Що в таблетці?

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Ука, 20 Вересень 2010.

  1. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

  2. irushka

    irushka Well-Known Member

    Відповідь: Що в таблетці?

    Страшно.. А як вберегтися? Чи можливо на око відрізнити фальсифікат від якісних ліків?
    Маю подругу в Європі, то вона мені все каже вважати на ліки в українських аптеках. Якось коліжанка її мами просила в своєї коліжанки-фармацевта передати їй зі Львова деякі ліки, то вона відмовилась, бо каже, що й сама часом не знає, що продає людям.
     
  3. Ольга

    Ольга Well-Known Member

    Відповідь: Що в таблетці?

    і так страшно приймати ліки, а тепер ще й думати треба де їх взяти...
     
  4. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Що в таблетці?

    і без ліків зовсім ж не обійдешся:sad:
     
  5. Яська Березнева

    Яська Березнева Well-Known Member

    Відповідь: Що в таблетці?

    Уко, в мене серце стало.
    Для операції на гайморовій пазусі і в носі мені лікар казав купити як знеболююче саме лідокаїн. Я, щоб хоч трохи зекономити, купила його у Знахарі (бо список усього необхідного таки був величенький). Мені його вгатили 4 ампули. Під час операції наркоз почав відходити,:girl_cray: і мені вгатили п"яту...:girl_sad: То вже потім я тут же на ДП прочитала, що у Знахарі можливий продаж фальсифікату, фактично - "пустушок", ліків, які можуть не подіяти. І тут така стаття...
    Тут, напевно, треба приймати ліки тільки в разі крайньої необхідності, а ще краще до цієї крайньої необхідності по можливості не доводити. То би був оптимальний варіант.:girl_yes2:
     
  6. Elf

    Elf New Member

    Відповідь: Що в таблетці?

    Добрий вечір. На мою думку в нас взагалі немає нічого справжнього...., а особливо ліки. Розкажу такий випадок із життя моєї подруги.Вона купила в аптеці, таблетки для свекра від, серця (непам"ятаю назви)...він їх колись постійно пив....., а коли вона привезла він випив через пару днів каже своїй дружині, що від коли п"є ліки у нього, обизводнення організму, вони здали на провірку ті ліків, а то:eek::eek: виявляється:suicide::suicide:, то було проносне....і що тут ще казати...наживаються на людському здоров"ю.:girl_cray::girl_cray::girl_cray::crazy::crazy:
     
  7. terezka

    terezka котяка-вишивака

    Відповідь: Що в таблетці?

    та воно то так, але коли прихоплять нирки чи запалення легень (я тим вирізняюсь дуже часто), то крім ліків нічого і не придумаєш:sad:
     
  8. LoveIzabella

    LoveIzabella New Member

    Відповідь: Що в таблетці?

    Пересічний покупець ліків (так як я , наприклад) повністю (або більшою мірою) довіряє фармацевту!
    От зараз ще й "сезон доробляння аптек" почався...І носа лікувати треба і горло і т-ру...
    Знаю, що підробляють...Це жах...наживаються на людському здоров"ю, як вже тут хтось підмітив...
    Намагаюся ходити до знайомої фармацевта, вона надіюся погане не порадить...принаймні, пару раз вже відвертала від покупки можливого неякісного товару(коли чоловік ангіною хворів)
     
  9. SANNIY

    SANNIY Загублений

    Відповідь: Що в таблетці?

    Дорогі мої! Я подорожую вже близько двох років по екзотичних країнах і можу вас запевнити що найкращі лікарські засоби в україні, але дісно зараз сизон коли кожного дня ходиш в аптеку і щоб зберегти ваші гроші дам вам декілька порад----КОРИЦЯ -додавайте її до чаю, кави чи просто вживайте з чимсь теплим. Її потрібно зовсім трішки і хвороди оминуть вас десятою дорогою,ЛИМОН-бо цетрина завжди вас врятує, ВОДА - як не як а пити треба багато так і фігуру збережети і всі зайві токсини викіните, а для термінового лікування пораджу ЕФЕРАЛГАН цей засіб навіть шаманам в Нігерії привозять в сезони дощів і він перевіриний часом і моєю сімєю також
     
  10. Ука

    Ука Добрий волонтер із поганими нервами

    Відповідь: Що в таблетці?

    термінового лікування чого? Чи Ви пропонуєте всі хвороби парацтамолом лікувати?
    н-дя, почали за здравіє, закінчили за упокой...
     
  11. сніжна

    сніжна Кішка, яка "сама по собі"

    Відповідь: Що в таблетці?

    "гарантия качества":xaxa:
     
  12. kristas

    kristas Well-Known Member

    Відповідь: Що в таблетці?

     
  13. talja

    talja Member

    Відповідь: Що в таблетці?

    А що в таблетці? Хочеться написати і відповісти: "велика дуля і добре якщо у ній часом є мак", стільки наслухавшись страшнувато іноді приймати, та що поробиш ситуації іноді не із найкращих!

    Чи можна детальніше, чи адресу статті в пп, купуємо часом там, цікаво? Одні знайомі таке ж казали про іншу аптеку, уже не знаєш куди іти якщо щось необхідне купувати!