КПК

Показати повну версію : "Гаррі Поттер та Смертельні реліквії: Частина 1 (2010)"

Сторінки : [1] 2

LoveIzabella
12.11.2010, 23:24
Признаюся - хворію на цей фільм.
Перечитала всі книги, передивилася всі фільми.
З нетерпінням чекаю цієї частини. Бачила треки - просто млію від тих всіх спецефектів і "наворотів"!...
А що Ви думаєте? (може я ще не подорослішала?)
Чи дивляться цей фільм дорослі?
(бо в тому плані я аж ніяк не схожа на дорослу людину:girl_blum:)

Orman
12.11.2010, 23:37
що думаємо, що думаємо ...

З нетерпінням чекаємо! Ось що.

Чи дивляться цей фільм дорослі?
так ви не одна :). Або ми ще не дорослі гггггг

Coshitce
12.11.2010, 23:52
Також прочитала всі 7 книг :girl_blush2: і переглянула всі фільми, які є. І так як і

А мій вік вже з категорії "дорослі":girl_wink:

natorella
13.11.2010, 00:32
З нетерпінням чекаємо
ти коли підеш? я так хочу з дівками 18

Abraira
13.11.2010, 03:35
Угу :) Я теж з категорії "дорослі" перечитала усі книжки, як була вагітна :connie_pull-pigtail Коли прем"єра?

algo
13.11.2010, 10:25
І я піду,і я піду!!але після 21,бо ніяк раніше не вийде!я недавно знов перечитала всі книжки!

Orman
13.11.2010, 20:13
ти коли підеш? я так хочу з дівками 18

а чого 18 - то ж навала буде. Чи тобі нєвтєпьож?

В мене наступні 2 тижні буде не той настрій - муж їдуть у відрядження, а я роблюся смурна. Не радує мене ніц.

Коли прем"єра?

та якраз 18 листопада

Kofein
13.11.2010, 20:40
Хууууууух............. то я не одна така:girl_wink:
Теж чекаю прем*єру!!!!! Доречі по новому зараз іде Гаррі Поттер:girl_yes2:

Abraira
13.11.2010, 22:08
та якраз 18 листопада
Оу, то не з моїм щастям на прем"єру попасти :( Все щось станеться (Про "Сутінки" навіть згадувати не хочу, так отруїлася, що за весь час показу, так в кінотеатр не потрапила :()

Улянка
13.11.2010, 22:44
може я ще не подорослішала?

Може й не подорослішали. В мене, наприклад, в роддомі води відійшли а я сьому частину дочитувала якраз))))
Хочу подивитись фільм в кінотеатрі!!!!! Все таки вдома це не те. Тим більше, перше що з"явиться в неті -то піратка зв жахливій якості

Orman
13.11.2010, 22:54
Оу, то не з моїм щастям на прем"єру попасти
та прем"єра, то не конче :) Підем потім з дітками - як з Сутінками було. Здається я була єдина повнолітня в залі :girl_haha:

Deidra
13.11.2010, 22:58
І я з нагоди виходу нового фільму перечитала уже вкотре всі книги ;) І чоловіка підсадила - правда, на фільми :girl_yes: І тепер він навіть задумався, чи не перечитати книги, бо я ж їх так хвалила :girl_smile: Одним словом, тепер разом чекаємо на "Смертельні Реліквії" :girl_tender:

LoveIzabella
13.11.2010, 23:07
ЮХУУУУУ!
Я не одна!!!!!
Клас...:girl_tender:
У мене сестра менша (14р). І то вона не так чекає прем"єри як я:girl_wink:
Але, погодьтеся, що фільм без прочитаної книги не так сприймається!
Щойно знов (в черговий раз) передивилася 4 частину по новому і знов мені по-інакшому виглядає...Я собі потім аналізую, проводжу паралелі з нашим життям, сестра каже, що мені лікуватися треба:girl_blum:, але поїде зі мною 20 на фільм;)!
Чула, що його спочатку мали показувати у 3Д, але передумали і будуть показувати у 2Д. Питаннячко: 2Д - це просто нормально дивитися, чи ще якісь навороти?
Просвітіть село! Дякую;)

Kofein
13.11.2010, 23:46
Чула, що його спочатку мали показувати у 3Д, але передумали і будуть показувати у 2Д.
2Д - це без всяких наворотів

ola-lyola
13.11.2010, 23:53
В мене Ярка вже чекає, бо побачила рекламу і питає коли буде. Цікаво чи там не буде нічого страшного для неї.

LoveIzabella
14.11.2010, 00:21
Цікаво чи там не буде нічого страшного для неї
Ой, навіть не знаю...Але якщо вона дивилася попередні, то думаю знає, що її чекає.
Хоча спецефекти обіцяють бути набагато крутішими, ніж у попередніх фільмах!
Перегляньте спочатку треки по кусочках (їх повно - варто лиш ввести назву фільму;)), якщо не впевнені вести доню чи ні!
Я навіть не знаю, чи я б вела свою...Сама деколи очі закривала на деякі сцени (особливо в 6 частині)..
Але то чисто моя думка!

ola-lyola
14.11.2010, 00:35
Сама деколи очі закривала на деякі сцени
Ось і я задумалась... Ярка бачила наразі лише перші 4 частини і то вдома. Напевно спершу сходжу сама... Найгірше що в садку при вході вже плакат висить і воно не відстане, вчора сама прочитала що з 18 листопада і питала то скільки ще днів чекати.

Deidra
14.11.2010, 00:50
в садку при вході вже плакат висить
Як на мене, то не зовсім дитяча казочка, хіба перша книга... Чим далі - тим моторошніше якось.

LoveIzabella
14.11.2010, 01:00
Чим далі - тим моторошніше якось.
Ось і я про те ж...
Зовсім не садкова "казка":girl_nea:
Що ж це вони у садку вивісили?

ola-lyola
14.11.2010, 01:04
Що ж це вони у садку вивісили?
Просто в нас школа-садок(1-4 класи) і там частенько постери з кінопалацу вішають.Прийдеться з Яркою домовлятись...

Abraira
14.11.2010, 01:30
Зовсім не садкова "казка"
Там, починаючи з другої серії, когось обов"язково вбивають, з позитивних героїв.... я би дитині такого дивитися не давала (мені, з моєю дитячою психікою, і то неприємно дивитися, як батько над тілом Седріка плаче і т.д.) :girl_nea:

LoveIzabella
14.11.2010, 02:27
Правда?А у 5 частині - Сіріуса вбили...
В 6 - Дамблдора...В 7 взагалі так багато добрих персонажів померло, аж плакала як читала:(
Геть не позитивно!
Але - думаю, втратою позитивних героїв автор хотіла показати, що перемога добра завжди супроводжується жертвами, бо так є в реальності!

---------- Додано в 02:27 ---------- Попередній допис був написаний в 01:46 ----------

Фото, Обої, Ролики, Саундтреки до Гаррі Поттер та Смертельні реліквії: Частина 1
http://www.multikino.com.ua/film/?id=2844

Abraira
14.11.2010, 02:52
А у 5 частині - Сіріуса вбили...
В 6 - Дамблдора...В 7 взагалі так багато добрих персонажів померло, аж плакала як читала
Я про то і кажу, не помирає ніхто у першій частині, а далі..... Я коли прочитала, що Буклю вбили, ледве не плакала, мовчу про фінальний бій :( :( :(

Orman
14.11.2010, 19:45
Буклю

а це хто? Ти російською читала, бо в моїй книжці такого не було.

OlgaSoroka
14.11.2010, 19:52
а мені дуже хочеться продовження

я_тут
14.11.2010, 21:39
Оо і я чекаю дуже-дуже, я теж на останньому місяці вагітності всі книжки перечитала і фільми передивилась, а до того щось зовсім не цікавилась :)
а так хотілось,щоб в 3Д було...

Orman
14.11.2010, 21:43
щоб в 3Д було

нє-нє не треба, або на вибір. Мене від 3Д голова болить :(

LoveIzabella
14.11.2010, 23:05
а це хто? Ти російською читала, бо в моїй книжці такого не було.
Це Гедвіга! Ох, то ж на самому початку 7 книжки:(
Потім той маленький прикольчик появився - Левконія, що Левом називали жартома;)

---------- Додано в 23:05 ---------- Попередній допис був написаний в 23:02 ----------

а так хотілось,щоб в 3Д було..
Я б пішла!!
Ще з роду-віку не бачила того 3Д - от таке я село (ги-ги)
Планувала піти на Шрека, потім на Аватара (чи навпаки)...в кінці навіть не знаю чи колись дізнаюся "шо ето за птіца"...

kuzichka
14.11.2010, 23:11
Я коли прочитала, що Буклю вбили, ледве не плакала, мовчу про фінальний бій
Ви ледве не плакали, а ревіла (і одночасно сміялася з того що мене аж так "криє").

Іспанка
14.11.2010, 23:21
А мені коліжанка зробила мегаподарунок - придбала квитки на 18 число!!!:)Я така рада як слонь!Головне,що коліжанка така сама поттероманка як і я:)Такшо з нетерпінням чекаю четверга і сподіваюся,що ніц не зірветься(тьху-тьху-тьху)

LoveIzabella
14.11.2010, 23:25
(і одночасно сміялася з того що мене аж так "криє"
О! не повірите, але мені навіть сниться:girl_crazy:
А що поробиш - треба якось себе відволікати від побуту і одвічних проблем!:dance::agree:
Ну так, погоджуся, троха деколи забагато, але таке вже ми покоління і з цим ніяк не можна бортися:blush:

natorella
15.11.2010, 23:44
придбала квитки на 18 число!
коли??? ми з одрі і з танею йдемо на 12:50

Vittoriya
16.11.2010, 00:00
І я страшна поттероманка..Перечитала всі книги,мої двоюрідні брат і сестра мене на то підсадили.Приїхала раз до них на вихідні,прочитала першу книгу.І пішло...З нетерпінням чекаю прем'єри,але в той день не піду.Ми з коліжанками-поттероманками підем пізніше,вже коли трохи вляжеться прем'єрна паніка :)

Бурулька
16.11.2010, 00:21
коли трохи вляжеться прем'єрна паніка
Сьогодні купили квитки на 21 число (неділю) на 10,00. Була приємно вражена відсутністю черг і наявністю квитків (відсотків 80 квитків ще не продані на цей сеанс). Коли йшли на попередній фільм, то чоловік вистояв в черзі більше години і то квитки брав не на день прем"єри.

Deidra
16.11.2010, 00:35
І я взяла квиточки на п*ятницю :girl_claping: Без черг - онлайн :girl_yes2:

Abraira
16.11.2010, 03:36
а це хто? Ти російською читала, бо в моїй книжці такого не було
Сова :)
Я читала українською, але усі фільми в мене російською, тому звикла до цього імені (а слово "горокракси" в мене досі зніяковіння викликає)

LoveIzabella
16.11.2010, 12:00
Без черг - онлайн
Як забронювати квиточки на суботу, онлайн чи по телефону? Взагалі, туди можливо додзвонитися??
Так хочу в суботу!!! А як там розклад, коли іде?
Я щось на сайті нічого не вмію довідатися, підкажіть!!!

Vittoriya
16.11.2010, 12:11
Сова
Я читала українською, але усі фільми в мене російською, тому звикла до цього імені (а слово "горокракси" в мене досі зніяковіння викликає
а мені більше подобається ім'я сорви у перекладі наших книжок.А ота Букля мене цілий час нервувала,ніяк не могла звикнути,чого то вони її так називають...

Deidra
16.11.2010, 13:05
Як забронювати квиточки на суботу, онлайн чи по телефону? Взагалі, туди можливо додзвонитися?? Так хочу в суботу!!! А як там розклад, коли іде? Я щось на сайті нічого не вмію довідатися, підкажіть!!!

Додзвонитися до них вважаю просто везінням :) Тому, якщо не шкода додаткові 3 грн на квиток, купувала би онлайн.

На сайті Кінопалацу натискайте на "Купити квитки онлайн" під назвою Кінопалац -> шукаєте Гаррі Поттера і натискаєте на час початку сеансу у потрібний вам день -> читаєте інструкцію і далі дієте згідно з нею :girl_wink:

Abraira
16.11.2010, 14:18
чого то вони її так називають..
Бо БУКЛЯ у рос. мові означає "кругленьке, пухкеньке".... тому, як на мене, ім"я абсолютно виправдане, щодо російського перекладу. Щодо дитячих речей ще часто кажуть "з буклями" в сенсі бомбонів великих :girl_yes2:
І ось такі зачіски також з буклями
http://www.mycharm.ru/files/2122007/hairs_14.jpg

Deidra
16.11.2010, 14:56
Бо БУКЛЯ у рос. мові означає "кругленьке, пухкеньке".... тому, як на мене, ім"я абсолютно виправданеМило так получилося у них з тою Буклею :girl_in_dreams: Але ж чому вона має бути саме мила, кругленька і пухкенька, якщо автор назвала її Ядвігою :girl_flag_of_truce:, німецьким іменем, що має старонімецькі корені зі значенням "баталія, битва"?
Хоча :girl_wink:мені "Хедвіг" все ж більш співзвучне з перукою на голову (head wig) :connie_pull-pigtail

Vittoriya
16.11.2010, 14:59
Бо БУКЛЯ у рос. мові означає "кругленьке, пухкеньке".... тому, як на мене, ім"я абсолютно виправдане, щодо російського перекладу. Щодо дитячих речей ще часто кажуть "з буклями" в сенсі бомбонів великих
І ось такі зачіски також з буклями
а яке ім'я сови у оригінальній мові?Гедвіга таки класно звучить.

La esposa
16.11.2010, 15:01
горокракси

а що це?

ну, дівки, взяли і порозказували, що буде :) ми з мужом чекаємо якісного ріпу... хоча, я би в кіно схождила... :)

Vittoriya
16.11.2010, 15:04
а що це?
то треба прочиати книжку,щоб зрозуміти :) це такі штуки,в яких зберігаються розділені кусочки душі.:) хмм...дивно звучить..

nattsol
16.11.2010, 15:39
а яке ім'я сови у оригінальній мові?
Hedwig, тобто теж Гедвіга :)
Додзвонитися до них вважаю просто везінням
а таке буває? мені ще жодного разу не вдалося

Orman
16.11.2010, 15:52
дівчата щоб не ламати кайф тим хто книжку не читав. Ховайте інформацію про сюжет під спойлер "детальніше". Або пишіть рожевим. Хто схоче той прочитає, а кому цікаво зберегти інтригу буде мати таку можливість.

Abraira
16.11.2010, 18:02
ну, дівки, взяли і порозказували, що буде
Я думала, в цій темі вже усі дописувачі книжку прочитали :connie_pull-pigtail

Deidra
16.11.2010, 19:09
ну, дівки, взяли і порозказували, що буде
Так горокракси (чи як їх там) були уже в шостій частині :girl_flag_of_truce: Ми просто нагадали :girl_yes2:

La esposa
16.11.2010, 19:20
Так горокракси (чи як їх там) були уже в шостій частині

ааааа, значить я просто російською дивилася, а як воно в рос. перекладі звучить?

Abraira
16.11.2010, 19:23
Так горокракси (чи як їх там) були уже в шостій частині
Горокракси - це і є смертельні реліквії :)

---------- Додано в 21:23 ---------- Попередній допис був написаний в 21:21 ----------

ааааа, значить я просто російською дивилася, а як воно в рос. перекладі звучить?
Це те, про що молодий Волондеморт питав у викладача, частина видаленого спогаду про це була :) Не знаю, як російською, бачила лише в українському перекладі.

Orman
16.11.2010, 19:29
Горокракси - це і є смертельні реліквії

Вікусь ти чьо, попутала?
обережно спойлер!
Горокракси то там де частинки душі зберігаються, а смертельні реліквії - паличка смерті, воскресальний камінь (ну він один був заодно горокраксом) і плащ-невидимка.

Deidra
16.11.2010, 19:54
Це те, про що молодий Волондеморт питав у викладача, частина видаленого спогаду про це була
В різних варіантах перекладів зустрічала різні назви: горокракси, хоркрукси, крестражи, окаянты (два останні певно лише в російських перекладах). В оригіналі horcrux.

Abraira
16.11.2010, 20:29
Вікусь ти чьо, попутала?
Єссссс :) То я так тішуся, що піду в день прем"єри на фільмєц :connie_pull-pigtail
Квитки онлайн ФОРЕВЕР!!!!!!
Хтось ще буде на вечірньому сеансі?

natorella
16.11.2010, 20:46
вляжеться ажіотаж??? фільм буде йти тільки 6 днів - то нема чого тягнути
таки ми з дівками будемо перві)))))))

Orman
16.11.2010, 20:52
фільм буде йти тільки 6 днів -
ви чьо серйозно?! Вони що з дуба рухнули? Да уж "вміють" в нас бізнес робити.

*пішла плакати*

Catherine85
16.11.2010, 21:07
а як воно в рос. перекладі звучить?

Есть два основных варианта перевода: крестражи и хоркруксы.

Мы с подругой идем 18 на 18.30. Ничего особо хорошего ждать от Йейтса не приходится, так хоть на Билла Найи в роли Скримджера посмотрим.

kvVItKA
16.11.2010, 21:29
Я думала, в цій темі вже усі дописувачі книжку прочитал
я прочитала тільки перші три книги :girl_blush2: пам"ятаю вкінці третьої частини дико ревіла, а чого не пам"ятаю...давно то було... в Україні тоді ще першу частину навіть не надрукували. А тепер нагнали ви мені охоти, на днях піду куплю всі частини, а от з фільмом точно пролітаю:(,з Нікусею в кінотеатр ще рано....

Abraira
16.11.2010, 21:54
Мы с подругой идем 18 на 18.30
:( Шкода, не перетинаємось :( Але я малого на ті години лишити не можу......

Vittoriya
16.11.2010, 22:49
фільм буде йти тільки 6 днів
а хто таке сказав?:shok:

Abraira
16.11.2010, 23:03
а хто таке сказав?
То в роскладі є.... правда не 6 а 7, до 24-го числа.

Vittoriya
16.11.2010, 23:05
. правда не 6 а 7, до 24-го числа.
а може просто розклад є розписаний на тиждень.Таке буває на сайті.

LoveIzabella
16.11.2010, 23:09
а хто таке сказав?
Ну так же ж завжди - прем"єра у четвер і показ триває до наступної середи!
Щось я не даю ради з тим онлайн...
Хотіла на уботу, а там на 12.30 лишився хіба весь 16 і пару місць з 15ряду...Навіть не знаю що робити...
Завжди брала 8 ряд, 8,9 місця. А хто знає, у 15 ряду ще щось видно?

Бурулька
16.11.2010, 23:24
лишився хіба весь 16
Наш улюблений ряд :) Не люблю перед проходом сидіти, бо завжди найдеться хтось, хто буде ходити... а з 16-ого ряду все прекрасно видно, чути, і ніхто не заважає...

LoveIzabella
17.11.2010, 00:13
прекрасно видно, чути, і ніхто не заважає..
Дякую!
Тепер лишилося розібратися, чому мою карточку не хочуть там приймати?Вроді грош там є...а що може бути?

---------- Додано в 00:13 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:33 ----------

УРА! Мені вдалося забронювати 2 квиточки, але у Довженка.
Тільки то нічого, бо ми вже були там на 5 частині із гарними враженнями;)
Там ще місця повно, кому не вистачить місць на Театральній, приходьте в суботу у Довженка!;)

Alicia
17.11.2010, 17:17
Як я хочу піти на Поттера:girl_in_dreams:...так само сильно, як мій коханий НЕ хоче.:girl_nea: Він жодної серії не бачив, але з нотками сарказму вчора сказав, що завжди мріяв піти на сьому чатину Гаррі Поттера:girl_crazy:...Заради мене...Ех, і без нього не хочеться, і пропустити ТАКОЇ прем'єри не можу!:girl_in_dreams:

Orman
17.11.2010, 19:20
Як я хочу піти на Поттера...так само сильно, як мій коханий НЕ хоче. Він жодної серії не бачив, але з нотками сарказму вчора сказав, що завжди мріяв піти на сьому чатину Гаррі Поттера...Заради мене...Ех, і без нього не хочеться, і пропустити ТАКОЇ прем'єри не можу!

мій роки три-чотири впирався, ні кіно ні книжка його не цікавили - а тепер, ще посильніше за мене втягнувся :)

natorella
17.11.2010, 19:32
правда не 6 а 7
ну не місяць же

---------- Додано в 19:32 ---------- Попередній допис був написаний в 19:30 ----------

я хочу піти на Поттера...так само сильно, як мій коханий НЕ хоче. Він жодної серії не бачив, але з нотками сарказму вчора сказав, що завжди мріяв піти на сьому чатину Гаррі Поттера...Заради мене...Ех, і без нього не хочеться
не розумію - нашо вам тягнути людину яка не хоче йти
тільки собі настрій псувати

Alicia
17.11.2010, 19:51
не розумію - нашо вам тягнути людину яка не хоче йти
тільки собі настрій псувати
де написано, що я збираюся його тягнути? просто написала, що без нього іти в кіно не хочеться.

мій роки три-чотири впирався, ні кіно ні книжка його не цікавили - а тепер, ще посильніше за мене втягнувся
Його насторожує тільки те, що це (йому здається) просто дитяча казка. Тому він і не намагався подивитися жодної серії...

Лідочка
17.11.2010, 20:01
це і є смертельні реліквії
та ні, смертельні реліквії - це дари смерті, хіба ні?То плащ, паличка і воскрешальний камінь. А горокракси, то горокракси.....Читала тільки в українському перекладі.
Приєднуюся до всіх поттероманок:) Перечитала всі книжки, деякі в оригіналі. Наразі перечитую останню частину. На фільм дуже хочу сходити, напевно 1 січня.

LoveIzabella
17.11.2010, 20:43
Як я хочу піти на Поттера
Пішли зі мною!!!!;)У Довженка у суботу на 12.50. 10ряд, 7,8місця!
Маю один квиточок-сестра захворіла:(

Abraira
17.11.2010, 21:35
На фільм дуже хочу сходити, напевно 1 січня
Я дурна чи п"яна? ПЕРШОГО СІЧНЯ????? Чи то повтори будуть святкові? Чи прікалуєтесь?

natorella
17.11.2010, 21:39
я от дивлюсь шо дуже багато дівчат читали серію коли були вагітні))))
хороше чтиво)
саша (коли по телевізору йде поттер) завжди підглядає;)

---------- Додано в 21:39 ---------- Попередній допис був написаний в 21:38 ----------

ПЕРШОГО СІЧНЯ????? Чи то повтори будуть святкові? Чи прікалуєтесь?
то може дівчина помилилась)

Бурулька
17.11.2010, 22:41
дуже багато дівчат читали серію коли були вагітні)
Я читала, коли гуляла з донечкою вже після її народження. Гуляли по 6-8 годин, більшість з яких вона спала, тому читалося швидко :)
Почалося все, коли Христинка прокинулася десь біля четвертої ранку і не хотіла спати, сварилася, коли я очі закривала, і вимагала, щоб я їй щось розповідала. Через декілька хвилин мені набридло просто сюсюкатися, тому я взяла "Філософський камінь" і читала декілька годин вголос (різними голосами). Найбільше доні подобався Геґрід :)

Abraira
17.11.2010, 22:44
Найбільше доні подобався Геґрід
Він такий файнюній в українському перекладі :) просто ЙОЙ :)))))

Orman
17.11.2010, 23:15
треба попросити Бурульку почитати голосом Гегріда - є що послухати, напевно. Така маленька Бурулька читає "великим" голосом.

Vероніка
18.11.2010, 12:05
Як я хочу піти на Поттера...так само сильно, як мій коханий НЕ хоче.
Мій теж на перші частини не хотів ходити - каже, що я казки не бачив. А тепер, коли спецеефекти крутіші стали і казка вже не зовсім казка, деколи і до триллера недалеко, сам квитки бере. :girl_crazy:
До речі, брали квитки у Довженка у вівторок на 19 - ми були першими покупцями, ще ні одне місце не було викуплене. А в Кінопалаці нормальні місця всі зайняті були. Я вирішила, якщо 3Д немає, можна і на Довженка йти.

Naturals
18.11.2010, 13:03
І я з чоловіком йдемо на Поттера 21 числа на 10:00.:girl_dance:
П.с. Бурулька будемо з вами сусідами.

algo
18.11.2010, 14:21
А я йду в неділю на 15,40!!!!! ура!!!!так мало вже квитків в продажі!!якщо що, я на 14 ряді 123 місце)))

nattsol
18.11.2010, 14:32
ми теж ідемо в неділю, але аж на 21:20 (хотіли раніше, але ж ми перебірливі: нам треба так, щоб в центрі сидіти :girl_crazy:)

natorella
18.11.2010, 14:38
дитина вчора розбила губу і піднебіння
ввечері ліг з температурою 37,4
вночі мало спав, багато ссав, соплі і ниє з самого ранку
в мене почались КД такі болючі, шо навіть дихати важко

як думаєте - я пішла в кіно????

то я вже раз 3тій йду на чергову премєру гаррі отаким чином((( шо за везуха?
маю сподівання шо таки піду до 24 числа (бодай сама) на будь-яке місце - ай хоуп соу

---------- Додано в 14:38 ---------- Попередній допис був написаний в 14:36 ----------

так мало вже квитків в продажі!!

ідемо в неділю, але аж на 21:20 (хотіли раніше, але ж ми перебірливі: нам треба так, щоб в центрі сидіти
всьо - капець, не встигну(((((((((

algo
18.11.2010, 14:50
Встигнеш!! питала я на касі доки, вона каже що поки розклад тільки на один тиждень, але швидше за все буде ще один тиждень!

Abraira
18.11.2010, 15:11
швидше за все буде ще один тиждень!
Вітаю, як мінімум, Натореллу і Орман :)

natorella
18.11.2010, 15:29
питала я на касі доки, вона каже що поки розклад тільки на один тиждень, але швидше за все буде ще один тиждень
слава небу!!! я вже боюсь шось казати
тільки зберусь на поттера (всім друзям і знайомим нарозказую - шо так і так, піду, побачу, УРА) - з*явиться якась причина, щоб не піти

Orman
18.11.2010, 16:17
тільки зберусь на поттера (всім друзям і знайомим нарозказую - шо так і так, піду, побачу, УРА) - з*явиться якась причина, щоб не піти

а ти втіхаря збігай :lol:

natorella
18.11.2010, 16:30
ти втіхаря збігай
розкусила
я так і зроблю - на б-я місце в б-я ряду

Лідочка
18.11.2010, 17:37
Я дурна чи п"яна? ПЕРШОГО СІЧНЯ????? Чи то повтори будуть святкові? Чи прікалуєтесь?
Таки дівчина помилилася:) Я мала на увазі 1 грудня, наскільки чула, то ніби довше буде йти ніж тиждень. Побачу....

natorella
18.11.2010, 17:44
я так і зроблю
мені попроблено
розбила шойно брову до системного блоку - гуля висить - ше за годину взагалі фонар буде
і то тільки перший день показу
шо чекає мене наступні 2 тижні?????
в кіно хіба в окулярах йти
ну шо ти скажеш? то якийсь нефарт

algo
18.11.2010, 17:47
а ти йди на 9,20 вечора))темно буде, а в кінопалаці швиденькими перебіжками))

natorella
18.11.2010, 17:50
ти йди на 9,20 вечора))темно буде, а в кінопалаці швиденькими перебіжками
ото вже( нє шоб пожаліти наторелочку
а вона зразу знущатись
думаю шо краще в понеділок на 10 ранку
точно нікого не буде після михайла

Orman
18.11.2010, 17:53
ну шо ти скажеш? то якийсь нефарт

не накручуй себе
ну і да, в Олі класна порада, прислухайся. Зараз темніє швидко.

---------- Додано в 18:53 ---------- Попередній допис був написаний в 18:52 ----------

ото вже( нє шоб пожаліти наторелочку

ми насправді тебе дуже жаліємо

algo
18.11.2010, 17:54
нє шоб пожаліти наторелочку
бідненька.......шкода тебе ,але значить так має бути!

nattsol
18.11.2010, 18:02
Наталю, ходи з нами :) якраз на 9:20, надворі буде темно; зустрінемо, потім ще додому проведемо :)
сайт кінопалацу каже, що місця коло нас наразі вільні: 10 ряд, 6 і 10, а в нас 7, 8, 9 (ще беремо з собою мавпочку чоловікову сестру)

natorella
18.11.2010, 18:06
не накручуй себе
я не накручую))) добре шо нині не 10ті числа грудня, коли тре буде на хрестини йти
уявляю як би я виглядала
а взагалі в нас на 2 писки аж забагато розбитих поверхонь(

---------- Додано в 18:06 ---------- Попередній допис був написаний в 18:05 ----------

ми насправді тебе дуже жаліємо
ага, бачу -
шкода тебе ,але значить так має бути!

ходи з нами
дякую, марина. але я точно цього тижня не попаду - буду чекати ваших відгуків

НАСОЛОДЖУЙТЕСЬ

Abraira
19.11.2010, 02:11
буду чекати ваших відгуків
А я вже був!!!!!! А я вже тащуся :)
Раджу-раджу-раджу, мені дуже сподобалося, моменти були, що в крісло усі влипали, а моментами реротав увесь зал..... Єдине, як на мене, зовсім не для дитячого перегляду (чим далі....) бо є дуже страшні моменти, в сенсі перегляду у кінотеатрі, коли щей звук звідусіль волає.... може вдома дітям то краще дивитися.... то, після відповідного віку оці несподівані лякалки - то не добре на дитячу психіку.
Насправді, йшли з чоловіком додомцю пішки і обговорювали, є багато моментів, які запам"яталися.... і вже дуууууже кортить побачити останню серію, бо оте розтягування на роки мене доконує :(
Йшли на 21:20, фільм закінчився о 23:45 :)
Маленький спойлер
Так Тобі шкода.... я плакала :(

Deidra
19.11.2010, 11:12
Раджу-раджу-раджу, мені дуже сподобалося
Тепер цілий день буду чекати того вечірнього сеансу :connie_pull-pigtail
Вчора вночі прочитала ваш допис (саме відволіклася від податкового кодексу) - то, власне, ваш відгук і став першим за цілий день, що викликало усмішку:girl_claping:
Як би ми жили без казок:girl_nea: ?!

ola-lyola
19.11.2010, 12:15
І я сьогодні іду, вже квитки забронювала на Сихові, бо на Театральній аншлаг. Ідемо з чоловіком, Ярку не берем, бо це дійсно не для неї фільм, як взнає що ми її не взяли, то образиться...

Kofein
19.11.2010, 15:56
:girl_dance: Тільки що ходила на "Гаррі Поттера і смертельні реліквії". Задоволена як слон:connie_pull-pigtail Тепер чекаю другу частину.
Фільм триває майже 2,5 год, а здається, що всього 30 хвилин....дуже захоплює!

algo
19.11.2010, 16:48
Завтра йду на весілля, так от, Гарріка чекаю більше ніж того весілля!!!!

natorella
19.11.2010, 17:14
ну йомайо
я думала зараз всі почнуть казати- фууууууууууу, не ходи, наталю

всьо - завтра зранку йду і куплю квиток хоч на якийсь день((( бо так і пролечу

чоловік каже - підемо разом в кінотеатр львів за пару тижнів - там людей не буде((

Kofein
19.11.2010, 17:18
завтра зранку йду і куплю квиток хоч на якийсь день
Оооо..... якщо хочете піти на Гаріка то йдіть за квитками поскорше. На вихідні вже всі білети розкуплені. Зал повністю забитий! Не одні ми любимо цей фільм:girl_claping:

Зануда
19.11.2010, 17:38
мені попроблено
Прально! Чого то шастати на ті сатанинські кіна? :girl_devil:
гг
Я так хочу на Гаррі піти але навряд чи дитьо мене пустить. Таки довгенько сеанс триває.

natorella
19.11.2010, 17:48
. якщо хочете піти на Гаріка то йдіть за квитками поскорше.
на вихідні вже нема
візьму на б-я інший день і піду САМА - дуже так люблю

---------- Додано в 17:48 ---------- Попередній допис був написаний в 17:47 ----------

Чого то шастати на ті сатанинські кіна?
моя мама якби знала шо я так хочу йти шо могла вчора і дитину з темп=рою лишити в хаті - то сказала би шо я тойво

Іспанка
19.11.2010, 18:21
Ооо,Наталь,як я тебе розумію..То треба було бачити,як я вчора лікарку вмовляла мене виписати з лікарні:girl_haha:І то всьо заради кіна:girl_haha:
Вікусь,я я вчора теж була на сеансі на 21.20.Шкода,що не перетнулися.:girl_cray:
Фільм супер!!!Знято класно,є моменти, коли реально страшно,є моменти,коли реально смішно.Трохи перекрутили книжку(ну не можуть вони без того),але імхо - фільму це не зіпсувало:)
Як дасть Бозя здоровлячка,то би з радістю нан наступний тиждень ще раз сходила(кому тра компанію - пишіть:) )

Abraira
19.11.2010, 21:13
Вікусь,я я вчора теж була на сеансі на 21.20.Шкода,що не перетнулися.
Ну то капець :( Але ми швиденько вийшли з залу, бо сиділи біля проходів. А як зал плескав, коли фільм закінчився - мене вразило!:girl_claping:
І ще враження-спойлер для Іспанки...
І надзвичайно розізлили вигуки в залі, коли в Тобі ніж влучив: "Жопа Тобі!" і т.д. ....я хтіла встати і вмастити по писку.... ну що за люди? :(

Іспанка
19.11.2010, 22:08
Ну то капець Але ми швиденько вийшли з залу, бо сиділи біля проходів. А як зал плескав, коли фільм закінчився - мене вразило!
Ааа,яфно,бо я в 10 ряду посередині.Якщо помітила дві фігури,які протискалися на початку сеансу і підняли на ноги пів 10 ряду - то були ми з коліжанкою:girl_haha:
Дійсно,то так класно було!На 6 частині минулого року я теж була на прем"єрі і теж так було(власне на прем"єру здебільшого ходять такі відчайдушні фанати,тому і реакція відповідна).

І надзвичайно розізлили вигуки в залі, коли в Тобі ніж влучив: "Жопа Тобі!" і т.д. ....я хтіла встати і вмастити по писку.... ну що за люди?
Аналогічно:girl_mad:ззаду нас якісь такі люди сиділи - ну як ти відразу настроєний на то,що фільм фігня і книжка - фігня - ну то нашо йти на той фільм і псувати повітря своїми дурними коментарями??

ola-lyola
19.11.2010, 23:13
І я була - класний але якийсь трохи "мрачнуватий". Весь фільм тримає в напрузі - не могла вийти докупити попкорну, бо боялась щось пропустити. Добре, що не брала Ярку - були двоє діток років 6 (я спеціально глянула) - одна прийшла з старшою сестрою (і куди мама дивилась???) і постійно ховалась за крісло, друге вийшло з мамою на сцені зі змією.
А найбільше вразило мене те, що на сеансі 18.40 в Довженка якісь пацанята з третього ряду закурили!!! І такі моменти, нажаль, псують враження від походу в кіно...

LoveIzabella
19.11.2010, 23:47
я була - класний але якийсь трохи "мрачнуватий". Весь фільм тримає в напрузі - не могла вийти докупити попкорну, бо боялась щось пропустити. Добре, що не брала Ярку - ...
А найбільше вразило мене те, що на сеансі 18.40 в Довженка якісь пацанята з третього ряду закурили!!! ....
А Ви сьогодні були? МОЛОДЕЦЬ!!!Ой...трошечки починаю завидувати (по-доброму, не дивуйтеся) тим, хто вже бачив...Аж піскакую, читаючи відгуки:connie_pull-pigtail
І що, багато людей? Ох...я так мріяла, що завтра попаду...прийдеться їхати до мами вести майстрів(бо не знають) - аби прихожу ставили:girl_cray: - день зіпсовано...:girl_mad:
А я вже нафантазувала!!!:girl_in_love:
Ну то ж інакше у нас: :girl_in_dreams:- то ж до ЛЬВОВА --в КІНО!!! - нині перукаша була, красоту навела, думаю завтра раненько встану, сніданок-обід зготую і собі на 8.00 на електричку, якраз на 12.50 заїду - (ще навіть буде час по Арсені полазити:girl_blush2:) ЕХХХХХ...
Але нічо - маю надію, що ще зможу вибратися у вівторок (коли муж дома аби малу лишити:girl_mad:)
А всі, хто вже бачив - молодці! Пишіть відгуки, але сильно в деталі не вдавайтеся - тримайте інтригу аби ще більше хотілося подивитися;)

Deidra
20.11.2010, 00:25
Щойно повернулася. Трохи шкодую, що пішли: ті дибільні коментарі від високоінтелектуальних сусідів :feminist: з якими нам дуже пощастило сидіти поруч :babruysk: зіпсули геть враження нерви :girl_devil:
Краще, певно, дома собі кінозал влаштовувати :girl_mad: З тої несправедливості аж ще раз захотілося книгу перечитати... А так же ж чекала :girl_cray:

Abraira
20.11.2010, 04:50
коментарі від високоінтелектуальних сусідів з якими нам дуже пощастило сидіти поруч
Щось на вечірньому сеансі частенько такі трапляються, як я бачу :girl_cray:

Лідочка
20.11.2010, 10:24
Ой, дівчата, як я хочу піти!!!!!!!!! Читаю ваші дописи і аж пищу!!!!!!!!
Але оті зайві коменти мене теж нервують - на 6 частині було те саме, і теж на вечірньому сеансі.
А коли можна буде диск купити? Або подивитися онлайн в гарній якості і з гарним перекладом?

LoveIzabella
20.11.2010, 23:09
Або подивитися онлайн в гарній якості і з гарним перекладом?
Я ВПЕВНЕНА, що "пірацькими" версіями вже переповнені сайти!
Але в онлайні?...Думаю також є...Вони з"явліються тільки-тільки після прем"єри в Україні!
Щось на вечірньому сеансі частенько такі трапляються, як я бачу
А Ви на денні ходіть;)

Abraira
20.11.2010, 23:13
А Ви на денні ходіть
А ви з моїм малим посидіть ;)
Ой, дівчата, як я хочу піти!!!!!!!!! Читаю ваші дописи і аж пищу!!!!!!!!
Чесно кажучи, я би радила таки в кінотеатр вирватися, бо враження суперові! 100%, навіть дуже великий домашній екран того не передать :(

Лідочка
21.11.2010, 11:41
ВПЕВНЕНА, що "пірацькими" версіями вже переповнені сайти!
Та власне, що я не хочу не піратських версій - то собі хіба все враження зіпсувати від фільму, краще взагалі не дивитися.
А в гарній якості з нашим перекладом - то хіба через два місяці. Нє, однозначно тре якось вирватися на сеанс, тільки денний!

LoveIzabella
21.11.2010, 22:07
А ви з моїм малим посидіть
ОК!!;)
Нє, однозначно тре якось вирватися на сеанс, тільки денний!
Пішли-пішли!!!!
А потім враження не забудьте написати;)
Та власне, що я не хочу не піратських версій - то собі хіба все враження зіпсувати від фільму, краще взагалі не дивитися.
А у мене всі - "пірацькі":girl_blush2::girl_blush2: крім 5!
Я видно не перебірлива, бо дивилася оті частини з задоволенням і нічо;)

Orman
21.11.2010, 22:37
Я видно не перебірлива

і незаконослухняна

Chereshka
21.11.2010, 22:43
я була в чертвер в сінемасіті в Тернополі, щось прочитавши книжки одне придумаєш, а насправді зовсім інше, трошки розчарувалась, зате дуже сподобалось коли ЗМІЙ нападав на них, оце було найкраще, бо я певне змій боюся, то так воно на мене впливає. тай таке

natorella
21.11.2010, 22:45
БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА БУЛА

algo
21.11.2010, 22:47
все, була.дууууже сподобалось!набагато більше ніж шоста частина!чекаю з нетерпінням далі.
По секрету скажу, зараз в кінопалаці акція, після сеансу з використаним квитком можна піти в тир на Дорошенка безкоштовно постріляти(10 пострілів). так що відпочила я на славу))

Vittoriya
21.11.2010, 22:48
БУЛА
ехххх...Як я хочу теж відчувати стільки радості після перегляду........:girl_in_dreams:

natorella
21.11.2010, 22:57
СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР СУПЕР

---------- Додано в 22:57 ---------- Попередній допис був написаний в 22:55 ----------

була.дууууже сподобалось!набагато більше ніж шоста частина!чекаю з нетерпінням далі.
я такий фанат шо мені ВСІ частини подобаються
я всі частини дивилась по декілька разів
а сьогодні навіть наперід виголошувала репліки
хто б шо не казав - фільм суперовий
піду ше

algo
21.11.2010, 23:01
а сьогодні навіть наперід виголошувала репліки
Ага, і ми)) особливо, ти "ошизів", чи "справжня дупа" )))

LoveIzabella
21.11.2010, 23:09
незаконослухняна
:girl_flirt::girl_blush2::girl_blush2::girl_blush2 :
так сі стало
СУПЕР СУПЕР СУПЕ
Аж слинки течуть!!!! Ви вже мене остаточно "розізлили"!!!!
ПІДУ І ВСЕ!!!Що би вже не сталося!!!!
я такий фанат шо мені ВСІ частини подобаються
І мені...а книжки особливо!!!
Читаю зараз втретє 6 частинку...Думаю, до вівторка ше пройдуся по 7 - для освіження пам"яті;)

Molecule
22.11.2010, 16:50
Була в пятницю, тішуся як слон. Переклад супер.
Найбільше запамяталася фраза :" Тоббі не хотів вбивати,Тоббі хотів завдати дуже тяжких тілесних ушкоджень".

Vittoriya
22.11.2010, 17:42
Тоббі не хотів вбивати,Тоббі хотів завдати дуже тяжких тілесних ушкоджень
о так!! Навтіь в такий напружений момент ця фраза розвеселила.Я сьогодні дуже спонтанно потрапила на фільм!!! Тішуся теж,як слон :) Фільм класний,напружений,хоч і жарти оті були класні! Але от молодь у нас звичайно безкультурна.......оті постійні коментарі,реготи,цявкання на весь зал псували атмосферу..Ззаду нас сиділи пацанки років по 18-19, тринділи на весь голос,коли Добі помирав реготали на всю силу....Чого?не знаю..їм було сміішно,що він на Путіна схожий.. Але проблема не в тому,а в тому,що нема культури..Бо як ти приходиш в кінотеатртам не тільки ти.Люди заплатили гроші за сенс,хочуть цілком погрузитися в переглядання фільму.Треба ж мати до того повагу..Ну і ще дзілінькання мобілок цілий час...ухххх!!!Хоч бери і ще раз йди :)

---------- Додано в 17:40 ---------- Попередній допис був написаний в 17:38 ----------

І до речі всюди такий ажіотаж зробили,що квитків нема вже на цілий тиждень..ми прийшли по 11ій просто спитатися скільки ще буде йти в прокаті фільм.А потім спитали,чи є місця на 12.50.Їх було купа!!(на Театральній) Ну а ще сказали нам,що ще мінімум півтора тижня фільм буде :)

---------- Додано в 17:42 ---------- Попередній допис був написаний в 17:40 ----------

Щось на вечірньому сеансі частенько такі трапляються, як я бач
на денному також.То не від пори дня,то люди такі...:(

Orman
22.11.2010, 22:26
А чого всі називають Добі - "Тобі"?

Vittoriya
22.11.2010, 22:29
чого всі називають Добі - "Тобі"?
та я ніби нє...
тринділи на весь голос,коли Добі помирав

---------- Додано в 22:29 ---------- Попередній допис був написаний в 22:28 ----------

гроші за сенс,
ох яка я неуважна...за сеанс мало бути.хоча за сенс фільму теж :)

Orman
22.11.2010, 23:04
та я ніби нє...
:) та я і не про вас

Abraira
22.11.2010, 23:11
та я і не про вас
Ну, мені після Буклі все можна, як тому німцю, аби нарешті дізнатися, де туалет :girl_crazy:
Жартую. Відтепер писатиму Добі

LoveIzabella
23.11.2010, 00:32
У рос. варіанті так перекладають, от і напевне автоматично!
Багато перекручено імен...
Як там у 3 частині Скеберса(щурика Рона) називали? - ...ех не згадаю...теж закручено...То ж москалі! Ніц не зробиш;)
А наші з перекладом молодці!!! Видають шедеври!! Такі, що будь-яку страшилку розбавлять!:)

Molecule
23.11.2010, 19:51
то про мене:) Але тепер тільки Добі.

Sweety Chocoland
24.11.2010, 19:16
Фільм супер!!!
В мене ще ніколи дві з половиною години не проходили так швидко)))
Була на 10 ранку, вражень ще досі море, не пам’ятаю, коли востаннє була така задоволена після фільму)))
Книжку читала давно, більше двох років назад, пам’ятаю лише головні моменти, тому різниці в сюжеті фільму і книги не замітила (можливо і тому така задоволена, бо попередні рази ходила на фільм зразу після прочитання книги і були думки "Це нетак було", "Це теж змінили"...)
До речі, в Кінопалаці Гаррі Поттера будуть показувати до 8.12.

Тверде 10 з 10.

Vероніка
25.11.2010, 17:57
Мені фільм дуже сподобався, весь сеанс тримав у напруженні, дуже переживала за героів :girl_impossible: (особливо момент, коли герої втікають з Міністерства)! Думаю, що останні частини найбільш цікаві для нас, завзятих прихільників Поттеріани, деякі люди у залі взагалі не розуміли у чому сенс. Біля мене дівчина постійно жалілась хлопцю, що фільм повний брєд і вона нічого не розуміє, так і хотілось сказати ій - чого ти тут сидиш, стрималась. Тільки жалію, що пішла у Довженко - публіка тут специфічна, одна блатота і пацанва, постійні дурнуваті коментарі про хапунів, пам"ятаєте у фільмі ?
Книжку не читала, щоб цікавіше дивитись було, перечитаю після 2 частини (коли ж вже літо ?!) Цікаво, коли офіційне ДВД вийде ?
Всім раджу подивитись !!! :girl_smile:

Gaichka
25.11.2010, 20:23
До речі, в Кінопалаці Гаррі Поттера будуть показувати до 8.12.
УРА!!! Я зможу з чоловіком піти в кіно на Гаріка. Зараз чоловік в Києві, приїде на наступні вихідні, а цих нам не вийшло попасти на фільм. Дуже Вам дякую, що підняли настрій.:girl_dance:
почала дивитися онлайн, якість паскудна, виключила тільки нерви потріпала. Тепер з нетерпінням чекаю наступних вихідних.:girl_dance:

natorella
25.11.2010, 22:42
дівчина постійно жалілась хлопцю, що фільм повний брєд і вона нічого не розуміє, так і хотілось сказати ій - чого ти тут сидиш, стрималась. Тільки жалію, що пішла у Довженко - публіка тут специфічна, одна блатота і пацанва, постійні дурнуваті коментарі про хапунів, пам"ятаєте у фільмі ?
я ходила в неділю на театральну - красотаааааааааааааа . всі читали. всі всьо знають
тільки малій одній яка біля мене сиділа я пояснювала чого намет такий маленький, а всередині так багато місця

LoveIzabella
27.11.2010, 00:28
Йой, людоньки, ніяк не виберуся!!!!!:girl_mad:
Постійно якісь причини - вже набридло переносити!!!!:girl_cray:
Всьо! Або завтра, або взагалі не поїду!!!
Хто знає, ще є ажіотаж на театральній, бо прочитала тут про Довженка, щось вже охота відпала...
Ну, маю на увазі, чи будуть пристойні місця, якщо я припруся десь за 1,5год до початку?
Дівчата, скажіть будь ласка пошвидше, бо я маю серйозні наміри присвятити завтрішній день шопінгу у Гаріку і не хочу розчаруватися!
Все ж таки день варення:girl_blush2:

---------- Додано в 23:24 ---------- Попередній допис був написаний в 22:38 ----------

http://harrypotter.warnerbros.com/harrypotterandthedeathlyhallows/mainsite/index.html
Найкласніші кадри офіційної версії!!!

---------- Додано в 00:28 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:24 ----------

Щойно заглянула в он-лайн.
НІЧОГО СОБІ!!!Всі місця ВЖЕ розкуплені!
Навіть у Довженка найкращі вже куплені чи зарезервовані!!!
Мені дісталося 8 місце 12 ряду. Забронювала. Тепер постараюся на Сихів за годину заїхати з головного вокзалу!
До речі, що звідти їде на Сихів до кінотеатру?

LoveIzabella
28.11.2010, 00:07
А я була на Гаріка!!!А я була на Гаріка!!!А я була на Гаріка!!!А я була на Гаріка!!!А я була на Гаріка!!!А я була на Гаріка!!!А я була на Гаріка!!!А я була на Гаріка!!!

Уххххх!!!!У мене МОРЕ ПОЗИТИВУ від фільму!!!!!!!!!!!!!!!
Найперше, що я була однією із небагатьох повнолітніх людей (школа відпочивала;)), але малі вели себе пристойно, давали слухати!
Я навіть до моменту, коли на екрані вискочила Наджіні, не ворушилася!!!Але тоді аж підскочила (як і весь зал, а він був повнісінький!)
От...А ще класно показали "казку про трьох братів" - зал навіть не шарудів - тишина була!!
Ой, та у мене поки що взагалі вирують емоції!!!!
А у Міністерстві? - прикольненько придумали (скільки не уявляла, на кого герої перевтілилися - ніяк не вдавалося так уявити!)
Взагалі, ВЕСЬ фільм у напруженні, що хтось раптом Як Вискочить!
Жаль і Гедвігу, і Добі, і Дикозора...
Зловила останню фразу Добі "Добі не хотів вбивати, Добі хотів завдати тяжких тілесних ушкоджень":girl_in_dreams:Аж сплакалася, як він помирав...
Багато гарних моментів, що перепліталися з серйозним змістом і напруженим сюжетом...
Але ж і закінчення несподіване! Не знаю, режисер Молодець, і автор теж;)
П.С. Знаєте, кого у реалі нагадує Волдеморт? Гітлера! Той теж хотів чистокровну расу надлюдей...

---------- Додано в 00:07 ---------- Попередній допис був написаний Вчора в 23:19 ----------

А ще прикольно, коли було 7 Гаріків;)
Правда, не весело закінчилося, та момент був класний, позитивний;)

LoveIzabella
29.11.2010, 00:24
А що Вже всі передивилися кіно???
Пишіть, пообговорюємо;)!!

Андріана
29.11.2010, 06:37
і я вчора була, сиділи на своєму улюбленому диванчику:girl_dance:, фільм супер, пошвидше б остання частина:girl_in_dreams:

Пундик
29.11.2010, 09:48
І ми вчора ходили з чоловіковим похресником,як на мене фільм супер,але було кілька моментів які мені здалися зайвими у фільми для дітей,допустим на початку та жінка яка висіла верх ногами,як її вбивали,ну показали шо на неї замахнулись паличкою,розійшовся страшний звук,але оце закривавлене, застигше обличчя крупним планом на весь екран мене жахнуло:girl_in_dreams:,такий момент могли і упустити,або якось трохи зпростити.Похреснику 8,5,я почала думати як він після того ,але ніби нормально,ще був такий момент,коли Герміона читала казку і один з тих казкових братів вбивав когось, і теж кров бризнула на весь екран...
Може я чогось не розумію бо не маю своїх ще поки дітей,але як для мене то такі моменти не дуже добре впливають на діток...:girl_sad:.
Але нам з чоловіком було і смішно і цікаво,особливо український переклад в деяких моментах :)

Vероніка
02.12.2010, 19:15
але було кілька моментів які мені здалися зайвими у фільми для дітей
Вже після "Гаррі Поттер і в"язень Азкабана" стало зрозуміло, що кіно вже не зовсім для дітей, кожна серія все серйозніше і похмуріше. Як каже сама Джоан Роулінг, такий жанр їй більше подобається, ніж просто солодка казка про чарівників. :yes:

WildWind
02.12.2010, 19:55
у, маю на увазі, чи будуть пристойні місця, якщо я припруся десь за 1,5год до початку?
Ми в першу неділю показу прийшли до Коперніка 6 чоловік за пів години до сеансу, коли бронь знімали, мали місця в 5 ряді кажись, найкращі місця по центру, так що всяке буває)
До речі, що звідти їде на Сихів до кінотеатру?
67
Знаєте, кого у реалі нагадує Волдеморт? Гітлера! Той теж хотів чистокровну расу надлюдей...
цікаве спостереження.
А я була на Гаріка!!!А я була на Гаріка!!!А я була на Гаріка!!!А я була на Гаріка!!!А я була на Гаріка!!!А я була на Гаріка!!!А я була на Гаріка!!!А я була на Гарік
Я аж за вас тішуся, бо читала, як ви хотіли піти.
Вже після "Гаррі Поттер і в"язень Азкабана" стало зрозуміло, що кіно вже не зовсім для дітей
Єдиний момент, який мені не сподобався, коли Гаррі та Герміона напів оголені були, і хоча то була лише примара, виглядало смішно якось, навіть у багатьох "дорослих" фільмах показують не так відверто. Набагато прикольніше би було, як на мене, якби вони просто дивились довго в вічі один одному, або просто темний силует який обнімає жіночий.. Хоча я не є великим прихильником того фільму, то чоловік всі книжки прочитав, а я за компанію пішла. Правда фільм справді класний, напружений.

natorella
02.12.2010, 21:16
.Похреснику 8,5
а для кого в кінотеатрах написано - НЕ РЕКОМЕНДОВАНО ДІТЯМ ДО 13 РОКІВ

LoveIzabella
02.12.2010, 21:53
Єдиний момент, який мені не сподобався...
Та, я теж звернула увагу...і, знаєте, аж трохи ніяково стало - все ж таки у залі було повно дітей!!!
Взагалі то, фільм класний, захоплюючий! Явно не для дітей, але ж і дійсно
НЕ РЕКОМЕНДОВАНО ДІТЯМ ДО 13 РОКІВ
не розумію, нащо йти, коли є попередження і нащо продавати малим 9-10років (сиділа компанія позаду мене - постійно ховалися і НІЧОГІСІНЬКО не розуміли!:girl_nea:)!
Ох, тепер тільки чекати літа:d23: - але перед тим передивитися першу частину ще разочок;)
цікаве спостереження.
А хіба ні? Як на мене паралель досить чітка!
Що скажете? З ким у Вас асоціювався Волдеморт?

Vероніка
02.12.2010, 22:43
Я не побачила для себе ніякої пералелі з Гітлером, навіть на думку таке не спало ! Просто злий чарівник і все. :yes:

Пундик
03.12.2010, 00:22
для кого в кінотеатрах написано - НЕ РЕКОМЕНДОВАНО ДІТЯМ ДО 13 РОКІВ
Йой,та я незнала !!!Малий попросив квитки на подарунок(іменини).Я відразу спитала в мами малого,вона була тільки за,і дуже втішилась що ми самі зголосились його забрати на сеанс!Я ж то дітисьок не маю,і в такі фільми не вникаю,думала якщо є від мами добро то має бути все перевірено...,заїхала ,купила бігом квитки,а потім вже на сеанс з малим,і ясна річ нічого не читала в кінотеатрі,а щодо попередніх серій то бачила тіко дві перших вроді...
Тепер буду уважніша:girl_in_dreams:

WildWind
03.12.2010, 17:52
Та, я теж звернула увагу...і, знаєте, аж трохи ніяково стало - все ж таки у залі було повно дітей!!
Та я якось про дітей не подумала, бо сеанс був вечірній, в залі тільки старші були, просто дуже різануло очі, якось без смаку та сцена виглядала...

А хіба ні? Як на мене паралель досить чітка!
Та після вас тільки з Гітлером))) тепер інакше і не думається)))

LoveIzabella
03.12.2010, 22:16
бо сеанс був вечірній, в залі тільки старші були,
Я була на 12.50 ще й у суботу - тому "казявок" - повний зал!Я себе почувала чи не найстаршою:d23:

Yarmila
05.12.2010, 21:03
а нам з чоловіком з однієї сторони дуже повело щи ми пішли в перші вихідні!! коли ми прийщли то всі білети вже були розкуплені на кілька днів!!! але ми почекали і взяли білети тих хто брав бронь але не прийшли на перегляд і були в нас хороші місця!!! а з іншої сторони на самому перегляді був жах!! гальорка малолеток вічно щось кричала!! і не давала нормально подивитись фільм! навіть на зауваження старших вони образливо висловлювались:girl_devil: що за виховання дітей??? чи то стадний інстинкт!
Ця части на мені найменьше сподобалась за всіх(( я останнім чосом всього Гарри Поттера передивилась, аж тяжко було від нього відійти:girl_cray:

Ljolik
05.12.2010, 21:14
гальорка малолеток
Були сьогодні з чоловіком на Театральній. Половина залу - діти молодшого шкільного віку. Ну не дитячий ж це фільм, мені в голові не вкладається, як батьки малих дітей на такі фільми водять.
Сам фільм в основному сподобався, і переклад класний.

Yarmila
05.12.2010, 21:26
перші частини цікаві і для дітей я думаю, а от останні частини просто мрак якийсь!!:girl_sad:

natorella
05.12.2010, 21:31
от останні частини просто мрак якийсь!
мене дивують такі слова
гаррі і його друзі ростуть, магія і чари ростуть разом з ними
шо було прикольне (шмарклі гобліна) малим дітям, то вже не пасує 17річному чарівникові
відповідно до книги все знято - я собі так все і уявляла

Yarmila
05.12.2010, 21:41
я мабуть таки неправильнов висловилась... мрак в плані що сам фільм (атмосфера) стає темною через Вольдеморта! я сама дуже люблю цей фільм!!!

Незабудка
05.12.2010, 21:46
Мені чомусь саме ця частина не сподобалась. Книгу прочитала з величезним задоволенням, а фільм - не вразив. На мою думку, його трохи занадто розтягнули в часі. Були моменти відверто нудні.. :girl_nea:

natorella
05.12.2010, 21:48
мабуть таки неправильнов висловилась.
то я страшний фанат - зразу в позу встаю
звиняйте

Yarmila
05.12.2010, 22:08
я страшний фанат - зразу в позу встаю
звиняйте

ура!! і я фанат!!!! давайте дружити!!!:drinks:

LoveIzabella
06.12.2010, 19:45
а от останні частини просто мрак якийсь!
А чо так? Для малих "мрак" чи для всіх?
В принципі нема нічого дивного, що магія у останніх частинах серйозніша, ніж у перших, але ж і герої ростуть!
Автор так задумала і до речі класно вийшло!

---------- Додано в 19:45 ---------- Попередній допис був написаний в 19:25 ----------

Мені чомусь саме ця частина не сподобалась. Книгу прочитала з величезним задоволенням, а фільм - не вразив. На мою думку, його трохи занадто розтягнули в часі. Були моменти відверто нудні.
В розумінні?..."розтягнули"...
В принципі у книжці теж розтягнене! Просто детально зняли. Казали ж перед прем'єрою, що знімали в деталях на дві частини, бо нема що вирізати.
Я особисто не знайшла ніяких нудних моментів - навпаки весь час якесь напруження, особливо на Різдво у хаті, коли змія напала на Гаррі..Уххх, аж підскочила...або на весіллі...або у лісі з "хапунами"...
то я страшний фанат
"Клуб фанатів Гаррі Поттера" - :naci::naci::drinks:!!!
Хто в контакті- приєднуйтеся!
http://vkontakte.ru/club8836

WildWind
06.12.2010, 19:45
Половина залу - діти молодшого шкільного віку. Ну не дитячий ж це фільм, мені в голові не вкладається, як батьки малих дітей на такі фільми водять.
Та ладно, я в 8 чи 9 років в сільський клуб на "Дракулу" ходила...
Боротьба добра і зла, де добро перемагає, як на мене, таки добре виховує дітей. Книжка, як і фільм, дуже добре показує що є добре, а що погано.

Ljolik
06.12.2010, 19:59
Боротьба добра і зла, де добро перемагає, як на мене, таки добре виховує дітей. Книжка, як і фільм, дуже добре показує що є добре, а що погано
Книжка показує, а фільм в даному випадку - ні. Занадто багато страшних і жорстоких сцен. Зрештою рекомендований вік - від 13 років.

Та ладно, я в 8 чи 9 років в сільський клуб на "Дракулу" ходила...
Ага, а нас з сестрою десь в такому віці зі школи на якесь св"ято умудрились повезти на фільм "Закляття долини змій". Потім кілька років жахіття снились, і здригались від кожного шуму в хаті, бо всюди змії вважались.

Orman
06.12.2010, 20:21
Закляття долини змій

йой, то було таке СТРАШНЕ кіно - дивилась недавно - посміялась

і я, і я подивилась Гаріка. Уууух, кльовсько! Такий хороший вийшов фільм - дуже насичений. Погоні всілякі я дуже люблю. А краєвиди, ммммм :girl_tender: Трохи поплакала :( коли Герміона своїх батьків зачаровувала, і як Добі вбили.

volkovaj
06.12.2010, 20:36
у суботу була на фільмі!!! просто класссссссссс! мені ця частина навіть більше сподобалась чим попередня. а те, що вона триває 2,5год навіть не замітила, час так збіг, вражень купу!

Ljolik
06.12.2010, 20:39
йой, то було таке СТРАШНЕ кіно - дивилась недавно - посміялась
Зараз і я б посміялась

volkovaj
06.12.2010, 20:45
Єдиний момент, який мені не сподобався, коли Гаррі та Герміона напів оголені були, і хоча то була лише примара, виглядало смішно якось, навіть у багатьох "дорослих" фільмах показують не так відверто. Набагато прикольніше би було, як на мене, якби вони просто дивились довго в вічі один одному, або просто темний силует який обнімає жіночий.. Хоча я не є великим прихильником того фільму, то чоловік всі книжки прочитав, а я за компанію пішла. Правда фільм справді класний, напружений.
погоджуюсь повністю, це занадто. мені ще якось не дуже момент, коли вони почали танцювати, така напружена обстановка, а їм романтики захотілось, к на мене якось не доречно.

---------- Додано в 20:45 ---------- Попередній допис був написаний в 20:41 ----------

те, що фільм не для дітей, то явно, мені самі в деяких сценах було страшно, та й деякі сцени недитячі:girl_blush2:

Orman
06.12.2010, 21:27
мені ще якось не дуже момент, коли вони почали танцювати, така напружена обстановка, а їм романтики захотілось
та не романтики їм захотілось, а просто розвіятись-потанцювати. Ви танцювати любите, бо я обожнюю, і дуже їх розумію :)!

Vероніка
06.12.2010, 22:21
мені ще якось не дуже момент, коли вони почали танцювати, така напружена обстановка, а їм романтики захотілось
Не погоджусь - як на мене, дуже вдалий момент, сильно розрядив обстановку у фільмі ( і у залі, до речі), мені самій до них захотілось :girl_yes: Це ж все-таки 17-річні підлітки !!!

LoveIzabella
06.12.2010, 22:30
коли Герміона своїх батьків зачаровувала
так-так. Уже з перших кадрів розчулили:(...

---------- Додано в 22:30 ---------- Попередній допис був написаний в 22:25 ----------

коли вони почали танцювати, така напружена обстановка, а їм романтики захотілось, як на мене якось не доречно
А знаєте, я зацінила! Як на мене, навіть дуже вдало! У реальності не кожен мужчина догадається от так банально легко розрядити таке напруження;), хіба ні? То ж була не романтика, а дружня підтримка! (і залі почали вигукувати, мовляв: от ще хочеться їм танцювати, коли таке навколо! - не розуміли:girl_crazy:)
Але то був гарний хід режисерів:girl_yes:!

WildWind
06.12.2010, 23:04
А знаєте, я зацінила! Як на мене, навіть дуже вдало! У реальності не кожен мужчина догадається от так банально легко розрядити таке напруження, хіба ні? То ж була не романтика, а дружня підтримка! (і залі почали вигукувати, мовляв: от ще хочеться їм танцювати, коли таке навколо! - не розуміли)
Але то був гарний хід режисерів!
Дівчата, тільки не сміятись! Але я в той момент згадала допис однієї з форумлянок на ДП, це було в темі про цистит, чи жіночі болячи, щось таке, там жінка описувала, як вночі мучилась від циститу, спати не могла, а чоловік в якийсь момент сказав :"Давай потанцюємо". Є ж такі мужчини в реалі!

LoveIzabella
06.12.2010, 23:22
Є ж такі мужчини в реалі!
Прикольчик! А я думала, вони вимерли;)

Abraira
07.12.2010, 01:46
А знаєте, я зацінила!
А я офигіла :girl_crazy: Ну, і мені також сподобався цей хід ;)
І ще, я щось не пам"ятаю, що у книжці описувалося, коли кулон відкрився і Рон мав по ньому рубанути?

Vероніка
07.12.2010, 17:49
І ще, я щось не пам"ятаю, що у книжці описувалося, коли кулон відкрився і Рон мав по ньому рубанути?
Так само були образи Гаррі і Герміони, тільки вони не були напівоголені.

natorella
07.12.2010, 18:56
я щось не пам"ятаю, що у книжці описувалося, коли кулон відкрився і Рон мав по ньому рубанути?
так, а як? тільки він говорив - шо от твоя з твоїм другом шури мури крутить

LoveIzabella
07.12.2010, 23:30
я щось не пам"ятаю, що у книжці описувалося, коли кулон відкрився і Рон мав по ньому рубанути?
Описувалося детально! Медальйон "казав" і про те, що на Рона увагу не звертають у родині, і багато підливав "масла у вогонь" на рахунок Гаррі і Герміони, всякі гадості говорив...Хоча дійсно, у книжці нема того, щоб постаті були оголеними:girl_nea:

Скачала вчора з торентіно фільм. НЕ РОБІТЬ ЦЬОГО!!!!Переглянула одним оком та й видалила. А що, коли якість паршива,звук не дуже, ще й на весь екран протягом всього фільму висіла емблема WB...Ну і + до всього ще й по-мАскАльськи!! :girl_impossible::girl_mad:
Коротше, ліцензійне є ліцензійне, а піратське - бє. Почекаю виходу справжнього диска;)

mamatu
07.12.2010, 23:57
Я вчора Маргаринчика зводила і сама заодно подивилась. Зовсім не дитяче кіно стало, цілковито виправдане обмеження до 13 років зробили.
Хоча мушу зізнатись, що сподобались ефекти та гра акторів.
А ще я обожнюю "Герміону", а точніше акторку, що її грає. Дуже мила дівчина і нагадує мені чимось Маргаринчика.

Abraira
08.12.2010, 03:20
до всього ще й по-мАскАльськи
Торентіно - російський сайт, ви на якій мові хтіли? Доречі, по-російські, а не по-мАскАльськи, якщо ви скачуєте вже піратку з російськомовного ресурсу. Доречі, піратки є і будуть піратками, дивно чекати якості.

Orman
08.12.2010, 12:15
А ще я обожнюю "Герміону", а точніше акторку, що її грає. Дуже мила дівчина

і я так кажу :girl_yes:

LoveIzabella
08.12.2010, 22:02
Торентіно - російський сайт, ви на якій мові хтіли? Доречі, по-російські, а не по-мАскАльськи, якщо ви скачуєте вже піратку з російськомовного ресурсу. Доречі, піратки є і будуть піратками, дивно чекати якості.
А я хотіла по-українськи:girl_flag_of_truce:А то все, ДО РЕЧІ- "по-мАскАльськи"(я спеціально - не виправляти!!):( (таки так!).
Та знаю-знаю...все таки думала,а раптом?...(я в тих сайтах геть аматор:girl_blum:)

LoveIzabella
12.12.2010, 16:42
КУ-КУ!! Хто ще не бачив улюбленого фільму?? Можете завітати у кінотеатр ім. Довженка - там досі його показують!!!
Я б ще раз сходила, якби була нагода чи за компанію:girl_dance:
Я іноді коли вдруге дивлюся фільм, зовсім інакше його сприймаю...А ви?

Vероніка
17.12.2010, 15:07
В Планеті Кіно в Кінг-Кросі "Гаррі Поттер" теж вже йде, може ще туди сходити ?! :girl_haha:

Orman
26.03.2011, 22:43
подивилась щойно трейлер (правда дражнилку) до Смертельних релыквый 2 - уууууух!

natorella
27.03.2011, 13:13
уууууух
підемо? поухаємо)))

Vittoriya
27.03.2011, 13:17
) до Смертельних релыквый 2 - уууууух!
а можна ссилку :girl_blush2:

Мар'яся
27.03.2011, 13:18
Я вже дочекатись не можу тої другої частини. Наразі книжку перечитую (напевно, мільйонний раз)

Orman
28.03.2011, 14:17
трейлер викладено на фансайті Емми Уотсон - куда періодично заглядаю.
emma-watson.net - попадете на головну сторінку і вниз покрутіть - там багато всіляких додаткових відео з Гаріка.

підемо? поухаємо)))

ага-ага :yes:

algo
28.03.2011, 14:32
А коли другу частину запускають?я ще встигну?

marianast
28.03.2011, 14:39
Вроді 14 липня. Ніяк не встигнете)))

algo
28.03.2011, 15:34
Ага....шкода!

Лідочка
30.04.2011, 21:03
Трейлер до другої частини. Це справді УУУУХХХХХХХХХХ! http://www.ex.ua/view/6769663

Зануда
30.04.2011, 21:18
Нууууууу...або в мене атрофувалося відчуття жахливого, або все і насправді не так страшно, бо подивилася я "Гаррі Поттер та Смертельні реліквії: Частина 1 (2010)" (так між іншим, то "Дари Смерті" пасували би більше, якщо виходити із змісту, але то таке) і навіть не дригнулася жодного разу. Фільм сподобався. Мені взагалі подобаються всі фільми Поттеріани. Вже чекаю наступної частиниі обов"язково піду на неї у кінотеатр.

Лідочка
30.04.2011, 21:27
Нууууууу...або в мене атрофувалося відчуття жахливого, або все і насправді не так страшно
Та я не маю на увазі, що жахливо:), я маю на увазі ЗАХОПЛИВО!!!!! Дуже інтригуючий і захоплюючий трейлер. І де той липень?.....

Orman
30.04.2011, 21:32
Трейлер до другої частини.

перший чи другий? я на цьому компі не можу подивитися.

В Емми на сайті вже другий є :)

Лідочка
30.04.2011, 21:40
перший чи другий? я на цьому компі не можу подивитися.
Не пойняв......??? До другого фільму останньої частини. Не наю..я ше не бачила, йду на сайт Емми....

Такс, сходила подивилася, це той самий (я ше його не бачила), тільки на екс юа з російським перекладом.

algo
30.04.2011, 21:40
перший чи другий?
Другий.
Дівки, хтось має досвід ходіння з грудною дитиною в кіно? як то я маю витримати без Гаріка?

Orman
30.04.2011, 21:47
До другого фільму останньої частини

так то ж не один трйлер випускають :) ще буде

natorella
30.04.2011, 22:10
хтось має досвід ходіння з грудною дитиною в кіно? як то я маю витримати без Гаріка?
витримаєш
подивишся вдома потім
я б не йшла. смисл?

algo
30.04.2011, 22:18
я б не йшла. смисл?
Ех... в кінотеатрі інші враження!

natorella
30.04.2011, 22:21
в кінотеатрі інші враження
я розумію, але то екстрім
ти поживи ті 3 місяці, притріться спочатку, потім вирішиш - треба оно чи ні
я пропустила пару прем*єр, на які дуже хотіла піти, коли сашка народився. але то такий дріб*язок...

Лідочка
30.04.2011, 23:37
так то ж не один трйлер випускають ще буде
Село.......:)

Orman
27.06.2011, 22:34
виділисте (http://emma-watson.net/2011/06/23/deathly-hallows-tv-spot-8/),о і я кажу що буде крууууто!

і ще (http://emma-watson.net/2011/06/17/final-trailer-for-deathly-hallows/)

natorella
28.06.2011, 08:54
і я кажу що буде крууууто
дівчино, а ти когда плануєш йти? бо мну тре компанію;)

---------- Додано в 08:54 ---------- Попередній допис був написаний в 08:50 ----------

йой, ай кент вейт. тре надцятий раз перечитати книжку (так вчили на театрознавстві ;) )

Vittoriya
28.06.2011, 11:20
о і я кажу що буде крууууто!
і ще
ех..То друге відео взагалі крутеее.... Я реву, мене вже не буде у Львові, як почнеться фільм, а я так хтіла побачити його саме в кінотеатрі :girl_cray:

natorella
28.06.2011, 13:53
мене вже не буде у Львові, як почнеться фільм
то може буде там де будете ви?

Мар'яся
28.06.2011, 14:12
дівчино, а ти когда плануєш йти? бо мну тре компанію

Мені теж треба компанію :) Бо я вже дочекатись не можу, а псути собі враження від фільму, спільним переглядом з коханим мужом я не хочу :girl_crazy: (вчора другу книжку вже майже дочитала, якраз до фільму дочитаю всі :) )

natorella
28.06.2011, 14:16
Мені теж треба компанію
ну то підемо втрьох, чи може гарі_потеро_форумівку забацати;)
нині з орман вже дагаварілісь жи возьме мну з собов
бо тож не маю компанії

Мар'яся
28.06.2011, 14:19
ну то підемо втрьох

файно! я вже підписуюсь! Тільки свисніть коли.

Vittoriya
28.06.2011, 14:32
о може буде там де будете ви
якщо ще буду в Польщі, то піду, хоча сумнівно та й мені ж краще вже не бути з 15ого у Польщі, щоб більше на морі побути, але нон капіто італьяно :girl_cray:

LoveIzabella
28.06.2011, 16:05
Привітики ВСІМ!!!!!
"І року не пройшло", а ми вже знову в очікуванні останньої частини Поттеріани!
Чесно кажучи, дочеуктися вже не можу! Переглянула всі трейлери, мабуть всторе перечитала останню частину книги - і тепер сиджу "на чумаданах" до Львова. Страшенно хочу в "І-мах"(чи як воно пишеться(вибачайте за не грамотність)). Та тільки не знаю, чи бронюється там квиток в неті, за скільки часу і як туди попасти, бо аж соромно зізнатися - в Кінг-кросі ще не була.:girl_blush2:
Розкажіть, дівчата, бо хочу дуже-дуже на Гаріка потрафити!!!

Orman
28.06.2011, 17:28
але нон капіто італьяно

байка-байка - мусите піти хоч і на італьяну :)

Orman
30.06.2011, 20:34
на чому ми зупинилися (http://emma-watson.net/2011/06/29/deathly-hallows-where-we-left-off/) - така собі нагадувалка першої частини, останньої серії

усьо відео містить спойлери, вважєйте

ще три відео (http://emma-watson.net/2011/06/30/more-deathly-hallows-featurettes/)
"горокракси"
"Грінготс і гобліни"
"історія"

zaderyshka
30.06.2011, 20:51
усьо відео містить спойлери, вважєйте
ооохххх..хочу-хочу-хочу!!!! Шикарні тізери!

natorella
08.07.2011, 18:24
Вчера в Лондоне состоялась долгожданная мировая премьера последнего фильма о Гарри Поттере.
На премьере были многие, но больше всего внимания уделялось главным актерам фильма Эмме Уотсон, Дэниэлу Рэдклифу, Тому Фелтону и Руперту Гринту.
Эмма ждя этого события выбрала платье от Oscar De La Renta.
Актеры на премьере толкали речи и когда Руперт начал благодарить фанатов и своих коллег по съемочной площадке, Эмма разрыдалась.

http://i1086.photobucket.com/albums/j458/tesery5/la365la/74433_009_123_211lo.jpg
і з автором книг про гарі поттера
http://i1086.photobucket.com/albums/j458/tesery5/la365la/096382445_EmmaWatson07072011HPDeathlyHallows2World PremiereinLondon113_122_169lo.jpg

драко такий прикольний)
http://i1086.photobucket.com/albums/j458/tesery5/la365la/felton-070711-2.jpg

візлі)))
http://i1086.photobucket.com/albums/j458/tesery5/la365la/rupert-070711-8.jpg

Orman
08.07.2011, 21:28
драко такий прикольний)
на Чейза подібен з доктора Хауса. Файнюня. А дівчина з ним якась така вже стандартно-голівудна...

видю же Наторелла готується - аватарки підбирає :) здай точку

я тож готуюсь, хто не пойняв ото плече в мене на аві то Еммине

Мар'яся
08.07.2011, 21:33
я тож готуюсь

що то, й собі підготуватись? :girl_crazy:

Abraira
09.07.2011, 00:10
що то, й собі підготуватись?
А я щойно підготувалась :girl_dance::d23:
14-го йду на вечірній сеанс, з мужом.... мій любимий 7-ий ряд :girl_in_love:
Он-лайн купівля квитків форева!!!!!! Ураааааа!!!! Як і хтіла, в перший день показу :girl_in_love:
Доречі, ще купа хороших місць на усіх сеансах, так-що кредитну картку в руки і вйо ;)

natorella
09.07.2011, 08:51
я тож готуюсь, хто не пойняв ото плече в мене на аві то Еммине
тіпа всі тупі і не поняли
коли йдемо? до осені я савєршенно свабодєн

---------- Додано в 08:51 ---------- Попередній допис був написаний в 08:48 ----------

14-го йду на вечірній сеанс
то не мооооодно, там буде така гопота, шо буш плюватись)))

Abraira
09.07.2011, 13:30
то не мооооодно, там буде така гопота, шо буш плюватись)))
У мене це єдина можливість піти з чоловіком (він до дев"ятої ще бігає по роботі) а Гаріка ми читали разм, так-що чхала я на тих придурків (знаю, будуть тупі викрики, що поробиш), зате підемо разом :girl_tender:
Ми і на минулу прем"єру ходили в цей час....

Orman
09.07.2011, 15:12
коли йдемо? до осені я савєршенно свабодєн

коли скажеш, але зрання

Мар'яся
09.07.2011, 15:15
але зрання
нє, ну зрання, так зрання, але давайте коли скажу я (мені дитину тре з кимось лишити і тре, щоб той хтось був зрання дома)

Orman
09.07.2011, 15:36
але давайте коли скажу я

це ви з Наталею домовляйтесь - у вас діти,
а я
до листопада я савєршенно свабодєн

natorella
09.07.2011, 16:25
давайте коли скажу я (мені дитину тре з кимось лишити і тре, щоб той хтось був зрання дома)
ок - вибираєш ти, я своє чудо-чадо пристрою спокійніше)))
аж руки чешуться, так би вже йшла

Лідочка
09.07.2011, 17:57
Я теж приїду до Львіва на Гаріка:) Вже так нетерпиться!!
Дівчата, де ви такі класні аватарки берете? Я теж хочу....

natorella
09.07.2011, 18:01
де ви такі класні аватарки берете? Я теж хочу..
кого вам запропонувати?

Лідочка
09.07.2011, 23:10
Я приїду 14 липня вранці, хто ще йде маячте, а то я буду сама:(
кого вам запропонувати?
Ненаю.....конгось:) знайшла сьогодні Волдика-дурболдика:)але ще думаю...

Orman
10.07.2011, 19:08
які вони класні

http://i032.radikal.ru/1107/1d/ea5c887e0a0e.jpg

Deidra
11.07.2011, 18:26
Уже є квиточки в Планеті кіно :) Щойно собі придбала :)

MorsImmortalis
11.07.2011, 21:00
Deidra, це в ЗD ? і квиток коштує 80 грн? чи я шось плутаю?
клацала на сайті планети кіно і так не розумію яка вартість квитка.

Deidra
11.07.2011, 21:29
Deidra, це в ЗD ? і квиток коштує 80 грн? чи я шось плутаю? клацала на сайті планети кіно і так не розумію яка вартість квитка.
Відповіла в приват.

LoveIzabella
13.07.2011, 00:47
Забронювала два квитки на неділю на 13.00 у 4 залі Dolby3D, хоч поки що немаю з ким їхати...Де це теж не знаю, так що навіть не уявляю, що за аферу я затіяла!!! Так хочу туди потрапити!!!!!! Відгукніться, хто теж хоче і не має компанії!!! Буду рада всім фанатам Поттеріани!!!:girl_flag_of_truce::drinks::give_ros e:

Лідочка
13.07.2011, 08:38
В мене трагедія:(:(:( Я не зможу поїхати....:(, чоловік травмував руку на шахті, в гіпсі, малого нема з ким лишити:(:(:( я вчора аж плакала:(

Ассоль
13.07.2011, 10:20
І моя компанія підвела мене:sad:.. Я хочу піти на Гаррика в зал IMAX 3D, якби знайшлися бажаючі приєднатися, маякуйте.:connie_pull-pigtail:girl_flag_of_truce:

Martunka
14.07.2011, 14:40
14-го йду на вечірній сеанс, з мужом.... мій любимий 7-ий ряд
А ми з коліжанкою вже за якихось 3,5 год. будемо насолоджуватися переглядом в IMAX 3D (теж маємо 7-ряд). :girl_tender:
Пі.Сі потім можна буде захоплені відгуки писати:girl_blum:

natorella
14.07.2011, 14:55
потім можна буде захоплені відгуки писати
я вам понаписую!!! поки ми всі не подивимось - ніяких відгуків

Я не зможу поїхати...., чоловік травмував руку на шахті, в гіпсі, малого нема з ким лишити
та то ше місяць буде йти, ше зможете приїхати. нє?

---------- Додано в 14:55 ---------- Попередній допис був написаний в 14:54 ----------

а шо не-3Д нема? бліііііііііііін

Orman
14.07.2011, 15:04

кстаті да - мене від того ЗД тааааак болить голова
Пі.Сі потім можна буде захоплені відгуки писати

як вже візьме вас нетерплячка то ховайте під спойлери і попереджайте жеби не дивились

Martunka
14.07.2011, 15:08
я вам понаписую!!! поки ми всі не подивимось - ніяких відгуків
ні-ні я чемна буду :girl_flag_of_truce: я на всіх почекаю:girl_wink:
чому ж нема? є.

Мар'яся
14.07.2011, 15:08
Тихо, не шуміть, всьо є, і в 3Д і без 3Д. До-речі, я можу завтра :) А тоді ніби аж в вівторок.

natorella
14.07.2011, 15:19
тоді ніби аж в вівторок
я болєн
або йдіть без мене((

не шуміть, всьо є, і в 3Д і без 3Д
гдє без? мені втуда
я 3Д не буду дивитись
не через очі/голову, а тупо, бо люблю 2Д зображення

Мар'яся
14.07.2011, 15:21
гдє без? мені втуда

В Планеті кіно в КК, там є любе-голубе: Аймакс, ЗД і просте кіно. Я теж голосую за просте кіно, бо мене голова болить від 3Д. Орман, ти деее????

Orman
14.07.2011, 15:34
Орман, ти деее????

тута, я тута - давай піждем Наталю

Мар'яся
14.07.2011, 15:38
тута, я тута - давай піждем Наталю

Давай, я за руками і ногами, але я тоді точніше не можу сказати коли моя свекруха буде рано вдома, щоб малого їй відвести (вона й сама не знає толком свого графіка роботи)

natorella
14.07.2011, 15:39
я тута - давай піждем Наталю
хехе, кума моя нині заїкнулась, шо може б вона малу бабусі лишила і з нами тусанула)))

---------- Додано в 15:39 ---------- Попередній допис був написаний в 15:38 ----------

тоді точніше не можу сказати коли моя свекруха буде рано вдома, щоб малого їй відвести
озвуч найближчі дні
якшо так туго, то я закинусь малиновим компотом і завтра впірьод в абичноє кіно

Бурулька
14.07.2011, 15:47
поки ми всі не подивимось - ніяких відгуків
ну здрасті. Я тут години, хвилини рахую, коли вже піду на Гаріка, і шо, потім ніяких "охів-ахів"? В мене голова вибухне, якщо нічого не напишу.

natorella
14.07.2011, 15:50
В мене голова вибухне, якщо нічого не напишу
напишіть тоді ох і ах
але шоб без переказувань, як в мого малого - бааах,тидиж, жжжжух, фрррррк
дагаварілісь
?

Бурулька
14.07.2011, 15:55
дагаварілісь
звичайно. Я б і не переказувала змісту, бо кому цікаво, вже давно книжку прочитав.
Офіційно обіцяю охати і ахати без спойлерів

Alicia
14.07.2011, 18:12
Забронювала два квиточки на завтра в зал imax! Трохи пізно, о 23.00, але вже не терпиться побачити другу частину фільму!:radist:
(згадала, що коли дивилася першу частину "Гаррі Поттер і філософський камінь", мені було 13 років! як час швидко пролетів...:girl_impossible:)

Ніколь
14.07.2011, 18:48
А ми з чоловіком несподівано йдемо сьогодні на потера. В КК на сеанс в 20:30 в Імакс :girl_dance:

Лідочка
14.07.2011, 20:23
УРАААААА!!!!!!!!!!!!Я була на Гаріку!!!! В ІМАХ 3D! Фільм - суперовий. Ще набагато кращий ніж перший. Ну такий класний що просто не можу. ХОЧУ ЩЕ!!!!! Не буду вдаватися в деталі, бо ще майже ніхто не дивився:)

Мар'яся
14.07.2011, 21:20
Значить так, дівки, визначайтесь, бо зараз задзвонить свекруха і що я їй маю казати.

natorella
14.07.2011, 21:58
дівки, визначайтесь, бо зараз задзвонить свекруха і що я їй маю казати
я маю ранкову доставку до 10 ранку

Мар'яся
14.07.2011, 22:03
Що скажете про 13:30?

natorella
14.07.2011, 22:10
Що скажете про 13:30
тре маріам спитати
я не проти
покаж шо і де?
а квитки?

Мар'яся
14.07.2011, 22:16
Квитки можна купити он-лайн чи забронювати. Шо і де дивитись тут (http://cabinet.planeta-kino.com.ua/hall/?show_id=10557&theatre_id=pk-lvov&lang=ua)

Бурулька
14.07.2011, 23:47
Ми повернулися з кінотеатру. Фільм дуже класний. Ми з чоловіком задоволені, що пішли на фільм про Гаррі.
На душі зараз так, ніби якийсь етап життя завершився. Ціла епоха поттеріани. Їдучи додому, згадували з чоловіком, як переглядали разом перший фільм на старенькому моніторі (перегляд першого і останнього фільмів організовував чоловік), як купляли книжки, як заспрокоювали себе фільмами про Гаррі в ніч перед народженням доні, як читали їй про фільсофський камінь о четвертій ночі, бо їй не хотілося спати, як... Одним словом, багато спогодавів... Ех, колись через багато років засядемо цілим сімейством і передивимося всі фільми, і скажемо: "Ось фільм нашої молодості"