Ой у Ворона нога заслабла

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Ворон, 15 Листопад 2010.

  1. Ворон

    Ворон Well-Known Member

    Десь всередині літа, Ворон ішов босим підлогою і наступив на щось ногою. Думаю дрібний кавалок скла. І ось до цих пір той кавалок скла сидить в ступні і болить кожен раз коли потрібно ходити. Мазав йодом, розрізав і виколупав весь гній - не допомогло. Тепер пробую парити ногу в соленій воді.
    Хтось ще знає якісь народні методи? Антибіотики не пропонувати на них алерґія.
     
  2. levandivka

    levandivka З яйцями...

    Відповідь: Ой у Ворона нога заслабла

    У-у-у....
    [​IMG]

     
  3. sani

    sani New Member

    Відповідь: Ой у Ворона нога заслабла

    а до лікаря звернутись не пробували? щоб дістав то скло дістати...
    бувають інфекції, через які можуть ногу і відрізати, якщо вчасно до лікаря не звернутись...
     
  4. true

    true New Member

    Відповідь: Ой у Ворона нога заслабла

    Ви би з такими речами не шуткували, звернулись до лікаря, зробили рентген, тоді би і розібрались з вами. Невідомо, як той кавалок поведе себе в майбутньому, тому ідіть до лікаря. Чим швидше, тим дешевше і без ускладнень.
     
  5. Олюнька

    Олюнька Well-Known Member

    Відповідь: Ой у Ворона нога заслабла

    Не знаю, як в соленій воді, але перевірений метод - розчинити шматок мила (доброго, без хімії) у теплій воді, і робити ванночки для ушкодженої ноги.
    Та все ж перед тим обовязково піти до лікаря (як усі радять), щоб те скло дістати!
     
  6. WildWind

    WildWind Member

    Відповідь: Ой у Ворона нога заслабла

    Діла то, 10 хв в хірурга, ще й обезболить.
     
  7. ViTanya

    ViTanya Member

    Відповідь: Ой у Ворона нога заслабла

    Та чого їх пропонувати, вони ж скло не розчинять! Моєму чоловіку якось дрібнесенький кусочок скла заліз в палець, поки не витягнули, гноїлось і нічого не допомагало.