Мій мобільний телефон

Тема у розділі 'Техніка', створена користувачем levandivka, 2 Грудень 2007.

  1. levandivka

    levandivka З яйцями...

    В цій темі обговорюємо моделі мобільних телефонів.
    Бажаючим поговорити про місце їх продажу варто звернутися в гілку реклама.
     
    Останнє редагування: 18 Лютий 2011
  2. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Який мобільний телефон найкращий?

    Скоро в мене день народження :girl_dance:!!! Хочу новенький мобільний телефон. Але не знаю, що вибрати :ed4d70def841dc74b57, зараз їх так багато, таких різних...
    Як же вибрати щось оптимальне? Може хтось щось порадить, на що звернути увагу у першу чергу, де краще купити тощо.
    Мої вимоги до цієї штучки:
    1. і найголовніше - щоб був "протиударним".
    2. був зручним та не втрачав нормального вигляду бодай якийсь час.
    3. ціна має бути розумна, не захмарна. Тобто оптимальне співвідношення "ціна-якість".
    Буду вдячна всім за поради :connie_pull-pigtail!!!
     
  3. La esposa

    La esposa Moderator

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    поведуся зараз як той, що своє болото хвалить. Але вже котрий рік задоволена своєю нокією 6233 [​IMG]

    нехай і трохи чоловічий, але моцний і зручний, батарея тримає багато, всюди тягне, а телефон використовую виключно "щоб дзвонив", тому іншого й не хочу.

    п.с. частенько дзвоню від чоловіка (в нього безлімітка), тому якось була в шоці, наскільки погані динаміки в моторолах...
     
  4. Vittoriya

    Vittoriya Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    в моторолах не тільки динаміки погані..Щось взагалі не сприймаю моторолу як телефон.Мала невдалий досвід,в сестри був,так глючив,капець...Міг одну смс відсилати як 5 штук,сестра то лиш по грошах зуважувала. Я мала колись соні-еріксон.Один вкрали,другий в ванну впав,третій є ще досі,але вже старенький,хоч моцний-тримаєтсья. Користуюся Самсунгом-G600 здається.Чоловік купив в Голандії.Вибирав довго,він в мене до того дотошний.Вичитає відгуки в неті,де які недоліки.Цей ніби трохи менше шкідливий,я втому не розбираюся...
     
  5. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    ну так для вас хороший варіант Нокіа 3720 класік.. протиударний, вологонепроникний, недорогий (десь в районі 1200грн) як на мене гарний, хоч строгий вигляд
    http://www.youtube.com/watch?v=KWYqtDNrLkY
    http://www.youtube.com/watch?v=6zM6lUpMMHU
    сама робила троха тестів з цікавості - так і є)
     
  6. Rodionochka

    Rodionochka Безнадійна оптимістка

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    Для мене "чоловічий" телефон - якраз те, що треба. Зараз маю соні-еріксон, тоже такий "чоловічий", але за наявності двох синів пройшов такий "тест-драйв", що можу його любому порадити, лиш мені вже набрид.
    Саме для того він мені і потрібен, лише деколи можна щось зфотографувати.
    Теж колись мала - не задоволена.
    Чоловік завжди купує лише Нокії, і мене зараз агітує, лише з моделью важко визначитись. Ось придивлюсь зараз до
    Дякую, дівчата, за відгуки!!!
     
  7. Megan

    Megan Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    І я за Нокії. Раніше мала дууже популярну 6300, а зараз маю сенсорний 5228. Хочу назад мого залізного друга (тобто 6300). Він так вірно мені служив, аж з 3-го поверху падав, і працював. Звичайно це не супер нова модель, зате надійна. Можна купити такого ж плану 6700. Одним словом я за "Connecting people".
     
  8. pyzurj

    pyzurj New Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    нокія - найкращий варіант! а яка кому модель - то вже залежить від Вашого кошелька.)
    зараз в мене - нокіЯ N95. файний великий телефон) коханий каже на нього *крокодил*, бо по розмірах він більший від його, а ще - коли хочу взяти його супер модний чехол , то він каже - *шо ти свого крокодила туди сунеш?! розтянеш!!!*.
    ррр, як я тоді злюсь...:girl_mad:
     
  9. Зануда

    Зануда Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    А я прихильниця Sony Ericsson. Зараз маю такий:
    [​IMG]
    і страшенно ним задоволена. Від дизайну по функціональність. :girl_dance:
     
  10. Kasia

    Kasia Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    я прихильниця дизайнових телефонів. не користуюся навіть половиною функцій нафаршированих телефонів, томиу люблю оригінальні.
    довго мала Самсунг Ф210. подивіться яка краса
    [​IMG]
    але отримала в спадок хороший телефон з камерою, яка для мене дуже актуальна. тому й змінила свого улюбленця на Нокію 6700
    [​IMG]
     
  11. hrystusja

    hrystusja Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    А я також в захваті від Нокій. Мій найулюбленіший це Нокія 7373.
    [​IMG]
    Але мені його вкрали.:girl_cray: І таких більше не виробляють А б\у я не хотіла. Зараз Маю Соні Еріксон. І сожу сказати, що всетаки він гірший.
     
  12. kati

    kati Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    і я страшенно задоволена своїм теперешнім телефончиком. металевий корпус, міцний, а яскраво-малинові елементи додають йому жіночності:)
    [​IMG]
     
  13. Багіра

    Багіра Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    теж телефон якраз вибираю
    вагаюся в основному між цим
    [​IMG]
    і цим
    [​IMG]
    перший доступніший по ціні і кращі відгуки
    другий цікавіший і гарніший як на мене, але і скарги є (на нього попит більший, от і підробляють)

    правда модельки нестандартні, на любителя, але хочу щось неординарне...скільки разів не купляла телефон, то завжди була незадоволена що "недокупила" модності, фаршу чи ще чогось)
     
  14. ola-lyola

    ola-lyola Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    А в мене жіночий вааще - рожевий :girl_haha::girl_haha::girl_haha:
    [​IMG]
    Який мобільний краще важко сказати, для мене головне щоб телефонував. Я якось прохолодно ставлюся до різних наворотів у телефонах.
    Цей мобільний подарував чоловік, хотів переконати, що тач-скрін це класно. Але мені спершу було складно без кнопок, зараз вже ніби привикла.
     
  15. Маруся-мама

    Маруся-мама Нєправільная пчєла! Собіраю нєправільний мьод!

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    Я для себе обрала єдиний і незмінний вибір на наступну модель. Або така або ніяка.

    [​IMG]
     
  16. Капризуля

    Капризуля Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    і в мене такий. Задоволена на 200%. Дуже подобається якраз дизайн. І в задню панельку можна дивитися, як в дзеркальце:d23:
     
  17. Ніколь

    Ніколь Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    аналогічно і в мене.
    Всякі прибамбаси в телефоні мені непотрібні по суті, бо по телефону виключно говорю, дуже рідко кому якесь СМС скину, чи сфоткаю щось.
    Мій попередній самсунг - розкладушка, був куплений восени 2005, на той час це була новинка, так і до недавнього часу пропрацював без єдиного глюку. Ну і оскільки самсунги просто мені дуже подобаються, і мені була потрібна просто симпатична звонілка, маю тепер отакий:
    [​IMG]

    жіночніше вже немає куди :)
    І дуже задоволена, за ті гроші що він зараз коштує - супер, так вже звикла до сенсору що тепер і в фотіку по екрані пальцем тикаю машинально :)

    ---------- Додано в 22:43 ---------- Попередній допис був написаний в 22:39 ----------

    мені завжди так чоловік каже, чого береш простий, бери з наворотами. А по суті за наявності вдома компа і ноута, ще мати кишеньковий компьютер якось мені не треба. Фотік чудовий маю і так, МПЗ плєр також. Читати книжки, чи обробляти якісь файли в телефоні не збираюсь.
    За все життя ніколи не роняла телефон у воду - тому водозахищеність як би також не особливо потрібна.
    От протиударність - була б непоганим доповненням, ну але, то крайній випадок. Мені завжди стримує купити дорогий телефон те, що може так статись що я його загублю, або впаде і розібється, або мала до нього добереться і зробить йому фініш.
     
  18. Уляночка

    Уляночка Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    ну і в мене жіноча цяця..Samsung SGH-L310 La Fleur... частинка тебе...2 роки...1 недолік був...як у переважній частині "жабок"-ламався люз...в центрі за 1 год. все зробили..після того все ок вже 1,5 року...
    таке воно...[​IMG][​IMG]
    детальніше тут
     
  19. zetta

    zetta Well-Known Member

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    вже багато рокiв юзаю смарти Нокия, вони менi дуже зручнi. Ще Сони ерiксони не поганi. htc чомусь як ламаеться то з кiнцями. Зараз нокiя Х6 -задоволена.
     
  20. Імель

    Імель Модератор в декреті Команда форуму

    Відповідь: Який мобільний телефон найкращий?

    і я
    раніше корстувалася тільки Нокіями
    а потім вирішила купити собі СЕ з музичної серії.
    Довго мене відмовляв наш керівник сервісної служби, що СЕ-то телефони, які найбільше глючать, після Самсунгів (за статистикою Сервісної служби), але я не піддалася. тоді мене підкупила ціна. аналогічна функіонально Нокія коштувала в 1,5-2 рази більше.

    Користувалася я тим СЕ більше 2-ох років, сказати, що була задоволена-нічого не сказати
    але в мене його вкрали
    я почала шукати собі якусь новеньку модель СЕ, але Тарас підмовив мене на Нокію
    вибирали, щоб був м"юзікфон
    маю таку
    [​IMG]
    файненький, симОтІчний
    але після СЕ-Нокія
    як калькулятор після компутера

    таааааааак мене нервує
    зовсім не функціональний, поставити рінгтон, можна тільки одним способом
    переслати тему не можна, бо коли ти її вибираєш, вона встановлюється

    КОШМААААР :girl_devil:
    ще трошки покористуюся і поміняю