КПК

Показати повну версію : Про пошту


MARTINI
30.01.2011, 15:10
Коли тобі пишуть з маіл.ру українською мовою, то в листі повністю відсутні літери "і", "є" та "ї".

Підписка на теми з форуму потрапляє на маіл.ру в спам.

А ще буває коли пишеш людині, а тобі у відповідь приходить мудацький лист "Ваше письмо не прошло спам-фильтр и было временно помещено в папку "Спам". Для доставки письма, пожалуйста, перейдите по этой ссылке:"

Коли ви пишете мені з пошти укр.нет , то лист завершується не вашим підписом, а якоюсь мудацькою рекламою.

А тим часом gmail.com уже багато-багато років знає українську мову, він зручний в користуванні, він не вставляє у ваші листи ніякої реклами, а тамтешній спам-фільтр працює ідеально.

Навіщо ви користуєтеся mail.ru та ukr.net і не користуєтеся gmail.com ?

Як свідчить статистика (http://posydenky.lvivport.com/profilestats.php), лише 17% форумлян використовують поштовий сервіс gmail.com . Більшість мають нахили садо-мазо і сидять на ukr.net або ще гірше - mail.ru.

Які мотиви цих людей, не зрозуміло.

Prutylyatko
30.01.2011, 15:17
Як свідчить статистика, лише 17% форумлян використовують поштовий сервіс gmail.com . Більшість мають нахили садо-мазо і сидять на ukr.net або ще гірше - mail.ru.
Які мотиви цих людей, не зрозуміло.
Елементарне незнання про gmail.com, принаймі, я про себе.

WildWind
30.01.2011, 15:44
Які мотиви цих людей, не зрозуміло.
в мене є пошта на gmail та на інших поштових сервісах, у кожного(ї) своє призначення. Є пошта на mail.ru, яка у мене вже багато-багато-багато років, є люди, з якими я втратила зв'язок, але вони знають цю скриньку, і час від часу мене по ній знаходять, є також сайти, про існування яких я час від часу згадую, і завдяки цій пошті я відновлюю пароль. Є також окрема скринька для реєстрації на різних сайтах також на mail.ru, оскільки раніше великої альтернативи не було, була якась скринька від провайдера, яку я могла переглядати лише вдома, та рамблер.. Загалом думаю, це як старий номер мобільного у невигідного оператора.

Vittoriya
30.01.2011, 15:52
Я як лише освоювала ази інтернету,то мала скриньку взагалі на рамблер.ру :khomyak: Тепер тільки лиш gmail.com .Давно вже.Чоловік мій користується ним,я вже маму і тата пересадила на нього,бо вони до того вони теж користувалися щось типу рамблера. Лиш сестра моя на interia.eu.

Рибка
30.01.2011, 16:00
в мене є пошта на gmail та на інших поштових сервісах, у кожного(ї) своє призначення.
Так само, різне призначення.
gmail - в мене це робоча пошта, а мейл.ру - для повідомлень з форумів, однокласників і т.п. мені її достатньо. Не люблю змішувати суто роботу й хоббі (захоплення).
А спам все-одно переглядаю, часто дійсно туди попадають нормальні листи.

MARTINI
31.01.2011, 13:02
gmail - в мене це робоча пошта, а мейл.ру - для повідомлень з форумів, однокласників і т.п. мені її достатньо. Не люблю змішувати суто роботу й хоббі (захоплення).Робиться дуже просто - на gmail створюєте папку скажімо "всяка дурня" і налаштовуєте щоб в неї попадали листи з форумів, однокласників та іншої фігні :) У мене наприклад вся пошта на вході автоматом сортується десь у 15 папок, залежно від відправника і теми

WildWind
01.02.2011, 17:12
Робиться дуже просто - на gmail створюєте папку скажімо "всяка дурня" і налаштовуєте щоб в неї попадали листи з форумів, однокласників та іншої фігні У мене наприклад вся пошта на вході автоматом сортується десь у 15 папок, залежно від відправника і теми
Колись теж "спихала" все в одну пошту, поки мені її не зламали (дістали адміністрацію якимось чином, і адміністрація повірила що я забула все-все-все і вислала змінений пароль), мало того, що я не могла на пошту знайти,так на ній зберігались паролі з інших сайтів, форумів, якигось магазинчиків і т.д. То було ще коли я була студенткою. З того часу маю різні поштові скриньки для різних "хворих"))) "Важливу" скриньку даю лише по роботі. Для друзів є для друзів, для "світіння" в неті також окрема.

Mazerati
01.02.2011, 17:26
В мене теж дві пошти, одна для спаму з різних форумів, однокласників та інших сайтів, де потрібна реєстрація, а друга для важливих листів.

Barnaulka
25.07.2012, 14:19
У мене є кілька мейлів, основна і найдавніша - на укр.неті, ще 2 - 1 на джмейлі (але майже не використовую), а для спаму в мене i.ua. До укр.нету в мене претензій нема - ну хіба що деякий час він відмовлявся спам посилати у папку для спаму. Але то вже у минулому :). Та й цей мейл знають багато друзів, шо зараз далеко і соц. мереж не люблять.

з пошти укр.нет , то лист завершується не вашим підписом, а якоюсь мудацькою рекламою.

Ніхто досі ніби не жалівся на то :confused: