:girl_tender:

ГаЛоЧкА
10.08.2010, 13:49
а я скорпіончик...
для тих хто боїтся цього знаку можу сказати- не такі вже ми і кусючі)))))))

Alicia
10.08.2010, 14:04
мій хлопець теж близнюк, але вітряність йому невластива. навпаки - постійність, послідовність, шалена акуратність і терплячість. Якщо кудись їдем, то сумку складає він, бо все буде акуратно і правильно поскладано . Я діва, але в мене так ніколи не буде. І ще він дуже звикає до речей і носить їх дуже акуратно. Рідко купляє собі одяг, має багато однакових футболок, не хоче нічого нового, бо звик до того. А разом з тим великий естет і поціновувач різних дорогих дрібничок, зокрема дорогих напоїв, має вдома велику колекцію дорогих напоїв і любить їх час від часу просто поперескладувати в серванті, полюбуватись
Хі) Ой... я, мабуть, з приводу вітряності, наполовину забираю слова. Дійсно, він також має багато однакового одягу (все однієї фірми), завжди їсть одне і те саме (стейк, салат і фрукти), він як поїхав вчитися у Львів 12 років тому, з того часу кожен день ходить у ресторани, щоб з'їсти той стейк. (!) Я ще такого студента не бачила.
Мабуть, вітряність я відчуваю у тому, що йому швидко надокучає опіка, яку я часто люблю виявляти, а вона в мене ще й обов'язково з привласнюванням, іноді посяганням на свободу, а він цього дууже не любить. Свобода у діях і повна довіра - його девізи. І жодних натяків на ревнощі. Він не знає, що це таке. Іноді так хочеться, щоб поревнував.
Отже, в мене близнюк наполовинку вітряний-занадто-свободолюбивий))))

irchukmip
10.08.2010, 15:10
я тут згадала про нумерологію, як магія чисел впливає на характер людини?....
як взати характеристику знаку зодіаку, характеристику імені, і відповідного числа окремої людини, що ж то за характер получиться :8:

Маруся-мама
10.08.2010, 15:25
И через 50 лет они будут помнить сказанное им и будут напоминать об этом

О власне, я не злопамятна у мене просто память хороша. :girl_haha:

---------- Додано в 13:24 ---------- Попередній допис був написаний в 13:19 ----------

мама - Діва, тато - Тілець. Ніколи не чула, щоб вони сварилися.

А в мене навпаки, мама - Тілець, тато - Діва і жили як пес з котом, не пригадую часу коли б вони НЕ сварились.

---------- Додано в 13:25 ---------- Попередній допис був написаний в 13:24 ----------

Чомусь не зустрічалися по життю Овни та Терези.

А как же я?

Dzvinkalviv
10.08.2010, 15:25
Бик в квадраті :girl_spruce_up: (рік бика+тілець). Впертющааааааа але файнюня... в гороскопи вірю 50 на 50 (якщо файне пишуть, то точно вірю).
Вдома- тераріум.:tanksmile: Мамуня і татуньо- скорпіони. По гороскопах- спільне життя їм і не світилося але вже 28 років разом, правда не без биття посуди))))) (шутю).
Сестра овен (вреднючий), заміжня за рибком :connie_pull-pigtail
А коханий рак! :khomyak:як казалося в одному гороскопі "гаже рака, нету знака" (раки не ображайтеся), але певно через те з ним файно.

Маруся-мама
10.08.2010, 15:27
ще й за роком - Коза

У мене донька Коза, то то можна застрелитись. Вона така непосидюча і то не навмисне. Діва з місяцем в Тельці а рік Кози. УСЬО!!! Капут! Мені здається що Кози дуже руйнівні, тобто все руйнують на свому шляху.

meri5
10.08.2010, 15:43
Вже писала, що я близнюки (рік півня) і не тільки я чоловік в мене також близнюки (рік змії) донечка наша Рибка (рік Миші) от така наша сімейка :girl_tender:ще знами мама водолій (рік дракона), тато козеріг (також дракон)

Oriana
Мені здається що Кози дуже руйнівні
Ага, муж розказував, як він в дитистві все нищив, ламав, розбирав.... Але разом з тим десь пише, що Козероги - будівельники. От і пойми тут коза нищить, а козеріг будує:girl_impossible:
А ми в сімї всі різні - мама тілець, тато рак, брат водолій, і я діва.

Alicia
А в мене навпаки, мама - Тілець, тато - Діва і жили як пес з котом, не пригадую часу коли б вони НЕ сварились.
У мене як раз той випадок, коли тато-Тілець - дууже добрий і сильний духом, а мама-Діва - командирша, яка звикла керувати великою кількістю робітників. І от часто бувають такі часи, коли ми із страхом чекаємо, коли вона прийде додому. Бігом все прибираємо, боїмося її...І тато до цього все життя ставиться з гумором, а мама завжди дає йому відчути, що він головний, і все вирішує останнім словом))))

Маруся-мама
10.08.2010, 15:49
мама завжди дає йому відчути, що він головний

Що зауважила за мужчинами Тільцями, що для них це дуже важливо. Загалом всім мужчинам то важливо але в Тільців якось особливо загострене те почуття.

---------- Додано в 13:49 ---------- Попередній допис був написаний в 13:48 ----------

як він в дитистві все нищив, ламав, розбирав....

Нам таке відомо. Ми тут знаємо кількох народжених в той рік. :girl_emo: Може як повиростають то вже заспокояться, бо наразі як татаро-монгольске іго.

Burberry
10.08.2010, 16:20
ой, а в кого чоловіки Терези? Розкажіть щось про них, а то жінки Терези і чоловіки, то різні речі):girl_smile:

Маруся-мама
10.08.2010, 16:38
в кого чоловіки Терези
В моєї сестри чоловік Терези. Ну можу лишень сказали що він мою сестру дуже любить, всюди за нею ходить, дуже старається для сім’ї робити все можливе і заробляти і шукати можливості для покращення їх добробуту, але так само як і я (жінка Терези) легко тратить гроші і любить шик.

kitka
10.08.2010, 16:47
Марусю, а у вас таке буває, як у моєї свекрухи:
Вона: - як кажеш, зробити стегна чи відбивні?
Я: - відбивні
Вона: -добре.... А може стегна?
Я: - та як хочете
Вона: - то що, відбивні робити?
Я::shok:

Юстина
10.08.2010, 16:55
Я - тілець, мій тато теж, представників свого знаку дуже люблю і поважаю. Як тільки зустрічаю одногороскопників, прихваляємо одне одного і одне одному доводимо, що ми самі порядні люди. Навіть придумала, що мій чоловік теж тілець, бо він народився в березні (13-го) семимісячним... Мама і доня - скорпіони. Наша маленька коаліція.
Гороскопи читаю, але вибираю з них те, що мені подобається або, о диво, співпало. Тобто вірю в хороші гороскопи, які мені підходять.

lerucha
10.08.2010, 16:55
А я Стрілець, в принципі характеристика співпадає з моїм характером, от єдине з чим не склалося, що Стрілець в рік Змії "іде по трупах до мети". А чоловік мій Овен типовий, непосидючий, впертий, і ще замітила таку спільну рису Овнів, що вони дуже швидко почнуть якусь справу а до кінця не доводять.
Дуже легко схожуся з Водоліями, Раками, Терезами, а не знаходжу спільної мови з Рибами і Козерогами, ну дуже вже вони повільні (не хочу нікого образити, приводжу приклад тільки з власного досвіду)

Маруся-мама
10.08.2010, 17:01
Марусю, а у вас таке буває, як у моєї свекрухи

Ага... дуже часто у нас таке буває. Мій чоловік так ся на мене злостить за ту мою невизначеність. Але я вже навчилась, бо стільки раз були сварки за ті мої стегна з відбивними, що більше ніц не питаю а йду і роблю сама, хоча в душі і надалі вагаюсь а може краще то.:girl_devil:

Надя К.
10.08.2010, 17:22
Я - лев, народилася в рік бика. Характер, в мене, чесно кажучи, не дуже.
Присутні всі характеристики лева, та ще й на додачу впертість бика.
Можу з усіма знайти спільну мову, окрім левів (бо вони такі ж, як я).
На рахунок гороскопів, то я їх не читаю і не вірю про сумісність знаків. Якщо вірити гороскопу, то ми з чоловіком не підходимо (він Козеріг), але я б так не сказала. Він спокійний, врівноважений, стриманий і це балансує мій характер.
А донечка - Терези.

ГаЛоЧкА
10.08.2010, 17:23
чоловіки Терези?
маю хорошого друга Терези- все як Маруся- мама написала, але вагається він - що просто капець..) тре мати терпіння до того))

mashka
10.08.2010, 18:28
Допис від kitka
Марусю, а у вас таке буває, як у моєї свекрухи
Ага... дуже часто у нас таке буває. Мій чоловік так ся на мене злостить за ту мою невизначеність
І я така сама. Типові Терези. Чоловік до моїх вагань вже потроху звикає, останнім часом навіть похвалив, що хоч і вагаюсь довго, але вже як виберу щось, то задоволена.

TASJA
10.08.2010, 19:29
А ми зі Святиком Водолійчики, а чоловік - Рак.
З усіх рис, притаманних Водоліям, у мене найбільш присутня свободолюбивість. Страшенно не люблю, коли мене ставлять в рамки.
А от хто 100% Водолій, так це мій малий. Дитяча характеристика - слово в слово зі Святика написана.

Чоловік каже, що малий має мій характер, тому наступну дитинку він би хотів мати під знаком Рака, щоб рівновага в сім"ї була ))). Жартує, звичайно )))

Iryha
10.08.2010, 19:49
В мене у сім"ї чоловік-стрілець, я - рак, доця - телець, син - скорпіон, ото сімейка вийшла нє )))).

TASJA
10.08.2010, 21:13
ото сімейка вийшла нє )))).

Наш кум жартує, що у них сім"я великої рогатої худоби. :girl_haha: Тато - Козеріг, мама - Телець, а дитинка - Овен! :girl_haha:

puma
10.08.2010, 21:38
А я народилася 23 вересня,межа Діва/Терези. В характері присутні риси обох знаків:girl_yes2: .Чоловік Лев, донечка старша Терези, а маленька Рибка. Але я в гороскопи не вірю і не читаю.

Маруся-мама
10.08.2010, 21:47
Але я в гороскопи не вірю і не читаю.

А я зранку їду на роботу і його якраз оголошують в радії, так година 7:10 зранку. І ось одного разу гороскоп казав не йти на закупи бо потратиш всі гроші, а я взяла і пішла і ніц не потратила і навіть як завжди собі ніц не купила. :girl_nea:

Gentle
10.08.2010, 22:14
В основному, що пишуть так і є, хоч дещо не про мене. Ну наприклад, що ЛЕВИ не вживаються разом - для мене це не так.

Ми добре розумієм один одного, можливо тому і не конфліктуєм. А може то гени?
От бачите як все індивідуально! Ми з моїм татом (обоє Леви) просто забиваємося, не можемо знаходитися в одній кімнаті більше двох годин. А з іншого боку, подруга моя теж Лев, то ми деколи посперечаємося, подоказуємо щось одна одній (бо не хочеться уступити), а тоді бесідуємо як ні в чому не бувало.

Artemida
10.08.2010, 22:28
я Діва. деякі риси Дів в мене присутні, а деяких не бачу зовсім))))) колись захоплювалася астрологією і знаю, що характер багато в чому залежить не лише від того, в якому знаку Сонце, але і від того, де розміщені інші планети. Ото правда. В мене особисто більшість планет в Леві та Скорпіоні, звідси і ого-го характер:girl_devil:
коханий - Скорпіон. дуже важкий в нього характер, це правда. а синочок - Рибка...

Яська Березнева
11.08.2010, 08:05
Рибка я.:girl_yes2:
І цим усе сказано.:girl_curtsey:

Melisa
11.08.2010, 08:13
І я рибка.
Мене чоловік лагідно називає "моя піранья".

Un.Known
11.08.2010, 08:39
А мій муж Овен недолюблює жінок Тільців і може навіть по переписці це виявити, каже що вони дуже вже "восторженно романтичні

Ну, зустрінемось, я його переконаю, що далеко не всі восторжонні і зовсім не романтичні. )))

Тілець я. Стопроцентний тілець, зі всіма ознаками. Корівка м’ясної породи, коров’ячі задумані очі, стою, жую, думаю... Інколи мукну...

Спостерігаю, як щось набридає - довго хвостом відмахуюсь. Як не дійде - піднімаю на роги. Гнати мене не можна, та й не треба - вистачає погладити, і я дам молока кіко треба, навіть більше.

viklesgo
11.08.2010, 08:42
Я козеріг:))чоловіку зі мною весело,хоча справедлива і вперта,він стрілець,а масік водолійчик, а так ми всі в році Бика

Яруська
11.08.2010, 08:57
Привіт моя радість:kiss:зустрінемось, я його переконаю, що далеко не всі восторжонні і зовсім не романтичні. )))

Ну ти й порівняла, всіх решта тільців з собою. Ти ж унікальна, тут навіть переконувати не треба:girl_tender:

nattsol
11.08.2010, 09:10
я скорпійончик :girl_curtsey: багатьох дивую, коли називаю свій знак зодіаку, бо зазвичай чую "ти зовсім не схожа на скорпіона!" в гороскопи не вірю, хоча характеристика скорпіона мені підходить: якщо хтось мене любить і цінує, я задля тієї людини піду хоч на край світу; образи запам"ятовую на все життя, але моя помста полягає в повному ігнорі того, хто мене образив (сваритись не люблю, я просто розвертаюсь і йду, як "кицька, яка гуляє сама по собі", не пояснюючи чому я не хочу спілкування з цією людиною).

мій чоловік - риба. якщо вірити гороскопу - це мій ідеальний партнер. якщо гороскопу не вірити, то є люди-риби, з якими не хочу мати нічого спільного :)

irchukmip
11.08.2010, 09:53
В мене у сім"ї чоловік-стрілець, я - рак, доця - телець, син - скорпіон, ото сімейка вийшла нє )))).

В нас я - телець, мама з татом - леви, сестра - стрілець, її чоловік - рак, а малий - близнюк :girl_impossible:

Уляночка
11.08.2010, 09:59
а в нас вдома 2 раки-собаки (я і біг бой..дуже схожі..емоційні,запальні,чутливі до всього,плаксиві,все і за всіх переживаємо:girl_spruce_up:)...муж -водолій-коза (дуже спокійний..лий на нього воду-в одне вухо зайде,а в інше - вийде..але інколи він не коза,а як і будь-який хлоп, - козел:girl_feminist::girl_wink::girl_wink:),а молодшенький - тілець-тигрик..(наразі не брикаємось і не ричимо..тьху-тьху:girl_tender:)

Vittoriya
11.08.2010, 10:04
а молодшенький - тілець-тигрик.
точно як я :) тілець тигрик.Тільці часто твортчі люди :) брикатися звичайно люблять,але тим самим не раз зауважувала не тільки по собі,що що тільці дуже чутливі люди.Але дууже вперті ;)
А чоловік мій водолій-свинка. І то правда-на нього воду лий, а він спокійний.Стриманий,не любить розкидатися словами, все в собі.

сніжна
11.08.2010, 10:06
а я "діва"- "змія", просто 100%. А мій чоловік- просто 100% "стрілець"- "коза" .І згідно гороскопам ми просто строго несумісні. Але якось "несуміщаємося" уже 15 років.А дитина- "телець"- "мавпа". Наскільки "100%"- ще не зовсім ясно ( щоправда, таки є- чутливий, нестандартний, емоційний, впертий).

Vittoriya
11.08.2010, 10:09
емоційний
о,так, це ще одна типова риса тільців-емоційність.

Anaid
11.08.2010, 10:24
А я близнюки-змія,чоловік-водолій,мама,тато,синочок-леви,доця-скорпіон.

popelushka
11.08.2010, 10:42
Я - Лев, Дракон:) Але ще напевне маленьке левенятко, тому що багато з характеристик цього знаку не збігається. Чоловік - Козеріг, дуже впертий, але вже трішки починає забувати про свою впертість. Найбільша несумісність в мене з Водоліями, хоча синочок в мене Водолійчик:girl_in_love: Правда те, що до себе ворога я ще можу підпустити, а до дітей ніколи, "з'їм" того, хто буде ображати моїх діток. Коли я спокійна і в моїй душі панує душевна рівновага, то немає щедріших, в плані віддачі себе сім'ї, друзям. Часто емоційна і дуже важко переживаю життєві невдачі.

Bonita
11.08.2010, 15:03
Я Лев і Тигр:girl_yes2: Коли читала всякі характеристики про свій знак, то половина підходила, а от друга кардинально не про мене. Гороскопи читаю тільки в журналах, коли напишуть, щось добре то вірю, що так і буде, але коли поганий прогноз то зразу кажу собі, що це неправда. Несумісність знаків зодіаку для мене теж повна фігня, з різними людьми, але вони одного знаку зодіаку, можу мати різні відносини. тому для мене сумісність-не сумісність залежить від людини.
А від Левчика маю трошки гордості, мінімальні кількість егоїзму, забагато впертості, але абсолютно не присутня "любов к лести и хвалебным одам"

Юська
11.08.2010, 22:58
А в нас сім"я щурів, всі родилися в рік щура:ed4d70def841dc74b57а по гороскопу я Близнюк,чоловік Стрілець, Вікуся водолій,

Zlju4ka
12.08.2010, 00:30
Я Стрілець і Півник:)Під загальні гороскопні дані підпадаю з точністю 99,9%

Іспанка
12.08.2010, 00:46
А я тигрова креветка:girl_crazy::girl_crazy:Розшифовую: я Риба,яка народилася в рік Тигра:girl_cool:

Velana
12.08.2010, 01:41
я Овен, який народився в рік Бика :girl_crazy: читаючи гороскопи про себе можна знайти відповідності щодо характеру :) але одне можу сказати точно - Овни дуужжее вперті (то я про себе :girl_blush2:)

Darcy
12.08.2010, 01:56
Я Лев, народилася у рік Тигра. Про себе можу сказати, що я вперта, трохи лінива, як і належить царю звірів, хочу завжди бути у всьому першою і найкращою (причому, підсвідомо, часто не помічаючи цього сама), і, звичайно, люблю, коли мене хвалять :)))
Ну і кажуть, що творча натура (мабуть так і є), а ще еноргійна, горда і імпульсивна...

Fleshka
12.08.2010, 10:53
Я - рак. Була переконана, що в мене вроджена непероносимість Левів та Близнюків. Принаймі моя дружба з ними нічим хорошим не закінчувалась.
І от подарунок долі: чоловік - Близнюки, синуля - Лев. Ну що ж...поживем-побачим.

IRUSKA*8
12.08.2010, 10:57
Про себе я вже писала,що Водолійчик,але ще хочу додати,що живу з трьома! Овнами (синочок,муж і свекор):khomyak::xaxa:

Маруся-мама
12.08.2010, 14:43
А я тигрова креветка

Не креветка а якщо вже тигрова то акула, бо ж рибка а не рачок.

Лідочка
12.08.2010, 15:15
А я - терези, народилася в рік Бика, чоловік - козеріг, синочок - овен:)

Маруся-мама
12.08.2010, 15:42
А я - терези, народилася в рік Бика

Лідусь, або ви моя однолітка і подруга по-гороскопу або молодші від мене на 12 років.
Рада, що я не одна така тутачкі.:girl_tender:

Siania
12.08.2010, 15:48
Я теж терези :)
Коли побачила що Лідочка дописала в цій темі, одразу подумала що ви терези, по дописах було ясно :girl_yes:
95% характеристики правдива. Я дуже люблю все гармонійне, гарне, і дуже легко трачу гроші. Важке заробляння грошей мене не зупиняє :)
Не знаю як з цим боротись:confused:
Мала справу з хлопцем тельцем - хороші добродушні люди.
Овни - тримайте мене подалі від них:girl_impossible:
Люблю козерогів, стрільців і терезів - з ними мені легко спілкуватись.
В прогнозах гороскопах пишуть що з рибами - повна протилежність. Але не зустрічались вони мені на життєвому шляху. Ні, одна зустрічалась, не переносила на дух ту людину, але я надіюсь що то вийняток:girl_yes2:

Маруся-мама
12.08.2010, 15:56
Не знаю як з цим боротись...
Овни - тримайте мене подалі від них

А нащо боротись? Я також з Овнами не знайшла спільної мови, хоч був один. Чоловік у мене стрільчик, то трохи важко з ним через його виховання але загалом мені дуже підходить і дуже його ЛЮ!!!

Siania
12.08.2010, 15:59
А нащо боротись?
Бо я транжира! :)

Маруся-мама
12.08.2010, 16:14
Бо я транжира!

і я така сама. Заробляю і трачу, але з розумом так щоб не надто на бюджет повпливало хоча нераз не маю спину і можу потратити більше ніж дозволяють можливості але я тим не журюсь. Мій чоловік лишень дуже за то переживає.

Он нині зранку я зібралась на роботу а він мені - знову нова річ на тобі. Ну не можу я щотижня ходити в одному і тому самому.

Ірушка
12.08.2010, 16:38
Я тілець, чоловік-козеріг, по гороскопу ми один одному підходимо, напевне правда, так як цього року відсвяткували 5 років подружнього життя і будемо святкувати 10 річницю з дня першого побачення.
Синочок терези, трохи підозріло ставлюсь до цього знаку, так як в свому оточенні маю яскравих представників цього знаку, які ну дуже нерішучі, що мені не дуже подобається.
Але з другого боку це творчі особистості і найчастіше дуже вродливі.

Dzvinkalviv
12.08.2010, 16:51
Транжири- то здається притаманність всім знакам зодіаку...:girl_phone1: (особливо крщій половині людства)

Маруся-мама
12.08.2010, 16:54
що мені не дуже подобається.
моя мама Тілець і її також дуже злостить моя онця риса нерішучості, але це неправда що ми нерішучі. Ми якщо щось вирішили то будемо йти до мети, просто ми дуже довго все зважуємо бо не хочемо зробити комусь боляче і зруйнувати існуючий баланс. А так ми дуже відважні і рішучі особистості. З нами треба дуже акуратно і НІЯКИХ криків, бо дизбалансовані терези то найгірше.

---------- Додано в 14:54 ---------- Попередній допис був написаний в 14:52 ----------

здається притаманність всім знакам зодіаку

Не скажу такого про мого чоловіка, він якраз дуже економний і вміє розподіляти фінанси. А мій двойорідний брат Козерог то взагалі такий скнара що узясь.

zetta
12.08.2010, 16:56
я терези ))) а довкола одні леви тобто тато мама і доня, також дуже багато в мому житті водоліїв, стрельців та риб))

Siania
12.08.2010, 17:11
А так ми дуже відважні і рішучі особистості. З нами треба дуже акуратно і НІЯКИХ криків, бо дизбалансовані терези то найгірше.
Це точно. Я дуже навіть рішуча, можу зробити все, навіть поцілувати в щічку когось хто йде мені назустріч на вулиці :girl_yes2:, а от прийняти рішення так щоб було правильно...просто ми хочемо приймати найкращі рішення!

MADLENKA
12.08.2010, 19:35
Приймайте ще одних терезів:girl_curtsey: Я -терези, рік Вівці, чоловік - телець, мама - овен, доця - стрілець на межі з козерогом (я б сказала, що 100% козеріг), а син -Водолій... І я у тому всьому "впертому зоопарку" інколи просто складаю руки...
Взагалі, без зайвої скромності, скажу, що вважаю терези - одним з найкращих знаків зодіаку. Здається, що терези вживаються і підлаштовуються під будь-які знаки, головне, щоб ми щохвилини відчували, що потрібні і кохані.
а от прийняти рішення так щоб було правильно...просто ми хочемо приймати найкращі рішення!
З рішеннями -да-аааааа, складно.... Хочеться, щоб було добре і собі, і всім, і тільки так, щоб воно виявилось абсолютно правильним.
Читала колись, що стрільці підходять терезам, овни теж, рибки так собі. Але життя показало особисто мені, що зі стрільцями мені чомусь важко: добре, але важко..., з овнами більше пощастило, хоча інколи дуже дратує їх крайня впертість і тримання всіх емоцій в собі. Інколи бачу по знайомому, що кипить всередині, але зовні - спокійнішої людини в ту секунду не знайти. Тільців я, напевно, не зрозумію ніколи..не дано...чомусь у мене склалось враження, що ці люди малюють собі певну картину чи схему в уяві і слідують строго по ній, при цьому питаючись порад у всіх, але не прислухаючись до жодної.
А загалом, найлегше спілкуватись з чоловіками- левами, тельцями, овнами, терезами, скорпіонами, а з жінками - звичайно, що рибками,близнюками і терезами.

---------- Додано в 16:35 ---------- Попередній допис був написаний в 16:31 ----------

Я вреднюча і дуже дитяча
а я думала, шо то тільки я така :girl_wink: весь час намагаюсь подорослішати, але де там?!

squirrel
13.08.2010, 21:26
Я скорпіончик, а народилася в рік кота. В гороскопи не вірю хоча характеристиці свого знаку відповідаю приблизно на 99 %. Легко знаходжу спільну мову з дівами (може через те що у мене брат діва і з самого дитинства у нас одна кімната на двох)

airy_cat
13.08.2010, 23:00
Я Телец, муж Овен, сын опять Телец (родился ровно на мой ДР)... Вобщем та еще компашка ))

ZoloteSonechko
14.08.2010, 01:23
а я Стрілець))))Зимова дівчинка)))

Gorodocka
14.08.2010, 08:03
а я народилася в останній день близнюків)))))), в рік свині.

Uhramolina
14.08.2010, 08:22
Я за гооскопом Тілець і народилась в рік Свині, чоловік - рак-неборак і теж в рік свині. Синочок - водолійчик і теж Свинка (Ото сапрвжня синська сімейка:girl_spruce_up:), а от тепер народилась доця : Тілець і в рік тигра - нам свинкам буде капець...

FosIana
14.08.2010, 09:07
Я -скорпіон. народилась в рік змії :)
Чоловік стрілець, а доця - Овен

Bogdanka
14.08.2010, 15:16
я скорпійончик
Оля і я
і ніби повністю відповідаю знаку - тобто я точно лідер, керівник, організатор, хоч думаю мене витримати може тільки мій чоловік) КОЗЕРІГ - ніби-то ідеально підходячий скорпійону знак. Наша кіця Водолійчик, власне такий як казаля TASJA, свободолюбива, що капець, ніц її не сфоткаєш так як хочеш і як вона хоче йти в протилежний бік ніж мені треба, то я собі можу кіл на голові тесати, але ми мусим обійти.
В гороскопи не вірю, не читаю, хоч часом правда для "чісто паржать"... - особливо, як зустрічаю свого знайомого з газети, який гороскопи складає))))))))
сумісність знаків - ... - не знаю, думаю шо то дурня, хоча скорпіонів і козерогів нюхом чую.
Сестра - Деспіна - терези - для мене то вішалка - вперта така аж гай гуде, а мама скорпіон як я - то було тяжко, доки разом жили - два лідери в хаті)))
Люблю свій знак:)

Mira_SH
14.08.2010, 16:26
Ми з чоловіком козероги, а донечка терези. Я ще собака і чортополох:)

MorsImmortalis
14.08.2010, 20:49
я діва, чоловік - близнюки. і я не особливо вірю в гороскопи. звісно,що в кожного знаку є своя характерна риса. маю багато знайомих,які по гороскопу мені не підходять,проте спілкування і розуміння в нас чудове.
так шо я не сильно зациклююсь на "підходить-не підходить"

Bilenjka
16.08.2010, 10:50
Я - Діва. Характеристика знаку збігається на 90 %. Але сутність описатна дуже точно.
Щодо сумісності - не знаю (ще зі всіма не пробувала :girl_crazy: жити :girl_crazy: ).
Але людей впізнаю майже 100% -но (хто якого знака). Видно, таки щось в тому є.
Друзів маю серед Риб і Скорпіонів.
Щодо Риб (багато тут про них згадувалось): мені з ними спілкуватися найлегше, і, можливо, найцікавіше. Найбільше ціную їх за терпіння, проникливість і невловимість (і, звичайно ж, за мудрість). А що не подобається іншим людям у них - то їхнє вміння при усій своїй простоті і приязності ТАК тримати свою територію, що ніякий "ворог" там не проб'ється. Тому у справах любовних їх практично неможливо покорити (чи скорити) - так, як нам хочеться. Особливо чоловіків.
Так само легко мені з Раками. Їхня прямота, добродушність, енергія мене покоряють.
Скорпіони мені страшенно цікаві у спілкуванні, але в житті (буденному) нестерпні для мене. Весь їхній інтелект, інтуїція, перфекціонізм і одержимість ідеєю (те, що дуже ціную), разом узяті, не можуть переважити їхній глибинний егоїзм.
Важко спілкуватися з Овнами і Тельцями. Знову ж, причина - їхній егоїзм (видається мені їхньою основною рисою).
У своєму житті помітила таку закономірність: всі, хто до мене коли-небудь залицялися, хто мене приваблював як мужчина - Терези. Але з жодним не склалося "серйозних" стосунків. І тільки чоловік - таки у переддень Терезів (23 вересня), але ще Діва ("офіційно"). Не знаю, чи сумісні ми за гороскопом, але в житті 50 на 50. Він - справжнісінькі терези: то буває як Діва, і тоді ми боремося за першість у фанатичному творенні Порядку (і це нас добряче єднає), то він - Терези, і тоді я божеволію від тотальної Невизначеності, яка найчастіше сильніша за мене, тоді я відчуваю, що змінююся (як на мене, в гіршу сторону).
Щодо року народження (я - Собака), то відповідність майже на 100 %.
Але, поза всім, у гороскопи не вірю.
Вважаю, що нам дано ВСІ засоби(компоненти) і всі інструменти (творення себе, свого життя). Лише міра волі і бажання творити себе так чи інакше нас відрізняє. (Більшість змирюються з тим, що є : таки є в нас усіх спільна риса - ЛІНЬ :girl_crazy: )

zhabusya
16.08.2010, 12:18
Я за гороскопом Козерог. Але якийсь не справжній не люблю сидіти дома, хоча вперта)
У гороском не вірю ніколи не читаю але щоь в тому є .
багато у мене друзів і коханий лев. Так вони всі дісно подібні люблять собі стати наякийсь "педастал" і показувати які вони хороші і прекрасні)))
А ще є знайомий тереза просто типовий ну ніколи не знає що він хоче, 5хв. одне а потім як перехилило в іншу сторону.

Лідочка
16.08.2010, 13:18
Лідусь, або ви моя однолітка і подруга по-гороскопу або молодші від мене на 12 років.
Рада, що я не одна така тутачкі.
Ура!!!!! Знайшлися!!!!! Дівчата, підписуюся під кожним вашим словом:girl_in_love:. Гроші заробляю але і тратити люблю (інколи навіть не по можливостях:girl_crazy:). Люблю красиві речі, люблю гарно одягатися - найбільша слабкість: взуття, нижня білизна і парфуми, люблю щоб від мене гарно пахнуло:girl_dance: і то я люблю мати декілька екземплярів, щоб під різний настрій:girl_blush2:. Як бачу якісь хороші речі, якісні, вишукані - то дуже важко втриматися:girl_cray:. Навіть в їжі люблю все най-най-най. З рішеннями дійсно складно - доооовго обдумую, бо хочеться щоб воно було найкращим і універсальним. Трохи дитяча (інколи зовсім навіть нетрохи:girl_crazy:). З чоловіком-козерогом дуже добре вживаюся (хоч за гороскопом не дуже), він мене інколи опускає з небес на землю, а я його трохи розрухую в плані романтики:girl_in_love:.
Зараз живемо з батьками, мама - стрілець.....може бути....інколи конфлікти звичайно, але то ще таке...мама любить підвищувати голос, а мене аж підкидає:girl_mad:, так от я слухаю то до пори дочасу, а потім як зірвуся, то ховайся в жито:girl_crazy:, зато на два тижні всі "тихше води, нижче трави":d64:. Сестра-близнюк - шось із чимось:girl_impossible:. Постійно вчу її бути зібранішою і перед тим як щось зробити, хоч трошки думати головою:girl_mad:, бо може такого намутити:girl_impossible: шо мамо моя рідна. Тато-скорпіон - дуууууже добре вживаємся:girl_in_love:
Свекор-лев - "хвали мене моя губонько, бо тя роздеру":girl_impossible:. Свекруха-скорпіон - теж нормально.
Маю двоюрідну сестру-тельця:girl_impossible::girl_impossible::girl_impo ssible:. Я з нею не можу ніяк спільної мови знайти. Мало того що вона ну дууууже запальна, весь час викрикає, що її чує ціле село, вперта така, що її ніколи ніхто ні в чому не переконає, вона завжди все знає краще за всіх і крапка.

Маруся-мама
16.08.2010, 15:36
Навіть в їжі люблю все най-най-най.

Я також так кажу... краще вже нічого не їсти як їсти будь що. Я також дуже люблю гарні мьошта, маю їх цілу купу але бачу що мені замало бо бракує вибору а ще треба мати такі щоб просто на них дивитись.

MADLENKA
19.08.2010, 14:25
Я також так кажу... краще вже нічого не їсти як їсти будь що. Я також дуже люблю гарні мьошта, маю їх цілу купу але бачу що мені замало бо бракує вибору а ще треба мати такі щоб просто на них дивитись.
ага, і просто тішитись від думки, що вони в мене є :girl_wink:

notiko
24.08.2010, 16:41
Я овен. З свого досвіду зробила висновок, що хтось овен на 100%, а хтось-на 10%. Все таки наш характер, гени часом сильніші , ніж будь-які гороскопи:smile: Я відповідаю своєму знакові повністю (я маю на увазі , що там пишуть про овнів).У багатьох знайомих от часом прочитаєш про знак, так ніби з тої людини і писаиій-поністю відповідає соєму знакові.... Гороскопи на один день-це туфта..не вірю однозначно! А загалом там на рік чи ще янб залюбки читаю!!! В гороскопи вірю, а може і не вірю, коли щось добре-то вірю, а коли ні-то не хочеться вірити.АЛЕ НЕ ЗАЦИКЛЮЮСЬ,БЕЗ ФАНАТИЗМУ,ПРОЧИТАЛА і все. Хоч мушу сказати на одному сайті цьогорічний гороскоп на перше півряччя по знаку ОВЕн -так мені справдився, аж не вірилося...:shok:

Koza-Dereza
24.08.2010, 19:00
І я терези. Характеристика (http://horo.uainter.net/index.php?t=horo_character&yp_language=ukrainian&sign=libra)сходиться на 95%. Не згідна коли кажуть що терези немають сили волі і що зроблять ВСЕ аби не бути одиноким. Це бздури (принаймні для мене).

А решта дуже правильно підмічено.
І ще нігде не каже про сумісність чи несумісність терезів і стрільців. А муж у мене стрілець. Вроді нічо, хоч і не гладко зовсім. Що я знаю то це те що тільці і я - це вода і олія, ми не альо. Ну тобто, ми альо, якщо я поступатимусь. У мене є одна коліжанка з якою мені просто немає сенсу сперечатись ні про що, ми просто дружимо на відстані, і у нас чудові відносини. Якби ми ближче дружили, думаю нашій дружбі би прийшов гаплик рано чи пізно.

Маруся-мама
24.08.2010, 20:28
А муж у мене стрілець

УЗЯСЬ!!! У мене також таке чудо. А твоє чудо любе льотати невідомо куда?

Якби ми ближче дружили, думаю нашій дружбі би прийшов гаплик рано чи пізно.

А уяви собі як мені з моєю маман, котора Тілець? :girl_crazy: А про дівок-дочок то я вже мовчу.

Koza-Dereza
24.08.2010, 21:27
любить літати, але каже де іде, проте іде і всьо.

А тілець у мене баба з якою я жила 3,5 років. Йой... то було тєжко.
Та й ще мала кілька конфліктних стосунківз тільцями.

Маруся-мама
24.08.2010, 21:45
любить літати, але каже де іде, проте іде і всьо.

Ну мій також каже, але як йде то краще не пиняти бо собі ворога наживеш.

Koza-Dereza
24.08.2010, 21:59
ая, його спиниш. Каже "you're holding me back"...
ладно, то вже в тему "забилам би" :)

majolika
24.08.2010, 22:59
Я звернула увагу - буває, що деякі чоловіки ніби гордяться тим, що є за зодіаком Левами або Овнами, але трохи соромляться бути Дівами чи Рибами. :girl_cool: Хоча досвід моїх знайомих показує, що чоловіки-Діви у бізнесових справах є успішнішими, ніж Леви або Овни, а двоє моїх товаришів Риб - то просто справжні акули бізнесу (і що цікаво - обидвоє народились 26 лютого, хоч і у різні роки ) :girl_smile:

rododendronia
25.08.2010, 00:00
а я скорпіон (22.11)

olevitska
25.08.2010, 21:49
Всім привіт! Я "терези". Чи справжні терези чи ні я не знаю, щось я не можу себе об"єктивно оцінити.:girl_tender:але...я вредна і частенько веду себе як дитина!!!

Веснулька
25.08.2010, 22:52
А я водолійчик

Artemida
25.08.2010, 23:08
Хоча досвід моїх знайомих показує, що чоловіки-Діви у бізнесових справах є успішнішими, ніж Леви або Овни, а двоє моїх товаришів Риб - то просто справжні акули бізнесу

в мене шеф на роботі Діва - ото було супер. Відповідальний до неможливості. Зарплата завжди вчасно, по десять раз не передумує - сказав чітко і конкретно що зробити... і так далі... Правда трохи занудний, але то вже дрібні нюансики :girl_yes2: А ще Маю товариша-Рибу, то він дійсно акула бізнесу, справи веде прекрасно, хоч сам характер трохи мягкуватий, нікому не може сказати "ні" (особливо жінкам)))), але дуже розсіяний, йому треба постійно нагадувати. бо все забуває... правда бізнесу це не стосується абсолютно.

Gaichka
25.08.2010, 23:40
Коли мені було 13 років,я не знала як його відшити одного кавалєра. Я сказала йому, що оскільки я-Діва, а він-Близнюк, то ми ніяк не можем бути разом:girl_crazy: Зараз як згадаю, аж сльози зі сміху виступають:girl_haha:
І по іронії долі чоловік у мене близнюки:girl_yes2:

Маруся-мама
27.08.2010, 14:38
Відповідальний до неможливості. Зарплата завжди вчасно, по десять раз не передумує - сказав чітко і конкретно що зробити... і так далі... Правда трохи занудний

Мій двойорідний брат Діва, то ви точно його описали. Його занудність мене дратує жахливо але так то я його дуже люблю.

Лідочка
27.08.2010, 15:07
В мене сестра - близнюк, народження в рік кози. О то точно коза:)

JAriNOCHKA
27.08.2010, 17:31
Бачу тут так багато близнюків і дів:girl_yes2:! І ми теж до Вас приєднюємося: Я- діва, чоловік- близнюк! Доречі нам всі дивуються ,бо ми зовсім протилежні за знаками і кажуть як ми вживаємося на що і відповідь- не жаліємся, просто супер:girl_wink:! Навіть з чоловіком вирішили собі діток поділити:girl_haha: йому близнюка а мені- діву. І трохи получилося- молодша донечка - близнюк а старша майже діва:rofl:(26 вересня...- терези:blum1: )...

Маруся-мама
27.08.2010, 17:56
терези

То зовсім не діва і не тіште себе.

Prutylyatko
27.08.2010, 18:12
тут так багато близнюків
От і я теж Близнюк, та й характер такий, щохвилини інший. А, враховуючи, що мій старший теж близнюк, то нам вдома весело:connie_pull-pigtail.

---------- Додано в 17:12 ---------- Попередній допис був написаний в 17:10 ----------

Чи справжні терези чи ні я не знаю, щось я не можу себе об"єктивно оцінити.але...я вредна і частенько веду себе як дитина
Отут ви точно описали мого чоловіка, він теж Терези.
Я часом думала, як пояснити його поведінку, а виявляється справа у зодіаку

Artemida
27.08.2010, 18:16
Я- діва, чоловік- близнюк! Доречі нам всі дивуються ,бо ми зовсім протилежні за знаками і кажуть як ми вживаємося

а я ніколи не могла знайти спільної мови з близнюками. Так просто поговорити-подружити - без питань, а от щось серйозне - ну ніяк)))) Мене дратує мінливість їх характеру, постійні зміни настрою, любов до фантазування, прибріхування тощо.... Я Діва - точна і конкретна, не терплю невизначеності...:girl_flirt:

---------- Додано в 18:16 ---------- Попередній допис був написаний в 18:15 ----------

не узагальнюю, просто всі Близнюки. який я знаю - саме такі))))

vladysya
27.08.2010, 19:09
Я близнюк.Часто не можу визначитись чого хочу,настрій то взагалі міняється щогодини.А так взагалі добра і пухнаста.http://s.rimg.info/d8a886ef03e25640cca053a72991e869.gif (http://smajliki.ru/smilie-34096455.html)

Viktorina
27.08.2010, 22:42
Мене дратує мінливість їх характеру, постійні зміни настрою, любов до фантазування, прибріхування тощо.... не узагальнюю, просто всі Близнюки. який я знаю - саме такі))))
Просто зі мною те саме ,А все напевно тому що знаки різні (повітряні,водяні,земні,вогняні) на них впливають стихії.В загальні гороскопи,я не вірю ,але те що люди які народилися під одним знаком мають багато спільного, а ще має значення рік народження ,так як під час народження дитини впливають різні енергії, але зациклюватися на гороскопах не варто, дуже вже обманчиво.:girl_yes:

JAriNOCHKA
28.08.2010, 00:25
То зовсім не діва і не тіште себе.
Та я і не тішу себе. Нічого не маю проти терезів та і діва не є саме доскональство! :girl_tender:.Кожен знак зодіаку має свої плюси і мінуси!
а я ніколи не могла знайти спільної мови з близнюками
А я могла, маю друзів багато близнюків і тато мій близнюк! Не можу сказати про них щось поганого! Не дарма кажуть, що доньки шукають собі чоловіка похожого на батька, о тут я влучила в 10-ку(двоє близнюки та й ще в рік півня роджені ну і так трошки похожі :girl_blum:):girl_bye:

Oriana
28.08.2010, 10:19
а я ніколи не могла знайти спільної мови з близнюками.
А в мене найкраща подруга близнюк. Ще зі шкільної лави ми нерозливода. За стільки років ще жодного разу не сварилися.:girl_in_love:

olenkastar
28.08.2010, 14:25
в мене найкраща подруга близнюк.
А Я ШОСЬ З БЛИЗНЮКАМИ НА ДОВГО НЕ СХОДЖУСЯ.з ними добре,весело.але краще коли рідше бачимся..

до речі,я Водолійчик:girl_dance:

Viktorina
28.08.2010, 21:39
КОЗЕРІГ - ніби-то ідеально підходячий скорпійону знак.
Так я також про це читала і напевно так і є. Бо у нас навпаки я КОЗЕРІГ,а чоловік СКОРПІОН і дуже непогано ладимо,мислимо одинаково,навіть частенько одночасно висловлюємо одні ж фрази,інтереси і вподобання збігаються, і часто "мухи" :connie_pull-pigtail одинакові бувають,в інтимі все:kiss3: ...окей,думаю то немаловажне має значення для сім"ї.Та все одно не зациклююся на цьому ,аж так особливо, хоча як бачу десь гороском то невтримуюся ,щоб не прочитати ,але не підстроююся під нього.:girl_cool: Вірю ,що ми під Богом ходимо...

wchasluva
29.08.2010, 21:27
А я терези:girl_dance: Гроші я витрачаю так: складаю, складаю....... а потім, в один прекрасний день піду і все витрачу, але ще ніколи про це не пожаліла, а все тому що ми - терези добре зважуєм усі "за" і "проти". А ще тому що любимо дорогі, вишукані речі (тому спочатку їх не трачу,а складаю гг). а ще терези люблять увагу, в будь-якому колективі хочуть її до себе привернути і привертають:girl_claping: А коханий скорпіон,хоча зовсім на нього не похожий, може тому що на межі зі стрільцем. Мені з ним добре)))

соломійка
29.08.2010, 23:55
до речі,я Водолійчик
І я Водолій :girl_claping:- з Близнюками мені легко знайти спільну мову, маю близьких друзів, з якими товаришуємо багато років, а от тяжко (іноді дуже тяжко) із Скорпіонами - кусаються:girl_in_dreams:

yusha
30.08.2010, 10:29
А мій муж Овен недолюблює жінок Тільців

Ха ,а я Телець ,а чоловік - Овен... Що вам скажу - це капец... Хоча живемо от уже 14 років. Правда ,гороскопи пишуть, що це кращий союз, ніж коли навпаки. Щодо гороскопів... Цікаво, але коли складуть індивідуальний гороскоп. Якось познайомилася з професійним астрологом ,так вона пояснила, що не лише важливо ,хто ви за сонцем ,а й за місяцем ,які планети сильні і т.д. ... Навіть щодо сумісності пари: не просто тупо підходить-не підходить ,а аналіз і можливі способи співіснування людей.Так я виявила, чому усі знайомі кажуть, що я нетиповий Телець - місяць у мене в Скорпіоні, так що моя внутрішня сутність сильніша... Чи вірити ,справа індивідуальна, прислухатися варто, звичайно ,не до таких дилетантських ,як в газетах: один на всіх.

Lesunya
07.09.2010, 21:04
Бо у нас навпаки я КОЗЕРІГ,а чоловік СКОРПІОН і дуже непогано ладимо,мислимо одинаково,навіть частенько одночасно висловлюємо одні ж фрази,інтереси і вподобання збігаються, і часто "мухи"
Колеги:) Я теж - Козеріг, чоловік - Скорпіон. При чому, обидва - не чисті знаки: я народилась на перетині Козерога з Водолієм, а чоловік - Терезів зі Скорпіоном. Але ладнаємо непогано - це головне:) От тільки наші "шпаки в голові" зовсім не співпадають: я, в критичних ситуаціях, завжди готуюсь до найгіршого, чоловік - навпаки, в будь-якій ситуації бачить позитив:) І слава Богу, що так є!:girl_crazy:

МаленькаКотя
08.09.2010, 09:27
Ми з чоловіком обоє водолії

Korona
08.09.2010, 09:48
А я овен, лідер ... у всьому, має бути як я того хочу... Гороскоп читаю, якщо попаде під руки, але не вірю.

Markkomp
08.09.2010, 12:03
Я - Скорпіон, а мій коханий Водолій, на зло усім гороскопам вже разом понад п'ять років:kiss:

kozochka
08.09.2010, 14:27
Я Водолій,чоловік Рак.По гороскопу ми непідходимо,та вже 5 років живемо.

KOCHAM
08.09.2010, 15:24
Я ВОДОЛІЙ (багато тут нас - гуманістів))):girl_curtsey:

nora
08.09.2010, 15:59
Я Близнюки,чоловік Риба.якщо вірити гороскопу ми зовсім несумісні, але це не заважає нам ось уже більше десяти років бути разом.

loreniya
09.09.2010, 11:32
я близнюк, знаю що близнюк може підстроїтись під любий знак... а може і перестроїтись назад... тому мені всі підходять, але під настрій. я дружелюбна, але краще в мені звіра не будити... бо стану скорпіоном і наведу порядки... ЗАВЖДИв мому житті присутній скорпіон... мама, подруги... складний знак, складний бо завжди правий... цікава то картина коли скорпіон чує що не правий - ЗРАЗУ стає в позу... але то мої скорпіони, тому я їм терплю!!! чоловік стрілець, "союз можливий лише якщо чоловік значно старший за дружину" - в нас так і є.... але йому я теж уступаю...
найцікавіша риса в мене - бажання встати і вийти... коли мені щось не подобається я готова встати і піти - від чоловіка, з роботи, з вузу... важко з цим боротись. правда це швидко минає... в мене все швидко минає... образ справді не пам"ятаю, пам"ятаю що сварилась, а от за що... суть не в образі а в процесі сварки... сваритись теж треба вміти - знаходити аргументи на ходу... жесть... люблю сваритись... але не сварюсь... я то забуду, а інші?
найгірша риса - якщо не зроблю задуманого одразу, то закінчення може і не бути... в"язання вишивання і т д - ОБОЖНЮЮ, але усидчивості в мене нема....

Маруся-мама
09.09.2010, 14:30
якщо не зроблю задуманого одразу, то закінчення може і не бути

в мене також така риса присутня, хоча я не близнюк

Esma
09.09.2010, 16:01
образ справді не пам"ятаю, пам"ятаю що сварилась, а от за що...
О, Я теж Близнюк...і це про мене! памятаю що сварилися, або памятаю що мала образитись...а забула за що :))) Декілька разів було так що вибачались..а я забула за що..і навіть не знала як реагувати.

Люблю свій знак на 98%, бо 2% - це незадоволеність своєю непостійністю..і лінива я. Колись майже нічого не доводила до кінця, а якщо доводила то зовсім не так як собі планувала спочатку.

Зараз намагаюся це виправляти, тренуюсь вишивкою і...ВДАЛО! коли вишиваю одне то на інше ніяк не можу переключитися. Постійно в голові "Треба завершити цю роботу,а вже потім братись до наступного". А ще була заняттях по тайм-менеджменту і намагаюсь контролювати себе..щоб менше лінуватись :)

Кажуть астрологи, що Близнюкам підходять Леви та Терези...а загалом сходжусь з усіма. Погоджуюсь з loreniya що близнюки можуть підлаштовуватись під любий знак.

Sisel
10.09.2010, 13:33
Я Скорпіон. Гороскоп читаю дуже рідко. От характеристика знаку співпадає з моїм характером. Хоча мої друзі говорять ,що я зовсім непохожа на Скорпіона.

Mirabellka
10.09.2010, 15:07
А я Овен. Теж не дуже захоплююсь гороскопами, але все що не читаю в них про себе - все майже правда:girl_crazy:

Nevalyawka
11.09.2010, 09:00
я Водолій) горскопи читала раніше) в гороскоп на день не вірю! бо ніколи не збувається)не буду писати що люблю свій знак,чи про свій характер) воно ж не від того залежить мій знак тут ні дочого)

LoveIzabella
14.09.2010, 22:15
Я стрілець! Все що пишуть про жінок-стрільців - то про мене!
Гороскопами не захоплююсь, хоча все що пишуть - дивним чином збувається...
До речі, правда, що нам не підходять діви, а з левами ми тільки дружим;)

Zonichka
15.09.2010, 02:44
Привіт! Страшне діло ті гороскопи, але я чистої води лев!!!! :girl_curtsey:

madchen
15.09.2010, 17:33
[/COLOR]А я БЛИЗНЮКИ!!!! Один з нелегких знаків! Жінка-хамелеон(як каже мій чоловік):girl_haha:

METAMORFOZA
02.10.2010, 17:55
я за гороскопом Діва. Але практично усі мої друзі кажуть, що я скоріше є Левом. В горосокопи не вірю, але час від часу читаю їх для сміху)))

Маруся-мама
04.10.2010, 16:28
Слухала в п’ятницю гороском про жінку Терези, то сказали що мому чоловіку крупно повезло, ну то ней собі десь то запише і запам’ятає. :girl_haha:

irchukmip
04.10.2010, 17:36
Моя співробітниця Козеріг, її син Тілець, а характери мають одинакові :confused:

Annabela
19.10.2010, 11:19
Я за гороскопом лев і чоловік мій також. І синочок наш мав народитися під цим знаком, але дотягнув до діви))) Я в гороскопи не вірю, але те, що описане в загальній характеристиці мого знаку-сходиться, як це не дивно, до останьої крапки.

puma
19.10.2010, 14:45
те, що описане в загальній характеристиці мого знаку-сходиться, як це не дивно, до останьої крапки.

Ту загальну характеристику можна підтасувати під кожного. І будь-хто зайде і спільні і відмінні риси характеру.

talja
19.10.2010, 17:01
Я по знаку терези, може це так просто співпало та чоловік каже що тим все сказано! Навіть несуттєві сильно речі буду вибирати довго, тому чоловік швидко зупиняє вибір на потрібній речі... і сміється невже так суттєво та чи інша рибка, вона ж просто різних виробників! Це в сім'ї нам допомагає, не уявляю собі поруч мене такого як я! Гороскопи не читаю, їм не вірю, їх пишуть такі ж як ми...

---------- Додано в 15:58 ---------- Попередній допис був написаний в 15:52 ----------

Слухала в п’ятницю гороскоп про жінку Терези, то сказали що мому чоловіку крупно повезло, ну то ней собі десь то запише і запам’ятає.[/quote

Ну із цим можна посперечатись!

---------- Додано в 16:01 ---------- Попередній допис був написаний в 15:58 ----------

[quote=puma;819703]Ту загальну характеристику можна підтасувати під кожного. І будь-хто зайде і спільні і відмінні риси характеру.

згідна із вами на всі сто!

Маруся-мама
20.10.2010, 16:30

ну то сперечайтесь, але це факту не змінить бо йому таки крупно повезло.

Stella
20.10.2010, 20:19
кожний знак буде себе хвалити і вишукувати найкраще...:xaxa:
а по-темі, скорпіонів не люблю...

evyska
21.10.2010, 01:10
я Рак.все що пишуть в гороскопі це про мене.навколо мене багато скорпіонів-чоловік,тато,брат,начальник і напарниця.везе мені чомусь на них!

Солнушко
21.10.2010, 02:55
А я Водолей...
Окружена Стрельцами-муж и сын,ладим отлично!:)
как-то по жизни мне очень часто попадаются Стрельцы-как мужского так и женского пола-просто преследуют меня,я уже даже могу какие-то общие черты характера назвать у Стрельцов,или сказать к чему есть склонность....:girl_cool:
Еще хорошие отношения складываются с Козерогом,Львом,Раком,Тельцом,Скорпионом и Овном...да,по большому счету могу найти общий язык с любым знаком,это мое скромное мнение:girl_blush2:,но не с каждым могут сложиться дальнейшие отношения,что логично впринципе!:girl_in_dreams:

Маруся-мама
21.10.2010, 05:22
а по-темі, скорпіонів не люблю...

Я також, але ми їм цього не скажемо. :girl_blush2:

---------- Додано в 03:22 ---------- Попередній допис був написаний в 03:20 ----------

Окружена Стрельцами-муж и сын,ладим отлично!

У мене також такий «розклАд». З сином домовляюсь легко а он чоловікові його пиха заваджає.

Ksusha
21.10.2010, 09:59
Я стрілець, але ніколи гороскопів не читаю. Казала нам колись одна пані - викладачка: на світі 6 мільярдів людей, кожна людина індивідуальна, зі своїми рисами характеру і своєю долею. Як можна їх всіх розділити на 12 груп(читай знаків зодіаку) - не знаю.
Допис від talja
На підставі чого такі заявочки?
Допис від Stella
а по-темі, скорпіонів не люблю..
Ви просто не умеете их готовить..:girl_haha::girl_cool:

Ось, ще згадала.. Свекор мій часом любить почитати гороскопи.. Читає і каже до жінки: Чуєш, ти, тут тобі написано - будь-обережна з вогнем на другий тиждень. А то я тебе знаю, ти вічно любиш газ лишити включений.
Не пройшло і три дні, як вирішив він павутину в стайні позаьбирати і вирішив то зробити паяльною лампою. Коротше, стрих, стодола і всі запаси - сіно-кукурудза-солома згоріло.

Drongo
21.10.2010, 11:43
І я Стрілець. А гороскопи мені подобається читати... Кожного дня в мою скриньку приходить "Ваш персональний гороскоп".:girl_in_dreams: Цікаво почитати за горнятком кави.....

Kofein
23.10.2010, 17:34
Я Риби. В гороскопи не вірю, хоча інколи читаю в журналах.

на світі 6 мільярдів людей, кожна людина індивідуальна, зі своїми рисами характеру і своєю долею. Як можна їх всіх розділити на 12 груп(читай знаків зодіаку) - не знаю.

Згідна з твоєю викладачкою......:girl_yes2:

Nimfeya
26.10.2010, 20:23
Я - Терези. Раніше в гороскопи вірила (не те щоб так фанатично, але читала з цікавістю). Але після того, як одного разу знайома, яка працює в газеті розказала, як вони всім дружнім колективом придумують гороскопи, які друкують, і як при цьому "ржуть"... зрозуміла, що гороскопи створюються зовсім не зірками і планетами.

Molecule
26.10.2010, 20:36
Я-Близнята. Деколи можу прочитати гороскопи,загальну характеристику, дещо навіть співпадає, але щоб вірити в них то нє.

sofcja
06.11.2010, 15:47
і я Близнята, кажуть що то самий шальоний знак, найважче характеристику дати, та й так воно є... в мені одній є багато маленьких мене, що складають гармонійну особистість:girl_tender:

Kosjana
08.11.2010, 16:08
я по гороскопу Лев... але щось не аж такий явний представник, чи що...бо дуже вже багато всього не сходиться... хоче дещо таки є...
В гороскопи особливо не вірю, читаю дуже рідко... як писали дівчата "чисто поржать".

Sitara
08.11.2010, 16:49
Я Риби. До речі, також в гороскопи-прогнози на тиждень чи день не вірю.

Jupiter
08.11.2010, 21:40
Я стрілець-молодець :) В гороскопи з газет зовсім не вірю. Правда, в 7 класі дуже захоплювалася книжкою Лінди Гудмен "знаки зодиака или астрология с улыбкой". Знала її мало не напам"ять. Як завоювати мужчину певного знаку, яким є начальник, підлеглий або дитина якогось знаку... Коротше ,цікаво було. А потім підросла, подорослішала...

LoveIzabella
08.11.2010, 22:28
Ой, я вже казала, що я стрілець. І кожного року перед моїм днем народження (я осінній стрілець) зі мною відбуваються мало не 33 нещастя! От і цей рік не вийняток - пломба випала, впала, потовкла коліна, на чолі гуля, мучать мігрені...і ще купа дрібних нещасть!
І після дня народження вони всі пропадають і світла смуга супроводжує мене протягом решту року!
А Ви кажете - не вірю в гороскопи...
А то між іншим думаю якраз із цими астрологічними штучками пов"язано;)

Pearl
19.11.2010, 23:58
А я водо-водолійчик)))
Гороскопи спеціально не читаю, а як інколи попадаються на очі - то реагую на них з гумором...не вірю абсолютно)
А от, читаючи різні астрологічні характеристики, кожного разу дивуюсь, як там часто попадають в яблучко!!! :girl_dance:

Lana Lypneva
22.11.2010, 00:31
А я Рак-неборак. Гороскопи не читаю, бо не вірю в них (маю уявлення як їх складають :girl_crazy:) Але якщо брати той загальний, то багато сходиться.

Veselkova
22.11.2010, 14:11
Я овен.Гороскопи читаю часто,але не вірю в те,що пишуть.
Про те в 2008 році,мій чолвік приніс гороскоп на рік,і коли читав про терезів,ми голосно сміялись бо там було і про те,що одружуться,і про поповнення в сімї,і про отримання матеріального спадку або нерухомості..і ще купа всього,що справді в нього збулось....В лютому я завагітніла,в червні ми одружились,вотримали "подарунок" квартиру і в жовтні нас тішило дитятко...Ми ще досі згадуємо в те,і не віримо,що це було написано просто так(по чиїсь видумці)...доля напевно...

наталюська
23.11.2010, 11:48
А я лев, а по річному-тигр. Чоловік каже "От-то справжня левиця!". Гороскоп читаю в Експресі-бо там у % написано, чи вдалий буде тиждень. Якщо більше 60%-тоді прочитаю гороскоп, ящо менше-навіть не зверну уваги на ті неправдиві цифри:girl_smile:.

носик
28.11.2010, 23:33
Я рак. гороскопам теж не вірю. Це переважно самонавіювання.
Але був один випадок, коли подруга купила собі якийсь журнал.... Прочитала мені гороскоп на цілий місяць. Як не дивно, все справдилося на всі 100 %. Або я себе запрограувала , що має бути так і на підсвідомому діяла...ГГГ:connie_pull-pigtail

Heureuse
29.11.2010, 11:15
Я теж рак!!!:girl_dance:
Спеціально гороскопи не читаю, але як натрапляю на них в журналах, то переглядаю обов’язково, з цікавості…потім правда відразу забуваю, що ж я там вичитала, тому відповідно і не можу сказати збуваються вони чи ні:girl_haha:
Але був в мене період, десь так клас 10 в школі, коли я щотижня купляла журнал «Серіал», і що ви думаєте- все, що писали в тому гороскопі збувалось постійно!!! Це було схоже на магію якусь і я ще досі не знаю як це пояснити…от подумую зараз купити той журнал і перевірити, чи діють досі ті чари:girl_in_dreams:
А щодо загальної характеристики знаку, то в мене вона повністю збігається, вже навіть не читаю їх, бо знаю наперед, що там написано- емоційна, вразлива, романтична, любить домашній затишок та тепло, креативна та творча особистість..все як про мене:girl_blush2:

Wonder
29.11.2010, 11:35
Спеціально гороскопи не читаю, але як натрапляю на них в журналах, то переглядаю обов’язково, з цікавості…потім правда відразу забуваю, що ж я там вичитала, тому відповідно і не можу сказати збуваються вони чи ні
так само роблю, хоча по гороскопу козеріг :)

gnoma
08.12.2010, 09:50
Я Діва, в гороскопи чомусь не вірю і не читаю, бувало кілька раз читала, але потім забувала про що, тому чи збуваються вони незнаю :) На мою думку не може один і той самий гороскоп збуватись для всіх Дів :)

Farfalla
08.12.2010, 09:54
Я Діва, в гороскопи чомусь не вірю і не читаю, бувало кілька раз читала, але потім забувала про що, тому чи збуваються вони незнаю На мою думку не може один і той самий гороскоп збуватись для всіх Дів
gnoma, Ви наче про мене писали :)

robik
08.12.2010, 10:17
А я стрілець.
В гороскопи я не вірю, але на святкуванні 2010року я витягнула "передбачення" для себе. Збулось на 90%. Перших пів-року розруха матеріальна і духовна (так і було ), а друге півріччя - зміни у зовнішності (я змінила зачіску, стиль одягу), буду дбати за своє здоров"я ( кинула палити, зараз на дієті). Прибирала, знайшла той папірець, перечитала і здивувалася. Ото співпадіння. Але там ще писало, що під кінець року Дід Мороз мене щедро обдарує за усі старання. НЕВЖЕ? ЖДЮ...

Fechka
08.12.2010, 11:57
Я-Лев(Задумувалась чи писати чи ні....:girl_curtsey:..) Раніше так до років 20,уважно перечитувала,цікавилась всіма прогнозами, а потім була на реколекціях при монастирі; я відкрила на це очі...І вірити в таке не потрібно!Так і збіги ,і випадковості бувають та я про них не знаю бо вже 8 років не читаю гороскопи-чисто принципово! Спочатку було важко,це дуже затягувало в усіх виданнях на останній сторінці є надруковані...читаєш ,вдумуєшся і віриш ... Жити стало легше.. коли за 2 роки позбулась всіх "забобонів"...більше такими дурницями не "страждаю"....

Farfalla
08.12.2010, 12:02
Жити стало легше.. коли за 2 роки позбулась всіх "забобонів"...більше такими дурницями не "страждаю"....
молодчинка!!!!!!!

Melinda
09.12.2010, 14:51
Я Тілець.
Щоб сказати що вірю в гороскопи - не можу, але інколи просто для цікавості читаю. (і вони ніколи (90%) не збуваються!!!)

Michela
09.12.2010, 20:57
Я Водолiй.
Гороскопи не читаю. Я вважаю,що це все дурницi!

Shatenka
09.12.2010, 21:49
Я за гороскопом -Риби. Ніколи не читаю,що там про мене пишуть в тих гороскопах, бо всім відомо,як їх складають)) А от характеристика мого знаку трохи відповідає моєму характеру, але не повністю.

klio
09.12.2010, 22:40
угумсь, я теж водолійчик правда я на межі козеріг-водолій, тобто лише перший день водолія - 21 січня народжен

ія Водолій народжена 22 січня на межі з Козерогом. Так ще йпо Китайському гороскопі на межі Мавпи і Кози. От скільки в мене всього і кожний залишив свій знак.:girl_wink:

altari
09.12.2010, 23:58
А я Діва,та ще й Змія.Я коли зла,на всіх"шиплю".:girl_blum:

Donata
10.12.2010, 02:18
я Телець, типовий. Але гороскопи серйозно не сприймаю, чоловік мені за гороскопом "не підходить" уже 8 рік :girl_wink:

mamaTimy
10.12.2010, 03:23
Я- близнюки. В гороскопи вірю під настрій:-) трохи негативу відсіюю, а в решту хорошого стараюсь повірити:-) деколи виходить!

Lacy
10.12.2010, 14:11
Я родилась под тринадцатым знаком Зодиака, он называется Змееносец
http://community.hiblogger.net/mistika/56964.html

OlesjaDi
26.12.2010, 00:07
Я скорпіончик :girl_cool: Гороскопів не читаю, але одного разу потрапила книжка до рук (про описи характеру притаманні знакам зодіаку), і скажу там пишуть правду (принаймі про мене):girl_blush2:

PrincessRapunzel
26.12.2010, 00:37
Я терези. Гороскопи читаю дуже рідко, і то для "прикола", коли нема чим зайнятися)))
Але моментально забуваю що там було написано. Напевно мій мозок не вважає інформацію з гороскопів життєво-необхідною))))

Kazkarka
26.12.2010, 00:43
Я - Стрілець. Спеціально не цікавлюсь, але якщо щось добре про Стрільців чую, дуже тішусь :girl_haha:

MorsImmortalis
26.12.2010, 16:44
я -діва. сама натуральна. гороскопів і т.п. не читаю. але знаю,що в кожного знаку є свої характерні риси, які на 90% проявляються в тій людині

Nivea
26.12.2010, 17:50
За гороскопом - Риба. Читаю, що про мене пишуть в гороскопах, якщо класне то надіюсь, що так буде зімною:girl_dance:. А, якщо погане, тоді думаю відомо всім, як їх складають.:girl_cool: Якщо до характеристики мого знаку, то вона відповідає моєму характеру повністю.

Road
29.12.2010, 14:32
я скорпіон))))) в характеристику вірю, бо часто сходиться, а от гороскопи не читаю, а то там справді примітив пишуть...

iriwa
29.12.2010, 15:30
Я - діва, мій чоловік теж... В характеристики не дуже вірю. Ми з чоловіком дуже різні хоч і однакового знаку (Протилежності притягуються :) )

marry carrie
29.12.2010, 19:17
а я за гороскопом близнюки, люблю часом почитати гороскоп, особливо про свій знак, часто навіть співпадає з моїм характером, то я тоді так тішуся))))

zeza
29.12.2010, 19:25
Я - лев. Гороскопи не читаю. Але те що люди народжені під певним знаком подібні, то це точно(у моєму випадку). Я з татом ну дужеееееееее подібні маємо риси характеру. А моя мама і чоловік - раки - теж схожі(напевне тому теща зятя любить:girl_crazy:).

preciosa
29.12.2010, 19:34
А я Терези, як і мій тато і схожості в характері є. А мій хлопець і мій дідусь - Раки і також помічаю схожості в характері. Моя мама і подруга Тельці, то мені інколи аж дивно, бо такі деталі у них схожі. Інколи подруга говорить щось як вона це чи це сприймає і я розумію, що мама моя говорила точно таку ж фразу - ось так то...:girl_impossible:

Bobas
30.12.2010, 01:06
І я терези- як на мене дивний знак і це відбивається на характері. Проблема вічного бути чи не бути, купити не купити, робити не робити. Краще так чи краще так...Вічна проблема зважування-вирішення якихось проблем на життєвому шляху -Ну просто....доводить.. І інколи вирішуючи одну з них читаю гороскоп- і ще більше потім мучаюсь вирішенням (хоч і не вірю в них)- каторга одна....

Azza
30.12.2010, 01:42
По гороскопу - рак, те що в книжці пише, майже все правда, в гороскоп вірю лише тоді коли він хороший:girl_smile:, коли поганий то навіть не дочитую до кінця. Синочок скорпіон, таке мале а таке вже кусюче:girl_impossible:, чоловік козеріг..... навіть не знаю що написати, взагалі то книжка пише, що раки і козероги один одному не пара, а нас наоборот тягне один до одного:kiss3:

Gossip
30.12.2010, 10:12
я- Діва http://komos-ua.com/smile/j4.gif з року Тигра http://komos-ua.com/smile/l2.gif ... а гороскопів взагалі не люблю читати ... Я- кую своє щастя сама, як Бог дасть- так воно і буде!!!

Raven
30.12.2010, 12:54
Я Овен з року Тигра:girl_cool:, в гороскопи не вірю, але описання характеру було влучне.

irchukmip
31.12.2010, 10:31
Наступає Новий 2011 рік. Цікаво, що він нам готує?
Віримо ми в це чи ні, але можемо поділитись.

Почну з себе.

Телец будет наслаждаться прекрасным этапом жизни практически весь год. Некоторые из них могут даже получить неожиданное продвижение по службе. Семейная жизнь будет гармоничной. Друзья будут оказывать поддержку в течение года. Финансовые проблемы, возникшие в этом году будут решены в течение 2011 года. Однако, некоторые из Тельцов, могут столкнуться с проблемами, связанными со здоровьем в первой второй половине этого года.

Для Тигра 2011 год станет на редкость удачным именно в карьере. Болезни тоже будут обходить Тигра стороной. Тигру также будет сопутствовать удача и в семье, мир и благополучие. Тигр доволен.

Moonlight
01.01.2011, 15:58
Телец будет наслаждаться прекрасным этапом жизни практически весь год
Я теж телець! в гороскопи не дуже вірю, тільки у приємні і позитивні. Тож дякую, потішили)
Для Тигра
а це вже про мого чоловіка:girl_haha:

Туфелька
01.01.2011, 16:05
Я козеріг, але гороскопи не читаю і не вірю в них (моя бабця колись казала, що вірити у звіздарство- то гріх), але не вірю не тому, а того, що минулого року перед виборами президента Павло Глоба "напророчив", що Юлька буде президентом і не вгадав...Підвели звьозди звьоздочота...
Тільки не подумайте, що я розчарувалася, що Юлька не президент!!! Я і Януковича не хотіла. Не було вартого тої посади кандидата тогоріч...

Xroba4ok
06.01.2011, 13:40
гороскопи не читаю і не вірю в них
Я діва, але теж так до того відношуся. Тай не цікаво мені чесно кажучи, людина долю свою творить і змінює сама і є тисячі стежинок якими вона може піти :girl_dance:

Snigurochka
06.01.2011, 15:44
Я теж діва, і в гороскопи вірю, але не завжди. Я вірю в характеристику, в сумісність з іншими, але не вірю, коли в "гороскоп на цей тиждень"... То все видумки:girl_cool:

От наприклад, я діва, чоловік мій - козеріг. Написано, що це самий найкращий союз... Мої подруги або овни або леви, зі скорпіонами в мене завжди суперечки... Я навіть часто вгадую людину, хто вона по гороскопу, за її діями та поведінкою!

SORRI
09.01.2011, 00:40
O Bobas як я Вас розумію!Я теж терези:girl_bye: