Порадьте пародонтолога.

Тема у розділі 'Ой слаба я, слаба я...', створена користувачем Zhdana, 23 Лютий 2011.

  1. Zhdana

    Zhdana Well-Known Member

    Бачу, що ясна мої явно не здорові. А так як я і стоматолога хорошого для себе ніяк знайти не можу, то пародонтолога тим паче. Можливо, хтось звертався до такого спеціаліста полікувати ясна? Порекомендуйте, будь ласка!
     
  2. Wiktor

    Wiktor New Member

    Відповідь: Порадьте пародонтолога.

    Лариса Василівна Дерейко в клініці Пародент (Глибока, 4, Личаківська, 52).

    Але то стоматологія з дорожчих, але з кращих
     
  3. crissola

    crissola Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте пародонтолога.

    У мене недавно виникла також потреба звернутись до лікаря...Так от не можу сказати своїх вражень по лікуванні ясен (так як я в процесі лікування)і все ж таки ...Стоматолоія на Болгарській,4 (Парк культури) можу дати тел. головного стоматолога(власник клініки)...справа в тому що він оцінює стан зубів,ясен....і направляє до конкретного спеціаліста., сам же ставить тільки пломбу. Я прийшла бо турбували ясна.......окрім цього в той же день він визначив причину поболювання одного зуба,який мучить мене 7 років і ніхто не міг допомогти..А він так "хоп " і одразу його полікував - я задоволена...Потім направив мене до пародонтолога...і зараз я ходжу на процедури....на ясна ставлять якусь мазючку ,яку привозять з Німеччини....До речі ціни "побожні"...а обслуговування на вищому рівні!
     
  4. Bluemchen

    Bluemchen Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте пародонтолога.

    мені дуже подобається лікар-пародонтолог Собенко Іванна у 1 міській стоматологічній поліклініці на пр-ті Шевченка. Щодо оплати, то у неї немає чітко встановленого тарифу, хто скільки хоче/може дає. Правда, до неї завжди великі черги, тому доводиться чекати.
     
  5. Selfish

    Selfish New Member

    Відповідь: Порадьте пародонтолога.

     
  6. ckorpionsha

    ckorpionsha Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте пародонтолога.

    На Симоненка чи Пекарській стоматології хтось знає доброго парадонтолога??
     
  7. Тетянка

    Тетянка Well-Known Member

    Відповідь: Порадьте пародонтолога.

    Марина Євгенівна :), мій чоловік також в неї робив резекцію. А зараз я до неї ходжу , але вже з іншою проблемою.
     
  8. Helenaden

    Helenaden New Member

    Якщо комусь буде актуально, то я б радила звертатися або до гігієніста-пародонтолога Курочка Віра або до хірурга-пародонтолога Борейка Степана
    в мене тато в них лікується то дуже хороші специ
    постійно слідкують за його станом і викликають на огляди