КПК

Показати повну версію : Дитина нічого не їсть крім грудей. Чи треба переживати?

соломійка
21.11.2010, 01:12
У більшості молодих мам таке запитання (у назві теми) викличе усмішку, адже в усіх діток бувають періоди, коли вони вередують за сніданком чи з'їдають тільки частину обіду, бігають, бавляться і забувають за вечерю. Але ситуація з харчуванням моєї доні спонукає мене питати порад у досвідченіших мам: з народження Соломійка гарно гамала цицю, росла і набирала вагу, проблем з ГВ ніколи не було. Прикорм почали після 6 місяців, коли за усіма ознаками дитина до цього була готовою. Соломійка пробувала, знайомилась із новими смаками, усе було «як книжка пише». От тільки кількість їжі не збільшувалася – їла вона небагато, але мене це не тривожило – адже ми на ГВ. Соломійка завжди виглядала «кругленькою», вага і ріст мене тішили. Перші сумніви щодо «правильності» дитячого харчування з'явилися влітку – але під час цьогорічної жари мені і самій їсти не хотілося, а це ж маленька дитина – їсть фрукти, м'яско, рибку і т.д. – маленькими порціями, але ж їсть! Вересень був багатим для нас на зубчики – з'явилися 4 нових, відповідно дитина просто жила на циці. Зубчики прорізалися, а їсти доня і надалі не хоче – тільки груди. Може за цілий день з'їсти половину вареника, або половину омлету з 1 яйця, або декілька ложок супу, або ж декілька разів вкусити яблуко. І циця – багато циці. І все. Бувають періоди, коли вона їсть трішки більше – 4-5 разів на день, але це буває рідко. Готую щодня, страви різноманітні, а результат завжди однаковий – з'їдає декілька грам, відсуває тарілку і: «Мама, тітю!»От і турбує мене питання – чи отримує дитина від ГВ у такому віці (1 рік 7 місяців) усе, що необхідне їй для росту і повноцінного розвитку? :girl_in_dreams:Як заохотити дитину їсти?:girl_in_dreams:

Yaremko
21.11.2010, 19:24
ці питання неодноразово піднімаються час від часу. Одне якщо дитина до року нічого не їсть (в нас ще це можуть зрозуміти хоча не всі), а інше якщо майже дворічна нічого не їсть. Мені дуже часто телефонують задаючи ці питання. І чомусь всі вважають, що це тільки в них така дитина, що нічого не їсть, і більше ніхто таких проблем немає.
Більшість лікарі як правило тут однозначні у своїх рекомендаціях "відлучайте від грудей".
Я виокремлюю цю тему для мам які мають таких дітей, щоб вони знали що вони не одні. Це такий період і його потрібно пережити.
Коли буду мати прохи більше часу напишу свій досвіт того періоду :) а зараз мами з досвідом того періоду пишіть і заспокоюйте :)

сяняНЯНЯ
21.11.2010, 20:20
Може за цілий день з'їсти половину вареника, або половину омлету з 1 яйця, або декілька ложок супу, або ж декілька разів вкусити яблуко. І циця – багато циці.
І в нас ідентично...але я щось собі в голову не беру,бо час від часу ставлю на вагу,і там показник хоч по-трошки,але росте...і ріст так само.

Fleshka
21.11.2010, 21:19
Це такий період і його потрібно пережити.
У всіх діток бувають такі періоди, і я також не раз переймаюсь тим. Здається деколи, що Роман вже тиждень на одній циці. Власне заспокоюю себе тим, що є ото ГВ, і з голоду і спраги не всохне:girl_yes:. Маю приклади, коли наші ровесники давно вже не цицяються і мають такі ж дні неїдження...Так що роблю висновок, що відлучання тут не допоможе.

Suzi
21.11.2010, 21:22
І в нас ідентично...але я щось собі в голову не беру,бо час від часу ставлю на вагу,і там показник хоч по-трошки,але росте...і ріст так само.
А ще краще дивіться на дитину - весела, активна - значить все добре.
Після початку прикорму шкт дитини тільки починає звикати, вичться перетравлювати їжу. І йому на це потрібен час, кожному свій - все як з рештою - хтось швидше вчиться, комусь більше часу потрібно. Зрештою, голоду дитина терпіти не буде ;)

ulcha
22.11.2010, 00:03
ООО!!! і в нас така - сама ситуація, малій 1рік , 2міс., - а ціця- то найкраща їжа. до того ж вона в мене від народження не дуже багато набирає. але я вже тим не дуже переймаюсь(напевно,набридло рахувати кількість з"їдженої їжі(вибачте за каламбур) , так що , якщо дитинказдорова і весела- не переймайтесь, побережіть свою нервову систему, дитинці потрібна не роздратована мама, а терпляча , колись вона почне їсти - то точно!

Alonka
22.11.2010, 00:54
і ми теж їмо так, що то їжею назвати тяжко:girl_nea:
Бувають періоди, коли вона їсть трішки більше – 4-5 разів на день
ми якщо три рази, то це свято! І з'їдає найбільше 4-6 ст. ложок.
Малу вже давно не важу, щоб не перейматись:girl_crazy:, не їсть значить не голодна? Так?
єдине за наш низький гемоглобін переживаю, а не можу їжею на нього вплинути:girl_sad:

Іруня
22.11.2010, 08:41
Маю приклади, коли наші ровесники давно вже не цицяються і мають такі ж дні неїдження...

В тому то і справа. Настя хоч і не була на ГВ, але десь з 1,5 до 2,5 років теж практично нічого не їла. Жила на коров"ячому молоці 2-3 рази в день. І так було тижнями!
А автору взагалі нема чого переживати, тим більше, що Ви на ГВ. Такі періоди є у багатьох дітей. Ще буде так їсти, що будете від столу відганяти :).

соломійка
22.11.2010, 12:07
автору взагалі нема чого переживати, тим більше, що Ви на ГВ
Дякую, дівчата - ваші дописи мене підбадьорили, бо думки що ж робити, щоб доня добре їла ніяк не виходять з голови :girl_smile: Ми уже і аналізи поздавали - все в нормі. Дивлячись на Соломійку ніяк не скажеш, що дитина голодує, але я коли бачу/чую скільки їдять наші ровесники, починаю трішки переживати. Сподіваюся, добрий апетит прийде і до нас.:girl_smile:

Suzi
22.11.2010, 14:27
я коли бачу/чую скільки їдять наші ровесники
А ЯК вони їдять? Самі беруть ложку і просять добавки?

Питаю, бо з того, що я бачила, ті діти, які "мають щічки, ножки, попки,важать більше і т.д." переважно їдять під танці, мільтики, мами бігають за ними і напихають будь-якою ціною.

Златка
22.11.2010, 15:01
коли бачу/чую скільки їдять наші ровесники, починаю трішки переживати.

Питаю, бо з того, що я бачила, ті діти, які "мають щічки, ножки, попки,важать більше і т.д." переважно їдять під танці, мільтики, мами бігають за ними і напихають будь-якою ціною.

то певно з нами порівняння, бо моя Златка сама йде до холодильника, витягує, що їй подобається, біжить за вилкою чи ложкою (в залежності від того, що саме вона вийняла з того холодильника) і тарілкою, а потім - бігом до столу і наминати, а як їй замало, то ще й наказовим тоном буде кричати на півхати "сє!" :girl_crazy: тому наша хресна й має з ким порівнювати і задумуватись

Fleshka
22.11.2010, 20:52
а потім - бігом до столу і наминати, а як їй замало, то ще й наказовим тоном буде кричати на півхати "сє!"
Златко, а ви на педприкормі були?

соломійка
23.11.2010, 00:31
Їдять так, як описувала Златка - самостійно ложкою, за столом/столиком, великі (як на мій погляд) порції. Маю приклад не лише Златусі, а й сусідських діток - у них також клопотів з харчуванням ніколи не було. А у нас дуже часто Соломійка їсть

під танці, мільтики і т.д.
І ще - неважливо, чи їмо усією сім"єю разом (тоді вона просто усіх годує, але сама все одно їсть мало), чи просто годую її одну.

female
23.11.2010, 01:44
Здається, у випадку авторки теми то є не тимчасове, а постійне, тому вона певно й турбується
Маю приклад в сім"ї знайомих, де при аналогічній ситуації дитину відлучили від грудей - але це зовсім не вплинуло на "апетити" дитини

Златка
23.11.2010, 02:25
Златко, а ви на педприкормі були?
швидше то був симбіоз

Suzi
23.11.2010, 10:06
А у нас дуже часто Соломійка їсть під танці, мільтики
і т.д.
І ще - неважливо, чи їмо усією сім"єю разом (тоді вона просто усіх годує, але сама все одно їсть мало), чи просто годую її одну.
А ви педагогічним догодовуванням не цікавились?

agalinka
23.11.2010, 15:49
Як заохотити дитину їсти?
А ми ваші ровесники, тільки ми з самого народження погано набирали вагу і не хоче їсти (али ми теж ще на ГВ). Ми теж здавали аналізи,( наш педіатр сказали давати малому кислі огірки і капусту в 1,2)- то дурня, ніяких змін не було, аж поки не пішла на прийом до своєї лікарки, яка була моєю дільничною у дитинстві. Вислухавши мої скарги вона з усмішкою сказала: А ти згадай чого твоя мама з тобою до трьох років до мене щотижня бігала і просила щоб тобі виписати якісь ліки бо ти нічого не їла, ти згадай і поясни свому синочку :) а до того часу поки він не зрозуміє підгодовуй його, як гусочку, часто і по трошки.
Після того я перестала перейматися, і хоча щодня чую в свою адресу, що моя дитина дуже худа і маленька, я не переймаюсь і тим більше зараз зрозуміла, що він не може всидіти на місці для того щоб взяти більше трьх ложок (шило в попі не дозволяє), зараз період активного розвитку і тому вони бояться щось пропустити.
А що до мене як я їла в дитинсті мало так і зараз не багато, але здорова і завжди у формі, чого і вашій малечі бажаю :)

соломійка
23.11.2010, 16:59
А ви педагогічним догодовуванням не цікавились
При введенні прикорму готувала доні окремо, але згодом перестала, оскільки
1. вона того і так не їла - ложку-дві максимум;
2. для нас усіх готую щодня, усе свіже і корисне, без майонезів і кетчупів (винятки звичайно є, але рідко) - те саме даю і дитині.
Для прикладу: вчора на сніданок готувала гарбузову каша - Соломійка попробувала, але не їла, на обід був борщ - також ні, але їла трішки картоплі і тушкового язика, за вечерею взяла 5-6 шт. макарону. Сьогодні зранку і майже до 5 год. дня їла тільки половину омлету з 1 яйця, від усього іншого відмовляється (яблук, бананів, печива, хурми також не хоче). А от цицю їмо ду-уже часто.

Suzi
23.11.2010, 17:14
Тоді я б радила не перейматись.І не намагатись нагодувати. Дитина, яку силою не годують і яка бачить здоровий приклад буде мати здорову харчову поведінку. Наразі її організму видніше, що їй треба, а чого поки що ні.

katkas
23.11.2010, 18:00
Дитина, яку силою не годують і яка бачить здоровий приклад буде мати здорову харчову поведінку.
100%.
У мене малий в півтора роки цілий день був на ГВ, доросла іжа його цікавила, але тільки для ознайомлення, так само міг 5-6 макарон за раз і все, більше нічого. Про молочні каші чи взвагалі щось молочне тоді мови не було. За рік, що минув, все змінилося, не скажу що почав їсти багато( до речі в кожної мами свій окомір :girl_smile:), але сідає за стіл з усіма і завжди щось перехопить. Я не годую його, та він і відмовляється, ість самостійно дуже акуратно, з повагою до їжі. У нас був педприкорм, і я чомусь впевнена, що така поведінка саме завдяки цьому.
Я не переймалася за те, що дитина їсть тільки ГМ, бо я бачила, що їй того досить, що їй це дуже потрібно. Ще важливо, щоб поменше було порад типу, що відлучиш і дитина краще почне їсти. Це скорше вийняток з правила, бо те, що я бачила, діти, яких відлучили від грудей з надією, що буде краще їсти, їли так само, та ще й відмовлялися від молока.

cream
23.11.2010, 19:16
Перед вагітністю, вагітність, і перший рік малятка я гадала, що силувати дитину і наполягати будь-що з"їсти - є майже смертним гріхом. Годувалала дитиною грудьми, з шестимісячного віку варила зупки, цідила сирочок, змелювала рибку, паралельно намагалась годувати трішки з власної тарілки, не наполягала, мовляв, не хоче - хай не їсть! І це продовжувалось не довго, врешті я почала дратуватись, жбурляла миски свіжого-корисного їдла в унітаз, мене це почало відверто дратувати, потім престала варити і пропонувати взагалі, думаю, сама попросить. Помилилась, не просила десь до 1.5 р., ТІЛЬКИ ГРУДИ, це перетворилось на суцільний жах, вночі я не спала - годувала, вдень також, мої груди бачила вся Левандівка і не тільки!!! Це, так зване ГВ тривало НОН СТОП, на себе не залишалось часу, але це не головне. Головне, що доця, хоч і була щаслива біля циці (і майже божевільної мами), та була дууууже блідонь і худонька!!! І тут я вирішила, закрити очі на свої святі переконання, що годуватиму малявку не менше ніж до 3-ох років, і відлучити.
...а потім був суцільний жаль, і плач, плакала я і плакала донечка...ще трошки згодом я попустилась, мала ніби також...все було добре, доки Настя не захворіла через місяць після відлучення, пізніше ще декілька раз (під час ГВ вона взагалі не хворіла). І я шкодую, що відлучила, вона ще досі тулиться до циці (3,2 роки)))) то так приємно. Тому раджу не відлучати...ой, прокинулась, пізніше допишу.....

тетяна7777
23.11.2010, 22:04
О,мені ця тема теж в тему)))) Періодично караюсь і мучаюсь,чому крім циці більше нічого,ну як нічого,тобто як у казці-бігла через місточок схопила кленовий листочок)))) Але нічого,не вмирає і анорексії не дістав),жвавий,активний))) Тому муки сумління проходять з періодичністю як і надходять))))) А ГВ в мене теж по-різному,інколи висить на циці цілу ніч,от тоді готова кинути,а коли слідуюючу ніч висплюсь-тоді все ОК! А відлучити просто не маю змоги-боюсь плачів(вже писала,що більше шкодую свої нерви,які мені ще в житті пригодяться)))))
О,щойно вхопив блінчик і аж за вухами лящить,а вечеряти не хотів))))

соломійка
23.11.2010, 23:31
Про молочні каші чи взвагалі щось молочне тоді мови не було.
І ми молочного нічого не їмо. А щодо відлучення - про це я взагалі не думаю, оскільки ні доня, ні я до цього зовсім не готові. Просто хочеться, щоб циця була доповненням до харчування, а не навпаки. Але це, мабуть, буде пізніше.
ГВ тривало НОН СТОП - і у нас так :girl_smile:
Хоча Соломійка зовсім не худенька, не блідненька, бігає, бавиться, росте. А я тільки дивуюся - як то їй молочка на все вистачає?
Дякую, дівчата, за розповіді і поради - а я думала, що ми одні такі - фанати циці:girl_smile:.

loreniya
24.11.2010, 09:32
Коли буду мати прохи більше часу напишу свій досвіт того періоду а зараз мами з досвідом того періоду пишіть і заспокоюйте
надіюсь в вас з"явиться вільний час!!!
а тепер я - я тоже переймаюсь /чи скорше - переймалась/ тим що малий мій замалий.
про що писала вже в різних темах... але, випадково, складаючи всякий непотріб який шкода викинути, знайшла пакет - всякі рекламки які мені дали в роддомі. Серед пробників і реклам були і таблиці маси по відношенню до віку, маси по відношенню до росту, росту до віку і ще ціла купа інших... так от, дивлюся я на хлопчиків що родились 4 кг - ми повністю вписуємся в той графік!!! то-єсть - це ми нормальні, а вони загрубі!!! бо родились 3,7 а в 10 міс важать по 12 кг... бульба, сир, м"ясо - може і є зайва вага - це не виключено...

соломійка, якщо в вас на лінієчці правильний вік то маєте ви важити /згідно таблиці!!!/
9 кг, якщо родились з масою 3 кг,
10,2 як з масою 3,5,
11,7 як з масою 3,9
і13,1 як з масою 4,3...

то все звичайно дуже приблизно...
просто всі вже звикли - мій малий родився великим -57 см, 4 кг, і чоловік під 2 м ростом - то всі думають що моя дитина має бути на голову вища за однолітків а важити зо 15 кіля...
була на зустрічі однокласників 5 р тому, то прибалділа - наші дрібні хлопці так повиростали,так "м*яса" на них наросло!!! догнали своє... все індивідуально

соломійка
25.11.2010, 00:38
10,2 як з масою 3,5, - такою була наша вага у 11 місяців. А тепер (1 р. і 7 місяців, 83 см росту) - близько 13 кг.:girl_in_dreams:

katkas
25.11.2010, 14:58
А тепер (1 р. і 7 місяців, 83 см росту) - близько 13 кг
малому 2 роки і 6 міс., зріст 92см. і важить так як і ваша доня - близько 13 кг.
І я і наш татко у його віці теж були худенькі, правда я їла все, просто можна сказать змітала, а чоловік їв через раз. Так що і це теж треба враховувати. Доречі я б не сказала, що малий є худеньким, просто коли є його однолітки, які важать по 16-17 кг., то так і виглядає. Але це все відносне.
оча Соломійка зовсім не худенька, не блідненька, бігає, бавиться, росте.
це основне, значить дитині всього достатньо.
а періоди ГВ НОН СТОП і у нас бувають, але на все є причина, і такі періоди недовгі.

dydik
27.11.2010, 12:47
Я не раз писала на форумі, що моя дитина нічого крім грудей нічого не їсть. Крім цього Юля погано спала в ночі,кожної години вставала і брала груди. Дівчата казали що це нориально і я на якийсь час заспокоїлась. сама переглянула своє харчування. Старалася їсти побільше вітамінів. Але мала не поправлялася. Після того як малій виповнився рочок ми здали аналізи крові і виявилося що в неї анемія. І я вирішила відовчити від грудей. І піся цього ми почали їсти, Юля дійсно почала їсти, тільки й чути "гам - гам". А в ночі просипається тільки один раз, зїсть манку і спить до ранку. Почали появлятися пампульки, набирає вагу, стала набагато спокійніша. І я спокійніша, бо нарешті висипаюся. І в нас тепер все добре.

Yaremko
27.11.2010, 14:07
І я вирішила відовчити від грудей.ну так, загроза раку грудей, яйників, мастопатії ... в дітей пониженого імунітету, не сформованості деяких органів є ніщо проти дитячої анемії (тим більше знаючи як робляться аналізи у нас, що сечу із чаєм не відрізняють).
І відколи це дитяча анемія так лікується? вам скоріш в гілку "перли лікарів..."

Galya
27.11.2010, 16:29
є ніщо проти дитячої анемії
Про яку напевно ніхто б і не знав, якби не доблесна медицина з її могутніми Аналізами!

Yaremko
27.11.2010, 16:38
У мене вагітність пройшла без особливих ускладнень. Відвідувала курси для вагітних.
що це за курси ви проходили, що не знали як доглядати після пологів за дитину і основи ГВ?
Дитина репенила цілу ніч, а до мене навіть ніхто не підійшов і не запитався чи все добре. Хотіла, щоб консультант по ГВ розробила мені груди а вона тільки відссосала механічним "відсмокчувачем". Одним словом, поки не заплатиш, ти нікому не потрібна там!! (для тих хто не вкурсі то тут мова йде про славнозвісну Мечнівську масажистку)
Води проколювали, вони були зеленими, і серцебиття дитини було не добре, так казав лікар і мене стимулювали.
я так підозрюю що пуповину вам відрізали дуже скоро, о і маєте звідки деколи береться анемія Отсроченное пережатие пуповины предотвращает дефицит железа у детей в первые 6 месяцев жизни (http://www.medmir.com/content/view/1160/81)
а ще КЛІНІЧНИЙ ПРОТОКОЛ МЕДИЧНОГО ДОГЛЯДУ ЗА ЗДОРОВОЮ ДИТИНОЮ ВІКОМ ДО 3 РОКІВ

3.3.2. Правила введення прикорму
...
16) Не слід давати цільне не розведене коров’яче молоко дітям до 9 місяців (фактор розвитку залізодефіцитної анемії).
....
3.3.3. Продукти прикорму
....
Важливо, щоб дитина у віці 6 місяців почала отримувати прикорм з підвищеним вмістом заліза.
....
Продукти прикорму з підвищеним вмістом заліза:

- каші, промислового виробництва, збагачені залізом;
- м’ясо;
- риба;
- яєчний жовток;
- добре проварені бобові (квасоля, горох).
...
Соки та інші напої
4). Не рекомендується вживання будь-яких видів чаю (чорного, зеленого, трав’яного) та кави до двох років. Ці напої перешкоджають всмоктуванню заліза. Після дворічного віку слід уникати вживання чаю під час їди.
...
Молочні продукти
...

3) Не рекомендується вигодовування дитини виключно козячим молоком, зокрема через ризик виникнення фолієводефіцитної анемії.

У нас також проблеми з вагою. У 9міс. ми важили 8 кг. і в 11міс. так само, хоча їмо досить непогано. дитина активна і педіатр каже покищо не переживати.
то що дитина спочатку їла нормально а потім щось сталося так?

Нам вже майже рочок, а спимо в ночі як місячна дитина. встаємо що години і їмо цицю. Для такої дитини це нормально?
може тому?
Я вважаю що все має бути у міру. Бути з мамою і трішки ходити в садок, якщо дитині подобається, щоб вона вміла давати собі раду без мами. Оскільки наші діди і баби далеко та зараз ми весь час разом. Щоб доця не була занадто до мене пивяза то я планую віддати її в садок але не цілий тиждень, а можливо через день.і це в такому малому віці

Я не маю нічого проти ГВ. Але я вже замучилася! Мала крім грудей не хоче нічого їсти.

Як навчити дитину їсти з пляшечки? Нам 10 місяці і досі на ГВ. Я хотілаб відівчати від грудей вже, але мала їсть в ночі, не годувати мені її з ложечки.
наскільки я зрозуміла анемія це тільки малесенька причина відлучки від грудей

Наш лікар потавив доці діагноз -гіпертензія - підвищений тиск, якщо я правильно зрозуміла. Хтось щось знає чи це серйозне щось, хто що чув, знає. а також у вас дитина сильно потіла у вісім місяців, здається, і народилася не ахті, можливо вартує більш придивитися до дитини, а ви кинули годувати

dydik
29.11.2010, 14:03
Цитата:
Допис від dydik
У мене вагітність пройшла без особливих ускладнень. Відвідувала курси для вагітних.
що це за курси ви проходили, що не знали як доглядати після пологів за дитину і основи ГВ?
При церкві що на Левандівці. Дай Бог, щоб усі були такі розумні як Ви.

---------- Додано в 15:02 ---------- Попередній допис був написаний в 14:59 ----------

Цитата:
Допис від dydik
Води проколювали, вони були зеленими, і серцебиття дитини було не добре, так казав лікар і мене стимулювали.
я так підозрюю що пуповину вам відрізали дуже скоро, о і маєте звідки деколи береться анемія Просто звикла покладатися на спеціалістів, які набагато краще робираються у медицині ніж я.

---------- Додано в 15:03 ---------- Попередній допис був написаний в 15:02 ----------

Допис від dydik
У нас також проблеми з вагою. У 9міс. ми важили 8 кг. і в 11міс. так само, хоча їмо досить непогано. дитина активна і педіатр каже покищо не переживати.
то що дитина спочатку їла нормально а потім щось сталося так?
Це бувало хвилями. Переглянувши форум я себе заспокоювала.

Yaremko
29.11.2010, 14:14
Дай Бог, щоб усі були такі розумні як Ви а от того не треба.
ви маєте бути розумніші ніж я бо коли я була вагітна у мене не було ні ДП, ні курсів для вагітних, а ви це все маєте! то користуйтеся з повна! я розумію що дуже часто виникають сумніви бо це говорить лікар, але ж п. Леся вона також лікар, і наскільки мені відомо вона роздає свій телефон то чому ж не зателефонувати і не спитати як це має бути насправді?
Просто звикла покладатися на спеціалістів, які набагато краще робираються у медицині ніж я.я не заперечую що можливо ситуація була критична і мусіли швидко відрізати пуповину, я там не була і тому нічого говорити не можу, я просто сказала щоб ви знали від чого бувають анемії
Це бувало хвилями.у всіх дітей хвилями, але щоб через це відлучати?

dydik
30.11.2010, 11:14
Цитата:
Допис від dydik
Я вважаю що все має бути у міру. Бути з мамою і трішки ходити в садок, якщо дитині подобається, щоб вона вміла давати собі раду без мами. Оскільки наші діди і баби далеко та зараз ми весь час разом. Щоб доця не була занадто до мене пивяза то я планую віддати її в садок але не цілий тиждень, а можливо через день.
і це в такому малому віці
Цитата:
Допис від dydik
Я не маю нічого проти ГВ. Але я вже замучилася! Мала крім грудей не хоче нічого їсти.
Цитата:
Допис від dydik
Як навчити дитину їсти з пляшечки? Нам 10 місяці і досі на ГВ. Я хотілаб відівчати від грудей вже, але мала їсть в ночі, не годувати мені її з ложечки.
наскільки я зрозуміла анемія це тільки малесенька причина відлучки від грудей
Цитата:
Допис від dydik
Наш лікар потавив доці діагноз -гіпертензія - підвищений тиск, якщо я правильно зрозуміла. Хтось щось знає чи це серйозне щось, хто що чув, знає.
а також у вас дитина сильно потіла у вісім місяців, здається, і народилася не ахті, можливо вартує більш придивитися до дитини, а ви кинули годувати
По-перше: Я не знаю садочки, які беруть дітей у такому віці. А йшла мова про з 2х рочків.
По-друге: якщо ви вже так вивчили всі мої дописи, то могли зауважити, що гіпертензія у нас була під час ГВ, тому що дитина не висипалася у ночі.
І я щераз повторюся - я за ГВ. Просто кожна ситуація індивідуальна. Знаєте, ви мені нагадили тих лікарів, які сліпо рекомендують прививатися і давати дітям вітамін Д, і не хочуть слухати мам, які говорять що це їхнім дітям не потрібно. А те що дитина стала набагато спокійніша і стала їсти, поправлятися і спати - то все тому, що я погана мама. ДЯКУЮ!!!

Yaremko
30.11.2010, 11:20
то могли зауважити, що гіпертензія у нас була під час ГВ, тому що дитина не висипалася у ночі. та ви що!!! ГВ спричиняло гіпертензію?:girl_crazy::girl_mad:
Просто кожна ситуація індивідуальна. Знаєте, ви мені нагадили тих лікарів, які сліпо рекомендують прививатися і давати дітям вітамін Д, не хочуть слухати мам, які говорять що це їхнім дітям не потрібно.ну так ви мали приповажні причини відлучати від грудей, бо це вашій дитині не те що не потрібно але і шкідливо :girl_crazy: :girl_impossible:

Vialka
06.12.2010, 17:07
наша доня теж перестала їсти дорослу їжу (хоча їй тільки 8міс.), почали пригодовувати близько 6 міс, і все по трошки їла, а потім перестала (ніби не цікаво стало). погуглила на тему, трапилась мені стаття про пед прикорм,там була рекомендація, що якщо у дитини зник інтерес до їжї, просто декілька днів не пропонувати нічого, але смачно їсти у її присутності. Ми так і зробили, і її ручка знову поягнулася в тарілку. А от кількість того що вона з"їдає.. кілька ложечок і все.

natorella
06.12.2010, 17:25
А от кількість того що вона з"їдає.. кілька ложечок і все.
хочете шоб за один присіст виїдала банячок борщу??? кому то треба? вам чи дитині?

Fleshka
06.12.2010, 17:35
кому то треба? вам чи дитині?
з власної практики - переважно "знающим совєтчікам"...родичам, які вже своїх дітей виростили...

Azza
06.12.2010, 17:51
Привіт, якщо можете то порадьте що робити у моєму випадку. а то нерви не витримують. Моєму синочку 1рік 1 місяць, ми на ГВ, родились із вагою 2,300 і ростом 48см., зараз важимо проиблизно 9-10кг, ріст 75-80см (давненько не були у лікаря, щоб зважитись), їмо уже майже всю дорослу їжу, але "знающі совєтчіки" і родичі з чоловікової сторони так і з перших місяців радять всякі молочні суміші і каші, до яких я ставвлюсь категорично проти. Що порадити робити слухати чи ні, а то від їхніх порад інколи аж тіпає?

Уляночка
06.12.2010, 17:57
"знающим совєтчікам

знающі совєтчіки"
я вас прошу...самы думайте і вирішуйте...і буде вам щастя

Пупсик
06.12.2010, 18:00
їмо уже майже всю дорослу їжу, але "знающі совєтчіки" і родичі з чоловікової сторони так і з перших місяців радять всякі молочні суміші і каші, до яких я ставвлюсь категорично проти. Що порадити робити слухати чи ні, а то від їхніх порад інколи аж тіпає?
Не слухайте і тіпати перестане. Дитина здорова? Активна? ніц її не турбує? Харчами не перебирає?) Ну то в чому ж проблема?

natorella
06.12.2010, 18:33
якщо можете то порадьте що робити у моєму випадку. а то нерви не витримують. Моєму синочку 1рік 1 місяць, ми на ГВ, родились із вагою 2,300 і ростом 48см., зараз важимо проиблизно 9-10кг, ріст 75-80см (давненько не були у лікаря, щоб зважитись), їмо уже майже всю дорослу їжу, але "знающі совєтчіки" і родичі з чоловікової сторони так і з перших місяців радять всякі молочні суміші і каші, до яких я ставвлюсь категорично проти. Що порадити робити слухати чи ні, а то від їхніх порад інколи аж тіпає?
мій в 3 роки важить 16 і має 98 см росту і то кажуть - худий, ребра торчать
і розказують шо я не навчила їсти
а я шо? я молчу))))

Уляночка
06.12.2010, 18:43
туво перечитую і підкрадається підозра,що Марко недоїдає...марний одним словом...мо придумую..

Ніколь
06.12.2010, 18:52
хто тобі таке каже? Моя тоже 16 кг і ну вже майже 98 росту - нічого ніде не торчить :) ну і не худенька

natorella
06.12.2010, 19:09
Моя тоже 16 кг і ну вже майже 98 росту - нічого ніде не торчить
перепрошую, дівчино ви виділи свою лінієчку??? мій на рік старший хлопчик - в нього ВСЬО торчить)))

перечитую і підкрадається підозра,що Марко недоїдає...марний одним словом...мо придумую.
ага, нагадати як саша набирав?
народився 4,3 кг
1 міс - 6 кг важив
2 міс - 7 кг
3 міс - 8,2 кг
4 міс - 9,2 кг
5 міс - 9,8 кг
6 міс - 10,8 кг

ледве носила

Ніколь
06.12.2010, 19:13
дівчино ви виділи свою лінієчку??? мій на рік старший хлопчик - в нього ВСЬО торчить)))
виділа ;) ну просто я так собі прикинула якщо ріст і вага однакові то й виглядають однаково.... чи нє?

natorella
06.12.2010, 19:15
просто я так собі прикинула якщо ріст і вага однакові то й виглядають однаково..
мій на чоловіка схожий))) ваша мамзель на кого? )))))
хлопці зазвичай кістлявіше виглядають
і дівчат обтєкаємиє борти

Leila
06.12.2010, 19:16
Моя Малеча як котенятко 10,5 кг , нам зараз 1 рік і 5 міс. кістки не торчать, але така тоненька. А старший в 6 місяців мав таку вагу. В малої основна їжа, то циця. всен решта по трошки, по декілька ложечок. Дуже любить квашену капусту і огірки.
але силу ганяти і лазити має, стільки як вона рухається, то й не дивно, що багато не набирає.

Fleshka
06.12.2010, 19:19
я вас прошу...самы думайте і вирішуйте...
Та вирішуєм то самі, а от вислухати доводиться...хоча, не всім то дано понять:girl_crazy:,когось таке щастя оминуло...

natorella
06.12.2010, 19:22
вирішуєм то самі, а от вислухати доводиться...хоча, не всім то дано понять
мну не оминуло
я придумала (підгледіла в фільмі) такий прийом - я уявляю ніби сиджу в банці і нікого не чую. дуже зосереджено намагаюсь уявити
коли це відбувається - то дійсно нікого не чую і всі думають шо я сошла с ума і відстають
при тому шо мені капають 3 бабусі (2 мами і пра-)

Ніколь
06.12.2010, 19:56
ваша мамзель на кого? )))))
наша мамзель ростом і вагою на тата, а обтєкаємостью на маму )))

tancia
06.12.2010, 20:00
Не буду оригінальна - моє чудо 1 рік і скоро 3 міс, 85%, якщо не 90%, на циці. Зі мною під"їдає всякого там - за день десь набереться від 1 чайної до (якщо в нього є настрій) 3-4х столових ложок. Важимо десь +- 10 кг , жвавий здоровий і ніц не бракує, я тішуся. А з дорослою їжею ми ще встигнемо, куди ми дінемося :)

Azza
06.12.2010, 20:16
Ми на дорослій їжі(само собою без кетчупа,майонезу,приправ) уже давненько, а от хотілось би взнати чи каші купні мають якусь користь іншу крім тої,що дитя розпихають?
Чи у всіх потім є проблеми із стульчиком?

veronka
06.12.2010, 21:36
а от хотілось би взнати чи каші купні мають якусь користь
Мають (не про манку мова). Моя їсть давно усе, що я, але я ніколи не давала їй суміші і дитячі кашки) Наприклад гречка: Хімічний склад. Гречка містить досить багато добре засвоєних білків (6-12%), вуглеводів (крохмалю - до 87%), жирів, органічних кислот (лимонна, яблучна, щавлева), а також вітамінів (вітаміни B1, B2, Р, РР, фолиева кислота, каротин). З мінеральних речовин - солі заліза, фосфору, кальцію, міді, йоду. У квітучих втечах гречки міститься до 2,5% рутина. Фолієва кислота, що міститься в гречці, стимулює кровотворення.
а про тут почитайте про педприкорм (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=41882&page=44) і догодовування маляти (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=40755&page=160)), меню дитини після рочку (http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=39386)

natorella
06.12.2010, 22:44
хотілось би взнати чи каші купні мають якусь користь іншу крім тої,що дитя розпихають?
я під словом каші розумію - гречану, пшеничну, ячмінну, рисову, перлову крупи
вони не сильно розіпхають
зате дуже корисні для шкт

Vialka
07.12.2010, 00:17
банячок борщу це звичайно занадто, але якусь певну кількість іжі дитина у 8 міс. має з"їдати?

Ніколь
07.12.2010, 00:47
але якусь певну кількість іжі дитина у 8 міс. має з"їдати?
А от кількість того що вона з"їдає.. кілька ложечок і все.
Ну так вона в вас якраз певну кількість і їсть.... не мучте дитину, їй всього лише 8 місяців, якщо не хоче більше їсти, значить їй не треба..... . Тут і в старшому віці дітки бувало по кілька ложок їдять а все решта циця і непогано виглядають і ніц їм не бракує.

Suzi
07.12.2010, 10:03
якусь певну кількість іжі дитина у 8 міс. має з"їдати?
Скільки треба, стільки і буде їсти. Чи Ви думаєте, дитина буде голод терпіти?;)

Vialka
08.12.2010, 11:39
я не мучу дитину! в жодному разі не пхаю в неї їжу, просто переживаю чи це нормально,бо "знающіе советчікі" у вигляді родичів буває так промивають мозги, шо починаю у всіх своїх діях сумніватись... Потрібно ж щоб хоч хтось сказав "ти все робиш правильно"..

Suzi
08.12.2010, 16:24
я не мучу дитину! в жодному разі не пхаю в неї їжу, просто переживаю чи це нормально,бо "знающіе советчікі" у вигляді родичів буває так промивають мозги, шо починаю у всіх своїх діях сумніватись... Потрібно ж щоб хоч хтось сказав "ти все робиш правильно"..
Я і не мала на увазі, що ви мучите дитину :)
Найкращим показником є дитина. Весела, задоволена життям - значить все ок. Попробуйте силою нагодувати і побачите відповідну реакцію.
А порадники - вони завжди будуть, треба звикати ;)

Vialka
09.12.2010, 11:46
Я і не мала на увазі, що ви мучите дитину
ви - не мали:smile:
(не розібралась із цитуванням перепрошую)

не мучте дитину
от і кажу що не мучу!

natorella
09.12.2010, 15:50
а я знайшла причину того шо саша нічого не хоче їсти
шоколад
бабуся дуже любить внука - деколи (раз в 2 год) вгощає долькою. апетиту нема. все - фу.кака!
3 дні без шоколаду - творожок, вівсянка і деруни - з рук вириває
т-т-т

соломійка
09.12.2010, 16:11
І у нас у харчуванні помітні зміни :girl_tender: - два тижні тому поїхали на вихідні у Карпати, я була на 100% впевнена, що побігавши з іншими дітками на свіжому повітрі моя Соломійка буде їсти усе, що даватиму, і то багато. А вона не їла взагалі нічого - тільки циця кожних 30-40 хв. Але після повернення додому доня почала їсти більш-менш нормально - декілька разів протягом дня, між тим може сама взяти яблуко-мандарин-банан-печиво, п"є компотик, чай і значно рідше гамає цицю (раніше було більше 20 прикладань на день, а тепер 6-7 і вночі 5-6:girl_tender:). Сподіваюся, це не просто період такий, а саме так буде і далі:girl_yes:.

Suzi
09.12.2010, 17:58
шоколад
бабуся дуже любить внука - деколи (раз в 2 год) вгощає долькою. апетиту нема. все - фу.кака!
3 дні без шоколаду - творожок, вівсянка і деруни - з рук вириває
т-т-т
а де бабусю поділи?чи перекрили доступ до шоколаду?

Сподіваюся, це не просто період такий, а саме так буде і далі
Ще буде по-різному ;)

Муська
09.12.2010, 18:06
Мій малий як печенька "Марія" три штучки втопче,то потім пів дня вже нічого не хоче їсти(навіть циці), зато як поїсть "по-людськи", то і печення потім не хоче(от і добре). Багато мудрості часом не треба,щоб розуміти чому діти не хочуть їсти.
В знайоиої була проблема: мала перед кожним харчуванням вередувала і нічого з тарілки не їла. Причина вияснилась: вафельки за пів години до їди(і нащо таке давати дитині перед їдою,а потім жалітись).

natorella
09.12.2010, 19:39
де бабусю поділи?чи перекрили доступ до шоколаду?
з бабусею провели бесіду. саша сьогодні рівно 3 сек стояв зі словами дай шоколад - сказал НІ. ушол

Багато мудрості часом не треба,щоб розуміти чому діти не хочуть їсти
я б сказала треба багато.
я можу вийти в 10 а прийти біля 17. мені видається дитина зі словами - годуй його. а в саші бузя в шоколаді - і шо йому не запропонуй - фу.кака
але і бабуся побачила шо є різниця
плюс накладається криза, суть якої я довго пізнаю)))
ну і останній зуб в нас ше не виліз;)

kraplynka
09.12.2010, 20:49
Соломійка, дуже дякую вам за темку. У нас подібна ситуація. Малій я почала вводити прикорм майже у 8 місяців, до того ми на ГВ стабільно набирали у вазі по кілограму в місяць, і зубчиків ще не було. У 9 міс. у нас полізли перші зубчики з температуркою і після того мала почала їсти ото як ваша. Зараз нам 1 рік і 4 міс, і при такому харчуванні, дуже рухливому розпорядку дня важимо ми 10,5 кг як і в 10 міс. Я згодна з Yaremko, що це не привід відмовлятися від ГВ, хоча теж почуваюся виснаженою від частих годувань.
Але я тут наразі не прочитала того, що хвилює мене, і, певно, авторку теми, а саме - якщо дитина такого віку залишається практично тільки на ГВ, при тому, що вона активна, і їй начебто "нічого не бракує" , чи достатньо в грудному молоці мікроелементів, інших корисних речовин для повноцінного розвитку її органів та систем?
І ще одне - мене мама та кілька лікарів вже давно переконують перевірити малу на глисти. Я якось з цим відтягую все здається, що ось-ось з апетитом стане краще, та й домашніх тварин в нас нема, а пісочок і камінчики на вулиці всі діти пробують, але ж не в усіх відразу від того глисти і поганий апетит. що про це скажете?

Suzi
09.12.2010, 21:15
Але я тут наразі не прочитала того, що хвилює мене, і, певно, авторку теми, а саме - якщо дитина такого віку залишається практично тільки на ГВ, при тому, що вона активна, і їй начебто "нічого не бракує" , чи достатньо в грудному молоці мікроелементів, інших корисних речовин для повноцінного розвитку її органів та систем?
Тут нема однозначної відповіді. Дивіться, офіційна медицина каже, що після 6-ти міс. треба вводити прикорм для забезпечення додаткових потреб. Я зустрічала інформацію про те, що до 9 міс. дитина забезепечена всім необхідним якщо вона є тільки на ГВ, але посилання зараз не можу знайти.
З другого боку, організм не може повністю засвоїти ті мікроелементи і вітаміни, що є в "дорослій" їжі. Іде процес адаптації, коли дитячий шкт вчиться засвоювати цю їжу. І цей процес триває не один день, навіть не тиждень , і не місяць. При цьому ГМ залишається постачальником більшої частини поживних речовин, до того дитячий шкт їх засвоює з найменшими втратами.
Ще одне. Якщо людину щось турбує - навіть банальна хвороба, лікарі радять не перевантажувати шлунок, а їсти легку їжу. Для малюків найкращею їжею є мамине молоко.
Уявіть собі тепер - в рік в дитини стільки всього на купу - і зуби, і знайомство з оточуючим світом (це я про облизування підлоги, камінців і т.д.), і адапатція до їжі. Коли організм навчиться "їсти" дорослу їжу, ви це побачите , повірте :)
Якщо до цього моменту первантажити організм, хто його знає коли і яким боком це вилізе дитині.

veronka
09.12.2010, 21:34
а я навпаки нервуюсь, бо мала протягом дня тільки 5 разів прикладається і вночі - тільки 2-3:umbrage: (протягом дня вона отримує іншу їжу, але переважно - цицю і все) чи їй того достатньо?:confused: порівнюючи з 16-20 разами протягом року, теперішня кількість прикладань мене бентежить:confused:

соломійка
09.12.2010, 23:45
мама та кілька лікарів вже давно переконують перевірити малу на глисти
Краплинко, ми робили аналізи. - у нас їх не виявили. Оскільки маємо кицю на подвір"ї, то я найперше думала про глисти як причину поганого апетиту (от тільки мене бентежило, що наш поганий апетит стосується тільки звичаної їжі, бо цицю ми завжди їли часто і багато). Робити їх потрібно не одноразово, а 5 днів підряд.

Suzi
10.12.2010, 10:24
а я навпаки нервуюсь, бо мала протягом дня тільки 5 разів прикладається і вночі - тільки 2-3 (протягом дня вона отримує іншу їжу, але переважно - цицю і все) чи їй того достатньо?
порівнюючи з 16-20 разами протягом року, теперішня кількість прикладань мене бентежить
Наскільки все відносно - комусь то було би аж :) Я думаю не варто переживати. З часом прикладання будуть тільки навколо снів. І вночі перестане вставати .

Vialka
21.02.2011, 18:11
мама розповіла, що дивилась Комаровського, і на запитання "що робити якщо дитина нічого крім грудей не їсть? він відповів "а ви 6 годин нічого не давайте, тоді все істиме!"...
класно, от воно, вирішення проблеми...:confused:

Nusja
04.12.2011, 23:36
Перечитала тему, бо маємо таку ж ситуацію 'Дитина нічого не їсть крім грудей.' Доні 1 рік півмісяця. З 7 місяців почали гамати зупки, пюрешки і трошки шось з нашого столу. Напочатку їла непогано, а потім поступово погодувати ставало її все важче. Я не напихаю силою, але останнім часом, побачить ложку і вже відвертається, не попробувавши. Я порадившись і почитавши деякі теми, трохи змінила процес годування: садила на коліна, тоді коли їли ми, пропонувала їй зі своєї ложки-вилки або між пальчиками. Вона трошки шось цямкала, не встигла я зрадіти,як вона тепер знову не хоче їсти, навіть за стіл інколи не йде. Ми на ГВ і вдень і вночі, дитина активна. Я не переймалась сильно, доки наш педіатр не сказала, що це дуже мало, що дитина вже повинна 4 рази на день добре шось поїсти, казала, що вона (лікарка) так з нами захворіє, що пошле нас на обстеження, а невролог (яка забігла по своїх справах) додала, що це вона тому так хитається, що не їсть ( бо доня сама ще не ходить, сама стоїть, якщо дати пальчик тьопає). От я і розпереживалась.
Хочу запитати наприклад у моє чудо 1 рік і скоро 3 міс, 85%, якщо не 90%, на циці.
та у інших форумчанок: чи змінилась у вас ситуація з їжею? чи нормально і чи бувало у вас, що у рік відмовляється взагалі від додаткової їжі? що можете порадити?

marycherry
05.12.2011, 01:29
і чи бувало у вас, що у рік відмовляється взагалі від додаткової їжі? що можете порадити? Було і в нас таке, в дитини день народження - рік, а вона цицю і більше нічого не хоче, старалась напихати під рекламу. В 1,2 міс. довелось відлучити від грудей, бо вже завагітніла знову і дуже погано почувалась - виснажилась. Відлучивши, годували кашками з пляшечки, бо ложку неможливо було в рот засунути (наше пояснення - лізли активно зуби). Можливо це неправильно - але я напихала, маю пунктик на повноцінному, різноманітному харчуванні дитини. Задурювали, включали рекламу. Поступово апетит покращувався, але в період прорізування зубів все одно важко нагодувати. Тепер в два роки сам просить "гаму". Я вважаю, що дитину способами задурювання треба нагодувати хоча б мінімальною кількістю корисної їжі (м'яско, сир, овочі, свіжі фрукти)

Galya
05.12.2011, 09:24
чи змінилась у вас ситуація з їжею? чи нормально і чи бувало у вас, що у рік відмовляється взагалі від додаткової їжі? що можете порадити?
У нас і досі не ість так, щоб педіатр був довольний:) Їм взагалі не вгодиш, по їхній логіці ГВ мало б закінчуватись чи то в 1 чи то в 3 міс. - в кого як. А якшо ГВ довше - то вже для них патологія і вони знайдуть 1001 причину відлучити - чи то поганий апетит на дорослу їжу, чи то капризи - тільки відлучіть і все стане прекрасно.
Стосовно їжі - зараз трохи краще, їсть деколи навіть так багато (як на мене), а деколи може і цілий день практично нічого не їсти (1-2 ложки сумарно за день). Звичайно, тоді більше висить на циці. Головне - не давати солодких перекусів - це вбиває апетит, навіть найменший - якщо дитина набавиться, набігається, в той час не перекусує і якраз встигнути дати дорослу їжу - поїсть, якщо трошки не встигнути - спочатку буде циця, потім вже поїсть дорослу їжу.
Ви пробували дитині давати сметану, масло? В нас в такому віці (та й досі) - це дуже бажані продукти, хоч кожного дня. І калорійні:) А педіатра я б взагалі в такі теми не втаємничувала...

Suzi
05.12.2011, 14:02
Доні 1 рік півмісяця.
Більшість діток починають їсти після року, дехто навіть пов*язує з прорізування ікл (??), а деякі майже не їдять нічого крім циці і до 2-х років. Я памятаю, що десь після того, як вилізли ікла старший почав їсти 2 рази вдень - в обід після прогулянки і ввечері з чоловіком вечеряли. А після 1,7-1,8 почав снідати. Щодо поживності молока - коли після родів прийшло молоко, старший перестав їсти майже взагалі - тільки циця, хліб і фрукти. Я його кликала їсти те, що він любить, він біг, казав, що буде, потім вяло колупав і йшов з-за столу - був не голодний. А йому тоді 2 з копійками було. Так що не переживайте :)

HAPPY NATA
05.12.2011, 14:32
чи нормально і чи бувало у вас, що у рік відмовляється взагалі від додаткової їжі? що можете порадити?
бувало. ми не дуже тим переймались, виходячи з міркування, що насильним "запиханням" їжі можна відбити охоту до неї. і нічого. бажання їсти розвивалось поступово. я не переживала, бо розуміла, що дитина голодною не буде поки має цицю. навіть зараз (2 роки і 9 міс) бувають моменти "нехотіння" дорослої їжі. не заставляю. проголодається - з"їдає подвійну порцію.

А педіатра я б взагалі в такі теми не втаємничувала...
золоті слова!

Nusja
06.12.2011, 00:05
Задурювали, включали рекламу.
Раніше ще давалась задурювати, а тепер: як не хоче, то ніяк, бо робить скандал:aggressive:
Ви пробували дитині давати сметану, масло?
:nea: Поки не хоче. Дуже сподіваюсь, що і в нас вони скоро стануть бажаними.
Так що не переживайте
Дякую.

AlbinaK
15.12.2011, 12:57
В мене бувють дні коли малий так само не хоче їсти нічого крім циці :) особливо коли лізуть зубки, або (наприклад як зараз) трохи прихворів(має сопельки). Я звісно намагаюся погодувати, але в такі дні він більше 2-3 ложок за раз їсти не хоче.
А педіатра я б взагалі в такі теми не втаємничувала...
Саме так я і роблю :) На загальні питання педіатра, даю такі самі загальні відповіді без подробиць :) А то вони б мені нагодували дитину :)
Малий активний, далеко не худенький, нічого йому не бракує :) Так що якщо не виходить його добре нагодувати, то 2-3 ложки іншої їжі і циця дуже добре. Силою малого ніколи не годую(бо потім він взагалі може відмовитись їсти), поки ротик відкриває даю, як не хоче, то стискає губки і відвертається, тоді пробую дати щось іншого разу. Були дні коли він навіть ложку не брав, тільки циця, А було, коли і добавку просив. Це як кажуть, "під настрій" :)
До речі в 8 міс. зріст 74см вага 9600, сам стоїть(більше схоже на танцює, перетоптується :)), зовсім трохи повзає, пробує ходити. І всім лікарям його фізичний стан подобається(на відміну від старшої, до якої вони чомусь намагалися чіплятися, то замало, то забагато, то ніжки погано розводяться і т.д.)

Yarmila
19.12.2011, 23:05
і в мене синок погано їсть -тільки циця!!! в мене зараз і обєм молока збільшився відповідно. Маю ще таку проблему, відмовився від сосочки і віл пляшечки... і я от думаю з сосочкою то і добре що вже не бере, а от з пляшечкою халепа! Нагодувати трохи кашкою чи овочами ще можна х ложечки а от як навчити дитину пити? теж з ложечки? планую купити горняткоз поїльничком, може так питиме?

algo
19.12.2011, 23:12
а от як навчити дитину пити
моя зі звичайної чашки пробує! трохи повз рот. трохи в рот . Так і вчимось)

mamaNata
20.12.2011, 12:28
ложечки а от як навчити дитину пити

зі звичайної чашки
+100
і власне з ціллю не напоїти, а з ціллю ознайомлення та навчання. В 7 міс. дитина продовжує напоюватись та задовільняти потребу у питті через ГВ, а пити заради попити буде після року, навіть ближче до 1,5. А вчити пити з горнятка зовсім не складно, треба просто почати.

FlySkyJulia
20.12.2011, 18:53
Відчуваю, що нам в цю тему..
Ми тільки почали пробувати щось інше крім циці.

Я собі думала - прийде 6 місція, і дитинка сама буде ротик відривати, сама просити, і сама їсти. Ага..! :girl_nea:
Не цікава їй їжа доросла. Пропоную - не хоче, пробувала з пальчика давати, а не з ложечки, то ше пів біди, ніби пробує.
Але не так я то собі все уявляла... Я ніби і не переживаю, бо циця є завжди:girl_smile:

Мені цікаво лише - чи вистарчить їй поживних речовин з молочка для нормального росту та розвитку???

irushka
20.12.2011, 18:57
чи вистарчиить їй поживних речови з молочка для нормального росту та розвитку?
Мій малий став нормально цікавитись їжею біля 10 місяців, до того тільки циця. Зараз періодами: то не хоче нічого, то їв би цілими днями щось. Ніц дитині не бракує.

jalla
20.12.2011, 20:06
Я собі думала - прийде 6 місція, і дитинка сама буде ротик відривати, сама просити, і сама їсти. Ага..!
Та то в кожного по різному. Ви головне не хвилюйтеся, всерівно буде дорослу їжу їсти, але все це поступово, дитині ж важко раптово почати наминати з ложки))

medical
20.12.2011, 23:27
От і турбує мене питання – чи отримує дитина від ГВ у такому віці (1 рік 7 місяців) усе, що необхідне їй для росту і повноцінного розвитку? Як заохотити дитину їсти?
Я була спокійна не їсть то цицю посмкоче якраз також малому було 1,7 ,поки ми не здали аналіз крові і гемоглобін показав 86,тут я занепокоїлась,циця добре але треба щоб і їв все таки мейже 2 роки....

Єва
21.12.2011, 10:14
Мені цікаво лише - чи вистарчить їй поживних речовин з молочка для нормального росту та розвитку???
В мене дитина до 1 рік 1 міс крім циці взагалі нічого не хотіла. І росла, і мала нормальну вагу (племінниця з 6 міс. була на прикрмі і ШВ, то набирала вагу повільніше). Я і не заставляла примусово їсти, хоча і пропонувала пробувати все, що їла сама. А потім вона почала проявляти інтерес до дорослої їжі. В рік і 3 міс їла вже все, хоча циця і зараз незамінна, особливо вночі і в періоди, коли ріжуться зубки.

Suzi
21.12.2011, 19:05
Я була спокійна не їсть то цицю посмкоче якраз також малому було 1,7 ,поки ми не здали аналіз крові і гемоглобін показав 86,тут я занепокоїлась,циця добре але треба щоб і їв все таки мейже 2 роки....
А дитина себе як почуває? Чи ви хочете аналізи полікувати?

Lapatulya
22.12.2011, 10:26
Нам напевне теж сюди. Дитина вже почала все їсти і овочеві і пюре, і фруктові, і кашу, правда мало, але їла. А от останні чотири дні, взагалі нічого, крім грудей. Ми здавали аналізи на гемоглобін,тиждень тому, то в неї 99, а в мене взагалі 90. В нас ще немає зубків, чи може це бути на зуби, хоча ясна такі як були, ні припухлості, нічого нема.

Іруня
22.12.2011, 11:01
Чи ви хочете аналізи полікувати?
Ну, вибачте... Якби в дитини гемоглобін був хоч 105, то дійсно можна казати, що не варто "аналізи лікувати". А 86 - це вже не жарти!
А як дитина в 1,7 має сказати, що їй погано? Моя мама мала гемоглобін 70... Весь час їй світ крутився, дуже погано себе почувала, але ж не з ніг падала... Навіть на роботу ходила.
Моя думка - піднімати гемоглобін і їжею і медикаментозно!

Suzi
22.12.2011, 11:25
Ну, вибачте... Якби в дитини гемоглобін був хоч 105, то дійсно можна казати, що не варто "аналізи лікувати". А 86 - це вже не жарти!
А як дитина в 1,7 має сказати, що їй погано? Моя мама мала гемоглобін 70... Весь час їй світ крутився, дуже погано себе почувала, але ж не з ніг падала... Навіть на роботу ходила.
Моя думка - піднімати гемоглобін і їжею і медикаментозно!
А ви знаєте, що є люди , для яких такий рівень є нормальним? А наслідки передозування заліза знаєте? А знаєте як можна визначити чи не буде надлишку заліза?
Якщо дитина себе нормально почуває, активна, нормально виглядає, не варто шукати проблем. Якщо дитину щось турбує, вона млява і апатична без видимих причин, тоді треба розбтратись. Але системно, а не здавати аналіз і на основі одного його призначати ліки. Це все на мою думку, звісно.

Єва
22.12.2011, 13:11
Моя думка - піднімати гемоглобін і їжею і медикаментозно
Думаю, то все буде безрезультатно. Я особисто під час вагітності ніколи не мала гемоглобіну вище 105, хоча регулярно їла гранати, гречку, печінку, а коли падав до 90, то пила фенюльс і гінотардиферон. А от через кілька місяців після народження дитини здала аналіз крові і результат був 138, хоча вже був кінець зими і майже ніяких вітамінів.

HOPIC
22.12.2011, 13:47
А 86 - це вже не жарти!
це жарти для лаборанта..може я не в тему, але підіть перездайте аналіз в іншу лабораторію...

Іруня
22.12.2011, 15:34
А ви знаєте, що є люди , для яких такий рівень є нормальним?
Прошу дати посилання на якесь джерело, де пише, що для 1,5 річної дитини 86 гемоглобін - це в межах норми.Тільки не ображайтеся, будь ласка, на мої слова...

Suzi
22.12.2011, 16:35
Я не ображаюсь. Я не розумію для чого перекручувати. Нормальний показник - це не той, який зазначено в мед.протоколі, а той, з яким людина нормально живе.
Але я про інше. Не можна робити таких категоричних висновків лише на основі одного аналізу. Гемоголобін він ж не сам по собі. Органзім трохи складніша система , ніж сукупність різних показників. Якщо гемоглобін падає, значить на те є якісь причини. І від цього будуть якісь наслідки. Це взаємодія різних систем організму. До речі, однією з основних причин (це ВОЗ до речі каже) залізодефіциту в дітей перших років життя є раннє перерізання пуповини. Спочатку недодати того, що природою виділено дитині, а потмі штучні препарати пхати (які потім боком вилазять), або їжею напихати організм, який ще не дозрів до таких продуктів в таких об*ємах , як собі бачать педіатри в протоколах. Але ж головне то аналізи.

medical
25.12.2011, 14:26
Я взагалі мала на увазі те що дитина повина повноціно харчуватися а мій малий хотів лише цицю,яле вона не замінить все особливо в 1,7 місяців,почала давати тільки в ночі і в день став краще їсти(нема циці ,нічого незалишається як їсти кашу чи суп) за 1 місяць показник гемоглобіну зріс до 105,і дитина стала краще себе почувати і спокійніше став себе поводити і спати,а ви кажети лікувати аналізи....вони також на щось вказують....

Shprotka
26.12.2011, 15:17
давати тільки в ночі і в день став краще їсти
поділіться досвідом! як ви йому вдень не давали? і він не просив? не плакав? просто так забрали і все?
Моєму сину півтора роки, почав погано їсти, тільки циці просить. То я не уявляю, як йому не дати, якщо він просить. Хитрощі типу відволікти/заговорити не допомагають!

HAPPY NATA
27.12.2011, 15:26
А от через кілька місяців після народження дитини здала аналіз крові і результат був 138, хоча вже був кінець зими і майже ніяких вітамінів.
годували грудьми? місячних на той час ще не було? тоді це очевидно - щомісяця з організму жінки виводиться певна кількість крові, тому рівень гемоглобіну падає. коли місячних нема, цей показник зростає. так мені пояснив гематолог і це я прочитала в книжці про гв.
в мене було так само - все життя анемія, гемоглобін підвищувався тільки після вживання залізовмісних препаратів. а через 10міс після пологів мені зробили аналіз в держ.поліклініці - 133. я не повірила і поїхала перепровіряти в "надійну" лабораторію (в інституті гематології), вони нарахували 135.

medical
30.12.2011, 15:31
Моєму сину півтора роки, почав погано їсти, тільки циці просить. То я не уявляю, як йому не дати, якщо він просить. Хитрощі типу відволікти/заговорити не допомагають!
Мені допогло що було літо ми поїхали на села,цілий день на дворі,бабці, діди,котики....він забував про цицю і мене менше бачив проводив час з бабусею

oksanusyk
27.01.2012, 17:57
Моєму сину півтора роки, почав погано їсти, тільки циці просить
А може його щось турбує? Зуби лізуть чи ще щось? В мене таке було майже тиждень, переживала, а потім побачила, що ясна набрякші. Потім все пройшло (хоть зуби так і не вилізли) і почав їсти і спати нормально

bilo4ka
03.03.2012, 11:09
А що робити, якщо дитина може би щось зїла, але неможе всидіти за столом? мій Марко взагалі не може більше пів хв. бути на одному місці і сидіння за столом не виключення. Я вже йому даю ложки, яблука, щоб ними бавився, то затримує ще на пів хв. Не бігати ж мені по цілій хаті з ложкою?)

olerusya
03.03.2012, 11:14
мій Марко взагалі не може більше пів хв. бути на одному місці і сидіння за столом не
в нас подібно, тому дуже виручає крісло для годування і забавки/книжечки на ньому, досі неможливо без того крісла нагодувати, не знаю доки то буде тривати...

jalla
03.03.2012, 11:29
в нас подібно, тому дуже виручає крісло для годування і забавки/книжечки на ньому, досі неможливо без того крісла нагодувати, не знаю доки то буде тривати...
А мій навчився з крісла сам вилазити і ремінці оті вміло розчіпить і на столика вилізе, чи попід нього і по ніжці як по канату з"їде і погнав.)) Або ще миску в руки і погнав... тяжко з цим.

mpaseflora
08.03.2012, 19:02
якщо дитина може би щось зїла, але неможе всидіти за столом
Читаю допис і таке враження, що про мого Маркуся:girl_bye: Ми таке вже пережили. І нічого не допомагало. А про крісло для годування, то взагалі мовчу. Це для нього було як кара... Він так жахливо кричав, коли я хотіла туди його посадити.

Їжі іншої крім грудного до 1р.3м. не визнавав. А якщо і щось запихала, то тільки находу. І ця процедура тривала до 2 годин. Я переживала, по лікарях ходили, але такий він є і треба було перерости.
Терпіння!

apelsyn
29.03.2012, 09:10
Мій малий перестав їсти всі прикорми.. Ми спочатку пробували традиційний -3 дні хватило, потім педприкорм- все було ок, а тут в один день дитина якби втратила інтерес. НІЧОГО не їсть крім грудей! Навіть сухарики-бублики, що давала просто погризти- не бере:girl_cray: В мою тарілку не дивиться, як підношу щось до личка- зціплює десна і відвертається. Як не припрошуй. Та й "убалтування" то вже і не педприкорм.. Що робити якщо в дитини нема інтересу до їжі?
Чи то тре було питати в темі Педприкорм?

nattsol
29.03.2012, 10:04
можна і в темі про педприкорм ;)
мета педприкорму - не нагодувати, це по-перше (бо дитині і молока вистачає). і не забувайте, що навіть мікродози дитина має вимагати сама ;)
по-друге, це нормально, що дитина часом відмовляється від дорослої їжі (особливо якщо це на фоні зубів).

Usmishka
29.03.2012, 10:15
Apelsyn, а чого вас в такому віці то хвилює? Дитині важко починати, вона пробує- нехоче, то природньо. Моя красуня тільки пару днів тому зіла 3 ложки каші, а до того там скубнула- виплюнула, там щось запхала - виплюнула, реальний інтерес до їжі з'явився після 10 місяців. Наберіться терпіння.

apelsyn
29.03.2012, 10:32
Дякую, дівчата! Типу, я собі їм біля нього, а він коли захоче- дати, а ні - дати цицю? Він часто прикладається, голодний не є. Рано чи пізно інтерес мусить з'явитись... А про зуби- ага, в мене є підозри, що в нас верхні наближаються..

FlySkyJulia
29.03.2012, 16:44
В нас, коли лізли зуби, мала взагалі нічого не хотіла їсти. Тільки цицю подавай.
А як вилізли добряче обидва - їсть чудово все піряд. Тому, я думаю, якщо дитина не хоче їсти - на то є свої причини. І їй, дитині, краще про них знати.
То я переконалась на своїй малявці:girl_bye:

bilo4ka
14.07.2012, 19:56
Знову я в цю темку. Дитина активна, але погано їсть, швидше скажу нічого крім циці не хоче їсти. А ще забула, буде їсти пляцки, печенько, навіть цукор( мушу ховати тепер від нього цукерницю) на інше робить вигляд, що це не до нього і не для нього.
Навіть якщо щось їсть , то їсть сам. Якщо я чудом і умудрюся запхати йому ложку з їжею то він виплюне , ще й пальцями рота почистить. Важимо вже так чотири міс 10 кг.

Valensia
21.07.2012, 12:59
Знову я в цю темку. Дитина активна, але погано їсть, швидше скажу нічого крім циці не хоче їсти. А ще забула, буде їсти пляцки, печенько, навіть цукор( мушу ховати тепер від нього цукерницю) на інше робить вигляд, що це не до нього і не для нього.
Навіть якщо щось їсть , то їсть сам. Якщо я чудом і умудрюся запхати йому ложку з їжею то він виплюне , ще й пальцями рота почистить. Важимо вже так чотири міс 10 кг.
І я сюди пишу. Моя донечка теж нічого не візьме до рота, навіть якщо забавляти. Ложку відпихає, з горнятка не вип"є, рукою якщо щось візьме, то з рота випхає... Так вже два місяці мучимось. Вже сил нема, тільки цицю хоче. З криками і плачами тицяється в груди. Мама каже відлучати, а я НЕ ХОЧУ !!! Важить в 1 рік і 3 міс. 9 кг. +/- 200 грам. Якщо набере вагу, то відразу худне...

хельга
21.07.2012, 13:19
І я сюди пишу. Моя донечка теж нічого не візьме до рота, навіть якщо забавляти. Ложку відпихає, з горнятка не вип"є, рукою якщо щось візьме, то з рота випхає... Так вже два місяці мучимось. Вже сил нема, тільки цицю хоче. З криками і плачами тицяється в груди. Мама каже відлучати, а я НЕ ХОЧУ !!! Важить в 1 рік і 3 міс. 9 кг. +/- 200 грам. Якщо набере вагу, то відразу худне...
Моєму 1.2, важить близько 9400 +/- . Більш менш нормально почав їсти десь в 11 місяців. Прикорм ніби нормально почав їсти, а в 7 місяців ніц не хотів. Тепер на сніданок майже не їсть, але зранку дуже активно цицяє, то напевно голодний не прокидається. На обід в основному їсть, зупки любить, але буває відмовляється. Полуденок в нас циця. І вечеря теж через раз. Основна всеодно циця. Проблем з того не роблю бо дитин така жвава, що мені б хоч трохи тої енергії :)

FlySkyJulia
21.07.2012, 14:24
Моя донечка теж нічого не візьме до рота, навіть якщо забавляти. Ложку відпихає, з горнятка не вип"є, рукою якщо щось візьме, то з рота випхає... Так вже два місяці мучимось. Вже сил нема, тільки цицю хоче. З криками і плачами тицяється в груди. Мама каже відлучати, а я НЕ ХОЧУ !!! Важить в 1 рік і 3 міс. 9 кг. +/- 200 грам. Якщо набере вагу, то відразу худне...

В нас аналогічна ситуація. Важиво теж близько 9 кг. Моя мама мордує мене, що то мало:girl_sad:.
Зараз лізуть зуби, то їсть переважно з дорослої їжі кашу (в яку додаю масло, сметану, фрукти), з нами їсть зі столу що ми, але мало.
Наразі хоче все сама ложкою їсти, і рідке і тверде. Маємо постійно все заляпане їжею.:girl_impossible: Як сама пропоную з ложки - не хоче, вертиться, відпихає рукою.

Дуже їсть чорницю і огірки (при чому і свіжі, і малосолені, і квашені.:girl_haha:)
Порції в нас - приблизно 2-4 столові ложки. Решта - ЦИЦЯ:girl_cool:

bilo4ka
21.07.2012, 14:38
Мама каже відлучати, а я НЕ ХОЧУ !!!
аналогічно. Вже сама задумаюся над цим. бо то вже сил немає. Готуєш йому все свіженьке пару раз на день, а він дивитися навіть не хоче, лізе до цицьки і все. То нормально до року, але вже скоро півтора року, то що так до школи буде цицьку їсти замість дорослої їжі. І бачу що голодний ( не наїдається вже цицькою) нервується тьогає її, на зразок чого там мало тече, а їсти щось інше не буде.

---------- Додано в 11:38 ---------- Попередній допис був написаний в 11:33 ----------

Проблем з того не роблю бо дитин така жвава, що мені б хоч трохи тої енергії
дитина то жвава, але голодна і через це капризує, бо хоче їсти печенька пляци і медом зализувати, а йому зупу дають. Можливо, якби не було цицьки , то не мав альтернативи, їв би все що дали, а так для чого якусь зупу їсти, якщо можна цицю посьомати. Кажуть не заставляти їсти, хай зголодається, та він ніколи не зголодається, бо весь час підживляється маминим молочком, тому завжди в пологолодному стані, але не настільки голодному , щоб їсти все що дадуть.

nattsol
21.07.2012, 14:54
Можливо, якби не було цицьки , то не мав альтернативи, їв би все що дали, можна глянути під іншим кутом: не було б циці, то взагалі б нічого не їв ;)
на мою думку, дитина сама має дійти до того, що їй щось таки треба їсти, а не мамі переживати, що дитина голодна.
ну і п.с. циця - основна їжа в середньому до півтора року :)

bilo4ka
21.07.2012, 15:00
дитина сама має дійти до того, що їй щось таки треба їсти, а не мамі переживати, що дитина голодна.
а кому як не мамі переживати)))
Дитина не голодна вона напівголодна, і для чого щось інше їсти як є циця. Замкнутий круг виходить.
, що їй щось таки треба їсти щось таки їсть - цицю.
основна їжа в середньому до півтора року ще почекати місяць і тоді вже можна переживати?:pardon:

nattsol
21.07.2012, 20:59
а кому як не мамі переживати)))
Дитина не голодна вона напівголодна, і для чого щось інше їсти як є циця. всі мами переживають)))
я мала на увазі, що навіть на посиденьках зустрічала такі випадки: дитина майже ніц не їла, окрім циці, її відлучали, а вона все одно ніц не їла. а з цицею хоч дійсно не була голодна
ще почекати місяць і тоді вже можна переживати? а за місяць ще багато може змінитись ;) головне не наполягати на тому, щоб дитина щось їла. що поробиш, існує в нас (людей) такий рефлекс: робити наперекір, якщо запідозримо, що нас до чогось змушують :girl_crazy:

а дитина точно голодна/напівголодна? зрештою, гм стає лише жирнішим і поживнішим, відповідно до потреб дит ни. я не кажу, що це нормально, що дитина ніц не хоче їсти такого, але періоди практично виключного цицяння бувають і у дворічних (особливо на зуби або при зміні обстановки).
а ще десь у вашому віці діти посилено споживають щось солодке або дуже жирне, бо у них інтенсивно росте мозок і потребує (здається) холестерину.

Lapatulya
21.07.2012, 21:19
Я думала, що то тільки з моєю дитиною такі проблеми, нам скоро 1,4 роки, а в нас основна їжа, то ...циця, коли була жара, то в прямому розумінні, дитина нічого не їла, крім циці, зараз трошки почала їсти, але з харчуванням в нас таке з початку самого прикорму, то їсть, то не їсть, як їсть, то дуже мало, зранку циця, в обід зупка, ввечері знов циця, якщо м`ясо, то без нічого, сир твердий, банан... одним словом асортимент невеликий. Я трохи заморочуюся тим, бо в неї гемоглобін невисокий, хоча дуже активна, стараюся, хоча б трошки, але, щоб з`їла.
на мою думку, дитина сама має дійти до того, що їй щось таки треба їсти, а не мамі переживати, що дитина голодна.
в мене інколи таке враження складається, що вона до того ніколи не дійде, поки будуть груди...

Valensia
21.07.2012, 21:51
Бачу, що я не одна така, і не тільки в мене така капризуля. І дітки всі приблизно одного віку, може то щось вікове, і вони його переростуть (зубний біль, як варіант...) ?

irushka
21.07.2012, 22:35
дітки всі приблизно одного віку, може то щось вікове
Теж почитала тут і трохи відлягло, бо мій малий останній тиждень теж майже нічого не їв, і я би не сильно переймалась, бо є циця і дитина активна, але вже пахло від нього ацетоном і я дійсно переживала. Думаю, що ацетон таки від голоду був, бо інших причин не бачу, але сьогодні поїв гарно, то я щаслива :).

Rosynka
21.07.2012, 23:05
І наш не їсть. Нічого взагалі. Я направду не знаю, чим та дитина живе! Єдине - то кусник хліба може в руку взяти, та й так з ним ходить, поки кури не вкрадуть чи псові не дасть:)
Найбільше мене мучить те, що в плані "покуштувати все до півтора року" в мене були тааакі надії на це літо... Ех... :(

Мар'яся
21.07.2012, 23:11
Моєму малому на їжу було фіолетово десь до півтора року. А потім поступово, поступово порції стали збільшуватись суттєво. І в пізнішому віці були періоди , коли висів на грудях. Зараз претензій до їдження не маю жодних (навіть бабусі задоволені), від його "мама, хочу їстоньки" відбитись нереально. Ми були на педприкормі.

bilo4ka
22.07.2012, 13:52
вони його переростуть (зубний біль, як варіант...) ?
при чому тільки на зупу і бульбу, а побачив пляцка, то цицю лишає біжить і кричить дай дай!

"покуштувати все до півтора року" нам це також не грозить, все що покуштував то було до року. Тоді ще був якийсь інтерес до їжі, зараз навіть попробувати не хоче. Називається став розумніший вже розрізняє, що смачніше для нього.
Їсти в кріслі для годування взагалі не хоче, я вже давно його туди запхати не можу. Якщо їсть, то стоячи біля крісла на кухні, прибігає кусьне щось або лизне і побіг), то при тому що всі сидять за столом і їдять.

Valensia
22.07.2012, 13:56
Якщо їсть, то стоячи біля крісла на кухні, прибігає кусьне щось або лизне і побіг), то при тому що всі сидять за столом і їдять.
Ага, як котик чи песик, з руки :) А ще їсть від старших діток, сусідських або родичів, але теж небагато :)

Lapatulya
24.07.2012, 13:34
А ще їсть від старших діток, сусідських або родичів,
От в нас теж саме, як бачить, що хтось їсть, біжить і кричить: "дай", а попробує , зразу ж плює...

bilo4ka
24.07.2012, 14:05
От сьогодні зранку зїли цицю і кусок вареного буряка (готувався борщ і Марко сказав дай) Погуляли дві години прийшли нічого їсти не хотіли. знову циця і спати. Тепер в кращому випадку зїсть щось ввечері, ну хіба це нормально?((:girl_cray:

Corena
24.07.2012, 14:26
, ну хіба це нормально?
а не пробували методи педприкорму задіяти?
посадити дитину на руки під час сімейної трапези і смачно наминати?

Lapatulya
24.07.2012, 15:06
а не пробували методи педприкорму задіяти?
посадити дитину на руки під час сімейної трапези і смачно наминати?
Ми так постійно їмо, вона все їсть, те що ми, я окремо взагалі не готую, бо те що готувала, то все викидала, але їсть як горобчик,трошечки...

Rosynka
24.07.2012, 15:18
посадити дитину на руки
В нас на цьому етапі все й закінчується, навіть не почавшись:) бо їсти він не хоче, а просто сидіти не має часу.

Suzi
24.07.2012, 15:20
От сьогодні зранку зїли цицю і кусок вареного буряка (готувався борщ і Марко сказав дай) Погуляли дві години прийшли нічого їсти не хотіли. знову циця і спати. Тепер в кращому випадку зїсть щось ввечері, ну хіба це нормально?((
Взагалі-то може бути варіантом норми.
А печенька-фрукти-хлібчик їсть?

bilo4ka
24.07.2012, 20:32
Ми так постійно їмо,
анологічно ! ми з того і починали. Їмо тільки те що всі їдять, ніколи сумішей і всяких страв з баночок не їли.
А печенька-фрукти-хлібчик їсть?
з фруктів хіба колись яблуко, і то пожує і виплюне. Печенько їсть з задоволенням, але я йому не даю, бо так цілий день і буде їсти тільки одне солодке, і іншої їжі взаглі тоді до рота не запхаєш((

Valensia
25.07.2012, 16:27
з фруктів хіба колись яблуко, і то пожує і виплюне. Печенько їсть з задоволенням, але я йому не даю, бо так цілий день і буде їсти тільки одне солодке, і іншої їжі взаглі тоді до рота не запхаєш((
і в нас те ж саме...
Сьогодні я їла бульйон з макаронами, то дала їй в тарілочку трішки, а вона захотіла мою ложку і з моєї тарілки. Попробуй не дай - крик! Все хоче їсти сама. Порозливала по собі, по столу, по підлозі, всюди макарони. До рота що донесла - те з"їла. То був наш сніданок, на обід декіька малюююсіньких кусочки кролика, тушеного в сметані. Побачила в мене в руках ізюм (я кекс пекла), то захотіла, "дай" і все!! З"їла добру жменю.
Під натиском мами, мабуть таки піду здавати аналізи на глисти...

bilo4ka
29.08.2012, 14:37
Під натиском мами, мабуть таки піду здавати аналізи на глисти...
ну як ви ходили здавати аналізи на глисти, який результат?

Valensia
29.08.2012, 15:32
ви ходили здавати аналізи на глисти, який результат?
довга історія...
здали в приватній клініці кров на глисти(наша дільнична лікар сказала). Показало нам лямблії, перездали в іншій клініці - те ж саме, а аналіз калу нічого не показав.
З тим всім нас відправили до гастроентеролога. В дитячій поліклініці всі у відпустці до вересня, на Дністерській в чорнобильській теж. Поїхали ми на Орлика. Там малу оглянула Шайдич В.Д., сказала здати кал на купрологію. Здали.Глянула результати, сказала, що їй не дуже подобається те що вона бачить, значить, мабуть таки глисти... Приписала нам антибіотики, бактерії, і щось для апетиту. Сказала прийти через 10 днів. Але моє материнське чуття чогось мені не дозволяло дати дитині антибіотик.
Поїхали до Гайдука в інфекційну лікарню. Глянув на дитину, на аналізи, на рецепт ліків, і сказав забути про все. Що дитина просто вредна, і бере на жалість, не йти на поводку, не хоче-хай не їсть, запропонувати-не бере, то забрати. Їжа то не забавка, не давати нічого, поки не почне їсти. А кров на глисти -то дурість, бо наявність антитіл до паразитів в крові свідчить про те, що організм з ними бореться сам. І що лямблії є в кожного 4-го, ми можемо про то і не здогадуватись, якщо немає тривалих затяжних поносів і втрати ваги-то нічого страшного. Приписав попити Кіддіфарматон для апетиту.
Не знаю що помогло, але якось раз через раз моя дитина їсть. Просто знайти підхід. Нам треба, щоб в кімнаті нікого більше не було, і нічого на столі, тільки тарілка. Я ставлю одну тарілку, їм сама і даю малій ложку/вилку. Їй стає цікаво і вона їсть. А не хоче-то їм сама. Нам так допомагає.

bilo4ka
29.08.2012, 15:40
Показало нам лямблії о якраз мене про ці лямблії і цікавило) Недавно на дитячому майданчику одна мама розказувала , що в її сина також їх знайшли (здали аналіз, бо їв погано), пропила дитина якісь ліки і ніби краще почав їсти. Хто його знає... просто якось не хочеться затягати дитину по тих лікарях, бо походи до них то стрес, і апетиту він точно не поможе.
Ми також їмо через раз, при чому цей процес в нас затягується на довго. Наприклад коли бульба була тепла і апетитна, то в малого апетиту не було , а коли вистигла, то вже і їсти захотілося. Бігав по цілій хаті з великою ложкою і собі жував потихеньку, а я незначай йому підкладала))

Valensia
29.08.2012, 15:57
Бігав по цілій хаті з великою ложкою і собі жував потихеньку, а я незначай йому підкладала))
знайома ситуація. ми так вчора їли терте яблуко. І апетит є, і їсти хоче, але шило таке, що не всадиш її. От я бігала за нею, і тільки та зупиниться, я їй ложку в рот, головне що рот відкривала і прицьмокувала "ням-ням".
А за лямблії і Гайдук давав читати якусь медичну книжку, то там писало, що не таке воно страшне, як його змальовують. І не живуть вони в печінці, як говорить більшість.
Мабуть, просто треба знайти підхід до дитини, і воно якось з часом минеться. Я надіюсь, принаймні :)

Liliyah Romanova
29.08.2012, 16:10
Бігав по цілій хаті з великою ложкою і собі жував потихеньку, а я незначай йому підкладала))
От я бігала за нею, і тільки та зупиниться, я їй ложку в рот, головне що рот відкривала і прицьмокувала "ням-ням".
Дівчата, а який сенс такого бігання? Аби щось у дитину впхати? Ви не виховуєте таким чином поганих звичок?
Я маю принцип, що їсти мається лише за столом. Хіба чай зі солодким можна у вітальні. І якщо малий лише дві ложки з'їв, то ніде я за ним не ходжу. Хочеш їсти - сідай за стіл. А так, якщо бігати, то дитина вчиться, що їжа - то забава й бігати доведеться постійно. Нащо робити таке, що спричинить ще менший інтерес до їжі й більше причин для мами до нервів?
А я ще завжди переживаю, що таким чином дитина не навчиться поняття голоду й ситості, а то дуже важливо також.
У нас знайомі привчили дітей усе їсти таким чином, що самі їли, хвалили, а дітям не пропонували. Давали, коли діти самі просили. Правда, то вже з трохи більшими дітьми.

bilo4ka
29.08.2012, 16:53
Дівчата, а який сенс такого бігання? Аби щось у дитину впхати?
а я не бігаю, а він сам до столу прибігає. За столом всидіти не може і апетит в нього приходить, тоді коли вже всі поїли і встають зі столу. Що керуватися принципом, хто не вспів, той запізнився? ))
Аби щось у дитину впхати?я не
пхаю, він вже давно їсти хоче тільки сам, і навіть якщо шось і запхаю, що буває дуже рідко, то він виплюне та ще й руками язик почистить.
А я ще завжди переживаю, що таким чином дитина не навчиться поняття голоду й ситості
а дитина цього поняття не навчиться поки буде на ГВ. Він завжди може вдовільнити свій голод цицькою. Для чого тоді їсти?
Давали, коли діти самі просили. це буває дуже рідко, раз на пару днів, то що залишати дитину голодною. Просто це можуть зрозуміти мами, в яких діти погано їдять. За пів року поправитися тільки на 500грам, то я не вважаю катастрофою, і з цим до лікаря не побіжу, але хотілося трохи більшого(

Valensia
29.08.2012, 16:54
якщо бігати, то дитина вчиться, що їжа - то забава й бігати доведеться постійно.
Ви праві, я і сама це розумію, і теж дуже б хотіла, щоб так не було, стараюсь, але інколи так вже важко від того, що дитина голодна і не хоче їсти, тому і бувають такі випадки. Треба старатись, треба.

Liliyah Romanova
29.08.2012, 19:41
Що керуватися принципом, хто не вспів, той запізнився? ))
Зазвичай так і роблю, хоча й бувають винятки. Як ми всі їмо, то й він з нами їсть, а вернувся, коли вже пізно - поїзд пішов. Сприймає спокійно й усе довше сидить з нами, коли їмо.
а дитина цього поняття не навчиться поки буде на ГВ
Якраз навпаки. Дитина саме на ГВ ці поняття й знає. Напихаючи чи змушуючи їсти, ми відівчаємо слухати себе.
Просто це можуть зрозуміти мами, в яких діти погано їдять.
Ну, мій малий останні два місяці мало-що і їсть, перемкнувся на ГВ. Це у 20 місяців. Я з того трагедії не роблю, їсти не силую. Раніше пропонувала, потім і то перестала робити. То почав просити сам. І саме тому, що є ГВ, я не переймаюся тим, що він зараз не їсть.
Не люблю культу їжі, тому ставлюся до такої ситуації дуже спокійно.
дитина голодна і не хоче їсти
Як таке може бути? Якщо дитина голодна, вона їсть. Якщо вона не хоче їсти, значить вона не голодна.

bilo4ka
29.08.2012, 20:22
Якщо дитина голодна, вона їсть. цицю) Бо якщо поставити біля дити тарілку юшки і від мами пахне молочком, то що дитина вибере?)
Не гарантія, що якщо я відлучу вді грудень, то дитина почне краще їсти.(по тій причині і не відлучаю) Але саме цей метод пропагують більшість лікарів. Дуже цікаво на чому він оснований. Не всі ж лікарі тупі, а ми розумні?)

Не люблю культу їжі, тому ставлюся до такої ситуації дуже спокійно.а я щось неможу((( Особливо коли по три рази на день готую щось свіженьке, а він не те що попробувати, а і глянути не хоче((

я не переймаюся тим, що він зараз не їсть. а вага яка в Натанчика була в 18?

Valensia
29.08.2012, 20:51
Якщо дитина голодна, вона їсть.
Буває, що голодна, а процесу їди не сприймає, кричить мама, і плаче, хоче ргуди, їсть, там молока їй замало щоб наїстись повноцінно, і від того ще більше плаче, тягне груди, кусає, і плаче.
А буває, що забагато енергії, і вона бігає по всій хаті з вареником, з"їсть, і прибіжить за наступним, а за стіл не всадиш. А не годувати, то знову повторюється ситуація, що просить груди і не наїдається.

Made in USSR
29.08.2012, 20:55
я би радила мамам не зациклюватись на вазі дитини. вірніше на самому показникові. як бачите що дитина добре виглядає, активна, має здоровий вигляд то чого пхати??? є ж генетика врешті решт. от я далеко не худа, а муж як тріска. Сашко у нас зараз більше на тата подібний по фігурі і я не намагаюсь дитину розгодувати. краще нехай буде худорлявим, аніж переживатиме через надмірну вагу.тільки не подумайте що я дитину голодом морю)) Сашко їсть коли хоче і завжди так було. Раніше пробувала нагодувати будь якою ціною, а тепер лишилась того. так що не переживайте, як дитина зголодніє, то дасть знати))

Liliyah Romanova
29.08.2012, 21:00
цицю) Бо якщо поставити біля дити тарілку юшки і від мами пахне молочком, то що дитина вибере?)
У нас залежить. Якщо мама теж їсть із тої тарілки, то буде їсти з тарілки, а я навіть не встигну дві ложки підряд взяти, бо будуть крики. У нас то періодами. То хоче тільки цицю (вже два місяці), то їсть мою їду з моєї тарілки.
От якщо поставити таріль макаронів перед ним, то буде сам їсти.
а вага яка в Натанчика була в 18?
Ми його лише перший рік важили. Після року не важимо, тому я не знаю.
Дуже цікаво на чому він оснований. Не всі ж лікарі тупі, а ми розумні?)
Не лікарі тупі, а система, яка не дивиться позитивно на ГВ.

Ная
29.08.2012, 21:09
а дитина цього поняття не навчиться поки буде на ГВ. Він завжди може вдовільнити свій голод цицькою. Для чого тоді їсти?
Таюся ще на ГВ, останнім часом дуже активно але як хоче їсти то скаже, сьогодні наприклад, я припізнилася з обідом, то дитина прийшла і попросила щось перекусити, а потім вже цицю )

Valensia
29.08.2012, 22:11
я би радила мамам не зациклюватись на вазі дитини. вірніше на самому показникові.
Я, власне, на тому не зациклююсь, бо моя дитина "живчик" ще той! І дотримуюсь думки, що поїв-тоді бавитись, і напихати не треба. Так повинно бути, і я б хотіла щоб в нас так було. А це, швидше, не напихання їжі, а пропонування частіше ніж завжди, бо не завжди апетит є тоді, коли я саджу їсти.

FlySkyJulia
07.09.2012, 12:12
А моя Вікуся останніх декілька тижнів знову не хоче їсти.. До того були теж періоди їдження-неїдження. Помітила, що як тільки вилазать зуби - дитина починає їсти.
В нас був майже педприкорм. Тобто - ми їли за загальним столом і плюс один раз дитячу кашу за дитячим. Був чудовий період, коли вона сама їла ложкою/вилкою досить хороші порції. І вона навіть просила довавки!
Наразі інтересу до їжі не бачу, лише хоче сучинки (яка сама зриває з грядки), яблука, кукурузу, різні дрібні ягоди. Як на мене, їй просто цікаво це істи, як забавка.

Хочу спитати, чи варто дитині давати між їжею в руку печенько/хлібчик/яблучко?
Чи не перебиває це апетит? Я підозрюю, що, може, це я щось не правильно роблю.
Не формую в неї правильної поведінки до їжі?

P.S.Ми на ГВ

Suzi
07.09.2012, 17:08
Печенька я б не давала. І кашу за дитячим столом відмінила б .

FlySkyJulia
08.09.2012, 11:40
Ви маєте на увазі печенька як такі, чи будь-який перекус міє їжею?
А кашку вона собі вже давно сама відмінила:girl_yes2: (то я загалом писала як ми харчувались)

Yurieva
13.09.2012, 16:47
Коли дитина на ГВ я не переймаюся тим, що деколи вона цілий день щось жує, а іноді з циці не злазить, це все природньо і ніякої проблеми в цьому не бачу. В нашому молоці багато корисних речовин, а найголовніше це наш зв"язок з малюками.

Corena
13.09.2012, 17:18
і плаче, хоче ргуди, їсть, там молока їй замало щоб наїстись повноцінно, і від того ще більше плаче, тягне груди, кусає, і плаче.
то щось все на купу звалили, так мені здається. те, що плаче і кусає, то не значить, що не повноцінно наїлась, то швидше за все турбують зуби, ну в нас така поведінка означає саме то.
а взагалі зараз стала така грудна, як не була ніколи, просто що 10 хв мусить залізти за пазуху, я не виключаю, що вона так себе поводить від нудьги, бо таке тільки в хаті буває, але ще знову ж ті самі зуби...
їсть мала мало, бувають дні, коли може де-кілька дрібок з"їсти, а бувають, коли трохи кращий апетит. та я щось не переживаю поки, думаю, прийде час і буде їсти нормально. от в нас зараз лиш 4 зубки, а 2 перших появилось тільки за два тижні до рочку, це теж своєрідна причина, як на мене. і йдуть нам ті зуби трохи важко і зараз вже безперервно.
я робила різні спроби нагодувати свою дитину, але зрозуміла, що без її бажання їсти в мене нічого не виходить, тому зупинилась на тому, що їжу пропоную - не хоче, іншим разом спробую знов.
діти мають дуже розумний відлагоджений організм і незашорені природні потреби, отож я довірилась своїй дитині.

bilo4ka
14.09.2012, 15:48
то швидше за все турбують зуби, ну в нас така поведінка означає саме то.
зуби вилізли, а поведінка не змінилася))

Печенька я б не давала. Зустрічаю на дитячому майданчику мам, які "впхають" в дитину пів мішка печеньок, а потім жаліються на поганий апетит дитини)) Тим більше то не зовсім гігєнічно, коли дитина бавиться в пісочку , а потім тими ж брудними руками тримає печенько. Поганий апетит в даному випадку може бути тоді вже і від глистів)

Хочу спитати, чи варто дитині давати між їжею в руку печенько/хлібчик/яблучко? в нас яблучко, суничка сприяє апетиту.

отож я довірилась своїй дитині. як то кажуть довіряй, але провіряй. В нашому випадку треба деколи перехитрити дитину) ту саму їжу взалежності як подати і в якому виді, буде інший результат дитина або буде або не буде їсти! І я ще замітила чим більш різноманітна їжа, і по іншому подана, тим більша імовірність, що Марко щось зїсть) А і ще головне, компанія в їді, то саме головне. В гостях краще їсть ніж вдома))

Corena
14.09.2012, 16:58
як то кажуть довіряй, але провіряй
тобто? перевірити дитину на глисти, чи що малось на увазі?
ту саму їжу взалежності як подати і в якому виді, буде інший результат дитина або буде або не буде їсти! І я ще замітила чим більш різноманітна їжа, і по іншому подана, тим більша імовірність, що Марко щось зїсть
ми на педприкормі, а такий підхід на мою думку, суперечить його змісту.

bilo4ka
14.09.2012, 20:11
тобто? перевірити дитину на глисти, чи що малось на увазі?
малося на увазі, що не можна повністю покладатися на дитину ) Моя дитина їла б тільки солодке, то що я маю сказати хай їсть, їй видніше?)

---------- Додано в 17:11 ---------- Попередній допис був написаний в 17:06 ----------

ми на педприкормі, а такий підхід на мою думку, суперечить його змісту.
я б не сказала що суперечить, а швидше кожний вносить свої корективи в педприкорм, по відношенню до своєї дитини. Бо всі діти різні і керуватися однаковими принципами до всіх не можна. Ми також на педприкормі, але як малий повністю відмовився їсти, то приходиться щось трошки придумувати) Мені не тяжко сьогодні зробити бурячок сьогодні тертий, а взавтра порізаний на кусочки. Так само якщо я дам сочок в горнятку, то пити не буде, як засуну трубочку, то буде. Дитині цікаво, чому воно має суперчити педприкорму?

Valensia
16.09.2012, 20:24
Мені не тяжко сьогодні зробити бурячок сьогодні тертий, а взавтра порізаний на кусочки.
Моя дитина любить їсти макарони-трубочки, і натягувати їх на пальчик, їй так цікаво, так само їсть малинку, а от руками чи ложкою - не хоче. Не думаю, що в тому є щось погане, коли урізноманітнювати їжу, нехай і ту ж саму.

bilo4ka
16.09.2012, 20:50
їй так цікаво, так само їсть малинку
Марчик не їв суничку поки не побачив як я зриваю її з кущика, тепер на дачі сам біжить до кущів і не встигну зоглядітися пхає брудну суницю до рота) Тому вважаю в питання їди дитину треба якось зацікавити, а не посадити просто за стіл, навіть коли всі їдять, і керуватися принципом хоч їж хоч не їж, тобі видніше. Мого і за стіл, впринципі, посадити не можна, він під час їди з крісла сто п"ятдесять раз злазить і назад вилазить)

Suzi
16.09.2012, 20:54
малося на увазі, що не можна повністю покладатися на дитину ) Моя дитина їла б тільки солодке, то що я маю сказати хай їсть, їй видніше?)
Відфільтрувати нормальну їжу і дати вибір дитині.

я б не сказала що суперечить, а швидше кожний вносить свої корективи в педприкорм, по відношенню до своєї дитини. Бо всі діти різні і керуватися однаковими принципами до всіх не можна. Ми також на педприкормі, але як малий повністю відмовився їсти, то приходиться щось трошки придумувати) Мені не тяжко сьогодні зробити бурячок сьогодні тертий, а взавтра порізаний на кусочки. Так само якщо я дам сочок в горнятку, то пити не буде, як засуну трубочку, то буде. Дитині цікаво, чому воно має суперчити педприкорму?

Дитина їсть, тому що хоче їсти. Бо голодна.
Тому варто вилучити печенька. І дати доступ до їжі - сніданок, обід, підвечірок, вечеря. А в півтора роки не варто (та і потім тим більше не варто) морочити собі голові через

малий повністю відмовився їсти

Варто подивитись об*єктивно на ситуацію.

bilo4ka
16.09.2012, 21:11
Тому варто вилучити печенька.
до чого тут печенька? я печеньок не даю.
Зустрічаю на дитячому майданчику мам, які "впхають" в дитину пів мішка печеньок, а потім жаліються на поганий апетит дитини))
І дати доступ до їжі - сніданок, обід, підвечірок, вечеря даю , в 90 % випадках ігнор повний. Навіть дивитися на їжу не хоче.
Варто подивитись об*єктивно на ситуацію.
дивлюся обЄєктивно. Кататстрофи звісно в моїй ситуації немає, просто цікаво почути поради інших мам як вони заохочують дітей до їди. Поки що нічого цікавого для себе не почула)

Valensia
16.09.2012, 22:25
просто цікаво почути поради інших мам як вони заохочують дітей до їди
Можливо хтось з досвіду сказав би, коли краще годувати дитину, до сну, чи після, перед грудьми, чи після грудей, чи не годувати грудьми взагалі, поки не захоче їсти, або щось інше. Для цього тут і пишемо дописи, хочеться поради досвідчених. Бо моя мама пропонує відлучати від грудей, а мені б цього не хотілося.

nattsol
16.09.2012, 23:39
Можливо хтось з досвіду сказав би, коли краще годувати дитину, до сну, чи після, перед грудьми, чи після грудей, чи не годувати грудьми взагалі, поки не захоче їсти, або щось інше.
Моя доня, наприклад, розрізняє їсти, пити і цицю. Вона може годину цицятись, а потім сказати "ням-ням" і потягнути за руку на кухню; може добряче поїсти-попити, а потім просить "ціці ням-ням-ням-ням-ням"; а може їсти цицю і запивати водичкою :)
моя мама пропонує відлучати від грудей, а мені б цього не хотілося.
не хочете - не відлучайте :)

MakChervonyiURosi
17.09.2012, 00:26
у нас теж десь до місяця часу була така проблема. як на мене, єдиний вихід - менше давати грудей. Я за гв обома руками і ми ще годуємось (2 роки), але, імхо, коли дитина після року-півтора постійно не хоче нічого, окрім циці, - ситуація ненормальна. Я за те, щоб заохочувати і відволікати від грудей, як можливо. Готуємо їжу майже завжди разом, малий приносить мені продукти, кидає в банячок, мішає, місить тісто зі мною, дивиться у духовку, як страва печеться і потрохи зацікавлюється. Разом ходимо у магазин, купуємо продукти, в магазині їх розглядаємо-обмацуємо, вдома малюк приносить мені їх до кухні і розкладає. Я постійно питаю його, що він хотів би з того з"їсти. Часом переглядаємо кулінарні книжки, знаходимо щось цікавеньке і готуємо разом. Взагалі, намагаюся урізноманітнювати раціон як тільки можу. Так як Білочка писала - принаймні буряк не потерти, а залишити кубиками. Принаймні за годину після пробудження, одразу після денного сну і надвечір намагаємося відволікатися від циці різними іграми. У ліжечко до малого після денного сну (тоді малий особливо голодний) приходять іграшки-звірята, які просяться в гості і можуть принести щось смачненьке і корисне. Дитина з нетерпінням чекає тих гостей і сама в них просить їжі. Відволікаю також захопленими історіями, казками, новими-старими іграшками, підкиданнями і т.д., головне, мати чітку мету і вірити в успіх. В міру можливостей частіше залишайте з іншими людьми – малюк тоді теж краще їсть. Веселіше також їсти гуртом із іншими дітьми – запрошуйте сусідських дітей :)
Колись теж не вважала небажання дитини їсти нічого, окрім грудей, проблемою. Думала, буде голодна – почне їсти. Не починала, тільки цицялися ми цілими днями. Мене це виснажувало дуже, від народження малого соски просто катастрофічно болючі, а як цілий день – то ріжуть мов по живому. Коли ж поставила собі за мету змінити ситуацію і принаймні в обід і надвечір дитина повноцінно почала їсти завдяки різним заохоченням, то це набагато полегшило всім життя. І дитині, бо реально з»являвся гарний настрій, на кілька годин само відпадало ходіння-просіння циці, і мені, і бабам-дідам, бо спокійні, що дитина сита :)а кілька днів дитина сама звикла, що в певний час буде їжа, і виробився певний режим. Після їжі, якщо далі хоче цицю, то, звичайно, даю.
Мегаважливо також збільшити фізичні навантаження. Наш малюк охочіше сидітиме над книжками, але я буквально змушую його вибігатись на стадіоні, хоч кілька кіл :) повисіти на трубі, кілька разів попідніматися на сходинки, вилізти на горб чи ще щось. Дорогою додому кажу: молодець, гарно побігав, а зараз вдома будемо їсти борщ/плов/кашу і тд. Кілька разів можу це повторити. Вдома дитина, змучена і голодна, сама просить ту страву, на яку я її налаштовувала. Всім успіхів :)

Liliyah Romanova
18.09.2012, 04:09
моя мама пропонує відлучати від грудей
Таня Яремко розмістила на ФБ дуже гарний комікс. Чудово пасує до цієї теми. ;)
https://fbcdn-sphotos-b-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/530561_485146901504458_937550418_n.jpg

Corena
19.09.2012, 16:15
змінила я на де-кілька днів тактику з годуванням, не знаю, на скільки то правильно, але маємо гарний результат.
раніше виглядало так - всі сідаємо за стіл, катерина на руки мами/тата, всі їдять, а мала бавиться в тарілці, що витягне - те її. мені таке бавляння дуже не подобалось, пояснювала, що не можна спускала на землю, за мить вона вже йшла до тата на руки і там продовжувала свою чорну :) справу, весь виховний момент сходив нанівець. в такому режимі дитина на сніданок не їла взагалі нічого, бо снідаємо рано, на обід і вечерю під настрій могла щось з"їсти, що в загальній кількості складало 2-3 ложки. коли я пропонувала зі своєї тарілки своєю ложкою, то вперто крутила головою і закривала рот, ні - то ні.
з понеділка я спробувала дати зранку кашу за 2 години після сну, посадила малу за її маленький столик і годувала, на моє превелике задоволення, з апетитом з"їла всю порцію, колись класичний прикорм нам не пішов взагалі
я набралась азарту, і в обід і ввечір повторила з окремою тарілкою/ложкою/столиком. все йде на ура, зауважу, що даю ту ж їжу, що їмо ми, і коли дорослі сидять за столом, то катруся теж сидить в когось на руках, але я вже дуже пильную, щоб не полоскала руки в моєму борщі, раніше я таке могла дозволяти з надією, що все таки щось з"їсть.
також тішить, що зранку до обіду нема що5-тихвилинного цицяння, бо то не можна було сісти. отож, побачимо, як складеться далі.

Hanny
19.09.2012, 18:10
мінила я на де-кілька днів тактику з годуванням, не знаю, на скільки то правильно, але маємо гарний результат.
раніше виглядало так - всі сідаємо за стіл, катерина на руки мами/тата, всі їдять, а мала бавиться в тарілці, що витягне - те її. мені таке бавляння дуже не подобалось, пояснювала, що не можна спускала на землю, за мить вона вже йшла до тата на руки і там продовжувала свою чорну справу, весь виховний момент сходив нанівець. в такому режимі дитина на сніданок не їла взагалі нічого, бо снідаємо рано, на обід і вечерю під настрій могла щось з"їсти, що в загальній кількості складало 2-3 ложки. коли я пропонувала зі своєї тарілки своєю ложкою, то вперто крутила головою і закривала рот, ні - то ні.
з понеділка я спробувала дати зранку кашу за 2 години після сну, посадила малу за її маленький столик і годувала, на моє превелике задоволення, з апетитом з"їла всю порцію,
колись класичний прикорм нам не пішов взагалі
я набралась азарту, і в обід і ввечір повторила з окремою тарілкою/ложкою/столиком. все йде на ура, зауважу, що даю ту ж їжу, що їмо ми, і коли дорослі сидять за столом, то катруся теж сидить в когось на руках, але я вже дуже пильную, щоб не полоскала руки в моєму борщі, раніше я таке могла дозволяти з надією, що все таки щось з"їсть.
також тішить, що зранку до обіду нема що5-тихвилинного цицяння, бо то не можна було сісти. отож, побачимо, як складеться далі.
І в нас таке спрацьовує, а ще спрацьовує коли дати самій ложку і годувати себе і всіх навколо! :girl_yes:

FlySkyJulia
19.09.2012, 21:43
посадила малу за її маленький столик і годувала, на моє превелике задоволення, з апетитом з"їла всю порцію
В нас теж був такий період, і я дуже тішилась з того.
АЛЕ, тут дуже важливо не перегодувати дитину. Якраз я перегодувала:girl_sad: (принаймі мені так здається).

В той період я давала їй дорослу їжу і раз кашу. Бачу їсть - то давала багато. Одного вечора захотілось мені з якогось дива дати терту моркву (за маминою порадою!). І після того дитина вже не хотіла їсти...

Почався період неїдження який тривав приблизно 1-1,5 місяці.

Зараз вже близько тижня (УРА!) їсть 3 рази на день. Зранку десь за 1,5-2 години після сну, обід після денного сну, вечеря - досить пізно, за годину до сну. Між прийомами їжі не даю нічого. Можу дати після їжі ще шматок яблучка, хлібчика, ягід. Порція їжі - десь 3-4 ложки, як коли. Але ЇСТЬ, і то мене дуже тішить. Їмо разом за столом, вона сама бере ложку/вилку і їсть, що їй подобається. Інколи можу сама рукою дати. Але лише рукою, бо з моєї вилки/ложки не хоче. Цицю їсть коли хоче, навіть під час прийому дорослої їжі. Це не знижує апетит, навпаки після того краще їсть.

Valensia
19.09.2012, 22:54
В нас теж трішки змінився підхід до їжі. За великим столом на кухні немає нічого, крім однієї тарілки з їжею і ложки/вилки, Іринка сидить в кріслі для годування, підсуненим до загального столу. Сама набирає їжу, і бере до рота. Її то дуже тішить, коли сама їсть, а я сиджу збоку, і спостерігаю, інколи маю ще одну ложку в руці і годую в проміжках між тим, коли вона їсть, бо деколи відволікається і бавиться. І дуже важливо, щоб нічого не відволікало від їжі, іграшка, музика, книжка, баночка/коробочка/папірчик, що потрапляє в поле зору, бо відразу треба все взяти в руки :) Якщо в той момент є апетит, то получається трохи з"їсти.
І ще, помітила одну річ, якщо я дала не багато їжі, але бачу, що в дитини є апетит і вона вже доїдає і з"їла б ще, то коли кладу в тарілку добавку, то вона того їсти вже не буде ... Чому так - не знаю :)

apelsyn
19.09.2012, 22:59
FlySkyJulia, Corena, дівчата, питання трохи не по темі.. Оті 2 години від сну до сніданку дитина нічого не їсть? Мій малий стільки без циці не витримує.

Hanny
20.09.2012, 00:43
І ще, помітила одну річ, якщо я дала не багато їжі, але бачу, що в дитини є апетит і вона вже доїдає і з"їла б ще, то коли кладу в тарілку добавку, то вона того їсти вже не буде ... Чому так - не знаю
Напевно тому, що дитина їсть аби задовільнити голод, а не наїстися!!! Часом також докладаю добавки, бо просить "ам" але рідко вже їсть!!!
Ми майже не їмо з Софійкою з різних тарілок, і коли залишається ложка-дві з нашої трапези, Софійка ніколи не буде їсти вже їх, а мене годує і перевіряє чи вже пуста тарілка !!!(жеби мама не схудала):girl_crazy:

Corena
20.09.2012, 07:53
Оті 2 години від сну до сніданку дитина нічого не їсть? Мій малий стільки без циці не витримує.
зранку після сну цицяємось де-коли довше, де-коли менше. а потім я встаю, роблю всякі дрібні домашні справи і мала за мною бігає, відволікається, бо тільки я сяду, то зразу на мені. а так бачу по дитині, що вже голодна, то скоро даю їй сніданок, їсть на ура.

FlySkyJulia
20.09.2012, 11:57
а так бачу по дитині, що вже голодна, то скоро даю їй сніданок, їсть на ура.
Аналогічно.
Стараюсь відволікти, протримати. Але як дуже захоче, то дам цицю. Треба по ситуації дивитись.

Corena
20.09.2012, 12:27
Але як дуже захоче, то дам цицю
я не відмовляю в циці, але не даю до відвалу :), чуть заспокоїться, переключаю увагу.
от сьогодні в нас вже не так все райдужно, цілу ніч через сон капризувала, я не виспана, дитина теж не сильно в настрої, трохи кахикає, мучить зуб. то і апетит так собі.

FlySkyJulia
20.09.2012, 12:37
цілу ніч через сон капризувала
моя теж цієї ночі погано спала. Видно зміну погоди відчувають.
Так, перед їжею теж даю, щоб заспокоїлась. Або приведу на кухню і дам попити компоту. Якщо відмовиться, то цицю. Теж помітила, що від настрою дитина то краще то гірше їсть.
Сьогодні менше зїсть - нічого страшного, завта зїсть більше!

bilo4ka
29.09.2012, 21:27
Ми також поміняли стратегію годування. Повністю відмовилися від годувального столика. Він зараз у нас столик для іграшок у великій кімнаті. Сидимо на такому ж кріслі, як і мама і біля мами. Знову перейшли їсти з маминої тарілки. При чому їду беремо в тому місці, що і мама)
Ніби почав краще їсти. Тепер я розумію, коли дівчата писали, що в дитини циця то одне , а їда то друге. Сьогодні перед гулянням наїлися гарбузяної каші, пішли погуляли 2 год, прийшли додому дуже нервові. Малий бігав по хаті і скиглив, цицькався і знову скиглив, а виявляється він просто їсти хотів) Як зробила йому сир з бананом, то мало на мене не ліз так просив, щоб дала тарілку. Для мене було це щось нове, ніколи він так не хотів їсти за такий короткий термін між їдою. Раніше просто просив цицю, а тут його бачу пробило... Тьфу-тьфу, може дорослішає))

Corena
29.09.2012, 21:36
а в нас пельмені в фаворитах, може з"їсти безмежну кількість, сьогодні зі мною фаршированими перцями не надто мала бажання вечеряти, щось ковирнула, пару разів ложку облизала, потім цицялась доовго, але як побачила в татка пельмені, то аж тряслась за ними, наїлась і заснула :)
хоче зараз їсти лише своєю ложкою сама, а ще не дуже вдається, більше випаде по дорозі до рота, від моєї ложки відвертає голову пельменів то не стосується :)

Valensia
02.10.2012, 14:43
В нас топ-страва - то сирник. Його дитина може їсти будь-де і будь-коли, аж поки сама не відсуне тарілку, коли наїсться. Звичайно, ми не їмо його щодня, але коли я спечубо дуууже люблю сирник, то її радості нема меж :)

bilo4ka
04.10.2012, 10:02
В нас топ-страва - то сирник.
В нас так само!!! Сирник і сирники! як бачить, то аж труситься, так просить))

Tyulpana
07.10.2012, 09:22
Привіт. Розповім Вам про свою малечу, якій вже на носі 10міс. ми НІЧОГО крім ГВ:girl_tender::confused: Пробую її догодовувати з 6, але без результатів. От вона бачить що ми їмо, також хоче пробує все але не ковтає, випльовує, а якщо я насильно починаю годувати то вона давиться. Допоможіть порадами.....

cjomcjomka
03.11.2012, 20:38
якщо я насильно починаю годувати
отого не робити. І продовжувати пропонувати

в мене питання. Ну, щодо калорій, набору ваги і т.д. - ясно, що все ОК і ГВ рулить. А як щодо рідини? чи вистачає такій 9-10 місячній дитині рідіни виключно з молока?
В нас знову зубний період. Чи не вперше в житті зависає на грудях, мені аж дивнону і приємно, бо я так люблю його годувати подовше :)
Пропоную водичку зі склянки, десь колись зробить ковточок, але дуже рідко.

natorella
03.11.2012, 21:01
чи вистачає такій 9-10 місячній дитині рідіни виключно з молока
юрко досі нічого не п*є
висох???

cjomcjomka
03.11.2012, 21:02
висох???
*отвєт прєдєльно чьоток і ясєн*
ну але де ж мені ще питатись як не тут :)

natorella
03.11.2012, 21:10
де ж мені ще питатись як не тут
ну для заспокоєння совісті - зневоднення перевіряємо кількістю попісів

cjomcjomka
03.11.2012, 21:30
зневоднення перевіряємо кількістю попісів
а яка має бути кількість в нашому віці?

natorella
03.11.2012, 21:46
яка має бути кількість в нашому віці?
то навіть скорше не на кількість
а на об*єм
тобто ти бачиш шо дитина з певною періодичністю пісяє, сеча не мутна, прозора
не переживаю

Corena
03.11.2012, 22:12
маємо гарний результат
не долго музика играла...
в нас знов затяжний період неїдження. пам"ятаю десь Сюзі писала, що до півтора року не слід хвилюватись за те, що дитина не їсть.
а мені цікаво, що робити далі, коли вже настане півтора року, а ситуація така сама?
бо я так бачу, що час йде, а ми на місці.
але цікаво так, дитина до їжі має інтерес, навіть швидше до самого процесу, вимагає собі ложку/вилку, завжди мусить сидіти за столом зі всіма, ніколи не піде на підлогу бавитись під час трапези. але швидше бавиться, ніж їсть.
правила педприкорму кажуть, щоб в такому випадку дитину спускати на підлогу, от нам то не вдається, бо одразу плаче і на руки проситься.
я щось зовсім розгублена, що робити. чекати далі?

nattsol
03.11.2012, 23:33
наскільки я зрозуміла, дитина опускається на підлогу, коли мама/тато вважають її поведінку за столом неприйнятною :)
я Оріянці навмисне виділяю тарілку з їжею об'ємом в ложку-дві і даю їй можливість вдосталь "напрацюватись" ложкою/виделкою, бо її цікавить саме проце; а так і вчиться їсти самостійно, і не страшно, що перекине тарілку (менше прибирати). потім, як зголодніє, вона лишається того і просить (або хапає :girl_crazy:) щось із моєї тарілки.

Corena
04.11.2012, 08:05
наскільки я зрозуміла, дитина опускається на підлогу, коли мама/тато вважають її поведінку за столом неприйнятною
ну так, я вважаю неприйнятно, коли тарілка перевертається верх-дном і їжа розкидається на підлогу, а потім дуже цікаво то їсти з підлоги )).
я Оріянці навмисне виділяю тарілку з їжею об'ємом в ложку-дві і даю їй можливість вдосталь "напрацюватись" ложкою/виделкою, бо її цікавить саме проце
в нас те саме, має свою тарілку/прибори і пару ложок їжі.
потім, як зголодніє, вона лишається того і просить (або хапає ) щось із моєї тарілки але щось не голодніє і не просить, ну буває рідко, що з"їсть з апетитом пару шматків їжі, але то виняток швидше.
я вже думала, може то на глисти перевірити? бо вага в нас стоїть на місці вже пару місяців, хоч мене то мене то менше всього хвилює, і маємо алергічні прояви дуже часто...

nattsol
04.11.2012, 09:13
стосовно перекидання тарілки, я мала на увазі що то ж ненавмисне виходить, а доцька може просто ненароком підбити/зачепити) якщо починається бавлення їжею (буває що може навмисне кидати щось на підлогу), забираю тарілку і кажу: "це потрібно їсти".
а стосовно того, що дитина ще не дуже хоче їсти, то у вас ще є час в кілька місяців)

Corena
04.11.2012, 09:34
я мала на увазі що то ж ненавмисне виходить,стосовно вас я зрозуміла :), а стосовно нас - то спеціально, і чим більше їй говорити і пояснювати, що то їжа і з нею гратись зась, тим більше буде бушувати )), така протестна дитина )).

а стосовно того, що дитина ще не дуже хоче їсти, то у вас ще є час в кілька місяців)
тим себе і заспокоюю:). а ще зубами, в нас тільки 6-й зубчик з"являється і зараз важкі періоди з тим пов"язані. але я вже думаю, які міри треба приймати за пару місяців, коли ситуація не зміниться? :girl_in_dreams:

napoleona
04.11.2012, 09:43
а стосовно нас - то спеціально, і чим більше їй говорити і пояснювати, що то їжа і з нею гратись зась, тим більше буде бушувати
оооо як мені о відомо, у нас те саме)))

Corena
04.11.2012, 09:51
оооо як мені о відомо, у нас те саме)))
оля, що ти взагалі робиш в тій темі зі своєю булочкою:) ?

napoleona
04.11.2012, 09:53
оля, що ти взагалі робиш в тій темі зі своєю булочкою ?
та я так, почитую вас, у нас ттт з тим взагалі ніяких проблем а навпаки так вимає їсти, що мені після неї мало що залишається)))))

Corena
04.11.2012, 09:55
та я так, почитую вас, у нас ттт з тим взагалі ніяких проблем а навпаки так вимає їсти, що мені після неї мало що залишається)))))
молодці :). мамі фігуру береже :)

natorella
04.11.2012, 10:04
що ти взагалі робиш в тій темі зі своєю булочкою
булочність може і на неїдженні нарости))))

bilo4ka
07.12.2012, 20:51
коли вже настане півтора року, а ситуація така сама?
ще почекаєте 2 міс. і буде все окей! Ми нарешті почали їсти )тьфу тьфу) Бігаєм по хаті і кричимо ам-ам, і ще показуємо палець в рот, щоб мама часом не перепутала, куди ам проситься)

Corena
07.12.2012, 22:44
ще почекаєте 2 міс. і буде все окей!
вже тут не пишу ,бо тільки похвалюсь гарним апетитом в малечі, як вона тут же перестає їсти взагалі :).
поки що в нас дуже все мінливо, але хороша тенденція чітко проглядається )).
катруся їсть сама, трошки ложкою, трошки вилкою, трошки руками, але їсть! і коли кличу до столу, то вона на кухню летить! :)
можу сказати одне - в нас ну дуже важко і довго йдуть зуби, тому я поки на конкретне полегшення не чекаю.

apelsyn
23.01.2013, 16:15
А нам скоро 1,5 роки, а Няшка як не їв так і не їсть. Тре вже переживати? Абсолютно ніякого інтересу до їжі не проявляє. Їсть тільки маму. Мені то цицькання нонстоп вже набридло. Відлучати не планую, бо по-перше- він що тоді їсти взагалі не буде? по-друге- бо не планую відлучати до армії))) Але хотілось би щоб їв щось трохи.
Порадьте щось бо впаду в відчай))

Suzi
23.01.2013, 16:24
Тре вже переживати?
Скоріш за все - ні. Він зовсім нічого не їсть? Печенька, яблука, хліб - цо все теж рахується.

apelsyn
23.01.2013, 16:51
Їсть рідко пів печенька і рідко хліб- кусочок скоринки см на см. І все. Як зацікавити до їжі? За стіл берем- тему пед прикорма вивчила напам"ять.

Suzi
23.01.2013, 17:04
В нього колись був харчовий інтерес?

apelsyn
23.01.2013, 18:47
Ні. Я писала раніше. В 6-7 місяців пробували ввести педіатричний, але дні 2-3 - не пішов- він не хотів їсти. Я зацікавилась пед прикормом і вирішила не мордувати дитину і чекати інтерес. Досі чекаю))) 1-2 рази в тиждень-два він може щось спробувати, з моєї тарілки, якщо я пропоную (не пхаю- пропоную, але сам не просить ніколи), але далі все на тому. Печення чоловік йому інколи дасть- він може вкусити раз, а може і викинути на підлогу. Фрукти не бере ніякі- ні банан ні яблуко ні мандаринку- нічого.

Suzi
23.01.2013, 19:09
Якщо у вас в сім*ї все гаразд в плані відношення до їжі, подивіться чи не проблем зі здоров*ям - зуби, кишківник, алергія. Як в загальному настрій? Дитина весела, активна?

apelsyn
23.01.2013, 19:27
Здоровий. Ну зараз зуб лізе, але то зараз.
Відношення до їжі в сім"ї- то що мається на увазі? Приймання їжі за загальним столом всі разом? Ну тут- як вийде- син в школі, тато на роботі. Ввечері- стараємся, але теж не завжди виходить. Дем"ян зі мною в основному.

Suzi
23.01.2013, 19:29
Відношення до їжі в сім"ї- то що мається на увазі?
Це сприйняття їжі як цінності. Їдять, коли голодні. Немає примусу. Сімейні трапези. Зрозуміло, що не всі члени родини постійно вдома, але загальна тенденція, коли вони вдома.

Tyulpana
03.04.2013, 15:13
Я вже раніше писала, "мала не хо че їсти", нам вже 1,5м. а ми крім ГВ нічогісінько..... Жувати жуєм, а потім все гарненько випльовуємо... Як ви гадаєте, якщо я відлучу ситуація зміниться?????? Я пробувала день не давати ГВ але це були істерики, крики, а результату ніякого....Як їй пояснити що прожовану їжу потрібно ковтати :shutup:а не випльовувати?????

DarkNess
03.04.2013, 15:41
нам вже 1,5м.
Я правильно зрозуміла, це півтора місяці? :confused:

natorella
03.04.2013, 19:42
це півтора місяці
ні, рік і 5 місяців

Tyulpana
04.04.2013, 10:08
перепрошую.... 1р.5м.

bilo4ka
03.05.2013, 20:39
. Як ви гадаєте, якщо я відлучу ситуація зміниться??????
незміниться :)
В цій темі у мене багато дописів і я переживши важки період з 1р. 2 м. до 1р. 10 м. , коли малий практично нічого не їв і за весь час може 500 грам набрав і все. Та я зробила висновок грудне годування і те що дитина нічого не їсть немає ніякого відношення) Просто дитина не їла не їла.., а потім настав період що почав істи. Від того часу ми набрали 3 кг. Зараз їмо 4-5 на день і якщо вчасно не дам їсти, то біжить на кухню і кричить ам-ам! Тому хто планує відлучати по причині, що дитина нчого не їсть, не спішіть, почекайте, може причина не циця, а щось інше...?

blakytnooka
16.02.2014, 12:39
Це сприйняття їжі як цінності. Їдять, коли голодні. Немає примусу. Сімейні трапези.
у нас було так. ми з малим сідали на кухні, він у своє кріселко і снідали-обідали-вечеряли. Ложку я, ложку він - я бачила в нього інтерес. Їв все.
А потім ми потрапили в лікарню і до наших проблем додалась кишкова інфекція, нещодавно перехворіли знову якимось вірусом. І так дитина взагалі відмовляється від їжі... Тобто після року і досі він не хоче навіть нічого пробувати і їсти (крім циці ясно). І на те, що я їм поруч практично не реагує. Що робити в такому випадку? чи це треба зачекати, поки відновиться організм? але за 2 місяці змін не відбулосьчи варто приймати якийсь вітамінчик для апетиту?

PanteraLviv
17.02.2014, 09:49
ми з малим сідали на кухні, він у своє кріселко і снідали-обідали-вечеряли. Ложку я, ложку він - я бачила в нього інтерес. Їв все.
А потім ми потрапили в лікарню і до наших проблем додалась кишкова інфекція, нещодавно перехворіли знову якимось вірусом. І так дитина взагалі відмовляється від їжі... Тобто після року і досі він не хоче навіть нічого пробувати і їсти (крім циці ясно). І на те, що я їм поруч практично не реагує. Що робити в такому випадку? чи це треба зачекати, поки відновиться організм? чи варто приймати якийсь вітамінчик для апетиту?
В дитини пропав харчовий інтерес після хвороби, якщо дитина не просить їсти, значить організм не потребує дорослої їжі. Примушувати їсти не можна ні в якому разі, бо сформується негативне сприйняття до їжі. Наберіться терпіння, зачекайте трохи, їжте постійно при дитині, садіть на коліна, дайте просто ложку в руки і чекайте поки попросить чи почне сам робити спроби їсти ложкою. Вітаміни не треба приймати, у вашому віці молоко грудне цілком задовільняє потреби дитини і сприяє відновленню організму після захворювання. Зараз давайте цицю стільки скільки просить, а за дорослу їжу не думайте, дитині треба спочатку відновитись, а тоді коли буде готовий почне просити сам.
Гуляйте побільше на свіжому повітрі, давайте дитині побільше рухатись.
Чекайте на появу харчового інтересу, він з"явиться, не хвилюйтесь, у вашому віці дитині циці цілком вистачає, вам ж не 2-3 роки, а всього 1.2

cjomcjomka
17.02.2014, 10:22
В нас останній раз 2 дні на повному ГВ були в 2 роки рівно, бо ми на ті 2 дні їздили в село. А в поїздках мої тандемщики з мене не злазять.

---------- Додано в 10:22 ---------- Попередній допис був написаний в 10:19 ----------

малий практично нічого не їв і за весь час може 500 грам набрав і все
в рік важили 11.200, в рік і дев'ять місяців - 10 кг (після хвороби). Я була в шоці просто.
Зараз от щойно заліз на вагу - 12.600.

Corena
17.02.2014, 10:30
А в поїздках
моя доня теж взагалі відмовляється від їжі, виключення може бути якийсь бублик чи сухарик. спершу хвилювалась, але потім побачила закономірність - в неї просто нема не це часу, переповнюють емоції, навіть в туалет ходить, коли сильно припече))

Fistawka
20.02.2014, 23:39
Сьогодні були в родичів, всі дивились на мене квадратними очима, що я досі годую малого, а ще більше в шоці, що у 8 місяців дитина ніц не їсть крім циці. Ну ми вже їмо трохи, але пів чайної ложки на день, то типу не рахується))
Мене підтримала дружина маминого брата. Вона молодшого свого годувала до 3 років і розказувала, що до рочку малий ще так-сяк щось їв трохи, а потім полізли ікла і дитина зовсім відмовилась від їжі. І почав щось їсти, аж коли в садок в 3 роки пішов:)

Meriroma
20.06.2014, 11:50
Ми останні місяці часто хворіємо, мала практично нічого не хоче, крім циці. Сезонних ягід не їсть, ні полуниці, ні суниці, ні чорниці. Минулого року аж тряслася за ними. Сиру не їсть ніякого, каші теж без апетиту, пару ложок, картоплі не їсть, хіба трошки в супі. Любить ковбасу, яку я не купую зазвичай, рибку любить і м'ясо (котлета, відбивна, шашлик, просто відварене). З фруктів може пару разів вкусити яблуко чи банан і любить цитрусові. Гемоглобін в нас 98. Звідки їй ті вітаміни черпати...бачу, що дуже зхудла, важить зараз 12кг вже з року мабуть. Може то глисти поганяти? Десь інші діти їдять все підряд, а моя тіко цицю.

Orman
20.06.2014, 12:39
Може то глисти поганяти?
та як глисти ганяти, вона ж і так багато хворіла, ще печінку добивати. Та власне того і не їсть нормально, бо хворіла, діти довго відходять.

Meriroma
20.06.2014, 14:20
Та до того теж не особливо мала апетит, якби я не давала, то не просила б...мушу заговорювати, щоб хоч ложку дві взяла до рота

cjomcjomka
20.06.2014, 14:54
дуже зхудла, важить зараз 12кг вже з року мабуть
Сергійчик мій у віці Вашої Євусі і після хвороби заважив неповних 10 кг
[/COLOR]Гемоглобін в нас 98
в нас був 93
мушу заговорювати, щоб хоч ложку дві взяла до рота
якщо сеча мутна - заговорюйте, щоб пила. З трубочки, горняточка такого, горняточка сякого... а з їжею не дуже старайтесь. Відновиться організм - відновиться апетит
Може то глисти поганяти?
коли повністю одужає - якщо надалі хвилюватиметесь, то здайте аналізи. Ганяти "всліпу" не раджу

Meriroma
20.06.2014, 17:21
Та з питтям нема проблем - п'є достатньо...чай, компотик, просту воду

Ari
20.06.2014, 17:47
Гемоглобін в нас 98
в нас післа курсу лікування антибіотиками і самої хвороби теж був низький гемоглобін, нульовий апетит, окрім циці (на ній практично висіла всю хворобу і після хвороби теж основним раціоном були груди), моя теж м'ясоїдка, це і рятувало нас, мене рятував авторитет старшого сина, який їв при тому так апетитно це робив і її приговорював, що мала не помічала як я ті ложки їй пхала з їжею, яку вона не любила.

Meriroma
20.06.2014, 18:12
Та я от теж так пхала-пхала при перегляді мультфільму, що мала потім все вирвала
Вона щей якась така оті два останні дні млява, не весела, не бавиться...чи то після вірусу, чи зуби, чи що нове знов. За сьогодні два рази яблуко вкусила, два рази піцу, рисова каша викликала в неї рвотний рефлекс, з бульйону з'їла кусочок м'яска і ложку юшки. Все. Отак ми їмо вже декілька місяців(((
Мені плакати хочеться
А малий то окрема тема до плачу, теж ніколи не голодний. Десь я себе згадаю в дитинстві, їла все підряд, просити мене не треба було

Ari
20.06.2014, 20:56
останні дні млява, не весела, не бавиться.
в нас прогулянки регулярні, вилазимо зараз із хвороби, то беру на двір щось тепленьке їсти в термос, коли находиться, то може трошки щось з'їсти, а так циця цілий день, і в ночі це взагалі без обговорення, ніяких каш не признає.
В'ялість це нормальна річ після хвороби, тимпаче низикий гемоглобін, який потрібно підіймати.