КПК

Показати повну версію : Доктор Комаровський - за і проти

loreniya
26.12.2010, 16:03
Сьогодні переглянула свіжу серію "ШКоли доктора Комаровського" і задумалась, чому ми про нього ще не говорили на форумі?

Мушу відверто сказати що я не двома руками "за" Комаровського, але одною ркою таки "за"...
по перше - до прочитання його книжки "Здоровье ребенка и здравый смысл его родственников" я була на 100% впевнена що маленькі діти влітку повинні ходити чуть не в зимовому одязі...

по-друге - ніколи не задумувалась особливо над температурою і вологістю в приміщенні, не провітрювала щодня квартиру і вважала що підлогу мегаобов"язково мити містером пропером...

по-третє - моя мама після прочитання сієї книги книги перестала мені дзвонити по ранках і казати що буде зимно і щоб я тепло вдівалась /тут без коментаріїв.../ ну і ще не пхається до моєї дитини... тільки важко і багатозначно каже "бідна дитина" і ненав"язливо дарує малому тапки щоб в ноги не мерз :d23:

ну і крім того, я зрозуміла що дитина МОЯ, ніхто її не буде пильнувати... А лікувати то будуть з радістю!!! мені подобається та позиція комаровського - головна задача батьків не потребувати лікаря, а не збагачувати окружні аптеки... :girl_cray:

з мінусів доктора це, звичайно, вакцинація і ГВ...:girl_cool: хоч, він радить щепитись "з розумом", на його сайті є всякі інструкції до різних вакцин... це вже краще, ніж інформація про вакцину від нашої педіатр - "є 4 в 1, а є 3 в 1, не знаю що колять зараз..." а от з ГВ то в мене враження що вся його теорія про ГВ підкріплена якимось власним досвідом... ото заливання мужа молоком і фраза "папа тоже имеет раво на мамину грудь" щось воно тут не то...

я вважаю що Комаровський свого роду феномен на наших теренах - принаймі знайомі медики аж шиплять на нього, так він "полоще" нашу пригріту меделіту, побільше б таких лікарів. мені подобається що він говорить що краще здорова і щаслива дитина ніж перегружена і хвора...
ще мені імпонує його почуття гумору...

цікаво би було знати, чи мав пан Комаровський якийсь вплив на світогляд вашої родини, по відношенню догляду за дітьми, їх лікування і способу життя?

volkovaj
26.12.2010, 16:55
О, ДУЖЕ КЛАСНА ТЕМА!
в принципі не зі всім погоджуюсь, що говорить п.Комаровський, але з багатьма речами так.
Мені імпонує, те що він проти антибіотиків (коли це ще не відомо чи точно потрібно), бо наш дільничий, коли щось одразу за них, хоча в цьому нема потреби, саме тому приходиться шукати хороших лікарів в іншому місці.
Про одягання влітку повністю підтримую, мені багато знайомих літом говорили, як так я можу таку маленьку дитину так легко одягати...

---------- Додано в 16:55 ---------- Попередній допис був написаний в 16:53 ----------

по-друге - ніколи не задумувалась особливо над температурою і вологістю в приміщенні, не провітрювала щодня квартиру і вважала що підлогу мегаобов"язково мити містером пропером...
то точно! і саме тепер постійно провітрюю кімнату і стежу за вологістю, навіть маю таку спеціальну штуку, яка показує яка вологість:)

kostuk
26.12.2010, 16:55
Особисто я користуюсь порадами цього лікаря. Нам з чоловіком він дуже імпонує. Не пропускаємо жодної передачі. Синочка лікували від простуди за його методом ("напоить, проветрить, увлажнить") і як результат - через 5 днів дитина здорова.
Він дуже гарно і доступно розповідає про догляд, виховання і лікування дітей. Особливо мені подобається, як він висміює "радянські" методи лікування: мамине молоко в носик, термометр в дупцю, ну і багато іншого..зараз вже не згадаю.
На рахунок вакцинації: якби він висловлювався категорично проти щеплень, ми б не бачили його передач і взагалі про нього не чули (наша влада би постаралась).
Ну про ГВ в деякій мірі з ним згідна. Він ж не виступає проти, просто говорить, що до 6 міс. - обов'язково, до 1 року - бажано, а далі - за бажанням мами і дитини. Бувають же різні ситуації. Комаровський наголошує на тому, що сучасні "спеціалісти по ГВ" мало не зобов'язують мам годувати дитину грудьми до 3-ьох років. Я теж з ним у цьому згідна.
А якщо брати взагальному, то Комаровський класний лікар!:girl_dance:

volkovaj
26.12.2010, 16:59
мамине молоко в носик, термометр в дупцю, ну і багато іншого..зараз вже не згадаю.
ага! і мені таке радили!:girl_cray:

---------- Додано в 16:59 ---------- Попередній допис був написаний в 16:58 ----------

("напоить, проветрить, увлажнить") і як результат - через 5 днів дитина здорова.
провірено! погоджуюсь повністю!

Люша
26.12.2010, 17:09
мамине молоко в носик це зараз буде оффтопом, але саме завдяки моєму молоку в носик, я до того як малий пішов у садочок взагалі не бачила, що теке соплі у дитини. А ще він коли родився пошкодив собі очко нігтями і нам прописали сульфацил - який я викинула і прискала йому молочком - і все пройшло без ліків.
А взагалі Комаровський - хоч не з усім я згідна - надихає мене оптимізмом.

natorella
26.12.2010, 18:20
Комаровський наголошує на тому, що сучасні "спеціалісти по ГВ" мало не зобов'язують мам годувати дитину грудьми до 3-ьох років
ні один консультант не зобов*яже маму годувати до 3 років КОНЧЕ!!!

а далі - за бажанням мами і дитини
а якшо дитина хоче, а мама -ні, то треба слухати маму.
або якшо дитина і мама хоче, а тато - ні, то конче мус відлучати, бо мамині груди - то татова власність. і всяка різна лабуда

Я теж з ним у цьому згідна
а ви скільки годували дитину?

Мушу відверто сказати що я не двома руками "за" Комаровського, але одною ркою таки "за"...
по перше - до прочитання його книжки "Здоровье ребенка и здравый смысл его родственников" я була на 100% впевнена що маленькі діти влітку повинні ходити чуть не в зимовому одязі...
по-третє - моя мама після прочитання сієї книги книги перестала мені дзвонити по ранках і казати що буде зимно і щоб я тепло вдівалась /тут без коментаріїв.../ ну і ще не пхається до моєї дитини..
з цими питаннями згідна

з мінусів доктора це, звичайно, вакцинація і ГВ..
+1000

volkovaj
26.12.2010, 19:06
ле саме завдяки моєму молоку в носик, я до того як малий пішов у садочок взагалі не бачила, що теке соплі у дитини. А ще він коли родився пошкодив собі очко нігтями і нам прописали сульфацил - який я викинула і прискала йому молочком - і все пройшло без ліків.
я не спорю, про корисні властивості чула багато, але сама не практикувала, добре розумію, що це набагато краще, чим будь-які краплі!

kostuk
26.12.2010, 19:17
ні один консультант не зобов*яже маму годувати до 3 років КОНЧЕ!!!
Звісно, не зобов'яже...просто нав'язують думку, що ти погана мама, раз не годуєш довго дитину грудьми
а ви скільки годували дитину?
Особисто я годувала до 1 року, але в мене синочок сам почав відмовлятися від ГВ, спеціально не відлучала. І думаю це не має відношення до даної теми.
А на рахунок ,якщо дитина хоче, а мама ні, то в житті бувають різні ситуації...не думаю, що мама буде спеціально закінчувати ГВ, бо їй так захотілось...

natorella
26.12.2010, 19:36
просто нав'язують думку, що ти погана мама, раз не годуєш довго дитину грудьми
ше один вислів в ПЕрли мам про ГВ
ніхто не нав*язує - хочете годуйте, хочете - ні

не думаю, що мама буде спеціально закінчувати ГВ, бо їй так захотілось..
а от і буде і дуже легко
а ше такі мудрі поради від лікаря - і раденько цілою хатою мастять/лякають і т.д.

ше згадала - ПАМПЕРСИ. не знімайте їх 18 місяців - а потім ваша дитина САМА від них відмовиться. брєєєд

kostuk
26.12.2010, 20:06
Не люблю сперичатись і щось доказувати. В кожного своя думка. Але це вже в тему про ГВ.
ше згадала - ПАМПЕРСИ. не знімайте їх 18 місяців - а потім ваша дитина САМА від них відмовиться. брєєєд
Ніхто ж не заставляє дотримуватись усіх його рекомендацій. Розумні батьки всеодно будуть робити так, як краще для їхньої дитини. Просто він мабуть перший лікар в нашій країні , який заговорив про лікування без ліків, антибіотиків, тощо.

levandivka
26.12.2010, 20:27
задумалась, чому ми про нього ще не говорили на форумі?
І що вирішили? Чому Ви про нього досі не читали на форумі?

Вже постив на форумі, але раз вділили окрему тему, повторю:
http://www.youtube.com/watch?v=QGgPmyGQfa0
http://www.youtube.com/watch?v=4yPSDEVM1bw

bilo4ka
26.12.2010, 20:58
Оце точно! була цікава тема. кли варто дитину приучати до горшка) І за словами Комаровського до 1,5 року взагалі не варто дитину чіпати) З цим не дуже згідна, але як він каже бігати за дитиною горшком і заставляти зроби "пісь пісь", і "как как" також не варто) А так в більшості випадків мені його методи лікування подобаються! особливо бабцям потрібно його дивитися, щоб не дуже приставали з "корисними" порадами до молодих мам) не всі тепер молоді мами недосвідчені і конче їх треба вчити!

---------- Додано в 18:58 ---------- Попередній допис був написаний в 18:52 ----------

Єдине, що мені страшно не подобається в його передачі, так це реклама того БАРНІ, БІОВІТАЛЮ, і ще якоїсь водички. Мене це вже чесно-кажучи починає дратувати. Наскільки вони то агресивно рекламують! Але це я думаю не зовсім його вина, а спонсорів. Але реклама того Барні справді агресивна, що я була не втрималася і купила попробувала, що то за ВЕДМЕДИК БАРНІ:girl_blush2: Зрштою реклама на то і розрахована...

kira lv
26.12.2010, 21:11
Іноді його передачі дивлюся, в цілому згідна з його методами. А от його вислови про мамочок бувають шокуючі. Пригадався його перл (ну дослівно не згадаю, але зміст такий) "якщо батько, прийшовши з роботи, допомагає мамі прати пелюшки, то мама цілком неорганізована особа" він (тобиш батько) має тільки вести задушевні бесіди, типу: ну що ми сьогодні робили (скільки зубиків вилізло, яке нове слово вивчили і т.д.). Оскільки я наглим чином відношусь до цих неорганізованих мамаш :d23:, то мене трафлєло :girl_cray:мій зараз з малим, а я в ДП, шо немаю права?:tanksmile:

Ірка-Шкірка
26.12.2010, 22:21
Я прочитала Комаровського вже досить давно, книга сподобалась, багатьма його рекомендаціями користуємось щодня. Я вважаю, що він талановитий педіатр, і менеджер також талановитий. Передач його не дивимось (не маємо телевізора ;)), але кажуть, що в книзі трохи іншу лінію гне, ніж на ТВ.

От, скажімо, про підгузники: в книзі Комаровський досить незле пише (ну, правда, про висаджування ні слова...), що треба підгузник не міняти, а одягати (на прогулянку і на сон, наприклад), і що підгузник - це для зручності мами, а не дитини, і що влітку при спеці одноразовими підгузниками користуватись не можна.

от такої думки, скажімо, в книзі не зустрічала.

Що мені категорично не подобається в книзі Комаровського - це його категоричне заперечення ефективності народних методів лікування.

Neytasa
26.12.2010, 23:39
Завдяки йому я чітко зрозуміла різницю між вірусними і бактеріальними захворюваннями!Бо наші прерозумні педіатри по любому приводу антибіотик дітям пхають!Якщо не зрозуміло який тип захворювання,хоча би кров з пальця здати!Мені наші лікарі ні при одному ГРЗ або ГРВІ дитини не запропонували цього робити,а зразу виписували довжелезний список ліків!Корисна інформація про достатнє пиття і зволоження повітря!НЕ годувати на силу,так само завдяки йому до мене дійшло!:girl_blush2:

mamulja
27.12.2010, 00:14
ніколи не задумувалась особливо над температурою і вологістю в приміщенні,
І я почала після його передач слідкувати і за температурою і вологість, правда вологість в мене дуже швидко падає, підтримувати не вдається, а температуру стараюсь тримати не високу, біля 20-21*, і дитинці комфортно

мамине молоко в носик
мені буквально на днях це порадив наш лор, що б носик зволожувати....
ага точно, і ще до горшка привчати дитину треба у 18-24 місяці......

airy_cat
27.12.2010, 00:41
як він висміює "радянські" методи лікування: мамине молоко в носик, термометр в дупцю, ну і багато іншого..
А как Комаровский предлагает температуру младенцам мерять? Особенно буйным и с хорошим хватательным рефлексом.

Fast
27.12.2010, 09:14
А как Комаровский предлагает температуру младенцам мерять?
Без потреби не міряти :)
Я теж думала як то поміряти своїй дитині, але коли температура була, то дитина вообше робиться не буйна і можна міряти скільки завгодно, нажаль. Але зараз є до вибору до кольору електронних термометрів, тому проблеми не бачу, а дитині в попу термометер? для чого?

Olena-m
27.12.2010, 09:18
а дитині в попу термометер? для чого?
Думаю тут малось на увазі, що Комаровський проти дідівського метода сприяння дефекації, стимулюючи пряму кишку дитини тим термометром.

Galicija
27.12.2010, 09:48
Ніхто ж не заставляє дотримуватись усіх його рекомендацій. Розумні батьки всеодно будуть робити так, як краще для їхньої дитини. Просто він мабуть перший лікар в нашій країні , який заговорив про лікування без ліків, антибіотиків, тощо.
Ми з чоловіком теж дотримуємося багатьох порад Комаровського. Вважаю його справжнім відкриттям для сучасної мами. Якби не він, моя свекруха разом з дільничим педіатром, певно, запарили б і залікували донечку.... Народивши першу дитину, без будь-якого досвіду, мені довелося б слухати звичайно їх!!! Яке щастя, що перечитала його книги!! Звичайно, всіх його порад не можливо дотримуватись(тут ще варто брати до уваги особливості дитини), але я переконана на всі 100, що краще покластись на його рекомендації, ніж на свекрухи чи дільничого лікаря.
Ось в донечки був нежить недавно. Свекруха почала бити на сполох, бо " воно ж таке маленьке, нещасне, кволе!!!....Давай щось робити!" Побігла - прибігає з пляшкою спирту, щоб натерти 5-тимісячну(!!!!) дитину. Не знала б я, як це впливає на дитячий організм, певно, повелась би на її:"Та я так постійно своїх хлопців лікувала!І всьо добре...." А завдяки Комаровському не дозволила... Гуляли багато, пили і провітрювали кімнату, нежить минув сам за 2 дні.
Тому, моя донечка "за" Комаровсьокого".:girl_yes:

Donner
27.12.2010, 10:45
Можна з К. погоджуватися, можна ні, але є факт - він змушує батьків думати раціонально, а не емоціями (йой, дитина хора - і давай їй пхати все підряд "від бабці", "від педіятра", "від свого страху").

Просто завжди в догляді за дитиною домінували певні тренди (як в маркетингу). Раніше: годування по графіку, окреме перебування мами й дитини в роддомі, сповивання, допоювання і т.п. Зараз нові модні тренди: слінги, ГВ до упаду (жарт:)), спільне спання, "ні-дуракам!" і т.п. Ну, й Комаровський - новий, але якісний тренд:)

Батьками треба в тому самим розбиратися. З досвіду спілкування переконаний, що багато "консультантів" (з нових трендів) самі достатньо в темі не розбираються, бо не мають медичної освіти, лише курси. А коли молодим батькам всього красіво наговорити (інколи доволі безвідповідально), то батьки плутаються, не знають що робити й кому вірити. А Комаровський принаймні як медик по поличках доступно викладає. І змушує батьків займатися самоосвітою, сміливіше брати відповідальність на себе. Ми, наприклад, з дружиною рідко дивимося його передачі, але вже навчилися докопуватися до причин і не кіпішувати:)

Natalochka
27.12.2010, 10:51
Цілком згідна за температуру і вологість в приміщенні. Дивились його передачі і читали книжку "Начало жизни вашего ребенка"- доступно пояснює про антибіотики, стафілококи, дисбактеріози і діатези, інфекційні та вірусні захворювання. Стараємся після того малого не запарювати, купили зволожувач повітря бо страшно жарять батареї (дорослим не комфортно, не те що дитині) і стало набагато краще. А ще мені сподобалося про купання, а то в деяких сім"ях ця процедура доходить до фанатизму - перекип"ячена вода тільки 36-37 градусів, вата в вуха і т.д., потім дитина кутана - перекутана. Наш малий комфортніше плаває при 32-34 градусах в великій ванній і в вуха навпаки добре як потрапляє вода (це нам і масажистка підтвердила, вона показувала як вчити малого плавати).
Щодо ГВ не сподобались поради, але як теорія напевно має шанс на життя. Все рівно це краще ніж то,г що радять деякі наші лікарі. Він все таки пропагує годування грудьми до 6 міс і нагололошує що прикорм вводити раніше не можна і що радянська схема коли дитині в 2 міс давали сік (!) шкідлива. Думаю це корисно почути деяким бабусям

Ascorbinka
27.12.2010, 10:59
І змушує батьків займатися самоосвітою, сміливіше брати відповідальність на себе.
бідні батьки і їх діти((( не було б доктора, так і померли би неосвідченими

хоч, він радить щепитись "з розумом", на його сайті є всякі інструкції до різних вакцин...
думаю скажи він вголос протилежне, шоу давно б прикрили;) бо все-таки він лікар і має говорити те, що не розходиться з інструкціями

airy_cat
27.12.2010, 11:37
то дитина вообше робиться не буйна і можна міряти скільки завгодно, нажаль.
Ну может оно и так. Но конкретно мое чадо даже будучи не буйным находит в себе силы выкинуть нафиг термометр куда подальше.

Donner
27.12.2010, 13:19
бідні батьки і їх діти((( не було б доктора, так і померли би неосвідченими

Даремний сарказм. Не було б цього доктора, який принаймні, не розказує страшилок, була б купа інших - бабці, дільничі, "всі з досвідом". І я не боюся визнати, що дійсно не надто освічений у догляді за дитиною, в педіатрії. В нас перша дитина. Що роблять батьки-початківці? Довіряють тим, хто має знання й досвід. То вже окрема тема, наскільки ці знання й досвід глибокі й корисні. Ну не вірю, що всі зразу стали супер-освіченими батьками! Маю знайомих, які досі прислухаються виключно до дільничого педіатра, не тому, що вона така розумна, а тому, що в них перша дитина, батьки далеко, досвіду ніякого, а так є хоч хтось, та ще й "доктор". Я веду до того, що імульсивні тиради Комаровського принаймні змушують батьків перевірити "чи то дійсно так, як доктор в тілівізорі каже":)

kostuk
27.12.2010, 13:30
А как Комаровский предлагает температуру младенцам мерять? Особенно буйным и с хорошим хватательным рефлексом
Вибачте, але ви мене не правильно зрозуміли...:girl_impossible:
Комаровський говорив про термометр, який використовують з іншою метою...коли в дитинки запорчики. Ось це дійсно ехінея повна...:girl_crazy:
І ще погоджуюсь з іншими дівчатами, що цей лікар дійсно показує нам, що не так страшно бути батьками і потрібно менше слухати "корисних порад" від наших бабусь, тьоть, знайомих.

levandivka
27.12.2010, 14:33
Даремний сарказм. Не було б цього доктора, який принаймні, не розказує страшилок, була б купа інших - бабці, дільничі, "всі з досвідом"
Та йой, месія, прям'... :)
Лікнеп - позитив, але нічого нового/революційного він не розповідає. Кому потрібно, давно взяв цю інформацію з попередніх джерел. Шоу існує не завдяки К, а завдяки "замовленню" на нестандартну педіатрію.

Пупсик
27.12.2010, 14:40
Лікнеп - позитив, але нічого нового/революційного він не розповідає. Кому потрібно, давно взяв цю інформацію з попередніх джерел.
От власне. Більшість речей, що він каже цілком доступні і зрозумілі. І не нові. Єдине, що він зараз дуже модний і його багато хто слухає безапеляційно. Ну а звідси і може бути "зловживання службовим становищем" і продвигання тих ідей, які йому вигідні, потрібні чи проплачені. Бо хто зараз собі дозволить заперечити самому Комаровському.

bilo4ka
27.12.2010, 15:07
Бо хто зараз собі дозволить заперечити самому Комаровському.
А для чого йому заперечувати? хіба він щось не так каже? Є нюанси, з якими можна бути не згідним, але тут вже бачу в темі їх обсудили, і кожен сам вирішує чи на 100% прислухатися до К. чи може так на відсотків 60)) але я думаю він розумніші речі каже ніж деякі бабусі і цьоці, і навіть деякі лікарі)

---------- Додано в 13:07 ---------- Попередній допис був написаний в 13:03 ----------

Більшість речей, що він каже цілком доступні і зрозумілі
для кого зрозумілі , а для кого і не дуже) Для мене (ще немаючи) дітей здається памперс одівати дуже буде складно, а пару раз спробую і буду всім говорити ой а це ж просто) тому не спробуваши. десь прочитавши, чи когось не послухавши все здається дуже складно!

kostuk
27.12.2010, 15:08
Більшість речей, що він каже цілком доступні і зрозумілі. І не нові.
Можливо це дійсно так. І всі це знають та розуміють, але чомусь не використовують на практиці. Ми шукаємо якісь складні шляхи виховання дитини, лікування від різних хворіб, а все виявляється досить просто і доступно, і Комаровський нам про це говорить. Ну і нехай краще телевізійний ефір займають передачі цього лікаря, ніж різні примітивні шоу та передачі...це корисніше для загального розвитку.

bilo4ka
27.12.2010, 15:11
Кому потрібно, давно взяв цю інформацію з попередніх джерел.
таж то треба шукати ті десь джерела, а так популярно пів 10 вранці кожної неділі тобі розказують:good: І для чого читати сто п"ятдесят книжок, якщо можна прочитати одну Комаровського)

Пупсик
27.12.2010, 15:18
І для чого читати сто п"ятдесят книжок, якщо можна прочитати одну Комаровського)
і так і не так. Ану ж Комаровський десь помилиться ;) Краще проблему розглянути з різних точок зору, а не взяти одну як єдино правильну.
Наприклад з ГВ. Керуючись виключно порадами Комаровського вам не факт, що вдасться нормально налагодити ГВ. А погодьтесь, що це дуже важливо.

Олюнька
27.12.2010, 15:25
Можна б і в цій темі опитування зробити....:girl_in_dreams: ?

agalinka
27.12.2010, 15:27
Мені він теж імпонує, люблю переглянути його передачі, але звісно маючи свою голову на плечах і розуміючи, що я поки відповідальна за свою дитину, а не лікар Комаровський, намагаюсь робити ті речі які дозволяє здоровий глузд :). Я за спосіб лікування без антибіотикі і ліків взагалі, я випробувала метод соленої водички при нежитті - допомогло і обійшлися без ліків, ходили гуляти, провітрювання і т.п
Є сумніви щодо купання під час вітрянки, у нас ще не було, але не знаю чи наважуся
і про садочки що треба окремі групи для дітей, мами яких дивляться передачі Комаровського :) де буде провітрено, волого, і прохолодно - не вірю, хіба якщо він сам організує такий садочок.

bilo4ka
27.12.2010, 15:27
і так і не так. Ану ж Комаровський десь помилиться Краще проблему розглянути з різних точок зору, а не взяти одну як єдино правильну.
з цим цим я з Вами цілком згідна! Слова К. не аксіома, тому не потрібно їм бездумно довіряти! Але для загально розвитку жінки-мами він нічого поганого не говорить)

Наприклад з ГВ. бачила я його передачу про ГВ. нічого конкретного він там і не сказав нічого, якось все "вокруг да около". Єдине , що я зрозуміла, що якщо мама годує дитину до 6міс., то їй можна поставити 3, а якщо до року, то тверду 4, як мамі) Ну і трохи "наїхав" він на консультантів по ГВ....
щось вони вже йому не вгодили)

Пупсик
27.12.2010, 15:38
Єдине , що я зрозуміла, що якщо мама годує дитину до 6міс., то їй можна поставити 3, а якщо до року, то тверду 4, як мамі) Ну і трохи "наїхав" він на консультантів по ГВ....
щось вони вже йому не вгодили)
Бачила ту передачу. Консультанти не вгодили, бо як він каже сіють в мам, що не годували, невпевненість в собі і задарма не консультують. А я б сказала, що завдяки дівчатам консультантам багато жінок повірили в себе і зрозуміли, що годувати можуть і що це важливо і нормально. А щодо оплати їх роботи, то кожна робота повинна бути оплачуваною. Хто ж винен, що педіатри в основному зеленого поняття не мають, що і як потрібно робити, щоб молоко випадково не закінчилось за три місяці.

Катруся
27.12.2010, 15:40
Щоб ми тут не говорили, але бачу що кожен хоч краєм вуха та слухає ті поради Комаровського. Власне для мене деякі з його порад стали у пригоді, це при тому що користувались послугами і приватного ( просвітленого) дитячого педіатра і державного, вони у своїх рецептах тяжіють до використовування лікарств, а він веде до того що у більшості випадків можна обійтись без них...

slavivna
27.12.2010, 15:50
Перредача доктора Комаровського таке ж саме шоу як і решта.Вибір прислухатися чи не погоджуватись з ним завжди залишається за нами, так само як відповідальність за наслідки цього вибору.

дашулька
27.12.2010, 16:12
і про садочки що треба окремі групи для дітей, мами яких дивляться передачі Комаровського де буде провітрено, волого, і прохолодно - не вірю, хіба якщо він сам організує такий садочок.
В Харькові Комаровський не так давно створив садочок приватний "Комарік". там такі групи створені за інтересами батьків та за методо Комаровського. навіть не уявляю скільки коштує в місяц це задоволення)))

Galicija
27.12.2010, 18:07
Більшість речей, що він каже цілком доступні і зрозумілі.
Власне нас з чоловіком саме те і вразило - К. говорить настільки очевидні речі, що сидиш і думаєш, чому самому те чи інше на думку спало....

Ну і нехай краще телевізійний ефір займають передачі цього лікаря, ніж різні примітивні шоу та передачі...це корисніше для загального розвитку.
Абсолютно згідна. Повторюсь - хай не всі його поради та рекомендації заслуговують на увагу, але, якби мені сказали завтра, що Комаровський стане нашим дільничим педіатром, я би-м дуже втішилась:girl_yes:

його багато хто слухає безапеляційно
Вважаю, що такі батьки мають серйозні проблеми, якщо слухають когось (навіть якщо це Комаровський) безапеляційно.......

natorella
27.12.2010, 18:41
я думаю він розумніші речі каже ніж деякі бабусі і цьоці, і навіть деякі лікарі)
моя бабуся як надивиться кормаровського - шоразу капає - нашо йому та цицька, он комаровський каже шо не треба

старші люди не фільтрують його базар - потім дістають ше гірше

WildWind
27.12.2010, 19:17
навіть не уявляю скільки коштує в місяц це задоволення)))
Не дорожче, ніж порахувати перший "взнос" за вступ до садочка, який вам близько від роботи/дому, та інші "складки" на подарунки, фломастери, пластилін, миючі засоби. Моя подруга, як мені розказала, скільки вона дає на сина в звичайному районному садочку, щотижня треба на щось здавати, то я подивилась скільки коштують приватні садочки, де потрібно тільки гроші за місяць давати в касу, і все. Вона задумалась))) Знаєте, то так само, як інша моя подруга вчиться в Польщі, і тратить менше грошей, ніж діти знайомих у Львові за взятки, які мус дати, бо вчитель не поставить (хоча я в то не дуже вірю). Якщо вести чітку бухгалтерію, та закупляти ті ж канцтовари на гуртовні, то все значно дешевше. Тому приватні заклади виявляються по кишені навіть дуже середнім сім'ям. Сорі за офтоп.
А Комаровського я люблю. Мудрий дядько. Один з небагатьох, хто добре знає свою роботу. Звісно в нього може бути своя думка. Звісно він може помилятись. Але те, що він професіонал видно одразу.

bilo4ka
27.12.2010, 19:26
моя бабуся як надивиться кормаровського - шоразу капає - нашо йому та цицька, он комаровський каже шо не треба
Старіші люди багато що не фільтрують. я маю на увазі не наших бабусь, а бабусь наших дітей) ті ще бабусі все добре фільтрують:girl_smile: наприклад, моя мама поміняла свою думку на деякі речі, ще б свекруху підсадити на К., щоб і їй він провів лікбез, а то вона б ще досі пеленала, допоювала і вже тепр радить вночі не кормити дитину, бо от вона двох так викормила і то є добре. Дитина вночі має спати і нічого її кормити!

natorella
27.12.2010, 19:37
моя мама поміняла свою думку на деякі речі
моя мама під впливом моїх пояснень поміняла думку
ВИ маєте визначати як і шо робити/не робити для дитини добре, а не доктор комаровський
мама має читати/слухати багато, а потім фільтрувати інформацію
а то є мами, в яких на столі тільки комаровський лежить

bilo4ka
27.12.2010, 20:05
ВИ маєте визначати як і шо робити/не робити для дитини добре, а не доктор комаровський та звісно) Це ж моя дитина буде)))

Lavazza
27.12.2010, 20:10
моя бабуся як надивиться кормаровського
моя бабуся, 83роки, з тих, що знали і голод, і холод, і основне для якої, щоб дитина їла, яка мого брата сама годувала після школи, бо так він більше з"їсть, нарешті попустилася діставати моїх дітей стосовно їдження

Consuelo
27.12.2010, 20:10
добре той комаровський радить, недобре - мені сам факт його обговорення вже не подобається. Цілу тему виносити одній розпіареній людині.... половина з того, що він говорить, говориться і тут на форумі звичайними людьми... але ж ні, це не рахується, а рахується те, що сказав Кашпіровський Комаровський

Пупсик
27.12.2010, 20:11
а то вона б ще досі пеленала, допоювала і вже тепр радить вночі не кормити дитину, бо от вона двох так викормила і то є добре. Дитина вночі має спати і нічого її кормити!
правда пролактин якраз вночі найбільше виробляється :girl_in_dreams:

levandivka
27.12.2010, 22:49
якби мені сказали завтра, що Комаровський стане нашим дільничим педіатром, я би-м дуже втішилась
Угум.
А потім пішли б шукати постійного педіатра, а не шоумена-літератора.

є мами, в яких на столі тільки комаровський лежить
Точно. Спок з моди вийшов...

Пупсик
27.12.2010, 23:21
Точно. Спок з моди вийшов...
нам наша мудрість ближча ніж заграмнична)
Але не кажіть. Мені дільничний педіатр, побачивши в мене книжку Спока, казав що то сама модна і продвинута книжка зі всіх нині існуючих.

In4a
27.12.2010, 23:36
мама має читати/слухати багато, а потім фільтрувати інформацію
Це точно. Спока читала, коли мій брат народився (то було 18 років тому, мала 10 рочків), коли була вагітна читала Сірзів, і багато ще всякого різного, і Комаровського також ("Здоровье ребенка и здравый смысл его родственников"), але відкриттям для мене стала книга Мендельсона "Как вырастить ребенка здоровым вопреки врачам".

Likalika
27.12.2010, 23:58
В цілому я багато в чому згодна з Комаровським, багато книг його перечитала. Він дуже гарний педіатр і розумна людина.

LoveIzabella
28.12.2010, 00:06
Комаровського також ("Здоровье ребенка и здравый смысл его родственников")
Мені найбільше ця книга подобається! Дивлюся щотижня його по "Інтері". Багато в чому погоджуюся. Взагалі-то він мудра людина і досвічений лікар. Мені імпонують його погляди на дуже багато питань;)
Особливо подобається вислів (точно не передам-не пам"ятаю вже):"жінка-не молокозавод" (виправіть, якщо не правильно;))
Класна була тема для татусів:girl_tender: - всі б так думали як він;)

Звичайно, сліпо наслідувати якогось лікаря - просто тупо(вибачте, але хіба ні?). Треба мати і свою думку особливо у питаннях виховання;)

Пупсик
28.12.2010, 00:21
подобається вислів (точно не передам-не пам"ятаю вже):"жінка-не молокозавод"
А можна детальніше, чим саме вам імпонує ця фраза?

Мар'яся
28.12.2010, 00:23
чим саме вам імпонує ця фраза?

та йой. що жтам поянювати,звичайно, що не молокозавод. Бо на молокозаводах виробляють крім молока, ще й масло, сметану, кефір, йогурти і ряжанку, а жінка йно молоко :girl_crazy:

Ніколь
28.12.2010, 00:34
Особливо подобається вислів (точно не передам-не пам"ятаю вже):"жінка-не молокозавод" (виправіть, якщо не правильно)
я тут встряну.... ця фраза чомусь дуже подобається багатьом мамам які з різних причин завьязали з ГВ рано. І чомусь зовсім не викликає захвату в тих мам які годують довго або настроєні так годувати. Я наприклад себе молокозаводом не відчуваю :girl_spruce_up:
В вас, наскільки я знаю
У нас ніякого ГВ з 6 місяців!
тому і не дивно що так вам запав в душу вислів пана доктора ;)

Кстаті, якось гортаючи сторінки ЖЖ одної бувшої форумлянки ДП, натрапила на інформацію про те що запросили консультантів по ГВ на программу Комаровського. І там він дуже неетично себе поводив. Те що вони є консультантами він відкрито висміював, мол ви ж не лікарі то чого пхаєтесь. А ще на питання по ГВ відповідав лише сам, так чи інакше притримуючись лише своєї точки зору. Ну то для чого було кликати людей щоб потім слова їм не давати.

А ще, ті ж дівчата консультанти київські потім розповідали що всі ці питання від залу зазадегідь сплановані, роздані слухачам в залі, відрепетирувано коли, хто і що питає. І імпровізованих питань від залу немає.

Хоча я погоджуюсь що Комаровський в дечому і правий, але в нього його программа це театр одного актера. В якому він в досить агресивній формі завжди дискуссію веде в руслі " я, і лише я кращє знаю" То для чого в программу запрошуюсь інших спеціалісті, тих же консультантів ГВ. Оті мамочки з дітьми які там вічно бігають - він себе і позиціонує як добрий доктор Айболит, але його постійна категоричність, перебивання на пів слові тих хто ніби то до нього за порадою звернувся, оце розмахування руками, інтонація з якою він глядачам доказує свою правоту . Як на мене лікар якось стриманіше і тактовніше має вести программу.

airy_cat
28.12.2010, 00:35
А можна детальніше, чим саме вам імпонує ця фраза?
Холивар по ГВ в другой теме ;)

inchik
28.12.2010, 10:48
А нам пан Комаровський подобається - прикольний дядько :). А те що і лікар - то взагалі ще цікавіше його слухати.
З народженням манунки його книжку чоловік десь в неті вирив і прочитав поки ми були в пологовому. Чоловіку підхід Комаровського до того, що з дитям (після пологового) треба робити здався (як не дивно, бо чоловік, як я кажу, не лікується :)) логічним і деякі речі (а їх немало) відкрив очі. Тому прислухаємся до його, а вони, як не дивно, діють :girl_in_dreams: (зрештою хто не вірить, той не вилікується)...
Не скажу, що погоджуюся абсолютно зі всім, що він говорить, але, як на мене - то логічно - всі ми люди різні і всім вгодити не можна.
Кожен для себе має робити свої висновки.

kostuk
28.12.2010, 11:31
В будь-якій темі є свої "за" і "проти". Ніхто не говорить, що Комаровський "ідеальний" педіатр, звичайно є рекомендації, які ми вважаємо не правильними (про ГВ, вакцинацію, памперси тощо), але взагальному, як на мене, він говорить непогані речі.
Навіть наведу приклад його впливу на наших лікарів. В мене сестра працює на швидкій допомозі медсестрою, їздить з педіатрами. Так от за її словами тепер лікар ,коли приїжджає до хворої дитини і бачить, що в квартирі жара + 25, дитя закутане одразу починає сваритись з батьками...І це вже великий плюс...ще б поменше антибіотиків та інших лікарств...було б добре...:girl_tender:

RUSlana
28.12.2010, 11:55
Не скажу, що погоджуюся абсолютно зі всім, що він говорить, але, як на мене - то логічно - всі ми люди різні і всім вгодити не можна.
Кожен для себе має робити свої висновки.

Абсолютно погоджуюсь, просто треба трошки включати фільтр. Ясно, що якщо спонсор показу "Памперс" і передача про підгузники то він не може сказати про всі недоліки, а навпаки рекомендує продовжити їх використання до двох років. Але такі передачі як про вологість відкрили очі на приховану і актуальну взимку проблему це також факт.

OxankaF
28.12.2010, 12:17
Ясно, що якщо спонсор показу "Памперс" і передача про підгузники то він не може сказати про всі недоліки, а навпаки рекомендує продовжити їх використання до двох років.
та що ж це тоді за лікар, якщо того він не може сказати і того не може, для чого тоді виходити на екран і розказувати всяку балібурду, якщо ти чогось не можеш?
Лікар має зилашатись зі своїми принципами не залежно від того, хто спонсор.
Як це так? я маю свою думку, але думка міняється залежно від спонсора?
Нехай пише тоді книжки, мамочки будуть купляти, читати і вчитись чогось мудрого,
а не йде на поводу у спонсора.
А як же принцип лікаря "Не нашкодь"?

bilo4ka
28.12.2010, 12:37
Лікар має зилашатись зі своїми принципами не залежно від того, хто спонсор.
Як це так? я маю свою думку, але думка міняється залежно від спонсора?
Не буде спонсора -не буде передачі. І книжку без спонсора думаю дуже важко видати на лікарську зарплату.
Просто треба фільтрувати те що він говорить і вибирати те що потрбіно тобі і твоїй дитині. Хоча зрештою всі тут пишуть це говорять, а іншу далі продовжують "товкти воду в ступі":girl_sad:

---------- Додано в 10:37 ---------- Попередній допис був написаний в 10:34 ----------

А як же принцип лікаря "Не нашкодь"?
таке пишете ніби від передач К. хтось вже вмер
ще здається ніхто тут нічого такого не написав, що от скористався порадами К. і дитині стало гірше? Та зрештою всі ми дорослі розумні люди, а не якісь "попки", що маєм безприкословно виконувати поради К.

OxankaF
28.12.2010, 12:51
І книжку без спонсора думаю дуже важко видати на лікарську зарплату.
ім"я він собі давно заробив, не бідний. Тому і міг би притримуватись своїх принципів, а не пропихати памперси. Зрештою , можна і іншого спонсора знайти
таке пишете ніби від передач К. хтось вже вмер
Не нашкодь - це не означає не вмерти.
А може якась дитина від тих памперсів в майбутньому якусь болячку буде мати? тішитись, що жива лишилась.
Добре бути свідомим, мати інтернет, і багато читати. Що не кажіть, інтернет, це велика сила - і багато інформації. Але не всі мають доступ до інтернету.
Я також колись робила щеплення дітям і не думала про це. Лікар каже, що це добре, нас всіх щепили, по телевізору казали - що це взагалі наше спасіння і без вакцинації ми всі вимремо. Тільки завдяки інтернету до мене дойшло, що треба задуматись.
Є мами, для яких Комаровський - це святе. В них не закрадається підозри, що він може порадити щось погане, а звідки ж їм знати?
Якщо він вже заробив собі такий імідж мудрого і файного лікаря, то нехай притримується свого іміджу, а не пляше під дудку спонсора. Саме через це немає у мене поваги до нього.

Donner
28.12.2010, 12:55
відкриттям для мене стала книга Мендельсона "Как вырастить ребенка здоровым вопреки врачам".

До речі!!! Для нас з дружиною - теж. То така книжка - замість запокійливих для мами, коли дитя пчихне:)

Raven
28.12.2010, 13:07
Трохи понервувала заява Комаровського, що при вітрянці не потрібно замазувати прищі зеленкою взагалі. А коли дитина то розчухує - мусиш то зробити, щоб не занести вторинну інфекцію. А є ж люди, які свято в то повірили.

tania
28.12.2010, 13:55
не знімайте їх 18 місяців - а потім ваша дитина САМА від них відмовиться. брєєєд
Незнаю чи такий вже і брєд, бо куми мала таки дійсно після двох рочків, непамятаю точний вік, сама вирішила опробувати горщик хоча до того часу батьки намагалися навчити і без результату.
Щодо доктора то ніхто не заставляє сліпо виконувати все що він говорить. У кожного є власна думка, досвід. Мені він імпонує, та це зовсім незначить що всі його рекомендації для мене прийнятні. Дещо я неможу зробити бо НАС не так виховували.
Ще одна така думка в мене є незнаю чи хтось помітив. Наприклад Хаус? Він усім подобається бо він не шаблонний, може так і з Комаровським? Може ми втомилися слухати поради наши педіатрів у яких все як завжди, а тут щось нове, цікаве.

kostuk
28.12.2010, 14:03
Наприклад Хаус?
Ну тоді можна і з Биковим порівняти (т/с "Інтерни")....:girl_haha:...Вибачте...не втрималась....:girl_blush2:

tania
28.12.2010, 14:09
і з Биковим порівняти (т/с "Інтерни")
Суть та сама. Притягує увагу те що відрізняється. Мені так чомусь здається.

loreniya
28.12.2010, 14:22
а не пропихати памперси
не памперси зауважте, а одноразові підгузники... він ніколи не рекомендував якогось одного виду підгузки... і завжди каже що памперси для батьків, а діти без них можуть спокійно обійтись...
взагалі він завжди говорить фразу "якщо мама може собі дозволити" - годувати грудьми, спати з дитиною, висаджувати дитину і т д... дівчата, то правда - не всі можуть собі дозволити... дівчина з якою ми лежали разом в роддомі жалілась що чоловік їй не те що в ліжко малого взяти не дозволяє, погодувати ледь впускає... то правда життя, на щастя не нашого з вами, але і таке є...

---------- Додано в 12:22 ---------- Попередній допис був написаний в 12:20 ----------

Він усім подобається бо він не шаблонний, може так і з Комаровським? Може ми втомилися слухати поради наши педіатрів у яких все як завжди, а тут щось нове, цікаве.
а я думаю він просто має талант шоумена, його душа прагне до публіки, от він і несе свої ідеї в маси...

OxankaF
28.12.2010, 14:28
а я думаю він просто має талант шоумена, його душа прагне до публіки, от він і несе свої ідеї в маси...
харизматична особа, та й усе.
одна річ - якщо він дійсно так вважає, інша, якщо вважає правильним одне, а в говорить інше, бо спонсори...

Ніколь
28.12.2010, 15:03
Не буде спонсора -не буде передачі. І книжку без спонсора думаю дуже важко видати на лікарську зарплату.
він певно вже давно не живе на зарплату лікаря.
А на рахунок спонсорів і т.д. В нього є свій форум, в якому величезна купа питань піднімається, і там відповіді якраз по сущєству а не в угоду спонсорам. Так що якщо вже цікавитись інформаціює і отримувати адекватні відповіді на питання то не з программи а там, на форумі.

Raven
28.12.2010, 15:10
вишиванка:ну не знаю, що там Комаровсчький каже, але наприклад диву в Німеччині і тут не зеленкою при вітрянці мажуть, а іншою рідиною, яка поменшує то свербіння.

В нас лікарі замість діагнозу вітрянка пишуть у довідці ГРВ і за рідини проти свербіння нічо ніхто не каже. Певне і не знає.

sensual
23.01.2011, 20:49
А в мене Комаровський в авторитеті, сопельки раніше ми лікували біля 10ти днів, а зараз 5 днів і все ок!

Кольорова
23.01.2011, 21:37
Подобається мені цей дядько :)

bilo4ka
23.01.2011, 22:03
Подобається мені цей дядько
все в нього просто: зволожити, провітрити і не заставляти дитину їсти) Сьогоднішня тема сподобалася) ДИТИНА НЕ ХОЧЕ ЇСТИ! Я вже сміялася, що після реклами в його передачі, треба нагодувати дитину хіпом, на десерт дати барні, і це все заїсти вітамінками біовіталь:xaxa::xaxa: Мене аже теліпати починає, як бачу що мама запихає в річну дитину той хіпп задля реклами:girl_impossible:

vernata
23.01.2011, 22:50
Подобається мені цей дядько
Ми з чоловіком вже багато його порад впровадили, щодо купання, спання, годування, температурного режиму в кімнаті, сопельок, всього і не перерахуєш. Вважаю, що це дуже розумний чоловік. Він не каже, як інші лікарі, що так треба, в нього все аргументовано, вибирай сам, що підходить.

ckorpionsha
23.01.2011, 23:23
Мені мама постійно дзвонить і каже Ти Комаровського дивишся? я кажу забула, я к телевізор виглядає)))) вона його прихильниця. Сама читаю його форум, питаюсь там теж що цікавить, читаю статті....от з конкретними ситуаціями сос якось не думала чи то Комаровський радив чи мама. Мені більше форумні ситуації( жителів ДП) і дії згадуються.

inchik
24.01.2011, 16:05
Мене аже теліпати починає, як бачу що мама запихає в річну дитину той хіпп задля реклами
ніколи :) не звертала уваги на ту його рекламу :). ну хіба то головне в його "Школі"?для мене головне те, що він радить і говорить (кожен має для себе вибирати те, що його цікавить), а не спонсори, без яких, напевне, "Школи" не було б...

Neverland
24.01.2011, 18:50
Не знаю де ви того всього понабирались, що Комаровський явно щось рекламує. Усі його поради щодо памперсів і іншого не нав"язливі, і звучать приблизно так: "треба мамі, а не дитині", і він теж каже, що маринувати дитину в памперсі круглодобово - злочин. І нічого такого проти ГВ не чула. Дивилась передачу, де мама було на ГВ і малому було 8 місяців. Ніяких "наїздів", казав що можна давати водичку з шпица, якщо мама не хоче, щоб дитина висіла на циці, ніяких сосок-пляшок. Тобто ніяких "кидайте ГВ", "всі в памперси!". А стосовно реклами: вона всюди є, нічого ви без спонсорів не пробите, будь-яка передача робиться за допомогою спонсора. Треба просто спокійно сприймати і фільтрувати.

natorella
24.01.2011, 19:02
нічого такого проти ГВ не чула
ну ти даш не чула
а він і пише і каже багато такого шо виглядає ніби він проти довго гв

Муська
24.01.2011, 19:21
І нічого такого проти ГВ не чула
ну якщо не чули,то прочитайте і зробите свої висновки Комаровський про ГВ (http://www.komarovskiy.net/grudnoe-vskarmlivanie-nav.html)

Leditanya
24.01.2011, 20:16
Ну хіба мами самі не знають, що потрібно провітрювати кімнати, робити вологе прибирання, багато гуляти на вулиці... Це всім відомі правила догляду за дитиною. Щодо лікування він дає гарні поради, але сказати, що я їх вперше чула від нього не можу. Наш підіатр теж притримується такого принципу.
Щодо годування, то тут він мене починає навіть трішка дратувати. Дивилась передачу про ГВ, то він виставляв матерів завсім не в тому світлі в якому потрібно. Зробив з матерів годувальниць-матерів страдальниць І жодного слова, що це явище є природне і необхідне.

AilataN
24.01.2011, 20:29
Точно є мами ,яким не те що здалося би почитати Комаровського,а взагалі зазубрити напам"ять і то на рахунок таких простих речей як прибирання ,провітрюваня,пиття,гуляння. Це просто жах ,що ті мами собі думають, і не встидаються жалітись на постійні хвороби,нежить,кашель, в нас сусідка- її мала минулу зиму просиділа в хаті, закутана, і то умудрились з чотири рази лікаря викликати і два рази антибіотики подавати і цю зиму щось їх не видно...починаю щось говорити- нерозуміння повне і озлобленість, і таких на нашій маленькій вулиці повно. Дуже рада ,що є його книжки і передача, якщо хоч кільком людям очі відкриються і то добре.

Муська
24.01.2011, 20:56
Зробив з матерів годувальниць-матерів страдальниць І жодного слова, що це явище є природне і необхідне.
Ну, от всласне про це і мова. Щодо ГВ у нього якесь трохи неадекватне уявлення,але чому, нам тільки залишається здогадуватись.:unknown:

Leditanya
24.01.2011, 20:59
Ну, от всласне про це і мова. Щодо ГВ у нього якесь трохи неадекватне уявлення,але чому, нам тільки залишається здогадуватись.
В нього уявлення як і в більшості чоловіків :)

Муська
24.01.2011, 21:04
В нього уявлення як і в більшості чоловіків
Незнаю про більшість чоловіків,але ставлення чоловіка залежить від ставлення до цього жінки. Мій ,наприклад, завджи був за ГВ мінімум до 2 років(це при тому ,що не розказувала йому до скількох років хочу-планую годувати). І молоко його абсолютно несмущало, а навпаки тішився,що воно в мене є і я годую малого( молодко дитині,тара йому) :)

nasturcia
24.01.2011, 23:14
Точно є мами ,яким не те що здалося би почитати Комаровського,а взагалі зазубрити напам"ять і то на рахунок таких простих речей як прибирання ,провітрюваня,пиття,гуляння.
А мені Комаровський тим і подобається, що він нагадує про прості речі. Недарма ж і ціле місто завішане елементарними сітілайтами "захворів-сиди вдома. прості речі врятують життя! і т. д." Честь і хвала йому лише за те, що на всю країну він оголосив, що не треба прислухатись педіатрів і вводити прикорм в 4-5 місяців, а лише тоді, коли у дитини принаймні появляться зуби! І тим більше він стає на захист жінок, говорячи про те, що якщо жінка пережила вагітність, роди та хоча б один місяць ГВ, то вона ВЖЕ заслуговує на відпочинок!! А багато оточуючих цього просто не знають і не зважають.
А з провітрюванням, капанням та гулянням він правий-коли дитина хвора, то у оточуючих, а частіше бабушек, дах зносить взагалі, і вони готові всю аптечку згодувати, а він говорить для цієї аудиторії, що треба просто заспокоїтись і дати можливість організму самому справитись. а його остання передача про апетит взагалі корисна для усіх осіб, які доглядають дітей. У Комаровського більше, значно більше плюсів, ніж мінусів.

Пупсик
25.01.2011, 00:09
що якщо жінка пережила вагітність, роди та хоча б один місяць ГВ, то вона ВЖЕ заслуговує на відпочинок!!
То такий великий подвиг? А в чому той відпочинок має заключатись? Відпочити від дитини, яка в цей період найбільше потребує мами?
Якщо сприймати народження та годування дитини, як щось надскладне і не надто приємне, то так воно і буде.

inchik
25.01.2011, 08:04
То такий великий подвиг? А в чому той відпочинок має заключатись? Відпочити від дитини, яка в цей період найбільше потребує мами?
Якщо сприймати народження та годування дитини, як щось надскладне і не надто приємне, то так воно і буде.
Звісно подвиг! Принаймні для мене точно! Для мого чоловіка і для моєї малечі теж! А відпочивати можна по-різному, кому море потрібно, а кому і просто допомога рідних є відпочинком чи спрощення (зменшення) кількості турбот по дому...самі ж пишете
яка в цей період найбільше потребує мами, бо мама, яка думає про баняки чи ще щось, і хоче, щоб малюк швидше вже наївся і заснув, погодьтеся, не найкращий варіант

olenkastar
25.01.2011, 08:18
підтримую,тим більше шо дитина багато спить після народження,якшо правильно розподілити свій час-то можна гарно відпочивати.

...........
щодо Комаровського...може і непоганий лікар,але трохи з совдеповским сприйняттям і дуже вже його всюди багато (точно куплений телебаченням і не тільки).саме образливе,що його слухають і обожествляють,роблять все,як він каже,без подумавши про то.

мені імпонують Сірзи найбільше,але у справах гв,висаджування,виховання керуюся серцем і одразу перевожу все на себе-а чи хотіла би я,щоб зі мною так маленькою поводилися?одразу відпадає всяке бажання купити ходунки, закутувати зимою рот в шарф і т.д.

Solomi
25.01.2011, 09:59
я згідна повністю з olenkastar в тому , що
дуже вже його всюди багато

а отаким він стає на захист жінок, говорячи про те, що якщо жінка пережила вагітність, роди та хоча б один місяць ГВ, то вона ВЖЕ заслуговує на відпочинок!
твердженням , на мою думку , доктор просто підкуповує жінок, бо знає, що кожна жінка так думає.

За 28 років його практики, щось до минулорічного грипу ніде не чула про нього, хоча цікавлюсь такими питаннями щодня!

Я не маю нічого проти лікаря Комаровського, але для чого так яскраво себе піарити!?

bilo4ka
25.01.2011, 10:36
Я не маю нічого проти лікаря Комаровського, але для чого так яскраво себе піарити!? не будеш себе піарити-не буде тебе ніхто слухати :girl_haha:

olenkastar
25.01.2011, 10:40
Я не маю нічого проти лікаря Комаровського, але для чого так яскраво себе піарити!?
то не він себе,а вони його:) ті,кому вигідно продавати памперси і суміші, колоти вакцини, годувати дітей і матерів штучними вітамінами...такий собі лікар для "рабів"

AilataN
25.01.2011, 10:53
а ще тi, хто продае зволожувачi повiтря, правда? От повезло iм всiм з рекламiстом!
Пiд час роздутоi епiдемii грипу вiн зразу закликав людей до здорового глузду, висмiюючи все про що говорили в змi.

Юкола
25.01.2011, 11:43
Щодо лікування він дає гарні поради, але сказати, що я їх вперше чула від нього не можу. Наш підіатр теж притримується такого принципу.

наша педіатр каже, що Комаровського треба заборонити, бо після його передач мами дуже мудрі стали, не хочуть антибіотики давати (вона їх прописувала у будь-якому випадку, якщо темп. від 38).
І свекруха моя теж хоче його заборонити, бо він вважає нагріту духовку з цеглиною - злом, радить не пхати їжу у дітей, якщо ті не хочуть:girl_haha:

Мені практично усі його поради дуже імпонують.
Часом він говорить очевидні речі, але для багатьох і це є відкриттям.

bilo4ka
25.01.2011, 11:55
бо він вважає нагріту духовку з цеглиною - злом, а це що таке??

радить не пхати їжу у дітей, якщо ті не хочуть я думала то очевидно)) Це залежить від мам ) я була в дитинстві худющою, але в мене мама ніколи не пхала, от і я збираюся так робити, тому Комаровський тут ні до чого)))

Мар'яся
25.01.2011, 12:03
Я вже писала що до Комаровського ставлення в мене особисто двояке. Проте, абсолютним злом його не можна вважати, бо його погляди, навіть попри всі ті реклами, окремі глупства, не найгірше, що може бути. Принаймні для тих, хто живе в глуші і в хаті має хіба телевізор, для окремих бабусь, і навіть педіатрів. А після такого:

після його передач мами дуже мудрі стали, не хочуть антибіотики давати (вона їх прописувала у будь-якому випадку, якщо темп. від 38)

І свекруха моя теж хоче його заборонити, бо він вважає нагріту духовку з цеглиною - злом

радить не пхати їжу у дітей, якщо ті не хочуть

то, хай дійсно слухають ліпше Комаровського, для їхнього же ж блага. Бо дійсно, для багатьох мам такі речі стають відкриттям.

Інша справа, мами, які вміють думати самі, мають інформацію, не мають нав"язливих порадників, які власне рекомендують цеглину в духовці, то тут вже можнва й внести здорову критику, самим переглянути і зробити висновки. На жаль, дуже багато мам думати не вміють і до питання відтворення роду теж підходять не надто свідомо (як це б сумно не звучало). Власне, на таких і розрахований Комаровський.

Юкола
25.01.2011, 12:08
а це що таке??
це коли в хаті +22, бабі здається, що зимно, і вона вирішує підняти температуру повітря: закриває вікна, відкриває увімкнену духовку з цеглиною і нагріває до + 28:khomyak:

А що до "очевидно", то вище є писали, що хворим дома сидіти також очевидно, але плакати з тим написом по усьому місті розвісили...багато чого для одних очеивдне, а для інших - америка.

inchik
25.01.2011, 12:37
я думала то очевидно)) Це залежить від мам ) я була в дитинстві худющою, але в мене мама ніколи не пхала, от і я збираюся так робити, тому Комаровський тут ні до чого)))
от бачте, як вам пощастило з мамою...мене теж не пхала мама, а от бабуся таки намагалася, але як тільки я стала більшою і могла втекти, то віднєкувалася "не хочу" (з часом то настільки в звичку увійшло, що навіть як хотіла їсти, то автоматично казала "не хочу")...
але розуміючих мам насправді дуже мало...от один із спогадів із мого дитинства, як подружка вибігала на вулицю і з-за щік вивалювала на землю кашу і котлету, які мама в неї запихнула... :8:

olenkastar
25.01.2011, 14:37
от один із спогадів із мого дитинства, як подружка вибігала на вулицю і з-за щік вивалювала на землю кашу і котлету, які мама в неї запихнула..
:girl_haha::girl_haha::girl_haha:

bilo4ka
25.01.2011, 16:35
це коли в хаті +22, бабі здається, що зимно, і вона вирішує підняти температуру повітря: закриває вікна, відкриває увімкнену духовку з цеглиною і нагріває до + 28
це мені нагадало дитинство, коли наша прабаба вічно заставляла нас з сестрою одіватися, бо сама круглий рік у валянках ходила:girl_haha: Я з нею сварилася і ходила жалітися бабі))
як подружка вибігала на вулицю і з-за щік вивалювала на землю кашу і котлету, які мама в неї запихнула...
моя мама ще краще робила) сідала біля вікна їсти, де качки і кури бігали і одну лошку до рота, а дві за вікном)
А мені з сестрою ще повезло! вона на брак апетиту на жалілася, і тому мені з нею було дуже вигідно з однієї тарілки їсти)

natorella
25.01.2011, 17:44
що до "очевидно", то вище є писали, що хворим дома сидіти також очевидно, але плакати з тим написом по усьому місті розвісили..
а ви знаєте чого розвісили? бо ЮНІСЕФ гроші дав на плакати і на кампанію і на проведення профілактики грипів (всяких) - то наші повісили 50 плакатів, а здачу в кишеню
не шукайте пророка в своєму отєчєстві
не думайте шо то комаровського заслуга
подумайте трохи і почитайте СВОЇМИ очима

nasturcia
28.01.2011, 22:31
твердженням , на мою думку , доктор просто підкуповує жінок, бо знає, що кожна жінка так думає.
За 28 років його практики, щось до минулорічного грипу ніде не чула про нього, хоча цікавлюсь такими питаннями щодня!
Ну, по-перше, думати, хоча б думати про відпочинок-це не гріх. А по-друге, те,що про нього раніше не чули, то й такої кампанії щодо певного захворювання в історії України ще не було. У моєму місті була епідемія холери (яка значно страшніша за грип, навіть свинячий), та й то місто закрили, але все працювало і всі вчились. А минулого року просто були політичні причини і він зайняв правильну позицію-боротись з невіглаством.
Все ж таки Комаровський влаштував певний лікнеп з медицини. Хочеться йому-то будь ласка! Це ж добре, що хтось має силу розвінчувати міф всесильного і недосяжного педіатра і чудо-пігулки, якими можна вилікувати все. І на його сайті можна неодноразово прочитати просту рекомендацію типу "припиніть ходити до лікарів і випрошувати пігулки,бо ваша дитина здорова."

---------- Додано в 22:31 ---------- Попередній допис був написаний в 22:20 ----------

Якщо сприймати народження та годування дитини, як щось надскладне і не надто приємне, то так воно і буде
То вам занадто добре живеться і ви забули про те, коли ваша донька мала 2-4-6 місяців. я кщо у вас єдобрі помічники і на вас не лежить все господарство, то я щиросердно рада за вас. А в мене малому було 2 місяці, коли донька пішла до школи. і після того, як вночі неспавши, годувавши зранку вставала її збирати до школи, а потім варити, прати і т.д. плюс дитина, то щонайменше мені було приємно, що не всі думають, що мамочка має все-все зробити без відпочинку. А відпочинок-це сон, хоча б 15 хвилин наодинці. Я не думаю,що новонародженому дуже потрібна замотана та знервована мати, у якої від перевтоми мастіт починається.

Пупсик
29.01.2011, 13:22
я кщо у вас єдобрі помічники і на вас не лежить все господарство, то я щиросердно рада за вас.
Ну таке враження, що ви були в мене вдома і бачили моїх помічників))) Насправді все прозаїчніше. Живемо з чоловіком і малою. На мені, як і на вас все господарство, бо ніхто за мене не зварить-випере-прибере-і.т.д.

Це була відповідь на
що якщо жінка пережила вагітність, роди та хоча б один місяць ГВ
Бо вагітність не варто пережити, її варто прожити і насолоджуватись нею. Ну і з ГВ так само

Відпочивати жінці треба. Ніхто цього не заперечує. Я не вважаю подвигом народження дитини, бо це природно. Але це дуже важливий етап в житті всієї сім"ї. Добре, коли принаймні чоловік може помогти, побавити дитину, чи краще по господарству.

Щодо себе.вагітність я не пережила, а прожила, насолоджуючись цим станом. Не була вагітність безхмарною, бо пройшла я навіть через реанімацію. Від моменту відходження вод до народження Софійки пройшло 17 годин. Спочатку з ГВ теж не все було безхмарно. АЛ, якби мала була на сумішах і спала окремо, то я б 100%, що не висипалась. А так не мала безсонних ночей. Тому пишу з свого досвіду.

тетяна7777
29.01.2011, 15:13
минулу зиму просиділа в хаті, закутана
Моїй коліжанці лікарка так і сказала,що не фіг по вулиці лазити,ліпше весни почекайте.

Bogdanka
29.01.2011, 16:45
Я не думаю,що новонародженому дуже потрібна замотана та знервована мати, у якої від перевтоми мастіт починається.
яким шляхом у вас почався мастІт? від перевтоми, мається на увазі, бо мастит - це
Мастит — інфекційно-запальний процес у молочній залозі викликаний патогенами. Найчастіше він трапляється в матерів, що годують грудьми дитину(лактаційний мастит). Проте, інколи, він може бути й у жінок, які не вигодовують грудьми, у вагітних і навіть у новонароджених обох статей. Згідно клінічних досліджень, найчастішими причинами гострого лактаційного маститу є порушення режиму догляду за грудьми (під час лактації у жінок котрі вперше народили) та самолікування. Так, через тріщину, садно, подряпину чи ранку на соску, в тканину грудей можуть проникати бактерії, але жінки, у яких із сосками все в порядку теж іноді страждають маститом, а більшість жінок із тріщинами сосків — не хворіють.

Треба відрізняти мастит від застою молока в протоках (лактостазу), тому що застій не треба лікувати антибіотиками, а при маститі часто (але не завжди) є потреба в такому лікуванні. Застій виглядає як хворобливе, набрякле, тверде ущільнення в груді. В більшості випадків саме лактостаз передує розвитку гострого лактаційного маститу. Шкіра над застійною протокою часто дуже червона, так само, як і при маститі. Лихоманка й біль при маститі звичайно теж сильніші. Однак не завжди легко розрізнити помірний мастит і серйозний лактостаз. Обоє пов'язані із хворобливим ущільненням у груді. Лактостаз може, переходити в мастит. Щоб визначити чи відноситься підвищення температури до проблем грудей, треба виміряти температуру в декількох місцях — під обома пахвами, у лікті, у паху. Якщо температура під пахвами є найвищою, тоді ми вважаємо її симптомом неінфікованого маститу.

Збудники — стрептококи, стафілококи, рідше — пневмококи, гонококи та ін.
А між всім іншим, слід зазначити те, що у нашому світі, 80% хворіб виникає через стреси, нервові захворювання і інше. Це не означає, що він розпочався у мами не без допомоги її фізичної втоми, але ж мабуть були і інші чинники. Ну і ніхто не каже, що молода годуюча мама має перетворитись на машину, де чоловік 5 колесо до воза. Насправді окремо-живучих без допомоги багато.
Мамина втома нормальна в перший час. А тато дитину не міг до школи водити?
Перли словом сплош і рядом.

---------- Додано в 16:45 ---------- Попередній допис був написаний в 16:28 ----------

В нього уявлення як і в більшості чоловіків
та нє - в нього, великого доктора, уявлення як в шоумена. І взагалі, Комаровський, на Вашу думку дівчата хто? ДоХтор? Шоумен? Куплений рекламною компанією кокогось препарату Педіятр? чи Мішунг всього на раз - то доктор, то шоумен-клоун, то..? хто він? Будьмо уважні.

nasturcia
29.01.2011, 23:31
Дякую за розгорнуту і вичерпну цитату. При нагоді буду її згадувати для підняття настрою,бо коли температура 38,5 серед ночі, а зранку вже 39,5 дуже,авжеж, хочеться розбиратись чи це ще лактостаз, чи вже мастіт. Однак, саме така любов до цитат розумних книжок та енциклопедій підтверджує, що нашому народу потрібна суміш науково-популярної медицини у вигляді доктора К., щоб у критичних ситуаціях не кидались шукати в книжці, а мали чіткий алгоритм дії типу "напоить-увлажнить-закапать" тощо.

Bogdanka
30.01.2011, 08:30
"напоить-увлажнить-закапать"
трохи не в'яжеться - з "вона годує-он весь в молоке вовремя секса?, нє? чи може?:)
коли температура 38,5 серед ночі, а зранку вже 39,5
а ви що допис писали, коли температура тіла була 39,5? круто - я в такий час лежу в ліжку. А моя сестра викликала кілька раз консультанта, або її чоловік возив на Батальну, бо лактостаз у неї за період 2,5 років годування був разів 10, такщо не треба змішувати горох з капустою.
розбиратись чи це ще лактостаз, чи вже мастіт
звичайно що потрібно в процесі лікування, адже для лікування наприклад гнійного маститу будуть застосовуватись антибіотики, а лактостазу позбуваються геть іншим шляхом, абсолютно без хімічних препаратів.

nasturcia
30.01.2011, 15:00
Та вистачить обговорювати мене (хочо, звісно, це приємно-бути обєктом пильної уваги оточуючих), однак тема розмови-доктор Комаровський.
вона годує-он весь в молоке вовремя секса?, нє? чи може?
взагалі-то таке збочення не практикую, бо процес годування це не груповуха.

І взагалі, Комаровський, на Вашу думку дівчата хто?
він шоумен в галузі медицина, але лише на екрані. На його сайті такого нема. Зате там є така класна річ, за яку його можна поважати: це стаття "Бабушка-социальное явление глазами педиатра".
Окрім того, ну ладно, трохи не так, як ви хотіли б він відноситься до ГВ, однак, він виступає за динамічну гімнастику і пропагує її. В той час, коли у нас в поліклініці про це навіть не чули, а моя свекруха коли побачила, то сказала що я дитині ручкі-ніжки повисмикую і т.д.
До того ж він не може бути абсолютно добрим для всіх, або абсолютно поганим. А в чому полягає Вше несприйняття його?

Bogdanka
30.01.2011, 15:30
А в чому полягає Вше несприйняття його?
доктор це Ігор Гайдук в інфекційній лікарні, куплений на рекламні бабки ведучий-медик! - це пан Комаровський, який моментами щось може розумне сказати.

natorella
30.01.2011, 15:35
взагалі-то таке збочення не практикую, бо процес годування це не груповуха.
ви навіть коШмаровського не можете нормально процитувати?

nasturcia
30.01.2011, 15:55
ви навіть коШмаровського не можете нормально процитувати?
про що йде мова?,бо я щось відволіклась.

Bogdanka
30.01.2011, 16:13
про що йде мова?
ну ніби про Комаровського, чи ви переплутали сторінки дискусії?

nasturcia
30.01.2011, 16:43
Ну ладно, він поганий, куплений-продажний, але світила в інфекційній лікарні стояли наді мною з відтопиреною кішенею,щоб я не втікла не віддячившись за просту консультацію.

natorella
30.01.2011, 16:47
про що йде мова?,бо я щось відволіклась
про ось шо
таке збочення не практикую
богдана писала про
вона годує-он весь в молоке вовремя секса?
не малось на увазі годування дитини під час сексу, а те, шо чоловік не може займатись з дружиною коханням.
бо з її грудей капає молоко
ось такі заяви доктора Зло я вважаю повним абсурдом і збоченнями

nasturcia
30.01.2011, 17:08
Дякую за пояснення. Але хіба ж це не перекривається його ж твердженнями про
1)те, що не треба дитину колоти, якщо є можливість отримати ліки іншим чином (перорально, ректально зрештою). Бо мого малого в 4 місяці дільнична лікарка хотіла колоти цефтриаксоном, добре інша втрутилась та сказала:"А чого ти будеш їх колоти? Дай цефодокс суспензію".
2)гасло, що відповідальність за здоров"я дитини перед суспільством та Богом несуть батьки.
Авжеж, такі речі багато кому неподобаються.Ще раз повторюю, не можна стверджувати, що Комаровський абсолютно і безапеляційно доктор Зло.

natorella
30.01.2011, 17:13
те, що не треба дитину колоти, якщо є можливість отримати ліки іншим чином
1) а можна антибіотиків і не давати
2)
відповідальність за здоров"я дитини перед суспільством та Богом несуть батьки.
перепрошую, а шо до комаровського хтось інший його ніс? це аксіома. він не відкрив америки

AilataN
30.01.2011, 17:36
Яким чином Комаровський реламує підгузники одноразові? Вони на ринку досить туго вже років 15, товарооборот мільярдний, пункт перший у покупках всіх батьків, тут рекламуй не рекламуй-купляти будуть,бо зручно, надіятись на свідомість батьків ,які відречуться від такого зла ? Чи реклама сумішей? смішно, суміші на ринку набагато давніше від підгузників. Чи краще коли малій дитині ,наслухавшись невідомо кого ,дають коров"яче-козяче молоко? Якщо мама свідома, а я впевнена,що до інформації від Комаровського добираються все таки свідомі мами, які цікавляться взагалі інформацією про виховання своєї дитини, то невже вона буде сприймати все дуже буквально ,не роблячи своїх висновків? І , раптом щось від нього почувши, що буде суперечити її поглядам, сліпо буде слідувати всьому, що він каже? Якщо мама хоче годувати дитину, вона буде це робити, незалежно від інфи, якщо ні- то хоч інфа з ДП, хоч яка, не робити цього вона знайде тисячу відмазок, і буде по своєму права.
Якщо абстрагуватись від його шоуменства, яке так мозолить очі, поради його дуже корисні, тут вже перелічувались, мені подобається інформація про ліки, як і чим їх можна замінити, не вестись на рекламу чудодійних пігулок, не мучити дитину відволікаючими процедурами, прислухатись до своєї дитини
Ну і дійсно, це ніякі не новини, про відповідальність батьків і т.д.-для мене, ще для когось, а для когось це просто шок. Не всі мають доступ до інтернету, мало того багато людей не читають не те щоб Комаровського,а взагалі нічого, то хоч по тєлєку почують пару нормальних речей.

nasturcia
30.01.2011, 17:56
перепрошую, а шо до комаровського хтось інший його ніс? це аксіома. він не відкрив америки
Мова про те, що такі фрази допомагають відмазатись від щеплень, від сердобольних родичів (недарма заборонити К. хочуть бабушки та дитячі лікарі). А на рахунок відповідальності, то є стільки взагалі безвідповідальних батьків, що хоч хтось має нагадувати про обов"язки.

Ная
30.01.2011, 23:35
Я передачі Комаровського не бачила ні разу,і по радіо ні разу не чула,така я затуркана))) А його книжку про ГРЗ маю і дуже вона мені помічна,навіть двічі завдяки інформації звідти я вказала нашому педіатру на правильний діагноз,а то в свою чергу врятувало мою дитину від лікарні і безглуздого важкого лікування. З тієї книжки я почерпнула досить багато мені цікавого,знайшла відповіді на важливі мені питання. Тому щодо теми гілки "за" чи "проти",то я "за".
А щодо його поглядів на тривалість ГВ,на маму як жінку,на дитяче харчування,підгузники до півтора року,щеплення-тут я з ним зовсім не згідна. Але за всім тим стоїть реклама,бізнес... Всю інформацію треба фільтрувати,а не сприймати за чисту монету,ну і користуватися не єдиним її джерелом.Деколи пошуком натрапляла на сайт Комаровського,там маразмів можна досить начитатися,мій чоловік зробив припущення,що сам доктор і не відає шо там за нього пишуть,бо одна людина не спроможна бути всюди-і на тв,і на радіо,і в інтернеті і ще й практикувати в педіатрії))) Я до того всього ставлюся абсолютно спокійно,зуважила,шо яким би хорошим і досвідченим не був лікар,в кожного є якась недоопрацьована сторона))),ну,принаймі мені не пощастило мати справу з лікарем,думку котрого я б поділяла на всі сто,при тому,шо суто в моїй проблемі той лікар був дуже помічним.
Маю знайому,вона фанатка Комаровського,тільки про нього і говорить. Але дитину при тому свою годувала грудьми до 3,5 років і щеплень їй не робила.
І ше,як в нас часто буває,всі хороші починання закінчуються бізнесом і лікарі не вийняток,на жаль.

natorella
31.01.2011, 08:47
заборонити К. хочуть бабушки
шось моя бабушка кожного разу тикає мені тим комаровським

ViTanya
01.02.2011, 21:19
Всю інформацію треба фільтрувати,а не сприймати за чисту монету,ну і користуватися не єдиним її джерелом.
золоті слова!

Donner
07.02.2011, 17:11
Ну, а що, власне, поганого робить Комаровський, що в деяких дописах є таке несприйняття? З одного боку, всім не догодиш, з іншого - як і в кожної людини, в нього свої запльоти, а ще з іншого - якби пустити в ефір наших педіатрів, то, певно, би такого наслухались:))) А так для багатьох батьків - реальна користь. І на останок - а що, ліпше, щоби той ефірний час Катя Осадча зі своїм гламурним життям займала?

Orman
07.02.2011, 17:28
Катя Осадча зі своїм гламурним життям займала?

Катю не трогайте, вона дуже файно показує, які наші політики "бідні" і "принципові". Чоловік каже на її програму "тільки правда".

SUN
09.02.2011, 21:41
Допис від Donner
Катя Осадча зі своїм гламурним життям займала?
Катю не трогайте, вона дуже файно показує, які наші політики "бідні" і "принципові". Чоловік каже на її програму "тільки правда".
О-о, я б взагалі перед виборами ту передачу в прайм-тайм би ставила кожен день. Країна має знати своїх "героїв" в обличчя.

Solomi
10.02.2011, 10:49
до речі, оскільки я байдуже відношусь до Комаровського, то пропускала його передачі
а в неділю подивилась кусочок програми, говорив про вологість, темп. , провітрювання і т.д.
то чогось мене надихнуло - я одразу в неділю почала з мяких іграшок - пилозбірників, температурного режиму - термометр повісила і кожного дня там вмикаю зволожувач.

solomka
10.02.2011, 12:01
говорив про вологість, темп. , провітрювання
я тільки інколи дивлюсь його передачі, то майже завжди говорить одне й те ж: основне провітрювати, золожувати і підтримувати температуру 18-20 С

Лідочка
10.02.2011, 12:09
підтримувати температуру 18-20 С
А я не підтримую такої температури - для мене то дубак. Я в валянках би сиділа в хаті при такій температурі. В нас 22. Хоча люблю жару, але стримую себе:) розумію, що дитину не треба привчати до такого, хватить що я "змерзлючкавічнозакутана"

bilo4ka
10.02.2011, 12:16
я тільки інколи дивлюсь його передачі, то майже завжди говорить одне й те ж: основне провітрювати, золожувати і підтримувати температуру 18-20 С
може за сотим разом до когось достукається. Особливо, коли є дитина в хаті, то 30 градусів є неприпустима температура)

MAXAMAK
10.02.2011, 12:42
то майже завжди говорить одне й те ж: основне провітрювати, золожувати і підтримувати температуру 18-20 С
зрештою, щоб діти були здорові крім цього мало що і потрібно, ну ще можна додати здорове харчування. Особисто для мене Комаровський не відкрив своїми передачами жодної Америки, але для когось його слова можуть бути насправді відкриттям. Бо коли в дітей соплі і кашель - мало який дитячий педіатр порадить - провітрити та зволожити кімнату, а радше випише каплі в ніс та мікстуру від кашлю. При чому набір абсолютно однаковий при будь-яких симптомах. Звичайно зрозуміло що Комаровський більше шоумен аніж педіатр - але принаймі його слова та поради мають більше здорового глузду, а ніж в інших знаних педіатрів.

Solomi
10.02.2011, 13:01
говорить одне й те ж: основне провітрювати, золожувати і підтримувати температуру 18-20 С
ми не можемо при такій температурі, ми маємо в хаті 21-22 , не більше
але з нашими велиикими стелями, нам нормально

для когось його слова можуть бути насправді відкриттям

мені він не відкрив америки, а просто підштовхнув до дій

Annabela
10.02.2011, 14:28
Я теж з мерзлюків, але заради малого підтримую температури не більше 20 градусів.
Комаровський дійсно не говорить нічого нового, все це давно відомі істини. Але за тими безмежними рекламами препаратів, некваліфікованими педіатрами ми забуваємо про це і нам здається, що чим більше мікстур і таблеток запхати в дитину, тим краще. І з бабусями він правий (принаймі в моєму варіанті)-моя бабуся (малому прабабуся) завжди тільки і говорить - "Одягни його тепліше, нагодуй по більше. Тільки пчихне-все, дитина хвора".
Ми з синочком цього літа були на його передачі. Тема була про дитячий садочок (показували її недавно). Мені Комаровський завжди подабався і продовжує подобатись своїм простим відношенням до всього, але що мене збентежило на передачі-те що всім бажаючим були роздані запитання і інакших задавати не можна було (хіба після закінчення передачі). Звичайно я розумію, що для того щоб уникнути зайвих запитань не по темі і не записувати одну передачу цілий день, але... Одна дівчина все ж таки задала своє запитання (по темі), но що він посміхнувся і сказа "Следующий вопрос". Ще, таких як я, з дітьми прийшла лише половина від тих, що сидить в студії. Решта ходить туди з перадачі в перадачу так би мовити для меблів і за гроші. Хоча після запису йому можна було задати запитання і поговорити і він намагався до всіх ставитись з розумінням.
Ще помітила, що в кожній своїй передачі він згадує нашу погану владу, не практичні закони щодо охорони здоров"я тощо. Думаю він мітить на містра ОХ )))))

solomka
10.02.2011, 14:29
маємо в хаті 21-22
як я Вам по доброму заздрю........, але мій чоловік каже, що то зажарко, що в холоді людина краще зберігається :girl_crazy:. В нас автономне опалення, і ми самі регулюєм температуру, але я ніяк неможу переконати чоловіка, щоб в хаті було хоча б 20 градусів ( в нас стабільно 18), каже, що тоді прийдеться платити великі суми за газ (в нас площа понад 100 кв.м.)

Solomi
10.02.2011, 14:41
ніяк неможу переконати чоловіка,
в нас теж автономне
а чоловіка якщо завжди слухати, вийде що самого себе надурити

Merry
23.02.2011, 21:23
Він просто дуже добре знає як заробити гроші і репутацію. А говорить він речі про які вже давним-давно написана багато мед. праць. До-речі, за кордоном це все нормально, там ні для кого його слова б чимось новим не прозвучали. Там кожен педіатр це знає і так працює.

orki
28.02.2011, 00:51
З передач Комаровського я найбільш сприймаю все це, оскільки якраз так роблю і робила навіть не дивлячись його передач. Лікарів, які пропонували антибіотики, і всяку іншу ф-ню, не слухала і без Комаровського. А от на рахунок підгузників, ГВ і ще багато іншого з ним не погоджуюся. Ну занадто він вже про все це безапеляційно говорить.
Поради, які даються в книжці, читаються легко, але в більшості досить далекі від реальності. Тому мамусі, які в перші 3 місяці життя діток не можуть їх з рук спустити, прочитавши таку книжечку дійсно почувають себе неорганізованими. Мене, наприклад, більше підбадьорила фраза з однієї брошурки про ГВ, в якій було сказано, що для мами найголовніше налагодити ГВ, а у решта всьому не треба старатися бути "ідеалом".

LuBimaya
28.02.2011, 11:43
чи мав пан Комаровський якийсь вплив на світогляд вашої родини, по відношенню догляду за дітьми, їх лікування і способу життя?
вплив не вплив, але зволожувач купили :girl_haha::girl_yes2: і думаю, що не дарма....
а також допомагають його теорії про лікування ОРЗ і т.д.... мала захворіла - викликали дільничого лікаря тільки для того, щоб послухала легені. А листочок з призначенням - одразу в смітничок пішов... :d7:
І про вітаміни та харчування він правий. Дуже сподобалась відповідь на запитання "Чи треба школярці давати вітаміни?". Він сказав "Якщо ця школярка одинадцятикласниця,я ка готується стати мамою - то треба" :)
А з приводу ГВ і щеплень хм.. у всіх своя голова на плечах, і як тут вже неодноразово казали, інформацію треба фільтрувати, а не сприймати все як "отче наш"...

Materynka
28.02.2011, 13:34
Дивилася я його передачу про виїзний відпочинок, то так конкретного нічого не почула. З якого віку можна брати дитину на море, і на який період? Мені здається що вся ця інформація, яка подається К досить поверхнева, хоча дещо можна взяти на замітку.

nasturcia
01.03.2011, 09:01
А суть цієї передачі про відпочинок була в тому, що відпочивати треба батькам, бо дитина і так не стомлюється. Її відпочинок-це задоволені батькі та виконання основних потреб (сон, прогулянки тощо). Тому якщо хочете відпочивати-відпочивайте! У мене двоє дітей, і вони перший раз були на морі разом з нами з віку 1 міс. 1 тиждень, а друге -з віку 2 місяці. На моє глибоке переконання, це все залежить від впевненості мами (бо тато менше задіяний) і від складу характеру. Якщо душа бажає, і ця душа "бродяче-романтична", то чому б ні? А якщо ще й дитина на ГВ, то взагалі ніяких проблем. :girl_wink:

kostuk
01.03.2011, 11:46
Дивилася я його передачу про виїзний відпочинок, то так конкретного нічого не почула.
А я почула...:girl_wink: Їздити відпочивати з дитиною треба не на море, в екзотичні країни, а в село...на свіже повітря, де натуральні продукти, подальше від комп'ютера, телевізора тощо. І тут абсолютно з ним згідна. Кому не повезло і нема села, то можна в Карпати (в агрооселю).

Vegas
01.03.2011, 21:15
Допис від kostuk
Їздити відпочивати з дитиною треба не на море, в екзотичні країни, а в село...на свіже повітря, де натуральні продукти, подальше від комп'ютера, телевізора тощо.

Цілком згодна з Комаровським :girl_yes2:. Я з 11 місячним сином цілий рік провела в селі. І гуляли ми в 10 градусний мороз, і купалися літом на вулиці. Ми практично не хворіли (не рахуючи випадків, коли син сестри хворів і ми теж заражались).
Моя знайома місяць тому вернулась з Тайланду. Вони їздили на 8 днів з річною дитиною. На третій день в дитини піднялась температура 40 град. Лікарі припустили, що це міг бути укус комара, від якого дитина може померти. Взяли аналіз крові і результат повідомили через добу. Це не був укус, просто дитина підхопила вірус. Знайома каже, що це була страшна доба для них, коли вони чекали результати. І ще, в екзотичні країни більше з малим не поїдуть.

Materynka
03.03.2011, 08:47
в екзотичні країни
Я не маю на увазі екзотичні країни, а наприклад Азовське море. Воно досить корисне особливо для дітей. Маю племінника, то й думаю чи можна брати його з собою і як він перенесе. Адже кажуть, що дитина довго адаптовується і на тиждень їхати нема сенсу.
А думка Комаровського: дитина ні від чого не змучена, їй відпочивати не потрібно. То якщо батьки беруть дитину з собою, то нехай віддадуть її аніматорам і насолоджуються відпочинком. Я думаю,що цією порадою мало хто скористається. Доречі дитину не беруть на море відпочивати, а подихати морським повітрям, для загартовування, для підвищення імунітету.

---------- Додано в 08:47 ---------- Попередній допис був написаний в 08:41 ----------

А на рахунок екзитичних країн, я ніде не була, та й взагалі боюся їхати туди. Там повно якихось невідомих комах, рослин. Мало що можна там підчепити. А наших туристів про можливі небезпеки хіба попереджають? а їхати туди з дитиною взагалі кошмар:shok:

Farfalla
03.03.2011, 08:50
Доктор Комаровський, як на мене, взагалі "особь" цікава... Є у нього корисні поради, з яких береш користь. Але є речі, які мене, чесно кажучи, відштовхнули від його порад. Промайнула думка: "Чистої води комерція..."
Ситуація наступна:
Переглядала одну з його передач, яка стосувалась підгузників. І коли мамочки почали розпитуватись, коли ж краще привчати дитинку до горщика, він почав розповідати, що не раніше 18-24 міс. Ви зможете привчити дитину і між цим разів 2-3 показали рекламу Памперс. Якщо б ще не ця реклама, я б може і повірила на півдня в його слова, а так... Втратила до нього довіру.

nasturcia
03.03.2011, 10:03
Якщо б ще не ця реклама, я б може і повірила на півдня в його слова, а так...
Нажаль усе, що пов"язано з дітьми дуже часто супроводжується комерцією і намаганням заробити гроші на "полегшенні" життя батькам. Тут як в анекдоті "хто девушку кормит, тот ее и танцует..." Ну дали йому гроші на програму усілякі спонсори. А Ви коли приходите до педіатра чи якогось ще лікаря (не важливо дорослого чи дитячого) Вам хіба не намагаються прописати той преперат, який цьому ж лікарю напередодні запропонували розповсюджувачі? У мене була така ситуація неодноразово, останній раз з "Імунофлазидом". Та й не завдання лікаря (який повинен лікувати в першу чергу) говорити про привчання до горщика. У частини населення (тих, хто займається висаджуванням) з цим немає взагалі проблем. :girl_smile:

Farfalla
03.03.2011, 10:23
Та й не завдання лікаря (який повинен лікувати в першу чергу) говорити про привчання до горщика.
Мова не йшла про привчання. Мова йшла про шкідливість/нешкідливість підгузників і він між цим кілька разів наголошував, що у 4 роки все одно всі підуть на горщик. І раніше 18-24 міс. не варто мучитись і дитя мучити. Ось що образило.

Vialka
03.03.2011, 10:35
у мене те саме, мама як надивиться К., потім дзвонить, і давай, К те сказав, се сказав... аж бісить..
помітила тенденцію (серед моїх знайомих), що його дивляться ті в кого або нема дітей, або ті в кого вони вже дорослі.. особисто я не дивлюсь..

mashynka
03.03.2011, 11:04
Я читала Комаровського під час вагітності, чоловікові давала читати :). Більшість його порад виявилися просто напросто нежиттєздатними :). Ну не буду ж я дитину виставляти мацюпусіньку в візку на вулицю на балкон, якщо вона хоче тільки біля мами бути і без мами плаче гіркими сльозами. Добре, що поряд з читанням Комаровського познайомилася з натореллою і слінгами :). Слінги мені зіслужили більшу службу ніж всі поради Комаровського разом взяті.
А от щодо лікування, температурного режиму в квартирі і прогулянок - загартовувань - тут він цілком правий.

Vika
03.03.2011, 11:15
а моя мама наслухавшись К. прийшла і сказала що як народиться дитина то основне завдання бабусів не лізти до дитини з сюсюканнями і колисаннями і до мами з непотрібними порадами, а помогати мовчки МАМІ з домашнім господарством ( помити підлогу, попрасувати лахи чи котлеток принести). оце корисна порада ( для мене).

nasturcia
03.03.2011, 18:05
Як вам пощастило з родичами! А мені добре, що є стаття К. про бабушек та передача, де стверджується, що ходити босим, майже голим і не напханим (без перекусів, аж поки не захоче сам дуже їсти) це нормально і так треба. Свекруха раніше за це мене погрожувала батьківських прав лишити. А тепер як бачить К., то сичить: "Ну це ж Комаровський сказав!!"

Oneal
04.03.2011, 18:47
я не захищаю К. і його позицію щодо підгузників, але Ситуація наступна:
Переглядала одну з його передач, яка стосувалась підгузників. І коли мамочки почали розпитуватись, коли ж краще привчати дитинку до горщика, він почав розповідати, що не раніше 18-24 міс. Ви зможете привчити дитину і між цим разів 2-3 показали рекламу Памперс. Якщо б ще не ця реклама, я б може і повірила на півдня в його слова, а так... Втратила до нього довіру.
я так розумію програму ви дивились по інтеру.я дивилась цю ж програму але по іншому каналу і реклами памперсів там не було. і не комар вирішує яку рекламу пускати під час його програми. це вирішує сам канал. тут хто платить той музику заказує. а платить в даному випадку фірма по памперсах.. це так для інформацію для роздумів.

olerusya
04.03.2011, 19:24
особисто я не дивлюсь..
і я не дивлюсь! :)
якщо раз в місяць-два випадково наткнусь на його передачу, то довше 5 хв не дивлюсь - ну не цікаво мені! те, що він ніби мудрого говорить, я й сама те все знаю давно, а не мудре - то не хочется й слухати!

Farfalla
04.03.2011, 21:37
я так розумію програму ви дивились по інтеру.я дивилась цю ж програму але по іншому каналу і реклами памперсів там не було. і не комар вирішує яку рекламу пускати під час його програми. це вирішує сам канал. тут хто платить той музику заказує. а платить в даному випадку фірма по памперсах.. це так для інформацію для роздумів.
Дивилась по К2. Розумію, що це могло і не від нього залежати... Та навіть той факт, що він пропонує 1,5-2-хрічну дитинку тільки переводити на горщик, мене відштовхує. Я не противник памперсів, але вважаю, що в такому віці вже запізно...

Oneal
04.03.2011, 22:00
Я не противник памперсів, але вважаю, що в такому віці вже запізно...
абсолютно згідна. ми на горщик почали ходити як тільки почали добре сидіти. Звичайно я далеко не кожен раз вдається, але синок знає що таке горшок, знає що там треба робити пісь-пісь і а-а. А нам тільки 9 місяців.
Загалом мені імпонує підхід комаровського, хоча до багатьох речей я прийшла сама набагато раніше ніж прочитала його книжку і тим більше побачила передачі. І ці речі я впершу чергу уже багато років застосовую по відношенню до себе. і зовсім не тому що так каже якийсь відомий доктор, а тому що так добре мені, а тепер і моїй дитині.
для мене К. це простота людина часткові погляди якої я поділяю.(хоча наприклад розсусолювання чоловіка про ГВ як мінімум несерйозно).
Треба мати свою голову. Добре дівчата писали фільтрувати інформацію.
Але загалом я більше "за". тому що добре що я маю доступ до інтернету, книжок і порад подруг з дітьми. А є ж сімї які того не мають. І свято вірять в те що треба відрами пити коровяче молоко, бо інакше свого не буде. або кутають дітей в +40 у 2 шари одягу, а при +10 у костюм на овчині. Для таких мамі К. за прозріння. І ще для бабусь.

kljysochka
05.03.2011, 15:39
а в журналі "Мой ребенок" саме він їх рекламує...саме рекламує! але це так-
інформацію для роздумів
:girl_cool:

Нікуся
27.03.2011, 10:23
сподобалась нинішня передача-розповідали про догляд за пісюнами у хлопчиків. твердо сказав-руками туди не лізти,не відтягувати,не промивати, просто поверхнево змити проточною водою. Напевне всі поліклінічні хірурги висунуть йому бойкот-це ж їх улюблений діагноз,і їм руки завше сверблять відтягнути крайню плоть.

Neverland
27.03.2011, 14:28
сподобалась нинішня передача-розповідали про догляд за пісюнами у хлопчиків. твердо сказав-руками туди не лізти,не відтягувати,не промивати, просто поверхнево змити проточною водою. Напевне всі поліклінічні хірурги висунуть йому бойкот-це ж їх улюблений діагноз,і їм руки завше сверблять відтягнути крайню плоть.
О так... Я туди не лізу і не лізла. А от наша дура педіатр відтягувала і казала відтягувати, бо зростеться нафіг як не відтягнути:connie_pull-pigtail Мало того, що дитину мені знервувала тим пісюном, то ще і так відтягнула, що потім мені там все підпухше здавалось.

natorella
27.03.2011, 14:29
наша дура педіатр відтягувала і казала відтягувати, бо зростеться нафіг як не відтягнут
ну я б так їй відтягнула дешо - мало б не здалось
маю дурну звичку питатись шо ви робите з МОЄЮ дитиною?

Neverland
27.03.2011, 14:33
маю дурну звичку питатись шо ви робите з МОЄЮ дитиною?
Та ти розумієш, я то сказала, що не треба нічо там рухати, але вона так швидко все зробила, що я навіть не встигла подумати, що вона там щось "тягне". Після того, я зразу кажу, що до пісюна НЕ лізти.

Мар'яся
27.03.2011, 14:34
А от наша дура педіатр відтягувала і казала відтягувати, бо зростеться нафіг як не відтягнути

Тому я ще до того як роздягали дитину страшним голосом казала, щоб нічого не чіпали.

Може, якраз і хірурги з поліклініки Комаровсьокого почують :girl_in_dreams:

Oduvashka
27.03.2011, 17:19
То якась змова хірургів і педіатрів, нє? Всі нам казали, що треба "розробляти", і лікарі і не лікарі, а я така погана мама не робила цього. Чоловік дуже переживав з того приводу, йому в дитинстві ту маніпуляцію робили, то їздили з малим до хірурга на Орлина, то він зразу був готовий .... Ледви вивела своїх чоловів. Жаль чоловіка сьогодні дома не було, треба десь стягнути, йому показати сьогодняшний випуск.

zlatovlaska
27.03.2011, 21:18
і ще до горшка привчати дитину треба у 18-24 місяці
Мене родина дзьобала, що як тільки дитина починає сидіти відразу треба садити на горщик. Цим ми хіба заробили відразу до нього. А з 18 місяців , як радив Комаовський, почали привчатись знову, зовсім інакше сприйнялось. В цьому віці дітиська вже розуміють що від них хочуть, тому легше і мамі і самій дитині.
Періодично дивлюсь його передачі. Багато почерпнула інформації, яка дійсно стала корисною. Як і попередні форумчанки, до недавна не замислювалась над температурою і вологістю в квартирі, щодо провітрювання - у нас постійно привідкрите вікно в кімнаті на мікровентиляцію.

Zvizda
27.03.2011, 21:57
Як на мене Комаровський то звичайний лікар, який прославився завдяки рекламі і вкладених у нього грошах. Він не говорить нічого кардинально нового, це звичайне рад. вчення, яке знає кожна пересічна людина.
Ну, звичайно люди із його порад обирають, те, що їм до вподоби. Це тільки моя думка

jalla
27.03.2011, 22:12
Мене родина дзьобала, що як тільки дитина починає сидіти відразу треба садити на горщик.
А мені навпаки мама радить, не заморочуватися так серйозно на разхунок горщика, бо лікар Комаровський казав, що краще з 18 місяців. Хоча, я і далі мурдуюся з тим горщиком і все щось безрезультатно. Таке враження, що у дитини дійсно виробилася відраза до горщика. Може в цьому питанні Комаровський і дійсно має рацію.
Періодично дивлюсь його передачі. Багато почерпнула інформації, яка дійсно стала корисною
І я теж.:girl_blush2:

Oduvashka
27.03.2011, 22:12
Доречі про К. я взнала, ще коли в школі вчилась, була така програма "Сім"я від А до Я", робила її арківська студія, і консультації він давав. І він один з перших педіатрів, хто став відомим, і буде добре, як вже тут писали, хоч до когось донесе, що неварто ведрами пити коров"яче молоко і кутатись в жару.

Ailenka
08.04.2011, 17:44
досі не розумію його позицію, що для немовля навіть при першому купанні можна набирати воду прямо з-під крану!! хоча в цілому-прості речі які я і так знала, і сердцем відчуваю. але! він лікар-отже людина, яка здатна помилятися. Слухайте свого сердця, прислухайтеся до інших

Neverland
08.04.2011, 17:52
що для немовля навіть при першому купанні можна набирати воду прямо з-під крану!!
Ну ви, коли десь поранитесь-поріжитесь не кип"ятите собі воду аж до повного заживання рани? А дитина це теж людина, хоч і мала. Я, ніколи не розуміла того водокип"ятіння і прасування пеленок на пупочок. Бактерії всюди є, всіх не виведеш

inchik
08.04.2011, 20:58
досі не розумію його позицію, що для немовля навіть при першому купанні можна набирати воду прямо з-під крану!!
думаю, що то не лише його позиція... свою малечу теж водою з-під крана мили-купали, бо оте кип'ятіння баняків води :wacko1: просто не сприймала...та і в пологовому медсестра, коли вперше прийшла "показати, що з дитиною робити і як доглядати" про водопровідну воду говорила, і не йшлося про кип'ячену

Ailenka
08.04.2011, 23:04
ну наприклад, якщо ви не скаржитеся на надлишок накипу і каміння у воді-то може й так. я про свою воду з-під крану такого не скажу-достатньо глянути на чайник-стільки бруду і осаду

natorella
09.04.2011, 08:16
якщо ви не скаржитеся на надлишок накипу і каміння у воді-то може й так
а ви дитину кип*ятите у воді? ні, то різні речі зовсім
і для пом*якшення солей у воді - дають морську сіль
і взагалі - кип*ячена вода - мертва, не дуже корисна. і ніхто в світі не кип*ятить. тільки спадкоємці совєцької системи - бо в РС були правила і до них звикли

Fast
09.04.2011, 14:07
Мені мама до року воду кип'ятила:D:khomyak:
І як взнала, що я в місяць малій перестала кип'ятити, то була дуже обурена, казала, що я лєньтюх.
А на рахунок коров'ячого - то моя його почала, власне, літрами пити і просто балдіє від нього.

natorella
09.04.2011, 16:30
рахунок коров'ячого - то моя його почала, власне, літрами пити і просто балдіє від нього
то від дитини і від того чи вдома п*ють залежить
саша знає звідки молоко береться і шо з ним робити, але ніхто в нас не п*є молока, тому і він не любить)))

---------- Додано в 16:30 ---------- Попередній допис був написаний в 16:29 ----------

Мені мама до року воду кип'ятила
моя свекруха любить трусики і шкарпетки на дві сторони прасувати
дитині 3 роки
і пояснити нічого не можу

Мар'яся
09.04.2011, 18:48
моя свекруха любить трусики і шкарпетки на дві сторони прасувати

ну нехай прасує як їй то подобається, має бажання, любить то робити - ну то нехай, то ще не найкритичніше, що може бути ще б мені хто попрасував на дві сторони - я обожнюю прасовану білизну, але часу на то в мене нема. В мене мама татові шкарпетки прасує, ггг

Neverland
09.04.2011, 18:59
ну нехай прасує як їй то подобається
В мене вічно наїзди, що я погана-поганюща мать, мачуха прям, бо дитину на підлозі при вікні відкритому тримаю, гігатоннами каш не годую, одяг не прасую, ніс на ніч Хьюмером не капаю і вночі в спальний мішок не кладу, а ще шкарпеточки на холодні ніжки влітку шерстяні не натягую. Показово роблять якісь такі речі і під ніс собі бурмочуть, що прям дитину в мене такої каки-макаки відсудити треба:girl_emo:

natorella
10.04.2011, 13:18
нехай прасує як їй то подобається
якби то не шкодило речам...
зараз всі нитки якими прошивають/підгинають/оверлочать одяг є синтетичними
от і уяви, шо трусики звнутрішнього боку праскою поставленою на максимум добре пропрасувати. тоті шви просто плавляться -як дитині то вдягти???
або є футболки з аплікацією, малюнком, який просто *пливе* після прасування
шкарпетки в нас олдневі з стопами пластиковими. аналогічно
тому я проти.

Мар'яся
10.04.2011, 13:35
якби то не шкодило речам...
зараз всі нитки якими прошивають/підгинають/оверлочать одяг є синтетичними
от і уяви, шо трусики звнутрішнього боку праскою поставленою на максимум добре пропрасувати. тоті шви просто плавляться -як дитині то вдягти???
або є футболки з аплікацією, малюнком, який просто *пливе* після прасування
шкарпетки в нас олдневі з стопами пластиковими. аналогічно
тому я проти.

а, ну в такому випадку я б також була проти. Я просто про температуру поставлену на максимум не подумала (я на такій лише льон натуральний прасую). Ну і про аплікації також (воно ж ще й смердить так, як де зачіпиш, та й праску потім від того відчистити, то простіше застрелитись)

Fast
10.04.2011, 18:08
от і уяви, шо трусики звнутрішнього боку праскою поставленою на максимум добре пропрасувати.
А мені і не треба уявляти :) свекруха те саме робить. Я вже стільки речей викинула :girl_sad: Щось вони від доктора тільки чують те що їм хочеться чути.

zakvas
10.04.2011, 18:50
Наші батьки не тільки від доктора чують те, що їм хочеться))) попробуйте їх в чомусь переконати.

natorella
11.04.2011, 10:04
вони від доктора тільки чують те що їм хочеться чути
власне)))
я накінець сьогодні почула від свекрухи мудрі слова, які намагалась донести давно - якшо дитина не хоче їсти - то най не їсть, коли зголодніє (а на мою думку - легкий голод - запорука здоров*я), то сама попросить
раніше - пхалось і просилось
а нині каже - та він в принципі і не голодний аж так, бо то банана з*їст, то яблуко, то каші вхватить в тата, то ше шось
слава небесам!!! почула)))
а от чи моя мама до того дойде - може, з другим внуком??))) бо шоразу каже мені - ти не навчила дитину їсти

Adelaida
13.04.2011, 17:29
І я цих кипятінь-прасувань пеленок (на пупочок) не розумію. Те саме, що для щоденних гігієнічних процедур немовлятка брати стерильний бинт. І кипячена вода, і відкритий стерильний бинт, і заздалегідь пропрасована пеленка стають за лічені секунди вже аж ніяк не стерильними.
Хоча, прасувати пеленки та білизну я люблю :) Вірніше, люблю результат, а не процес. :) Але ж то естетичне задоволення.

Анютка
15.04.2011, 21:49
бо шоразу каже мені - ти не навчила дитину їсти
з цим певно багато зто має проблеми) я також погана мама, бо мая малеча не їсть вареники, деруни, сметану, смажені котлети і такого типу їжу - те що їй лише 1,7 - ніхто не враховує, дитина вже повинна їсти ВСЕ!!!
як мене то дратує!!!

natorella
15.04.2011, 22:12
я також погана мама, бо мая малеча не їсть вареники, деруни, сметану, смажені котлети і такого типу їжу - те що їй лише 1,7 - ніхто не враховує, дитина вже повинна їсти ВСЕ!
саша власне шо їсть і деруни і голубці і котлети і смажену картоплю
але їм мало................

Neverland
15.04.2011, 22:29
але їм мало................
Моя мама аж сі труситься з радості, як десь виловить малого і впихне йому горам 100 їдла типу каша))) І бігає і каже, щоб давала отак раз 5 на день, себто півкіля, бо ж дітьо недоїдає:girl_crazy:

natorella
15.04.2011, 22:33
дітьо недоїдає
угум, а комаровський же при тому каже прямим текстом - не перегодовувати, не хочу - най тусується
доходить до смішного) бабуля моя (сашина пра-) конспектує в зошиті К і ше того мутного_малахова
і я раз заглянула а зошит відкритий на сторінці лекції К про годування. і написано - не змушувати дитину їсти. в той час картина на кухні - саша сидить на табуретці, крутить свою машину, а бабуля навпроти нього примовляє - ну з*їж ше кусочок картопельки, може котлетки дати? ну шо ти хочеш?
ржу, дівчата, то такий квн

Neverland
15.04.2011, 23:08
Та реально, в бабців з їдлом якийсь маразм. Мама теж чула одним вухом К, але чула, що хотіла, себто що ГВ після 6 місяців, то не їжа, то з таким радісним виглядом тягнула тарілку перетертого м"яска з бульбою і словами "та що твоя цицька, он К каже, що дитина ЇСТИ має, а не отово твоє хз шо". І тут аргументи, що в нас малий якийсь дрібний (недоїдає), що не ходить ще сам (недоїдає), погано було вночі спав разок (недоїдає), нервовий через зуби (але полюбе, бо недоїдає). І головне, що я лінива, бо мені бачте цицькою легше, а я МУШУ готувати кашки, бо ж К каже і всі кажуть і всі роблять:girl_crazy:

AilataN
21.09.2011, 09:42
Вчора чоловік і мама видавали пєрли . Мала захворіла,т-ра, нежить, зранку чоловік пішов на роботу. Дзвонить- ну що, як ви , що робите? Кажу- граємось, п"єм чай. Він-А щось робили? Я- а що мали робити? Він- ну там натріться хоч чимось, нє ,ну треба ж щось РОБИТИ! Я буду йти вечором- зайду в аптеку!))
Мама- мала захворіла? Чоловік в аптеку вже ходив?)))
От далася їм та аптека!
До Комаровського вчора не посилала їх, нема змісту, але шкодувала, що вони не дивилися хоч одну його передачу...

Natalochka
21.09.2011, 10:41
То напевно всі бабці однакові. Наша теж слухає Комаровського. З принципами лікування згідна, навіть коли в малого був насмарк то казала нічого не робити тільки соплі витягувати і зволожувати. Але з їдою та ж історія, щоб ти то таке дитині дати, а то бідака голодний :) Я щодо їди заспокоїлася, не хоче - не їсть, сам просить тепер.

Бурулька
21.09.2011, 10:57
Але з їдою та ж історія
Дуже мені "подобається" той бабусин підхід: "якщо К каже, то що я вважаю правильним, то він файний спеціаліст, а якщо щось інше - то який він там доктор..."
Хоча той підхід стосується не лише К, а й інших докторів.

LuBimaya
21.09.2011, 11:00
Вчора чоловік і мама видавали пєрли . Мала захворіла,т-ра, нежить, зранку чоловік пішов на роботу. Дзвонить- ну що, як ви , що робите? Кажу- граємось, п"єм чай. Він-А щось робили? Я- а що мали робити? Він- ну там натріться хоч чимось, нє ,ну треба ж щось РОБИТИ! Я буду йти вечором- зайду в аптеку!))
Мама- мала захворіла? Чоловік в аптеку вже ходив?)))
От далася їм та аптека!
До Комаровського вчора не посилала їх, нема змісту, але шкодувала, що вони не дивилися хоч одну його передачу...
То Ви часом не про мою родину говорите?
То капець якийсь! У нас температура - свекруха вже біжить до нас мимо аптеки, накупить купу різно ге, воно потім лежить в аптечці горами... Чоловік вже змирився з тим, що лізти не треба, і адекватно на це реагує! А в свекрухи одна біда - як же ш без гірчичників, і розтерання спиртом, і ще Бог зна чим врятувати дитину.... А ще треба надіти декілька пар шкарпеток, замотати горло трьома шарфами, наглухо позакривати всі вікна, і не дай Бог не нагодувати...
Добре, що моя мама живе за 1000км... то теж ще та панікьорша...

Natalochka
21.09.2011, 15:21
А в свекрухи одна біда - як же ш без гірчичників, і розтерання спиртом, і ще Бог зна чим врятувати дитину....
Бачу мені ще повезло. В мене свекруха каже, що дитину не треба кутати і може навіть легше вдіти ніж я або не накривати на вулиці коли малий спить. Нежить то в неї не хвороба :) Каже що дитину треба закаляти змалечку, з чим ми дуже згідні.

А взагалі мені книжка і передачі Комаровського відкрила очі на багато хворіб, простуд, їх походження і я вже так сильно не переживала як в малий перший раз підхопив вірус і була впевнена в своїх діях. Другий раз як підхопили нежить то вже до лікаря не бігла, а сама слідкувала за ситуацією. То ж думаю для загального розвитку там є необхідна інформація для батьків, але як і все решта потрібно фільтрувати.

malunka
01.05.2012, 22:04
Хотілося б почути ваші думки, чи використовували його поради і які з них
були насправді корисними і допомогли вам у вихованні діток?

kira lv
02.05.2012, 12:09
http://posydenky.lvivport.com/showthread.php?t=65040 Тут були обговорення по даному питанню

garnazirochka
02.05.2012, 13:00
я до того, як прочитала книжку Комаровського, взагалі вважала, що заказяти - це значить обливати дитину прохолодною водичкою після купання:) А взагалі - багато бачу таких матусь, що влятку в спеку кутають дитину в ковдру, тільки носик стирчить, і все личико червоне, дитина як у бані, а сама ж іде в футболочці і коротенькій спідничці чи шортиках. І дивується, чому дитина кричить на прогулянці увесь час)))

сніжна
22.01.2013, 13:52
він став таким популярним, за рахунок чого! Бо маю приклад своєї свекрухи - вона його фанат!
так ось і відповідь. Моя мама теж його фанат ( а у брата- теща фанат Комаровського і Єлєни Малишевої).І кожну неділю дивиться його передачу, а потім- "А от Комаровський сьогодні сказав...". І то нічого, що внуки живуть окремо та і виросли вже з геть малюкового віку. Але щонеділі подивитися його мусить, щоб подзвонити потім і розказати , як воно має бути. А здравомислячі мами ту всю інформацію "фільтрують", бо сприймають Комаровського в першу чергу, як шоумена і бізнесмена. А вже потім- педіатра. Ну і таке з приводу його популярності: на ТБ потрібна людина, яка в потрібний час при потребі буде говорити потрібну інформацію. Ну і ця людина має бути з тих, кого знають і кому довіряють . От Комаровський саме такий і є.

Багіра
22.01.2013, 14:04
Бо маю приклад своєї свекрухи - вона його фанат!
моя теж, але я її прекрасно розумію.. бо власне їй він розказав дуже багато нового.. в радянські часи інформація не була такою доступною як зараз, а лікарі не були розумнішими.. часто видавали перл за перлом
вона отако подивиться і розказує мені, які їм бздури педіатри говорили колись

ясно що ті всі програми розраховані на конкретну аудиторію.. але дивитися і бути в захваті то одне, а вмішуватися і розказувати вам як правильно, то вже інше)

Nastylove
22.01.2013, 14:14
але дивитися і бути в захваті то одне, а вмішуватися і розказувати вам як правильно, то вже інше)
Ось власне це і робиться, вона впевнена що моя дитина буде гомосексуалістом, бо спить з нами, що відлучати його від груді потрібно було ще в рік, бо то вже не корисно і не потрібно, на горщик садити треба з 6-ти місяців(хоч Комаровський такого і не казав, вона трохи корегує його слова)і т.д.
А я з того сміюсь, бо щось пояснити неможливо, то ж Комаровський сказав!

Багіра
22.01.2013, 17:00
А я з того сміюсь, бо щось пояснити неможливо, то ж Комаровський сказав!
на мій скромний погляд, Комаровський тут ні до чого) свекруха може з таким самим успіхом переплатити журнал про дітей чи скуповувати книжки (ясно, що телевізор то доступніше і поширеніше, але навкруги дуже багато як корисної так і лишньої інформації)
то більше в тему про свекруху-бабусю

Zhovten
23.01.2013, 22:13
Я теж дивлюсь програми Комаровського. Багато у чому він імпонує.
Точно можу говорити тільки про те, що перевірила на власному досвіді.
1) Дитину загартовували за порадами Комаровського. Сину зараз півтора роки. Купаємось у воді +28 градусів (знижували температуру, звичайно, поступово протягом року). Моя мама ледь волося на собі не рве, коли пробує рукою воду, і дуже онука жаліє. А дитина щаслива. Йому комфортно. Результат: жодного разу не хворіли.
2) Їсти ніколи не заставляла. Якщо відмовлявся - робили перерву. Результат: чудовий апетит. Вмовляти не доводиться.
3) Температура в кімнаті 19 градусів (хоча я змерзлюх і звикнути до цього мені було значно важче, ніж сину :)). Поставили зволожувач також.
4) Прикорм починали (та й продовжували) за порадою Комаровського - з кефіру. Дуже задоволена.
5) З думкою про те, що мама повинна планувати свій час так, аби його і на тата вистачало, теж цілком погоджуюсь :)
Гадаю кожен має обирати з програм Комаровского те, що підходить саме йому. Мені дуже багато підійшло :)

Sue
31.01.2013, 16:16
Ми живемо "за Комаровським" з народження - і я просто вдячна і щаслива, що є така людина! Навіть не уявляю, що би я робила без його рекомендацій... Дитина у мене росте не закутана, завжди одягнена на кофтину легше, ніж інші, те саме у садочку, де напевно 25 градусів і діти в кофтах і колготах сидять, а моя - на короткий рукав і в шкарпетках, і їй, повірте, зовсім не холодно. Морозиво їсть ледь не щодня, незалежно, чи то зима, чи літо. Коли нежить, чи кашель - частіше гуляю і промиваю носик розчином морської солі. При ГРВІ я постійно провітрюю, щоб було прохолодно, зволожувач працює цілу зиму, багато даю пити і якщо температура за 38,5 - даю жарознижуючі препарати - все! Ми не знаємо, що таке лікарства від кашлю чи антибіотики і т.д.
Але звичайно ж, я у кожному випадку консультуюсь з лікарем, але вона знає, що мені не потрібно приписувати купу всяких препаратів, аби я себе заспокоїла, тому вона мені їх і не виписує)

napoleona
31.01.2013, 16:21
і я просто вдячна і щаслива, що є така людина
омг яке зізнання))))
не ображайтесь, але є багато таких лікарів як бог Комаровський, але вони просто невідомі
і якщо дещо почитати, поцікавитись, то і без Комаровського можна обійтися:girl_wink:

cjomcjomka
31.01.2013, 16:43
Я в принципі проти повної віри комусь одному.
Доктор Комаровський має свою екологічну нішу серед обличь сучасної медицини, свій стиль розвязання проблем. Окремі теми розкриває гарно, а крім того вчить пересічних громадян самодіагностики, за найголовнішою ознакою пам"ятаєте анекдот про дві укр. хвороби: х**ня і *опа? власне, йдеться про розрізнення одного і другого і у другому випадку - мерщій до лікаря!!!

Nastylove
31.01.2013, 17:01
Навіть не уявляю, що би я робила без його рекомендацій..
Вибачте, а як Ви почали дивитись Комаровського? Попали на передачу по ТБ? А якщо б не було тих передач, як би Ви ростили свою дитину, кутали, не давали б пити, пічкали б антибіотиками...я впевнена, що ні)

Я в принципі проти повної віри комусь одному
Я коли попадаю на передачу Комаровського і мене тема зацікавлює, то я обов"язково ще пошукаю інфу на цю тему в інтернеті, бо люблю знати всі варіанти і вибрати те що підходить саме мені, а не те, як вважає правильним саме Комаровський( то такі теми як щеплення, загартовування, початок прикорму дитини, спільний сон, тривалість ГВ і т. д.). Це не означає, що я категорічно не роблю що він каже, просто роблю те що підходить саме мені, і в деяких випадках мені його теорія теж імпонує.
Якщо Вам багато чого підійшло саме з його передач, це чудово, головне, щоб це не було "сліпе" слідування моді.

Морозиво їсть ледь не щодня, незалежно, чи то зима, чи літо
А ось це навіщо? Для чого ви даєте дитині морозиво кожен день? Бо Комаровській радив)

София Куликова
18.03.2013, 12:43
теж однїєю рукою за. Але багото у чому його не розумію...

ViTanya
19.03.2013, 12:41
цитата:
Допис від Sue
"Морозиво їсть ледь не щодня, незалежно, чи то зима, чи літо"

А ось це навіщо? Для чого ви даєте дитині морозиво кожен день? Бо Комаровській радив)
це чудово загартовує горло, ангіни в таких дітей практично не буває. Звичайно, морозиво має бути без хімії (ідеально - домашнє)

Zaichiha
20.03.2013, 16:21
вичайно, морозиво має бути без хімії (ідеально - домашнє)
Або просто заморожена питна вода (лід).

hen party
14.04.2013, 19:48
Дуже ціную його поради, далеко до передач прочитала його книгу. На багато що почала інакше дивитись. Єдине про прививки не знаю... Не дуже з ним згідна.

Nastylove
14.04.2013, 20:24
Звичайно, морозиво має бути без хімії
А ще й бажано без цукру) Але то вже не морозиво називається. Місцеве загартовування. Навіщо?
Якщо вже загартовувати, то комплексно, на мою думку.
А дати морозиво, потім закутати і на вулицю?)
А взагалі краще не перегрівати дитину, тоді й загартовувати не треба.

semgalka
20.10.2013, 21:03
Інколи дивлюся передачу з його рекомендацієми, але в дечому я з ним не згідна. і
обов"язково ще пошукаю інфу на цю тему в інтернеті, бо люблю знати всі варіанти і вибрати те що підходить саме мені[COLOR="Silver"]

dyfa
17.07.2014, 01:42
випадково натрапила на цю темку,і також захотілось висловити свою думку...:girl_cray:Довіряю я Комаровському,тому що деякі поради нам підійшли.Маю двох дівчаток 6 і 1 р.Був у нас коклюш зимою(звичайно ж у двох),лікувались: прогулянки,провітрювання,прохолодна кімната,вітрянка:без зеленки,купання кожен день ,а то й по два рази на день.Ці поради дійсно допомогли моїм діткам легше перенести ці недуги!Щодо вакцинації також не погоджуюсь(хоча якби жила в іншій країні то мабуть би робила)думаю то він мусить так казати...

mipa
19.07.2014, 00:46
Щодо вакцинації також не погоджуюсь(хоча якби жила в іншій країні то мабуть би робила)думаю то він мусить так казати...
Я з Вами цілко погоджуюсь Я сама лікар,тому маю свою думку на рахунок вакцинації. Але це вже інша тема. А про доктора Комаровського в мене така думка - дуже зручно і легко лікувати здорових дітей! Давати загальні поради, розтлумчувати елементарні речі на пів передачі. А вже, коли стосуватиметься діло якогось конкретного клінічного випадку, я більш ніж впевнена, що він відправить до іншого спеціаліста. Я деколи одним вухом слухаю його передачу, то мене аж тіпає. Він дає поради по відношенню до здорових дітей. Я розумію, що в залі сидять мамочки з такими дітками, але його слухають й інші і, що не дивно, прислухаються до його порад.
Комаровський мені більше схожий на якогось проповідника, він коли говорить, то, замітьте, всі махають головами, навіть, коли не погоджуються з ним.

Bree van deKamp
19.07.2014, 00:49
схожий на якогось проповідника,
+1000. він наче зазомбовує)))

dyfa
24.07.2014, 00:01
Він дає поради по відношенню до здорових дітей.
як це?:girl_sad: