Порадьте лікаря психіатра

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Neytasa, 8 Листопад 2010.

  1. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Може є на форумі або хтось знае до кого можна звернутись і проконсультуватись.
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    А дієтологи вже безсилі?
     
    Останнє редагування: 8 Листопад 2010
  3. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    мені не смішно.

    ---------- Додано в 13:22 ---------- Попередній допис був написаний в 12:55 ----------

    Це не особисто мені,а близькій людині. А лікаря такого профілю не легко найти.Мені потрібно порадитись про назначені препарати і варіанти лікування.
     
  4. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Я би радила завідуючу 10-го відділення психіатр. лікарні на Кульпарківській Ярославу Юріївну Кирилюк, хороший спеціаліст і уважна, чуйна людина. Роб.телефон 264-66-73. Правда, зараз вона у відпустці до 18 листопада. ЇЇ спеціальність - суто психіатрія.
    Якщо потрібен психіатр-психотерапевт, то раджу Гривула Ростислава Теодоровича, який працює у лікарні, яка відноситься до психдиспансеру на Матюшенка. Це вул Олени Бесараб,2 (недалеко від водоканалтресту на Зеленій), подзвонити в двері і сказати, я на консультацію до Гривула. Під кабінетом жива черга. Тел 097-34-17-443.
     
  5. bioland7

    bioland7 Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Знаю,що є така досвідчений лікар Дулішня (ініціали не пам"ятаю), вона приймає на Кульпарківській,чула від кількох лікарів, що вона хороший спеціаліст.
     
  6. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    а панічні страхи він лікує?
    і впринципі як?

    ходила вже до двох, їх цікавлять лише гроші :girl_cray:
    тай неадекватні трохи люди
     
  7. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    За страхи не знаю, можна спитати його самого, в принципі, страхи якраз потребують психотерапії. Лікується в нього моя добра знайома, дуже задоволена, за гроші, каже, що він не говорить, скільки дасть, стільки добре. Раз дає 50 грн, а другий раз і менше.
     
  8. Donner

    Donner Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Хороший лікар Кулик Богдан Володимирович, доцент, працює на кафедрі на Кульпарківській. Мій швагро в нього лікував нервовий зрив й на тому фоні - періодичні запої. Я минулого року писав на форумі про цей тягар сестри. Час покаже результат, бо то тре довго чекати, але сам підхід лікаря нам сподобався. Він недешевий доктор, але реально відпрацьовує оплату. В нього й психотерапія, медикаментозне лікування, рефлексотерапія. Уважний до пацієнта й його родичів, все ретельно пояснює.

    Пишу то, й згадую, як минулого року ми з безвиході звернулися до такого собі дохтура Юрченка, чиї рекламні щити про обрив запою висять у Львові. Сходу взяв 800 грн, прислав медсестру, яка три дні колола якісь ліки, не пояснюючи, що це й які наслідки. Коли прийшли до нього на розмову, за порадою, він взяв ще 200 грн і запитав: "Ну, і що ви від мене хочете?". Просто раджу всім, хто клюне на його рекламу (а її є трохи в Інтернеті й на щитах), тікати геть від цього шарлатана-бариги.
     
  9. kozochka

    kozochka Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    На Кульпарківській є дуже хороший лікар Крукевич. Імя непамятаю. Він знаходиться в першому будинку біля воріт, здається неврологічне відділення. Бере скільки йому даш.
     
  10. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    В якому плані цікавлять лише гроші, поясніть. Просто якщо вони кажуть прийти ще і ще то це не виманювання грошей це необхідність. Психотерапія інколи триває понад рік і довше. Може тому багато людей вважють що вони хочуть горошей , бо змушують ходити до них часто. Ми ще не звикли звертатися по допомогу до такого лікаря, але ж ви платити гроші стоматологу за поліковані зуби, то чому нам так дивно платити гроші за поліковану душу, це ІМХО
     
  11. Neytasa

    Neytasa Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Бувае що і тільки гроші,спеціально виписуе рецепт не на довго щоб знов до неї прийти,а коли приходиш,коротенько питае як справи,а гроші бере як за повноцінний прийом...і ще багато варіантів.
     
  12. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    ходила до психотерапевта, записувалась наперед за тиждень, склалась ситуація коли через проблеми зі спиною не змогла прийти
    а так як він приймає лише 2 рази в тиждень, позвонила лише в день прийому
    то був його крик по телефону, як це я не прийду, тоді я все одно заплачу за цей день і він ще подумає чи записати мене на інший сеанс

    ось так сумно
     
  13. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Ну все зрозуміла , тоді ви дійсно потрапляли до шарлатанів.
    То пишіть їх прізвища, аби інші оминали
     
  14. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    не знаю про шарлатанство, бо черга до нього велетенська, тай йшла, бо порадили його і статтю навіть в неті знайшла про нього

    але просто неприємно, коли психотерапевт - старша людина і веде себе настільки неадекватно (кричить на тебе і кидає трубку),
    я задумалась кому з нас двох треба лікуватись :girl_nea:

    ---------- Додано в 16:23 ---------- Попередній допис був написаний в 16:20 ----------

    ps.психотерапевт Яцишин Б.Я., приймає в приват кабінеті, клієнтцентрована терапія
     
  15. Poema

    Poema New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Дівчатка, хто може порадити хорошого сімейного психотерапевта? Крім того, потрібен спеціаліст, який би допоміг справитися з залежністю від інтернет-покеру. Буду дуже вдячна за координати лікарів.
     
  16. Wonder

    Wonder New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    швидше вам треба психолог, бо психотерапевт ще лікує лікарствами, а нашо вам та хімія:sad:
    можу порадити, сама ходила, вона сімейний психолог
    хоча в мене була інша проблема(я тоді між ними не дуже розбиралась), але вона допомогла:girl_dance:
    і ще є підлітковий психолог, це окрема спеціальність, теж знаю хорошого,
    то вам якого? :)
     
  17. Poema

    Poema New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Дуже буду вдячна за координати цього сімейного психолога. Можна в пп.
     
  18. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    вірно він лікує ще лікарствами , але тільки тоді коли це необхідно і не обов"язково завжди у терапії присутнє лікарство як на мене із залежністю ігровою боряться без ліків. Не кожен психолог здатен допомогти у такій справі, все таки це більше парафія психотерапевта.

    Можу порадити вам психотерапевтів які працюють власне із залежностями.
     
  19. Poema

    Poema New Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Буду дуже вдячна.
     
  20. Ljus6ka

    Ljus6ka Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте лікаря психіатра

    Poema відправила вам в ПП