КПК

Показати повну версію : Ресторани, кафе, забігайлівки Львова - відгуки (1)

Сторінки : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13

Coshitce
20.06.2011, 23:03
хто там був? Як враження?
Сестра з чоловіком були. Враження: смачно, гарно, добрий добір вин (не дешевих) і високі ціни.

Bonita
23.06.2011, 12:38
Я вже писала свої враження, але повторюся. Гарний інтер'єр, обслуговування на високому рівні, кухня смачна, порції великі, а їхнє тірамісу божественне (такого смачного я більше ніде не їла) ціни досить високі, хоча це залежить, що брати. Багато хто каже, що який туалет така і кухня, то він там чистий, без специфічних запахів і модний:girl_smile:. Одним словом мені сподобалося, завжди з задоволенням відвідую цей заклад.

Wonder
23.06.2011, 17:02
а я залишу трохи негативних відгуків:
1. Столики позаду ратуші (не ті що з диванами, а поруч)
це було в кінці травня, вони лише відкрились пару днів
ми замовили там пиво і коли офіціант ставив бокали, один в нього падає і повністю мене обливає (волосся, кофта, а джинси можна було викручувати)
той самий офіціант приходить з тряпочкою витирати стіл, я прошу хоча б салфетки (щоб витертись), за хв 5 мені приносять салфетки і ще одне пиво
І ЖОДНИХ ВИБАЧЕНЬ від персоналу :(

після цього ми просто встали і пішли ні защо не плативши і попередивши що ми йдем
я чесно кажучи просто в шоці від такого обслуговування :(

---------- Додано в 17:02 ---------- Попередній допис був написаний в 16:54 ----------

2. тепер про колишню "Мапу"
ми компанією відпочивали і замовили десерти, я замовляла перша
в результаті принесли всім крім мене
за хвилин 20, я нагадала про себе і тоді за 5 хв отримала свій десерт
(коли всі вже свої зїли і я їла одна :()
просто такої цінової категорії заклад мав би бути уважніший до клієнтів

Lavazza
23.06.2011, 18:21
як на мій смак, то занадто багато пафосу і зависокі ціни на меню з макаронів і олів"є :)
лазанья зовсім не сподобалась

не моє, одним словом

Haidee
24.06.2011, 11:05
Залишу свій позитивний відгук про "Кафе Один". Сподобався їхній пиріг зі шпинатом, ням. А ще дуже ввічливий і приємний офіціант був, бо після того, як на минулому тижні наслухалася хамовитої розмови хлопця "Біля Діани", почала якось упереджено до офіціантів ставитися)

bora
24.06.2011, 11:33
"Біля Діани"
Вчора була Біля Діани. Добре що додали якісь салатки, бо хтілось їсти.) Так от їхній з шинкою і майонезом, що замовили друзі - виявився таким собі, не літній, певно, хоч і з яблуком. А зелені салатки - ням-ням.
Обслуговування було звичайне. МИ дивились на цю купу столиків і на вимордуваних офіціантів і нам їх навіть шкода було. Нікого не виправдовую, просто беручи до уваги ту метушню навколо великої кількості столиків я вже очікуватиму, що там можливі проколи в сервісі.

innamorata
24.06.2011, 11:45
МИ дивились на цю купу столиків і на вимордуваних офіціантів і нам їх навіть шкода було
Дівчатка, ви не дивуйтеся. Знаю що в криївці і біля діани графік роботи офіціантів - три дні через три, по дванадцять годин + виконують ще різну роботу, коли наприклад зранку клієнтів мало - типу підлоги помити, сміття винести і т.д. І там не позволяють присісти, ВЗАГАЛІ. так що ті бідаки на третій день ледь живі.

tasha
24.06.2011, 15:05
Залишу свій позитивний відгук про "Кафе Один". Сподобався їхній пиріг зі шпинатом, ням

Я теж люблю цей заклад, меню не дуже богате, але те що брала завжди було смачне і свіже, офіціант справді чудовий.

Haidee
24.06.2011, 15:41
Дівчатка, ви не дивуйтеся. Знаю що в криївці і біля діани графік роботи офіціантів - три дні через три, по дванадцять годин + виконують ще різну роботу, коли наприклад зранку клієнтів мало - типу підлоги помити, сміття винести і т.д. І там не позволяють присісти, ВЗАГАЛІ. так що ті бідаки на третій день ледь живі

Нє, ну чекайте. Хай повісять табличку на вході "В нас офіціанти замучені, просимо їх не діставати". То хіба мої проблеми, що в них графік роботи важкий? Ну і тим більше, є різниця між неідеальним сервісом (я чемний клієнт, за те, що довго несуть, не сварюся і спокійно можу нагадати) і словесним хамством. Я зіткнулася з другим.

Wonder
24.06.2011, 15:57
Нє, ну чекайте. Хай повісять табличку на вході "В нас офіціанти замучені, просимо їх не діставати". То хіба мої проблеми, що в них графік роботи важкий?
погоджуюсь, це не проблеми клієнта, якби сумно це не звучало...

innamorata
24.06.2011, 15:59
Нє, ну чекайте. Хай повісять табличку на вході "В нас офіціанти замучені, просимо їх не діставати". То хіба мої проблеми, що в них графік роботи важкий? Ну і тим більше, є різниця між неідеальним сервісом (я чемний клієнт, за те, що довго несуть, не сварюся і спокійно можу нагадати) і словесним хамством. Я зіткнулася з другим
Ні, ну та то само собою, хамство то зовсім інша тема. Я про те, що ніколи не злюся коли там довго чекаю... а вірніше намагаюся туди не ходити. Не подобається. Зіпсувалося. Може там і не самі високі ціни у львові, але рівень обслуговування і якість їжі та ті ціни явно не тягне.
Просто вважаю, що умови праці мають бути людськими. І вина за поганий сервіс, суто в даному випадку, лежить більше на власниках, і їхній захланності ІМХО.
Коли була студенткою ,працювала офіціанткою за кордоном. То там власники дуууже дбають про сервіс. Зміни частіше міняються. Там офіціанти в кінці зміни мають силу посміхатися та бути уважними до клієнтів, на відміну від тутешніх, що стояти на ногах ледве можуть. Не раз в цій темі читала, що офіціанти там втомлені виглядають. Тому і вирішила написати.:confused:

Svitlanka
24.06.2011, 16:03
Дівчата, порадьте, будь ласка,що можна взяти смачненького на вечерю в "Чорному коті", і зорієнтуйте в цінах, хто знає :)

bora
24.06.2011, 16:20
взяти смачненького на вечерю в "Чорному коті", і зорієнтуйте в цінах, хто знає
В них там в принципі добра кухня. Щоб не взяли. Ціни: салати - 90 грн, чебуреки - 25 грн за шт., десерти - від 45 грн. Це з того, що пам"ятаю.

Usmishka
24.06.2011, 16:26
Я люблю салатик з руколою та моцарелою, ціна близько 100 грн, мені дуже смакувало дорадо в сметанковому соусі, смачний шашлик, класна піца, особливо кальцоне.

bioland7
25.06.2011, 10:46
Дівчата, порадьте, будь ласка,що можна взяти смачненького на вечерю в "Чорному коті",
Тільки не беріть в них суші, в них вони зовсім несмачні...:(

Delfy
25.06.2011, 11:19
у Вепрі подобаються, ми клієнти там десь на протязі 10 років.
мені теж Золотий Вепр дуже подобається. Особливо гарний і дуже смачно у тому, що на Коновальця. І офоціанти там суперські - швидкі, незамітніЮ, ненав*язливі і завжди привітні.

Knopka
25.06.2011, 14:11
Особливо гарний і дуже смачно у тому, що на Коновальця

Мені в них вершки дуже подобаються - натуральні, смачні і порції такі, що об"їдаюся. І офіціанти непогані, зокрема, там є хлопець - дуже уважний, ми колисьз малою ближче до майданчика сісти, він нам навіть столик переніс з іншого кінця, бо поблизу не було вільних. А коли власний присутній, то вони взагалі суперово обслуговують.

Svitlanka
25.06.2011, 15:31
Дууууже сподобалось в "Вепрі" на Коновальця. Страви смачні, цікаві, різноманітні. І ціни цілком нормальні.

MorsImmortalis
26.06.2011, 16:21
дуже позитивне враження справляє білявий хлопчина-офіціант в "Крейзі таун" в КК. дуже уважний і завжди усміхнений. страви в принципі самі звичайні, але за рахунок обслуговування при нагоді йду туди обідати.
побільше б таких людей.

Oddly
26.06.2011, 16:43
Особливо туалет з ультрафіолетовим освітленням... ооой. Може, то шалений креатив,
то, мабуть, щоб не було видно антисанітарії (нє, ну чесно)

(і риба в них - просто Ге, хоч салати смачні)

власне їх і пригледіла і ще якийсь десерт ягідний в порційних шклянках.

мені ці десерти дуже і дуже смачні

Wonder
26.06.2011, 17:14
була в четверг в Кумпелі, відпочивали компанією, все сподобалось, їжа смачна, обслуговування хороше, витяжка супер :)

правда дуже багато людей, аж занадто

Іриска
27.06.2011, 10:14
оооо, були вчора в "Казанові"... така розчарована... Приїхали друзі з Києва і ми змогли лише в 22.00 вибратись в центр. Тому вибір падав на заклад, який працює довше, ніж 23.00. На Площі Ринок єдині такі це Криївка і Казанова. Криївка сама собою відпала.... Зайшли, нас попередили, що вхід з 24 - 50 грн. Ми заходили о 22.40... Так як я лише снідала, то була дуже голодна і муж теж. Вирішили поїсти нормально. Замовили страви о 22.50... О 24 їх ще!!!!! не було... ми прочекали більше години!!!! Встали, розрахувались за напої і пішли, коли виходили - несли наші страви.... Як так можна??? Тобто страви несли нам за 1,5 год після замовлення....(причому сума замовлення була ого го). Я була голодна і дуже зла... Більше туди ні ногою!!!

Syrojizhka
27.06.2011, 11:48
Нам подобається A la minute (на Тургенєва). Там дуже смачно, і на відміну від закладів швидкого харчування - гарний інтерєр, їжу приносять офіціанти на гарних великих тарілках, великий вибір страв.
І недорого зовсім.

Незабудка
27.06.2011, 13:09
Там дуже смачно
А напишіть, будь ласка, що саме вам там смакує.
Бо я була там всього лише раз. Їла щось типу піци маленької, згорнутої вдвоє. То зовсім не сподобалось :girl_nea:

innamorata
27.06.2011, 15:22
Ми вчора заходили в цукерню. Мені не сподобалось. Сирник - я звикла що добрий сирник має бути дуже легким, повітряним, ніжним. Там він був м"яко кажучи забитий. ІМХО. Мо то на любітєля, а мені не сподобалось. Тірамісу... може там і був маскарпоне, але таке враження було що перемішаний з вершками, яких я дуже не люблю. Хоча загалом напевно комусь і смачно б було.
Як на мене, то якість тій всій рекламі їхній не відповідає.
Обслуговування може бути, нормально.

Zoryanazirka
27.06.2011, 17:43
Я люблю в Фраєрці (цукєрні на Глибокій) полунийчний і сирний трт. ммм смакота

Svitlanka
27.06.2011, 19:03
A la minute (на Тургенєва).
Теж там подобаєтся, гарний інтер'єр ( як на заклад швидкого харчування) та нормальні ціни. Шкода тільки, що їх десерт "Панакота" щось став несмачний......

Фраєрці (цукєрні на Глибокій) полунийчний
Теж сподобалось там, цей полуничний тортик - нямка!!!

ola-lyola
27.06.2011, 22:57
А напишіть, будь ласка, що саме вам там смакує.
Я там люблю котлетки парові, зупки, особливо як обідаю з дитиною, в місті Аля-мінута здається одна, багато є при заправках (навіть на Одеській трасі), то дуже мене виручали, як подорожували з дитиною. Колись там були смачні канапки з тунцем і кукурузкою, я з лиж спеціально за ними їхала до Сколе, шкода що зараз немає.

Я люблю в Фраєрці Я чисто випадково натрапила на цей заклад, як йшла до колєжанки - таке затишне, добра кава, смачна випічка, особливо сподобались заварні тістечка, приємні враженя.

Bublyk
28.06.2011, 01:03
Мені теж дуже подобається випічка у "Фраєрці", торти нагадують домашні, смачний крем. А ті малюсінькі еклери "йдуть" як сємки... Смакота, хоч я і не великий поціновувач солодкого.
Єдине, що не дуже сподобалось - Пахлава. Але то, певно, "на любітєля", мені надто солодка і приторна.

---------- Додано в 01:03 ---------- Попередній допис був написаний в 01:00 ----------

Чоловік мій теж фанат А-ля Мінут, а от я ще там ні разу не була.

Іриска
28.06.2011, 21:12
у "Фраєрці", прочитавши відгуки, вирішили поїхати))) приємно було, смачно і недорого))) пахлава звичайна, нічого особливого. Смачний торт "Чорнослив". Думаю, ще туди підем.

Марточка
28.06.2011, 23:02
Сьогодні відвідали бар"Тралі-валі"Піноккіо в проїзді Крива Липа.Незнаю чи новий він чи старіший вже,бо давно в тому районі не була,але все було на вищому рівні.Порції десертів надзвичайно великі і смачні,ще пробувала млинці,також дуже сподобались.І ціни дуже помірні.Обслуговування хороше,уважне,інтер`єр досить цікавий(дерев`яні ляльки наших відомих політиків),меню у формі Піноккіо.Загалом залишились дуже задоволені .

Olka Sherolka
28.06.2011, 23:19
Сьогодні відвідали бар"Тралі-валі"Піноккіо - якраз збиралася залишити відгук про цей же заклад :) але у мене враження не такі приємні, певне через те що ми замовляли не десерти, а ситніші страви. Обслуговування дійсно уважне, але це не вплинуло на швидкість виконання замовлення - картоплю фрі, піццу і печеню в горщиках несли не менше 40 хвилин - години. Ми вже навіть вирішили що як запізнення на побачення хвилин на 15 є правилом хорошого тону для дівчини, так і виконання замовлення через годину - головне правило хорошого офіціанта :) щодо страв - картоплю-фрі складно зіпсувати і певно тому вона була добра і порція досить велика, ті хто замовяли піцу - її нахвалювали, особливо фірмову, а от печеня, яку замовили ми з чоловіком...хм, я не знала що мініатурна запечена в духовці порція картоплі фрі вперемішку з кількома шматками вареного мяса і посипана сиром називається печенею. Тепер буду знати. Наїстися тою порцією могла б хіба дитина, але наврядчи вона змогла б легко пережувати ту суху суміш вищеперелічених продуктів. :(

Rona
29.06.2011, 07:47
ми теж з чоловіком і друзями були в Піннокіо вчора... їли картоплю з беконом в глечику - ніц особливого, лате і кава - нормальні, чоловіка потішила підігріта коньячниця :) меню-Піннокіо досить не зручне (розсипається і не зручно тримати через ту всю конструкцію :girl_emo:) мені сподобались диванчики і ковані елементи декору... багато квітів.... затишно було :girl_yes2:

Vittoriya
29.06.2011, 10:13
меню-Піннокіо досить не зручне (розсипається і не зручно тримати через ту всю конструкцію
ага . І одне на весь стіл. Ми прийшли туди досить великою компанією, поки усі замовили пройшло дуже багато часу... А коліжанці принесли пасту. у якій був кусок якоїсь прозорої пластмаси, величиною десь 2 см. Ну але відразу з перепоршенням поміняли. Хоча мій чоловік потім сміявся, що певно просо витягли пластмасу і ще раз підігріли.

Іриска
29.06.2011, 10:21
виконання замовлення через годину - головне правило хорошого офіціанта ну тут офіціант ні при чому - все залежить від кухні і її перевантаженості, або швидкості кухарів. Офіціант лише розносить))

tasha
29.06.2011, 14:31
Я люблю в Фраєрці (цукєрні на Глибокій) полунийчний і сирний трт. ммм смакота

Зайшла туди випадково і теж була приємно здивована, такого смачного спартака я ще не їла, а також тортик з суничками був суперовий.

Olka Sherolka
29.06.2011, 18:36
ну тут офіціант ні при чому - все залежить від кухні і її перевантаженості, або швидкості кухарів. Офіціант лише розносить)) - погоджуюся, але ж хтось мусить бути винним :girl_crazy:

Грильяжка
01.07.2011, 21:57
"Цинамон"-моєму обуренню і роздратуванню немає меж. Зайшли вчора повечеряти. На годиннику 20.00, офіціанти всім свої виглядом показали, що ми останні клієнти і не дуже бажані гості:girl_emo:Замовили салат з помідорами та мацарелою, суп (середньої гостроти) і овочеву тарілку в клярі з соусом. Замовлення чекали добрих півгодини, салат-купа купезна трави де скрипів пісок ОДИН:eek:манюній помідорик черрі і такий ж шматок мацарелли залито дешевим соєвим соусом. Суп, зазначу середньої гостроти, викликав у нас потік невпинних сліз і дике бажання дихати вогнем, нам сказали, що подумали що ми хочемо сильно гострий, хоч ми кілька разів просили не гострий. Овочі більш-менш. Хотіли замовити десерт та нам демонстративно принесли рахунок, ми все ж попросили шматок торта, бо були голодні-нам сказали, о ми торти вже сховали, але таки принесли, торту було мабуть днів п"ять крем аж звурдився. Коротше більше я туди ні ногою.

romaschka
01.07.2011, 23:26
Сьогодні ходили в піцерію "Чао Белла".Дуже там сподобалось, чисто , свіжо, там не курять. Хоч приміщення маленьке, але досить затишно. Їжа просто ням-ням брали дві піцци різних видів, і пасту.Смакота. Тепер на піццу тільки туди буду ходити.

cream
02.07.2011, 14:29
піцерію "Чао Белла".
там справді нічого, смачно, недорого, інтер"єр простенький. Чула, що власник працював багато років в піцерії в Італії. Але la piazza все одно зе бест (хоча й трохи зіпсулась). Чекаю з нетерпінням на відкриття піцерії-спагеттерії у КінгКросі))

Yoda
02.07.2011, 15:02
Чекаю з нетерпінням на відкриття піцерії-спагеттерії у КінгКросі))
Вже відкрилась, я якраз зараз в КК, але в Алісі каву чекаю.

Vероніка
02.07.2011, 21:59
відкриття піцерії-спагеттерії у КінгКросі
Дівчатка! Хто був - пишіть відгуки ! :girl_wink:

Oduvashka
02.07.2011, 23:15
Вечеряли сьогодні в Bianco Rosso pasteria, дуже мені там подобається, пробували вже багато, але сьогодні вразила паста з морепродуктами :girl_yes2:. Дуже смачне, і десерти такі цікаві. Ще обслуговування мені подобається, тільки інтер"єр не дуже звичний, як на мене дуже світло, і ще не люблю, як якийсь столик ну дуже близько стоїть.

kvVItKA
03.07.2011, 22:35
нарешті ми дійшли до Зе Гриль. Враження двоякі, в основному позитивні, але інтер"єр мене мімально дратував ( ми сіли в залі, де не палять), ну не сприймаю я такого міксу шкіри,дерева, глини, металу,текстилю, будда і гейша, ну не комфортно мені у тих білих стінах, одним словом той різнобій використаних матеріалів і в посуді (розумію, що так воно мабуть і задумувалось) мене відволікав і музика була якась зовсім не релаксуюча, а гнітюча. Рятувала емітація вікна в стелі:girl_tender:. Про "пшик" освіжувача повітря практично на стейк мужчини за столиком навпроти взагалі мовчу:girl_crazy:казав муж,добре, що не бачила туалету, бо то з розряду того, що я називаю "ремонт за знижкою":girl_haha:, але то таке, про смаки не сперечаються. Отже атмосфера "на любітеля". Далі обслуговування, приємна дівчинка, більш ніц. Як офіціант то на трієчку. відповісти "я не знаю, що то за соус, бо в нас його не замовляють", ви мене вибачте, а як будуть замовляти якщо всім таке відповідати:)
і щодо страв, салат "Цезар азіатський"дуже засмакував мужу. Мій улюблений шатобріан,на жаль, не вразив, а спосіб подачі трохи ввів в ступор, я звичайно люблю " димящі тарілки-сковорідки" і т.д., але думаю ще й дякуючи їй стейк став сухішим ніж мав би бути. Я попросили окрему тарілку, ну бо їсти і хукати не поміхалось мені ніяк та й шатобріан того не пробачив. Стейк реально "витягнув" соус з окремої соусниці і дуже бракло масла з гірчицею. Грильовані овочі добрі, але їх по-моєму важко зробити зле:) Рахунок на двох, без алкоголю і десертів 400 грн, для такого обіду як на мене завеликий. Загалом смачно,але не найкраще. Бажання завітати ще присутнє,меню цікаве і можливо наступного разу страви смакуватимуть яскравіше:)

Wonder
03.07.2011, 22:43
нарешті ми дійшли до Зе Гриль. Враження двоякі, в основному позитивні, але інтер"єр мене мімально дратував ( ми сіли в залі, де не палять)
мене цей зал теж не дуже вражає, тому стараємось сидіти на верху (хоч так само не куримо), особливо з пт-нед, коли там жива музика :)
тому спробуйте верхній поверх, нам там дуже подобається

cream
04.07.2011, 10:37
нарешті ми дійшли до Зе Гриль. Враження двоякі, в основному позитивні, але інтер"єр мене мімально дратував ( ми сіли в залі, де не палять), ну не сприймаю я такого міксу шкіри,дерева, глини, металу,текстилю, будда і гейша, ну не комфортно мені у тих білих стінах, одним словом той різнобій використаних матеріалів і в посуді (розумію, що так воно мабуть і задумувалось) мене відволікав і музика була якась зовсім не релаксуюча, а гнітюча. Рятувала емітація вікна в стелі. Про "пшик" освіжувача повітря практично на стейк мужчини за столиком навпроти взагалі мовчуказав муж,добре, що не бачила туалету, бо то з розряду того, що я називаю "ремонт за знижкою", але то таке, про смаки не сперечаються. Отже атмосфера "на любітеля". Далі обслуговування, приємна дівчинка, більш ніц. Як офіціант то на трієчку. відповісти "я не знаю, що то за соус, бо в нас його не замовляють", ви мене вибачте, а як будуть замовляти якщо всім таке відповідати
і щодо страв, салат "Цезар азіатський"дуже засмакував мужу. Мій улюблений шатобріан,на жаль, не вразив, а спосіб подачі трохи ввів в ступор, я звичайно люблю " димящі тарілки-сковорідки" і т.д., але думаю ще й дякуючи їй стейк став сухішим ніж мав би бути. Я попросили окрему тарілку, ну бо їсти і хукати не поміхалось мені ніяк та й шатобріан того не пробачив. Стейк реально "витягнув" соус з окремої соусниці і дуже бракло масла з гірчицею. Грильовані овочі добрі, але їх по-моєму важко зробити зле Рахунок на двох, без алкоголю і десертів 400 грн, для такого обіду як на мене завеликий. Загалом смачно,але не найкраще. Бажання завітати ще присутнє,меню цікаве і можливо наступного разу страви смакуватимуть яскравіше
У Вас тааакі вимоги, думаю, у Львові важко буде знайти ресторан рівень якого би міг задовільнти вимоги таких VIP клієнтів. Вам дорога хіба що у гастрономічні ресторани десь на півдні Франції, і то...запах у туалеті може не влаштовувати, чи надто масивна люстра над входом зправа...як на мене краще вдома, для чого зайвий раз себе розчаровувати))
Це все жарти, звичайно ж. Але "Зе гріль", справді, може і ненайкращий за обслуговуванням чи і в інтер"єрі. Але там смачно, різноманітне меню, і ціни середні. А суші там справді найсмачніші (підтверджено мною і друзями, а ми суші обожнюємо, і багато де їх куштували). М"ясо теж добре (казав чоловік, бо я не вживаю). Отже рекомендую

Virginia
04.07.2011, 11:44
У Вас тааакі вимоги, думаю, у Львові важко буде знайти ресторан рівень якого би міг задовільнти вимоги таких VIP клієнтів.

Якщо не буде тааких вимогливих клієнтів, то у Львові ніколи нічого і не зміниться. Як були штинючі туалети так і будуть, як були хамовиті офіціанти, так і залишуться.

cream
04.07.2011, 12:16
я, насамперед, ходжу в ресторани щоб смачно поїсти. Була і в таких де шикарний інтер"єр, бездоганне обслуговування а стравам далеко до ідеалу. (Гадаю, супер-офіціанти за відверто невелику платню ставляться до своєї роботи посередньо).

kvVItKA
04.07.2011, 14:59
У Вас тааакі вимоги,
хе-хе. Які тааакі? я про вимоги ніц не писала, хібань щоб офіціант в меню орієнтувався, але не думаю, що то щось екстра;)
я написала свої власні враження,
про смаки не сперечаються. Отже атмосфера "на любітеля".
щодо інтер"єру, звісно він не є визначальним, але я люблю коли атмосфера приємна і на це не впливає дорогизна чи дешевизна використаних деталей інтер"єру, а саме їх застосування-поєднання.
бо поняття де шикарний інтер"єр не у всіх співпадає;)
Мені там було не комфортно і це моє бачення, як на мене надто все надумано і тим "тяжке".
Але там смачно, різноманітне меню
а я що написала?
Загалом смачно,але не найкраще. Бажання завітати ще присутнє,меню цікаве і можливо наступного разу страви смакуватимуть яскравіше
поділіться, що там ще є смачного, я зрадістю скуштую. Була в нас з мужем думка, що мабуть в них , як і в більшості закладів, є щось їхнє і дуже смачне, але ми просто не знаєм що це:) Власне хотіла спробувати суші, але 1. досвід показує, що варто суші їсти в суші-барах. 2. знаючи стосунок Грилю до Цинамону бажання автоматично відпало (думаю не варто енний раз писати чому:))
Гадаю, супер-офіціанти за відверто невелику платню ставляться до своєї роботи посередньо
з цим не погоджусь. Якщо офіціант-супер то він вже посередньо до роботи ставитись не буде, бо він розуміє, що його хліб то ще й чайові. Багато офіціантів сприймають себе як "прийди-принеси" і це їх проблема.Якщо робиш щось то або роби добре, або не роби взагалі, у випадку з офіціантами, в більшості вважають це перехідним якимось етапом перебивання і тому несерйозно і нехлюйски ставляться до роботи

Bursukanja
04.07.2011, 15:21
поділіться, що там ще є смачного
У нас там впродовж тривалого часу було стандартне меню - салат "Шанхайський" із яловичиною або салат "Капрезе", на друге - незмінна "Суміш культур" (така велика дощечка і на ній різні види мняска - свинина, телятина, баранина (але, на жаль, то були переважно реберця, на яких ніц ззідобного не було:( і г’ю гатакі - сирі плястерка яловичини, усередині - огірок і імбир мелений - дуууже оригінально!). Посередині того мняска - гострі овочі-гриль. До того брали картопляні дольки із розмарином. Дуже нам то смакувало.
Пробували і інше - пепер-стейк (панірована у чорному перці яловичина) - перцю забагацько, але якшо його зчистити - смачно! Рибка - добра, але чомусь не наїдались (брали лосось і телапію у конверті). Інші види стейків дуже добрі, але трошки банальні. Минулих вихідних їли отаке: салат з яйцями пашот, темпура з морепродуктів (кальмари, креветки і водорослі норі у паніровці - дуже смачно!), гарячу азіатську пательню (трошки мняска і овочі у соєвому соусі, все шкварчить на підносику при подачі - зажирно, як на мене) і феттучіні з лососем (така локшина широка з вершками і, здається, шпинатом, до неї - шматок лосося-гриль). От це мені дуже сподобалось - ці макарончики! Ще брали чізкейк - ніц особливого, все ж таки десерти у них не "профільна" страва, не вразило.:girl_nea:
Стосовно інтер’єру - як на мене, незле, тішить, що у нижній залі малолюдно, затишно, можна спокійно порозмовляти за вечерею і навіть почути один одного:girl_smile: Обслуговування хороше. Були багато де, але туди знову і знову вертаємось, бо любимо смачні страви і цінуємо демократичність закладу.

Delfy
05.07.2011, 10:15
Якщо не буде тааких вимогливих клієнтів, то у Львові ніколи нічого і не зміниться
я люблю таких клієнтів. хоч сама не офіціант, ним ніколи не приходилось працювати. але коли клієнт чітко розказує що його цікавить чи що не подобається із детальним і чітким поясненням чи фактами - респект.
більше зустрічала противних наїджених дядьків чи їх коханок із перекошеним виглядом обличчя від чогось ужасногосамнезнаючого...

Siania
05.07.2011, 10:28
Вчора вперше побувала в "Сало". Інтер'єр мені сподобався, просторо, ніхто з сусіднього столику не заважає. Трохи не зручно їсти, стіл дуже низький:)
В наявності є 3 меню: з ЯПІ, Пастерія ну і їхнє. З сального меню нічого не пробували. Було морозиво з сала :connie_pull-pigtail але на трьох, велика порція, може колись ще спробую :)

Bursukanja
05.07.2011, 19:25
Ех, класне діло - форум! Завдяки відгукам протестувала "Пан-тао" і "Фраєрку". Стосовно китайського ресторану - дуже сподобався інтер’єр та обслуговування. Трішки розчарувались, що європейського меню (задекларованого на сайті закладу) не було (мовляв, то був експеримент на той час!) Довелось замовити східне (мені то байдуже, мені смакує, але чоловік східну кухню не надто поважає), загалом - сподобалось (рисові коржики - дуже смачно!), свинина з ананасами засолодка (але все одно смакує!), салати - мега вишукані. Оригінально, небуденно, цікаво. Сподобалось. Мінус: пива вітчизняного нема. Є дороге (хоча і смачне). Примітка : за 1,3 літра пива (я за кермом) - 100 грн...:girl_sad:
Цукерня "Фраєрка" - гарний заклад! Дівчатка приємні, солодощі смачні. Заварні (еклери) тістечка - супер! Тортики - свіжі і смачні. Вразили тістечка а-ля "Картопелька" і схожі на них, але з вишенькою всередині. Чудові! Напхались там ако свині і додому смаколиків прихопили. І ще - дуже вдячні за відгуки!!:girl_claping:

Незабудка
05.07.2011, 21:42
Спробувала я сьогодні бізнес-ланч у "Старгороді" (комплексний обід за 35 грн., правда, без напоїв).
Борщ реально ну дууууже смачний. Або то я настільки голодна була :girl_wink: Приємне обслуговування (і дівчатка, які зустрічають при вході, і офіціант попався нам дуже милий). Народу мало, в порівнянні з вечорами вихідних днів. Трохи мене напрягають ті монітори з футболом (ну реально їх, як на мене, явно забагато), але за той смачнючий борщ я їм це прощаю.
Шкода, що я працюю далеко від "Старгороду". Тепер буду, певно, трохи хитрувати - планувати собі зустрічі на обідній час якнайближче до центру :connie_pull-pigtail

Руда Лисиця
05.07.2011, 22:14
хороші обіди ще в Мі100(в пабі) тепер роблять. З 11 по 17 по буднях там можна непогано наїстися за 30 гривен. Є лише три(на жаль) комплекси. Перше(борщ/зелений борщ/якийсь суп,який забула), друге (картопля пюре(або зараз молода)+шніцель/картопля смажена+печінкові котлетки/рис+смажений хек, салат(три види) і компот. Порції не мізерні, гарно можна наїстися, гарно подають і швидко.

alkali
06.07.2011, 17:57
Допис від cream Переглянути допис
У Вас тааакі вимоги,
хе-хе. Які тааакі? я про вимоги ніц не писала, хібань щоб офіціант в меню орієнтувався, але не думаю, що то щось екстра
я написала свої власні враження,

Якщо не буде таких вимог, то й не буде прогресу і сервісу, а будемо і надалі топтатись на місці. Тому дуже важливо коли маємо зворотній зв'язок.

Іриска
06.07.2011, 19:58
бізнес-ланч у "Старгороді" (комплексний обід за 35 грн., що у нього входить?

Незабудка
08.07.2011, 01:16
що у нього входить?
Суп, м'ясна страва, гарнір. Без салату та без напою.
До прикладу, на завтра пропонують борщ зелений + бефстроганов з яловичини + гречана каша.
Але слід звернути увагу, що бізнес-ланчі в "Старгороді" з 12.00 до 15.00.

хороші обіди ще в Мі100(в пабі) тепер роблять. З 11 по 17 по буднях там можна непогано наїстися за 30 гривен
Або то в мене якась невезуха, або ж не знаю що..
Сьогодні там обідала. Зелений борщ нормальний. За п'ятибальною шкалою слабенька четвірочка. А от печінкові котлетки - то було щось з чимсь.. Воно пахло (поки було гарячим) старим підпсутим маслом. Потім, коли ця страва вистигла, "пробився" густий запах грибної приправи. Не змогла я цього їсти. Та ще й до того компот виявився вже трохи підкисшим..

Можливо, інші 2 меню з 3-х запропонованих на бізнес-ланч, хоч трохи кращі, але я вже, певно, не буду пробувати.

bora
08.07.2011, 10:09
Я бізнес-ланчі дуже любила в Динамо-блюзі. Їх бургери з яловичини - нямка. Але щось їм стрєсло і вони у всі м"ясні страви ланчу почали пхати цибулю. Навіть незважаючи на моє несприйняття цього продукту - з цим кроком вони погарячкували - бо тепер в залі не смачно пахне грильовим м"ясом, а сильно тхне столовськими котлетами. Про смак мовчу. Суцільне м"ясо колись не до порівняння з оцією мішаниною-котлетою. Шкода дуже...
Навіть боюсь їхати перевіряти чи там щось змінилось. Хтось був?

cream
08.07.2011, 14:21
за 1,3 літра пива (я за кермом)
??? круто!!!

Delfy
08.07.2011, 16:18
??? круто!!!
я теж про це подумала, але сама себе переконала себе в тому, що то опечатка :)

Bursukanja
08.07.2011, 18:21
сама себе переконала себе в тому, що то опечатка
Я б також хтіла, шоби то була опечатка (у чеку):girl_cray: Одне, пам’ятаю, "Гіннес" було 2 х 0,5 ) і ше якесь японське 0,3...Шо з того, шо смачне? Вдарило по кишеньці...:(

Яруська
08.07.2011, 19:42
за 1,3 літра пива (я за кермом) - 100 грн...

?? круто!!!

Одне, пам’ятаю, "Гіннес" було 2 х 0,5 ) і ше якесь японське 0,3...Шо з того, шо смачне? Вдарило по кишеньці...
Даїшники зупинили?:girl_crazy:

kvVItKA
10.07.2011, 01:06
вечеряли в Динамо Блюз, стейки смачні як завжди, атмосфера приємна,обслуговування чудове:) от тільки якийсь кіт в них на тересі завівся і все між столами лазив:girl_emo:

Яруська
10.07.2011, 10:11
от тільки якийсь кіт в них на тересі завівся і все між столами лазив
Опа...а де це в них тераса завелась? Бо один з улюблених закладів, ще й під хатою:girl_smile:, а тераси не бачила.

kvVItKA
10.07.2011, 11:13
а де це в них тераса завелась?
ну як де? якщо зайти і йти на право,проходите зал,потім те приміщення де "ліжко армійське":girl_haha: і наступне приміщення. може то я заголосно терасою назвала, але відкритий простір,вид на парк і басейн то й так:)

Raven
11.07.2011, 11:01
Кав"ярня "Кавовий рай" на Горбачевського сподобалася, смачну каву там подають.

Kasia
11.07.2011, 17:21
Кавярня Фраєрка. заїхали за відгуками.
торт суничний - не сподобався. чи його довго в холодильнику тримали, але крем був такий як би їла масло з суничками . не смачно, бо жирне. чи то сметана так їм згусла, чи дійсно крем масляний. не зрозуміла. але я не люблю масло - то торт не доїла.
торт чоловіка - з чорносливом - був однозначно смачніший.

загалом - досить приємно.
правда, ціна ну так собі - 2 кави,2 ТОНЕСЕНЬКІ кавалки тортику - 76 грн. не знаю чи то вартувало.
п.с. як ще буду, то еклери спробую.

Руда Лисиця
11.07.2011, 17:32
в якості простої кондитерської хочу похвалити "Її величність кав"ярню" на братів Рогатинців. Торти там смачні, недорогі і точно не тонесенькі кавалки подають. Чаїв досить великий вибір, кав менше. Там доволі затишно і не людно. Вже не перший рік є їх прихильницею.

Kasia
11.07.2011, 17:34
похвалити "Її величність кав"ярню" на братів Рогатинців. Торти там смачні, недорогі і точно не тонесенькі кавалки подають.
була. троха мені вона нуднувата.
а про торт - я мала на увазі, що ми й попросили тоненькі. щоб хтось не подумав, що 76 грн то за пів торта.

Bogdanka
12.07.2011, 01:57
Були в суботу в Смерековій хаті на виїзді, тут про неї згадували, дуже задоволені
картопля смачна, овочі на мангалі теж, шашлик чуть засухий, але мені дуже сподобався, обслуговування гарне і дуже чемне, дітисок купа, загалом сподобалось

Deidra
14.07.2011, 17:02
Вчора вперше побувала в "Сало".
Почитала Вас і потягнула мужа в "Сало" :) Судячи з інтер*єру і меню - такий собі "чілаут", де можна випити (вибір горілки і коктейлів на базі горілки) і закусити досить дорогими стравами, основою яких є фігурно вирізане сало (правда, є ще просто сальна тарілка - здається, найкращий закусочний варіант).
Як на мене, то їх витягує поєднання меню з пастерії і яппі (можна замовити все, крім напоїв). Місо на перше, паста на друге... ну чи ще щось в тому стилі. А столи дійсно надто низькі для прийому їжі.
Щодо концепту: попридумували, старались. Особисто мені було би цікавіше побачити в сальному меню щось більш традиційне і смачне: смальчик, шкварочки, різні види сальця; з картоплею в мундирах, з огірком, з часником, тощо (вчора з мужем довго креативили на ту тему).
Чи піду ще раз? Якщо піде компанія, якщо не буде місць в яппі чи пастерії - так, а в інакше - ні :)
Ну і наостанок: офіціантка відволікла мене чеком у справжній мишоловці і підступно забрала недопите пиво:connie_pull-pigtail

Незабудка
14.07.2011, 21:50
просто сальна тарілка
якщо ви про ту, яка коштує 40 грн. (в меню називається якось ніби "набір з 9-ти видів сала"), то не раджу брати, щоб не розчаровуватися. Вас чекає 9 шматочків чорного хліба розміром 4 х 4 см. Зверху кожен шматочок вкритий таким же малюсіньким (але далеко не тоненьким, не холодним, і як на мене, зовсім не апетитним) шматочком звичайного сала. Деякі шматочки притрушені зеленню.

Але.
В "Сало" обов'язково завітаю ще раз, бо там зручні симпатичні дивани, де зручно може розміститися компанія з 7-ми чоловік. Таких диванів там всього 7. І далеко не за кожним сидить така велика компанія, тож дихати в "Салі" є чим. Також зручно, що є меню з "Яппі" та "Bianco Rosso Pasteria". А ще мені сподобалась офіціантка, яка щиро сказала, що суші-рол, який я замовила, доведеться чекати більш ніж півгодини. До слова, від замовлення я відмовилась.

Wonder
15.07.2011, 12:59
була вчора в пабі 4friends, нічо такий заклад, офіціант дуже балакучий, але це добре, бо ми розгубились в меню (вибір віскі велетенський)
ми пробували два види один на солоді один на хересі
на солоді смачніше і в 3 рази дорожче (брали Балвені дабл вуд 12 років витримки- 90грн/50г)
були з 11 год ночі там
атмосфера спокійна
ну мені сподобалось :)
а і ще морозиво в них смачне
і в продажу будь-який алкоголь є, а не лише віскі

Wonder
15.07.2011, 17:51
і ще мала вчора ввечері прикол в ЗЕ ГРИЛІ:
на сторінці їхній на фейсбуці пише, що за поставлений like їм, вони ставлять пиво безкоштовно
вони сказали що в них нема ніяких акцій, але в знайомого був ноут, він їм показав, вони перезвонили комусь там і дали нам одне пиво 0,33 безкоштовно світле

після того ми замовили 2 звичайних пива, нам принесли два 300грамові пусті стакани і літр пива у графіні (такому як на сік)
от ми думаємо, що то таке було чи це була їхня маленька помста за безкоштовне пиво :girl_blum:

bora
15.07.2011, 18:09
два 300грамові пусті стакани і літр пива у графіні (такому як на сік)
Я таке вже бачила не раз. Насправді їм банально іноді бракне склянок.

Wonder
15.07.2011, 18:11
Я таке вже бачила не раз. Насправді їм банально іноді бракне склянок.
просто та людей було мало, хоча, полюбе фан :)

wchasluva
15.07.2011, 19:00
В середу була в піцерії-спагеттерії у КінгКросі, замовляли піцу і фреш. смачно і скоро приготували, а ще пахло сухим деревом, сподобалось.
Дуже полюбляєм сидіти в Соняхах з друзями і кухня там смачна і інтрєр цікавий, хоч і український, але якийсь по своєму гарний. І Купаву відвідуєм, подобається все крім офіціантів, ну дуже вони там повільні.

natorella
15.07.2011, 19:35
була в піцерії-спагеттерії у КінгКросі, замовляли піцу і фреш. смачно і скоро приготували
для перекусу саме то, ага
піца смачна, є градація розмірів, дивани зручненькі;)
прикольно

sunset
15.07.2011, 23:37
в пабі 4friends

і ми з коханим там були в середу- то його улюблений паб, доречі))) сподобалось, зручні диванчики, ненапряжний інтер*єр, брали пиво і м*ясну тарілку до пива( смачна шиночка)))))

Svjatkova
16.07.2011, 12:53
надайте відгуки про ресторан "На озері" р-н Левандівка. Буду вдячна. (читати, уже написані, "не маю часу"). Факс для відправки: *********

romaschka
16.07.2011, 20:48
Сьогодні поїхали по традиції в Сантіно, а там весілля було.
Вирішили поїхати в наварію -Нову бо давно там не було. Там виявилось також два весілля, аленам запропонували сісти в альтанку. Поки ми йшли то одних молодят вінчали, а іля другого ресторну готували арку, дуже гарно, тілкьи мені не сподобалось о те, що два весілля на одній території і те що можуть заходити інші люди, я б собі на весілля таке не хотіла.
Ціни як на диво там нормальні, я там давно вже не була, думала все подорожало. Незабаром поїдемо туди знов.

Грильяжка
16.07.2011, 21:02
о ресторан "На озері" р-н Левандівка.
Святкували там весілля кумів і хрестини похресниці, дуже смачна кухня, особливо шашлик, овочі і рибка на грилі, офіціанти гарно працюють, загалом все кльово, правда минулого року на хрестинах ввечері пропало світло і ми торт їли навпомацки, але то таке з ким не буває.

Skaliaria
16.07.2011, 23:51
Дуже полюбляєм сидіти в Соняхах
Підкажіть, будь-ласка, чи комфортно в Соняхах коли багато відвідувачів? Ми замовили один зал мені на ДН, а тепер сумніваємся, чи буде нам затишно з компанією, коли одночасно будуть ще 2 зали "гуляти"...

Krapochka
17.07.2011, 00:30
ввечері пропало світло і ми торт їли навпомацки
)))Я бачу, це в їхньому стилі. Потрапила туди випадково. Найбільші враження справила відсутність води у туалеті:girl_crazy: Коли я сказала про то офіціантці, вона відповіла, що вода можливо! потім з*явиться. Потім помовчала і додала, що може принести відро ))) Я думала, то був жарт:connie_pull-pigtail Якби ж то. Притарабанили відро, черпак і вуаля. Ще час від часу забігав офіціант, щоб злити за клієнтами. Вибачайте за подробиці:) Сумнівно, що ще туди колись піду.
Ще додам, що страви непогані. Не ахти, але їсти можна. Шашлик досить смачний був, салати більш-менш, нарізка не надто.

Bogdanka
17.07.2011, 00:32
Ціни як на диво там нормальні
я б то нормальні не назвала, але відповідають закладу - це так.

romaschka
17.07.2011, 10:49
я б то нормальні не назвала
ну чого,ми їздимо завжди в Сантіно, що значно нижче по статусі від Наварії, то там такі ж ціни

odree
17.07.2011, 11:44
Сантіно, що значно нижче по статусі від Наварії
а за якими критеріями Ви визначаєте статус? Це суто моя цікавість. Бо я, наприклад, більше люблю Сантіно, ніж Озеро, мені там затишніше і персонал привітливіший

romaschka
17.07.2011, 12:06
більше люблю Сантіно
я також більше люблю Сантіно, через те, що там менша територія і не так нафаршировано. Але Сантіно вже старіший ресторан ніж Наварія, і останній рахуєтсья більш "модний".хоча я особисто нічо не маю проти Сантіно чи Наварії. Обидва ресторани мають свою постійну публіку і так далі.

mysha
17.07.2011, 12:37
Як офіціант то на трієчку. відповісти "я не знаю, що то за соус, бо в нас його не замовляють", ви мене вибачте, а як будуть замовляти якщо всім таке відповідати
Була в "Зе Гриль" приблизно у той період, що й Квітка. Офіціантка також погано орієнтувалась в меню. Відповідь "я не знаю" чи "я спитаюсь" була у 40% запитань. Про столик, який я бронювала у залі для некурящих у цій зміні ніхто не знав. Завдаток (невеликий) кудись пропав (ну ніби попередня зміна мала його залишити для цієї зміни), добре, що хоч знайшли запис про завдаток. У залі для некурящих вже розмістилася компанія з 12-15 студентів, тож довелося йти наверх (в зал для курящих). З витяжкою та вентиляцією там все добре, тож від запаху диму ми не страждали.
З меню: баранини не було, стейків не пробувала, суші з вугрем смачні, овочі смажені (цибуля, морква, печериці) - дуже смачні, овочі на грилі - такі як всюди, тірамісу - схоже з вершковим кремом (офіціантка двічі відповідала, що крем з маскарпоне, як на мене, то маскарпоне десь було поруч), чізкейк великий і пристойний на смак. Загалом, кухня сподобалась. Ще раз туди обов"язково завітаю ціленаправленно на стейк.

Про "Фраєрку" - заварні тістечка просто супер. Мініатюрні і просто тануть в роті. Натур продукт, бо їх з задоволенням споживає мій старший без будь-яких наслідків. В їхніх шоколадних цукерках щось мені бракує.

Про "Шекспір" - приємно відзначати, що деякі заклади з плином часу не псуються, а вдосконалюються. З моїми активними монстрами у "Шекспірі" рятує дитячий майданчик та закрита територія.
Кухня: "телятина у гранатовому соусі" - на висоті, овочі з мангалу - супер, курячі котлетки з сиром - діткам дуже сподобались. Власного морозива не роблять, тірамісу точно з маскарпоне, але зверху прикрашене вершковим кремом. Подобається мені в "Шекспірі".

Bursukanja
17.07.2011, 14:04
Подобається мені в "Шекспірі".
І мені подобається. Офіціантка зустріла нас із таким виразом обличчя, ніби прибули, меншою мірою, її близькі родичі. Направду щиро. Страви були смачні і вишукані. День тоді бум похмурий і холодний, ми сиділи на закритій терасі. Музика фонова, мелодійна, гарне сервірування. Все сподобалось. І оті альтанки-кущики-криничка на території дуже гарні і акуратні. Приємно кинути оком:girl_yes:

Завдаток (невеликий) кудись пропав
У нас там також "цікаво" вийшло. Замовляли банкет чоловікові на д/н. Мало бути 18 людей. Але, як звиклє, у когось шось не склалось/захворіла бабуся, і кількість народу зменшилась. Уранці дня, коли мала відбутись імпреза, заносили туди соки/спиртні напої і попередили, що нас буде 14, попрохавши перерахувати кількість страв. М’яко кажучи, дууууже здивувались, коли помітили стіл довжелезний, засервірований явно на заздалегідь задекларовану кількість гостей. Страв також було відповідно....Сума, звісно, була на 1,5 тис. грн. більшою. Не хотілось йти щось з’ясовути, тим паче, шо всі страви, які залишились, нам чемно і чесно запакували з собо. Я поділилась ними із родичами, ну і ще впродовж тижня мала що наминати:girl_yes:

Alicia
18.07.2011, 12:08
Вчора ходили на піцу в Пінокіо, що в проїзді Крива Липа. Нічого холодного, крім соку сандора у них не було...ні чаю холодного, ні мохіто безалкогольного. Сказали, що поламався холодильник. Поки чекали на піцу, за сусідній столик принесли два мохіто! На моє питання, чому нам відмовили у цьому замовленні, офіціант розгублено пробубнів, що то просто замовляли у самого бармена, і він знайшов ще трошки льоду, але вже більше немає.
Сам офіціант якийсь занадто активний. Ми не встигали взяти серветочку, як він вже біг її забирати, або тарілочку, стаканчик, в якому ще був напій, таке враження, що хотів нас пошвидше витурити, або навпаки, був занадто старанним.
Ну і сама піца - :girl_nea:...Пересмажена була, пахла пригорівшим тістом...Мені не сподобалося в Пінокіо взагалі. Більше туди навряд чи піду.

bora
18.07.2011, 17:03
Уранці дня, коли мала відбутись імпреза, заносили туди соки/спиртні напої і попередили, що нас буде 14

Я думаю, що саме в той самий день навряд чи можливо змінити ситуацію з кількістю персон. Нерідко так неприємно на весіллях, коли оплата чимала за ресторани теж, а зо 10 людей не приходить. Виходить в нікуди купа грошей. Але все вже придбане додатково під бенкет. Думаю єдине, що можна зменшити - це к-сть соків, алкоголю і ймовірно деяких закусок-маринадів, які їм завчасно не треба було дуже з надлишком закуповувати або які в них не зіпсуються. Але то треба чітко сказати чого і скільки не додавати. Я так собі бачу вихід з ситуації.

cream
18.07.2011, 17:47
А ми були в неділю в "Челентано" на Саксаганського, приємно посміхнена обслуга і повна її ж неуважність((. Доки чоловік вивчав меню, я замовила собі салат + вино + піцу. Піцу принесли через дві хвилини холодну, я її з"їла (була голодною і не мала бажання робити якісь реверанси), потім чоловік зробив замовлення для себе і для малої, пройшов якийсь час принесли йому піцу, а тоді аж мій салат (доречі такий собі)!!! Фруктовий десерт дитина так і не побачила(. Ми попросили рахунок, і там побачили салатик для малої, про це "уважні" офіціанти не забули. Молодці!
Інтер"єр прикольний (успадкували від попереднтого ресто), а маню мало чим відрізняється від звиклого всім "Челентано".

Bursukanja
18.07.2011, 18:56
Я думаю, що саме в той самий день навряд чи можливо змінити ситуацію з кількістю персон
Справа у тому, що на момент складання замовлення (за два тижні заздалегідь) попросили про можливість скорегувати кількість гостей безпосередньо напередодні імпрези (майже всі гості мали прибути з іншого міста). Менеджер П. Олександр запевнив, що "звісно-звісно" і зробив із точністю до навпаки. Але ми все одно залишились задоволеними, бо смачно, оригінально, цікаво. З’ясовувати щось не хотілось, бо, як то кажуть, "взяв вовк корову, най бере й теля!":girl_wink:

Sokolova
19.07.2011, 11:18
хочеться якусь невеличку гостину зробити в затишному ресторанчику в р-н Левандівка, Привокзальна чи Мотозавод
Я 2 роки назад святкувала своє ДН в ресторані Босфор (район Левандівки, здається вул. Гвоздьова), красивий зал (в середині не палять), хороша обслуга, кухня турецька+українська. Коли замовили меню, адміністратор подарив картку постійного клієнта зі знижкою.
В районі мотозоводо - ресторан Тартак в укр.стилі + у них тепер своя цукерня. Він уже давно працює, якість обслуовування і рівень кухні незмінні. Там завжди суперово.

Lira
19.07.2011, 11:41
Напишу враження про пастерію Bianco Rosso. Якраз вчора вечеряли там з чоловіком. Зразу скажу що ми рідко їмо поза домом, бо вегетаріанці і з тим тяжко, але часом собі якісь вилазки влаштовуємо.
Назагал враження непогані. Прохолодно, інтер"єр симпатичний, хоч столики і досить близько між собою стоять і добре чути про що балакають сусіди. Словом атмосфера на інтимний лад не налаштовує, але і не напружує.
Офіціанти дуже молоді-розмовляють завченими фразами і дуже стараються бути "класними офіціантами". Якщо в такому дусі будуть продовжувати рік-два, їх запал до вдосконалення не згасне і досвід додасть їм невимушеності- будуть в пастерії чудові офіціанти :)
Але зрештою в закладі італійської кухні важливі не ці деталі, а сама їжа. Суп капучіно з білих грибів був МЕГА. Як в подачі (взяла собі на замітку зробити таке вдома) так і на смак. Салат Капрезе зіпсувати тяжко. А от лазанья зі шпинатом мене розчарувала:(. Оскільки тут у Львові не проблема дістати італійські продукти, то нашіт господині уже набили руку як на лазаньях-канелоні-піцах, так і на Тірамісу. Так от на всяких домашних гостинах, в тому числі і на своїх (скромно- так я теж вмію готувати смачну лазанью) цю страву я куштувала в значно смачнішому варіанті. Реально вона була пріснувата, сухувата і негармонійна. Італійські страви все таки повинні радувати смаком пристрасті і радості життя,що про лазанью в даному випадку сказати не можна. Чоловік замовляав пасту песто- то вона була значно смачнішою, але все одно не такою ароматною, як би годилося. До десертів справа не дійшла- бо шлунок не бездонний :).
Висновок.
На якийсь суп і на десерт я туди ще би заглянула. Пасту і лазанью, щоб не розчаровуватися, краще готуватиму сама. Все таки італійські страви- це не фаст фуд, а мусять бути зроблені з любов"ю.
Ага. забула ЛИМОНАД!!!!! лимонно-лаймовий. Окреме соле міо :) просто пісня...
таки піду туди ще раз:)

bora
19.07.2011, 11:53
Пасту
Болоньєзе мені там сподобалася. Єдине, що в нас не звикла до одного нюансу - коли мені її подали тут же підбіг другий офіціант до моєї тарілки. я аж підскочила від несподіванки. )) А це він пармезаном при мені затирав пасту.))

Svjatkova
19.07.2011, 13:39
Sokolova Дякую за інформацію! півторароки назад були в Босфорі на великому по к-ті гостей ДН... То чесно кажучи. враження не дуже хороші(( салати ще півбіди, а м"ясо просто жах - мало того,що абсолютно сире, то щей гірке. Музика грала так голосно, що іменник просив зробити тихіше, бо направду децебели зашкалювали)) Тому цей варіант не розглядаю..)) Хотілося б ще про ТАРТАК почути відгуки, бо ніколи там не була, а на фото все дуже гарно виглядає))

fragolina
19.07.2011, 14:44
Ми в Босфорі святкували 2 роки малому, нам обіцяли музикантів, а вони не прийшли, отож були без музики.
Кухня ніяка , шашлик з баранини не можливо було прожувати. Лишився на тарілках.
Більше туда не ходимо.

innamorata
19.07.2011, 14:59
про ТАРТАК почути відгуки, бо ніколи там не була, а на фото все дуже гарно виглядає
Святкували там весілля моєї коліжанки. Враження тільки позитивні. Правда то було майже два роки тому....

cream
19.07.2011, 16:35
Босфор би не радила (мені не сподобалось, якось не затишно і ціни дещо завищені), а Тартак цілком відповідає вашим вимогам. Ще б запропонувала "На озері", але то варіант "папрощє" (тобто, якщо у режимі економії).

fragolina
19.07.2011, 20:38
зараз "На озері" на Левандівці зовсім не економ ціни, шашлик 300 грн. за кг, банкет коштує від 170 грн на людину. Солодке своє не дозволяють бо в них є кондитерський цех.

cream
19.07.2011, 20:51
зараз "На озері" на Левандівці зовсім не економ ціни
Перепрошую, може щось змінилось. Тато мій там 2 роки тому святкував день наро у альтанці, було десь 10-12 чоловік - зплатили близько 800 - 1000 грн., на столі були салати + яась там картопля + шашлик, алколь і солодке пиносили самі. Та той час це було дешево хоч і не супер смачно((

Bublyk
20.07.2011, 13:38
а про торт - я мала на увазі, що ми й попросили тоненькі. щоб хтось не подумав, що 76 грн то за пів торта
Ну не знаю, недавно брали в "Фраєрці" півторта Чорнослив додому, то заплатили 150 грн (він високий і важкий), а перед тим брали по пів Яблучного і Вишневого, то разом заплатили біля 200 грн... З Вашого рахунку виходить, що в них кава дуже дорога, чи обслуговування? Непонятненько :unknown:
А креми в них дійсно такі ніби масляні. Це мої улюблені, так що мені простіше :)

wchasluva
20.07.2011, 14:47
Підкажіть, будь-ласка, чи комфортно в Соняхах коли багато відвідувачів?
Особисто я там святкувала розписку. То все сподобалось і ніхто нам не заважав.
Знайомі були на ДН то казали, що їм було мало місця для танців.

Artemida
20.07.2011, 15:43
Хотілося б ще про ТАРТАК почути відгуки, бо ніколи там не була, а на фото все дуже гарно виглядає)
Тартак практично навпроти мого будинку. Там завжди повно машин, що в обідню пору, що ввечері. Це значить, що людям подобається. Особисто мені також подабається, не раз там була на святкуваннях і просто на каві. Обслуговування хороше, їжа смачна, правда незнаю які там зараз ціни, давненько не заглядала.

---------- Додано в 14:43 ---------- Попередній допис був написаний в 14:40 ----------

Босфор би не радила

В Босфорі останній раз була років зо три тому. Мені тоді там дуже подобалось, особливо турецька кухня. Певно щось помінялось, раз стільки негативних відгуків. Непогано знаю власника цього закладу, треба при нагоді сказати. нехай виправляється:girl_smile:

Vероніка
20.07.2011, 16:53
З Вашого рахунку виходить, що в них кава дуже дорога, чи обслуговування? Непонятненько
Ну для мене теж 76 грн. за каву і торт дорогувато, так що це все відносно ...

zabawa
20.07.2011, 18:03
В Тартаку дуже багато разів відмічав чоловік всяких забав (сам-бо з роботи, в чоловічій компанії)- завжди задаволені були. Не знаю чи це правда, просто чула таке, що кухня там зараз чуть гірша, бо кухарі перейшли в Соняхи (чи дехто, з них, чи шеф-повар, але це на рівні ОБС).
На рахунок, "На озері", теж багатенько відмічали там всілякі сімейні забави - то загалом, без особливих претензій, ціни - середні, обслуга теж, відносно близько біля дому, тому там зупинялися з вибором.
Єдине, одного разу сказала, що гостей буде -10/11, то вже коли прийшли, таки нас було 10, офіціанти це прекрасно бачили, і на горяче друге нам принесли зайву страву. Сказали:"Ви ж сказали, що вас буде 10-11, от вам і 11 других..." Хоча перед тим всього нам приносили по 10порцій, а тут перемудрили...
Не хотіла сперечатися, заплатила за зайву порцію, і понесла її до хати.:girl_yes:

Insolence
20.07.2011, 18:26
Ну для мене теж 76 грн. за каву і торт дорогувато, так що це все відносно .
у Глорія Джинсі у нас середній рахунок за 2 кави у паперових стаканчиках і 2 куски середньопаршивих пляцків. чи то пак тортвів, виходить завжди близько 80-90 грн. так що все відносно.

Kasia
20.07.2011, 20:52
Ну не знаю, недавно брали в "Фраєрці"
зміст мені писати не правду? написала як є. на наступний раз зауважу скільки кава і скільки торти.

Грильяжка
20.07.2011, 21:51
А я останнім часом полюбила ходити на каву в "Віденку", хто б що не говорив, люблю їхні сирники, каву по-віденськи, м"яско там смачне завжди, салатики і обслуговування приємне..для ділових зустрічей саме то.

Svitlanka
20.07.2011, 21:59
У Фраєрці тортики, якщо не помиляюсь, від 12 грн./100 гр. - впринципі, нормальна ціна. Торти високі, тому наврятчи вийде менше 150 гр.... Кава десь 12-18 грн, може деяка дорожче. Ніби стандартні ціни. Хіба щось змінилось вже.

marianast
22.07.2011, 17:11
"Веселі пеньки"
нормальний заклад. диферамби співати нема за що, критикувати теж. принаймні я не стикалась. Готують досить смачно. Хоча ми складних страв там ніколи не замовляєм, їздим переважно на шашлик, якісь овочі, салати, бульбочка. Люблю в них грибову зупку. Ціни не кусаються. Бармен хворіє на перегляд телевізора, або прослуховування музики при дуже великій гучності, але як нагадати йому щоб скрутив звук - слухається. То якщо ви у залі сидіти будете.

Skaliaria
22.07.2011, 22:10
нормальний заклад
Дуже дякую :) "Налили" бальзам на душу :) Вчора замовили там один зал ( скляний) для ДН. Власниця склала нам меню, дуже привітно з нами обійшлися. Ціни нормальні, за досить невелику суму з чоловіка, вийшло досить велике меню ( з шашликом, грибною зупкою і ін. смаколиками). Одним словом враження залишилось хороше, сподіваюсь, що в кінці серпня поділюсь хорошими відгуками.

Незабудка
23.07.2011, 14:24
Ще раз про "The Гриль" :)
В п'ятницю і неділю, з 20.00 до 22.00, коли у верхньому залі відбувається виступ рок-групи, мінімальне замовлення з однієї особи - 75 грн. Це якесь недавнє нововведення, але я їх у цьому питанні повністю розумію.

Про офіціантів. Вчора нас обслуговувала Ірина, яка бездоганно орієнтувалася в меню, могла компетентно порадити страви.

Їжа, як завжди, смачна; жива музика та атмосфера, яку створює фронт-мен групи - просто чудова :girl_tender:

Єдиним "непорозумінням" стало додаткових +100 грн. до рахунку - це нам "в нагрузку" додали ще 4х50 віскі. Хі-хі.. Ну да, ми усі були не абсолютно тверезі, але скільки випили віскі, пам'ятали дуже добре. Непорозуміння швидко владнали, пояснивши якоюсь помилкою. Офіціант вибачилась. Ну то ми вже це їй пробачили, враховуючи те, що нам не вписали в чек 2 пива.. Коротше, з математикою та підрахунками випитого у них там явний напряг. Для себе зробили висновок на майбутнє, що ніж замовляти 2х50 віскі, потім ще 3х50, згодом ще 2х50, краще одразу замовити 350 г. А то і самим важко пам'ятати, скільки саме "по 50" було замовлено протягом вечора, та й офіціанти завжди схильні рахувати в більшу сторону :girl_wink:

А, і ще. Сподівалась нарешті замінити свою тимчасову картку постійною - зі знижкою 10%, а нема карток:girl_devil: Обіцяли на наступний тиждень. Ню-ню..

innamorata
23.07.2011, 14:42
Вчора заходила в Прагу на сирник з чаєм.... Ну, що можу сказати, чай відмінний, а от сирник.... якщо чесно, ще ніколи за все своє життя такого недоброго не їла. Він був з т.зв. "перегрітого" сиру, тобто простіше кажучи - гумового, з величезних грудочок. Не смачний, не легкий і вже точно не ніжний. Фе. Більше на солодке туди ні ногою.:girl_nea: І ціна доречі за то діло не з дешевих.

Юстина
24.07.2011, 16:38
Специфіка роботи мого чоловіка дозволяє бачити більшість злачних закладів "ізнутрі", так сказать. Я вже знаю точно, що ніколи мені не нічого не влізе в рот в Криївці і Япі. В першій антисанітарія на кухні жахлива, щурі бігають табунами, в загальний узвар вічно щось падає і то все дістається руками, а узвар ми чемно смакуємо і т.д. В Япі підлога в кухні така брудна і тлуста, що елементарно можна гепнутися, в цеху розробки риби якісь майсти щось там сверлили і та вся краса летіла на майбутні наші ролли, а в підвалі довший час лежав неживий :khomyak:, бо всі бридилися його забрати. Неприємно, знаю, але майте на увазі. Приклад чистоти і охайності - Кумпель. Кухня блищить, кухарі в білому, вищий рівень, одним словом.

Olka Sherolka
24.07.2011, 17:03
Вчора знову була в Світі кави, але наче вперше - зазвичай приходила туди або з компанією, або з куліжанкою і зазвичай заклад був переповнений - черги, шум, роздратовані офіціанти. А от вчора забаглося мені шоколаду по-віденськи, тож потягнула чоловіка із його батьками туди. Коли підійшли я спочатку засмутилася - на вулиці всі столики були зайняті, от я і подумала що в приміщені так само. Але вирішили таки глянути. А всередині - пустісінько! ми сиділи на другому поверсі самі, всі вікна були відкриті тому душно не було, офіціанти були уважні до єдиних на поверсі клієнтів, все було смачнюче (зрештою як завжди). Так що я була дико задоволена як своїм шоколадом, так і можливістю в суботній вечір посидіти без шуму в самому центрі, порозгядати нові картини, інтерєр, а свекри мали можливість відчути львівський кавовий колорит у всій красі :) а коли виходили повз вщент зайняті і наскрізь прокурені столики на вулиці - ще раз переконались що нам таки пощастило :)

Bogdanka
24.07.2011, 17:19
були сьогодні в Пивко і Мяско
риба дорадо супер, пиво смачне, бургер зі слів чоловіка супер
з трьох разів, що була тут - 2 рази дуже сподобалось, раз було так собі

Wonder
24.07.2011, 20:51
Вчора заходила в Прагу на сирник з чаєм.... Ну, що можу сказати, чай відмінний, а от сирник.... якщо чесно, ще ніколи за все своє життя такого недоброго не їла. Він був з т.зв. "перегрітого" сиру, тобто простіше кажучи - гумового, з величезних грудочок. Не смачний, не легкий і вже точно не ніжний. Фе. Більше на солодке туди ні ногою. І ціна доречі за то діло не з дешевих.
ніколи не їла там сирник (не дуже люблю впринципі), але їла там Наполеон і еклери з білим кремом, як на мене смакота :girl_yes2: особливо еклери я взагалі фанат еклерів, ці просто мегасмачні, шкода що не завжди бувають
та і атмосфера там приємна, хоча бувала там лише вдень :)

Іриска
24.07.2011, 21:23
Ще раз про "The Гриль"
от захотілось мені нинька М"ЯСАААА....... думали їхати на шашлик кудись, Хутірець на Хуторівці - весілля, Гопак - не було місця, думали Соняхи - трохи далеко..... Поїхали в The Гриль. Загалом тверде 4. Споч. про страви: овочі гриль - даром викинуті 30 грн., ніякі, несмачні, сирі; я брала Свинину по-китайськи в солодкому соусі - мега смачне, соковите.... ну ще б на нього сходила; картопля їхня фірмова дольками з часником - також мега))) чоловік брав яловичину по-в"єтнамськи чи щось таке - тверде і несмачне, так само як їх пиво фірмове - не лізло і все! реально взявши два стейки і дві картоплі ми щось ну дуже об"їлись.... Загалом з пивом і 2 соками - 260 грн. Задоволені 50/50. Офіціантка на деякі питання відповідала, що не знає, бо не куштувала... ми просто посміялись і все(( Інтер"єр внизу - не викликав ніяких особливих емоцій. А от туалет - так, причому негативні. Брудний !!!рушник, який висів на гачку, розкидані по туалеті папірці, відро просте на туал. папір без кришки..... Ну могли реально щось краще зробити і по санітарних нормах!!! Можливо ще зайду колись))

Незабудка
24.07.2011, 21:43
овочі гриль - даром викинуті 30 грн., ніякі, несмачні, сирі
А що саме ви брали: "Овочеву смажену тарілку (шампіньйони, кільця цибулеві, морква)" (ц. 30 грн.) чи "Овочі The ГРИЛЬ" (ц. 30 грн.)?
Бо я завжди-завжди беру "Овочі The ГРИЛЬ" - дуже смакує :girl_tender: Хоча вони дійсно можуть здатися сируватими, бо досить-таки соковиті. Але мені це навпаки імпонує. Мабуть, справа особистого смаку.

А от коли недавно спитали офіціантку, чи варто спробувати "Овочеву смажену тарілку", то вона все ж таки порадила не зраджувати "Овочам The ГРИЛЬ", мовляв, вони набагато смачніші.
їх пиво фірмове - не лізло і все!
Мене особисто цілком влаштовує їхнє "The ГРИЛЬ біле". А ви яке куштували?
А от туалет - так, причому негативні. Брудний !!!
Погоджуюсь. Одного разу теж "пощастило" натрапити на безпорядок у їхньому туалеті. Хоча от минулої п'ятниці там все було гуд... Може, від зміни залежить?

Іриска
24.07.2011, 22:04
чи "Овочі The ГРИЛЬ" (ц. 30 грн.)?

Хоча вони дійсно можуть здатися сируватими
саме їх, я знаю, що вони мають бути соковиті, але ж не сирі.... ми дуже любимо овочі гриль, часто самі готуєм, до друзів їздимо, де татко їх нам постійно готує... не те і все)))) діло смаку може - не знаю.

їхнє "The ГРИЛЬ біле"
саме воно, ну може мій муж дуже вибагливий, може))))
на безпорядок у їхньому туалеті. ну це навіть не безпорядок, а порушення всіх норм. Ми були з малим, то я не знала, як його в тому туалеті повернути, щоб ніц не зробив..... які тканинні рушники у такому закладі??? як може стояти звичайне відро без !!!кришки в туалеті на папір... яким, Ви самі знаєте, що роблять? це моя особиста думка - заклади такого рівня, повинні його дотримуватись у всьому, а не лише у цінах на страви!!! ІМХО))

Bursukanja
25.07.2011, 11:24
У суботу також були у "Грилі". Зробили замовлення (салати, мняско, картоплю дольками, пиво), то чекати довелось більш як півгодини. А у нижньому залі ми були самі, тобто, напливу відвідувачів не спостерігалось...Просили хлібчик - забула за нього офіціантка, довелось нагадувати; стейки принесли, побажавши "смачного" - а картоплі нема...Знову ж таки, нагадали - принесла. Пепер-стейк -мега пекучий (ну і чого мене на нього потягло?), це, як казав Карлсон, "страва для ковтачів вогню":girl_crazy:
Учора згадалась, що хвалили піцерію "Чао белла" на Вірменській. Пішли. Виключно позитивні враження! Замовлення було виконане просто блискавично, а це два салатики "Капрезе" (смачні, хоча, впринципі, їх складно зіпсути), дві гарячі канапки із прошуто та моцарелою (мням) і піца. Остання, як сказав чоловік, "бідненька", але то він порівнює із своєю улюбленою з "Папероні" (назамовляє на ту піццу віз і маленьку тєлєжку інгредієнтів, і вона виходить аж занадто товстою і дуже калорійною, мені після неї зле). Тісто смачненьке і хрустке. І обслуговування приємне.
Ну і про десерти - не обійшлось без "Вероніки". Ох і нервує мене їхнє обслуговування!:girl_devil: Прийшли, стоїмо перед вітриною. За прилавком тусується п’ять (!!!) цьоток, але жодна уваги на нас не звертає. За хвилин шість одна спромоглась взяти у нас замовлення (чотири види тортиків, каву, капучіно, коньяк). Сіли за столики, чекаємо. За 15 хвилин приносить напої, бажає "смачного" і йде собі. Тортів не видко!! Ще за 10 хвилин (кава вже, звісно, зимна) нагадуємо про себе, приносять, йой, ура!! Те саме із рахунком. Чекали-чекали, остобісіло, пішли, заплатили. Але торти бомбезні, шо правда...Торт "Амадей" такий вишуканий, багатий, шо ледь тарілку з-під нього не з’їла. Блін, ну от якби не космічний смак їхніх солодощів, фіг би терпіла і те обслуговування, і той контингент вульгарно-пихатих мєстних і гастєй горада Львова:bomb:

natorella
25.07.2011, 11:30
якби не космічний смак їхніх солодощів, фіг би терпіла і те обслуговування
по ідеї чим смачніше, чим популярніше, чим попсовіше, то тим більше, перепрошую, мають в писок заглядати.
а в нас як завжди. ті розрекламовані кнайпи так деруть носа, ніби мають як мінімум 3 мішленівські зірки

tasha
25.07.2011, 17:11
Ох і нервує мене їхнє обслуговування! Прийшли, стоїмо перед вітриною. За прилавком тусується п’ять (!!!) цьоток, але жодна уваги на нас не звертає.

А я думала, то вони хібя мене ігнорують, раз навіть хотіла запитати, може я плащ невидимку одягнула і вони мене не бачуть.

Ну чому ситуація в підвалі кардинально інша?

Alicia
25.07.2011, 17:57
що не знає, бо не куштувала...
Мене така відповідь чекала в майстерні шоколаду. Сама там ніколи нічого не купую, але нещодавно привели туди сестричку з штатів, щоб спробувала шоколаду ручної роботи. На вході нам хлопець так ввічливо сказав: Вітаємо у майстерні шоколаду! Запрошуємо на другий поверх у наш магазин!
Ми пішли, почали питати, з чим та чи інша цукерка, і відповідь була: Я їх не куштувала. І всім видом дівчина показувала, що її всі покупці задовбали. З таким придихом і зітханнями відповідала: Ну от ця з кокосом, а в цій горішок є.:girl_emo:
Так і хотілося потім тому хлопецеві, що нас на першому поверсі зустрів, сказати, що з такими продавцями у них ніхто нічого купувати не буде.:girl_nea:
"Вероніки"
Ми живемо навпроти Вероніки, але ходимо тільки на Староєврейську в Цукерню. Не порівняти якість солодощів, на мою думку. Таке враження, що у них клієнтів стало менше, і ті торти залежуються, не такі свіжі...І саме "Амадей" мені ТАК не сподобався, що ми ще досі по-приколу згадуємо, така назва гарна, а ці горіхи волоські там - :n:. Хоча, то вже індивідуально...в кого які вподобання. А в Цукерні нещодавно замовила кремівку, але чомусь думала, що він з додаванням какао, а коли принесли біленький тортик, я перепитала, чи то точно кремівка. Офіціантка одразу зрозуміла, що я мала на увазі такий схожий тортик "капучіно" і без питань принесла мені іншу порцію. Приємно!:girl_tender:
Хотіли у них весільний торт замовляти, але там ціна виходить!:khomyak::khomyak::khomyak:

cream
26.07.2011, 10:13
абігла вчора з чоловіком у нову піцерію в "Кінг Кросі" - повний відстій! Шеф-повар, мабуть, обожнює солодкий перець, цей овоч (який я люблю) присутній майже у кожномі салаті, тому для тих хто не любить перчик і не їсть м"яса, буде важко щось собі підібрати. На піцу треба було чекати 40 хв., ми відмовились, вино несли 15 хв., салат несмачний, а от паста чоловікові засмакувала. Офіціантка неуважна. Одним словом, надалі і ще сильніше захоплююсь "Ла П'яцою". Там все на рівні.

Chortenia
27.07.2011, 14:56
Порадьте, будь ласка, якийсь заклад. де смачно готують морепродукти.

fragolina
27.07.2011, 16:04
Цікавлять відгуки про ресторан "Герольд" по вул. Панча. Яка кухня, що варто спробувати?

Bonita
28.07.2011, 16:56
Відкрила для себе новий паб на Дудаєва "4 friends". Кухня смачна, хоч і вибір не великий, дуже сподобався стейк зі свинини, ніжний і просмажений в міру. Овочі гриль такі, як всюди, але до них подали, щось таке (навіть не знаю що, схоже на олію зі спеціями) смачненьке і гостре. Порції великі, як для мене аж занадто, мені з головою вистачило б і половини стейка. Пооціновувачам віскі там сподобається, вибір шаленний, як кажуть "до кольору до вибору". Ціни середні, як для Львову, за вечерю на двох вийшло 190грн (брали стейки, картоплю, овочі гриль, їхнє фірмове друге, 2 пива і воду). Тільки зали не дуже великі, на вихідних буває шумно і гамірно, хоча для компанії 6-8 чоловік, можна замовити столик в окремому залі, де їх тільки 2. Працює в будні до 1ночі, на вихідні цілодобово.

Wonder
28.07.2011, 17:00
Працює в будні до 1ночі, на вихідні цілодобово
а ми сиділи недавно в четверг до 1.30 точно :girl_yes2: і ніхто не виганяв
там якась компанія дівчат взагалі на всю ніч залишалась

ckorpionsha
28.07.2011, 17:05
Чоловік десь місяць назад приніс Тірамісу з Вероніки. Дівчата, яка то смакота!!!Саме їхнє. Кусок вийшов 60 грн. Пішли недавно туди, хотіли з кавою посмакувати ще, а його не було. Казали дівчата, що розбирають до обіду. Кращого Тірамісу я не коштувала.

Klava
29.07.2011, 10:25
А ми вчора були в "Пивному саду". Востаннє заходила певно роки два тому. Приємно, що кухня смачна так і лишилась. А от з обслуговуваннях халепа - офіціант 30 хв. ніс нас рахунок. А коли я вишла з малим вже на вулицю погуляти (він вже не міг всидіти), виявилось, що він там стоїть і курить :girl_devil:

Molecule
30.07.2011, 14:54
З друзями часто ходимо в Дзигу,дуже мені там подобається.

А от з чоловіком дуже нам полюбилися вареники в КінгКросі,на вихідних частенько там буваємо.

сніжна
30.07.2011, 15:27
Приємно, що кухня смачна так і лишилась. А от з обслуговуваннях халепа - офіціант 30 хв. ніс нас рахунок.
а нам там востаннє зовсім не сподобалося.Кухня на "4", а от обслуговування- явно кульгає. Було занято лише три столики,причому на двох з них пили лише пиво з чіпсами. Ми робили велике замовленя, то меню чекали дового і нудно, на страви чекали 40 хвилин і недивлячись на те, що офіціант бігав через наш столик на кухню, його щось допроситися чи дочекатися- нереально. Ще кілька років тому там було явно краще. Тепер бажання прийти до них ще раз не виникає.

malunka
30.07.2011, 15:49
Щодо десертів, то як на мене найсмачніше все таки у Цукерні на Вірменський, ммм..обожнює їх наполеон і штрудель з вишнею з ванільною підливкою:girl_tender:, а от у Вероніці вважаю, що ціни вже занадто дорогі і офіціантки себе не дуже привітливо поводять.

kati
30.07.2011, 22:10
А часом ніхто не в курсах....на Сихові біля Шувару побудували окремо стоячий заклад, вивіска ВЕРОНІКА...наразі ще не відчинені, а я от думаю/гадаю, чи це буде та сама Вероніка, чи то хтось не придумав просто іншої назви. Взагалі якщо то дійсно ТА вероніка- то місце досить дивне, практичено на зупинці, взагалі там якось воно не пляше( хоч і було б прикольно)

Artemida
30.07.2011, 22:40
це буде та сама Вероніка, чи то хтось не придумав просто іншої назви

Ми минулого тижня були в "Вероніці" в центрі і тут мій муж каже: " На Сихові біля Шувару скоро відкривають таку саму кондитерську":girl_smile: Хтось йому з знайомих розказував. Так що певно та сама. Хоча може і збіг, подивимось:girl_smile:

simona
30.07.2011, 22:41
не знаю чого так всі в захваті від "Амадеуса" для мене там нічого особливого, обслуговуування не сподобалось треба було чекати на все досить, уваги зеро, туалет на трієчку, кухня - як кухня просто смачна, музика - для мене заголосно, а ну один з позитивів наш мер і випивша Караванська, яка перекрикала музику. Загалом оцінка - 4 з маленьким мінусом

Lady_Opium
30.07.2011, 22:45
А часом ніхто не в курсах....на Сихові біля Шувару побудували окремо стоячий заклад, вивіска ВЕРОНІКА...наразі ще не відчинені, а я от думаю/гадаю, чи це буде та сама Вероніка, чи то хтось не придумав просто іншої назви.
можна сказати, що то буде філіал:) - знаю від "директорів" самої Вероніки

Bogdanka
30.07.2011, 22:45
не знаю чого так всі в захваті від "Амадеуса"
повністю підтримаю
ціни захмарні - все решта
4 з маленьким мінусом
відповідно заклад ціна/якість не відповідний

AilataN
30.07.2011, 23:38
Була в Львівській брамі, на Дорошенка. Деруни- фу, хоча не розумію яким чином можна зіпсути деруни і грибну підливку. Це ж класична класика.
Офіціант нам явно робив послугу. Хляп на стіл меню, хляп- попільничка, хляп- деруни...а, сік розвести водою? ну, я подумаю, що можна зробити...(це мої пріколи, засолодкий мені сік))
я ,в принципі, не балувана, але хамське поводження відчутне. Основне- була з кумою, яка за 2 дні перед святкувала там д.н., теж казала, що зверхність хамська сквозила аж по плечах, але ми такі люди, що вміємо забавитись хоч в брамі, хоч в лістарані, то нам нормуль!але туди я більш не піду.

сніжна
31.07.2011, 15:08
певно та сама. Хоча може і збіг,
взагалі, згідно чинного законодавства заборонено реєструвати підприємства, які здійснюють однакову чи схожу діяльність з однаковми назвами. З метою недопущення подібного , Державний реєстратор при реєстрації підприємств проводить відповідну перевірку назв. Так, що ймовірно, це мала би бути та сама "Вероніка" ( якщо це планується відкривати власне заклад харчування)

pravovuk
31.07.2011, 16:13
Мені дуже подобається Ресторан "Василина" в Винниках. Затишно, смачна кухня, дуже ввічливі офіціанти.

enigma
31.07.2011, 17:36
взагалі, згідно чинного законодавства заборонено реєструвати підприємства, які здійснюють однакову чи схожу діяльність з однаковми назвами. З метою недопущення подібного , Державний реєстратор при реєстрації підприємств проводить відповідну перевірку назв. Так, що ймовірно, це мала би бути та сама "Вероніка" ( якщо це планується відкривати власне заклад харчування)

Я щось думаю, то трохи інакше працює. Підприємство мусить мати унікальну назву, але це підприємство може мати "точки" і називати їх як заманеться. Наприклад, ТзОВ "Маруся" володіє кафе "Маруся" і ТзОВ "Наталя" володіє кафе "Маруся". А по суті підприємства різні і мають різні унікальні назви. Просто слабо віриться, що в Україні нема двох кафе, скажімо, з назвою "Лілея" чи там "Смачна кухня".

Цитрина
31.07.2011, 18:12
Вершки у "Золотому вепрі" - це казка! Дякую дівчатам, які тут рекомендували їх.
І як я за всі роки життя у Львові їх не пробувала :)

Darcy
31.07.2011, 20:04
Може трошки не в тему, але порадьте будь-ласка щось типу "Бухти Вікінгів", де можна зняти альтанку (прибл. 10 чол), мангал, і привезти свою їжу. Бажано щоб недалеко добиратись, не більше 20 км за містом. Наперед вдячна!

Тетянка
31.07.2011, 20:18
щось типу "Бухти Вікінгів", де можна зняти альтанку (прибл. 10 чол), мангал, і привезти свою їжу
Пустомити, "Озерний край" - минулого року замовляли там альтанку, то тоді в"їзд на територію (пляж) безкоштовний, є озеро, чоловік плавав, піщаний пляж.

Mavpysuk
31.07.2011, 22:10
Може трошки не в тему, але порадьте будь-ласка щось типу "Бухти Вікінгів", де можна зняти альтанку (прибл. 10 чол), мангал, і привезти свою їжу. Бажано щоб недалеко добиратись, не більше 20 км за містом. Наперед вдячна!
а мені в Чарівній Долині в Родатичах подобається...

Darcy
31.07.2011, 22:46
в Чарівній Долині
а там можна зі свою їжею? щось я в них на сайті не бачила оренди альтанок....

Mavpysuk
31.07.2011, 22:50
Передзвоніть, на сайті є контактний номер...я була там на весіллі, тому не знаю правил...але бачила як люди приїздили в альтанки з своїми продуктами...

Yoda
31.07.2011, 23:18

Можна. Я на сьогодні бронювала маленьку альтанку на 4 дорослих і 2 дітей. Ціна -50 гривень. Оренда мангалу теж в таку ціну. Там ще є велика альтанка, десь на 30 людей приблизно...але ціну на неї не знаю.

Darcy
31.07.2011, 23:31
UPD. Бажано щось поближче Родатичів, і щоб там якісь маршрутки їздили, бо власного транспорту немає((((

Svjatkova
01.08.2011, 11:09
Чи був хтось у бУМЕРАНГ?? Бо чула лише зі слів, що дуже смачний шашлик та можна орендувати альтанку із своєю їжею... А як насправді?

Darcy
01.08.2011, 14:06
бУМЕРАНГ??
Там платиш 300 грн./день за велику альтанку (30 чол.) і по 50 грн./чол. замовляєш в них.
Про те, чи можна щось своє - не знаю...

Klava
02.08.2011, 20:49
паб на Дудаєва "4 friends"
- а є зал для некурців? бо ми б з дитиною пішли...

---------- Додано в 20:49 ---------- Попередній допис був написаний в 20:44 ----------

щось типу "Бухти Вікінгів"
Ми орендували альтанку цього ркоу у "Львівській Швейцарії", це зовсім близько біля Окружної. Платили 300 грн за велику альтанку (на 30 чол) з мангалом. Їжа своя. Пляж є піщаний. Правда озерце невелике, і людей може бути багато. Але якщо взяти альтанку подалі від пляжу виходить досить затишно.

Нюта
03.08.2011, 16:02
[/COLOR]паб на Дудаєва "4 friends"
- а є зал для некурців? бо ми б з дитиною пішли...
Ні немає. Але накурено там просто жахливо. Витяжка погано працює, мабуть. Склалося в мене враження, що там середній вік відвідувача років так 24.

Пупсик
05.08.2011, 15:00
Дівчата, порадьтеде якийсь заклад в українському стилі з доброю кухнею в межах міста.:girl_flag_of_truce::girl_flag_of_truce::gir l_flag_of_truce:Треба на завтра на компанію з 15 людей середнього і старшого віку. І будь мудрий, то ж купа весіль

ola-lyola
05.08.2011, 15:08
Дівчата, порадьтеде якийсь заклад в українському стилі з доброю кухнею в межах міста.
Гопак на Науковій, кухня там смачна, для такої кільеості людей можна окремий зал взяти. Або Гуцульський двір, але на завтра там може бути зайнято.

Зорянівонька
05.08.2011, 15:22
порадьтеде якийсь заклад в українському стилі з доброю кухнею в межах міста
Можу порадити хіба кафе (http://v.lviv.ua/catalog/food/kafe/na-soborniy.html)"На Соборній", там дизайн трохи в українському стилі, нормальна кухня, але простеньке. На 15 чол підійде зал на 2 поверсі. Якщо потрібне щось вишукане, то не підійде

rododendronia
05.08.2011, 16:27
Дівчата, порадьтеде якийсь заклад в українському стилі з доброю кухнею в межах міста.
Українська кухня, червона Рута на Сихові.

Зорянівонька
05.08.2011, 16:28
Ще згадала "Вертеп" на Масарика

Bogdanka
05.08.2011, 22:31
були нині в Фресці і кафе на Вірменській Брудершафт
Фреска - несмачно і погано. Мохіто - то лиш голосна назва
Брудершафт (це навпроти Пиво і Мяско) - кухня класна, офіціанти дивні
В Пиво і Мяско були зайняті 4 столики на вулиці, нам вже принесли їсти в Брудершафті, я спеціально ходила дивитись, лиш один з тих "зайнято" був зайнятий)) нічого не хочу сказати, але .... це не вперше у Львові зустрічаю. Хочеться вірити що направду зайнято))...

Kasia
05.08.2011, 23:03
все забуваю написати.була в Гопаку. овочі гриль не смакували.
офіціант попався хамовитий.

так щоб дуже погано то ні, але й не дуже добре.

п.с. гриль овочі в Геральді більше смакували.

ЦУКЕРКА
06.08.2011, 12:48
В Гопаку лише один Артур хамовитий, всі решта супер.Люблю цей заклад, але кухня залежить від зміни, одна і таж страва смакує одного разу, а наступного, абсолютно не то.

kati
06.08.2011, 22:18
в Геральді
була там лише раз на забаві( не мій то район) враження від кухні залишились найкращі. Такого смачного борща я точно більше ніде не іла. І взагалі всі страви дуже смачно приготовлені

Kasia
06.08.2011, 22:49
була там лише раз на забаві( не мій то район) враження від кухні залишились найкращі. Такого смачного борща я точно більше ніде не іла. І взагалі всі страви дуже смачно приготовлені
була 1 раз. і постійно згадую ту забаву.
ніколи не пю борщі/росоли на забавах - в Геральді вперше випила все.
шашлик і стейк , овочі гриль були смачнющі.
і особливо мене паразілі - закуски+салати. оселедець замовляли ще 2 рази, щоб донесли, і сало теж. а салати - то ваабще. ніяких олівє/шуба і т.д. - все дуже оригінальне.

але то був бенкет. не знаю як там на окремому обслуговуванні.

natorella
07.08.2011, 08:32
була 1 раз. і постійно згадую ту забаву

то був бенкет
приплюсуюсь
були на весіллі
сашці було місяців 5, і я хоч була не довго, але тааааааааааааак мені сподобалась їхня кухня

Kasia
07.08.2011, 10:44
для Цокотухи:ГерОльд біля Арсену на 700-років. в. Панча 7-б
http://welcome.lviv.ua/index.php?cat=infopolis_restorans&id=91

Tsokotukha
07.08.2011, 12:57
для Цокотухи
Дякую. Всі так захоплено описували, що я не втрималась. Замовили вже столик на вечір. То ж потім матиму власні враження.

kvVItKA
07.08.2011, 13:34
Всі так захоплено описували, що я не втрималась
і не кажіть, вже теж гострю зубки:girl_yes2:

Barbie
07.08.2011, 13:57
ГерОльд біля Арсену
Теж там була раз на забаві,то все було дуже смачно.Правда шашлик був затвердий,а так в загальному прийшла б ще раз туди:)

ЦУКЕРКА
07.08.2011, 14:16
В Гопаку завжди мякенький шашлик, деколи аж занадто,самому такий не зажарити ніколи,маю сумніви щодо його приготування,можливо додають який-сь розрихлювач, як наприклад рідкий дим до копченої рибки, як ви вважаете?А може помиляюсь я,смачно все ж таки!

Carpe diem
08.08.2011, 11:24
гриль овочі в Геральді більше смакували

на вихідних теж були в Геральді на забаві, кухня дійсно смачна, салати - пальчики оближеш! але от гриль овочі і запечена картопля у фользі були ну дуууууже в спеціях, аж пересолене якесь.
обслуговування на 4, а музикант - то взагалі окрема історія.))) у 8 почав грати ну як грати? включив ноут, підібрав потірбну фонограму, щось там підключив до синтезатора, а у 10 каже, все, остання пісня!!! і це при тому, що забав там було дві! добре, що у нас була інша шоу-програма на порядку денному( чи то вже нічному) ))

Kasia
08.08.2011, 11:32
знову була у Фраєрці.
таки то не моє кафе.
вщзяла еклери, тому що хвалили. крем аналогічний , як в тортах. як на мене він називається "масло з маслом". на жаль, в моєму розумінні , це не заварний крем.
чоловік дуже любить еклери. теж сказав що дуже жирний крем.
окрім форми подачі - ніц оригінального.

як то кажуть - на вкус и цвет фломастеры разные.:girl_wink:

Furore
09.08.2011, 20:27
Рекомендую заклад "Кулінарна студія" - ну дуже смачно!

kvVItKA
13.08.2011, 05:37
знову про Бянко Россо пастерію і знову позитив:girl_tender:. Малий засинав в авто, вдома готувати не хотілось, задзвонили по дорозі до цетру і замовили вечерю з собою, приїхали і за 20 хв від замовлення усьо забрали. Добре запаковане і смачне. Цезар порадував наявністю черрі (люблю коли в цьому салаті є помідорчики) і крім листків салату і руколли гілочка свіжого базиліку ммм, але соус не найкращий, що я куштувала. Салат з качки смачний, карбонара і ще якась паста з томатами і пармською шинкою мням. Досить непогані антіпасті: сподобались помідорчики з фетою, пршут з сиром, не засмакував сир в лососі; до баклажанів, кабачків, вялених помідорів я байдужа тому коментувати не берусь. Соррі, може щось не правильно назвала, бо замовляли не по меню то й назв не знаю. Свої можливості переоцінили і десерти чекають на ранок:)

LILY
13.08.2011, 08:23
дівчата хто знає в Озерном краї реально висидіти в дощ в бесідках чи помокнемо?

kvVItKA
13.08.2011, 14:27
десерти чекають на ранок
тірамісу дуже смачне, а от фруктовий торт ,який я дуууже хотіла спробувати довелось половину шматка викинути. Смачний був, поки мені не попалась якась ягода,що віддавала цвіллю. Торт, за словами мужа, був свіжий, бо мій кусок різали першим, але таке то

inka
13.08.2011, 19:53
Дівчатка, хто знає , яка "цінова політика" в Шашличному дворі"- перечитала гілочку, зрозуміла- що супер там. А ціни. хоч приблизно...:girl_yes:

wchasluva
15.08.2011, 22:21
в Шашличному дворі"- перечитала гілочку, зрозуміла- що супер там.
Недавно була там. шашличок супер мягенький і сочний. салати тоже були смачні і все свіже. Офіціантка гарно знала меню і ніколи про нас не забувала (ми сиділи на дворі).
Цін не знаю взагалі, друзі запросили посидіти, меню в очі не бачила.

shoelover
16.08.2011, 16:29
Рекомендую заклад "Кулінарна студія" - ну дуже смачно! погоджуюся! борщ в паляниці і пиріг зі шпинатом - дуже добрі! і порції як на Львів, більш ніж прийнятні. Особливо салат цезар - ним ми двоє з коліжанкою наїлися))

rododendronia
16.08.2011, 16:42
Дівчатка, хто знає , яка "цінова політика" в Шашличному дворі"
це той що в парку біля стадіону України ? Якщо так то я б сказала що дорогувато шашлик шия вроді 25 або 28 грн, чай 30 грн , салати вроді від 30 грн але там і справді дуже смачно і гарно

romaschka
20.08.2011, 23:33
Щойно вернулись з шашличної "Гопак". Була там вперше, не є шось дуже вишукано, але так як він знаходиться в місті, то є і ніби закрите подвір"я з альтанками, і жива музкика на дворі. Кухня дуже смачна, і натанцювались багато. Музиканти молодці- співають дуже гарно.Як буду мати настрій ще потанцювати під українські пісні, і смачно поїсти, завітаю туди ще.

Vероніка
21.08.2011, 17:08
Піццерія-ресторан "Челентано" на В.Великого, заскочили вчора перекусити. Хотілось чогось нового там спробувати, тому замовили лазан"ю і пасту з свининою. Порції зовсім невеликі, в принципі смачно, але лазан"я складалась лише з 3 шарів тіста і грам 100 начинки, а паста - це звичайні спагетті з соусом а-ля "аджика" і шматочки м"яса.
Все-таки в Челентано я залишаюсь прихильницею піцци і млинців. :girl_smile:

Chortenia
21.08.2011, 21:18
Нарід, а підкажіть заклади у Льові, які доставляють додому їжу (крім японахати і піціюетюлвівюуа)

kati
21.08.2011, 21:55
заклади у Льові, які доставляють додому їжу
отут (http://food-order.com.ua/)гляньте

Ще Шашличний двір робить доставку додому

Тетянка
21.08.2011, 23:32
Пиво і Мяско
Сподобалось :y::drinks::good:, дуже приємні офіціанти. Для Сашуліка зробили і виклали класно гіркою фігурною (не знаю, як то краще написати) картоплю-пюре, загалом враження гарні - хоч я і не любитель пива, але цей заклад мені сподобався.

Olka Sherolka
22.08.2011, 08:33
доставляють додому їжу - нещодавно випадково дізналася що The Гриль також займається доставкою

kati
23.08.2011, 00:15
The Гриль також займається доставкою
так, я в попередньому дописі давала посилання...АЛЕ якщо більшість робить безкоштовну доставку від 150 грн суми замовлення то гриль від 500

Marakasik
23.08.2011, 17:26
Дуже смачна кухня "У Старого Бровара" на Саксаганського, замовлення приносять швидко, офіціанти ввічливі і привітні. Інтер"єр правда простенький - але дуже смачно. Особливо полюбляємо там рубці)))) І ціни адекватні.

Цитрина
24.08.2011, 22:24
За готелем "Жорж", де був колись ДаблКофі, відкрили кафе з, м'яко, дуже м'яко кажучи, дивною назвою - "Зеник. Пиво з дерунами...Гламур". Три крапки - мої. Ну бо воно зовсім, як п'яте колесо до воза. Фрік-кафе, чесне слово.
І не сідали ми би сьогодні там, якби ще десь було вільне місце. Тре було таки просто погуляти, бо: деруни баклажанові були страшенно солені, підгорілі і навіть приблизно не трималися купи. Взагалі не знаю, як вони їх зі сковорідки на ту дощину переклали.
В "Не рекомендую заклади" поки не заношу, може, то якраз разовий випадок.

---------- Додано в 22:24 ---------- Попередній допис був написаний в 22:19 ----------

А ну і ціна - 22 чи 24 (точно не згадаю) грн за 5 підгорілих солених пляцків - слів нема, гламур суцільний.

Insolence
24.08.2011, 23:13
22 чи 24 (точно не згадаю) грн за 5 підгорілих солених пляцків
так то були чіпси до пива, а ви і нєпонялі гламура :connie_pull-pigtail

Цитрина
24.08.2011, 23:26
так то були чіпси до пива, а ви і нєпонялі гламура Так замовила сік, а не пиво, а не поняла я приколу завєдєнія сійого :)

Barbariska
26.08.2011, 21:39
А ми з чоловіком минулого тижня відвідали Старгород. Класно попали- в п"ятницю, а там весь заклад аж гудить. Пиво смачне, закуска до пива не з дешевих, обслуга -дость мила.Трошки відірвалися відпочили, подивились як народ відпочиває. Але зробила висновок-чоловіка самого туди з друзями не впущу. Одним словом як на мій погляд трошка є там розпусти.

карапуз
26.08.2011, 23:21
Намовив мене чоловік піти у стейк-хаус на Пекарській, пам"ятаючи, що у часи нашої молодості ( а це років 10 назад:girl_wink:) ,там подавали надзвичайно смачні стейки. Враженні - не з найкращих : інтер"єр ще з тих самих часів нашої молодості :girl_crazy:, а можливо і юності:biggrin: , якщо стейки на слабеньку четвірочку, то картопля- на одиницю. Взяли салати, то тільки їх спробували і вже далі не їли, бо вони явно не сьогоднішні. Отаке-то, більше не підемо і вам не радимо :nea: .

Фіяна
27.08.2011, 00:17
більше не підемо і вам не радимо

приплюсуюсь, недавно мені "терміново" захотілось їхніх печеричок (фаршированих сирною салаткою з часничком) та фети в паприковому маринаді, затягнула туди мужа на обід...
ті салатки вже не такі смачні як колись((( і сир, як мені видалось, був не першої свіжості...
муж хотів першого - замовив борщок - спробував і відклав, а стейк хоч і з'їв, але сказав що більше на мої "вагітні провокації" не поведеться :)

Mazerati
27.08.2011, 09:03
мій погляд трошка є там розпусти
я взагалі чула від обс, що там, здається в четвер, ходять офіціантки голі після 9-години :girl_crazy: Ніколи там не була в такий час. Може хтось підтвердить/спростує? Цікаво:)
А офіціанти там голі не ходять?;)

Insolence
27.08.2011, 09:14
здається в четвер, ходять офіціантки голі після 9-години Ніколи там не була в такий час. Може хтось підтвердить/спростує?
Були у четвер, ні офіціантів голих не було, ні офіціанток =)) А про те, що це філія Харківського борделю, не говорив лише лінивий. Ну десь воно так і є.

Mazerati
27.08.2011, 09:25
А про те, що це філія Харківського борделю, не говорив лише лінивий. Ну десь воно так і є
Ну а чого так? є якийсь привід так говорити? просто була там лише вдень. Все гарно, клоуни з дітками граються. Кажуть, що "напрасно люди говорить не будут"

GONE BABY GONE
27.08.2011, 10:30
Ну а чого так
на власні очі не бачила,але знайома розказувала,що пішли вони в Старгород в якусь пятницю,ну там вся програма всі співають,танцюють і тут випускають голих/напів голих дівчат...які давай до хлопців/чоловіків,шоб танцювати,фоткатись...навіть якшо ті прийшли з дівчиною/жінкою...знайома казала шо половина дівчат відразу встали і вийшли...а дехто і скандалити шось починав...каже шо більше туди не піде,і хлопця тим більше не пустить :)

ЦУКЕРКА
27.08.2011, 10:47
Буваю там дуже часто, в різні дні і різний час, жодного разу голих дівчат не було!!!на сцені танцюють чотири дівчинки в коротких спідничках, так звані "піджейки", заводять нарід.Одного разу був чоловічий стриптиз-все більш ніж пристойно. і не розумію при чому тут філія Харківського борделю?І до чого Харків взагалі, якщо в них і в нас один і той самий заклад- це ні про що погане не говорить.А якщо немає довіри між подружжям, и страшно самого чоловіка відпустити , то напевно тре дома сидіти обидвом.

GONE BABY GONE
27.08.2011, 10:58
жодного разу голих дівчат не було!!
оо...щойно ще фото знайшла(закинула б сюди,якби можна було)
...ну не зовсім голі,в деяких дівчат на грудях пластир хрестиком наклеяний був...
для мене то трохи дико і не дуже міняє суть,бо на такі речі є нічні клуби,стрип клуби...

ЦУКЕРКА
27.08.2011, 11:02
Але це ж тематична вечірка, і заздалегідь можна поцікавитись шоу-программою,і не йти.

odree
27.08.2011, 11:03
Не можу цитувати, тому просто напишу свій відгук про Старгород, а кому потрібно, знайде відповіді на свої питання. Отже.... Були там лише один раз, компанією, якій цей заклад надзвичайно подобається. Більше я туди не хочу, бо від того б..... аж противно. Не вписується це все в характер рідного Львова. Було це в одну з п'ятниць, 3 червня. Там саме відбувалося святкування півріччя закладу. Офіціанти там голі не ходять, а ходять дівчата-приліпали, які справді липнуть до мужчин не зважаючи на жінок, подруг. Від того так бридко, що не можу передати. Загалом кухня там смачна, пиво - не знаю, бо не вживаю, бавлять людей гарно, але оті "дівчата" на ніц зіпсували враження. Одним словом Б...во в самому центрі міста і легально

ЦУКЕРКА
27.08.2011, 11:08
А цікаво як вони "приліпають"?І чому ж ваші кохані чоловіки не присікають на корню ці "приліпання", а дозволяють?І здається мені, що б......о це коли щось інакше робиться.

odree
27.08.2011, 11:14
А хто казав, що чоловіки не присікають? Але коли за сусіднім столом пхають їм купюри в попу ( в прямо у значенні) то як би ви це назвали?
А прилипають цицьками на голову, дупою на стіл

ЦУКЕРКА
27.08.2011, 11:21
які справді липнуть до мужчин не зважаючи на жінок, подруг.
З Ваших слів зрозуміла, що проблема в цьому,тому ,що про сусідній столік не було нічого сказано!А Вам не все рівно , що діється за сусіднім столиком?І це не б......о.

Mazerati
27.08.2011, 11:21
А прилипають цицьками на голову, дупою на стіл
до речі, побачила на ютубі відео зі Старгорода, і там якраз добре видно все, що ви описуєте. Я в шоці...

levandivka
27.08.2011, 11:39
прилипають цицьками на голову, дупою на стіл
Чистими? http://www.kolobok.us/smiles/standart/popcorm1.gif

Незабудка
27.08.2011, 11:50
На рахунок "Старгороду". В звичайні робочі дні там все чинно і благопристойно. Ходять лише по шию закутані офіціантки (гг) і музики (теж в одязі). В деякі вихідні дні бувають так звані "пісенні заспіви" - люди мають можливість відвести душу, змагаючись у співі.

Але деколи (це буває переважно у п'ятницю) у них відбуваються шоу-програми. Перед тим, як туди піти, варто було б поцікавитись, що саме сьогодні планується. І якщо сьогоднішній захід називається "пятніца-развратніца" то чекати вечора органної музики, як мінімум, смішно. Дивно мені чути такі відгуки. Не подобаються "розпусні" шоу - не ходіть на них. Приходьте в "Старгород" у решту днів. Ви ж не дивуєтесь напіводягненим хлопчикам та дівчаткам, коли йдете в стрип-клуб?

Особливо мене радують дописи типу "поважаючий себе львів'янин туди навіть не зайде", "цей заклад не відповідає духові нашого міста"...

Я себе поважаю. Навіть дуже :girl_yes2: Люблю посидіти в "Старгороді" вечорами після закінчення робочого дня, коли в програмі немає ніяких шоу. Люблю послухати отих живих музиків, які ходять між столами. Люблю випити їхнього пива, закушуючи, наприклад, "коліном хрустким"..

А чи відповідає заклад духові нашого міста? Якщо під час різноманітних "розпусних" шоу у них повний аншлаг, значить, відповідає.

Insolence
27.08.2011, 12:06
Ні, не "процюю".Але і б.......а там не наблюдаю!
Дивіться глибше, адже голі піджейки - це не бл..во, а просто шоу-програма. А я зовсім інше мала на увазі.
А про решту уже написала незабудка
В звичайні робочі дні там все чинно і благопристойно. Ходять лише по шию закутані офіціантки (гг) і музики (теж в одязі). В деякі вихідні дні бувають так звані "пісенні заспіви" - люди мають можливість відвести душу, змагаючись у співі

odree
27.08.2011, 12:08
До цукерочки: я написала свій відгук, обговорювати не намірена
До Левандівки: як хто :)

Barbie
27.08.2011, 13:45
Напишу свій відгук про коктейль-бар Космополітен. Це лаунж бар, з приємною атмосферою та хорошою музикою. Так як я люблю такого типу заклади,то иені там дуже сподобалось.В меню є куча коктейлів як алкогольних так і без алкоголю.Єдине,що там не можна буде добре поїсти,бо там розраховано на те,що ви прийдете і будете пити коктейлі і насолоджуватись атмосферою.А,і ще один плюс сидіти там можна до 2 ночі.

Mazerati
28.08.2011, 01:08
Були сьогодні в Кумпелі. Здивувало , що там мало людей. Раніше в суботу без попереднього дзвінка туди важко було попасти. Напевно Старгород забрав трохи клієнтів в них.
Але загалом посиділи класно: пиво смачне, ковбаса добра, офіціанти швидкі. Що ще треба для гарного вечора?

Vittoriya
28.08.2011, 09:26
А чи відповідає заклад духові нашого міста? Якщо під час різноманітних "розпусних" шоу у них повний аншлаг, значить, відповідає.
та от власне дуже шкода, що люди настільки тупіють, що їм та розпуста подобається... Бо то направду
Б...во в самому центрі міста і легально
І то прикро.. Я не була в Старгороді, але й не хочу. Вірю, що кухня може бути смачна, то й що? Те, що мені розповідав колега, який там працює сповна мені вистарчає. А він власне розповідав, наскільки там все вульгарно і робиться все для того, аби людина там напилася, як свиня і могла поводити себе відповідно.
Звичайно, можна йти в звичайні дні, коли такого там нема, але ж всерівно у них того не забереш... А підтримувати такі закдали не вважаю правильним.

levandivka
28.08.2011, 09:46
у них того не забереш...
Ех...
Як Вм не розумієте, що "забирати того" і не варто. У всьому є свій позитив: кожному ОВОЧУ - свій фрукт
Чи хочете зустріти їх клієнтуру у Філармонії, або Оперному? :)

Наспівуючи:
http://www.youtube.com/watch?v=bhHpLmqCji4&

До Левандівки: як хто
Та йой...
Якщо дупа панянки на столі була не надто чиста, завжди можна запросити іншу, щоб стіл протерла. :)

Vittoriya
28.08.2011, 09:49
Чи хочете зустріти їх клієнтуру у Філармонії, або Оперному?
абсолютно ніякого бажання не маю, але сумніваюся що те , що йде до нас зі сходу, то є щось добре. А Старгород львівський то є філія Старгороду харківського, там кажуть, ше краще :)

levandivka
28.08.2011, 09:54
сумніваюся що те , що йде до нас зі сходу, то є щось добре
Де шлагбаум поставите? :)

Є тільки 1 спосіб - робити щось краще.

Незабудка
28.08.2011, 09:55
але сумніваюся що те , що йде до нас зі сходу, то є щось добре
Ну "політику" і поділ Захід-Схід я б сюди не приплітала. Із Заходу не таке саме йде?

А борделі, казино і тому подібні заклади існували у Львові завжди. Такщо все в нормі, і "в дусі" :)

Vittoriya
28.08.2011, 09:58
Є тільки 1 спосіб - робити щось краще.
а в нас хіба нема кращого?

---------- Додано в 09:58 ---------- Попередній допис був написаний в 09:56 ----------

"політику" і поділ Захід-Схід я б сюди не приплітала
а я не про політику і тим більше не про поділ на схід-захід. Я була недавно в Харкові і побачила багато чого. Які там люди, які в них лиця, яке взагалі місто, так ніби я потрапила в минуле-радянський союз. У чоловіків такі лиця, ніби всі вони спиті, не знаю, чому так, неприємне враження.

levandivka
28.08.2011, 09:59
борделі, казино і тому подібні заклади існували у Львові завжди

в нас хіба нема кращого?
Підкажіть кращий бордель! :radist:

Bonita
28.08.2011, 13:26
Ого, гаряченька дискусія навколо Старгороду. Була там один раз в неділю. Зал дуууже великий, як для мене. Практично всі столики зайняті, народ веселиться і гульбанить. Посеред зала справжня дискотека з класною музикою. Офіціантки були одягнуті, танцівниці (чи пі-джейки) танцювали досить пристойно і в одязі:girl_blum:. Загалом такі заклади мені не дуже подобаються, але бл.....а я там не побачила. Ще раз туди з задоволенням завітаю.

Підкажіть кращий бордель
Рафінад, це для мене справжній бордель:girl_flag_of_truce:
а в нас хіба нема кращого?
Якщо чесно то вибір в нас залишає бажати крашого. Практично весь центр заполонила мережа Локаль, яку я органічно не виношу. На місці ДаблКофе, де було смачнюще мокко, відкрили Зеник гламур (мабуть сільський). Для кого це робилося не розумію. Залишилося декілька нормальних закладів де можна посидіти, а таких щоб працювали довго взагалі одиниці.
коктейль-бар Космополітен. Це лаунж бар, з приємною атмосферою та хорошою музикою.
Здавайте адресу точки:girl_wink:

Barbie
28.08.2011, 13:39
Здавайте адресу точки
Вул. Саксаганського, 12. До речі ціни там не дорогі:)

Незабудка
28.08.2011, 13:49
Підкажіть кращий бордель!
Та то можна цілу тему окрему відкрити :girl_crazy:
От, наприклад, стрип-бар в "Мі100". Повний пакет послуг. Жоден клієнт не буде обділений увагою. Ну але то так, - майже офіційно. Може, й довідку про стан здоров'я зможуть при потребі надати.. А "нелегально" - мало не кожен нічний заклад Львова.

Alicia
29.08.2011, 13:13
В суботу чаювали біля Діани. Замовили "карпатський" чай. Яке ж то кисле і несмачне "ге"...Де вони зберігають ті трави карпатські, що вони такою цвіллю віддають? Більше там чай пити не будемо, то точно.
А в неділю пили чай в Кафе №1. Не хотіли звідти йти - я там хочу жити! Так затишно, як вдома, музика приємна, а ті речі з блошиного ринку мені чомусь здаються такими прикольними і милими. Брали чай з м'ятою, лимоном і палочкою кориці, до нього ще принесли мед, а також брали чай "Експрес", до нього принесли приємні бонуси: сухофрукти, мед, свіжоперетертий персик, малину, гілочку м'яти...На таких маленьких, мало не лялькових, біленьких тарілочках. З кожним походом туди розумію, що то моє кафе...Для душі.
Також ще про пиво хотіла написати. Шукали з коханим Guinness. Пішли в Дублін, там не було в наявності, натомість запропонували Murphy's. Пиво смачне, насичений смак, але обслуговування! Ми чекали спочатку меню хвилин 10-15, потім чекали на пиво хвилин 25! І так само довго потім чекали на рахунок. Натискання на кнопку нічого не давало. Хотілося встати і піти, але дуже вже того пива темного хотілося. а туалети там які:bad:. Всюди туалетний папір розкиданий, взагалі там не прибирають, чи що?
І наступний наш похід на пиво був у паб "Корзо". Там також не було Guinness, нам так само налили Murphy's, але яке воно там розбавлене, порівняно з Дублінським! Піни взагалі не було, а в Дубліні була густа-прегуста. Але ціна менша, ніж в Дубліні (45 грн в Дубліні і 38 в Корзо).

Руда Лисиця
29.08.2011, 13:40
Залишу і я відгуки про останні відвідані заклади:
Віскі-паб "4 friends" на Дудаєва - ну, ціни "пабівські". Пива вибір малий, а от віскі - огого. Спробували там молочний грог(молоко,сироп,чорний чай, ром - гарячий напій) - сподобався. Дуже смачні там бургери - з рибою, стейком, куркою і т.д. Подаються з картоплею фрі та соусом. Бургери нам дуже сподобалися - шматки мяса дуже великі. Загалом враження позитивне, але офіціант нам попався якийсь дивакуватий.
"Зеник з дерунами".брали пиво Зеник - щось на мою думку він споганився. Таке враження було, що розбавлений. Деруни непогані, але ціни трохи зависокі як на прості деруни. Не сідайте біля великих вікон - скло погано закріплене і часто деренчить.

Зорянівонька
29.08.2011, 13:44
біля Діани
В чора там пили гарячий шоколад - жах. Але така приємна атмосфера...

Urtica
29.08.2011, 13:59
А в неділю пили чай в Кафе №1.

Ой, а де воно знаходиться? Зацікавило )

Alicia
29.08.2011, 14:00
Але така приємна атмосфера...
Ага, особливо коли танцюють парочки на паркеті. Або там чоловік сліпий інколи так гарно на акордеоні грає. Взагалі, ми любимо просто подивитися на людей, туристів - там якраз суперське місце для спостерігань.
А одного разу ми сиділи за столиком біля квітів (вони там так розрослися за літо), і ці квіти повільно розсуваються і, як у віконечко, заглядає бабуся! Видно, їй офіціанти забороняють відкрито ходити і просити милостиню, то вона знайшла спосіб, і в квітах випрошує. Але так раптово! Як згадаю....:girl_crazy:
Ой, а де воно знаходиться? Зацікавило )
Одразу за каплицею Боїмів. Біля Світу Кави та Амадеуса.
А який там смачнющий кіш з різними наповненнями...ммм...А ще мрію спробувати, але ніяк не наважусь у них мідії. Там велика порція (70 грн), не знаю, чи осилю, а коханий такого не їсть. Кожен день там є вино дня - дуже смачне. А в туалеті усі ручкою пишуть побажання (і не тільки).

WEDLADY
29.08.2011, 14:19
знову про Бянко Россо пастерію і знову позитив. Малий засинав в авто, вдома готувати не хотілось, задзвонили по дорозі до цетру і замовили вечерю з собою, приїхали і за 20 хв від замовлення усьо забрали. Добре запаковане і смачне. Цезар порадував наявністю черрі (люблю коли в цьому салаті є помідорчики) і крім листків салату і руколли гілочка свіжого базиліку ммм Ми теж дуже любимо Бьянко і Россі, але останнього разу як були (минулого понеділка) не дуже засмакував Цезар-брали з лососем, а лосось як з гриля:((

Незабудка
29.08.2011, 16:36
офіціант нам попався якийсь дивакуватий
Я так розумію, це "фішка" закладу. Були там недавно з нашими форумлянками. Дивакуватий - не то слово :girl_crazy:

Rona
29.08.2011, 19:33
маю таку звичку, де йду і в меню є лате і штрудель, то то буде моє замовлення... багацько вже спробувала, але найбільше вгодили в "Амадеї" :girl_tender: напій був з добре збитою пінкою, бульбашки дрібнесенькі, я його майже допила, а піна ще стояла, і штрудель там просто неймовірно смачний!!! і це єдине місце, де мене спитали: "З морозивом чи без?" *чуть охвіціантку не розцілувала :) * ібо гарячий штрудель з холодною кулькою морозива, то моя любов
взагалі там кухня дуже смачна... ще би офіціантки мали трохи більше муштри, щоб на рівні було абсолютно все

La asiano
29.08.2011, 21:53
Ще класний штрудель з кулькою морозива по замовчуванню подають в "Культі достойних львів"ян", що на Чайковського коло філармонії. І латте в них файне. А до штруделя ще м"яти додають на прикрасу....смакота!!!!

Just me
29.08.2011, 22:26
О, мені в "Культі" все смачненьке. І обслуговування чудове, атмосфера затишна. От тільки їх безглузді перестановки - здається, з кожною інтер"єр все гірший і гірший. А пам"ятаю я його ще кілька років назад...

Тетянка
29.08.2011, 22:39
Ще класний штрудель з кулькою морозива по замовчуванню
А я можу сказати, де його НЕ СМАЧНО подають - я також величезна шанувальниця штруделів, але те. що я їла в кафешці в "Інтерсіті" (на Сихові) то якесь недорозуміння було...Я з своєю косорукістю і то смачніше б спекла..Бєєє.

kvVItKA
29.08.2011, 22:49
І обслуговування чудове, атмосфера затишна. От тільки їх безглузді перестановки - здається, з кожною інтер"єр все гірший і гірший.
про атмосферу і інтер"єр погоджуюсь , а про обслуговування то раз на раз не приходиться. Мала випадок, коли замовила десерт, точно не пригадаю, але морозиво+вершки+фрукти щось таке, приносять, пробую, а там явно присутній коньяк. Кличу офіціантку, питаю чому не попередила, а вона "а чому ви в меню не прочитали?" ну, нормально,пра? Принесла вона меню і вголос читала, виявилось, що в моєму десерті алкоголь не зазначався, а в "сусідньому" десерті в меню чітко було вказано, що він є. Тоді офіціантка видає :" а чого ви не перепитали чи туди алкоголь входить?" а нащо я маю питати, якщо в одних десертах він вказаний, а в інших ні? я то розумію, що там він є, а там не має.
Кілька разів було, що приносили рахунок, не спитавши про картку, але то вже їх проблеми, залишались без своїх 10% :girl_bye:
А от хлопці-офіціанти завжди уважні, і в гардеробі приєний персонал.
Страви колись смакували більше, але загалом кухня непогана

Bogdanka
30.08.2011, 04:53
в "Культі достойних львів"ян"
не просто
інтер"єр все гірший і гірший.
а я як перший раз зайшла після зміни і побачила оті білі фотельо-дивани, ледь не впала...
про атмосферу і інтер"єр погоджуюсь , а про обслуговування то раз на раз не приходиться.
цілком погоджуюсь зі всім.
Орендували культ колись на Новивй рік, то було 3 роки тому, вже тоді раз на раз не приходилось з обслуговуванням, але ніби кухня не сильно зіпсулась з тих часів, я всьо перевіряю по тірамісу))) то маскарпоне там є)

Just me
30.08.2011, 08:58
Ой, скільки думок про обслуговування... Так, мабуть, трапляються випадки, життя, як то кажуть, але в мене проти поганого обслуговування один-єдиний рецепт (попереджаю, діє лише в нормальних закладах, в забігайлівках - не завжди) Я настільки гречно та інтелігентно спілкуюся з персоналом (спокійний голос, лагідна усмішка, маленький комплімент, вчасно сказана подяка), що їм в тому Культі і на думку не спадає щось вчудити:girl_tender: Повірте, діє майже безвідмовно :girl_curtsey:

Bogdanka
01.09.2011, 07:39
вчора ходили повечеряти - попрощатись з втікаючим у осінь літом в Гуцульський двір, де було і моє і Деспінине весілє колись. Дуже люблю цей заклад. З роками він не міняється по смачності кухні, обслуговування за всі роки, що я туди ходила мені жодного разу не попалось якесь не таке, тобто отримали чергову порцію задоволення від відвідин цього ресторану.
Чоловік брав банош, він як був 3 роки тому суперсмачний так і залишився.
Класно, що хоч поодинокі випадки у Львові зустрічаються такі, що практично не псуються.
До речі це один із закладів з товстим меню,в якому практично все є доступним.

Грильяжка
01.09.2011, 12:11
Заклад який відкрився тиждень тому- "Дім чаю та кави Вікторіан" (по сусідству з "Фрескою"), поскільки відкрили його партнери по роботі, з цікавості зайшла. Ну дуууже приємне обслуговування, їли "Тірамісу"-смачний і з маскарпоне, "Наполеон"-танув в роті, а вареники з сиром були такі як робить моя мама-манюні і смачнюні...Місця всередині трохи мало, і ну дуже маленька дамська кімната, але на терасі саме то, вкутатись пледом і насолоджуватись тим як засинає місто:girl_in_love:
Та маю дуже негативні враження від "Великої тарілки", що в "Інтерсіті", вчора з кумаською після шопінгу зайшли пообідати, салатик "Цезар" був з сухариками "Кірієшки" і дуже сильно заправлений жирнющим майонезом....паста "Негро" з тунцем готувалась 40 хв., ми були з малявкою, яка дуже нетерпляче тих сорок хвилин сиділа...офіціант на наші прохання принести все швидше відмахувався, коротше фе і ге

Дана
01.09.2011, 14:30
Заклад який відкрився тиждень тому- "Дім чаю та кави Вікторіан"Перед обідом прочитала твій допис, і в обід вже була там,ну що можу сказати:girl_in_dreams: у них суперський штрудель:girl_claping: до того штруделя ще би кульку морозива чи ванільний соус, і ціни йому б не було. :girl_dance: І капучіно дуже смачне, обслуговування також приємне, жодних негативів, правда я заходила тільки на солодке, от як піду ґрунтовно:girl_bye: поїсти тоді можна буде придивитися більш прискіпливо:girl_blush2:. Наразі 5 балів з 5:girl_claping:

Фіяна
01.09.2011, 15:42
мідії. Там велика порція (70 грн),
порція маленька, мідій там зовсім небагато - 300 г брутто (в розкритих панцирях).
Але вони завжди дуже смачні - мені ніколи не попадались переварені або навпаки, з піском (а таке часто буває в інших закладах);
до них можна обрати один з двох соусів - вершковий з горгонцолою або пікантний томатний з часником.

Я в кафе нумеро 1 люблю майже все - і кіш, і домашні равіолі (і начинки, і соуси, і навіть оригінальні тарелі, в котрих вони подаються), і їхню аля-піццу, і ягідний морс в них тааакий домашній, а чоколядовий торт має багато какао і смачну поливку...
+ адекватні ціни і файне місце розташування (в принципі найбільше у Львові люблю три "катедральні" заклади - Амадей, Світ кави та #1).
Найбільше люблю сидіти на старезній дзюравій тахті всередині (правда мій муж завжди жартує і каже - йдемо, відчуємо себе трохи на смітнику)
єдине, що мені не пободається - надто коротке меню((( і махровий рушник у вбиральні(((.

Shatenka
01.09.2011, 17:58
Та маю дуже негативні враження від "Великої тарілки", що в "Інтерсіті"
О, і в мене препогані враження від цього закладу ще з минулого літа.. Замовляли там піццу: по-перше довго чекали на замовлення, але найгірше було те, що в піцці було аж дві чорні волосини:bad: Фу, досі згадую з огидою:bad:

Незабудка
01.09.2011, 22:42
Суші Каппо Інн на Левицького зіпсулися наніц :girl_sad: Суші-нігірі маленькі і розлізлі, моєї улюбленої зупки з великими креветками вже вкотре немає (не вродили, відать, цього року королівські креветки). Обслуговування - на 3 з мінусом. Рушнички офіціантка принесла після нагадування, суп порекомендувала некомпетентно - зовсім не те, що ми хотіли. Та ще й до того всього немає музики. Зовсім. На наше запитання нам пояснили, що їхній магнітофон працює як собі хоче. Сьогодні, очевидно, він не хотів..

От серйозно - дуже і дуже шкода. Це був один з найкращих у Львові суші-закладів. Ну, принаймні для мене точно. Я колись була там постійним клієнтом, 2 своїх Дні народження святкувала з друзями теж там. А тепер, мабуть, більше не піду.

AlbinaK
01.09.2011, 23:16
Дівчата підкажіть, може хтось недавно замовляв зал(невеликий на людей 20-25) в кафе затишному, не дуже дорогому, бажано з національною кухнею. В мене ювілей на носі. Вдома провести немаю змоги(невелика місткість та маленька дитина :)), думала вибратися на природу, щось типу Бухти Вікінгів чи Львівської Швейцарії, але довготривалі прогнози погоди мене починають бентежити бо на 11 вересня зараз почали передавати дощ на цілий день, тому мушу шукати запасний варіант. А я останнім часом нікуди не вибиралася(пару разів брали піцу з собою), тому навіть не знаю що де і по чому :)

WEDLADY
02.09.2011, 09:08
О, мені в "Культі" все смачненьке. І обслуговування чудове, атмосфера затишна. От тільки їх безглузді перестановки - здається, з кожною інтер"єр все гірший і гірший. А пам"ятаю я його ще кілька років назад Нам теж кухня в Культі дуже подобається, але ось ті концерти...вже зо три рази попадали на "...Женя, прасті наши путі" або щось того ж роду. Перепрошую, але, здається такий репертуар не дуже вяжеться з достойними львівянами:( З наших улюблених:
1. Щоб поїсти:
- "The Гриль"(мяско, як на мене, найкраще у Львові, звісно, може позмагатись за це звання Динамо Блюз, але для чого - ТГ в центрі і ціни адекватніші;)
- "Пан Тао" (і атмосфера, і кухня, і обслуговування!!!, ціни, щоправда трішки кусючі, але то ж не кожний день:)
- "Лайм" (оптимальне співвідношення якість-атмосфера-ціна)
- "Кулінарна студія Крива Липа" (затишно, дуже смачні окремі позиції меню(телячі медальйони місцевий шефевр), хороше обслуговування, дуже адекватна ціна)
- "Японахата" (якщо на суші потягнуло:)
- "Бьянко і Россі" (вже писала)
2. Якщо захотілось солоденького однозначно "Цукерня" (кухня фантастична, обслуговування в 4-х випадках з 5-ти і на літньому майданчику атмосфера ... по-львівськи зачаровуюча...)
3.Якщо просто захотілось розслабитись "1". Дуже люблю цей заклад, але мій вредний муж (:) каже, що то не заклад, а руїни, тому буваємо там рідко, а шкода... Бачила, що багатьом дівчатам там теж подобається, якщо часом вам теж туди захочеться і не матимете компанії - кличте!;)

Raven
02.09.2011, 10:38
Вчора приємно посиділи з чоловіком і друзями в "Mons Pius". Файне пиво, смачна кухня і дуже цікавий інтер"єр. Обслуговували нас офіціант і консультант, який не тільки розказував про страви, але й історію будівлі, в якій колись був банк. Єдиний мінус, троха довго чекали на страви, але то мож так має бути.