Продовжити декретну відпустку.Як?

Тема у розділі 'Бізнес-леді', створена користувачем rodzunka, 22 Грудень 2010.

  1. rodzunka

    rodzunka New Member

    Мені скоро виходити на роботу, бо малечі майже три роки, але на свою попередню не дуже хочеться, а нову ще не знайшла, тому постає питання що робити щоб не втратити робочий стаж?Медична довівдка - проблематично,а що інше,і чи є альтернатива?
     
  2. Romani

    Romani New Member

    Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

    Можна зробити довідку в поліклініці і продовжити декрет на пів року,а потім ще на рік. Але довідку роблять без права відвідування садка. Можна звільнитися з роботи і стати на біржу.
     
  3. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

    Перший раз таке чую. Я збираюсь робити таку довідку, то мені не казали, що ми не зможем відвідувати садок. Думаю, тут є дівчата, що мають продовжений декрет.

    ---------- Додано в 14:14 ---------- Попередній допис був написаний в 14:13 ----------

    або піти в другий декрет
     
  4. Romani

    Romani New Member

    Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

    Я також місяць тому пробувала зробити таку довідку. В довідці пишуть, що дитина потрабує особливого догляду, наприклад, несприйняття дитиною їжі(алергія), а це вже без права ходити в садок

    ---------- Додано в 14:20 ---------- Попередній допис був написаний в 14:18 ----------

    До другого декрету, ще мінімум 7 місяців, треба десь працювати
     
  5. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

    Але можна вказати ж інші причини, от займуся цим питанням детальніше. Для чого працювати 7 місяців? Продовжила декрет на пів року, далі знову і з того декрету плавно переходиш у наступний
     
  6. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

    "А с этого места поподробнее" :) А як і на якій підставі продовжується декрет?Теж вже задаюсь цим питанням,бо моя декретна відпустка закінчується 29 березня,а в нову я зможу піти десь в червні.От і не знаю,що з тими двома місяцями робити...
     
  7. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

    я ще нічо не продовжила, то як варіант написала. От нехай малий зара встане, подзвоню своїй лікарці розпитаю.Моя відпустка 20 березня закінчується
     
  8. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

    Теж таке чула. Що продовжується декрет, коли дитина потребує особливого догляду. А якщо ти віддаєш її в садок, а сама в дома сидиш то про який особливий догляд може йти мова?
     
  9. cherepashka

    cherepashka Well-Known Member

    Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

    От власне..Мені би хоч на пару місяців продовжити декрет,але без усіляких болячок,щоб доцік могла ходити в садок
     
  10. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

    Моє місце роботи прикрили рік тому, дзвоню на фірму, питаю куди мені йти(мають ніби дати щось)..кажуть мені, йдіть краще в другий декрет, то надійніше. Питаюсь постійно на роботі в який відділ мене направлять, нічо нема у нас для вас, якщо напротязі 2 м не найдем Вам роботу то мусимся попрощати...
    От я думала продовжити декрет і щось шукати, або планувати другий...
     
  11. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

    Мені також видається що для вас підходять варіанти - біржа чи взяти лікарняний...
    а щодо стажу то залежно який стаж вам потрібен: якщо дитина потребує домашнього догляду, декретна відпустка може бути продовжена до 6-тирічного віку (потрібна ваша заява і медичний висновок, що дитина часто хворіє і потребує догляду) без збереження заробітньої плати, проте..
    цей період зараховується як до загального, так і до безперервного стажу роботи і до стажу роботи за спеціальністю. (ч. 2 ст. 181 КЗпП) але не дає права на щорічну відапустку. Робоче місце і посада за вами зберігається.
    Час неоплачуваної відпустки по догляду за дитиною з 3-х до 6 років не зараховується до страхового стажу.
    До спеціального й пільгового стажу, що дає право на пенсію за вислугу років і на пільгових умовах, цей період зараховується.
    Якщо ви працювали на державній службі, то там входить період догляду за дитиною до 6 років до стажу державної служби.
     
  12. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

    Так вірно.
    а такого ніде не пише. Хто вам таке сказав, лікар?

    НІДЕ в довідці не вказаго, що дитина немає права відвідувати садок, і нікому до того нема діла...Хоча пригадала, пару років тому і справді було троха проблематично взяти довідку на продовження декрету, так як брали ткі "липові" дуже багато, і в лікарів були перевірки....але то все дуже швидко владналось підняттям "такси" за таку довідку.
     
  13. Romani

    Romani New Member

    Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

    Так мені лікар сказав. А на моє питання, "а якщо дитина вже відвідує садок, а довідку треба тільки зараз", пояснили, що можуть бути перевірки
     
  14. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

    Катюш, у тебе довідка через поліклініку на продовження?
     
  15. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

    ну та лікарка просто таим чином "відморозилась" від вас)


    так
     
  16. Romani

    Romani New Member

    Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

     
  17. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

    ну тобі немає сенсу продовжувати декретну. На роботі повідом ,що йдеш зразу в другий, не думаю що вони і самі схочуть тебе на 2 місяці бачити, бо ж на твому декретному є людина яка працює, і яку десь треба було б пристроїти на тих 2 місяці. Думаю,що тобі оптимальним буде оформити лікарняний. Але в будь якому випадку то трбе узгодити з бугхалтерією і лікарем.
     
  18. Рибка

    Рибка Well-Known Member

    Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

    Я оформила довідку по догляду за дитиною на рік додатково, мала ходить в садок без проблем. В родички також.
    Та й довідка йде на роботу, в садок вона ніяким чином не попадає...
    Тим більше, як написала Каті, ніде такого не вказано.
     
  19. Seppy

    Seppy Active Member

    Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

    Сьогодні вичитала, що згідно нового законодавства декретна відпустка не буде зараховуватися до загального стажу роботи. Тепер доведеться добре зважувати всі "зі" і "проти" продовження.
     
  20. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Продовжити декретну відпустку.Як?

    киньте посилання, будь ласка