опущення матки

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем loreniya, 23 Вересень 2010.

?

Чи допомогли вам вправи при опущенні стінок матки?

  1. Так ,допомогли за період до 3 місяців.

    0 голосів
    0,0%
  2. Так,допомогли за період від 3 місяців і більше.

    0 голосів
    0,0%
  3. Ні ,не допомогли.

    0 голосів
    0,0%
  4. Ні, допомогло хірургічне втручання.

    0 голосів
    0,0%
  1. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    здається в мене є така проблема як опущення матки... нічого не відчуваю, виявила випадково - побачила вчора в зеркало коли дивилась на шов після родів...
    якось так змішано почуваюсь... в середу іду до лікаря, але до того часу здається мозгами поїду...

    чудова фізична форма, загально здорова, легкі роди... что ето??? звідки воно в мене... гугл одночасно і обнадьожив - сказав що після других родів маоже встати на місце, і настрашив - сказав що "беременная матка может выпасть, плод как правило не выживает" "опущення може перейти в випадіння" - хай Бог милує...

    таке враження що мене цілими днями хтось плоскогубцями за мозги тримає... чому я цього ніяк не вічуваю??? якось не маю практики часто себе "там" в зеркало оглядати... навіть в моменти найінтимніші я цього не чую...
    читала що треба вправи Кегеля робити, а коли нарожаю достатньо дітей робити пластику...
    Хтось ще з таким стикався?:suicide:

    я хочу ще діток :d25:!!!

    а може це через те що я свого малого кабанчика постійно ношу? на руках і в поньє... :khomyak:
    :connie: а куда ж його подіти???
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: опущення матки

    опущення матки site : posydenky.lvivport.com Результатов: 10 (0,13 сек.)
    Гуугля навіть при опущенні матки допоможе...
     
  3. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: опущення матки

    дякую levandivka, звичайно я шукала по сайту перед тим як створити тему... і тепер ще раз шукала. те що дає пошук трошки не то, бо йдеться про опущення перед пологами... не то...

    :girl_blush2:
     
  4. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: опущення матки

    Тобто, про жаргонне значення?

    Тоді в заголовку тре написати: "А-а-а-а!!!!"

    ЗІ: скоро розділ виглядатиме, як медкарта 100-річної бабці, яка дуже любила навідатися до лікаря.
     
  5. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: опущення матки

    вам смішно... та мені і не дивно, ви ж мужчина, звідки вам знати що відчуває жінка в такий момент... діло то як раз в тому що я не 100 річна бабця... мені всього 26...
    хотілось би як раз жіночої думки, не ображайтесь....

    ---------- Додано в 10:31 ---------- Попередній допис був написаний в 10:24 ----------

    1. Можно ли ребенка в слинге носить?
    2.Бывает ли что само проходит?
    3. Упражнения всегда помогают, если в начальной стадии это все?
    4. Какие ограничения, если я еще хочу родить?


    питання з іншого форуму... залишились там без відповіді...

    ---------- Додано в 10:37 ---------- Попередній допис був написаний в 10:31 ----------

    ще знайшла -
    положение матки можно восстановить после курса гинекологического массажа,штука очень действенная,конечно при условии,что делает его специалист
    а це що ще за звір???
     
  6. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: опущення матки

    В мене після других пологів таке було, також хвилювалася, але робила впродовж трьох місяців вправи кегля, кожного разу, коли годувала малого. Допомогло. Все піднялося на свої місця. Потім вам ще чоловік допоможе :) Не хвилюйтеся, все стане на свої місця :)
    1. Важке, звичайно, бажано не піднімати.
    2. Я вирішила не чекати, поки само пройде\не пройде, і тому робила вправи.
    3. Так, мені допомогли, але я інтенсивно виконувала ті вправи, є ще комплекс вправ при загині матки, то я і такі робила, бо думала, а раптом після родів можна якось вправити, але загин певно вроджений, бо так і залишився.
    4. То вже лікар мав би сказати, я просто вважала на себе, не піднімала важкого.
     
  7. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: опущення матки

    дякую вам!!! ви навіть не представляєте як мене обнадіяли!!! а чому саме під час годування вправи робили?
     
  8. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: опущення матки

    значить дитину на руки не брати.
    якшо все одно дитину брати на руки - то можна і в слінгу
     
  9. DolceVita

    DolceVita Well-Known Member

    Відповідь: опущення матки

    під час ГВ затягується матка. Там якось м'язи пов'язані. Ніколи не годували аж до болю в районі живота!?
     
  10. tanchyk

    tanchyk хочу миру в Україні

    Відповідь: опущення матки

    І до болі, і до тошноти!
     
  11. natorella

    natorella Well-Known Member

    Відповідь: опущення матки

    вона скорочується, шось типу тонусу
     
  12. Масік

    Масік Well-Known Member

    Відповідь: опущення матки

    Стосовно скорочення матки під час годування то це відбавається за рахунок гормонального фону, так і справді декому це допомагає. Але не зайвим буде шанувати себе, ні підіймати тягарів, робити вправи - обов"язково! Ну і звісно без допомоги чоловіків тут не обійтися . І краще все робити зразу і вкомплексі, а то якщо запустити , потім купа проблем неприємностей і т.д.
     
  13. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: опущення матки

    я думаю як я тягну часом малого на 7 поверх в рюкзаку, в руці сумка... а ліфт не працює... вчора цілий день гуляла з візочком - щоб малого на собі не таскати. йому подобалось, аж раптом захотів спати, поки я 10 м до лавки йшла щоб погодувати він дерся в тому візку як кіт доверху... мда, непривично... шкода малого, а з другого боку хочетья щоб в нього були і братики-сестрички....

    мене ніколи не боліло під час годування, пам"ятаю сусідка в роддомі аж плакала.... та мене впринципі нічого не болить ніколи...... мене схватки не боліли майже, яке там годування болюче...
    пробувала робити вправи, ще б знати чи я їх правильно роблю...
    вчора в неті знайшла ... ТРЕНАЖОР!!!! і таке буває... з манометром!!! с ума сойті і нє вєрнутся... а ціна космос - шось 280 у о... пару трубок, кусок резини і манометер /маю такий в магазині, 60 грн коштує... за шо такі гроші??? десь в розділі для вагітних було про вправи для вагітних пам"ятаю, там теж про якийсь тренажер йшлося...
     
  14. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: опущення матки

    трохи нагуглила вправ, може колись ще комусь теба буде крім мене...

    6. Совет женщинам, страдающим опущением матки. Поставить этот орган на место поможет 10-20-минутное стояние на четвереньках. Процедуру проводить 2 раза в неделю, лучше всего утром, после подъема с постели.


    7. Упражнения от опущения матки:
    Лягте на спину, руки вытяните вдоль туловища, а ноги согните в коленях. Опираясь на стопу, поднимите заднюю часть. И так — 8-10 раз. Делать утром и на ночь. Каждый раз после окончания делать упражнение «велосипед».


    8. Чтобы избавиться от опущения, лягте на пол, поднимитесь и сядьте, не отрывая пяток от пола. И так несколько раз. Выполнять упражнение ежедневно. Кроме этого, надо целый день носить тугой пояс. Надевать и снимать его лежа. За месяц матка встанет на место.

    10. 2-3 раза в день лежать или сидеть в таком положении, когда ноги
    подняты выше туловища. Проделывать это каждый раз по 30-60 минут. Чем чаще это проделывать в течение дня, тем лучше.
    Помните, что в этом случае особенно вредно переедание. Недоесть всегда лучше, чем переесть. Самое главное - не поднимать тяжести.



    Часто женщины спрашивают, как лечить опущение матки. У меня оно было после вторых родов, вылечилась гимнастикой. Упражнения делала каждый день, постепенно увеличивая нагрузку, и избавилась от болезни через 8 месяцев. Хотела бросить занятия на седьмом месяце, но потом взяла себя в руки и заставила продолжать делать гимнастику. На восьмом месяце поняла, что опущения матки больше нет. Попробую описать эти упражнения.

    Положите на пол чистый коврик, скатайте валик из старого свитера и ложитесь на спину. Валик подложите под ягодицы так, чтобы наклон был: голова на полу, а ягодицы на валике. Ноги выпрямите, руки вдоль туловища.

    1. Левую ногу поднимите на 90*, не сгибая колен, опустите, теперь правую ногу поднимите, опустите, — 6-7 раз;

    2. Ноги вместе поднимите на 90*, не сгибая колен, опустите, — 6-7 раз;

    3. «Ножницы» — 20-30 секунд;

    4. «Велосипед» — 20-30 секунд;

    5. Ноги вместе, прямые. Теперь левую ногу — в сторону и вращайте вокруг оси 20-30 секунд. Теперь правую ногу в сторону и вращайте вокруг своей оси 20-30 секунд.

    6. Ноги вместе, поднимите, не сгибая колен, одновременно поднимите руки так, чтобы пальцы рук коснулись пальцев ног, — 6-7 раз. Опустите ноги.

    7. Ноги вместе, поднимите согнутыми в коленях, делайте наклон одновременно влево, потом вправо так, чтобы спина не отрывалась от пола, — 6-7 раз.

    8. Ноги согните в коленях, руки — под ягодицы, не отрывая плеч от пола, — 6-7 раз.

    9. «Свечка» — 20-30 секунд.

    10. Уберите валик, делайте «Волчок».

    11. Лягте на валик животом, ноги прямые, руки впереди. Одновременно руки и ноги приподнимите над полом на 20-30 секунд, — 6-7 раз.

    12. Встаньте на четвереньки и выгибайте спину вверх, вниз — 6-7 раз.

    13. На четвереньках, правую ногу выпрямите, потом левую — 6-7 раз.

    14. Встаньте. Левой рукой держитесь за стул, правую ногу в сторону, делайте взмахи, — 6-7 раз. Теперь на другую сторону.

    15. Левой рукой держитесь за стул, а правой ногой делайте вращения вокруг своей оси, теперь поменяйте ногу — 6-7 раз.

    16. «Ласточка».

    Прыгать и бегать нельзя. Делать каждый день на голодный желудок. Не поднимать тяжести. Мне сейчас 57 лет. Выполняю физическую работу, ношу тяжести, много хожу пешком, не перестаю делать гимнастику до сих пор, несмотря ни на что. Опущения нет. Советую не запускать эту болезнь, а вовремя ее лечить.
     
  15. dieSonne

    dieSonne Well-Known Member

    Відповідь: опущення матки

    Залежи яку. Я просто старшого мала, то йому навідріз відмовила в носінні на руках, в нас його носив татко. Якщо опускання серйозне, то і власну дитину бажано не носити до того часу, поки м'язи не піднімуть матку на місце, бо при сильному опущення, можливе випадіння матки назовні. Думаю коментарі зайві.
    Там не м'язи пов'язані, там все на рівні гормонів, під час годування грудьми виділяється гормон окситоцин
     
  16. loreniya

    loreniya Well-Known Member

    Відповідь: опущення матки

    була я в лікаря нарешті!!! все не так страшно як я думала, є деяке опущення, але лікар сказав що я його бачити не можу... те що бачу я це розтягнені стінки... ле казав що це ще підтягнеться... тягарів не носити, але часом на ручки дитину взяти можна... Слава Богу!!!

    про ношення в слінгу чи поньє можна забути, бо то легше на руки, але на "ті" м"язи все рівно іде нагрузка... хоч бери і на барахолку став... (то жарт - я ніколи не продам тавких потрібних речей!!! )
    причина яку назвав лікар - дитина 4 кг, яка впринципі рахується великою, а при моїй тілобудові - дуже великою...
     
  17. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: опущення матки

    У моєї куми така сама проблема. Вона відразу на другий день після пологів відчула , що в неї опустилася матка. Тоді їй сказали, що вона підніметься і все буде добре. Час від часу вона її відчувала, матка то опускалася то піднімалася. Поки були на ГВ то ще було пів біди, а от коли закінчили ГВ, то матка опустилася досить низько. Їй призначили крім різноманітних вправ ще колпексин. Тепер після 5 місяців використання колпексину говорить , що є зміни. Але тільки бере малого на руки і відчуває як матка опустилася.
     
  18. olenkastar

    olenkastar Well-Known Member

    Відповідь: опущення матки

    дівчата,вся справа навіть не в важких дітях і слінгах,а в нашому організмі. усе має бути гармонічно і на свому місці! в деяких випадках збільшені внутрішні органи (шлунок,печінка) можуть тиснути на матку і опускати її,тому потрібно спочатку "піднімати" інші органи.бо в таких випадках, піднімаючи матку нічого доброго не вийде,адже інші органи ж всерівно залишаться збільшеними. тому потрібно робити і сприймати слова лікарів в міру!
    мені після викидня ставили опущення (я його сама відчула,нащупала що матка нижче ніж була),але здаеться все само стало на свої місця, відколи я почала робити "розгрузочні" дні та вправи (присідала в основному і йога). дуже добре в таких випадках допомагає йога та пілатес. ще кажуть (не перевіряла на собі) для жінок дуже добре займатися танцем живота- допомагає сприймати себе як жінку, приводить в гармонію жіночі енергії.

    звичайно,в запущених випадках треба приймати міри одразу ,але краще, до того не доводити себе і старатися тримати організм в тонусі і гармонії.
     
  19. ksuhanova

    ksuhanova New Member

    Відповідь: опущення матки

    изделие медицинского назначения для укрепления мышц тазового дна
    z-l.com.ua/ru/colpexin/
     
    • Подобається Подобається x 1
  20. saxum

    saxum New Member

    Відповідь: опущення матки

    після других пологів в мене та сама проблема, буквально на днях була в гінеколога. купила колпексин ну і вправи.